logo

TehnoProsto | Místo o domácnosti a výpočetní technice. Zprávy, recenze, rady ohledně výběru

Náš článek dnes bude věnován tak důležitému zařízení v životě každého člověka jako elektrický holící strojek, jinými slovy, holicí strojek. Nikdo neví jistě, co způsobilo, že se člověk poprvé oholel, ale stal se módní a žádal (odpustili nám milovníky vousů) a výrobci získali obrovský potenciál při vývoji tohoto trendu a získávání peněz. Ať už jste začátečník nebo profesionál, který provádí tento postup ráno a večer, možná budete muset koupit elektrický holicí strojek. A teď hlavní otázkou, kterou se setkáte, bude, jak si vybrat elektrický holící strojek, co hledat při nákupu, a jaké elektrické holící strojek je lepší. Ženy, které hledají dárek svým lidem, tento článek je pro vás také :). Budeme se snažit reagovat na spalující témata.

První elektrický holicí strojek byl dodán s vizuálními pokyny, jak jej používat.

Toto zařízení získalo širokou popularitu ve vzdálených 20. letech 20. století. Není divu, že myšlenka vytvoření takového zařízení patří armádě, pro kterou je důležitá každá minuta a zařízení šetří čas. Plukovník Jacob Schick obdržel patent na vynález v roce 1923, pak nápad převzali další výrobci a začala doba nové jednotky.

V zemích SNS se od počátku 60. let 20. století začala objevovat všeobecná popularita současně s tím, jak se oholet a jakým způsobem. Každý se ohýbá svou linií: kadeřnictví, kde byste se mohl oholit, nechtěli ztratit svou klientelu a byli přesvědčeni, že nikdo by to neudělal lépe než člověk. A výrobci holicího strojku si uvědomili, že našli "zlatý důl" a vyráběli nové spotřebiče. V sovětských filmech dokonce vyrobili malou reklamu pro elektrické holicí strojky: "Ironií osudu nebo lehkou párou", "Pánové štěstí" atd.

Ale to je celá historie, máme zájem o další část dnešního tématu.

Diskuse o tom, který břitva je lepší: stroj, elektrický, nebezpečný nůž nebo jednoduše ostrý nůž (někteří byli oholení sekerou) pokračují a budou trvat navždy.

Dnes budeme hovořit o elektrickém zařízení v klasickém smyslu, který má mnoho výhod. Tato holicí strojka je ideální pro začátečníky, protože eliminuje náhodné škrty, nepoškozuje pokožku (zvláště pokud je kůže náchylná k akné), po tom, co postup nepoužívá nutně krémy, navíc zařízení šetří čas. Životnost moderního elektrického holicího strojku je velmi dlouhá, což znamená, že není třeba neustále vynakládat peníze na nákup nových strojů nebo na nákup nových nožů.

Existuje však malá "léta v masti". Při jízdě není vždy vhodné používat holící strojek, pokud v něm není vestavěná baterie, budete muset hledat zásuvku. Pravidelně je třeba vyčistit a může to trvat dlouho. Nože mohou být časem nudné, budete se muset podívat na další podrobnosti.

Bohužel nemůžete jasně říci, která břitva je lepší použít. Měli byste to pocit, pochopte, co vaše pokožka potřebuje. Jednoduše, každý typ holení má své výhody, zváží výhody a nevýhody, teprve pak přijme konečné rozhodnutí.

Nejprve si všimněte, že náš článek je věnován zařízením, která se používá k holení pouze tváří, používání takových zařízení pro vlasy na jiných částech těla, bez zvláštních příloh, může způsobit poškození zařízení a poškodit uživatele.

Jak vybrat elektrický holicí strojek pro muže

Za prvé, podívejme se, jaké jsou holicí strojek, s kterými funkcemi se vyrovnávají a zda potřebujete všechny tyto funkce.

Existují dva typy elektrických holicí strojky: oka a rotační.

Nebudeme jít do detailů práce. Stačí, abychom věděli, že řezačka je pokrytá speciální síťovinou v holicí síti, přenášíte ji přes kůži, vlasy spadnou do otvorů a nože je oholí. Řezání vlasů probíhá na vnitřní straně sítě. Nůž je k němu připojen na velmi malou vzdálenost. Zpravidla mají 1 až 5 rošty.

Rotační elektrický holicí strojek má kruhové mechanismy, jejichž nože pracují ne v pístových pohybech, jako v holicím strojku, ale v kruhu. Obvykle obsahuje 2 nebo 3 kruhy, někdy více, ale to není nutné.

V současné době dosáhly všechny typy holičů takové dokonalosti, že se vlasy na obličeji nedotýkají, způsobují bolest, nezpůsobují žádné nepříjemné pocity a podráždění. Studie však ukázaly, že rotační holicí strojky oheň chloupky lépe, tvář se stává hladší než používání sítě. Nyní se však na trhu nachází především modely s plovoucími hlavami, které sledují obrysy obličeje, a proto se výrazně zvyšuje kvalita holení.

Chcete-li pochopit, který holicí strojek je lepší, musíte analyzovat typ pleti. Rotační holicí strojek je vhodný pro muže s normálním povrchem pleti, který nemá zvláštní podrážděnost. Čistá holicí strojka je ideální pro lidi s citlivou kůží, náchylný k vyrážkám, protože listy štětin o délce 1-2 mm. Může mít funkci "oholení za mokra", díky níž můžete na obličej aplikovat krém nebo pěnu, která změkčuje vlasy a zlepšuje klouzání holicího strojku, a proto bude výsledek mnohem lepší. Také si všimněte přítomnosti keramických nožů v holicí síti.

Jaké funkce byste neměli platit při koupi elektrického holícího strojku?

Výrobci s každým novým modelem se snaží přidat nějaký nový parametr, aby byl přístroj lepší než ostatní. Ale ne vždy tato zlepšení ospravedlňují jejich cenu. Například samočistící funkce. Jedná se o speciální dokovací stanice, kde můžete vložit holicí strojek a vyčistit je sám, stačí přidat prací prostředek. Ale podle našeho názoru je to zbytečné doplnění, nic víc než marketingový balíček.

Břitva se nemůže dobře čistit, zvláště v těžko dostupných místech, kde zbylá kůže nebo vlasy zůstávají. Navíc samočistící jednotka zabírá spoustu místa, které je třeba ještě najít v koupelně. Doporučujeme vám, abyste si holicí strojek vyčistili pomocí kartáčů ze sady a antiseptického roztoku. Obvykle tento postup nezpůsobuje žádné potíže. To vše najdete v pokynech. Obecně platí, že k čištění elektrického holicího strojku stačí odstranit mřížku a jemně jej klepnout na tvrdý povrch, aby se odstranila nečistota. Nože jsou vyčištěny pravidelným kartáčem ze soupravy. Ale měli byste být velice opatrní, protože mechanizmy se lépe nedotýkají rukou, aby nedošlo k poškození a aby se zabránilo náhodnému zranění prstů. K dispozici jsou také přístroje, které lze umýt pod tekoucí vodou.

A za co je lepší zaplatit?

Již jsme zmínili, že čisté a rotační holicí strojky mohou mít funkci mokrého holení. Tím se vyvarujete podráždění a je vhodné umýt si takový holicí strojček přímo pod kohoutkem nebo holicí stroj přímo ve sprše.

Proto v otázce, jak si vybrat holicí strojek, musíte se soustředit především na jednoduchost zařízení a kvalitu nožů, spíše než na soubor nepochopitelných inovací.

Odborníci doporučují, aby se podívali samostatně na výrobce výrobku a je lepší, pokud je to Německo, Nizozemsko nebo Japonsko (Braun, Philips, Panasonic).

Co může ovlivnit náklady na holicí strojek?

Užitečným přírůstkem přístroje bude přítomnost trimera, který pomůže péči o vousy, pokud nechcete zcela oholet tvář a nechat nějakou délku. Také vám pomůže snížit vlasy u chrámů, pokud nemáte čas jít do kadeřnictví.

Dále významně zvyšuje cenu přítomnosti všech druhů displejů a dalšího příslušenství (kryty, trysky na těle atd.).

Pokud jde o náhradní díly pro elektrické holicí strojek (oka, nože apod.), Doporučujeme je předem zakoupit v den zakoupení, abyste se ochránili před problémy spojenými s ukončením vydání modelu vašeho zařízení. V průměru pracuje holicí strojček vynikající práci se svými odpovědnostmi po dobu 2 let, po níž si všimnete, že výsledek již není stejný a je nutná výměna součástí.

Elektrický holicí strojek s nebo bez baterie?

Doporučujeme vám, abyste přístroj vestavěli s vestavěnou baterií. Z jednoho nabití bude pracovat po dobu 20-50 minut a v zásadě bude trvat 1-3 týdny, v závislosti na kapacitě baterie a frekvenci používání. Nepochybným plusem tohoto rozhodnutí je příležitost vzít přístroj s sebou na cestu, kde není možnost najít odbyt.

Plné nabití obvykle trvá 1-2 hodiny. Mějte na paměti, že některé nové modely společnosti Philips neumožňují použití holícího strojku, pokud je připojen, takže pokud je baterie zcela prázdná, před zahájením holicího procesu budete muset chvíli počkat.

Nyní víte trochu víc o tom, jak si vybrat holicí strojek. Podle našeho názoru budoucnost patří do elektrických holicího strojku, mnoho výrobců odmítlo uvolnit rotační systémy nebo vyrobit omezený počet modelů. Zjistěte, jaké jsou nejlepší elektrické holicí strojky v dnešních obchodech.

Nejlepší elektrický holicí strojek 2016/2017

PHILIPS S7370 / 12

 • Holicí systém: rotační (rotační)
 • Typ holení: suchý / mokrý
 • Počet holicí hlavy: 3
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: baterie
 • Doba nabíjení baterie: 60 min
 • Životnost baterie: 50 min
 • Trim: odnímatelný
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 140 USD

Jeden z nejmodernějších elektrických holicích strojků dnes. Má funkci oholení za mokra, díky němuž se můžete oholit přímo ve sprše. Prsteny jsou vyrobeny ze speciálních mikrogranulů, které pomáhají vyhnout se riziku podráždění. Tento holicí strojek funguje pouze z baterie, ale výrobce úmyslně odstranil možnost používat zařízení při napájení ze sítě, protože hlavní funkcí je mokré holení a holení ve sprše. Břitva má speciální obrazovku, která signalizuje nabití baterie a nutnost výměny nožů. K dispozici je odnímatelný trimr, který lze připojit namísto bloku s kroužky. Zahrnuje speciální cestovní pouzdro. Cena bohužel nejvíce tlačí.

BRAUN řady 3 3030

 • Holicí systém: čistý
 • Typ holení: Suchý
 • Počet holicí hlavy: 3
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: síť / baterie
 • Doba nabíjení baterie: 60 min
 • Životnost baterie: 50 min
 • Ořezávač: zatahovací
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 85 USD

Další zajímavý model, ale již v síti. Podle výrobce je jejich speciálním vývojem MicroComb. Microcrest obsahuje dva řady malých hřebenů rovnoměrně rozložených kolem nezávislého plovoucího trimru. To vám umožní zachytit a nasměrovat více vlasů s každým pohybem a poskytuje rychlejší oholení. Systém se vyrovnává s dlouhými i krátkými chloupky. Líbilo se nám technologie, která sleduje obrysy obličeje. Bohužel neexistuje možnost mokrého holení, ale to neovlivňuje podráždění pokožky. Uživatelé si všimnou, že holicí strojek dokonale oholeje vlasy i na krku, což ztěžuje rotační systémy a kvalita je lepší než obráběcí stroje.

PHILIPS S1520 / 04

 • Holicí systém: rotační
 • Typ holení: Suchý
 • Počet holicí hlavy: 3
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: baterie
 • Doba nabíjení baterie: 480 min
 • Životnost baterie: 50 min
 • Trim: sklopný
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ne
 • Cena: od 50 USD

Další skvělý elektrický holicí stroj od společnosti Philips za přijatelnou cenu a bez zbytečné funkčnosti. To neumožňuje holení ve sprše, stejně jako jiné, ale je zřejmé pro jeho zvláštní spolehlivost při provozu a životnost baterie. Výrobce se může pochlubit systémem CloseCut, pomocí něhož jsou lopatky během provozu nezávisle naostřené. Ale jak jsme psali výše, mnoho holičů tohoto výrobce nepodporuje provoz zařízení připojeného k síti. Navíc je mnoho lidí vyděšeno dlouhou dobou nabíjení, což je asi 8 hodin. Cena přístroje je však velmi atraktivní a proto doporučujeme tento holicí strojek zakoupit.

REMINGTON TF70

 • Holicí systém: síť (vibrace)
 • Typ holení: Suchý
 • Počet holicí hlavy: 2
 • Indikátor nabití baterie: žádný
 • Napájení: baterie
 • Životnost baterie: 60 min
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ne
 • Cena: od 15 USD

Nejlepší mužské elektrické holicí strojek jsou také zastoupeny společností REMINGTON. Společnost existuje již dlouhou dobu, jsou zařízení vyráběna spolehlivě. Tuto holicí strojku doporučujeme jako věrný asistent pro služební cesty a časté cesty. Za cenu, která není vyšší než 20 USD, získáte příležitost používat po dobu 60 minut a pak stačí vyměnit napájecí zdroj. Pohyblivé sítě jasně sledují obrysy obličeje a oholejí i nejkratší chloupky. Pohodlný systém zapnutí a vypnutí zařízení pomáhá bezpečně skrýt holicí hlavy. Doporučujeme vám, abyste okamžitě zakoupili další síť, protože najít díly obtížné.

VITEK VT-1377

 • Holicí systém: rotační
 • Typ holení: Suchý
 • Počet holicí hlavy: 3
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: baterie
 • Doba nabíjení baterie: maximálně 2 hodiny
 • Životnost baterie: 50 min
 • Trimmer: pro ořezávání vousů a kotlíků
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 20 USD

Elektrický holicí strojek firmy Vitek má pěkný vzhled, pěkný plastový měkký dotek a schopnost umýt pod tekoucí vodou. Poznamenáváme kvalitní pracovní kotouče a dlouhou životnost baterie. Pokud se vám líbí přítomnost vousy na obličeji, pak je v břitové destičce dodáván speciální trimr, který někde pomáhá ořezávat a někde jej stříhat :). Někteří říkají, že při prvním použití se na tváři může objevit mírná podrážděnost, takže je lepší použít pleťový krém nebo krém po holení. Zbytek je skvělý přístroj ve svém cenovém rozsahu.

PANASONIC ES6003S520

 • Holicí systém: čistý
 • Typ holení: suchý / mokrý
 • Počet holicí hlavy: 3
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: baterie
 • Doba nabíjení baterie: 8 hodin
 • Životnost baterie: 25-30 minut
 • Trim: vestavěný, zatahovací
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 35 USD

Nejlepší elektrický holicí strojek Panasonic se stal skutečným "národním". Počet pozitivních recenzí se jen převrací. Uživatelé se nebojí dlouhého autonomního dobíjecího času a krátkého pracovní doby. Podle výrobce má holicí strojka velmi ostré nože vyrobené z těžké japonské oceli, která se používá při výrobě samurajských mečů. Nemohli jsme být přesvědčeni o tom, protože nejsou k dispozici žádné meče. Břitva se pohodlně drží díky novému ergonomickému designu Pro-Curve a protiskluzným elastomerovým vložkám, což je velmi důležité, pokud máte mokré ruce. Budete se těšit na vysokou rychlost tohoto elektrického holicího strojku, takže jediné nabití může trvat týden nebo dva.

PHILIPS S728 / 17

 • Holicí systém: rotační
 • Typ holení: suchý / mokrý
 • Počet holicí hlavy: 2
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: baterie
 • Doba nabíjení baterie: 1 hodina
 • Životnost baterie: 40 min
 • Trim: odnímatelný
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 70 USD

Další holicí strojek Philips, ale se zajímavým svazkem a stylovým designem. Faktem je, že společně s elektrickým holícím strojkem získáte pohodlnou holicí hlavu pro tělo. To je velmi užitečné, zejména proto, že zařízení podporuje jeho schopnost používat jej ve sprše. Také se nám líbila funkce rychlého nabíjení, holicí strojka byla připravena pracovat za hodinu a pracovalo to jen něco málo přes 40 minut, je to skvělý výsledek. Nenechte se zmást tím, že existují pouze 2 holicí hlavy, ideálně opakují tvar obličeje a holí velmi hladce.

BRAUN řady 5 5030 S

 • Holicí systém: čistý
 • Typ holení: Suchý
 • Počet holicí hlavy: 3
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: síť / baterie
 • Doba nabíjení baterie: 1 hodina
 • Životnost baterie: 45 min
 • Ořezávač: zatahovací
 • Automatický čistící systém: ne
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 190 USD

Jeden z nejlepších a tím drahých elektrických holicích strojů společnosti Braun. To je vlajkový model, abych tak řekl. Má krásný design, hlava se může ohýbat v pěti polohách a zvolit nejvhodnější úhel pro holení. Navíc systém funguje nejen z baterie, jako většina modelů, ale také ze sítě, takže nemusíte čekat, až bude baterie nabíjena k oholí. Někteří říkají, že zařízení je docela hlučné, ale nezaznamenali jsme žádné kritické ukazatele. Skutečná německá kvalita.

Panasonic ES-LV9N-S820

 • Holicí systém: čistý
 • Typ holení: suchý / mokrý
 • Počet holicí hlavy: 5
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: baterie
 • Doba nabíjení baterie: 1 hodina
 • Životnost baterie: 45 min
 • Ořezávač: zatahovací
 • Automatický čisticí systém: ano
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 350 USD

Nemohli jsme se zbavit této břitvy, ale je to "plněné" různými věcmi. Spíše takové zařízení je vhodné pro milovníky všech druhů gadgetů. Pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za všechny druhy funkcí, můžete procházet tímto modelem dále :). Takže to, co je tak skvělé, je nejlepší holicí holicí stroj od společnosti Panasonic. Vybaveno pěti hlavami. Kůže po tom se stává velmi hladkým, možná jedním z nejlepších výsledků. Nepůsobí podráždění. Kapacita lithium-iontové baterie trvá 45 minut nepřetržitého provozu zařízení. Jeho nabíjení trvá nejdéle jednu hodinu. A také s holicí strojkou je speciální dokovací stanice, kde je zařízení vyčištěno ultrazvukem. Displej na holičce je skutečný počítač, zobrazuje mnoho užitečných informací. Ale tohle je podle našeho názoru "hračky", protože musíte nakupovat zásoby, například speciální mycí kapaliny. Pokud se nemáte strach z ceny, stejně jako dodatečné náklady po zakoupení, pak je to holící strojek pro vás.

PHILIPS S9521 / 31

 • Holicí systém: rotační
 • Typ holení: suchý / mokrý
 • Počet holicí hlavy: 3
 • Indikátor nabití baterie: LED
 • Napájení: baterie
 • Doba nabíjení baterie: 1 hodina
 • Životnost baterie: 50 min
 • Styler: součástí balení je samostatná tryska
 • Automatický čisticí systém: ano
 • Čištění pod tekoucí vodou: ano
 • Cena: od 400 USD

Stalo se tak, že výrobci Philips a Braun jsou vůdci naší recenze nejlepších holicích strojů, stejný trend se projevuje i na světovém trhu. Ale pouze Philips nám umožňuje volit mezi rotačními systémy. Proto dokončí náš přezkum prémiového modelu od výše uvedené společnosti. Patentované čepelky V-Track Precision jemně uchopí a vodí vlasy libovolné délky. Nové ohebné hlavy se otáčejí v 8 směrech a co nejpřesněji opakují obrysy obličeje a při každém pohybu vyžadují menší úsilí. Osobní nastavení holení, stejně jako systém, který zvedá chloupky, což umožňuje maximální kvalitu. Plus přichází s vousy styler, který vám umožní vytvořit širokou škálu stylů. Nabíjí přibližně 1 hodinu a funguje více než 50 minut. Ale cena takového zařízení je vhodná.

Nejlepší elektrický holicí stroj pro muže, podle našeho názoru, je ten, který se vám líbil z tohoto seznamu. Jak chápete, rotorové systémy postupně opouštějí trh, ale doposud existuje poptávka po nich. Doufáme, že naše recenze pomohly rozhodnout, co si koupit, a teď v otázce, jak si vybrat holicí strojek, který znáte mnohem užitečnější informace než kdy předtím. Napište nám komentáře, odpovíme všem.

Který elektrický holicí strojek je lepší pro muže: naše hodnocení nejlepších modelů TOP-7


Pro drtivou většinu mužů je holení povinným procesem, ale nepříjemným a rutinním, protože holení je nezbytné, pokud ne každý den, pak každý druhý den jistý. Co může tento proces optimalizovat a usnadnit? Jen dobrý břitva, a to není nezbytně bezpečný stroj ve tvaru T.

Elektrické holicí strojek byly a zůstávají oblíbeny u mužů a při vývoji a zdokonalování konstrukcí (rotační nebo oka, s jedním nebo více noži, s plovoucími nebo pevnými hlavami, s trimerem, životností baterie apod.) Se jejich potřeby zvyšují pouze.

Jedna otázka zůstává otevřená: která břitva je pro vás správná - koneckonců, každý člověk má svůj vlastní typ pleti, vlastní vlastnosti růstu vlasů a jeho estetické preference. Už jsme řekli, jak vybrat ten správný elektrický holicí strojek. Ale zdálo se nám to trochu a rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších modelů zvlášť. To jsme udělali...

Naše hodnocení nejlepších 7 nejlepších pánských elektrických holicích strojků pro rok 2019

Nabízíme přehled dnešních populárních elektrických holicích strojů různých typů a různých funkcí. Obecný seznam pokrývá a řeší všechny problémy, jimž muži při holení čelí, takže je to vaše volba. Aktuální hodnocení nejlepších pánských elektrických holičů je pro vás:

Remington Wettech AQ7 - spolehlivá a osvědčená

První a hlavní výhodou tohoto modelu je vestavěná lithium-iontová baterie, která zařízení umožňuje pracovat offline po dobu 60 minut. Baterie je nabíjena po dobu 90 minut, ale je zde i režim rychlého nabíjení pro jednu holicí relaci - pouhých 5 minut. Cestování na služební cestě nebo dokonce zpoždění na událost je nenahraditelnou funkcí, zejména proto, že v případě mimořádné situace nemusíte pokožku zvlhčit - přístroj čistí štětiny dobře jak ve vlhkém, tak suchém stavu - bez gelu nebo krému oholit

Remington Wettech AQ7 je čisticí stroj vyrobený v Číně, to znamená, že se holicí stroj provádí s kulatými ostrými noži ve formě ozubených kol (v našem modelu tři). Holicí hlavy jsou plovoucího typu, samotná holicí jednotka SPR-AQ je pohyblivá a s velkou přesností sleduje obrysy obličeje.

Plastové pouzdro neumožňuje průchod vody, proto může být blok hlavy po holení jednoduše opláchnut pod tekoucí vodou pomocí kartáče obsaženého v sadě přístrojů. Pro bezpečné držení přístroje v ruce je tělo holicího strojku pogumováno.

 • Vodotěsné pouzdro odolné proti nárazu;
 • Provozní napětí se automaticky přepíná (110-220 voltů);
 • Po odpojení od baterie se můžete oholit ze zásuvky a indikátor nabíjení vás upozorní, když je baterie nízká.
 • Žádný trimmer;
 • Někdy selže indikátor nabíjení.

Bez omezení, vhodné pro všechny typy pleti, pro různé tloušťky vlasů a tuhost štětin. Při přepravě holicího strojku do pouzdra je k dispozici další příslušenství pro snadné použití: holicí stojan s nabíječkou uvnitř a nožový kartáč. Tyto výhody zařízení - pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na cestách, nebo se často stávají v pracovním cestování.

Elektrický holicí strojek Braun 310s WetDry je vynikající holicí strojek pro suché a mokré holení.

Elektrický holicí strojek Braun (v Německu nebo v Číně pod licencí) je napájen baterií nikl-metalhydrid, která vám umožní používat nabíječku až měsíc - baterie se perfektně nabíjí.

Typ břitvy, což znamená téměř dokonalé oholení, zejména v nosu a uších. Zatahovací dvojitá síťka s velmi malými buňkami umožňuje dokonale sledovat obrysy obličeje a to je důležité pro muže s hustou vegetací.

Přístroj umožňuje oholení suché pokožky nebo zvlhčení pomocí gelů - výběr závisí na citlivosti pokožky a není omezen možností zařízení.

Předpokládá se, že rotační holicí stroječky se oholejí mnohem čistěji, avšak nikoliv v případě Braun 310s WetDry - tři zatahovací hlavy (řezací jednotka č. 21B) s dvojitým okem to dělají čistě a pečlivě. Malá oblast sítě vám umožňuje snadno se dostat na místa, která jsou obtížně přístupná, a oholejte je stejně čistou jako tváře a lícní kosti.

Utěsněné a nárazuvzdorné pouzdro umožňuje oholit ve sprše bez obav z poškození sebe nebo zařízení. Na konci procesu prostě propláchněte síť pod tekoucí vodou. Chcete-li to provést, je dodávána se speciálním vhodným kartáčem.

 • Dvě vysoce kapacitní baterie;
 • Pogumovaný plastový nárazuvzdorný a hermetický pouzdro;
 • Střední trimmer pro holení dlouhých chloupků;
 • Mřížka se snadno pokrčí a poté bude muset být změněna;
 • Malá oblast roštu vede k tomu, že děláte více pohybů - můžete po dlouhou dobu zachytit jeden nebo dva oddělené vlasy s otvory sítě.
 • Kvůli malé tloušťce sítě existuje možnost odškrabávat kůži, takže svorka by neměla být příliš silná;
 • Větší šum v porovnání s rotorovými mechanismy.

Funkčnost holicího strojku je zaměřena na kupujícího, který rád cestuje, nebo musí cestovat po celé zemi na služebních cestách: zařízení můžete dát do pohodlného pouzdra a samotné holicí strojky váží pouhých 331 gramů a nezabere mnoho místa. Nepozorují se žádné nežádoucí účinky na žádný typ pokožky.

Minimální úroveň podráždění je charakteristickým znakem všech holicích holicích strojů. Doporučujeme vám přečíst si náš článek o nejlepších holicí strojky pro citlivou pleť.

Remington XR1410 (sada Flex360 Groom) - ergonomický tvar, pohodlné holení

Břitva vyrobená v ČLR (Čína), ale to naprosto neovlivní kvalitu přístroje a jeho práci, jak si mnozí lidé mysleli. Záruční doba je 24 měsíců, zatímco zařízení má mnoho dalších, dobře implementovaných funkcí, jejichž hlavním cílem je ostré oholení a možnost nepřetržitého provozu z lithiové baterie až 45 minut.

Automatická volba napětí znamená, že zařízení může být připojeno k jakékoli elektrické síti (například při cestě do zahraničí, kde není síť vždy dodávána 220 V, stejně jako v Rusku - častěji je to 110 V).

Blok rotorových nožů (tři kusy) lze snadno demontovat a vyčistit speciální sadou v sadě. Nože jsou vyrobeny s dvojitou řadou holicích nožů, což zvyšuje oblast holení a zlepšuje kvalitu holicího stroje.

Holicí hlavy SPR-XR - typ válcování, sleduje obrysy obličeje.

Pro přepravu se břitva vejde do pouzdra, její hmotnost je 400 gramů, před instalací je žiletka snadno demontovatelná pro kompaktní instalaci.

 • Extra hobliny;
 • Kartáčová tryska pro čištění pokožky obličeje a nanášení gelu (krému) před holením. Možná suché holení - podle vašeho vkusu;
 • Pogumovaná masážní tryska pro přípravu pokožky pro holení;
 • Trimmer má nastavení délky srážek (od 1 do 6 mm) a bude užitečné pro péči o kotníčky, vousy a knír a také pro okraje vlasů na krku;
 • Vestavěný trimr pro ozdobu krátkého strniště;
 • Pogumované pouzdro na bocích pro pohodlné a bezpečné uchování holicího strojku v ruce;
 • Indikace nabití baterie a potřebu nabíjení.
 • Baterie se nabíjí po dobu 4 hodin;
 • Vysoce čisté oholení může způsobit podráždění zvláště citlivé pokožky - to je nevýhoda na pokraji faulu, hraničící s výhodou, pokud používáte krémy správně.

Pokud chcete pohodlně cestovat - toto holicí strojky je pro vás! Žádné podráždění po holení - se smetanou nebo na suché kůži na obličeji, zbývající strniště, dokonce ani při nedbalém nebo naléhavém holení, snadné použití a přepravě, perfektní práci za jakýchkoliv podmínek!

Elektrický holicí strojek Philips S5530 / 06 - ideální pro tuhé štětiny

Philips (Holland) je dlouho známá ochranná známka, tato značka je oprávněná při výrobě elektrických holicích strojků. Model Philips S5530 / 06 s otočnou řezací hlavou MultiPrecision as třemi noži (otvory o různých délkách a průměru) poskytuje dokonalé oholení jak pro suchou pokožku, tak pro zvlhčování pomocí gelů nebo krémů.

Na druhé straně je hladké oholení zajištěno skutečností, že nože zvedají štětiny na úkor různých otvorů v oku a čepele se pevně připevňují k pokožce.

Lithium-iontová baterie umožňuje holicí strojku pracovat až 50 minut bez přerušení, a to i při připojení Turbo (Turbo +), které zvyšuje výkon o 20% a digitální displej. Baterie se nabíjí asi hodinu, po jejímž je lze oholit 15-17krát bez nabíjení. Nabíjecí napětí (110-220 V) se automaticky přepíná.

Blok plovoucí se může pohybovat v pěti směrech, což znamená, že můžete hladce oholit všechny křivky a těžko dostupné oblasti na tváři (pod nosem, u uší, v záhybech krku).

Pro důkladnější čištění lze přístroj SH50 odpojit a vyčistit štětcem. S hmotností 295 gramů se holicí strojka pohodlně vkládá do kufříku, je vhodné jej vložit do kufru nebo kufru při cestování.

 • Odnímatelný trimmer pro ořezávání boků, knírek nebo vousů s nastavitelnou hloubkou holení;
 • Digitální displej zobrazuje dobu nabíjení a vybíjení akumulátoru, je zde ikona pro vyčištění hlavice a ikonu pro provozní režim;
 • Uzavřená zámek příležitostného zařazení.
 • Na plastovém pouzdru nejsou žádné pogumované vložky, takže holicí strojka se může sklouznout do ruky;
 • Při použití trimru pro oholení vlasů na 3 a 5 mm zůstávají téměř nepostřehnutelné štětiny, jejichž odstranění může dráždit citlivou pokožku;
 • Může se nechat neviditelné pro oko, ale štětina měla pocit na dotek.

Tuto holicí strojku preferují muži s hustými a tvrdými vlasy na obličeji.

Elektrický holicí strojek GA.MA GSH895 - kvalitní elektrický holicí strojek pro dokonalé oholení

Italský přenosný elektrický holicí strojek GA.MA vyrobený modelem GSH895 je vybaven třemi otočnými noži vyrobenými podle technologie DOUBLE TRACK (dvojité řezací nože - kroužky) a je určen pro suché a mokré holení.

Těsnost těla je příležitostí k holení ve sprše nebo v lázni a rovněž k vypláchnutí nožů pod kohoutem nebo k opláchnutí nádoby vodou.

Tři plovoucí hlavy přesně sledují obrysy obličeje a krku, takže tradiční grimasy před zrcadlem nebudou potřebné - břitva odstraňuje štětiny i v obtížně přístupných oblastech.

Lithium-iontová baterie je třeba nabíjet po dobu 60 minut, zatímco nepřetržitý provoz přístroje činí 45 minut. Výkon baterie je řízen diodami LED.

Břitva může pracovat jak ze sítě, tak v autonomním režimu, přepnutí síťového napětí je automatické. S hmotností 154 gramů má holicí strojček příslušné rozměry - snadno se hodí i do peněženky pro muže.

 • Vodotěsné pouzdro z vysoce pevného plastu;
 • Vestavěný trimr;
 • Žádná funkce rychlého nabíjení baterie;
 • Není možné shromažďovat vyholené štětiny ve zvláštním oddělení;
 • Žádný indikátor stavu nabití baterie;
 • Rukojeť holicího strojku nemá pogumované vložky, které vás při holení ve vaně nebo ve vaně nutí být opatrnější, aby nedošlo k pádu zařízení do vody.

I když utěsněná skříň a odolný plast neopouštějí zařízení.

Uspořádání nožů na plovoucích hlavách se zakulacenými konci nedráždí ani citlivou pokožku, kterou muži velmi oceňují, a to zejména při služebních cestách nebo cestách, protože není vždy možné holit v pohodlných podmínkách. Kvalita holení s hydratačními látkami a bez nich se nijak neodlišuje vizuálně nebo hmatově, takže samořezná holicí strojka je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny typy vlasů. Líbí se vám cestování světlo? Pak je to břitva pro tebe!

Elektrický holicí strojek Philips S1100 / 04 - jednoduchý, levný, ale spolehlivý

Model rotoru Philips S1100 / 04 (Nizozemsko) je především čisté a nedráždivé oholení, a teprve potom - pohodlí dalších funkcí.

Tři plovoucí rotační hlavy se samostřímajícími nožky modelu CloseCut neškrábejí pokožku, čistě a přesně odstraňují všechny štětiny a opakují všechny ohyby tváře a krku.

Hlavní rozdíl od předchozích modelů, který nás přinutil umístit holicí strojku téměř na konci hodnocení, je nedostatek baterie. To znamená, že se můžete oholit pouze zásuvkou, která není vždy vhodná, zejména na dovolené nebo na služební cestě.

Záruka 24 měsíců je dostačující pro nepřetržitý provoz holicího strojku - nože zůstávají během této doby ostré, prostě není třeba je měnit.

Plovoucí jednotka SH30 má čtyři směry pohybu, což je také důležité pro čisté oholení jakékoliv štětiny. Blok hlavy není odstraněn, ale otevírá se. Vzhledem k tomu, že jej nelze vypláchnout pod tekoucí vodou, je to dobré řešení. Na druhou stranu taková možnost připoutání může být přičítána nevýhodám, neboť blok nelze zcela měnit - nože můžete změnit pouze odděleně.

Pro suché čištění nožů v sadě je štětcem, nože jsou během skladování uzavřeny speciálním víkem. Hmotnost holícího strojku je pouze 270 gramů a je velkým pohodlím pro nošení holicího strojku při cestování. Kromě toho se během holení ruka neudělá z tvrdosti přístroje. Napájecí zdroj má funkci automatického určování napětí v síti 100-240 V v rozsahu 50-60 Hz.

Hlavním rysem tohoto břitvy je jeho nízká cena. Pokud je tento parametr pro vás obzvlášť důležitý, přečtěte si náš článek, kde jsme shromáždili nejlepší modely rozpočtu a porovnali jejich charakteristiky.

Top 15 nejlepších elektrických holicích strojů pro muže

Nedávno se volba kvalitního elektrického holicího stroje stala skutečným problémem. Každý měsíc se na trhu objevují nové a nové modely. Proto je velmi důležité se naučit rozlišovat skutečné přínosy z marketingových triků podnikatelů. Jak zjistit, co je dobré a co není? Který model je lepší koupit? Abychom našim čtenářům ulehčili život, jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Po pečlivém zkoumání našich doporučení budete schopni pochopit, jaké nejlepší roubíky nebo rotační holicí strojky se vám opravdu líbí.

Kritéria pro výběr

Chcete-li vybrat nejlepší zařízení pro holení, musíte pochopit, co stojí za to věnovat pozornost v obchodě. Existuje několik kritérií výběru:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • spolehlivost zařízení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • možnost a druhy čisticích nožů;
 • druh potraviny;
 • nabíjecí rychlost (u bateriových zařízení);
 • dostupnost dalších funkcí;
 • náklady

Kromě toho věnujte pozornost počtu nožů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší je upřednostnit keramiku. Tím se minimalizuje pravděpodobná podráždění. Takové modely mohou být použity pro citlivou pokožku, holicí strojek nebude mít žádné nepohodlí.

Typ holení

Prostřednictvím provozu lze celou řadu elektrických holicích strojů rozdělit do dvou velkých kategorií:

 • pouze pro normální suché holení;
 • Aplikace "mokrého" s možností nanášení pěny nebo gelu.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

Druhá možnost má jak své výhody, tak i nevýhody. Na jedné straně použití různých prostředků pomáhá zmírňovat štětiny, zlepšuje klouzání a proces je mnohem snazší. Na druhou stranu existují další předpoklady pro reprodukci obrovského počtu bakterií na čepelích zařízení. Po nějaké době se "vlhká" holicí strojka stává jen horkou zátokou bakterií. Jedinou cestou je dezinfekce přístroje po každém použití.

Typy zařízení

Všechny elektrické holicí strojek pro muže jsou rozděleny do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každá z nich má jak výhody, tak nevýhody. Který je lepší použít pro dosažení nejlepšího výsledku? Rozhodnete se.

Mřížka

Holicí systém se skládá z několika nožů, které vibrují ze strany na stranu. Na vrcholu přístroje je pokrytá tenká kovová síť, která má mnoho otvorů. Prostřednictvím nich se vlasy štětin pohybují k čepelím. Takový systém se dobře vyrovná i se štětinami tří dnů starý. Zpětná vazba uživatelů nám říká, že tyto modely jsou ideální pro muže s citlivou kůží. Prakticky nezpůsobují podráždění. Pokud tedy hledáte první holicí stroj pro dospívajícího, je "síť" nejlepší volbou.

Rotary

Pohyblivý systém těchto modelů se skládá z několika hlav, které jsou externě podobné diskům se štěrbinami. Výtah jsou nože rotující v určitém směru. Takové modely mají jednu výraznou výhodu - velmi hladké oholení. Toho je dosaženo maximálním nasazením a úzkým řezáním nejkratších chloupků. Mezi těmito typy zařízení je mnoho modelů pro tvrdé vlasy.

Rotorové holicí strojky mají samozřejmě negativní body. Nejsou vždy vhodné pro jemnou a citlivou pleť (existují však výjimky). Faktem je, že některé přístroje, které nejsou příliš kvalitní, mohou při nesprávném použití vytahovat chloupky, což způsobí spíše nepříjemné pocity.

TOP 3 elektrické holicí strojek na mokru

A nakonec se zaměříme na specifika. Pro milovníky "mokrého" holení - tři holicí strojek. Hodnocení nejlepších modelů nám pomohlo sestavit recenze odborníků a spotřebitelů.

Braun 9240s řady 9

Jedna ze super břitových nástrojů. Uživatelé ji nazývají nejvyspělejším holičkem na poličkách. Hlavním rozdílem je speciální technologie "Syncro Sonic", která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku stávajících štětin. Nastavení výkonu motoru se provádí automaticky v závislosti na získaných datech.

 • Trimmer má titanový povlak, který zabraňuje časné koroze;
 • Používá se systém DirectCut, který umožňuje odříznutí plodů rostoucích různými směry;
 • nejlepší ochranná technologie pro změkčení pokožky;
 • speciální provedení trimru vám umožňuje řezat vlasy přilehlé k pokožce;
 • Pro hladké oholení jsou 2 mřížky.

Model má zcela vodotěsné pouzdro, takže může být použito jak pro suchý tak i "mokrý" proces, stejně jako pro čištění obyčejnou vodou.

Jediná nevýhoda modelu Braun Series - 9 9240s může být považována za ne příliš atraktivní cenu od 350 dolarů.

Panasonic ES-RT37

Tento model, naopak, má velmi pěknou cenu, asi 70 dolarů. Ale super technologie zde jsou používány mnohem méně. Je to však velmi kvalitní model od renomovaného výrobce. K těmto výhodám patří:

 • přítomnost plovoucí hlavy, poskytující nejvhodnější uložení;
 • možnost ošetření mokré pokožky;
 • provoz baterie, jedna nádrž je dostatečná pro 8-10 procesů;
 • spolehlivé sestavení.

Muži poznamenávají, že používání tohoto zařízení je téměř srovnatelné s použitím běžných holicích strojků s velkým počtem lopatek. Jedinou nevýhodou lze považovat za nevhodný mechanismus pro zapnutí zařízení a skutečnost, že někteří muži měli při kontaktu s tenkou kůží krku mírné podráždění. Ale to, jak se říká, je záležitostí zvyku.

Panasonic ES-LV9N

Tento model má až 5 holicí hlavy a poskytuje tak suché, tak i mokré holení. ES-LV9N-S820 jistě ocení fanoušci různých nejnovějších gadgetů. Ale pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za různé "čipy", se takové zařízení nemusí líbit. Navíc náklady na to zbyly hodně, od 370 dolarů. Jaké jsou výhody tohoto modelu?

 • pět hlav zajišťuje nejvyšší kvalitu;
 • výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 45 minut;
 • doba nabíjení - 45 minut;
 • model vybavený posuvnou částí s trimerem pro holení;
 • kompletní se zařízením je speciální dokovací stanice, ve které probíhá ultrazvukové čištění zařízení;
 • Přístroj je vybaven displejem, který odráží všechny informace o procesu.

Mezi nedostatky, kromě nákladů, lze poznamenat, že po nějaké době budete muset zakoupit speciální kapalinu pro čistící systém.

TOP 3 elektrické rotační břity pro mokré holení

Pokud se jedná o rotační elektrický holicí strojek s mokrým oholením, pečlivě si přečtěte tuto část. Tři docela zajímavé modely z let 2017-2018 jsou shromažďovány zde, ale můžete přidat ještě pár dalších.

Philips S9151

Není divu, že model této společnosti otevírá naše hodnocení. Koneckonců, Philips a Brown jsou uznávanými světovými lídry ve výrobě takových zařízení.

Model S9521 / 31 má také některé zajímavé rysy:

 • řeší jak suché, tak mokré holení;
 • vybavený systémem rotorů tří hlav;
 • napájeno bateriemi: 45-50 minut a 60 pro dobíjení;
 • tam je stanice pro dobíjení a čištění systému;
 • Systém patentovaných nožů se dokonale vyrovnává s vlasy téměř jakékoliv délky;
 • holicí strojek je vybaven dotykovou obrazovkou, kde je k dispozici celý proces;
 • je dodáván s vousy styler;
 • Holicí hlavy se otáčejí v 8 směrech, což nezanechává žádnou šanci ani pro ty nejnebezpečnější chloupky.

Samozřejmě, že tohle velkolepost nemůže být levná. Náklady v oblasti 400 USD proto mohou být považovány za nevýhodné.

Philips S7720 Holicí strojky 7000

Předpokládá se, že pro ošetření citlivé pokožky je nejlepší upřednostnit elektrickou holicí strojku s tryskou ve formě mřížky. Tento model zcela zničí tento stereotyp. Philips S7720 je nejlepším mužským modelem pro ty, kteří se obtížně oholí.

 • optimální klouzání poskytované značkovými kroužky;
 • holicí hlavy se otáčejí v 5 různých směrech;
 • systém čepelí dokáže rozpoznat typ chloupků, zdvihnout je a řezat v blízkosti kůže;
 • vodotěsné pouzdro;
 • existuje systém SmartClean, který poskytuje vysoce kvalitní systém mazání a čištění;
 • ergonomický a stylový design.

Mezi nedostatky lze uvést náklady (asi 265 USD), stejně jako potřeba nákupu náhradních kazet.

Philips S7370

Tento model je jedním z nejmodernějších dodnes. Díky těsnosti pouzdra a přítomnosti systému mokrého holení Philips S7370 / 12 jej můžete používat přímo ve sprše. Speciální mikrogranule, které vytvářejí kroužky, pomáhají minimalizovat vzhled podráždění. Přístroj pracuje pouze z baterie, která je schopna poskytnout ostré oholení po dobu 50 minut. Nabíjení počkejte příliš dlouho, pouze 1 hodinu.

Model má speciální obrazovku. Zobrazuje informace o stavu nabíjení akumulátoru a potřebě měnit lopatky. Sada obsahuje tryskou pro trimování vousů nebo kotlety a pohodlné pouzdro na přenášení. Cena zařízení je přibližně 190 USD.

TOP 3 rotační holicí strojky

Pokud dáváte přednost oholení "suché" a nechcete utrácet další peníze na pěny a gely, následující modely jsou pro vás. Vybírali jsme nejlepší rotační holicí strojky s většinou recenzí od zákazníků.

Philips RQ1175

Průměrná cena tohoto modelu je asi 145-150 amerických dolarů. Přístroj je vybaven pohyblivou holicí jednotkou, která má velmi příznivý vliv na kvalitu procesu. Nanášení porcelánového ostří minimalizuje možnost alergických vyrážek. Zahrnuje špičky pro frézování vousů. Mezi pozitivní momenty uživatelé vydávají výkonnou baterii, která může dlouhodobě udržovat nepřetržitý provoz zařízení. Rovněž potěší přítomnost dodatečných příloh, stylový design. Při diskusích o nedostatcích upozorňuje mnoho mužů, že proces holení je příliš dlouhý a že kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení není příliš vysoká.

Philips S5110

Další zajímavý model od populárního výrobce. Jednou z jeho prvních výhod je více či méně přijatelná cena, asi 90 dolarů. Mimo jiné můžete tyto volat:

Systém MultiPrecision umožňuje zvedat chloupky různých délek a zajišťuje nejlepší přizpůsobení;

 • holicí hlavy (3 ks) mají až pět nezávislých směrů pohybu, které zajišťují téměř dokonalé oholení;
 • souprava obsahuje odnímatelný trimr pro simulaci účesů vousů a knírek;
 • moderní indikační systém informuje uživatele o stupni znečištění holicích hlav, stejně jako o úrovni baterie;
 • Jedna hodina nabíjení baterie poskytuje až 40 minut nepřerušeného provozu a pro jednorázové použití stačí připojení k síti pouze po dobu 5-10 minut;
 • hlavy holicího stroje je možné umýt vodou.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří neschopnost provést "mokré" oholení, pokud je to žádoucí, stejně jako absence nabíjecího doku v sadě.

Vitek Vt-1377

Tento model je ještě více spokojen s cenou. Cena tohoto zařízení pro holení je pouze asi 20 konvenčních jednotek. To však příliš neovlivňuje jeho výkonnost.

Existují tři "plovoucí" holicí hlavy, které téměř dokonale sledují obrys obličeje. Kromě toho obsahuje sada trimru, takže přinášení vousů v pořádku také nevyvolává problémy.

Trochu čerpali vlastnosti nabíjení. Celý proces trvá asi 2 hodiny a autonomní provoz zařízení trvá 30-40 minut. Přesto je funkce rychlého nabíjení. Zařízení lze čistit pod tekoucí vodou. To je jeden z populárních low-cost modelů v roce 2018.

TOP 3 holicí strojky pro suché holení

Pokud hledáte svůj první holicí strojek nebo jste majitelem citlivé pokožky, věnujte pozornost nejlepším holícím strojům, které jsme pro vás vybrali.

Braun 760cc-4 Series 7

Zajímavé a docela funkční zařízení pro milovníky vibračních holicích strojků. Tam je "plovoucí" hlava, schopná docela čistě holí i ty nejnepřístupnější místa.

 • může pracovat jak z baterie, tak ze sítě;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • náhradní díly (spotřební materiál) jsou vždy dostupné na trhu.
 • poměrně vysoká cena od 265 USD.

Panasonic ES-LT8N

Zajímavý a poměrně technologicky vyspělý model japonského výrobce. Cena této jednotky je asi 230 dolarů, což je obecně hodně.

 • Supermobilní 3D systém tří obloukových čepelí dokonale "cítí" všechny nepravidelnosti obličeje;
 • senzor holicí hlavy analyzuje kvalitu a tuhost štětin a automaticky nastavuje výkon a rychlost procesu;
 • tam je čistící stanice, která vám umožní zachovat kvalitu lopatek;
 • elegantní, elegantní;
 • Má robustní kovové tělo a velmi ostré lopatky.

Mezi nevýhody lze poznamenat pouze to, že trimr zařízení má velmi ostré nože a vyžaduje velmi pečlivé ošetření.

Řada Braun 5030s 5

Cena tohoto holicího zařízení je mnohem příjemnější - asi 160 dolarů. Zde jsou 3 nezávislé hlavy, které zajišťují dokonalou hladkost procesu. Informační displej vás upozorní na nutnost nabití nebo čištění holicího strojku.

Pouze 60 minut nabíjení stačí až na 45 minut nepřetržité práce. A pokud není čas nabíjet, můžete zařízení jednoduše zapnout a pokračovat v práci.

Model je vybaven zasouvatelným trimerem pro péči o boky nebo vousy. Mezi negativními aspekty lze poznamenat pouze mírně hlučné ovládání zařízení, ale vůbec neinterferuje.

TOP 3 rozpočtové elektrické holicí strojek

Prakticky všechny modely, které uvažujeme, jsou poměrně vysoké. A co ti, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na nákup drahých holicích strojků? Doporučujeme věnovat pozornost dostupnějším modelům uvedeným níže.

Panasonic Es-6003

I přes nízké náklady (až do výše 50 USD) má tento model všechny potřebné funkce. Razor lze použít jak pro suché tak i "mokré" holení, je vodotěsné pouzdro. Tři holicí hlavy s nožemi z nerezové oceli umožňují velmi kvalitní holení. Zařízení je schopno udržovat nabíjení po delší dobu, ale také se nabité docela hodně, až 8 hodin. Zahrnuté jsou příslušenství pro čištění přístroje a také kufřík.

Mezi nedostatky lze zaznamenat poměrně hmatatelnou vibraci, která může zpočátku vytvořit malé nepříjemnosti. Záporným bodem je také to, že zařízení není možné používat ze sítě, když je zástrčka připojena k zásuvce, je jednoduše zablokována.

Philips Hq 6927

Jiný rozpočtový model poměrně dobré kvality, za poměrně rozumné peníze, od 45 dolarů. Zařízení je poměrně kompaktní, lze jej použít pouze jako suché holení. Baterie je schopna udržovat nepřetržitý provoz po dobu 30 minut, po níž může být holicí strojek připojen k síti a pokračovat v procesu. Philips Hq 6927 má pohyblivou hlavu, která zajišťuje maximální přizpůsobení rotorových kroužků.

Mezi nedostatky lze poukázat na nedostatek indikátoru nabíjení, který však nezasahuje do přítomnosti zásuvky v přístupové zóně. Zahrnutá je čisticí kartáček a ochranný kryt, díky nízké hmotnosti je velmi užitečné vzít si s sebou zařízení na výlet.

Remington tf70

Dobře a doplňuje náš seznam jednoho z nejlevnějších modelů čínského výrobce. Cena asi 15-20 dolarů je pro většinu mužů finančně dostupná. Žiletka Remington Tf70 má pouze 2 hlavy a je určena pouze pro suché holení. Baterie je napájena bateriemi, takže si ji můžete vzít i na kempování.

Existují samozřejmě dost nedostatků. Například holicí strojek nelze umýt vodou a model nemá automatický čištění. Ale ona se oholí, překvapivě, perfektně, aby mohly vydržet malé negativní momenty.

Na tomto místě skončilo naše hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Ale můžete je snadno pokračovat sami, přidávat další modely k porovnání.

Pro Více Informací O Suché Vlasy