logo

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

Hodnocení prvních 5 barev pro vlasy. Profesionální značky domů

Díky řadě kosmetických přípravků určených k udržení krásy a péče o pleť a vlasů žen můžete dnes jednoduše změnit obraz. Stačí barvit vlasy nebo udělat nový účes.

Jaké vlastnosti by měly mít nejlepší barvivo na vlasy

Správně zvolená barva vlasů pomáhá získat neuvěřitelný výsledek a přeměňuje obraz na rozpoznání. Obtíž spočívá pouze v správné volbě barvy. Koneckonců, s dnešním množstvím na regálech, abyste si přesně vybrali to, co potřebujete, není tak snadné.

V tomto článku se podíváme na nejlepší barviva na vlasy pro domácí použití.

Zdá se, že není nic jednoduššího - přijít do obchodu a vybrat si svůj oblíbený balíček s požadovaným odstínem. Ale to je jen na první pohled. Takový vyrážka může způsobit velkou škodu. Jak do vlasů, tak do vzhledu.

Při výběru nejlepšího barviva na vlasy pro domácí použití je třeba zvážit řadu významných faktorů ovlivňujících jeho kvalitu:

 • Odolnost - pouze vysoce kvalitní lak, který udržuje barvu vlasů, prakticky bez změn, až 7 týdnů. Lacné prostředky, vyprané po 2-3 týdnech po aplikaci.
 • Neškodnost - barvy, jejichž základem jsou přírodní barviva. Posilují vlasy, dodávají jim lesk a hladkost. Neovlivňujte strukturu vlasů. Rozhodně nezpůsobí alergie. Jejich jedinou nevýhodou je, že pokud je touha přebarvit vlasy chemickou barvou, můžete získat zcela neočekávaný výsledek, často smutný.
 • Procento amoniaku. Čím vyšší je procento, tím je jasnější a trvanlivější barva, kterou můžete získat. Je to čpavek, který podporuje hluboké proniknutí barviva do struktury vlasů. Kvůli ničivému působení na vlasy začali nejznámější výrobci nahradit amoniak více benigními oxidanty.
 • Vůně - nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití - by neměla být příliš štiplavá a nepříjemná vůně. Vysoce kvalitní produkty mají ve svém složení řadu esenciálních olejů, které pomáhají minimalizovat ostrý zápach. Čím horší je vůně barvy, tím větší je procento škodlivých látek, které obsahuje. A pravděpodobnost alergické reakce pokožky hlavy je posílena.
 • Cena - i když krásný balík, levný barva, slibuje nepřekonatelný výsledek, neznamená to, že ve skutečnosti to dopadne, je to požadovaná barva. Drahé kvalitativní komponenty používané výrobci k vytváření barvy, nemůže být levné. Snaha o nízkou cenu může vést k politováníhodnému stavu vlasů a poté musí mnohokrát strávit, aby obnovila vlasy na svůj původní vzhled.
 • Značka na trhu. Stojí za to důvěřovat osvědčeným značkám, které mají hodně pozitivních recenzí a dlouhou historii. Každý známý výrobce má webové stránky, kde jsou uvedeny certifikáty, ceny a úplný seznam barevných řad. Bez zbytečného rizika můžete vybrat vhodný produkt, který pečlivě prozkoumá jeho vlastnosti.
 • Balení - musí být bez poškození, těsnost v žádném případě by neměla být porušena. Barva by neměla vypršet, jinak by se vlasy po barvení nemohly ubírat nejen jinou barvou, ale také nudné a bez života.
 • Dodržování uvedené barvy. Na každém balení s nátěrem je tabulka, na které je zobrazena, na základě dostupné barvy vlasů, která se získá po barvení. Neměli byste věřit pouze barvě na obalu, je lepší porovnat ji s paletou odstínů, která je k dispozici v každém obchodě. Takže příležitost získat požadovaný odstín se zvýší.

Je důležité si uvědomit, že při výběru nejlepšího barviva pro vlasy pro domácí použití, že zjasňující barviva tenké struktury vlasů. Proto byste neměli osvětlovat již slabé tenké vlasy. To přispěje pouze k jejich vyblednutí a další ztrátě.

Správná volba barvy vlasů pomůže skrýt nedokonalosti obličeje, zklidnit pokožku, přidat do očí lesk. Hlavní věc není zaměňovat se volbou barvy. Pomůže vám to podrobná analýza vlastností obličeje a typu pokožky.

Dámy s červenavým tónem pleti, je lepší zdržet se barvení vlasů v červené nebo červené barvě. A přirozené odstíny kaštanu nebo tmavě blond, pomůže vizuálně vyrovnat pleť.

Černá barva často dělá ženu starší pár let. Dokonce i přirozená brunetka, která osvětluje vlasy za pár tónů, se bude zdát mladší než ostatní. Tmavé odstíny vizuálně zúžují obličej, dodávají pokožce bledost. Dívky s modrými nebo šedými očima s lehkým obličejem by neměly barvit vlasy černě.

Osoby spravedlivého pohlaví, které mají zelenou nebo hnědou barvu očí a pokožku teplých odstínů, mohou zvolit jasně červenou nebo ohnivou barvu vlasů.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití, pro malování šedých vlasů, by mělo být přirozený stín a vždy odolné. Šedé vlasy díky povaze své struktury jsou občas velmi obtížně natřené.

Nejlepší neškodné (jemné) barvy vlasů

Pro milovníky často měnícího se odstínu vlasů jsou barviva bez amoniaku ideální volbou. Množství škodlivých látek je minimalizováno a obsah všech druhů esenciálních olejů pomáhá udržovat zdravé vlasy.

Nemají neuvěřitelnou trvanlivost, po 3 týdnech začne barva postupně zmizet. Známá značka neustále pracuje na zlepšení šetrných barev, čímž uvolňuje nové řady vynikající kvality.

Základní barva Schwarzkopf

Firma Schwarzkopf se podařilo vytvořit, barva je 90% složená z přírodních složek. V procesu barvení poskytuje ličkový olej vlasovou elasticitu a bílý čaj působí jako antioxidant. Barva má příjemnou vůni, nezpůsobuje alergické reakce. Paleta se skládá z 20 přirozených odstínů.

Je možné vlasy co nejvíce zesvětlit o 3-4 tóny.

Chcete-li drasticky změnit barvu vlasů, tento produkt nebude fungovat. Tónované vlasy, dávají to bohatší barvy - barva bude dokonale zvládat tyto úkoly. Balzám po barvení dodáváte vlasům dodatečnou výživu.

L'oreal Casting Creme Gloss

Většina stylistů považuje produkt L'Oreal za nejlepší vlasové barvivo pro domácí použití. Kompozice barvy obsahuje royal želé, díky čemuž se vlasy stávají neuvěřitelně měkkými. Používá se jednoduše a snadno se rozdělí do vlasů, má příjemnou bobulovou vůni.

Rozlišuje úžasnou odolnost. K dosažení požadovaného výsledku pomůže přibližně 30 různých odstínů.

Matrix Color Sync

Výrobek je obohacen o vitamíny a barvivový pigment má tendenci se hromadit ve vlasech a při pravidelném používání, barva se každým zbarvením stává nasyceným. Barva pokrývá vlasy lesknou glazurou, což vytváří efekt laminace.

Během dvou týdnů po barvení mají vlasy neuvěřitelnou lesk. Paleta barev zahrnuje nejen mnoho přírodních odstínů, ale také mnohem živější, způsobuje.

Estel Sense De Luxe

Velmi měkký výrobek, který i po barvení pokračuje v péči o zdraví vlasů. Panthenol obnovuje vlasy, zesiluje je a keramidy zabraňují křehkosti. Barva je dokonale plochá, nevytváří na vlasy skvrny.

Můžete kombinovat různé odstíny barvy, experimentovat bez poškození vlasů.

Garnier olia

Barva je obohacena o velké množství esenciálních olejů. Pomáhají nejen zlepšit stav vlasů, ale také dlouhodobě uchovávají barvu. Dobré pro suché vlasy, zvlhčují ji po dlouhou dobu. Absolutně bezpečné pro pokožku hlavy, nedává alergickou reakci. Má pestrou paletu odstínů, v paletě je více než 28.

Všimněte si, že bezazamachnye barvy nejsou schopny zcela změnit barvu vlasů úplně. Nemůžu dát vlasům bohatou červenou barvu. Mohou zdůraznit přirozené barvy, osvětlení nebo ztmavnutí, několik tónů.

Nejlepší perzistentní profesionální barviva na vlasy

Kombinace odolnosti a pečlivé péče není někdy tak snadná. Zvláště pokud si přebarvíte vlasy od hnědovlasé ženy na blondýnku, pak se nedá vyhnout poškození vlasů.

Složení barviv často obsahuje mnoho oxidačních činidel, které mají při dlouhodobém užívání škodlivý účinek na vlasy. Někteří výrobci však byli schopni dosáhnout takové požadované kombinace, vytrvalosti a pečlivé péče.

C: Barevná exploze EHKO

Barva obsahuje výtažek z jojoby a mandle, je také obohacen o keratiny, které zmírňují působení oxidačních činidel. Po barvení vlasy jsou plné vitality a lesku. Barva se získává jako na obalu. Vůně není příliš ostrá. Výběr odstínů je obrovský, existuje více než 100 z nich.

L'Oréal Recitation Preference

Pro ty, kteří hledají neobvyklé barvy, lilek, červená, modrá - tato barva je dokonalým řešením. Barva se neznečistí a není umyta, po dobu 8 týdnů. Výrobek má trvalý zápach čpavku. Chcete-li zmírnit účinek barvy v obalu, má regenerační balzám, pomůže vrátit vlasy ztracenou vlhkost a přidat lesk.

