logo

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

Nejlépe hodnocené profesionální dye barvy 2016

V roce 2016 móda nabízí ženám desítky různých trendů v barvení vlasů. Po studiu tematických blogů, videí na YouTube a článků v odborných časopisech můžeme rozlišit několik hlavních trendů:

 • Přirozenost a přirozenost. Maximálně v blízkosti přírodních odstínů světlé hnědé, kaštanové a černé;
 • Vynikající pastely. Stíny stříbra, růžové zlato a platina s fialovým středem;
 • Jasný pastel. Stíny broskvové zmrzliny, levandule, tyrkysové a marshmallow marshmallow;
 • Barvení v technice "barevných zvýraznění";
 • Světlomety;
 • Účinek slunečně bílých vlasů;
 • Všechny varianty zvýraznění a ombre, od nejpřirozenějších až po jasné a pobuřující, s ostrými přechody barev a blokováním barvy.

V závislosti na typu vzhledu a osobních preferencích můžete vždy zvolit nejvhodnější volbu. Ale je snadné se rozhodnout pro výběr barvy, ale jak se nedoporučit při nákupu barviva na vlasy? Trh nabízí desítky výrobků s různým složením a akcí, ale které z nich mohou poskytnout trvanlivou barvu, aniž by poškodily strukturu vlasů? Co je nejlepší barvivo na vlasy?

Podrobná recenze různých barviv na vlasy - od klasiky až po mládí - pomůže porozumět situaci a udělat správnou volbu a speciální hodnocení barviv na vlasy v každé sekci poskytne komplexní informace.

Doporučujeme číst: Kadeřnický krém - pro koho je vhodný?

Jak vybrat správnou barvu: obecná doporučení

Než půjdete do svého oblíbeného obchodu pro nákup, měli byste si přečíst tipy, jak si vybrat barvivo na vlasy.

 1. Čtení recenze by nemělo být podceňováno. Často je na stránkách otzovik, že můžete číst pravdivé informace o konkrétní barvě. Dále jsou připojeny fotografie s výsledkem, ve kterých můžete vidět, jak jsou vlasy bezpečné pro strukturu vlasů.
 2. Na webu najdete oficiální stránky kosmetických firem zabývajících se výrobou barvy, stejně jako jejich ruské kanceláře, kde najdete komplexní informace.
 3. Při výběru barvy v obchodě byste měli pečlivě zkontrolovat krabici: nesmí být rozdrcena ani otevírána. Informace musí být jasně vytištěny, vymezen je datum vypršení platnosti. Dále musíte studovat kompozici. Pokud je inkoust označen jako organický nebo s přírodními přísadami, měli by být vytištěny na začátku seznamu složek.
 4. Obchody mají vždy paletu odstínů s prameny, zbarvenými odpovídajícími odstíny vlasů. Lano vybraného odstínu může být aplikováno na obličej a vidět v zrcadle, jak se vlasy budou po barvení přibližně starat.
 5. Pokud váš odstín vlasů není zahrnut v seznamu doporučených na krabici s barvou, pak byste neměli riskovat a získat tento konkrétní soubor: často barevné složení prostě nebude mít vlasy a oni zůstanou stejný odstín jako oni byli.

Hodnocení profesionálních barev vlasů

Můžete získat velkolepé zbarvení, pokud získáte profesionální nástroje. Jsou vyvíjeny spolu se známými kadeřníky a stylisty, kteří radí a pracují na vytvoření efektivního, ale zároveň neagresivního prostředku pro změnu odstínu vlasů. Hodnocení odborných barviv na vlasy pomůže zvolit ten správný.

 1. Selektivní profesionální EVO - profesionální barva pro trvalé barvení. Podle průzkumu časopisu Hair's How je to nejlepší profesionální barvivo na vlasy. Natírá šedivými vlasy o 100%, nepoškozuje strukturu vlasů, ale naopak se o ni stará, obnovuje přirozenou měkkost a svítí vlasy díky organickému extraktu farmaceutického heřmánku.
 2. C: ehko Color Explosion - cenově profesionální barva, s níž můžete bez rizika struktury vlasů vyzkoušet nové odstíny.
 3. Koncept Profy Touch je domácí profesionální barvivo na vlasy s jemným, jemným účinkem na vlasy. Barevná stabilita je zajištěna - více než 8 týdnů bez opětovného tonování.
 4. Life Color Plus Professional je malý čpavek, který je ideální pro domácí použití. Vyrábí se v Itálii s použitím vysoce kvalitních přírodních a syntetických komponent. 110 odstínů od modro-černé až po perleťové, které si vybírají od módních návrhářů.
 5. Igora Royal. Slavné profesionální barvivo pro vlasy je jedním z nejvhodnějších pro barvení vlasů a vysoce kvalitní osvětlení. Nezdravuje vlasy, zachovává jejich strukturu, dává jemnost a hedvábnost.

Kde je lepší vybrat barvu?

Barviva na vlasy se prodávají téměř všude: dokonce i v obchodech s potravinami najdete samostatné stánky s produkty z segmentu masové tržní ceny. Širší sortiment naleznete v kosmetických supermarketech a hypermarketech, stejně jako ve specializovaných prodejnách profesionální kosmetiky. Kde je lepší koupit barvu?

 1. Kosmetický supermarket. V těchto obchodech je prezentována široká škála cenových a středních cen. Masový trh zahrnuje barvy, jako jsou: • Paleta Schwarzkopf. Velmi levné barvy se standardní sadou odstínů, kde je jak přírodní, tak i bohatá, světlá. Rozlišuje pevnost, barví na šedých vlasech, ale bohužel vlasy schne. • Maska barvy od Schwarzkopf. V paletě dominuje studené odstíny - již velký plus. Samotné barvivo na vlasy je ve formě pěnové vzduchové pěny vytlačené z láhve s rozprašovačem. Jednoduchá aplikace poskytuje vynikající výsledky. • Celebrity od společnosti Estel. Rozpočet, ale díky této vysoce kvalitní verzi bezbarvého domácího zbarvení. Poskytuje odlehčení až tří tónů, barvení šedých vlasů, stálost barev až 8 týdnů. Výrobky od společností L'oreal, Wella Professional, Revlon budou patřit do segmentu průměrné ceny. V kosmetických supermarketech poradci vždy pomohou kupující vybrat si vhodný výrobek, ale nebudou schopni odpovědět na konkrétní otázky týkající se zbarvení, například zda barva na vlasy, která byla předtím namalována hennou, bude ležet dobře.
 2. Profesní kompetence - výhoda konzultantů z specializovaných obchodů a kadeřnických salonů. Zde je možné zvolit nástroj pro barvení jak středního cenového segmentu (Kapous, Igora), tak luxusní třídy (např. Olaplex paint products). Proto je lepší koupit barvu, pokud je to možné, a financovat ve specializovaném obchodě.

Nejvyšší permanentní barva vlasů: Top 5 produktů

Odolnost je nejdůležitějším prvkem moderní barvy. Nemá smysl změnit odstíny pramenů, jestliže jsou pigmenty vymyty po několika skvrnách.
Nejprodávanější výrobky pro takové barvení jsou ty, které jsou uvedeny níže. Jaká barva vlasů je lepší?

 1. L'oreal Recitation Preference. Nejoblíbenější barvivo na vlasy v Rusku, které je zakoupeno pro domácí barvení. Má velkou paletu, kde najdete jak přirozené a klidné odstíny, tak i bohaté odstíny mědi, platiny a havranového křídla. Barva je na bázi čpavku, takže trochu vysuší vaše vlasy. Aby byla jejich struktura zdravá, mohou být použity regenerační masky na bázi oleje.
 2. Kapous Professional je nejlepší poloprofesionální barvivo na vlasy. Rozlišuje průměrné náklady. Natírá šedé vlasy o 100%, rozjasní o 3-4 tóny, poskytuje perzistentní barvení až 8 týdnů. Široká paleta odstínů je absolutní plus.
 3. Matrix Hair TruColor - přírodní, ale zároveň nasycené odstíny. Péče o složení a speciální mikro-pigmenty pro perleťový lesk poskytují pečlivé a vysoce kvalitní barvení.
 4. Verona Cosmetics Revia - odolná barvivo na vlasy Polská produkce, analogová podle Recitation Preference. Plně barví vlasy po celé délce bez poškození struktury.
 5. Estel Only - domácí barvivo na vlasy, různé jemné složení. Nyní nebudou mít žádné otázky o tom, jakou barvu vlasů si vybrat.

Hodnocení barviv na vlasy bez amoniaku

Doporučujeme číst: Krém pro odstranění chloupků - přínosy a účinky

Vlasy často po změně barvy mění svou strukturu, stávají se matné, křehké, suché. Jaká barva vlasů je lepší vybrat pro pečlivé barvení?

 1. Estel Celebrity. Nový výrobek z ruské značky potěšil mnoho žen. Barva se opravdu liší při šetřícím zásahu, současně je zcela šedivé vlasy natřeno. Nasycené šlechtické odstíny vypadají příznivě ze strany. Pěkný bonus je malá květinová vůně barviva.
 2. Garnier Olia. Demokratické náklady, ale vysoce kvalitní barvivo pro vlasy bez amoniaku, které se skládá z mikroolejů a organických složek. Vzhledem k složení přípravku jsou všechny vlasy obaleny filmem z mikrooleje, dodávají se pigmenty barvy a struktura vlasů není poškozena díky ochraně oleje.
 3. L'oreal Prodigy. Barva bez čpavku, která poskytuje účinek perleť na vlasy: každý vlas se třpytí na slunci a září zářivě. Barva obsahuje minerální oleje, cenné aminokyseliny a příjemný parfém s květinovou vůní.
 4. L'oreal Sublime Mousse. Pro ty, kteří se právě začínají barvit vlasy nebo se rozhodli provést dočasné tónování - nejlepší volbou. Barva není příliš odolná, může stát pouze 6 týdnů (a to je maximální), pak se pigmenty postupně vymyjí. Ale ona nezkazí vlasy a po barvení vypadají ještě lépe upravené a lesklé.
 5. Schwarzkopf Perfect Mousse - německá kvalita za přijatelnou cenu. Barva ve formě pěnové pěny dokonale ladí šedé vlasy, poskytuje jasnou, bohatou barvu a nezasychává vlasy.

Hodnocení barviv

Vytvořte si úžasný obraz výběrem jasného, ​​neobvyklého odstínu pro barvení. Nejoblíbenější odstíny jsou stříbro, růžové zlato, bronz, stejně jako odstíny broskvové zmrzliny, levandule, tyrkysové a růžové marshmallow.
Jaké barvivo na vlasy nejlépe vyhovuje pro tónování v jasných odstínech?

 1. Anthokyanin. Bezbarvý nátěr středně odolný, který poskytuje jemné zbarvení vlasů. Střední trvanlivost - od 4 do 6 týdnů, pak se pigment odmyje a vyžaduje znovu barvení. V paletě jsou různé odstíny, z nichž nejzajímavější jsou A01 a A02 - pod šedivými vlasy, růžová růžová P04, levandule V04, kobaltová modř B05 a fialová V03. Podle kupujících je to nejlepší barvivo na vlasy.
 2. Crazy Color. Vynikající barva pro tonizaci, která nebude obětovat vaše vlasy bláznivé barevné experimenty. Rozlišuje jemné složení a jasné pigmenty.
 3. La Riche - hlavní výhodou této řady je široká škála odstínů od neon-zelené až po ušlechtilé odstíny ebenu a stříbra.
 4. PM Shines. Stylový design lahví této značky se již přizpůsobuje experimentům a široká škála barev představuje zastaralé odstíny třešní a marmelády.
 5. Může Ting. Pro odvážné experimenty s vlasy, zvýraznění nebo barvení jednotlivých pramenů jsou výrobky May Ting optimální. Široká paleta barev 40 odstínů vám umožní vybrat nejlepší volbu.

Prostředky pro zvýraznění a barvení

Chcete-li zvýraznit jednotlivé prameny, vytvoříte efekt spálených vlasů a barvení "peří". Vyberte si z našich nejlepších 5 nástrojů a pokračujte v barvení, nezapomeňte na fólii a pelerínu!

 1. L'oreal Recitál Preference Glam světla. Relativně nový výrobek francouzského kosmetického obra. Dodává se ve spojení se speciálním hřebenem pro zvýraznění a zjednodušení barvení pramenů. Pokud vše děláte striktně podle pokynů, můžete dosáhnout stejného výsledku jako profesionální mistr.
 2. Schwarzkopf Nordic Color. Klasický nástroj pro vytváření lehkých pramenů ve skandinávském stylu. Velmi šetrný ve svém působení, navzdory objasnění z 3 až 5 tónů. Naneštěstí je nyní v prodeji vzácné.
 3. Estel Solo Contrast - domácí barva pro zvýraznění. K dispozici jsou jako přirozené odstíny světlého popílku a jasnější, například "červená Velvet" nebo "Jižní Poppy".
 4. Paleta lahví Barvy oslnění. Prostředky pro domácí expresní zbarvení v technice zvýraznění a oslnění. Trochu se vysychá, ale zároveň odolává pigmentovému odporu.
 5. Supra Gold. Domácí prostředky pro výběr jednotlivých pramenů. Rozsvítí se na pěti tónech. Podle zákazníků je to docela dobrá, ale může způsobit suché vlasy, takže je lepší použít obnovovací masku ihned po barvení.

Malování pro vytvoření efektu ombre


Doposud, od všech kosmetických firem, pouze L'oreal uvolnil speciální nátěr na tahání barev po celé délce. Řádka preferencí Wild Ombres je určena pro majitele světlých i tmavých vlasů, kteří jsou připraveni na experiment, jako je barvení Ombre.
Pomocí této barvy můžete provádět různé efekty:
• Klasický ombre: postupné "protahování" barvy podél délky vlasů;
• Vytváří účinek slunečně bělených vlasů, pokud jsou pouze barevné špičky;
• Balayazh - přidělení jednotlivých pramenů pro vytvoření efektu hry slunečního záření ve vlasech;
• Světlomety a zablokování barev - ostré horizontální hrany světlých a tmavších odstínů;
• Zvýraznění v Kalifornii - barvení jednotlivých vláken po celé délce vlasů, s výjimkou kořenů.
Barva je velmi snadná, dokonce i nováček dokáže zpracovat proces barvení. Za prvé, vlasy jsou zesvětlené a pak zbarvené - projeví se požadovaný účinek.

Doporučujeme číst: Sprej z vypadávání vlasů, pomáhá? Recenze

Namísto závěru

Každé barvivo na vlasy je dobré svým vlastním způsobem, takže by mělo být vybráno ze specifické ceny nebo konkrétního segmentu. Zjistěte například, které profesionální barvivo na vlasy je lepší, prostřednictvím internetu nebo prostřednictvím našich článků, které ukazují výhody a nevýhody každé značky na trhu.

Amoniakové barvy jsou vhodnější pro klasické zbarvení - jsou odolnější. Jemné barvení bude vyžadovat použití ne-čpavkových nátěrů a profesionálních produktů s organickými přísadami. Světlé vlasy a jednotlivé prameny mohou být vyrobeny pomocí speciálních barviv a tonizačních prostředků. Konečně jsou k zvýraznění a ombre k dispozici samostatné soubory. Zůstává pouze volba vaší volby - bezpečné, pečující a odolné.

Co je nejlepší barvivo na vlasy?

Dnes jsou pulty kosmetických obchodů naplněny širokou paletou produktů pro zbarvení vlasů. A je pro zákazníky poměrně obtížné pochopit rozmanitost zboží, aby bylo možné rozhodnout, který výrobek - profesionální nebo obvyklý, aby upřednostnil.

Nejlepší barvivo na vlasy by mělo splňovat řadu požadavků. Namísto toho, aby byla dostatečně odolná, je dobré lhát na vlasy a mít minimální traumatický účinek na prameny. Profesionální kosmetika tyto požadavky splňuje více, o čemž svědčí četné průzkumy a recenze zákazníků. Zjistěte, které barvivo na vlasy je lepší a jak si vybrat správné barvivo.

Profesionální barvy: vlastnosti a odrůdy

Všechny barviva na vlasy lze rozdělit do tří hlavních kategorií:

 1. Odolná barva;
 2. Polotovary;
 3. Tón znamená.

Trvalá barva. Tato skupina je dále rozdělena do dvou podskupin: trvalá a polostátní.

 • Amoniak a peroxid vodíku jsou přítomny v trvalých barvách. Tento komplex účinných látek a je zodpovědný za stabilitu barvení. Peroxid vodíku aktivně zesvětluje přirozený pigment vlasů a čpavek zajišťuje průnik barvicí složky do hloubky vlasové šachty. S pomocí trvalého barviva můžete radikálně změnit barvu vlasů a zcela eliminovat šedé vlasy a poskytnout vlasům bohatou barvu. Toto zabarvení je poměrně odolné, barva se dlouho neožouvá a neztrácí jas. Současně agresivní působení účinných látek ničí strukturu vlasů, jsou matoucí, suché a bez života.
 • Polosmělečné barviva ovlivňují vlasy mnohem opatrněji, ale jejich účinek není tak trvalý. Proto se často nazývají tónováním barev, protože jsou schopny správně obnovit hlavní barvu vlasů nebo je změnit na 1-2 tóny. Takové barviva neobsahují peroxid vodíku, proto nejsou vhodné k osvětlení, jsou schopny natřít šedé vlasy, pokud jejich počet nepřesáhne 50%.
 • Pololesklé barviva jsou považovány za nejbezpečnější vlasy. Dávají krásný a rovnoměrný odstín, ale nejsou schopni radikálně měnit barvu nebo vysoce kvalitní barvu na šedých vlasech, protože obsahují minimální množství amoniaku. V důsledku nepřítomnosti škodlivého účinku zůstávají prameny silné a zdravé.
 • Tón znamená. Taková barviva vůbec neobsahují amoniak, což ovlivňuje trvanlivost barvení. Barva se rychle vyplaví a originální barva vlasů se vrátí po několika šamponovacích procedurách. Takové výrobky však poskytují přirozenou barevnou saturaci a díky bezpečnému složení je možné je používat častěji a udržovat požadovaný odstín.

Jak si vybrat kvalitní, dobré barvivo na vlasy?

Mnoho z nás si užije sledování skutečně populárního programu "Test Purchase". Jeho tvůrci pomáhají Rusům vybrat vysoce kvalitní zboží. Jeden z pozemků tohoto programu byl věnován profesionálním barvivům na vlasy. Během přenosu byl vybrán a odevzdán do specializované laboratoře pro výzkum několik vzorků populárních barviv.

V důsledku toho se ukázalo, že nejlepšími barvivy na vlasy v programu "Test Purchase" jsou profesionální výrobky od známých kosmetických značek L'Oreal a Cios. Ve stejném programu byli potenciálním kupcům dán pokyny, jak vybrat správnou kvalitu barvy. Takže při výběru barviva dodržujte několik důležitých pravidel:

 • Než si koupíte, přejděte na oficiální webové stránky výrobce, podívejte se na paletu barev prezentovaných a vyberte vhodnou volbu pro sebe.
 • Pokuste se zakoupit barvivo na vlasy ve specializovaných prodejnách profesionální kosmetiky. Při nákupu zkontrolujte těsnost obalu nátěrové hmoty. Kromě toho musí obal obsahovat číslo šarže. V případě potřeby požádejte o certifikát shody, který zaručuje autenticitu a kvalitu výrobků.
 • Věnujte pozornost ceně. Dobrá barva nemůže být levná! Profesionální nástroje jsou 2 až 3 krát dražší než běžné barevné kompozice.
 • Při výběru barvy použijte služby prodejce-konzultanta, měl by se seznámit se všemi nuancemi používání tohoto výrobku, jeho složením, silnými a slabými stránkami a pomáhá najít nejlepší volbu v poměru "cena-kvalita".

Vyberte barvivo podle typu vlasů a jejich stavu. Věnujte pozornost složení barviva. Pokud jsou vlasy poškozené a suché, je lepší opustit použití agresivních odolných barev a jít o měkčí a příznivější možnosti. V obrovském sortimentu kosmetiky je snadné se zmást, profesionální kadeřník - stylista nebo naše hodnocení nejlepších vlasových barviv, které vám přinášíme, vám pomohou s výběrem.

Přehled nejlepších barev vlasů

Odborníci nedávno provedli průzkum 700 ruských žen různého věku. Účelem studie je zjistit, který z nejlepších barviv na vlasy a které známé ženy preferují.

Podle výsledků průzkumu se na vrcholu objevily produkty společnosti Garnier, druhá byla L'Oreal a Schwarzkopf se umístila na třetím místě. Podívejme se podrobněji na základní vlastnosti a výhody barviv obsažených v hodnocení nejoblíbenější kosmetiky.

1. Garnier

Série Nutrisse Crème. Známá kosmetická společnost vyvinula řadu barviv, jejichž paleta je zastoupena 14 odstíny. Je to odolná krémová barva s jemnou krémovou strukturou, která usnadňuje aplikaci na vlasy. Složení barviv zahrnuje ovoce, keratin a živiny.

Unikátní patentovaný vzorec dobře chrání před vysycháním a jemně pečuje o vlasy a udržuje jejich zdravý a zářivý vzhled. Součástí barvy je speciálně navržená úprava balzámem s avokádovým olejem, která dává hladkému, měkkému a hedvábnému nití.

Krémová barva má příjemný, jemný zápach a dobře šedé vlasy. Mnoho zákazníků se domnívá, že to jsou nejlepší barvy vlasů pro blondýnky. A to je pravda, protože v této sérii jsou prezentovány především nasycené přírodní odstíny (zlaté, blonďaté, měděné, medové).

Barevné přírody. Řada nástrojů ovlivňuje bohatost různých odstínů (více než 30) a trvanlivost. Jas barev nezmizí ani po 8 týdnech po barvení. Inovativní kosmetika vytvořená na bázi přírodních složek - olivového oleje, karitu a avokáda. Účinně vyživují vlasy a udržují si jejich měkkost a přirozený lesk.

Série Olia. Jedná se o perzistentní smetanové barvy, jejichž hlavní výhodou je nepřítomnost amoniaku a dalších agresivních látek. Paleta se skládá z 25 různých tónů. Speciální barva obsahuje čtyři přírodní oleje: kamélie, slunečnice, passionflower a alba.

Poskytují intenzivní zvlhčování, podporují hlubokou penetraci barvivového pigmentu, hladí a utěsňují váhy v poškozených vlasech. Tato komplexní péče vytváří efekt laminace, spolehlivě chrání vlasy před škodlivými účinky a zaručuje 100% výsledek barvení.

2. L'Oreal

Série předvoleb. Paleta barev z agentury L'Oreal představuje více než 30 odstínů. Jedná se o nejrůznější varianty - od světlé blond až po bohaté červené a lesklé černé barvy. Barvy této série zajišťují trvalé barvení, které udržuje saturaci barev až 8 týdnů.

Mikrosféry s pigmentem poskytují podobnou trvanlivost, jejich miniaturní velikost umožňuje hluboce pronikat do struktury vlasů a dosáhnout jednotnosti a barevné hloubky. Složení barevných nástrojů zahrnuje živiny, komplexy vitamínů a keratiny, které poskytují výživu, zvlhčení a ochranu vlasů. Dodává se s balzámem pro péči, který fixuje barvu a činí vlasy měkkou a zvládnutelnou.

Casting Creme Gloss - oblíbená řada barevných nástrojů složená ze 28 odstínů. Jedná se o barvy bez čpavku, které poskytují nejjemnější a jemnější zbarvení. Speciální formula s péčí a nutričními komponenty poskytuje hluboké barvy a současně chrání a posiluje vlasy zvenčí a zevnitř.

Použití barvy zaručuje bohaté, jasné odstíny a 100% šedé zbarvení vlasů při zachování zdraví vlasů. Výrobky z této série jsou snadno použitelné doma. Jejich lehká, krémová struktura se dobře hodí na vlasy a nadbytek se snadno odstraní.

Barva voní dobře, neteče a je vyplavena až po 5-6 týdnech. V balení je zabalený balzám s královským želé, který dodává vlasům hladký a lesklý lesk.

Série Excellence Creme se vyznačuje maximálním mírným nárazem, který je dosažen díky speciálnímu ochrannému séru. Měl by být aplikován na vlasy bezprostředně před barvením. Hlavní složení barviva je obohaceno cennými prokeramidy, které spolehlivě posilují vlasy a vyživují je po celé délce. Sada obsahuje také balzám a masku, které fixují výsledek barvení a tvoří vlasy živé a lesklé.

3. Schwarzkopf

Základní řady barev. Výrobky společnosti Schwarzkopf představují řadu smetanových inkoustů bez amoniaku založených na přírodních rostlinných složkách. Obsahují výtažky bílého čaje a lychee, které zaručují jemné zbarvení, výživu a ochranu vlasů.

V důsledku toho jsou kudrlinky transformovány, vypadají hladce a lesklé a těší se bohaté, hluboké barvě. V této sérii jsou prezentovány více než 20 různých odstínů.

Každý obal s barvou je doplněn opevněným kondicionérem, který se nanáší po hlavním barvení, spolehlivě chrání a posiluje vlasy od kořene až po špičku a činí je poslušným a objemným. Barevné spektrum je živé a přirozené, zvolený odstín je poměrně odolný a dlouhodobě udržuje vlasy.

Perfektní pěna. V této sérii barev bez amoniaku je prezentováno 22 odstínů. Poskytují hlubokou, jasnou barvu a poskytují vlasům luxusní, lesklý lesk. Kosmetika je obohacena orchidejí a sójovými extrakty, které jsou zodpovědné za ochranu a výživu pramenů.

Výrobky v této řadě jsou hospodárné a mají jemnou a nenápadnou vůni. Barva je dodávána se speciálním balzámem, jehož objem je dost pro zpracování i těch nejdelších pramenů.

4. SYOS

Profesionální výkon. Tato krémová šedá byla vyvinutá německou kosmetickou firmou, která je specifická pro efektivní barvení vlasů doma. Pro snadné použití jsou lahve s lakem vybaveny speciálními aplikátory. Složení barviv obsahuje speciální komplex živin obohacený bílkovinami z pšenice a provitaminy.

Barvicí pigmenty pronikají hluboko do vlasové šachty, poskytují intenzivní, trvalé zbarvení a dlouhé zadržování nasycených barev.

ProNature. Toto je nejlepší profesionální barvivo na vlasy od značky SYOSS, protože má minimální obsah amoniaku a zaručuje jemnou a jemnou péči. Paleta této série obsahuje 12 přirozených odstínů od studeného světla blond blond až po zářící modrou barvu.

Barviva obsahují zvýšenou koncentraci barevných pigmentů, která zajišťuje jas a stálost barev, zatímco přirozené rostlinné výtažky z ginkga a aloe vera obnovují strukturu nití zevnitř a zajišťují jejich nasycení vitaminem a nutričními složkami.

5. Wella

Odolné krémové barvy od společnosti Vella, vytvořené na inovativním kyslíku, zajišťují dlouhotrvající zachování sytosti barev a zajišťují měkkost, pružnost a přirozený lesk vlasů.

Kokosový extrakt, který je součástí výrobku, obaluje každý vlas s neviditelnou bioprotektivní fólií, která chrání před vnějšími a mechanickými vlivy a podporuje sílu a zdraví pramenů.

Příjemná a jemná struktura barvy usnadňuje její rozložení po celé délce vlasů, zaručuje trvalé barvení a ochranu před škodlivými účinky ultrafialového záření.

6. Estelle (Estel)

Professional DeLuxe - řada profesionálních barviv, poskytující efektivní péči a ochranu vlasů. Barvy této série mohou být použity jak pro hlavní barvení, tak jako tónování.

Patentovaný vzorec založený na komplexu chromoenergie umožňuje dosáhnout dokonalého vyrovnání vlasů, obnovení struktury a chrání prameny před jakýmikoli negativními účinky.

Po barvení vlasy zůstávají silné, měkké a nasytí se barevným a zářivým leskem. Barva je ideální pro odstranění šedivých vlasů, je snadná pro domácí použití, protože její měkká struktura umožňuje snadné nanášení a rovnoměrné rozložení na prameny.

7. Londa

Londacolor Professional je řada barviv s mikrokuličkami, které pronikají hluboko do struktury vlasů a poskytují trvanlivost a jas barvy. Produkty Londy mají nejbohatší výběr barev.

Paleta barev je reprezentována více než 90 různými odstíny, včetně nejvíce neuvěřitelných tónů, které mohou uspokojit nejbohatší představivost. Formula barviv je obohacena přírodními oleji a vosky, které vytvářejí spolehlivou ochranu a péči a dělají vlasy silné, zdravé a lesklé.

Lehká, krémová struktura zajišťuje jednotné nanášení barviva, dokonale ladí šedé vlasy, zaručuje trvalé výsledky a dlouhou zadržování hlubokých, nasycených barev.

Hodnocení nejlepších barev vlasů potvrzuje jejich účinnost a trvanlivost. Uživatelé jsou ohromeni skutečností, že nejlepší profesionální barviva poskytují nejen radikální změnu barvy a úplné zbarvení šedých vlasů, ale také podporují zdraví vlasů a chrání je před škodlivými účinky.

Výsledkem je, že vzhled vlasů se mění dramaticky, vypadá dobře upravený, hladký, silný a lesklý, snadno se hřebčí a zapadá do účesu.

Samozřejmě, že každá preference je odlišná, ale mezi množstvím prezentovaných výrobků si každý může vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje typu a struktuře vlasů a umožňuje pozoruhodný a trvalý výsledek z barvení.

Podívejte se na video: Které barvivo na vlasy je lepší? Garnier, Syoss, paleta. Přezkoumat

Podívejte se na video: Příběh mých vlasů, barvení vlasů a můj výběr

Hodnocení aplikací

Recenze č.1

Již několik let používám barviva na vlasy L'Oreal. Mají speciální řadu výrobků bez amoniaku, což je ideální pro mé tenké a suché vlasy. Má barva je světlá blond, bez barvení, vypadám jako šedá myš. Ale po nanesení barvy právě změnily.

Vždycky jsem zvolil zářivé zlaté odstíny, vlasy mi vypadaly prostě brilantní a já se změnila v velmi zajímavou blondýnu.

Barva se perfektně hodí na vlasy, aplikuji ji sama, nezpůsobuje podráždění a prameny vypadají dobře upravené a objemné. Samozřejmě, nátěr bez amoniaku není tak odolný a rychle se vypláchne, ale je to bezpečné a můžete si vlasy tónovat častěji.

Zkontrolujte číslo 2

Neustále tónuju vlasy, pro které používám pouze profesionální a vysoce kvalitní barviva. Barvení se vyrábí v kabině jeho stálého mistra. Doporučila mi tyto výrobky jako nejjemnější a nejbezpečnější vlasy pro zdraví.

Dávám přednost produktům od společnosti Schwarzkopf, jejich barva je pro mě ideální. V řadě výrobků jsem pro sebe našel dokonalý odstín a neustále si barví vlasy zlatým čokoládovým tónem.

Barva je poměrně odolná, má jemný a jemný zápach, na něj se nanáší balzám, po níž vlasy začnou svítit, jako po procesu laminace. V důsledku toho jsou vlasy plné síly a zdraví a vypadají skvěle.

Zkontrolujte číslo 3

Nedávno objevená barva Estelle. Před tím neustále barvila vlasy s levnou, trvalou barvou, z níž se stala suchá a křehká, ztratila svou sílu a vypadala jako houba.

Kadeřník mi doporučil, abych mi vlasy uzdravil doma s maskami a pak přešel k barvení profesionálními výrobky od Estelle. Poprvé si barvu vlasy barvila v salonu. Byl jsem spokojen s výsledkem, vlasy měly krásné, bohaté barvy a vypadaly luxusní.

Byl tam živý lesk, stal se hladký a měkký. Teď budu používat Estelle po celou dobu, a já sám budu vlasy vlasy doma.

Pro Více Informací O Suché Vlasy