logo

Depilační vosk v kazetách

Použití depilace vosku je dlouho známá a velmi oblíbená metoda, jak se zbavit srsti. Jak víte, tento materiál lze použít pro tento postup podle 3 technologií: horké, teplé a studené. Ale v každém případě existují vlastní "buts": je to velmi snadné depilaci za studena (s hotovými proužky), ale to není méně bolestivé, bez bolesti v důsledku větší expanze pórů, ale je plné popálenin kvůli nešikovnému výkonu. Zůstává teplou volbou, ideální pro odstraňování vlasů doma.

Vosk pro teplou depilaci lze volitelně zakoupit v různých formách - břity různých velikostí nebo kazety s odnímatelným nebo plným válečkem. Vosková kazeta je malá nádoba (100-150 ml), naplněná tvrzeným voskem a s vhodným rolováním nahoře pro pohodlné nanášení obsahu na kůži. Před použitím je třeba zahřát do 38 stupňů ve voskovém mlýně nebo v mikrovlnné troubě.

Podle názoru žen, které zkoušely různé metody, vosk pro depilaci v kazetách má mnoho výhod oproti jiným formám uvolňování a konkrétně před stejným výrobkem v bankách.

Výhody

Válečkové teplé vosky by nebyly tak populární, ne-li pro jejich výhody:

 • rychle a efektivně;
 • bezpečné;
 • ne drahé;
 • vrstva se aplikuje tenkou a rovnoměrnou;
 • Existují možnosti pro všechny typy srsti a pokožky;
 • je vhodný jak pro zpracování velkých ploch (se širokým válečkem), tak pro malé (s úzkým válečkem);
 • různé voskové vzory, z nichž si můžete vybrat;
 • můžete se zahřát nejen ve voskovém mlýně, ale i v konvenční mikrovlnné troubě;
 • můžete se sami snadno vyrovnat doma;
 • když se nanášíte špinavé ruce, objekty, které jsou v blízkosti.

Jedna z výhod vosku v kazetách byla poznamenána různými strukturami tohoto nástroje. Jaká jsou konzistence a proč je potřeba:

Konzistence gelu. Jedná se o lehký a průhledný syntetický vosk, který je obvykle hypoalergenní. Výhodou této struktury je to, že se výrobek nedotýká pokožky a nepoškozuje ji, ale velmi bezpečně se k vlasům připevní a vytáhne je bez obtíží a zbytečné bolesti. Tento typ je úsporný, jeho zbytky po postupu lze snadno odstranit olejem bez zbytků.

Krémová konzistence. Hustý a elastický vosk vhodný pro citlivou a suchou pokožku. Neporuší vlasy, ale úplně je roztrhá.

Klasický vosk. Ideální pro jemné oblasti pokožky a dobře odstraňuje tenké a středně husté vlasy.

Každý zákazník, který se rozhodne pro depilaci vosku, si tedy může zvolit vhodnou volbu pro sebe a po skončení procedury skončí s požadovaným účinkem.

Oblíbené značky

Existuje mnoho voskových značek pro odstraňování chloupků v kazetách a téměř každá z nich představuje celou řadu možností pro každý vkus. Mezi nimi jsou mladé, nedávno se objevily nové výrobky na trhu s výrobky pro odstraňování chloupků.

Depilflax voskové kazety

Jedná se možná o jednu z nejoblíbenějších značek, vydala řadu kazet:

 • Depilflax Pink. Vosk pro účinné odstranění krátkých nebo tvrdých vlasů, který má baktericidní účinek, vyživuje, uklidňuje a hydratuje pokožku. Obsahuje živiny a vůně jako růže.
 • Depilflax brazilský. Hustá, rychle odtrhává pevná a krátká srst, vyživuje a zvlhčuje pokožku, takže je sametová na dotek.
 • Depilflax Premium Golden. Vhodné pro všechny typy pleti (zvláště citlivé) a pro vlasy různých tloušťek. Přilne velmi dobře a přísada zlatého pylu do vosku činí tento postup ještě příjemnější vizuálně. Tento vosk uchovává nastavenou teplotu po dlouhou dobu, což umožňuje, aby se nepodařilo s postupem (velmi důležité pro začátečníky). Plastový a účinný nástroj.
 • Depilflax Natural pro všechny typy pleti. Neobsahuje nečistoty, barviva a vonné látky, vhodné pro alergické osoby. Poskytuje během procedury uklidňující efekt kůže. Vhodný pro zbavování se středních a tenkých vlasů.
 • Depilflax Jahoda. Má silné antioxidační vlastnosti, transparentní. To dává pokožce hladkost a jemnost po dlouhou dobu. Používá se ve všech typech vlasů a pokožky.

Samozřejmě to ještě není celý seznam vosků této značky a může to trvat příliš dlouho. Ale jedna věc je jasná: mezi takovou paletou možností od Depilflaků bude absolutně každá žena schopná najít pro sebe dokonalou lásku.

Řada bílých řad

Ne méně populární a stejně různorodá jako předchozí série, řada White Line představuje zajímavé nabídky:

 • WhiteLine-flex Malina. Tento vosk již obsahuje mastek. Měkký, odstraňuje i krátké vlasy od prvního okamžiku, aniž by je porušil. Nedělá kůže lepkavá, vhodná pro jakýkoli typ a různé tloušťky vlasů.
 • White Line-flex Cream Rose. Obsahuje růžový olej, má vlastnosti vyživující, hydratační a hojivé. Přesně stanoví, odstraňuje velmi krátké vlasy, včetně tvrdého. Pro různé typy pleti.
 • Víno WhiteLine-flex. Složení - extrakt z hroznů. Nestříhá kůži, zakrývá tenkou rovnou vrstvu, těsně zakrývá vlasy, ale ne kůži. Vhodný i pro velmi krátké vlasy o jakékoliv tvrdosti a různých typech pleti.
 • WhiteLine-flex řasy. Vysokoplastický vosk, okamžitě odstraňuje vlasy. Extrakt z řas, užitečný pro suchou nebo citlivou pokožku, nevytváří pocit lepivosti, je hospodárné utrácet.
 • WhiteLine-flex Amber. Velmi měkké, bez škodlivých barviv a příchutí. Ekonomický, vhodný pro jemnou pokožku a jakýkoli druh vlasů.

Planetové nehty

Jedná se o mladou značku, novinku v oboru kosmetiky a dalších výrobků osobní péče. Představuje řadu vysoce kvalitních voskových vosků:

 • PlanetNails je bílá. Ve svém složení - oxid titaničitý. Má protizánětlivý účinek, vhodný pro citlivou pokožku.
 • PlanetNails je červená. Pro tenkou a suchou pokožku. Jeho dobré použití pro oblasti podpaží a bikin.
 • PlanetNails čokoláda. Univerzální, vhodná pro všechny typy kůže a vlasů.
 • PlanetNails je zlatá. Zvláště pro hypersenzitivní oblasti obličeje, bikin a podpaží, stejně jako pro kůži náchylnou k alergickým reakcím.

