logo

Výběr bang pro nový účes - 100+ fotek

Víte, jaké jsou hlavní zprávy tohoto roku? Správně To je návrat tresek! Není to vhodné na nějakou krásnou hlavu? Nezáleží na tom, co dáváte přednost - dlouhé vlasy nebo krátké vlasy, budou vždycky příznivé!

Účesy (účesy) s třeskymi

Módní zákonodárci ve světě účesů nabízejí nějaké bangy k krásám!

 • Krátké tresky se zvýrazněnými pruhy - skvělé řešení pro krátký účes!
 • Hladké prameny začínající v horní části hlavy a sotva viditelná vlna na špičkách způsobí, že nárazy jsou neuvěřitelně velkolepé v kombinaci se zvlněnými vlasy.
 • Perfektně hladké zářezy, které začínají od středu hlavy a zavírají obočí, budou příznivě zdůrazňovat elegantní styl na vlasy střední délky.
 • Pokud máte velký záblesk, záměrně neopatrný styl pomůže vytvořit obraz sebejisté a rozhodné dámy!
 • Zvláště důležité dlouhé rány. Zavírá řadu obočí a vypadá skvěle s rovnými vlasy různých délek. Některé účesy dosahují pramenů na bradu.
 • Také je zajímavá vlna navíjení, při níž jsou hladké prameny zakřiveny na špičkách.

Bangs - fotografie

S výběrem jakéhokoliv druhu bangů nebudou problémy, ale výběr, musíte se poradit s stylistou.

Péče o vlasy s třeskymi

Proto je důležité pozorovat intenzivní péči o vlasy. Postarejte se o tipy na vlasy. Kdyby se začali peelingem připravovat na horké účesy. Nebojte se používat produkty pro úpravu vlasů: pěny, modelující vosk, gelový sprej, různé hedvábné balzamy.

Bangs dobýt srdce krásných žen, dělat obraz a větrný, a přísný. Hlavním trendem je ženskost, minimalismus, asymetrie. Vybuchne a začíná svůj vítězný průvod!

Krátké vlasy s třesky - foto

Krátký asymetrický třesk dává tvář oválnou měkkost a romantiku. Krátký účes je nemyslitelný bez výbuchu.

Dlouhé vlasy s třesky - fotografie

Dlouhé, rovné, dobře upravené vlasy vypadají skvěle s třeskama!

Typy ran: vyberte si pro sebe vhodnou možnost

Bangs poskytují příležitost přinést něco nového do obrazu ženy, aniž by se uchýlili k zásadní změně. Na její vzhled přináší záhadu tajemství a upozorňuje na její oči. Příslušně zvolené bangy mohou významně změnit obraz ženy, její vizuálně mladší, zdůraznit její zásluhy a skrýt nedostatky jejího vzhledu.

Typy ran a jejich rysy

Nejčastěji má délku obočí nebo mírně pod ním. Obvykle nepodléhá podávání, protože vyžaduje jasnou geometrii řezu. Tento třesk je ideální pro tvář podlouhlého tvaru.

Umožňuje vizuálně vyvážit poměry obdélníkové i čtvercové plochy. Bangy jsou vhodné pro dlouhé a krátké účesy. Je schopná způsobit nepohodlí kudrnatým děvčatům, protože rychle začíná "chlupatá" a plazí se do očí. Z tohoto důvodu se šikmé bangy často dělají na rovných nebo zvlněných vlasech. Ostré nůžky se používají k získání jasného grafického řezu. Pokud chcete dostat vzdušnější verzi tresky, pak zužte.

V závislosti na úhlu, v němž majster kráje kudrlinky a délkové rozdíly, mohou být nárazy měkké a čisté a ostré a nápadné. Odstupňování pomáhá zmírňovat rysy čtvercové, kulaté a trojúhelníkové plochy. To je často používáno ženami, které chtějí vypadat mladší.

To harmonizuje s elegantní dlouhé účesy, stejně jako s krátkými účesy, jako je bob. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit zvuk na tlustých kadeřích. Pokud však máte tenké vlasy, nenechte se odradit: můžete dosáhnout vizuální kráse na úkor správně tvarovaného okraje a komplexní hry s barvou (při použití barvení nebo zvýraznění).

V závislosti na stupni ukládání budou mít bangy obličej jemnosti a romantiky nebo naopak extravaganci. Obvykle souvisí s sexualitou, aktivitou a agresivitou.

Pomáhá vytvářet jemný elegantní vzhled. Ona je obzvláště tváří dámám, kteří dávají přednost přísnému klasickému stylu.

Obyčejně ji vybírají mimořádně kreativní jedinci, kteří se snaží přitáhnout pozornost k sobě. A i když nezáleží na tom, jaký druh třesk vybíráte - ve tvaru srdce, ve formě rohu, oblouku, tučňáka nebo jiné možnosti. Ve všech těchto případech byste měli vzít v úvahu, že účes vyžaduje častou korekci a pečlivou péči. Věnujte pozornost: protože je důležité, aby byl strih účesu jasně viditelný, doporučujeme, aby to nebylo na blond vlasy, ale na tmavých vlasech.

Přidá objem účesu a pompou. Bang může být rovný a zúbkovaný. Doporučuje se to dělat na tlustých a silných vlasech, protože slabé a slabé nebudou schopny udržet hlasitost. Je vhodnější pro rovné vlasy, protože vlnité vlasy budou vyřazeny. Rovný typ vícevrstvého třesku jde vlastníkům čtvercového a kulatého obličeje a ten krátký se věnuje ženám s malými rysy.

To může být krátké, otevření většiny čela (vhodné pro mladé dívky nebo extravagantní povahy), prodloužené (vytváří ženský obraz), natočené (dává dojem dalšího objemu).

Spodní okraj obvykle končí v úrovni ušní lalů nebo brady. Tento typ nárazů nejen změkčuje úhlovou funkci, ale také vytváří okouzlující obraz. To může být volba s rohem, rozděleným do dvou, skleněnými stranami, položenými kudrnatými nebo hladce se otáčejícími do spodního rohu střihu.

Přineste vzhled poznámky o neštěstí. Krátký rovný třesk pomůže jeho majitelovi stát se stylovou francouzskou ženou (pamatujte si Audrey Thoth ve filmu "Amelie"). Krátké a roztrhané okraje vytvářejí dojem excentricity, hlouposti a originality - proto je tento typ účesů často vybírána mladými dívkami z subkultur.

Jak si vybrat bang

Podle typu obličeje

Oválný. Jakýkoli třesk udělá pro něj.

Trojúhelníkový. Je třeba zvolit přímou a šikmou verzi tresek na délku obočí nebo mírně nižší. Krátký nebude fungovat, protože zdůrazňuje lícní kosti.

Náměstí. Chcete-li vyhladit těžkou dolní čelist a masivní čelo, podívejte se na asymetrické rany s maturitou nebo vícevrstvé. Z tlustých a dlouhých třesků, stejně jako příliš krátké by mělo být opuštěno.

Obdélníkový. Chcete-li skrýt vysoké čelo a vyhlazovat prodlouženou bradu, použijte silné asymetrické nebo přímé třesy k obočím. Doporučuje se, aby byly uši zavřené, ale je třeba se vyvarovat přímých a dlouhých kudrlin. Změna úhlových znaků včetně prodloužených šikmých třesků.

Kolo. Chcete-li odklonit pozornost od široké lícní kosti, můžete použít šikmé, asymetrické nebo odstupňované tresky. Silueta účes by neměla být zaoblená. Například sessun kategoricky neodpovídá.

Srdce ve tvaru. Nejlepším řešením pro trojúhelníkový obličej je odstupňovaný typ nárazu s prameny různých délek.

Diamantový tvar. Perfektní prodloužené bangy, česané na stranu.

Hruška tvarovaná. Objemné mleté ​​bangy pomohou vyvážit obličej.

