logo

Jak si vybrat fén: hodnocení a tipy kadeřníků

Elementární, vysoušeč vlasů, který je v arzenálu mnoha žen, pomáhá vlasům vyschnout a působí úžasně doma. Pokud tam není, nebo starý není spokojený a unavený - nehýbejte se, abyste získali první dostupnou volbu. Je lepší okamžitě zjistit, jak si vybrat vysoušeč vlasů, abyste nebyli v nákupu zklamáni. Spontánně vybraný model může nejen špatně stylovat vlasy, ale také poškodit jejich zdraví. Vyberte si dobrý fén může být, jestliže jste se jistě pohybovat v charakteristikách.

Počet komerčně dostupných vysoušečů vlasů může snadno učinit výběr obtížným. Zařízení se liší v mnoha parametrech, které z velké části určují jejich vzhled a technické vlastnosti. Někdy je výhodnější podívat se na hodnocení vysoušečů vlasů a zvolit si nejlepší volbu pro dům na něm založený. Nicméně nejdříve nabízíme seznámení s parametry budoucího předmětu nákupu.

Typy vysoušečů vlasů

Výrobci vysoušečů vlasů vyrábějí své výrobky pro různé účely, které určují typ zařízení. Vysoušeče vlasů jsou:

 • domácnost;
 • profesionální;
 • kompaktní, jsou také "silniční";
 • kombinované.

Každý typ má své vlastní výhody a nevýhody, ale všechny se používají pro sušení a stylování vlasů. Malá velikost kompaktních vysoušečů vlasů vám umožní vzít si je na cestách a výletech. Kombinovaná forma má poměrně úzký rozsah a není tak běžná. Zahrnuje různé sušičky vlasů a vysoušeče vlasů pro styling vlasů.

V poslední době stále více žen doma chtějí vybrat profesionální vysoušeč vlasů a neuspokojit se s běžnou domácností. Z tohoto důvodu se někteří výrobci stali mazanými tím, že přidali slova "Professional", "Stylist Pro", "Salon" do sušičů vlasů s vlastnostmi odpovídajícími modelům domácnosti.

Rozdíly profesionálních vysoušečů vlasů od domácnosti

Profesionální vysoušeče vlasů se vyznačují řadou parametrů, které rozšiřují své schopnosti. Také přítomnost různých režimů a funkcí vám umožňuje přizpůsobit práci vysoušeče vlasů jakémukoli typu vlasů, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku stylingu a bez poškození samotných kadeřnic. Profesionální vysoušeče vlasů mají výhody díky:

 • vysoký výkon;
 • schopnost volby z několika režimů nastavení teploty a průtoku vzduchu;
 • keramický ohřívač, který ohřívá rovnoměrně a minimalizuje schopnost vysychat nebo spálit vlasy;
 • dostupnost užitečných funkcí, které poskytují kvalitní styling a zjednodušují proces;
 • vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.

Dlouhá životnost profesionálních vysoušečů vlasů zajišťují motory, které jsou označeny jako "AC". Umožňují vám používat vysoušeč vlasů prakticky v nepřetržitém režimu. Profesionální modely mají tenké koncentrátory, které umožňují dobré ovládání stylování vlasů a jasné nasměrování proudění vzduchu na správné místo. Dlouhý napájecí kabel usnadňuje práci s vysoušečem vlasů. V profesionálním vodiči o délce nejméně 2,5 metru je délka kabelu obvykle menší než 2 metry.

Kritéria pro výběr vysoušeče vlasů

Určení, které z nich si vybere vysoušeč vlasů, pomůže pochopit výkonnost a vliv jejich hodnot na kvalitu stylingu. Každý typ vlasu musí být vysušen, udržovat vhodné parametry, které budou mít vynikající výsledek.

Napájení

Hodnota výkonu je poměrně široká. U některých modelů nepřesahuje 200 W, ale pokud si vyberete profesionální vysoušeč vlasů, zvažte možnosti s kapacitou alespoň 2 kW. Je pravda, že jsou často vysoušeče vlasů s výkonem 2,5 kW, ale nejsou profesionální, takže se nemůžete při výběru spoléhat jen na výkon. Obecně určuje moc:

 • možnost vysoušeče vlasů při práci s různými typy vlasů (délka, tloušťka);
 • rychlost a tlak proudění vzduchu;
 • počet teplotních režimů;
 • množství elektrické energie spotřebované vysoušečem vlasů.

"AC" motory instalované v dobrém vysoušeči vlasů vytvářejí silnější proudění vzduchu. V domácnosti obvykle používají motory "DC", které se nemohou pochlubit podobnými funkcemi výkonu a spolehlivosti.

Zařízení a provozní režimy vysoušeče vlasů

Jak již bylo řečeno, je lepší vybrat fén s keramickým ohřívačem, aby nedošlo k poškození zdraví vlasů. Také dobře, pokud zařízení zajišťuje přítomnost vyměnitelných filtrů. Zabrání tomu, aby se prach dostal dovnitř vysoušeče vlasů, který později nebude muset dýchat během stylování vlasů.

Koupit sušič vlasů pro dům je dost pro model se dvěma rychlostmi a třemi teplotními režimy. Profesionální kadeřníci by si měli zvolit vysoušeč vlasů se šesti režimy, jak pro přívod vzduchu, tak pro nastavení teploty. Tato sada uspokojí klienta jakýmkoliv typem vlasů. Můžete zapnout teplotu a vyfouknout na maximum, abyste před stylováním okamžitě vysušili zdravé, silné vlasy. Pro práci s oslabenými a tenkými vlasy je lepší zapnout vysoušeč vlasů při minimálním nebo průměrném režimu přívodu vzduchu a teplotě.

Provádějte vlastní stylování doma a začněte s malým teplem a tlakem vzduchu. Používejte střední a výkonné režimy pouze tehdy, když důvěřujete novému vysoušeči vlasů, abyste nepoškodili vlasy. Ženy se zdravou hlavou vlasů se také nedoporučují k zneužití sušení při maximální teplotě. Majitelé tenkých, křehkých kudrlin, kteří se rozhodují, co si vyberou vysoušeč vlasů, je lepší nepovažovat za výkonné spotřebiče. U tepelně zbarvených a oslabených vlasů aplikujte tepelnou ochranu před stylováním.

Pro kudrnaté zámky je lepší vybrat nízkou teplotu a nepoužívat koncentrační trysku, která úzce zaostří horký vzduch. Pokud je naopak třeba narovnat kudrlinky a vytvořit dokonale plochý styl - musí se zvýšit vytápění a koncentrátor by měl být umístěn na vysoušeč vlasů.

Trysky

Kromě standardních trysek koncentrátoru mohou být k dispozici i jiné, které jsou užitečné při použití vysoušeče vlasů doma.

 1. Difuzér. Umožňuje vysušit kořeny bez rizika vysušení špiček kudrlin. Také difuzér pomůže vytvořit efekt "vlhkého vlasu".
 2. Curlingová žehlička Bude se dobře vyrovnávat s nezdravými vlasy.
 3. Kulatý kartáč. Formuje vlasy.

Použití rozbočovače doma buďte opatrní. Při zapnutí vysoce výkonného vysoušeče vlasů nepokládejte proud vzduchu na pokožku hlavy, obličeje a uší, abyste se nepořádali. Koncentrační tryska se nedotýká vlasů. Udržujte vysoušeč vlasů ve vzdálenosti alespoň 2 cm, jinak můžete snadno spálit vlasy.

Užitečné funkce sušičů vlasů

Velké množství domácích a profesionálních vysoušečů vlasů má další funkce, které mohou být užitečné doma. Nejčastěji vysoušeče vlasů jsou:

 • ozonátor;
 • ionizátor;
 • okamžitá dodávka studeného vzduchu, takzvaný "studený výstřel".

Možnost ionizace je realizována vestavěným generátorem vyzařujícím negativně nabité ionty. Styl s ionizací činí vlasy hladkou a poskytují lesk. Funkce, jak je to možné, bude vyhovovat ženám s kudrnatými zámky z přírody. V profesionálních vysoušečích vlasů může ionizační funkce zlepšit strukturu vlasů vyhlazením váhy a snížením jejich elektrifikace. V důsledku toho bude práce s vysoušečem vlasů co nejbezpečnější pro vlasy.

Různé ionizační sušičky vlasů pokryté turmalínem. Negativně nabité ionty se vyrábějí nikoli generátorem, ale přírodním minerálním turmalínem. Profesionální vysoušeče vlasů potažené turmalínem vytvářejí více iontů, což výrazně zvyšuje příznivý účinek na vlasy.

Pro spolehlivou fixaci stylingu je zapotřebí "studený výstřel". Vytápění dělá vlasy pružné, což vám umožní dát potřebný tvar. Okamžitá dodávka studeného vzduchu dobře fixuje vlasy. Funkce také dělá vynikající práci s nezbednými vlasy.

Výběr profesionální vysoušeč vlasů

Ženy, které se rozhodnou zvolit profesionální vysoušeč vlasů pro svůj domov, musí být opatrní, aby nedosáhli pseudoprofesionálního zařízení. Jak již bylo řečeno, výrobci mohou podvádět vydaním pravidelné vysoušeč vlasů pro profesionální psaní na něm příslušný nápis. Rozpoznat chybu:

 • typ motoru - pokud je v technické dokumentaci vysoušeč vlasů označen jako "DC" a není "AC", znamená to, že máte společný spotřebič pro domácnost;
 • hmotnost - profesionální vlasy suší váhu, pouze jeden motor "AC" váží nejméně 200 gramů;
 • napájecí kabel - pokud je tenký, krátký a "pokrčený", znamená to domácí spotřebič;
 • ergonomie - rukojeť profesionálních přístrojů je pohodlná, perfektně padne do ruky a není kluzká, je často pogumovaná nebo má gumové vložky a samotná sušička je dobře vyvážená.

Vysoušeč vlasů

Pořadí zahrnuje nejlepší sušičky vlasů pro recenze žen. Prakticky vše je ideální pro profesionální i domácí použití.

Coifin CL5R

Fénový vysoušeč Coifin CL5R5.0 s výkonem 2,2 kW je vhodný pro domácí použití. Zařízení je vybaveno 4 režimy a dvěma rychlostmi. K dispozici je funkce studeného vzduchu, konstrukce poskytuje odnímatelný filtr. Součástí Coifin CL5R5.0 je náboj trysky.

Převážná většina recenzí o Coifinu CL5R5.0 je pozitivní, ale jsou negativní kvůli tomu, co sušič vlasů je na posledním místě v hodnocení. Za prvé, nevýhody souvisejí s nedostatečně rozvinutou sítí servisních středisek obsluhujících tuto značku. V případě poruchy sušení vlasů bude nalezení oficiální služby problematické. Coifin CL5R5.0 obecně vysušuje vlasy dobře a rychle, snadno se používá, má dostatek funkcí pro domácí použití.

Parlux 3500 SuperCompact

Vysoušeč vlasů pro dům značky Parlux 3500 SuperCompact s výkonem 2 kW má 8 režimů, které budou postačující i pro kadeřníky. Je možné dodat studený vzduch a spolu s Parlux 3500 SuperCompact přicházejí dvě trysky. Hodnocení vlasů jsou dobré, ženy si uvědomují kompaktní rozměry, nikoliv na úkor energie, stejně jako spolehlivost zařízení.

Nevýhody produktu Parlux 3500 SuperCompact v křehkosti plastu, z něhož jsou díly vyrobeny. Neudržují zátěž, s jakou musí profesionální vysoušeče vlasů pracovat, takže je lepší model pečlivě používat a zajistit, aby nedošlo k přehřátí.

BaByliss BAB6160INE

Model BAB6160INE od renomované značky BaByliss není tak žádaný. Vysoušeč vlasů neslyší charakteristiky, ale pro mnohé ženy bude více než dost. Výkon je 2 kW, existují 2 teplotní podmínky a 2 rychlosti, je studený vzduch. BaByliss BAB6160INE má užitečnou ionizační funkci a design poskytuje odnímatelný filtr. Z úplných trysek je pouze rozbočovač.

Existuje několik recenzí o BaByliss BAB6160INE, a ty, které nemají žádné zjevné nevýhody vysoušeče vlasů neindikují. Ženy, které vyzkoušejí vysoušeč vlasů, mluví pozitivně v případě své spolehlivosti.

Philips HPS920

Funkce Philips HPS920 dobře zdůrazňuje svou příslušnost k profesionálnímu segmentu. Výkonnost 2,3 kW je dostačující pro zkreslení nejtvrdších a silnějších vlasů. Provozní režimy 6, které umožňují přizpůsobit se jakémukoliv typu kudrlin. Schopnost dodat studený vzduch pomůže bezpečně opravit styling. Spolu se zařízením Philips HPS920 v krabici najdete 2 rozbočovače pro snadné použití vysoušeče vlasů.

Specifikace pro model Philips HPS920 jsou více než hodné, ale díky pohodlí a ergonomii výrobce je to začátek. Tlačítka režimu nejsou pohodlně umístěna, což je často zaznamenáno v přehledech. V procesu sušení a stylování vlasů k přepínání módy musí zachytit vysoušeč vlasů. Uživatelé zařízení Philips HPS920 reagují na standardní trysky, které vám umožňují mnoho. Výsledek pokládky je také spokojen s převážnou většinou žen.

Philips BHD176 DryCare Advanced

Tato vysoušeč vlasů Philips je podobná jako předchozí, ale cena BHD176 DryCare Advanced je nižší, což umožňuje, aby byla vyšší v žebříčku. Vysoušeč vlasů je vhodný pro kadeřnictví a pro domácí použití. Součástí zařízení Philips BHD176 DryCare Advanced vedle rozbočovače je difuzér.

Obecně platí, že ženy jsou spokojeny se schopnostmi a pohodlí sušičky. Philips BHD176 DryCare Advanced ošetřuje vlasy opatrně, při zvládání silných a silných vlasů. Mezi nevýhody patří silné zahřívání pouzdra, což znemožňuje práci se zařízením.

Polaris PHD 2079Li

Příjemný vysoušeč vlasů pro dům za nízkou cenu. Výkon Polaris PHD 2079Li je 2 kW, je možné nezávisle regulovat teplotu a tlak vzduchu. Teplota ohřevu má 3 režimy a rychlost je regulována dvěma režimy. Existuje funkce ionizace a studeného vzduchu, které za nízké ceny činí sušičku velmi atraktivní pro nákup.

Nízká cena Polaris PHD 2079Li neovlivňuje kvalitu výsledku. V recenzích, vysoušeč vlasů je chválen pro dobrou profesionální sadu funkcí, které dávají vynikající výsledek.

Rowenta CV 5351

Slušný vysoušeč vlasů Rowenta CV 5351 je více než vhodný pro vlasy styling doma. Výkon 2,1 kW stačí kadeřník. Existují pouze 3 režimy, ale existuje funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Návrh je vybaven filtrem a Rowenta CV 5351 je rozbočovač.

Vysoušeč vlasů Rowenta má dobrou hodnotu za peníze. Sušení probíhá rychle, aniž by došlo k poškození a vysoušení vlasů. Z pozitivních hodnocení uživatelů uživatelé také vysloužili nízkou hlučnost při použití vysoušeče vlasů.

Parlux 385 PowerLight Ionic Keramické

Profesionální vysoušeč vlasů Parlux 385 PowerLight Ionic Výrobce keramiky představuje vysoce spolehlivé a trvanlivé zařízení díky stříbrným kontaktům na spínači. Motor 2.15 kW vysoušeče vlasů má elektronické vyvažování a při provozu pracuje s nízkým hlukem. K dispozici jsou 4 režimy vytápění, 2 rychlosti a funkce "studený výstřel". Součástí vysoušeče vlasů jsou 2 trysky s úzkou tryskou.

Parlux 385 PowerLight Ionic Keramika je víc než dobrá, ale není to jen malá cena za to, že sušička není tak oblíbená pro domácí použití, v důsledku toho se řadí na třetí místo v žebříčku nejlepších modelů. Neexistují žádné stížnosti na profesionální vysoušeč vlasů od firmy Parlux, je to pohodlné a pohodlné vysoušení vlasů v důsledku nízké hladiny hluku.

Braun HD 780 Satin Hair 7

Vysoušeč vlasů Braun HD 780 Satin Hair 7 kombinuje moderní technologii a časově ověřenou kvalitu vyžadovanou odborníky. Přítomnost vestavěných snímačů umožňuje sušičům vlasů přesně řídit teplotu v celé instalaci, což je absolutní plus pro kvalitu sušení a zdraví vlasů. Použití vysoušeče vlasů doma můžete snadno dosáhnout výsledku, například po návštěvě kosmetického salonu, díky profesionálně zformovanému ventilačnímu systému, který vytváří silný a hustý tlak vzduchu.

Stejně jako u všech profesionálních vysoušečů vlasů, Braun HD 780 Satin Hair 7 stojí motor "střídavého proudu" 2 kW. K dispozici jsou 4 teplotní podmínky, 2 rychlosti a "studený výstřel". K dispozici je odnímatelný filtr, také fén je vybaven koncentrační tryskou.

Ženy, které si pro svůj domov vybraly Braun HD 780 Satin Hair 7, nelitují a mluví o vysoušeči vlasů jen pozitivně, což v hodnocení umožňuje, aby získali slušné druhé místo. Zejména uživatelé si uvědomují respekt k vlasům a vynikající kvalitě výroby.

Philips HP8233

Čestné první místo v žebříčku žen dává sušič vlasů Philips HP8233. S ním se styling uskutečňuje rychle a bez poškození vlasů díky technologii "ThermoProtect", která udržuje konstantní teplotu na optimální úrovni. K dispozici je také užitečná ionizační funkce, která dodává vlasům lesk a zdravý vzhled. Výkon 2,2 kW bude stačit pro domácí i profesionální použití vysoušeče vlasů. Philips HP8233 má 3 teplotní režimy, 2 rychlosti plus režim "TurboBoost", je zde také funkce "cold shot". Rozbočovač a difuzér jsou vybaveny vysoušečem vlasů.

Jak se hodí vůdce hodnocení nejlepších sušičů vlasů pro domácnost, recenze na zařízení Philips HP8233 jsou pozitivní. Mají vynikající výsledek instalace, dobrou spolehlivost, snadné použití. Navíc zařízení s takovými funkcemi a funkcemi má velmi přijatelnou cenu, což je také významný plus.

Odborná rada

Samozřejmě, že chci vybrat nejlepší sušič vlasů pro domácí, ale často hledají dokonalý model, ženy se mýlí. Chcete-li věřit, že nejlepší volba musí mít nutně vysoký výkon a maximálně vybavené dalšími funkcemi je zásadně špatně. Chcete-li si vybrat vysoušeč vlasů, musíte se zaměřit na vlastní typ vlasů a potřeby. Také je naivní věřit, že výběr profesionální vysoušeč vlasů pro váš domov okamžitě poskytne skvělý výsledek při stylování vlasů. Často více žen získá model s vlastnostmi, které nevyžadují jako výsledek. Pokud se rozhodnete zvolit profesionální vysoušeč vlasů pro domácnosti, pak odborníci doporučují dodržovat několik omezení.

 1. Nekupujte vysoušeče vlasů s velmi vysokým výkonem, pro domácí použití 2 kW je více než dost.
 2. Nekupujte modely s více než třemi teplotami a dvěma rychlostmi.
 3. Vyberte si vysoušeč vlasů, jehož hmotnost nepřekračuje 500 gramů, jinak se ruka rychle vylepšuje samo-stylováním.
 4. Pro vlastní sušení je lepší zvolit vysoušeč vlasů s ionizační funkcí.

Spolu s vysoušečem vlasů vám odborníci doporučují zakoupit termické ochranné prostředky, které dobře ochrání vaše vlasy. Nemá to bolet, abyste si navíc koupili pár dalších kartáčů: kulatý a plochý. S nimi můžete snadno vytvořit požadovaný tvar a objem, nebo dokonale hladké kudrlinky.

Při hledání vhodného modelu použijte také osobní zkušenosti. V mnoha ohledech vám řekne, jak si vybrat vysoušeč vlasů a pomůže vám získat to nejlepší z mnoha modelů prezentovaných v obchodě. Celkově zkušenosti a znalosti budou vynikajícími asistenty při výběru dobré sušičky na vlasy.

TOP 10 nejlepších sušičů vlasů pro 2018-2019

Každá žena chce vždy vypadat dobře a uchýlí se k různým trikům: krásný a originální make-up, atraktivní oblečení, schopnost udržet své tělo v dobré kondici a samozřejmě vlasy. Aby byl druhý neodolatelný, potřebuje vysoušeč vlasů, ale volba správného zařízení není příliš snadná. V tomto článku jsme shromáždili hlavní doporučení týkající se tohoto pomocníka. Doufáme, že vám pomohou.

Shrnutí hodnocení:

Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

Při výběru vysoušeče vlasů byste měli zvážit řadu bodů, které ovlivní jeho funkčnost a cenu:

 • Hmotnost přístroje - kvalitní vysoušeč vlasů by neměla být příliš světlá. Pokud má příliš malou váhu, povědí o nespolehlivosti navíjení motoru, což povede k jeho rychlému selhání;
 • Napájení je velmi důležité, ale příliš vysoká rychlost může ublížit. Například pokud pravidelně vysoušíte vlasy sušící sušičkou o objemu 2 kW, budou křehké a suché, i když tento proces bude trvat minimálně. Ideální výkon pro domácí sušič vlasů je asi jeden a půl kilowattu. Takové zařízení je ideální i pro každodenní použití;
 • Materiál, z něhož je tělo vysoušeče vlasů vyroben, musí být žáruvzdorný, protože se zařízení během provozu ohřívá na vysoké teploty. Pokud v tomto okamžiku náhodně spadne z rukou, pak tělo může prasknout. Nejlepší ze všeho je, pokud vysoušeč vlasů bude vyroben z plastu odolného proti vysokým teplotám. Nezapomeňte se podívat na to, jaké materiály jsou vyráběny tryskami - keramika je nejvhodnější pro všechny typy vlasů, protože nepoškodí jejich strukturu;
 • Počet funkcí a režimů provozu. Pro domácí použití je nejlepší vzít zařízení, které má dvě rychlosti a dva teplotní režimy. Moderní modely vysoušečů vlasů mají speciální ionizační systém a jsou schopné dodávat tok bez topení. Profesionální kadeřníci říkají, že takové příležitosti vám umožní získat krásný styl, který bude trvat celý den;
 • Počet trysek a jejich typy - většina vysoušečů vlasů v soupravě má ​​koncentrační trysku, která zajišťuje směrový průtok vzduchu. Existuje několik trysek, které mohou přidat objem nebo narovnat vlasy. Cena zařízení závisí přímo na počtu trysek;
 • Pro určitou délku vlasů se získává běžná vysoušeč vlasů nebo vysoušeč vlasů. Brashing je vhodný pro dívky s krátkými vlasy a příliš hustými vlasy.

V našem žebříčku top 10 patří pouze nejpopulárnější modely domácích sušiček, které dívky dávají přednost častěji. Uvažovali jsme o výhodách a nevýhodách každého z nich, vedli jsme jejich hlavní provozní vlastnosti. Při sestavování hodnocení jsme vzali v úvahu nejen preference spotřebitelů, hodnocení, ale také hodnotu za peníze: každý nechce dát peníze na věci, které by mohl koupit mnohem levněji. Doufáme, že naše recenze bude pro vás velmi užitečné.

Seznam nejlepších vysoušečů vlasů

10. Vitesse VS-930

Perfektní model pro každodenní použití. Tělo je zcela keramické, má vysokou kvalitu konstrukce - i po několika letech používání nedochází k záškubu a klepání. Má vysoce kvalitní tepelnou izolaci, která tělu neumožňuje při používání příliš horko. Výrobek má ionizační systém vlasů, díky kterému jsou vlasy lesklé a hedvábné, jeho struktura během sušení není poškozena. K dispozici je vestavěný rozbočovač, který poskytuje pohodlný a rychlý styl i pro jednotlivé prameny.

Model má dvě rychlosti a systém ochrany proti přehřátí - vysoušeč vlasů se automaticky vypne, pokud teplota překročí určité úrovně. Výkon zařízení je 1,2 kW, takže rychlost vyfukování vzduchu nebude příliš velká, což ochrání i vlasy.

 • Malé celkové rozměry;
 • Vhodné pro každodenní použití;
 • Velmi pohodlné skladování kvůli přítomnosti smyčky pro zavěšení;
 • Je zde zabudovaný rozbočovač;
 • Stupeň foukání může být nastaven;
 • Sklopná rukojeť.
 • Obě provozní režimy vytvářejí ohřátý vzduch;
 • Nastavení teploty topení také nefunguje.

9. Bosch PHD1150

Toto zařízení má kompaktní velikost a dobrý výkon, není příliš nákladné. Jeho rukojeť je sklopná, ve sklopeném stavu prakticky neobsahuje volné místo. Zahrnutá je kufřík, takže toto zařízení je možné vzít s sebou i při jízdě. Výkon není příliš vysoký - pouze 1 kW, díky čemuž budou vlasy vysušeny po dlouhou dobu, zejména pokud jsou silné.

Přístroj má dva režimy rychlosti, stupeň ohřevu vyfukovaného vzduchu nelze změnit, avšak je možné vyloučit studený vzduch bez použití topného tělesa. Vysoušeč vlasů je ergonomický, hodí se dobře do ruky a během sušení můžete rychle přepínat režim provozu zařízení. Nicméně není vhodné pro jemné vlasy - toto by mělo být při nákupu zohledněno.

 • Zaberá málo místa;
 • Vysoká kvalita konstrukce;
 • Může být použit při cestování;
 • Dobrá ergonomie.
 • Citlivé na poklesy napětí;
 • Nízký výkon;
 • Tryska je vybavena závitem, který se může roztavit při maximálním výkonu přístroje.

8. VITEK VT-2269

Tento fén má velmi atraktivní vzhled díky přítomnosti zakřivených čar na těle, má krásnou barvu stříbra nebo černé barvy. Sada obsahuje trysku koncentračního typu, díky níž se sušení vlasů provádí poměrně rychle - to je dosaženo díky řízenému proudění vzduchu. Stejná tryska poskytuje bohatý objem a dává vlasům tvar navržený.

Rukojeť je vybavena ergonomickým tvarem a má několik měkkých pogumovaných vložek, díky nimž může být vysoušeč vlasů držen v rukou co nejtěsněji, aniž by se obával, že bude sklouzávat v nejnepříznivějším okamžiku. Výkon zařízení je 1,6 kW, což je dostatečné pro domácí použití, existují dva režimy pro nastavení rychlosti proudění vzduchu a tři režimy pro přepnutí teploty. Další pozitivní věc je přítomnost dlouhé šňůry - asi 2 metry.

 • Vysoká kvalita konstrukce;
 • Tělo je vyrobeno z plastu s vysokou teplotou tání;
 • Existuje systém ochrany proti přehřátí;
 • Zajišťuje proudění studeného vzduchu;
 • K dispozici je vzduchový filtr, který zabraňuje zanesení motoru během provozu.
 • Příliš hlučné;
 • Rozbočovač trysky zůstává slabý, po chvíli zhasne.

7. Scarlett SC-073

Toto je nejkompaktnější zařízení představené v našem přehledu o nejlepších sušičkách vlasů roku 2018. Toto zařízení je vybaveno sklopnou rukojetí, kromě pohodlného pouzdra, které vám umožní vzít si s sebou na výlety. Výkon tohoto produktu je 1,2 kW, což bude dostatečné pro každodenní používání vysoušeče vlasů. Existují dva režimy rychlosti.

Na drátu je upevněna malá smyčka pro zavěšení. Hmotnost produktu je pouze 300 gramů. Kromě toho obsahuje sada standardní náboj, který urychluje proces sušení a stylování vlasů. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, odolné vysokým teplotám, je filtr, který chrání motor před prachem, což značně prodlužuje jeho životnost.

 • Malé rozměry;
 • Přijatelné náklady;
 • Dobře provádí všechny své základní funkce;
 • Kabel je v případě potřeby zkroucený, čímž je sušička ještě kompaktnější.
 • Velmi hlučné;
 • Slabé oteplování - trvá asi minutu, než začne vysoušeč vlasů vyfukovat vzduch při vhodné teplotě;
 • Nesprávná zástrčka, často bez kontaktu se zásuvkou.

6. Philips HP8233

Jedná se o velmi kvalitní model, který vám umožní rychle schnout vlasy i při nízkoteplotním foukaném vzduchu. Výkon zařízení je 2,2 kW, je dodáván spolu s masážním difuzérem, který během sušení pokořuje pokožku hlavy a také poskytuje další objem vlasů. Vzhled je stylový: vysoušeč vlasů má krásné hladké obrysy, které dokonce i malé prameny. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, je zvnějšku pokrytá speciálními látkami pro prodloužení životnosti.

Vysoušeč vlasů je vyroben technologií ThermoProtect, která automaticky reguluje teplotu sušení vlasů, zabraňuje jejímu přehřátí a vzniku křehkosti. Design je vybaven ionizačním systémem, který změkčuje vlasy, díky čemuž bude možné zajistit antistatický efekt a vlasy budou lesklé. Existuje několik možností rychlosti a vytápění. Rozbočovač má poměrně úzký otvor, takže vzniká silný proud směrového vzduchu. Výrobek má režim turbo, který umožňuje zrychlené sušení vlasů.

 • Vysoká kvalita a dlouhá životnost;
 • Krásný vzhled;
 • Velký počet režimů provozu;
 • Existuje možnost urychleného sušení.
 • Velké celkové rozměry;
 • Významná hmotnost;
 • Napájecí kabel je trochu krátký.

5. Bosch PHD9940

To je docela výkonné zařízení, které je perfektní pro dívky, které vedou aktivní životní styl a nebudou trávit mnoho času sušením vlasů. Výrobek nebude vyhovovat lidem s tenkými vlasy, protože má poměrně vysokou teplotu vyfukovaného vzduchu. Vysoušeč vlasů je vhodný i pro vytváření dokonce složitých účesů. Má tři teplotní režimy, ale i ty nejvíce opatrné z nich je nejvhodnější pro silné a silné vlasy.

Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, velmi příjemné na dotek. Vysoušeč vlasů je pohodlně držen v ruce, tlačítka a spínací páky jsou velmi výhodné. K dispozici je tlačítko, které aktivuje ionizační systém. Výrobek má nízkou hmotnost, je vhodný pro použití a skladování. Je vybaven třímetrovým přívodním kabelem.

 • Dostatečný výkonný proud vzduchu;
 • Krásný vzhled;
 • Komfortní ergonomický tvar;
 • Dlouhý napájecí kabel;
 • Vysoká kvalita konstrukce;
 • K dispozici jsou všechny potřebné trysky.
 • Silné uchopení;
 • Studené tlačítko nemá indikátor;
 • Příchytka na připevňovací ploše je velmi horká, a proto je pravděpodobné, že se spálí;
 • Po aktivaci se režim napájení začne trochu vibrovat.

4. Braun AS 530

To je docela dobrý sušič vlasů podle zpětné vazby uživatele. Výkon zařízení je malý - je to jen 1 kW, ale to bude dost docela pro jemné vyschnutí. Zahrnutá je speciální štětec o průměru 36 mm, který pečlivě vysouší vlasy a dodá jim další objem. Vysoušeč vlasů má tři režimy spínání a tři teplotní režimy.

Konstrukce zajišťuje funkci studeného vyfukování a parního zvlhčovače - díky nim můžete dokonce získat komplikovaný účes. Délka napájecí šňůry je 2 metry, tam je také speciální smyčka pro zavěšení. Kromě hřebene, kompletní s vysoušečem vlasů, je kruhová tryska s plastovými zuby. Výrobek má malou hmotnost - pouze 0,25 kg.

 • Velmi pohodlné trysky se spolehlivým upevněním;
 • Perfektní pro styling dokonce poškozených vlasů;
 • Má velký počet různých funkcí a režimů provozu.
 • Ne příliš dobrá kvalita;
 • Někdy vypne napájecí kabel;
 • Velké celkové rozměry.

3. Coifin CL-4H

Jedná se o poloprofesionální zařízení, které je ideální jak pro domácí použití, tak pro kadeřnictví a kosmetické salony. Jedná se o jeden z nejlepších vysoušečů vlasů typu 2018 classic, který má všechny potřebné funkce, které uživatelům pomáhají nejen spolehlivě uschnout vlasy, ale také vytvořit účes, což je docela komplikované. Výkon vysoušeče vlasů je vysoký - asi 2,2 kW, což vám umožní rychle upravit tvar a umístění zvlnění. Má dva vysokorychlostní režimy, v němž jsou dvě trysky, hmotnost výrobku je 560 gramů.

Kryt se během provozu neohřívá v důsledku přítomnosti vzduchového chladicího systému, filtr chránící motor před prachem je umístěn pod odnímatelnou mřížkou, v případě potřeby lze ho vyměnit. Existují 4 režimy ohřevu vzduchu a rychlost jeho průtoku. Navzdory tak velkému počtu možností má produkt velmi atraktivní cenu, vlasová sušička neumožňuje přílišné vlasy, proto bude fungovat dobře se suchými, slabými a poškozenými vlasy.

 • Trvanlivost - po celou dobu provozu funguje bez stížností;
 • Velký počet režimů provozu;
 • Univerzálnost;
 • Dostupnost systému chlazení vzduchu.
 • Příliš hlučné;
 • Nevyhovující rozložení tlačítek;
 • Rozměrový design.

2. REDMOND RF-515

Tento model byl v horní části vysoušečů vlasů na druhém místě zaslouženě. Vysoušeč vlasů má vysoký výkon, stojí zcela přijatelný a také má několik teplotních režimů provozu. Zařízení je perfektní pro použití doma i na cestách - má sklopnou rukojeť, která zajišťuje snadnou přepravu.

Zahrnuty jsou dvě další trysky - koncentrační a difuzér, díky nim se jim podaří rychle a snadno vytvářet i velmi složité účesy. Výkon je 1,8 kW - poskytuje rychlé vysychání vlasů a současně prakticky nevytváří šum. Všechny spínače jsou na rukojeti vysoušeče vlasů, takže můžete nastavit přívod vzduchu jednou rukou.

 • Spolehlivá montáž;
 • Malé rozměry;
 • Dvě rychlostní a tři teplotní podmínky;
 • Výměnný filtr;
 • Nepotřebuje příliš vlasy;
 • Přijatelné náklady.
 • Tlačítko studeného vzduchu musí být zatlačeno tvrdě;
 • Zpočátku bude určitý zápach.

1. Panasonic EH5571

Velmi výhodné zařízení, vybavené duálním externím ionizátorem, je vhodné pro domácí nebo profesionální použití. Přítomnost ionizátoru umožňuje zachovat strukturu vlasů, zvlhčit je a také je zmírnit statickou elektřinou. Vysoušeč vlasů pečlivě vysuší vlasy.

Hlavní rozdíl od ostatních podobných konstrukcí je umístění ionizátoru, který je instalován venku na bocích výstupu. Tato technologie chrání vlasy před výskytem dělených konců a dodává jim lesk.

 • Externí ionizační systém;
 • Tři vysokorychlostní a čtyři teplotní režimy provozu;
 • Výkon je 1,8 kW;
 • Existuje možnost studené rany;
 • Atraktivní vzhled;
 • Ergonomický tvar;
 • Přijatelné náklady.

Závěrem je zajímavé video

Kvalitní vysoušeč vlasů nemusí být drahé - vše závisí na tom, jaké funkce jsou v tomto zařízení potřeba. Hlavní věc je, že plně vyhovuje uživateli. Doufáme, že naše recenze vám umožní bližší a bližší pohled na sortiment prezentovaný v obchodech a vybrat si vysoušeč vlasů, který bude trvat a bude velmi pohodlný. Můžete se s vámi podělit o svůj názor a naše modely uvedené v komentáři k tomuto článku.

Nejlepší vysoušeče vlasů 2018 - 2019

Péče o vlasy se stará o každou ženu. Všichni vědí, že nejlepší sušič na vlasy je ten, který nejenže plní své funkce kvalitativně, ale také nepoškozuje vlasy.

Zůstává několik měsíců před koncem roku 2018 - 2019, ale nyní můžeme s jistotou zdůraznit priority spotřebitelů. Jaké jsou nejlepší produkty pro péči o vlasy v současné době? Navrhujeme zvážit top 10 sušiček na vlasy.

Tento rating jsme vytvořili na základě technických charakteristik, popularity a zohlednili přinejmenším hlavní parametr - poměr cena / výkon. Proto se zde podíváme na nejlepší modely vysoušečů vlasů 2018 - 2019, podle kupujících, bez ohledu na cenovou kategorii.

10 Vitesse VS-930

Jeden z nejlepších sušičů vlasů pro každodenní použití. Zdá se, že keramická skříň není něco zvláštního, ale v modelech této série se při používání nepřehřívá.

Díky ionizační funkci vlasů se po sušení stávají lesklé a hedvábné. Vestavěný rozbočovač umožňuje provádět pokládání jednotlivých pramenů. Vitesse VS-930 se proto používá nejen doma, ale i profesionálně.

Výhody:

 • Vysoký výkon. A jak víte, čím vyšší je síla, tím rychleji vlasy vysuší.
 • Ekonomická spotřeba energie.
 • Zvyšuje vlasy u kořenů, vytváří velkolepý objem.
 • Při přehřátí se vypne.
 • Sklopná rukojeť.
 • Krásný design.

Nevýhody:

Z nedostatků dívky se říká jen neschopnost změnit teplotu. Ale hádáme se, že tato teplota byla vypočítána pro sušení jakéhokoli typu vlasů.

9 Scarlett SC-073 / SC-HD70T01

Následující vysoušeč vlasů obdržel více než jednu pozitivní zpětnou vazbu od spokojených majitelů. Neškodné a hlavně rychlé sušení vlasů - to jsou hlavní výhody tohoto modelu.

Scarlett SC-073 / SC-HD70T01 je jedním z představitelů sušiček silničních vlasů, takže je k dispozici přepravní kufřík a profesionální hřeben. Sklopná rukojeť. Kabel tohoto zařízení není zkroucený, pouzdro je vyrobeno z tepelně odolného plastu. Je možné přepínat režimy napájení. Při přehřátí má sušička funkci vypnutí, stejně jako je chráněna před spálením v důsledku přetížení elektřiny.

Výhody:

 • Dva režimy přepínání napájení.
 • Pohodlný a dlouhý kabel.
 • Funkce ionizace.
 • Sklopná rukojeť.
 • Malé rozměry.
 • Obsahuje různé příslušenství.
 • Vysoká kvalita sestavení.

Nevýhody:

 • Napájení není dostatečné pro každodenní použití.
 • Při dlouhodobém používání je pach.

8 REDMOND RF-515

Elegantní a stylový design tohoto vysoušeče vlasů činí žádoucí akvizici. Cenově dostupná cena, vysoký výkon a několik teplotních režimů ji zvyšují na vysokou úroveň hodnocení. Sklopná rukojeť je volbou pro silnici. Trysky "rozbočovač" a "difuzér" poskytnou požadovaný tvar a objem vlasů. Díky výkonu 1800 W zajišťuje rychlé sušení, ale nevytváří mnoho hluku.

Pohodlné přepínače umístěné na rukojeti umožňují nastavit režimy jednou rukou. Závěsná smyčka je vhodná při umístění na libovolném místě. Vysoušeč vlasů REDMOND RF-515 je ideální volbou pro domácí použití.

Výhody:

 • Sklopná rukojeť.
 • 2 rychlosti.
 • 3 teplotní podmínky.
 • Odnímatelný filtr.
 • Pečlivý postoj k vlasům.
 • Přiměřená cena.

Nevýhody:

 • Tlačítko studeného vzduchu.
 • Zpočátku je mírný zápach.

7 Bosch PHD5962

Populární vysoušeč vlasů zaslouženě hodnocen v hodnocení zákazníků. Za prvé, známý výrobce Bosch je důvěryhodným dodavatelem spolehlivého vybavení. Nevýhodou je nízká cena přístroje.

Vysoký výkon vysoušeče vlasů Bosch PHD5962 2200 W vám umožňuje rychle schnout vlasy a doba jejich škodlivého účinku se tím snižuje. Vestavěný ionizátor zabrání vzhledu dělených konců a dodá vlasům lesk, hladkost a hedvábnost. Nezávislé řízení rychlosti a teplota vzduchu umožňují jeho přizpůsobení vaší komfortní zóně. Odnímatelná mřížka pro nasávání vzduchu je navržena pro snadné čištění od cizích předmětů.

Výhody:

 • Přiměřená cena.
 • Samostatné nastavení průtoku vzduchu a teploty.
 • Oddělené pevné tlačítko studeného vzduchu.
 • Difuzér pro dávkování objemu.
 • Ionizace.
 • Loop závěs.
 • Ochrana proti přehřátí.

Nevýhody:

 • Velká velikost.
 • Po použití difuzoru se vlasy zamotá.

6 Panasonic EH5571

Vysoušeč vlasů s dvojitým externím ionizátorem od výrobce Panasonic je dobrou volbou pro práci v kadeřnictví, stejně jako pro domácí použití. Externí ionizátor během vysoušení posílá negativní ionty, které pronikají do struktury vlasů, zvyšují jejich vlhkost a neutralizují statickou elektřinu. Tento vysoušeč vlasů jemně vysušuje vlasy a pečuje o ně.

Na rozdíl od jiných výrobců je ionizátor na této vysoušeči vlasů umístěn mimo boční strany výstupu, což poskytuje nejlepší účinek na strukturu vlasů. Jako výsledek - přestanou se rozdělit a vypadat lesklé a zdravé. Vysoušeč vlasů Panasonic EH5571 - skvělá volba pro dámy s problémovými vlasy. A japonská kvalita nezklame vaše očekávání.

Výhody:

 • Externí ionizace.
 • 4 teplotní podmínky.
 • 3 rychlosti vzduchu.
 • Výkon 1800 wattů.
 • Režim studeného vzduchu.
 • Stylový design a pohodlné uchopení.
 • Přiměřená cena.

Nevýhody:

 • Těžká hmotnost.
 • Jedna tryska.

5 Philips HP8233

Stylové, ergonomické a výkonné - to jsou hlavní výhody dalšího zástupce naší recenze. ThermoProtect chrání vaše vlasy během sušení a ionizátor jej změkne a udělá to lesklé a hladké.

Vysoce kvalitní plastové a spolehlivé povlaky zaručují trvanlivost. 6 režimů rychlosti a teploty umožňuje zvolit individuální způsob sušení vlasů. Režim Turbo umožní ještě rychleji uschnout vlasy. A tryska koncentrátor poskytne potřebnou formu kadeřnictví. Keramický topný článek vytváří mírné teplo, které chrání vlasy před přehřátím. Philips HP8233 je skvělá a levná volba pro poloprofesionální použití.

Výhody:

 • 6 režimů provozu.
 • Odnímatelný filtr nasávání vzduchu.
 • Pohodlná smyčka pro uložení.
 • Výkon 2200 wattů.
 • Přiměřená cena.

Nevýhody:

 • Kabel neotáčet.
 • Při dlouhodobém používání dochází k mírnému pachu.

4 VITEK VT-1330 (2012)

Další výrobce přípravků pro péči o vlasy v roce 2012 nás potěšil uvolněním nové vysoušeč vlasů. Zahrnuje všechny funkce, o kterých dívky snídí. První a jeho hlavní výhoda - 6 režimů provozu. Nyní můžete nejen nastavit a upravit sušič vlasů pro sebe, ale také vytvořit různé styling a účesy. Mimochodem, VITEK VT-1330 (2012) se také stará o zdraví vašich vlasů. Díky ionizaci jim molekuly kyslíku ochrání, takže zapomeňte na rozdělené konce!

Výhody:

 • Na konci keramické rukojeti je gumová vložka, která vás ušetří z horké skříně.
 • 2 rychlosti.
 • Dvojice trysek pro provádění různých funkcí.
 • Odnímatelný filtr.

Nevýhody:

 • Shortish kabel.
 • Rozměrové.
 • Označený případ.

3 Philips BHD176

Vysoušeč vlasů Philips DryCare BHD176 je určen pro profesionální použití. AC motor s vysokým průtokem vzduchu a výkonem 2 200 W zaručuje rychlé výsledky a vysoce kvalitní vysoušení vlasů bez ohledu na tloušťku a délku. Ionizační systém zajistí péči o vlasy. A trysky "koncentrátor" a "difuzér" dodají účesu požadovaný objem a tvar.

Výhody:

 • 6 režimů provozu.
 • Nepřehřívá vlasy.
 • Rychle suché.
 • Stylový design.

Nevýhody:

 • Heavy
 • Ohřívá tělo.

2 BaByliss 6615E

Tento model vysoušeče vlasů je výsledkem spolupráce designérů BaByliss Paříže a Ferrari. Obsahuje nejnovější know-how těchto společností. Tento high-tech model je vyroben z vysoce kvalitních komponent, takže výrobci zaručují prodloužení životnosti čtyřkrát.

Tento vysoušeč vlasů je vybaven technologií IoniCeramic, která je bude poslušná a hladká. A ionizační funkce jim poskytne zdravý lesk a hedvábnost. Pro majitele tenkých a slabých vlasů, sušení studeným vzduchem a 2 teplotní podmínky. Vysoušeč vlasů BaByliss 6615E je dobrou volbou pro profesionální i domácí použití.

Výhody:

 • Kompaktní velikost, stylový a pohodlný design.
 • Odnímatelný vzduchový filtr.
 • Závěsná smyčka.
 • 2,7 m dlouhá šňůra
 • Záruka 5 let.

Nevýhody:

 • Několik otáček.
 • Trochu těžké.
 • Těsnicí trysky těsné.
 • Velmi horký vzduch při druhé rychlosti.

1 Parlux 385 PowerLight Ionic Keramické

Vysoušeč vlasů od výrobce Parlux je určen pro profesionální použití. Vysoký výkon 2150 W a možnost nepřetržitého provozu až 2000 hodin dávají šanci jej využít v kadeřnických salonech. 6 provozních režimů zaručuje rychlé stylování a sušení dokonce dlouhých a silných vlasů. A technologie "keramiky s ionizací" je činí zdravými, poslušnými a lesklými.

Vysoce pevné plastové pouzdro prodlouží životnost vysoušeče vlasů Parlux 385 PowerLight Ionic Keramické. Jasný design a krásné elegantní tvary budou sloužit jako nádherný dárek pro ženy.

10 nejlepších sušičů vlasů

Vysoušeč vlasů by měl být u každé ženy. Nicméně, ne každý ví, jak si to vybrat. Například proč byste neměli koupit velmi lehký vysoušeč vlasů nebo super výkonný? Naše hodnocení a jasná kritéria výběru vytvoří představu o tom, co je "nejlepší sušič vlasů" a jak ji najít.

Kritéria výběru

Napájení

Čím více energie, tím rychleji sušič vlasů uschne. Vysoušeče vlasů s kapacitou 2000+ wattů vyschnou vlasy, takže nejsou vhodné pro každodenní použití. Je lepší zůstat na modelech s kapacitou 1400 - 1800 wattů.

Funkce

Mnoho lidí potřebuje dvě rychlosti a někdo chce získat celou sadu funkcí. V každém případě jsou ionizační a studený vzduch dodnes nepostradatelnou funkcí.

Dobrý vysoušeč vlasů by neměl být "chmýří", protože to znamená, že kovové navíjení motoru je velmi tenké. Vysoušeče vlasů s profesionálními motory jsou vždy tvrdší. Většina vysoušečů vlasů je zpravidla těžší, tím delší bude zařízení trvat.

Materiál těla

Tepelně odolný plast s vysokým nárazem je naší volbou. V opačném případě se tělo vysoušeče vlasů rychle roztaví nebo se přístroj rozpadne na kousky.

Jaký typ vysoušeče vlasů je lepší?

Dnes je mnoho výrobců vysoušečů vlasů. Značky Philips, Bosch, Panasonic, Braun, Rowenta se osvědčily. Slibné firmy BaByliss (Francie) a Valera (Švýcarsko) jsou oblíbené u kupujících, včetně. odborníky. Značka SUPRA je skvělý výrobce rozpočtových sušiček vlasů. Nejlepší vysoušeče vlasů v roce 2015 - více v našem hodnocení:

Špičkové kompaktní vysoušeče vlasů

 • Kompaktní, sklopná rukojeť
 • 3 režimy
 • Výběr optimální teploty
 • Režim studeného vzduchu
 • Koncentrátor (umožňuje rychlejší sušení)
 • Nebylo zjištěno žádné významné
 • Snadné
 • Výkonný (2000 W)
 • Ionizace dělá vlasy hladší, poslušný
 • 3 režimy (včetně turbo, jemné sušení)
 • Oddělené nastavení teploty a vzduchu
 • Úzký náboj (dává směrový tok)
 • Odnímatelný filtr a gril
 • Pěkný design
 • Jasné ovládání, pohodlné klávesy
 • V turbo režimu musíte stisknout tlačítko
 • Rukojeť se přehýbá, ale není to nejmenší
 • Kompaktní
 • 2 rychlosti
 • Hub
 • Režim studeného vzduchu
 • Ochrana proti přehřátí
 • Žádné profesionální návnady

Nejlevnější kompaktní vysoušeč vlasů v našem pořadí. Tito lidé často kupují "najednou", protože peněz není škoda, pokud se rychle zhorší. Je možné za takovou cenu dobré vlasy? Ukázalo se, že to může. Několik ročních období funguje správně. Je umístěn v kabelce nebo dětském batohu. Ruka při sušení není unavená. A moc není nejmenší. Tento model nemá jiné moderní funkce a další doplňky, ale kupující neočekávají mnoho. V létě se můžete vydat na výlet a na podzim dát dítě do bazénu - Lumme plní své funkce pro 5+. Dva podobné modely - 1040 (mírně odlišný design) a 1042 (výkonnější, 1400 W) - mají stejné vlastnosti a stojí to samé, takže když jste v obchodě nenacházeli žádnou Lumme LU-1041, neváhejte vzít 40 nebo 42.

 • Přiměřená cena.
 • Snadné
 • Výkonný výkon (1200 W).
 • 2 rychlosti.
 • K dispozici je rozbočovač.
 • Sklopná rukojeť s pohodlným zakřiveným tvarem.
 • Ochrana před přehřátím je.
 • Žádné další funkce a přílohy.

Nejlepší profesionální vysoušeče vlasů

Vysoce komfortní profesionální vysoušeč vlasů vyrobený v Evropě. Leží dobře v ruce, nepřehřívá, tlačítka jsou umístěna přímo pod prsty, takže je vhodná pro práci po celý den. Vysoce kvalitní topný článek zajišťuje stabilní provoz. Nestáhne prameny a vlasy po sušení zůstávají měkké, příjemné na dotek. Proud horkého vzduchu je opravdu horký, takže ho musíte používat opatrně, zvláště pokud máte stále málo zkušeností.

Vysoušeč vlasů 2018-2019

Vysoušeč vlasů na vlasy - nezbytná věc v domě. Zvláště v chladné sezóně. Vysoušeče vlasů se speciálními tryskami nám umožňují opustit dům, jako bychom právě navštívili kadeřník a speciální funkce tohoto důležitého domácího přístroje pomáhají chránit přirozené krásy vlasů.

Praktické rady ohledně výběru vysoušeče vlasů

Ale nejprve - jak si vybrat správný vysoušeč vlasů. Zpočátku se rozhodněte, zda plánujete "uspokojit" nový nákup domů, nebo zda váš životní styl souvisí s cestováním. V prvním případě můžete vypadat a těžký model s mnoha tryskami. Ve druhé - od vlasy bude vyžadovat kompaktnost a spolehlivost.

Přemýšlejte o tom, kolik členů rodiny použije vysoušeč vlasů. Pokud si koupíte model pro celou rodinu, zvažte, že zařízení by mělo být co možná nejúčinnější. Režimy sušení a rychlost vzduchu by se měly lišit, což platí pro různé typy vlasů.

Pouze tři teplotní režimy stačí na to, aby nový nákup byl užitečný pro všechny členy rodiny a potěšil jakoukoli krásu.

Vysoušeč vlasů - jeden z rozhodujících faktorů při výběru modelu. Vysoušeč vlasů a jeho účel:

 • 1000 W - pro styling, dává vlasům rovnoměrnost a lesk,
 • 1500 - 1700 W - pro pomalé sušení, vytváření kudrlin,
 • 2300-2400 W - univerzální modely s vysokou funkčností pro velmi rychlé sušení.

Dále věnujte pozornost tryskám.

 • Difuzér - pro kudrnaté nebo vlnité vlasy. Vytváří "umělecký nepořádek" nebo svěží kadeře.
 • Difuzér s masážním účinkem. Nabízeno mobilními "prsty".
 • Hub - pro stohování jednotlivých pramenů.
 • Ekvalizér - pro plynulost vlasů. Vytvoření efektu "žehlení".
 • Odnímatelné kulaté kartáče - pro sušení pramenů. Vhodné pro rovné vlasy.

Pokud používáte difuzér, je třeba si uvědomit, že by měl být používán pouze při minimální rychlosti. Pokud používáte vysoušeč vlasů, zvláště s nábojem, udržujte pracovní část ve vzdálenosti asi 3 cm od vlasů.

Další funkce fén:

 • Tepelná ochrana. Pokud často vlasy zbarvíte, podívejte se na tyto modely.
 • "Studený vzduch." Pomáhá upevnit styling. Vysoušeč vlasů s takovou funkcí je nezbytný pro ty, kteří používají kadeřníky a stylingové výrobky.
 • "Ioni". Pro tenké a načechrané vlasy, které jsou silně elektrifikované. Ionizace nebude vyléčit poškozené vlasy, ale sníží negativní vliv vysoce ohřátého vzduchu.

Přečtěte si o materiálu těla vysoušeče vlasů. Vzhledem k tomu, že často budete muset používat vysoušeč vlasů v koupelně nebo uschnout vlasy ve spěchu, je lepší získat ergonomický vysoušeč vlasů, který nevyklouzne z vašich rukou. Mnoho výrobců vyvíjí modely s pohodlnými držáky nebo s gumovými vložkami.

Aby děti mohli používat vysoušeč vlasů, věnujte pozornost hmotnosti zařízení, bezpečnosti zadního krytu ventilátoru a délce drátu zařízení.

Náklady na vysoušeče vlasů se pohybují od 700 do 4500 rublů. Dobrá vysoušeč vlasů vždy pomůže minimalizovat poškození vlasů, takže tomu tak není, když skutečně ušetříte peníze nákupem levných výrobků.

Hodnocení nejlepších modelů vysoušečů vlasů 2018-2019

Nejlepší sušičky na vlasy pro roky 2018-2019 podle recenzí zákazníků budou pěti nejoblíbenějšími modely.

Vysoušeč vlasů VITEK VT-2328 BK

Na 5. místě byl model VITEK VT-2328 BK (od 800 rublů). Jeho charakteristiky jsou následující:

 • Napájení - 1700 wattů.
 • Hmotnost - 570 g.
 • Délka kabelu - 1,8 m.
 • Počet trysek - 1.

Tento model patří k průměrnému výkonu vlasů. Sklopná rukojeť zajistí, že sušička bude kompaktní pro pracovní cesty nebo dovolenou. Může být zavěšena na smyčce u zrcadla. Nejnovější model v klasifikaci phen 2018-2019 má pouze jednu trysku, nicméně mnoho majitelů této sušičky na vlasy považuje modelové sdružování za dostačující pro každodenní použití. Vysoušeč vlasů pracuje ve dvou režimech a je vybaven funkcí "studeného vzduchu".

 • rychlé sušení
 • klidná práce
 • kompaktnost
 • samostatné regulátory
 • optimální kombinace ceny a kvality.

 • kluzké a špatně zpracované plasty,
 • přehřátí,
 • nepohodlí pro styling,
 • mřížka, špatně chrání ventilátor,
 • úzký rozbočovač.

Vysoušeč vlasů Bosch PHD5962

Bosch PHD5962 vysoušeč vlasů tvrdí na čtvrtém místě v žebříčku nejlepších sušičů vlasů 2018-2019.

Vysoušeč vlasů má 3 režimy vytápění a 2 režimy intenzity průtoku vzduchu.

Má 2 standardní trysky: difuzér a rozbočovač.

Přístroj pečlivě odkazuje na vlasy. Ionizační funkce osloví majitele tenkých a křehkých vlasů. Můžete použít studený vzduch k fixaci jednotlivých kudrlin.

Díky slučce pro zavěšení je tato vysoušeč vlasů pohodlně zavěšena na zeď. Pěknou vlastností zařízení je odnímatelný filtr, který umožňuje jemné čištění vysoušeče vlasů. Pokud se přístroj zahřeje, odpojte jej a vyčistěte filtr.

Hlavní parametry tohoto modelu:

 • Napájení - 2200 wattů.
 • Hmotnost - 800 g
 • Délka kabelu - 1,8 m.
 • Počet trysek - 2.

Silné stránky vysoušeče vlasů Bosch PHD5962:

 • optimální náklady;
 • vysoký výkon;
 • tři režimy vytápění;
 • nízká hladina hluku;
 • pohodlné tlačítko "studený vzduch";
 • nestíhá vlasy;
 • ionizace;
 • nízká hmotnost;
 • ergonomie;
 • dlouhý drát;
 • trysky drží dobře;
 • značka;
 • design;
 • stavět kvalitu.

Slabé stránky:

 • režim slabého toku je slabý;
 • je zahřátý;
 • vůně jako plast;
 • aby nedošlo k přehřátí, je nutné pravidelně čistit filtr;
 • velké (nevhodné pro cestování).

Babyliss BeLiss kartáčovací sušička 2736E

Babyliss BeLiss kartáčovací kartáč na vlasy 2736E (z 3488 rublů) s následujícími parametry tvrzení pro 3. místo mezi oblíbenými zákazníky v letech 2018-2019 s následujícími parametry:

 • Výkon - 1000 W.
 • Hmotnost (se zásobníkem) - 1033 g.
 • Délka kabelu - 1,8 m.
 • Počet trysek - 4.

Toto je celá sada v pohodlném případě. Vysoušeč vlasů má nízkou spotřebu energie, protože je určen pro styling a vytváření různých účesů. Hlavní pracovní štětec je rotační kartáček s keramickým povrchem s prasečími štětinami. Fén navíc je vybaven třemi tryskami, včetně difuzéru prstů a ekvalizéru s 20 zuby. Tento model vysoušeče vlasů je také pozitivně charakterizován přítomností Ioni keramické technologie.

 • multifunkční (4 trysky),
 • ionizační funkce
 • pohodlné úložné pouzdro
 • snadná výměna trysek,
 • dobrý výsledek stylování dlouhých, tenkých a měkkých vlasů.

 • sušení trvá hodně času
 • nevhodné pro sušení velmi vlhkých, těžkých vlasů,
 • nevhodné pro krátké, tvrdé vlasy,
 • někdy se vlasy dostanou mezi kartáče,
 • plastové prsty difuzoru poškrábání pokožky hlavy,
 • štětiny kartáčů pravidelně potřebují dobré čištění,
 • Chcete-li kartáč otáčet, musíte stále stisknout tlačítko rotace.

Rowenta CV7461F0 Vysoušeč vlasů

Druhé místo v hodnocení sušičů vlasů 2018-2019 je nepochybně obsazeno Rowenta CV7461F0 (z 3270 rublů) s parametry:

 • Výkon - 2400 wattů.
 • Hmotnost - 700 g
 • Délka kabelu - 1,8 m.
 • Počet trysek - 2.

Jedná se o výkonný poloprofesionální model. Vysoušeč vlasů s keramickým topným tělesem, skvělý design a pěkné barvy mohou využít celou rodinu. Počet jeho funkcí rozšiřuje dvě další trysky. Délka kabelu - 1,8 metru, optimální pro domácí použití. Vysoušeč vlasů je schopen pracovat ve dvou režimech přívodu vzduchu a ve třech režimech vytápění. Funkce ionizace zajišťuje, že vlasy nejsou příliš chlupaté a nepřehřívají se. Jemný režim sušení "Respect" je ideální pro barvené a poškozené vlasy.

 • skvělá stavba
 • klid, bez vibrací,
 • multifunkčnost
 • vhodný vzduchový koncentrátor
 • dobrý difuzér s pohyblivými "prsty" poskytuje masážní efekt,
 • vlasy nejsou elektrifikovány.

Nevýhody této sušičky zahrnují snad jen poměrně velkou hmotnost.

Philips HPS920 / 00 Vysoušeč vlasů

1. místo v hodnocení vysoušečů vlasů 2018-2019 získala Philips HPS920 / 00 (z 4590 rublů). Jeho údaje:

 • Výkon - 2300 wattů.
 • Hmotnost - 880 g
 • Délka kabelu - 2,5 m.
 • Počet trysek - 2.

S tímto vysoušečem vlasů můžete tančit po místnosti, protože délka kabelu je 2,5 metru! Dokonce i odborníci o něm dobře mluví. 2 režimy intenzity průtoku vzduchu a 3 teplotní režimy činí model vhodný pro různé typy vlasů. Režim jemného sušení "jemného vzduchu" je vhodný pro dlouhé a tenké vlasy. Navzdory vysokému výkonu a správnému použití, vysoušeč vlasů Philips HPS920 / 00 neobsahuje příliš vlasy a vlasovou pokožku. Model je ergonomický a vypadá velmi osobně. Vysoušeč vlasů je vhodný pro všechny, ale je třeba zdůraznit jeho zvláštní vlastnosti.

 • multifunkčnost
 • rychlost sušení
 • přítomnost režimu "thermoprotect"
 • možnost použití ionizace,
 • přítomnost tlačítka studeného vzduchu
 • kvalita topného prvku (keramika).

Nevýhoda modelu kupujícího Philips HPS920 / 00 považuje za malé množství trysek, protože vysoušeč vlasů - od drahých. Také ne každý ví, jak správně používat výkonné vysoušeče vlasů. Při nákupu tohoto modelu je třeba správně nastavit režimy rychlosti a teploty, které to dovoluje.

Zkuste to shrnout

Nejlepší vysoušeče vlasů pro období 2018-2019 jsou označeny. Většina kupujících preferuje poloprofesionální modely s vysokými cenami, které nebudou po několik let selhat. Rychlost sušení je považována za velkou výhodu při nákupu vysoušeče vlasů, takže spotřebitelé věnují pozornost síle. Ionizační funkce přišla k zákazníkům: vlasy nejsou elektrifikovány a vypadají dobře položené i po rychlém vyschnutí. Moderní uživatelé sušičů vlasů, dokonce i na cestách, jsou připraveni nosit velký vysoušeč vlasů nebo nastavit, aby vypadali atraktivně.

Pro Více Informací O Suché Vlasy