Kapous

Slávná značka, která již získala uznání mezi fanoušky. Považován za jeden z nejlepších vosků v kazetách.

 • Červená Tato nabídka od firmy Kapous je vhodná pro různé typy pleti a vlasů, stejně jako pro všechny věkové skupiny. Dobrá pro citlivou pokožku, nezpůsobuje podráždění. Gel, takže bolest není vyslovována, protože lék se drží pouze na pokožce hlavy, nikoliv na kůži. Velice pěkně voní.
 • Zelená Představuje řadu příchutí (kiwi, limetka, zelené jablko atd.). Vytvořeno speciálně pro depilaci na vyčiněné a citlivé pokožce.
 • Bílá Vhodná pro absolutně jakoukoli pokožku, pečuje o ni, pečlivě odstraňuje vlasy a zanechává hladké a hedvábné.

Kapous je stále mnoho kazetových vosků různých barev, ale každý z nich má svůj vlastní účel a rozdíly ve složení. To dává vynikající příležitost zvolit si variantu pro váš vkus.

Jak si vybrat vosk

Existuje několik kritérií, které je třeba věnovat pozornost nákupu na prvním místě, což pomůže usnadnit výběr vhodného produktu s celou svou rozmanitostí v obchodě.

Složení. Vosk, který zjevně neškodí zdraví a nevede k problémům s kůží, musí být zcela přirozený bez přidání konzervačních látek, parfémů a barviv. Přírodní ingredience, které dodávají výrobku zvláštní vůni nebo barvu, jsou vítány, pokud nemají negativní reakci. Mohou to být bylinné výtažky z léčivých bylin nebo éterických olejů.

Oblast zpracování. Neměli byste riskovat a vydělat podrážděnost na jemných částech těla a zvolit si první dostupnou volbu vhodnou pro zcela jinou oblast. Široký sortiment nyní umožňuje vybrat buď vosk, který je použitelný pro kteroukoli část těla, nebo vytvořený speciálně pro konkrétní oblasti.

Šířka válečku. Pokud je kazeta potřebná pouze pro zpracování velkých ploch (trup, nohy, ruce), vezměte kontejner se širokým válečkem. Pro odstranění chloupků malých oblastí bikiny, obličeje nebo podpaží - úzký klip.

Cena Závisí na rozpočtu. Můžete vynaložit velké množství drahého léku s okouzlujícími účinky (zlaté pokovování, třpytivé vosky, oblíbená barva atd.), Ale ne fakt, že kvalita těchto možností bude nutně lepší než levnější možnosti.

Jak používat

Vosk kazety je ideální pro domácí použití. Neexistují žádné zvláštní potíže, takže se s tím někdo dokáže vypořádat. Hlavní věc je předem připravena k odstranění epilace:

 1. oškrábejte 2-3 dny před zahájením procedury;
 2. umyjte, dezinfikujte a vysušte kůži před ošetřením;
 3. aplikujte mastek na talku, lehce jej protřete, aby se vosk držel jen na chlupy, nikoliv k pokožce.

Nyní můžete pokračovat v voskování vlasů:

 1. kazeta musí být zahřátá ve voskovém mlýnu, ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě, nastavit ji přísně svisle (jinak se vosk začne vypouštět během ohřevu);
 2. aplikujte vrstvu vosku o délce 2-3 mm na požadovanou oblast (možná budete muset několikrát strávit na stejném místě) pro růst vlasů;
 3. lepidlo na pásku, o něco delší než pás vosku, je dobré lisovat a vyhlazovat;
 4. ostře a důvěrně trhá pás v opačném směru růstu vlasů rovnoběžně s povrchem ošetřované oblasti;
 5. aplikujte činidlo zklidňující pokožku (lotion, atd.).

Pokud máte na krku krém nebo krém, který zabraňuje růstu vlasů, prodlouží se to pouze účinek. Ale pokud ne, můžete to udělat bez něj.

Poznámka: mezi voskovými kazetami je třeba umístit svisle, aby obsah nevytekl. A pokud se vosk ochlazuje - můžete ji znovu ohřát v mikrovlnné troubě).

Po takovém stresujícím postupu, jako je například vosková depilace, bude potřeba péče o pleť "přinést k životu":

 1. po ošetření musí první den potlačit a zvlhčit pokožku speciálními prostředky;
 2. 2-3 dny po depilaci budou muset bez lázní, saun a fyzické námahy (aby se zabránilo zvýšenému pocení);
 3. Nepokládejte se na soláriu ani pod sluncem po dobu 2-3 dnů;
 4. po 2-3 dnech opakujte peeling, abyste odstranili možnost růstu vlasů.

Důležité: Okamžitě po skončení postupu důkladně vyčistěte válec kazety, jinak by další depilace mohla způsobit infekci.

Odstraňování vosků v kazetách je velmi levný, pohodlný a snadný způsob, jak se zbavit nechtěných tělesných vlásků po dlouhou dobu. Chcete-li se vyhnout problémům spojeným se špatným postupem, je důležité správně přistupovat k otázce volby správného vosku a dodržovat všechna pravidla pro provádění depilace.

Voskovací kazety pro epilaci

Transparentní vosk pro odstranění jemných blond vlasů. Obsahuje přírodní včelí vosk. Má všechny příznivé vlastnosti přírodního medu. Domů voskování bude mnohem účinnější, pokud si vyberete teplý vosk pro odstranění chloupků v kazetách. Vosk v kazetě je aplikován na kůži pomocí válečku, takže rozložení na pokožce probíhá rovnoměrně a spotřeba vosku klesá! Odstranění vlasů doma může ušetřit peníze, stejně jako čas. Ale jak se můžete zbavit nechtěných vlasů snadno, rychle, bez dalších nákladů a pomoci? Nejlepší řešení v této situaci může být voskování doma. Stojí za zmínku, že voskování je univerzální, jednoduchý a cenově dostupný postup, vhodný pro téměř všechny ženy. Domovský vosk pro depilaci lze použít na jakékoli části těla, například na nohách, v podpaží a tváři, v oblasti bikin, to znamená, že je třeba odstranit nechtěné chloupky. Při pravidelném používání voskové depilace se růst vlasů postupně zastaví. Hustý vosk s vysokým obsahem oxidu titaničitého k odstranění tvrdých, krátkých vlasů. Zvyšuje přilnavost. Obsahuje esenciální olej. Má příjemnou jahodovou příchuť. Všechny vosky ITALWAX mají dobrou lepivost (schopnost uchopit chloupky), což zajišťuje rychlost a účinnost depilačního postupu. Chloupky jsou rychle odstraněny spolu s kořeny. Klient dostává během procedury minimální bolest a dlouhodobé výsledky depilace. Teplé vosky ITALWAX mají přirozené složení: borovicová pryskyřice a bylinné doplňky, které zaručují jemný účinek na pokožku. Pravidla pro použití teplého vosku: Metoda kazety Zahřejte vosk v elektrickém ohřívači na t +40 ° C. Před depilací ošetřete pokožku v místě depilace lotionem nebo pěnou. Bez vyjímání kazety z ohřívače ohřejte vyhřívanou voskovou kazetu přes depilační pás, ujistěte se, že vosk je dostatečně teplý. Na ošetřenou oblast pokožky aplikujte vosk ve směru růstu vlasů. Připojte pás k depilaci, přičemž konec pásky musí být v oblasti bez vosku. Stlačte pás pevně na pokožku. Uchopte volný konec pásku a ostrým pohybem odstraňte pásek ve směru růstu vlasů, který je rovnoběžný s pokožkou. Opakujte postup v další části. Vosk lze použít ve stejné zóně maximálně dvakrát. Na konci procedury odstraňte lepivost a zbytky vosku lotionem po depilaci. Hlavní chyby během depilace teplými vosky: - nesprávné nanášení vosku (proti růstu vlasů) a nesprávné odstranění pásku (podle růstu vlasů); - trhací pásy kolmé k pokožce - vede k tvorbě hematomů; - opakované nanášení vosku na stejné místo vede k poškození horní vrstvy pokožky. Objem: 100 ml Teplota tání: +40 ° C Oblast použití: ruce, nožičky Způsob aplikace: váleček, stěrka Metoda odstraňování: pásek VÝROBA - ITÁLIE.

Transparentní vosk pro depilaci tenkých, lehkých vlasů. Obsahuje přírodní včelí vosk. Má všechny příznivé vlastnosti přírodního medu.

FotoJoin

Photojoin - informační zdroj zajímavých příběhů

Vosk kazety

Depilace je kosmetická procedura, která pomáhá zbavit se interferujících vlasů. Jedním z nejoblíbenějších typů je depilace vosku, pro kterou se používají různé prostředky.

Vosk pro depilaci v kazetě - jeden z těchto nástrojů. Jedná se o plastovou krabici se speciálním válečkem pro aplikaci, naplněnou voskem. Kazety jsou vhodné pro domácí použití, protože s jejich pomocí se vosk snadno aplikuje přímo na ošetřenou oblast, aniž by to ovlivnilo zbytek. Kromě toho jsou tyto postupy považovány za méně bolestivé, protože se provádějí s vyhřívaným voskem, který rozšiřuje póry, což znamená, že chloupky jsou snadněji odstraněny.

Jak jej používat?

V kosmetických salonech mistři laskavě aplikují roztavený vosk na požadovanou oblast a pak je obratně odstraní spolu s chloupky. Ale ne všichni obyčejní lidé mají takové dovednosti. Každý, kdo udělal voskovou depilaci doma sám, alespoň jednou, tváří v tvář skutečnosti, že vosk postupně se ukázal být nejen na ošetřované ploše, ale také na rukou, podlaze a jiných površích. Chcete-li, aby se postup odstranění vlasů doma vhodnější, byly vynalezeny speciální kazety. Jedná se o plastové krabice s válečkem pro nanášení vosku.

Před použitím musí být vosk uvnitř kazety roztaven ve voskovém mlýnu, ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě, ale současně se ujistěte, že je jeho teplota komfortní a nehoří.

Kosmetologové doporučují nejméně 2 dny před depilací, aby se olupovali, aby odstranili mrtvé částice z povrchu pokožky. V den procedury by měla být kůže vymyta, vysušena, dezinfikována a ošetřena práškovým mastencem, aby vosk zůstal na chlupách, a ne na něm. Kazeta v tomto okamžiku musí být připravena k použití jakýmkoli způsobem popsaným výše. Po roztavení vosku je třeba položit válec na kazetu tenkou vrstvou na ošetřenou oblast a potom ji vyjmout speciálním proužkem.

Kde si mohu objednat?

Vosk v kazetách je v současnosti k dispozici téměř v jakémkoli kosmetickém obchodě. Abyste neztratili čas, můžete online objednat v internetovém obchodě "Kosmetika". Pokud nevíte, kterou kazetu si vyberete, nebo máte další otázky, zavolejte nám a poradci vám rádi pomohou!

Vosk pro odstranění chloupků v kazetách - co jí?

Voskování je jednou z nejoblíbenějších metod odstraňování chloupků, které lze provádět jak v salonech, tak doma. Pro tento postup existují voskové proužky, vosky v plechovkách nebo v kazetách (kazety).

Voskování doma

V domácnosti je nejlepší použít vosky v kazetách. Jedná se o kontejner, v němž je výrobek nalien, který se před použitím musí ohřívat ve speciálním zařízení. Následně je tryska umístěna na kazetu, pomocí níž je na kůži aplikována tenká vrstva vosku na růst vlasů a po několika sekundách je odstraněna - proti růstu.

Proč je to pohodlné? Protože se nepoškozuje, jako když to může být při práci s běžným voskem v plechovkách, nenechávejte je na kůži, spotřeba finančních prostředků je malá, respektive budete mít dost dlouhou dobu.

Kde koupit vosk pro odstranění chloupků

Můžete si koupit vosk pro odstranění chloupků v kazetách v kosmetických obchodech ve vašem městě nebo prostřednictvím internetu. Obrovské množství stránek vám nabízí širokou škálu nástrojů a sad, z nichž si můžete vybrat perfektní pro sebe.

Náklady na kazety pro odstranění chloupků - ze 100 rublů na 300 rublů. Polovina jedné kazety je přibližně dostatečná k úplnému epilaci obou nohou, tj. Tato volba je velmi úsporná.

Kromě kazet s voskem budete potřebovat zařízení pro vytápění - vosk vosk. Můžete si zakoupit sadu, která obsahuje vše, včetně tohoto zařízení, a můžete si je zakoupit samostatně. Cena - od 500 do 2000 rublů, v závislosti na společnosti, stejně jako na kolik kazet je navrženo a jaké další funkce má.

Horký vosk je účinnější

Epilaci lze provést studeným, teplým nebo horkým voskem. Horký je lepší než ostatní dvě metody, protože to ohřívá kůži, rozšiřuje póry a velmi usnadňuje odstranění vlasů. V tomto případě je bolest velmi mírná.

Produkt je možné ohřát jak ve speciálních voscích, tak ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. V posledně uvedeném případě je však důležité správně vypočítat čas, jinak se vosk vaří a bude zkažený, nebo se velmi zahřívá a spálíte.

Takový vosk se prodává v tyčích, deskách nebo v granulích. Jeho cena je od 300 do 1000 rublů, v závislosti na objemu, výrobci a doplňkovém vybavení dodávaném v soupravě.

Procedura horkého voskování

Před epilací (několik hodin) se doporučuje sprchovat pomocí křoviny k očištění pokožky a otevření pórů. Poté je třeba ošetřit pokožku lotionem a nechat ji úplně vyschnout, po níž - aplikujte mastek nebo prášek na miminko (pokud je kůže náchylná k podráždění).

Vosk by měl být zahřát vložením kazety do voskového mlýna na teplotu asi 50 ° C. Poté vložte válec nebo čepičku na kazetu, aplikujte kompozici na pokožku nad růst vlasů. Můžete okamžitě použít několik pruhů k postupu byl rychlejší.

Odstraňte vosk z kůže po 10-15 sekundách. To se provádí buď přímo rukama (s rukavicemi) nebo pomocí papíru nebo hadrových pásů. Odtrhnutí kompozice musí být náhle, v jednom pohybu, přísně proti růstu chloupků.

Po dokončení postupu je pokožka ošetřena uklidňujícím krémem nebo olejem, který změkčuje pokožku a odstraňuje zbytky vosku.

Účinek postupu

Po takovém odstranění vlasů nebude růst od týdne do měsíce, v závislosti na vašich individuálních vlastnostech. Avšak při neustálém používání tohoto nástroje budou chloupky stále více a pomaleji pokaždé, stane se tenčí a lehčí a v některých případech dokonce přestane růst.

Stává se, že po voskování chloupky začnou růst. Abyste tomu zabránili, používejte pravidelně na místech odstraňování chloupků (2 nebo 3 krát týdně) pravidelně, čištění pokožky středně tvrdou žínkou a každodenní hydrataci pokožky.

Bezpečnostní opatření

Nepoužívejte horký vosk v následujících případech:

 1. Při výskytu kožních onemocnění, podráždění, poškrábání nebo odřenin;
 2. V přítomnosti násobných molů a / nebo papilomů v místě růstu vlasů;
 3. S křečovými žilkami;
 4. Během těhotenství by takové odstranění chloupků mělo být prováděno s opatrností a pouze po povolení vašeho lékaře.

Navíc, někteří lidé mají individuální nesnášenlivost k vosku pro odstranění chloupků. V případě silného podráždění, bolesti po epilaci, okamžitě konzultujte s lékařem.

Tipy a triky

Použijte pouze vysoce kvalitní vosk od osvědčených výrobců s aktuální dobou skladovatelnosti.

Pokud jste nikdy neprováděli epilaci s horkým voskem doma, navštivte salon alespoň jednou. Ukážou vám, jak to udělat správně a poskytnout užitečné tipy.

Nezačínejte okamžitě s obzvláště citlivými oblastmi, jako jsou podpaží nebo oblast bikin. Zkuste proceduru na vašich nohou nebo rukou nejprve. Pokud je bolest příliš silná, můžete použít krém s anestetickým účinkem (nejoblíbenější krém - "Emla"). I když krém nepomáhá, je lepší opustit tento typ odstranění chloupků a hledat další, méně bolestivé.


Video: Teplá vosková procedura Veet

Pokud se vlasy po epilaci nezvýšily, existují speciální krémy s účinkem zpomalení růstu vlasů. Nejlepší je použít takový krém od stejné firmy jako vosk. Tento krém zvlhčuje a vyživuje pokožku a pravidelným používáním někdy zpomaluje růst nových chloupků.

Vosk v kazetách: co to je a jak to používat

V boji proti přebytečným vlasům na těle se často používá vosk, protože s jeho pomocí může být nadměrná vegetace vyloučena po dlouhou dobu. Mnoho výrobců vosků je vyrábí ve speciálních kazetách (kazetách).

Co je kazetový vosk

Všechny vosky jsou rozděleny do skupin podle bodu tání. Mohou být:

 • ohřát na 55-65 ° C;
 • teplé - jejich pracovní teplota je 37-45 ° C;
 • studený voskový materiál je připraven k práci po zahřátí dlaní lidského těla s horkostí v dlaních.

Horké vosky používají hlavně odborníci v salonech, protože při použití žáruvzdorných vosků doma existuje vysoká pravděpodobnost, že se na kůži objeví popáleniny.

Studený vosk je prezentován ve formě hotových voskových proužků (bandáží). Neexistuje žádná hrozba popálenin a je velmi vhodná k použití. Chladný vosk má však významnou nevýhodu - jeho účinnost je výrazně horší, protože nízká teplota tání nedává vysokou kvalitu adheze s chloupky a po odtrhnutí obvazu nemusí být povrch kůže zcela hladký. Nejčastěji se používají voskové proužky pro cestování.

Proto odborníci doporučují použití teplých vosků doma. Jejich plastová struktura ve vyhřívaném stavu umožňuje vzít všechny složité křivky těla a bezpečně zachytit chloupky. Současně je teplota tání teplých vosků blízká teplotě lidského těla, takže riziko popálenin je sníženo na nulu.

Teplé vosky se často vyrábějí v kazetách. Jsou to kapacity obdélníkové formy z polymerního materiálu, naplněné voskem. Každá kazeta je vybavena válečkem, což umožňuje podstatně usnadnit rovnoměrné rozložení vosku na kůži v tenké vrstvě.

Jak se taví vosk doma

Vosk může být sám ohříván ve speciálních zařízeních nebo bez nich.

Použijte voskové vosky

Pomocí taveniny vosku můžete rychle a efektivně tavit vosk na provozní teplotu. Existují dva typy clusterových voskových zařízení:

Zařízení se základnou jsou často vybavena regulátorem teploty. To vám umožní nastavit požadovaný bod tavení, nad kterým zařízení nezahřívá vosk. Následkem toho je pravděpodobnost náhodných popálenin minimální.

Pomocí voskových tavenin bez základny se vosk může během procesu postupně zahřívat, aniž by došlo k přerušení depilačního procesu. Stačí, abyste zařízení znovu připojili k napájecímu zdroji.

Některé modely jsou také vybaveny tepelným senzorem, který pomáhá udržovat požadovanou teplotu vosku po celou dobu trvání relace.

Přístroj se aplikuje následovně:

 1. Vosková kazeta je vložena do voskového mlýna.
 2. Je-li v zařízení zabudován regulátor teploty, musí být nastaveny požadované parametry vytápění.
 3. Přístroj by měl být připojen k síti.
 4. Různé modely poskytují různé doby tavení vosku. Vytápění může trvat 18-30 minut.

Pokud není voskový vosk

V takovém případě, když zařízení pro tavení vosku není, můžete použít kovové nádobí a vodní lázeň. Vytápění se provádí tímto způsobem:

 1. Kazeta s voskem by měla být ponořena do misky.
 2. Naplňte jednu třetinu nádrž horkou vodou.
 3. Položte nádobí kazetovým voskem do širší nádoby s vroucí vodou.
 4. Vosk by měl být zahřátý, dokud nedosáhne stavu kapalného medu.
 5. Pak musíte vyzkoušet pravděpodobnost popálenin. Použijte malé množství vosku na vnitřní straně zápěstí. Pokud není žádné potíže, můžete provádět depilaci.

Kromě toho může být vosk vyhříván v mikrovlnné troubě:

 1. Stěny náplně by neměly obsahovat obalové materiály, fólie.
 2. Na časovač mikrovlnné trouby nastavte čas 1-3 min. Doba ohřevu závisí na kapacitě pece, na množství vosku v zásobní vložce, na hustotě a tloušťce stěn kazety.
 3. Po zahřátí se provede zkouška hoření.
 4. Je-li to nutné, kazeta se může ještě zahřívat po dobu 10-15 sekund.

Příprava na postup

Depilace s kazetovým voskem bude co nejúčinnější, pokud je pleť správně připravena.

Především je třeba vědět, že délka chloupků před zasedáním by se měla pohybovat od 3 do 7 mm. Krátké chloupky nemusí být zachyceny voskem a postup pro delší vlasy je doprovázen silnými bolestivými pocity.

Den před voskováním problémové oblasti je žádoucí ošetřit pomocí křoviny. Potom se abrazivní částice odstraní stratum corneum a chloupky budou vytaženy spolu s kořenem méně bolestivě.

Bezprostředně před zasedáním odborníci doporučují parní povrch pokožky. Pod vlivem pórů se otevře teplo, což také velmi usnadňuje odstranění nežádoucích chloupků.

Jak používat vosk v kazetách

V době procedury budou potřeba papírové nebo tkáňové proužky. Mohou být zakoupeny nebo vyrobeny samostatně. Pro ošetření velkých ploch kůže je optimální velikost pásů 175 x 70 mm a pro depilaci oblasti bikin, podpaží nebo horního rtu - 70 x 45 mm.

Před zahájením relace by měl být kazetový vosk "válcovaný". Po zahřátí kazety je nutné několikrát držet válec na papíru nebo pásu textilie, dokud se voskový materiál začne snadno rozkládat.

Potom se postup provádí takto:

 1. Povrch kůže by měl být ošetřen antiseptikem (Miramistin, Chlorhexidin).
 2. Mastek nebo dětský prášek je třeba aplikovat na kůži. To umožní, aby chloupky byly lehce zvednuty a zlepšily jejich spojení s voskem. Současně mastek odstraní přebytečnou vlhkost a sníží koeficient adheze pokožky a vosku. V důsledku toho se bolestivé pocity při oddělení vosku sníží.
 3. Poté držte kůži kazetovým válečkem podél linie vlasů.
 4. Přiložte papír nebo pásek z horní části a opatrně jej vyhlaďte ve směru růstu vlasů, zatímco jeden okraj od místa, kde začíná trhání, by měl zůstat volný.
 5. Dobře táhněte kůži v opačném směru trhať.
 6. Zachyťte volný okraj pásku a s ostrým pohybem jej odtrhněte od povrchu kůže proti růstu chloupků.
 7. Podobně jako s celou oblastí problémů.
 8. Postup můžete dokončit použitím zvláštních formulací, které odstraní zbytky vosku a po ošetření pokožku uklidní. Mohou to být depilační krémy, ubrousky, krémové nebo rostlinné oleje (například olivový olej).

Video: aplikace kazetového vosku

Účinnost vosku v kazetách

Když jsou voskování vlasů odstraněny z kůže spolu s žárovkami. Proto se na povrchu kůže objevují nové vlasy pouze za 2-4 týdny. Časový interval závisí na jednotlivých charakteristikách organismu. Je však třeba poznamenat, že nové vlasy mají oslabenou strukturu. Jejich tloušťka se stává mnohem méně a na kůži nejsou tak nápadné. Proto se další depilace obvykle provádí za měsíc.

Co dělat po postupu

Po nanesení kazetového vosku by měla být pokožka navlhčena nejméně dvakrát denně. Potřeba tohoto je způsobena skutečností, že v době oddělení vosku se na povrchu kůže dostane mikrotrauma, čímž se ztrácí vlhkost, takže se může objevit podráždění ve formě svědění a loupání.

Dvakrát týdně se doporučuje používat koberec, aby se zabránilo růstu vlasů. Nové chloupky zpravidla rostou tenké a slabé a poměrně často nedokáží proniknout do husté zkorodované vrstvy. Křoviny pomáhají vytvořit horní vrstvu tenkou a chloupky vypadnou.

Je lepší zdržet se návštěvy saun, bazénů a tělocvičny 2-3 dny po depilaci vosku, protože patogeny mohou proniknout skrze mikroskopy pokožky získané během relace.

Je také nutné po proceduře nosit volné oblečení, aby se zabránilo nežádoucímu tření a aby nedošlo ke změně polohy vlasového folikulu, což může vést k růstu vlasů.

Kromě toho by měly být oblečení a spodní prádlo vyrobené z přírodních tkanin. Syntetika má špatnou prodyšnost. Porušení vzduchu způsobuje nadměrné pocení a kapky potu jsou vynikajícím prostředkem pro vývoj mikroorganismů. Jakmile jsou v pórech, patogeny mohou způsobit zánět, folikulitidu, pustuly atd.

Recenze

Přistoupila jsem k postupnému odstraňování voskových vláken, začínalo holí, pokračovalo v epilátoru, snažilo se trápit a pak voskovat. Ne, abych vám pověděl o touze dosáhnout maximálního úspěchu a utrácet minimální čas. Vosk v kazetách, které používám, je jiný, nezaměřuji se na firmy. Samozřejmě, díky těmto přínosům můžu také zahrnout minimální množství vrozených vlasů, protože to je pro mě katastrofa, která se snaží provádět jakoukoli metodu odstraňování chloupků, zvláště po epilátoru. Fotografie ukázala jeden nepříjemný okamžik, který rychle proběhne po dokončení procedury. Na závěr řeknu, že metoda je velmi bolestivá, ale tolerujeme ji, zejména po epilátoru, takže je to docela přijatelné, vzhledem k tomu, že v průběhu času to není tak dlouhé (srovnávám epilátor).

skromnica

http://irecommend.ru/content/bystro-i-prosto-20

Ne tak dávno přešla na voskovou depilaci. Kromě toho, že vlasy začaly růst třikrát déle, také výrazně oslabily a ztenčily. Nejprve jsem použil voskové pásky, teď jsem se rozhodl vyzkoušet vosk v kazetě. A ukázalo se, že je ještě výhodnější! A mnohem úspornější. Mazám nohy s Menovazinem (mírná anestezie), potom si vezmu starou kefku z červené, ponoří ji do trochu... mouky, běží přes nohy. Jsem již zvyklý dělat to, pokud jste civilizovanější osoba, použijte mastek. Otočte kazetu obráceně dolů pomocí válečku, vyčkejte na vteřiny. 5. Připevněte pásek růstu vlasů, nezapomeňte opustit ocas, pro který budeme táhnout. Rychlý, silný pohyb odstraňuje pás proti růstu. Je lepší držet dech a vytáhnout ostrý výdech. Po dokončení procedury mi otřelo nohy olejem. A po několika hodinách je antiseptický chlorhexidin. První chloupky se objevují až po 2 týdnech, jsou tenké a nenápadné (při holení bych chodil po opici). Možná v průběhu času se toto období zvýší.

Pink Ice

http://irecommend.ru/content/otlichnyi-rezultat-pri-etom-vse-legko-i-prosto-podrobnyi-otzyv-s-foto

Poté, co jsem četl dostatek názorů na vosk v kazetách, obrátil jsem svou pozornost na vosk vyráběný ve Španělsku - Depilflax. Oceňuji metodu použití válečků: pokud ji aplikujete, můžete provést depilaci doma pečlivě a bez problémů. Objem takového zásobníku je 110 gramů. A to mi stačí provést 2 procedury (pouze nohy). Líbí se mi výsledek a trvá asi 2-3 týdny. A každý další postup není tak bolestivý, protože vlasy jsou menší, je mnohem tenčí a prah bolesti se také zvyšuje. Je velmi výhodné mít voskový vosk. V tomto případě se vosk nejen zahřeje, ale udržuje i teplotu, což přispívá k jeho snadnému použití.

Paní miluje

http://otzovik.com/review_1315120.html

Vosk v kazetách je snadno použitelný, takže si začátečníci často vybírají k depilaci. Pomocí kazetového vosku můžete rychle a účinně odstranit chloupky, zatímco pokožka zůstane hladká po dobu 2-4 týdnů.

Podrobné pokyny k použití vosku pro depilaci v kazetách

Nechtěná vegetace na těle - problém mnoha žen, takže není divu, že se slušný sex snaží najít nové způsoby, jak se ho zbavit.

Použití konvenčních břitových destiček nevede k požadovanému výsledku, zatímco voskování se voskem stává stále oblíbenější.

Tato lepkavá látka je nezpochybnitelným lídrem na moderním trhu, jen příležitostně dává přednost konvenčním a speciálním psacím strojům.

Dnes můžete snadno najít voskové proužky (hadřík nebo papír), vosk pro odstraňování chloupků ve sklenicích nebo ve speciálních kazetách.

Voskové kazety

Voskové kazety pro odstranění chloupků - relativně nový vynález, není překvapující, že o nich ne všechny ženy slyšely. Nicméně, s jejich pomocí můžete snadno odstranit vlasy na všech místech: nohy, ruce, podpaží a oblast bikin.

Vzhled náplní připomínají obvyklé nádoby s voskem, pouze v horní části mají speciální zařízení, které jim umožňuje rovnoměrně rozdělit vyhřívanou látku na povrch kůže.

V závislosti na přímém cíli lze rozlišit dva typy kazet: se širokou a úzkou tryskou. První je pohodlnější na nohách (umožňuje uchopit velkou plochu najednou), zatímco druhá možnost je vhodná pro odstranění vlasů ze svalových dutin a citlivých oblastí v oblasti bikin.

Kazety se mohou prodávat samostatně i jako sada, která obsahuje také další pomocné nástroje pro depilaci. Bylo by racionálnější koupit kompletní soupravu najednou, aby později, pokud to bylo třeba, bylo možné pouze koupit pouze voskové kazety (spotřebovávají se nejrychleji).

Pokud získáte kvalitní voskovou kazetu pro depilaci od dobrého výrobce, vlastnosti a složení vosku budou plně odpovídat typu distributora, protože struktura vlasů na různých částech těla je odlišná.

Výhody postupu

Depilační vosk v kazetách doma má několik výhod ve srovnání s jinými metodami odstraňování chloupků. Proto díky přítomnosti speciálního válečku vosk rovnoměrně a jemně proniká hluboko do pórů a změkčuje je, čímž je procedura méně bolestivá (ani zbytečné zčervenání).

Mnoho variant takových kazet (s rostlinnými oleji, extrakty léčivých bylin a dalších rostlin) poskytuje velký prostor pro výběr.

Ale to není všechno. Různé nástavby umožňují odstranění nechtěné vegetace jak ve velkých oblastech těla (holeně, stehna, nohy), tak na nenápadných místech. Zásobník vosku můžete zahřát za pouhých 15 minut, což znamená, že příprava na proceduru nebude trvat hodně času.

Vzhledem k tomu, že vosk je ve speciální uzavřené nádobě s dávkovačem, je možné se vyhnout zbytečným šmouhům a zbytečné spotřebě kompozice (tento faktor má pozitivní vliv na rychlost postupu). Je třeba si uvědomit, a bezpečnost kazety voskování, protože riziko popálení nebo jakékoliv jiné poškození, je-li správně použit, je minimální.

Co potřebujete pro voskování v voskových kazetách

Bez ohledu na vlastnosti, které by měla kazeta, ale použití speciálního zařízení pro zahřívání vosku je obtížné. Voskoplav (to je název tohoto zařízení) je schopen neustále zahřívat vosk na požadovanou teplotu a nemusíte se od ní odloupat.

Můžete se bez ní pokusit, ale odhadnout teplotu vosku při ohřátí v horké vodě nebo v mikrovlnné troubě je velmi obtížné, což znamená, že je plné popálenin a nerovnoměrného zahřívání obsahu nádoby. V závislosti na výrobci, počtu použitých kazet a možných dodatečných funkcích se cena voskových tavenin liší.

Dnes naleznete jak univerzální přístroje, tak i jednotlivé modely, jejichž design je určen pro použití kazet určitého výrobce nebo typu. Ve druhém případě je topný program pro voskování nejvhodnější pro typ vosku v kazetě, ale univerzální přístroje mohou být použity v kombinaci s různými kazetami, které mají také své výhody.

Kromě kazet a voskového vosku musíte ještě před odstraněním vlasů připravit proužky nebo pásky, aby se z kompozice zbavila aplikovaná kompozice: prostě se na vosk přilepí a poté, co se zchladí, se přeruší spolu s chloupky. Takový materiál lze dodat k prodeji ve formě jednotlivých pásů nebo celých rolí vyrobených z tkaniny nebo papíru.

Zbytky vosku jsou odstraněny z kůže se speciálními ubrousky nebo lotionem, protože nemohou být omyty čistou vodou. Další informace naleznete v článku o účinných způsobech odstranění zbytků vosku po epilaci.

Podrobné pokyny pro použití vosku v kazetách

Po přípravě vosku pro depilaci v kazetách a odpovídajících voskových tavenin zůstává pouze na to, jak je použít.

Několik hodin před zahájením procedury je lepší sprchovat a vyčistit kůži křovím, po kterém je vhodné aplikovat i tělové mléko. Jakmile je kůže zcela suchá, naneste na ni dětský prášek nebo mastek, zejména pokud je náchylný k podráždění.

Po dokončení všech přípravných činností můžete jít na okamžité odstranění chloupků, které se skládají z několika fází:

 • Nejprve musí být kazeta vložena do voskového žáruvzdorného materiálu (pokud je nový, nezapomeňte z něj odstranit ochranný film) a zapněte zařízení v síti.
 • Přibližně 20-25 minut zařízení zahřívá vosk, po kterém musí být odpojen od sítě a tření nohou suchým ručníkem (v případě potřeby posypeme práškem) můžete začít používat vosk. Je spíše obtížné hořet horkým voskem, protože v tomto případě musí být vosk tavenina asi hodinu.
 • Nyní můžete zařízení otočit vzhůru nohama, abyste vložili stoh na hlavu (dostatečně po dobu 3 sekund) a držte na kůži (je lepší začít s tele) pás o délce 10 cm. Voskování se provádí podle růstu vlasů. Voskoplav musí být vždy v naprosto svislé poloze, jinak vosk, který z něj vytekl, bude všude kolem.
 • Kromě již použitého vosku byste měli lepidlo na epilaci (pro růst vlasů) ležet, nechat asi 1 cm pod rukama a znovu držet ruku nad ním tak, aby se pohodlně hodil k pokožce.
 • Po chvíli čekání si vezměte pruh levého spodního okraje a ostře zatáhněte směrem k růstu vlasů a je důležité, aby se nehýbaly, ale podél kůže. Pokud jsou vlasy, můžete je odstranit stejným proužkem. Je také vhodné, pokud kolem okrajů je vosk.
 • Po vyčištění vlasů z jednoho místa můžete použít vosk (stejným způsobem) na jinou oblast pokožky. Stejný pás můžete použít k odstranění vlasů několikrát, dokud vrstva vosku nedosáhne 2-3 mm a nezhorší se. Pokud vosk v zásobní vložce ochladí, znovu se zahřeje ve vosku a klidně pokračuje v postupu.
 • Kůže by měla být utěrána olejem (to pomůže odstranit zbytky vosku) a doporučuje se, aby nebyla ošetřená oblast navlhčena vodou po dobu 8 hodin, aby nedošlo k podráždění.

Někdy po nanesení vosku a přilepení pásů je velmi obtížné odstranit (vosk se protáhne a silně rozetří), nejčastěji to znamená, že kůže byla pouze mokrá.

V takovém případě je třeba nechat vosk mírně vychladnout (stačí pár minut), znovu nasaďte a znovu zopakujte postup. Pokud se vám podařilo dosáhnout požadovaného výsledku, pokuste se vosk otřít olejem a směs znovu aplikovat.

Existují nějaké kontraindikace k použití depilace vosku?

Existují jisté situace, kdy je použití horkého vosku kontraindikováno. Takže pokud máte na kůži nějaké zranění (například oděrky a škrábance) nebo kožní onemocnění, postup jen zhorší situaci.

Voskování může také poškodit v přítomnosti více krtků nebo papilomů. Lékaři neposkytují poradenství při použití tohoto postupu i při křečových žilách a během těhotenství, ačkoli ve druhém případě vše závisí na vašem stavu a pohodě.

Stojí za zmínku o individuální nesnášenlivosti složek vosku a v případě silného podráždění nebo bolesti po proceduře se okamžitě poraďte s lékařem.

Chcete-li maximalizovat ochranu před možnými potížemi, používejte pouze vysoce kvalitní kazety od důvěryhodných výrobců a s běžnou trvanlivostí.

Pokud jste se poprvé rozhodli provést odstranění chloupků pomocí vosku, na začátku je lepší navštívit salon, kde jasně vysvětlíte, jak to udělat správně. Není třeba okamžitě zaujmout citlivé oblasti (podpaží nebo oblast bikin), protože to může trvale odradit epilaci.

Je lepší pokusit se zahájit proceduru na rukou nebo nohou a pokud je bolest příliš silná, může mít smysl používat speciální anestetický krém. Pokud je však v tomto případě příliš těžké trvat, je lepší hledat méně bolestivý způsob, jak se zbavit nežádoucí vegetace.

Na videu se podrobně vysvětluje proces depilace kazetovým voskem.

Použití vosku v depilačních kazetách

Vosk v kazetách pro depilaci - velmi vhodný nástroj. K odstranění vlasů tímto způsobem lze použít jak horké, tak teplé složení. Dnes lze kazety zakoupit v mnoha kosmetických obchodech za přijatelnou cenu. Nejdůležitější je jejich správné použití.

Teplý a horký vosk v kazetách

Pro depilaci pomocí kazet lze použít teplý nebo horký vosk v závislosti na individuálních vlastnostech kůže a osobních preferencích. S obratnou prací budou obě možnosti efektivní. Je však stále vhodné vzít v úvahu rozdíl mezi depilací s horkým činidlem v kazetě a depilací horkým voskem.

Teplá makeup je nejlepší koupit pro ženy, které budou bojovat doma s příliš silnými a hustými vlasy na těle. Pokud jsou na nohách nebo v oblasti bikin poměrně silná vegetace a chloupky jsou současně obtížné, není pravděpodobné, že byste mohli jednou jednou odstranit vše pomocí teplého nástroje. V nejlepším případě budete muset tento postup opakovat několikrát.

Je třeba poznamenat, že teplé složení je mnohem levnější než horké. Pro domácí nezaměstnané ženy je pohodlnější, protože se snižuje riziko tepelného spálení. Avšak spotřeba materiálu bude v každém případě více. Proto se připravte na to, že budete muset koupit více než jednu kazetu s prostředkem pro odstranění chloupků, abyste provedli úplný postup odstranění nežádoucí vegetace.

Hot makeup je nejčastěji používán kosmetologisty v salonech. Mohou odstranit i hrubé vlasy. Postup bude téměř bezbolestný kvůli dobrému oteplování pokožky. Doma, práce s takovým nástrojem je problematická, pokud neexistuje určitá dovednost. Snadno se dostanete na pokožku, pokud produkt zahřejete trochu víc, než je správná teplota.

Příprava na postup

Vosk pro depilaci v kazetách lze použít k odstranění vlasů téměř všude. Některé dívky se dokonce přizpůsobily, aby ji používaly v boji proti nežádoucímu obličeji. Ačkoli k tomu existují další pohodlnější způsoby. Aby voskování bylo rychlé a účinné, měli byste se pečlivě připravit na postup a předem zakoupit všechny potřebné materiály a nástroje pro voskování.

Nejprve byste měli zakoupit kazety. Pokud hovoříme o horkém složení, pak obvykle jedna kazeta stačí na dva postupy. Nejlepší je však okamžitě je koupit, pokud se tato depilace provede poprvé. Může to trvat trochu více tepla, což je třeba vzít v úvahu.

Při výběru si všimněte, že mohou být úzké i široké. První jsou vhodnější pro depilaci bikinové zóny, protože je velmi vhodné aplikovat kompozici i na nejtěžších místech. Je vhodné používat kazety s širokými hlavami, aby se zabránilo nadměrnému vypadávání vlasů na nohou.

Zásobníky mohou být běžné a ochucené. Aromatizované jsou o něco dražší.

Po depilaci zůstává na pokožce lehká, příjemná vůně. Více nemají žádné funkce. Takže předem určit, zda existuje touha trochu zaplatit za zápach.

Pokud máte v úmyslu provést depilaci vosku doma po celou dobu, pak je nejlepší koupit dobrý vosk vosk předem. Není to tak levné, ale to bude trvat několik let. Navíc moderní voskové taveniny jsou již vybaveny snímači teploty, což umožňuje přesné ohřívání kompozice a dosažení požadované konzistence. Takže riziko vzniku popálenin i z horké směsi bude minimalizováno.

Také si kupujte rostlinný olej předem, abyste odstranili zbytky vosku a sedativa pro pokožku. Bezprostředně po proceduře bude pokožka vyžadovat zvláštní péči, na níž bude záviset její další stav a krása.

Vosk na odstraňování chloupků v kazetách

Jak udělat voskovou depilaci v kazetách správně?

Je třeba poznamenat, že v přítomnosti speciální taveniny vosku lze použít stejný úspěch i horký vosk a cukrová pasta. Stačí, abyste předem věděli o optimální teplotě vytápění. Koneckonců, cukrová pasta se prodává v různých formách, a proto se zvláštnosti použití kompozic mohou mírně lišit.

Nejprve musíte připravit kůži. Chcete-li to provést, vyčistěte jej od nečistot a odmaštění. Nejlépe se používá salicylový alkohol. Ale můžete prostě prásknout oblast, kde máte v plánu odstranit vlasy. Mějte na paměti, že optimální délka vlasů pro depilaci by měla být 3-5 mm. Příliš krátké chloupky se mohou jednoduše nepřijímat.

Dále je nutné ohřívat kompozici ve voskovém mlýnu na požadovanou teplotu. Jakmile to provedete, přejděte na aplikaci k pokožce. Prostředky se aplikují na růst vlasů. Je nutné stisknout maximální kazetu, aby bylo zajištěno lepší uchopení chloupků. To je výhodné, protože nemusí s kompozicí kontaktovat. Ruce budou čisté a v problematické oblasti zůstane tenký film.

Po několika vteřinách, kdy kompozice úplně ztuhne, je nutné jej ostrým a jistým pohybem odstranit. Odstraněná fólie proti růstu vlasů. Pokud žena dosud nepoužila vosk, měla by vědět, že čím rychleji se to stane, tím méně bolesti bude cítit. Pokud je to nutné, můžete postup opakovat, abyste zcela odstranili všechny vlasy. Zbývá pouze zbavit zbývajícího vosku olejem a ošetřit pokožku sedativem.

Závěr

Po pokusu o odstranění vlasů s voskem v kazetách mnoho žen znovu zvolí přesně tuto metodu depilace. Koneckonců, po několika procedurách, odstranění vlasů touto metodou bude velmi jednoduché.

Nezapomeňte na kontraindikace. Nedoporučuje se užívat horké voskové kazety u žen s diabetes mellitus, křečových žil a také ukládat prostředky na postiženou kůži nebo oděvy kůže.

Vosk v kazetách

Aby byly dokonale hladké nohy, oblast podpaží a oblast bikin bez zbytečných chloupků, ženy provádějí různé typy epilace. Někdo navštěvuje kosmetické salony, aby se zbavil zbytečné vegetace, a někdo je zvyklý dělat všechno po svém doma.

Mladé dámy, které dávají přednost této domově doma, se domnívají, že je nejen výhodnější a bezpečnější, ale také pohodlné, protože nemusíte nikam chodit a můžete provést proceduru pro odstranění chloupků v libovolném vhodném čase.

Kromě toho je k dispozici široký výběr přístrojů pro odstranění chloupků. V poslední době se voskování stává stále oblíbenějším a to je způsobeno skutečností, že v kazetách se objevil vosk, což značně usnadňuje tento postup.

Zvláštní funkce

Vosk v kazetách je nový depilační nástroj, který se nedávno objevil na domácím trhu. Umožňuje snadno odstranit přebytečné vlasy z různých částí těla, jako jsou nohy, podpaží, oblast bikin.

Ve speciálních kazetách, které se používají k odstraňování chloupků, je zmrazený vosk. Kazety mají určité trysky, které umožňují rovnoměrnou vrstvu aplikovat prostředek na kůži.

V závislosti na účelu použití kazety se může šířka dávkovacího prvku lišit. Například široká trysky se používají k odstranění vlasů na nohách, protože vytvářejí široký voskový pás, takže postup je rychlý a prakticky bezbolestný. Úzké připevnění je vhodnější použít, abyste se zbavili vegetace v oblasti axilární a bikini.

Stojí za zmínku, že vosk kazety pro různé oblasti má různé složení a vlastnosti, protože chloupky rostoucí například na nohách se liší ve své struktuře od těch, které se objevují v podpaží.

Vosk v kazetách lze zakoupit samostatně i v sadě pro depilaci.

Hlavní výhody kazety pro odstranění chloupků:

 • Vosk je schopen zachytit vrstvu mrtvých buněk, a tím vyvolat efekt odlupování. Díky tomu se pokožka stává jemnější a hladší a dochází také k regeneraci pokožky.
 • Přírodní ingredience, které jsou součástí takové kosmetiky, poskytují vyživující a zvlhčující účinky na dermis. Při zvýšených teplotách rostlinné výtažky a oleje mají lepší účinek na pokožku.
 • Má dlouhou dobu působení. Při každé následné voskování se chloupky stávají tenšími a méně viditelnými.
 • Tento kosmetický výrobek je cenově dostupný, můžete si ho koupit za rozumnou cenu.

Existuje několik druhů vosku v kazetách pro odstranění chloupků:

 • Azulenium je ideální pro různé typy epidermis. Vzhledem k nenasycené uhlovodíkové látce (azulen) může být tento výrobek použit i pro citlivou pokožku, aniž by došlo k podráždění, zarudnutí nebo jiným projevům alergické reakce. Hlavní výhody tohoto produktu:
 1. s odstraněním chloupků na různých částech těla;
 2. má protizánětlivé účinky;
 3. má změkčující účinek;
 4. nezlomí vlasy, ale vytáhne je kořenem.

Díky jemné krémové struktuře je epilační procedura méně bolestivá.

Pro Více Informací O Suché Vlasy