logo

Jak mít dlouhý tlustý opletení: stavění na krátké vlasy, fotografie před a po?

Kdo si myslíte, že sny o nejdelším plivnutí nebo tekoucím vodopádu se zvlňují až k pasu? To je správné. Jedná se o ženy s krátkými účesy.

Nejčastěji sní o změně obrazu a transformaci v krátkém čase, znát výhody a nevýhody rozšíření vlasů.

Ale je možné zvýšit vlasy na krátké vlasy? A jaká je minimální délka vlasu pro prodloužení by měla být na účes?

To vše se dozvíte z tohoto článku.

Je možné stavět na krátkých účtech?

Obvykle ženy jsou zmateny otázkou, je možné zvýšit vlasy pro krátké účesy? Mistři zřídka dávají určitou odpověď, omezený na předchozí konzultace.

Někdo se nepodílí na rozšíření vlasů, jejichž délka je menší než 10-15 centimetrů. A někdo dělá a 3-4, ale výsledek je úplná hrůza.

Kdo má pravdu nakonec?

Jak dlouho můžeš růst vlasy? V tomto případě to vše závisí na zvolené technologii. Keratinové kapsle nelze rozšířit na krátký účes "jako chlapec", páska je optimální pro středně vláknité prameny.

Hlavní požadavek na rozšíření vlasů pro krátké vlasy, který je třeba věnovat pozornost při výběru metody - je délka horních pramenů na koruně. Měly by pokrývat upevňovací body donorových pramenů a odolávat balení.

Dobrý mistr, který je schopen správně posoudit vlasy klienta a zvolit technologii podle situace, obvykle umožňuje vytvářet i pro velmi krátké účesy. Proto věnujte zvláštní pozornost výběru specialisty.

Jaká by měla být minimální délka vlasů?

Je možné zvýšit vlasy pro krátké vlasy? Bohužel, většina stávajících rozšíření technologií naznačuje, že klient má středně dlouhé vlasy. Navzdory ujištění, že "je to naše nejnovější technologie, která dokáže zvětšit prameny o 1 milimetr svých vlastních kadeří", ve skutečnosti to vůbec není.

Podívejme se, jaká by měla být minimální délka každé technologie na trhu.

 1. Anglickou cestou. Prodloužení kapslí pomocí pryskyřice. Vlastní délka kadeří - ne méně než 15 centimetrů. Lepší - více.
 2. Keratinová technologie. Kapsle (běžné a mikrofonní). Ideální délka - déle a delší.
 3. Mikrokapsle. Vhodné pro kratší účesy. Minimální délka vlasů je od 6 centimetrů. Horní prameny musí skrývat upevňovací body kapslí.
 4. Způsoby lepení. Ve zvláštních případech je možné stavět na délce vlasů 4 centimetry.
 5. Pásky na stuhách. Délka vlasů od 20 centimetrů a více.

Pokud jste se otočil k pánovi a on vám odmítl udělat krátké rozšíření vlasů, nebojte se. Stačí počkat pár týdnů a zvolit si jeden ze způsobů, které jsou vhodné pro velmi krátké vlasy.

V níže uvedeném videu se podívejte na rozšíření pásky pro krátké vlasy.

Jaké technologie se používají?

Jak zvýšit vlasy pro krátké vlasy? Nejoptimálnější pro krátké vlasy jsou několik typů rozšíření. Nesporným vůdcem v tomto ohledu je nános lepidla, protože vám umožňuje vytvářet malé kapsle, které jsou téměř neviditelné pro oko, a to i na velmi krátkých pramenech.

Často ženy s krátkými účesy dělají rozšíření keratinu. Je také vhodné, pokud je vaše délka nejméně 10 centimetrů.

Pokud je to nutné, aby se zvýšily prameny, nechytají oko, můžete provést modelový účes. Ideální pro skrytí donorových vláken účesů jako je "kaskáda" nebo "žebřík".

Technologie mikrozapouzdření je také velmi populární. Tímto způsobem se vytvoří velmi malá kapsle, která pevně drží plátek náplasti a je téměř neviditelná pod vlasy.

Diamantové vlasy

Relativně nedávno se na ruském trhu objevila nová metoda pro prodlužování vlasů pro krátké vlasy (obrázek níže), která umožní růst vlasů na pramenech o délce 7 centimetrů. Tento společný vývoj ruských a francouzských kadeřníků se nazývá DiamondHair - nebo "Diamond curls".

Skládá se z diamantových mikročástic, které nepoškozují vlasy a jsou v ponožce zcela neviditelné.

Kapsule mají velmi malý průměr - od 2 do 4 milimetrů, což umožňuje růst pramenů, a to i při velmi krátkém účesu.

Stavět na autě

Majitelé bobů jsou mnohem šťastnější. Je velmi snadné zvýšit vlasy na náměstí, fotku před a po představení. S tímto účesem můžete použít téměř jakoukoli metodu rozšíření, ale páska a keratinové metody jsou nejvhodnější pro takový účes.

Pásky ve vozidle umožňují úplné ukrytí upevňovacích bodů pásky nebo kapslí, délka vypadá optimálně. Někdy může trvat dokončovací účes, aby nakonec dokonce i vlastní a falešné vlasy.

Pokud jsou vaše vlasy rovné a nejsou tlačeny, po rozšíření se obvykle neobjevují problémy s stylingem.
Pomocí čtverce můžete zvolit jakýkoli vhodný způsob, jak zvýšit kudrlinky - to vše závisí pouze na vaší touze a typu vlasů (tenké, kudrnaté).

Pokud chcete maximální komfort a neviditelnost, měli byste upřednostňovat mikroenkapsulaci. Pokud jsou dlouhodobé ponožky bez korekce - zvolte lepidlo. Ještě důležitější nuance - jak dlouho se budování udržuje, dozvíte se kliknutím na odkaz.

Jak lze transformovat dlouhé prameny?

Rozšíření na krátké vlasy může výrazně změnit ženu. Přidává kouzlo, ženskost a hravost na pohled, dovoluje vám udělat různé účesy díky nové délce.

Příležitost na pár hodin, kdy se chcete vrátit z brunetky s účesem "jako chlapec" do zlatožluté krásy s luxusními vlnami až do pasu, je skvělou příležitostí změnit svůj obraz a zvýšit sebevědomí. Níže uvidíte, jak vypadá žena po rozšíření vlasů na velmi krátkých vlasech: fotografie před a po.

Metoda prodlužování vlasů umožňuje rovnoměrný řez do pasu, krásný kreativní účes nebo vyzvednutí pramenů, jako by bylo těžké barvit. Mezi materiály pro rozšíření jsou často hotové sady vláken obarvených technikami Ombre nebo Degrade.

Nemusíte kazit vlastní kudrlinky s barvami, což je nespornou výhodou.

Fotografie před a po

Podívejte se, jak jsou ženy přeměněny po rozšíření vlasů na krátké vlasy: fotografie před a po.

Pokud vyberete správného průvodce, který vás vybudí a příslušnou technologii - nikdo by nenapadlo, že kudrlinky nejsou vaše. A co v zásadě rozdíl? Hlavní věc je, že se cítíte krásná a jistá, pak ztráta času a peněz stojí za to.

Samozřejmě, při krátkých sestřihách může být zřejmé umělé prodloužení pramenů, ale tady talent talentu a správné účesy přicházejí k záchraně. Druhou nevýhodou, se kterou se žena může setkat, je potřeba neustálého stylingu a pečlivé provádění postupů pro péči o prodlužování vlasů.

Poté, co zvětšíte vlasy, věnujte jim pozor, živte je maskami a balzámy a nezapomeňte na pravidelnou korekci. Na krátkých účesích, jak rostou, se nárůst zřetelněji projeví rychleji než při středně dlouhých účesích.

Pokud pečlivě pečujete o vaší kudrlinky, budou mít dlouhou dobu atraktivní vzhled a umožní vám bezproblémově růst vlastní délku.

Znovu se podívejte na výsledek rozšíření vlasů před a po videu.

Prodlužování vlasů
Nejčastější dotazy

Kosmetický salon ArtHair odpovídá na nejčastěji kladené otázky při konzultacích k postupu prodlužování vlasů.

1. Po prodloužení bude váš vlas vypadat?

Nativní vlasy po rozšíření nebude žádným způsobem kazit, protože přísně dodržujeme pravidla!

 1. První pravidlo, nejdůležitější a nejdůležitější ze všech následujících, je pečlivě provedená práce pána, která spočívá v správném množství přirozených vlasů (takže vaše vlastní vlasy mohou držet dárcovské vlákno po celou dobu nošení) a správné napětí každého přirozeného vlasu při vytváření kapsle!
 2. Druhým pravidlem je kvalita vlasů použitá pro rozšíření! Jsme
  vybíráme pro vás materiály, které jsou ve struktuře, barvě a struktuře shodné se svými příbuznými. Jen kvalitní slovanské vlasy nemají téměř žádnou váhu, dokonce i když staví více než 300 pramenů. Necítíte se těžké, je velmi snadné udržet dárcovské vlákna na vlasy po celou dobu. Vlastní vlasy nejsou roztrhané!
 3. Třetím pravidlem je velikost kapsle a použití neškodné technologie! Vybrali jsme pro Vás metodu mikro-protahování, abychom minimalizovali hmotnost pramene v místě jejího uchycení k vlasům. Metoda, kterou nabízíme, je naprosto neškodná, protože používá se přírodní polymer, který nemá žádné kontraindikace. Toto je příklad, kde jsou dodržována tato důležitá 3 pravidla!

2. Kolik stojí prodloužení vlasů?

Náklady na proceduru se skládají z několika faktorů: délka vybraných vlasů, počet pramenů a technologie! V sekci "ceny" můžete vypočítat přibližné náklady.

Nabízíme různé kombinace rozšíření vlasů, stejně jako v délkách, tzv. Kaskádové varianty, které pomáhají ušetřit rozpočet o více než 30%.

3. Jaký typ budovy je lepší?

Nyní se specializujeme na microlining technologii, protože Tato nová technika je absolutně neškodná a dovoluje vám vytvořit i na délku vlasů od 2-3 cm. Složení přírodního polymeru, které je absolutně neškodné pro vaše vlasy. Specializujeme se na rozšíření již více než 10 let, takže vám můžeme nabídnout jakoukoli známou metodu, ale doporučujeme technologii Diamond Hair.

4. Je možné použít současně několik typů rozšíření?

Ne, musí existovat jedna technologie. Budování různými způsoby by způsobilo další nepohodlí, protože každá technologie vyžaduje vlastní péči. Můžete kombinovat pouze kapsulární a mikrokapsle, pásky a mikropásky.

5. Je možné zvýšit pouze nárazy?

Bangy mohou být zvýšeny, protože používáme metodu mikroskopu Diamond Hair, ve které je velikost kapsle velmi malá. Pro kůži můžete vytvořit bodovou metodu, kde velikost kapslí je menší než 1 mm. Vybíráme barvu, délku, texturu jednotlivě, identické s vašimi příbuznými.

6. Při korigování vlasů se používají stejné prameny jako při stavbě?

Samozřejmě, slovanské vlasy mohou být znovu použity, takže během opravy není potřeba vyměňovat vlasy. Také, pokud se rozhodnete změnit barvu vlasů, můžeme přebarvit dárcovské prameny, čímž ušetříte svůj rozpočet. Nabízíme nejnáročnějším zákazníkům vlasové struktury našich dětí - jsou extrémně odolné a vypadají naprosto úžasně!

7. Jak dlouho můžeš růst vlasy?

Probíhá postup rozšíření, již na 2-3 cm. Nativní vlasy, protože Technika micro-wigging vám umožňuje pracovat téměř bod k bodu. Barva tobolek je shodná s barvou vlasů, kterou jste si vybrali, díky čemuž dosáhne kompletní fúze dárce s vlastními vlasy v barevném schématu.

8. Jak pevně jsou stohované prameny?

Podle naší doporučené technologie mikrovlákno, která používá trvanlivý přírodní polymer, jsou vlákna po procesu vytváření pevně držena. Svým klientům umožňujeme používat obvyklé produkty péče o vlasy bez jakýchkoliv omezení (masky, oleje, balzámy, jakákoliv úprava, jakákoli teplota vzduchu a vody).

Garantujeme vysoce kvalitní práci. Technologie Diamond Hair eliminuje vypadávání vlasů!

9. Mohu se opalovat, plavat, jít do sauny s prodloužením vlasů?

Rozšiřující technologie, které používáme, vám umožňují jít do bazénu, hrát sporty, opalovat se v soláriu, tedy vést normální život a současně udržovat perfektní vzhled vlasových prodloužení.

10. Jak dlouho se vlasy nosí?

Korekce prodlužování vlasů se provádí pouze tehdy, když vlasové vlasy rostou z kořene nejvýše 3-4 cm. V klasických případech se tato vzdálenost pohybuje od 2,5 do 3 měsíců. Kompozice, kterou používáme k vytvoření pramenů, se skládá ze silné látky, díky níž kapsle nejsou v procesu nošení zničeny.

Pokud je prodloužení vlasů o 2 až 4 cm. Přírodní vlasy z kořene se opraví po 1,5 měsících.

11. Jak se starat o rozšíření vlasů?

Správná péče o prodloužení vlasů netrvá dlouho a je velmi jednoduchá. Skládá se z několika kroků:

 • jemné praní
 • pečlivé česání (pouze přísně profesionální hřeben pro rozšíření vlasů) a některé další doporučení, o kterých mistr povědí.

12. Je možné sušit a stylovat vlasy s vysoušečem vlasů?

Ano, je dovoleno používat vysoušeč vlasů, ale vysušte si vlasy a pečlivě upravte styl!

13. Je možné barvit, zesvětlit chloupky?

Ano, prodlužování vlasů může být barvené, zbarvené, zvýrazněné, zabarvené ve stejný den, ale velmi pečlivě. A zároveň výše uvedené postupy nebudou mít vliv na kvalitu srsti a kapslí, jelikož složení, které používáme při tvarování, je poměrně trvanlivé.

14. Mohou se na vlasy aplikovat balzámy, masky, potřít ampule?

Když používáte technologii Diamond Hair, na které se specializujeme, můžete použít různé produkty péče, na které jste zvyklí (masky, balzámy, oleje, lékařské terapie). Během nošení jsou vybledlé vlasy vyloučeny, protože kapsle jsou velmi odolné. U jiných technologií se doporučuje používat omezené množství výše uvedených prostředků.

15. Mohou se rozšířené vlasy vytáhnout železem a zvlnit?

V naší praxi používáme pouze přirozené, vybrané vlasy, které lze vytahovat ze železa a vytvářet různé styly s horkými kleštěmi.

16. Budou existovat výrazné rozšíření na řídkých vlasech?

Miniaturní kapsle a tenké prameny, které se používají k mikro-rozšíření, umožňují dosažení naprosto úžasných výsledků při prodlužování řídkých a tenkých vlasů: uzávěry jsou nepostřehnutelné a nepostřehnutelné, rozšířené prameny jsou zcela nerozlišitelné od přirozených vlasů a účes vypadá čistě a přirozeně. Barva kapslí je identická s nativními vlasy, kde dosahujeme úplné fúze s vlastními. Naši pánové si pro vás vybírají vlákna, které jsou co nejvíce podobné jak v barvě, tak ve struktuře s vašimi přirozenými kudrlinami. Volný účes obrysu zcela hladce přechází mezi přirozenými a vlasovými prodlouženími.

17. Je pravda, že při vytváření vlastních vlasů se zamotáte a rotujete?

Pracujeme pouze s kvalitními, vybranými materiály, pečlivě vybíráme vlasy podle struktury a barvy. Provádíme budování profesionálně a efektivně. To vše eliminuje i nejmenší zamotání vlasů s minimální péčí. Naše vlasy mohou být znovu použity.

18. Kolik pramenů budete potřebovat pro jedno prodloužení? Co je to jeden svazek?

Počet použitých pramenů závisí na výsledku, který klient chce přijmout, a pohybuje se od 50 do 300 pramenů. Jeden objem je 100 pramenů.

19. Jaké vlasy se nejlépe používají pro stavbu?

Vždy máme velký výběr všech typů vlasů, ale upřednostňujeme pouze slovanské prameny, protože se v ideálním případě shodují ve struktuře s nativními vlasy a při opakovaném použití neztrácejí kvalitu. Pro nejnáročnější zákazníky máme čest nabídnout dětské struktury vlasů.

20. Je postup rozšíření vlasů škodlivý?

Postup pro rozšíření vlasů je naprosto bezpečný, když pečlivě provedeme práci a vybíráme kvalitní přírodní materiály. Garantujeme našim zákazníkům kompletní zabezpečení po odstranění, a to i při výběru maximálního počtu kapslí (od 500 do 1000). Projíždíme nejtěžší práci 2-3 cm. Vlastní vlasy.

21. Je možné zvýšit kudrnaté vlasy?

Samozřejmě můžete, pro naše klienty, nabídnout kudrlinky jak kudrnatých, tak vlnitých struktur.

S pozdravem, salon krásy «ArtHair»

Je možné sestavit krátké články?

Postup rozšiřování vlasů zohledňuje mnoho nejdůležitějších faktorů. Poté, co jste zjistili, že potřebujete zvýšit hlasitost a další parametry vlasů, budete pravděpodobně mít mnoho otázek. Minimální délka pro postup prodlužování vlasů je tedy nejobvyklejším předmětem zájmu u žen, které chtějí prodloužit své zámky a poté zvýšit jejich objem.

Minimální délka

Mnoho žen se domnívá, že domorodé kudrlinky by měly být dlouhé pro postup, jak je zvýšit. Toto stanovisko je však poměrně mylné, protože minimální délka přirozených kudrlin pro provedení rozšíření by měla být pouze pět centimetrů. Tento parametr však není nejnižší, protože moderní technologie narovnávání umožňuje prodloužit vlasy i na kratší prameny.

Takže mluvte o tom, že krátké prameny nemohou být prodlouženy stavbou, mohou být zcela vyvráceny. Technologie Dream vlasy a rozšíření kouzla umožňují jejich prodloužení na velmi krátký účes. Zatímco klasické způsoby, jak zvýšit objem vlasů umožňují získat kvalitní výsledek s minimální vzdáleností od kořenů až po špičku pěti centimetrů, moderní technologie vám umožňují získávat vynikající množství vlasů pro ženy s třícentimetrovými účesy a korekce nebude nutná jako častý postup.

Nicméně, pokud vaše kadeře jsou jen pět centimetrů, průměrná délka s největší pravděpodobností vyjde, což bude dokonale zdůrazněno velkolepým roztrhávaným účesem. Pokud jsou tyto ukazatele v rozmezí 10-15 centimetrů, můžete bezpečně počítat s výraznějšími kadeřemi, které budou mít vynikající objem. V takovém případě bude daný parametr po dokončení postupu výstavby 50-60 centimetrů, tj. Téměř do pasu nebo pátého bodu.

Je-li zvažovaný parametr vlasů asi 20 centimetrů, je možné je vyrovnat až na 80 centimetrů. Jedno nepopsané pravidlo kadeřnictví se tak stává jasné: čím déle jsou vlasové kadeře, tím delší jsou prameny získané po rozšíření. Výsledkem je, že každá žena si osobně vybírá tento parametr v závislosti na svých individuálních preferencích a spoléhá na rady zkušených profesionálních řemeslníků. Zkušení majitelé nejčastěji poskytují praktické rady. Ještě lépe, pokud je mistr vašeho kadeřnictví po dlouhou dobu, a korekce nebude velmi častá procedura.

To je důležité vědět!

Také byste měli vždy věnovat pozornost a řídit se radou zkušených kadeřníků, kteří v případě potřeby mohou rozhodnout o optimální délce vlasů, protože jinak vaše prameny budou potřebovat častou korekci.

Aby korekce vlasů nebyla vyžadována s abnormální frekvencí, měli byste vědět, že důležitý parametr donorových pramenů, který způsobuje pochybnosti, by neměl přesahovat délku vašich vlastních kudrlin, protože po proceduře prodlužování vlasů dojde k výraznému zatížení oblastí přírodních a umělých vlasů, v důsledku toho bude opravena oprava brzy.

Dalším důležitým bodem je to, že když umyjete hlavu, neměli byste sklopit hlavu dopředu, což by znamenalo prodloužené oholení nadměrným zatížením (zvláště pokud je důležitý důležitý parametr až 80 centimetrů). Pokud se s vámi známí a příbuzní s dlouhými vlákny uvidí po krátké době, samozřejmě každý bude hádat o všem. Je možné zakrýt krásu prodloužených kadeří, ale to není vůbec nutné.

Zvýšení vlasů vám umožňuje dosáhnout krásných vlasů, různého přirozeného lesku a objemu. Oprava se provádí při opotřebení, část. Chcete-li však provést tento postup, doporučujeme nejprve konzultovat s kvalifikovaným a zkušeným kosmetickým salónem.

Diskuse

Jak zjistit, kolik pramenů potřebujete pro rozšíření vlasů?

2 příspěvky

Pro jeden postup prodloužení vlasů je zapotřebí 100-150 vláken. Tato hodnota je však spíše libovolná a může se výrazně lišit a závisí na požadovaném výsledku a na tom, jaký druh vlastního vlasu.

U tenkých vlasů a vlasových prodloužení na délku 40-50 centimetrů to bude dost. Pokud jsou vlasy krátké nebo velmi tlusté, správné množství pramenů pro prodloužení vlasů může být správně zvoleno, pouze zkušený pán a standardní sestava v tomto případě nestačí. Pokud je požadovaný počet pramenů určen nesprávně, rozšíření vlasů nepovedou k dosažení požadovaného výsledku. Účes vypadá spíše skromně, vlasy na koncích se budou zdát příliš tenké a řídké. Proto byste neměli hledat levné prodlužování vlasů, je důležité, aby byly vyrobeny s vysokou kvalitou.

Počet pramenů se také zvyšuje, vlasy jsou dlouhé 60-70 cm, v tomto případě je 100-150 pramenů příliš málo. Existuje pravidlo, že čím delší jsou vlasy, tím vyšší je objem vlasů. V průměru bude požadovaný počet pramenů pro prodloužení vlasů této délky činit 150 až 180 pramenů. V tomto případě jsou prodlužování vlasů levná a zcela nerealistická, protože náklady na budování dlouhých pramenů jsou mnohem vyšší.

Pokud jste se obrátili na zkušeného mistra, můžete si být jisti, že zvolí potřebné množství vlasů.

Když jste viděli soubor pramenů pro budování, nevědomky se můžete začít obávat, že je jich příliš málo, neměli byste to dělat. Ve skutečnosti po rozšířeních vlasů vypadají zcela jinak.

Když si vyberete, kde byste měli vybudovat, neměli byste se řídit cenou, rozhodujícím faktorem by měla být kvalita a kvalifikace velitele. Koneckonců, je z toho, že kvalita bude výsledkem. Rozšíření vlasů levně ušetří mistr, protože spotřební materiál pro tento postup stojí hodně.

Kolik vlasů potřebujete pro vás růst?
Množství vlasů potřebné pro jedno prodloužení vlasů se nazývá "objem", zpravidla se standardní délkou 50 cm, je rovno 100 g nebo 125 pramenů.
Abyste zjistili, jaký počet pramenů pro stavbu potřebujete, zvažte několik faktorů:

1) Začněte určovat délku (na začátek krku, na střed krku, na ramena, těsně pod rameny atd.).

2) Určete hlasitost (velmi vzácné, vzácné, střední, silné, velmi silné)

3) Přemýšlejte o tom, jaký výsledek chcete dosáhnout po vybudování, jakou délku a objem byste chtěli mít.

* Pokud máte průměrný objem vlasů a zvolíte si délku 40-50 cm - standardní objem bude pro vás dost obtížný, to znamená 100-125 pramenů.

* Pokud se rozhodnete zvýšit vlasy o delší než 50 cm - určitě bude zapotřebí mnohem více, protože v tomto případě platí neotřesitelné pravidlo: čím déle budeme vlasy zvyšovat, tím pomaleji jsou potřebné! V opačném případě nebude dostatečně tlustá, ale dlouhé vlasy budou vypadat nepřirozené a ošklivé.

* Pokud jsou vaše vlasy velmi silné nebo příliš krátké (5-10 cm), pro postup rozšíření vlasů bude vyžadovat mnohem více materiálu - 150-170 pramenů.

* Chcete-li postavit délku 60 cm, potřebujete 125-150 pramenů.

* Pokud plánujete prodlužovat vlasy o 65-70 cm 125 pramenů, které nemůžete udělat, vlasy se budou zdát příliš tenké. Tento postup bude vyžadovat 150-180 řetězců.

* Pokud máte vlasy až na lopatky, nahoru nebo dolů, budete potřebovat pouze 100 - 110 pramenů pro zvýšení délky a objemu.

***
Dalším trikem, když vidíte materiál před procedurou prodlužování vlasů - si možná myslíte, že je příliš málo. Zvažte, že vlasy po proceduře, správně distribuované velitelem ve vztahu k vlasům, budou vypadat úplně jinak. Také po prvním praní se objem rozšíření vlasů zvýší o 1,5krát.

Je možné stavět na velmi krátkých vlasech, fotografie před a po proceduře

Dlouhé, luxusní vlasy - sen mnoha dívek. Ale abyste si dlouhou dobu vyžírali a vážili si vlastní kudrlinky na požadovanou délku, zvláště pokud jste nedávno provedli krátký účes. Snažme se zjistit, zda je možné vytvořit velmi krátké vlasy a možná budete mít za pár hodin možnost účesu ve stylu Rapunzel. Kromě toho moderní technologie pomůže ztenčovat vlasy tlustší a objemnější. A dokonce i účes garcon a pixie nejsou omezením postupu!

Charakteristiky postupu

Považuje se za krátké kadeře, jejichž délka nepřesahuje 10, podle jiných klasifikací - 15 nebo dokonce 18 centimetrů. Mnoho kadeřníků je řízeno skutečností, že okraje takových pramenců by neměly sestupovat pod ušní lalůčky. V každém případě se poměrně nedávno zdálo, že prodloužení krátkých vlasů je nemožné.

Většina mistrů v salonech byla přijata do práce, pouze pokud vlasy dosáhly 10-20 centimetrů. Při vývoji technologie se minimální počet snížil na 4-5 centimetrů.

Během procedury jsou na vaší vlastní prameny pomocí různých technik připojeny tenké svazky přírodních vlasů. Před tím je materiál předběžně zpracován: čistý, barevný. Čím delší jsou kadeřiny, které rostou, tím dražší bude služba zákazníkovi. Někdy kadeřníci odmítnou provést tento postup, ale obvykle to naznačuje jejich nedostatek kvalifikací, nedostatek důvěry v jejich schopnosti nebo neochotu zapojit se do práce náročné na práci.

Budování, zvláště na krátké vlasy, je tvůrčí proces a konečný výsledek závisí na tom, jak s velkolepostí se master blíží k úkolu. Asymetrické účesy zvyšují složitost, protože v tomto případě je nutné fixovat prameny, které nejsou striktně rozděleny, ale nepravidelným způsobem.

Odborník by měl dbát na to, aby klouby byly neviditelné. Pravděpodobně bude muset zvláštní siluetu vlasů vytvářet zvláštním způsobem, možná udělat kaskádu nebo ztenčení. Proto je třeba řídit nejen kvalitu rostoucího materiálu, ale také kvalifikaci kadeřníka.

Pozor! Nejtěžší je vyzvednout svazky dárců pro kudrnaté zámky. Přečtěte si více o kudrnatých a zvlněných rozšířeních vlasů na našich webových stránkách.

Omezení délky

V závislosti na použité technologii může být původní délka velmi krátká. Metoda mikrokapslí nebo Diamond Hair vám tedy umožní pracovat s 5-centimetrovými kadeřemi. Pro prameny od 3 centimetrů vynalezl cestu rozšíření kouzla.

Ačkoli to není limit: nyní dokonce prodlužovat vlasy, které rostly jen centimetr. Technika, která to dovoluje, se nazývá Dream Hair Hairs.

Pokud nevíte, zda je možné zvýšit prameny na vašem krátkém účesu - zaregistrujte se na konzultaci v salonu. Velitel by měl správně vysvětlit, jaké možnosti pro tento postup otevírají specificky svůj účes, a také vysvětlit, jak dlouho to může být:

 • 5-7 cm dlouhé vlasy mohou být rozšířeny na ramena;
 • vlasy 10-15 centimetrů - až půl metru. Pro delší možnosti se vyžaduje minimálně 20 centimetrů zásob vlastních pramenů.

Luxusní kudrlinky do pasu, spojené s krátkým účesem, se stanou přehnanou zátěží pro celou hlavu, takže od mistra nevyžadují nemožné.

Náklady na službu jsou stanoveny individuálně. Celková cena závisí na složitosti práce, tloušťce a délce kudrlin (vlastní i rostoucí), zvolené technologii, počtu svazků dárcovského materiálu a dalších faktorů. Na základě toho můžete splnit 5000 rublů, a můžete strávit 10-20 tisíc rublů.

Ne všechny salony nabízejí služby rozšiřování, včetně krátkosrstých.

Kontraindikace

Nemůžete prodloužit vlasy jakékoli délky, pokud jsou oslabeny, poškozeny nedávným barvivem nebo chemickým permem, silně vypadnout. V takových případech také postup odmítněte:

 • užívání silných antibiotik;
 • Chemoterapie;
 • zánět, rány na hlavě;
 • kožní onemocnění včetně seborrhy.

Rada Budování ve věku 18 let může negativně ovlivnit stav kudrlin v budoucnu, oslabit je.

Metody

Existují dva hlavní způsoby, jak připojit prameny: horké a studené. V prvním případě jsou trámy připevněny na vlasy vlasů pomocí roztavené pryskyřice, podobně jako vosk svíček. Studená možnost eliminuje tepelné účinky na vlasy. Používá lepidlo, korálky, malé kapsle. Každá z metod je rozdělena na technologie (angličtina, španělština, italština a další), ale ne všechny jsou optimální pro stručné sestřihy.

Zde jsou charakteristiky technik, které prodlužují krátké prameny bez problémů. Jsou nazývány mikrokapsle, neboť drobné částice se používají k upevnění svazků dárců:

 • Bellargo a Microbelargo. Tato technika neznamená, že účes je těžší, protože nezahrnuje zapouzdření velkého počtu kadeřů nad hlavou. Obvykle potřebují asi sto. Pásky jsou fixovány speciálními polymery, které jsou obtížně viditelné i na krátké hlavě vlasů. Proces rozšíření trvá rychle, asi 1,5 hodiny.
 • Diamond Hair. Odkazuje na horkou metodu. Malé kapsle jsou připevněny k přirozeným vlasům s lepidlem zahřátým na teplotu 120 ° C. Název metody nebyl vybrán náhodou: v lepidlové kompozici jsou diamantové mikročástice, které zlepšují strukturu vlasů. Doba trvání takového postupu je asi 3-4 hodiny. Přečtěte si více o rozšířeních diamantových vláken Diamond Diamond na našich webových stránkách.
 • Dream Hairs. Pokud se podíváte na implementaci této technologie ze strany nebo videa, jistě porovnejte práci kadeřníka s dovedností klenotníka. Voskované vlákna jsou pomocí mikrokapslí, které obsahují opevněný keratin, spojeny s velmi tenkými nativními kadeřemi. Práce je dlouhá, náročná a časově náročná, ale výsledek stojí za to: je téměř nemožné vidět body připoutání. Díky tomu se tato technika používá dokonce i pro zákroky nebo vlasy, které rostly ne více než jeden centimetr, v oblasti koruny a chrámů. Počet dárcovských svazků je přibližně 200-250 kusů.
 • Rozšiřte kouzlo. Je považována za studenou technologii budování mikrokapslí, protože teplota topení lepidla nepřesahuje 90 ° C. Pro postup si vezměte průhledný vosk, který se nakonec přizpůsobí požadované barvě vlasů. Kapsule jsou velmi malé, jako zrno rýže, a neviditelné. Jeden postup vyžaduje od 100 do 200 roztažitelných pramenů. Metoda se aplikuje na délku vlasů 3 centimetry.

Fotografie před a po

Doba trvání účinku

Nové technologie mikrokapslí, díky nimž jsou výsledky postupu neviditelné pro ostatní, snižují pravděpodobnost použití oprav. V průměru je nutná aktualizace účesu každých 3-5 měsíců. Hodně závisí na tom, jak rychle se váš účes rozrůstá. Někdy musíte navštívit mistra každé 2-3 měsíce. Během opravy, bude kadeřník odstranit svazky dárce a po zpracování je opět připojit.

Pozor! Nezávisle odstranění hlavních pramenů je přísně zakázáno. Toto by mělo být provedeno pouze odborníkem.

Výhody a nevýhody

Vytváření technologií mikrokapslí má mnoho významných výhod:

 • rychlá přeměna;
 • změna kardinálního obrazu;
 • příležitost navštívit bazén a saunu, plavat v moři, což se nedá dělat v případě některých dalších technik;
 • přirozený vzhled;
 • beztížnost kapslí, pohodlí nošení pramenů;
 • šetrný účinek na přirozené vlasy;
 • schopnost prodloužit i velmi krátké kadeře;
 • dlouhý efekt, není nutné často chodit do salonu pro opravu;
 • minimální seznam omezení;
 • použití v jakékoli části hlavy.

Ale i tyto moderní způsoby mají své nevýhody:

 • velmi vysoké náklady kvůli složitosti práce;
 • doba trvání postupu někdy dosahuje 5 hodin;
 • přítomnost kontraindikací a omezení péče;
 • neschopnost v některých případech poskytnout dodatečný objem hlavičky vlasů.

Před rozhodnutím o postupu si prohlédněte tématické recenze s fotografiemi.

Se správnou technologií a pečlivou péčí vás falešné kudrlinky nezpůsobí problémy. Hlavním úkolem je zabránit jejich včasnému zapletení. Nové metody mikrokapslí umožňují léčit prameny, jako by byly jejich vlastní: malovat je, položit je, uschnout s vysoušečem vlasů. Nicméně stojí za to požádat mistra, který prodlouží váš účes, konkrétní pravidla péče a seznam omezení.

Další informace o rozšířeních vlasů a nové péči o účes naleznete v následujících článcích:

Užitečná videa

Rozšíření vlasů pro krátké vlasy.

Microcapsulární přípravek na vlasy pro krátké vlasy.

Jak dlouho mohou být krátké vlasy prodlouženy?

Jaká by měla být minimální délka v cm?

Postup není možný s žádnou délkou, takže buďte připraveni na skutečnost, že vám služba může být z důvodu existujících omezení odepřena. Minimální délka by měla být 4 až 5 cm. Tabulka ukazuje vztah mezi počáteční délkou pramenů a možným po prodloužení v centimetrech:

Níže uvedená fotografie ukazují výsledky po prodloužení velmi krátkého srážek:

Je možné udělat velmi stručné účesy?

Úkolem pána je, aby váš účes byl co nejpřirozenější a nejatraktivnější, proto se doporučuje, aby majitelé krátkého "ježka" vyrostli až na 5-7 centimetrů. Při použití kapsulárního rozšíření bude vypadat účinek, pokud budou viditelné body upevnění.

Je velmi obtížné zakrýt tobolky na malých pramenech. Stylista je bude muset připojit k malým trsy, což je považováno za téměř šperk. Proto věnujte zvláštní pozornost výběru stylisty a salonu, ve kterém plánujete provést tento postup.

Vzrůstají kudrnaté prameny?

Při budování kudrnatých zámků musí kadeřník čelit některým obtížím, protože s mnoha procedury bude velmi patrné spojit jeho vlastní a jiné.

Délka původního účesu by měla být 6 cm nebo více. V žádném jiném případě nebude žádný postup provádět žádný velitel. Další nuance je výběr materiálu, z něhož jsou kudrlinky vyrobeny. Pro dívky s krátkými účesy se hodí přírodní vlnité vlasy, které byly podrobeny léčbě Double Drown.

Budou vypadat nepřirozené na prameny malé délky. Stane se okamžitě zřejmé, že to nejsou vaše kadeře.

Pečlivě zvážíte volbu mistra, protože zvlněná rozšíření vlasů je mnohem obtížnější než přímé. Tento postup by měl být důvěryhodný pouze pro vedoucí kadeřníky.

Stylista vybere techniku, která je vhodná pro typ a strukturu vlasů.

Postup pásu

Tento typ postupu je výhodný v délce alespoň 20 cm, tj. kare. Postup je přilepení připravených pramenů donorových vláken na vlasy. Pásku není možné lehce přilepit. Bude to okamžitě viditelné pouhým okem.

Pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že "ježka" roste rychleji než dlouhé, pak když je rozšířena páskovou metodou, bude nutné provést opravu asi dvakrát za měsíc.

Samostatně přidělujte kapacitu mikroskopu. Hlavním rozdílem v technologii je použití malých šířkových pásek (asi 2 centimetry), a proto je tento typ technologie možné pro krátké vlasy.

Výsledek a proces použití této technologie na krátkých vlasech naleznete ve videu níže:

Hollywood

Tento typ rozšíření zahrnuje tkaní pigtailu z vlastních vlasů, do kterého jsou šité roztažitelné součásti. Schopnost splétat a skrýt pigtail z nedostatečně dimenzovaného mateřského materiálu je pochybná. Proto se tato metoda nepoužívá k vytvoření krátkého "hedgehogu".

Nejvhodnější způsoby

Mikrokapsle je spásou pro všechny majitele krátkých tenkých vlasů. Specificita spočívá v tom, že na své dárcovské prameny jsou připojeny malé kapsle (4 mm). To bude vypadat co nejvíce přirozené.

Rozšiřte kouzlo

Mikrokapsule jsou připojeny k jejich pramenům pomocí speciálního zařízení Extend Magic, které dodává potřebné množství lepidla. Tento typ vosku se používá v tomto typu, který se zahřeje na teplotu 90 ° C. Potom získává barvu podobnou vaší, která neumožňuje pozorovat žádný rozdíl mezi jeho vlastními a rozšířenými prameny.

Rozdíl od ostatních metod je použití nízké teploty tání vosku. U jiných druhů je keratin běžně používán pro mikrokapsle, které se za pomoci profesionálních kleští zahřívají na vysoké teploty (180 ° C).

Rozšíření lze provést s jakýmkoli typem vlasové struktury bez strachu z následků. Délka může být různá, počínaje velmi krátkými prameny, končícími dlouhými pruhy. Tímto typem rozšíření není materiál vycpán a kapsle nejsou viditelné na překrývajících se oblastech.

Oprava by měla být provedena během 4-6 měsíců. Kadeřník odstraňuje prodloužený materiál a v dobrém stavu je znovu připevněn. Pokud prameny nejsou vhodné pro další rozšíření, použijte nové.

Pro odstranění použijte speciální rozpouštědlo, které odstraňuje kapsle.

Microbellargo

Dárcovský materiál je připevněn k vlasům pomocí speciální polymerní objímky zahříváním. Současně se používají mikroguličky, které jsou pod vlasy zcela neviditelné. Teplota, na kterou jsou připevněna, je 120 ° C - ne tak vysoká jako u jiných metod. Při odstraňování nebo oprave není nutné používat rozpouštědla, která je pro pokožku hlavy výhodná.

Technologie je vhodná pro majitele křehkých, tenkých vlasů. A také, pokud je nutné částečně vyplnit chybějící objem v určitých oblastech.

Korekce nastává zahříváním rukávů, což přispívá k jejich změkčení a snadnému odstranění. Musí to být provedeno každé tři měsíce.

Stejně jako u jiných typů prodlužujících se indikací pro odstranění je špatný stav vašich vlastních kadeří.

Diamod Hair

Kapacita založená na použití diamantových částic. To je prováděno zařízením, které je ohříváno na 120 stupňů. S ním jsou donorové kadeře fixovány kapslemi o velikosti 1-2 mm. Částice diamantů mají vlastnosti utažení, posílení vlasů. Rozdíly v požadované teplotě ohřevu jsou v jiných provedeních 180 stupňů.

Dává se přednost majitelům křehkých, slabých vlasů.

Oprava by měla být provedena každé tři měsíce. Kapsle je změkčena speciálním zařízením a materiál je odstraněn, po kterém jsou opět připojeny vhodné prameny. Přečtěte si více o této technice

Dream Hairs

Tento pohled bezkapsulny se provádí pomocí háčku. Vytvoří se malý pramen, z něj je vytvořen uzel, uvnitř rukávu je vložen rukáv a do něj je vložen vyztužený pramen. Poté fixujte pouzdro kleštěmi, ohřejte na teplotu 120 ° C.

Tento typ rozšíření může být proveden s délkou vlasu 1 cm, což ho odlišuje od všech ostatních typů. Ideální pro majitele velmi krátkých a slabých kadeří.

Oprava se provádí každé 3-4 měsíce. Rukávy se ohřívají, potom se vysunutý materiál vyjme, znovu vyčistí a znovu upevní.

Odstranění je doporučeno, pokud zjistíte jakékoliv alergické reakce nebo zhoršení původních vlasů.

Fotografie před a po

Níže uvedené fotky poskytují příležitost vyhodnotit výsledky vlasových prodloužení o různé délce pro krátké vlasy:

V tabulce jsou uvedeny informace o nákladech na každý postup. Upozorňujeme, že uvedené ceny jsou přibližné a závisí na počáteční délce vlasů, vybraném materiálu a počtu pramenů.

Mohu prodlužovat vlasy pro krátké vlasy?

V poslední době žádný kadeřník nepodstoupil rozšíření vlasů na krátké vlasy. Bylo požadováno, aby délka pramenů byla alespoň 20 centimetrů. A nyní mistr může bez problémů prodloužit třesk pro klienta. Fotografie na webu ukazují, že díky moderní technologii se skromný krátký účes mění v luxusní kolekci vlasů, která zároveň vypadá velmi přirozeně.

Jak dlouho můžeš růst?

Moderní techniky vám umožňují zvýšit kudrliny libovolné délky, ale existují určité omezení a doporučení, které byste měli dodržovat:

 1. Pokud máte vlasy méně než 10 cm dlouhý, nemusíte je stavět nad průměrnou délku.
 2. Pokud je délka vašich vlastních vlasů 10-15 cm, můžete si nechat růst až na 50 cm;
 3. Se svými vlasy o rozměrech 20-25 cm je můžete sestavit na požadovanou délku.

Kdo se může stavět?

Dnes si každá dívka může dovolit stavět. Ale existují situace, kdy jednoduše nemůžete bez něj. Díky nárůstu můžete opravit mnoho nedostatků, které jste provedli dříve, nebo jednoduše zlepšit svůj vzhled.

Vytváření takových problémů řeší:

 • Příliš tenké a řídké vlasy,
 • Nedostatek hlasitosti
 • Špatný účes,
 • Kadeře zkažené barvením
 • Touha změnit svůj vzhled.

Bez ohledu na důvody, které vás přiměly k rozhodnutí o rozšíření vlasů, musíte před zahájením kosmetického salonu studovat technologie pro krátké vlasy, seznámit se s procesem fotografování online a najít dobrého mistra.

Jaká rozšíření jsou vhodná pro krátké účesy?

Rozšíření na krátké vlasy se provádí různými způsoby rozšíření, jako jsou:

 • Studené
 • Hotter
 • Ultrazvuk,
 • Microlining,
 • Páska.

Studené nahromadění se provádí pomocí lepidla, které vytváří průhlednou kapsli na místě, kde budou připojeny prameny.

Hot nebo italská stavba vyráběná s keratinem nebo speciální pryskyřicí, která je ohřívána speciálním přístrojem. Jak je vidět na fotografii, pod vlivem teploty se kapsle tvoří z pryskyřice, která utěsňuje nahromaděné kadeře. Další výhodou použití keratinu jsou téměř nepostřehnutelné kapsle.

Ultrazvuková rozšíření je nejnovější a nejmodernější technologie, v níž je připojení donorových pramenů k sobě prováděno pomocí speciálního zařízení a působením ultrazvukových vln.

Microlining

To je nový, ale již úspěšný způsob, jak získat popularitu. Postup je následující. Průvodce odděluje velmi tenký pramen vlasů a na něj nasadí přídržný kroužek, jak je vidět na fotografii. Pak jsou konce ořezány a zajištěny umělým pramenem. Mikrokapsle, která propojuje vlastní i vlasy, mohou být vytvořeny buď ručně nebo pomocí speciálního vybavení. Křižovatka musí být zcela neviditelná (fotka to potvrzuje).

Výhody microliningu jsou zřejmé. Naklápané kudrlinky mohou být nejen umyté a česané, ale i barvené a zvlněné. Mají malé rozdíly od přirozených a jsou velmi pohodlné. Kromě toho, pokud není nutné provádět opravu vícekrát než jednou za šest měsíců.

Jedinou nevýhodou této metody je namáhavost samotného postupu. Například k tomu, že při této technologii použijete rozšíření na krátké vlasy, může trvat asi tři hodiny.

Tape building

Dalším méně populárním způsobem, jak zvýšit vlasy, včetně poměrně krátkých, je páska. Jedná se o velmi jednoduchou, cenově dostupnou a bezpečnou metodu, která zcela vyhovuje všem. Může být použit i pro poškozené prameny. Kromě toho je to rychlá cesta - proces trvá jen asi hodinu. Nepoužívá teplo, a proto nemůže být poškozena struktura chloupků.

Nicméně, je lepší použít tuto metodu, pokud je účes velmi krátký.

Dárcovské prameny se shromažďují v páscích, na něž se aplikuje lepidlo a jsou připevněny k nativním pramenům, jak je vidět na fotografii. Udržuje tento účes asi tři měsíce. Tato metoda umožňuje zvýšit vlasy bez poškození a po odstranění vypadají dobře. Velmi pěkná vzhledová páska se stavěním s odstupňovaným účesem.

Ale tato metoda má své nevýhody - je to častá korekce a potřeba dodržovat určitá pravidla, která vám umožní přirozeně vypadat jako takovou hlavu vlasů.

Pravidla škálování

Dodržování následujících pravidel pomůže vyhnout se chybám a získat pozitivní výsledek z postupu rozšíření:

 1. Než se vydáte do salonu, kriticky zhodnoťte stav vlasů a pokožku hlavy. Pokud jsou vlasy poškozeny nedávným zbarvením nebo jsou na hlavě zranění a zčervenání, je lepší odložit návštěvu velitele.
 2. Opatrně si vyberte salon a velitele. V dobré kajutě je vždy nabízeno několik typů rozšíření, které vysvětlují všechny jejich výhody a nevýhody a dávají klientovi možnost volby. Velitel musí také diagnostikovat stav vlasů a doporučit nejvýhodnější variantu.
 3. Je nutné vybrat vysoce kvalitní prameny pro stavbu. Ty musí být přirozené prameny, stejné struktury a typu jako své vlastní. Nevybírejte lesklé prameny. Jsou pokryty silikonem pro prezentaci. Silikon se velmi rychle vypláchne, při prvním praní, což oslabuje kapsle a vlasy mohou vypadnout.
 4. Nezapomeňte na včasnou korekci, protože vlasy rostou a vlasy časem začínají vypadat nešikovně a uměle.

Pokud hodláte stavět, vyberte si dobrého mistra s velkým zážitkem. Najdete ji na radu přátel nebo online. Je lepší se s ním setkat předem, zhodnotit jeho vzhled a komunikovat. Kadeřník by měl poradit klientovi o péči o vlasy po rozšíření vlasů, poskytovat doporučení a rady.

Nejbezpečnější způsob, jak prodloužit vlastní vlasy. Používáním, žena nepoškozuje vlasy a může snadno změnit vzhled.

Jaká délka vlasů by měla být pro stavbu

Dnes jsem v guestbook na mém webu četl následující otázku, která je často kladena před rozšířeními vlasů:
"Chtěl bych zvýšit délku vlasů asi o 40 cm, ale vlastní (příbuzní :) jsou jen asi 7-10 cm. Měl bych to zvýšit? Nebo by bylo lepší počkat trochu tak, aby mi trochu otrosli. příliš nápadné. "

Rozhodla jsem se zdvojnásobit svou odpověď v komunitě:

7-10 cm nestačí.. Je lepší růst vlasů. 10-15 cm - to je minimální délka pro stavbu (silně přetvořené ostříhání s plně uzavřenými ušima a krkem).

V ideálním případě je to 15-20 cm. Délka koruny je také důležitá - měla by být minimálně 15 cm, takže délka vlasů může překrývat horní řadu prodloužených pramenů.

Rozšíření se srážkami typu "víčka" - (velmi krátká záda a čepice v parietální oblasti) je nejvíce nevhodná pro prodloužení, protože tento účes zdůrazňuje řadu samotného víčka. Máme velmi ostré přechody dlouhých a krátkých vlasů, a proto bude přechodová linie viditelná i po řezání.

Nejvíce "pohodlné" účesy pro budování jsou moderní účesy vyrobené pomocí řezu (posuvný řez).

Je velmi obtížné růst vlasy s původně tlustými hustými vlasy. Pro stavbu takových vlasů existuje speciální technika.

"Nepohodlné" stříhání za účelem vybudování klasického náměstí bez absolvování. Vaše vlasy se po sestavení musí frézovat, aby nedošlo k výraznému přechodu hranic.

V zásadě je možné jej zvýšit z 10 cm, ale přechod z vlasů na prodloužení vlasů může být patrný a doba nosení vlasových prodloužení je 1,5 měsíce s úsekem 2, protože vlasy roste 1,5-2 cm za měsíc a kapsle budou vidět velmi rychle.

Budete potřebovat konstantní styling, ačkoli není obtížné, v oblasti přechodu vlasů do vlasových prodloužení.

Při minimální délce vlasů se doporučuje růst vlasů ne více než 30-35 cm (to je délka těsně pod ramenem), jinak to nebude vypadat přirozeně.

Při původně krátkých vlasech je zapotřebí alespoň 150 vláken, aby se vytvořila hustota a objem.

A samozřejmě každý krátký účes před budováním by měl být viděn při konzultaci, aby bylo možné dospět k závěru, že budování je možné.

Pro Více Informací O Suché Vlasy