logo

Top 10 nejlepších barev pro zesvětlení vlasů

Rozhodli jste se stát blonďatou a chtěli byste získat stylovou blondýnu bez žloutnutí? Odstranění tohoto problému pomůže vysoce kvalitní barvě k osvětlení vlasů.

Příčiny žloutnutí

Odborníci identifikují několik důvodů pro vznik žloutnutí během objasnění:

 • Použití neprofesionální barvy špatné kvality. Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se na zkušeného barevníka;
 • Nedostatek základních znalostí a dovedností. Když se rozhodnete ušetřit peníze při návštěvě kosmetického salonu, vystavujete se riziku, že budete trávit ještě více pracovních sil a peněz na nákup tonizujících balzámů a čistících šamponů;
 • Porušení techniky přípravy barvené kompozice a správnosti její aplikace na kadeře. Barevným splachováním barvy může dojít k neočekávanému výsledku;
 • Těhotenství, kojení a menstruace. V této době v ženském těle dochází k různým hormonálním změnám, které ovlivňují konečný výsledek;
 • Opláchněte vlasy vodou z vodovodu. Tekoucí voda obsahuje obrovské množství rez, solí a jiných škodlivých nečistot, které dávají blonďatému žlutavému tónu;
 • Barvení vlasů bez zbarvení. Pokud blondýnky a majitelé lehkých blonďatých vláken to mohou dovolit, pak ženy a brunetky s hnědými vlasy sotva mohou bez takového postupu. Faktem je, že tmavé kudrlinky mají velmi odolný přirozený pigment, který je téměř nemožné odstraňovat barvou;
 • Pravidelné opláchnutí bylinných odvarů;
 • Kompozice pro barvení konfliktu. Každý ví, že barvu nelze aplikovat na hennu nebo basma - to může vést nejen k žlutému, ale i k zelenému a purpurovému odstínu;
 • Kreslení na pramenech masky na bázi olejů.

Jak vybrat správnou barvu pro osvětlení?

Při výběru nejlepšího světelného prostředku nezapomeňte zvážit několik důležitých nuancí:

1. Typ barviva. Světlejší barva má několik typů:

 • Prášek - ideální pro odstranění odolného pigmentu, obsahuje agresivní složky, které mohou vést k nadměrnému vysychání pramenů;
 • Krém - má poměrně silnou konzistenci, díky níž se produkt snadno aplikuje a neteče;
 • Olej - nejjemnější barvivo, neobsahuje amoniak a je rovnoměrně rozloženo po celé délce vlasů.

2. Složení. Aby postup osvětlení neublížil stav vašich vlasů, zastavte na benigních produktech bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je pravda, že tyto barviva mohou změnit barvy na více než 2 barvy, takže je mohou používat pouze světlé hnědé dívky. Ale pro tmavé vlasy budou potřebovat silnější formulace obsahující speciální chemické složky. Ale musíte se ujistit, že procento těchto látek není příliš vysoké.

Tip! Chcete-li změkčovač změkčit a provést proceduru bez poškození vlasů, přidejte olej nebo extrakty rostlin. Mají výživné, zpevňující a hydratační vlastnosti, stejně jako neutralizují agresivní složku.

Přehled nejlepších blesků

Moderní kosmetologický trh nabízí obrovské množství světelných barev. Který z nich je nejlepší? Nabízíme Vám 10 nejlepších kvalitních produktů.

Jeden z nejoblíbenějších výrobců, vyrábějící odolné barvy s malým množstvím amoniaku. Paleta Garnier obsahuje 8 krásných odstínů - 2 studené a 6 teplé. Mezi nimi jsou největší poptávka platinová blondýnka, perly a krémová perla. Hlavní výhodou barviv této společnosti je přítomnost přírodních olejů (olivový, jojobový a pšeničný klíč), které dodávají pramenům lesk a hedvábnost.

Garnier vyrábí také čistič barev Color Shine - bez amoniaku s brusinkovým extraktem a arganovým olejem, určený pro snadné vyčištění (ne více než půl tónu) a neutralizaci žloutnutí po použití odolných barviv.

V řadě této značky je přítomna Revlonissimo NMT Super Blondes - super výkonný nástroj s jasným efektem, pomocí něhož můžete změnit odstín pramenů o 5 pozic najednou. Barva obsahuje bílkoviny a estery, které dávají vlasům pružnost a krásnou čistou barvu. Paleta Revlonissimo NMT Super Blondes má několik zajímavých možností - jahody, šampaňské, slunečné blondy atd.

Tento produkt je také zahrnut v počtu profesionálních. Dye Igora Royal vám umožní získat stabilní a hlubokou barvu za velmi přijatelnou cenu. A co je nejdůležitější - výsledný odstín se vždy shoduje s tónem uvedeným na obalu.

Matrix Color Sync

Další oblíbená světelná barva určená pro světlo (2 barvy) a jemné vyjasnění kudrlin bez strašlivého žloutku. Tato kompozice je vhodná pro majitele světlých nebo blond vlasů. Paleta barev naleznete v tomto článku.

Značka, známá po celém světě, vyvinula skvělý nástroj pro své fanoušky - Loreall Paris Casting Sunkiss odolné bleskové barvy. Hlavní charakteristikou tohoto barviva je plná připravenost k použití - nemusíte vypočítávat poměry a směs smíchat v samostatném obalu. Stačí natlačit obsah trubice na prameny a rovnoměrně se rozdělit od kořene ke špičce. Formát gelu umožňuje provádět malování bez zvláštního poškození zdraví vlasů, protože v něm je několik užitečných látek (camelový olej, ochranný kondicionér a termoaktivní prvky).

V kolekci Loreal jsou tóny světle hnědých, lehkých a také tmavých vlasů, takže můžete snadno vybrat požadovanou barvu. Barvivo se spotřebuje poměrně ekonomicky - jedno balení je dostatečné pro 2 barvení.

Tipy pro čtenáře! Paint Loreal - typy barev, palety a recenze

Je to důležité! Loreall Paris Casting Barva Sunkiss obsahuje agresivní chemikálie, takže při manipulaci nezapomeňte na rukavice. Také se ujistěte, že zahřejete hlavu se speciální hlavou - bez vystavení teplu, nástroj nemusí pracovat.

Profesionální lak, díky němuž můžete vlasy osvětlit 4-6 tóny bez účinků žluté barvy. Paleta obsahuje mnoho velmi krásných odstínů - stříbro, zlato, popel, perla atd. Každý z nich dává čistě nasycený výsledek. Je zajímavé, že barviva Schwarzkopff mohou být také použity jako preventivní opatření. Přirozené složení produktů (vitamíny + želé s obsahem biologicky aktivních látek) nejen "vyčistí" blondýnu, ale také vyživuje prameny, posiluje je zevnitř, vrací jim sílu a lesk.

Vyčišťovače této značky umožňují měnit barvu až o 8 pozic a současně zajišťovat krásný rovný odstín bez jakéhokoli náznaku nažloutlé podtóny. Barva má šetřící efekt - nejenom maluje, ale také pečuje o prameny, chrání je před vysycháním, poskytuje jemnost, laskavost a hedvábnost. V řadě společnosti Syoss existují 4 typy médií - od středního až po ultra čistící prostředek.

Velmi dobré prostředky ruské výroby, oblíbené mezi moderními mistry. V souladu s touto značkou existují jasné, barevné a tónované kompozice, které mají šetrný účinek. S barvou Estel Deluxe se vlasy stávají měkkými a poslušnými a žloutnutí působí dlouho.

Bbcos White Meches Bělení

Tato sbírka barviv je ideální pro jemné a vysoce kvalitní osvětlení tmavých vlasů. Dodržování všech pravidel umožňuje omezit negativní dopad agresivních komponent na minimum. Dalším charakteristickým znakem barviv Bbcos White Meches Bleaching Barva je přítomnost krémového aktivátoru a zjasňujícího prášku, který je určen pro zpracování regrown kořenů.

Vysoce kvalitní krémová barva bez škodlivých přísad. Bohužel je téměř nemožné ho najít na volném trhu, ale tento nástroj se používá velmi často v salonech. Skládá se ze 3 velmi důležitých složek - péče o pleť, bělící prášek a výživné sérum.

Tip! Dokonce i když se vám podaří koupit barvivo Goldwell Silklift, nesnažte se sami používat. Faktem je, že jakákoli odchylka od pokynů a nesprávný výběr pomocných látek může vést k velmi nepříjemným výsledkům.

Tipy pro gramotnost

Chcete-li ochránit vlasy před účinkem žloutnutí, poslouchejte rady zkušených barevníků.

Tip 1. Pravidelně odbarvené bělené vlasy se speciálními balzámy, šampony nebo jemnými barvami stříbra, modré, perlové a fialové. Tyto roztoky jsou vysoce koncentrované, takže nemohou být aplikovány v hotové podobě - ​​vlasy mohou být šedé. Nezapomeňte přidat nejběžnější šampon (poměry jsou uvedeny v pokynech).

Tip 2. Koupit speciální šampon pro bělené vlasy - bude mít čistý, zářivý tón.

Tip 3. Chcete-li zajistit rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů, spusťte proceduru vlasy v zadní části hlavy a poté jděte do chrámů a do oblasti v blízkosti čela. Aplikujte směsí liberálně, nesnažte se zachránit. Doba expozice kompozice zaznamenává po zpracování posledního kroucení.

Tip 4. Chcete-li si s sebou dlouhou dobu nechat blondýnu bez žloutnutí, použijte pro mytí pouze filtrovanou vodu. Je také vhodné použít oplach z lehce okyselené vody (1 lžička citronové šťávy pro 1 kapalinu).

Tip 5. Připravte zjasňující směs bezprostředně před aplikací na vlasy. Dlouhodobý kontakt se vzduchem vede k oxidaci směsi a má špatný vliv na konečný výsledek.

Tip 6. Pokud jsou vlasy poškozené a oslabené, je nutné projít ošetřovacím kurzem a řezat konce. Nejlépe pro tyto účely jsou vhodné regenerační a posilující masky s keratinem, bílkovinami, vitamíny, elastinem, kolagenem a dalšími užitečnými složkami. Pokud si přejete, můžete použít domácí výrobky - na bázi kefír, medu, černého chleba, zakysané smetany, želatiny atd. Pro zvýšení efektu si vezměte vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

Tip 7. Při míchání barviv na vlasy se ujistěte, že ve směsi nejsou žádné hrudky - barva bude nerovnoměrná.

Tip 8. Před aplikací přípravku na hlavu proveďte test alergií. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové barvy na vnitřní záhyby loketní nebo zadní strany zápěstí. Pokud se po čtvrtinu hodiny na ošetřované ploše neobjeví zčervenání, vyrážky a další nežádoucí jevy, pokračujte v postupu.

Tip 9. Při plavání v bazénu nezapomeňte nosit speciální čepici. Bleach - hlavní nepřítel blonďat!

Tip 10. Proveďte postup pouze odborníky.

Doporučení ohledně správného zesvětlení vlasů chemickými barvivy:

Recenze

Závěrem jsme zjistili recenze běžných žen, které byly zbarveny v různých barvách.

 • Tatyana, 35 let: "Snila jsem, že se ze školy stává blonďatá. A asi 30 let jsem se rozhodl, že je čas ztělesnit tento sen. Mám přirozeně světlé blond vlasy, které vám umožní bez bělení. Pro zbarvení si vybrala paletu z barvy Shvartskopf "platinová blond". Jak slíbil výrobce, barva vyšla bez žloutnutí. Výsledkem je prostě vynikající - krásný a jasný blond s platinovým tónem. Maluji tuto barvu dlouhou dobu - více než 4 roky. Bála jsem se, že vlasy nebudou odolávat takovému zatížení, ale v tomto ohledu ma barva nedovolila. Doporučuji to všem. "
 • Margarita, 26 let: "Zvýrazněte třetí rok barvou Revlon Super Blond (barva - popelka blond). Toto profesionální barvivo je ideální pro barvení doma, protože nemám problémy s malbou. To znamená, že je příjemně šílený - stín bez žloutnutí, krásný a velmi odolný. Barva navíc poskytuje další péči. Pokud se chcete stát blonďatým, můžete si vybrat tento nástroj! ".
 • Catherine, 40 let: "Jsem blonďatá s 20 lety zkušeností, proto jsem se dokázal pečlivě zabývat problémem žloutnutí. Během posledních několika let jsem používala Estelle. Barva je opravdu velmi dobrá - vlasy jen svítí! Samozřejmě, že jsem pravidelně oblékala různé masky, ale samotný nástroj také vyživuje a zvlhčuje. A poslední plus v prasátko - dostupnost a hospodárnost! ".
 • Sofie, 28 let: "Opravdu se mi líbila Bbcos White Meches Bělení blesku bez amoniaku. Jenom barvím v kabině a to jen znamená. Výsledek je vždy vynikající, směs nikdy selže. Zatímco většina blondýnek, o kterých vím, že hledají léky na žlutou barvu, si užívám svou čistou a krásnou stříbrnou blondýnu. Pokud byste na tento problém zapomněli, zastavte své rozhodnutí o produktech této společnosti. "
 • Polina, 28 let: "Během příští bělení v salonu jsem měla vlasy silně spálené, a tak jsem se od té doby maloval. Vybrala jsem si měkké barvivo, abych vlasy od Garniera odlehčila. Snažil jsem se jak perlou, tak platinovou blondou - líbil jsem se oba tóny. Skutečnost, že barva nejen nepoškozuje strukturu vlasů, ale také posiluje kořeny (díky oleji) je také povzbudivá. "

Viz také: Jak se zbavit žloutnutí ve vlasech, pokud se již objevilo (video)

Rozjasňující barvivo na vlasy: jak vybrat to nejlepší?

Existuje názor, že muži dávají přednost blondům. Možná je to právě ta skutečnost, která tlačí velké množství žen, aby zesílily kudrlinky. V blondech se každý usiluje: brunetky, červené oči, dokonce i majitelé přirozených hnědých odstínů často chtějí být ještě jasnější. Taková transformace pomocí chemických látek poškozuje vlasy. Jaký druh barvy pro osvětlení vlasů bude nejlepší volbou? Koneckonců, musíte dosáhnout požadovaného výsledku, udržet zdravé kudrlinky.

Co je osvětlení a jeho účinek na vlasy

V procesu objasnění pod vlivem agresivních chemických sloučenin váhy, pokrývající vlasovou šachtu, vzestup. Barevná podložka snadno spadá do středu vlasů. Světelná látka získá plný výkon nad bezbrannou strukturou obsahující melanin, která je zodpovědná za barvu, stejně jako další důležité komponenty, které poskytují hlavní ukazatele kvality: tvar, elasticita.

Struktura vlasů je vystavena oxidativnímu procesu, který podporuje rozpuštění přirozeného pigmentu. Doba trvání postupu ovlivňuje intenzitu této akce.

Ostatní součásti zvlnění jsou také vystaveny škodlivým účinkům. Proto, po objasnění, vypadají bez života, nepřirozené. Vlastnosti jsou v nich obsaženy: tuhost, suchost, pórovitost, křehkost, nedostatek lesku, nadvláda. Opravte situaci složitými postupy obnovy.

Nadměrná oxidace může zničit vlasy. Vlasy mají tendenci se zlomit, vypadnout, kůže trpí spálením.

Jak zesvětlit různé vlasy

Přes noc, ženy s různou strukturou, barvou pramenů se chtějí stát blonďatými. Každý vyžaduje vlastní přístup. Přísné dodržování pokynů zabrání problémům. Proces objasnění je doprovázen pečlivým pozorováním toho, co se děje. Poslouchat vaše pocity nebude také nadbytečné.

Rada Odmítnutí blondování stojí za to, jestliže kudrlinky byly nedávno vystaveny působení chemikálií, dojdou do žalostného stavu.

Tmavé, tvrdé, tlusté prameny vyžadují objasnění s nejsilnějšími dostupnými kompozicemi. Doba expozice je také maximální. Takové struktury jsou obtížně ovlivněny, takže byste měli být trpěliví. Nejlepší je blond v několika etapách s týdenní přestávkou. Takže bude možné dosáhnout nejlepšího účinku, nejpříjemnějšího postoje k vlasům. Odborná rada, jak osvětlit tmavé vlasy bez poškození, pomůže vyhnout se chybám při transformaci.

Lehké, tenké kudrlinky se snadno spálí, čímž je světlejší kompozice vybrána slabší, sníží se rychlost závěrky. Zbarvení jsou schopny zcela neočekávaně vnímat rozjasnění vlasů barvou. Výsledek není vždy předvídatelný. Je lepší nechat se riskovat sám a hledat pomoc od profesionála.

Jak vybrat správnou barvu

Vědět, jaký druh barvy je lepší, aby se vlasy rychleji osvěžovaly, aby se dosáhlo požadovaného efektu. Nejproduktivnější možnost - sloučeniny obsahující amoniak. Dosáhnutý efekt trvá 4-6 týdnů. Spolu s maximálním výsledkem se dosáhne nejvyššího stupně destruktivního účinku.

Barvivo na zesvětlení vlasů bez amoniaku působí měkčí, ale taková kompozice může být zcela zbytečná pro tmavé, dříve namalované kudrlinky. Výsledek bude trvat 2 až 4 týdny.

Nejlepší barvivo pro osvětlení obsahuje kromě agresivních chemikálií komplex péče: oleje, vosky, vitamíny, kolageny. Taková kompozice poskytne účinný účinek, poměrně pečlivě ošetří vlasy.

Pro domácí použití by mělo být jasné barvivo pro vlasy krémovou strukturou. Snadno se používá: rovnoměrně nanáší na prameny, neteče. Barvivo, aby se vlasy takových konzistencí odlehčily kvalitativně, nátěrové hmoty obsažené v kompozici poskytují ochranu a výživu.

Dávejte pozor! Vyberte barvu pro bělení vlasů lépe než osvědčené značky. Spolehliví výrobci se starají o své zákazníky, neustále zlepšují skladbu. Před uvolněním nového produktu proveďte potřebný výzkum.

Proč barvení vlasů pro osvětlení nemůže být levné? Protože je třeba pracovat na nejlepší kompozici. Je třeba se vyvarovat příliš levných možností - zachování kudrlin je stále důležitější. Chasing drahé nemá žádný smysl. Často vysoká cena je spojena s náklady na propagaci. Dobře známý výrobce, střední kategorie - to je to, co barva k osvětlení vlasů bez obav z negativních důsledků.

Fotografie před a po

Výběr produktů pro domácí použití

Mnoho lidí slyší "profesionální rozjasňující barvivo na vlasy" a myslí si "nejlepší". To je nesrovnatelné, pokud jde o domácí proceduru. Kompozice určené k použití salonu by měly být v rukou velitele. Nevhodné akce mohou přinést neočekávané, dokonce katastrofální výsledky. Profesionální nátěry často obsahují zdokonalený vzorec, a proto je třeba s nimi pracovat s velkou péčí.

Barvy určené pro hromadné použití, přizpůsobené pro obyčejného muže na ulici. Složení, konzistence, postup postupu jsou jednoduché, srozumitelné. Používání těchto barev nemusí vyžadovat zvláštní znalosti, ale pouze přísně dodržujte pokyny.

Nejlépe zateplení vlasů

Na základě uvedených charakteristik, hodnocení zákazníků, můžete provést následující hodnocení finančních prostředků, které jsou obzvláště oblíbené při bělení vlasů.

Doma:

 • Garnier Color Naturals;
 • Paleta Phytolyny;
 • Lreal Paris Casting Sunkiss;
 • Syoss.

Garnier Color Naturals má příjemnou smetanovou strukturu, díky níž se snadno aplikuje. Ošetřovatelský komplex s přírodním olivovým, avokádovým, bambuckým máslem poskytuje jemné objasnění. Na konci barvení jsou kudrlinky rovnoměrné, měkké, krásně zářící. Stojte na pramene po dobu až 35 minut. Mírný pocit pálení a nažloutlý nádech je považován za vedlejší efekt. Zarovnejte tón s následným tónováním. Efekt až 6 tónů. Široká škála série vyjasnění poskytuje dobrou volbu.

Paleta Phytolynium - pohodlná konzistence barvy smetany. Vzhledem k přítomnosti přírodních olejů, jojoby, pomerančů poskytuje mírný účinek, péče. Nástroj nevyhoří prameny, dokonale pevné. Kudrnaté vlasy svítí zdravě, zůstanou měkké, poslušné. Nezobrazuje žlutá barva - má tónovaný efekt. Dobře se dobře postará o husté, středně silné vlasy. Efekt až 4 tónů.

Loreal Paris Casting Sunkiss je prezentován ve formě gelu zcela připraveného k použití. Pohodlně můžete použít k zakončení kořenů a potom několikrát stačí. Kompozice působí pod vlivem tepla (vysoušeč vlasů, slunce), takže při použití nepožaduje použití rukavic. Pro brunety, blondýnky, veselé vlasy různé skladby. Oleje, ochranné, tepelně aktivní složky v kompozici gelové barvy Odlévání této společnosti přispívá k jemným účinkům. Chraňte křehké, křehké kudrlinky, mají změkčující účinek, pomáhá poškozené kůži regenerovat rychleji. Barva je ideální pro udělení lehce spáleného vzhledu, zvýraznění Kalifornie, ombre. Efekt až 2 tónů. Různé výrobky této značky pomohou najít správné složení.

Syrosový čisticí prostředek patří do krémových inkoustů, takže při použití nepůsobí potíže. Srovnává strukturu kudrlin, dodává lesk. Barva je vhodnější pro krásné vlasy. Tmavé kudrlinky jsou vystaveny tvorbě žluté. Modrý pigmentový balzám obsažený v sadě nemusí vždy tento problém vyřešit. Efekt až 9 tónů.

V salonu:

 • L'Oreal Platinum;
 • Wella Blondor;
 • CHI Blondest Blonde;
 • Super Blond od C: ehko.

L'Oreal Platinum je pastovité odbarvující barvivo na vlasy. Kompozice neobsahuje amoniak, ale obsahuje vosk a nutracerant. Komponenty péče podporují přirozený lesk, neporušují rovnováhu lipidů. Látka se spojuje s oxidačním činidlem aplikovaným na prameny po dobu 30-50 minut. Po ukončení procedury zůstávají vlasy měkké, hedvábné bez červenohnědého. Efekt až 6 tónů.

Wella Blondor - prášková barva. Oleje, lipidy, které jsou součástí, poskytují pečlivé odchod, jídlo, konzervaci vlhkosti. Zvláštní vzorec zabraňuje tvorbě žlutého odstínu. Látka se smíchá s oxidačním činidlem / emulzí a rozděluje se na kadeře po dobu nejvýše 50 minut. Perfektně vyplňuje šedé prameny. Nežádoucí účinky - zvýšená křehkost. Efekt až 7 tónů.

CHI Blondest Blonde - krémová struktura s lehkým mastným podkladem pro zesvětlení. Přítomnost hedvábných iontů, olivového oleje, bylinných výtažků, keratinu dokonale vyživuje, posiluje a vyrovnává. Pigment Aquamarine zabraňuje detekci žlutých odstínů. Vzorec bez amoniaku zcela zachová strukturu. Krém se kombinuje s oxidačním činidlem podle pokynů. Efekt až 8 tónů.

Super Blond by C: ehko - zjasňující práškové vlasy ve formě prášku. Kudrny po postupu zůstanou měkké, vypadají dobře upravené. Hladký odstín, zdravý lesk se dosahuje díky inovativní vzorec. Komplex vitamínů ve směsi umožňuje minimalizovat škodlivé chemické účinky. Při smíchání s oxidační emulzí se získává příjemná krémová konzistence. Prostředky udržujte 15-30 minut. Efekt až 8 tónů.

Kde provést tento postup

Pro dívky, které se poprvé rozhodnou poprvé osvětlit vlasy, je lepší věřit odborníkovi. Dobrý mistr zná základy barvy, bude kompetentně provádět postup v kabině, doporučuje produkty péče. V budoucnu, chcete-li zachovat tón, odstínit kořeny, můžete vyzkoušet manipulaci doma.

Rada Dámy, které kategoricky odmítnou navštívit salon, je lepší začít experimentovat s bezpečnými lidovými prostředky. Přírodní komponenty umožňují postupné snadné vysvětlení a správnou péči o vlasy.

Brunetky, hnědovlasé ženy, majitelé dříve namalovaných kudrlin, které nemají riskovat domácí osvětlení. V takových případech není jediný postup, jak se stát blondýnou, stačit. Výsledek objasnění není vždy spolehlivě předvídán. Zkušený velitel zvolí požadovanou skladbu, dobu expozice, počet nezbytných postupů a následnou péči s použitím regeneračních masky.

Sen v bludišti v moderních podmínkách je snadné splnit. Různé barvy pro osvětlení poskytnou majitelům různých vlasů spolehlivý způsob transformace. Najděte ten správný nástroj, abyste měli skvělý výsledek, není obtížné.

Alternativou k chemickým složením a počátečním krokem při osvětlení domácího vlasu mohou být lidové prostředky:

Užitečné video

Expert krásy Roman Copper říká, jak si vybrat nejbezpečnější barvivo na vlasy.

Věnujte pozornost 10 nejlepších barev vlasů.

Deseti nejsilnější barvy

Charakteristika v žebříčku

Touha dívky vypadat elegantně často vede k experimentům s obrazem. Důležité pro poctivý sex a luxusní vlasy, protože nový účes nebo barva vlasů může drasticky změnit vzhled. Téměř každá dívka alespoň jednou sní o tom, že se stane jasnou blondýnou. Někteří, kdo se odvážili provést tento nápad doma, získali hořký zážitek, po kterém se pokusy zastavily a sen o tom, že se stal blondýnou, byl dlouho zapomenut.

Blond je překvapivě rozmanitý, existuje více než 10 odstínů: od písku až po platinu. Bez zkušeností s osvětlením vlasů často chodí dívky na internet při hledání ratingů kvalitních nástrojů. Správně vybrané zjasňující činidlo pomůže zachovat původní zdraví vlasů a jejich krásu.

Konfrontace statusu "nejlepšího produktu" by měla být ovlivněna symbiózou následujících bodů:

 • Kvalita (jemný a zřetelný výsledek);
 • Recenze (pozitivní zpětná vazba od spotřebitelů);
 • Názory odborníků (bezpečnost potvrzená laboratorními studiemi o složení);
 • Cenová politika (dostupná cena, odpovídající kvalita).

Často, osvětlení z tmavších odstínů, je jeden postup zbarvení nepostradatelný. Je třeba poznamenat, že světelné barvy traumatizují strukturu vlasů, protože zničí melanin obsažený ve vlasových folikulích, který je zodpovědný za pigmentaci. Převážná většina recenzí o vysvětlovacích prostředcích patří děvčatům, které se proměnily v domácí experty v barvicích na vlasy, protože se jim podařilo vyzkoušet spoustu peněz.

Top 10 nejlépe zjasňující barvy

10 Elea Professional Luxor Barva

Bulharská kosmetická společnost specializující se na vlasové výrobky nabízí rozpočet bělidla pro bělení kadeří - "Professional Luxor Color". Skládá se z užitečných a přírodních ingrediencí dodávaných z Německa, Francie a Švýcarska, které vyživují a chrání vlasy. Barva získala zvláštní popularitu u žen, které dávají přednost domácímu zbarvení kvůli nízkým nákladům.

Nástroj nejen vyřeší bělení, ale také vyživuje vlasy pomocí užitečných komponent a vůbec je nevysuší. Vlasy díky tomuto produktu budou krásné, iridescentní ve světle, stínu. Na internetu najdete spoustu recenzí s fotografiemi výsledků.

9 Ollin Megapolis Blond prášek

Společnost "Ollin" drží krok s časem. Při vytváření čističky "Megapolis Blond Powder" společnost využívala komponenty kvality, konzultovala s nejlepšími profesionály po celém světě. Mnoho stylistů a prostě milovníků už dlouho používá tento výrobek.

"Megapolis Blond Powder" je kvalitní prášek pro osvětlení vlasů, který obsahuje arganový olej, který vyživuje a chrání vlasy před vysycháním. Barva poskytuje mnohostranný lesk a jasnou barvu a neobsahuje amoniak, naopak jen saturační a užitečné komponenty. Získáte nádherný bleskový efekt po prvním použití bez poškození struktury vlasů.

8 Revlon Professional Blonde Up

"Revlon" má širokou škálu výrobků, protože se specializuje na mnoho oblastí výroby kosmetiky. Pro vysoce kvalitní vlasové zesvětlení značka nabízí Revlon Professional Blonde Up pasta. Navzdory nízké ceně je výrobek nekvalitnější než nejlepší prostředek pro zesvětlení vlasů.

S ním získáte bohatý výsledek a uvidíte lehké a měkké kudrlinky, zcela nepoškozené při bělení. Pasta se spotřebuje velmi ekonomicky, což je nepochybně plus v očích majitelů dlouhých vlasů. Toto jedno z nejlepších vysvětlovatelů má velké množství pozitivních, hloupých recenzí.

7 Matrix Light Master

Značka vám dává příležitost uskutečnit své sny o tom, že se stane blonďatou a nabízíte na trhu jeden z nejlepších zjasňovacích produktů - "Matrix Light Master". Díky tomuto prášku získáváte příjemný a bohatý odstín vlasů. Velmi spokojen s kvalitou její aplikace, protože tento proces bude velmi jednoduchý a rychlý.

Výrobek prakticky nezasychává vlasy, což je obvykle charakteristické pro zjasnění barev a prášků. Jediným záporným je velká cena, ale kvůli účinkům salonu se samozřejmě stojí za výdaje. Po všech bělení, zachování barvy a obnovení poškozených vlasů navrhuje značka použití vlastních prostředků.

6 Goldwell Oxycur Platin bez prachu Topchic

Kabina master více než 50 let trust lak «Goldwell Oxycur Platin bezprašné Topchic», protože nástroj je schopen dát Vlasy Incredible bot mnohostranný a bohaté barvy. Komponenty výrobku nevysušují vlasy, ale spíše krmí a chrání je, za které Goldwell získal ocenění více než jednou a nyní se mu podařilo získat armádu fanoušků.

Použití je také velmi výhodné, barva padá rovnoměrně a jemně. Díky zvláštnímu složení přípravku intenzivně vybledne vlasy. Na internetu uvidíte obrovské množství pozitivních recenzí o této barvě. "Goldwell Oxycur Platin Dust-free Topchic" se používají nejen v showroomech; běžné ženy také důvěřují kvalitě a účinnosti produktu.

5 C: ENKO Super Blond Plus

"С: ЕНКО" - značka, která vyrábí vysoce kvalitní kosmetiku pro krásu vašich vlasů. V širokém sortimentu firmy najdete univerzální světelný prášek "Super Blond Plus", který vám umožní dosáhnout platinové blondýny bez žloutnutí. Nástroj může zesvětlit vaše vlasy až na 6 nebo 7 tónů, což zajišťuje hladkou a chladnou barvu.

Kromě jiného obsahuje prášek vitamínový komplex, který vyživuje vlasy a chrání je. Tento produkt lze nazvat univerzální, protože může být použit pro zvýraznění a barvení vlasů. Nevýhodou mohou být poměrně nehospodárné výdaje finančních prostředků, ale to není vůbec děsivé kvůli nízké ceně. Důležitým faktem je, že společnost věnuje velkou pozornost ochraně životního prostředí, a proto používá přírodní a ekologické suroviny.

4 kapousový bělící prášek

"Bleaching Powder" je skvělý prášek pro zesvětlení vlasů, který je oblíbený u mnoha dívek. Na internetu najdete obrovské množství pozitivních a nadšených recenzí tohoto produktu. Bělidlo je snadno použitelné jak odborníky, tak i amatéry. Vyčišťovač se spotřebuje velmi ekonomicky, ale souprava bohužel nemá měřící lžíci, což není příliš výhodné.

Dalším plusem bude příjemný pach mentolu. Aby nedošlo k nadměrnému vysychání vlasů, je nutné použít balzám po odstínění. Už více než 15 let věří ženy své vlasy tomuto výrobku, protože značka vyrábí všechny výrobky pomocí moderních technologií a vzorců, které slibují maximální účinek.

3 L'Oreal Blonda Studio Platinum Plus

Jedna z nejslavnějších francouzských firem pro výrobu dekorace a péče o kosmetiku nabízí pastu pro intenzivní bělení pro 6-7 tónů - "Blond Studio Platinum Plus". Prostředky má ostrý zápach a zahrnují užitečné složky v základu výrobku, například bílý včelí vosk, který vyhlazuje povrch celého vlasů a přivádí ho.

Jasné pokyny vám neumožňují zaměnit se s poměry a ušetřící komponenty neporušují strukturu vlasů. Značka dokáže vytvořit vysoce kvalitní výrobky díky spolupráci s předními umělci make-upu, kosmetologů a dermatologů.

2 Kallos bělící prášek

Kallos využívá výhradně profesionální inovativní technologie k vytvoření každého produktu. V arzenálu maďarské značky je světelný prášek, který díky jednoduchým a jednoduchým krokům přivede blíže k nádhernému chladnému blonďatému. Díky nástroji získáte jednotnou a bohatou barvu vlasů.

Často se používá v profesionálních salonech, nicméně díky jasně a jasně formulovaným instrukcí se vysavač používá v domácnosti. Barva má výživné a zpevňující vlastnosti a má obrovské množství pozitivní zpětné vazby od fanoušků tohoto produktu.

1 Schwarzkopf Igora Vario Blond Extra Power

Schwarzkopf je jedna z nejznámějších společností, která se stará o krásu a zdraví vašich vlasů. V některých případech, když byl zmaten volba zesvětlující přípravky, značka může nabídnout vynikající prostředek k zajištění vynikajících výsledků jemné bělení - «Schwarzkopf Igora Vario Blond Extra Power». Nástroj obsahuje komplex různých aminokyselin a speciální smetanová struktura je vhodná pro jednotné a přesné použití.

Produkt má nepatrný nedostatek: vysoušení vlasů, ale toto může být opraveno nejdříve aplikováním oleje, jako je kokos na vlasy. Kromě toho můžete na oficiálních stránkách společnosti Schwarzkopf najít a prozkoumat různé barvicí nápady, účesy a tipy na péči o vlasy.

Rozjasňující barvivo na vlasy - vyberte správné

Mnoho lidí nadále věří, že bělení je zabijácký proces vlasů. Ale díky moderním nástrojům kvality není všechno tak strašné. Ano, nedá se to dělat bez poškození, ale existují barvy na bělení vlasů, které umožňují zachovat jejich přirozený lesk a pružnost.

Jak to funguje

Chcete-li porozumět tomu, jak neklesat vlasy při osvětlení, musíte znát podstatu samotného procesu. Přírodní (nebo pigmentovaný) pigment je přítomen ve vlasové šachtě. Aby se získal světlejší odstín, je nutné ho částečně nebo úplně neutralizovat.

To však nelze provést, jestliže neuvolníte ochrannou horní vrstvu. To se bude vyrovnávat s peroxidem vodíku nebo čpavkem, které jsou nezbytně přítomny v barvě k osvětlení vlasů. Jsou agresivní látkou, která poškozuje jejich strukturu.

Stupeň zničení kadeří závisí na koncentraci okysličovadla. Je-li zvolena správně, zůstávají vlasy lesklé a zdravé. Je-li procento příliš vysoké, může se změnit na bezduchý koutek.

Proto profesionální kadeřník při objasňování nutně zohledňuje několik důležitých faktorů najednou:

 • přirozená barva vlasů;
 • stupeň poškození;
 • přítomnost umělých pigmentů.

Je to důležité! Pokud jsou vlasy předem namalovány jiným tónem, je téměř nemožné dosáhnout čisté barvy bez použití umytí.

Typy fondů

Moderní prodejny nabízejí nejširší výběr bělicích prostředků pro profesionální a domácí použití. Ale ne každý ví, že kromě tradičních prášků existují další způsoby, jak se stát blonďatými:

 • Šampon odstínu. Neosvětluje vlasy a neubližuje jim. Jsou vytvořeny pro krásné vlasy, které se potřebují zbavit nežádoucího žloutnutí nebo chtějí získat zlatý nebo platinový odstín. Takový nástroj musí být po objasnění po ruce.
 • Zesvětlující pěna. Neobsahuje amoniak, proto nemá nepříjemný zápach a minimálně poškozuje vlasy. Snadno se rozděluje mezi vlasy a umožňuje vám je odlehčit jedním, maximálně jedním a půl tóny. Může být použit pro zvýrazňování Kalifornie nebo pro jiné způsoby, jak vytvořit efekt spálených tipů.
 • Bělící gel. Delikátní produkt určený pro profesionální použití. Používá se, když potřebujete změnit barvu na 1-2 tóny. Umožňuje vytvářet jemnou hru, která vizuálně značně zvyšuje hlasitost a nezkazuje vlasy. Ale blondýnka z vás, nebude.
 • Barva amoniaku. Jsou schopné nejen osvětlit vlasy až osmi tónů, ale také zcela natřít šedivé vlasy. Jedná se o nejspolehlivější a nejoblíbenější nástroj, ale musíte si ho zvolit velmi pečlivě. Špatná barva může tak zničit vlasy, že jediným východem je krátký účes.

Je to důležité! Ne každý výrobce má všechny druhy čisticích prostředků.

Jak si vybrat

Odborníci důrazně doporučují použití bělicích prostředků pouze od renomovaných výrobců. Je velmi důležité, aby byla trvanlivost důležitá a obal je neporušený. Po kontaktu se vzduchem se mění chemické složení nátěru a barva vlasů může být nepředvídatelná nebo prostě nefunguje.

Hlavní pravidlo - čím tmavší a tvrdší hlava vlasů, tím vyšší je procento oxidačního činidla. Mějte však na paměti, že v základním případě se vypočítá na neporušené a nenatřené vlasy. Použití příliš vysokého procenta povede ke zvýšené křehkosti a výraznému suchu kudrlin.

V vysoce kvalitních barvách jsou vždy užitečné látky, které chrání vlasy před vážným poškozením: přírodní oleje, bílkoviny, rostlinné výtažky. Zmírňují agresivní účinky účinných látek, ale současně snižují stupeň objasnění. Měkké barvy mohou odstranit maximálně 3-4 tóny, zatímco jejich náklady jsou mnohem vyšší než obvykle.

Je to důležité! Pokud nejsou vlasy ve velmi dobrém stavu, je lepší požádat odborníka, aby navrhl, jaká barva má barvit vlasy, aby nedošlo k jejich úplnému poškození.

Jak malovat

Poté, co bylo rozhodnuto, jaká úroveň objasnění je potřebná a jakou barvu se chce nakonec dostat, je možné zvolit barvu.

Který z nich je nejlepší pro vás, je obtížné pochopit. Pravděpodobně "vaše" prostředky budou muset hledat podle pokusů a omylů. Ale existují výrobci, kteří se již podařilo na trhu setkat a získat důvěru spotřebitelů.

Nejlépe hodnocené

Po analýze nejrůznějších hodnocení nejlepších barev jsme identifikovali první desítku těch, kteří se nejčastěji nacházejí v nejvyšších pozicích:

 1. Schwarzkopf. Nejoblíbenější mezi produkty této společnosti je odolná barva "Palette", ve které pro blondýnky je celá řada s oranžovými oleji. Barva rozjasní až 6-8 tónů a současně zachová vitalitu vlasů.
 2. "Capus". Značka představila profesionální zjasňovací krém, který jemně bělí vlasy. V závislosti na procentuálním poměru oxidačního činidla umožníte odlehčit vlasy od 2 do 8 tónů. Může být použita doma.
 3. "L'Oreal". V řádku "Preference" je barva odolná proti rozjasnění vlasů bez žloutnutí. Umožňuje vám přinést čisté lesklé blondývé i šedé a tmavé vlasy. K ochraně před poškozením zavedené kompozice: kapalný kolagen, pšeničné bílkoviny, éterické oleje.
 4. "Estelle". Dobře osvětlit vlasy a poskytnout trvalý odstín, aniž by došlo ke zbarvení profesionálních barev Estel. Pro blondýnky je několik studených a teplých odstínů a procento oxidačního činidla může být vybráno nezávisle, se zaměřením na barvu a stav vlasů.
 5. Avon. Světlejší barvy této společnosti se stávají stále oblíbenější díky vynikající kombinaci "cenové kvality". Použití moderních technologií umožňuje dosáhnout čistých světelných odstínů bez nežádoucího žloutnutí.
 6. "Vella." Pro domácí osvětlení společnost nabízí zařízení Wellaton Sunlight. Název barvy se ospravedlňuje - minimálně poškozuje vlasy a současně je barví v jasně čisté blondě. Lepení a pružnost jsou zachovány díky přítomnosti bílkovin a přírodního včelího vosku.
 7. "Garnier". Série Color Sensation nabízí super jasné krémové barvy obohacené bílkovinami z pšenice, olivovými a jojobovými oleji. Poskytuje měkké rozjasnění na 4-6 tónů a umožňuje zachovat brilantnost a pružnost vlasů.
 8. "Ciez." Vysoce kvalitní nátěr pro domácí použití, jehož výsledek je srovnatelný s osvětlením salonu. V paletě pro blondýnky převládají chladné odstíny: popínavé, platinové, arktické.
 9. "Londa". Nabízí několik klasických a trendových odstínů světlého i super jasného prášku, který poskytuje rychlý účinek s minimálním poškozením vlasů.
 10. Matrix. Předložila několik nástrojů pro objasnění. Ale nejoblíbenější mezi profesionály má prášek LightMaster, který vám umožňuje přinést čistou barvu světla, dokonce i tmavé vlasy. Obsahuje panthenol a mikročástice, které neutralizují žloutnutí.

Lidové prostředky

Ti, kteří se stále bojí rozkládat vlasy chemickými sloučeninami, se můžete pokoušet osvětlit jejich odstín několika tónů pomocí osvědčených lidových léků:

 • Citronová šťáva. Silně vysuší vlasy, takže je lepší je použít k osvětlení pouze vybraných pramenů nebo špiček vlasů. Potřebují namazat čerstvou citrónovou šťávou a nechat 1-2 hodiny a pak se omýt vodou bez šamponu. Pokud sedíte na slunci, objasnění bude ještě intenzivnější. Pro následnou péči nutně potřebují hydratační a vyživující masky.
 • Heřmánkový odvar. Skvělá kombinace objasnění a péče. Koncentrovaný odvar z květů heřmánek by měl být používán jako oplach po každém mytí vlasů. Účinek se objeví po 1-2 týdnech a vlasy získají krásný zlatý odstín a zdravou záři.
 • Skořice s medem. Tato maska ​​může s pravidelným používáním zesvětlit vlasy o 1-2 tóny a významně ji posílit. Aktivuje krevní oběh, vyživuje vlasové folikuly a prodlužuje život vlasů. Čajová lžička mleté ​​skořice smíchaná s lžící medu a stejným množstvím olivového oleje. Chcete-li zvýšit efekt, můžete přidat žloutek. Zahřejte hlavu a držte ji 30-50 minut.

Existují další populární způsoby, jak zesvětlit vlasy doma bez poškození. Samozřejmě, od brunetky až po blondýnku, nebudou vás otáčet, ale změna odstínu na 1-2 tóny pomůže. Bohužel, tyto metody jsou vhodné pouze pro přirozené vlasy.

Pravidla osvětlení

Aby bylo možné vlasy bezpečně vyblednout, není nutné mít vysokou profesionální úroveň. Stačí, abyste použili kvalitní čistič a znáte některé tajemství:

 • Neosvětlete poškozené vlasy - může je beznadějně zkazit. Potřebují intenzivní péči nejméně dva týdny před obarvením.
 • Je velmi důležité zvolit správný odstín. Načervenalé a blonďaté vlasy jsou od přírody téměř nemožné nezávisle přivést do studeného spektra - na nich bude vždy přítomna mírná žlutost.
 • Obarvené vlasy před bělení by měly být ošetřeny mycím prostředkem, aby se odstranil pigment předtím vstřikovaný. O několik dní později je můžete vyfarbovat do požadovaného odstínu.
 • Čím přísněji dodržujete pravidla popsaná v pokynech, tím lepší výsledek bude. Doba expozice a koncentrace prostředků jsou vypočítávány odborníky a není bezpečné sami je měnit.
 • Velmi tmavé vlasy se nemůžou snadno zesvětlit najednou bez poškození. Je lepší provést několik procedur s intervalem 3-4 týdnů, aby měli možnost se zotavit.
 • Po zesvětlení vlasů potřebujete pečlivý přístup a pečlivou péči. Proto je třeba pravidelně aplikovat vysoce kvalitní balzámy a masky.

Pokud je přirozená barva vlasů tmavší než světle hnědá nebo je velké množství šedivých vlasů a rozhodne se být blondýnka, buďte připraveni na to, že kořeny budou muset být zbarveny každých 1-2 týdny, jinak účes vypadá nepřesně. Nezapomeňte také, že curlingové žehličky a žehlička - nejhorší nepřátelé bělených vlasů a dokonce i produkty tepelné ochrany jsou v tomto případě bezmocní.

Deseti nejsilnější barvy

Ženy vždy experimentovaly s jejich vzhledem, zvláště s vlasy. Udělali módní účesy a neustále přebarvené kudrlinky, podle jejich výběru vybírali dokonalou barvu. Blond byl vždy považován za nejpopulárnější odstín, takže oba brunetky, červené oči a hnědovlasí lidé se snažili získat nejjasnější a nejjasnější tón možný bez žloutnutí a mědi. A samozřejmě, v konečném výsledku všichni získali zcela odlišné barvy. Odlehčovací barvivo proniklo strukturou vlasů, ovlivnilo to a neutralizovalo přirozený přírodní pigment, který je pro všechny typy odlišný.

Dříve, aby se stala blondou, používala velmi agresivní chemické sloučeniny. Výsledkem toho je, že se mohou dostat křehké, matné vlasy a nedosáhne se požadované barvy. Dnes je také nebezpečí poškození, pokud je negramotné vybrat barvu, připravit ho nesprávně nebo zvýšit dobu expozice. To se však dá vyhnout, pokud se obrátíte na stylistku a důvěřujete odborníkovi v takové delikátní záležitosti.

Pokud jste zvyklíte na barvení vlasů sami, pak se správným postupem můžete ušetřit peníze a získat opravdu úžasný výsledek. Je však třeba si uvědomit, že profesionální barvy nejsou připraveny k použití, stejně jako u zboží v obchodě, které jsou přizpůsobeny běžnému zákazníkovi a jejich aplikace nebude způsobovat potíže ani pro začátečníky.

Clarifiers jsou dva druhy: amoniak a bez amoniaku. První jsou nejúčinnější při přechodu od brunetky k blondýně, zatímco druhá nebude schopna poskytnout požadovaný odstín od prvního okamžiku, ale také méně poškození pramenů. Mnoho barviv pro osvětlení vlasů ve svých formulacích obsahuje speciální pečující formulace, které pomáhají chránit vlasy a obnovují je po proceduře. Patří sem včelí vosk, rostlinné výtažky, keratin a bílkoviny.

V našem žebříčku si odborníci vybrali nejlépe zjasňující barvy, aby získali studené nebo teplé odstíny po první aplikaci.

Odborné tipy před barvením

Než si koupíte čističku a začnete malovat doma, přečtěte si tipy odborníků, abyste se vyhnuli depresivním účinkům po proceduře.

 1. Pro tmavé, tvrdé a husté vlasy je lepší vybrat odolnou barvu se silným účinkem. Lehké kudrlinky mohou získat krásný odstín blond a pomocí jemnějších prostředků.
 2. Pro domácí použití je lepší koupit hotovou barvu se smetanovou strukturou, která nevyžaduje další přípravu na postup, je dobře distribuována a neteče.
 3. Stojí za to trochu počkat s barvením, pokud máte velmi tenké a poškozené vlasy nebo nedávno podstoupili chemické postupy. Použijte regenerační masky a zpevňující šampony a po odstranění problémů se můžete těšit na rozjasnění.
 4. Při dodržování pravidel popsaných v pokynech se vám zaručí kvalitní výsledek. Při prodloužení doby expozice můžete narušit strukturu vlasů nebo dosáhnout více katastrofálních následků.
 5. Ochrana kudrlin a citlivá pokožka hlavy chrání před průřezem, křehkostí, podrážděním. Různé pečující přísady obnoví jejich zdravý vzhled a poskytnou lesk na světlé odstíny.
 6. Stojí za zmínku, že blondýnky potřebují častější zbarvení a pečlivou péči. Proto před zesvětlením vlasů přemýšlejte o tom, zda dostanete světlý stín a zda jste připraveni se o něj postarat.
 7. Značky, které jsou slyšeny, již prokázaly účinnost a bezpečnost svých výrobků. Dokonce i při uvolňování nových nátěrových hmot se zaručuje neškodnost jejich kompozic, protože se podrobí důkladnému laboratornímu testování.
 8. Hlavním kritériem pro zachování původní barvy a zdraví kadeří je správná péče po barvení. Použití speciálních mask, šamponů, kondicionerů pro blondýnky, studené tóny budou potěšeny delší dobu a výživné a hydratační vzorce budou chránit před dalším poškozením.
 9. A nejdůležitější rada: pokud plánujete pouze změnu barvy vlasů směrem k blond odstínům, pak je lepší nechat se riskovat, ale jít do salonu, kde podle vašich preferencí najdete dokonalý tón pro vás. Dávkování a míchání ingrediencí doma může způsobit potíže a mít nežádoucí účinek, po kterém stále musíte jít a opravit situaci odborníkům.

Zesvětlete vlasy doma

Zesvětlovač vlasů se používá v případech, kdy není potřeba žádné základní barvení. Principem působení čisticích prostředků je pronikání kompozice do kořenů. Vlasové váhy jsou vystaveny barvení a chrání je před vnějšími negativními faktory.


Složky čisticího prostředku jsou zaměřeny na změnu melaninu nebo jeho vyčerpání. Melanin je přírodní barvicí pigment, který dodává přirozené barvy. Při použití agresivní kosmetiky začne vápnit a vysušovat.

Následně vypadají vlasy bez života a nudné. Stávají se tenkými a křehkými, přinášejí nepohodlí. Chcete-li zachovat zdraví a správně zesvětlit vlasy, musíte použít čistící prostředek kvality.

Z velkého výběru barviv na trhu musíte rozhodnout o nejvhodnějším složení. Riziko poranění vlasového hřídele zůstává vždy, ale musíte jej snížit na minimum. Mezi nejoblíbenější čističe patří následující značky:

Blondea clarifier - 10. místo

Toto vyjasňující činidlo je považováno za nejlevnější mezi konkurenty. Průměrná cena je 30 rublů. Je ideální pro barvení jednotlivých pramenů, ale s plným lakem Blondea se nedoporučuje. Množství recenzí zákazníků je většinou záporné, a proto:

 1. Barva má nepříjemnou silnou vůni.
 2. Při kontaktu s pokožkou hlavy způsobuje silné pálení a podráždění.
 3. Vlasy zcela spálené pod vlivem agresivních látek.
 4. Obtížná doba zotavení.
 5. Tenké typy mohou být zcela vyčerpány - nevratný proces.

Nízká cena je vždy atraktivní, ale pokud jde o vlasy, nemůžete ušetřit. Při lakování celé hlavy, zjasňovač blondýnka není vhodný pro vlasy. Pokud má malba pouze jednu nebo několik tenkých pramenů, můžete použít tento nástroj, ale musíte tuto barvu udržet na vlasu maximálně 15 minut.

Po bělení je nutné denně vypláchnout regeneračním balzámem, vyrobit přírodní masky, nepoužívat fén a curlingové kleště.

Solvex clarifier - 9. místo

V žebříčku nejlepších deseti světelných prostředků zaujímá Solvex předposlední pozici, což však neznamená nekvalitní kosmetiku. Náklady na jeden balíček jsou 90-100 rublů.

 • rychlé vyjasnění;
 • dlouhodobý výsledek;
 • snadné použití;
 • minimální množství škodlivých složek.
 • silný zápach;
 • pálení pokožky hlavy;
 • malé množství na balení;
 • po aplikaci na jemné vlasy se vzhled výrazně zhoršuje.

Po zesvětlení přípravkem Solvex se vlasy stávají suchým a nepoddajným, ale po několika procedurách se balzám rychle obnoví. Výsledkem je získání požadovaného odstínu.

Brightener Chantal - 8. místo

Kosmetika Chantal se vyznačuje nízkou cenou a kvalitou. Na trhu se cena vysoušeče "BlondVariete" pohybuje od 80 do 100 ruských rublů. Tato léčiva s výhodou bělí nabarvené prameny a vlasy barvené pomocí techniky balayazh.

Objem jednoho balení je 500 ml, takže majitelé tlustých dlouhých vlasů se nemusejí obávat. Struktura "BlondVariete" obsahuje součásti, které neporušují strukturu, ale měli byste se postarat o ochranný balzám.

Clarifier značky Chantal se prodává bez dalších změkčovadel a to je možná jeho hlavní nevýhoda. Vlasy musí být ošetřeny balzám po každém osvětlení, jinak se stanou křehkými, bolestivými.

Estel Clarifier - 7. místo

Kosmetika Estel je oblíbená u dívek a dospělých žen. Cena vyjasnění - 70 rublů. Úplné přetvoření probíhá během několika týdnů.

Je důležité si uvědomit, že citlivá pokožka hlavy se po lakování snadno poškodí, takže je vhodné vybrat nejjemnější možné prostředky nebo smíchat čisticí prostředky s jemnými součástmi nebo vydržet postup a až poté ošetřit pokožku.

 1. Dokonce i tmavé vlasy rychle osvítí;
 2. Snadná aplikace;
 3. nemá agresivní látky;
 4. nedráždí pokožku hlavy (s výjimkou výjimek);
 5. Sada obsahuje balzám a rukavice.
Nevýhody:
 1. Má ostrý zápach;
 2. velmi suché.

Estel zapalovač lze používat pravidelně. Vlasy se na to rychle zvyknou, takže není třeba hledat jiné barvivo.

Schwarzkopf objasňovač - 6. místo

Nejčastějšími vysvětlovateli této značky jsou SchwarzkopfPerfectMousse a Igora. Náklady jsou o něco vyšší než ostatní - 200 rublů. Mousse je mnohem jednodušší k použití doma. Je snadno aplikovatelná, neteče a nezpůsobuje podráždění a svědění. Můžete vybrat požadované odstíny: zjasnění 2, 3 nebo více tónů. Při použití čističe používejte ochranné rukavice.

V případě barvícího procesu je nátěr Igora komplikovaný. Zde je třeba použít prášek a kyslík, který je součástí čističky. Důsledky po malování jsou stejné jako při použití pěny. Kůže není podrážděná, vlasy zůstávají měkké a zdravé. Jediná věc, která na první tenké vlasy může být příliš suchá, ale s použitím ochranných masek, jsou obnoveny.

Clarifier SYOSS - 5. místo

Syoss je poměrně oblíbená značka na trhu s kosmetickými výrobky. Použití na blond vlasy může dosáhnout dokonalého výsledku, ale v případě gaštanu a tmavších barev se může objevit nepříjemný žlutavý nádech. Můžete se ho zbavit jen několika procedurami. K těmto výhodám patří:

 • šetřící účinek na pokožku hlavy;
 • světlý odstín dokonce i na tmavých vlasech;
 • přítomnost balzámu v soupravě;
 • příjemné vůně;
 • neagresivní účinek.

Nevýhody zahrnují:

 • po jednom nebo dvou postupech zůstává žlutý odstín, který je následně odstraněn opakovaným barvením;
 • množství balzámu je dostačující pouze pro tenké vlasy, pro silnější potřebu větší objem;
 • pro dlouhé vlasy potřebujete koupit 2 balení;
 • cena je nadprůměrná.

Clarifier Garnier - 4. místo

Jeden balení přípravku Garnier Color Naturals Brightener obsahuje bělící krém a prášek, vývojové mléko, balzám a rukavice. Navzdory bohaté skladbě komponentů cena výrobku nepřesahuje 100 rublů.

Perfektně rozjasní kořeny a dobře se upevňuje po celé délce vlasů. Ideální pro majitele "náměstí", ale pokud jsou vlasy silné a dlouhé, budete potřebovat nejméně 2 balení. Mezi výhody čističky patří:

 1. Příjemné, ne ostré pachy.
 2. Rychlé zesvětlení.
 3. Nedostatek žlutosti.
 4. Pozorný dopad.
 5. Dlouho trvající výsledek.
 6. Měkké a poslušné vlasy po osvětlení.
 1. Malé množství v jednom balení.
 2. Nevhodné rukavice.
 3. Dlouhé fixace pigmentů na tmavých vlasech.

Palette Clarifier - 3. místo

Tento kosmetický přípravek je v pořadí tří nejlepších objasňovačů. Paleta Phytolynia provádí jemné osvětlení vlasů a současně dokonale fixuje. Průměrná cena je 120 rublů. Barva nespaluje vlasy, nezasychá ani nezničuje strukturu.

Dlouhodobý kontakt s citlivou pokožkou hlavy a krku může způsobit mírné podráždění. Změkčující krém po proceduře uklidní pokožku a obnoví její stav. Vlasy po barvení se stanou bělené a měkké, snadné na hřeben.

"Je třeba dbát na to, aby vlasy byly uvolněné nebo poškozené, protože komponenty barviva pronikají hluboce a mohou se přeměnit na tenké, rozpadlé nitě."

Pro vlastníky tlustého nebo středního barviva je ideální.

Clarifier Wella - 2 místo

Přípravky na zesvětlení vlasů mohou nepříznivě ovlivnit vlasy, pokud není barva správně vybrána, vlasy jsou příliš tenké nebo zraněné různými způsoby (chemické permuté, barvení negramotné atd.).

Zbývající postup vyjasnění je bezpečný, zvláště při správné péči po malování. Wella pečlivě rozjasní a nezanechává nažloutlý odstín. Velké minus lze považovat za agresivní účinek na kapalné vlasy.

Výsledkem po barvení je ohromující, podle mnoha fotografií zákazníků je snadné si uvědomit, jak silně a kvalitativně je bílá barva pevná i na tmavých vlasech. Existují však i případy zvýšené křehkosti dlouhých vlasů. Ve všech ostatních ohledech je Wella správně zařazena na druhé místo v žebříčku deseti nejlepších vysvětlovatelů.

L'Oreal clarifier - 1. místo

Nejlepší odstraňovač vlasů je L'OrealPlatinum. Je to bělící pasta, která obsahuje posilující komponenty potřebné pro zdravé vlasy. Během malování nedochází k ostrým pachům. Kůže není poškozená a při styku s nátěrem necítí pocit pálení.

Lorealový čistič má vysokou cenu - asi 1500 rublů, ale výsledek ospravedlňuje všechna očekávání. Jediná věc, která může způsobit nespokojenost, rychleschnoucí barvu. Během procedury je nutné udělat vše rychle, abyste získali čas na aplikaci celé kompozice, dokud nejsou první vrstvy suché. Tento čistič lépe než ostatní barety v bílém tónu a zároveň nezničuje jejich strukturu.

1. místo - L'Oreal

Přírodní zesvětlovače vlasů

Příroda může také pomoci zesvětlit vlasy bez poškození struktury. Mezi přírodní komponenty patří:

 • Heřmánkový odvar: Vařit 100 g květin v 0,5 litru vody a ochladit. Použití studeného vývaru na samostatných zámcích po dobu 40 minut.
 • Zlato: postup by měl být prováděn v noci. Pro každou složku musíte dát nějaký med a nechat na pár hodin. Vlasy získají zlatý odstín.
 • Lemon: zředte šťávu z jednoho citronu do jednoho litru vody a opláchněte vlasy. Hodinu opalování a může být překvapen výsledkem.

Který vysoušeč vlasů je lepší? Ten, který bezpečně ovlivňuje vlasy a je zajištěn ve vlasech.

Pro Více Informací O Suché Vlasy