logo

TehnoProsto | Místo o domácnosti a výpočetní technice. Zprávy, recenze, rady ohledně výběru

Curling je jedním z hlavních atributů každé dívky a ženy, protože v naší rychlosti, s neustálým nedostatkem času, shonu a spěchu, stále chtějí vypadat krásně a mít čistý účes. A zde nám pomáhá kadeřnický styl vlasů, s jejich pomocí můžete rychle a krásně tvarovat nějaký účes a být neodolatelný každý den. Moderní průmysl nabízí obrovský výběr pleyok z různých materiálů s různými tryskami, průměry a povlaky. Jak pochopit takovou hojnost a jak si vybrat kadeřník tak, aby splňoval všechny požadavky a je pro vlasy bezpečný?

Curlingový povrchový materiál

Typ povrchu pracovní části curlingu je jednou z nejdůležitějších vlastností, protože na tom přímo závisí kvalita kudrlin a bezpečnost vlasů.

Kovový povrch

Existuje pouze jedna výhoda - taková curlingová je nejlevnější, ale jsou škodlivá pro vlasy, protože to doslova hoří. Veškerá vlhkost z chloupků v kontaktu s vyhřívaným povrchem závěsů se zcela odpařuje a vlasy se prostě přilepí na kov. Proto jsou vlasy velmi suché, křehké a nudné. Kromě toho je takový zvlhčování velmi nerovnoměrně vyhříváno a to ovlivňuje kvalitu zvlnění. Závěr tady je jeden: je lepší vyhnout se takovému ployoku nebo je používat velmi zřídka.

Teflonový potah

V tomto případě funguje stejný princip jako u pánve s teflonovým povlakem: nic se nelepí, vlasy doslova klouže po povrchu, čímž se snižuje riziko vysychání na minimum. Taková curlingová žehlička je rovnoměrněji vyhřívaná, což vám umožňuje vytvořit krásný a stálý zvlnění. Hlavní nevýhodou takového pleyoku je křehkost povlaku, doslova po roce jeho aktivního použití, je prostě vymazána, což není vždy viditelné pohledem. Pod teflonovým povlakem je kov, takže po dlouhou dobu použití takového kadeří je opět bezpečné pro vlasy.

Keramika a keramika

Takové curlingové žehličky jsou rovnoměrně ohřívány a rozvádějí teplo, což umožňuje dokonale tvarovat zvlnění. Mají velmi jemný účinek na vlasy, aniž by ji vysušili, díky velmi hladkému povrchu. Všimněte si, že většina profesionálních zařízení je vyrobena z keramiky. Ale zde byste měli věnovat zvláštní pozornost: zda je curlingové kování zcela vyrobeno z keramiky nebo má pouze keramický povlak. Je-li pouze povlak, je tu stejná volba jako u teflonového nátěru: po nějaké době se vyčerpá a curling není pro vlasy bezpečný. Ale pokud je vyrobena výhradně z keramiky, pak neváhejte koupit - takové curlingové žehličky jsou odolné a vydrží velmi dlouho.

Turmalínový potah

Turmalínový potah je jedním z nejlepších doposud, takové curlingové žehličky jsou mnohem dražší než podobné výrobky s keramickým povlakem, ale jsou pro vlasy nejbezpečnější, nepřekračují ani je nerozkládají. Toto vše se děje proto, že turmalín má tendenci vyzařovat při ohřátí velké množství negativně nabitých iontů, čímž odstraňuje statistickou elektřinu z vlasů, váhy jsou uzavřeny a vlhkost zůstává uvnitř.

Titanový povlak

Titanový povlak působí na vlasy stejným způsobem jako turmalín a při zahřátí má stejné vlastnosti při výrobě velkého počtu negativně nabitých iontů, takže takové kadeřavé železo zahřívá kudrlinky rovnoměrně, aniž by je vysušilo a elektrizovalo. Takové kleště mohou být použity pro všechny vlasy, a to i pro tenké a velmi oslabené, jsou velmi jemné na vlasy, rychle se zahřívají, jsou odolné, odolné a odolné vůči různým mechanickým i chemickým škodám. Na trhu zaujímají přední místo, protože patří k nejlepším.

Jiné druhy povlaků

 • Skleněná keramika jsou profesionální modely plexů, které kombinují kvalitu skla a keramiky, díky čemuž je jejich povrch dokonale hladký, vlasy doslova sklouzávají, vytvářejí elegantní kudrlinky, ale na volném trhu se jen zřídka nacházejí.
 • Titanová keramika (Sol-Gel) spojuje pozoruhodné vlastnosti titanu a keramiky, díky nimž jsou tyto kudrlinky velmi odolné, odolné, bezpečné pro vlasy a jednoduše nedobytné díky slitině titanu. Taková zařízení jsou drahá a jsou zřídka dostupná na trhu.
 • S nanočásticemi stříbra. A tam je takový curling! Zde přítomné stříbrné ionty dokonale léčí vlasy díky svým antibakteriálním vlastnostem.
 • Eloxovaný nátěr. Takové kadeřnické žehličky jsou dokonce lepší než keramika, protože díky speciálnímu zpracování hliníku jsou při provozu velmi spolehlivé, odolné vůči různým vnějším vlivům, odolné a jemně kadeřavé vlasy, aniž by je poškozovaly.

Technické specifikace

Kultivace napájení

Čím vyšší je výkon, tím rychleji se vaše kadeřník zahřeje a tím rychleji dojde k rychlejšímu fungování. Dosavadní výkon zařízení se pohybuje v rozmezí od 25 do 90 wattů, ale pro použití v domácnosti bude mít výkon až 50 W.

Přítomnost termostatu

Curlingové žehličky mají dva typy: s termostatem a bez něj. Co je to nebo můžete bez ní udělat? Pokusíme se to na to přijít.

Každá žena má jiný typ vlasů: pro některé je to těžké a nelakované, pro druhé, naopak, je příliš tenké a křehké, pro třetí je barvené a přehnané. Takže pro různé typy vlasů se vyžaduje vlastní teplota topení kleští, aby se vlasy co nejvíce zachovaly a dosáhly vynikajících kudrlin, a to je místo, kde se termostat, který nastavuje požadovanou teplotu ohřevu, dostane k záchraně. Samozřejmě, pokud máte své nenatřené, tvrdé a husté vlasy, pak můžete riskovat a dělat bez regulátoru, ale v jiných případech je prostě nutné zabránit přehřátí, a tak vyschnout a někdy dokonce pájit vlasy.

V moderních vlnách je teplotní rozmezí od 60 do 200 stupňů a čím vyšší je teplota, tím rychleji a jasněji jsou kadeře a čím déle drží. Ale tady byste měli věnovat pozornost vašemu typu vlasů, vytvářet krásné zvlnění a nepoškozovat vlasy, měli byste nastavit teplotu topení kleští na vlasy. Znovu znovu věnujte pozornost materiálu, z něhož se vyrábí curling. Takže na kovu by měla teplota nastavit pod požadovanou teplotu o 20-30 stupňů a čím lepší je povlak, tím vyšší je teplota, aniž by došlo k poškození vlasů, avšak ohřev o 200 stupňů, a to i při vysoce kvalitní povrchové úpravě, je zřídkakdy lepší použít, doslova v ojedinělých případech jinak byste mohli vážně poškodit vaše vlasy. Proto věnujte zvláštní pozornost: čím silnější je vaše vyvolená žehlička, tím je bezpečnější, abyste ji pokrývali!

Jaká je optimální teplota pro výběr? Barvené, tenké a rozřezané vlasy - maximálně 150 stupňů, normální a nelakované nebo barvené, ale tvrdě - až do 180 stupňů, dobře, tvrdé a nenatřené mohou být povoleny a až 200 stupňů. A také, pamatujte, že čím vyšší teplota, tím odolnější kadeře dostanete!

Pokud jde o to, co je nejlepší křivka v tomto případě, je lepší koupit kolečko s termostatem, což vám umožní co nejvíce chránit vaše vlasy a dosáhnout správných kudrlin.

Trysky pro curling

Přístroje vybavené více tryskami jsou k dispozici, jsou různé: zvlnění, žehlení, kulatá atd., Které vykonávají další funkce. Zdá se, že je to pohodlné, ale odborníci nás přesvědčují o opaku - vyjímatelné trysky rychle zaniknou a nebudou vám dlouho sloužit. Ale pokud vás nevyděsit a chcete si koupit takové univerzální zařízení, pak si o těchto tipů promluvte podrobněji, jak je používat.

 • kulatý kadeř a hladké vlny na vlasy libovolné délky;
 • kulovitý, ve kterém se střídají různé průměry, tvoří kadeře různých průměrů;
 • spirála pro vlasy pod rameny, aby se zvlněná ve spirále, která vypadá velmi působivě;
 • trojúhelníkové a čtvercové trysky vytvářejí pružné a rozbité kudrlinky;
 • kartáčová hlava může nahradit vysoušeč vlasů;
 • kuželové trysky bez upnutí, díky tomu jsou kadeře dosaženy bez záhybů a ideálně vyrovnané.
 • trysky s dvojitými a třemi válci jsou použity pro cikcakové kadeře.

Nyní věnujte pozornost kabelu, jeho tloušťce a délce, je také důležité. Vyberte si kuželku s tlustým a rotujícím šňůrem, což se nezmění a nedá se zmást v práci. Zastavte výběr na délce kabelu nejméně 2,5 metru, takže je s ním pohodlnější pracovat.

Kroužení průměru

No, stále je třeba věnovat pozornost průměru curlingu, jsou různé. Nejprve se rozhodněte, které kudrlinky chcete získat, v závislosti na tom a vyberte požadovaný průměr. Čím menší je průměr curlingu, tím jemnější bude zvlnění a naopak, chcete-li trochu přirozenou vlnu, musíte zvolit zařízení s největším průměrem. Nezapomeňte, že se dlouhé vlasy pod jeho hmotností mírně uvolňují, takže si vyberou z požadovaného výsledku kolečko s menším průměrem.

Optimální průměr pro každou délku vlasů je 19-25 mm, s tímto průměrem získáte krásný průměrný zvlnění na každém vlasu.

10-15mm - získávají se malé a těsné kadeře.

20-25mm - kudrlinky střední velikosti.

35-40mm - poměrně velké kudrlinky.

45-50mm - nevytváří kadeře, ale jen lehce zaoblená na koncích vlasů, vhodná pro styling náměstí nebo kaskády.

Typy ploek

 1. Curlingová žehlička se sponou je klasická verze curlingového železa, skládá se z dlouhé kovové tyče s klipem pro fixaci zvlnění, je velmi pohodlná a snadno ovladatelná, jen držte špičku vlasů a otáčejte pramenem kolem osy a získáte stabilní a krásné zvlnění. Všechno je velmi pohodlné a rychlé, ale ukazuje se, že kudrlinky stejné tloušťky po celé délce, což je krásné, ale trochu ne přirozené, takže to není každý rád.
 2. Kultivace kužele - má tvar kužele a nemá svorku, kudrlinky jsou přirozenější, protože jsou větší od kořenů a postupně se zužují ke špičkám, což vypadá docela přirozené a zcela přirozené. Vlákna jsou zde pevně položena ručně. Nebojte - špička takové curlingové žehličky se nezahřívá, takže nebude fungovat, aby se spálilo, zejména jsou v soupravě zahrnuty termální filtry pro takové kleště a je snadné je použít.
 3. Curlingová žehlička pro základní objem. Tady jméno samo o sobě hovoří o své funkci: krásný objem od kořenů a žádné kadeře přirozeně. Výsledkem je prostě úžasné!
 4. Dvojité a trojité kuželové žehličky nebo jen dvojité sudy dostaly své jméno kvůli velmi originálnímu tvaru, skládají se ze dvou paralelních tyčí a jsou navrženy tak, aby vytvářely kudrlinky-zigzagy. V tepelných rukavicích je nutné pracovat s takovým kadeřníkem, jinak byste se mohli spálit.
 5. Curling vlny vytváří na vlasy malé vlny a v závislosti na deskách je amplituda vln odlišná. Takové curlingové žehličky jsou vhodné pro vytváření vln na jednotlivých pramenech, což je velmi účinné, stejně jako pro ty, kteří jsou unaveni kadeřemi, ale chtějí něco neobvyklého.
 6. Curlingová žehlička s rotujícím přítlačným povrchem. Horní deska se otáčí na své ose a současně vyhlazuje a zkroutí vlasy, aniž by je vůbec zaměňovala, což je s určitou schopností velmi rychlé a pohodlné.
 7. Spirálový styler. Tento typ curlingu je určen pro ty, kteří chtějí vytvořit spirálové a elastické kudrlinky. Velmi jednoduché a snadné použití.

Několik užitečných tipů

 1. Dávejte pozor na stojan: měl by být k dispozici, umožňuje umístit horké zařízení na jakýkoli povrch.
 2. Než si koupíte, ujistěte se, že zařízení vezmete do ruky a podržte ji. Vyzkoušejte ji pohodlně v ruce, ať už je příliš těžké pro vás, ať už se to sklouzne, protože s ní musíte pracovat.
 3. Pro usnadnění práce s přístrojem zvolte kabel nejméně 2-3 metry dlouhý, kabel by se měl otáčet a neměl by být zamotaný.
 4. Vyberte záclonu s funkcí automatického vypnutí, díky této funkci se opona nepřehřívá, což vás ochrání před zbytečnými popáleninami a požárem.
 5. Na konci některých plejovek se používá termoizolační špička, která vám pomáhá bezpečně držet kolečko na druhé straně, což je velmi výhodné, věnujte pozornost její dostupnosti v době nákupu.
 6. Dávejte pozor na přítomnost digitálního indikátoru, umožní vám sledovat úroveň ohřevu curlingu.
 7. A nezapomeňte zvolit zařízení s termostatem, aby vaše vlasy byly krásné a zdravé.

Doufáme, že naše rada vám pomohla pochopit, které curlingové žehličky jsou pro vás nejlepší.

Nejlepší curling 2016. TOP 5

PHILIPS Curl Control HP8605 / 00

 • výkon 30 V;
 • keramický povlak;
 • průměr kleští 25 mm;
 • doba ohřevu 1 minuta;
 • termostat, teplotní rozsah 130-200 ° C, 8 režimů;
 • LED indikátor topení;
 • funkce automatického vypnutí;
 • délka kabelu 1,8 m;
 • Cena je asi 25 dolarů.

Toto curling je jednoduché a dokonalé. Průměrný průměr vám umožňuje vytvářet přirozené kudrlinky a je vhodný pro absolutní většinu žen a schopnost řídit teplotu při ohřevu vám umožní vytvořit perfektní účes a neškrábat vlasy. Keramický nátěr, snadná regulace, rychlé vytápění - to vše bude snadné k curlingu. Kromě toho můžete být klidní, pokud jste zapomněli vypnout kleště - po 60 minutách nastane automatické vypnutí.

MAGIO MG-178P

 • výkon 25 V;
 • keramický povlak;
 • průměr kleští 19 mm;
 • doba ohřevu 5 minut;
 • Vyhřívání 180 ° C, režim teploty - 1;
 • LED indikátor topení;
 • funkce automatického vypnutí;
 • délka kabelu 1,7 m;
 • Cena je asi 10 dolarů.

Kolečko se spirálovou tryskou pro vytvoření krásných a pružných kadeří. K dispozici je ochranný kryt proti popáleninám, výkon a teplota topení jsou vynikající, ale nedostatek termostatu si majitelé tenkých vlasů myslí před použitím. Zbytek je skvělá volba pro víc než skvělou cenu.

PHILIPS ProCare HP8619 / 00

 • Velurové tepelné povlaky;
 • průměr kleští 13-25 mm;
 • doba ohřevu 45 s;
 • topení 150-200 ° С;
 • zobrazení teploty topení na displeji;
 • funkce automatického vypnutí;
 • délka kabelu 1,8 m;
 • Cena je asi 40 dolarů.

To je pravděpodobně nejlepším ployka, přinejmenším tak myslíte všechny ty, kteří ho použili alespoň jednou. Vše je zde poskytováno. Přístroj vám umožní pohodlně a rychle vytvářet krásné kudrlinky, které po dlouhou dobu trvají i na těch nejnepouštících vlasech a bez dalšího fixace. Kromě toho je povlak zcela bezpečný, nezkazuje vlasy. Uživatel také může vidět barevnou indikaci při úplném zahřátí povrchu a pomocí displeje může zvolit požadovanou teplotu ohřevu, stejně jako typ vlasu, takže kolečko vás upozorní pípnutím na připravenost kroužení. To nemá vést k přehřátí vlasů.

PHILIPS HP8698 / 00

 • keramický povlak;
 • průměr kleští 16 mm;
 • doba ohřevu 3 minuty;
 • topení 190 ° C;
 • Indikace LED;
 • funkce automatického vypnutí;
 • délka kabelu 1,8 m;
 • Cena je asi 30 dolarů.

Toto curlingové žehlidlo se vyznačuje velkým množstvím trysek, které jsou součástí sady: vytvářet kudrlinky, narovnávat vlasy, vytvářet hlasitost, flétnu. Také v sadě jsou dva klipy pro vlasy, aby vaše nápady v oblasti účesů co nejjednodušší. Kolečko je vybaveno funkcí automatického vypnutí, snadno se používá, umožňuje vytvořit různé účesy.

PHILIPS ProCare Auto Curler HPS940 / 00

 • výkon je 22 V;
 • potahová keramika + titan;
 • průměr kleští 16 mm;
 • doba ohřevu 30 s;
 • topení 170-210 ° C, 3 teplotní podmínky;
 • Indikace LED;
 • funkce automatického vypnutí;
 • délka kabelu 2 m;
 • cena je asi 110 dolarů.

Před námi není jen kadeřavé železo, ale kadeřník na vlasy, který se vyrovná i v těch nejvíce zanedbaných případech, když vlasy nemohou být zkroucené a nedržují zvlnění. V tomto případě jsou vlasy natočeny pomocí rotační ohřívací trysky. Je třeba pouze vybrat požadovanou teplotu a dobu trvání vlny a v důsledku toho získáte krásné kudrlinky.

Jak si vybrat kadeřavé vlasy

Typy ploek

Dřívější curlingové žehličky měly stejný typ: tyč s ohřívacím prvkem o průměrném průměru a svorkou. Později výrobci začali vytvářet stále více nových druhů pleyoků, které se lišily tvarem, průměrem, nátěrovým materiálem. Zvažte, jaké druhy kleští najdete dnes v obchodě:

 1. Klasická - obvyklá válcovitá curlingová žehlička, má rozdílný průměr pro malé, střední nebo velké kudrlinky.
 2. Kužel - díky tomuto gadgetu můžete vytvářet zajímavé kudrlinky, velké v kořenech a zužující se ke špičkám.
 3. Trojúhelníkový nebo čtvercový - vhodný pro odvážné dívky k vytvoření kreativních účesů s rozbitými kudrnatými prameny.
 4. Spirála - umožňuje zakřivení křupavých, pružných spirálovitých kadeří.
 5. Dvojitá - zraněná cvočky.
 6. Triple - vytváří měkké vlnité kudrlinky.
 7. Automatické - vypadá to jinak. Automatické otáčení, samotné curlingové žehličky utáhnou vnitřní část vlákna a navíjí jej na tepelnou šachtu. Zůstane pouze natržení a výsledkem je.

Ve vzhledu jsou stylisté výrazně odlišní, takže je nemožné je zaměnit. Přes všechny odrůdy jsou nejoblíbenější klasické curlingy. Zbytek lze zakoupit jako další.

Některé dívky se ptají, které curlingové železo je lepší - kuželovité nebo obyčejné. Ve skutečnosti na tuto otázku nelze odpovědět přesně: dávají úplně odlišné účinky a který z výsledků je lepší je subjektivní názor.

Co hledat při výběru

Po zpracování formulářů pokračujeme k podrobnějšímu prozkoumání charakteristik tahu.

Průměr

Především je nutné pochopit velikost nástroje. Jeden nebo druhý průměr se volí v závislosti na délce vlasů a požadovaném výsledku. To je to, co profesionální řemeslníci poskytují ohledně průměru pracovní části kleští:

 • 15-17 mm - nejtenčí curlingové žehličky. Je vhodný pro krátké vlasy a pro ty, kteří chtějí vytvořit tenké elegantní kudrlinky;
 • 19-20 mm - nástroj je zaměřen na jakoukoliv délku, aby vytvořil vintage elastické kudrlinky;
 • 25 mm je průměrný průměr, který je dokonale vhodný pro natáčení přírodních kadeřů na vlasy jakékoli délky;
 • 32-33 mm - vhodnější pro lehké vlny, ideální pro každodenní účes. Délka vlasů by neměla být vyšší než ramena;
 • 38 mm - pro dlouhé vlasy bude vhodné pro curlingové žehlení, může vytvářet velké světlé vlny;
 • 45 mm - kleště přidávají objem, vytvářejí chaotické velké kudrlinky, vhodné pro dlouhé vlasy pod rameny;
 • 50 mm - největší curlingová dráha pro dlouhé vlasy a romantické, nejvíce přirozené vlny.

Materiál a povlak

Moderní curlingové žehličky pro sebe-curling vlasy mohou mít jiný povlak, na kterém bude záviset zdraví vlasů.

Tělo kleští je obvykle vyrobeno z plastu odolného proti vysokým teplotám, ale také jsou zde dřevěné rukojeti.

Typy pracovních ploch povlaků:

 1. Kov není nejlepším nátěrovým materiálem. Nepochybně má výhody: rychle se zahřívá, odolává mechanickému stresu, ale bezohledně skočí vlasy a může je snadno spálit.
 2. Teflon je dobrá možnost pokrytí. Teflonový povlak chrání prameny před vysycháním, ale je velmi rychle odstraněn.
 3. Skleněná keramika - hladký lesklý povrch jemně ovlivňuje vlasy bez vyhoření nebo vysychání. Mínus pokrytí - je křehká a při nárazu se může rozbít, trhliny.
 4. Keramika - jeden z nejlepších materiálů týkajících se vlivu na vlasy. Ale stejně jako skleněná keramika je čistý keramický povlak velmi zranitelný vůči mechanickému namáhání.
 5. Turmalín je přírodní a odolný minerál s vysokou tepelnou vodivostí. To nejen jemně ovlivňuje vlasy, ale také jim dává hladkost, lesk a hedvábnost.
 6. Titan je velmi odolný materiál, zcela bezpečný pro vlasy. Povrchová úprava se často používá v profesionálních modelech.

Ti, kteří potřebují nejen kvalitní, ale i bezpečnou curlingovou žehličku, doporučujeme zvolit model s keramickým, sklokeramickým nebo turmalínovým nátěrem. A ti, kteří hledají trvanlivý nástroj, mohou bezpečně vzít titanový styler.

Napájení

Z tohoto indikátoru bude záviset na rychlosti maximálního ohřevu modulu gadget. Průměrný výkon ploek - 20-80 wattů. Existují modely s vyšším výkonem. Optimálním parametrem je rozsah v rozmezí 25-50 wattů. S takovým napájením se přístroj zahřívá za pár minut.

Teplota ohřevu a přítomnost regulátorů

Pro rychlé natočení a trvalé kadeře musí mít tepelný nástroj teplotu topení nejméně o 180 stupňů. Moderní curlingové žehličky jsou vybaveny regulátory teploty v průměru od 100 do 200 stupňů. To je velmi výhodné: můžete zvolit úroveň vytápění v závislosti na kvalitě a struktuře vlasů. Pro dívky s měkkými a tenkými vlasy je dostatečná teplota 160 stupňů. Dámy s tvrdými, hustými vlasy budou moci zkroucit kudrlinky při teplotě 200-220 stupňů.

Regulátor může být ve formě tlačítek nebo posuvníku. Dražší modely mají elektronickou tabulku s nastavením zobrazení. Na druhé straně byly použity světelné indikátory.

Trysky

Dnes si můžete vybrat kadeřníky s dalšími přílohami. V jednom nástroji může být základní válcová tryska, kuželovitá, trojúhelníková a některé další.

Na jedné straně je to velmi výhodné, protože si můžete koupit několik gadgetů najednou v jednom padnutí. Ale na druhou stranu, takové modely jsou méně kvalitní a odolné. Odborníci doporučují volbu a koupi curlingu zvlášť.

Další důležitou nuancí je přítomnost nebo nepřítomnost svorek v tepelném nástroji. Klasické závěsy vždy přicházejí s klipy. Ale kuželovitý, trojúhelníkový a zdvojený nemusí být. Pro vlastní kroužení doma je lepší vybrat si zařízení s klipy: bude snadnější držet prameny.

Krátký drát může výrazně snížit pohyb. Délka kabelu by neměla být menší než 2 m. Je třeba zkontrolovat kvalitu elektrického vodiče: pokud je těžké a neohne se, velmi rychle se roztrhne.

Vysoce kvalitní kadeřnické žehličky mají ochranu proti ohýbání na spodní straně kabelu. Na stejném místě se obvykle nachází smyčka pro zavěšení. Vodič se musí volně otáčet ve všech směrech, jinak to bude zmateno.

Jaký je rozdíl mezi profesionálním krolingem a domácností

Hlavní rozdíly v profesionálním zařízení pro curling kudrlinky z domácnosti:

 1. Více trvanlivé a bezpečné pokrytí pracoviště.
 2. Vysoký výkon.
 3. Široký rozsah nastavení teploty.
 4. Vysoká cena

Zdá se, že tyto gadgety jsou téměř stejné, ale jsou určeny pro těžké náklady, dlouhodobý provoz a mají delší životnost.

Pokud existuje příležitost, pak je docela možné koupit jen profesionální oblek pro osobní potřebu.

Délka a kroucení vlasů

U velmi krátkých ženských účesů jsou vhodné pouze klasické kleště s malým průměrem.

Trojité a spirálové curlingové žíly mohou používat dívky s dlouhým čtvercem na ramenou, mohou také používat běžný nástroj s malým a středním průměrem.

Majitelé středních a dlouhých vlasů se nemohou omezit při výběru stylu: všechny typy termických kleští jsou pro ně relevantní.

Ale stojí za to pamatovat, že i vysoce kvalitní povlak uschnout a poškodit vlasy, pokud přístroj používáte příliš často. Odborníci důrazně doporučují použití ochranných sprejů při kroucení.

Hodnocení

Představujeme model TOP-5 z nejlepších modelů pleyok, který se vyznačuje slušným výkonem, kvalitou a spolehlivostí.

Polaris PHS 2525K

Klasické kleště středního průměru (25 mm) pomohou vytvořit perfektní kudrlinky pro dívky s jakýmkoliv typem vlasů. Maximální teplota topení je 200 stupňů. Přístroj se zahřívá během jedné minuty. Model má 10 režimů, takže dokonce i slabé a tenké vlasy mohou být zkrouceny bez strachu z hoření. Pracovní plocha má keramický povlak. Kolečko je vybaveno sponou s pohodlným protiskluzovým opěrkou prstů. Vodič se otáčí kolem své osy a je chráněn před ohýbáním na rozhraní s nástrojem. Nejlepší kleště lze zakoupit za 1300 rublů.

BaByliss BAB2269E

Slavná společnost, která vyrábí styly profesionální kvality, nabízí model se třemi vlnami s keramicko-turmalínovým povlakem. Přístroj je doporučen pro dlouhé vlasy. Při působivém výkonu - 110 W se ohřívá v několika sekundách. Teplota je regulována v rozsahu 140 - 220 ° C. Teplo-odolný hrot bude držet kleště s druhou rukou bez spalování. Zahrnutá je žáruvzdorná rohož a ochranné rukavice. Některé dívky říkají, že styler je těžký. Průměrná cena modelu - 3500 p.

BaByliss BAB2281TTE

Kuželový kužel s keramickým povlakem je vyhříván na 200 stupňů a má 25 teplotních režimů. Má dlouhý kabel - 2,7 m, má ochranu proti přehřátí a v sadě je dodáván speciální silikonový rohož. Model není tak nový, takže se mi podařilo získat hodně zpětné vazby, z nichž 99% je pozitivní. Nástroj je pohodlný, snadno ovladatelný a velmi spolehlivý. Jedinou nevýhodou je nedostatek upínání, díky kterému se prameny někdy vysouvají z kužele. Dámy, které nemají zkušenosti s takovým styler, se budou muset přizpůsobit. Odhadovaná cena společnosti BaByliss BAB2281TTE - 2700 stran.

BaByliss C1300E

Jedná se o automatický model určený pro lehké curlingy a vytváření krásných velkých vln. Má keramický povlak, při přehřátí je ionizační funkce a automatické vypnutí. Model má 3 teplotní podmínky a tělo je navrženo tak, aby zcela eliminovalo popáleniny. Díky automatické technologii můžete rychle a snadno zakončit a výsledek nebude horší než salon.

Mínus: čas potřebný k tomu, abyste si prostudovali pokyny a naučili se, jak řádně vkládat a vytahovat prameny, takže perfektní stylování nefunguje vždy poprvé. Cena styler se pohybuje od 5300 do 6500 p.

Scarlett SC-HS60T50

Nástroj kombinuje kuličku se středním průměrem a žehličky na žehličky. Kleště jsou vyrobeny z keramiky a turmalinu, mají 5 režimů ohřevu v rozmezí od 120 do 200 stupňů.

Díky tomuto kroucení můžete vytvářet spirály a zlomené kudrlinky, stejně jako rychle dodat vlasům dokonalou hladkost. Pohodlné ovládání tlačítkem se nachází na horní části rukojeti, kabel se otáčí kolem své osy. Přístroj se při přehřátí automaticky vypne. Na špičce ochranného povlaku na kleště. Koupit multistayler možné pro 1400 p.

Výběr kuliček pro vlasy - tipy a rady odborníků

Která žena nesní o krásné čisté vlasy, které se dá udělat doma? Asistentka při provádění stylingových elektrických výtahů. Velké kudrlinky, vlnité zvlnění nebo špinavé kudrlinky - jakýkoli odvážný obraz bude realizován pomocí curlingu a nebude vyžadovat opuštění domu.

Jak si vybrat kadeřavé vlasy?

Pokud se rozhodnete koupit kadeřnici pro vlasy, pak při výběru věnujte pozornost výrobci. Čím slavnější je značka, tím spolehlivější nástroj, který získáte.

Nejoblíbenější značky vlasů kudrlinky:

Náklady na curling závisí na kvalitě. Před nákupem si prohlédněte webové stránky internetových obchodů, prohlédněte sortiment, přečtěte si recenze. Profesionální kadeřníky jsou nejlépe zakoupeny ve specializovaných prodejnách. Ukazatel kvalitních zařízení má širokou funkci. Důležité parametry při výběru vlasů:

 • regulace teploty;
 • přítomnost dvou časovačů: připravenost a požár;
 • délka kabelu od 2 metrů;
 • pohyblivost šňůry kolem její osy;
 • přítomnost trysek;
 • vysoce kvalitní potahové desky;
 • pohodlné uchopení;
 • smyčka pro zavěšení.

A teď můžete jít na specifika a zvážit typy pleyk nabízené na trhu.

Jaké jsou kadeřavé vlasy?

Curlingové kleště, stejně jako veškeré vlasové doplňky, vyrábějí domácnosti a profesionály. Ty jsou mnohem dražší, ale zaručují dlouhou službu a vysoce kvalitní styling.

Kuličky se liší nejen charakteristikami, ale také typy, z nichž každá se používá pro určité úkoly.

Klasické curlingové žehličky s klipem

Pohodlné a rychlé navíjení. Umožňuje natáčet kudrlinky o stejném průměru po celé délce. To možná nemusí být všem, protože vlasy nemusí vypadat přirozeně.

Kužel kuželování fotografie

Na rozdíl od klasického curlingu nemá svorku. Kadeřnice jsou získávány podle objemu u kořenů, úzké na koncích, které vypadají docela přirozené.

Curlingové žehličky pro tvorbu bazálního objemu

Tento nástroj nemůže podvádět kudrlinky. Vytváří však bezstarostný luxusní a načechraný styl.

Gofre curling, foto

Nejvíce neobvyklý typ curlingového železa, s nímž můžete vytvořit originální styl. Vlnění tvoří na vlasech malé vlny. Mohou být distribuovány jak v objemu, tak na jednotlivých pramenech. Zvláštní zvlnění je uzavřeno v různých vlnách. Mohou to být klasické kudrlinky a mohou mít různé formy: od srdce až po hvězdy.

Spirálové curlingové nebo štírové fotografie

Perfektně tvoří afro-kadeře. Kudrlinky jsou zkroucené na speciální spirále umístěné na topném tělese a upevněny sponou. Poznámka: Styler je vhodný pouze pro vlasy se střední a dlouhou délkou.

Otáčející se curlingová fotografie

Nový druh ploek. Spona nástroje se otáčí oběma směry, současně vyhlazuje a zkroutí vlasy. Se správnou dovedností šetří čas.

Dvoulůžkové a trojité kuličky, foto

Najednou mají několik prutů určených k podvádění kudrlin. Křivka vyžaduje práci v termických rukavicích - přístroj nemá svorku.

Typy povlaků pro curling

Dříve byly kleště vyráběny s kovovým povrchem, který vážně zranil vlasy. Nyní je použití kovového potahu irelevantní, mnoho alternativních, bezpečných materiálů ho nahradilo.

Populární typy povlaků:

 1. Teflon. Jeden z nejběžnějších postřiků. Klipovací pásky se neroztaví a nelepí se. Hlavní nevýhodou je, že teflon je snadno poškozen, čipy a škrábance se na něm rychle tvoří.
 2. Keramika. Hodně populární, ne méně než teflon. Má kluznou plochu, která udržuje teplo dobře a zůstává delší.
 3. Turmalín. Nejbezpečnější nátěr pro curling. Eliminuje elektrifikaci vlasů, což je měkké a lesklé. Elektrické kleště s turmalínovým nátěrem dražší než ostatní.

Existuje několik více povlaků pro pleyk:

 • stříbrný povlak:
 • titanová keramika:
 • skleněná keramika:
 • eloxovaný.

Méně populární materiály získaly kvůli vysokým nákladům. Používají se v profesionálních nástrojích. Odlišnost v odolnosti, spolehlivosti a rychlosti topných a chladicích prvků.

Co je lepší - curlingové žehličky nebo železa?

Curling železa a železa podobné funkce. Ale jednotlivě mají zařízení jedinečné vlastnosti. Například není možné vlasy narovnat pomocí kadeřavého železa a kudrnaté kudrlinky se nemohou našroubovat pomocí žehličky.

Univerzální vlasové nástroje jsou však velmi oblíbené. Souprava obsahuje několik trysek, které umožňují používat jak funkce žehlení, tak i curling.

Co je lepší - curlers nebo curling?

Výhodou koleček je, že jemně vytvářejí perm. Ale vítr vlasů bez curling, to vyžaduje určitou dovednost a hodně času. Použití elektrických kleští usnadňuje styling. Samozřejmě jsou pro vlasy nebezpečnější, ale to je řešeno pomocí tremoprotektivního a vysoce kvalitního povlaku.

Nejlepší natáčky pro vlasy 2018-2019

TOP-5 ploek, vytvořený podle recenzí zákazníků:

1 místo Remington Keratin Protect Curling Wand Cl83V6

 • na indikaci;
 • tepelně izolovaný hrot;
 • teplota topení 150/175/185/195/210 o C;
 • rukavice odolné proti teplu;
 • hmotnost 315 g;
 • automatické vypnutí;
 • potah: keramika / keratin.

2 místo BaByliss Easy curl C20E

 • na indikaci;
 • vestavěný stojan;
 • tepelně izolovaný hrot;
 • hmotnost 230 g;
 • teplota ohřevu 200 ° C;
 • automatické vypnutí;
 • povlak: keramika.

3 místo Philips HPS940 / 00

 • čisticí zařízení;
 • na indikaci;
 • hmotnost 500 g;
 • teplota ohřevu 170/190/210 o C
 • automatické vypnutí;
 • ochrana proti nadměrným vlasům;
 • povlak: keramika / titan.

4. místo Rowenta KeratinShine CF3372F0

 • na indikaci;
 • vestavěný stojan;
 • tepelně izolovaný hrot;
 • pogumovaná rukojeť;
 • hmotnost 550 g;
 • teplota ohřevu 200 o C
 • ionizace
 • Povlak: keratin / turmalín.

5 místo Polaris PHS 2513K

 • na indikaci;
 • vestavěný stojan;
 • tepelně izolovaný hrot;
 • hmotnost 190 g;
 • teplota topení 180 o С
 • povlak: keramika.

Nejlepší nejlepší kadeřnictví: recenze

Model, který získal pozitivnější recenze, byl Philips HPS940 / 00. Elektrické kleště Philips se zasloužili zaujmout své místo v srdcích kupujících: zařízení je snadno ovladatelné, umožňuje vám udělat styl salonu, je bezpečné pro vlasy. Jak se ukázalo, hlavní nevýhodou a hlavním důvodem, proč zařízení zaujalo 3. místo, byla cena - 6000 rublů. Všimněte si, že se cena vlasového kroucení může časem měnit.

Nejoblíbenějším modelem byl kadeřník Remington Keratin Protect Curling Wand Cl83V6, který se ukázal jako nejlepší poměr cena / výkon.

18 nejlepších pleyok podle recenzí zákazníků

V tomto přehledu zjistíte, který kadeřník je lepší. Udělali jsme hodnocení nejlepších vlasů kudrlinky pro 2017-2018, založené na nejlepší hodnotě za peníze, kvalitě a dobré spotřebitelské recenze. Zde nejsou žádné špatné modely, abyste mohli bezpečně důvěřovat naší volbě!

Jak víte, časy, kdy byly curlingy přesně stejného tvaru, jsou dávno pryč. Dnešní trh je široká škála modelů, s kterými můžete dát kadeře různých forem. Chcete, aby zvlnění, chcete velkou zvlnění, chcete malou... A jsou tu lidé, kteří zabírají pramen a rovnoměrně je natáhnou.

Naše hodnocení je rozděleno přesně podle funkčnosti, takže doufáme, že se vám bude hodit. Dále zjistíte, které parametry opony by měly být při koupi věnovány pozornost.

Co hledat při výběru curlingu?

Nejprve věnujte pozornost výrobci. To je základ všech základů. Čím pevnější je značka, tím déle bude zařízení sloužit a tím lepší a lepší výsledek bude. Důrazně doporučujeme, abyste si vybrali firmy, které se krouží:

Tyto značky jsou v téměř každém velkém obchodě s hardwarem. A stále existují speciální profesionální značky, které jsou prodávány pouze specializovanými prodejními místy. Nejlepší z nich jsou:

Profesionální nástroje jsou samozřejmě dražší, ale jsou trvalejší a vydrží tak dlouho, že mají čas se nudit! A teď se podívejme na obecné parametry všech plošin a upozorňujeme, co hledat v obchodě.

 • Povlakové desky - existují obyčejné železo, ocel a existují speciální povlaky, které neumožňují vlasům vyschnout. A to je velmi důležitý parametr, pokud se často vlníte. Proto má smysl zvolit ten nejjemnější variantu vlasů. Nejlepší ochranné vrstvy: turmalín a keramika. Teflon stále existuje. Ale Teflon je Teflon, má tendenci se po čase poškrábat.
 • Nastavení teploty - nikdy se nedotýkejte, ve kterém tato funkce neexistuje. Pro různé typy vlasů a pro různé typy stylingu jsou potřebné různé režimy. Dobré curlingové žehličky jsou jen ty, kde je teplotní rozsah od 50 ° C do 200 ° C.
 • Průměr trysky - obecně před výběrem modelu v obchodě, měli byste jít do kadeřnictví a experimentovat s různými typy kudrlin. Možná nemáte rád velké kudrlinky a už si kupujete kolečko s tímto průměrem. Jak chápete, čím tenčí je tyč, tím užší bude spirála a naopak.
 • Tvar trysky - pokud mluvíme o curlingu, který je určen k vytvoření zvlnění, pak je nejlepší způsob, jak je vyrobit pomocí kuželovité trysky. S účesem vypadá přirozeněji.
 • Délka trysky - čím delší jsou vaše vlasy, tím delší by měla být příloha. V opačném případě budete mít zbývající vlasy, které se nezachytily na spirále, naložené na první vrstvu a velmi slabě zabalí.
 • Přítomnost stojanu na noze - bez tohoto jemného kroutícího železa je velmi obtížné umístit v procesu curlingu, je horká a může poškodit povrch.
 • Přítomnost očka pro zavěšení - takové curling tyče jsou velmi snadné uložit a nebudou poškozeny nárazem, pokud náhodou něco vložte do skříňky. To je zvláště důležité pro pleyek s keramickým povrchem, protože jsou docela křehké.
 • Existence trysek - neměli byste vzít model, který má sadu trysek. Stále stojí za to několikrát dražší a nepoužíváte všechny, bylo několikrát zkontrolováno. Je lepší koupit pár ploek s různými tipy, protože jsou spolehlivější a trvanlivější. Připojovací body jsou nejzranitelnější a časem se rozpadají.
 • Délka kabelu - bez ohledu na zdánlivě dobrou křivku, ale pokud je opatřena krátkou šňůrou, pak ji neberte. Je velmi nepohodlné nést prodlužovací kabel s masivní zásuvkou. Kabel by měl být od 2 do 3 metrů, to je nejlepší možnost, protože pokud budete mít velmi dlouhý kabel, bude to zmatené.
 • Otáčení šňůry kolem její osy je velmi pohodlná funkce, která by neměla být opomíjena.
 • Vypnutí časovače kudrlin je velmi pohodlná věc, která vás nedovolí, aby jste se vzpamatovali a neúmyslně spálili pramen.
 • Časovač vypalování - takové modely mohou být bezpečně vyhodeny a nemají strach o tom, co se může stát v domě požáru.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

A teď, pojďme se přesvědčit o specifikách a zvážit stávající modely ploek a jejich výhody s minusy.

TOP 4 základní ploek

Philips BHB868 StyleCare Sublime končí

Cena - 2500-3500 rublů

Skvělé zařízení, velmi jednoduché provedení s pohodlnou rukojetí. Velkou výhodou tohoto modelu je, že má kuželovitý tvar, který vám zaručuje přirozený vzhled vlasů. A také nátěr je keramický a špička je tepelně izolovaná, což zaručuje úplnou bezpečnost použití.

Výhody:

 • Kuželovitý tvar
 • Žádné upínání, které zaručuje plynulý zvlnění bez záhybu
 • Rychlé zahřívání
 • Velmi nízká hmotnost
 • Pohodlná rukojeť
 • Časovač vypnutí na zámku
 • Curling se drží dlouhou dobu.
 • Několik teplotních režimů
 • Otočný kabel
 • Automatické vypnutí po 1 hodině

Nevýhody:

 • Šňůra 1,8 metru mohla být trochu víc

Recenze spotřebitele tohoto modelu jsou nejlepší. Mnoho lidí si uvědomuje, že účes zachovává svůj vzhled po dlouhou dobu, a to i bez použití laku.

Rowenta CF - 3345

Cena - 2100-4100 rublů

Tento model je navržen tak, aby vytvářel tenké kadeře, jeho průměr je velmi malý. Pro ty, kteří mají středně dlouhé vlasy, bude toto zařízení dobrou volbou. Povlak je keramický.

Výhody:

 • Několik teplotních podmínek
 • Keramický povlak
 • Otočný kabel
 • Existuje smyčka pro zavěšení
 • Několik teplotních podmínek
 • Zobrazuje se teplota
 • Kuželovitý tvar
 • Bez svorky
 • Zahrnuty jsou ochranné rukavice

Nevýhody:

 • Bez ochranného pouzdra
 • Žádný časovač zámku

Recenze tohoto kroutí se liší vzhledem k tomu, že jeho tvar není vybaven klipem. Pro ty, kteří nevědí, jak používat takové curlingy, bude velmi obtížné se přizpůsobit a špičky vlasů zůstanou vyčnívající a nezvratné. A samozřejmě, jako každá curlingová žehlička bez svorky, není vhodná pro velmi krátké vlasy.

Rowenta CF - 3372

Cena - 2000-3500 rublů

To je nejúspěšnější model pro vytvoření velkého zvlnění. Průměr podřízeného oka - 32 mm. Má také mnoho teplotních režimů, těsnou svorku, která eliminuje ztrátu pramene.

Výhody:

 • Má 9 teplotních podmínek
 • Ohřívá se velmi rychle, což výrazně šetří energii
 • Po 1 hodině došlo k požáru
 • Existuje smyčka pro zavěšení
 • Kord se otáčí kolem své osy
 • Existuje zvlnění připravenosti časovače
 • Keramický povlak

Nevýhody:

Tento model může být správně považován za ideální pro majitele dlouhých vlasů, spotřebitelé velmi chválí.

Bosch PHC5363

Cena - 2150 rublů

Jemná kuželka pro tenké kadeře, průměr 19 mm. Společnost se stala spolehlivým výrobcem a výpadky se vyskytují extrémně zřídka.

Výhody:

 • 1,8 m kabel
 • Několik teplotních podmínek
 • Stojan je součástí dodávky
 • Včetně ochranného pouzdra
 • Automatické vypnutí v případě požáru
 • Vhodné pro dlouhé vlasy
 • Snadné a pohodlné v ruce
 • Keramický povlak
 • Rychlé zahřívání

Nevýhody:

 • Žádný časovač zámku
 • Žádná smyčka na zavěšení

Dá se také poznamenat, že kadeřník má spíše stylový design a je doplněn o kufřík. Je to bezpečné, pohled je velmi slušný a cena je poměrně cenově dostupná.

TOP 3 špirálové křivky

Philips HP-8699

Cena - 3500 rublů

Skvělý model pro ty, kteří stále hledají multifunkční zařízení. Je schopen jak spirál, tak pravidelných kadeří, s různými průměry.

Výhody:

 • Kleště dvou průměrů
 • Špirální tryska
 • Rychlé zahřívání
 • Kompletní s ochranným pouzdrem
 • Velmi nízká hmotnost
 • Otočný kabel
 • Zahrnuje sponky na vlasy
 • Kónický tvar pro kadeře
 • Keramický povlak
 • K dispozici je tryska - hofre
 • Automatické vypnutí po hodině
 • Existuje smyčka pro zavěšení

Nevýhody:

 • Žádný časovač zámku
 • Rukojeť se zahřeje po půl hodině práce.

Polaris PHS 1930K

Cena - 900 rublů

Rozumná cena, veselý design, keramický povlak. Za cenu, jen skvělé vlastnosti. Dva průměry zařízení - 19 a 30 mm, tj. Vaše spirály budou tenké a čisté.

Výhody:

 • Cena je dobrá
 • Keramický povlak
 • Automatické vypnutí po 1 hodině
 • Rychlé zahřívání

Nevýhody:

 • Žádná smyčka na zavěšení
 • Žádný případ
 • Žádný indikátor zámku
 • 1,8 m kabel
 • 1 teplotní podmínky

Z velké části, za takové peníze na převod znepříjemnění je nepraktické. Samozřejmě, že taková curlingová žehlička nemůže mít všechny funkce, které poskytují dražší modely.

Supra HSS - 1133

Cena - 650 rublů

Také rozpočet možnost a také vycházejí tenké kudrlinky o průměru 19 mm. Ale pro dlouhé vlasy to není navrženo. Pokud je délka větší než 25 cm, rozhodně není vhodné.

Výhody:

 • Pěkná cena
 • Stylový design
 • Keramický povlak
 • Zahrnuje případ
 • Kabel se otáčí na své ose

Nevýhody:

 • Žádný časovač vypnutí
 • Žádný časovač zámku
 • Pouze pro střední vlasy.

TOP 3 pleyok-zvlnění

Remington S-8670

Cena - 3600 rublů

Jedná se o multifunkční styler, který má mnoho trysek. Můžete udělat nejen zvlnění, ale také kudrlinky o průměru 20 mm, a také jen dát objem vlasů a narovnat je pomocí trysky - žehlička. Podle názoru spotřebitelů to není jenom curling iron, ale supermultistyler!

Výhody:

 • Multifunkčnost za přijatelnou cenu.
 • Ochrana proti přehřátí
 • Délka kabelu 2 metry
 • Více režimů vytápění
 • Keramický povlak
 • Rychlé zahřívání
 • Kompletní s pouzdrem

Nevýhody:

 • Obtížné měnit trysky, velmi těsné

Valera Volumissima (647.01)

Cena - 4600 rublů

Jedná se o profesionální, velmi odolné kadeřavé železo. Schopnost vytvořit kořenový objem, protože desky jsou velmi tenké. Curling dlouho drží.

Výhody:

 • Profesionální
 • Několik nastavení teploty s ručním nastavením
 • Kabel 3 metry
 • Má funkci ionizujícího vlasu, což jim dodává extra hladkost.
 • K dispozici je klip, který chrání před otevřením během přepravy.

Nevýhody:

 • Bez krytu
 • Šířka kleští je 1 cm, proto je poměrně dlouhá po celé délce, je vhodnější pro vytvoření bazálního objemu

DEWAL 03-870 Pro-Z Slim

Cena - 1850-2450 rublů

Také profesionální kadeřník vyrobený v Německu. Velmi spolehlivý a odolný, vhodný pro použití díky tvaru a nízké hmotnosti. Velkým plusem je, že je schopen zvlnit i tenké vlasy, které nejsou k dispozici všem záclonám.

Výhody:

 • Malá cena za profesionální nástroj
 • 4 teplotní podmínky
 • Rychlé zahřívání
 • 2,5 m kabel
 • Možnost poskytnutí bazálního objemu
 • Existuje smyčka pro zavěšení

Nevýhody:

 • Šířka je pouze 1,1 cm, takže celková délka zvlnění zabere laika.
 • Žádné funkce automatického vypnutí
 • Žádný stát

TOP 2 pleyek-železo

Remington S-8700

Cena - 3900-6300 rublů

Nádherné železo s keramickým povrchem. K dispozici je funkce parního páření.

Výhody:

 • Vybaveno parním zvlhčovačem
 • Schopnost vytvářet hollywoodské kudrlinky, ne jen narovnejte vlasy
 • Otočný kabel
 • 5 teplotních podmínek
 • Snadné a pohodlné v ruce
 • Požární časovač po dobu 1 hodiny
 • Včetně pouzdra

Nevýhody:

 • Žádná smyčka na zavěšení
 • Není to levné

GA.MA Attiva Digital (P21.CP9DTO)

Cena - 2500-3000 rublů

Toto železo je dobré, protože má turmalínový nátěr, který je mnohem lepší než keramika. Kudrlinky se nezhoršují a dokonce se zlepšují díky ionizační funkci.

Výhody:

 • Cenově dostupná cena pro turmalínový nátěr
 • Pouzdro je pogumované, díky čemuž je velmi pohodlné držet
 • Nízká hmotnost
 • Rychlé zahřívání
 • 3 m dlouhý kabel
 • Několik teplotních režimů
 • Indikátor teploty
 • Vybaveno závěsnou smyčkou

Nevýhody:

 • Bez zámku v uzavřené podobě
 • Tlačítka jsou těžké stlačit
 • Bez krytu

TOP 3 automatické ploek

BaByliss C1500E

Cena - 9900 rublů

Nádherná curlingová žehlička, schopná natáčet celou hlavu za 15 minut doma. Samozřejmě, že poprvé nedosáhnete této rychlosti, ale od pátého času můžete určitě spoléhat na to, že čas curlingu bude nyní snížen na minimum. Kulička má mnoho výhod, včetně ionizační funkce. Průměr zakřivení - 18 mm.

Výhody:

 • Ionizace
 • Otočný drát
 • Několik teplotních časovačů
 • Různé křivky připravené na časový spínač
 • Funkce ochrany před špatným zakřivením
 • Podrobné pokyny v několika jazycích
 • Nízká hmotnost

Nevýhody:

 • Cena není k dispozici všem
 • Žádné nastavení směru kroužku
 • Naléhavé situace, kdy je zařízení uvízlé a nechce uvolnit pramen, po kterém musí být odříznut. To se děje velmi vzácně, ale přesto...

Philips HPS940

Cena - 6000 rublů

Tento model je o něco levnější než ten předchozí. Titanové a keramické povlaky jsou nastaveny ve směru kudrlin, což není v případě předchozího modelu, i když je to velmi důležitý parametr. Je velmi obtížné sledovat směr, pokud to uděláte ručně.

Výhody:

 • Kompletní s čisticím příslušenstvím.
 • Zahrnuje příslušenství pro vytváření pramenů.
 • Nastavení směru pramenů
 • 27 teplotních podmínek
 • Kabel 2 metry
 • Tam je tepelně-izolační komora, která chrání před náhodnými popáleninami.
 • Účes trvá 2 dny

Nevýhody:

 • Špatně kadeří tenké vlasy
 • Časté stížnosti spotřebitelů, že curling vlasy žvýká vlasy
 • Kabel se neotáčí
 • Žádný časovač zámku
 • Žádný časovač požáru

Rowenta CF 3610 Takže Curls

Cena - 3600-11900 rublů

Automatické curlingové žehličky s keramikou a turmalínem, které zaručuje hladkost zvlněných vlasů. Velkým plusem je to, že má tři režimy pro směr zvlnění (od tváří v tvář, automatické, to je v různých směrech, chaotické), obvykle jen dva nebo vůbec žádné.

Výhody:

 • Automatické vypnutí proti požáru během 1 hodiny
 • Vícenásobné prameny obalují prameny
 • 3 teplotní podmínky
 • Existuje zvlnění připravenosti časovače
 • Nikdy neskoušejte vlasy, pokud si vezmete pramen, který se nedoporučuje, 3 cm

Nevýhody:

 • Docela těžký
 • Nepoužívejte pěnové a jiné stylové výrobky.
 • Není vhodný pro těžké, dlouhé a husté vlasy, prakticky je nezakrucuje ani při maximálním teple

TOP 3 ionizační podložky

BaByliss BAB2280E

Cena - 3550 rublů

Profesionální kadeřník, který je velmi opatrný vašimi vlasy. Díky tomu dosáhnete hladkých a tekoucích kadeří. Má neuvěřitelný počet režimů vytápění, které jsou nastaveny ručně.

Výhody:

 • Kabel 2,7 metru
 • Rychlé zahřívání
 • Otáčení v ose kabelu
 • 25 teplotních podmínek
 • Keramický povlak
 • Gumové rukojeti
 • Špička se nezahřívá
 • Je doplněn kobercem a rukavicemi
 • Kuželovitý tvar

Nevýhody:

 • Žádný časovač není připraven křivky
 • Žádný časovač vypnutí

V profesionálních poduškách je rarita obecně odolná proti ohni. Pravděpodobně proto, že se mají používat v holičství, kde je spousta lidí a možnost nechat zařízení je minimální.

Remington ci5319

Cena - 1990-2890 rublů

Průměr kolečka 19 mm, domácí, s keramickým povrchem, velmi kvalitní. Dokáže dobře vítnout jak tenké, tak husté vlasy díky tomu, že je vybavena kvalitním klipem. Curling trvá velmi dlouho, a to i bez použití zajišťovacích prostředků.

Výhody:

 • Velmi pohodlná rukojeť, nevyklouzne
 • 8 teplotních podmínek
 • Vhodné pro velmi husté vlasy, což je vzácné
 • Rychle se zahřívá
 • Keramický povlak
 • Automatické vypnutí
 • Otočný kabel

Nevýhody:

 • Není dodáván s pouzdrem a ochrannými rukavicemi.
 • Tvar je hladký, což způsobuje, že kudrlinky nejsou tak přirozené, jako když mají tvar kužele
 • 1,8 m kabel

Braun EC2 Satin Barva vlasů

Cena - 4100 rublů

Curlingové žehličky vyrobené speciálně pro slabé a barvené vlasy. Kadeřní velmi jemně, zatímco vlasy nezasychávají a neztrácejí barvu ani při častém používání. Tato zvlnění je navržena tak, aby vytvářely pouze velké kadeře.

Výhody:

 • 9 teplotních podmínek
 • Časovač ohřevu
 • Špička se nezahřívá, což znamená - neschopnost hořet
 • Keramický povlak
 • Automatické vypnutí
 • Otočný kabel

Nevýhody:

 • Není vhodný pro příliš tenké vlasy
 • Na háček netahejte, aby jste viseli

Říkali jsme vám všechno, co jsme považovali za nejpřesvědčivější a nejdůležitější při výběru těchto zařízení. Jaký je kadeřník lepší, víte teď. Doufáme, že naše hodnocení z let 2017-2018 tě prospívá a vyberete ten nejlepší korálek, který vám bude sloužit po celá desetiletí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy