logo

Jaká barva vlasů si vyberete držitele hnědých očí

Smrtelní a temperamentní majitelé tmavé duhovky, které se vždy vyznačují kouzelným vzhledem. Často se jedná o otevřené, zábavné, smyslné lidi, připravené na všechno nové, uctívání překvapení, experimentů. Přírodní odvaha vám umožní uspět ve všech snahách. Dobrá mysl, intuice pomáhají při řešení obchodních a rodinných problémů. Dívky se světle hnědými očima jsou méně rozhodující, zasněná, někdy i na milost svých vlastních fantazí. Klasická kombinace je červené vlasy a hnědé oči. Ale v závislosti na odstínu existuje mnoho možností kombinace barvy kudrlin a propíchnutí tmavých očí.

Barevné funkce

Dívky s hnědými očima se nacházejí ve všech typech barev. Ale nejčastěji jde o osudnou zimu a ohnivý podzim. Jaro a léto se vyznačují jemnými prvky, očním odstínem v blízkosti čaje, olivového oleje, zeleně. Nasycené tmavé duhovky jsou přítomny v kontrastním vzhledu.

Vlastnosti:

 • dobře se mísí s různými podtóny pokožky - porcelán, sněhově bílá, zlatá, opálená;
 • To jde dobře s pihami v blondýnách, hnědými vlasy, brunetkami a samozřejmě s červenými hlavičkami;
 • obočí by měla být vyjádřena, rámce pro oči by měly být 1-2 tóny tmavší než barva kudrlin, brunetky malovat oblouk tmavě hnědý;
 • výrazné tmavé oči, je důležité harmonizovat správný make-up, je nepřijatelné současně zdůrazňovat make-up očí a rtů;
 • kůže na obličeji vyžaduje pečlivou péči, projevy defektů - zarudnutí, vyrážky jsou nepřijatelné, tón by měl být hladký a bezchybný.

Barevné výhody:

 • rysy obličeje jsou výrazné i bez make-upu;
 • Můžete experimentovat s různými odstíny vlasů od běleného blondu až po barvu krkavého křídla;
 • jasné a světlé barvy v obleku oblečení, dělají obraz měkký, ženský;
 • Šperky mohou být vybrány ve zlatě, dávají energii, sebevědomí.

Nevýhody:

 • Make-up by měl odpovídat konkrétní příležitosti, nasycené barvy v denní make-up budou vypadat vulgární;
 • Vyhněte se použití prodloužených řas, přidání svazků na dlouhé, silné řasy vytvoří umělý loutkový obraz;
 • v přechodu z tmavších odstínů světla na světlo je lepší obrátit se na profesionály pro vícebarevné barvení.

Rada Je třeba se vyvarovat monochromatických obrazů v oděvech, zejména červené, bílé, černé, doporučuje se zředit neutrálními šedými modrými odstíny.

Paleta barev

Nejlepší stylista je příroda, přirozená barva vlasů je považována za optimální. Ale touha po změně nás neustále hledá nové aspekty, obrazy. Správně zvolený odstín vám umožní změnit vzhled, je důležité znát základní tajemství barvy.

Hazel

Obvykle má přirozená barva paletu tlumené červené až kaštanové. Chcete-li zvýraznit vnější data, je lepší zůstat na světle, přirozené paletě blonďatých i měděných odstínů. Pro dívky s teplým tónem pleti jsou vhodné zlaté pšeničné tóny a cappuccino. Také úspěšná bude barva bronzu, karamel. Výsadou jsou všechny měkké, tlumené, teplé tóny. Měli byste se vyhnout pěnění, světle hnědé, černé, dávají pokožce nezdravou šedou barvu, vypadají vybledlé, nevýrazné.

Základní odstíny:

Pro dívky se světle hnědými očima jsou vhodné shatush, balayazh a zvýrazňující techniky. Kategoricky není jejich možnost zbarvit jasné barvy duhy, stejně jako zbarvené bílé prameny.

Tmavě hnědá

Průměrná intenzita pigmentace umožňuje přidat paletu gaštanu a čokolády. To je nejvíce vyhraná barva, když chcete namalovat prameny v bohatém červeném tónu s červenými odstíny. Dívky s porcelánovou kůží mohou používat modro-černé, zdůrazní fatální vzhled. Všechny hluboké odstíny tmavého kaštanu, kávy a karamelu budou úspěšné. Pro ty, kteří chtějí získat jasný záblesk, můžete použít radikálně bílou barvu, následovanou tónováním v perlu a přidáním jemných zlatých zvýraznění.

Základní odstíny:

 • celá paleta čokolády od mléka až po hořkost;
 • červené odstíny - granátové jablko, mahagon, burgundi;
 • jasná matka perlové blond.

Můžete použít různé techniky zbarvení, monochromatické, zvýraznění, ombre nebo výběr jednotlivých oblastí. Tmavě hnědé oči budou v souladu s jahodami, tyrkysovými, ohnivými červenými pruhy. Ale takové obrazy vyžadují pečlivou péči, používání masky, oleje, spreje, jinak vypadají vlasy nudné, bez života.

Černá

Dívky z přírody mají tmavé vlasy, hlavní úkol - zdůraznit rysy vzhledu. Majitelé tmavé kůže a teplý podtón budou vyhovovat paletě kaštanů. Právě tyto odstíny přinášejí do obrazu měkkost a ženskost. Bílá kůže a černé vlasy - Win-win klasická volba. Pokud si přejete, můžete jít na blondýnu, ale pouze za pomoci profesionálních řemeslníků.

Po bělení je tónování v nordických a perlových barvách povinné, jinak bude vidět žlutá barva. Přírodní hnědé odstíny, stejně jako měď, pšenice, zlato, nejsou vhodné. Můžete použít červenou a červenou, celá oheň paleta bude úspěšná.

Základní odstíny:

 • kaštan, čokoláda;
 • modrá černá švestka;
 • platina a nordic blond;
 • červený, růžový strom.

Pozor! Dívky s černými očima jsou monochromatické barvy, stejně jako kontrastní upozornění. Můžete se obrátit na techniků, včetně 2-3 tónů jedné palety.

Volba barvy závisí na typu barvy

Pro hnědé oči je také důležité vzít v úvahu barevný typ vzhledu, abyste dosáhli holistického a harmonického obrazu.

Světlá kůže:

 • Jaro má průhlednou slonovinovou kůži, která se setkává se světle zlatou ruměnou. Hnědé oči jsou prezentovány v ořechové a čajové škále, se zelenými odstíny. Vhodné barvení pro přirozené blond, pšenici, med, aby se dostaly lehké kudrlinky. Ti, kteří chtějí přidat červené tóny, upřednostňují paletu mědi. Pro ženy s hnědými vlasy bude jantarová, tmavá karamelka nejlepší volbou.
 • Léto má bledou kůži, ale vždy s chladným tónem. Oči jsou také světlý čaj nebo zeleně-hnědý. Chcete-li zvýraznit externí data, je třeba věnovat pozornost paletě studené barvy. Doporučuje se použít blond, kaštan, zvýraznit funkce obličeje a obnovit barvu pleti. Vypadá skvěle platina, písek, perla blond. K dosažení přirozených odstínů se hodí: olše, světle hnědá, ořech a čokoláda.
 • Zima s bledou porcelánovou kůží jde ultra černě, modro-černá, švestka, tmavý kaštan. Můžete se také proměnit v blondýnu pomocí ultracold popelce, světlo blond, je důležité vyloučit jakékoliv zlaté nebo měděné inkluze, jinak pokožka vypadá nezdravě.
 • Podzim je často obdařen světle hnědými nebo tmavě hnědými očima, zlatou kůží, s projevujícími se pihami. Celá paleta červené a kaštanové je perfektní. Jedná se o měď, jantar, karamel, espreso, mléčnou čokoládu.

Tan:

 • Zima s hnědými očima je vhodná: mrazivý a tmavý kaštan, mléko, hořká čokoláda. A nekompromisní černá může vizuálně dělat starší, upozornit na nedostatky na obličeji - tmavé kruhy, nerovná pigmentace. Je nepravděpodobné, že bílé prameny, které vizuálně zdůrazní dokonce i nevýznamné vrásky, se stanou ornamentem.
 • Na podzim jsou všechny odstíny plamene a mahagonu. Dokonale vyrazí tmavou kůži, zaměří se na tmavé oči. Konečný "ne" je třeba říci pro tóny mrkve, stejně jako bílé a jasné.

Pravidla výběru v závislosti na tvaru obličeje, délce a struktuře vlasů

Než se rozhodnete pro barvu, musíte věnovat pozornost vlastnostem vlasů. Dívky s černými očima mají obvykle spíše hustou strukturu kmenů; tmavě hnědé a světle hnědé kadeře jsou měkčí, zářící, ale někdy jim chybí objem. Jednoduché tipy určí optimální barvu s přihlédnutím k individuálním charakteristikám.

Doporučení pro výběr barev:

 • Chubby by měl věnovat pozornost víceúrovňovému barvení pomocí palety pšenice a kaštanu. Pro dívky s trojúhelníkovým oválným tvarem si vyberte z gaštanových, blond a měděných odstínů. To bude harmonizovat proporce.
 • Majitelé čtvercových a diamantových oválů potřebují používat kontrastní tmavé prameny obličeje, aby dosáhly jemných, hladkých čar. Hnědé oči s dokonalým oválem mohou bezpečně experimentovat. Jsou vhodnými středními odstíny pšenice a mědi, také kardinálově modro-černá nebo bílá.
 • Pro krátké vlasy byste si měli vybrat víceúrovňové barvivo s jasem, světle hnědou, kaštanovou, čokoládovou, vlašskou.
 • Majitelé středně dlouhých kadeří se mohou zabývat přirozenými blondýnky, cappuccinem, karamelou, ze všech odstínů blízkých přirozené.
 • Kudrnaté vlasy vypadají skvěle v mědi a ohnivých tónech, hustá hlava zvýrazní hloubku barvy.
 • Pro extrémně dlouhé kadeře si můžete vybrat Nordic blond, popel, černý. Pokud je struktura kmenů tenká, porézní, použijte několik tónů pšenice nebo čokolády, abyste dosáhli požadované hustoty, objemu.

Jak si vybrat barvu vlasů

Chcete-li rychle změnit barvu, můžete provést nenapravitelnou chybu hádat s tónem. Abyste neupravili kadeře po neúspěšné transformaci, měli byste znát nějaké tajemství.

Jak zvolit barvu:

 1. Je nutné určit typ barvy, každá značka má doporučenou paletu pro jaro, léto, podzim, zima.
 2. Pro dramatickou reinkarnaci brunetky v blondýně, od červené do blond, musíte kontaktovat velitele. Technika barvení vyžaduje zkušenosti a znalosti, aby se zabránilo výsledné zelené a oranžové prameny.
 3. Hnědé oči potřebují odrazit své přirozené odstíny pramenů, zesvětlení nebo ztmavnutí ne více než 2-3 tóny, kardinální barvení nepříznivě ovlivní strukturu vlasů, po agresivní expozici bude muset obnovit více než jeden měsíc.

Hnědé oči byly vždy považovány za symbol smyslnosti, tajemství. Při zbarvení kudrlinky stojí za to zvážit vlastnosti obličeje, barevný typ vzhledu. Bohatá volba vám umožní pravidelně měnit barvu, vytvářet harmonický obraz.

Čerstvé a trendy nápady na barvení vlasů:

Jaká barva vlasů je vhodná pro hnědé oči?

Výběr barvy vlasů pro hnědé oči je nutný s ohledem na mnoho faktorů: tón pleti, barvu očí, obočí a dokonce věk. Kombinováním těchto nuancí si můžete najít dokonalou možnost malování.

Zvažte barvu pleti

Existuje jedno důležité pravidlo: protože hnědá barva je teplá, barevný rozsah pro malování by měl být vybrán z teplé palety - žádné studené odstíny nejsou povoleny. Nezapomeňte, že teplé barvy se získávají smícháním žlutých a červených odstínů a studené barvy pocházejí z modré barvy.

Při výběru barviva na vlasy je tón pleti hlavním faktorem, který je třeba věnovat pozornost.

Skvělá kůže

Barva vlasů pro hnědé oči a spravedlivou pleť by měla být zvolena v lehkém světle. Tato kombinace je typická pro lehký, elegantní a ženský obraz.
Pro ženy s příznivou kůží je vhodnou volbou měkký písek, kaštan, mléčná čokoláda, lehká blond, karamel. V tomto případě můžete pro kontrast snadno odlehčit pouze špičky vlasů.

Vždy módní a nezapomenutelná možnost pro dívky s hnědými očima a slušnou kůží - černé vlasy. Ale se všemi jeho ctnostmi, černá dělají viditelné nedostatky pokožky (akné, pigmentace, akné jizvy), takže je musíte pečlivě používat, mít bezchybnou a zdravou pleť.

Předpokládá se, že bez hnědých očí je bez výjimky vhodná červená barva vlasů, ale to není úplně pravda. Podívejte se blíže na tón pleti. Pokud má studený růžový odstín, můžete použít celou škálu červené barvy. Jasně červená oči budou ještě jasnější, budou hrát s novými barvami, vytvoří zcela nový obraz. Tvář na pozadí medových zámků vypadá svěží a mladá, takže se můžete těšit na všechny zlaté, jantarové a světle červené tóny. Pokud má pokožka teplý nažloutlý nebo olivový odstín, pak jasně červená, pravděpodobně nebude fungovat. Je lepší věnovat pozornost krásným zlatým odstínům barvy kaštanu.

Majitelé hnědých očí a slušná kůže se nedoporučují:

 • nadměrné bělení;
 • vše je studené bílé;
 • odstíny purpurové (švestka, třešeň, lilek);
 • platinové a popelové barvy.

V opačném případě se vaše kůže může stát nepříjemným nazelenalým odstínem.

Tmavá kůže

Exotická krása dívek s tmavou kůží a hnědými očima je vždy předmětem obdivu a závisti. Obraz odvážné, silné, fatální krásy je vytvořen. Příroda, se vzácnými výjimkami, dává ženám tmavou pleť s tmavými vlasy. Musíte vzít v úvahu tento návod a pokusit se nezkazit přirozenou dokonalost obrazu, i když chcete zásadní změny. Chcete-li zvolit správnou barvu vlasů pro hnědé oči a tmavou pleť, použijte následující tipy:

 • v žádném případě nepoužívejte plné vlasy zesvětlující a popínavé odstíny;
 • neváhejte použít odpovídající barvu kaštanu a všech jeho odstínů;
 • experimentujte s celou řadou čokoládových barev;
 • dodat svému oku lesk, zbarvovat vlasy pomocí karamelu nebo módních načervenalých odstínů;
 • Obnovte svůj obrázek zvýrazněním jednotlivých pramenů v barvách světlejších vlašských ořechů nebo pšenice.

Tato pravidla platí také pro ty, jejichž pleť se ztmavne v důsledku opalování v létě nebo po návštěvě solária.

Vezměte si stín hnědé oči

Tato bohatá a tajemná hnědá barva má obrovské množství odstínů, které také ovlivní výběr barviva na vlasy. Chcete-li vytvořit svůj jedinečný a dokonalý obraz, musíte vzít v úvahu odstín vašich hnědých očí.

Zde je jednoduché pravidlo: lehčí tón očí, lehčí a měkčí barvu vlasů. A naopak - pro tmavé odstíny očí, vyberte tlusté, hluboké tmavé barvy.

Lehké medové stínové oči

Vždy můžete najít vhodnou barvu vlasů pro světle hnědé oči. Nechte si vlasy jemnými jantarovými a karamelovými tóny. Světelně červená a krásná barva hořčičných vlasů pro medově hnědé oči - také skvělý nápad.

Vyhněte se jasným koncentrovaným barvám, protože na jejich pozadí vaše krásné oči mohou zmizet, ztrácejí svůj záblesk. Experimentujte s následujícími barvami: mléčnou čokoládou, gaštanem, medem, lískovým oříškem, písčitým.

Tmavé oči

Nebojte se použít černý, kaštan a jeho světlé odstíny - vyhovují tmavě hnědé oči. Tmavé, jasné, nasycené barvy budou vypadat skvěle a zcela přirozené. Téměř černé oči vypadají skvěle na pozadí třešní nebo ohnivých červených kadeří, barva tmavé mědi je také vhodná.

Zeleně hnědé oči

Zelená záře v dávných dobách byla považována za magickou a její majitelé byli známí pouze jako čarodějky. Ve starých portrétech západních umělců mají dámy s hnědými očima a záhadným zeleným leskem vždy krásné tmavě načervenalé vlasy. Pokud jste majitelem takového vzácného odstínu, zkuste zdůraznit svou krásu intenzivními čokoládovými vlasy. Moderní tmavě červené vlasy pro zelené hnědé oči budou prostě neodolatelné.

Pokud nejste připraveni na takovou dramatickou změnu, zkuste parciální zbarvení nebo zvýraznění jednotlivých pramenů v doporučených tónech, možná to bude začátek vaší reinkarnace.

Zvažte barvu obočí

Při výběru odstínu pro barvení vlasů je důležitá také přirozená barva obočí. Zde je jednoduché pravidlo - musí odpovídat barvě obočí nebo být co nejblíže. Barvení vlasů, musíte se přizpůsobit a obočí - jediný způsob, jak můžete dosáhnout krásného a harmonického obrazu.

Někdy dívky úplně bělí vlasy a zapomínají na obočí. Obočí tmavé barvy nevypadají blonďatě zcela přirozeně, proto je lepší provádět takové experimenty.

Černé nebo kaštanovité obočí jsou velmi vhodné pro jasně červené vlasy.

Zvažte tvar obličeje

Dokonce i tvar obličeje hraje roli při výběru barviva pro vaše vlasy. Krásné oči se správným oválným tvarem obličeje mohou být záviděny, protože vyhovují libovolné barvě vlasů, které si vybraly, podle typu jejich vzhledu.

Dívky se čtvercovým nebo kulatým obličejem by si měli vybrat barvu tónu tmavší, než je požadováno. Tmavé odstíny dávají tváři jemnější úlevu.

Neváhejte volit červenou barvu všech odstínů nebo karamel, pokud máte trojúhelníkový obličej.

Podíváme se na věk

V každém věku najdete módní barvu vlasů pro hnědé oči. A je zcela přirozené, že mladé dívky s hnědými očima a zralé ženy budou mít stejnou barvu vlasů. Co je vhodné pro mladé lidi ve středním věku, může být směšné a nevhodné.

Stylistky doporučují ženám starším než 40 let, aby se vyhnuli černé barvě, což způsobuje, že tvář je starší a vrásky výraznější. Snažte se nepoužívat jasně červené barvy a pokud je to vaše přirozená barva, mufle a změkčte červené odstíny. V tomto věku musíte použít světlejší a jemnější barvy, než jste zvyklí (lehký kaštan, káva s mlékem, zlatá červená).

Chcete-li vypadat mladší, ženy s hnědými očima by si měly vybrat složité techniky pro malování vlasů, jako je barvení, shatush, zvýraznění, balayazh, brondirovanie. Dnes je nejen krásná, ale i módní volba.

Časté zbarvení může poškodit vlasy. Pak, abyste získali zajímavý odstín, můžete použít domácí prostředky - odvar z cibule, ořech, silný odvar z farmacie heřmánek. Tyto výrobky dodávají vlasům lesk a pomáhají obnovit pružnost a krásu.

V jakých případech ženy po 50 nežádoucích vlasových barvách doma?

 1. Pokud máte šedé vlasy, výsledek barvení vás může překvapit nepříjemně. Konečná verze se bude lišit od verze uvedené na obalu.
 2. Jasná barva upozorní na vrásky a uvidí všechny chyby, které byste chtěli skrýt.
 3. V případě nesprávně zvoleného nátěru, pigmentu a dalších skvrn se dostanou do popředí, bude ještě patrnější.

Věřte svým účesům profesionálům a můžete se vyhnout mnoha problémům.

Pokud je pro vás ještě těžké provést konečnou volbu, měli byste se podívat na fotografie slavných hnědých očí. Natalie Portmanová, Britney Spears, Jessica Alba, Keira Knightley, Rihanna a Beyonce - to není úplný seznam majitelů hnědých očí. Profesionální stylisté pracují na obrázku každé hvězdy, měli byste pečlivě prozkoumat jejich vlastnosti a používat podobné barevné kombinace.

Jaká barva vlasů je vhodná pro lískové oči?

Nejběžnější barva očí u žen je hnědá. Bohatější stín, hlubší a bezvýrazný vzhled. Dívky s populární barvou očí vypadají tajemné a sexy. Jsou schopni zapálit oheň a vzbudit nezapomenutelný vzrušení. Výrazný vzhled bude hlubší, pokud budete věnovat pozornost výběru barevných kudrlin. Pak bude obraz vypadat úplněji a pátrat.

Určete odstín očí

Než se rozhodnete pro barvu pramenů, věnujte pozornost jasu očního stínu. Majitelé lehkých hnědých očních pramenů mohou být ztmaveni o více než 3 tóny. Příliš jasné vlasy nebudou schopny zdůraznit takový odstín. Nejvýhodnější možností je výběr jantarové, karamelové nebo zlaté medové barvy. Dívkám s tmavší barevnou paletou se doporučuje použít gaštanovou nebo čokoládovou barvu.

Zvažte tón pleti

Důležitým kritériem při výběru vhodné barvy vlasů je přirozený tón pleti. V tomto případě je hlavním úkolem zdůraznit individualitu každé dívky.

1. Dívky s hnědými očima s čokoládovou kůží by neměly přemýšlet o dramatických změnách a přetvořením pramenů ve světle. Horká čokoláda a kaštanové tóny podle přírody jsou určeny pro dívky s tmavou kůží. Jsou ideální vlasy tmavé - kaštanové, mléčné - káva, granátová barva. Na druhé straně černá barva pramenů změní okouzlující obraz dívky s tmavou kůží na agresivnější. Proto ředění světla pomůže ředit tmavý tón vlasů. Pruhy světlých a karamelových odstínů podstatně obnovují obraz.

2. Hnědé-eyed dívky se spravedlivou kůží je lepší vybrat odstíny červeného nebo lehkého kaštanu. Je třeba upřednostnit studené odstíny kaštanu nebo středně blond.

Lehká kůže v kombinaci s černými vlasy nebude vypadat docela harmonicky. Můžete si vybrat bohaté barvy, hlavní věcí není zastavit výběr na paletě popela. Tyto barvy jsou zcela vyladěny s hnědým odstínem očí. Pokuste se pečlivě se světlými barvami. Studená blondýnka je také nepřijatelná pro dívky se slušnou pleťou.

Přírodní vlasy jsou ideální volbou

Přírodní tmavé vlasy jsou ideální pro hnědé oči. Tyto dívky jednoduše vytvářejí dobrý a jedinečný obraz. Barva vlasů dobře harmonizuje s barvou očí. Jasná rtěnka pomůže zatemnit krásu hnědých očí.

Majitelé hnědých očí se hodí do bohatých odstínů červených vlasů. Je důležité, aby pokožka byla bezchybná. Pak bude mít jasnou barvu vlasů, čímž bude mít hnědé oči větší sytost. Stojí za to odmítnout podtržení obočí tužkou, protože obraz by měl být co možná nejpřirozenější.

Dívky s jasnými vlasy by se měly zaměřit na oči, aniž by zatížily rty světlem rtěnkou. Pak bude obraz přírodní a okouzlující.

Hnědovlasí lidé si mohou dovolit experimentovat s vlasy, vytvářet světlé prameny nebo tmavé vlasy. Tato barva vlasů zdůrazňuje plnost hnědých očí. Zlaté prameny na koncích vlasů zvýrazní hnědé oči a zdůrazní jejich krásu.

Neúspěšné kombinace

Odborníci doporučují, aby se zabránilo zbarvení v odstínu popela. Jsou v souladu s barvami modrých a šedých očí. Dívkám s tmavou kůží se doporučuje, aby nepoužívali zlatou měď a karamelovou barvu. Majitelé spravedlivé kůže by měli odmítnout zdůraznit. Pokud je potřeba použít hořčičku nebo popelovou barvu, doporučují se malé barvy během barvení. Dívky s tmavou kůží se zlatou kůží by neměly používat popínavé a světlé odstíny blond.

Populární trendy

Možnost přeměny dívky s hnědými očima je neomezená. Nejoblíbenější technikou je barvení. V tomto případě se používá více než dva odstíny, což dává originalitě obrazu.

Pro holčičky s hnědými očima je vhodné barvení špiček vlasů v jasných barvách. Nejdůležitější bude kombinace kaštanově zbarvených vlasů s pšenicí a zlatem.

Barvení může být prováděno po celé délce, část pramenů nebo třesků. Nejoblíbenější barvicí technikou pro hnědé oči je technika ombré. Pak je hladký přechod z jedné barvy na druhou.

Pro tmavou pleť vybírejte odstíny kaštanu s přechodem na barvy brandy. Ale zástupci fair skin mohou vyzkoušet kombinace s medovými odstíny.

Pro ty, kteří jsou rozhodněji nastavena technika barvy "Ombre". Toto zabarvení se provádí na vlasy rovnoměrné barvy s přechodem na jasnější. Tento typ barvení je ideální pro lehkou pokožku a hnědé oči.

Hnědé oči. Jaká barva vlasů je vhodná? 70+ Fotky

Mnoho dívek, které chtějí změnit svůj obraz.

Moderní ženy věnují velkou pozornost jejich vzhledu, chtějí vypadat stylově, módně, krásně. Při vytváření perfektního obrazu je barva vlasů pečlivě promyšlena, což bude úspěšně kombinováno s barvou očí, tónem pleti, správně vybraným make-upm apod.

Mnoho dívek, kteří chtějí změnit svůj obraz, mají zájem: pokud jsou oči hnědé, jaká barva vlasů je pro ně vhodná?

Hnědé oči. Jaká barva vlasů je vhodná?

Jednoznačná odpověď neexistuje, protože existuje mnoho nuancí, které jsou důležité při výběru barvy vlasů. Zvažte otázku podrobněji.

Hnědé oči poskytují vzhled "tepla", na tomto základě je třeba upřednostňovat jemné a teplé tóny, které to zdůrazní. Při výběru barvy vlasů pro ženu s hnědýma očima je třeba vzít v úvahu nejen odstín očí, ale také barvu pleti.

Vedoucí stylisté mají speciální znalosti o výběru barvy vlasů pro hnědé oči, doufáme, že tyto tipy budou užitečné pro vás.

Tmavá kůže a hnědé oči - barva vlasů

Není žádným tajemstvím, že na ulici vidíme dívku s tmavou kůží a hnědými mandlovými tvary, nevědomky upozorňujeme na exotickou krásu. Ve většině případů je přirozenou barvu vlasů u žen s hnědými očima černá.

Vzhledem k tomu, že takový vzhled je sám o sobě považován za světlý a mimořádný, zavedení radikálních změn může způsobit, že obraz bude těžší. Odborníci nedoporučují ženám s tmavou kůží uchýlit se k úplnému osvětlení vlasů.

Chcete-li, aby obraz byl "jasný a chutný", je třeba použít odstíny od bohaté tmavé až po jemnou mléčnou čokoládu. V kombinaci s tmavou kůží budou vypadat skvěle všechny odstíny kaštanu.

Zvýšení hlasitosti lze dosáhnout světlem tónováním pomocí červených odstínů. Chcete-li obnovit obraz a získat zářivý vzhled hnědých očí, použijte poznámky z medu nebo karamelu.

Lehká kůže a hnědé oči - barva vlasů

Obvykle ženy s hnědými očima s medem nebo zlatými očima jsou majiteli červenohnědých nebo světle hnědých vlasů. Pro barvení vhodné jantarové, měděné a zlaté odstíny.

Hnědé oči vypadají skvěle na pozadí červených vlasů, lískových odstínů, karamelu a mléčné čokolády.

Blondýnky s hnědými očima - styl nebo znak špatné chuti?

Jasná blondýnka s hnědými očima vypadá originální, exotická a není známá! Někdo je s tímto obrazem potěšen a někdo považuje to za znak špatného vkusu.

Podle guru stylu Eveliny Khromchenkové je přeměna z brunetky na blondýnu bez zohlednění důležitých faktorů (tón pleti, znaky vzhledu atd.) Chybná a ne vždy vede k dosažení požadovaného výsledku.

Pro majitele hnědých očí, nadměrné bělení vlasů a používání studených blond odstínů nejsou vhodné. Nejlepším řešením je barva měkkého písku a světle hnědé odstíny.

Jeden může argumentovat s názorem Evelina Khromtchenko, pokud se podíváte na krásné blond ženy s hnědými očima Britney Spears, Gwen Stefani, Shakira, Leroux Kudryavtsev, kteří mají smysl pro styl a chuť.

Chcete-li sledovat jejich příklad, než začnete osvětlovat vlasy, musíte otestovat a uvidíte, jak se postaráte o transformaci. To je snadné dělat s instalací paruky na požadovanou barvu.

Transformace pro dívky s hnědými očima - pomocí zvýraznění, barvení, ombre

Pokud se chce duše změnit, ale neodvažujete se dramaticky přeměnit na blondýnu, můžete ji obnovit a zvýraznit pomocí různých druhů světel.

Ombre styl je skvělý pro dívky s hnědými očima. Pozoruhodným příkladem je Beyonce, který má rád účinek vlasů, které spálily na špičkách a převracejí se do kořene. S takovými vlasy se žena z kalifornské pláže stává plná krásy.

Jasná výhoda zbarvení je její šetrný účinek, protože během postupu se ne všechny vlasy rozjasňují, ale pouze jednotlivé prameny, což snižuje úroveň agresivního účinku barvy.

Navíc tato metoda barvení vlasů eliminuje časté zbarvení kořenů a také umožňuje, pokud je to nutné, odstranění konců vlasů při výměně vlasů.

Jasné zvýraznění hnědých očí může být nahrazeno promokáním, postupným přechodem od tmavých kořenů kaštanu až po zlaté karamelové barvy na špičkách.

Dívkám s hnědými očima se také doporučuje vícebarevné zbarvení, které vypadá skvěle na víceúrovňovém účesu (kaskáda, žebřík). Tato volba zahrnuje barvení horních pramenů ve zlaté barvě a barvení dolních pramenů tmavě hnědým tónem.

Dívky s tmavě hnědými očima a veselá pleť mohou zdobit tmavé vlasy s jasně červenými pruhy.

Hnědé oči, barvené vlasy a správná péče

 1. Barvení vlasů vyžaduje správnou volbu jemného barviva, které způsobuje menší škody. Kromě toho je po barvení nutné zajistit jejich správnou péči pomocí speciálních nástrojů kvality.
 2. Například vlasy obarvené ve světlých barvách potřebují zvláštní péči, aby se dosáhlo lesku a udržuje sytost barev dlouhou dobu. Hlava musí být omyta šamponem určeným pro světlé vlasy.
 3. Pokud se chystáte změnit svůj obraz, neměli byste provádět experimenty sami, ale raději obrátit na odborníky, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější barvu vlasů pro vás, barvicí metodu, účes atd. Nechte svůj nový obraz být začátkem šťastných změn v životě!

Barva vlasů pro hnědé oči: která z nich je vhodná a jak si vybrat?

Výrazné hnědé oči, které mají jasnější odstín než všichni ostatní, musí zdůraznit jejich krásu a správný výběr barvy vlasů.

Před výběrem barviva na vlasy byste měli vzít v úvahu tón pleti a celkový typ barvy.

Výběr podle tónu pleti

Světlo

Takové dámy budou vyhovovat kaštanovým tónům, koňakům a těm, které lze popsat jako:

 • "Káva s mlékem",
 • "Mléčná čokoláda",
 • lehký kaštan;

Stylisté radí tomuto typu vzhledu, aby nalezli rovnováhu mezi příliš lehkými, ale ne velmi tmavými barvami.

Příklady mezi celebritami: Emma Watsonová, Sandra Bullocková, Keira Knightleyová.

Swarthy

Věnujte pozornost tlustým, bohatým a šťavnatým tónům, které se obrátit na vás mužský vzhled:

Světlé barvy jsou nežádoucí, zjednodušují obraz a nevypadají harmonicky.

Jako kompromisní možnost - zvýraznění karamelu a lahodných medových odstínů. Tato metoda přidá k pramenům nejen čerstvé poznámky, ale také vizuálně zvyšuje objem vlasů.

Červené vlasy v kombinaci s tmavou kůží jsou zajímavou volbou, která bude vypadat velmi atraktivně, pokud máte v očích oranžový podtón. Pro tmavé duhovky - jasně červené barvy. Zde je však třeba vzít v úvahu, že červené barvy ztrácejí jas poměrně rychle a budou muset být aktualizovány častěji než jiné.

Příklady mezi celebrity: Eva Longoria, Mila Kunis, Jennifer Lopez.

Olive

Od tmavě hnědých až po kávové tóny - název takové palety by byl vhodný pro majitele tmavě hnědých očí.

To bude dobře s ombre vlasy zbarvení.

Volba závisí na typu barvy vzhledu

Dívky s přírodními tmavými vlasy a tmavě hnědými očima.

Nejvhodnější pro malování:

 • černá, včetně různých příměsí;
 • tmavá čokoláda;
 • káva;
 • tmavě fialová;
 • švestka;

Nevhodné barvy, které přidávají pouze věk:

Paleta:

 1. Mrazivý kaštan. Nejoblíbenější v poslední době mezi podobnými odstíny.
 2. Černá Pro tmavé duhovky.
 3. Hnědočervená černá. Pod různými světelnými prameny se mohou objevit jak černé, tak hnědé. Bohatý tón.
 4. Černá káva. Pro tmavé oči.
 5. Mahagon. Iridescent mnohostranný.
 6. Bordeaux Zvláště dobrá bude přírodní brunetka.
 7. Jasný kaštan. Univerzální pro libovolný obrázek.
 8. Světle hnědý kaštan. Zdá se, že vyzdvihuje vlastnosti obličeje. Vícestranný.

Jaro

Tento typ barvy obsahuje lehkou pokožku se světle hnědým odstínem duhovky. Neexistují žádné tmavé odstíny tohoto typu barvy.

Často se vyskytují pihy, opalování jde dobře.

Nejlepší barvy vlasů: med a dostatečně teplý karamel. Hlavní věc při výběru - skutečnost, že přetečení barev by měl být vybrán přesně teplo.

Tmavé barvy a červená - je nežádoucí použít, protože vizuálně dodávají věk.

Paleta:

 1. Honey blond. Stejně jako ostatní světlé odstíny bude lepší, pokud by prameny byly předbleštěny nebo jejich přirozená barva je dostatečně lehká.
 2. Zlatý karamel To je skutečná extravaganza žlutých a hnědých odstínů.
 3. Zlatá blond. Na pramenech přetečou zlato.
 4. Lehká měď. Upoutněte pozornost na tvář. Nepostradatelný pobyt nebude fungovat.
 5. Měděná blondýna. Přísné, ale zároveň jasné a nasycené.
 6. Marhule. Pro mimořádné osoby, které se snaží přitáhnout pozornost.
 7. Zlatá blondýna. Vznešená a mnohostranná.
 8. Kaštan-blond - přísný a šlechtický. Pro kůži v dobrém stavu.
 9. Blond karamel. Přidejte teplé tóny k krásným vlasům.
 10. Hnědá zlatá. Zářící mírně tmavé barvy. Lepší než ostatní, vyhovuje přirozeně hnědým vlasům.

Přírodní barva vlasů je jasná blondýnka. Barva kůže - mléko, světlo. Barva očí - velmi světle hnědá.

Vhodné tóny pro lakování: perlivá, barva mléčné čokolády.

Nevhodné: červená, červená, vše tmavé.

Paleta:

 1. Platinová blondýna. Pro krátké i dlouhé vlasy by byla dobrá volba mezi radikály.
 2. Ash blond. Bez žloutnutí. Toto je diskrétní volba.
 3. Vanilka blond je světlá a přitažlivá, což však bude vyžadovat častou korekci.
 4. Pink blond. Pro mladé a romantické.
 5. Pšenice blond. Vždy v módě. Pro jakýkoli věk a styl. Univerzální.
 6. Cool blond. Přísné a stručné. Univerzální. Neobsahuje zlaté podtóny.
 7. Tmavá blondýna. Klasický
 8. Ash Brown. Ideální pro kombinování hnědých očí s olivou nebo lehkou pokožkou. Nestírá šedé prameny. Vhodné pro jakýkoli věk.

Podzim

Přírodní barva vlasů je kaštanová, oči jsou od světle hnědé až tmavě hnědé.

Pravé podzimní barvy jsou nejvhodnější, teplé:

Paleta:

 1. Horká čokoláda. Stejně jako karamel, jantar a brandy. Pro hluboký odstín hnědých očí.
 2. Červená hnědá. Zdůrazní výrazné hnědé oči.
 3. Kaštan. Silný sametový odstín, který je vždy v módě a vždy relevantní.
 4. Karamel s červenými poznámkami.
 5. Měď. To jde dobře s vyčiněnou pokožkou.
 6. Cognac. Pro vyčiněnou a opálenou pokožku.
 7. Červená Ohnivá barva pro nehorázné a odvážné.
 8. Auburn. Vhodné pro majitele oranžových očí.
 9. Červeno-červená. Jasný, ale zároveň elegantní tón.
 10. Čokoláda s červenou. Vypadá draho a prezentovatelný. Vhodné pro jakýkoli věk.
 11. Kaštan s červeným odstínem - pro opálený a jasný.

Tipy

 1. Tip 1: jedinečnost obrazu a všestrannost odstínu vlasů může být dána barvením nebo zvýrazněním. Příklady osobností, které obnovily svůj obraz pomocí nejvýznamnějších témat: Beyonce, Jessica Alba, Daisy Fuentes.
 2. Tip 2: světle hnědé oči budou nejlépe kombinovány s karamelovým, červenavým, zlatým teplým odstínem. Ale ne tmavé, téměř černé.
 3. Tip 3: Pokud máte pochybnosti, jakou barvu si vyberete, pak upřednostněte ty odstíny, které jsou nejblíže vaší přirozenosti.
 4. Tip č. 4: Pokud není stav pokožky perfektní kvůli akné nebo po akné, doporučuje se zvolit velmi lehký nebo kardinální tón.
 5. Tip 5: Pokud existují globální pochybnosti o malování, pak pro začátek, můžete vzít tónové bezammiachny barvy, která bude tmavší než přirozená barva pro maximálně několik tónů. U prvního vzorku je tato možnost vhodná.
 6. Tip č. 6: Sledujte výběr tipů tipů pro barvu.
 7. Tip 7: Velmi pěkné vlasy pro hnědé oči jsou považovány za riskantní kombinaci. Při výběru takového tónu zvážte výhody a nevýhody.
 8. Tip 8: Chladné a popelové odstíny také vyžadují opatrnost, protože mohou vypadat vybledlé na rozdíl od tmavé duhovky.

Použitím doporučení odborníků a pečlivým zkoumáním tipů získáte přesně výsledek při malování, což bude nejlepší.

Barva vlasů pro hnědé oči: hledáme úspěšnou kombinaci

Aby vypadala harmonicky, je důležité, aby všechno v ní bylo úspěšně spojeno.

Například je nutné, aby zvolená barva vlasů odpovídala barvě očí dívky co nejlépe, pak bude určitě vypadat opravdu velmi krásná.

Zde budeme diskutovat, jaká barva vlasů pro hnědé oči je nejúspěšnější.

Barva vlasů pro hnědé oči

Podle statistik jsou dámy s hnědýma očima mnohem víc než všechny ostatní, takže pravděpodobně budou mít zájem vědět, jaká barva vlasů pro hnědé oči by pro ně byla nejlepší, protože mnoho žen hledá po celou dobu jejich úspěšné kombinace.

Hnědé oči jsou velmi krásné, doslova foukají teplo a dokonce i nějaký druh lásky. Tato barva je hluboká a hluboká. K tomu, aby se všechny poznatky úspěšně projevily v obrazu, musí barva vlasů splňovat několik kritérií, která budou dále projednána.

Blond vlasy

Dříve blondínky s hnědými očima byly považovány, zhruba řečeno, za nedorozumění přírody, protože vzhled dívky z toho vypadal velmi nečekaně a neobvykle. Ovšem právě díky své neobvyklé povaze se stal atraktivním. Ačkoli je třeba poznamenat, že ne každá žena s hnědými očima se rozhodne změnit svůj vzhled tak drasticky, protože to je docela riskantní krok.

Většina mladých žen s hnědými očima má tmavé obočí a právě teď, v kombinaci s světlými kadeřemi, nebude vždy vypadat úplně harmonicky a dokonce ještě horší, mohou dělat obličej příliš hrubý. Kromě toho budou kořeny růst příliš rychle, což samozřejmě zkazí vzhled blondýny. Proto chcete-li pro hnědé oči udělat světlou barvu vlasů, nedoporučujeme zvolit si odstíny blond. Nejúspěšnější podnikání na cestě k blond budou světle hnědé odstíny, s kterými byste měli v případě potřeby upravit barvu obočí tak, aby kontrast nebyl tak zřejmý.

Tmavé vlasy

S brunetkami jsou věci jednodušší a jejich tmavé oči se naprosto přesně hodí, což je dokonce zbytečné argumentovat. Díky němu vypadají ještě živější, tajemné, zajímavé. Tato kombinace je přirozená a vypadá přirozeně, byla vynalezena přírodou, a proto je tato volba ideální při výběru barvy.

Barva vlasů pro hnědé oči v tomto případě zahrnuje mnoho tmavých odstínů. Stojí za to začít s tím, jak tmavá je barva vlastních očí a obočí. Je bohatší a hlubší, čím bohatší si můžete vybrat barvu vlasů.

Velkolepý čokoládový odstín na dívkách s hnědými očima vypadá skvěle, zdůrazňuje tajemství tmavých očí nejvýhodněji.

Červené vlasy

Červené vlasy a dámy s hnědýma očima mají neobvyklý a extrémně stylový vzhled. Obrovský přínos pro tento typ hnědých očí je jen volbou, všechny odstíny mědi a červené jsou pro ně ideální. Nicméně, než se konečně rozhodnete o barvení v podobné barvě, musíte se ujistit, že na kůži nejsou různé nedostatky, protože s červenou budou zřetelnější.

Světlá červená barva vlasů pro hnědé oči by měla být měkčí, lehčí. A téměř černé oči se musí podívat na takové odstíny jako ohnivá, třešňová, tmavá měď.

Jak si vybrat barvu vlasů hnědými očními barvami?

Navzdory obecnému názvu barvy mohou být lískové oříšky zcela odlišné, nikoliv podobné odstínům. Proto je také důležité vzít v úvahu při výběru barvy vlasů. Čím pečlivěji je kombinace promyšlená, dívka bude vypadat lépe tam.

Jantarové oči

Jsou dostatečně lehké, takže se jejich majitelům nedoporučuje malovat kudrlinky v příliš tmavých barvách. Na pozadí hluboké, příliš syté barvy budou jasné slunečné oči prostě ztraceny, ztmaveny, absolutně nikdo si nebude všimnout své krásy.

Barva vlasů pro oříškové oči jantarové barvy, můžete si vybrat mezi teplými tóny, jako je karamel a v jeho blízkosti. Dokonce i s červenými hlavami budou majitelé oranžových očí vypadat dobře.

Tmavě hnědé oči

Krásná, velmi hluboká barva je neuvěřitelně atraktivní a zcela sebestační, takže si můžete natřít kudrlinky v černé, kaštanové a jiné barvě podobné spektru. Tato možnost bude nejpřirozenější, harmonická a velmi jasná.

Barva vlasů pro tmavohnědé oči bude záviset na typu barvy. Proto bude na tom záviset výběr mezi modrou černou nebo čokoládou. Je však důležité pamatovat na odstín obočí a kvalitu pokožky.

Péče o zelené oči

Extrémně tajemná a dokonce kouzelná barva je považována za chameleon, stejně jako u různých osvětlení se může mírně změnit.

Je velmi důležité zdůraznit expresivitu tohoto odstínu. Proto se doporučuje používat barvu vlasů pro hnědé oči chameleonů s péčí v čokoládě, tmavě červené, blízké tónům.

Jak si vybrat barvu vlasů pro hnědé oči?

Výše uvedené body týkající se výběru nejlepší barvy vlasů nebudou úplné, pokud nebudeme ignorovat ostatní, stejně důležité vlastnosti. Je obtížné dosáhnout úplné shody se všemi doporučeními, proto stojí za to vycházet ze společných rysů, které se shodují ve vzhledu.

Barva kůže

Exotický tón tmavé pleti lze získat solárními postupy a můžete se s ní narodit. Dívky, které mají štěstí, že se narodí s "přirozeným opálem", by měly být upřednostněny černé barvě nebo kaštanu s jantarovým odstínem. Nebude to bolet a lehké, téměř nepostřehnutelné zvýraznění, které pomůže přidat obraz měkkosti.

Hladká, mléčně zbarvená kůže vypadá svěží a hladká na pozadí kudrnat medu. A ti, kteří chtějí tmavší vlasy, doporučujeme je barvit na barvu kávy s mlékem, ale ne tmavší. Velmi hluboko bude vypadat nevhodně.

Plamenné odstínky z růžových listů úspěšně vyhovují pouze těm dívkám, které mají obličej obličeje. Současně, pokud jsou kapilární sítě na světlé kůži příliš nápadné, pak v kombinaci s červenou barvou vlasů dávají dívce bolestivý vzhled.

Tvar tváře

Není známo mnoho lidí, ale i tvar obličeje ovlivňuje barvu vlasů, kterou si vyberete pro sebe, a proto byste se měli seznámit se základními pravidly výběru.

Majitelé ideální oválné tváře mohou přijít velmi, a to jak z hlediska barvy vlasů, tak z hlediska účesů a stylingu. Zde se nemusíte bát experimentovat, respektovat vaše osobní preference.

Chcete-li vytvořit čtvercový obličej vizuálně užší, měly by být odstíny tmavé, pomohou vám tvar obličeje vizuálně blízko ideálu.

Ostré rysy trojúhelníkové plochy budou vypadat dobře v rámech červených odstínů.

Pokud jde o baculaté dámy, pak si mohou v zásadě vybrat libovolnou barvu, kterou mají rádi. Výjimkou jsou majitelé zaoblených tváří, skrývá je jen tmavé odstíny.

Barva obočí

Barva vlasů pro hnědé oči závisí na jedné další důležité charakteristice, která již byla zmíněna více než jednou, jmenovitě odstín obočí.

Je to všechno poměrně jednoduché, je žádoucí, aby obočí byly barevně blízké vlasům. Například lehké obočí zarostlé tmavými prameny budou vypadat vybledlé, tvář jejich majitele se zdá být vymazána. Nicméně, když opravdu chcete experimentovat, můžete vždy odstínit obočí v pravém stínu, to stojí za to pamatovat.

Když se přirozená brunetka změní na blondýnu, její obočí vyčnívá proti bílým kudrlinkám. Mnoho lidí se tomuto kontrastu líbí, ale umělci make-up říkají, že je nejvhodnější neprovádět takové experimenty.

Slunečno červená dokonale doplní majitele černého nebo kaštanového obočí, protože obraz jistě vypadá dobře.

Navíc je dnes přirozenost v módě, takže stojí za to vyhlazovat barevný kontrast mezi vlasy a obočí, čímž je přirozenější.

Pokud opravdu chcete namalovat kudrlinky v ne zcela vhodném odstínu, pak musíte myslet na barvení obočí. Aby se obočí stalo temnějším, mnohé se uchýlily k tetování, ale stále se to dělá po dlouhou dobu, takže tato metoda je příliš radikální. Nejlépe se uchýlíte k obvyklému barvení barvou nebo k vytvoření biotatu s hennou.

Pokud mluvíme o tom, jak zesvětlit vaše obočí, můžete to udělat pouze pomocí blesku.

Při výběru barvy vlasů pro hnědé oči je třeba vzít v úvahu naprosto všechny nuance, které jsou ve vzhledu, protože nakonec byste měli získat harmonický, přirozený obraz.

Ve videu níže uvidíte nejen krásnou barvu vlasů, ale také make-up vhodný pro dívky s hnědými očima. Neměli byste se omezovat na jeden odstín, když jste v módním obarvení ze dvou nebo více tónů.

Jaká barva vlasů je vhodná pro hnědé oči?

Kateřina Fadeeva

Profesionální, ale snadné a jednoduché o kráse, módě, umění, cestování a dokonce i autách!

Obsah:

Jsou jasné, hluboké a podle Anton Pavlovič Čechov se jednou a navždy zamilují. A pro ně je také vhodné téměř jakékoli barvení. Vybíráme perfektní barvu pro hnědé oči.

Pravidla pro výběr barvy vlasů pro hnědé oči

1. Zvažte odstín hnědých očí

Hnědé oči - nejběžnější na světě. Není divu, že tato barva má desítky odrůd - od světla, v blízkosti zeleně, až po velmi tmavý, téměř černý odstín. Dívky Svetlokarim by se měly vyhnout barvení ve velmi tmavých barvách: na jejich pozadí se zdá, že jejich oči vyblednou. Pokud je duhovka tmavší, nasycená, naopak vytvoří zajímavý kontrast s bílými oči.

2. Věnujte pozornost tónu pleti

Tmavohnědé dívky se vejdou do zlato-mědi, karamelu a jantarové palety. Hnědé, modro-černé a jiné tmavé odstíny pomohou zdůraznit krásu světlé kůže.

3. Přítomnost šedých vlasů záleží

Pamatujte, že pokud jsou šedé vlasy tvrdé a silné, barvivo by mělo být jasnější. Tenké, naopak, mohou být namalovány pouze jemným tónem na tónu bez amoniaku.

Při výběru barevného odstínu není odstín šedé srsti důležitý, jeho objem je důležitý. Pokud jsou šedé vlasy více než 50%, barevný gamut by měl být jednoznačně lehký.

Irina Egorova

4. Buďte opatrní při přírodních barvách.

Pokud byly vlasy předtím barveny, například s hennou, jsou možné nepředvídatelné účinky. Ukončete - buď pokračujte v používání přírodních prostředků, nebo počkejte, až se předchozí barva úplně nezmizí.

5. Odmítněte černé a světlé měděné odstíny, pokud máte více než 50 let.

Příliš tmavý tón může způsobit, že je kůže bledá a nadměrně jasný tón může upozornit na nedokonalosti kůže, jako je růžovka.

6. Nikdy neodbarvujte všechny vlasy v jasných barvách.

Začněte s malými plochami. To pomůže zvyknout si na stín a zhodnotit jej v akci.

7. Když barvíte v odstínech blond, podívejte se na barvy obsahující užitečné keratiny a oleje v nich.

Takže minimalizujete riziko nežádoucího žlutého podtónu, který může hnědé oči vizuálně zlepšit.

8. Nezapomínejte na své zvyky na make-up.

Při výběru barvení je tón pleti mnohem důležitějším parametrem než barva očí. Například, pokud je pokožka olivová, jasná gama vypadá podivně. Ale pokud jde o oči, hra kontrastu, naopak, je často vítána. Blondýnky s hnědými očima vypadají velmi zajímavě.

Irina Egorova

Zvažte stín očí při výběru barvy vlasů

Podtóny duhových hnědých očí jsou prvním a nejdůležitějším faktorem při výběru barviva na vlasy. Zeleně-hnědý, šedohnědý, tmavě hnědý nebo zlatý med určujeme náš odstín a vybereme perfektní barvu barvení pomocí fotopříkladů.

1. Hnědé oči: Jakou barvu vlasů uděláte?

Majitelé tohoto neobvyklého odstínu hodí přirozené teplé tóny: med nebo karamel, stejně jako pšeničná blondýnka. Jakékoli ne-monochromatické barvicí techniky, jako je zvýraznění nebo shatush, pomohou zdůraznit krásný přechod zeleně na oříšku.

2. Černé a hnědé oči

Barva typu Zima (tmavé oči a světlá nebo tmavá kůže), která obsahuje tmavě hnědé oči, je nejvhodnější pro kontrastní barvy. Můžete začít s vlastní barvou a zpevňovat ji o půl tónu. A pokračovat v módních pokusech této sezóny, gurmánské odstíny - espresso, čokoláda nebo kakao.

Zvýšit chladný stříbrný subton nebo zdůraznit teplo zlatavé hnědé? Volba jedné z těchto možností závisí na barvě pleti. Pokud je světlo, porcelán, můžete vyzkoušet blond nebo chladný tón. Ženy s tmavou pleťou jsou vhodnější pro chutné karamelové a zázvorové varianty.

4. Hazel eyes

Přírodní paleta blond, mědi, karamelu, pšenice - všechny tyto odstíny zdůrazňují zářící zlatý tón oční duhovky a dávají pokožce teplá záře jako z paprsky zapadajícího slunce.

5. Cherry Brown Eyes

Ať už nosíte barevné čočky nebo jste přirozeně majitelem tohoto neobvyklého odstínu, třešně-hnědé oční barvy jsou dobrým důvodem pro vyzkoušení jasných barevných barev. Chcete-li začít, pokuste se dát bočním pramenům, třásněmi nebo špičkám vlasů fialovou, víno nebo vínovou barvu. A do budoucna nezapomeňte na celou paletu vín: v zimě jsou oblíbené odstíny svařeného vína.

Tón pleti ve výběru barvy vlasů

Vylepšete půvabný tmavě hnědý podtón nebo zdůrazněte vznešený chlad světel? Abyste správně odpověděli na tuto otázku, je důležité správně vyhodnotit tón pleti.

1. Pro lehkou a bledou pokožku

Stejně dobře bude jako neutrální základna - studená blond a diskrétní blond odstíny. Jsou také jasné barvy, které vytvářejí krásný kontrast se slušnou kůží - například barvy tmavé čokolády nebo kávy.

2. Pro tmavou kůži

Úkolem zbarvení je zdůraznit přirozený záblesk obrazu. Stíny cappuccino, pšenice, mědi, jantaru a karamelu se nejlépe vyrovnají s tímto úkolem.

3. Studený a teplý tón pleti

Při určování tónu pleti je důležité nedělat chybu při výběru tónu: nakonec bude záviset přímo na měřítku, které používáme - teplé nebo studené. Nezapomeňte, že i tmavá olivová kůže může mít příjemný zvuk. A světlo - poskytnout zlaté lesklé odrazy: například, pokud majitel takové kůže má pihy nebo přirozené červené vlasy. Abyste se nemuseli mýlit při výběru tónu, zkontrolujte svůj vzhled pouze v dobrém denním světle.

Pro Více Informací O Suché Vlasy