logo

Ritty.ru

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Nejlépe hodnocené profesionální dye barvy 2016

V roce 2016 móda nabízí ženám desítky různých trendů v barvení vlasů. Po studiu tematických blogů, videí na YouTube a článků v odborných časopisech můžeme rozlišit několik hlavních trendů:

 • Přirozenost a přirozenost. Maximálně v blízkosti přírodních odstínů světlé hnědé, kaštanové a černé;
 • Vynikající pastely. Stíny stříbra, růžové zlato a platina s fialovým středem;
 • Jasný pastel. Stíny broskvové zmrzliny, levandule, tyrkysové a marshmallow marshmallow;
 • Barvení v technice "barevných zvýraznění";
 • Světlomety;
 • Účinek slunečně bílých vlasů;
 • Všechny varianty zvýraznění a ombre, od nejpřirozenějších až po jasné a pobuřující, s ostrými přechody barev a blokováním barvy.

V závislosti na typu vzhledu a osobních preferencích můžete vždy zvolit nejvhodnější volbu. Ale je snadné se rozhodnout pro výběr barvy, ale jak se nedoporučit při nákupu barviva na vlasy? Trh nabízí desítky výrobků s různým složením a akcí, ale které z nich mohou poskytnout trvanlivou barvu, aniž by poškodily strukturu vlasů? Co je nejlepší barvivo na vlasy?

Podrobná recenze různých barviv na vlasy - od klasiky až po mládí - pomůže porozumět situaci a udělat správnou volbu a speciální hodnocení barviv na vlasy v každé sekci poskytne komplexní informace.

Doporučujeme číst: Kadeřnický krém - pro koho je vhodný?

Jak vybrat správnou barvu: obecná doporučení

Než půjdete do svého oblíbeného obchodu pro nákup, měli byste si přečíst tipy, jak si vybrat barvivo na vlasy.

 1. Čtení recenze by nemělo být podceňováno. Často je na stránkách otzovik, že můžete číst pravdivé informace o konkrétní barvě. Dále jsou připojeny fotografie s výsledkem, ve kterých můžete vidět, jak jsou vlasy bezpečné pro strukturu vlasů.
 2. Na webu najdete oficiální stránky kosmetických firem zabývajících se výrobou barvy, stejně jako jejich ruské kanceláře, kde najdete komplexní informace.
 3. Při výběru barvy v obchodě byste měli pečlivě zkontrolovat krabici: nesmí být rozdrcena ani otevírána. Informace musí být jasně vytištěny, vymezen je datum vypršení platnosti. Dále musíte studovat kompozici. Pokud je inkoust označen jako organický nebo s přírodními přísadami, měli by být vytištěny na začátku seznamu složek.
 4. Obchody mají vždy paletu odstínů s prameny, zbarvenými odpovídajícími odstíny vlasů. Lano vybraného odstínu může být aplikováno na obličej a vidět v zrcadle, jak se vlasy budou po barvení přibližně starat.
 5. Pokud váš odstín vlasů není zahrnut v seznamu doporučených na krabici s barvou, pak byste neměli riskovat a získat tento konkrétní soubor: často barevné složení prostě nebude mít vlasy a oni zůstanou stejný odstín jako oni byli.

Hodnocení profesionálních barev vlasů

Můžete získat velkolepé zbarvení, pokud získáte profesionální nástroje. Jsou vyvíjeny spolu se známými kadeřníky a stylisty, kteří radí a pracují na vytvoření efektivního, ale zároveň neagresivního prostředku pro změnu odstínu vlasů. Hodnocení odborných barviv na vlasy pomůže zvolit ten správný.

 1. Selektivní profesionální EVO - profesionální barva pro trvalé barvení. Podle průzkumu časopisu Hair's How je to nejlepší profesionální barvivo na vlasy. Natírá šedivými vlasy o 100%, nepoškozuje strukturu vlasů, ale naopak se o ni stará, obnovuje přirozenou měkkost a svítí vlasy díky organickému extraktu farmaceutického heřmánku.
 2. C: ehko Color Explosion - cenově profesionální barva, s níž můžete bez rizika struktury vlasů vyzkoušet nové odstíny.
 3. Koncept Profy Touch je domácí profesionální barvivo na vlasy s jemným, jemným účinkem na vlasy. Barevná stabilita je zajištěna - více než 8 týdnů bez opětovného tonování.
 4. Life Color Plus Professional je malý čpavek, který je ideální pro domácí použití. Vyrábí se v Itálii s použitím vysoce kvalitních přírodních a syntetických komponent. 110 odstínů od modro-černé až po perleťové, které si vybírají od módních návrhářů.
 5. Igora Royal. Slavné profesionální barvivo pro vlasy je jedním z nejvhodnějších pro barvení vlasů a vysoce kvalitní osvětlení. Nezdravuje vlasy, zachovává jejich strukturu, dává jemnost a hedvábnost.

Kde je lepší vybrat barvu?

Barviva na vlasy se prodávají téměř všude: dokonce i v obchodech s potravinami najdete samostatné stánky s produkty z segmentu masové tržní ceny. Širší sortiment naleznete v kosmetických supermarketech a hypermarketech, stejně jako ve specializovaných prodejnách profesionální kosmetiky. Kde je lepší koupit barvu?

 1. Kosmetický supermarket. V těchto obchodech je prezentována široká škála cenových a středních cen. Masový trh zahrnuje barvy, jako jsou: • Paleta Schwarzkopf. Velmi levné barvy se standardní sadou odstínů, kde je jak přírodní, tak i bohatá, světlá. Rozlišuje pevnost, barví na šedých vlasech, ale bohužel vlasy schne. • Maska barvy od Schwarzkopf. V paletě dominuje studené odstíny - již velký plus. Samotné barvivo na vlasy je ve formě pěnové vzduchové pěny vytlačené z láhve s rozprašovačem. Jednoduchá aplikace poskytuje vynikající výsledky. • Celebrity od společnosti Estel. Rozpočet, ale díky této vysoce kvalitní verzi bezbarvého domácího zbarvení. Poskytuje odlehčení až tří tónů, barvení šedých vlasů, stálost barev až 8 týdnů. Výrobky od společností L'oreal, Wella Professional, Revlon budou patřit do segmentu průměrné ceny. V kosmetických supermarketech poradci vždy pomohou kupující vybrat si vhodný výrobek, ale nebudou schopni odpovědět na konkrétní otázky týkající se zbarvení, například zda barva na vlasy, která byla předtím namalována hennou, bude ležet dobře.
 2. Profesní kompetence - výhoda konzultantů z specializovaných obchodů a kadeřnických salonů. Zde je možné zvolit nástroj pro barvení jak středního cenového segmentu (Kapous, Igora), tak luxusní třídy (např. Olaplex paint products). Proto je lepší koupit barvu, pokud je to možné, a financovat ve specializovaném obchodě.

Nejvyšší permanentní barva vlasů: Top 5 produktů

Odolnost je nejdůležitějším prvkem moderní barvy. Nemá smysl změnit odstíny pramenů, jestliže jsou pigmenty vymyty po několika skvrnách.
Nejprodávanější výrobky pro takové barvení jsou ty, které jsou uvedeny níže. Jaká barva vlasů je lepší?

 1. L'oreal Recitation Preference. Nejoblíbenější barvivo na vlasy v Rusku, které je zakoupeno pro domácí barvení. Má velkou paletu, kde najdete jak přirozené a klidné odstíny, tak i bohaté odstíny mědi, platiny a havranového křídla. Barva je na bázi čpavku, takže trochu vysuší vaše vlasy. Aby byla jejich struktura zdravá, mohou být použity regenerační masky na bázi oleje.
 2. Kapous Professional je nejlepší poloprofesionální barvivo na vlasy. Rozlišuje průměrné náklady. Natírá šedé vlasy o 100%, rozjasní o 3-4 tóny, poskytuje perzistentní barvení až 8 týdnů. Široká paleta odstínů je absolutní plus.
 3. Matrix Hair TruColor - přírodní, ale zároveň nasycené odstíny. Péče o složení a speciální mikro-pigmenty pro perleťový lesk poskytují pečlivé a vysoce kvalitní barvení.
 4. Verona Cosmetics Revia - odolná barvivo na vlasy Polská produkce, analogová podle Recitation Preference. Plně barví vlasy po celé délce bez poškození struktury.
 5. Estel Only - domácí barvivo na vlasy, různé jemné složení. Nyní nebudou mít žádné otázky o tom, jakou barvu vlasů si vybrat.

Hodnocení barviv na vlasy bez amoniaku

Doporučujeme číst: Krém pro odstranění chloupků - přínosy a účinky

Vlasy často po změně barvy mění svou strukturu, stávají se matné, křehké, suché. Jaká barva vlasů je lepší vybrat pro pečlivé barvení?

 1. Estel Celebrity. Nový výrobek z ruské značky potěšil mnoho žen. Barva se opravdu liší při šetřícím zásahu, současně je zcela šedivé vlasy natřeno. Nasycené šlechtické odstíny vypadají příznivě ze strany. Pěkný bonus je malá květinová vůně barviva.
 2. Garnier Olia. Demokratické náklady, ale vysoce kvalitní barvivo pro vlasy bez amoniaku, které se skládá z mikroolejů a organických složek. Vzhledem k složení přípravku jsou všechny vlasy obaleny filmem z mikrooleje, dodávají se pigmenty barvy a struktura vlasů není poškozena díky ochraně oleje.
 3. L'oreal Prodigy. Barva bez čpavku, která poskytuje účinek perleť na vlasy: každý vlas se třpytí na slunci a září zářivě. Barva obsahuje minerální oleje, cenné aminokyseliny a příjemný parfém s květinovou vůní.
 4. L'oreal Sublime Mousse. Pro ty, kteří se právě začínají barvit vlasy nebo se rozhodli provést dočasné tónování - nejlepší volbou. Barva není příliš odolná, může stát pouze 6 týdnů (a to je maximální), pak se pigmenty postupně vymyjí. Ale ona nezkazí vlasy a po barvení vypadají ještě lépe upravené a lesklé.
 5. Schwarzkopf Perfect Mousse - německá kvalita za přijatelnou cenu. Barva ve formě pěnové pěny dokonale ladí šedé vlasy, poskytuje jasnou, bohatou barvu a nezasychává vlasy.

Hodnocení barviv

Vytvořte si úžasný obraz výběrem jasného, ​​neobvyklého odstínu pro barvení. Nejoblíbenější odstíny jsou stříbro, růžové zlato, bronz, stejně jako odstíny broskvové zmrzliny, levandule, tyrkysové a růžové marshmallow.
Jaké barvivo na vlasy nejlépe vyhovuje pro tónování v jasných odstínech?

 1. Anthokyanin. Bezbarvý nátěr středně odolný, který poskytuje jemné zbarvení vlasů. Střední trvanlivost - od 4 do 6 týdnů, pak se pigment odmyje a vyžaduje znovu barvení. V paletě jsou různé odstíny, z nichž nejzajímavější jsou A01 a A02 - pod šedivými vlasy, růžová růžová P04, levandule V04, kobaltová modř B05 a fialová V03. Podle kupujících je to nejlepší barvivo na vlasy.
 2. Crazy Color. Vynikající barva pro tonizaci, která nebude obětovat vaše vlasy bláznivé barevné experimenty. Rozlišuje jemné složení a jasné pigmenty.
 3. La Riche - hlavní výhodou této řady je široká škála odstínů od neon-zelené až po ušlechtilé odstíny ebenu a stříbra.
 4. PM Shines. Stylový design lahví této značky se již přizpůsobuje experimentům a široká škála barev představuje zastaralé odstíny třešní a marmelády.
 5. Může Ting. Pro odvážné experimenty s vlasy, zvýraznění nebo barvení jednotlivých pramenů jsou výrobky May Ting optimální. Široká paleta barev 40 odstínů vám umožní vybrat nejlepší volbu.

Prostředky pro zvýraznění a barvení

Chcete-li zvýraznit jednotlivé prameny, vytvoříte efekt spálených vlasů a barvení "peří". Vyberte si z našich nejlepších 5 nástrojů a pokračujte v barvení, nezapomeňte na fólii a pelerínu!

 1. L'oreal Recitál Preference Glam světla. Relativně nový výrobek francouzského kosmetického obra. Dodává se ve spojení se speciálním hřebenem pro zvýraznění a zjednodušení barvení pramenů. Pokud vše děláte striktně podle pokynů, můžete dosáhnout stejného výsledku jako profesionální mistr.
 2. Schwarzkopf Nordic Color. Klasický nástroj pro vytváření lehkých pramenů ve skandinávském stylu. Velmi šetrný ve svém působení, navzdory objasnění z 3 až 5 tónů. Naneštěstí je nyní v prodeji vzácné.
 3. Estel Solo Contrast - domácí barva pro zvýraznění. K dispozici jsou jako přirozené odstíny světlého popílku a jasnější, například "červená Velvet" nebo "Jižní Poppy".
 4. Paleta lahví Barvy oslnění. Prostředky pro domácí expresní zbarvení v technice zvýraznění a oslnění. Trochu se vysychá, ale zároveň odolává pigmentovému odporu.
 5. Supra Gold. Domácí prostředky pro výběr jednotlivých pramenů. Rozsvítí se na pěti tónech. Podle zákazníků je to docela dobrá, ale může způsobit suché vlasy, takže je lepší použít obnovovací masku ihned po barvení.

Malování pro vytvoření efektu ombre


Doposud, od všech kosmetických firem, pouze L'oreal uvolnil speciální nátěr na tahání barev po celé délce. Řádka preferencí Wild Ombres je určena pro majitele světlých i tmavých vlasů, kteří jsou připraveni na experiment, jako je barvení Ombre.
Pomocí této barvy můžete provádět různé efekty:
• Klasický ombre: postupné "protahování" barvy podél délky vlasů;
• Vytváří účinek slunečně bělených vlasů, pokud jsou pouze barevné špičky;
• Balayazh - přidělení jednotlivých pramenů pro vytvoření efektu hry slunečního záření ve vlasech;
• Světlomety a zablokování barev - ostré horizontální hrany světlých a tmavších odstínů;
• Zvýraznění v Kalifornii - barvení jednotlivých vláken po celé délce vlasů, s výjimkou kořenů.
Barva je velmi snadná, dokonce i nováček dokáže zpracovat proces barvení. Za prvé, vlasy jsou zesvětlené a pak zbarvené - projeví se požadovaný účinek.

Doporučujeme číst: Sprej z vypadávání vlasů, pomáhá? Recenze

Namísto závěru

Každé barvivo na vlasy je dobré svým vlastním způsobem, takže by mělo být vybráno ze specifické ceny nebo konkrétního segmentu. Zjistěte například, které profesionální barvivo na vlasy je lepší, prostřednictvím internetu nebo prostřednictvím našich článků, které ukazují výhody a nevýhody každé značky na trhu.

Amoniakové barvy jsou vhodnější pro klasické zbarvení - jsou odolnější. Jemné barvení bude vyžadovat použití ne-čpavkových nátěrů a profesionálních produktů s organickými přísadami. Světlé vlasy a jednotlivé prameny mohou být vyrobeny pomocí speciálních barviv a tonizačních prostředků. Konečně jsou k zvýraznění a ombre k dispozici samostatné soubory. Zůstává pouze volba vaší volby - bezpečné, pečující a odolné.

10 nejlepších profesionálních barev

Charakteristika v žebříčku

Profesionální produkty pro barvení vlasů, na rozdíl od univerzálních (domácích) barviv, byly původně navrženy výhradně pro zkušeného kadeřníka a jen málokdy zasáhly regály maloobchodních kosmetických masových trhů. Dnes se situace trochu změnila a nyní každá žena si může dovolit získat potřebný odstín od firmy specializující se na výrobu přípravků pro použití v salonu.

Co dělá profesionální barvy odlišné od domácích a lze je používat doma? Podívejme se na všechny klady a zápory prof. barviva:

 • finanční prostředky na kadeřnické služby původně neobsahují peroxid vodíku. Zkušený barevník přidává správné množství oxidačního činidla na základě specifické struktury, tloušťky a přirozeného tónu, stejně jako s přihlédnutím k intenzitě barvy, kterou chce klient získat v důsledku barvení;
 • profesionální přípravky obsahují velké množství přípravků pro péči o pleť - přítomnost regeneračních komplexů umožňuje snížit negativní dopad procesu, udržet vlasy zdravější a "živé";
 • při použití prof. Barvy barvy budou rovnoměrně a rovnoměrně rozloženy na vláknech - to je usnadněno stabilizačními činidly v kompozici, které jsou zaměřeny na snížení rychlosti reakce.

Kromě toho jsou profesionální barviva odolnější, nemají takovou ostrou "chemickou" chuť, jako domácnost, a mohou být smíchány, aby vlasy měly neobvyklou stín. Nevýhody tohoto druhu kosmetického výrobku lze nazvat velmi nákladnými náklady a dostatečnou komplexností v aplikaci, protože technologie barvení vlasů vyžaduje určité znalosti a zkušenosti v oblasti kadeřnictví, které mají pouze odborníci.

Připravili jsme pro Vás nejlepší z nejlepších a nejoblíbenějších profesionálních barviv na vlasy, které jsou rozděleny podle cenové kategorie, typu a popularity. Při sestavování ratingu byly vzaty v úvahu:

 • trvání účinku;
 • značková paleta odrůdy;
 • složení laku (včetně obsahu přírodních prvků);
 • recenze kadeřníků.

Nejlepší profesionální barviva na vlasy

Téměř každý výrobce profesionálních produktů pro barvení vlasů nabízí barviva k prodeji ve třech cenových segmentech. Jedná se o barviva prémiové třídy, střední kategorie a levné produkty, které splňují všechny stanovené normy kvality, ale současně mají náklady o něco vyšší než náklady domácích barev. Během našeho názoru se seznámíme s několika nejlepšími představiteli rozpočtových značek, které pomohou změnit obraz žen bez značných investic.

4 Estel Professional ESSEX

Estel Professional ESSEX je jedna z nejoblíbenějších barev pro profesionální použití, kterou ruští zákazníci často vyžadují ve vyhledávačích. Domácí nástroj se vyznačuje cenově dostupnými náklady a velmi slušnou kvalitou. Kromě toho se produkty Estel nacházejí nejen ve specializovaných prodejnách, ale také na regálech běžných kosmetických oddělení.

Mnoho žen, které se pokusily o barvu této značky, zaznamenaly svou schopnost malovat přes šedé vlasy, aniž by vysypaly vlasy a přidaly objem a pompely. Nevýhodou může být přičítán nejdelší účinek akce (v průměru pigment drží na prameny až 3 týdny) a velmi silný pach amoniaku. Zbytek produktu plně splňuje všechny požadavky - rovnoměrné barvy, nedráždí pokožku hlavy a má velkou paletu odstínů. Estel Professional ESSEX je dodáván pouze s jednou trubicí látky, takže budete muset koupit ochranné rukavice a oxidant samostatně. Kapacita s barvou - 60 ml.

3 Indola Professional Blonde Expert

Profesionální permanentní barvivo Blonde Expert je jedním z produktů řady Indola Professional a je určen speciálně pro blondes nebo ty, kteří chtějí získat pouze barvu vlasů. Použití nástroje umožňuje zažít moderní integrovanou technologii lepení, která je zaměřena na zvýšení přírodní základny o 4-5 úrovní, přičemž významně snižuje riziko poškození kůžičky. Stíny řady Highlift a Pastel se snadno používají a pomáhají vám vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Nepochybné výhody barvy mohou být také přičítány skutečnosti, že současně se rozjasňuje a zbarvuje.

Blonde Expert, stejně jako většina podobných kosmetických výrobků, může způsobit alergie, takže před aplikací je nutné zkontrolovat kůži pro individuální toleranci součástí léku. I přes veškeré úsilí výrobců není žádným tajemstvím, že blonďatá barvení způsobí maximální poškození vlasové šachty, takže blondýny potřebují ještě dvakrát více pozornosti, aby věnovali pozornost stavu vlasů. Profesionální stylisté doporučují aplikaci barvicího přípravku stejného výrobce po barvení, například masku pro obnovení Indola Color Leave.

2 Keen Color Cream

Odolná německá krémová barva Keen Color Cream dokáže dokonale zvýraznit přirozené barvy nebo zcela změnit obraz, zabarvení kudrlin v neobvyklém, jasném odstínu. Všechny barvy představené v profesionální sérii jsou správně smíšeny, takže každý módista si bude moci vybrat přesně ten tón, který bude dokonale vyhovovat jejímu preferencím a přizpůsobit vzhledové vlastnosti.

Kadeřníci často ve své práci používají Color Cream od Keenu, přičemž si uvědomují vynikající reprodukci barev, odolnost vůči vyblednutí a vyluhování (až 2 měsíce), přítomnost přírodních složek (mléčné bílkoviny) a také schopnost pomoci s intenzivním tonizováním (přidání oxidačního činidla 1, 9%). Barva se prodává ve velkých zkumavkách o objemu 100 ml, což obzvlášť potěší majitele dlouhých kudrlin, protože jejich jednotné zabarvení nemusí být dostatečné pro lahve standardních velikostí. Podle hodnocení jsou většina zákazníků spokojena s tímto nástrojem. V některých komentářích najdete komentáře o složitosti mytí pigmentu z otevřené kůže, takže při aplikaci byste měli být obzvláště opatrní.

1 Kapous Professional

Výrobky ruské značky Kapous se osvědčily v oblasti barvení vlasů i v domácnosti. Profesionální řada obsahuje více než 100 odstínů, obsahuje minimální množství čpavku, velmi pečlivě, ale zároveň účinně barví vlasy od kořene až po špičku. Navzdory tomu, že je podle našeho názoru nejlevnějším barvivem, podle recenzí kadeřníků je Kapous Professional jedním z nejlepších ve své kategorii.

Barva má tlustou strukturu, která po míchání s oxidem přechází na měkčí, smetanou strukturu. To neteče, je snadno aplikovatelné a je rozloženo v kudrlích. Po nanesení vlasů zůstává hladké a lesklé, dochází k mírnému působení laminace. Z přírodních složek uvádí výrobce přítomnost výtažku ženšenu a rýžových bílkovin. Díky těmto komponentám nedochází k žádným negativním účinkům v podobě dělených konců nebo dehydratace po aplikaci nástroje. Barva se postupně odstraňuje, aniž by se zanechaly skvrny a holé skvrny. Průměrná doba rezistence - až 6-8 týdnů.

Nejlepší profesionální barvy vlasů s amoniakem

Přítomnost amoniaku (nebo amoniaku) v kompozici je určena k "uvolnění" těla vlasů, což umožní barevnému pigmentu proniknout co nejlépe do vrstvy šupiny. Takové barvy zaručují dlouhodobější účinek, pečlivěji obarví šedé vlasy, ale také mají řadu nevýhod v podobě možného popálenin nebo dráždění sliznice pokožky. Pokud nemáte alergickou reakci na čpavek a nebudete barvit vlasy více než jednou za 2 měsíce, doporučujeme seznámit se s TOP nejlepších profesionálních barviv při dlouhodobé expozici.

3 Farmavita Life Color Plus Profesionální

Life Color Plus od italské značky Farmavita je permanentní barva smetanové barvy, která je založena na pokročilé technologii navržené tak, aby minimalizovala škodlivé účinky amoniaku bez ztráty intenzity barvy. Pro tyto účely vývojáři přidali ke složení oligopeptidů plodu Bertholetia Excelsa (Brazilská ořech), které jsou schopny proniknout do vlasové kůžičky a vytvořit ochranný film na pokožce hlavy. Díky tomuto procesu je epidermis méně ovlivněna chemickou léčbou, a proto snižuje riziko podráždění a zánětu kůže. Kromě toho při výrobě nátěru s použitím pigmentu s vysokým stupněm rozptylu, který snižuje celkové množství škodlivých látek.

Rozsah barev se skládá ze 110 nádherných odstínů. Při malování šedé vlasy výrobce slibuje až 100% pokrytí. Vlasy po proceduře zůstávají světlé, naživu, nejsou zmatené a lze je snadno česat. Lék je prodáván v jasně ozdobných tubách označujících číslo tónu. Zřejmě za účelem uložení výrobce vytištěn návod k použití není na samostatném listu, ale uvnitř kartonu obalu, který okamžitě snížil použitelnost nástroje. Z důvodu této drobné chyby nelze přiřadit Life Color Plus statusu nejlepších, ačkoli to je nejjemnější barva v našem žebříčku.

2 Lisap LK Anti-Age Creamcolor

Dalším zástupcem italského kosmetického průmyslu, který se podílí na našem TOP, je barvivo pro barvení šedých vlasů Lisap LK Anti-Age Creamcolor. Lék byl vyvinut s přihlédnutím ke změnám souvisejícím s věkem, kvůli nimž jsou ženy kudrlinky méně elastické, jsou suché, tenčí a ztrácejí schopnost plné barvení. Paint od Lisap může nejen vizuálně zlepšit vzhled vlasů, ale také pomáhá vyrovnat se s touto nepříjemnou situací. Vlastní systém PHYTO-ENHANCER poskytuje hlubokou penetraci účinné látky i do nejvíce nereagujících vláken, v důsledku čehož barvicí pigment zcela pokrývá šedé vlasy a zajišťuje dlouhodobý a trvalý účinek.

Nástroj má smetanovou strukturu, dobře se spojuje s oxidačním činidlem, rychle se omyje pokožkou a v procesu nezpůsobuje pocit pálení. Má bambucké máslo, jojobu a kokosový olej. Paleta se skládá ze 16 epizod, 113 odstínů a 7 mixtonů. Barva se prodává v tubách o objemu 100, 75 a 60 ml.

1 profesionálové Wella Illumina Color

Profesionálové Illumina Color je vysoce kvalitní kosmetika, která spojuje ohromující dlouhodobý efekt s nejjemnějším působením. Tato droga byla vyvinuta na základě nejnovějších vědeckých poznatků, takže Wella uvolnila super-odolnou barvu "ve světle", která může poskytnout lesk a vnitřní lesk dokonce i pramenům se zraněnou strukturou. Patentovaná technologie Microlight chrání vlákna, vyživuje vlasy a udržuje optimální vodní rovnováhu nezbytnou pro jejich zdravý vzhled a správný růst.

Uživatelé si všimli, že pokud se Illumina Color aplikuje v souladu s doporučeními výrobce, pak při barvení v jednom tónu můžete dosáhnout elegantního laminování, které dodá vlasům dobře upravený a ušlechtilý lesk jako po návštěvě nejdražšího salonu. Barvivo se zředí oxidem v poměru 1 ku 1, doporučeným časem expozice - od 30 do 40 minut. Objem jedné lahvičky je 60 ml.

Barva zůstává na vlasu až 2 měsíce, postupně snižuje intenzitu pigmentace, ale zanechává rovnoměrný povlak a příjemný pocit jemné péče. Pro takovou řadu pozitivních vlastností si Wella Illumina Color zasluhuje být nazývána nejlepším ze série profesionálních produktů, které lze úspěšně aplikovat doma.

Nejlepší barvy vlasů bez amoniaku

Barvy bez amoniaku patří do kategorie polozrezivé - nepronikují hluboko do vlasů, ale prostě obalují, čímž chrání kudrlinky před škodlivými účinky chemikálií, chrání jejich strukturu, zdraví a přirozenost. Hlavní nevýhodou těchto barviv je spíše krátkodobý účinek. Po 3-4 týdnech budete muset zopakovat postup barvení znovu, protože tentokrát barvivový pigment téměř zcela umyje vlasy.

3 Matrix Color Sync

Přípravky americké značky Matrix se nacházejí téměř ve všech salonech naší vlasti, neboť pod značkou této společnosti se vyrábí velké množství různých profesionálních produktů pro péči o vlasy. Barevný syntetický krém bezammiachnaya obsahuje optimální množství ceramidů, což umožňuje obnovit poškozené oblasti, vyplňovat pórovitost a vytvářet hedvábnější a rovnoměrnější strukturu vlasové šachty. Jedná se o nejlepší variantu barvení pro dívky, jejichž kadeře jsou tenké nebo poškozené, protože kromě komplexu přírodních lipidů je složení přípravku dodatečně obohaceno živinami a ochrannými látkami. Barva je vynikající pro vytváření nových odstínů na přirozených vlasech a může být použita pro korekci barev na pigmentovaných barvách.

Použití technologie Color Sync pomůže blonďatým děvčatům rozšiřovat svůj obraz získáním silného odstínu na předbělených nebo rozjasněných pramenech. V kombinaci s jinými barvami tohoto výrobce můžete provádět libovolné barevné tónování, což vám dává účes lesklý jas a atraktivitu. Doporučuje se používat s aktivátorem krému Color Sync. Objem prostředků - 90 ml.

2 Schwarzkopf Profesionální Igora Royal

Měkké trvalé barvivo bez čpavku, vyrobené s využitím exkluzivní technologie Schwarzkopf, je inovativní výrobek, který může drasticky změnit barvu vlasů a obnovit bilanci lipidů během barvení. Složení nátěru obsahuje velké množství přírodních ingrediencí určených pro intenzivní zvlhčování, výživu a ochranu vlasů před vnějšími faktory. Kombinace extraktu z hroznového oleje šetrného k životnímu prostředí, moringa z mikroskopických olejnatých semen, oxidu křemičitého a biotinu narušuje proces stárnutí a vlasy jsou pružnější a silnější.

Podle recenzí kadeřníků se Igora Royal dobře hodí a nerozšíří se během aplikace, nezhoršuje pokožku hlavy, nezpůsobuje alergie a zaručuje získání zvoleného odstínu. Zvláště ocenil tento vývoj dívky s lehkým typem barvy - při nátěru blond vlasů na blond, barva není žlutá a má vynikající pigmentaci. Pomocí tohoto barviva bez čpavku lze dosáhnout 4-tónového vyjasnění. Prostředky mají příjemnou květinovou vůni, je vydáváno v tubách o objemu 60 ml.

1 L'Oreal Professionnel Diarichesse

Diarichesova barva od legendární francouzské společnosti L'Oreal získala nejpozoruhodnější zpětnou vazbu jak od esa kadeřníků, tak od obyčejných žen, které se namalovaly. S tímto alkalickým barvivem na tón můžete snadno zbavit prvních šedých vlasů a dodat přirozeným vlasům více syté přírodní odstíny s příjemnou záře, která je patrná i na původní tmavé bázi. Dobře promyšlený vzorec vám umožňuje zesvětlit až 1,5 a maximalizovat ztmavnutí až 4 tónů. Krycí vrstva ideálně zakládá na dříve namazaných zámcích, nezanechává žádný dojem o regrown kořenech a je vhodná pro ošetření obzvláště citlivých a poškozených kadeří.

Paleta L'Oreal Professionnel Diarichesse obsahuje velký výběr mléčných, pěnivých, béžových, hnědých, červených, švestek a mědi v teplých a studených odstínech, které jsou neustále aktualizovány a aktualizovány novými. Barva se dlouho nepožívá, protože pigmenty pronikají hluboko do vlasů a objevují se zvenčí a fixují dlouhotrvající efekt. Objem tuby - 50 ml.

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

Pro Více Informací O Suché Vlasy