logo

Jak a co můžete vymalovat

Zvýraznění je poměrně běžný typ zbarvení vlasů, který vyhovuje téměř všem. Pokud by byl tento postup osvětlení pramenů proveden, ale účinek neuspokojil očekávání - není to důvod k obavám, protože situace může být opravena. Často se používají různá barviva pro lakování lehkých pramenů - mohou to být buď průmyslová barviva nebo přírodní barviva. Hlavní věcí je vybrat ten správný nástroj a výsledek bude velmi úspěšný. V tomto článku se zabýváme hlavními způsoby, jak zabarvit světelné efekty bez poškození pramenů a rizika, že situace bude ještě kritičtější.

Je možné zvýraznit barvu doma?

Postup při obarvení bělených pramenů je poměrně komplikovaný a je velmi obtížné dosáhnout pozitivního výsledku doma. Dnes však existuje mnoho nástrojů - barvy a šampony a dokonce i tonizační laky. Přiblížením zodpovědně a kompetentně k přetvořením pramenů můžete dosáhnout požadovaného efektu. Současně by se mělo pamatovat na to, že v průběhu času budou stále ještě lehčí kadeře a bude možné zcela zbavit zvýraznění pouze tehdy, když se vlasy stanou a barevné prameny budou řezány.

Stínování nebo tonikum

Šampon odstínu, stejně jako vlasový tonik - to jsou populární nástroje, pomocí kterých můžete změnit barvu pramenů bez velkého úsilí. Rozdíl mezi tonikem a šamponem spočívá v tom, že šampon nejen natírá kudrlinky, ale provádí i postup jejich čištění. Tonizační přípravek se poté po umytí hlavy aplikuje na vlasy.

Efekt závisí na značce a odstínu výrobku, stejně jako na stupni konzistence složení na srsti. Stojí za zmínku, že i když není možné provést monotónní prameny pomocí šamponu, stále se objeví dobrý efekt světelného tónování, který změkčí ostré bělené pásy.

Šampon a tonikum by měly být rovnoměrně rozloženy po celé délce kadeřnic, aniž by se výrobky třepaly do hlavy. Po nanesení byste měli po určitou dobu počkat, po které se směs vymyje, pak se musí postup opakovat. Barvení s odstínem kosmetiky může být skvělou volbou pro maskování neúspěšného nebo nepříjemného upozornění doma.

Malovat

Dye je nejspolehlivější metodou k lakování přes bělené kadeře, protože silné průmyslové barviva saturají vlasy zevnitř a vytvářejí vizuálně vyrovnaný odstín. Používáte vysoce kvalitní barvu, můžete zesvětlit vlasy a vyvážit barvu nebo jiný tón, který pokryje světlé prameny barvivem. V konkrétním případě můžete vlasy přebarvit v blond, a tmavě hnědé nebo dokonce černé bez rizika.

Dye - to není kompozice, která lehce mění stín vlasů, je trvalým kosmetickým přípravkem, který mění barvu a rovnoměrně maskuje bělené vlasy. Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, měli byste dodržovat všechny pokyny, které jsou v balení součástí tuby. Princip platí také: čím déle držíte složení na vlasu, tím je barva bohatší. Z tohoto důvodu je nezbytné řídit proces, občas prohlížet ošetřené kadeře.

Henna nebo Basma

Henna a Basma jsou přírodní barviva, která jsou schopna nejen vysoce kvalitní barvení vlasů, ale také poskytují účinnou terapii poškozených pramenů. Tyto nástroje jsou široce používány jak v komplexu tak, aby bylo dosaženo bohaté černé barvy a zvlášť. Můžete také kombinovat jednotlivé rostlinné produkty s dalšími přísadami, abyste dosáhli široké škály barev.

Pro zbarvení vlasů hennou se prášek zředí vodou a pak se nanáší na vlasy. V takové situaci se objeví atraktivní červená barva, která bude vypadat velmi přirozeně. Pokud přidáte kávové zrno nebo instantní kávu, můžete snadno přebarvit do čokoládové barvy. To umožní nejen maskování vrcholů, ale také dosažení vysoce kvalitní přirozené barvy bez poškození vlasů, což je významná výhoda ve srovnání s chemickými barvivy.

Jaká barva zvolit pro barvení v tmavé a světle hnědé barvě

Barvení vlasů s narovnanými prameny se mírně liší od běžné zbarvení. V této situaci byste se měli uchýlit k vysoce kvalitním značkovým barvám používaným v salonech.

V rámci profesionálních kosmetických přípravků pro efektivní zbarvení kudrlin je třeba poznamenat Matrix, Indola apod. Pomocí prostředků specifických značek můžete snadno přebarvit kudrlinky v tmavých a světle hnědých tónech.

Podrobné pokyny, jak zvýraznit světlejší hnědou barvu, stejně jako fotky před a po postupu

Chcete-li si dát více jasu a expresivity, můžete zvýraznit. Ale přichází čas, kdy chcete změnit vlasy.

Další barva vlasů je vždy zajímavým experimentem. Abychom se neměli mýlit s barvením zvýraznění, stačí řídit se jednoduchými pravidly.

Jaké přesnosti jsou v proceduře nátěry existují - zjistíte, že si přečtete navrhovaný článek.

Kdy mohu provést tento postup?

Nezačínejte okamžitě po zvýraznění. Riziko velmi poškodíte vlasy. Použití jakéhokoliv barviva na hlavu je vážným stresem pro vlasy. A opětovné barvení je bude ještě křehčí a křehčí.

Je lepší změnit barvu již zabarvených vlasů tři týdny po zvýraznění. Během této doby, abyste obnovili vlasy, používejte při mytí vlasů speciální balzámy. Můžete také vytvořit speciální masku. Maximálně: jednou nebo dvakrát týdně.

Tipy pro výběr barviva

Jak si vybrat nástroj, aby se vlasy nepoškodily?

Je velmi důležité vybrat dobrou a vysoce kvalitní barvu. Je také žádoucí vzít v úvahu značku barvy a zvolit řadu určité značky, které zákazníkům nabízejí přesně blond odstín vlasů.

Dále se zamyslíme nad tím, co lze použít k odstranění nežádoucího barvení na světle hnědých vlasech.

Mezi mnoha značkami má smysl věnovat pozornost L'oreal, Garnier, Estel. Tento produkt je nejvhodnější pro vlasy melirovannyh. Navíc sníží pravděpodobnost škodlivých účinků barvení.

  L'oreal. Pro barvení světelných odstínů se doporučuje použít řadu značek Preference and Exellence Creme.

Mnoho žen módy již dlouho oceňuje výhodu této značky.

Barvy kosmetické značky L'oreal jsou známé jako vysoce kvalitní barvy a velmi dobře vyzdvihují. Garnier. Nejlepší je použít barvy z řady Garnier Color Naturals a Color Sensation.

Stejný odstín dávají přírodní oleje, které nasycují a léčí vaše vlasy.

Tato barviva také obsahují užitečné vitamínové komplexy, které obohacují strukturu vlasů a poskytují živý lesk. Estel. Na rozdíl od předchozích francouzských výrobců jsou produkty domácí značky Estel levnější a méně populární mezi fanoušky módních trendů.

Estel essex řady Estel Professional Essex Fashion poskytují bohatý, téměř dokonalý odstín. Tyto barvy jsou jemné a nepoškozují vaše vlasy.

Odstín

Především zvažte přirozenou barvu vlasů:

 • Pokud máte od přírody tmavé vlasy, určitě přijdete v odstínech světle hnědé.
 • Pokud máte jasnou hlavu vlasů, stane se vám odstín v blízkosti vaší přirozené barvy.

Krok za krokem

Podrobný algoritmus pro postup při správném zbarvení vlasů po zvýraznění světle hnědé barvy bez zeleného odstínu kvůli barvení vlasů.

 1. Nejdříve zvažte, zda máte na tuto barvu alergii. Chcete-li to provést, naneste malé množství barvy na zadní straně zápěstí. Pokud se červené svědivé skvrny neobjeví, můžete začít barvit vlasy.
 2. Podle instrukcí se promíchá ve správném poměru okysličovadla a barviva.
 3. Aplikujte výrobek na hlavu a rozdělte vlasy na prameny.
 4. Včas naneste barvu na vlasy tak, jak je uvedeno na papíře.
 5. Nejprve omyjte barvivo teplou vodou a poté si vlasy promývejte šamponem.
 6. Aplikujte balzám na hlavu, opláchněte.
 7. Suchý a stylový vlasy.

Pokud je zvýraznění v tmavých barvách, pak k výše uvedeným akcím, přidejte před začátkem malování ošetření obnovených kořenů a nanášení laku na zbývající délku vlasů. V průměru to bude trvat asi půl hodiny. Všechny ostatní akce jsou prováděny stejným způsobem jako v případě malování blond vlasů.

A samozřejmě by nebylo zbytečné připomínat, že by mělo být vyčiněno zvýraznění vlasů. Umytí je lepší provádět dva nebo dokonce tři týdny před lakováním. Tentokrát to bude mít vaše vlasy se zotavit. Díky praní pramenů bude možné odstranit zbytečné pigmenty.

Dále na fotce před a po tom, co se můžete seznámit s výsledkem.

Jak se vyhnout chybám?

A samozřejmě ihned po barvení byste neměli malovat v červené, zlaté, kaštanové. Vzhledem k tomu, že tyto jasné odstíny nemohou rovnoměrně namařit základní barvu.

Možné negativní důsledky

Vyhněte se možným negativním účinkům po barvení zvýrazněných vlasů. Abyste nevypadali matně a nudně po "dvojitém" barvení, používejte pravidelně balzamy nasycené vitamíny a minerály.

Nejméně dvakrát týdně udělejte výživnou masku na vlasy a samozřejmě jíst více čerstvé zeleniny a ovoce!

V opačném případě se vlasy stanou křehkými, suchými. Existují rozdělené tipy. Namísto osvěžujícího vzhledu budete ostatním pouze ukázat slabé podobnosti sebe sama a místo nádherné nálady se budete cítit zoufalství a deprese.

Opravdu milujte sebe a povzbuzujte nové, úžasné zážitky ze změn vašeho vzhledu. Koneckonců, čím častěji se potěšíte s novým účesem, tím příjemnějším budete pro lidi kolem sebe. A tím více šťastných okamžiků, které zažijete v životě!

Jak zvýraznit zvýraznění

Zvýraznění je krásné, módní, stylové, relevantní. Ale pouze v případě, kdy je to správně provedeno, a vlasy spálené čističem se nelepí jako sláma. Nicméně i při nejúspěšnějších účesích nebo malování se dříve nebo později chcete změnit. A přijde den, kdy začne žena přemýšlet o tom, jak zvýraznit nejdůležitější body. Řeknu vám o tom.

Jaký je problém?

Zdá se, že v tom není nic těžkého. Zvýraznění je bělení vybraných pramenů. Takže je nutné je natřít v "nativním" tónu nebo trochu tmavší - a všechny případy. Ale nebylo to tam. Během týdne se začnou znovu objevovat světlejší prameny na hlavě. A dobře, pokud je jejich barva blízká přírodnímu. Častěji získávají nejkrásnější odstíny: špinavé šedé, žluté, bažinaté. Co se děje?

Několik problémů najednou:

 • bělené prameny mají více porézní strukturu, takže barva na nich je horší;
 • smícháním s přírodním pigmentem na nenatřených vlasy získává jiný odstín;
 • když jsou barveny odolnými barvami, vybledlé prameny vysuší ještě více a jasně vyčnívají.

Proto, aby se vyrovnání s úkolem nebude snadné. Ideální volbou je umístit hlavu do rukou zkušeného mistra a je to barevník, který zná všechny odstíny práce s odstíny.

Metody korekce

Pásky mohou být zastíněny zcela, částečně nebo "vyfarbené" účesem přidáním módních odstínů. Volba metody korekce závisí na několika faktorech:

 • stav bělených pramenů;
 • přítomnost nebo nepřítomnost zjevně žluté barvy;
 • objem melirovanních vlasů;
 • požadovaný konečný výsledek.

Předtím, než se rozhodnete přebarvit, přemýšlejte o všechno dobře. V některých případech bude téměř nemožné obnovit zvýraznění. Proto, pokud existují i ​​ty nejmenší pochybnosti, radím vám, abyste začali s méně radikálními způsoby, jako je tónování.

Tónování

Tónování je proces barvení vlasů nestabilními barvivy, které jim dávají požadovaný odstín. K tomu použijte šampony, balzamy a spreje. Každý z těchto nástrojů má své klady i zápory:

 1. Šampon Koncentrace pigmentu v ní je nejnižší. Obvykle se používá k neutralizaci žluté barvy, která se objevila po zvýraznění. Tento šampon má modrý nebo fialový odstín. Hlavní nevýhodou je, že musí být použita s každým šamponováním. Ale neztmavne nejdůležitější body, ale jen mírně upravuje tón.
 2. Balzám Barevný odstín vám umožňuje zvýraznit světlejší a jasněji - to vše závisí na zvolené barvě. Takže, pokud melirovannuyu hlavu barvy nad tonikum v blízkosti přirozeného tónu, dostanete účinek spálené prameny. Pokud používáte červené, červené a ultrafashionable neonové odstíny, vyjasněné prameny absorbují více pigmentu díky porézní struktuře a začnou se jasně vystupovat. Tonic je vypláchnut 6-8 krát, takže je to nástroj, s nímž můžete experimentovat.
 3. Sprej Existují dva typy barevných sprejů: aerosol, který pod tlakem sprejuje pigment a kapalinu - stříkací pumpou a rovnoměrně jej rozděluje vlasy. Aerosol v tomto případě není volbou. Kvapalný sprej je však velmi vhodný výrobek. Obvykle obsahuje kromě barviva také pečující komponenty, které obnoví poškozenou strukturu bělených vlasů.

Jak můžete vidět, existuje mnoho prostředků, než zateplení vlasů po zvýraznění. Ale jakýkoliv tonik je pouze dočasné řešení problému, což vám dává příležitost rozhodnout, zda opravdu chcete změnit styl a jakým způsobem. Aby bylo dosaženo trvalého výsledku, je třeba přijmout radikálnější opatření.

Je to důležité! Buďte opatrní, když se snažíte zvýraznit zbarvení přírodními barvivy - hennou nebo basma. Na bělených vlasech často vytvářejí nepředvídatelné odstíny, které nejsou dlouho promyty.

Sekvence tónování pruhovaných vlasů je následující:

 1. Přečtěte si pokyny pro prostředky pro tónování. Ukazuje, jak míchat jeho komponenty a jak dlouho trvá vyfarbení.
 2. Zakryjte stůl, židle a další povrchy, na které může být tónovaná směs pokryta fólií. Zakryjte ramena holí pláštěm nebo pláštěm.
 3. Proveďte test alergie. Na předloktí aplikujte trochu tonikum, počkejte 15-20 minut. Pokud pocit pálení, červenost se neobjeví, můžete ji použít bez strachu.
 4. Podél pokrytí vlasové pokrývky pokožky s mastnou základnou - krémem, vazelínou. Tím zabráníte barvení.
 5. Nalít trochu tonikum do dlaně, naneste ji na kadeře od kořenů až po špičky.
 6. Chcete-li, aby kompozice ležela hladce, načistěte si vlasy po celé délce hřebenu silnými zuby a masírujte kořeny prsty.
 7. Po doporučeném čase barvení omyjte tonikum vodou, bez šamponu.
 8. Aplikujte balzám na barevné vlasy.

Monochromatický

Často se mě lidé ptají, zda je možné znovu namalovat zvýrazněné vlasy v plné barvě. Nic dobrého mistra není nemožné, ale s největší pravděpodobností nebudete schopni to udělat sami.

Jen velmi tmavá barva bude poměrně rovnoměrně spadat: uhelná černá, hořká čokoláda, lilek, tmavá třešeň. Pokud jste připraveni na takovou radikální změnu - můžete mít šanci.

Zbytek doporučujeme navštívit kadeřník. Tam "zarovnání" tónu bude vypadat takto:

 • master zvolí tón co nejblíže hlavní barvě vlasů;
 • bude se snažit oddělit všechny světlé prameny a natřít je tímto nátěrem;
 • ztemnělé prameny zabalí do fólie a nechávají být obarveny;
 • během 15-20 minut bude barva z pořadí rovnoměrně pokládat po celé délce;
 • po uplynutí doby expozice, bude umývat hlavu, aplikovat balzám a udělat styling.

Zde je takový poměrně pracný proces. Mimochodem, jeho cena je vyšší než zvýraznění, protože k tomu, abyste "chytili" a překreslila všechny vyčíslené prameny kvalitativně, potřebujete spoustu času a trpělivosti. A určitě to nebudete moci doma.

Není to fakt, že od prvního okamžiku se všechno dokonale ukáže. S největší pravděpodobností je nutné opravit barvení tonikem. Ale náběh barev mezi prameny bude 1-2 tóny, což je patrné pouze v jasném světle. Příště budete moci provádět monochromatické barvení rovnoměrně po celé hlavě. A po několika barvách se barva dokonale vyrovná.

Pro monochromatické zastínění vrcholů domu budou potřebovat 2 barvy. Měly by mít stejnou barvu, ale jiné odstíny (o 1-2 tóny). Dodržujte následující postup:

 1. Oddělené kudrlinky s melirovkami, zajistěte je barretou.
 2. Smíchejte nátěrové hmoty. Pro každou barvu použijte samostatný kontejner.
 3. Na vlasy aplikujte světlejší barvu, nedotčené zvýrazněnými prvky. Obalte je ve fólii.
 4. Po 25 minutách opláchněte barvivo.
 5. Nyní, s tmavší barvou, zpracujte bělené vlasy - oddělili jste je na začátku procedury. Také je zabalte fólií.
 6. Sledovat proces barvení - to může trvat od 10 minut do půl hodiny, v závislosti na tom, jak lehké jsou oblasti.

Opláchněte a usušte vlasy.

Barvení

Pokud je zvýraznění unavené a monochromatické vypadá nudné, vynikající volbou je barvení.

Jedná se o jeden z nejkomplexnějších a nejmodernějších stylů zbarvení, ve kterých mistr využívá současně 3 až 20 různých odstínů. Ve skutečnosti tento proces spočívá v "zbarvení" narovnaných pramenů ve vybraných tónech: blízké nebo kontrastní.

Barevnost je nejlepší způsob, jak vyhlazovat světla v jakékoliv tmavé barvě. Samozřejmě, že nebude fungovat v plných barvách, ale vlasy budou vypadat stylově a dobře upravené. Master vybere několik odstínů, které jsou lehčí a tmavší než váš přirozený tón a vytvářejí mezi sebou krásné přechody.

Barvení je také vhodné, když chcete něco jasného. Zlaté, červené, červené a lehké kaštanové prameny, které se používají pro zvýraznění, dokonale maskují vzhled žluté barvy a vytvářejí obraz harmonický a bohatý. Ale takové barvení pouze pro vlasy s přirozeným teplým odstínem se blíží.

Pokud se při rozjasnění získaly prameny studený jasanový odstín, pak s ním bude harmonizovat tmavě hnědá, perla, mocha a arktický blond. Na vlasy studené gama po osvětlení se nikdy nezdá červeně. Ale nešťastné upozornění mohou vyvolat dojem, že vlasy náhle zbarvily. A barvení je ideální způsob, jak ji změnit.

Barvení obsahuje následující kroky:

 1. Připravujeme příslušenství. Bude trvat:
 • malovat správné odstíny;
 • kusy fólie dostatečné délky a šířky - v nich zabalte barevné kudrlinky;
 • rukavice, sponky, plášť na ramenou, kartáč na vlasy;
 • misky a střapce v množství odpovídajícím počtu barev.
 1. Provedeme test na alergie. Provádí se pro každé barvivo i tonizaci.
 2. Noste rukavice, zakryjte ramena.
 3. Hranice růstu vlasů je pokryta mastnou základnou - krémem, vazelínou.
 4. Dále připravte barviva. Podle návodu zřeďte barvu, každý v samostatné misce. V blízkosti kontejnerů zůstává malá poznámka označující barvu.
 5. Jak se dostat k obarvení. Rozhodněte o způsobu barvení - vodorovně nebo svisle. Podle něj použijte rukojeť tenkého hřebene k výběru malých oblastí vlasů nebo pramenů. Vezměte z nich tenkou vrstvu vlasů. Umístěte pod něj fólii. Aplikujte barvu podle schématu malby. Barevný pruh obalte fólií a upevněte baret.
 6. Rychle je to stejné s ostatními vlasy nebo jednotlivými prameny.
 7. Počkejte na dobu barvení uvedenou v pokynech.
 8. Po roztírání fólie omýjte barvu teplou vodou a šamponem.
 9. Vysušte si vlasy bez použití vysoušeče vlasů.
 • Pokud začínáte barvit s třeskem, přesuňte se dále směrem od hlavy k zadní části hlavy. Pokud namalujete z okcipitální zóny, pak se posuňte dopředu - k třeskům.
 • Při zbarvení černých vlasů se nejprve zbarví požadované kadeře a pak se zbarví v požadovaném odstínu.

Jak vybrat nástroj pro malování

Zvažme různé způsoby získání jednotných tmavých, světle hnědých a lehkých odstínů vlasů. A pak vám řeknu, jak zvýraznit zvýraznění s jejich pomocí.

 1. Barva na vlasy.

Záruky předvídatelné, rovnoměrné a odolné barvy. Trvalá barva (s čpavkem) může vyvážit tón nebo ji dramaticky změnit, ale struktura vlasů trpí. Přípravky bez amoniaku nepoškozují kudrlinky, ale nezaručují jednotné barvy. Plné osvětlení je téměř nemožné.

Paleta barev barev vlasů je nejširší. Nabízím malý přehled osvědčených nástrojů, mezi kterými můžete vybrat správné tóny pro zbarvení světelných odstínů v tmavé nebo světlehnědé barvě i pro zesvětlení vlasů.

Je možné barvit vlasy po zvýraznění a jak zarovnat barvu s požadovaným výsledkem

Konstanta v obraze - vzácnost pro skutečné módy. Módní trendy, touha oživit vzhled, poskytnout mu tajemství nebo jas, tlačí dívky experimentovat s barvou vlasů. Zvýraznění je v tomto případě perfektním řešením. Ale co dělat, když barvení nevypadá tak, jak bychom chtěli, nebo když se názory na vzhled mění v průběhu času, chci experimentovat dále? Je možné a jak malovat přes zvýraznění, vrátit se do přirozené barvy, změnit se na brunetku nebo blondýnu?

V jakých případech je třeba vykreslit zvýraznění

Zvýraznění je skvělá volba rychle a s minimální škody na kudrlinkách, aby vzhled jasu a svěžesti. Jedná se o ideální alternativu k barvení vlasů v jednom tónu, ke kterému se může uchýlit každá krása.

Postup při výběru jednotlivých barevných příkazů je pro lidstvo velmi oblíbený od jeho vzniku. Technika změny obrazu je jednomyslně podporována profesionály kadeřníků, stylisty a barikanti.

I přes takovou vysokou popularitu a podporu pro zvýraznění se dříve nebo později objevuje otázka, jak malovat přes zvýrazněné vlasy. Může to být několik důvodů:

 • neúspěšně vybrané barvy, malované prameny se zaměřují na nedostatky vzhledu, zkazí je;
 • upozornění bylo provedeno s chybami kvůli nedostatku profesionality umělce, často to je charakteristické pro ty, kteří mají rádi domácí barvení;
 • byla touha měnit obraz, aby byl více či méně jasný;
 • změna módních trendů;
 • barevné kadeře průmyslu a vyžadují opravu, což není možné.

V těchto případech odborníci navrhují rovnoměrné zbarvení vrcholů vlasů světle hnědé, v blond nebo v tmavších odstínech. Tento proces není pro umělce nejsnadnější a může způsobit zranění kadeří oslabených předchozím chemickým efektem.

Pozor! Neúspěšné nebo irelevantní zvýraznění může být namalováno, ale nejmenší chyba při rebarvení ohrožuje křehkost, suché vlasy, vzhled rozštěpených konců a vybledlý vzhled.

Jak zarovnat barvu vlasů

Nejjednodušší a nejvíce předvídatelnou možností je přechod z zvýraznění na přirozený tón. V tomto případě nehrozíte, že byste u vybraného odstínu udělali chybu, příroda se o to postarala.

V proceduře existuje několik nuancí:

 • pro brunety s bílými prameny na vlasy, odborníci nedoporučují používat černé barvy, začínají tmavými kaštany, třešně, čokoládou nebo tmavou blondou. V opačném případě je možný výskyt zelené barvy;
 • majitelé černých vlasů nepotřebují používat syntetická barviva, viz přírodní barviva (například henna, basma);
 • blondýnky malovat přes neúspěšné zbarvení pomůže jen malovat.

Podívejme se blíže na to, jak dostat barvu vlasů zpět po zvýraznění barvivem:

 1. Postarejte se o rychlé obnovení kudrlin po vyčištění. K tomu pravidelně používejte výživné masky a balzámy, naplněné vitamíny a minerály.
 2. Získejte barvu dvou barev: první - co nejblíže k přirozenému; druhá je 1-2 úrovně tmavší. Je to důležité! Vyberte barvu od jednoho výrobce.
 3. Zvýrazněte proužky, zabalte je do pásů fólie. Pak zbarvte zbytek vlasů barvivem nativní barvy. Po 20-25 minutách, s přihlédnutím k požadavkům výrobce nátěru, umyjte barvu z vlasů. Suché kadeře.
 4. Dalším krokem je malba dříve zvýrazněných kudrlin, jinými slovy zvýraznění pouze pomocí tmavšího tónu. Pečlivě jednat tak, aby barvení neklesalo na kudrlinky, natřené v přirozené barvě.
 5. Doba zotavení inkoustu na proužkovaných pramenech závisí na jejich struktuře a stavu. Trvá asi půl hodiny, ale pro větší jistotu pravidelně kontrolujte výsledek. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, s ohledem na složení doporučené výrobcem na kadeřích, odstraňte barvu z vlasů. Vysušte si vlasy.

Pokud byly odstíny barvy správně zvoleny a obraz byl proveden bez chyb, existují dvě možnosti pro výsledek postupu:

 • barva byla vyrovnaná, bez stopy minulých experimentů, jak bylo zamýšleno;
 • nebylo možné dosáhnout absolutně rovnoměrného stínu, dříve vyčištěné prameny se staly méně nápadné. Mohou se mírně lišit od sousedních pramenů (mírně tmavší nebo lehčí).

Mějte na paměti, zarovnání barvy vlasů po zvýraznění bez odborných dovedností není tak snadné. Chcete-li dosáhnout úžasných výsledků, podívejte se na barevníky.

Jak a jak se osvětlit

Charakteristiky postupu

Skvělý způsob, jak zklidnit kontrastní světelné prameny s přirozeným tónem, je barvit blond. Existuje několik možností, jak se po zvýraznění stát blonďatým. Jejich výběr závisí na přirozeném tónu vlasů.

Dívky s blond vlasy se snadno změní na blondýnu. Musíte zakoupit barvu světlých odstínů. Odborníci na barvivo doporučují volbu barevného prostředku mezi narovnanými a neoznačenými prameny. Pak máte zaručeně hladkou barvu.

Pokud je vaším cílem zesvětlit tmavé vlasy, proces bude složitější a zdlouhavější. Otočení z brunetky na blondýnu pro jednu malbu bude nemožné a hrozí, že způsobí vážné poškození vlasů, a tak objasnění v několika fázích. V každém případě použijte barvu o několik úrovní lehčí než původní tón.

Je to důležité! Chcete-li rychle a velmi pečlivě zesvětlit tmavé vlasy, použijte pomoc odborníka. Při tom, že se blondíte, riskujete trvalé zhoršení stavu vlasů.

Jak zesvětlit

Pro domácí zesvětlení dříve zvýrazněných vlasů se používají pouze vysoce kvalitní otestované barviva. Z nejrůznějších barviv doporučujeme zaměřit se na výrobky těchto značek:

Garnier (Garnier). Tato francouzská značka nabízí módní barvy nejvyšší kvality s bohatou paletou odstínů pro módní ženy všech věkových kategorií. Složení nátěrových hmot společnosti Garnier zahrnuje komplexy vitamínů, přírodních olejů a inovativní komponenty, které vám umožní dosáhnout nasycených a odolných barev.

Barvy řady Garnier Color Naturals a Color Sensation jsou zárukou luxusního bohatého odstínu. Také dobře známá značka nabízí nejpřísnější nátěr olejovými barvami z řady Olia. Více než polovina složení prostředků - je to přirozené, užitečné oleje, které co nejvíce pečují o zdraví vašich vlasů během objasnění.

L'oreal (L'Oreal). Krémová barva L'Oreal zaručuje jemné a vysoce kvalitní zbarvení. To je bohatství pro milovníky studené blondýny. Řada Preference a Exellence Creme pomůže dosáhnout požadovaného efektu s minimálním poškozením narovnaných pramenů.

Značkové produkty se vyznačují množstvím inovativních komponent, nejvyšší kvalitou, trvanlivostí a řadou palet. Mnoho dívek oceňovalo tyto i další výhody lomových krémů Loreal a používalo je pouze.

Estel (Estel). Výrobky této značky se používají k malování salonů a domů. Krémové barvy poskytují rovnoměrný a bohatý odstín, mají jemný účinek a potěší přijatelnou cenu. Jedinou nevýhodou této volby je, že barva z Estelle v běžném supermarketu nemůže koupit, budete muset objednat z internetových obchodů, zástupci společnosti nebo požádat své přátele na holiče.

Mark Estelle je spokojen s bohatou barevnou paletou. Kromě toho mohou být barvy vzájemně smíchány a dosáhnout ještě lepší barvy.

Technika objasnění

Postup osvětlení kudrlin připomíná malování v jednom tónu. K tomu potřebujete:

 1. Pečlivě si přečtěte pokyny pro léčbu, testujte alergie.
 2. Připravte barvicí směs smícháním okysličovadla a barviva.
 3. Aplikujte výrobek na celou hlavu vlasů.
 4. Chcete-li udržovat nátěr na vlasy po určitou dobu, specifikovaný výrobcem v návodu k nářadí.
 5. Pečlivě opláchněte barvivo nejdříve teplou vodou a poté šamponem.
 6. Použijte balzám nebo výživnou masku. Suché vlasy.

Jak a co barvit v světle hnědé barvě

Proces zbarvení světlých odstínů ve světle hnědé barvě připomíná objasnění. Zvláštní pozornost je v tomto případě věnována výběru odstínu. Musíte se soustředit na svůj vlastní typ barvy.

Zde je několik tipů pro výběr odstínu barvy:

 • krásné krásy lépe používají světle hnědé odstíny;
 • dívky s tmavou kůží se vejdou do medu a zlatých tónů;
 • Pro ty, kteří mají přirozeně tmavou hlavu vlasů, odborníci doporučují odkazovat se na odstíny popela. Nyní je tato barva považována za módní.

V některých případech je třeba pro dosažení rovnoměrné a požadované barvy upustit od pracího prostředku a pak jen malovat ve zvoleném tónu.

Pozor! Mezi předpraním a barvením ve světle hnědé barvě musíte počkat 2-3 týdny. Během této doby se vlasy zotaví, zesílí a budou připraveny k další chemické expozici.

Pro barvení ve světle hnědé barvě můžete použít barvy slavných značek Garnier, L'oreal, "Palette" nebo "Estelle". Tito výrobci jsou velice žádoucí, vyznačují se vysokou kvalitou a bohatým výběrem barev.

Chcete-li získat požadovanou barvu, můžete použít stínicí šampony. Ale nezapomeňte, že zaručit slušný výsledek je obtížné. Navíc tyto nástroje nemají vysokou odolnost.

Jak a co malovat v tmavé barvě

Bude méně problematické barvit kartáčované kudrlinky v tmavších tónech. Proces přeměny na brunetu lze provést pomocí barvy nebo přírodního barviva (basmy). Zvažte obě možnosti.

Použití barvy

Proces malování vlasů po zvýraznění v tmavých barvách zahrnuje následující akce:

 1. Smíchejte barvu zvoleného tónu s oxidačním činidlem v poměru doporučeném výrobcem výrobku.
 2. Spočítejte znovu původně regrown kořeny. Udělejte čas, aby se barvivo konsolidovalo, bude trvat asi 20 minut.
 3. V dalším kroku aplikujte barvicí kompozici na zbývající délku vlasů. Počkejte dalších 10 minut.
 4. Opláchněte teplou vodou. Umyjte si vlasy šamponem.
 5. Na konci procedury naneste balzám nebo masku. Suchý a zásobník.

Buďte připraveni, aby světlo pruhované prameny mohly vyčnívat z hřiště. Chcete-li to provést během několika týdnů, zopakujte proces barvení.

Důležitý bod! Abyste se vyhnuli zelenému odstínu, nepoužívejte světle hnědé tóny. Profesionálové pro řešení tohoto problému dodávají složení fialové mikston.

Použijte basma a hennu

Chcete-li ztlumit neúspěšné zvýraznění doma, můžete použít přírodní barviva. Pro tyto účely si vezměte kombinaci basma a hennu. Nepoužívejte pouze Basma, jinak riskujete získání zelených vlasů místo pěkné čokolády nebo tmavé barvy.

Změnou poměrů henny a basma můžete dosáhnout různých odstínů: od lehkého kaštanu po smolný černý. Čím více barevných kompozic obsahuje basma, tím tmavší bude barva vlasů a čím déle trvá zachování nástroje na vlasu.

Před aplikací nástroje na celou hlavu vlasů proveďte testování na samostatném pramenu. Navíc, pokud je to nutné, můžete změnit proporce kompozice.

Jak dlouho je barvení přírodními barvivy:

 • Basma může být použita k posílení struktury vlasové šachty. Chcete-li to provést, omezíte dobu jeho působení na kudrlinky na 5 minut;
 • abyste získali nenasycený tmavý tón, nechte nástroj na hlavě vlasů během 0,5-1 hodiny;
 • pro ty, kteří chtějí získat bohatou barvu, doba barvení se zvýší na 3 hodiny.

Rozměry pro přípravu přírodních nátěrů, v závislosti na tom, jaký odstín chcete získat, se doporučují následujícím způsobem:

 • aby se stal světle hnědý, rozpustit v malém množství vody basmu a hennu v rovných částech a doba expozice by neměla přesáhnout 1 hodinu;
 • pro kaštanový odstín, vezměte náladu 2 x více henna. Tato kompozice se udržuje na vlasu po dobu 60-90 minut;
 • pro ty, kteří chtějí získat bronzové lesk, budete potřebovat dvojitou část henny a jednu část basma. Doba zbarvení - ne více než 90 minut;
 • pro malování v bohatém čokoládovém tónu, jako na fotografii níže, budete potřebovat stejné množství barviv plus 4 lžičky. přírodní mletá káva. Doba expozice je až 2,5 hodiny. Barevné prášky se rozpustí bílým vínem, nikoli vodou;
 • pro ty, kteří chtějí získat smolny černou barvu, budou muset tvrdě pracovat a barvit ve dvou fázích. V první fázi malovat kudrlinky čistou henou, a ve druhé, pouze s Basma;
 • Další stejně účinnou variantou malby v bohatém černém tónu je kompozice 1 díl henny, 2 díly basma a 4 lžičky. čerstvě vymačkaný řepný džus. Odolná taková směs by měla být asi 3 hodiny.

Důležitý bod! Pokud byste po malování s Basma stín byl příliš tmavý, nenechte se odradit. Mírně odlehčte vlasy, můžete je opláchnout octovou vodou nebo citronovou šťávou.

Péče o barevné kadeře správně

Opakování v jednom tónu po zvýraznění není nejjednodušší nápad, plus také stres pro oslabené prameny. Chcete-li poněkud zmírnit škody způsobené malbou, obnovit lesk a zdravé záře, potřebujete kompetentní péči:

 • používejte speciální řadu výrobků pro barvené kadeře;
 • ujistěte se, že vytváříte výživné a regenerační masky 1-2 krát týdně;
 • každé 2-3 dny proveďte ropné postupy. Chcete-li to udělat, trochu lopuchu oleje třít do pokožky hlavy a rozložit po délce kudrlinky, nemyjte 1 hodinu;
 • Po každém praní použijte kondicionér na vlasy. Jako volbu opláchněte pomocí heřmánek nebo květů z kopřivy;
 • odmítnout vysoušeč vlasů ve prospěch přirozeného sušení vlasů;
 • nepoužívejte pro styling žehličky a curlingové žehličky, skvělou alternativu k nim - dřevěné, pěnové pryžové nebo plastové natáčky;
 • i když neúspěšné malování zdrží aktualizaci obrazu po dobu alespoň 1 měsíce;
 • jíst dobře, věnovat více pozornosti čerstvé zelenině a ovoce. Začněte užívat vitamínové doplňky, vitamínové komplexy.

Jakékoliv neúspěšné zvýraznění lze napravit, ale je důležité, abyste si ho přáli správně. Pokud nejste přesvědčeni o svých schopnostech, obraťte se na odborníky. A konečně, nezapomeňte, že vlasy jsou oslabeny chemickými složkami a vyžadují vysoce kvalitní péči. Dodržujte doporučená doporučení pro rychlé obnovení zdraví a pružnosti pramenů!

Můžete zjistit, na co zvýraznění chcete vybrat a komu půjde, z následujících článků:

Užitečná videa

Opravte neúspěšné zvýraznění a vykreslení.

Neúspěšné zvýraznění: jak malovat světle hnědé barevné chyby a stále vypadat nádherně?

Po tom, co se rozhodlo o módních upozorněních, jsou blondýnky často zklamáni.

Lehké, tmavé nebo barevné peří se mohou nudit velmi rychle a čekají, až přirozená srst bude mít více než jeden měsíc.

Řešení problému může zamaskovat melirovannyh oblasti správně vybrané barvy. Jak si vybrat ten správný nástroj, najdete v našem článku více.

Kdy potřebujete změnit barvu?

Důvodem pro malování zvýrazněných kudrlin může být:

 • neúspěšně zvolený nebo otravný odstín;
 • touha vrátit se k vlastní barvě;
 • potřebu konstantní korekce.

Než budete znovu po vyzdvižení zvýrazňovat, musíte si uvědomit, jaké léky byly použity pro barvení.

Nejjednodušší možností jsou nestabilní pěny, tonika, maskara. Odstraní se po obvyklém mytí hlavy, v některých případech bude nutné 2-3 krát vlasy umyt. Pokud by prameny byly ošetřeny čistícím prostředkem a zjemněny semirezistentními léky bez amoniaku, budete muset vyčistit toner a překreslit vyčištěné oblasti přípravkem v barvě hlavních vlasů.

Nejobtížnější možností je použití stabilních vzorců. Není snadné se je zbavit, speciálních výplachů, jemného tónování a velmi opatrné péče. Naštěstí jsou odolné barvy zřídka využívány při zvýrazňování.

Vraťte se do přirozeného stínu vlasů: co používat?

Pro práci doporučujeme zvolit barvu co nejblíže přirozené barvě vlasů. Ideální - profesionální produkty, které lze smíchat, aby dosáhly dokonalého odstínu.

Maskování lehkých blond kudrlin

Maskování světlejších světel nebude vyžadovat další bělení. Stačí si vybrat vhodný odstín barvy a kyslíku stejné značky.

  Matrix Color Sync. Měkké polozdrojové nátěrové hmoty bez čpavku, které opravují neúspěšnou barevnost zvýraznění a vyrovnání. Chcete-li získat dokonalou barvu, můžete kombinovat 3 a dokonce 4 barviva. Dobře se hodí ke žluté barvě, poskytuje odolnost proti leskům a je vhodná pro práci s poškozenými prameny.

Pro tmavé blond vlasy si můžete vyzkoušet pastelovou popele, která se mísí s tmavou blond mochu. Světlé blond vlasy mohou být překresleny barvivem z řady zlatých nebo platinových blond, přidáním k němu trochu purpurový korektor.

 • Estel Anti-Yellow. Ideální pro světlé blond vlasy. To dává pramenům perfektní záře, odstraňuje nežádoucí žloutnutí, vyhladí barevné hranice. Doba expozice na suché vlasy není delší než 15 minut, pak je výrobek omyt šamponem a aktivován balzámový aktivátor barvy značky se aplikuje na prameny. Estelle
 • Estel Chromoenergy Complex. Lék v ampulích, který se přidává k poloprůběžnému nátěru při zpracování vrcholů kudrlin. Poskytuje jemný přirozený odstín, měkkost, hedvábnost a zdravě vypadající vlasy. To jde dobře se všemi značkami drog.
 • Korekce tmavé barvy

  Před ošetřením tmavých pramenů se doporučuje důkladně opláchnout vlasy šamponem pro hluboké čištění. Pokud by byly pro zvýraznění použity stabilní přípravky, bude zapotřebí objasnění a následně tonizace.

   Kapous ArhganOil. Měkký rozjasňující krém, který dobře čistí tmavé pigmenty. Vhodné pro úpravu barvy světlehnědých vlasů, nezanechávají tmavé skvrny a nežádoucí žloutnutí.

  Osvětlení až 7 tónů, zachování struktury nití, aniž by došlo k delaminaci a křehkosti. Revlonisso NMT čisté barvy. Krémový výrobek, který zajišťuje čistotu barvy po vymytí tmavého barviva. Fialový odstín je vhodný pro tmavé blond vlasy, pro světlé blond vlasy se doporučují iridescentní jasně žluté odstíny.

  Je dobře kombinován s barvami značky, může být použit jako samostatný prostředek nebo jedna ze složek tónovací směsi. Wella Professionals Color Fresh. Vhodný pro vlasy předtím barvené trvalými nebo polostálnými barvivy. Vyrovnává barvu, skrývá menší škody, pečlivě pečuje o kadeře.

  Má texturu podobnou gelu, je snadno distribuována a neteče. Světle hnědé vlasy s různou intenzitou mohou být zbarveny béžovými a pískovými, perleťovými a popelovými tóny, stejně jako různými odstíny tmavé a světlé blond.

  Barevné mytí

  Výhodou barevného zbarvení je rychlé promývání pigmentů. Odstraňte zbytečné barvy šamponů pomůže hloubkové čištění, což je v mnoha profesionálních řadách. Poté, co se zbavíte jasné barvy, můžete držet tonizační nátěr, který se spojuje s nádechem přírodních pramenů.

  • Revlon Young Color. Barva bez amoniaku, která barvy tónu odpovídá. Velmi široký rozsah umožňuje zvolit dokonalý odstín. Barva obsahuje námořní kolagen, kapalné pigmenty jsou dobře zachovány na poškozených vlasech, zajišťují trvanlivost a intenzitu barvy. Světle hnědé prameny mohou být barvené krémem nebo zlatavým popelem, pro tmavší blond vlasy vhodné pro studenou tmavou blondýnu.
  • Redken Blonde Idol. Ideální příprava na čištění barvy a její změnu na 1 úroveň. Vhodný pro světle hnědé vlasy po barevném zbarvení. Léčivo ve formě gelu je snadno rozloženo na prameny a je platné po dobu 10 minut. Barevnost se provádí otevřeným způsobem, když se prostředky na tónování aplikují pouze na kořenovou zónu.
  • Schwarzkopf Igora Vibrance. Polosvrdé barvivo bez čpavku, nabarvuje neúspěšně bělené a tónované vlasy. Dobře kůže skvrny, kapky, nerovný pigment. V řadě existují speciální odstíny pro světle hnědé vlasy, které lze smíchat. V závislosti na intenzitě barvy můžete použít světle hnědé přírodní, lehké, střední, čokoládové, měděné nebo béžové.

  Podrobné pokyny pro začátečníky

  1. Nesnažte se namalovat pouze vyčištěné prameny. Zvolená droga se aplikuje na celou hlavu vlasů, vytvoří hladký přechod barvy, vlasy nevypadají nepřirozene.
  2. Nejsnazší a nejúspěšnější pohyb - malá častá tónování s hřebenem. Po vymytí vrchní vrstvy barvy se tonizační přípravek smísí s oxidačním činidlem v koncentraci od 3% do 6%. Přípravky se užívají ve stejných poměrech, směs by neměla být příliš tlustá, ale ne kapalná.
  3. Zředěná barva se aplikuje na zuby vzácného hřebene. Pásky napříč hlavy rovnoměrně přejíždějí od kořene k hrotu. Můžete to udělat jinak, nejprve nanášejte barvu štětcem a potom vyčistěte vlasy pro rovnoměrnější rozložení. Přídavná část léčiva se aplikuje na zónu v kořenech.
  4. Je-li nutné předběžné bělení, je blonďavý prášek smíchán s oxidační emulzí a roztírá se na vrcholech, aniž by došlo k ovlivnění celkové hmotnosti vlasů. Tato technika je vhodná pro vzácné nebo částečné zbarvení.

  Co se může pokazit?

  Nejběžnějším problémem je konflikt barviv, v důsledku čehož vlasy dostávají neočekávanou barvu. Abyste tomuto efektu vyloučili, pomůžete používat jednu značku. Je důležité pečlivě přečíst pokyny pro léčivo, které označují, které okysličovadlo se používá s určitým nátěrem.

  Pokud by nebylo možné vymýtit tmavý tón z bělených pramenů, stojí za to namalovat celou hlavu vlasů s více sytější barvou. Po přirozeném vyplachování můžete jít na lehčí tónování.

  Velmi častým problémem je zvýšená křehkost vlasů po sérii agresivních postupů. Použití niklových koncentrovaných kyslíků a následné péče o vlasy pomocí profesionálních mastek, balzámů, obnovy emulzí a základních nátěrů vám pomůže vyhnout se.

  Neúspěšný obraz: co dělat?

  Pokud jsou proužkované prameny stále viditelné, můžete počkat pár týdnů a zopakovat tonizaci. Doporučuje se co nejčastěji ořezávat konce vlasů. Na rozdělených koncích se barva změní barvou, vlasy vypadají matně a neomylně.

  Radikální volba - aktualizujte strih, abyste minimalizovali délku. Pokud to nepomůže, kontaktujte salon, který se specializuje na práci s problematickými vlasy. Po agresivním praní a natírání budete muset absolvovat postup při opravě salonů.

  Doba trvání výsledku a následná péče

  Stínované prameny si dlouho uchovávají bohatou barvu. Po 2 týdnech začne barva ztmavovat a kudrlinky se stanou patrnými. Jakmile barva zmizí, můžete znovu zvýraznit. Jemná barva bez amoniaku neuškodí vlasům. Postupně rostou prameny a obnoví se přirozená barva.

  Výměna domácích receptů bude profesionálními léky. Snadno se rozšiřují vlasy, regenerují, vyživují a zvlhčují.

  Měl byste si vlasy vypláchnout víc než dvakrát týdně, používat šampony a balzámy na barevné vlasy. Ideální - prostředky ze stejné linie jako tónovaná barva. Masky s teplými nebo studenými pigmenty pomáhají zachovat sytost barev. Střídají se s výživovými formulacemi nebo balzámy s lehčí strukturou.

  Neúspěšné zvýraznění světle hnědých vlasů může být maskováno polostamými inkousty bez obsahu amoniaku. Pro práci je lepší používat profesionální produkty, které zaručují kvalitní výsledek.

  Užitečné video

  Podívejte se na video, jak opravit neúspěšné zvýraznění:

  Tip 1: Jaké barvy můžete barvit vlasy po zvýraznění

  Pravidla pro barvení bělených vlasů

  Nezáleží na tom, jakou barvu si vyberete - nejprve by mělo být mezi zvýrazněním a čerstvým obrazem nejméně dva až tři týdny. Během této doby se vlasy zotaví po agresivním chemickém útoku. Abyste jim v tom pomohli, použijte speciální masky a výživné balzámy. Vzhledem k tomu, melirovannye vlasy jsou obtížně barvit v plné barvě, stylisté doporučují minimalizovat rozdíl mezi melirovannymi a neoznačenými prameny, volit blond odstín.


  Pro tmavé vlasy se barvení provádí v několika fázích s použitím bělící kompozice, která odstraňuje tmavý pigment.

  Jeden a půl týdne po bělení mohou být vlasy vybrané barvy aplikovány na vlasy. Mějte na paměti, že pokud se liší od přirozené barvy o více než několik odstínů, barvení se bude muset opakovat. Také je nežádoucí použít silné blonďavé kompozice, které vám umožňují barvit vlasy jednou rukou - vysychají vlasy a vedou ke ztuhnutí konců.

  Barevná barva pro pruhované vlasy

  Především je nutné stanovit přirozenou barvu vlasů při denním světle. Odstín barvy by měl být zvolen tak, aby byl lehčí než tato barva několik tónů, protože tmavé tóny nijak nenaléhají přes pruhované prameny. Světlá barva obnoví obličej a namaluje šedé vlasy spolu s lehkými kadeřemi. Také přírodní barviva, jako henna nebo basma, nebudou vhodné pro barvení vlasů, protože chemické barvivo může reagovat s přírodním složením a vlasy získají krásnou fialovou nebo zelenkavost.


  Prokrézované vlasy nelze barvit barvou, která zahrnuje peroxid vodíku - zbavuje jim lesku a pružnost.

  Pokud se rozhodnete barvit vybledlé prameny tmavé, nezapomeňte na postup činností. Nejprve naneste barvu na regrown kořeny a počkejte dvacet minut a rozdělte zbytky po celé délce vlasů. Po deseti minutách vypláchněte barvu, usušte vlasy a podívejte se do zrcadla. Pravděpodobné, že pruhované proužky budou lehčí než hlavní odstín vlasů, takže můžete znovu zbarvit ve dvou až třech týdnech a dosáhnout úplně stejnoměrné barvy v celých vlasech. Vlasy však nemohou druhou dobu přebarvit - lehčí prameny budou tmavé vlasy texturované a objemné.

  Tip 2: Jak obnovit vlasy po zvýraznění

  Tip 3: Jak barvit bělené vlasy

  Tip 4: Jak nabarvit pěstované kořeny

  • - výživná maska;
  • - mys;
  • - střapka;
  • - hřeben se vzácnými zuby a svorkami;
  • - barvivo na vlasy.
  • barvení vlasů

  Tip 5: Jak barvit vlasy hennou

  • jak barvit vlasy video

  Tip 6: Jak se rozhodnout, jaká barva má barvit vlasy

  Nejprve zjistěte typ barvy - jedinečnou paletu barev, která se skládá z kombinace barvy očí, vlasů a tónu pleti. Celkově existují čtyři barevné typy, konvenčně pojmenované pro roční období - zima, jaro, léto a podzim. Určíme.

  Pokud jste přirozenou blondýnou s pšenicí nebo světle červenými vlasy a modrými, zelenými nebo světle hnědými očima a pokožka je lehká, průsvitná, kosti, často s červenou a pihami a snadno opálená, pak jste jaro. Pružina je čas probuzení přírody a nástup dlouho očekávaného tepla, proto vám přicházejí teplé, radostné tóny. V oblečení dávejte přednost bledě zelené, broskvové, teplé růžové a všechny odstíny červené. V make-up by bylo vhodné držet pastelové odstíny, odstíny béžové, olivové a zlatohnědé jsou vhodné pro oči a teplé růžové a korálové odstíny jsou ideální pro rty.

  Pro jarní vlasy jsou vhodné také teplé barvy jako slunce. Pro tento typ barvy nabízí společnost Garnier Color Naturals několik odstínů červené - od světle zlaté (např. Odstín 7.4, 131) až po jasně měděnou barvu (7.40), stejně jako med a světle hnědé odstíny (odstíny 5, 6.25, 6.34, 6.41, 9.13) ).

  Zlaté hnědé nebo červené vlasy v kombinaci s tmavým, zlatým nebo opačným světlem, dokonce bledé, náchylné k pihám a rychlé hoření na slunci s kůží a světle hnědé, oranžové, průsvitné modré nebo šedé oči jsou jasnými znaky, které léčíte na tsvetotipu podzim. To znamená, že v oblečení byste měli zastavit výběr na všech odstínech podzimních listů - zlaté, hnědé, žluté, oranžové, cihly, béžové a smaragdové. Pro vlasy doporučuje společnost Garnier Color Naturals bohaté gaštanové a čokoládové barvy z palety, které zvýrazní vaši jedinečnou krásu a vaše vlasy budou dobře upravené a lesklé. Vyzkoušejte odstíny 4.3, 6.34, 6, 5.25, 6.25, 6.41, 7.40

  Pro podzimní make-up je správné upřednostňovat béžové, pískové, olivové a hnědé odstíny a rtěnku a lesk na rty, které si můžete vybrat z teplé červené-oranžové nebo terakotové stupnice.

  Důležité rady pro zástupce dvou typů barev popsaných výše, kteří chtějí radikálně změnit svůj vzhled barvivem na vlasy. Chcete-li opravdu změnit obraz, ale současně najít vhodnou barvu vlasů pro sebe, je třeba se přesunout z jara na podzim a naopak, tedy zvolit odstín doporučený pro typ opačné barvy.

  Pro další typ barvy - Letní - světle hnědé a popelovité vlasy, šedé, modrošedé nebo nazelenalé oči a studené odstíny jsou charakterizovány bledou kůží, která se vůbec vůbec nezožádá nebo na chladném hnědém stínu na slunci. Pokud poznáte sebe sama, pastelovou i kouřovou, jako by vám vyhovovaly rozmazané tóny a poloviny tónu: bledě modrá, šedo-perla, lila. Z jasných barev byste měli dávat pozor na modrou a víno. Pokud jde o make-up, pro rty můžete bezpečně vybrat barvu ze světle růžové-korálové palety a zvolit stíny v závislosti na barvě očí: šedo-modrá - růžová, béžová a světle hnědá, šedozelená - šedá a fialová, pro světle hnědá - fialová a béžová. Přírodní krásy "letních" žen jsou zvláště zdůrazňovány studenými světlými a neutrálními odstíny vlasů prezentovanými společností Color Naturals - věnujte pozornost barvám 8.1, 9.1, 111, 112, 7.1, 6.25.

  Posledním typem barvy je Zima. Obsahuje dívky s porcelánově bledou kůží, nejčastěji bez kůže, která má vždy modravý podtón, šedou, ledově modrou, modrou a tmavě hnědou až černé oči a tmavou, od bohatého kaštanu až po černé vlasy. Tento typ také obsahuje poměrně vzácnou platinovou barvu vlasů jako přírodní.

  "Zimní" krásy v oblečení by měly upřednostňovat kontrastní, čisté barvy: bílé, černé, modré, červené, studené modré, fialové, vínové, stříbrné. Pro vlasy vyberte velmi tmavé odstíny, včetně černé a kaštanové a modré černé. V Garnier Color Naturals najdete tyto barvy pod čísly 1, 1+, 3, 2.10, 4.15

  Výběr makeupu, zastavte výběr na růžové rtěnky a tmavě červené květy. Dívky s hnědými očima se vejdou do zeleného a tmavě šedého odstínu a se studenými modrými očima se mísí dobře s modro-bílými, modrými, stříbrnými a šťavnatými zelenými odstíny.

  Stejně jako u prvních dvou barevných typů, "zimních" a "letních" dívčích, kteří si představovali kardinální aktualizaci obrazu, doporučují odborníci společnosti Garnier výběr barviv na vlasy z odstínů navržených pro opačný typ barvy.

  Nebojte se měnit, přeměnit se, ale nezapomeňte na užitečnou radu profesionálů!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy