logo

Diskuse

Recenze masky z kakaového prášku. Recenze této zázračné metody ošetření vlasů jsou extrémně pozitivní. No, co jiného můžete očekávat od dobrých starých babiček?

Kakaová maska ​​na vlasy: recepty a recenze

Když někdo říká slovo "kakao", asi si představíte teplý nápoj s příjemnou vůní. Ale víte, že existuje něco jako kakaová maska ​​na vlasy? Patří k lidovým prostředkům a miluje ho každý, kdo se o to pokusí.

Hlavní výhody tohoto druhu vlasových produktů spočívají v tom, že užitečné složky kakaového prášku stimulují krevní oběh pod pokožkou hlavy a tím posilují kořenové žárovky vlasů. To vede k intenzivnímu zvýšení vegetace na hlavě, stejně jako k prevenci nadměrné ztráty vlasů. Už dávno je známo, že takový výrobek musí být nezbytně v kosmetické tašce každé dívky, zvláště pokud je velmi znepokojena stavem jejích vlasů. Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit takovou masku. Podívejme se na několik z nich.

Recepty na výrobu masky z kakaa a dalších složek

U krásných vlasů tento typ ošetření vlasů nebude fungovat, jelikož samotný kakaový prášek je tmavý a velmi nápadně zbarvuje světlé kudrlinky v tmavém odstínu (ukázalo se to mírně, vůbec ne atraktivní). V tomto případě byste měli najít další způsob, jak zlepšit stav vlasů. Ale pokud jste dívka s tmavými vlasy, můžete bezpečně vyzdvihnout potřebné přísady a začít postup obnovy vašich krásných kudrlin.

Kakao, kefír a žloutek

Taková maska ​​je velmi jednoduchá.
K přípravě budete potřebovat:

 • kakao, kefír a vaječný žloutek.
 • Přidejte čajovou lžičku vody na lžičku prášku.
 • Směs zamíchat a dát do vodní lázně trochu zahřát.

Jakmile voda vaří, můžete ji odstranit z tepla. Poté rozdrtíme vajíčko a oddělíme žloutek. Přidejte ho do kakaa a pak vylijte půl šálku kefír. Rozmícháme, dokud nebudete mít hladkou konzistenci. Vaše maska ​​je připravena!


Použití:

Aplikujte je rovnoměrně po celé délce vlasů od kořenů až po konce, aniž byste se báli dotýkat se pokožky hlavy. Po nanesení zabalte vlasy do plastového sáčku nebo do lepícího filmu, obalte ručníkem. Ke zesílení efektu lze ohřívat vysoušečem vlasů. Po 20-30 minutách opláchněte teplou vodou a vysušte sušičem vlasů.

Kakao a kefír

Tento recept je podobný jako předchozí, ale nyní už nepotřebujete vajíčko.
Poloviční šálek kefíru (kefír je lepší vzít největší tuku) a půl lžíce kakaa by měly být smíchány až do homogenní směsi. Obecně je to vše, co potřebujete k vytvoření této masky.


Použití:

Naneste ho na suché vlasy od kořenů až po konce. Jsou-li dlouhé a tlusté, zdvojnásobte počet složek tak, aby směs byla během procesu aplikace dostatečná. Je lepší nechat ho zůstat, než ne.

Obalte vlasy plastovým nebo celofánem a zabalte je do froté ručníku. Teplo přispívá k tomu, že kefír s kakaem je lépe absorbován do vlasů a pokožky hlavy. Po 20 minutách může být maska ​​omyta teplou vodou. Blow suché.

Kakao, žít a olivový olej

Budete potřebovat:

 • dva kuřecí žloutky
 • 3 lžíce kakaového prášku
 • 5 lžící olivového oleje

Zlomte vejce, oddělíme žloutek a promícháme s práškem. Přidejte olej a důkladně promíchejte. Jakmile je maska ​​hotová, můžete začít používat.


Použití:

Postupujte s obvyklými pokyny: aplikujte, zabalte do fólie a zabalte do ručníku. Po uplynutí půl hodiny vypláchněte vlasovou sušičkou.

Hodnocení kakaových prášků

Recenze této zázračné metody ošetření vlasů jsou extrémně pozitivní. No, co jiného můžete očekávat od dobrých starých babiček?

Margarita, 45 let

"Mám velmi tenké řídké vlasy a navíc ke všemu na zadní straně mé hlavy je malý holohlavý bod. Jeden přítel doporučil recept pomocí kakaa a kefíru. Samozřejmě, nadpřirozená se nestala: vlasy už nebyly desetkrát tlusté, ale plešatý bod a pravda jsou nyní méně patrné. Dělám tento postup jednou týdně, po třetí aplikaci jsem si všiml zlepšení! "

Diana, 23 let

"Moje vlasy jsou husté, ale klesala jsem strašně, doslova jsem to našla ve všech svých stanovištích! Četl jsem na internetu, že mi mohou pomoci nějaké masky s kakaem. Snažil jsem se, ne zklamaný. Ztráta vlasů zanikla, zpevnila a dokonce svítila. Radím všem! "

Nebojte se vyzkoušet výše uvedené recepty na sobě! V devíti z deseti případů budete s výsledkem spokojeni a určitě budete chtít postup opakovat. Hodně štěstí!

Stejně jako příspěvek? Sdílejte to!

3 Maska s kakaem pro vlasy: recenze. Maska s kakaem pro laminování a dávání účesu úžasný dokonce i čokoládový odstín se provádí postupně.

Kakaová maska ​​na vlasy

Není žádným tajemstvím, že moderní kosmetika pro domácnost je nasycena chemikáliemi, takže nejnebezpečnějším, zázračná péče o pleť a kadeřnictví je použití přírodních léčebných bylin, ovoce a domácích mléčných výrobků.

Jaké zvláštní kouzlo má kakaová maska ​​na vlasy?

Aroma čokolády poskytují euforii způsobenou hormonem štěstí serotonin. Přírodní vitamíny, minerály, kyseliny vyživují a také tónují buňky, zvyšují mikrocirkulaci krve.

Melanin, antokyany poskytují měkký zlatý (nebo čokoládový) barvicí odstín.

Flavanoidy a antioxidanty zničí patogenní flóru, vrací se přirozený lesk, hedvábnost a pružnost na prameny.

Kofein, theobromin poskytují svěžest, sílu, jasnost myšlení.

A více o maskách na vlasy:

Zimní masky na vlasy

Rostlinný olej pro růst vlasů. Masky recepty

Ropa olej pro vlasy - věk populární recept

Omezení používání masky s kakaovým práškem jsou malé: individuální alergenní citlivost a poslední měsíce těhotenství. Navíc je pro blondýny, kteří nechtějí změnit odstín vlasů, nežádoucí.

Podmínky použití

K tomu, aby maska ​​přinesla maximální výnosnost, proveďte to podle následujících pravidel:

 • aplikovat masku na mírně navlhčené čisté prameny;
 • následné balení s plastovým kloboukem a ručníkem na teplo;
 • nezůstávejte na hlavě více než 1 - 1,5 hodiny;
 • více než dvakrát týdně, kompozice nelze použít;
 • opláchněte pouze teplou vodou;
 • alespoň několik následujících dnů nemají vlasy namazat;
 • opláchněte lepší odvar z kopřivy.

Kakaové máslo a prášek - prášek není rozpustný ve vodě, proto se doporučuje zředit olejem, rozpustit ve vodní lázni, míchat s vroucí kapalinou (mléko, voda).

Kakaové masky recepty

Recept 1

Maska na vlasy s kefírem a kakao zlepší strukturu vlasů - vyléčí exfoliované váhy a špičky, zabrání vyhynutí žárovek, ušetří vás ze škodlivých bakterií. Doporučuje ji kosmetičtí pro vlasy s vysokým obsahem tuku. Pokud jsou prameny suché nebo normální na dotek, vyměňte kefír za olejovou smetanou a smetanou.

 • 10 gr. prášek rozpuštěný ve 2 polévkových lžičkách. l vroucí vodou, ochlaďte (40 stupňů), přidejte šlehák ve složení 100 ml jogurtu a žloutek.
 • Jemně protřepte kůži a prameny. Udržení masky 30 - 40 minut.

Recept 2

Maska s domácím lopuchovým olejem a kakaem způsobuje účinnou léčbu alopecie, lupů, obnovení vlasů, jejich žáby pokazené barvením, chemikáliemi a horkými curlingy.

 • 20 gr. zahřejte prášek a 40 olejů, důkladně promíchejte, po ochlazení přidávejte žloutek.
 • Obal s lékařskou složkou od kořenů až po špičky, zabalte, umyjte se po 50 minutách.

Recept 3

Maska na vlasy s kakaovým práškem, máslem, medem, plnotučným mlékem se používá za účelem rychlé regenerace pokožky, účesu po ošetření závažných onemocnění zářením nebo popálenin (omrzliny) při absenci kontraindikací.

 • Zahřátý rostlinný olej (20 g) V kakaové lázni (30 g) a 20 ml mléka.
 • Po ochlazení zadejte 1.. l med, rozdělte na povrch hlavy.
 • Držte jej 30 minut.

Recept 4

Maska s kakaem pro laminování a dávání účesu úžasný dokonce i čokoládový odstín se provádí postupně.

 • Roztáhneme vnitřek pánve na pár 100 ml oleje (kakao + hroznové semeno), rozpustíme prášek (40 g).
 • Chladit na 50 stupňů.
 • Důkladně mačte každý pramen bez kartáčování. Po hodině opláchněte a přirozeně vysušte.

Hladké, načechrané, poslušné kadeře krásné, zářivé barvy zdraví budou dekorací až do dalšího stylingu.

Tóny masky s kakaem dokonale maskují šedé vlasy, pomáhají vyhlazovat ostré kontrasty růstových kořenů a vybledlých špiček při barvení. Laminovací složka zbavená trápení česání vlasů náchylných k zamotání. A co je nejdůležitější, kakao nejedí mozku toxiny, jako jsou některé šampony, balzámy průmyslové výroby neznámého složení vědy.

Maska s kakaem pro vlasy: recenze

Tajemstvím dobré laminace s kakaem je to, že pokud vezmete olej a prášek, nemusíte ředit želatinu, která dnes není kvalitní. A také nevyžaduje chemické barvivo pro barvení vlasů.

Sladké šedé vlasy jsou skvrny rovnoměrně, pouze prášek, který potřebujete k přírodní tmavě hnědé barvě bez cukru, stejně jako vanilka a další přísady.

No, je to nutné, vynalezli lék na plešatost? Já nevěřím, ale důkladně si to zkontroluji. Ale jak se podívám s hnědým plešatým místem v práci? Pokud vlasy rostou, autor respektuje.

Vůně je zpočátku voňavá, pak si na to zvyknete a všude kolem chodíte a téměř lízáte od potěšení.

Autor Kryazhevskikh Olga

Slyšeli jsme hodně recenzí a rozhodli jsme se, zda vlasová maska ​​s kakaem, kefírem a vejcem skutečně urychlí růst vlasů a obnoví jejich strukturu. Za to jsme pozvali tři dívky, aby se zúčastnili experimentu.

Nejlepší recepty na masky na kakao s fotografiemi a videem

Hodnocení: Nehodnoceno

Kakao je nejen skvělý nápoj a hlavní složka čokoládových výrobků, ale také velmi účinný kosmetický přípravek. Jeho úžasné vlastnosti v kombinaci s jinými přírodními produkty se používají k obnově a růstu vlasů, takže kakao slouží jako základ pro přípravu masky. Doma můžete použít jak běžný kakaový prášek, tak pevné kakaové máslo - účinek se nezmění.

Co je tato maska ​​používána a jak to funguje

Tajemství účinnosti kakaa pro vlasy spočívá ve skutečnosti, že kromě bílkovin, tuků a aminokyselin v jeho složení jsou přítomny ve velkém množství vitamínů a minerálů:

Navíc beta-karoten je přítomen v kakaovém, což je strukturální základ tvorby vlasů.

Díky této bohaté kompozici se používají masky s kakaem:

 • eliminovat vypadávání vlasů a plešatost;
 • pro zbavení se suchých vlasů a rozštěpení;
 • pro léčbu lupů a podráždění pokožky hlavy;
 • obnovit a posílit slabé a nehybné vlasy;
 • vlasy dodávají jemnost, pružnost a lesk.

Podmínky přípravy a aplikace

Kakaové masky na vlasy se velmi snadno připravují a používají a nevyžadují speciální dovednosti. Ale přesto pro maximální účinnost doporučujeme dodržovat určitá pravidla:

 1. Kakaový prášek a kakaové máslo jsou stejně přínosné. Kakaové máslo má poměrně tvrdou, olejovou konzistenci, takže masky je třeba roztavit ve vodní lázni.
 2. Esenciální olej nebo fermentovaný mléčný výrobek, který je součástí masky, musíte také trochu zahřát ve vodní lázni.
 3. Použijte dokončenou masku k čištění vlasů a rozdělte je hřebenem.
 4. Chcete-li aktivovat všechny aktivní součásti masky, vytvořte efekt "sauny" pro vlasy pomocí sprchového víčka a froté ručníku.
 5. Doba expozice masky závisí na vaší trpělivosti - čím delší, tím lépe. Optimální doba je od 30 minut do hodiny.
 6. Aplikujte masku na vlasy v průběhu 10 aplikací každé dva až tři dny.
 7. Navíc opláchněte vlasy octem nebo bylinkovým odvarem.

Klasický recept na masky na vlasy s kakaovým práškem

Pro přípravu klasických receptů na masky na vlasy s kakaem se používají pouze dvě složky - kakaový prášek a máslo. V ideálním případě je lepší převzít mandlový olej, ale můžete ho nahradit jiným olejem.

Komponenty:

 • kakaový prášek - 10 g;
 • mandlový olej - 20 g

Olej zahřejte ve vodní lázni a promíchejte s kakaovým práškem.

Akce: posiluje, dává pružnost a lesk.

Jiné recepty na masky na kakao

Kakao je nejlépe kombinováno se základními oleji, mléčnými výrobky, medem a vejci. Nabízíme Vám recepty na masky s různými kombinacemi těchto složek pro různé typy a stav vlasů.

Recepční maska ​​s kakaem a kefír

Komponenty:

 • kakaový prášek - 40 g;
 • kefír - 40 g

Zahřejte nějaký kefír ve vodní lázni a promíchejte s kakaovým práškem.

Aktivita: posiluje, vyživuje, dává lesk.

Recept na masku na vlasy s kakao, olivovým olejem a medem

Komponenty:

 • kakaový prášek - 20 g;
 • olivový olej - 40 g;
 • med - 30 g;
 • vejce - 2 ks.

Zahřejte do medu a olivového oleje vodní lázeň a promíchejte s kakaovým práškem. Nakonec přidejte zbité vejce. Hmotnost by měla být homogenní.

Akce: zvyšuje růst, vyživuje, dává lesk.

Recept na masku na kakaové máslo

Komponenty:

 • kakaové máslo - 10 g;
 • lopuchový olej - 10 g;
 • kefír - 10 g;
 • žloutek - 1 ks.

Zvlhčujte zvlášť kefír a lopuchový olej ve vodní lázni a promíchejte s kakaovým práškem. Nakonec přidejte šlehač.

Akce: zvlhčuje suché vlasy, vyživuje, obnovuje rozštěpené vlasy a zastavuje jejich ztrátu.

Recept maska ​​na vlasy s kakaem a mlékem

Komponenty:

 • kakaový prášek - 40 g;
 • mléko 3,2% - 40 g;
 • Koňak - 10 g;
 • žloutek - 1 ks.

Zahřejte nějaký kefír a promíchejte ho s kakaovým práškem. Rozštěpte žloutek a kombinujte ho s brandy. Smíchejte všechny ingredience, dokud nejsou hladké.

Akce: aktivuje růst vlasů, vyživuje a posiluje kořeny.

Kakaové a banánové masky na vlasy recept

Komponenty:

 • kakaový prášek - 40 g;
 • mléko 3,2% - 40 g;
 • med - 10 g;
 • banán (bramborová kaše) - 2 polévkové lžíce. lžíce.

Zahřejte nějaké mléko a promíchejte ho s kakaovým práškem. Melte med ve vodní lázni. Mash jeden zralý banán s vidličkou nebo kaše v mixéru. Složte všechny složky a promíchejte, dokud nejsou jednotné.

Akce: hydratuje velmi suché vlasy, vyživuje a dává lesk.

Receptura masky na vlasy s kakaem a hořčicí

Komponenty:

 • kakaový prášek - 20 g;
 • olivový olej - 20 g;
 • med - 20 g;
 • žloutek - 2 ks;
 • hořčičný prášek - 10 g

Zahřejte nějaké máslo a med a mícháme s kakaovým práškem. Přidejte hořčici a zbitý žloutek a promíchejte.

Akce: stimuluje růst, vyživuje a posiluje.

Bezpečnostní opatření

 • Při přípravě masky používejte pouze vysoce kvalitní a čerstvé ingredience.
 • Nechejte masku!
 • Doporučujeme testovat vliv každé součásti masky na pokožku. Alergické reakce jsou možné.
 • Mezi maskami oblékněte nejméně tři týdny.
 • Na blond vlasy nepoužívejte kakaové masky. Mohou být nerovnoměrně zbarveny v odstínech hnědé.

Recenze kakaové masky na vlasy

Slyšeli jsme hodně recenzí a rozhodli jsme se, zda vlasová maska ​​s kakaem, kefírem a vejcem skutečně urychlí růst vlasů a obnoví jejich strukturu. K tomu jsme pozvali tři dívky, kteří se zúčastnili experimentu, který nám poskytl nejen fotografie "před" a "po", ale také sdílel jejich zobrazení.

Veronica, 23 let

Chtěla jsem znovu mít dlouhé vlasy, a tak jsem se rozhodla urychlit jejich růst pomocí kakaové masky, kefíru a vajec. Aby vlasový průmysl na 3 centimetry, musel jsem udělat masky ve dvou kurzech s přestávkou dva týdny. Moje úsilí nebylo marné a vlasy jsou pro průmysl opravdu patrné. Kromě toho se stávají silnějšími a odolnějšími, krásně září a dobře voní.

Odborná poznámka: Chcete-li si zvyknout na součásti, zkuste masku s kakaem a hořčicí. Hořčice aktivuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, což dává impuls aktivnímu růstu vlasů.

Marina, 21 let

Po tři týdny vyrobila kakaovou masku, aby obnovila a oživila její tenké, slabé vlasy. Na konci běhu aplikace kakaové masky jsem zaznamenala výrazné zlepšení stavu vlasů - staly se "živějšími" a pružnějšími, objevil se lehký přirozený objem. Během této krátké doby se vlasy výrazně zvětšily.

Odborná poznámka: Máte tenké vlasy, a proto doporučujeme věnovat pozornost maskám s kakaem a medem. Tato kombinace složek vám poskytne sílu a objem vlasů.

Natalia, 26 let

Na začátku experimentu s kakaovou vlasovou maskou byly moje vlasy v žalostném stavu. Dehydratované a suché, s rozdělenými konci, doslova spadly z jakéhokoli doteku. Abych tuto situaci napravila, potřebovala jsem tři takové masky. Byla to dlouhá a trochu zdlouhavá, ale výsledek stojí za to. Vlasy nejsou jen průmyslem a přestávají klesat, ale také zlepšují jejich vzhled.

Odborná poznámka: Nyní, když je vyřešen problém vypadávání vlasů, je třeba přejít na výživné masky s oleji na bázi kakaa, abyste obnovili vlasový lesk a pružnost.

Video o tom, jak vyrobit kakaovou masku na vlasy

Pokud jste ohromeni výsledkem použití masky na vlasy s kakaem, kefírem a vejcem, pak naše krátké video vás seznámí s tímto receptorem a ukáže všechny nuance vaření.

Použití masky pro kakaové vlasy nejen zlepšuje jejich stav, ale také zvyšuje sytost barvy tmavých vlasů. Kakao s pravidelným používáním dává vlasům vzácný hnědý odstín a ohromující lesk. Můžete přidat své nezapomenutelné příjemné vůni k výhodám kakaových mask. Současné aromaterapie a relaxace jsou pro vás připraveny! Buďte krásní! Čekáme na vaše připomínky a připomínky.

Kakaová maska ​​na vlasy (recenze)

Přidal: admin v péči o vlasy 05.18-2018 0 150 zhlédnutí

Masky na kakao a kakaové máslo

Mnoho lidí ví o výhodných vlastnostech čokolády: kromě příjemné chuti může pár čokoládových plátků výrazně zvýšit vaše nálady. Tam je stěží mnoho lidí, kteří odmítají hýčkat s takovou lahůdkou. Nicméně, s vývojem technologie, to stalo se známé všem, že to není všechny užitečné vlastnosti ovoce kakaa. Proto mají nyní širokou škálu aplikací a kakaová maska ​​na vlasy je jakýmsi dezert pro kadeře. Zvažte příznivé vlastnosti kakaových bobů.

Dlouho můžete mluvit o chuti kakaa ao jeho použití ve vaření - dokonce i delší dobu. Ale to není o tom. Ve skutečnosti má sadu přírodních složek, které příznivě ovlivňují stav vlasů a v případě potřeby je dokonce léčí. Kromě toho byla maska ​​na vlasy s kakaem obdržena zpětná vazba, protože podporuje růst vlasů, zabraňuje vypadávání vlasů, stimuluje pokožku hlavy. To vše kvůli tomu, že kakao obsahuje nejen kofein, ale také organické kyseliny, cukry, třísloviny, bílkoviny a tuky. A to vše je doplněno snadnou přípravou.

Dokonce i když - majitelka zdravých a silných vlasů - vůbec neznamená, že by takové produkty neměly být přítomny v arzenálu péče o vlasy. V tomto případě budou profylaktické masky udržovat svěží a dobře upravený vzhled a zároveň pomáhají předcházet spoustě potíží.

Pokud vaše vlasy nejsou tak silné, ale spíše křehké, nudné a často vystavené chemickým barvivům - maska ​​na vlasy s kakaem a kefírem je naplní životem. Prášek, stejně jako olej získaný z kakaových bobů, se aplikuje se zvláštním důrazem na poškozené a suché vlasy, protože má tendenci se krmit zevnitř. Po správném průběhu můžete zaznamenat aktivní růst vlasů a nepřítomnost rozštěpených konců.

Making masky pro vlasy s kakaem doma není obtížný úkol. Kromě přínosů samotné masky v procesu vaření můžete cítit velmi příjemnou vůni, která může snížit podrážděnost, únavu a také zvýšit náladu.

 • Zpevňující maska Nejprve připravte směs čokolády, ve které se na stejné množství teplé vody přidá čajová lžička kakaového prášku. Pak odděleně šlehaný surový žloutek, který je poslán do existující směsi čokolády. Vše je důkladně promícháno a doplněno 100 gramů nízkotučného jogurtu. Výsledná hmota by měla být masírována do vlasových kořenů a izolována speciální polyetylénovou čepičkou. Směs se v této formě zrání po dobu asi 40 minut a promyje šamponem.

K plnému posilujícímu účinku by měl být aplikován každé 2-3 dny po dobu tří měsíců.

 • Regenerační, na bázi oleje. Vzhledem k tomu, že obnovení často vyžaduje křehké, barvené a poškozené vlasy, je lepší používat rašelinový nebo ricinový olej jako základ. Dvě polévkové lžíce másla připadají na lžíci kakaa, vše se důkladně promíchá. Pak směs není příliš zahřátá ve vodní lázni a kombinuje se s zbitým žloutkem. Výsledná maska ​​pro kakaové vlasy se třese prsty do kořenů a izoluje se.

Chcete-li udržet směs na hlavě, potřebujete asi 40-60 minut, poté opláchněte šamponem. Chcete-li získat a konsolidovat výsledek nástroje by měl být používán nejvýše 2 krát týdně po dobu 2-3 měsíců.

 • Pro růst vlasů. Chcete-li připravit masku na vlasy s kakaem a kefír, je třeba míchat lžíci ricinového nebo lopuchového oleje, 2 lžíce. lžíce kakaového prášku. Pak se směs zahřívá ve vodní lázni a přidá se zbylý žloutek. Pro dokončení směsi přidejte sklenici nízkotučného kefíru a důkladně promíchejte. Aplikuje se na celou délku vlasů, pokrytou polyethylenem a nahoře na ruce s ručníkem. O hodinu později jsou kudrlinky důkladně omyty šamponem a opláchnuty. Po pravidelném používání nebude trvat dlouho: kudrlinky budou brilantní a jejich růst vás příjemně překvapí.
 • Vitamin pro vlasy s kakaovým máslem. Kakaový olej se často používá pro kosmetické účely. Dívky, které jsou zvyklé na přípravu finančních prostředků doma, budou po ruce za svou dostupnost - kakaový olej je možné zakoupit v každé lékárně. Pro vitamínovou masku je třeba smíchat 2-3 lžíce zahřátého kakaového másla, stejný olej z lopuchu, pět kapek vitamínových olejových roztoků a 3 kapky grapefruitového esenciálního oleje. Výsledná směs olejů se třepe do vlasových kořenů a rozděluje se po celé délce vlasů. Chcete-li odolat hmotnosti s kakaovým máslem, potřebujete nejméně jednu a půl hodiny, poté důkladně opláchněte šamponem. Celý kurz se skládá ze dvou týdnů užívání denně.

Pokud je to nutné, v receptu jiných masek lze kakaový prášek nahradit olejem.

Vezměte prosím na vědomí, že dívky s roztomilými vlasy, které používají masky na vlasy s kakaem, zanechaly mnoho recenzí, pokud jde o lehké kadeře, je třeba je aplikovat opatrně nebo přinejmenším s přidáním oleje bez selhání.

Kakaová maska ​​na vlasy - recenze

Přidal: admin v kůži a vlasy 03/06/2018 0 684 zhlédnutí

Kakaový prášek a čokoláda jsou často používány v lidových lécích a receptech, které zachovávají krásu vlasů a těla. Kakaové boby (z nichž je vyráběna čokoláda) jsou zdrojem mnoha užitečných látek. Obsahují minerální látky, organické kyseliny, kofein, bílkoviny, tuky... Masky kakaa a čokolády podporu růstu vlasů a pomůže vyrovnat se s jejich ztrátou tím, že stimuluje vlasové pokožky, je velmi snadné udělat sami.

Použití domácí kakaové a čokoládové masky je velmi pěkné. Vůně čokolády přispívá k dobré náladě, snižuje únavu a podrážděnost.

Kakaový prášek lze přidat do všech oblíbených vlasových masek jako další součást, která zvyšuje růst vlasů.

V domácích vlasových maskách můžete použít buď kakaový prášek nebo kousky čokolády. Nepoužívejte bílou čokoládu v lidových lécích. V jeho složení není kakaový prášek, a proto není vhodný pro čokoládové masky.

Zde jsou některé oblíbené recepty pro použití výživných a regeneračních kakaových a čokoládových masek pro růst a ošetření vlasů doma:

Recepty 1: Kakaová maska ​​na vlasy - žloutek + kefír + kakao

Jednoduchý a efektivní lidový způsob, jak urychlit růst vlasů. Vezměte si půl šálku kefíru, žloutek jednoho vejce a lžičku kakaa (je třeba zahřát kakao a rozpustit ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě) a dobře promíchat. Aplikujte směs na vlasové kořeny. Zakryjte hlavu teplou látkou a držte masku po dobu dvacet až třicet minut. Pak opláchněte teplou vodou a šamponem. Použití takové lidové masky z kakaa může být až třikrát týdně. Výsledek bude zaznamenán ve dvou až třech měsících. Čokoládová maska ​​účinně napomáhá proti vypadávání vlasů.

Další informace o vaječných maskách:

Receptura 2: Maska z kakaa pro vlasy - žloutek + kefír + máslo + kakao.

Stejně jako v předchozím receptu je kakaový prášek rozpuštěn ve vodní lázni.

Tato čokoládová domácí maska ​​vyžaduje sklenici kefír, dvě lžíce kakaa, lžíci jakéhokoli přírodního rostlinného oleje (olivový, ricinový, lopuch, slunečnice), žloutek jednoho vejce. Všechny součásti jsou důkladně promíchány. Maska se aplikuje na pokožku hlavy a vlasy. Poté musíte zahalit hlavu plastovou a teplou utěrkou a nechat masku na hodinu.

Tato kakaová maska ​​je skvělá pro růst a lesk vlasů.

Přečtěte si více o použití kefír v domácích vlasových maskách zde:

Receptura 3: Maska s kakaem pro vypadávání vlasů - kakao + žloutkový župan + brandy + mléko

Dvě polévkové lžíce kakaového prášku se rozpustí s horkým mlékem na konzistenci zakysané smetany. Klíštěte žloutek, promíchejte koňakem a kakaem. Aplikujte směs na vlasové kořeny, pokryte hlavu celofánem a teplou látkou. Udržujte masku kakaa doporučujeme po dobu třiceti minut. Při pravidelném používání tato výživná čokoládová maska ​​pomáhá vyrovnat se se ztrátou vlasů.

Recepty 4: Maska kakaového másla pro vlasy - žloutek + kakaové máslo

Kakaové máslo lze použít v receptech na masku. Prodává se ve specializovaných prodejnách.

Zahřejte lžíci kakaového másla ve vodní lázni a přidejte lžíci jakéhokoli přírodního rostlinného oleje. Po mírném ochlazení se přidá žloutek vejce. Směs se aplikuje na kořeny vlasů. Maska trvá hodinu pod teplým stlačením.

Přečtěte si o použití žloutek ve vlasových maskách:

Receptura 5: Maska pro posílení vlasů - vejce + máslo + čokoláda

Tato čokoládová domácí maska ​​se doporučuje zejména v lidových prostředcích pro suché a poškozené vlasy.

Rozložte 100 gramů čokolády ve vodní lázni. 2 libry libry důkladně se lžící jakéhokoli přírodního rostlinného oleje (kolečko, lopuch, olivový olej, slunečnice). Olej musí být také lehce předehřátý. Smíchejte s čokoládou.

Aplikujte čokoládovou masku na pokožku hlavy a vlasy. Zakryjte hlavu plastovou a teplou látkou a držte masku hodinu nebo dvě.

Další informace o maskách s ricinovým olejem:

Recept 6: Čokoládová maska ​​na suché vlasy - čokoláda + med + banán + mléko

V parní lázni nebo v mikrovlnné troubě zahřejte několik kousků čokolády. Mash zralý banán dobře, míchat s čokoládou a lžící medu. Směs mírně zředíte teplou vodou nebo mlékem. Masku nechte hodinu.

Tato čokoládová lidová maska ​​se doporučuje pro suché a křehké vlasy.

Recepty 7: Čokoládová maska ​​pro růst vlasů - čokoláda + med + kefír

Rozetřete několik čokoládových kousků a mícháme s jednou polévkovou lžící medu. Pak přidejte půl šálku přírodního jogurtu nebo kefír. Aplikujte masku na pokožku hlavy a vlasy a podržte ji jednu hodinu.

Kakaová maska ​​na vlasy - nejlepší recepty na komentáře 46

Kakaová maska ​​na vlasy se ještě nepokusila. Rád bych vyrobil čokoládový zábal z celulitidy. Říkají, že je to jen super výsledek. Udělal někdo? Jaký je účinek? Používají čokoládové a kakaové vlasové masky?

Udělala jsem kakaovou masku na vlasy, nevšimla jsem si žádného zvláštního výsledku. Moje vlasy jsou suché a odbarvené, dokonce i tmavé, pravděpodobně ne moje...

Z kakaových vlasových masek neudělali... Riziko, nebo co? Chutné, jak to zní - čokoládová maska ​​...

Udělal jsem čokoládový obal, kůže je obecně tak měkká po čokoládě... chci zkusit na vlasy =)

Dělám čokoládové masky na vlasy (kakaový žítek-kefír) už měsíc. Dnes je první týden druhého měsíce! Moc se mi to líbí! Mé vlasy dobře roste, velmi pomalu, a za měsíc se čokoládové masky zlepšují. Dokonce i můj oblíbený výsledek! Udělám vlasové masky s čokoládou a dalšími...

Dělám kakaový zábal, a to nejen! Výsledky jsou velmi povzbudivé. dělat každý druhý den

Mám 57 let. Chápu, že používání masky je mnohem mladší, aby vypadalo nemožné. Ale s pomocí masky vypadá žena dobře upravená a velkolepá. Masky používající čokoládu a kakaový prášek poskytují pleti potěšení a velmi dobrý účinek na obličej.

Používám masku s čokoládovými vlasy již po dobu 2 týdnů, pokaždé, když vyplácím masku, vlasy vypadnou! Nevím, co mám dělat? Pokračovat? Řekni mi, je to, jak to má být zpočátku? nebo jak?

Jak vyrábíš kakaové masky na vlasy?

Dělám čokoládové masky, opravdu se mi líbí a vůně je super!

A jsem potěšen maskou na kakao. Moje vlasy byly suché a křehké... Rozhodla jsem se zkusit první recept, doufám v nejhorší, protože Našel jsem hodně špatných recenzí, ale tady je výsledek! Jsem potěšen mými vlasy: hladký jako hedvábí a jak se mi zdálo, dokonce se zesílily. Radím všem. Nebojte to!

Začal jsem růst novými vlasy z masky s kefírem a kakaem. Udělal jsem to po dobu dvou týdnů, pak jsem přešel na cibulovou masku, dokončil jsem kurzu cibulí masky a vrátil jsem se k masce s kakaem a já se střídím. Moje nové vlasy nevyrůstaly ze školy, ale tady taková přímá dobrá podsada vypadla. Důrazně doporučuji.

Četl jsem všechny recenze, opravdu chci zkusit, ale nějak se obávám: mám vlasy, nikdy jsem to nezakrýval, a tady je otázka: dělá maska ​​s čokoládou náhodou barvit mé vlasy?

Kakaové masky hodně pomáhají, po měsíci se vlasy rozrostly o 4 cm, radím všem!

Nevěděla jsem, kam dát kakaový prášek, stál ve skříni))) Ukázalo se, že z něj můžete vyrobit užitečné masky na vlasy? Moc se mi líbila druhá maska ​​- a to jak z pádu, tak i z výživy a stimulace růstu - co je zapotřebí! Ujistěte se, že to zkusíte dnes.

Maska s čokoládou - hrůza, jednou jsem udělala. při vypláchnutí začaly vypadat vlasy. Nechci poradit.

Je to podruhé, když sedím s druhou čokoládovou maskou na hlavě))) Líbí se mi to moc! Moje vlasy jsou tak měkké, mé vlasy jsou opravdu velmi suché, tyto baterie jsou stále... A oni vypadají méně a nezaměňujte si prakticky - je to jen zármutek. Určitě udělám čokoládovou masku pravidelně!

Mám špatně poškozené a křehké vlasy, rozhodla jsem se také vyzkoušet masku s kakaem podle druhého receptu... moje vlasy jsou dlouhé a husté, zatímco jsem aplikoval čokoládovou masku, celá koupelna je v kakao. Sedím, čekám na efekt, doufám, že vlasy nezaniknou.

Jaký kakaový prášek jste koupili na masky?

Vytvořila masku - kakao + kefír + ricinový olej, dívky, výsledek je viditelný pohledem. Radím, zejména těm, kteří používají žehličky.

Měl jsem vlasovou masku s čokoládou č. 1 druhou. Vlasy jsou velmi měkké a hedvábné. Moc se mi to líbí.

Před dvěma hodinami jsem smíchal v mixéru 2 vaječné žloutky, půl šálku kefírů, půlku šálku kakaa, pár kapek pomerančového oleje a dvě lžíce lopuchového oleje. Umyla jsem si hlavu (je nutné si umyt hlavu před aplikací masky tak, aby se živiny absorbovaly lépe) a kompozice začala být aplikována. Nevím, jak to dělat efektivně, ale nálada určitě vzrostla. Vůně úžasné... mé vlasy se staly čokoládou, zabalil jsem je ve filmu a ručník. Nyní sedím, počkej?

Není nutné umývat hlavu před maskou, zvláště pokud jsou v masce přítomny oleje. Osobně udělám masku, jak je napsáno, ale nejen že přidám žloutek, ale celé vejce, protože moje vlasy jsou náchylné k tuku. Výsledek je dlouhý, ale nezastavím se, i po takovém masku můžete vlasy vyhladit infuzí kopřivy - zvýšit pozitivní účinek. Jediná negativní - maska ​​je tekutá a proudí, což způsobuje nepříjemnosti.

Nezkusil jsem čokoládové masky, ale opravdu to chci. Dívky, řekni mi, blond vlasy, nebarvené, pokud uděláš masku, barva vlasů se změní? Budou vlasy tmavě tmavé z čokolády?

Udělal jsem kakaovou masku na vlasy + žloutek + máslo, výsledek byl překvapen, vlasy mě jemné, opravdu se mi to líbilo.

A mám miliardy vlasů! Ale jeho temnota... Když udělám čokoládovou masku, jakou barvu budu mít vlasy?

Udělala jsem čokoládovou masku podle prvního receptu, jen jsem přidala více kakaa, aby se maska ​​nerozšířila, výsledek byl velmi překvapený, vlasy začaly růst rychleji, zvyšovaly se objemy a vlasy také voní jako čokoláda, což je velmi příjemné. Pravidelně dělám masku)))))) Radím všem.

Udělala jsem masku na vlasy: kakao + kefír + vejce, dobré vlasy, podsada se objevila, ale to mě hodně zaměňuje. je to spousta, obzvláště na pravé straně, obávám se, že brzy povstane obočí... Je to normální?

Dívky, nemyslím si, že čokoládová maska ​​drasticky změní barvu vlasů, zvláště jak dívka napsala dřív, že to není chemické barvivo, které se můžete zbavit pouze rostoucími vlasy. Tato maska ​​bude mít jen mírný odstín, nemusí to ani dát někoho jako...

Vytvořila masku na vlasy s kakaem, žloutkem a lopuchovým olejem! Výsledek je úžasný!

Jak připravit masku pro vlasy z kakaa doma?

Když někdo říká slovo "kakao", asi si představíte teplý nápoj s příjemnou vůní. Ale víte, že existuje něco jako kakaová maska ​​na vlasy? Patří k lidovým prostředkům a miluje ho každý, kdo se o to pokusí.

Hlavní výhody tohoto druhu vlasových produktů spočívají v tom, že užitečné složky kakaového prášku stimulují krevní oběh pod pokožkou hlavy a tím posilují kořenové žárovky vlasů. To vede k intenzivnímu zvýšení vegetace na hlavě, stejně jako k prevenci nadměrné ztráty vlasů. Už dávno je známo, že takový výrobek musí být nezbytně v kosmetické tašce každé dívky, zvláště pokud je velmi znepokojena stavem jejích vlasů. Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit takovou masku. Podívejme se na několik z nich.

Recepty na výrobu masky z kakaa a dalších složek

U krásných vlasů tento typ ošetření vlasů nebude fungovat, jelikož samotný kakaový prášek je tmavý a velmi nápadně zbarvuje světlé kudrlinky v tmavém odstínu (ukázalo se to mírně, vůbec ne atraktivní). V tomto případě byste měli najít další způsob, jak zlepšit stav vlasů. Ale pokud jste dívka s tmavými vlasy, můžete bezpečně vyzdvihnout potřebné přísady a začít postup obnovy vašich krásných kudrlin.

Kakao, kefír a žloutek

Taková maska ​​je velmi jednoduchá.

K přípravě budete potřebovat:

 • kakao, kefír a vaječný žloutek.
 • Přidejte čajovou lžičku vody na lžičku prášku.
 • Směs zamíchat a dát do vodní lázně trochu zahřát.

Jakmile voda vaří, můžete ji odstranit z tepla. Poté rozdrtíme vajíčko a oddělíme žloutek. Přidejte ho do kakaa a pak vylijte půl šálku kefír. Rozmícháme, dokud nebudete mít hladkou konzistenci. Vaše maska ​​je připravena!

Použití:

Aplikujte je rovnoměrně po celé délce vlasů od kořenů až po konce, aniž byste se báli dotýkat se pokožky hlavy. Po nanesení zabalte vlasy do plastového sáčku nebo do lepícího filmu, obalte ručníkem. Ke zesílení efektu lze ohřívat vysoušečem vlasů. Po 20-30 minutách opláchněte teplou vodou a vysušte sušičem vlasů.

Kakao a kefír

Tento recept je podobný jako předchozí, ale nyní už nepotřebujete vajíčko.

Poloviční šálek kefíru (kefír je lepší vzít největší tuku) a půl lžíce kakaa by měly být smíchány až do homogenní směsi. Obecně je to vše, co potřebujete k vytvoření této masky.

Použití:

Naneste ho na suché vlasy od kořenů až po konce. Jsou-li dlouhé a tlusté, zdvojnásobte počet složek tak, aby směs byla během procesu aplikace dostatečná. Je lepší nechat ho zůstat, než ne.

Obalte vlasy plastovým nebo celofánem a zabalte je do froté ručníku. Teplo přispívá k tomu, že kefír s kakaem je lépe absorbován do vlasů a pokožky hlavy. Po 20 minutách může být maska ​​omyta teplou vodou. Blow suché.

Kakao, žít a olivový olej

Budete potřebovat:

 • dva kuřecí žloutky
 • 3 lžíce kakaového prášku
 • 5 lžící olivového oleje

Zlomte vejce, oddělíme žloutek a promícháme s práškem. Přidejte olej a důkladně promíchejte. Jakmile je maska ​​hotová, můžete začít používat.

Použití:

Postupujte s obvyklými pokyny: aplikujte, zabalte do fólie a zabalte do ručníku. Po uplynutí půl hodiny vypláchněte vlasovou sušičkou.

Hodnocení kakaových prášků

Recenze této zázračné metody ošetření vlasů jsou extrémně pozitivní. No, co jiného můžete očekávat od dobrých starých babiček?

Margarita, 45 let

"Mám velmi tenké řídké vlasy a kromě toho i malé holé místo na hlavě, jeden přítel navrhl recept s kakaem a kefírem. Samozřejmě se nadpřirozený nestal: vlasy nebyly desítky hrubší, ale plešatý bod je nyní méně patrný. Dělám tento postup jednou týdně, po třetí aplikaci jsem si všiml zlepšení! "

Diana, 23 let

"Moje vlasy jsou tlusté, ale klesala jsem strašně, našla jsem je doslova ve všech svých stanovištích! Četla jsem na internetu, že mi mohou pomoci nějaké masky s kakaem, snažil jsem se, nebyl jsem zklamaný, ztratil jsem vlasy, zesílil a dokonce se třpytil Radím všem! "

Nebojte se vyzkoušet výše uvedené recepty na sobě! V devíti z deseti případů budete s výsledkem spokojeni a určitě budete chtít postup opakovat. Hodně štěstí!

Maska kefíru s vajíčkem a kakaem pro posílení vlasů

Popis

Maska s kefírem, kakaovým práškem a vejcem je zaměřena na obnovení nutriční rovnováhy a posilování vlasů. Aminokyseliny, bílkoviny a tuky, které tvoří kakao, urychlují regeneraci tkání a poskytují zdravý lesk a zvýšení objemu kudrlin. Vaječná báze zrychluje proces resuscitace ustálených a vyčerpaných buněk, přispívá k vzhledu nových vlasů. Použití kefíru v masce zvyšuje pružnost tyčí, zabraňuje poškození a ztrátě. Přirozená základna vajec, kakaa a kefíru vám umožní dosáhnout hojivého účinku na rozkrojené konce, změkčovat a hydratovat pokožku vlasů.

Přírodní maska ​​je vhodná pro zpevnění všech druhů vlasů. Vytváření léčebné látky netrvá déle než 8 minut doma.

Recept

Složky a poměry

 • Kefír, 100 ml.
 • Vejce, 1 ks.
 • Kakaový prášek, 1 polévková lžička. lžíci.

Výroba

Před smícháním komponentů zahřejte kefír na pokojovou teplotu. Přidejte vejce, kakao a míchat masku na jednotnou konzistenci.

Aplikace

Maska se vtírá do kůže, kořeny vlasů a šíří po celé délce. Dále jsou konce vlasů zpracovány opětovným namáčením látky. Hlava je uzavřena plastovým pytlíkem nebo speciálním uzávěrem. Po 60 minutách se vlasy opakovaně omyjí teplou vodou. Používání šamponu se nedoporučuje.

Frekvence použití

Domácí ošetření s kakaovou maskou nesmí překročit 2x týdně. Celková délka wellness zasedání se koná 6 týdnů.

Kakaové masky na vlasy recepty

Kakao je cenný potravinářský výrobek, který se lidé naučili extrahovat z ovoce stromu pěstovaného v Jižní Americe. Charakteristickým znakem kakaových plodů je, že rostou na stonku samotném. Mnoho žen používá tento výrobek nejen pro přípravu různých pokrmů a nápojů, ale také pro kosmetické účely. Tolik mask má přesně tuto složku v jejich složení.

Užitečné vlastnosti a akce

Zázračná maska ​​na vlasy je velmi ceněna dívkami. Jaké cenné ingredience má kakao?

 1. Kořenový systém je posilován, pokožka hlavy je uklidněna kvůli působení neurotransmiterů. Kromě toho jsou kadeře mnohem pružnější.
 2. Antioxidanty, které se nacházejí v kakao, jsou proslulé jejich regenerací. V důsledku toho se kudrlinky přestanou zlomit a rozdělit.
 3. Vlasové zastávky klesají kvůli působení tříslovin.
 4. Mnoho vitamínů a výživných složek se nachází v kakaovém oleji. Například polysacharidy, vitaminy skupiny B, A, PP. Skalp je dobře namočený s výživnými složkami, což přispívá ke zvýšení růstu.
 5. Barva vlasů se stává světlejším, vlasy se oživují kvůli kofeinu.

Všechny složky, které jsou obsaženy v kakaovém, dokonale vyživují prameny. Kakao může při orálním podání udržet pevnost a vlasy se stávají zdravými. Ale bez ohledu na to, jak cenné vlastnosti má kakao, stojí za to vědět o některých stávajících kontraindikacích.

Obvykle ty dívky, které vědí o užitečnosti kakaa, začnou s jeho pomocí posílit svou mocí. Ale to je špatné.

Na video masku s kakaem:

Pokud má dívka blond vlasy, měla by být nejprve testována účinnost expozice na jednom tenkém pramenu. Koneckonců, někdy se ukázalo, že vlasy začnou svítit světle hnědý tón. Pokud je pramen zbarven v důsledku experimentu, je lepší odložit masky na bázi kakaa. Ale i v tomto případě existuje jeden trik, který neví všichni. Například může být k masce přidán trochu kefír, který neutralizuje hnědou barvu.

Při používání výrobku noste oblečení, které již nebudete nosit. To je způsobeno skutečností, že maska ​​se může dostat na oblečení. V důsledku toho bude velmi obtížné vymýtit barviva. Pokud se rozhodnete používat masku po celou dobu, nechte vybrané šaty na příště.

Existují různé prostředky s různými součástmi. Nejlepší však je, aby na prameny bylo aplikováno ne příliš tekuté složení. Silná směs je také obtížně rozložitelná po povrchu vlasů. Doporučuje se, aby se položil na vlasy nad vanou a protáhl prameny do ocasu. Bude to docela pohodlné.

Teplejší komprese umožňuje zvýšit efekt masky. To bude vyžadovat zbytečný teplý ručník a tašku.

Doba použitelnosti prášku by měla být normální, stejně jako jiné komponenty, pokud nechcete vlasy poškrábat. Před použitím výrobku na zápěstí čekáte na efekt. Když dojde k podráždění, maska ​​se odmyje, nemůže se použít pro prameny. Najděte další způsob, jak obnovit vlasy.

Na videu - maska ​​na vlasy s kakaem a vejcem:

Chcete-li použít mák s kakaem, musíte mít následující problémy s vlasy:

 1. Křivky jsou silně poškozené.
 2. Vlákna příliš vypadnou.
 3. Skalp je podrážděný.
 4. Dívka trpí avitaminózou.
 5. Vlasy se staly bez života a nudné.
 6. Pokud se rozhodnete barvit prameny o jeden tón, bude tato maska ​​užitečná.
 7. Když jsou vlasy velmi obtížné položit, jsou zmatené a tuhost se zvyšuje.

Se všemi těmito problémy mohou soutěžit s vlasy kakao.

Ale jak správně maskovat pro suché bělené vlasy, pomůže pochopit informace z článku.

Jak si vyrobit masku na vlasy s tinkturou červeného pepře lze pochopit při pohledu na fotografie v tomto článku.

Jaké jsou možnosti použití masky kokosového oleje pro vlasy a jak efektivní je tato maska ​​podrobně popsána zde: https://opricheske.com/uxod/maslo/kak-polzovatsya-kokosovym-maslom-dlya-volos.html

Ale jak si vyrobit masku na vlasy lopuchového oleje a jaké další přísady jsou pro to nutné, je podrobně popsáno v tomto článku.

Recepty

Nejběžnější směs pro kávové vlasy s přidáním kefíru. A děvčata všech věkových kategorií ji používají. To je způsobeno skutečností, že kefír má velké množství stopových prvků a různých vitamínů. Koneckonců, téměř všechny mléčné výrobky se vyznačují svou užitečností. Po použití těchto masek se stávají mnohem lepšími, získávají vitalitu a začnou svítit.

Jaké komponenty jsou pro masku vyžadovány:

 • 5 lžící kefír;
 • 2 lžíce kakaového prášku;
 • 1 vejce.

Pro světlo

Pokud jsou vaše vlasy blond, pak je kakao o trochu méně. Je nutné nebrat všechna vejce, ale pouze jeden žloutek. Použité přísady se smíchají a aplikují na vlasy po dobu jedné hodiny. Po asi hodině jej umyjte. V takovém případě by měla být voda teplá.

Pokud je voda velmi horká, pak kefír má velké šance ke zvlnění. Průběh používání masky - 2 měsíce. Udělejte to každý týden. Po kurzu potřebujete přestávku po dobu několika týdnů, nejlépe po dobu 2 měsíců.

Pro slabé

Pokud jsou vaše prameny velmi volné, můžete použít následující recepturu. Samozřejmě, že v kompozici tohoto výrobku není žádný kefír, ale to neznamená, že je méně efektivní. Chcete-li to provést, je třeba porazit žloutek jednoho vejce s lžičkou kakaa. Nyní po pečlivém bítování se trochu nalil 3 lžíce lopuchového oleje. Maska je připravena k použití.

Za prvé, směs se pečlivě aplikuje na vlasové kořeny a pak se rozštípá hřebenem na všechny vlasy. Nejlepší je vzít hřeben se vzácnými zuby. Ohřívají ručník a obal, umyjí kompozici asi za hodinu. Ale jaké jsou nejúčinnější noční masky pro růst vlasů, informace z článku vám pomohou přijít na to.

Posílit

Pro posílení vlasů můžete použít jinou masku. Ale v přípravě bude trochu obtížnější. Pokud se podíváte, můžete si myslet, že připravujete kakaový nápoj. Do pánve položíme 2 polévkové lžíce kakaa a do něj jemně nalijeme napůl šálek mléka.

Během tohoto procesu musíte směs neustále míchat, jinak hrozí nebezpečí nárazů v nástroji. Když je kompozice hotová, nalijte do ní 1 lžičku brandy (čaj) a promíchejte. Nástroj je připraven k použití. Doba expozice masky je 1 hodina a všechny zbytky jsou omyty velkým množstvím teplé vody.

Existuje další možnost pro výrobu masky pomocí koňaku. Chcete-li to provést, budete potřebovat 1 lžíci kakaa a 2 krát více koňaku, ke kterému je přidán 1 žít. Ale nejprve se doporučuje, aby se žloutek dobře porazil a pak přidaly zbývající složky. Celá směs se důkladně promíchá a vtírá do vlasových kořenů. Na účinky masky stačí 30 minut. Poté se maska ​​vypláchne šamponem a suší se vysoušečem vlasů.

Chcete-li eliminovat křehkost a slabost, můžete zkusit masku chlebové čokolády. K tomu, 1 krajíc žitného chleba bez kůry, nalijte 4 polévkové lžíce piva. Chléb musí být dobře hněten vidličkou, aby se získala homogenní struktura. Ale co je maska ​​pro vlasy vajec, medu a ricinového oleje, stejně jako v jakých případech se používá v tomto článku.

Nyní přidejte do této hmoty:

 • 1 lžičku kakaového prášku;
 • 1 lžíce medu;
 • 1 špetka hořčice.

Všechny složky je třeba smíchat, aby se získala homogenní směs. Maska je připravena k použití. Pásky před aplikací musí být čisté. Maska se nanáší na kořeny a pak na celou délku. Na účinky masky stačí 30 minut. Pak se vlasy omyjí obvyklým způsobem šamponem a vodou.

Pro obnovu

Obnovení vlasů a nasycení kudrlin pomůže další zázračné masce. V důsledku toho zmizí křehkost, suchost a rozštěpení. Jedna velká lžička kakaa se rozpustí ve 2 velkých lžících ricinového oleje. Pokud se najednou nenachází ricinový olej, můžete si vzít lopuchový olej. Do směsi přidáme 1 žloutkový žloutek a promícháme. Maska se rovnoměrně aplikuje na kadeře a dobře ji třepe do kořenů. Maska je omyta šamponem a spoustou vody.

Na video masku na vlasy z kakaového prášku:

Ale jak vyrobit želatinovou masku na vlasy a když se používá, je podrobně popsáno v videu v tomto článku.

S vitamínem a medem

Maska s vitamíny a medem je skvělá volba pro slabé vlasy. Taková složka jako med samotná dokonale vyživuje vlasy. A ve spojení s kakaem - je to vynikající směs vitamínů. Chcete-li připravit masku, budete potřebovat koupit vitamín A a E v kapslích v lékárně.

Vitamíny potřebují trochu teplo a pak je přidá jedna kávová lžíce tekutého medu a jedna malá lžička kakaa. Všechny tyto kompozice jsou zpracovány kořeny a kudrlinky obecně. Expozice bude trvat 40 minut.

Vyberte si sami sebe verzi masky, která bude pro vás nejúčinnější. Nezapomeňte se podívat na součásti a jejich trvanlivost.

Jaký druh masky pro vypadávání vlasů u žen je nejoblíbenější a od co se skládají, je uveden v tomto článku.

Ale jak vypadá maska ​​na vlasy s dimexidem a oleji a jaké výsledky lze dosáhnout v tomto článku.

Recenze

 • Angelina, 22 let: "Před několika lety jsem absolvovala školu. V té chvíli jsem měl problémy s mými vlasy. Možná, kvůli stresu, začaly kudrlinky vypadat a zlomit. Ale 1 měsíc před plesem jsem si uvědomil, že se stali úplně bez života. A bylo nutné provést vlasy. Zdálo se, že po absolvování účesu bych byl úplně bez vlasů. Proto bylo naléhavé něco udělat. Chtěla jsem vrátit vlasy zpátky do života a učinit si vlasy déle. Všechna kosmetika mi nepomohla. Proto bylo nutné naléhavě hledat další způsoby řešení tohoto problému. Proto jsem začal používat masky s kakaem s přidáním kefíru. Abych byl upřímný, jsem naprosto zoufalý, ale tato maska ​​mi opravdu pomohla. V tomto krátkém čase jsem rychle obnovil strukturu vlasů a dokonce o pár centimetrů vyrostl. "
 • Olga, 25 let: "Jsem přirozeně blond. A jak víte, nemohla jsem používat masky s kakaem. Ale v té době jsem to nevěděl. Protože moje vlasy byly suché, rozhodla jsem se vyzkoušet masku s kakaem. Když jsem umyl masku, byl jsem vyděšený. Moje vlasy se dotýkají. Musel jsem hledat způsob, jak tento problém vyřešit. Ukázalo se, že kefír ve vlasové masce je řešením mého problému. Teď už o tom vím. "
 • Marina, 30 let: "Obvykle se na vlasy rozlouskám a pak jsem si začal všimnout, že rozchod se stal mnohem širším. Nebylo možné očekávat, že by to bylo méně. Proto bylo nutné naléhavě vyřešit problém. Zkontroloval jsem a přečetl jsem spoustu receptů, ve kterých jsou nejrůznější složky. Ale mně se mi líbila maska ​​na bázi kakaa. Z nějakého důvodu jsem tento výrobek důvěřoval. Masky používaly neustále, s přestávkami. Výsledkem bylo potěšení. Nejen, že rozchod začal ticho zmizet, takže se špičky přestaly stříhat. "

Všechny recepty představují masky pro vlasy mohou pomoci v problému s bez života. Člověk má pouze tyto masky s volbami. Tyto masky můžete použít také ve spojení s jinými způsoby léčby. V takovém případě budete moci výsledek vyhodnotit na 100%.

Pro Více Informací O Suché Vlasy