logo

Barvy vlasů bez čpavku - funkce, nejlepší produkty a recenze

Výrobci se pokoušejí potěšit spotřebitele a vyrábějí řadu barviv pro každou chuť. V každé distribuční síti můžete snadno zakoupit jak barvy bez čpavku, tak barviva obsahující amoniak. Ty jsou však zcela nebezpečné.

Poškození amoniaku na vlasy

Již dlouho je vědecky dokázáno, že amoniak způsobuje při malování nenapravitelné škody.

Co je nebezpečný hydroxid amonný:

 1. Vyvolává destrukci proteinů odpovědných za regulaci výskytu melaninu obsaženého ve struktuře vlákna.
 2. Znepokojuje obvyklý způsob fungování mazové žlázy.
 3. Slabá kudrlinky, zasychá a vybledne.
 4. Mít schopnost proniknout do pórů pokožky způsobuje nenapravitelné poškození uvnitř těla.
 5. Vyvolává křehkost vlasů.
 6. Při zvýšení doporučené doby barvení je možné provést částečnou ztrátu vlasů a získat jiný rozsah barev.

Obsahuje barvy bez amoniaku

Jemný prostředek je schopen jemně zbarvit kadeře bez poškození. Absence amoniaku a snížený podíl peroxidu vodíku v přípravku vám umožní provést proceduru bez změny struktury vlasů.

Moderní výrobci navíc nabízejí docela široký výběr barev, které jsou téměř stejně dobré jako čpavkové produkty. Barvivo, které neobsahuje hydroxid amonný, může být používáno průběžně bez obav o zdraví srsti.

Hlavním rysem barvivového přípravku bez amoniaku byla jeho postupná akumulace ve vlasové kůžičce. To umožňuje každému dalšímu postupu pozorovat stále živější a nasycený odstín, který je schopen přetrvávat co nejdéle.

Princip činnosti

Výrobci barviv často používají ethanolamin jako hlavní součást k nahrazení hydroxidu amonného. Chemikálie není schopna ovlivnit pokožku hlavy, mazové žlázy, strukturu vlasů. Důležitou výhodou je také nepřítomnost ostrého zápachu, který mají čpavec.

Ethanolamin proniká do vlasové šachty bez ovlivnění hlubokých vrstev keratinových buněk. To je přesně to, co umožňuje provádět postup naprosto bezpečně, protože keratin je vystaven minimálnímu dopadu.

Barva obaluje pramen se speciálními komponentami a drží barvivo přímo ve struktuře vlasů. Pečlivě navrhované výrobci, balzám v obalu bude krmit vlákna, bude kudrlinky měkké a hedvábné.

Nejlepší nejlepší

Nejlepší prostředky pro lakování oceli:

Loreal Casting Gloss

Jednou z komponentů je včelí mléko, které vám umožní pečovat o vlasy a přidat hlavu vlasů jemnost a jemnost. Barva upozorňuje na neuvěřitelně příjemnou vůni divokých bobulí a dokonale vyplňuje šedé vlasy. Paleta je zobrazena v 26 odstínech, které lze zakoupit v každém obchodě se specializací.

Náklady na barvu jsou v rozmezí 300-450 rublů na balení.

Garnier barevné lesk

Natírá více než 50% šedých vlasů, zvyšuje jejich lesk a dodává novému odstínu přirozený zářit, přirozenost. Komponenty obsahují užitečný extrakt brusinek a arganového oleje. Barva má krémovou strukturu a zachovává získanou barvu více než 40-50 dní. K dispozici v paletě 16 odstínů.

Náklady na balení se pohybují v rozmezí 160 rublů.

Základní barva Schwarzkopf

Obsahuje výtažky bílého čaje a lychee, které poskytují jemnou péči o prameny. Neuvěřitelná trvanlivost poskytuje téměř úplné malování šedých vlasů. Souprava navíc obsahuje vitamínovou masku, která vyplní strukturu zakřivení pomocí užitečných prvků. Paleta se skládá ze 20 odstínů.

Cena je mezi 350-450 rublů.

Moderní barvivo, které nevyvolává poškození struktury vlasů, působí proti alergickým reakcím a dodává lesk a lesk na kadeře. Možná je objasnění kudrlin na 12 tónů.

Náklady na jedinečný nástroj - od 700 rublů.

Tipy pro použití

Specialisté učinili několik doporučení ohledně použití barvy:

 1. Nečistěte kadeře bezprostředně před barvením.
 2. Ujistěte se, že rovnoměrně rozložíte barvu a omyjte ho vlažnou vodou.
 3. Použití balzámu je nedílnou součástí procesu.
 4. Světlé prameny mění odstín mnohem rychleji než černé. Na základě těchto úvah stojí za to mírné snížení doporučené doby dokončení procedury.

Je možné zesvětlit vlasy bez amoniaku?

Lightening curls s nátěrem, který neobsahuje amoniak, je možný. Kromě toho postup slibuje, že bude jemný s převážně obnovujícím účinkem.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhody barviva jsou:

 1. Neprítomnost škodlivých účinků na vlasy - barvivo obklopuje povrch bez pokusu proniknout dovnitř vlasů.
 2. Možnost častého používání barvy v případě potřeby.
 3. Obsah bohatého komplexu vitamínů, který vyplňuje kadeře s množstvím stopových prvků.
 4. Dlouhodobé používání přípravku akumuluje pigment na prameny, což umožňuje každým postupem zvýšit stupeň jasu a sytosti nového odstínu.

Stejně jako všechny ostatní výrobky má barvivo několik nevýhod:

 1. Poměrně vysoké náklady na opravdu odolné barvy.
 2. Méně dlouhé uchování získaného odstínu na hlavě vlasů ve srovnání s barvením prostředky na bázi amoniaku. Vyžaduje pravidelné postupy.
 3. Ne všechny značky mohou poprvé natřít celé šedé vlasy.

Recenze

Alexandra, 25 let

Jakmile duše požádá o změnu, okamžitě dostanu barvu Garnier Color Shine, protože pro mě je nesmírně důležité udržovat si zdraví vlasů. Moc se mi líbí, že barvivo se nesmí šířit a má neuvěřitelně příjemnou vůni. Kromě toho výrobce v obalu dodává masku na vlasy, která vyživuje kudrlinky a po barvení získává nejen novou barvu, ale také přírodní svěžest, lesk a lesk. Výsledkem barvení je vždy spokojen.

Veronica, 43 let

S příchodem prvních šedých vlasů jsem začal aktivně používat barvy bez amoniaku. Vybrala si Schwarzkopf Essential Color. Vlasy jsou krásně zbarvené, zanechávají příjemnou vůni, měkkost a hedvábnost. Velmi potěšilo 100% zastínění šedivých vlasů a uchování získaného odstínu asi 2 měsíce. Barva je docela šťastná, takže teď používám pouze tuto značku.

Svetlana, 35 let

Nedávno prošla vysvětlením v kosmetickém salónu s barvou bez amoniaku. Upřímně řečeno, moc jsem nevěřil tomu, aby bylo dosaženo požadovaného - získání blond odstínu, neboť mé přirozené barvy jsou spíše tmavé. Avšak pán, který používal barvivo Chi, mi dal kudrlinky blond odstín, což neuvěřitelně změnilo můj obraz a zvýšilo sebevědomí. Po barvení si vlasy udržují jemnost, pružnost a přirozený lesk.

Angelina, 24 let

Vzhledem k mé lásce k periodickému znečištění jsem se rozhodl používat pouze činidla bez čpavku, aby mé vlákna zdravé. Vybrala si poměrně drahou Chi barvu. Nicméně po prvním postupu jsem si uvědomil, že jsem udělal správné rozhodnutí a nástroj opravdu stojí za peníze. Vlasy se změní až na 12 tónů v jednom zbarvení, zachová si pružnost, měkkost a zachová si získaný odstín po dlouhou dobu.

Hodnocení nejlepších barev bez amoniaku na vlasy

Mít schopnost změnit barvu vlasů na přání srdce, aniž byste se obávali, že byste je změnili na bez života, to je malý sen nějaké ženy. Mnoho lidí chce experimentovat a měnit, ale škody na barvivových kompozicích pro strukturu chloupků se strachují a dělají takovou touhu ne tak atraktivní. Dnes existuje vynikající alternativa - sloučeniny bez amoniaku, jejichž použití nejen nemá tak výrazný negativní účinek, ale dokonce pomáhá obnovit vlasy a učinit je zdravějšími.

Barva bez čpavku - co je to a co je jeho složení?

Amoniak se používá ve složení vlasových barviv jako látka, která zajišťuje pronikání pigmentu do struktury vlasů - zvyšuje váhy a v nich je upevněna, což zvyšuje stupeň citlivosti na barvicí kompozici. Nevýhodou je, že po tom, co váhy prostě nemohou být přirozeně uzavřeny, vlasy nakonec zůstávají nadměrně sušeny a vypadají bez života. Prostředky bez amoniaku neobsahují tuto nebezpečnou složku, nahrazují se bezpečnějšími a šetrnějšími látkami (nejčastěji se jedná o monoethanolamin), které nevyvolávají takové závažné destrukční změny struktury vlasů.

Nepochybně nelze říci, že prostředky bez amoniaku jsou zcela neškodné - jde o chemické směsi, které mohou mít negativní účinek, ale značně se liší ve škodách. Měkké barvy často obsahují velké množství přírodních složek, které přispívají ke zlepšení stavu vlasů. Může se jednat o řadu olejů, rostlinných výtažků a komplexů vitamínů.

Přehled nejjemnějších barev vlasů a jejich palet

Bezpečnost barvy je důležitým argumentem pro nákup jedné nebo druhé krabice s nástrojem, ale výrobek a další vlastnosti produktu jsou také důležité. Pro kupujícího je důležitý odstín, schopnost koupit všechny součásti kompozice na jednom místě, další pečující vlastnosti. Pro snadnější výběr vám nabízíme seznámení se seznamem nejoblíbenějších produktů této kategorie.

Estel Sense De Luxe (Estelle)

Barva bez amoniaku profesionální značková kosmetika pro vlasy Estelle je k dispozici v tubách o objemu 60 ml. Chcete-li použít, musíte si zakoupit speciální aktivátor od stejného výrobce. Výsledek zbarvení je zcela totožný s přislíbenou barvou v paletě, podle pravidel barev, odstín je nasycený a rovnoměrný. Vzorec obsahuje složky přísad péče: avokádo a olivový olej, pantenol, které společně poskytují komplexní ochranu vlasů před vnějšími negativními vlivy, vyživují a hydratují, obnovují strukturu a přirozenou elasticitu. Po barvení vlasů se stává měkkým a lesklým.

L'Oreal Creme Gloss (L'Oreal)

Výrobek je výrobcem postaven jako lak, který nejenže dodává krásnou barvu s přirozeným leskem, ale také zdravý vzhled chloupků. Vzorec bez amoniaku dává trvalý výsledek, který se udržuje až 30krát více než použití šamponu. Vhodný pro všechny typy vlasů a vzhledem k výskytu včelích královských želé je vyživuje a dává krásný zdravý lesk. Kompozice také maluje přes šedé vlasy. Paleta je poměrně široká a sestává z přírodních, přirozených odstínů, které vám umožňují dosáhnout nejpohodlnějšího výsledku. Smetanová struktura kompozice během používání nátěru je snadno rozložena na hmotnost vlasů a neteče.

Matrix Socolor Beauty (Matrix) pro šedé vlasy

Profesionální barvivo díky autorské technologii umožňuje získat jasný a jednotný odstín vlasů, který se přizpůsobuje přirozenému: pigmenty, které se samy nastavují, reagují s přirozenou strukturou vlasů.

S jeho pomocí je možné malovat všechny typy vlasů s obsahem šedých vlasů až 50 procent. Paleta s velkým počtem odstínů umožňuje vybrat nejvhodnější volbu z bohatých tmavých až stylových jasů. Jojobový olej je součástí komplexu péče, který má příznivý účinek na stav vlasů a zdůrazňuje jeho přirozený lesk.

Tónování MATRIX Color Sync pro blondýnky

Krém bez amoniaku je vhodný pro korekci barvy vlasů, která byla namalována dříve, a pro vytvoření nového odstínu pro vlasy, který nebyl objasněn. Můžete použít barvu k obnovení barvy dříve používaných odolných barviv, ale pomocí bezpečnější metody. Kompozice zahrnuje ceramidy, které se starají o strukturu chloupků, které jsou schopné naplnit porézní oblasti, vyrovnat povrch a tím podpořit jednotné zbarvení a následný nápadný lesk.

Garnier barva Shine (Garnier)

Výrobce slibuje, že složení tohoto nátěru bez amoniaku nejen dodá vlasům požadovanou barvu, ale také nepoškozuje, což zajišťuje také přirozený zdravý lesk. Přísady obsahují přírodní ingredience: brusinkový extrakt a arganový olej, které mají pečující a regenerační účinek. Nástroj je vhodný pro natírání částečně šedých vlasů, při změkčování změněných vlasů. Paleta je reprezentována téměř dvěma tuctami krásných odstínů, které dokážou nejúčinněji zdůraznit přirozenou krásu ženy.

Syoss Oleo Intense (Cieces) odolný

Inovativní koncepční produkt firmy Ciez je barva s trvalým účinkem, jehož efekt je založen na zabudování do speciálního oleje-aktivátoru. Složení barvy používá přírodní čisté oleje, které zvyšují účinek barviva, poskytují hlubší penetraci barevných částic do struktury vlasů a také umožňují dosažení měkkosti a lesku. Barva je homogenní a nasycená a proces nanášení barvy nezpůsobuje žádné nepříjemnosti - má krémovou konzistenci a není přítomna žádná nepříjemná chuť amoniaku. Tento výrobek je také vhodný pro barvení šedých vlasů.

Seznam dobrých barev bez amoniaku

Navíc k výše popsaným inkoustům existuje také mnoho méně kvalitních kompozic bez amoniaku, které umožňují dosažení vynikajících výsledků barvení. Je také třeba věnovat pozornost:

 • Kapusová náprava s extraktem ženšenu a bílkovin z rýže;
 • profesionální barva od goldwell;
 • krémová barva od Faberlik;
 • Schwarzkopf Igor pro intenzivní barvení tónu na tón apod.

Pokyny pro barvení vlasů doma

Barviva na vlasy mohou být používána doma a nezáleží na tom, zda je zakoupena profesionální kompozice z Matrix nebo pravidelná z Vella - oba mohou být použity, hlavní věcí je vědět, jak to udělat. Správný výběr barev a provedení samotného procesu barvení dosáhne nejlepšího výsledku i bez velkých zkušeností.

Jak udělat malování na vlasy

Samotný barvicí proces a jeho vlastnosti jsou popsány v návodu, který je připojen ke každé barvě barvy od jakékoliv společnosti. Podmínky se mohou lišit i u podobných výrobců, například některé přípravky se vyžadují na suché vlasy a některé na vlhké vlasy. To je důvod, proč je zcela nezbytné přečíst si pokyny, a to i tehdy, když jste již několikrát namalovali hlavu.

Samotný postup zahrnuje několik kroků:

 1. vlasy se připravují podle potřeby;
 2. pak je nutné barvicí kompozici smíchat s oxidačním činidlem (mohou být dodávány ve stejném balení, jako například v produktech Londa nebo prodávány samostatně, jako v profesionální sérii Estelle);
 3. na pokožku podél linie vlasů je aplikován mastný krém, který chrání před barvením;
 4. vlasová hmota je rozdělena na řezy a aplikace je spuštěna speciální štětkou - nejprve pomocí vytvořených děr od čela po zadní část hlavy;
 5. pak je složení rozloženo po celé délce vlasů a toto by mělo být provedeno opatrně, aby bylo barvivo rovnoměrně položeno;
 6. po nanesení výrobku stárne na hlavě (čas je uveden v pokynech), po kterém je omyt;
  vlasy musí být dodatečně ošetřeny balzámem.

Jak rychle umyt nežádoucí barvy

Barvy bez amoniaku jsou méně odolné ve srovnání s klasickými barvivy, proto jsou omyty poněkud rychlejší. Pokud však výsledný odstín nepatřil okamžitě a není tu potřeba jít s ním asi měsíc, můžete použít tyto prostředky:

 • speciální chemické promývání;
 • lidové prostředky (rostlinné oleje, pivo, kefír, voda okyselená citronem nebo octem atd.).

Jak často můžete barvit vlasy

Vzhledem k relativní neškodnosti kompozice a jejích příznivých vlastností pro stav vlasů není překvapující, že se může používat mnohem častěji než běžné formulace s amoniakem. Odborníci doporučují opětovné použití nátěrových hmot, když odstín začíná ztratit svou intenzitu, aby se udržel neodolatelný vzhled nebo je touha měnit v jednom směru.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Při barvení vlasů normální barvou nejsou to sloučeniny, které se dostanou na kůži, ale nebezpečné výpary amoniaku uvolněné během postupu jsou škodlivé. Používání přípravku bez amoniaku je tedy možné během těhotenství, ale doporučený postup je stále nemožný. Před přijetím takového rozhodnutí byste se měli poradit se svým lékařem. Je také nutné vyhnout se barvení v prvním trimestru, kdy je plod nejvíce ohrožen vnějšími vlivy.

Recenze

Tanya: Byl jsem obarven v salonu s vlasy Matrix, zpočátku jsem byl s výsledkem spokojen. Ale co se týče mě, už příliš rychle je barva vymačkána a stává se nějakým způsobem nepochopitelná, v ní není zachována žádná jasnost a nasycení.

Irina: Měla jsem italskou barvu bez čpavku, bohužel, už si nepamatuji jméno a bylo to skvělé. Nějak mi dali pár balíčků a já jsem jí dlouhou dobu maloval. Teď se snažím najít náhradníka a doposud mi Estel jen vyhovuje svým vlastnostem.

Marina: Chci říct, že odolný Ciez je jen zázrak! Nevím, jak a kde přišli s tím, ale plní všechny své úkoly na maximum - barva je krásná, vyrovnaná a opravdu odolná. A při použití žádného špatného zápachu!

Jaké barvivo bez amoniaku je lepší a efektivnější?

Ženy často experimentují s jejich vzhledem. Chcete-li drasticky změnit obraz a stát se oslňující blonďatou z hořící brunetky nebo jen malovat přes šedé vlasy není problém nyní. Pro ty, kteří pravidelně využívají barvení, je barvivo pro vlasy bez amoniaku ideální volbou, protože má nejjemnější vlastnosti.

Používání agresivních barviv kazí vlasy, stávají se suchými a bez života. Alternativně vyrábějí výrobci kosmetických přípravků řadu barviv bez amoniaku, které umožňují nejen změnu barvy vlasů, ale také hlubokou profesionální péči. V našem článku předložíme přehled nejpopulárnějších barev bez čpavku a povíme vám o jejich výhodách a nevýhodách.

Výhody barev bez amoniaku

Složení konvenčních barviv na vlasy zahrnuje amoniak, který zajišťuje hluboké pronikání barvivového pigmentu do struktury vlasů. Díky tomu je možné dosáhnout trvalého účinku a dlouhou dobu udržovat jasné a syté barvy. Ale amoniak působí příliš agresivně, poškozuje povrch vlasové šachty, což je křehký a slabý. Kromě toho je čpavek schopen proniknout do pórů kůže a mít toxický účinek na tělo, což způsobuje podráždění a alergické reakce. Škodlivý účinek zvyšuje peroxid vodíku, který zbarvuje přirozený pigment vlasů a vyvolává jejich suchost a zlomení.

Profesionální barvy vlasů bez amoniaku působí pečlivě, zabraňují poškození a mají minimální traumatický účinek. Složení těchto fondů obsahuje přírodní oleje, vitamíny a rostlinné výtažky, které zlepšují barvivový pigment a obalují všechny vlasy a vytvářejí ochranný film, který zabraňuje poškození.

Barviva bez amoniaku chrání kadeře před negativními vnějšími vlivy, pomáhají posilovat kořeny, zabraňují nadměrnému vysychání a vyčerpání vlasů. Oni obsahují mnohem méně peroxidu vodíku, v důsledku toho, po barvení pramenů vypadají živé a lesklé, udržují zdravou strukturu a dobře upravený vzhled.

Nevýhody barvy vlasů bez amoniaku

 1. Mezi nevýhody ne čpavkovitých látek ukazují uživatelé nestabilní výsledek barvení. Jas jasu barvy se ztrácí po 4-6 šamponování. Bezpečnost produktu však umožňuje používat toto barvivo bez poškození vlasů mnohem častěji a požadovaný odstín může být udržován pravidelným tónováním kadeř.
 2. Další nevýhodou produktu je nerovnoměrné rozložení barvy, takže je lepší nechat tuto barvu používat doma, ale svěřit barvicí proceduru profesionálnímu kadeřníkovi.
 3. Barvy bez amoniaku se sbarvují šedivými vlasy horšími, protože bez vlivu agresivních látek barvivový pigment sotva proniká strukturou šedých vlasů a rychle se vymyje. Kromě toho jsou tyto nástroje mnohem dražší než běžné odolné barvy, což je důležitý faktor, protože je třeba je používat mnohem častěji.
 4. Použití bezazamachny barvy vám nedovolí efektivně odlehčit tmavé vlasy, v nejlepším případě můžete změnit barvu na 2-3 tóny, ne více. Pokud se tedy chcete vrátit z bruneta na blondýnku, musíte si vybrat jinou barvu.

Vlastnosti

Dobré barvivo na vlasy bez amoniaku umožňuje nejjemnější způsob, jak provádět barvení. Velcí výrobci kosmetických přípravků vyvinuli unikátní patentované vzorce, které poskytují požadovaný účinek, tj jemné barvení vlasů, při zachování jejich zdraví a zachování struktury.

Účinné látky zajišťují distribuci barvivového pigmentu, minerální oleje vytvářejí ochrannou fólii a v kombinaci s rostlinnými výtažky a vitamíny zajišťují výživu, hydrataci a posilování vlasů. V důsledku toho prameny získají lesklý lesk, vypadají dobře upravené, hladké a hedvábné.

Takové barvy jsou zcela bezpečné, ale v jejich složení jsou ještě chemikálie, bez nichž není barvení možné. Proto výrobci společně s barvami vložili do obalu speciální balzámy, které eliminují jakýkoli negativní dopad a chrání prameny před vysycháním. Balzámy obsahují výživné a kondicionační doplňky, díky nimž vypadají vlasy silně, objemně a zdravě.

Bezbarvové směsi pigmentů vyrábějí všechny známé kosmetické značky, můžete tento výrobek koupit jak v obchodě se specializací, tak v běžném supermarketu. Pokud se rozhodnete změnit obrázek, pak před prvním zbarvením je lepší konzultovat s odborníkem, který vám pomůže najít správný odstín v závislosti na struktuře a stavu vlasů. Z naší strany se pokusíme s výběrem pomoci a představíme vám přehled nejpopulárnějších a nejúčinnějších barev bez amoniaku.

Nejlepší barvivo pro vlasy bez amoniaku

První nátěr bez amoniaku vytvořili odborníci slavné značky Schwarzkopf, a proto začneme s touto společností revidovat.

Schwartzzkopf, což je barvivo pro vlasy bez amoniaku, je zaslouží si oblíbená, dva produkty se staly vedoucím prodeje: Essential Color a Perfect Mousse, které shromažďují nejpozoruhodnější recenze.

Základní barva

Paleta barev této řady se skládá ze 20 odstínů, takže si zákazník může vždy vybrat produkt podle vašich představ. Složení barviv obsahuje výtažky z litchi, bílého čaje a minerálních olejů, které dodávají vlasům jemnost, hydrataci a zářivý lesk.

Barva má bohatou vůni s ovocnými tóny a mírnou akcí, která umožňuje barvit 30 až 100% šedých vlasů v závislosti na zvoleném odstínu. Součástí barvy je balzámový kondicionér s komplexem vitamínů, který zajišťuje intenzivní výživu a hydratace barvených vlasů.

Perfektní pěna (barva pěny)

Řada barevných nástrojů se skládá také ze 20 odstínů. Tato barva je odolná a má speciální pěnivou konzistenci, díky níž ji můžete snadno aplikovat doma. Pokud je výrobek rozložen nerovnoměrně na vlasy, přebytečný nátěr lze snadno vypláchnout bez použití speciálních výrobků.

Složení produktů zahrnuje orchidejový extrakt a sójové bílkoviny, které poskytují silný regenerační efekt a mají příznivý účinek i na vysoce vysušených vlasech. Výrobky této série nemají ostrý zápach, nezpůsobují podráždění a alergické reakce, poskytují kudrlinky jemnost a lesk.

Barva na vlasy bez amoniaku L'Oreal

Řada výrobků Casting Gloss od známé francouzské společnosti je zastoupena 26 barvami, od světle blond až po modře-černé odstíny. Výrobky tohoto výrobce mají příjemnou, jemnou vůni, ve které je nádech divokých bobulí.

Jedinečná, patentovaná kosmetická formulace je založena na královské želé, která činí vlasy poslušným, hladkým a lesklým. Barvy této série jsou poměrně odolné, je velmi vhodné je umístit na vlasy, protože výrobek se prodává v lahvích s vhodným rozprašovačem - sprejem.

Barva bez amoniaku od společnosti L'Oreal se dobře vyrovnává šedými vlasy, aniž by došlo k odbarvení přírodního odstínu kudrlin. Navíc složení barviva obsahuje přírodní oleje a reflexní částice, které dodávají vlasům živý lesk.

Barva na vlasy bez amoniaku Garnier

Výrobky této řady jsou navrženy speciálně pro tónování, ale mnohé z nich raději používají jako samostatný nástroj. Vzhledem k tomu, že tonování nepotřebuje mnoho odstínů, paleta produktů se skládá ze 16 primárních barev.

Použití barviv umožňuje zvýšit přirozené barvy kadeřnic a zvýšit jejich živost, živost a bohatost. Vlasy jsou měkké, objemné a lesklé, snadno se hřebou a vypadají krásně a dobře upravené. Složení nátěrů je obohaceno arganovým olejem, brusinkovým extraktem a komplexem vitamínů.

Výrobce tvrdí, že výrobky této řady jsou schopné poskytnout 100% šedé barvení vlasů, bez ohledu na to, jaký stín byl vybrán. Barvicí pigmenty jsou odolné a uchovávají bohatou barvu vlasů po dobu 5 týdnů.

Barva na vlasy bez amoniaku Faberlik

Paleta barev Faberlik je založena na populárních přírodních odstínech (světle hnědá, zlatá, béžová, měděná, čokoládová). Produkt dobře barví na šedých vlasech a dodává pramenům rovnoměrnou a bohatou barvu. Barva neporušuje strukturu vlasů, poskytuje lesklý lesk, hladkost a měkkost.

Bylinné výtažky z aloe, lotosu, slunečnice, gingko biloba a přírodních olejů spolehlivě chrání kadeře a podporují výživu, zvlhčují a posilují vlasy. Výrobci tvrdí, že toto barvivo ideálně kombinuje funkce obnovy a barvení v jednom postupu, který umožňuje aplikaci produktu na jakýkoli druh vlasů a má být použit na citlivou a podrážděnou pokožku hlavy.

Použití barvy vám umožní okamžitě zesvětlit vlasy o 3 tóny a spolehlivě natřít šedé vlasy. Současně získávají vlasy s odlišnou výchozí barvou a nerovnoměrnou strukturou ideální hladký a nasycený tón.

Amoniaková barva od společnosti Wella

Řada profesionálních barviv Wella má nejbohatší paletu více než 50 různých odstínů. Výrobky jsou poměrně stabilní, ale výrobci varují, že při natírání šedých vlasů by jejich objem neměl přesáhnout 50%.

Složení výrobků této série zahrnuje keratiny a vosky, které pomáhají posilovat a udržovat strukturu vlasů, dodávají jim sílu a zářivý lesk. Kromě toho vosk spolehlivě obaluje vlasy, zajišťuje objem a hustotu a přispívá k zachování sytých barev.

Komplexy vitamínů a přírodních olejů poskytují ochranu, výživu a hydrataci a doslova obnovují vyčerpané a nehybné vlasy, které byly ovlivněny agresivním objasněním.

Barva bez amoniaku Londacolor

Produktová řada je určena pro intenzivní, trvanlivé barvení a tonování vlasů a má nejširší paletu barev (až 90 odstínů). Důraz je kladen především na studené odstíny, ve sortimentu můžete dokonce najít lila a modré tóny.

Barvivo má šetrný účinek, ale může drasticky změnit barvu vlasů. Má dobře šedé vlasy a je odolný. V tomto případě vám barva umožňuje jemně pečovat o vlasy, zachovat jejich strukturu, poskytovat sílu, výživu a hydrataci.

Různá barevná paleta umožňuje realizovat jakoukoli fantazii a nejmenší mikrokuličky s pigmenty pronikají do struktury vlasů a poskytují nejenom barvení, ale také obsahují odrazné komponenty, které dodávají prameny lesklým leskem a bohatým vícerozměrným barvám.

Zvláště vybraná struktura barvy nedovoluje, aby se šířila vlasy, jemně obaluje prameny v důsledku obsahu vosků a keratinů. Tyto látky vyrovnávají strukturu porézních a poškozených kadeří a poskytují stabilní a jednotné zabarvení.

Jak vybrat a použít?
 1. Pokud se rozhodnete zakoupit barvu na vlasy bez čpavku, zkuste si koupit zboží ve specializovaných prodejnách a nezapomeňte zkontrolovat kód šarže na obalu. Jeho přítomnost naznačuje, že to není falešný, ale kvalitní produkt.
 2. Dobrá barva bez amoniaku nemůže být levná. Pokud vám bude nabízeno barvivo za cenu, která je několikrát nižší než podobný výrobek v obchodě, měli byste přemýšlet o jeho kvalitě. Je lepší nekupovat takové zboží, jinak by byla zaručena alergická reakce a další zdravotní problémy.
 3. Téměř všichni známí výrobci vlasových barviv zveřejňují na svých oficiálních místech dostupné palety. Proto stojí za to jít do offline obchodu a zvolit nejvhodnější odstín pro sebe na tomto zdroji.
 4. Před prvním použitím jakéhokoli barviva doporučujeme provést kožní test. To pomůže vyhnout se nepředvídatelným alergickým reakcím.
 5. Kompozice by měla být aplikována na špinavé vlasy. Současně by na hlavě neměly být žádné stylingové výrobky ani jiná vlasová kosmetika, jinak by barva klesla nerovnoměrně nebo se objevila chemická reakce nátěru s cizí komponentou.
 6. Krátké vlasy mohou být namalovány samostatně. Doporučuje se, aby byly vlasy středně dlouhé a dlouhé v kadeřnických salonech. To zajistí jednotné barvení pramenů.
 7. Barva by měla být aplikována na vlasy po celé délce, začínající od kořenů a končící špičkami. Doba expozice kompozice může být odlišná, takže před lakováním je třeba pečlivě prostudovat pokyny a dodržovat všechna doporučení k postupu.
 8. Na konci přiděleného času se barva vypláchne, vlasy se několikrát opláchne a je součástí balení speciální balzám. To zajistí jemnou péči a zachová si bohatou barvu po dlouhou dobu.

Podívejte se na video: Jak si vybrat barvivo na vlasy? Pravda o barvách bez amoniaku

Podívejte se na video: Barvivo na vlasy s amoniakem a bez něj: která složka je bezpečnější a bezpečnější

Hodnocení aplikací

Recenze č.1

Již několik let musím pravidelně malovat šedé vlasy. Dříve jsem použil trvalé, levné barvy, ale jejich součásti se ukázaly být tak agresivní, že podrážděly pokožku hlavy a poškozené vlasy. Staly se matné a bez života, suché, křehké a vyčerpané. Nicméně nebylo možné odbarvit barvu, chtěl jsem vypadat slušně a skrýt staré šedé vlasy.

V kadeřnickém salonu doporučili vyzkoušet Gamnyerovo neamoniakální barvivo na vlasy, přičemž zajistily, že složení těchto výrobků dobře barví šedé vlasy. Rozhodl jsem se to vyzkoušet, ačkoli tento výrobek byl mnohem dražší než nástroje, které používá dříve.

Jako výsledek dostala dokonce sytější barvu a vzhled jejích vlasů se změnil k lepšímu. Objevil se lesk, vlasy vypadaly živě a dobře upravené. Zároveň je efekt barvy velmi měkký, nedráždí pokožku hlavy, což pro mě představuje obrovský přínos.

Zkontrolujte číslo 2

Neustále zbarvuji vlasy v salonu a vybírám to Faberlik bez amoniaku. Opravdu se mi líbí tato řada výrobků, mají převážně přirozené tóny, vždycky si vybírám zlatý odstín. Barva vypadá hladce, vlasy vypadají skvěle, protože výrobek nejen barví, ale také pečuje o vlasy a poskytuje jim jídlo a ochranu.

Je pravda, že neamoniakální barvy jsou méně odolné a rychle se vymyjí, ale jsou zcela bezpečné, takže je můžete používat k udržení barvy mnohem častěji. Radím každému, aby opustil barviva, doslova vypaloval vlasy a šel do peněz bez amoniaku.

Zkontrolujte číslo 3

Vždycky si barví vlasy s Londacolorem. Je to odolná barva, která dlouho zůstává na vlasy a zachovává svou oblíbenou barvu načervenalé mědi. Při příští návštěvě obchodu jsem si všiml, že existuje nová řada výrobků, jmenovitě Londa bez amoniaku.

Četl jsem recenze a rozhodl se zkusit, protože účinek odolných barviv již ovlivnil stav vlasů není nejlepší cesta. Co mohu říct? Barviva neobsahující čpavek působí jemněji, ale velmi rychle se odmyjí. Již po třetím mytí hlavy jsem si všiml, že barva vypadla a vlasy musely být znovu barveny.

A vzhledem k tomu, že nový produkt je mnohem dražší, budete ho muset používat častěji. Nemůžu si dovolit takové výdaje, budu muset odbarvit bez amoniaku.

Nejlepší hodnocení barviv na vlasy bez čpavku

Barva na vlasy bez amoniaku - pro a proti, přehled nejlepších značek

Od té doby, co se zástupci krásné poloviny lidstva snažili změnit svůj vzhled, se uchýlili k vymalování vlasů. Nicméně použití různých sloučenin poškozovalo zdraví kadeřnictví. Naštěstí dnes existuje takový vynález jako profesionální barvivo na vlasy bez amoniaku, které pomáhá bezpečně měnit obraz.

Použití barvy bez amoniaku vám umožní udržet zdravé vlasy

Avšak ne všechny ženy používají tónování vlasů nebo barvení vlasů bez amoniaku, což je způsobeno jejich špatným vědomím v této oblasti. Dnes vám detailně řekneme, jaké barvy vlasů bez amoniaku existují a jak je správně zvolit.

Jsme přesvědčeni, že naše původní pokyny budou užitečné i pro zkušené kadeřníky, nemluvě o běžných zákaznících, kteří prostě chtějí změnit vzhled a styl s barvou.

Výhody a nevýhody

Chcete-li vědět, jak zvolit barvivo na vlasy bez amoniaku, měli byste vědět o všech výhodách a nevýhodách těchto směsí. To vám umožní lépe se orientovat v různých značkách, stejně jako pochopit, zda jste připraveni změnit barvu kudrlin, pomocí nátěru neobsahujícího amoniak.

Pozitivní vlastnosti

Hlavní věc, kterou je třeba poznamenat, je šetrný účinek na vlasy.

Složky barvicího prostředku neporušují strukturu, zatímco použití amoniakových směsí vede k tomu, že se kudrlinky stávají:

Avšak barviva na bázi vlasů bez amoniaku mají také snížené množství peroxidu vodíku, což negativně ovlivňuje strukturu kadeří. Při použití takového nástroje pigment prostě obaluje vlasy, ale neprochází.

Kompozice obsahuje přírodní přírodní složky. Například, extrakt z břízy

Kromě toho profesionální italská nebo jakákoli jiná barva tohoto druhu poskytuje obnovu kudrlin v důsledku vysokého obsahu živin a stopových prvků, včetně:

 • Vitamíny B;
 • extrakty z hroznového oleje;
 • extrakty z břízy;
 • prosa výtažky;
 • ostatní rostlinné složky.

To znamená, že je bezpečné říci, že tato barva je téměř přirozená a chrání kudrlinky před negativními účinky ultrafialových paprsků a záruk:

 • normalizace sekrecí semen;
 • aktivace krevního oběhu v kůži;
 • vlasové folikuly;
 • posílení kořenů.

Dávejte pozor. Není divu, že zkušení stylisté a kadeřníci tvrdí, že takový nástroj bude vynikajícím restaurátorem. Bude to vrátit lesk lesk, hedvábný, poskytnout přirozený, přirozený odstín.

Tyto barevné směsi umožňují získat jakýkoli tón kudrlin, aniž by poškodily jejich zdraví.

Doporučuje se používat bezbarvové barvivo na vlasy, i když se rozhodnete experimentovat - odstín se rychle vymyje a můžete to udělat znovu ve stejný den, pokud nejste spokojeni s výsledkem. Poškození srsti nebude z tohoto důvodu.

Negativní charakteristiky

Samozřejmě, i nejmodernější, efektivní a vysoce kvalitní nástroj nemůže mít pouze pozitivní vlastnosti. Pro větší objektivitu musíme poukázat na nevýhody.

Jednou z negativních vlastností je rychlé proplachování barvícího prostředku. Ačkoli výrobci tvrdí, že odstín bude trvat až šest až osm týdnů, ale s každým mytí hlavy, barva stále mizí, i když si to nevšimnete okamžitě.

Dávejte pozor. Není nutné vždy použít tuto variantu barvení, pokud potřebujete vyřešit šedé vlasy. Jediný okamžik, kdy můžete použít šedé vlasy v kombinaci se speciálními fixačními gely, můžete použít barvení bez amoniaku.

Nedoporučuje se používat takové přípravky ani v případě, že se chcete vrátit z brunetky do blondýnky - dokážete dosáhnout vyjasnění maximálně třemi tóny, už ne.

Mezi negativní charakteristiky - vysokou cenou výrobků a rychlým spláchnutím.

Navíc, jak odborníci poznamenávají, nepoužívejte nástroj s vlastními rukama, protože je třeba mít určité dovednosti:

 • pochopit odstíny;
 • mít solidní zkušenost s aplikací barvy;
 • zná všechny vlastnosti použití kompozic tohoto typu.

Poslední negativní charakteristikou je vyšší cena oproti běžným barvám.

Rada Neměli byste radostně uchopit levnou neamoniakální barvivo z police a spěchat na pokladnu u všech párů. Nízká cena znamená nízkou kvalitu.

Ačkoli, když mluvíme o škodě, kterou obyčejné směsi nesou a kolik času, úsilí a finančních prostředků musí někdy být vynaloženo na obnovu poškozených vlasů, pak je asi lepší zaplatit trochu víc.

Přehled nejlepších značek

Zvláště pro vás jsme udělali určitý druh barviv na vlasy bez čpavku - ačkoli jsme záměrně nikoho neposunuli na první ani na poslední místo, ale sestavili seznam s podrobnými vlastnostmi. Po studiu si můžete určit sami, která barva je pro vás nejlepší!

Wella Professionnals Color Touch

Tato značka přitahuje spotřebitele:

 • přírodní složení;
 • přiměřená cena - možná ta nejdostupnější ze všech produktů tohoto segmentu.

Po použití se vlasy stávají:

V fotoproduktech Wella Professionnals Color Touch

V ideálním případě se rozumí prostředek na vlasy, který poskytuje:

 • jednotné barvení;
 • dlouhodobé uchování získaného odstínu.

Dávejte pozor. Ve své sestavě uvedl výrobce další směs. Je ideální pro plné natírání šedých vlasů, pokud přidáte do kompozice malou emulzi peroxidu vodíku.

L'oreal Casting Gloss

Pokud hledáte značku, která vám může poskytnout neuvěřitelný výběr barev, pak je lepší najít toho výrobce. Celkově má ​​série více než dvacet pět odstínů, od černé až po světle blond.

Jedinečnost značky je v přítomnosti královského želé, které poskytuje vaše vlasy:

 • měkkost;
 • něžnost;
 • hedvábnost;
 • lesk;
 • příjemná vůně.

Mezi ingredience patří královská želé

Další výhodou ve prospěch výrobků L'oreal je schopnost plně a úplně nanášet šedé vlasy.

Základní barva Schwarzkopf

Je obtížné setkat se s touto značkou, známou po celém světě.

Když hovoříme o produktech tohoto typu, získává důvěru spotřebitelů kvůli jeho složení, jejímiž složkami jsou:

Produkty Schwarzkopf jsou známé po celém světě.

Linie Schwarzkopf má obecně dva tucty odstínů, které jsou schopny bojovat i se šedými vlasy, v závislosti na zvoleném tónu a malování na 40-100%.

Chi ilonic

Je zajímavé, že tento výrobce není tak široce známý jako předchozí tři, ale také zaručuje zbarvení šedých vlasů, nemluvě o přetrvávající barvě.

Výrobky této značky umožňují osvětlit vlasy osmi tóny.

Hlavní výhodou produktů společnosti je však skutečnost, že její barvicí kompozice umožňují osvětlit kudrlinky o osm tónů, aniž by poškodily jejich zdraví a strukturu.

Revlon Professionals

Složení barevných kompozic tohoto výrobce zahrnuje:

 • obnovení;
 • součásti krmení;
 • pigmenty;
 • kapalných krystalů.

To znamená, že to není ani barva, ale jakýsi krémový gel. Revlon Professionals se doporučuje použít v případě potřeby:

 • malovat přes šedé vlasy;
 • dostat tón, aby odpovídal;
 • získat jasnou, trvalou nasycenou barvu;
 • bude poskytovat vlasy lesk.

Kadus Fervidol Brilantní

Tato značka, která má více než padesát odstínů, je lépe známa odborníkům než běžným spotřebitelům.

Směs obsahuje:

 • extrakty z různých rostlinných olejů;
 • přírodní soli;
 • minerály;
 • vosky a další přírodní ingredience.

Podstata užívání přípravku Kadus Fervidol Brilliant je následující:

 • aktivátor je obarvený zvlněním;
 • pak se jejich původní těsnění provádí pomocí přírodního vosku.

Bezpečná barva, která zaručuje nejen barvení, ale také vynikající vzhled kadeř

Tento přístup vám umožňuje získat nejen stabilní, bohatou barvu, ale i vlasy:

Na konci

Být transformován bezpečnými metodami!

Jak můžete vidět, dobré barvivo na vlasy bez amoniaku je realitou. K dispozici je široký výběr produktů tohoto typu, které vám umožní změnit barvu vlasů, zachovat zdraví a krásu kudrlin.

Další video v tomto článku vám pomůže lépe pochopit diskutované téma.

Nejlepší barvivo bez amoniaku: recenze

Některé z problémů spravedlivého sexu, které i zkušený psycholog odevzdá, pomůže vyřešit výlet kadeřníků. Tato myšlenka patří moudrému člověku, který je velmi dobře obeznámen s ženskou přírodou.

Musíte přiznat, že v kadeřnickém salonu se dívky a ženy zabývají dvěma jejich oblíbenými aktivitami: povídají a zlepšují svůj vzhled. Pro muže je obtížné pochopit, ale nový účes nebo barva vlasů dokáže obnovit nejen obraz, ale i pohled na některé věci. Samozřejmě to funguje jen s úspěšným výsledkem, takže byste neměli věřit jako začátečník stylista.

Pokud jste se dlouho chtěli stát blonďatou, vášnivou červenou nebo čokoládovou brunetkou - tuto myšlenku nezapomeňte. Realizace plánu s menším poškozením zdraví pomůže barvivům na vlasy bez amoniaku. Recenze a názory na poctivý sex týkající se tohoto produktu krásy jsou rozděleny. Pokusíme se shrnout všechny výhody a nevýhody, stejně jako o nejznámějších značkách, které vyrábějí kosmetiku na vlasy.

Proč žádný amoniak?

Okolo roku 2010 se začala objevovat reklama v televizi av časopisech, ve kterých byl představen nový produkt - barvivo na vlasy bez amoniaku. Recenze profesionálů byly matoucí a mnoho dívek a žen si myslelo, že je to jen zlomyslný nárůst prodeje.

Trvalo spoustu času, než jsme prožili výhody vlasových výrobků bez amoniaku na základě našich vlastních zkušeností. Takže co je škodlivý čpavek obsažený v trvalých barvách?

Dvě hlavní složky, amoniak a peroxid vodíku, se nacházejí v běžných barvách. Jejich účinnost je zaměřena na změnu barvy vlasového pigmentu, stejně jako na porušování jeho povrchu, což umožňuje, aby pigment pronikl co nejhlouběji do struktury. Tento efekt neprochází bez stopy: čím častěji barvíte vlasy, tím horší je jejich vzhled.

Samozřejmě, že žádné dobré barvivo na vlasy bez amoniaku, recenze, které budou uvedeny v našem přehledu, je naprosto bezpečné. Výrobci se však snaží minimalizovat množství škodlivých látek.

Schwarzkopf Henkel

Schwarzkopf je považován za průkopníka při výrobě barvy bez amoniaku, takže není divu, že vlasové výrobky mají vynikající pověst. Šampóny, kondicionéry a masky, kosmetika pro styling - výběr linie pro určitý typ vlasů není obtížné.

Nectra Color - nejoblíbenější barva vlasů bez amoniaku "Schwarzkopf". Recenze označují přiměřenou cenu, krásné balení a snadnou aplikaci doma, avšak kvalita podle odhadů zákazníků klesla.

Co slibuje výrobce?

Moderní vlasové produkty se mohou pochlubit celou řadou živin a Nectra Color není výjimkou. Speciální vzorec poskytuje lesklý lesk a velkolepou barvu, vyhladí povrch každého vlasu a zmírní šedivé vlasy.

Složení ošetřujícího kondicionéru zahrnuje: panthenol, olej z meruňkových semen a květinový nektar. Tato kombinace zlepšuje stav vlasů po barvení.

Všechno výše uvedené je uvedeno na barevném poli, ale co to funguje?

 1. Většina těch, kteří se jí podařilo vyzkoušet novinku, popírá malování šedých vlasů. Samotná barva bez amoniaku je téměř neschopná zvládnout tuto pohromu.
 2. Obtížnost zbarvení doma je nerovnoměrná barva.
 3. Není docela spokojen s technikou nanášení barvy. Je nutné vymačkat samotnou barvu do láhve s oxidačním činidlem, protřepat a aplikovat ji pomocí trysky na vlasy. Zákazníci říkají, že na stěnách láhve zůstávají hodně peněz, které lze použít.

Celkově společnost Nectra Color získala nízké známky. Mnoho dívek a žen se shodlo, že tuto barvu nebude kupovat podruhé.

Estel

Estel Professional Cosmetics se poprvé objevila na ruském trhu v roce 2009 a od prvních dnů získala soucit s dobrým sexem. Nicméně nejvíce překvapivá věc byla informace, že výrobcem je firma z Petrohradu, protože kvalita a vzhled výrobků pro kosmetiku nijak neodpovídaly známým zahraničním značkám.

Největší poptávkou je barva vlasů "Estelle" bez amoniaku. Recenze SENSE DE LUXE oslavují bohatou paletu (56 klasických odstínů). Rekonstrukce struktury vlasů, intenzivní výživa a hydrataci je zajištěna kombinací olivového extraktu, panthenolu, keratinu a avokádového oleje.

SENSE DE LUXE patří do kategorie profesionálních výrobků pro péči o vlasy. Z tohoto důvodu musí být smetanová barva smíchána s odděleně zakoupeným 3% okysličovadlem nebo aktivátorem 1,5%, které jsou také uvedeny v sérii Estel. Podrobné pokyny naleznete v každém balení.

Dívky a ženy, které zkoušely barvu bez amoniaku od výrobce v Petrohradě, poznamenávají, že barva vlasů po postupu odpovídá paletě. Barva navíc klesá. Kvůli nedostatku trvanlivosti se barva začne vymývat po dvou týdnech. Existuje kumulativní efekt.

L'Oreal

Mnoho nováčků na barvení si vybírá kosmetiku L'Oreal po mnoho let zkušeností a pokročilých technologií.

Casting Crème Gloss - barvivo na vlasy "L'Oreal" bez amoniaku, jehož recenze jsou rozmanité.

Podle informací od výrobce se speciální barva stará o vlasy, poskytuje jedinečný lesk a přirozenou barvu.

Podle zákazníků není Crème Gloss velmi odolný. Při mytí hlavy 2-3krát týdně, nová barva slibuje zmizet během měsíce, ačkoli L'Oreal odborníci mluví o trvalé barvy s až 28 použití šamponu. Současně je barva vlasů plně v souladu s barvou na obalu.

Stejně jako mnozí zástupci masového trhu, barvivo na vlasy bez amoniaku "Casting", jehož recenze jsou uvedeny výše, nemůže zcela zvládnout šedé vlasy.

Komplex pro péči po barvení je obohacen o královskou želé - složku č. 1 pro výživu a obnovu struktury vlasů. Odborníci společnosti "L'Oreal" pro odolnost nátěru bez amoniaku doporučuje dodatečně používat produkty pro barevné vlasy, například řadu Elseve "Barva a lesk".

Garnier

V řadě značky Garnier ve dvou verzích je barva vlasů bez amoniaku. Recenze zákazníků pro Olia, ale začneme s Color. Shine. Paleta se skládá ze 16 bohatých přírodních odstínů a vzorec je doplněn o dvě pečující součásti:

 • Arganový olej, který změkčuje pokožku a vlasy jsou hedvábné;
 • extrakt z brusinek, který je zodpovědný za antioxidační a ochranný účinek.

Dívky a ženy používající barvu Shine, poznamenat, že barva vlasů po třech či čtyřech týdnech zanedbává. Kromě toho jsou nezdravé vlasy po barvení velmi suché.

Olia - nejoblíbenější barvivo na vlasy "Garnier" bez amoniaku. Recenze zaznamenávají vysoký obsah přírodních olejů (až 60% v kompozici), což znamená, že barvení je dosaženo šetřící. Ve skutečnosti jen malá část zákazníků zaznamenává nedostatek vlhkosti, v ostatních případech hladce zbarví a vlasy zůstávají naživu.

Nedostatek nátěru bez amoniaku

Shrnutí, můžete hlasovat a zneužít prostředky bez amoniaku. A první z nich je vytrvalost. 28 použití šamponu nebo 5-6 týdnů - něco jako tento slib umístí každou značku na obal. Ve skutečnosti budou barvy trvat 2-3 týdny a při každodenním mytí hlavy ještě méně. Jedná se o to, že na rozdíl od běžných inkoustů neamoniak neprochází samotnou strukturou vlasů, ale pouze je obklopuje.

Neschopnost úplně natřít šedivými vlasy je druhou nevýhodou, kterou má barvivo bez amoniaku. Zpětná vazba od představitelů spravedlivého sexuálního označení má požadovaný účinek pouze v prvních dnech po skončení procedury. Pak se pomalu začnou objevovat šedé vlasy.

A nakonec, náklady na barvu bez amoniaku více než 2-3 krát. To je způsobeno použitím přírodních složek.

Opačný názor

Někteří odborníci se domnívají, že v masovém trhu nelze vytvořit barvu bez amoniaku. Součástí těchto fondů jsou stále nezdravé látky. Nejsme odborníci v oblasti kosmetických přípravků, ale všechny dívky a ženy by měly pochopit, že barvivo na vlasy, i bez amoniaku, je složitá chemická sloučenina, jejíž použití jistě ovlivní vlasy a pokožku hlavy ve větší či menší míře.

Většina kadeřníků doporučuje vybrat profesionální barvy vlasů bez amoniaku. Samozřejmě, jejich cena je vyšší než cena L'Oreal nebo Garnier, ale kvalita je lepší.

Barva vlasů bez čpavku

Díky úspěchu kosmetického průmyslu může každá žena vytvořit a změnit svůj obraz, barvu a typ účesu. Při výběru kromě krásného odstínu je důležitá také bezpečnost barevného složení. Pochopte, které barvivo bez amoniaku vám nejlépe vyhovuje - profesionální nebo jemné, tónování nebo odolné. Budete se moci rozhodnout, zda chcete barvit vlasy během těhotenství, a jak často můžete používat kompozice, které neobsahují čpavek.

Seznam barev bez amoniaku

Porozumět zvláštnostem sloučenin prostých amoniaku. Typy barev se liší a kompozice obsahující amoniak a peroxid vodíku poskytují stabilní zbarvení barvy díky velmi agresivnímu působení na prameny. Kompozice zbarví a nahrazuje přirozený pigment a zvedá váhy na vlasy. Výsledkem je, že účes se stává více načechraný a struktura je nadměrně vysušená.

Chcete-li změnit odstín, opět to negativně ovlivní zdraví vlasů. Mírnější barvivo na vlasy je složení bez amoniaku, ale na základě jeho derivátů - aminů. Při použití takové kompozice není účinek barvení způsoben hlubokým pronikáním. Tón se objeví kvůli vytvoření barevného pláště v horních vrstvách kutikuly.

Je třeba poznamenat, že barvivo bez amoniaku pro vlasy je mnohem lepší pro zdraví žen. Kompozice jsou často obohaceny o rostlinné výtažky nebo cenné oleje, ale ty jsou vypláchnuty rychleji. Barviva v nich nejsou také zcela neškodné, takže než změníte vzhled, nezapomeňte provést test na testování alergií.

Profesionální

Tyto složité kompozice jsou první v hodnocení, pokud jde o účinnost a kvalitu barvení, jsou velmi odlišné ve složení od sortimentu prezentovaného na regálech obchodů. Používá je v salonech, kadeřníci si vybírají proporce, dosahují stabilní originální barvy, zdůrazňují individualitu ženy a dosáhnou požadované barvy. Paleta se získává od blond až po měděně červenou nebo bohatou černou. Zvažte nejpopulárnější značky používané odborníky. Toto je:

 • Igora - paleta od německého výrobce Schwarzkopf se skládá ze 46 barev, 4 variant oxidativního lotionu a 8 mixtonu, což neutralizuje nebo zesiluje požadovanou barvu. Pomáhá okamžitě dosáhnout jednotné barvy po zvýraznění.
 • Kutrin - finská profesionální barva, prezentovaná ve 95 odstínech. Usnadňuje česání, nepoškozuje vlasové folikuly.
 • Selektivní Professional - profesionální italské barvivo pro vlasy bez čpavku, paleta se skládá ze 105 barev a 68 odstínů. Velmi stabilní složení, v budoucnu můžete zbarvit pouze kořeny.

Nejjemnější

Ženy, které zažily škodlivé účinky na vlasy, se zajímají o otázku: co je nejnebezpečnější barvivo na vlasy? Určitě by to mělo být složení bez amoniaku a mělo by být upřednostněno krémové inkousty, které nezhoršují strukturu vlasů. Můžete například vybrat požadovanou barvu od blond nebo blond až po černé v sortimentu těchto značek:

 • Garnier Color - obsahuje rostlinné oleje, snadno se aplikuje;
 • Londa Color - obsahuje keratin a přírodní vosk, takže kudrlinky jsou plstěné a částečky odrážející světlo dodávají lesk.

Odolný

Jednou z požadavků moderní ženy je invariance barvy i po častém mytí barvených vlasů a výrobci věnuje tomuto aspektu hodně pozornosti. Například rezistentní barvivo na vlasy bez amoniaku L'oreal Casting Gloss představuje pestrou paletu odolných barviv v 28 odstínech. Je vhodné používat doma. Výhody:

 • barvící kompozice nevyčerpá;
 • produkt se snadno omyje ze skalpu.

Tónování

Je-li třeba zdůraznit přirozené barvy nebo nemusí mít příliš zřejmý výsledek barvení, které bude rovnoměrně umyté, je vhodnější zvolit tónovací barvy vlasů bez amoniaku. Vyzkoušejte tyto palety barev:

 • Vella Color Touch - kromě široké škály možných barev, dodává po vyfarbení pramínky po hedvábí;
 • Vella Ilyumina - v procesu barvení, každé vlasy jsou pokryté speciální lesklou kompozicí, díky níž jsou účesy a kudrlinky zvláště krásné;
 • Tónovací pěna Schwarzkopf - vhodná pro osvěžení barvy nebo intenzivní barvení.

Naučte se, jak si vybírat tónovací látky pro vlasy.

Vhodné pro šedé vlasy

Až donedávna bylo zvykem předpokládat, že pouze perzistentní amoniaková barva se může úspěšně vyrovnat se šedými vlasy. Ženy nabarvené přes bělené prameny, obětují zdraví jejich vlasů. Nyní neexistuje žádný takový stereotyp a výrobci vyrábějí široké palety barevných kompozic pro ženy s tímto problémem. Díky všem druhům odstínů barev a pečujících kompozic nedokážete pochopit, že máte šedé vlasy, které jsou pravidelně barvené. Existuje paleta barvy pro šedé vlasy bez amoniaku od výrobců:

Čiřič bez amoniaku

Při výběru nástroje v rozsahu čističů bez amoniaku potřebujete vědět, že při práci s mnohem bezpečnějšími receptami potřebujete dovednost. Chcete-li dosáhnout požadovaného odstínu blond a nová barva je rovnoměrně rozložena po celé délce, je lepší věřit majiteli. Pro vyjasnění pomocí těchto barev bez amoniaku pro vlasy:

 • L'Oreal Platinum - tato zjasňující pasta nezasychá pokožku hlavy a díky včelímu vosku, který je v ní obsažen, se postará o kudrlinky;
 • Vella Blondor - dobře rozjasňuje prameny na několika tónech, nezanechává žlutou barvu.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Mnoho žen v období nosení dítěte je často konfrontováno s volbou, zda si barvit vlasy nebo obětovat jejich vzhled, čímž se vyvaruje možného rizika pro zdraví dítěte. Podle odborníků bude volba v této situaci záviset na psycho-emocionálním stavu ženy. Pokud nemůžete bez procedur provádět, je barva na vlasy bez amoniaku pro těhotné ženy jedinou možností. Současně by měl být počet skvrn minimalizován. Kompozice barviva stále obsahuje řadu chemikálií, které pronikají do těla během procedur.

Jak často můžete barvit vlasy bez amoniaku na barvení vlasů

Když je barvení velmi důležitým smyslem pro poměr. Je třeba si uvědomit, že je nemožné, aniž by důsledky pro zdraví a kvalitu účesu drasticky a často se pohybují od tmavého odstínu k světlu blond a naopak. Je třeba poznamenat, že barvení by nemělo trvat déle než jednou za 1,5-2 měsíce, během tohoto období rostou kořeny. Aby barva nebyla poškrábaná a byla nasycena po celou tuto dobu, zvolte barvu bez amoniaku z palet Estelle, Matrix, Palette od Schwarzkopf, Faberlic nebo jiných výrobců. Používejte šampony pro barvené vlasy a regenerační masky, výživné kudrlinky.

Podívejte se na paletu L'Oreal, kde se dozvíte více o výběru dokonalého odstínu pro sebe.

Video o bezammiachnoy barvě Estelle s paletou

Chcete-li zjistit, zda důvěřovat výrobci laku bez amoniaku Estel, zjistit, jak to funguje po celé délce vlasů, podívejte se na následující video. V krátkém videu odborník podrobně popisuje složení výrobku a řadu výhod z jeho použití, jakož i komentáře k paletě barev této značky. Profesionální tipy vám pomohou maximalizovat zdraví vlasů při změně obrázku.

Recenze

Inga, 27 let: Chci varovat všechny dívky o důsledcích barvení s krémovou barvou Faberlik "Pearl Blonde" - nečekejte na vzácný chladný odstín, jako na fotografii na obalu! Má kompozice byla jen stěží dost pro můj bob-cut účes, a kromě toho, po malování, objevil se červenohnědý odstín na vlasech (pokusí se ji co nejdříve umyt).

Alina, 39 let: Poté, co jsem zkoušel Igor Igorovou barvu od Schwarzkopfa, požádal jsem kadeřníka, aby používala pouze její. Perfektně natírá šedé vlasy. Po téměř dva měsíce, po celé délce účesu zůstává barva nasycená ihned po natírání. Mám rád kvalitní barvené vlasy na dotek - měkké, elastické, nepřehnané.

Irina, 25 let: Byla jsem unavená úplně bílou barvou vlasů, která po pravidelném osvětlení byla velmi křehká a vypadla. Hledám na internetu, jaký druh bezpečného barviva vlasů mi může pomoci, rozhodla jsem se zkusit složení ne-amoniaku od společnosti Estel a nelitovala. Vlasy rovnoměrně barvené v krásném světle béžovém odstínu, jsem velmi potěšen!

Natalia 31: Chci se podělit o přehled o řadě vlasových barviv Matrix, použil jsem tuto paletu k malování od světle hnědé až po kaštan a pak na světlé barvy. Dokonce jsem se podařilo, aniž by poškodila kvalitu vlasů, abych se stala blonďatou! Opravdu si vážím, že barva voní dobře, když je aplikována. Vlasy jsou po barvení vždy dobře upravené, nevypadají matně a bez života.

Jaké barvivo na vlasy je nejlepší na verzi televizního programu "Zkušební nákup"

Mnoho lidí zná televízní program "Test Purchase". To může být oprávněně nazýváno lidmi, protože tvůrci programu pomáhají obyčejným lidem v naší zemi vybrat si jen vysoce kvalitní produkty. Nedávno televize ukázala příběh o tom, co je nejlepší barvivo na vlasy. Takže věnujte pozornost videu:

Program zahrnoval profesionální barvy: L'Oreal a Cios, stejně jako neprofesionální: Garnier, Pallet, Brillance a Londa.

Podle výsledků programu sdílely dvě barvy první místo v žebříčku: L'Oreal a Cios.

Nabízíme vám nejlepší hodnocení barvy ve dvou nominacích. Nejprve se podívejte na užitečné informace o každé značce.

Nejlepší profesionální barvivo na vlasy

Dále se podíváme na následující značky: Vella, Matrix, Estel, Kapous a Londa.

Vella

V Německu vyráběla malířská firma Vella. Vlastností barvy je to, že je zcela bez přítomnosti amoniaku. Nepoškozuje vlasy, ale naopak je obnovuje, protože obsahuje keratin a přírodní vosk. Po postupu zbarvení se kudrlinky stávají hladkými a vypadají zdravě a leskle.

Vella nabízí ženám 9 sérií barev: "Rich Naturals", "Pure Naturals", "Speciální Mix", "Deep Browns", "Vibrant Reds", "Plus", "Red Light", "Sunlights" a "Redell Blonde".

Barva neobsahuje nepříjemný zápach, snadno se aplikuje a omývá, a také poskytuje stálost barev.

Matrix

Společnost Matrix vyrábí tyto produkty: výrobky z drobných barev Sinc, SOKOLOR beats durable paint, světlejší světlomety V-Light a barevné zvýrazňující produkty SoRed.

Barva Sinc. Tato série neobsahuje amoniak, proto působí velmi jemně na vlasy. Barva může být použita jak na barvené, tak na přirozené vlasy. Pokud jste nikdy neochtěli vlasy, ale ztráceli svou pružnost a lesk, použijte tuto sérii.

SOKOLOR beaty. Barva trvá několik měsíců. Barva zůstává po celou dobu světlá a nasycená.

V-Light. To je skvělá série pro blondýnky. Paleta obsahuje zlaté, platinové a pískové odstíny.

SoRed. Paleta této série je plná všech druhů červených odstínů. Ideální pro brunety, kteří se rozhodnou změnit svůj obraz zvýrazněním.

Estelle

De Luxe. Barva je bohatá na vitamíny, takže posiluje vlasy. Je dokonale aplikován na kudrlinky, což umožňuje velmi hospodárné použití.

Sence De Luxe. Tato řada barev neobsahuje amoniak, přesto však barva trvá velmi dlouho.

De Luxe Silver. Tento typ barvy je speciálně navržen pro boj s šedými vlasy. Barva nejen perfektně barví vlasy, ale také je posiluje.

Essex. V této sérii je mnoho krásných a bohatých barev.

Kapous

Barva této značky je jedním z nejúspornějších profesionálních barev. Je to docela odolné a naprosto neškodné pro zdraví. Paleta je velmi různorodá. Každá žena s její pomocí může realizovat své nejvíce kreativní nápady.

Pokud budete chtít barvit vlasy doma, buďte opatrní, protože barva odstínu na obalu nemusí odpovídat výsledku. Proto je lepší podstoupit barvení v kabině dobrého mistra.

Londa

Jedná se o univerzální barvu, lze ji snadno použít nejen v kabině, ale i doma. Paleta značky Londa je velmi bohatá a pestrá. Barva obsahuje příznivé lipidy a přírodní vosk, který podporuje výživnou péči o vlasy. Navzdory tomu, že barva jemně ovlivňuje kudrlinky, nabarví přes šedé vlasy 100%.

Recenze

Larisa, 30 let: Nedávno jsem objevil úžasnou barvu Londu. Nepoškozuje vlasy, je snadno aplikovatelné, výsledkem je sytá a hluboká barva, která zůstává po dlouhou dobu.

Svetlana, 45: Už několik let používám barvu Kapousu. Jen chcete říci, že postup pro barvení této barvy je nejlepší svěřit profesionálům. Opravdu se mi líbí výrobky této značky, které jsou výsledkem obarvení, jsem vždy potěšen. Barva je velmi odolná, barvy jsou nasycené a jasné a je také rozpočet.

Inna, 36 let: Už dlouho jsem se snila stát se brunetkou a nedávno jsem se konečně rozhodla. V obchodě jsem doporučil malovat Matrix. Výsledkem jsem byl příjemně překvapen. Barva je neuvěřitelně bohatá a krásná. Ručníky se během šamponování nečistí. Je velmi snadné používat tuto barvu doma.

Pro Více Informací O Suché Vlasy