Dlouhý nos rozjasní svěží třesky.

Pokud máte malý nos, vzdát se třesku, protože to ještě může vizuálně snížit.

Vysoké čelo. Skrýt tuto vadu pomůže bujné bangy.

Nízké čelo. To harmonizuje s lehkými třesky.

Podle typu vlasů

Rovné čáry Všechny varianty tresky se vám budou hodit, ale rovný a tvarovaný vypadá lépe.

Kudrnaté a vlnité. Jsou v souladu s odstupňovanými a prodlouženými třesy. Chcete, aby se vaše čelo pokrylo dokonalými rovnými prameny? Pak je musíte položit a napnout železo.

Curly. Pokud jsou kudrlinky velice zlobivé, měli by být opuštěny rany nebo pravidelně používat stylingové nástroje a žehlení.

Mastné. S tlustým kadeřnictvím a kůží na obličeji vlasy absorbují kůži nejen v kořenech, ale také v kontaktu s čelem. Je lepší zvolit možnost surround (například prodloužené odstupňované) a opustit přímé rány.

Suchý Obvykle jsou lehčí a vzdušnější, takže strihové kousky typu kaskády s frézovanými třásněmi jsou vhodné. Je však třeba vyhnout se příliš zřetelným špičkám.

Tenký. Střih s dlouhým masivním třeskem způsobil tupý rovný řez, působil dojem silnějších vlasů. Šikmé bangy s postranním stylingem se také používají. Několik pramenů vypadá dobře se zajímavou graduovanou strukturou.

Těžko. Vzhledem k tomu, že tuhá hlava vlasů má hustou a hustou strukturu a je obtížné položit, věnujte pozornost rovině nebo prodloužené verzi tzv. Třesku, která je obroušená bokem.

Vzácné. Tekuté kudrlinky vypadají dobře s trestem na boku, stejně jako s plochým nebo krátkým frézováním.

Silný. Tlusté prameny jsou obvykle těžší, takže se hodí třesy, které nevyžadují další styling a fixaci. Mohou to být klasické rovné, klenuté nebo vrstvené varianty.

Podle typu účesu

Krátké účesy

Bob Rovný, šikmý nebo dlouhý bočný třesk udělá.

Kare. Grafická podoba účesu znamená přímý třesk a vícevrstvý, filmový nebo volumetrický oblek je vhodný pro velké náměstí.

Garson. Tento účes znamená lehkou nedbalost, takže si vyberte krátké, asymetrické nebo šikmé rány.

Pixie. Vysoce tříděné bangy s peřím.

Sassun. Vzhledem k tomu, že účes má zaoblený tvar, bude vhodným řešením oválný třesk.

Středně dlouhé účesy

Cascade Tento módní účes je vhodný pro rovnou, prodlouženou, vrstvenou nebo odstupňovanou verzi.

Žebřík Rovné polokruhovité, stupňovité nebo protáhlé třesky.

Debut Strihání zahrnuje rámování obličeje ve tvaru oblouku, takže se hodí k tlustým oválným nebo odstupňovaným třeskům.

Rapsodie. Schéma účesu znamená zeslabení třesků.

Dlouhé vlasy

Dlouhé kadeře, kaskáda, stejně jako odstupňované a hladké účesy - mohou být všechny doplněny nárazy. V závislosti na tvaru obličeje a vlasů si můžete vybrat jakýkoli druh bangů, který bude řídit vaším chutí a radou stylisty.

Doporučení a užitečné tipy

Nejčastěji se děvčata odmítají bouchat, protože nevědí, jak je správně položit. Ale pokud se podíváte, bude tato činnost trvat trochu času a úsilí, ale umožní vám vytvořit nový obrázek každý den.

 • Instalace kartáče. Uložte mokré vlasy s kulatým hřebenem o velkém průměru a vysoušečem vlasů. Je žádoucí vytáhnout prameny, směřovat horký vzduch ze zdola nahoru a potom - studený zhora dolů. To pomůže vlasům udržet si tvar.
 • Žehlení. Pokud máte rádi zvýšený nebo mírně zkroucený třesk, použijte žehličku. Nasaďte ji tak, aby konce vlasů byly mírně ohnuté směrem k čele.
 • Pokud máte šikmý dlouhý třesk, můžete si na ni trochu stylovat a nasměrovat proud vzduchu z vysoušeče vlasů tak, aby vaše vlasy byly krásně položené na jeho straně.
 • Dlouhé zářezy mohou být položeny v kudrlích. K tomu použijte kadeřník.
 • Pokud chcete, aby vaše vlasy více objem, pak je lepší vybrat bangy, začínat od vrcholu.
 • Nízkotučné dívky se lépe vzdávají tlustých ran a vysoké - od rovných a dlouhých.
 • Pokud chcete zajímavě účtovat účes, přidejte náramky s doplňky - bandáž, stuha, vlasy, neviditelné, obruč, věnec atd.

Pokud chcete oživit mírně nepříjemný účes, lépe než třesk, který nemůžete najít. Vyberte perfektní variantu podle tvaru a vlastností obličeje, typu a barvy vlasů - a můžete si být jisti: získáte úplně nový a čerstvý vzhled!

Typy ran z klasických do odpadků: 30 fotek

Bangs - prvek vlasů, který může radikálně změnit obraz. Při výběru z různých druhů tresek je třeba se soustředit nejen na módní trendy, ale také na vlastnosti obličeje, na tloušťku a délku vlasů, na jejich barvu. Pomocí nárazů můžete vizuálně změnit tvar obličeje a obraz jako celek. Existují obecná pravidla, která byste měli vědět při výběru tohoto obrazového prvku. Takže šikmé rány jsou vhodné pro kulaté obličeje, což pomůže zvětšit obličej. Můžete také zkusit experimentovat s krátkými variacemi, čímž obličej prodloužíte. Skutečné různé typy účesů s třesky, rozdělenými na rozdělení. Pro oválný obličej si můžete vybrat libovolný z mnoha druhů takových šperků - téměř každý bude vypadat dobře, ale tady hodně bude záviset na tloušťce vlasů. Velmi krátké třesky se nedoporučují dívkám, jejichž obličej má trojúhelníkový (nebo, jak se říká, kočičí tvar), jinak můžete experimentovat! Čtverečná plocha bude vypadat výhodně s různými typy "forelock", s výjimkou, možná dokonce.

Takže považujeme fotku s typy bangů a vybíráme to, co potřebujete! Kreativita jako taková! Takové bangy - bohové pro majitele krátkých účesů, kteří se nebojí vypadat pobuřitelně.

Zde by bylo vhodnější zbarvení a tónování.

Skvělá volba pro obchodní ženu! Stylový a ne zcela triviální! Tento druh tresek, jak je znázorněno na fotografii, se může měnit v závislosti na náladě a plánech dne!

Možnost, která je vhodná pro svatbu nebo banket! S touto instalací můžete bezpečně jít "na světlo"!

Klasika žánru - bangy, česané k boku. Vypadá to důležité vždy a všude!

Chcete-li udělat takový účes, můžete jednoduše házet prameny na jeho boku, není nutné dokonce dostat účes!

Smooth bangs, které pokrývají malé obočí - stylové a módní!

Ne příliš husté chmýří náramky - způsob, jak maskovat vrásky na čele bez návštěvy kosmetičky.

Elegantní volba: vypadá vážně kvůli původnímu vlásenku s kameny.

Možnost "Ripped" pro vytvoření uvolněného obrazu.

Klasická verze, která je lehce protáhlá a pokrývá obočí.

Bangs je pokračováním nádherného paprsku. Skvěle!

Dlouhé rány, které pomohou vytvořit obraz smrtelné krásy.

Velmi originální možnosti modelových ran. Je to spíše možnost pro pódium. No, nebo pro provokatéry veřejného mínění!

Ukázalo se, že třesky mohou být splétány do copánky. Neobvyklé řešení!

