logo

TehnoProsto | Místo o domácnosti a výpočetní technice. Zprávy, recenze, rady ohledně výběru

Zařízení, které může vlasy vyschnout, narovnat, kroutit, přidat hlasitost a dokonce je moc neublížit, je sen každého dívky a sen je zcela realizovatelný. Jméno tohoto snu je vysoušeč vlasů. Jedná se o multifunkční zařízení, které provádí styling pomocí horkého vzduchu a je dodáváno s několika tryskami. Pokud jste drželi vysoušeč vlasů v jedné ruce a hřeben v druhé, nyní je uvolněna jedna ruka, takže styl je mnohem pohodlnější. V teorii je všechno v pořádku, ale jak to opravdu jsou? Podívejme se společně na to, zda jsou tyto nádherné přístroje tak dobré, jak jsou nám inzerovány, a také zjistit, který sušič vlasů je lepší vybrat, co hledat při nákupu a které modely se v současné době bojují o titul nejlepších.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

Všechny kartáče na fén jsou stejné. Uvnitř rukojeti je skrytý motor s topnými články, vnější - tlačítka pro ovládání přístroje. Všechny výrobky jsou doplněny tryskami, jejich počet určuje cenu, ale určitě bude k dispozici 1-2 trysky. Tryska má spoustu otvorů, kterými vytéká horký / teplý / chladný vzduch. Trysky jsou velmi odlišné, protože jejich účel je radikálně odlišný: některé jsou potřebné k vytvoření kudrlin a některé - naopak k zarovnání pramenů. Některé trysky se mohou otáčet. Ukáže se, že ve svých rukou držíte hřeben, ze kterého vzduch fouká. Pohodlně!

Většina dívek přiznává, že první pokusy o stylování s vysoušečem vlasů neprinesou mnoho potěšení a někdy dokonce ani zklamou, ale stačí se přizpůsobit a můžete rychle vytvořit styly, které by za použití standardních nástrojů trvaly několikanásobně více času. Dobrý příklad lze vidět na videu.

Buďme upřímní a okamžitě poznamenáme, že mnoho dívek si povšimlo, že jejich vlasy jsou lépe sladěny s žehličkou než s vysoušečem vlasů a kudrlinky jsou lépe vytvářeny pomocí curlingového železa. Někteří mohou argumentovat tím, obviňovat zakřivení a prokazovat účinnost vysoušeče vlasů. Ale! Fén navíc dokáže nahradit hory jiných nástrojů a na cestě je nenahraditelný. Pokud však věnujeme pozornost volbě, ale nechystáme se o první model, pak dojmy z použití budou vynikající.

Dobře, dostatek textů, dostat se do podnikání a zjistit, co je třeba vzít v úvahu při výběru vysoušeče vlasů.

 1. Hmotnost a ergonomie. Nejprve musíte vzít model do rukou, zkontrolovat, zda není pro vás těžké, protože leží v ruce, a porovnat zařízení, která odpovídají parametrům. V opačném případě si můžete koupit velmi dobré zařízení, které nemůžete udržet na váhu a minut.
 2. Napájení. Vše závisí na délce a tloušťce vlasů. Pokud máte krátký účes, můžete bezpečně vzít 400-wattový vysoušeč vlasů. Stejná zařízení jsou vhodná pro majitele vzácných a tenkých vlasů. Vysoušeče vlasů do 800 W jsou dobrou volbou pro osoby se středně dlouhou a středně hustou srstí. Taková zařízení jsou nejoblíbenější. Sušičky vlasů od 800 do 1100 W jsou volbou majitelů silných a / nebo dlouhých vlasů.
 3. Počet režimů vykurování je zřídka vyšší než 3 (horký, teplý a studený vzduch) a počet rychlostí proudění vzduchu je více než 2. Větší režimy, čím více zařízení bude funkční a čím vyšší bude jeho cena.
 4. Trysky v soupravě mohou být 2 nebo možná 8. Všechny výrobky jsou zpravidla doplněny kulatými tryskami se štětinami. Vyměňují kartáč na kartáč na vlasy během klasického stylu s vysoušečem vlasů a umožňují vytvářet malý objem ve vlasech. Pokud použijete stejnou trysku, ale s menším průměrem, můžete dosáhnout měkkých vln. U některých modelů se trysky mohou otáčet. Souprava dále obsahuje tryskový hřeben pro zarovnávání vlasů, klešťovou trysku pro kroužení, koncentrační trysku pro sušení pramenů, tryska-difuzér pro práci s kudrnatými vlasy, trysku se zatahovacími zuby pro maximální zachování výsledného zakřivení a další. Čím více příloh, tím větší jsou vaše schopnosti. Ale je pravděpodobné, že některé trysky vám nebudou vyhovovat. Mnoho dívek používá pouze jednu trysku a při nákupu nepřeplatí. Pokud je v sadě mnoho trysek, je žádoucí, aby výrobce také poskytl kabelku pro jejich uložení. Nezapomeňte otestovat v obchodě, jak pevně připevněné trysky k základně.
 5. Povlak trysek je vyroben z keramiky nebo turmalinu - oba nátěry jsou dobré a těžko najdeme i jiné. Co se týče štětin na kartáčích, je lepší, aby byly přirozené nebo smíšené - takže vlasy budou lesklé a hladké.
 6. Zdrojem napájení ve většině případů je síť. Drát by měl být delší než 1,8 m, pak bude vhodné používat vysoušeč vlasů. Existují modely baterií, jsou pohodlné na silnici, ale problém neustálé výměny nebo nabíjení baterií znemožňuje veškeré vybavení.
 7. Jako přídavná vlastnost poskytuje řada vysoušečů vlasů ionizaci, která je určena k odstranění statické elektřiny z vlasů. Některé modely mají zvlhčení páry.
 8. Chcete-li používat kartáč na vlasy pohodlně, věnujte pozornost následujícím bodům. Jedná se o rotující kabel, smyčku pro zavěšení a ochranu před přehřátím. Mnoho výrobců vyrábí nohy tak, aby zařízení neklouzalo na povrch.
 9. Z těch nejlepších výrobců patří firma Babyliss, Rowenta, Philips, Braun, Remington, Bosch.

K sušičce vlasů není zamotání vlasů, vyberte správný průměr trysky. Čím delší jsou vlasy, tím větší je průměr. Trysky mohou mít průměr od 18 do 50 mm.

Nejlepší vlasové kartáče na vlasy

BaBylissPRO BAB2770E

 • výkon je 800 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 40 mm;
 • hmotnost 470 g;
 • cena od 4400 do 6000 rublů *.

* zde uvádíme cenové rozpětí v různých obchodech

Tento vysoušeč vlasů je považován za profesionální a my bychom jej říkali perfektní. K dispozici jsou dva teplotní režimy a průtok studeného vzduchu, dvě rychlosti, trysky s keramickým povlakem a ionizační funkce. Štěrka jsou vyrobena z prasečích štětin a nylonu - tato kombinace zajišťuje vysoce kvalitní styling a minimální poškození vlasů. Kartáče se mohou otáčet ve dvou směrech, což je výhodné při pokládání. Někteří používají vzadu, když nespletí nesprávně navinut na kartáč na vlasy. Délka kabelu 2,7 m způsobí co nejpříjemnější proces.

Model může být nazván úspěšným, to je jen zmatené vybavení - dva téměř identické kartáče. Aby zařízení bylo skutečně univerzální, nebolo by to bolet, kdyby měli majitelé krátkých vlasů štětec s menším průměrem. Případ by také byl užitečný za takovou cenu. Zbytek parametrů zařízení je velmi dobrý.

Philips HP8664 Volumebrush

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 30 mm a trysku pro objem;
 • hmotnost 700 g;
 • cena je asi 3800 rublů.

Trysky obdržely keramický povlak, otáčejí se ve dvou směrech, je zde funkce ionizace, 2 rychlosti a 3 teplotní podmínky. Neexistuje studený proud vzduchu, ale teplý vzduch jemně styluje vaše vlasy. Výrobce dodal model s tryskami s optimální velikostí. Z minus pouze hmotnost, ale jinak je to ideální zařízení, odvážně tvrdí, že je nejlepší.

Remington AS1220

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 38 a 20 mm, trysku na kadeře, rovnání vlasů;
 • hmotnost 332 g;
 • cena je asi 3800 rublů.

Silný vysoušeč vlasů získal tři rychlosti a tři teplotní podmínky, je možné dodat studený vzduch, ionizační funkci. Model zaujme velkým počtem trysek, šňůrou o délce 3 m, krytem a relativně nízkou hmotností. Uživatelé říkají, že učení se s tímto vysoušečem vlasů je snadné, ale pak bude možné udělat styling doma, jako v salonu a velmi rychle, samotné zařízení je poměrně lehké. Mezi nevýhody patří cena (ale v sadě je 5 trysek a kabelka) a zřetelné zahřívání produktu během provozu, ale je to problém mnoha modelů.

Braun AS 530

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 36 a 18 mm a trysku pro objem;
 • hmotnost 410 g;
 • cena od 2600 do 4000 rublů.

Model byl propuštěn již dávno, ale stále velmi populární. Některé po selhání prvního zařízení koupí druhou přesně to samé. Úplatky tento fén za peníze. K dispozici jsou tři teplotní režimy, včetně studeného průtoku vzduchu a pár rychlostí práce. Kabel se otáčí, je zde funkce zvlhčení páry, což zjednodušuje stylování na suchých vlasech (funkce pracuje se všemi přílohami). K dispozici je sítko, které zabraňuje zamotání a poškození vlasů. Významným mínusem modelu je nedostatečná fixace v režimu studeného proudění vzduchu. Pokud obvykle tuto funkci nepoužíváte, nedostatek nebudete pozorovat, ale jinak bude provozní zkušenost negativní. Spojení mezi vysoušečem vlasů a tryskami je pro mnohé velmi křehké. Zařízení zjevně není pro život, ale rok nebo dva s konstantním použitím se bude táhnout. V recenzích uživatelé chválí účinnost a cenu, ale stěžují si na nedostatečnou trvanlivost.

BaByliss AS121E

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 38 a 21 mm, trysku pro objem, rovnání vlasů;
 • hmotnost 460 g;
 • cena od 2600 do 4400 rublů.

Modely BaByliss jsou často označovány jako nejlepší vlasové kartáče. Ano, jsou dražší než konkurenti, ale zde je vše provedeno podle nejvyšších standardů. Pokud si koupíte zařízení pro každodenní styling, pak je asi rozumné zaplatit trochu víc, že? Zahrnuty jsou 4 různé trysky, takže narovnání a položení a zvlnění vlasů jedním zařízením bude fungovat bez problémů. Kulatý kartáč s častým řadou plastových zubů je ideální pro vytváření krásných kudrlin. Ionizace a průtok studeného vzduchu na místě, kabel má délku 1,8 m, je kryt. Vysoušeč vlasů je ideální pro krátké a střední vlasy.

Majitelé dlouhých hustých vlasů často zůstávají nespokojeni s vlasovými kartáči, stěžují si na neúčinnost a zamotání vlasů. Ano, mnoho modelů není navrženo pro stylování dlouhých vlasů, méně než žehličky a prokrvení účinnosti. Ale pokud si vyberete výkonné zařízení a dostanete se na něj, výsledek bude vynikající. Důkaz - ve videu.

Rowenta CF 9520

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 40 mm, trysku pro objem, rovnání vlasů;
 • hmotnost 450 g;
 • cena od 3500 do 4200 rublů.

Tři teplotní režimy, dvě rychlosti, funkce ionizace a otáčení trysek - to stačí k vytvoření stylingu, jako v kabině. Pokyny upozorňují, že model je ideální pro majitele délky vlasů od ramen nebo o málo déle, protože dlouhé vlasy nejsou vhodné. Studený vzduch se ukáže být teplý, ale to je problém mnoha podobných zařízení. K dispozici je také vysoušeč vlasů Rowenta CF 9530 s téměř identickými vlastnostmi, stojí to o něco víc, ale má dvojitý ionizační systém.

Braun AS 330

 • výkon je 400 W;
 • počet režimů - 2;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 36 a 18 mm, trysku pro objem;
 • hmotnost 550 g;
 • cena je asi 2300 rublů.

Zařízení je vhodné pro krátké nebo střední, ale ne husté vlasy. Zařízení je impozantní trvanlivost, praktičnost a pohodlí. Ionizace není tady, ale existuje funkce "rozmístění", která pomáhá vytvářet styling a neházet vlasy. Nevýhody zahrnují pouze věk modelu, ale je to opravdu nevýhoda, jelikož mnoho z těchto zařízení již funguje již 5-7 let? Kromě toho jsou vysoušeče vlasů stále v prodeji.

SUPRA PHS-2050N

 • výkon je 800 W;
 • počet režimů - 3;
 • kompletní s kartáči kulatými a polokruhovými, difuzory, koncentrátory a kleštěmi;
 • hmotnost 250 g;
 • cena od 800 do 1100 rublů.

Rozpočtová verze vysoušeče vlasů, která je vhodná pouze pro krátké vlasy. Je zde studená ochrana proti proudění vzduchu a přehřátí. Dobrá volba pro cestování. Z mín, nikoliv nejvyšší kvality stavby (nebudeme to vinit, jelikož se jedná o kompromis, ke kterému se všichni shodují za takovou cenu) a zbytečnost některých připoutání.

Polaris PHS 1203i

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • jsou k dispozici tři trysky: pro objem a zkroucení, pro základní objem krátkých vlasů, hřeben;
 • hmotnost 510 g;
 • cena od 1200 do 1500 rublů.

Dokončení našeho hodnocení sušičů vlasů je další levný model, který dostal funkci ionizace (to opravdu funguje!) A ochrana před přehřátím. Uživatelé říkají, že normálně můžete použít pouze druhou teplotu, protože třetí je příliš horká a vyschne vlasy a první vám nedovolí vytvořit žádný efekt. Vysoušeč vlasů je docela hlučný, ale současně se vyrovnává se svými úkoly a může být dokonce použit na dlouhé vlasy. Za vaše peníze je velmi dobrá volba.

Nuance vlasového stylingu s vysoušečem vlasů jsou téma samostatného článku. Nicméně, výcvikové videa jsou plné na YouTube - neměli by být žádné problémy, ale naladit se, že první 2-3 pokusy nemusí být naprosto úspěšné, ale když se získá zkušenost, styl bude rychlý a opravdu cool. Stylování se nejlépe provádí na vysušených vlasech.

Který kartáč na vlasy je lepší?

Podíl ve společnosti. sítě:

Efektivní a krásný účes je k dispozici každé ženě, pokud má pro to speciální zařízení - vysoušeč vlasů. Chcete-li koupit opravdu nezbytnou věc, musíte vědět, jaký druh vysoušeče vlasů je lepší, jinak budete plýtvat penězi, čas a poškodit si vlasy.

Proč potřebuji štětec na vlasy?

Takové zařízení je zařízení, které kombinuje funkce známého vysoušeče vlasů a kartáčování. Souprava trysek pro styling a sušení vlasů je zpravidla vybavena vysoušečem vlasů. Díky tomu je vhodné používat zařízení denně.

Výhody:

 • Díky tomuto zařízení můžete snadno a rychle vytvořit potřebný objem vlasů.
 • Tímto nástrojem před ženou se otevřejí další příležitosti - v krátké době vytvářejí komplexní účesy.
 • Kvalitní věc má speciální ochranu před přehřátím, což umožňuje vypnutí přístroje, dokud není účes ukončen.
 • Přístroj má malou hmotnost, takže je výhodné, abyste si s sebou vzali na výlety.
 • Moderní zařízení mají řadu režimů, které umožňují každé ženě vybrat účes, který by vyhovoval její náladě: rovné vlasy bez kudrnu, volumetrický účes nebo kadeře různých průměrů a tvarů.
na obsah ↑

Princip fungování zařízení

Po zapnutí přístroje se kartáč začne otáčet. Takže můžete vlasy narovnat a vyschnout současně. Věřte mi, že to velmi ušetří vaše úsilí a čas. Při výměně trysky nejen můžete vlasy vyschnout a narovnat, ale také vytvořit další účesy. Ale to vše, za předpokladu, že jste schopni správně zjistit, který vysoušeč vlasů je lepší pro vaše vlasy a bude přesně vědět, jak používat tuto nebo tu přílohu.

Jak používat vysoušeč vlasů?

Nezávisle na značce a vlastnostech zařízení je zásada jejich práce přesně stejná, a proto jsou pravidla použití stejná:

 1. Přiveďte fén na vlasy a zapněte jej.

Je to důležité! Tlačítko napájení je nutné stále stisknout. Tato technologie pomáhá vyhnout se zamotávání vlasů a umožňuje náhlé zastavení akce ve správný čas.

 1. Teplý vzduch a rotační kartáč začnou pracovat ve zvoleném směru.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

K dnešnímu dni každý milovník experimentů s vlasy může vybrat požadovaný model kteréhokoli výrobce, protože výběr je opravdu široký. Co bych měl hledat při nákupu tohoto užitečného zařízení, který vysoušeč vlasů je lepší?

Průměr zařízení

Je nutné zvolit správný parametr, aby se zabránilo zamotání vlasů, když je gadget spuštěn.

Je to důležité! Čím delší jsou vlasy, tím větší je průměr přístroje. Tento parametr vždy závisí na délce vlasu.

Napájení

Tento parametr označuje výkon přístroje. Nejlepší výkon pro vysoušeč vlasů tohoto typu je 1000-1200 wattů.

Je to důležité! Napájení - parametr, který musí být nutně zapsán do pasu přístroje.

Kompletní sada

Standardní vybavení:

 • několik kartáčů s různými průměry;
 • parní generátory;
 • curlingové kleště;
 • plochý hřeben.

Je to důležité! Chcete-li, aby vaše vlasy elegantní kadeře a styling to v složitých účesů, je lepší použít speciální kleště. Naše tipy vám pomohou najít nejlepší zařízení. Podívejte se na odkaz a zjistěte, jak si vybrat kadeřavé vlasy.

Je-li součástí balení kromě standardní sady další doplňky, je to pouze doplněk pro tento model, protože vám bude užitečné jakékoliv příslušenství pro vysoušeč vlasů.

Je to důležité! Kartáče s přírodními štětinami mají pozitivní účinek na zdraví vlasů a dělají je lépe upravené.

Je velmi výhodné, pokud jsou všechny trysky ve speciálním sáčku - takže se během skladování neztratí ani nepoškodí.

Je to důležité! Nezapomeňte před zakoupením zkontrolovat, zda jsou všechny trysky pevně uchyceny ke spodní části zařízení. Pokud jsou v této věci chyby, pak je lepší vybrat jiný model.

Teplota ohřevu

Každý ví, že vysoké teploty nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů. Abyste se vyhnuli nadměrnému vysouvání kudrlin, je nutné zvolit správný vysoušeč vlasů. Přístroj s topením, který není vyšší než 60 stupňů, bude optimální.

Je to důležité! Chtěli jste někdy radikálně změnit svůj vzhled? Určitě je těžké se rozhodnout. Moderní technologie přichází k záchraně. Zkuste předběžně vybrat účes v počítači.

Ionizace

Tento režim chrání strukturu vlasů před poškozením způsobeným vystavením vysokým teplotám a poměrně účinně bojuje proti problémům s elektrizujícími vlasy. Vzhledem k tomu, že tento problém je v zimní sezóně velmi častý, mnoho žen hledá zařízení s přítomností tohoto konkrétního režimu.

Parní zvlhčení

Tento režim vám umožní modelovat kudrlinky téměř okamžitě, aniž byste sušili vlasy.

Režim foukání

Vyberte spotřebiče, které mají jiný režim přívodu vzduchu. Každý z nich je určen k dosažení konkrétního cíle:

 • Horký vzduch - k usušení vlasů.
 • Teplý vzduch - pro modelování účesů.
 • Studený vzduch - pro fixaci výsledku.

Je to důležité! Díky foukání studeného vzduchu je dosaženo dlouhodobého fixačního účinku.

Jak vidíte, všechny tři režimy jsou velmi důležité, proto byste měli věnovat zvláštní pozornost jejich dostupnosti při nákupu vysoušeče vlasů.

Přítomnost kabelu nebo jeho nepřítomnost

Mezi výběrem moderních zařízení pro vytváření účesů je fén se šňůrkou a bez ní. Proto je snadné určit, který vysoušeč vlasů je lepší:

 1. Pokud si koupíte zařízení pro cestování, bezdrátové zařízení bude pohodlnější volbou.
 2. Pokud je to potřeba pro domácí použití, vyberte model s kabelem.

Je to důležité! V druhém případě musí být šňůra spirála. To zabrání tomu, aby se během instalace zkroucil.

Materiál

Věnujte pozornost materiálu, ze kterého je zařízení vyrobeno. Nejlepší možností pro vlasy by bylo, kdyby sušič vlasů měl keramický povlak. Tento materiál je s vlasy opatrnější a nevysušuje stejně jako kovové kartáčky na vlasy.

Je to důležité! Ženy rádi experimentují s jejich vzhledem a používají různá zařízení k vytvoření neodolatelného obrazu. V dalším z našich recenzí jsme podrobně řekli, který multi-styler je lepší.

Který sušič vlasů si můžete vybrat: pravidelný nebo profesionální?

Mnoho žen si může vybrat mezi pravidelnou a profesionální vysoušeč vlasů. Jaké jsou rozdíly mezi těmito dvěma typy? - Jsou to následující:

 • Napájení. Profesionální zařízení pracují při výkonu 2400 wattů. Obvyklé - u 800-2400 wattů.
 • Režimy a trysky. Obvyklé zařízení nemá tak velký výběr trysek a režimů. Při standardním provedení: na 4 trysky a 3 teplotní podmínky. Profesionální kartáče na vlasy jsou vybaveny více než 10 tryskami a mají různé způsoby sušení vlasů.
 • Náklady Profesionální přístroje jsou vždy mnohem dražší než běžné vlasové kartáče.
 • Délka kabelu V profesionálním typu zařízení je délka kabelu 3 metry, zatímco v běžném zařízení je 2 metry.

Je to důležité! Nezkušený uživatel doporučuje koupit běžný model vysoušeče vlasů s dostatečným počtem funkcí a příslušenství. Ne každý se dokáže vypořádat se zařízením s velkou silou, a to je plné rychlého poškození vlasů.

Tipy pro vysoušeč vlasů

Aby byl účes skutečně krásný a čistý, je třeba se naučit, jak správně používat vysoušeč vlasů. Užitečné tipy vám určitě pomohou zjistit, kde začít a jak to udělat:

 • Než začnete používat vysoušeč vlasů, naneste na vlasy pěnu nebo gel na speciální účely.
 • Vyberte požadovanou teplotu a průtok vzduchu.
 • Vyndejte trysku nezbytnou pro kadeřnictví.
 • Aby se zabránilo nepříjemnému zamotání vlasů, musí být prameny nijak příliš široké, bez ohledu na délku štětce.
 • Abyste dosáhli velkého objemu vlasů v kořenové zóně, před nanesením vysoušeče vlasů je nutné vlasy vlasy sušit pravidelným vysoušečem vlasů.
 • Chcete-li narovnat vlasy, musíte držet rotační štětec podél pramenů, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.
 • Chcete-li zkrotit konce vlasů, zahřejte je a zastrčte kartáč. Proveďte několik podobných cyklů a dosáhnete požadovaného efektu.
 • Aby vlasy dodávaly lesk, používejte při sušení vlasů kulatý kartáč s přírodními štětinami.
 • Maximální množství dodá speciální trysky - difuzory. Právě tato tryska je nejvhodnější použít pro kudrnaté vlasy.
 • V prvních fázích sušení se doporučuje používat horký vzduch. V poslední fázi, pro fixační akci, vyfoukněte vlasy proudem studeného vzduchu.
 • Neměli byste používat maximální rychlost otáčení kartáče a suché velké prameny vlasů. Je možné dosáhnout opačný účinek na zamýšlený výsledek.
 • Druhá rychlost otáčení je vhodná pro modelování vlasů na tlustých vlasech a první - na tenké.
 • Zařízení uchovávejte ve speciálním kontejneru a příslušenství - v sáčku.

Je to důležité! Je nutné provádět pravidelné čištění vysoušeče vlasů od vlasů a prachu.

Jak často mohu použít vysoušeč vlasů?

Optimální frekvence používání vysoušeče vlasů je 3-4 krát týdně. Režimy s použitím chladného a teplého vzduchu zůstávají v prioritě.

Je to důležité! Nedoporučujeme používat toto zařízení pro styling vlasů každý den. Navzdory všem bezpečnostním opatřením a ochraně jsou vlasy poškozeny v důsledku tření. Aby vlasy vypadaly zdravě a dobře upravené, musíte se o ně dobře postarat. Přečtěte si naše tipy, jak pečovat o vaše vlasy.

Nejlepší vlasové kartáče na vlasy

Věnujeme pozornost hodnocení nejlepších kartáčů na vlasy, které zohlednily zpětnou vazbu uživatelů, specifikace a cenu zařízení. S těmito informacemi vám bude mnohem jednodušší rozhodnout, který sušič vlasů je lepší.

Philips HP8664

Tento model je jedním z nejlepších kartáčů na vlasy za správnou cenu.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 W.
 • Existuje režim ionizace.
 • Zahrnují se dvě trysky o průměru 50 a 30 mm.
 • Otáčení trysek může probíhat v různých směrech.
 • Trysky mají keramický povlak.

Výhody:

 • Rychlý a účinný styling vlasů.
 • Vysoušeč vlasů je snadno použitelný.
 • Štětiny štětce jsou přírodního původu.
 • Pokládání se provádí šetrně.

Nevýhody:

 • Docela krátká šňůra.
 • Vysoušeč vlasů není schopen dát objem vlasů.

Rowenta CF 9320

Náklady na toto zařízení jsou mírně nižší než cena vedoucího našeho ratingu, ale charakteristiky jsou téměř stejné.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 kW.
 • Existuje režim studeného vzduchu.
 • Existuje režim ionizace.
 • Obsahuje dvě trysky o průměru 30 a 50 mm.

Výhody:

 • Ergonomický design.
 • Efektivní styling. Vyrobené vlasy doma s tímto zařízením není nižší styl salonu.

Nevýhody:

 • S dostatečnou hmotností zařízení.
 • I přes existenci režimu studeného proudění vzduchu není studený vzduch slibovaný výrobcem uvolněn. Místo toho proudí proud teplého vzduchu.
 • V režimu horkého foukání se uvolňuje horký vzduch.
 • Trysky nejsou příliš pohodlné a mohou způsobit vytažení vlasů.
 • Příručka k přístrojům obsahuje chyby v popisu.

BaByliss 2735E

Cenný konkurenční model prvních dvou zařízení.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 W.
 • Má dva režimy provozu.
 • Existuje způsob ionizace a foukání studeného vzduchu.
 • Indikátor napájení.
 • Kabel zařízení se otáčí kolem osy, což zabraňuje jeho zlomeninám a ohybům.
 • Přítomnost odnímatelného filtru.
 • Zahrnuty jsou 4 trysky, včetně vysavače na vlasy a náboje.
 • Trysky mají keramický povlak.
 • Kartáče se automaticky otáčejí.

Výhody:

 • Perfektní styl vlasů.
 • Stylovací čas i husté vlasy trvá ne více než 10 minut.
 • Spolehlivé upevňovací trysky.
 • Kartáče mají přírodní štětiny.

Nevýhody:

 • Přístroj je v práci hodně hlučný.
 • Neexistuje smyčka pro zavěšení.
 • Hmotná hmotnost, zejména při delším používání.

Bosch PHA2662

Model má velmi dobré vlastnosti, ale uživatelské recenze jsou nejednoznačné.

Vlastnosti:

 • Výkon - 1000 W.
 • Dva režimy ovládání.
 • Existence způsobu ionizace a studeného obduv.
 • Existuje případ pro uložení zařízení.
 • Ochrana proti přehřátí.
 • Obsahuje 3 trysky.

Výhody:

 • Souvisí s vysycháním a stylováním.

Nevýhody:

 • Dlouhé vlasy při práci se štětcem na vlasy jsou zamotané a nasávány do přívodu vzduchu.
 • Horký vzduch má velmi vysokou teplotu, která velmi dobře neovlivňuje stav vlasů.

Bosch PHA5363

Tento model je nejlevnější ze všech výše uvedených. Nicméně, díky svým dobrým výkonům a zásluhám v práci najde své uživatele.

Vlastnosti:

 • Napájení - 700 W.
 • Má tři provozní režimy.
 • Schopnost regulovat průtok vzduchu a teplotu vzduchu.
 • Existují režimy ionizace a průtoku studeného vzduchu.

Výhody:

 • Pečlivé s vlasy, což je důležité pro tento typ gadget. I po dlouhodobém pravidelném používání se vlasy nerozdělují.
 • Instalace je snadná.
 • Ergonomický design.
 • Dobrá konstrukce a odolný materiál.
 • Lehké.

Nevýhody:

 1. Relativně vysoká hladina hluku.
 2. Jsou případy trysky upevňovacího nástavce pro přetržení.
 3. Průměr velké trysky je poměrně malý.

Je to důležité! Mnoho dívek ráda používá různé zajímavé vlasy. Pokud chcete vytvářet exkluzivní věci s vlastními rukama, máme pro vás velmi zajímavý příspěvek "Jak vytvořit vlasy s vlastními rukama?".

Fén - štětec, který je lepší, hodnocení 10 nejlepších modelů podle recenzí zákazníků

Vysoušeč vlasů - kartáč nebo rotační vysoušeč vlasů se objevil na polích našich obchodů ne tak dávno. Ale okamžitě vyhrál lásku mnoha zákazníků a hodně pozitivní zpětné vazby. A to není překvapující, protože pomocí tohoto snadno použitelného zařízení můžete vytvářet své vlasy jako v profesionálním salonu, aniž byste museli věnovat velkou dobu tomuto procesu a významně ušetřit rodinný rozpočet.

Možnost výběru - drátěný nebo bezdrátový kartáč na vlasy. Funkční redundantní?

Vynaložil jsem spoustu času na silnici, nahradil jsem objemný domácí fén s pohodlnou a kompaktní kartáč na vlasy.

První věc, kterou si sama odfrkla, byla bezdrátová vysoušeč vlasů. Byl jsem zmatený malou silou, která vyžaduje časté nabíjení, minimální funkčnost a nedostatek vyjímatelných trysek.

Možnosti práce ze sítě se ukázaly jako mnohé.

Klíčovými body výběru byly:

 • Kompaktnost a nedostatečná váha;
 • ergonomie;
 • moc (nechtěla bych trávit čas navíc);
 • vyměnitelné trysky pro výběr možností pokládky;
 • možnost volby rychlosti a teploty vzduchu.

Příjemné bonusy byly: keramický povlak a ionizace.

Zvolený Remington AS 1220 měl působivé parametry: vysoký výkon, sadu trysek a dokonce i cestovní pouzdro.

Zjistil jsem, že výběr je úspěšný, ale funkce pro mě byla nadbytečná. Kouzlo keramického povlaku je obtížné odhadnout. Situace s ionizací se zdá být podobná - až do výskytu této funkce, bylo prostě nevědomé potřeby odstranění statického napětí.

Používám pouze velké štětce, zbývající trysky v mém případě nebyly užitečné.

Působivý výkon, skvělá šňůra a pohodlná tlačítka.

Nedávno jsem krátce střihala a začala se dívám na auto-rotační stylisty. Skloněný k zařízení Philips HP8668 3 v 1

Volba výkonu a trysek

Je nutné zvolit si štětec na vlasy - je to jedna z hlavních charakteristik. Určuje maximální teplotu topení a sílu přívodu vzduchu. Pro tvorbu vlasů nepotřebuje moc velký, dostatečný a 600 wattů. Pokud je více - skvělé pro sušení vlhkých vlasů. Dbejte také na teplotu topení. Čím více to bude - tím rychleji vlasy vyschnou a položí se. Existují také některé styly, které odstraňují statickou elektřinu.

Trysky na kartáč na fén by měly být zvoleny s ohledem na požadovaný efekt. Přicházejí v různých průměrech, záleží na tom, jaké kadeře se chcete dostat. Například: elastické malé vlny, volné široké vlny, rovné prameny, spirály a tak dále. Tyto výsledky je možné získat pomocí kleští, topení rukou a kartáčů. K dispozici je také tryska pro rozpojování neúspěšně položených vlasů, pro vytváření vln, potřebujete komponentu s zvlněním. K dispozici je také tryska pro vytváření vodorovných a svislých kadeří.

Výše uvedené trysky jsou nejběžnější, užitečné a stojí za to. Všichni ostatní nejsou tak důležití, protože mnoho lidí je nepoužívá, nebo jen další variantu a nadhodnocenou cenu toho, o němž je napsáno výše.

Kdybych si teď koupil stylu, rozhodl bych se Rowenta. Vynikající výkon: výkon 1000 W, dlouhá šňůra, různé trysky. Mnoho pozitivní zpětné vazby a objednávek, rozumnou cenou.

Vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem pro kudrnaté vlasy

Moje vlasy jsou velmi kudrnaté: pravidelně jsem je musel vytáhnout pravidelným vysoušečem vlasů a všemi druhy žehliček. Toto cvičení bylo nudné a ne vždy vedlo k velkému výsledku. Dlouho jsem snil o zařízení, které by samo činilo toto rutinní práci. Když jsem v supermarketu narazil na model s rotujícím kartáčem Rowenta BRUSH ACTIV, získaným bez přemýšlení. Pozorování konzultanta, že výrobky takového plánu mají krátkou životnost kvůli rotačním tryskám, mě nezastavily.

Můj model je čínský, ale to neovlivnilo jeho funkční vlastnosti. Výhody sušičky se ukázaly být větší než nevýhody:

 • Krabice s polárním průměrem jsou součástí balení: dokonale se vyrovnávají s vytvořením bazálního objemu na kadeře kontrastní délky;
 • Ionizační volba neutralizuje statický efekt - vlasy neležou po stranách, protože nehybridizují. Účes se po obyčejném vysychání vyznačuje jemným zrcadlem - není třeba používat pěny, pěny a balzámy pro styling;
 • zařízení je beztížné a pohodlné - ruka se téměř nikdy neobtěžuje.

Bylo mi s Rovenem přátelé už téměř deset let. Během této doby, odhalil a škodlivost její charakter:

 • přiléhající kartáče se posadí a jsou odstraněny pouze s jistou (někdy významnou) snahou a přítomností obratnosti;
 • regulátor teploty je stále mimo provoz.

Nyní můj kosmetický stroj funguje pouze v poloze nízkého tepla, ale přesto má postavení osobního kadeřníka a spojence v bitvě o krásu.

Model je lakonický a vyvážený: v něm není nic nadbytečné a všechny funkce byly vyvinuty ve prospěch spotřebitele. Je těžké si představit, že tam jsou sušičky na vlasy, lepší než tohle.

Vysoušeč vlasů pro styling vlasů

Vysoušeč vlasů - štětec je vhodný pro stylování na krátkých i dlouhých vlasech.

Účinně kombinuje funkce několika zařízení péče. Když jste si koupili takové zařízení, už nepotřebujete elektrické curlingové žehličky, kadeřníky a žehličku. Dejte krátkému objemu vlasů a pompávejte, dejte dlouhé vlasy do krásných měkkých kudrlin nebo udělejte klasické hladké vlasy - se všemi těmito úkoly se rotační vysoušeč vlasů vyrovnává dokonale.

Vzhledem k vysoké popularitě tohoto zařízení začaly vyrábět téměř všichni hlavní výrobci domácích spotřebičů. Jak pochopit různé modely, které sušič vlasů s rotující kartáč je lepší? Pokusíme se to na to přijít.

Principem vysoušeče vlasů - kartáč je otáčení trysky. Existují modely, kde se rotace automaticky spustí spolu se začátkem vysoušeče vlasů. A tam jsou ty, kde je mechanismus dodáván odděleně od přívodu vzduchu. Je vhodné používat takové modely jako autonomní zařízení pro sušení.

Jak vybrat kartáček na vlasy: 7 pravidel

Pokud chcete, aby vaše zařízení obsluhovalo co nejdéle a nepoškozovalo vaše vlasy, věnujte pozornost těmto vlastnostem:

 1. výkon je hlavní parametr, který určuje provoz zařízení a ovlivňuje pevnost průtoku vzduchu a teplotu jeho vytápění. Obvykle je výkon vysoušečů vlasů s rotujícím kartáčem v rozmezí od 400 do 1100 wattů. Před nákupem se rozhodněte, jak často budete používat vysoušeč vlasů a za jakým účelem? Z toho bude záviset na tom, jak výkonný model potřebujete k nákupu. Pro přidání hlasitosti a snadného stylingu stačí 400-600 W. A pokud máte v plánu neustále suché a zvlněné dlouhé kudrlinky, pak je nutné, abyste přístroj zesílili - od 1000 W;
 2. výrobního materiálu. Je lepší vybrat si vysoušeč vlasů, ve kterém má tělo trysky keramický povlak. Tento typ materiálu přispívá k rovnoměrnějšímu ohřevu celého povrchu a pečlivěji působí na vlasy;
 3. režimem činnosti je rychlost vyfukovaného vzduchu a otáčení kartáče. Vyberte model vybavený několika režimy. Pak si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašim vlasům, v závislosti na jejich délce a tloušťce;
 4. trysky No, všechno je jednoduché - čím více trysek, tím více příležitostí pro experimentování s jejich vzhledu. Obvykle jsou v soupravě pro vysoušeč vlasů zahrnuty několik kulatých trysek pro různé délky vlasů, ploché kartáče pro vyhlazení kadeř a kroutících žehliček. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat pevnost upevnění trysek na rukojeti vysoušeče vlasů. Pokud se drží slabě, vyjíždějí nebo odcházejí - je lepší nechat tento model používat;
 5. Pomocné funkce jsou velmi důležitou vlastností, protože minimalizují poškození způsobené horkým vzduchem a usnadňují styling. Mezi tyto funkce patří ionizace, schopnost dodávat studený vzduch a zvlhčení páry. Při ionizaci jsou vlasy vystaveny záporně nabitým částicím, což snižuje statickou elektřinu. V důsledku toho se stávají hladkými a hedvábnými. Studený vzduch se aplikuje na konci pokládky, aby se výsledek opravil. Zvlhčování parou napomáhá řádně narovnat vlasy a učinit to poslušnější;
 6. potraviny Existují dva typy modelů - ty, které jsou napájeny z elektrické sítě a běží na bateriích. Pokud zvolíte běžný kabelový model, ujistěte se, že délka kabelu není menší než 1,8 m. Modely baterií jsou vhodné pro cestování a cestování tam, kde není možnost používat elektřinu. Dbejte na to, zda je součástí nabíječky;
 7. příslušenství. No, když model obsahuje plastovou nádobu nebo tašku pro příslušenství. To platí zejména pro modely, kde byly při výrobě kartáčů použity přírodní materiály. Takové přídavné zařízení vyžadují zvláštní skladovací podmínky. V opačném případě se štětiny rychle rozbijí a chmýří, což komplikuje proces pokládání.

Správný styling

Nestačí vybrat vhodnou vysoušeč vlasů - kartáč.

Chcete-li získat požadovaný výsledek a užívat si odraz v zrcadle, při používání zařízení dodržujte některá pravidla:

 • Zvolte správný režim provozu. Husté a dlouhé vlasy suché a zvlněné při vyšší rychlosti. Toto je obvykle druhé tlačítko. Chcete-li dávat vlasy z krátkých vlasů, stačí použít první režim;
 • Netahejte prameny příliš široce. V tomto případě kudrlinky nebudou mít krásný tvar, protože část vlasů právě klouzá při sušení. Optimální pro získání pramenů o šířce 5 - 7 cm;

 • vysoušeč vlasů - štětec pro krátké vlasy - je univerzální pomocník při dávkování krásy. Použijte trysky středního průměru. Chyťte prameny od horní části hlavy a větru v různých směrech. Tak se ve účesu objevuje lehká nedbalost a přirozenost;
 • v mnoha modelech je tryska - koncentrátor je součástí balení. Než použijete štětec, který zvedá vlasy u kořenů, vysušte je pomocí vysoušeče vlasů s nábojem. Následný efekt bude trvat déle;
 • navíjení pramenu, zahřejte ji na několik vteřin. Nezapomeňte, že čím více vysoušeč vlasů má, tím rychleji a intenzivněji se ohřívá. Nevyhýbejte se delší dobu, než je nutné, abyste zabránili poškození vlasů;
 • trysky s přírodními štětinami jsou pro vlasy choulostivější, neztrácejí jejich strukturu, dělají je hladší a lesklé;
 • Pokud jste vlastníkem přírodních kudrlin, vyberte si model s tryskou - difuzorem;
 • nezapomeňte, že když používáte vysoušeč vlasů - hubice se zahřeje na vysoké teploty. Při stylování vlasů je pečlivě ošetřete, abyste se nevystavili nebezpečí popálenin.
 • Pokud jste po prozkoumání všech technických podrobností stále nemusíte vybírat štětcem na vlasy - na vlasy věnujte pozornost recenziám zákazníků, kteří již tento přístroj gadget oceňují a vytvářejí osobní názor.
 • Hodnocení nejprodávanějších modelů

  1. Philips HP8664

  Vysoušeč vlasů - kartáč s výkonem 1000 W, keramický povlak a automatické otáčení trysek. Mezi další funkce patří ionizace a možnost volby rychlosti přívodu vzduchu. Cena od 3549 rub. až 5390 rublů

  • Výhody: vysoce kvalitní montáž, kartáče se mohou otáčet v různých směrech, nezaměňovat vlasy, poskytují dlouhotrvající styling.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  2. Braun AS 530

  Výkon 1000 W, tři režimy vytápění, přívod studeného vzduchu a zvlhčení páry. Cena od 2820 rublů. až 4599 rublů

  • Výhody: trvanlivost (někteří zákazníci tento model používají déle než 6 let), funkčnost, nízká hmotnost. Ideální pro krátké nebo střední vlasy. Funkce parní zvlhčování usnadňuje stylování tenkých, zamotaných vlasů, což je činí učenějšími.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  3. BaByliss 2736E

  • Výhody: vybudovat kvalitu a materiál, trvanlivost. Trysky jsou kartáče s přírodními štětinami, jejichž použití dává vlasům přirozený lesk a hladkost. Přítomnost úložného kufru, respektu k vlasům, může být použita jako normální vysoušeč vlasů.
  • Nevýhody: většina uživatelů nebyla nalezena.

  Průměrné hodnocení: 5 z 5.

  4. Philips HP8656

  Výkon 1000 W, keramický povlak, tři režimy provozu, ionizace, průtok studeného vzduchu, pět trysek s přírodními štětinami, napájecí kabel 2 metry. Cena od 3100 rublů. až 5490 rublů.

  • Výhody: režim pečlivého sušení, multifunkčnost, velké množství trysek, plochý kartáč - hřeben pro sušení a ionizující vlasy, přítomnost kabelky pro skladování, vysoce kvalitní tělový materiál.
  • Nevýhody: malý hluk při práci, těžký.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  5. Rowenta CF 9320

  • Výhody: snadné použití, tloušťka trysek zajišťuje perfektní kudrlinky na dlouhých vlasech, pečlivé působení, nevytahuje a nezamotá vlasy.
  • Nevýhody: nedostatek studené teploty v "studeném vzduchu".

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  6. Braun AS 330

  • Výhody: dobrý účinek bazálního objemu, dlouhý napájecí kabel (2 m), nezamotá vlasy, funguje tiše.
  • Nevýhody: žádný ionizační režim.

  Průměrné hodnocení: 4.5 z 5.

  7. Bosch PHA2300

  Výkon 700 W, keramika, dva režimy provozu, dvě trysky, přívod studeného vzduchu. Cena od 1690 rublů. až 3390 rublů

  • Výhody: Kvalita a povlakování, snadná manipulace, schopnost odstranit zuby z kartáče, trvanlivost, kompaktnost.
  • Nevýhody: trochu hluku při práci.

  Průměrné hodnocení: 4 z 5.

  8. Philips HP8662

  Výkon 800 W, tři režimy, ionizace, přívod studeného vzduchu. Zahrnuje štětec a náboj. Cena od roku 1990 rub. až 35890 rub.

  • Výhody: průměrný výkon je skvělý pro časté používání, pohodlný ergonomický tvar rukojeti, poměr cena / kvalita.
  • Nevýhody: s časem chmýří štětiny štětce.

  Průměrné hodnocení: 3.5 z 5.

  9. Philips HP8661

  • Výhody: nízká cena, funkce rotace šňůry, výběr různých způsobů pokládky.
  • Nevýhody: špatně kadeří dlouhé vlasy.

  Průměrné hodnocení: 3 z 5.

  10. Polaris PHS 0746

  • Výhody: lehká, kompaktní, vhodná pro jízdu, vhodná pro střední délku vlasů.
  • Nevýhody: slabé fixační trysky.

  Průměrná cena: 3 z 5.

  Každá dívka chce vždy vypadat okouzlující a dobře upravená. To vám pomůže koupit vysoušeč vlasů - kartáče. Analyzujte, jak často jej plánujete používat, jaké přílohy by měly být zahrnuty tak, aby optimálně odpovídaly délce a struktuře vlasů, jaké další funkce jsou k dispozici, přečtěte si recenze na internetu a vyberte, které zařízení je lepší koupit.

  Při správném používání můžete snadno změnit svůj obrázek a vždy vypadat neodolatelný!

  Jak si vybrat vysoušeč vlasů

  Vysoušeče vlasů byly vynalezeny jako alternativa k tradičním sušičům vlasů po nějakou dobu, dokonce i první sovětské vysoušeče vlasů v krabičce (Aelita, Lokon) v pozdějších úpravách obsahovaly takové trysky na hadici jako štětce a hřebeny. Nyní se na trhu nachází desítky modelů vlasových kartáčů, které se výrazně liší od sebe. Na jedné straně to je dobré, protože vám umožňuje koupit potřebné zařízení za rozumné peníze, na druhé straně je to špatné, protože vás nutí trpět výběrem. Tato příručka pomůže kupujícímu snadno se vyrovnat s výběrem vysoušeče vlasů.

  Řešitelné úkoly

  Chcete-li provést některé specifické funkce, jako je například curling, bude fén trvat déle než elektrické kleště (kolečko). V některých případech, například vyhlazení, může být kvalita výsledku nižší než kvalita usměrňovače (žehlení). Nicméně, aby nebyly shromažďovány celé arzenály domácích spotřebičů pro styling doma, mnozí jsou připraveni na kompromis a vybrat si vysoušeč vlasů.

  Hlavní úkoly, které sušičky vlasů dokáží řešit, jsou sušení, styling, curling a vyhlazení vlasů. V závislosti na počtu trysek určitého modelu se funkčnost rozšiřuje nebo zmenšuje. Ve srovnání s vysoušečem vlasů, na který si můžete nekonečně koupit kartáče, při výběru vysoušeče vlasů byste se samozřejmě měli předem rozhodnout, které přílohy budete potřebovat pro styling. Podle recenzí většina spotřebitelů používá pouze jednu trysku. Také je třeba posoudit, jaký je průměr kartáčové trysky, je zde volba - od kartáčových trysek o průměru 18 mm až po kartáče o průměru 50 mm.


  Charakteristiky

  Vlasové kartáče s malým výkonem (až 400 W) jsou účinné pro stylování krátkých vlasů, stejně jako delší, ale tenké vlasy. A nejméně výkonné kartáče na vlasy (až 300 W) jsou nejkompaktnější - průměr jejich rukojeti mírně přesahuje analogický parametr běžného štětce stylingu, který by pro někoho mohl být nespornou výhodou.

  Počet režimů vytápění (až tři) a rychlosti proudění vzduchu (až dva) ovlivňují snadnost stohování a sušení, stejně jako v sušičce, tím více, tím lépe, ale i náklady na zařízení budou ovlivněny. Pokud si dokážete představit, jaká je hodnota studeného vzduchu pro styling, pak je fén s přívodem studeného vzduchu jen pro vás.

  Chcete-li vytvořit vlastní kadeřnické mistrovské díry, pak velkým počtem trysek pro štětce na vlasy bude potěšením jen vy, ale při nákupu byste měli věnovat pozornost tomu, aby byly trysky připevněny k tělu - jsou pevně fixovány, pohodlně se mění? Kabelka pro uložení může být příjemným doplňkem k velké sadě doplňků pro vysoušeč vlasů. Tyto sady však nejsou levné.

  Uvedeme hlavní přílohy s uvedením jejich účelu, abychom mohli jednodušeji rozhodnout, zda jsou potřebné, nebo ne (na obrázku zleva doprava):

  • tryska-rovnačka je vytvořena jako alternativa k žehlení, dělá vlasy rovné;
  • tipy s přírodními štětinami jsou navrženy tak, aby vaše vlasy zdravý lesk, a soudit podle recenze, oni dělají dobrou práci z toho;
  • kartáčová hlava s kovovou nebo keramickou základnou (tepelná kartáčka) a plastové zuby určené pro kroucení a volumetrický styling;
  • tryska se zasouvacími zuby pro vysoušeč vlasů pomáhá odstranit zvlnění z neho v perfektním stavu;
  • kluzné kleště zkroutí malé kudrlinky nebo zkroutí velmi krátké chlupy;
  • hřebenové trysky jsou určeny pro styling vlasů a rovnání, vyrovnávání;
  • fénové kartáče s koncentrační tryskou se používají jako vysoušeč vlasů pro přidání objemu do kořenů a cílené sušení;
  • tryska-difuzor, s řádným použitím, dává spodní objem.
  Pokud zamýšlíte použít několik kartáčových trysek, měli byste se podívat na informace o různých povlacích používaných jako základ trysek (nejmodernější jsou turmalín a keramika), stejně jako materiály štětin. To vše je podobné materiálům používaným pro běžné stylové kartáče.

  Otáčející se trysky ve vysoušeči vlasů snižují počet kroků rukama, urychlují a zjednodušují stylingový proces, ale k práci s nimi je třeba se naučit, jak je správně používat. Naplánujte dostatek času, aby první instalace vyplnila ruku, a zařízení bude potěšeno pouze.

  Pěkný doplněk ke základním funkcím vysoušeče vlasů může být další funkce:

  • kabel se otáčí v místě jeho připevnění k tělu, což zabrání jeho kroucení během provozu,
  • tam jsou nohy nebo základna, které mají být umístěny na rovný povrch tak, aby se neotáčela a nespadla,
  • smyčka pro zavěšení,
  • silikonové, pogumované a jiné protiskluzové rukojeti nebo vložky na nich,
  • ochrana proti přehřátí, aby nedošlo k spálení v případě selhání zařízení,
  • Ionizace s pomocí zabraňuje negativnímu vlivu horkého vzduchu na strukturu vlasů, odstraňuje statickou elektřinu a dodává přirozenému lesku.

  Vysoušeče vlasů s napájecím kabelem delším než 2,5 metru umožňují, abyste si při výběru zařízení skutečně nepomysleli na umístění prodejen v bytě.


  Ergonomie, design

  Pokud vzhled fénového kartáče není pro vás lhostejný, pak se nemusíte bát, v současné době na trhu nabízejí výrobci fénové kartáče s širokou paletou barev a designů. Můžete se například podívat na zařízení, hlavní barvu těla, která není černá.

  Cena vysoušeče vlasů může být v rozmezí od 890 do 4699 rublů, v závislosti na počtu dalších trysek, funkcí a provozních režimů, stejně jako na výkonu. Výrazný vliv značky na cenu konkrétního modelu je patrný.

  Nejdražší modely (od 2500 rublů) jsou nejčastěji výkonné, mají rotující trysku, jsou vybaveny jedinečnými funkcemi (například zvlhčování parou) a většinou pečlivě stylovými vlasy a jsou obvykle nejnovější v produktové řadě výrobce.

  Modely jsou o něco levnější (2000-2500 rublů), pokud jde o klíčové parametry, nejsou nižší než ty drahé, ale nemusí mít tolik doplňkových funkcí nebo příloh a mohou být také uvolněny na trh dříve.

  Střední kartáče na vlasy (1300-2000 rublů) mají průměrný výkon a jsou vybaveny dvěma až čtyřmi tryskami nebo jednou tryskou, avšak rotujícími nebo dvěma dalšími doplňkovými funkcemi.

  Fenové kartáče spodního cenového segmentu (až 1300 rublů) nejčastěji obsahují jednu trysku bez rotační funkce v arzenálu, a tudíž spíše úzká specializace - buď k položení, nebo k ohybu, nebo narovnání. Jejich výkon je také nízký. Přestože mezi těmito modely je možné zvolit multifunkční zařízení z levných značek.

  Souhrnně lze tvrdit, že kartáč na vlasy je vhodný pro vlasy libovolné délky, aby:

  • k suchu
  • dávat hlasitost
  • k položení,
  • přidat lesk
  • zakřivení špiček pramenů,
  • vytvořit měkké nebo elastické kudrlinky,
  • vyrovnat (hladké) vlasy,
  • odstraňte statickou elektřinu.

  Pokud je zapotřebí pouze jedna z funkcí, ušetříte peníze výběrem možnosti rozpočtu nebo naopak, vynakládejte peníze na udržení zdravých vlasů nebo vyzkoušejte nové funkce na trhu. Pokud nejste připraveni vybrat jednu věc, ušetříte peníze tím, že zakoupíte další doplňky namísto celého arzenálu jednotlivých zařízení.

  Můžete zkrátka říci o volbě vysoušeče vlasů, stejně jako o výběru jiných domácích spotřebičů - hlavním důvodem kupujícího je pochopit vlastní potřeby a možnost jejich uspokojení již pravděpodobně existuje na trhu.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy