logo

Co a jak odstranit žlutost z vlasů po osvětlení

Touha stát se blonďanem se jistě objevila alespoň jednou v životě každé ženy. Zdá se, že pro jeho zavedení není třeba vyvinout zvláštní úsilí. Je třeba pouze objasnit - a dosáhnout požadovaného výsledku. Nicméně není všechno tak jednoduché. Docela často, po salonu nebo samo-zbarvení, barva je zcela odlišná od toho, co bychom rádi. Jak odstranit žlutost z vlasů po barvení doma? Zvažte všechny možnosti opravy neúspěšného tónu.

Charakteristiky postupu

Osvětlení je zvláštní druh barvení, při kterém je přírodní pigment přemístěn z hlubokých vrstev kadeř. Tento efekt je dosažen pomocí peroxidu vodíku a čpavku, to jsou tyto chemikálie, které změkčují přirozené vlasy. Černé barevné částice jsou nejrychleji odstraněny, ale červené jsou zcela nedostupné.

Profesionální kadeřníci okamžitě varoval tmavovlasý dámy, že po transformaci do svých blond zámků může žloutnou a často projevuje reddishnesses. Je to zcela přirozený proces, protože přirozený pigment vždy převažuje nad umělým.

Chcete-li dosáhnout jasné blond brunettes a hnědovlasé ženy, je třeba několikrát zesvětlit, což může nepříznivě ovlivnit stav vlasů.

Důvody selhání

Žlutost znamená, že pigmenty červeného spektra dominují ve vašich vlasech. Jsou do tyče docela hluboce zakořeněny, takže nejsou náchylné k působení peroxidu ani amoniaku. V některých případech se objeví nepříjemný odstín ihned po objasnění a někdy po nějaké době. Následující příčiny mohou způsobit tento jev:

 • používání nekvalitních barviv;
 • expirační čistič;
 • nedodržování barvicí technologie;
 • příliš tmavá barva pramenů;
 • nedávné barvení přírodními produkty (basma, henna);
 • kontakt s chlórovou nebo tvrdou vodou.

Nesprávná péče může také způsobit problémy s odstíny. Vyjasněné řetězce velmi silně reagují na vliv vnějšího prostředí. Musí být chráněny před solemi a těžkými kovy, mořskou vodou, ultrafialovým zářením, vysokou vlhkostí.

Metody odstraňování problémů

Chcete-li se zbavit žlutých vlasů po osvětlení, můžete použít speciální šampony, tonické nebo lidové léky. Existuje také radikálnější možnost - překonat. Chcete-li to provést, obraťte se na odborníka, který si vybere nejvhodnější nástroj pro vaše vlasy.

Jaký druh barvy odstranit žloutnutí z bělených vlasů? Vhodné kompozice poskytující zbarvení popela. Pokud vám nevyhovují, můžete změnit barvu. Mějte však na paměti, že opakované vystavení chemickým prvkům poškodí prameny.

Nejlepší je používat jemné prostředky, které pomohou neutralizovat nežádoucí tón.

Kosmetické výrobky

Problém vzhledu žloutnutí není nový. Mnoho dívek ji čelí i po osvětlení salonů. Odstranění odstínu pomůže profesionálním nástrojům s neutralizačními vlastnostmi.

Zvláštností těchto produktů je, že obsahují modrý, fialový nebo růžový pigment. Takové odstíny mohou maskovat žlutou barvu a poskytnout kudrlinky požadovanou barvu.

Nicméně, v žádném případě nemohou být přehnané na vlasy, jinak můžete získat lilku, popel nebo světle lilac tón.

Stříbrný šampon

Stříbrné šampony se prodávají ve specializovaných prodejnách. V kompozici mají světle purpurový pigment, kterým neutralizuje žlutost. Používejte výrobky podle potřeby namísto běžného pracího prostředku.

Opatrně si přečtěte pokyny a nechte stínicí stříbrný šampon na vlasy delší, než doporučuje výrobce.

Spotřebitelské recenze potvrzují, že pravidelné používání této řady produktů umožňuje udržovat jasný bílý odstín a prodlužuje dobu mezi postupy pro vyjasnění.

Tampónové šampony

Aktivní barvicí pigment stříbrného, ​​perlového, platinového nebo stříbrného odstínu bojuje s žlutou barvou. Šampony jsou poměrně jednoduché, mohou nahradit běžný prací prostředek. Aplikujte je potřeba každý 3-4 šamponování.

Dívky ujišťují, že nejlepší výsledky lze dosáhnout, pokud smícháte obvyklý šampon a odstín v poměru 1: 2. Držte jej na dobu delší než tři minuty, aby se na vlasy neobjevil současný pigment.

Tyto výrobky najdete ve značkách jako jsou Capus, L'Oreal, Constant a Garnier.

Tonic

Tonizující balzámy působí stejným způsobem jako šampony. Použijte je na umyté vlasy. Je možné aplikovat prostředky a bez ohledu na procedury koupele, ale výraznější účinek se projevuje čistou hlavou vlasů. Je důležité, aby byla vlhká, rovnoměrně rozložila složení a vyloučila "skvrnité" barvení.

Výhodou tónovacích balzámů je, že nejen neutralizují žlutost, ale také vyživují prameny pomocí užitečných složek. Složení prostředků zahrnuje bílkoviny, rostlinné výtažky, vitamíny a další prvky, které dodávají lesku a sílu lesku.

Produkty v této kategorii jsou k dispozici v obchodních značkách Estelle, Ro-Color, Schwarzkopf a Style.

Masky

Profesionální masky jsou zaměřeny nejen na ochranu čisté barvy, ale také na obnovu kudrlin. Dokonce upozornění, balayazh nebo jiné částečné vyjasnění škodí pramenům, protože potřebují obzvláště pečlivou péči. Je třeba použít prostředky 1-2 krát týdně.

Masky obsahují živiny a zvlhčující látky, které spouštějí regeneraci poškozených buněk. Také kosmetika zaměřená na neutralizaci nežádoucí barvy. Ochraňuje blonďák před loužením a vyblednutím, udržuje ji jas.

Domácí recepty

Můžete se zbavit žloutnutí nejen pomocí profesionální kosmetiky. Existuje množství jednoduchých a cenově dostupných produktů, které jsou schopné neutralizovat nežádoucí barvy a udržovat čistotu barev po vyčištění. Příprava je poměrně jednoduchá.

Výhodou domácích prostředků je absence chemie. Můžete si být jisti, že tyto postupy nebudou ovlivněny postupy. Také přirozené masky dokáží vlasy léčit a nasytit je užitečnými látkami.

Medový zábal

U středně dlouhých vlasů budete potřebovat tři lžíce přírodního medu. Ohříváme je ve vodní lázni a dáme je na čisté, mírně vlhké kudrlinky od kořene až po špičku. Zahalte hlavu plastovým obalem a hustým ručníkem. Uchovávejte masku 1-3 hodiny, opláchněte vodou.

Med je nejcennějším zdrojem vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších látek užitečných pro vlasy. Má regenerační vlastnosti a lehce rozjasní kudrlinky. To je ideální pro vysušené a slabé prameny.

Kefír a vodka

Smíchejte 50 ml teplé mastné kefír, dvě polévkové lžíce vodky a čerstvou citronovou šťávou, jednu polévkovou lžíci šampon lžíce a slepičí vejce. Jednáme s vlasovou strukturu po celé délce, izolovat použitím sprchové čepice a osušky, nechte působit 40 minut. Umyjte studenou vodou tak, aby se protein nehýbal.

Vícesložková kompozice dokonale neutralizuje žlutost a chrání jas blond. Navíc:

 • kefirová kyselina mléčná obnovuje keratinovou vrstvu pramenů, plní v ní dutiny;
 • vajíčko vyživuje všechny vlasy výživnými prvky;
 • citrón dodává lesku vlasům, pokrývající váhy.

Nástroj nemůže být použit, jestliže je pokožka hlavy poškozená kvůli přítomnosti alkoholu v kompozici.

Cibulový odvar

Odstraňte plevy ze tří středně velkých žárovek, nalijte 0,5 litru vroucí vody, nastavte na nízké teplotě a nechte 5 minut vařit. Vyjměte ze sporáku, trvejte 5-6 hodin a poté filtr přes gázu. Aplikujte výrobek houbou na čisté kadeře, ponechte pod izolační čepičkou po dobu půl hodiny. Poté znovu upravte vlasy a počkejte jednu hodinu. Umyjte teplou vodou.

Cibulová kůra má zpevňující a regenerační vlastnosti. Začíná růst pramenů, zabraňuje jejich ztrátě a zlomení.

Nástroj dává kudrlinky krásný zlatý odstín a pomáhá v boji s žlutou barvou. Platinové blondínky by tento recept neměly používat, protože barva může být zkreslena.

Oplachování čaje

Nalijte tři lžíce zeleného čaje a lžíci kurkuma 700 ml vroucí vody. Nechte to vařit 15-20 minut, filtrujte několik vrstev gázy. Pole každého šamponu použijte nástroj pro poslední oplachovací prameny, neumývejte vodou.

Zelený čaj a kurkuma se vyrovnávají s neutralizací žlutého odstínu. Kromě toho nasycují kadeře užitečnými látkami, bojují proti suché kůži a dermatitidě a pomáhají obnovit rovnováhu lipidů a vody. Oplachování vám umožní prodloužit dobu bělení.

Obecná doporučení

Použití profesionální kosmetiky a domácí léčby pomáhá eliminovat žlutý tón. Je však mnohem jednodušší zabránit jeho výskytu než hledání řešení tohoto problému. Chcete-li to provést, měli byste správně přistupovat k upřesnění.

Pokud chcete reinkarnovat s brunetkou nebo hnědovlasou ženou do blondýnky, nemusíte experimentovat doma. Je lepší kontaktovat zkušeného mistra, který správně provádí barvení. Zvažte také následující faktory:

 • Odstraňte barvu čistou vodou, protože kohoutek obsahuje velké množství solí, kovů a dalších složek. Vchází do chemické reakce s pigmentem a deformuje ho. Poté si hlavu omyjte filtrovanou vodou.
 • Chraňte prameny před UV, vysokou vlhkostí, mořskou vodou a chlórem. Při návštěvě solária, bazénu, důstojnosti nebo koupání v otevřené vodě nezapomeňte nosit speciální čepici.
 • Používejte pouze profesionální čističe. Lacné nástroje pro domácnost mohou dát zcela neočekávaný výsledek a poškodit prameny.
 • Nečistěte železné hřebenatky. Kov reaguje s umělým pigmentem a mění jeho barvu. Preferujte kartáče ze dřeva nebo přírodních vláken.

Nezapomeňte, že potřebujete nejen chránit barvu, ale také obnovit kudrlinky po osvětlení. Ztrácejí hodně vlhkosti, jsou porézní a křehké. Pokuste se udělat horký styl tak zřídka, jak je to jen možné, abyste nepoškodili vlasy. Nepoužívejte také stylové kosmetiky s obsahem alkoholu.

Na konci

Žlutost - problém mnoha dívek, kteří se rozhodli osvětlit. Soudě podle fotografie, to se objeví nejen okamžitě po obarvení, ale po nějaké době. Odstraňte odstín pomocí profesionálních a domácích prostředků.

Odborníci doporučují používat neutralizační kosmetiku jednou za 3-4 dny a domácí masky s každým šamponováním. Kompetentní přístup vám umožní zbavit se nežádoucích tónů a zachovat čistotu barvy.

Jak odstranit žlutost z vlasů a rychle umyjte "kuřecí efekt" doma

Stejná barva, ten samý pán - a výsledek u různých dívek je zcela jiný. Jaký je problém? Lidské vlasy obsahují jedinečný přírodní pigment. Není možné předpovědět, jaká bude reakce tohoto pigmentu na barvivo. Proto kadeřníci vždy varují před zesvětlením nebo zbarvením: "Chcete-li získat požadovanou barvu, možná nebudete potřebovat jeden, ale několik barviv." Jeden z barvení může vystoupit, kromě těch přirozených blondýnů, kteří s pomocí procedury salonu prostě chtějí opravit přirozené barvy a dát jim určitý odstín. Všichni ostatní jsou odsouzeni k hledání účinných nástrojů a metod, které odstraňují žlutý odstín z vlasů.

4 důvody pro žlutost

Dříve - v doslovném a obrazovém smyslu - se vrhnout do studia způsobů, jak bojovat proti "kuřecímu efektu" na vašich vlastních vlasech, měli byste se vypořádat s příčinami jeho výskytu. To v prvé řadě umožní vyhnout se chybám v budoucnu. A za druhé, pomůže vybrat nejúčinnější způsob řešení problému. Názory těch, kteří čelili této složitosti, omezují vyhledávání pouze na čtyři body.

Špatná barva

Proč se barvení v salonu zpravidla končí vzhledem požadovaného odstínu na vlasy a vysvětlení doma téměř vždy končí bezhlavným vítězstvím žluté barvy? Protože pro domácí barvivo si dívky zvolí amatérské prostředky a udělají hrubé chyby:

 • Nedívejte se na trvanlivost laku;
 • koupit levné peníze;
 • Nepřečtěte si složení a doporučení výrobce na obalu.

Chyby v postupu

Dodržování barevného algoritmu, stejně jako časový rámec každého jednotlivého kroku, nebylo zrušeno. Například doba barvení je v každém případě odlišná. Záleží na tom, co je původní barva vlasů. Domorodí mistři často tyto požadavky nepřikládají velkou důležitost. Výsledek je smutný: namísto jasnovité nebo zlatohnědé barvy se na vaší hlavě objeví ten, který se chcete zbavit co nejdříve.

Nesprávné oplachování

Je těžké si to představit, ale nesprávné oplachování může způsobit neuspokojivé výsledky. Bezprostředně po zákroku se naše vlasy stávají bezbrannými. V tomto okamžiku jsou vlasy silnější než kdy jindy, ovlivněné vnějšími faktory. Při oplachování mohou prach a jiné nečistoty obsažené ve vodě z vodovodu vstupovat do otevřených vah. Když pronikají do struktury vlasů, vstupují do chemické reakce, což vede k tomu, že dokonce i správně namalovaná hlava po mytí získá neočekávanou barvu.

Nativní tmavé barvy

Nejčastěji se problémem, jak se zbavit žloutnutí vlasů po bělení, jsou ti, kteří byli před barvením tmavý (nebo dokonce černý). Tmavý pigment má nebývalou sílu. Je nesmírně obtížné ho porazit: často i s nejefektivnějšími profesionálními a lidovými prostředky, které se objevují v důsledku tmavého osvětlení vlasů.

Proto brunetky musí konzultovat odborníka. A pokud holič vydá transformaci zelené světlo, musíte se předem zeptat, jakou barvu je třeba odstranit na místě kořenů, když vlasy po barvení začnou růst. Pokud si vyberete nástroj podle svého uvážení, může se stát, že se vlasy změní od červené k citrónu.

Je důležité si uvědomit, že tmavé vlasy jsou přeměněny na blond vlasy s různým rozjasněním. Současné opakované bělení vede k poškození struktury vlasů:

 • vlasy jsou vyčerpány zevnitř;
 • prameny začínají vypadávat;
 • změna typu vlasů.

Proto, v úsilí o módu, myslím, je hra stojí za svatbu?

Jak odstranit žluté vlasy: 10 tajemství lidí

Jak odstranit žlutost z vlasů doma? Nepokoušejte se aplikovat nové chemické výstřižky na vlasy a překopávat. Přírodní domácí masky pomohou zbavit se "kuřecího efektu", i když ne okamžitě, poprvé. Většina navržených masky není schopna způsobit poškození vlasů, takže se mohou používat každé dva až tři dny.

Medová maska

Vlastnosti Medová maska ​​- dlouhá hra: používá se po dobu od jedné hodiny do tři. Při prvním posouzení jeho účinnosti můžete nástroj držet na hlavě po dobu 60 minut. Pokud je účinek příjemný a bude viditelný, pak po dvou dnech by měl být postup opakován, přičemž maska ​​zůstane po dobu tří hodin v závislosti na volném čase, který máte k dispozici.

 1. Pořádáme vodní lázeň.
 2. Na čerstvém medu utopíme sklenici (nebo trochu víc, v závislosti na délce vlasů).
 3. Ponořte každou vlnu do teplého medu.
 4. Omotávejte kudrlinky s fólií, které drží masku a nechte sladké prostředky vypouštět.

Kefírová maska

Vlastnosti Pravidelná kefír je vynikající čistič, který dokáže bělit prameny v několika procedurách. Připravit masku kefír bude potřebovat několik složek. Oni jsou zpravidla v kuchyni moderní hostesky.

 1. 50 ml kefír se zahřívá v širokém jídle.
 2. Přidejte čtyři lžičky vodky.
 3. Tam také posíláme dvě čajové lžičky šamponu, které vyhovuje vašim vlasům a které používáte po celou dobu.
 4. Do směsi přidáme 50 ml citronové šťávy s vysokou koncentrací.
 5. Mix a porazit jedno kuřecí vejce.
 6. Po získání směsi jednotné konzistence naneste na hlavu a kryt s celofánem a teplou utěrkou.
 7. Po dvou nebo třech hodinách se maska ​​odmyje pomocí filtrované nebo minerální vody.

Maska

Vlastnosti Žárlivá maska ​​je jednou z odpovědí na otázku, jak odstranit žlutost z bělených vlasů. Nástroj se připravuje na bázi glycerinu a prášku získaného mletím suchého kořenu rhubarb.

 1. S pomocí mixéru je suchý žárlivý kořen mletý, aby byl k dispozici 100-130 g prášku.
 2. Suroviny nalít sklenici vroucí vody.
 3. Postupně přidejte do směsi 60 ml glycerinu.
 4. Zakryjte pokrmy s budoucí maskou s víkem a zapomeňte na to po dobu 30 minut.
 5. Dali jsme si vlasy a schovali si vlasy pod celofánovou čepičkou.
 6. Jdeme asi dvě hodiny.

Maska citrónové kyseliny

Vlastnosti Tato maska ​​pro potírání žlutých vlasů může být připravena jak na bázi roztoku kyseliny citronové, tak i na základě čerstvě vymačkané citronové šťávy. Druhá možnost je nejvýhodnější, protože je 100% přirozená.

 1. Vezmeme dva nebo tři citrony (pokud jsou vlasy krátké, stačí jedna).
 2. Ořízněte ovoce na čtyři části pro pohodlí stlačování šťávy.
 3. Výsledná šťáva prochází sítem, aby se zbavil buničiny a kostí.
 4. Naneste na suché vlasy, tkát kudrnky namočené v džusu v pleteninách a počkejte, až se úplně vyschnou.

Oplachování čaje

Vlastnosti Oplachování na bázi zeleného čaje je osvědčeným prostředkem pro čistotu barev. To bylo používáno ve starověkém Egyptě, když tam bylo žádné profesionální barvivo na vlasy. Tuto metodu lze aplikovat po každém praní. Vlasy nejen změní barvu k lepšímu, ale budou také silnější, měkčí, hedvábné.

 1. Vaříme šálek zeleného čaje.
 2. Smíchejte čaj s jedním litrem vařené vody.
 3. Nechte oplach vychladnout.
 4. Použijte na konci mycího procesu.

Soda maska

Vlastnosti Soda může a měla by být použita ke vyrovnání barvy bez dalšího barvení. Bikarbonát sodný (skutečně soda) má bělící účinek. A je jistý způsob, jak revitalizovat vlasy - přidává objem a pompá do hlavy vlasů.

 1. Vezměte si půl sklenice vody.
 2. Do sklenice nalijte 50 ml šamponu.
 3. Přidejte 14 čajových lžiček stolní sody.
 4. Aplikujte na vlasy a nechte půl hodiny, poté se umyjte čistou filtrovanou vodou.

Cibule Husk Mask

Vlastnosti Cibulová kůra není schopna zvládnout výraznou žlutost. Pokud se však objeví nepříjemně vypadající odstín na světlo spíše než na tmavé vlasy, lék může být velmi účinný. Maximální efekt lze dosáhnout tím, že celou masku opustíte celou noc.

 1. Vaříme chladnou odvar z lusku.
 2. Přidejte vývar na ochlazení.
 3. Aplikujte na vlasy.

Maska peroxidu vodíku

Vlastnosti Peroxid vodíku je považován za nejlevnější a nejlevnější způsob, jak osvětlit a zbavit se žlutého stínu vlasů. Tento nástroj lze používat tak často, jak je požadováno: alespoň každý den - až do okamžiku, kdy konečně usuzujete, že je výsledek uspokojivý.

 1. Zředění peroxidu čistou vodou v poměru 1: 1.
 2. Nalijte kapalinu do spreje.
 3. Stříkáme na předem omyté a mírně usušené vlasy ručníkem.
 4. Směs vody a peroxidu se nezmyje 50-60 minut.

Maska s aspirinem

Funkce Aspirin není jen lékem na bolesti hlavy a horečku. Je také věrným asistentem domova "kosmetologů" a "kadeřníků". Kyselina acetylsalicylová pomůže přinést lehké, lehce zažloutlé vlasy z bělení do smyslů. Snad v jednom zasedání nástroj nevyřeší "žlutý problém". Pokud však po první aplikaci je efekt viditelně viditelný, postup se bude muset opakovat po několika dnech jednou nebo dvakrát.

 1. Vezměte pět tablet kyseliny acetylsalicylové a přeměňte je na prášek.
 2. Smíchejte prášek se sklenicí vařené vody.
 3. Aplikujte kapalinu na vlasy, obalte hlavu ručníkem a počkejte 20 minut.

7 profesionálních nástrojů

Co a jak se tónovat vlasy po osvětlení, pokud lidové recepty nefungují pro vás, a nechcete jít do salonu? Existují profesionální tonika a masky, které pomohou vyrovnat se s "žlutým překvapením" na vlasu. Přehled populárních nástrojů je uveden v následující tabulce. Údaje o výrobních nákladech jsou ve skutečnosti uvedeny v srpnu roku 2017.

Tabulka - Populární léky na uložení na žloutnutí a tónování vlasů

Jak odstranit žlutost z vlasů: kosmetika a domácí masky

Žluté vlasy - nepříjemný jev, který zkazí nejen vzhled vlasů, ale i náladu svého majitele. Je třeba se připravit na to, že proces zbavování se barvy slámy může trvat spoustu času a úsilí.

Za prvé, stojí za to určit příčinu tohoto problému. To pomůže zjistit, jak odstranit žlutost z vlasů a vyhnout se chybám v budoucnu.

Příčiny žloutnutí

Vzhled žloutnutí - důsledek špatného objasnění. Někdy se objeví nežádoucí odstín ihned poté, co se barvivo odplaví a někdy se tvoří postupně.

Co způsobuje vzhled žluté stránky na kudrlinkách?

Špatná barva

Mnoho lidí si často všimne, že barvení vlasů v salonních podmínkách vám umožňuje dosáhnout požadované barvy bez dalších odstínů, ale domácí ošetření často skončí s projevováním žlutosti.

To se vysvětluje skutečností, že odborníci dávají přednost použití profesionálních výrobků, které jsou neškodné a rovnoměrně skvrnit prameny.

A pro domácí použití často nakupují levnější výrobky z masového trhu. Takové výrobky nemohou poskytnout stejný účinek jako profesionál. A dokonce mohou způsobit vážné poškození vlasů: je křehké a křehké.

Při výběru barviva na vlasy byste měli zvážit následující kritéria:

 • skladovatelnost. Nepoužívejte expirované produkty;
 • složení Vysokokvalitní produkty jsou založeny na živinách, vitamínů, které posilují strukturu vlasů;
 • doporučení pro použití (jak žádáte, kolik by se mělo udržovat na pramenech);
 • cena Vysoce kvalitní barva je vždy drahá.

Chyby v postupu

Často se objevuje žlutá barva po obarvení, během níž nebyla dodržena důležitá pravidla. Například pokud kapitán nevypočítal čas přidělený ke stárnutí bělicího činidla na vlasu. Čas závisí na počátečním odstínu vlasů.

Je to důležité! Aby nedošlo k takovým potížím v budoucnu, je lepší jít na barvení prokázané odborníky. Chcete-li dostat blondýnu bez žloutnutí, měli byste pečlivě prostudovat návod k použití, který je uveden na obalu.

Nesprávné oplachování

Často nepříjemný žlutý odstín je důsledkem nesprávného oplachování. Po barvení se stává struktura vlasů zranitelná a oslabená.

Během tohoto období je nejvíce náchylný k negativním vlivům vnějších faktorů: do něj mohou proniknout nečistoty, prach a nečistoty přítomné ve vodovodní vodě.

Látky aktivně vstupují do chemické reakce, která vyvolává vzhled nežádoucích odstínů. Z tohoto důvodu se doporučuje použít čistou vodu pro vyplachování, nejlépe minerální vodu bez plynu.

Nativní tmavá barva

Často po bělení tmavé vlasy netvoří blond, ale žlutý odstín. To je způsobeno skutečností, že přirozený pigment vlasů je jasnější než barvivo. Proto se objevuje i po změně barvy nebo barvení.

Zkušený kadeřník by měl upozornit majitele tmavě zbarvených vlasů, že proces přeměny na blondýnu může trvat dlouho, protože to bude vyžadovat několik skvrn, aby se zbavil žloutnutí, která se objevila.

Účinky mnoha skvrn:

 • svalová struktura vlasů;
 • spád pramenů;
 • změna typu vlasů.

Také se musíte rozhodnout, zda drasticky změníte barvu a vystavíte kudrlinky mnoha skvrnám, pokud rostoucí vlasové kořeny budou mít stejnou "nativní" barvu. A aby se zamaskovala, je třeba tuto radikální zónu odstínit 1-2 krát za měsíc.

Způsoby řešení žluté vady

Chcete-li se zbavit žlutého odstínu, můžete použít jak tradiční metody, tak kosmetiku.

Dávejte pozor! Doporučuje se vybrat výrobky s přirozeným složením a minimální úrovní chemie.

Tónované vlasy od žluté

Tónování je účinný postup, který eliminuje nepříjemnou žlutost po bělení. Pro tento účel se používají speciální tonikum.

Užitečné vlastnosti tónování:

 • během postupu jsou všechny vlasy v ochranném plášti;
 • vyhlazené váhy jsou vyhlazeny;
 • barvicí kompozice proniká do dutin na kadeřích;
 • vlasy se stávají jednotnými barvami.

Dávejte pozor! Po tonizaci se vlasy stávají poslušnými a hedvábnými. Kudrny jsou plné třpytu a síly, stávají se silnými a zdravými. Provedení tohoto postupu eliminuje nerovnoměrné barvení.

Estelle, Schwarzkopf, Davines, profesionálové Wella a CONCEPT Profy Touch patří mezi oblíbené tonizační produkty. Prostředky trvale odstraňují žlutost, stejně jako péče o vlasy a zlepšení jejich stavu.

Re-barvení

Opakované použití barvivového pigmentu pomůže odstranit žlutý odstín po vyčištění. V závislosti na přirozené pigmentaci vlasů může být zapotřebí 3-4 přístupů. Tento postup by však měl provádět profesionální kadeřník nebo stylista.

Zapamatujte si! Re-barvení je pro strands velkým stresem, proto se doporučuje provádět po znovuzískání kudrlin po 1-2 týdnech. Během postupu je nutné aplikovat výrobky bez kyselin a agresivních látek.

Tonika a odstín

Chcete-li zlepšit vzhled a ne zkazit vlasy, můžete použít speciální tónování spreje, pěny a balzámy.

Provádějí následující úlohy:

 • zarovnat a upravit barvu;
 • nepoškozujte kudrlinky;
 • odstranění žlutého odstínu;
 • plné živin a minerálů.

Často, kromě barevných šamponů připojených vyživující masku nebo balzám. Tato kombinace vám nejen umožňuje zbavit nežádoucího žluto-červeného odstínu, ale také vyživuje vlasy a také zajišťuje stabilitu barev.

Toto video vysvětluje, jak odstranit žlutost z bělených vlasů.


Chcete-li odstranit žlutou barvu doma, můžete použít následující tónovací nástroje:

 • Tonicový tonizující balzám Rocolor nejenže odstraňuje žlutost, ale také posiluje strukturu kudrlin;
 • fialový balzám na vlasy s žlutou barvou - účinek Blond Explosion Concept "Arctic blond". Nástroj poskytuje pečlivou péči o poškozené prameny. Obsahuje purpurový pigment a rychle odstraňuje žlutý odstín. Ale je třeba mít na paměti, že tento produkt je profesionální nástroj, který se prodává ve specializovaných prodejnách a má vysoké náklady;
 • Tónovací prostředek Wella Professionals Color Fresh má změkčující účinek na prameny a eliminuje nežádoucí odstín.

Zapamatujte si! Některé toniky mají purpurovou barvu, takže při jejich použití existuje riziko, že se dostane čistá purpurová tóny.

Žluté vlasové šampony

Známé společnosti, které již dříve zkoumaly problém vzhledu žlutého odstínu, dokázaly vyvinout účinný žlutý neutralizátor vlasů ve formě šamponů.

Dávejte pozor! Šampony proti žluté barvě mají své vlastní odstíny. Pečlivě si přečtěte pokyny a nenechávejte složení na vlasy delší, než doporučuje výrobce.

Který je lepší vybrat šampon?

Nejúčinnější a nejoblíbenější jsou následující nástroje:

 • Schwarzkopf šampon pro žloutnutí vlasů;
 • šampon pro pruhované a barvené vlasy Koncept Anti-Yellow stříbrný;
 • "Alchymista" Davines;
 • kosmetika Bareks.

Toto video popisuje způsob, kterým můžete odstranit žluté a červenavé vlasy z bělených vlasů.

Domácí přírodní masky

Doma můžete připravit nutriční masky se zpevňujícím účinkem, které vám pomohou zbavit se žloutnutí. Nezapomeňte, že nemají okamžitý účinek.

Medová maska

Dobrý efekt má masku na bázi medu. Aplikujte ji 2-3 hodiny. Při prvním použití stačí držet kompozici po dobu 60 minut.

Příprava a použití:

 • roztát pohár medu ve vodní lázni;
 • rozdělit vlasy na prameny, aplikovat na každý kapalný med tak, aby pokryl povrch v rovnoměrné vrstvě;
 • zakrýt kudrlinky s fólií, zabrání šíření medu;
 • opláchněte na konci.

Kefírová maska

Pro přípravu tohoto nástroje budou vyžadovat následující komponenty:

 • čerstvý kefír - 2-3 polévkové lžíce;
 • vodka - 30 ml;
 • šampon péče - 1 lžička;
 • 2 polévkové lžíce. lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy;
 • jedno kuřecí vejce.

Všechny součásti je třeba umístit do misky a důkladně promíchat. Výsledná směs se aplikuje na oblasti s žlutou barvou, pokryje se lepícím filmem a nechá se stát 40 minut.

Oplachování čaje

Čištění vlasů na bázi čaje vyrovnává barvu vlasů. Používejte jej denně.

Doporučení pro přípravu a použití:

 • vařit čaj: stačí jeden šálek;
 • vařit zředěný v litru horké vody;
 • cool;
 • aplikujte po umytí vlasů.

Soda maska

Výběr toho, který zjasňovač bez žloutnutí je lepší, mnozí lidé vybírají sódu. Vyčistí kůži, reguluje tvorbu kožního mazu, naplní folikuly kyslíkem. Pravidelné užívání tohoto volného výrobku osvětluje vlasy několika tóny a také vrací přirozený lesk na prameny.

Pro vaření budete potřebovat:

Směšujte komponenty a distribuujte po celé délce. Samostatně masírujte kořenovou zónu na několik minut - tím se zvýší průtok krve a vlasový folikul se naplní užitečnými složkami. Po 20 minutách opláchněte čistou vodou.

Tip! Sóda na pečení suší kůži, takže před aplikací byste měli vlasy navlhčit přírodními oleji.

Cibule Husk Mask

Maska je účinná, pokud se na blond vlasy objevila žlutá barva. Nejlepší výsledek může být dosaženo, pokud ponecháte složení na vlasy celou noc.

 1. Vaříme prudký odvar cibulové kůry.
 2. Chlazení.
 3. Nasaďte si vlasy.

Maska peroxidu vodíku

Peroxid pomáhá nejen zesvětlit vlasy, ale také zjemnit a lesknout.

Jak to ovlivňuje: peroxid vodíku oxiduje, když přichází do styku s kyslíkem. Během oxidace se pigment obsažený ve vlasovém melaninu změní barvou.

Na rozdíl od barviv obsahujících čpavek je peroxid bezpečný a nehoří vlasy, má nízké náklady a je k dispozici (výrobek lze zakoupit v jakékoliv lékárně).

Maska s aspirinem

Kyselina acetylsalicylová je nejen lékařský výrobek, který zmírňuje bolesti a snižuje teplotu.
Také aspirin je používán v boji proti žlutému stínu vlasů, který se objevil po objasnění.

 1. 5 tablet rozdrtíme na prášek.
 2. Směs se sklenicí vařené vody.
 3. Aplikujte kompozici na vlasy a omotávejte hlavu ručníkem.
 4. Nechte 20 minut.

Je to důležité! Maska kyseliny acetylsalicylové je absolutně kontraindikována těhotným a kojícím ženám.

Další způsoby, jak se zbavit žloutnutí vlasů

Masky na vlasy nejsou jediným způsobem, jak získat to nejlepší z nežádoucího žlutého odstínu.

Hroznová šťáva se šamponem

Není vždy možné vytvořit masku na vlasy a udržet ji po dobu delší než hodinu. Ale můžete zlatit žluté prameny pomocí koncentrované hroznové šťávy. Stačí přidat 2 lžíce. lžíce šťávy v šamponu.

Obecná pravidla pro přirozené vyjasnění

Chcete-li se zbavit nežádoucí žloutnutí doma, postupujte podle doporučení:

 1. Pokud jste si nedávno zkroucili vlasy, rovnání keratinu a jiné agresivní postupy, měli byste odložit barvení několik týdnů.
 2. Nepoužívejte také vlasy v den před zahájením procedury.
 3. U masky používejte plastové nebo nerezové nádoby a ochranné rukavice, aby nedošlo k zabarvení rukou a škodlivým účinkům některých složek.
 4. Barva, tonikum a maska ​​by měly být aplikovány na vlhké a předčesané vlasy.
 5. Pro rovnoměrné zbarvení by měla být kompozice rozdělena na hřeben.
 6. Nebojte komponenty: je lepší připravit více masky než použít směs na celou délku. Pro husté vlasy je zapotřebí více ingrediencí.
 7. Pro rovnoměrné zbarvení začněte nanášení kompozice ze zadní strany hlavy a stran a dokončete oblast obličeje.
 8. Poté musí být vlasy shromažďovány v hrnci a zajištěny nekovovým uzávěrem, aby se zabránilo oxidaci.
 9. Abyste zabránili barvení těla a oděvu, používejte sprchovou hlavici a ručník.
 10. Maska by měla být uchovávána na vlasu nejméně hodinu.
 11. Důkladně opláchněte šamponovou vodou.
 12. Posilovat efekt může být, pokud oplachování přidat odvar z heřmánku, kořenu rebarbory ​​nebo citronové šťávy.
 13. Postup domácího zesvětlení se musí provést několikrát a trvá 2-3 dny.
 14. Po bělení je nutné použít speciální šampon pro bělené vlasy.
 15. Rozmazlovat zámky s hydratačními maskami a pokožku hlavy s masáží.

Pak vám vaše vlasy jistě poděkují a ostatní nebudou moci vzít vaše oči z vašeho účesu!

Jaká barva odstraňuje žlutost z vlasů a neškodí kudrlinkám

Moderní rytmus života někdy tlačí dívky k neodůvodněným rizikům, jako je rychlé osvětlení hnědých, tmavě hnědých vlasů blond. Tyto experimenty bohužel často nekončí vůbec žádaným výsledkem, ale s výskytem barevných žlutých a červených poznámek. Co se pokouší bojovat proti nenávistným odstínům, jaké barvy odstraní žlutost z bělených vlasů, přečtěte si.

Jak začne žlutost

Žlutá není věta pro blondýnku, zvláště pokud jste milovník teplých, přirozených odstínů. Jasná hra vám poskytne prameny hravosti a zvláštního kouzla. Nicméně, co dělat pro přívržence chladného rozsahu, jaký druh barviva odstraňuje žloutnutí vlasů?

Za prvé, podívejme se na hlavní faktory, které vyvolaly vzhled žlutohnědého:

 • chyby v osvětlení - to je hlavní důvod, který způsobuje vzhled "hrdzavého" odstínu. Nesprávně zvolená barvicí technika, nedodržení postupu pro vyjasnění, zanedbání bělení a nedostatek zkušeností s barvením u kadeřníka zvyšují riziko žluté barvy na pramenech;
 • úspora barev - nízká kvalita a levné barvy mohou také ovlivnit výsledek objasnění. Mnoho dívek, zejména doma zbarvení, nekupují nejlepší možnosti z masového trhu nebo drahé falešné své profesionální linky;
 • spěch - musíte pochopit, že přechod od brunetky nebo hnědovlasé ženy do blond je složitý proces, který zahrnuje odstranění přirozeného pigmentu z vlasů a vyplnění výsledných dutin s vybraným barvivem. Čím kvalitativnější je odstranění přirozeného pigmentu, tím je dokonalejší tón a tím menší riziko vzniku "rzi";
 • nesprávné oplachování po barvení - existují případy, kdy se neopracovaná vodovodní voda s nečistotami soli a rzi z potrubí používá k opláchnutí kompozice barviva s prameny. Proto oplachovat bělené prameny potřebují minerální nebo filtrovanou vodu.

Tento seznam můžete pokračovat po dlouhou dobu. Prostředky s vypršaným datem, nedodržení specifikované doby působení barvicí struktury na hlavě vlasů (pokud je odmyt nebo předčasně přeexponováno) může vyvolat žlutý odstín.

Věnujte pozornost vlastnostem světlejších tmavých a barvených vlasů doma.

Je to důležité! Dokonce i zasažení přímých paprsků slunce při aplikaci barviva může vyvolat žlutý odstín.

Metody práce se žlutými odstíny v barvě

Teplo v barvě dává zlost, chci se jí zbavit co nejdříve. Moderní kosmetické společnosti se již o vás postaraly a vytvořily nástroje, které zvládnou nejtěžší případy. Ale buďte opatrní, každá z metod má své nevýhody, v závěrečném výběru zvážit složitost problému a stav vlasů po objasnění.

Existuje několik způsobů, jak odstranit žlutost z vlasů:

 • speciální "stříbrný" šampon - speciální složení výrobku okamžitě odstraní žloutnutí a při správném použití nezpůsobí významné poškození. Zpravidla se jedná o koncentrovaný přípravek z purpurové, perleťové nebo modré barvy. Nepřehánějte kompozici na kadeře tak, abyste je nezměnili na fialovou nebo šedou;
 • Tónované šampony, balzámy a pěny - další jemný způsob, jak odstranit žlutou vadu. Jejich účinek není tak silný jako u šamponů stříbra a může to trvat několikrát. Buďte opatrní, pokud barvíte vlasy tonikem, neměli byste se koupat v bazénu nebo spadnout pod dešť, jinak by se všechny barvy vymyly;
 • přírodní bělící masky - nejbezpečnější metoda k odstranění žluté barvy po vyčištění. Poprvé se zbavit ošklivého "tepla" nepracuje, bude to trvat 3-4 přístupy, ale kromě osvětlení bude maska ​​velmi užitečná ve věcech výživy a hydratace;
 • pravidelné oplachování - to je vhodná citronová voda, odvar z heřmánku a rebarbory, bylinné výtažky s účinkem bělení. Metoda je přirozená a užitečná, ale bělení bude trvat trochu;
 • tonika a "stříbrné" šampony jsou výbornou cestou ven, ale pomáhají to krátkodobě, zejména při každodenním mytí vlasů. Tyto výrobky se rychle odmyjí a vyžadují pravidelné používání. Domácí masky a máchání nejsou vhodné pro všechny a trvá déle, než čeká na požadovaný výsledek. Pak nejrychlejší způsob odstranění "žlutého" problému přichází k záchraně - to je opakované barvení.

Fotografie před a po

Výběr barvy

Při výběru barvy, která by měla po vyčištění vykreslit žlutou barvu, se nebude řídit složitými, ale užitečnými radami odborníků:

 • Poraďte se s profesionálem tak, aby vaše kudrlinky znovu nezakrývaly život bez života, pak budou muset být ořezány;
 • Rozhodněte se o způsobu malování žluté závady - může to být nový odstín, blízký přirozené barvě vlasů nebo jasné barvivo s účinkem neutralizace neobvyklé "teplo";
 • Upřednostněte odstíny popela, neutralizují teplé odstíny;
 • Nekupujte barvu na trhu a na místech, kde nelze zaručit kvalitu výrobku a dodržování všech pravidel pro skladování.
 • Mezi posledním barvením a vyčištěním by měly projít dva týdny, aby vlasy znovu získaly ztracenou sílu.

Autor jasně demonstruje výběr blesku a jeho použití proti žluté barvě.

Anti-žlutá revize barvy

Na moderním trhu kosmetických přípravků v otázkách vysoce kvalitního a měkkého boje s žloutnutím na objasněných pramenech se osvědčily tyto profesionální nástroje:

 • Estel Professional Essex Anti-Žlutý efekt - krémová barva pro neutralizaci nechtěné barvy. Je snadno a rovnoměrně nanesen, neškodí kudrlinky (jemný 3% oxid), pečlivě pečuje o kudrlinky a dává jim perleťovou záře. Krémová barva se aplikuje na umyté a mírně navlhčené prameny. Toto by mělo být provedeno rychlým tempem, ne více než 10 minut. Pak držte kompozici dalších 15 minut na kadeřnictví a opláchněte šamponem pro barvené vlasy. Chcete-li výsledek opravit po dobu 2 minut, aplikujte Estel stabilizátor barvy balzámu;
 • Profesionální barva Igora Royal 0-11 (anti-yellow mikston) se používá jako přísada do barviva a zajišťuje odstranění žlutých a červených odstínů, zvyšuje trvanlivost a barevnou hloubku. Může být bezpečně aplikován na barvení šedých vlasů. Tento výrobek patří profesionálním barvám, takže může být obtížné koupit. Navíc, aby bylo možné určit správný poměr barevného složení, je lepší kontaktovat velitele;
 • Anti-žluté vlasy Firma Inimitable Blonde krémová barva je další možností pro profesionální odstranění defektů barvení. Produkt poskytuje pečlivé a vysoce kvalitní odlehčovací prameny o třech až čtyřech tónech, které zajišťují dokonalý odstín diamantu bez přetečení žluté nebo červené. V případě volného prodeje finančních prostředků se obraťte na barikáře.

Rada Pokud se vám nepodařilo získat žloutnou neutralizační látku, pokuste se vlasy zesvětlit nebo barvit běžnou anti-žlutou barvou a nakonec použít "stříbrný" balzám nebo šampon.

Několik cenných možností barviv z masového trhu:

 • Krémová lesklá krémová barva "Shining Blonds" z L'Oreal Paris - jemně a efektivně zesvětluje kudrlinky a extrakt z mateřské kaše a citronu pomáhá bojovat proti suchu a problematické "teplo" v barvě. Absence amoniaku v kompozici, příjemná vůně, hustá konzistence produktu a stabilní výsledek po dobu 6-7 týdnů doplní příjemné dojmy o produktu a barvení;
 • Estel S-OS barvivo speciální lesklé série - inovativní vzorec výrobku bude potěšit vaše vlasy a dá jim požadovaný odstín bez žloutnutí. Barva se nasytí a vlasy jsou hedvábné a měkké. Nástroj lze použít k malování přes šedou barvu;
 • Garnier pro blondýnky připravil krémovou barvu Garnier Nutrisse Creme. Nástroj má jedinečný vzorec, který zabraňuje nadměrnému vysychání vlasů. Po vyčištění jsou kudrlinky zdravé, měkké a poslušné. Garnier Nutrisse Creme je snadno a rovnoměrně rozložen po celé délce kadeřnictví díky krémové struktuře. Bohatá paleta (14 barev) usnadňuje výběr blond a dychtí se zbavit šedých vlasů.
 • Garnier Color Naturals "Platinum Blonde" poskytuje zesvětlení pramenů bez žloutnutí. Jedinou nevýhodou tohoto produktu je poměrně tekutá struktura a potíže při stlačení vývojáře. V opačném případě je zaručen vysoký výsledek.
 • L'Oreal nabízí ženám jedinečnou odolnou krémovou barvu Preference Platinum Superblond. Krémová barva je dodávána s balzámem a zaručuje jemné a vysoce kvalitní vysvětlení pro 6 tónů. Francouzští barevníci slibují vynikající výsledek i při domácím, neprofesionálním barvení.

Tajemství trvalé a nasycené barvy

Získání studené blondýny je poměrně problematický postup, ale s následujícími odbornými doporučeními to uděláte bez problémů. Některé jemnosti, které zlepšují efekt a zachovávají sílu kadeří:

 • Mezi barvením v každém případě léčí vaše kudrlinky s maskami, balzámy. Čím lepší je stav vlasů, tím hladší a dokonalejší je nová barva.
 • Přípravu barviva připravte bezprostředně před zahájením postupu.
 • Začněte natírat z kořenů, pak zbytek kudrlin, ale nedotýkejte se špiček, abyste je udrželi zdravý.
 • Provádí se emulgace, ulehčí extra lesk a snadné odstranění barvy z vlasů. Chcete-li to provést, aplikujte trochu teplé vody na kudrlinky a pěna agenta na nich.
 • Použijte speciální šampon, oplachujte balzám po proceduře barvení.
 • Opláchněte vlasy vodou nebo běžnou minerální vodou okyselenou citronovou šťávou.

Při výběru rebarvení k odstranění žluté vady byste si měli být vědomi toho, že nátěry mohou dokonce poškodit prameny a vést k nepříjemným zklamáním. Nedoporučuje se začít natírat sami, je lepší svěřit tento krok profesionálům. Zkušený pán určí rozsah problému a navrhne, jak odstranit žloutnutí z vlasů s minimálním poškozením a smutkem.

Je užitečné vědět o osvětlení vlasů a další péči:

Užitečné video

Mistr třídy od odborné firmy M-Cosmetics.

Jak odstranit žlutost z vlasů: nejlepší způsoby, jak se zbavit žloutnutí navždy

Po kardinální a dlouhé transformaci od brunetky do blondýnky čekají dívky na novou překážku - na kudrcích je žlutá barva. Pokud se nepříjemná vada již projevila, nebude možné ji skrýt, budou potřeba okamžitá opatření k vyřešení problému. Jak a jak odstranit žloutnutí z vlasů po barvení, aby nedošlo k poškození oslabených konců a dosažení požadovaného výsledku, stejně jako k udržení dokonalosti blond déle, přečtěte si.

Příčiny stínového stínu

Vzhled žluté na rozjasněných pramenech je po objasnění poměrně častým problémem. Žlutá a dokonce jasně červená vada vypadá ošklivě a zkazí úctyhodný vzhled nově vyrobené blondýny.

Předtím, než přistoupíte k otázce, jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení, zvažte hlavní příčiny tohoto vedlejšího účinku:

 • Porušení technologie objasnění - ve větší míře se tato položka týká tmavých blond a kaštanových kadeří. Přeměna z brunetky na blondýnku zahrnuje bělení a postupné zesvětlení pramenů. Neočekávejte, že dostanete z jednoho postupu barvení studený blond - to je nemožné! Takže mnoho dívek je tak spěcháno, že jim chybí takové jemnosti, a výsledek je zřejmý: přirozený pigment není zcela odstraněn, kombinuje se se světlem pigmentem barvy a objevuje se červený nebo žlutý odstín, který ve skutečnosti trpí.
 • Špatná barva - neochota nebo nedostatek příležitosti navštívit majitele barvy často vede k dalšímu odpadu. Každý profesionál ví, že levné barvy a řada výrobků z masového trhu nejsou schopny ztělesnit touhu mnoha brunet, aby se staly blondýnky, mají slabý účinek a dokonce si mohou zkazit vlasy. Barvíci proto používají drahé profesionální kosmetické řady pro barvení. Navíc k dosažení maximálního účinku se používá několik odstínů v různých poměrech, takové jemnosti jsou zjevně všem nepoznatelné, takže osvětlení domu někdy připomíná experiment a končí žlutými vlasy jako slámy.
 • "Podhodnoceno", "nasazeno na špinavé vlasy", "bylo třeba začít od zadní části hlavy" a další výmluvy hledají domácí "krásy", když viděli nežádoucí účinek v zrcadle. Opravdu, nedostatek odbornosti a schopnost zvládnout barvu je jistá cesta k zármutku. Než budete radikálně měnit barvu vlasů, kontaktujte odborníka nebo se poraďte s ním o všech možných aspektech zamýšleného osvětlení.

Tip! Opláchnuté prameny opláchněte pouze čistou a nejlépe minerální vodou bez uhličitanu. Částice koroze a soli v vodovodní vodě mohou také zanechat žlutý odstín.

Tajemství varovných problémů

Když jsou známé příčiny otravného stínu, bude mnohem jednodušší zabránit tomu. Profesionální poradenství vám pomůže. Co by mělo věnovat zvláštní pozornost získání perfektní barvy vlasů?

 • Pro ty, kteří se nejprve odvážili stát blondýnou, doporučuje se odložit zbarvení domů a kontaktovat zkušeného mistra;
 • Transformační postup bude muset být opuštěn, pokud uplynulo méně než 2 týdny od posledního barvení, barvení nebo perm;
 • Malované postupy po basma nebo henna vyžadují zvláštní péči, výsledek interakce kompozic je nepředvídatelný;
 • Není možné zesvětlit barvené vlasy bezprostředně před tím, nejprve odstranit poslední pigment pomocí procedury praní;
 • Zbarví se v následujícím pořadí: zadní část hlavy, strany, oblast kolem obličeje;
 • Neskladujte, správně mažete každý prvek s barvou během vyčištění - výsledek postupu také závisí na tom;
 • Barva je omyta čistou, vařenou vodou, ne horká. Pak použijte šampon a balzám na bělené prameny;
 • Koupit pouze vysoce kvalitní výrobky pro vyjasnění z profesionální linky. Toto by mělo být provedeno ve specializovaném obchodě (pro profesionály) nebo od distributora kosmetické firmy;
 • Zkontrolujte zakoupený nátěr tak, aby jeho datum vypršení platnosti nevypršela. To může nejen způsobit neočekávané odstíny, ale také výrazně poškodit vlasy;
 • K péči o bělené prameny používejte speciální balzámy, šampony a kondicionéry, pomáhají zachovat krásu světlých odstínů a zabraňují žloutnutí;
 • Používejte domácí masky pravidelně. Skládají se z dostupných a přírodních ingrediencí, budou záchranářem ve věcech posilování vlasů a současně budou schopni odstín odstranit.

Tip! Zajistěte výběr barvy značky a barevných odstínů. Osvědčené formulace snižují riziko nepříjemných "překvapení" s konečnou barvou.

Postupujte podle doporučení koloristů a vaše kudrlinky nebudou narušeny žlutou barvou. Pro ty, kteří již ocenili toto "kouzlo", doporučujeme seznámit se s metodami, jak odstranit žluť z bělených vlasů.

Fotografie před a po

Způsoby řešení žluté vady

Jak odstranit žluté vlasy po bělení, má zájem o většinu dívek, kteří se odvážili doma zbarvit. Existuje několik způsobů řešení tohoto problému:

 • tónování;
 • re-barvení;
 • použití tonických a odfarbených balzámů;
 • použití "anti-žlutých" šamponů;
 • používání domácí masky.

Každá z těchto metod je dobrá vlastním způsobem. Při výběru správné možnosti zvážte jeden faktor, čím přirozenější jsou složky použitého výrobku, tím bude měkčí dopad a tím nižší riziko poškození již oslabených špiček. Budeme zkoumat podrobněji než odstranit žlutost z bělených vlasů.

Tónované vlasy od žluté

Tónování je zaručenou metodou odstraňování žlutosti z vlasů po bělení. Používají se speciální tonizační barvy. Oni obalují jednotlivé vlasy, vyhlazují rozcvičenou váhu a vyplní všechny prázdné prostory tónováním směsi s vybraným odstínem. Po tónování jsou kadeře poslušné, hedvábné, lesknou energií a energií. Tónování po osvětlení řeší problém s nerovnými barvami.

Estel, Schwarzkopf, profesionální řada Wella Color Touch a CONCEPT Profytouch jsou široce používány pro tónování. Mírně ovlivňují tento problém, pomáhají trvale odstranit žlutou barvu a zlepšují stav vlasů po vyčištění.

Tip! Abyste nepoškodili kudrlinky a dosáhli požadovaného výsledku po jednom tónování, požádejte o pomoc odborníka.

Užitečné video: "Prostě jsem chtěla odstranit žlutou barvu z vlasů s pomocí Toniky. a co z toho přišlo. "

Re-barvení

Re-zbarvení je další způsob, jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení s pomocí profesionála. Tato metoda pomůže dosáhnout požadovaného blond, ale postupujte opatrně. Opakované zbarvení je stresem pro bělené prameny, takže může být provedeno po jejich aktivním zotavení během 1-2 týdnů. Postup zaručuje úspěšný výsledek, ale pro jeho zavedení se doporučuje používat šetrné sloučeniny bez amoniaku a oxidačních činidel.

Tip! Používání různých značek barvy může způsobit neočekávané barvy. Pokud jste se tedy rozhodli změnit barvivo, nezapomeňte konzultovat s odborníkem nebo experimentovat na jedné straně.

Tonika a odstín

Tónové spreje, pěny, balzámy - skvělá volba pro odstranění nepříjemné situace a nepoškozování vlasů. Moderní kosmetický průmysl nabízí nejširší škálu barevných odstínů. Jejich úkolem je vyrovnat, napravit stín a neškodit kudrlinkám, naplnit je užitečnými vitamíny a minerály. Faktem je, že tyto produkty obsahují přírodní rostlinné výtažky a budou pravým přítelem vašich vlasů.

Dávejte pozor, velmi často masku nebo balzám jde do stínování šamponů. To je velký přínos pro zdraví kudrlin a stálost barvy, takže je nezanedbáváte, ale neváhejte a nepoužívejte v péči.

Chcete-li snadno odstranit žlutost z vlasů doma, můžete použít tyto stínicí produkty:

 • Balsam Tonic od firmy Rocolor - široká škála odstínů dokáže napravit nedostatek domácího nebo kosmetického salónu. Nástroj se snadno aplikuje, neporušuje strukturu vlasů a dokonale upravuje barvu vlasů;
 • Anti-žlutý balzám z konceptu "Arctic Blond Effect" - jemně se stará o bělené zámky, okamžitě eliminuje nepříjemné "teplo" v barvě. Produkt patří do profesionální kosmetiky, takže s nákupem může docházet k určitým potížím.
 • Profesionální stříkací kondicionér BLONDME Color Correction od Schwarzkopf - nezpůsobuje potíže při aplikaci, změkčuje kudrlinky a opravuje "teplou" vadu. Sprej nezasychá a vůně dobře.

Tip! Buďte opatrní s tónováním nářadí: mnoho z nich suché kadeře. Pokud je používáte moderovaně a pravidelně aplikujete výživné, zvlhčující masky, problém vysuší sám.

Užitečné video o použití odstínu odstranit "žlutý" problém.

Žluté vlasové šampony

Samostatnou výbavou v boji proti "teplému" nedostatku jsou obsazené "anti-žluté" nebo "stříbrné" šampony, takový šampon je také nazýván žlutým neutralizátorem vlasů. Důstojné kosmetické společnosti studovaly problém žen se žlutým odstínem a vynalezli speciální nástroj. Výhodně má prostředek stříbrný, modrý nebo fialový odstín. To je nejlepší způsob, jak odstranit žlutost z vlasů po bělení. "Anti-žluté" šampony se snadno používají a zaručují vysoký výsledek za pouhých 10 minut.

Koncepce proti žluté šampony, Profesionální čtyři důvody Silver, Schwarzkopf Bonacure TrueSilver Shampoo a další vám pomohou zůstat skutečná blondýnka.

Domácí přírodní masky

odstranit žlutost z vlasů doma a může být improvizované prostředky. Připravte si jednoduchou masku kefír, medu, citronu, cibulové kůry nebo heřmánek. Takže se nejen zbavíte problémového stínu, ale také kompenzujete nedostatek živin a vitaminů.

Upozorňujeme vás na jednu z nejpopulárnějších masky k odstranění žluté barvy po neúspěšném bělení:

 1. Trochu tepla ve vaně 200-250 gramů přírodního medu, ale vždy svěží a tekutý, kandovaný med nebude fungovat.
 2. Svobodně distribuujte med po celé délce pramenů, ale nedotýkejte se kořenů.
 3. Zahalte si vlasy z polyethylenu nebo fólie.
 4. Chcete-li vytvořit efekt sauny, omotat hlavu v teplém ručníku.
 5. Po 1-3 hodinách opláchněte vlasy. Při každém postupu zvyšte čas medové masky.

"Být blondýna není tak snadná" - tak říkají ti, kteří nevědí, jak odstranit žlutost z kadeř. Poslechněte rady odborníků, naučte se, jak zabránit vzniku problémů, a budete nejúčinnější a nejšťastnější blondýna.

Užitečné tipy pro ty, kteří se rozhodli vlasy ulehčit doma:

Pro Více Informací O Suché Vlasy