Rozdělené na dělení "forelock" může vypadat jak okouzlující, tak extrémně jednoduché!

Možnost, kterou si málokdo uvědomí!

Krátké rany pro výjimečný obrázek!

Varianty hladkých dlouhých třesků: jednoduché a stylové.

Neobvyklý a provokativní styling.

Možnosti majitelů kudrnatých vlasů.

Šikovná možnost tresek v retro stylu. Poznamenejte si!

Přímé bangy, které otevřou obočí.

Krátké tresky se mohou lišit.

Bangs pro každý typ obličeje

Můžete experimentovat se svými třeskymi stejně, jako chcete najít druh, který vyhovuje vašemu typu obličeje. Abyste o tom nemuseli věnovat čas a peníze, je zde několik doporučení, s přihlédnutím k tomu, že si můžete vybrat ty nejkrásnější rany pro svůj obraz.

Vhodné nárazy pro čtvercový obličej

Čtvercový obličej vypadá poměrně masivně, takže použití švů může vyhlazovat hrubé rohy a opravit obraz, což je měkké a jemné. Dokonalým řešením by bylo použití podlouhlého šikmého prvku, který by skončil dolů nebo vyšší než brada. Takový detail účesu je schopen zakrýt rysy úhlového vzhledu. Vypadá skvěle na okraji.

Vypadá to úžasné tresky se zvýšeným objemem, zvlněné ve tvaru vlny. Pro dlouhou verzi je třeba zkroucit kudrlinky, položte je na šikmou stranu tak, aby byla lehce pod bradu. Krátké detaily mohou být česané, ale ne příliš.

Vítězným řešením je asymetrický šikmý třesk. Dobrá volba - použití zvýraznění a barvení, tyto techniky poskytnou ženě hravý a mladý obraz.

Takže při výběru tresky by měl být upřednostňován asymetrický a šikmý prvek, který dokáže vytvořit měkčí a ženský obraz a vyhladit ostré a hrubé rysy obličeje.

Oválné možnosti tváře

Obličej tohoto typu je považován za téměř dokonalý, takže téměř všechny druhy účesů jsou vhodné pro ženy tohoto typu. Stačí jen zdůraznit krásu a expresivitu očí. Vhodné podlouhlé a krátké třesy, klenuté nebo šikmé.

Vypadá úžasně varianta šikmého tvaru s délkou až po řasy. Tento detail by měl vypadat neuvěřitelně čistý, takže doporučujeme kontaktovat profesionálního kadeřníka. Bude vyžadovat každodenní péči a styl s využitím speciální kosmetiky. Pro zvláště kudrnaté vlasy je toto řešení nepřijatelné.

Pro kruhový obličej

Při výběru účesů pro zástupce s kulatou tváří nabízejí stylisté možnosti, které mohou prodloužit oválu obličeje. Nejjednodušší způsob je považován za použití tresek. Perfektně obnovuje obraz, dává mu něhu a romantiku. Obzvláště módní řešení - šikmá forma.

Úžasně zužuje ovál, zakrývá část obličeje. Důležitý požadavek - by neměl dosáhnout brady.
Zajímavá volba má asymetrický tvar, který se zužuje. Vytváří efekt úzké tváře, blízké ideální formě.

Vrstvené ozubené zářezy

Jedna z nejmódnějších možností: načechraná a poměrně objemná. Odborníci nedoporučují používání takových ran pro dívky, které mají křehkou postavu. Vypadá skvěle na tlustých vlasech.

Vypadá stylově vícevrstvé bangy s jemnými zuby, které jsou výsledkem frézování. Jednoduše vložte vysoušeč vlasů, ale proud vzduchu by měl směřovat shora dolů. Nenechávejte nedbalé tipy. Výsledek bude třeba opravit.

Je zajímavé položit převodovku na její stranu, objeví se záhadný obraz. Různé složky jsou přidávány zvýrazněním nebo barvením.

Dlouhé a dlouhé rány

Tento prvek účesů dekorů umožňuje změnit jejich vzhled, tvar a vlastnosti. Tresky rovného typu nikdy nevypadají z módy, která vypadá stylově, ale není vhodná pro všechny. Rozšířená na boku je skvělá pro jakékoli řešení barev a věku, má jinou délku. Nicméně, potřebujete poradit od stylového specialisty. Jeden typ se hodí pro jednu ženu, ale je nepřijatelný pro druhou, protože vlasy mají jinou tloušťku, sucho nebo obsah tuku.

Takové rány krásně zarámované podlouhlé účesy umožňují použití lehkých kudrlin nebo opletu, případně asymetrického provedení.

Umožňuje vytvářet elegantní nebo každodenní účesy. V závislosti na stylingu se obraz stává romantickým a něžným, nebo seriózním a obchodním.

V podstatě módní součást stylu. Poskytuje svým majitelům mnoho příležitostí.
Tajemná asymetrie nebo žebřík, kaskáda nebo pilování, odstupňování nebo mírné zvlnění, tkaní nebo dekorace - seznam použití tohoto stylového prvku.

Je schopen maskovat chyby kulaté, čtvercové nebo trojúhelníkové tváře. Každá žena najde nejvhodnější řešení.

Doporučuje se poradit se s mistrem stylisty pro radu, získání odborné rady, vyzvednutí péče a stylingových výrobků.

Tříděné tresky

Poskytuje lehkou péči, snadnou instalaci. Gel se používá k vytvoření účesu. Ukazuje se odvážný, nezbedný pohled.

Hlavním zaměřením je oči majitele tohoto stylu, úžasné řešení pro řezání kaskádového typu, čtverce nebo bobu. Účes je stylový a neuvěřitelně módní.

Pigtail bangs

Pokud se vlasy zvětšily zpět, můžete nádherně aktualizovat obrázek pleteniny. Bude to nestandardní řešení, módní a stylové. Tato metoda má několik výhod:

 1. Otevře pohled.
 2. Vlasy se stávají neobvyklým výkonem.
 3. Přitahuje pozornost.
 4. Vytváří přísný obraz.

Před tkaní se doporučuje navštívit profesionálního stylistu, který vám pomůže vybrat nejatraktivnější volbu. Zkušený kadeřník bude schopen naučit správnou techniku. První zkušenost může být obtížná, ale v budoucnu se získává dovednost, která umožňuje rychlý výkon.

Tento model je vhodný pro vlasy jakéhokoli typu a barvy, vypadá elegantně, drží tvar dokonale po celý den.

Variety třesků (36 fotek): od skromných až po nejodvážnější

Některé dívky si myslí, že přívaly nejsou vhodné pro všechny, ale tento názor je špatný. Existuje mnoho odrůd tohoto detailu účesu a při správném zvednutí můžete napravit neideální tvary obličeje, například aby se mohly objevit velké lícní kosti nebo čelo méně viditelné.

Existuje mnoho typů ran, ale pro vás je pro vás nejvhodnější volba, můžete změnit svůj vzhled k lepšímu.

Pokud poprvé experimentujete s chelochkou, nepokoušejte se ji zkrátit. Nejlepší je začít s rozšířenými možnostmi, abyste mohli v případě selhání opravit nedostatky.

Dokonce i když výsledek po takových manipulacích s prameny není docela dojem, můžete snadno růst této části vlasů, udělat další bang nebo jen vytvořit hladký přechod k hlavnímu tělu vlasů. A teď se podívejme blíže na nejčastější bangy.

Bangy jsou dobrý způsob, jak změnit svůj styl a obraz.

Hlavní typy tresek

Nemůžete rozlišit nárazy pouze ve formě, protože důležitým rozdílem je jejich délka a hustota

Možnosti nárazy je obrovské množství a jejich rozlišování mezi sebou může být hlavními parametry.

Všechny prvky vlasů v závislosti na délce jsou:

 1. Krátké Jejich délka nedosahuje obočí. Rovné krátké prameny dokonale kombinované s účesy bob a bob.
 2. Střední Pramínky lehce pokrývají obočí. Tato volba je široce rozšířená a všestranná, stejně jako v kombinaci s jakýmkoli účesem.
 3. Prodloužení. Konce pramenů částečně upadnou do očí. Pokládání takových třesků zahrnuje hlavně mírné zkroucení konců pramenů.
 4. Dlouho Konce pramenů tohoto prvku ostříhání mohou dosáhnout úrovně brady. Je možné položit dlouhé kadeře nahoru, na stranu nebo oddělit část uprostřed.

Pokud mluvíme o okrajích pramenů, má také několik typů:

 1. Hladký. Mezi mladými dívkami se jedná o nejběžnější variantu bang lemování. Pásky stejné délky vypadají dobře u téměř všech dívek.
 2. Zaoblené. Okraje pramenů, které se v ideálním případě podobají polkruhu, dokonale zdůrazňují výhody trojúhelníkových a oválných tvarů.
 3. Šikmé. Takový detail může změkčit ostré prvky obdélníkového a čtvercového tvaru.
 4. Mleté Vypadá jemně zředěné kudrlinky na baculaté dámy. Světlá rána dává image svého majitele trochu sofistikovanosti a odvahy.
 5. Vícevrstvé. Tato variace je nádherným přírůstkem kaskádovitého účesu.
 6. Extravagantní. Okraj tohoto typu nárazů může být stupňovitý, ozubený nebo kombinovat rovné a roztrhané prvky.

Prameny se mohou také lišit v šířce a tloušťce.

Tip! Chcete-li změnit účes, pak to jednoduše stačí. Můžete vyndat třesky libovolným pohodlným způsobem pro vás a užít si změny v obraze vytvořené během několika minut.

Jaké jsou tresky na formuláři?

Fotky různých stylingových možností

Existuje spousta možností pro vytvoření tresku a není snadné si vybrat pro sebe ten nejvhodnější. Ti, kteří se poprvé rozhodnou ohnat přední část vlasů, mohou požádat o pomoc u kadeřníka, nebo zvážit následující možnosti, studovat jejich vlastnosti a zvolit nejlepší způsob, jak se transformovat.

Rovná čára střední délky

Část vlasů v čele, hladce řezaná, vypadá dobře jak ve vlasech, tak ve vlasech

Jedná se o klasickou metodu, délku obočí nebo o něco vyšší, vhodná pro dívky s oválnou tváří. Tato část vlasů může vypadat jinak, protože se jedná o samostatný prvek účesu, a může také hrát nedílnou součást účesu (například v klasickém stříhání vlasů, čepice a velké části vlasů se spojují do jednoho).

Takto řezané prameny pomáhají lehce ukrýt věk ženy, osvěžovat její obraz, zatraktivnit jej a zatraktivnit. Majitelé středně velkých obličejů jsou dobře osazené kudrlinky, délka těsně nad obočí.

Dávejte pozor! Dívkám s lichoběžníkovým a čtvercovým obličejem se nedoporučuje vytvořit takový účes. Může dělat obličejové rysy hrubě a zdůraznit jejich úhlovost.

Dlouho rovný

Dlouhé rovné třesky spadají přes oči a zcela pokrývají čáru obočí

Tato možnost není vhodná pro majitele malého obličeje, ale je dokonale kombinována s pravidelným a prodlouženým oválem. Dlouhé rovné zámky jsou skvělý způsob, jak dát obrazu sexualitu a tajemství. V make-up zaměřit na oči, protože je třeba dobře rozlišovat.

Pásky této délky mohou být tlusté i profilované, závisí to na charakteristice velkého množství vlasů. Pro účesy kaskáda lépe zvolit tvarovaný třesk. Na vlasy stejné délky vypadají dobře a ředěné a husté kudrlinky.

Některé dívky nazývají dlouhé rovné prameny bangs transformátor, protože díky své délce se tento prvek může snadno stát součástí účesu. Pásky mohou být krásně splétány, upevněny na horní straně pomocí originální sponky na vlasy nebo ležet na boku gelu. Tato univerzální část vlasů vám umožňuje jednoduše měnit obraz denně.

Dávejte pozor! Je lepší odmítnout dlouhý účes zámků pro lidi, kteří mají problémy s pohledem. Ti, kteří nosí čočky nebo brýle, je lepší vybrat kratší verzi, aby nedošlo k vzniku dalších zdravotních potíží.

Šikmé

Ženské bangy, oříznuté šikmo, dělají ostré rysy obličeje měkčí, zvětšují vizuálně ovál a jsou schopné skrýt masivní bradu

Takový účes vytvoří rovný nebo mírně krokový úsek pramenů pod úhlem. Délka šikmého stříhacího prvku může být odlišná. Třpyty, diagonálně řezané, jsou vhodné pro dívky s obdélníkovou nebo čtvercovou tváří.

Dávejte pozor! Tato volba se nedoporučuje provádět účesy na vlasy s vlnitou strukturou. Tato část vlasů vyžaduje pravidelnou péči a při kadeřích se proces stává obtížnějším. Kromě toho můžete vlasy vážně poškodit a neustále přitahovat žehlení.

Krátké

Tento druh účesu je vhodný pro velmi málo lidí a v případě neúspěšných experimentů může vypadat jako vesmírný třesk.

Krátké - ideální pro trojúhelníkový, kulatý a oválný obličej. Konce pramenů mohou být na úrovni středu čela nebo kratší. Tento muž může být zarámován s různými okraji.

Typy ran. Fotky s názvy, doporučení ohledně výběru tresek na tvar obličeje, délku vlasů, typ účesu

Bangy mohou výrazně změnit vzhled, takže je obraz nezapomenutelný a živý. Správně vyberte typ nárazů, který skryje všechny nedostatky a zdůrazní důstojnost vnějšího vzhledu, pomůže fotografovat s názvy účesů.

Jak se třesy mohou změnit tvář

Bang je schopen hodně. Může změnit tvar obličeje, vizuálně "oživit" obličej nebo naopak přidávat pevnost obrazu. Správně umístěné prameny mohou upoutat pozornost na určitou část obličeje a odvrátit jej od problémových oblastí ve vnějším prostředí.

Typy ran. Fotografie s jmény pomohou zjistit, co může změnit tresky:

 1. Pohled. Záleží na délce a tvaru tresky, ať už je to otevřené nebo tajemné. Příliš dlouhé rány mohou zasahovat a "plazit do očí" po celou dobu.
 2. Čelo Bangs odvádí pozornost od velkého čela a pomáhá skrývat vrásky na obličeji. Ale musíte se opatrně přiblížit její délce. Bang, končící v napodobenině, naopak přitahuje pozornost.
 3. Oválná tvář. Zde jsou možnosti bangy nekonečné. Může snadno změnit vizuální vnímání formuláře. Ale hrát si s formulářem, který potřebujete obratně, dodržujte doporučení ohledně typu nárazů, které jsou vhodné pro konkrétní tvar obličeje.
 4. Obočí Bangs je může úplně skrýt, nebo naopak zdůraznit ohyb obočí. Pokud jsou obočí dobře upravené a mají krásný tvar, můžete tuto výhodu bezpečně zdůraznit.
 5. Pysky a nos. Bangy mohou vizuálně korigovat tvar rtů a nosu, zdůrazňovat je nebo rozptýlit pozornost sebe sama.

Při výběru větví se musí zaměřit na dva hlavní ukazatele: typ obličeje a struktury vlasů.

Typy nárazů v závislosti na délce

Bangy se liší ve vzhledu, tvaru, tloušťce a nejdůležitější je délka. Fotografie s názvy vám pomohou porozumět této rozmanitosti.

Podle délky je obvyklé rozdělit tresky na 4 typy:

 1. Krátké - jsou vždy vyšší než obočí. Perfektní pro krátké nebo dlouhé účesy. Vizuálně zmenšujte tvar obličeje.
 2. Střední - takový třesk mírně pokrývá obočí. Všestranná volba, která vyhovuje všem stylům.
 3. Rozšířené - prameny mohou dosáhnout úrovně očí. Tato délka je obtížnější udržovat, příliš dlouhé prameny je třeba zkroucit. Tento záblesk vizuálně prodlužuje tvar obličeje.
 4. Dlouhé prameny mohou zcela zakrýt obličej. Při instalaci vyžaduje další manipulaci.

Pokud délka tresek ještě nebyla vybrána, neměli byste spustit experiment s co nejkratším ořezáváním vlasů. Počínaje dlouhými třeskymi, bude vzácná příležitost "vyzkoušet" všechny možnosti délky, až velmi krátké.

Typy ran na okraji

Typy tresek (fotografie s názvy pomohou rozlišovat mezi nimi) mají 6 možností:

 1. Hladký - jméno mluví samo za sebe. Všechny prameny v tomto okraji mají stejnou délku. Toto ošetření zdůrazňuje mladistvost a otevřenost očí, což je skvělá volba pro mladou dívku.
 2. Zaoblené záře vystupují ve formě půlkruhu. Tento okraj je skvělý pro obličej ve tvaru oválného a trojúhelníku.
 3. Šikmé - náběhy jsou šikmé, což umožňuje zjemnit přímé čáry obličeje ve tvaru čtverce.

Na fotografii jsou zobrazeny typy lidí, které odpovídají názvům v textu.

 • Mletá - tato technika odvádí pozornost od nadměrné kruhovitosti obličeje a otoku jejích forem.
 • Vícevrstvá - toto lemování se používá v kombinaci s kaskádovým účesem, zdůrazňující jeho originalitu.
 • Extravagantní - zahrnuje ozubené, stupňovité, roztrhané nebo kombinované ošetření tresek.
 • Přímé tahy střední délky

  Klasická verze pro všechny časy, takové tresky vhodné pro jakýkoliv vzhled. Záblesk je řezán přesně pod hřebenem, prochází oblouky obočí nebo se dotýká jejich základny.

  Jediné, co stojí za zvážení, je to, že by se vlasy neměly zvlnit. Bangy vypadají perfektně a nevyžadují zvláštní péči, pokud se vlasy neohýlí a neuchouvají. Vhodný účes pro takový třesk je považován za čtverec. V kombinaci s vlasy pod rameny to vypadá velmi harmonicky.

  Dlouho rovný

  Dlouhé rovné třesy se mohou zaměřit na oči. Může se spojit s kudrlinami na časové zóně. Vypadá tajemně. Tento třesk vypadá obzvláště dobře na objemných vlasech. Nezapadá do čtvercového tvaru.

  Dlouhé rovné rány pro malou tvář jsou přísně kontraindikovány, ale velké rysy budou vizuálně zmenšovat.

  Šikmé

  To je řez podél šikmé linie běžící od chrámu k chrámu. Tento typ třesku je univerzální, je schopen napravit jakýkoli tvar obličeje a dokonale skrývá mnoho vzhledů. Kobylky, ořezané šikmo, jsou od mírně protáhlé až po velmi dlouhé. Tento typ účesu nevychází z módy.

  Side bangs

  Pásky vlasů na obou stranách. Dlouhé třásně s dělením nejsou náročné na strukturu a objem vlasů. Je vhodný jak pro rovné vlasy, tak pro kadeře. Vypadá harmonicky s rebríkem účesů a umožňuje vám napravit jakoukoliv asymetrii obličeje.

  Krátké

  Krátké, mnohem vyvýšené obočí, okraje zdůrazňují mládí a otevřenost zraku. Je rozřezána v přímce, dělení odděluje malou část kudrlin zhora. Bangy jsou ideální pro mladé ženy, které se nemusí starat o vrásky na nos. Krátké tresky extravagantně přeplněné zkráceným účesem, ale dokonale se hodí pro načechrané dlouhé vlasy.

  Roztrhaný

  Tento druh nerovnoměrně ořezaných, "roztrhaných" třesků dlouhých a pevně zakořeněných na vrcholu módy. Není náročná péče a je vhodná pro jakýkoli vzhled. Stává se to jak super krátké, tak i dlouhé. Můžete jej položit přímo, diagonálně nebo rozdělením na stranu. Může být bezpečně nazýván klasikou.

  Absolvoval

  Na některých místech zředěné prameny vlasů dávají obrazu nějakou nedbalost, která je nyní současným módním trendem. Tato léčba vyhrává na rovné vlasy, ale kudrnaté kadeře vypadají dobře. Vystřihované účesy jsou vhodné pro všechny typy vzhledu. To může změkčit čtvercový tvar obličeje a prodloužit jej trochu kruh.

  Bulk

  Chcete-li vytvořit tento třesk musí obětovat značnou část vlasů, ale to stojí za to. Hlasitost zdvojnásobuje všechny viditelné výhody tresky.

  Nejjednodušší způsob, jak dostat rozsáhlé tresky majitelům svěží a husté vlasy, ale také na vzácných vlasech takový třesk vyhrává vizuálním přidáním objemu do celého účesu. Pro kudrnaté vlasy tento vzhled není vhodný, budete potřebovat denní styl s vyrovnáním.

  Rozdělit tresky

  Bangs, rozdělený na rozdělení a narovnán v různých směrech, nepochybně dává obraz romantiky a vypadá velmi žensky. Je vhodný jak pro dlouhé vlasy, tak pro ořezané vlasy.

  Dělené kadeře jsou vhodné pro kruhový a oválný tvar obličeje, ale pro čtvercový obličej byste neměli tento styl používat.

  Oblouk

  Takový třesk se provádí na srsti středně dlouhé nebo lehce protáhlé. To je řezané ve tvaru oblouku, od chrámu k chrámu. Je ideální pro prodloužený obličej, který zcela skrývá své vady. Chubby krásy tento typ třesků prodlouží oválnou tvář. Ale pro trojúhelníkový a čtvercový typ takové nárazy nejsou vhodné.

  Asymetrické

  Asymetrické tresky jsou již dlouhou dobu pevně založeny na módním Olympusu. To dává stylistovi neomezené možnosti při úpravě tvaru obličeje a také vám umožní skrýt všechny chyby ve vzhledu. Skvělé pro účesy střední délky a krátké účesy.

  Trojúhelníkový

  Tento typ náramků je extravagantní a přitahuje oko svou původní podobou. Horní část trojúhelníku může skončit na libovolném místě, a to i na bradě. Dobře v souladu s kaskádovými účesy nebo stylingem na dlouhých vlasech. Jediným omezením na provádění takových ran je kudrnaté a rozdělené konce. Pokud jde o délku, jsou přijatelné možnosti od ultra krátké po prodloužené.

  Fringe arch

  Chvosty ve tvaru oblouku omlazují a osvěží tvář. Může mít různé délky, od krátkého až po střední. Obloukové třesy jsou vhodné pro všechny typy obličejů s výjimkou čtverců. Není nutné odříznout oblouky, pokud jsou vlasy přirozeně kudrnaté, tento účes vypadá nedbale.

  Silný od středu vrcholu

  Tento třes rozšiřuje čelo a skrývá problémy s kůží v této části obličeje. Tato forma tresek může být bezpečně připisována klasikám, které nejsou časově omezené. Ona prodlužuje obličej a skrývá plnost. Ale baculaté dívky by neměly dělat takový třesk, ale to jsou obrysy. Takový bang také upozorňuje na tvar nosu, pokud se má něco skrýt, pak je lepší odmítnout takový účes.

  Vzácné

  Vzácné čisté bangy perfektní pro krátké dívky. Je v dobrém souladu s většinou účesů a stylů a je schopen maskovat některé z nedostatků exteriéru.

  Snadno se postará o vzácné tresky střední délky. Dlouhé varianty vzácných třesků jsou vhodné pro kudrnaté kudrlinky, které zdůrazňují jejich zajímavou strukturu. Tento třesk je vhodný pro všechny typy osob, ale stojí za to experimentovat s jejich tvarem.

  Curly

  Vlnité a kudrnaté vlasy - dárek přírody, ale s volbou tvaru a délky třesků, vzniká potíže. Potřebujete zaměřit se na typ a hustotu kudrlin. Pokud jsou vlasy nakloněny pouze na špičkách, nebudou zde žádná omezení pro typ nárazů.

  Prodloužené bangy se harmonizují s velkými kudrlinami a účes by měl umožňovat určitou nedbalost a rozcuchaný obraz. Pokud jsou kadeře příliš těsné, neměli byste bojovat s přírodou. Jen tresky musí opustit co nejdéle. Pak bude mnoho stylů pro jeho styling. Vlnité třesky nejsou kombinovány s rovné vlasy, zatímco rovné třesky, s vlnitými vlákny ve vývoji.

  Extravagantní

  To je pro odvážné milovníky možnost experimentovat s jejich obrazem a připraveným šokovat ostatní. Extravagantní budou ultra-krátké bangy, nebo dlouhé kudrlinky, fixované neobvyklým způsobem. Takové třesy by měly být v souladu s obrazem a hlavním účesem. Takže to je vhodné jen pro odvážné a sebevědomé dívky, které se nebojí trochu uškodit ostatním.

  Vícevrstvé

  Takový třesk je zúbkovaný, nebo se skládá z několika vrstev rovných vlasů. Je vhodný pro majitele rovných, hustých na povahu vlasů, ve vzácných případech nebude schopen dosáhnout požadovaného objemu. A na tenké dívky také nevypadá takový třesk. Dobrý skrývá vady kulaté a čtvercové plochy.

  Jak si vybrat bang ve tvaru tváře

  Typy tresek (fotografie s názvy uvedenými výše) by měly být vybrány na základě typu osoby.

  Tvar tváře ovál se stává rozhodujícím faktorem při výběru vhodného druhu tresek.

  • Oval - tato forma je považována za ideální, takže se jí budou hodit třesky jakéhokoli druhu. Zde se musíte zaměřit pouze na strukturu vlasů.
  • Kulatý - k tomu, aby byl tvar blíž k ideálu, musíte stříhat okraje šikmo, což je středně dlouhé.
  • Trojúhelníkové - prodloužené třesy skrývají široké čelo. Vypadá skvěle zkosený nebo rozdělen na asymetrické oddělovací okraje.
  • Obdélníkový - tento typ člověka nemůže bez bangu. Skrýt geometrické čáry je schopné šikmých podlouhlých třesků.
  • Podlouhlý - přímý třmen středně dlouhý nebo lehce protáhlý může vizuálně snížit ovál.

  Podle typu vlasů

  Nejšťastnější majitelé rovné vlasy si mohou dovolit jakoukoliv formu ran. Ale zbytek by neměl zoufat, protože každá vada může být změněna v důstojnost.

  • rovný - vhodné rány jakéhokoliv druhu, rovně a oválné varianty vypadají nejvýhodněji;
  • kudrnaté - nevyžadují velkou péči a vypadají dobře podlouhlé, tříděné třesky;
  • kudrnaté - existují pouze dvě možnosti: buď se vzdát třepotků, nebo se nalepí na rovnou a trpělivost vlasů;

  Podle typu srážek různých délek

  Typy ran (fotografie s názvy pomohou při výběru) jsou také vybrány v závislosti na délce vlasů ve srážce:

  1. Krátké - krátké, rovné, oválné nebo šikmé rány udělají. Můžete hrát na protiklady a nakreslit dlouhý asymetrický okraj.
  2. Střední délka - lehce protáhlé třásně oválného, ​​přímého nebo šikmého tvaru. Odstupňovaná verze vypadá skvěle, stejně jako vícevrstvé a filérované bangy.
  3. Dlouho - nevystavuje absolutně žádné požadavky na formu tresek. Zbývá se soustředit na tvar obličeje, typ vlasů a osobní preference.

  Fake bangs

  Krycí deska je dobrá, protože dává příležitost vyzkoušet si bang a rozhodnout o jejím vzhledu, než vyzdvihnete nůžky. A samozřejmě tím, že umožňují změnu obrázku během několika sekund.

  False bangs jsou vyrobeny z přírodních nebo umělých vlasů. První jsou dražší, ale poskytují nesmírně více příležitostí pro styling, curling a barvení. A přírodní třesky vypadají spíš věrohodně.

  Podložky lze upevnit pomocí kroužku nebo klipů. Tyto rány se dodávají v přirozených odstínech nebo kontrastních a zářivých barvách. Pokud současně barvíte vlasy a falešné bangy s barvivy na vlasy, bude obtížné si všimnout rozdílu barev.

  Podšívka vlasů vyžaduje minimální péči. Stačí ji pravidelně umyt v teplé vodě se šamponem. Pokud je podložka přirozená, můžete použít balzám na vlasy. Umělý kryt byste neměli sušit vysoušečem vlasů, ale takové manipulace nepoškodí přirozený.

  Fake tresky musí být česané, ale s kroucením a vyrovnáním je lepší, aby se to nepřehnul. Umělé bangy nemohou takové zásahy stát, a přirozená může ztratit svou atraktivitu.

  Účes s třeskymi

  Je to polovina bitvy o tom, jak si zvolit tvar tónu a že se vaše přání splní tím, že navštívíte salon. Chcete-li bang neposkytnout smutek, musíte ho správně položit.

  Metoda pokládky závisí na typu nárazů, délce a tloušťce.

  1. Je snadné položit šikmý třesk pomocí vysoušeče vlasů a ploché kartáč na vlasy. Ve skutečnosti je prostě třeba pokrýt správným směrem a směřovat proud horkého vzduchu z kořenů na špičky třesků.
  2. Přímý násobek v závislosti na tloušťce. Pokud je nápor objemný, je před sušením rozdělen na spodní a horní část. První se vejde do dna, otočí se dovnitř. Druhá fáze se hodí k vrcholu, proud ze sušičky je směrován zhora dolů.
  3. Rozdělené bangy se vejdou takto: kudrlinky jsou rozděleny na část, každá část tresek se vysuší odděleně. Pomocí kartáče s kruhovým vlasem je zkroucená uvnitř a směruje proud vzduchu z kořenů na konce každého vlákna.

  Všechny stylingové úpravy se provádějí pouze na umyté vlasy. Používání balzámů, masky a jiných kosmetických přípravků pro vlasy usnadňuje jejich styling a činí vlasy více lesklé, hedvábné a zdravé.

  Při výběru tresek je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Ačkoli existují druhy bangů, nad kterými móda a čas nemají žádnou sílu. Fotografie s jmény takových třesků neustále blikají v módních časopisech, což potvrzuje, že právem získali svou popularitu.

  Návrh článku: Mila Fridan

  Video o ranách

  Odborníci vám řeknou, jak vybrat správný tresk:

  Módní dámské bangy pro účesy libovolné délky 2018 (s fotografií)

  V krabici vzpomínek každé dívky jsou příběhy s výběrem ran. Často, po módních trendech, zapomínají na tvar obličeje a lítí poškozené vlasy, později odmítají takové účesy. Nepoužívejte však urychlené závěry. Bangs má mnoho pozitivních vlastností. Například může být použita k vizuálnímu vytvoření oválného tvaru a upozornění na oči. Křížové vrásky na čele se snadno skryjí bez použití botoxu a jiných anti-age technologií.

  Jak se vlasy s třesy mění obrázek?

  Kulaté obličej, bez ostrých rohů, může být připevněn šikmým roztrhaným třeskem, který dosáhne linie obočí. Vytáhne ovální obličej a vytvoří vizuální iluzi výšky. Majitelé okrouhlého obličeje obvykle mají širokou lícní čáru. Čelo a brada se také značně liší. Obličej rozšiřuje diagonální šikmý třesk, který klesá pod lícní kosti. Můžete si uvažovat s velmi dlouhými možnostmi, pokud je dělení odsazeno od středu.

  Ideální tvar obličeje je oválný, protože jeho rozměry jsou vyvážené. Tento obličej je vhodný pro všechny bangy a účesy. Velmi dlouhé bangy začínající od vrcholu hlavy jsou vhodné pro dívky s oválnou tváří.

  Předpokladem pro chubby - vlasy by měly jít dolů pod bradu. Krátké prameny způsobují, že vaše tváře vypadají větší. Chcete-li bang neinterferovat, musíte jej vystřihnout na délku centimetru nad čáru obočí, ale prameny na boku musí zůstat protáhlé. Velmi dlouhé rány, začínající od koruny, vypadají špatně pro kulatý tvar. Měly by být opuštěny a silně ztenčené možnosti.

  Ideální tvar obličeje je oválný, protože jeho rozměry jsou vyvážené. Majitelé si mohou vychutnat velký výběr účesů. Stylisté doporučují tlusté přímé třesky, které zavírají obočí. Filtrování můžete použít bez promočení a zaoblených rohů. Ideálním řešením je nechat ji tak dlouho, aby se špičky mohly skrýt za uchem. S dlouhými kudrlinami a oválným obličejem vypadají krátké roztrhané baby bangs. Harmonně vypadá jako délka poloviny čela.

  S dlouhými kudrlinami a oválným obličejem je krátký roztrhaný dětský třesk. Můžete roztrhnout trojúhelník a natáhnout obličej dlouhým šikmým třeskem, který dosáhne úrovně očí nebo brady. Přímé tlusté třesy jsou vybírány těmi, kteří chtějí skrýt čelo nebo se zaměřit na oči

  Chcete-li zkazit vzhled dívky s oválnou tváří, můžete použít dlouhé tlusté třesky. Bez ohledu na to, jakou formu má, váží obraz a skrývá oči. Všechny varianty přirozeně kudrnatých vlasů nebo silně zředěné rovné prameny jsou špatnou volbou pro dokonalou tvář. Měli byste také opustit hladké baby bangs, které jsou kombinovány s grafickými štítky nebo jen dlouhými vlasy.

  Podlouhlý ovál je charakterizován podlouhlým svislým, který je mnohem větší než horizontální. Současně zůstávají na čele, tvářích a bradě stejná šířka. Chcete-li vizuálně snížit vertikální, je nejlepší vybrat hladké tlusté třesky. Bude vhodné vypadat trochu roztrhané vlasy. Hlavní podmínka - prameny by měly stěží skrýt obočí. Kruhové tvary mohou být dlouhé šikmé bangy. Vhodnou volbou je Bardo. Měli by být rozděleny nebo mírně kompenzovány.

  Dlouhé rovné bangy ve stylu pin-up účesy pískat dobře s roztrhané třesky

  Když se oválný tvar obličeje nedoporučuje provést krátké rany. Také velmi dlouhé možnosti vypadají špatně. Tvářejí obličej ještě silněji.

  Hrudní nebo trojúhelníkový obličej může být rozpoznán úzkým čelem v kombinaci se širokou čelistí. Při výběru tresky se musíte zaměřit na snížení dna a rozšíření vrcholu. Úkol zvládne tlustý pramen, který uzavírá obočí. Hrana může být rovná nebo oblouková. Dobře se hodí dlouhé vzácné třesky. Aby se zabránilo akcentům v oblasti čelisti, měla by být pod ním položena opona.

  Můžete troubu zlomit a natáhnout tvář dlouhým šikmým okrajem, který dosáhne úrovně očí nebo brady. Další dobrou volbou je architektonický třesk, který je širší než čelist. Odstraní se nahoře, vyřezává tvar vlny. Dívky s trojúhelníkovým tvarem tváře by se měly vyvarovat přímého rozdělení, aby nedošlo k zdůraznění vzhledu hrušky. Hlasitosti lze dát kudrnaté prameny.

  Tvar obráceného trojúhelníku je charakterizován širokým čelem a úzkou, obvykle špičatou bradu. Pro vyvážení vlastností obličeje je lepší vybrat šikmé rany bez absolvování. To je vítáno, pokud délka dosáhne úrovně lícních kostí a umožňuje skrýt lano za uchem. Horní a dolní část můžete rovnováhu rovnými třesy až k můstku nosu nebo "záclonou" s rovným dělením. Pokud je dělení přesunuto a délka dosáhne úrovně ústa, spodní část obličeje se vizuálně rozšiřuje.

  Přímé klouby, které sestupují na očích, nejsou v každodenním životě vždy vhodné, proto je často na jedné straně kartáčují. Dlouhé třesky na jedné straně jsou vhodné pro dívky se čtvercovou nebo obdélníkovou tváří.

  S účesy ve stylu pixie můžete použít krátké, roztrhané třesky. Aby se nezaměřovalo na úzkou bradu, je lepší vyhnout se vzácným přímým pramenům. Šikmé dlouhé vlasy nejsou také nejvíce vítěznou možností. Velmi krátké roztrhané třesy otevírají široké čelo. Udělej to těžké dlouhé prameny.

  Je snadné rozlišovat čtvercový a obdélníkový obličej. Mají úhlovou čelist. Je vizuálně těžká a měla by být změkčena, což dává zaoblené rysy. Vyrovnejte se s úkolem tlustých třesků se zdrcujícími okraji. Je vhodná pro volné účesy a bodnutí. Když je vlas odstraněn, je lepší nechat pár obličejů na obličeji.

  Bouchá stejnou délku s vlasy po celém obvodu hlavy

  V kombinaci s krátkými bobovými účesy nebo prodlouženým bobem je lepší upřednostňovat dlouhé šikmé vlasy. Podtrhněte rohy brady, jakékoliv přímé rány, a tak je třeba se jim vyhnout. Hustota pro nárazy majitelů obdélníkových a čtvercových tváří je rovněž destruktivní.

  Nejméně obvyklá forma obličeje je diamant nebo diamant. Má úzké čelo a bradu, která je kombinována se širokými lícními kosti. V tomto případě je linie vlasů menší než ostatní formy. Chcete-li vylepšit kosočtverec, je nutné ho přiblížit k ovál, takže je vhodné použít šikmé nárazy na střed lícních kostí.

  Pokud máte příliš krátké účesy, vyberte roztrhané krátké rany a položte je. Chlapčenský obraz získá jedinečnost a exkluzivitu. Nedoporučuje se volba přímých ran. Budou dále rozšiřovat linie lícních kostí. Úzká linie vlasů bude zdůrazňovat možnosti na jedné straně, což není pro tento typ člověka žádoucí.

  Tip! Pro krásný třesk nestačí jen zvednout to v podobě obličeje. Za ní potřebují každodenní péči a pak je zajištěn nádherný čerstvý obraz.

  Kadeřnice čtvercová s hladkými tlustými třesky

  Dlouhá volba - výběr krásné slečny

  Doporučuje se volit dlouhé rany pro dívky s vysokým čelem a hustými vlasy. Obvykle se jeho délka začíná v horní části hlavy a končí pod čárou obočí. Obraz dává ženskost, tajemství a sexualitu. Chcete-li vypadat jasně a výjimečně, můžete odstínit jeden prvek v několika odstínech. Přesné čáry poskytují přesný styl, takže filigránka je lepší, aby se odložila pro jiné bangy.

  Doporučujeme zvolit si dlouhé třesky pro dívky s vysokým čelem a hustými vlasy. Dlouhé třesky jsou rozděleny do dvou částí, konce dlouhého třesku jsou zkroucené na jednu stranu.

  Masteři navrhnou dlouhé šikmé rany na řídkých vlasech. Vizuálně přidává tloušťku, proto zdobí obraz. Roztrhané možnosti bangy poskytují pevnost moderní obchodní žena. Nicméně, na kudrnaté vlasy, roztrhané formy nevypadají ekologicky.

  Masteři navrhnou dlouhé šikmé rany na řídkých vlasech. Vizuálně přidává tloušťku, takže zdobí obraz. Přímé tahy s prodlouženými bočními pruhy Bangy změkčují ostré rohy obličeje, což je mimochodem tenké dívky

  Okouzlující a stylové účesy vypadají s krátkým účesem a dlouhým třeskem, které dopadá na obličej. Pro extravaganci obrazu musíte dobře vyndat vlasy a položit perfektně hladký bang na stranu.

  Straight bangs and bob hairstyle Večerní účes s hromádkou a rovnými třesy Straight bangs poskytují objem účesu

  Chcete-li maximalizovat otevřenou tvář a současně zůstat s dlouhým třeskem, můžete použít různé typy stylingu. Nejjasnější, přitahující pozornost je ta, ve které se vlasy zvedají na vrchol a jsou modelovány prostředky pro silnou fixaci. Na večírcích můžete překvapit ty kolem vás s Mohawkem.
  Pro styling můžete použít krásné vlasy a jiné doplňky.

  Tip! Dlouhé rovné třesy, bez ohledu na tvar obličeje, nebudou vyhovovat vysokým děvčatům. U žen, které nemají dostatečnou velikost, je lepší se vyhnout bujnému a objemnému stylu.

  Dlouhý obličej dobře korigovaný dlouhé rovné třesy Husté vlasy a přímé třesky V případě potřeby mohou být dlouhé třesy vždy obsaženy v hlavním účesu, čímž se otevře obličej Dlouhé třesy jsou rozděleny do dvou částí a položeny spolu s předními prameny

  Střední sestřih: stylové metody

  Téměř každý typ obličeje je vhodný pro bangy střední délky. Dosáhne řádu obočí, neuzavírá pohled, ale na čele se příliš neotvírá. Stylisté si všimnou, že tento formulář přidává k obrazu mystiky a zdůrazňuje hluboký tajemný vzhled.

  Téměř každý typ obličeje je vhodný pro bangy střední délky. Dostane se do obočí, nezatváří pohled, ale neotvírá se příliš na čelo. Pro styling středního třesku musíte nejprve vlasy narovnat. Můžete je nechat nakloněny jen s celkovou křivostí.

  Střih s brouky střední délky se může lišit. Možnosti Ultrashort zdůrazňují sílu a odvahu a dlouhé jsou ženičtější.

  Chcete-li styling střední tresky, musíte nejprve narovnat vlasy. Nechte je kroutit pouze společnou křivostí. Make krásné zvlnění nebude uspět, délka to neumožní. Nicméně, můžete připnout vlákno vlasů s nějakým doplňkem. Obličej bude tedy otevřen, pokud chcete změnit krátkou dobu, například jednu událost.

  Střih s brouky střední délky se může lišit. Ultrasporné možnosti zdůrazňují sílu a odvahu a dlouhé jsou ženičtější. Bubliny až po obočí a účes.

  Denní obraz je možné ozdobit pomocí tkaní na okraji. Bude to vypadat dobře francouzské splétání, které bude tkát nejen bangy, ale i rušivé vlasy. Můžete vytvořit okraj vlasů nebo nechat bouchony nedotčené, ale ozdobte je šumivou diadicí nebo zdůrazněte hedvábnou stuhou.
  Univerzálnost střední délky v možnosti experimentů s každým večerním účesem.

  Tip! Poprvé k vytvoření tresky je lepší s pomocí zkušeného mistra. Nejen, že ji vybere podle tvaru obličeje, ale také dá doporučení, jak pečovat.

  Přirozené vlnité vlasy a vlnité třesky Pokud máte velmi kudrnaté vlasy, v žádném případě neproběhněte tvé rany, bude to vypadat směšné

  Krátké třesky obnovují obraz

  Hravost a odvážnost dává majitelům krátký tresk. Snadně skryje věk dívky, což ji dělá mladou a přitažlivou. Pokud jsou obličejové rysy malý, měly by být profily. Ragged option je lepší vybrat baculaté dívky. Pokud má brada jasné rysy, linka třesku by měla zůstat naprosto rovná.

  Hravost a odvážnost dává majitelům krátký tresk. Snadno skryje věk dívky, což ji dělá mladou a přitažlivou.

  Krátké třesy - jeden z nejdůležitějších přírůstků módních účesů retro stylu, stejně jako harmonicky kombinovaný s pixie. Brunetky dávají závažnost a blonďatá neštěstí. Krátký roztrhaný pramen, který může být vícevrstvý, pomáhá oživit obraz.

  Mladé dívky se vejdou krátkými třesky s vícevrstvým účesem. Nejlepší volba pro dlouhé nebo střední vlasy - žebřík. Univerzálně a výhodně vypadají dlouhé vlasy krátkými roztrhanými třeskymi. Přímá volba není vhodná pro každou dívku, protože vypadá spíše excentrická a to může narušit celkový styl.

  Krátké chlapecké přímé třesky jsou skvělé pro stříhání bobů

  Krátké tresky obvykle vybírají původní tvůrčí lidé, kteří jsou připraveni riskovat a rychle činit důležitá rozhodnutí. Pomáhá dospělým ženám oživit obraz a skrýt věk.

  Tip! Vizuálně můžete přidávat objem do vlasů pomocí širokého třesku začínajícího v horní části hlavy.

  Oblíbené účesy s třeskymi

  S jakýmkoli účesem, šikmé rány vypadají dobře, bez ohledu na tvar. Může mít různé délky a objemy. Velmi dobrá volba - péče a asymetrie.

  Přímý tlustý pramen se dobře hodí na stránku s účesy, čtvercový a čtvercový. Krátké třesy dokonale podporují dlouhé poslušné vlasy.

  Dlouhý účes a rovný třesk Hladké tlusté bangy jdou dobře s vysokými účesy Velmi tlusté bangy, položené na stranu

  Pro pixie účesy jsou vhodné krátké rovné, roztrhané a šikmé rány. Výsledný styl vypadá jako jemný citlivý elf bez náznaku mužských vlastností. Asymetrický, šikmý nebo roztrhaný pramen je vhodný pro vozy různých délek.

  S asymetrickým bobem harmonicky vyhlíží šikmo. Obzvláště vítáme vlastníky trojúhelníkových nebo čtvercových tváří.

  Neopatrné trhané konce jsou kombinovány s klasickým fazolem.

  Krátké rovné, roztrhané a skloněné třesy jsou vhodné pro účesy Pixie, rozšířené fazole a rovný třesk. Jasné vlasy s dlouhými rovnými třeskymi.

  Jasné odvážné dívky se vyzývají, aby si vybraly účesy s kudrnatými a stupňovitými třeskymi. Vypadají originální a velkolepé, ale potřebují každodenní styling. Pomocí moderních modelovacích nástrojů získáte luxusní styl, zvláště pokud přidáte treskování v několika vrstvách.

  Ragged bangs mohou doprovázet všechny kreativní účesy a nevyžadují zvláštní péči. Je-li ještě položen, vlasový gel se zaměří na promoci a udělá vážný vzhled.

  Kratochvíle a rovných třesků středně dlouhých Straight bangs s prodlouženými prameny po stranách Vzácné třesy zanechávají určitou hádanku na obrázek Dlouhé rovné třesky na dlouhých vlasech

  Kaskáda na dlouhých vlasech je lepší v souladu s rovnými nebo asymetrickými třeskymi. Pro účesy garcon jsou vhodné šikmé krátké tresky.

  Tip! Pokud řeznete třesky doma, musíte je nejprve namočit. To zajistí rovnoměrný řez. Je však důležité si uvědomit, že po vysušení se vlasy stanou kratšími.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy