logo

Co je nejlepší barvivo na vlasy

Chcete-li barvit vlasy, musíte nejen zvolit odstín barvy, ale i firmu výrobce, jinak může být výsledek mnohem smutnější, než se očekávalo.

Obecně platí, že poprvé drasticky změnit barvu je lepší v kabině, protože tam mistr může zaručit výsledek malování, že doma, bohužel, nikdo nemůže uložit. Ale pokud je pro salon katastrofický nedostatek finančních prostředků, pak můžete riskovat malování kadeřů sami, ale ani zde byste neměli ušetřit peníze.

Jak zjistit typ barvy

Před výběrem černého nebo světlého odstínu musíte určit typ barvy, protože pro ty, kteří mají červené vlasy a pihy, prostě nebudou blonďatá.

Jaké jsou tedy varianty barvy pleti:

Zima se vyznačuje kontrastními chladnými barvami, vlasy jsou obvykle tmavé a kůže je bledá. Lehčí než světle hnědé barvy se nedoporučuje pro barvení vlasů, protože kůže se prostě mísí s barvou vlasů.

Jaro - teplé barvy, žádné kontrasty. Majitel má lehkou pokožku a oči zelené, modré, šedé. Stín vlasů může být lehký i tmavý. Budou se hodit do medových odstínů, čokolády a zlata.

Letní - studený tón pleti, bez kontrastu. Lehké nebo tmavé vlasy, oči šedé a modré. Nejlepší odstíny popelu nebo platiny blond.

Podzim - bez chladu a kontrastu. Lidé mají světlé nebo tmavé oči, tmavé vlasy a lehkou pleť. Vhodnější hnědá, čokoládová, maximální zlatá barva vlasů.

Typy barev

Barvy jsou rozděleny podle typu:

 • trvalé;
 • polostátní;
 • částečně odolný;
 • přírodní.

Poté, co jste se rozhodli pro barvu barvy, měli byste objasnit, který z nich by měl být vybrán podle typu. Pokud chcete jen ošetřit vlasy a dosáhnout odolné mědi nebo černé barvy, pak je lepší zakoupit přírodní barvivo - hennu nebo basma.

Pololesklé nátěry obvykle vypadají jako pěna a jemně si barví vlasy. Chcete-li udržovat odstín kořenů, mohou být použity, ale nebudou poskytovat specifickou a kardinální barvu. Mezi nabízené varianty nabízejí obchody často SchwarzlepfHenkel a Wella. Tyto barvy jsou drahé, zbarvují chlupy špatně, po několika dnech se barva omývá. Může být na chvíli používán jako odstín. Mousse, šetřící strukturu, nezkazuje vlasy, neobsahuje amoniak.

Polostálné barvy neobsahují peroxid, soli jsou reprezentovány namísto amoniaku. Po 30 dnech umývání hlavy, barva vypadne, tyto šedé vlasy nezbarví, mírně tóny.

Nejlepší barviva jsou perzistentní, mohou však ovlivnit strukturu vlasů a obsahovat jak amoniak, tak peroxid vodíku.

Výhoda malby

 • Odolný;
 • Barvy šedé vlasy;
 • Pomáhá drasticky změnit barvu vlasů;
 • Pokud si přejete, můžete kreslit pouze kořeny nebo zvýraznit.

Po výběru můžete jít do obchodu a koupit to, co je považováno za nejlepší.

Nejlepší barva světových značek

 1. Garnier a L'Oreal;
 2. SchwarzlepfHenkel a Londa;
 3. Wella a Estel.

Tyto značky používají nejen spotřebitelé, ale i odborníci, takže si můžete koupit nátěr v salonu a specializovaných prodejnách.

Jak si vybrat barvu

Vaše barva je vybrána zkušební a chybou, protože chcete vyzkoušet všechno. V první řadě by ženy měly být upozorněny, že každá společnost má spousty rozdílů, a to jak v barvě, tak v barvě, a proto si vyberou jednu barvu, měli byste velmi zřídka experimentovat.

Výjimkou mohou být případy výběru nových produktů nebo obrovská sleva na výrobek. Dokonce i jeden odstín a název se mohou dramaticky lišit při výběru barvy. Nejlepší je podívat se na krabici. A na vzorcích barevných kadeří, které jsou v paletě každého výrobce. Bude to mnohem blíže původní barvě přijatých vlasů.

Garnier

Jeden z nejlepších nátěrů hmotných trhů se v současné době považuje za barvu Garnier. Má několik sérií, z nichž každá má nutriční oleje, dodatečné odstíny barev a pravítka pro péči.

Jaké řady jsou uvedeny:

Je třeba poznamenat, že všechny předložené řádky dokonale skvrnit vlasy, mají masky péče, jsou velmi ekonomické a jedna trubka je dostatečná, aby zbarvila regrown vlasové kořeny dvakrát.

L'Oreal

Druhým na Olympus mezi barvy je L'Oreal.

Má 6 řádků různých barev, které jsou vynikající kvality, ale za poměrně vysokou cenu. Vlasy jsou bohaté na barvu s vynikajícím leskem.

SchwarzkoupfHenkel

Ti, kteří politují své vlasy, mohou použít SchwarzlepfHenkel. Jedná se o poměrně šetrné barvy, mnohé jsou prezentovány ve formě pěn. Velmi pohodlná aplikace, zabarvení prakticky v polních podmínkách, všechno je smícháno v jedné láhvi, není nutné nosit rukavice a ruce na půdě. Mínus: drahé, nemůžete zachránit, s výjimkou toho, že nalít do jiných kontejnerů, nestabilní barvy. Profesionální nástroje jsou stabilnější, budete je muset koupit v salonu. Mínus - cena.

Londa

Příležitost nejen barvit vlasy, ale i tónovat, osvětlit. Více než 100 odstínů barev, které umožní každému. Vynikající kompozice vám dává vlasům trojrozměrnou barevnou hloubku.

Wella

Vynikající barva za rozumnou cenu, jediná negativní špatná barva dává světlo, vlasy dávají žlutou barvu. Na rozdíl od Garniera je zde těžké dosáhnout monotónnosti. Výjimkou je salon profesionální barva, ale je velmi drahá a má vysokou spotřebu.

Estel

Jeden z nejlevnějších barev však dokonale maluje šedé vlasy a má demokratickou cenu. Je těžké najít požadovaný odstín, takže je nejlepší koupit v kabině. Ideální pro zákazníky v poměru cena / kvalita.

Pravidla barvení

Než barvíte vlasy, rozhodněte se, zda tuto barvu potřebujete, nebo se můžete dočasně dostat pomocí zbarveného šamponu. Může se stát, že vybraná barva se neshodí, bude se lišit nebo bude vyžadovat, abyste úplně změnili celý šatník. Faktem je, že to, co je dobré pro brunetky, vůbec nevadí blondům.

Je-li rozhodnutí učiněno, je první malba ještě lepší strávit v kajutě. Zvednou nejen požadovaný odstín, ale také vysvětlí, jak pečovat o barvené vlasy. Pro zásadní změnu z tmavé barvy na světlou barvu je nutné nejprve bělit vlasy, pak barvit, což znamená, že budou potřebné dva obaly barvy.

Neměli byste barvit vlasy, pokud:

 • Existují vředy nebo pupínky;
 • Pokud jste nemocní, neboť některé léky v kombinaci s barvami dávají neočekávaný účinek;
 • Po chemickém mávání je lepší to udělat dříve;
 • Nebarvíte vlasy během menstruace, barva nemusí fungovat.

Pro domácí obarvení je nutné udělat vše podle přísných pokynů a provést test alergie. Kromě toho musíte pečlivě oddělit vlasy na prameny, aby jste vše nadělovali úplně. V prvním okamžiku byste neměli rozdělit trubku na dvě použití, je lepší strávit celý nástroj, pak můžete odstínit jen kořeny každé dva týdny.

Co potřebujete vědět při malování

 • Čím silnější a hustší jsou vlasy, tím déle to skvrny, takže poprvé nemůžete získat požadovanou barvu;
 • Tmavé odstíny jsou odolnější než lehké a červené barvy jsou lépe namalovány u kořenů, než když se opět aplikují;
 • Na barvě je uvedeno procento malby na šedé barvě, pokud je hodně, potom zvolte silný podle akčních prostředků;
 • Barvené vlasy jiným způsobem vnímají barvu než přirozené;
 • Možná je, že lék má takový zápach, že se stává špatným;
 • Při silném pocitu pálení je lepší omýt lak, protože je možné poškodit nejen vlasy, ale i pokožku hlavy.

Barva se aplikuje z krku a co nejrychleji. Neměli byste nosit plastový sáček nahoře, můžete spálit vlasy. Nepřeházejte barvu, barva je lehčí nebo lepší není. Omyjte barvu po skončení potřebujete spoustu vody a opláchněte hlavu šamponem. Pomocí masky a balzámy po barvení můžete zlepšit účinek barviva a stav vlasů.

Recenze

Vzala barvu Garnier Olia, i když dříve použila dražší prostředky. Výsledek je uspořádán, cena také. Vůně čpavku v nátěru je, i když je napsáno, že bez amoniaku. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou krátké, stačí jen půl lahvičky. Vezmu to.

Crash Vella, rád, nezměním se, našel jsem svou barvu.

Mám rád L'Oreal, i když ne velmi odolný. Vlasy se nezkazí, barvy jsou přirozené, příjemné.

Garnier a Pallet byly namalovány, oba krát poměrně úspěšně. Barvy jsou levné, budu kupovat víc.

Koupil jsem barvu L'Oreal, všechno bylo uspořádáno, jen vysychává vlasy a cena je příliš vysoká. Je to tak pohodlné použití, ne přitlačování pokožky hlavy a velmi krásné barvy. Líbí se mi, doporučuji.

Vezmu si stříbrnou blondýnu Garnier. Super barva, rozjasní bez žloutnutí. Obecně jako tato společnost a série jsou odstíny bezchybné. Barva je úsporná a dobře padá.

Vzala Vellaton, ale byla zklamaná. Barva se mísila špatně, tón nebyl stejný.

Vybral jsem L'OREAL EXCELLENCE Creme, opravdu se mi to líbilo. Perfektně naplní šedé vlasy a příjemný stín na vlasy. Snadno aplikovatelné, odolné.

Přehled vlasových barviv s nejlepším výběrem barevných odstínů

Ve snaze vytvořit čistý, mladý obraz, neustále věnuje pozornost světlemodulovým barvivům na vlasy. Měkké, přirozené odstíny zvětšují exteriér, což vede k důvěře. Díky barvení světla blond se obraz okamžitě získá jemný, romantický obraz. Barevnost v tmavších odstínech světle hnědé barvy vytvoří vážnější, ale ne méně atraktivní vzhled. Mírné varianty světle hnědé barvy navíc nevyžadují zásadní změny, které se mnohým obávají. Tóny palety se liší univerzálností, jdou na všechny. Hlavní věcí je vybrat správné barvivo na vlasy.

Gamma Relevance

Světlé tóny vlasů jsou vždy trendy. Móda dává na určité odstíny jen zdůraznění. Nedávno byl kladen důraz na přirozenost. Význam možností blond se zvýšil. Blondí milovníci upřednostňují jasné hranice gama. Ti, kteří se obávají změny, preferují tmavší možnosti.

Výrobci vlasových barviv nabízejí širokou paletu barev světle hnědé kategorie. Zvolte možnost jakéhokoli vzhledu. Omezení typu barvy, pohlaví, věku, tvarového střihu neexistuje. Pro všechny je světle hnědá verze.

Obtížnost výběru gama tónů je často nutností předběžného bělení. Bez tohoto kroku světlá blond barva zřídka padá dobře. Gamma varianty jsou považovány za křehké, vyžadují pečlivou pozornost k barvení, zachování slušného výsledku. Fakt se často zastaví při zásadní změně barvy vlasů. Získání středně těžkých, lehkých možností je snadnější.

Procházet populární značky

Na regálech obchodů je pestrá řada barviv na vlasy. Moderní výrobky mají rozsáhlé palety, všechny druhy přísad, které zlepšují kvalitu barvení, což komplikuje výběr. Při zohlednění údajů o prodeji, spotřebitelských recenzích a důvěře existuje omezený počet značek s paletou s hnědými tóny.

Garnier

Výrobce nabízí vysoce kvalitní výrobky, které poskytují trvalé výsledky, bezpečné a pohodlné používání. Barvy jsou obohaceny přírodními složkami, které ovlivňují hluboké pronikání barev, minimalizují poškození.

Nízký obsah čpavku zajišťuje pečlivý přístup k vnitřní struktuře vlasů. Široká škála odstínů Garnier pomáhá každému vybrat. Náklady na barvy značky 100-300 rublů.

Pod jménem Garnier vznikla řada barviv. Palety a pravidla pro použití barviv na vlasy Garnier najdete na našich webových stránkách.

Color Naturals nabízí více než 40 tónů. V kompozici je olivový olej, bambucké máslo, avokádo. Barva poskytuje jednotný, trvanlivý výsledek.

Vlasy udržují zdraví, získávají plynulost, lesk. Série nabízí různé možnosti světle hnědé - olše, cappuccino, pšenice, písečná pláž, zlatá. Populární je obvyklá a bezchybná blond se stíny:

 • stříbřitý popel;
 • matka perly;
 • super světlá platina;
 • písek (přírodní);
 • perla;
 • studená béžová;
 • květ med;
 • slunečná pláž;
 • šampaňské;
 • bílé slunce;
 • písek;
 • jasně světlá blondýna.

Snímek barev je zobrazen ve 20 tónech. Barva pomáhá vytvářet trendy drahý vzhled. Toho lze dosáhnout pomocí perleťových aromatických olejů. Mají pozitivní vliv na přirozenost, stálost barev. Po barvení získává vlasy třpytivý lesk, po dlouhou dobu vyzařuje příjemnou vůni. Sbírka "blond" je zaměřena na získání bezchybných odstínů bez žloutnutí. Objeví se odstíny ultrablond (platina, čistý diamant), vzácný perleť (perlový popel, perlový hedváb, perlové zlato). Mírné a tmavé blondýnky jsou zastoupeny zlatým topazem, krémovým perletem.

Sbírku Olia reprezentují různé tmavé, měděné, světelné variace. Barvicí kompozice je založena na specifickém aktivačním procesu barvení směsi oleje, která úspěšně nahrazuje některé chemické složky. Tóny palety jsou zajímavé pro držení blond vlasů: světlá blond, béžová, maximální světlo se zlatým, krémovým, perleťovým leskem. Ukazuje se, že se dosáhne tmavě blondýna, karamelu, zlatá.

ColorShine nabízí paletu 17 tónů. Barva obsahuje arganový olej, extrakt z brusinek. Přísady zajišťují kadeřavost, lesk, ochranu barev, strukturu. Blondýnky budou mít zájem o světlé blondýnky, její intenzivní protějšek - slonovina. Pro získání světle hnědých kadeřů použijte klasické verze měřítka.

Schwarzkopf

Barvy německého koncernu jsou rozděleny do dvou skupin: profesionální a domácí použití. Speciální účelové fondy jsou rozděleny do 8 řádků:

 1. BlondMe.
 2. Essensity.
 3. Královská Igora.
 4. Barva 10 Igora.
 5. Vibrance Igora.
 6. Expertní pěna Igora.
 7. Vario Blond.
 8. Expertní sada.

Zde jsou barvy, které poskytují dokonalý výsledek při správném použití. Tam je sto procent maskování šedých vlasů, respekt k vlasům, získání odolných, stejnoměrných odstínů.

Rada Největší výběr světlehnědých odstínů v sérii BlondMe. V dalších řádcích se objeví různé možnosti pro vlastní blond kudrlinky.

Pro nezávislé použití barvy od amatérů společnost nabízí 8 linek:

 1. Brilliance.
 2. Nectar Color.
 3. Perfektní pěna.
 4. Paleta.
 5. Syoss.
 6. Barevná maska.
 7. Million Color.
 8. Expertní barva.

Bezbarvé, pěnové, krémové základy domácích barviv pomáhají dosáhnout lehkého tónování nebo odolného barvení. Každá linka má své vlastní vlastnosti: zlepšení přísad, kombinace látek, složení, princip činnosti. Rozsáhlá paleta barev umožní dosáhnout různých odstínů světle hnědé barvy: od studené bez červené až po přírodní zlato. Koupit produkty Schwarzkopf získáte za 85-900 rublů.

Palett

Populární řada barev pro domácnosti německého koncernu Schwarzkopf. Spotřebitelé respektují výrobky značky pro snadné použití, vysoce kvalitní výsledek, složení zvýrazněné přírodními složkami: minerály, vitamíny, extrakty mandlí, citrusové plody, argany, rostlinné výtažky. Koupit barvu linky se ukáže za 85-300 rublů.

Rozmanitá paleta Palety je obvykle rozdělena do tříd:

 • lehké tónování;
 • polostabilní výsledek;
 • trvalé barvení.

První skupina nátěrů představuje povrchově působící gely. Objevuje se mírné tónování. Jemná kompozice ošetřuje kadeře opatrně, poškozuje je při minimální expozici.

Pallet Gloss umožňuje bezpečný přechod na 2-3 tóny z původní barvy. Barva složení působí jemně. Výsledkem barvení vlasů bude trvat déle, než při tónování.

Nejoblíbenější jsou odolné barvy. Poskytují bohaté, dlouhodobé barvy. Série obsahuje možnosti:

 • Deluxe;
 • Phytolynium;
 • paleta krémová barva;
 • malovaná pěna;
 • Salon Color.

Palety všech skupin barviv vám umožní zakoupit různé odstíny světlé hnědé barvy: od šedé bez žlutých až po tmavé přírodní variace.

Loreal

Pro vytváření nátěrových hmot L'Oreal použil nejmodernější technologii. Speciální formulace s mikročásticemi umožňují intenzivnější naplnění struktury vlasů barvivem, barva získává nasycení, zvyšuje trvanlivost. Koupit produkty Loreal se ukáže za 300-1000 rublů. Sbírku barev tvoří 9 řádků:

 1. Přednost reference.
 2. Excelentní krém.
 3. Casting Creme Gloss.
 4. Divoké ombry.
 5. Vrchní pěna odlitím.
 6. Prodigy
 7. Inoa.
 8. Dialight.
 9. Majirel.

Mezi uvedené řady jsou stálé agresivní barvy, polostabilní neamoniak, jemné tónovací základy. Ve většině případů mohou rozsáhlé palety, barviva dokázat skrýt šedé vlasy, poskytnout hlubokou barvu, luxusní lesk, respekt ke kudrlinkám.

Rada Milovníci světle hnědých odstínů používají varianty z 9 řad palety: od extra světla až po zlatou blond. Střední a tmavá blondýnka jsou získána pomocí možností 8 a 7 řádků.

Matrix

Barvy americké značky Matrix byly původně vytvořeny výhradně pro profesionální použití. Kvalitní vzorce kompozic zaručují jemné, ale hluboké pronikání umělých pigmentů. Barva vyvine nasycené, dlouhé držení. Produkty se prodávají výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a osvědčených internetových obchodů, což snižuje pravděpodobnost získání falešných údajů. Koupit kit pro barvení se ukáže za 300-700 rublů.

Pod značkou Matrix jsou nabízeny následující barvy:

 • Synchronizace barev;
 • Color Sync Extra;
 • SOCOLOR Beauty;
 • Ultra blond;
 • Světelný mistr.

Každá série obsahuje palety světle hnědé barvy. Light Master nabízí profesionální vysoušeče, Ultra Blonde - řada světelných tónů (hluboký popel, matka perla, ultrablond).

Estel

Produkty Estel jsou vytvořeny v Rusku. Koupit vše, co potřebujete pro proceduru barvení v blond se ukáže za 70-400 rublů. Celkové náklady závisí na výrobních řadách potřebných pro manipulaci s barvivem. Celkový počet tónů palety Estelle dosahuje 350. Společnost neoslabuje výzkum a vývoj, výběr kvalitních ingrediencí. Výrobce se stará nejen o získání trvalého vizuálního efektu, ale také o zachování zdraví kudrlin.

Spotřebitelé nabízejí produkty pro profesionální a domácí použití. První kategorie zahrnuje pravítka:

 • De Luxe;
 • De Luxe Silver;
 • Sence;
 • Essex;
 • Anti Žlutý efekt.

Blondýnky naleznou v paletě různé odstíny blond: od průhledné perly po zlaté, prostředky pro udržení tónu bez žloutnutí, spolehlivého zbarvení šedých vlasů. S pomocí značkových barev bude také možné vytvořit mírnější variace světle hnědé barvy.

Pro domácí použití nabízí výrobce pravítka:

 • Celebrity;
 • Pouze;
 • Estel Color;
 • Láska intenzivní;
 • Love Nuance;
 • Solo;
 • Solo kontrast.

Pozor! Všechny prostředky jsou v základním použití, odstíny jsou jasně naplánovány, snadno se vybírají bez dalších konzultací s barvivem. Kompozice obsahují mnoho užitečných složek, které poskytují vynikající barvení, jemný postoj ke kudrlinkám.

Samobarevná pravidla

Před barvením světlé blondýnky je nutné analyzovat všechny dříve provedené akce s vlasy. Dlouhodobé zbarvení henny, laminace před dvěma týdny nebo včerejší použití masky: všechno může být důležité. Před zahájením procedury se doporučuje, aby se vlasy nezmačkaly 1-2 dny, po dobu jednoho týdne nepoužívaly přípravky na péči (s výjimkou šamponů), po dobu jednoho měsíce neměly provádět různé procedury (stínění, laminování), po dobu 2 měsíců nebudou barvit. Úloha vytvářet mírně blond odstíny je snadnější.

Pravidla expozice jsou vždy uvedena na obalu vybraného produktu. Nemůžete zanedbávat pečlivé čtení pokynů. Barvy pro domácí použití obvykle nevyžadují složité manipulace při přípravě kompozice. Péče by měla být věnována profesionálním sériovým produktům. Často získávání roztoku pro barvení vlasů vyžaduje použití speciálních znalostí.

Aplikujte výrobek na děrování. Vlasy jsou rozděleny do čtyř stejných částí tím, že vyčesávají zdvihy na principu kreslení kolmých čar. Práce začínají od vrcholu. Pohybujte dolů po stranách. Přední část, chrámy jsou ošetřeny jako poslední. Barvení se provádí na suché vlasy.

Kompozice se uchovává podle pokynů. Použití izolace závisí na situaci. Důležité je původní barva vlasů, stav vlasů. Pro majitele blond kudrlin je stačí 30-40 minut bez dalšího oteplování. Tmavovlasá potřeba alespoň 50 minut expozice s zahřátím. Jedna session pro bělení od brunetky po blondýnku je obvykle malá. Postup se provádí postupně. Proces zbarvení vlasů trvá až 2-4 týdny. Dosáhněte lehké blondiny.

Postupy v kabině

Pro čistý a rovnoměrný tón doporučujeme kontaktovat salon. Zvláště pokud je proces komplikován různými faktory: přítomností původní tmavé barvy, umělých pigmentů, výběru složité barvy. Velitel posoudí stav vlasů, navrhne řešení problému.

Kadeřníci profesionálně pracují se speciálními barvami. Velitel, s přihlédnutím k jednotlivým parametrům vzhledu, znalosti barvy, přesně zvolí příslušný tón. Míchání barev umožňuje kadeřník vytvořit jedinečný odstín, který v paletě výrobce chybí.

Hlavní nevýhodou návštěvy salonu jsou vysoké náklady na barvení služeb. Jediný postup s nízkou složitostí (změna barvy, práce s 1 odstínem) stojí asi 1 tisíc rublů. Implementace složitých manipulací (zvýraznění, ombr, balayazh, práce s několika tóny) se odhaduje na 3-4 tisíc rublů.

Alternativní metody barvení

Provádějte zbarvení ve světle hnědé barvě získané pomocí odstínu. Chcete-li vytvořit lehké možnosti, musíte mít přirozené vlasové odstíny blond, předbělených vlasů. Jít pro střední možnosti pocházejí z tmavých vlasů. Používejte nestabilní barviva (šampony, balzámy, tonikum). Výsledek trvá až 4 týdny, postupně klesá. Pro jednorázové leskování vhodné různé kůže, pěny, laky, pastelky. Chloupky jsou pokryté barvou, látka je při kontaktu s vodou omývána.

S pomocí lidových receptů získáte světlý blond tón skutečně jen na původních blond kudrlích. Mírně zesvětlete kudrlinky pomocí:

Existují různé recepty infuze, odvarky, masky. Která možnost je vhodná v konkrétním případě, je lepší se učit empiricky. Bílá henna, přes "přirozené" jméno, je chemický výrobek. Změna barvy s jeho pomocí je ekvivalentní použití starých metod barvení v blond s hydroperiodem. Chcete-li získat tmavé blond barvy pomocí výše uvedených nástrojů, můžete dokonce i na tmavé vlasy.

Péče o barvu

Přijímání světlehnědých odstínů ve většině případů není možné bez objasnění. Dokonce i přírodní středně světle hnědá barva potřebuje dodatečné zpracování k produkci bezchybných chladných tónů.

Tento proces ovlivňuje péči o kadeře po proceduře. Pigmentové leptání spolu s permem se považují za nejvíce agresivní proces s vlasy.

Následné použití barev amoniaku zhoršuje situaci. Po zesvětlení vlasů bude vyžadovat vážný proces obnovy.

Pro toto použití:

 • masky podle populárních receptů;
 • profesionální série kosmetiky;
 • speciální procedury salonu.

Ti, kteří barvili (tónovaný) kudrlinky s chladnými odstíny blond, budou muset dodatečně udržovat krásu barvy. To platí také pro ty, kteří trpí přebytkem žlutého pigmentu v teplých variacích světle hnědé barvy, pravidelně se používají odstínové šampony (balzámy). Příliš lehké vlasy vyžadují pečlivý postoj k vlasům. Je nutné odstínit kořeny včas, odstranit dělené konce.

Péče o další variace blond je snadnější. Pokud tento postup neobsahuje předběžné vyjasnění, stačí poskytnout kudrlinky optimální hydrataci a výživu. To je dokonale provedeno prostředkem určeným pro barevné vlasy. Pravidelně si můžete hýčkat vlasy různými maskami.

Získání krásných světle hnědých vlasů pomocí moderních barev je snadné. Stačí si vybrat správný odstín, profesionálně provádět zbarvení, poskytnout kompletní kadeřnictví.

Chcete-li experimentovat s barvami a ne zkazit vlasy pomohou tyto prostředky pro barvení:

Chcete-li získat požadovaný odstín a posílit, zlepšit vlasy, měli byste používat přírodní barviva. Připravili jsme pro Vás výběr nejlepších lidových receptů.

Užitečná videa

V tomto videu řekne trenérka expertka společnosti M-Cosmetics Gavrilova Irina o odstínech vlasů světle hnědého směru.

Profesionální odstraňovač černé barvy a barvivo na vlasy v přírodní světle hnědé barvě.

Komplikované zbarvení vlasů z červené na střední blonďatou barvu s výrobky Igora.

Hodnocení TOP 7 nejlépe smetanové barvivo na vlasy: jak si vybrat, klady a zápory, hodnocení, cena

V moderním světě chce každá dívka být krásná. A ještě více dívek chce něco změnit samo o sobě. A nejčastěji se mění barva vlasů u žen. Někdo experimentuje a někdo si namaluje šedé vlasy, aby vypadal mladší. A ve všech to pomáhá ženám smetanou barvu vlasů. Rozhodli jsme se, že pro vás uděláme hodnocení TOP 7 nejlepšího krému na barvení vlasů: který z nich si vyberete, pro a proti, recenze, cenu, kterou si můžete přečíst v našem článku.

Obsah:

Výhody a ublížení

Pros

 • možnost alergií na chemické látky obsažené v nátěru;
 • zničení struktury vlasů při vystavení aktivním prvkům nátěru;
 • dlouhodobá pigmentace kůže způsobená barvivy.

Nevýhody

 • přírodní barva na bázi basny nebo henny může zlepšit stav pokožky a má hojivý účinek na vlasy;
 • Mnoho krémových nátěrů s přidáním užitečných přísad může zlepšit česání vlasů, aby byly lesk a měkkost;
 • amoniak a peroxid vodíku barvy jsou schopny zbavit vás parazitů, jako jsou vši a nits.

Nejlepší krémová barva vlasů: TOP 7 hodnocení

Zjistili jsme seznam nejlepších barviv na vlasy a vyzýváme vás, abyste se s ním seznámili:

 • Selektivní profesionální evo;
 • L'Oreal Professionnel Majiblond ultra;
 • Kaaral Silk Hydrolyzed;
 • Lisap LK Creamcolor Anti-Age;
 • Matrix SoColor Beauty;
 • Keen Color Cream;
 • Estel Essex Princess.

A teď se podívejme blíže na každou z výše uvedených barev.

Selektivní profesionální evo

Selective Professional Evo je známá italská značka, která vyrábí barviva na vlasy s paletou více než sto odstínů. Výrobce tvrdí, že kromě zabarvení se barva stará o pokožku hlavy, stará se o vlasy a dává jim lesk. Mnoho uživatelů zaznamenává rychlou přípravu kompozice a dobrou konzistenci.

Cena: od 562 do 610 rublů.

Pros

 • velký objem (100 ml);
 • složená z přísad na péči o vlasy (keratin, macadamový olej);
 • široký výběr barev (přes sto).

Nevýhody

Mal jsem asi 10 let malovat. Nedávno narazil na italskou barvu Selective. Mohu s jistotou říci, že je to nejlepší barva, kterou jsem použil. Barva šedivých vlasů s třeskem a všechno nedráždí pokožku hlavy a nehoří vlasy. Poradím!

L'Oreal Professionnel Majiblond ultra

Krémová barva od francouzské společnosti L'Oreal Professionnel je velmi oblíbená u dívek. Účinné látky dokonale odstraňují žlutost a vytvářejí elegantní chladné barvy. Ale jedna z nevýhod smetanové barvy může být považována za malý objem.

Cena: od 710 do 799 rublů.

Pros

 • nejlepší výběr světlých barev;
 • silné vyjasnění až 4 tóny;
 • Barva se stará o pokožku hlavy a vlasy.

Nevýhody

 • nebarví přes šedé vlasy 100%;
 • nedostatečný objem (50 ml).

To je moje oblíbená barva! Pouze ona může rychle a snadno odstranit žlutost z vlasů. Cena není kousnutí a mám dost objemu. Mezi jinými se vlasy z laku nezhoršují a zůstávají měkké. Můžu jen chválit tuto barvu!

Kaaral Silk Hydrolyzed Hair Color Cream

Kaaral - nejlepší italská krémová barva s cenou za rozpočet. Barva obsahuje bílkoviny z rýže a hedvábí, které umožňují vlasům zůstat vlhké a zdravé. A pigmentové mikročástice pronikají hluboko a dávají vlasům krásnou a trvalou barvu. Konzistence barvy je mírně silná, se slabou pigmentací pokožky hlavy.

Ceník: od 400 do 510 rublů.

Pros

 • přírodní složky ve složení (hedvábí a rýže);
 • velký výběr barev (až 19 odstínů).

Nevýhody

Po aplikaci krémové barvy Kaaral neustále obdivuji barvu vlasů. Vlasy mají čistý a rovnoměrný odstín. A stav vlasů je ještě lepší. Měkké a hedvábné, jako v reklamě. Určitě radí každému.

Lisap LK Creamcolor Anti-Age

Italská barva od Lisap LK obsahuje minimální množství amoniaku. Kompozice má přírodní alkohol vyrobený z kokosového oleje. Mnoho kupujících mluví o vynikajícím zbarvení šedých vlasů a o zvláštním pocitu tuhosti vlasů při barvení. Tento pocit však prospívá po umytí kompozice. Vlasy po zbarvení jsou lesklé a měkké.

Cena: od 500 do 570 r.

Pros

 • nízký obsah amoniaku (1-1,5%);
 • velká barevná paleta (116 t);
 • velký objem barvy (100 ml).

Nevýhody

Při neúspěšném barvení spálených vlasů. Přítel doporučil Lisap LK. Byl jsem příjemně překvapen, že barva smetany mi změkčila vlasy, dávala jí lesk a osvěžovala barvu. Obecně jsem velmi šťastný, že jsem tuto značku našel.

Matrix SoColor Beauty

Matrix je americký prodejní vůdce. Krémová barva obsahuje jojobový olej, který se stará o vlasy a vyživuje je. Moderní technologie Color Grip rovnoměrně barví vlasy a dává živé a hluboké barvy.

Cena: od 400 do 510 rublů.

Pros

 • dobrý objem (90 ml);
 • jako součást přírodního jojobového oleje.

Nevýhody

Používám Matrix barvu asi 3 roky a jsem s touto značkou absolutně spokojen. Moje vlasy jsou ve výborném stavu, vlhké a lehce česané. Zkoušel jsem asi 10 odstínů a všichni byli víc než nasyceni. Poradím všem děvčatům!

Keen Color Cream

Značka Keen uvolnila smetanové barvy obohacené mléčnými bílkovinami a keratinem. Dye obnovuje a vyživuje vlasovou strukturu a současně jí dodává lesk. Kromě standardních tónů v paletě existují smíšené barvy, které vám umožní barvit vlasy v docela zajímavých odstínech. Samotná barva nemá štiplavý zápach a přichází v poměrně velkém objemu.

Cena: od 295 do 320 rublů.

Pros

 • v kompozici jsou komponenty péče o vlasy (keratin, proteiny);
 • dostatečný objem nátěru (100 ml).

Nevýhody

 • dlouhá doba držení inkoustu (50 min).

Dobrá barva. Levná, nezapaluje vlasy, rovnoměrně sladí, dobře vymaluje kořeny. Poslední tři obrazy jen s ní a žádné zklamání. Můžu říct ještě víc - výsledky někde překračují očekávání.

Estel Essex Princess

Estelova krémová barva od ruské společnosti je oblíbená jak u běžných zákazníků, tak u profesionálů. Kvůli přírodním složkám (keratin, včelí vosk, extrakt z guarany) je barva měkká a vysoce kvalitní barvy bez nadměrného vysušení vlasů. Navíc, krémová barva nabarví přes šedé vlasy, což je u starších zákazníků vysoce ceněno.

Ceník: od 165 do 180 str.

Pros

 • široká škála barev (více než 100);
 • přírodní doplňky (extrakt z guarany, keratin a včelí vosk).

Nevýhody

 • malé množství barvy (60 ml).

Jedná se o vzácnou kombinaci ceny a kvality! Kvalitu barvy, dokonce i balení. Přiznávám, že jsem trochu předávkovala, ale nebyly problémy s vlasy a tipy. Pamatuji si, že tam byl případ s dražší barvou, já perederzhala doslova na pět minut, vlasy obnoven měsíc! Jak byly vyčištěny. Nevšímám si takové problémy vůbec. Určitě doporučit!

Nejčastější seznamy

Neomezovali jsme se na jedno hodnocení a vytvořili jsme jiný. Jedná se o seznam nejlepších barev v některých kategoriích:

 • Bez amoniaku - Schwarzkopf Professional Igora Vibrance.
 • Pro šedé vlasy - Londa Color.
 • Profesionální - Farmavita Life Color Plus Professional.

Nyní se podívejme blíže na krémové barvy v každé kategorii.

Bez amoniaku

Krémová barva Schwarzkopf je oblíbená díky své schopnosti přesně malovat ve zvoleném tónu i doma. Výrobci zahrnovali složení součástí péče, včetně extraktu z květů hortenzie a polynéského oleje. Kromě vysoce kvalitního zabarvení se dívky dostávají hluboké hydratační a obnovení vlasů.

Cena: od 297 do 330 rublů.

Pro šedé vlasy

Londa Color - nejlepší barva pro malování šedých vlasů. Londa vydala novou kolekci barev, která obsahuje širokou paletu barev. V sadě s barvou je léčebný balzám, který obnovuje vlasy po vystavení chemickým prvkům.

Cena: od 715 do 790 rublů.

Profesionální

Farmavita Life Colour Plus Professional je považována za nejkvalitnější profesionální barvu s dobrým obnovovacím efektem. Extrakt z brazilské matice v barvě chrání pokožku hlavy. Mnoho profesionálních stylistů dává přednost italské značce Farmavita.

Ceník: od 500 do 528 rublů.

Jak vybrat správnou barvu?

Abyste získali perfektní barvu vlasů, musíte si uvědomit několik tipů:

 1. Musíte být naprosto jisti zvoleným odstínem. Barva by se vám líbila a měla by vyhovovat vašemu typu obličeje.
 2. Rozhodněte se o značce barvy. Někdy míchání nebo použití barev od různých firem může dát nepředvídatelný výsledek.
 3. Nezapomeňte, že se musíte starat o vlasy. V mnoha krémových barvách obsahuje přírodní ingredience pro hydrataci a obnovu struktury vlasů.

Děkujeme vám za přečtení materiálu a doufáme, že vám to bude užitečné.

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

Pro Více Informací O Suché Vlasy