Pouze Estel

Kombinace, nízké ceny a profesionální kvalita - vyrábějí ruské výrobce barev. Pokud je to možné, co nejdůležitější je barvení vlasů bez poškození jejich struktury. Barva nevybledne při delším vystavení slunečnímu světlu. Různé barvy uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Paleta deluxe

Díky komplexu sedmi olejů, které jsou obsaženy v jejím složení, je možné dosáhnout nejen perfektně hladké a odolné barvy, ale také neuvěřitelné měkkosti vlasů. Barva umožňuje snadné česání po barvení. Vyberte barvu, která se vám líbí, pomůže 24 odstínů barvy. Kompozice balzámu po barvení obsahuje perleťové extrakty, dodávají vlasům dodatečný lesk.

Profesionální výkon SYOSS

Německá společnost vytvořila nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití, přičemž zohlednila všechna doporučení profesionálních stylistů. V ideálním případě je snadné aplikovat, výrobek nezpůsobuje pocit pálení pokožky. Pigment barviv proniká hluboko do středu vlasů a poskytuje trvalý výsledek.

Je důležité si uvědomit, že při neustálém barvení je nutné sledovat stav vlasů. Výživné masky a speciální balzámy pomohou učinit vlasy naživu, vrátit ztracený lesk a zabránit vzniku lupů nebo rozštěpených konců.

Nejlepší odstín barvy

Je možné dodat vlasům požadovaný odstín, aniž by se uchýlili k barvení vlasů a nevystavovali je škodlivým účinkům oxidačních činidel, a to díky širokému výběru různých tónovacích balzámů. Vzhledem k dočasnému účinku můžete dokonce změnit odstín vlasů nejméně každý týden.

Ideální osvědčené tonální balzámy, známé značky:

 • L'Oréal Professionnel Gloss Color - balzám bojuje s nežádoucím žlutým odstínem v blondýnách, odstraňuje je zcela, natírá a vlasům svítí. Ideální volba pro ty, kteří chtějí růst dlouhé přírodní vlasy, vyživují a dávají požadovaný stín.
 • Estel Solo Ton - má ve svém sortimentu poměrně jasnou a pestrou paletu barev. Hnědé vlasy snadno dají do vlasů červený nádech. Balzám se snadno aplikuje, má velmi příjemný zápach, ale špatně se omyje pokožkou.
 • Paleta INSTANT COLOUR - gelový výrobek, rychle rozložený přes vlasy, poskytuje relativně rovnoměrnou barvu. Má životně působící účinek na vlasy, dává neuvěřitelný záblesk. Začíná se umyt asi u třetího mytí hlavy. Dobré pro ty, kteří chtějí mít rychlý a rychlý efekt.

Nejlepší přírodní barviva na vlasy

Abychom co nejvíce chránili vlasy, často se používají barvy založené na zcela přírodních složkách. Pokud po dlouhém období barvení vaše vlasy křehké, nudné a začnou vypadávat, přírodní barviva pomohou. Paleta barev není tak široká, ale pokud je použita dlouhou dobu, můžete zcela obnovit a často vylepšit strukturu vlasů.

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Hodnocení TOP 7 nejlépe smetanové barvivo na vlasy: jak si vybrat, klady a zápory, hodnocení, cena

V moderním světě chce každá dívka být krásná. A ještě více dívek chce něco změnit samo o sobě. A nejčastěji se mění barva vlasů u žen. Někdo experimentuje a někdo si namaluje šedé vlasy, aby vypadal mladší. A ve všech to pomáhá ženám smetanou barvu vlasů. Rozhodli jsme se, že pro vás uděláme hodnocení TOP 7 nejlepšího krému na barvení vlasů: který z nich si vyberete, pro a proti, recenze, cenu, kterou si můžete přečíst v našem článku.

Obsah:

Výhody a ublížení

Pros

 • možnost alergií na chemické látky obsažené v nátěru;
 • zničení struktury vlasů při vystavení aktivním prvkům nátěru;
 • dlouhodobá pigmentace kůže způsobená barvivy.

Nevýhody

 • přírodní barva na bázi basny nebo henny může zlepšit stav pokožky a má hojivý účinek na vlasy;
 • Mnoho krémových nátěrů s přidáním užitečných přísad může zlepšit česání vlasů, aby byly lesk a měkkost;
 • amoniak a peroxid vodíku barvy jsou schopny zbavit vás parazitů, jako jsou vši a nits.

Nejlepší krémová barva vlasů: TOP 7 hodnocení

Zjistili jsme seznam nejlepších barviv na vlasy a vyzýváme vás, abyste se s ním seznámili:

 • Selektivní profesionální evo;
 • L'Oreal Professionnel Majiblond ultra;
 • Kaaral Silk Hydrolyzed;
 • Lisap LK Creamcolor Anti-Age;
 • Matrix SoColor Beauty;
 • Keen Color Cream;
 • Estel Essex Princess.

A teď se podívejme blíže na každou z výše uvedených barev.

Selektivní profesionální evo

Selective Professional Evo je známá italská značka, která vyrábí barviva na vlasy s paletou více než sto odstínů. Výrobce tvrdí, že kromě zabarvení se barva stará o pokožku hlavy, stará se o vlasy a dává jim lesk. Mnoho uživatelů zaznamenává rychlou přípravu kompozice a dobrou konzistenci.

Cena: od 562 do 610 rublů.

Pros

 • velký objem (100 ml);
 • složená z přísad na péči o vlasy (keratin, macadamový olej);
 • široký výběr barev (přes sto).

Nevýhody

Mal jsem asi 10 let malovat. Nedávno narazil na italskou barvu Selective. Mohu s jistotou říci, že je to nejlepší barva, kterou jsem použil. Barva šedivých vlasů s třeskem a všechno nedráždí pokožku hlavy a nehoří vlasy. Poradím!

L'Oreal Professionnel Majiblond ultra

Krémová barva od francouzské společnosti L'Oreal Professionnel je velmi oblíbená u dívek. Účinné látky dokonale odstraňují žlutost a vytvářejí elegantní chladné barvy. Ale jedna z nevýhod smetanové barvy může být považována za malý objem.

Cena: od 710 do 799 rublů.

Pros

 • nejlepší výběr světlých barev;
 • silné vyjasnění až 4 tóny;
 • Barva se stará o pokožku hlavy a vlasy.

Nevýhody

 • nebarví přes šedé vlasy 100%;
 • nedostatečný objem (50 ml).

To je moje oblíbená barva! Pouze ona může rychle a snadno odstranit žlutost z vlasů. Cena není kousnutí a mám dost objemu. Mezi jinými se vlasy z laku nezhoršují a zůstávají měkké. Můžu jen chválit tuto barvu!

Kaaral Silk Hydrolyzed Hair Color Cream

Kaaral - nejlepší italská krémová barva s cenou za rozpočet. Barva obsahuje bílkoviny z rýže a hedvábí, které umožňují vlasům zůstat vlhké a zdravé. A pigmentové mikročástice pronikají hluboko a dávají vlasům krásnou a trvalou barvu. Konzistence barvy je mírně silná, se slabou pigmentací pokožky hlavy.

Ceník: od 400 do 510 rublů.

Pros

 • přírodní složky ve složení (hedvábí a rýže);
 • velký výběr barev (až 19 odstínů).

Nevýhody

Po aplikaci krémové barvy Kaaral neustále obdivuji barvu vlasů. Vlasy mají čistý a rovnoměrný odstín. A stav vlasů je ještě lepší. Měkké a hedvábné, jako v reklamě. Určitě radí každému.

Lisap LK Creamcolor Anti-Age

Italská barva od Lisap LK obsahuje minimální množství amoniaku. Kompozice má přírodní alkohol vyrobený z kokosového oleje. Mnoho kupujících mluví o vynikajícím zbarvení šedých vlasů a o zvláštním pocitu tuhosti vlasů při barvení. Tento pocit však prospívá po umytí kompozice. Vlasy po zbarvení jsou lesklé a měkké.

Cena: od 500 do 570 r.

Pros

 • nízký obsah amoniaku (1-1,5%);
 • velká barevná paleta (116 t);
 • velký objem barvy (100 ml).

Nevýhody

Při neúspěšném barvení spálených vlasů. Přítel doporučil Lisap LK. Byl jsem příjemně překvapen, že barva smetany mi změkčila vlasy, dávala jí lesk a osvěžovala barvu. Obecně jsem velmi šťastný, že jsem tuto značku našel.

Matrix SoColor Beauty

Matrix je americký prodejní vůdce. Krémová barva obsahuje jojobový olej, který se stará o vlasy a vyživuje je. Moderní technologie Color Grip rovnoměrně barví vlasy a dává živé a hluboké barvy.

Cena: od 400 do 510 rublů.

Pros

 • dobrý objem (90 ml);
 • jako součást přírodního jojobového oleje.

Nevýhody

Používám Matrix barvu asi 3 roky a jsem s touto značkou absolutně spokojen. Moje vlasy jsou ve výborném stavu, vlhké a lehce česané. Zkoušel jsem asi 10 odstínů a všichni byli víc než nasyceni. Poradím všem děvčatům!

Keen Color Cream

Značka Keen uvolnila smetanové barvy obohacené mléčnými bílkovinami a keratinem. Dye obnovuje a vyživuje vlasovou strukturu a současně jí dodává lesk. Kromě standardních tónů v paletě existují smíšené barvy, které vám umožní barvit vlasy v docela zajímavých odstínech. Samotná barva nemá štiplavý zápach a přichází v poměrně velkém objemu.

Cena: od 295 do 320 rublů.

Pros

 • v kompozici jsou komponenty péče o vlasy (keratin, proteiny);
 • dostatečný objem nátěru (100 ml).

Nevýhody

 • dlouhá doba držení inkoustu (50 min).

Dobrá barva. Levná, nezapaluje vlasy, rovnoměrně sladí, dobře vymaluje kořeny. Poslední tři obrazy jen s ní a žádné zklamání. Můžu říct ještě víc - výsledky někde překračují očekávání.

Estel Essex Princess

Estelova krémová barva od ruské společnosti je oblíbená jak u běžných zákazníků, tak u profesionálů. Kvůli přírodním složkám (keratin, včelí vosk, extrakt z guarany) je barva měkká a vysoce kvalitní barvy bez nadměrného vysušení vlasů. Navíc, krémová barva nabarví přes šedé vlasy, což je u starších zákazníků vysoce ceněno.

Ceník: od 165 do 180 str.

Pros

 • široká škála barev (více než 100);
 • přírodní doplňky (extrakt z guarany, keratin a včelí vosk).

Nevýhody

 • malé množství barvy (60 ml).

Jedná se o vzácnou kombinaci ceny a kvality! Kvalitu barvy, dokonce i balení. Přiznávám, že jsem trochu předávkovala, ale nebyly problémy s vlasy a tipy. Pamatuji si, že tam byl případ s dražší barvou, já perederzhala doslova na pět minut, vlasy obnoven měsíc! Jak byly vyčištěny. Nevšímám si takové problémy vůbec. Určitě doporučit!

Nejčastější seznamy

Neomezovali jsme se na jedno hodnocení a vytvořili jsme jiný. Jedná se o seznam nejlepších barev v některých kategoriích:

 • Bez amoniaku - Schwarzkopf Professional Igora Vibrance.
 • Pro šedé vlasy - Londa Color.
 • Profesionální - Farmavita Life Color Plus Professional.

Nyní se podívejme blíže na krémové barvy v každé kategorii.

Bez amoniaku

Krémová barva Schwarzkopf je oblíbená díky své schopnosti přesně malovat ve zvoleném tónu i doma. Výrobci zahrnovali složení součástí péče, včetně extraktu z květů hortenzie a polynéského oleje. Kromě vysoce kvalitního zabarvení se dívky dostávají hluboké hydratační a obnovení vlasů.

Cena: od 297 do 330 rublů.

Pro šedé vlasy

Londa Color - nejlepší barva pro malování šedých vlasů. Londa vydala novou kolekci barev, která obsahuje širokou paletu barev. V sadě s barvou je léčebný balzám, který obnovuje vlasy po vystavení chemickým prvkům.

Cena: od 715 do 790 rublů.

Profesionální

Farmavita Life Colour Plus Professional je považována za nejkvalitnější profesionální barvu s dobrým obnovovacím efektem. Extrakt z brazilské matice v barvě chrání pokožku hlavy. Mnoho profesionálních stylistů dává přednost italské značce Farmavita.

Ceník: od 500 do 528 rublů.

Jak vybrat správnou barvu?

Abyste získali perfektní barvu vlasů, musíte si uvědomit několik tipů:

 1. Musíte být naprosto jisti zvoleným odstínem. Barva by se vám líbila a měla by vyhovovat vašemu typu obličeje.
 2. Rozhodněte se o značce barvy. Někdy míchání nebo použití barev od různých firem může dát nepředvídatelný výsledek.
 3. Nezapomeňte, že se musíte starat o vlasy. V mnoha krémových barvách obsahuje přírodní ingredience pro hydrataci a obnovu struktury vlasů.

Děkujeme vám za přečtení materiálu a doufáme, že vám to bude užitečné.

Články

Při hledání ideálního obrazu ženy ochotně experimentují se změnou svého obrazu. Než se změníte tón, chci vědět, jaká barva vlasů je nejlepší a kvalitní. Každý rok se objevují nové barvicí techniky, překvapivé, působivé znalosti vysoce kvalitní kosmetiky. Základem jsou nejen nové barvy, ale také zajímavé možnosti založené na základních barvách. Chcete-li zjistit, které barvivo na vlasy je lepší, musíte pochopit jeho odrůdy, složení a kvalitní vlastnosti.

Profesionální barvy: vlastnosti a odrůdy

Barvicí produkty jsou dostupné na trhu v různých barvách, s nejnižším obsahem amoniaku, s trvanlivostí a plným šedým nátěrem. Kroužky po postupu se stávají tuhými kvůli dalším složkám obsaženým ve složení. Existují určitá kritéria výběru, na základě kterých jsou vybrány profesionální nástroje.

 • Stabilita (plné, částečné plnění, osvětlení, dočasné tónování).
 • Vliv na strukturu pramenů (profesionální, lékařské, kosmetické).

Z třídy barvy závisí na tom, jak hluboce barvící pigmenty pronikají do každého vlákna, jaký bude stupeň malby a dlouhé trvání výsledného výsledku. Barviva se dělí podle složek. Například z přirozené známé henny, Basma. Některé ženy chtějí změnit stín se silnou infuzí heřmánku, čaje, kávy a vysvětlení dává citrónovou šťávu. Toto zabarvení může způsobit nepředvídatelné výsledky.

Fyzikální formulace barviv zahrnují jemné výrobky, které jemně pronikají do struktury pramenů a snadno se umývají. Chemické složky pronikají hluboko do struktury každého vlasu.

Nejlepší barvivo na vlasy - kritéria výběru

Každá žena chce mít krásný a zdravý účes. Nesprávně zvolené barvivo může nejen zkazit vzhled, ale také poškodit zdraví. Kvalitní profesionální kompozice není díky přírodnímu složení levná.

Při výběru barviv je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Profesionální formulace vyžadují konkrétní výběr barvení, stejně jako rozvíjející se složení. Profesionální zbarvení je jemné, proto se doporučuje používat pro volné nebo bez života.

Stálost

Profesionální nástroje jsou odolnější - méně jasné od slunce, barva je částečně a rovnoměrně odmyta. Zástupci profesionální série nabízejí bohatou a bohatou barevnou paletu, mezi nimiž je snadno vybrán potřebný tón. Mnohé značky nabízejí odstíny, které jsou určeny pouze k ředění jiné barvy a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení (korektory nebo směsi). Na rozdíl od konvenčních, levných výrobků, profesionální vyžadují další nákup oxidačního činidla.

Dlouho trvající nová barva pramenů po lakování dává trvalý - to je odolné barvivo, pronikající na všechny vlasy, kutikulární barvu, díky čemuž pigmenty snadno lakují přes šedé prameny a uchovávají krásný, dobře upravený tón po dobu 30-40 dní. Permanent není úplně odmyt, stačí zakončit kořeny jednou za dva měsíce, aby se zachoval krásný výhled.

Barvicí pigment obsahuje nebo neobsahuje amoniak. Neopodstatněná struktura nekoná agresivně, avšak obsahuje i jiné tuhé součásti. Při výběru prostředků pro barvení je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinky chemických složek.

Amoniak znamená snadné a rychlé nanášení, efektivně lakování nebo rozjasnění pramenů ve dvou tónech. Úlohou amoniaku je vytvářet alkalické prostředí, které umožňuje vytvářet podmínky pro oxidaci barviv a také uvolňování kůžičky, což umožňuje, aby se kompozice dostala do kůry každého vlasu. Báze amoniaku agresivně ovlivňuje váhy chloupků a můžete je dočasně vrátit do původního stavu jemným ošetřením.

Výrobci často používají náhradu - monoethalamin, i když tato složka neuvolňuje strukturu pramenů tak účinně jako amonná báze. Prostředky na bázi monoethylaminu jsou částečně trvalé - vlasy jsou méně poškozené, udržují si během celého procesu barvení alkalické prostředí.

Částečně stálé látky částečně pronikají do pramenů, ale nesmí tónovat šedé vlasy. Hue trvá 20-30 dní. Přímo působící barvy obalují prameny a zajišťují trvanlivost až sedm dní. Životnost závisí na frekvenci mytí hlavy.

S pomocí jasných barviv brunetka se stává blondýnou a radikálně se měnící vzhled. Vysoký obsah amoniaku a peroxidu vodíku neopouští strukturu vlasů bez struktury. Dočasné barvení tonery nebo tonery nepoškozuje kudrlinky, pokrývá strukturu vlasů filmem. Po použití šamponu můžete vrátit přirozený tón.

Konzistence

Změna barvy pramenů nastává pod vlivem oxidačních procesů. Barvicí pigment a oxidant z jedné profesionální řady se smíchá před aplikačním postupem a počáteční tón se projevuje chemickou reakcí a zůstává na kadeřích.

Hlavními složkami rezistentního činidla jsou amoniak (nebo jeho analogy), peroxid, pigmenty (oxidační barviva) a báze barviva. Konzistence na barvení se děje: gelovitý, mastný, podobný krému.

Další přísady

Moderní výrobci profesionální kosmetiky se snaží vyhnout se přidávání amoniaku v základním složení. Nedávno se barvy založené na terapeutických olejích, které dodávají lesku a krásu kudrnatým, se staly populárními. Kyselina ovoce se používá jako dezintegrační látka, pod vlivem které se vločky jednotlivých vlasů otevírají, pigment penetruje hluboko, a pak se částice uzavřou organickými pryskyřicemi.

Peroxid vodíku má silný oxidační účinek oxidací přírodního pigmentu a barviva. Peroxid sklízí kůžičku, takže se často používá před barvením tvrdých nebo šedých pramenů. V neředěné formě se peroxid nepoužívá, ale je smíchán s prostředky.

Chemické sloučeniny - aminophenoly, aminy, stejně jako hydroxybenzeny tvoří během oxidace nové barevné sloučeniny. Přetrvávající reakce přicházejí do styku s keratinem a zůstávají v konstrukci.

Základna je potřebná k rozpuštění složek, vytvoření směsi barviv, ochraně za zvlnění a jejich úpravě během barvení. Většina základů jsou pečující a léčivé látky, speciální soli.

Doba použitelnosti

Při nákupu barevného výrobku je třeba věnovat pozornost nejen značce, barvě, ceně, ale také trvanlivosti. Je žádoucí, aby výrobce byl známý nebo měl dlouholeté zkušenosti s výrobou nátěru.

Prodloužený výrobek může mít nežádoucí důsledky. Chemické reakce, ke kterým dochází při smíchání různých složek a kompozic s prodlouženou skladovatelností, často vyvolávají podráždění pokožky a alergickou vyrážku. Před zaplacením zboží se musíte podívat na datum vydání a zakoupit pouze čerstvý kosmetický přípravek.

Správná barva, která vám vyhovuje

Budoucí odstín by měl správně zdůraznit přírodní krásu a záleží na typu barvy vzhledu každé dívky. Ostré experimenty nejsou vždy úspěšné. Například, od brunetky, která má být přebarvena v červené nebo měděné barvě, bude těžké. To bude vyžadovat silné profesionální nástroje, čištění předchozího malování.

Slavná značka

Mnoho značek a výrobců kosmetických přípravků na vlasy je známo díky svým vlastnostem kvality. Slavné značky: Estelle vlasové barvivo (Estel), Wella, Igora, Majirel, Matrix SoColor, Farmavita (Farmavita).

Barva na vlasy Estelle je známá pro své dlouhodobé a vysoce kvalitní ošetření salonem, ale může být použita i samostatně doma. Wella je řada barviv s trvalým účinkem a bohatým odstínem. Matrix SoColor je oblíbená barva barvivů vyráběných v USA, která obsahuje bohaté, intenzivní kontrasty. Přírodní látky se přizpůsobují struktuře pramenů, rozšiřují se šedivými vlasy a dlouhou dobu zanechávají výslednou barvu.

Profesionální německá barva Igora od firmy Schwarzkopf je vytvořena pro trvalé barvení, díky své husté konzistenci se nerozkládá nad hlavou a je rovnoměrně rozložena. Italské barviva Farmavita vytvořená na bázi léčivých rostlin, výtažků, olejů. Nevýhodou je rychlé stmívání palety v důsledku husté kompozice.

Majirel je nový vzorec pro společnost L'Oreal Paris, která zahrnuje polymery z mikrokationu. Kosmetické společnosti Faberlik, Avon, Oriflame vyrábějí vlastní barvy na přírodní bázi pro domácí použití. Jedno balení obsahuje potřebné produkty pro míchání.

Žena musí vybrat konkrétní výrobek, značku a výrobce nátěrů. Pokud se během aplikace objeví nepohodlí, výskyt vedlejších reakcí na barviva nebo kompozitní složky, barva je nahrazena jiným výrobcem.

Jak vybrat barvu - důležité nuance

Před výběrem profesionálních produktů je nutné určit přirozené barvy, tón pleti, šedivé vlasy a také testovat pokožku na alergie nebo citlivost. Každý balíček obsahuje informace pro výběr požadovaného tónu. Například profesionální, lékařské nebo kosmetické. Profesionální nástroje se používají v kosmetických salonech, jsou odolnější a jemnější ve vztahu ke kudrlinkám a pokožce hlavy. Díky jeho složení je zajištěno hluboké pronikání do struktury pramenů.

Henna je dobrým příkladem terapeutického pigmentu přírodního původu, nicméně někteří výrobci přidávají speciální odrůdy bylinek, ricinů a lopuchu pro udržení zdravé pokožky hlavy. Levná barviva zůstává na vlasy po dobu dvou až tří týdnů, v závislosti na šamponování. Kozmetické tonikum, tonery mírně mění vzhled a díky slabému složení se rychle odmyjí.

Definice barvy vlasů

Nejlepší barva vlasů - vhodná pro všechny parametry vzhledu - pro oči, tón pleti. Tónování barevných pigmentů je zvoleno "podle barvy očí" - to je významná vlastnost, která je při výběru profesionálního produktu brána v úvahu.

Kombinace barev očí a vlasů:

 • Brown-eyed fit káva, kaštan, červené, ohnivé, měděné palety, stejně jako dovolil teplý tón blond.
 • Se šedivými očima je žádoucí vyloučit černou nebo tmavou barvu, která zvyšuje věk. Ideální volby by byly blond blond.
 • Černé oči u žen jsou vzácné, nicméně ideální odstín pramenů bude čokoláda nebo černá.
 • Modré nebo modré oči. Ženy jsou vhodný med, pšeničné barvy, karamel, měď nebo bledě.
 • Zelené oči musí být namalovány v červeném, ohnivě červeném odstínu, aby zdůraznily jejich oči. Tmavé, černé nebo popelové tóny jsou vyloučeny.

Žena by měla předpokládat budoucí barvu vlasů, v případě potřeby se můžete poradit s mistrym kosmetického salonu.

Stanovení tónu pleti

Barva vlasů závisí také na odstínech, tónech pokožky (teplá, studená, neutrální). Blond barvy kůže jsou vhodné pro majitele teplé pokožky, s chladným tónem pleti nebo - růžová bledost - tmavé, gaštanové barvy. Neutrální paleta kombinuje různé podtóny kůže, takže pro takové ženy je vhodná jakákoli barva.

Určení procenta šedých vlasů

Hluboká šedá je natřena blondýnskými, stříbrnými stříbrnými odstíny. U některých žen jsou barvy růžového toneru vhodné pro stříbrné vlasy. Malování tmavých odstínů šedých vlasů by mělo probíhat rovnoměrně. To znamená, že první věc, kterou je barva aplikována na kořenovou zónu, zůstává po dobu 1 minuty a poté se rozdělí po celé délce pramenů. Barviva jsou komerčně dostupné. Speciálně navrženo pro intenzivní malování šedých pramenů.

Barvené nebo nelakované vlasy

Pro zbarvení dříve obarvených vláken je vybrán stejný odstín barvivového pigmentu. Pokud se žena rozhodne drasticky změnit odstín, například od brunetky, která se změní na blondýnu, potřebujete důkladné mytí se speciálními chemikáliemi. Bez úplného odstranění předchozího pigmentu nedojde k žádnému kvalitativnímu novému výsledku. Nikdy nebarvené vlasy mohou být aktualizovány se stínováním šamponů a přidáváním lesku tonery.

Přehled nejlepších barev vlasů

Profesionální série jsou zastoupena různými výrobci: Kydra, Keune, Paul Mitchell, Green Light, Constant Delight, La Biosthetique.

Kydra Nature je barva, stejně jako francouzsky vyráběné tónování gelů, které neobsahují amoniak, proto je možné barvit všechny typy vlasů. Přírodní pigmenty poskytují dlouhotrvající barvy i jemný efekt. Paleta obsahuje 24 barev: přírodní, opálová, popelová, kaštanová, mahagonová, červená, zlatá palety a čtyři čisté barvy.

Série Keune jsou reprezentovány jasnými kontrasty Color Craving, barvami pro barvy mužů - Color Man, polostálným barvivem bez amoniaku - Semi, profesionální linkou Tinta a také odstínem. Neobvyklé, nasycené barvy umožňují experimentovat s barvami. Vzhledem k přítomnosti hedvábných bílkovin se produkty používají pro barvení všech druhů vlasů a poskytují péči a hydrataci. Výživné polymery usnadňují česání a také zaručují jemný vliv.

Italská řada zelených světel je reprezentována více odstíny linky Tonality. Jedná se o absolutní nepřítomnost amoniaku, schopnost rozjasnit až čtyři tóny, stejně jako kompletní malování šedých pramenů. Jedinečná paleta se skládá z 50 odstínů. Hlavní charakteristiky: hloubka, jas a brilantnost získaných odstínů, trvanlivost výsledku, správné barvení mužů.

Konstantní potěšení - série z Itálie, je zastoupena perzistentními krémovými barvivy s vitamínem C, kašmír, Crema Colorante Vit C aloe vera se používá pro profesionální postup při změně barvy, produkt má jemnou krémovou texturu, rychle a rovnoměrně rozložen na kudrlinky. Díky pigmentaci zůstává barva účesu dlouhá a intenzivní. Zvláštní komplex pomáhá konsolidovat pigmenty jak zvenčí, tak i zevnitř každého vlasu, což přispívá k trvalému zbarvení. Účinně namalované na šedé a barva zůstává šťavnatá a světlá. Péče o doplňky změkčují účinek barvivového pigmentu. Díky velké paletě barev může každá žena najít pro sebe ten správný odstín.

La Biosthetique (Francie) je inovativní, cenově výhodný nátěrový systém pro int a Tone Advanced barvivo na vlasy. Vylepšená technologie mikropigmentace umožňuje jasnou a intenzivní barvu. Barvy této řady se vyznačují hladkým povrchem, trvanlivostí, barevnou hloubkou a oslňujícím leskem. Primární kompozice - přírodní komponenty (aloe vera, glycerin, d, bisabolol, kokosový olej), o kterou se barvivo rovnoměrně přes všechny prameny, vynikající malby šedé vlasy. Každá dívka si může vybrat samostatný výrobek libovolné řady barviv.

Užitečné tipy a triky

Výběr palety barev by měl být řešen vážně s přihlédnutím ke všem funkcím těla. Velký výběr představuje jemné barvy, které jsou pečlivě malované, stejně jako péče o kudrlinky.

Při radikální změně obrazu, přebarvení z tmy na světlo, vyžaduje speciální mycí prostředky. Po ukončení procedury je vyžadována klimatizace s použitím masky nebo balzámů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy