logo

Osvětlení vlasů s kefírem

Zesvětlení vlasů s kefírem pomůže nejen dělat vlasy pár tónů lehčí, ale také posílit vlasy, aby byly hedvábné, a dokonce i omýt barvu.

Blondýnky a blond vlasy s maskami kefíru mohou výrazně zesvětlit vlasy na přirozené světlo bez žloutnutí. Brunetky nebudou schopny dosáhnout účinků blonďat, ale budou mít možnost, aby vlasy nebyly tak ponuré a tmavé, výrazně posilovaly vlasy a dodávaly jim lesk.

Kefir maska ​​recepty pro osvětlení vlasů

Existuje několik populárních masek s kefírem pro zesvětlení vlasů, které činí vlasy nejen lehce lehčí, ale také obohacují o vitamíny a zdraví.

Nejúčinnější zesvětlující maska ​​s kefírem

 1. ½ šálku jogurtu smíchaného s vejcem.
 2. Přidejte 2 lžíce brandy nebo vodky.
 3. Stlačte šťávu z poloviny citronu do masky.
 4. Drop trochu šampon, aby se maska ​​snadněji aplikovala.
 5. Aplikujte směs na vlasy a obalte je přilnavým filmem.
 6. Masku zahřejte ručníkem.
 7. Ponechat strukturu na vlasy na noc, ale ne méně než 4 hodiny.
 8. Umyjte kefír teplou vodou a šamponem.

Maska teplého kefíru pro osvětlení vlasů

 1. Do vodní lázně zahřejte sklenici tuku a čerstvého kefíru. Ne v mikrovlnné troubě!
 2. Aplikujte kefír na celou délku a přitiskněte jej.
 3. Vložte ručník do ručníku.
 4. nechte masku na vlasy po dlouhou dobu, můžete v noci. Doba expozice kefíru musí být nejméně 4 hodiny.
 5. Masku vypláchněte teplou vodou a šamponem.

Osvětlení suchých vlasů a kefír

 1. Vezměte jeden kuřecí žloutku.
 2. Smíchejte to se sklenicí kefíru.
 3. Přidejte 2 lžíce olivového oleje.
 4. Aplikujte směs složek na vlasy po celé délce.
 5. Masku nechte dlouhou dobu (nejméně 3 hodiny).
 6. Umyjte šamponem.

Zesvětlující maska ​​skořice a kefír

 1. Jedna lžíce skořice smíchané s žloutkem.
 2. Přidejte sklenici teplého kefíru.
 3. Aplikujte masku na vlasy po celé délce a obalte přiléhajícím filmem a pak froté ručníkem.
 4. Směs nechte na vlasy dlouhou dobu, nejlépe ne méně než 3 hodiny.
 5. Masku vypláchněte teplou vodou a šamponem.

Fotky před a po zesvětlení vlasového kefíru

Na této fotografii můžete vidět výsledek osvětlení vlasů maskou kefír a citronem.

Sledujte video

V tomto videu si můžete prohlédnout, jak vytvořit užitečnou, výživnou a odlehčovací masku na vlasy na bázi kefír.

Doporučení pro použití masky kefír

 • Dámy s tmavými vlasy by měly několikrát udělat masku kefír, dokud nebude výsledek vhodný.
 • Kefírová maska ​​pro osvětlení také pomůže zbavit se barviva vlasů, protože tento fermentovaný mléčný výrobek zvyšuje váhy, vlasy a usnadňuje vyluhování barvy pod nimi.
 • Doporučuje se používat čerstvé, nevyužité kefír středního nebo vysokého tuku.
 • Kefírová maska ​​na vlasy je lepší v noci - je užitečná pro vlasy obecně a stupeň objasnění bude mnohem vyšší.
 • Účinek osvětlení bude mnohem lepší, pokud vložíte vlasy rozmazané kefírem v teplém prostředí, to znamená, že je zakryjte ručníkem nebo kloboukem.
 • Kefírové masky pomáhají nejen dělat vlasy lesklé, ale také zabraňují ztrátě vlasů, lámavosti a průřezu, aktivují růst a vitalitu vlasových folikulů.

Rozjasňující vlasy s citronem je poměrně dlouhý proces. Tuto metodu lze volat.

Barva vlasů hnědého popela může být přičítána skupině hnědovlasých lidí. Tento trendový a populární.

Barva vlasů béžová blond má lehké pšeničné odstíny a vypadá velmi dobře.

Heřmánek vlasy je užitečný, ale ne velmi efektivní postup. Heřmánek odfarbí víc.

Zvýraznění červených vlasů zahrnuje barvení jednotlivých vláken ohnivých vlasů do příbuzných.

Zvýraznění černých vlasů je časově náročný, komplexní a velmi specifický proces. Zde je zvýraznění.

© DoHairs 2019. Vše o srsti, účesy a účesy

Kefírová maska ​​pro osvětlení vlasů doma

Dokonce před 25 až 30 lety bylo osvětlení vlasů spojeno pouze s ošetřením vlasů roztokem amoniaku nebo peroxidu vodíku. O kvalitě si nemyslel - stát se blonďákem, mohl jen tak.

Nyní je mnohem jednodušší stát se sexy blondou - pulty jsou plné jasných barev různých akcí. Výrobci slibují, že vlasy "jsou ošetřovány s péčí."

Moderní žena však stále více využívá domácí prostředky pro změnu obrazu, což zaručuje nejen výsledek, ale i ochranu zdraví.

Chcete-li vyřešit problém světlejších vlasů, jsou masky kefírů perfektním řešením. Po několika procedurách se vlasy stávají 2-3 tóny světlejší, zůstávají měkké, lesklé a hedvábné a stanou se poslušnými.

Jak kefír zesvětlí vlasy?

Ať už se nepoužívají žádné recepty kefírové masky na vlasy, bude nutně účinek osvětlení. Mléčné výrobky obsahují ve svém složení bakterie "zjev" pigment.

Živiny a stopové prvky ve složení kefíru hydratují a vyživují vlasové folikuly a také vytvářejí na svém povrchu film, který chrání před negativními účinky vnějšího prostředí. To umožní, aby se vlasy nestaly "slaměnou".

Majitelé suchých vlasů mohou dokonce umýt vlasy kefírem - má léčivý účinek, vlasy jsou navlhčené, jejich struktura se stává hustší. Ale všechny ostatní, je žádoucí omezit pouze masky, jinak se instalace bude zdát příliš hustá.

Pokyny pro použití masky kefír

 • Pro domácí masky pro osvětlení vlasů, měli byste si vybrat čerstvý produkt - čerstvé houby kefíru jsou aktivnější. Kromě toho živiny - vápník, hořčík, draslík a vitamíny A, E, skupina B "žijí" pouze v takovém produktu.
 • Na hlavě masky kefír - bez ohledu na recept se používá k vaření - držet po dobu nejméně 3 hodin. V opačném případě nebude dosaženo efektu osvětlení.
 • Postup by se měl opakovat dvakrát týdně. Vizuálně se barva změní po 2-3 ošetřeních a kvalita vlasů se zlepší po 4-5. Jakmile získáte požadovaný tón, můžete přestat používat masky.
 • Před aplikací masky na celou délku vlasů se doporučuje nejprve protáhnout směs do kořenů.
 • Můžete ušetřit určitou dobu, pokud nešetříte každé vlákno odděleně, ale vezměte hrst směsi a protřete ji do vlasů jako šampon v měkkých pohybech, aby všechny vlasy byly zcela zakryty. Akce v tomto případě nebude velmi výrazná a polotóny s modulací na prameni budou vypadat velmi působivě.

Kefírová maska ​​pro zesvětlení vlasů

Recept číslo 1

Nejjednodušší kefírová maska ​​pro osvětlení vlasů je kefír, který se nanáší na hlavu a rovnoměrně se rozptýlí, jako šampon při mytí.

Do čistých suchých vlasů se aplikuje mléčný výrobek předehřátý na 40-45 ° С a je izolován plastovým pytlem a ručníkem.

Číslo receptury 2

Maska kefír a citron nejen zesvětlí, ale také posiluje vlasy a normalizuje produkci kožního mazu v oblasti vlasových folikulů.

 • žloutenky se dvěma vejci;
 • půl šálku předehřátého čerstvého biokefiru;
 • citrónová šťáva - stačí, aby stlačila polovinu průměrného citronu.

Všechny složky jsou důkladně promíchány a dosahují homogenity. Umyjte hlavu a aplikujte zjasňující prostředek na mírně vlhké vlasy. Poté můžete zahřát hlavu plastovým pytlíkem a ručníkem nebo ji jen uschnout na slunci. Lemon v jasném denním světle zvyšuje jeho aktivní vlastnosti pro zničení pigmentace.

Není třeba se obávat nadměrného vysychání - lecitin z vaječných žloutků je chrání.

Recept číslo 3

Další maska ​​obsahuje kefír a med. Honey samotný také rozjasní vlasy, "jí" pigment, ale společně komponenty masky působí aktivněji. Spojte půl šálku teplého kefíru s 3 lžícemi teplého tekutého medu, přidejte citronový esenciální olej - 3 kapky na každou lžíci směsi.

Recept číslo 4

Rozpusťte 50 g. kvasnice ve 100 gramech. teplý fermentovaný mléčný výrobek. Směs nasypejte, dokud se na povrchu nevytvoří bublinky. Masku aplikujte na čistou, mírně vlhkou hlavu a zahřejte. Po 2-3 hodinách vypláchněte.

Číslo receptury 5

Pokud se vlasy předběžně rozjasnily pomocí chemických barviv, ale nebylo možné dosáhnout požadovaného výsledku, kefírová maska ​​s lopuchovým olejem pomůže obnovit kvalitu vlasů a dosáhnout požadovaného tónu.

Při absenci lopuchového oleje jej nenahrazujte ricinovým olejem jako v maskách pro zpevnění. Postup bude muset být odložen, dokud nebude získána nezbytná přísada, protože ricinový olej má tendenci dělat pigmentaci jasnější a tmavší.

Číslo receptury 6

Smíchejte teplý kefír s lopuchovým olejem. Pro každých 50 g fermentovaného mléčného výrobku nalijte lžíci oleje. Přidejte 1 surový vejce a citrónový olej - 5-6 kapek na 50 g. směsi.

Číslo receptury 7

Tato maska ​​bude důležitá pro zesvětlení mastných vlasů. Smíchejte půl šálku jogurtu a 1 polévkovou lžíci. lžíce prášku hořčice. Přidejte k nim vaječný žloutek, který je nabitý čajovou lžičkou medu. Nalijte čajovou lžičku mandlového oleje. Aktivujte několik kapek esenciálního oleje - rozmarýnu, citronu nebo vápna. Míchejte ještě jednou.

Obyčejné masky s hořčicí se dlouhou dobu nedržují na hlavách, ale je dostatek součástí, aby je chránili před vysycháním. Proto je možné produkt vypláchnout za 1 až 1,5 hodiny. Nezapomeňte zahřát hlavu při aplikaci masky.

Kefírové osvětlení vlasů je časově testovaná lidová metoda.

Dlouho ženy změnily barvu vlasů různými způsoby. Teď je můžete namalovat v jakékoliv barvě, bude tu touha. Ale každý ví, jak je to špatné pro své zdraví. Nabízíme Vám alternativní - světlejší vlasy s kefírem.

Vlastnosti fermentovaných mléčných výrobků

Kefír obsahuje velké množství užitečných vitaminů a minerálů, například vitamíny A, B, C, E, vápník, hořčík a draslík. Díky vápníku dochází k zeslabení vlasů a roste mnohem rychleji. Vitamíny A a E jsou schopny poskytnout zdravou záři, jasný lesk a obecně mají pozitivní účinek na vlasy.

Kvasinky obsažené v tomto přírodním produktu pomáhají urychlit růst kudrlin a probudit spící vlasové folikuly. Směs je také schopna uvolnit pokožku hlavy od podráždění a svědění, kvůli baktericidním vlastnostem fermentovaných mléčných výrobků. Pomocí těchto receptů vylepšujete svůj odstín a zlepšujete vzhled a zdraví vašich vlasů.

Aby vyhovovaly těmto maskám

Kefirové masky jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Bělkované a křehké kudrlinky budou měkčí a přestanou se tak intenzivně rozbít. A pro mastné vlasy existují nějaké pluses - kudrlinky nebudou mastné a nebudou znečištěny tak rychle. Pokud máte barvené vlasy a nejste spokojeni s barvou, maska ​​je pro vás ideální. Mléčné výrobky přispívají k vyluhování pigmentu a pomáhají tak jemně zbavit nežádoucí barvy.

Recepty

Zvažte nejpopulárnější recepty kefírových masek pro zesvětlení vlasů s přídavkem jiných přírodních složek.

S medem

Bude vyžadováno:

Příprava: Zahříme kefír a přidáme lžíci medu. Míchá se a směs se nanáší po celé délce. Udržujte kompozici po dobu 2 hodin (co nejdéle) a poté opláchněte šamponem. Přečtěte si také, jak med osvítí vlasy.

S citronem

Bude vyžadováno:

Příprava: Zahřátý kefír smíchejte s citrónovou šťávou. Aplikujte na kudrlinky a ohřejte si hlavu ručníkem. Po dvou hodinách se umyjte. Tento recept je nejvhodnější pro majitele mastných vlasů. Chcete vědět více? Přečtěte si o vysvětlení citronu.

S přídavkem skořice

Bude vyžadováno:

Příprava: Smíchejte přísady a aplikujte na prameny. Držte směs dvě hodiny a poté opláchněte šamponem. Jak jsme psali dříve, skořice je velmi oblíbená pro osvětlení.

Užitečné video: maska ​​kefír pro suché, malované kadeře.

Výsledky

Je možné zesvětlit vlasy pomocí kefíru? Pro znatelný výsledek, stojí za to dělat kefír masky týdně. Je žádoucí, aby přirozená barva nebyla tmavší než tmavá blondýnka. Přirozené brunety však mohou tuto masku také udělat, potřebují jen další procedury. I když se barva nezmění, zjistíte, že vlasy jsou mnohem silnější a získaly krásný přetečení. Můžeme se naučit nejúčinnější způsoby, jak zesvětlit černé vlasy.

Světlé blondýnky mohou bezpečně počítat s blond - vaše vlasy budou zesvětleny o 5-6 tónů.

Rudé vlasy uvidí, že jejich vlasy se staly světlejšími a získaly luxusní zlatý lesk.

Fotografie před a po

Užitečné tipy

 1. Pro tučný typ je nejvhodnější produkt bez tuku, ale pro dívky se suchými vlasy stojí za nákup 2,5%.
 2. Maskovací výrobky musí být čerstvé, pak bude účinek větší.
 3. Kefír lze smíchat s jogurtem, výsledek bude výraznější.
 4. Neprohřejte kefír nebo se změní na tvaroh. Nejlepší možností je vodní lázeň.

Následující články nebudou méně užitečné a zajímavé pro milovníky domácího osvětlení vlasů pomocí lidových prostředků:

 • vonné čirí s citrónovým silicím;
 • sóda na pečení jako nejjednodušší a cenově dostupné prostředek k bělení vlasů;
 • účinný vitamínový koktejl medu a citronu;
 • vyčištění peroxidu vodíku - garantovaný úspěch.

Užitečné video: maska ​​pro růst vlasů s kefír a olivovým olejem

JAK VYPLÝVAT ZPŮSOBENÉ BARVENÍ VLASŮ

Často se musíte zabývat skutečností, že barvivo na vlasy nedává požadovaný výsledek. Důvody, že barva "není stejná jako na krabici", může být velmi odlišná. Nejsou to jen barvy různých barev, ale také tmavé odstíny namísto moderních, příliš světlé namísto tlumené atd. A v prvním a druhém případě musíte myslet na to, jak umýt barvivo z vlasů. Obzvláště velký problém vzniká, když ji potřebujete umýt rychle a bez poškození vlasů.

Dáváme vám několik doporučení, jejichž účinnost dokazuje více než jedna generace žen po celá desetiletí.

Vše, co potřebujete, je vybrat ten, který vám vyhovuje.

Kefírové odstraňovače (nebo dva v jednom - odstraňovač a ošetření)

Mnoho odborníků v oblasti kadeřnictví říká, že použití kefíru nemůže být považováno za prostředek pro spláchnutí. To je prokázáno na molekulární úrovni. Vzhledem k tomu, že kefír obsahuje velké množství bakterií mléčného kvašení a doplňků stravy, můžete bezpečně spoléhat na posilování vlasových kořenů, opravu poškozených oblastí pokožky hlavy, ošetření kožních mikroskopů kyselinou mléčnou apod. Vymytí barviva vlasy z kefíru je poměrně jednoduché. Doporučujeme používat kefírové masky pro zesvětlení vlasů nebo pro jednotnější barvu po celé délce vlasů.

Opláchněte vlasy kefír snadno a bezpečně. Doporučujeme několik způsobů.

1. Musíte mít asi jeden litr kefír (tím více jeho obsah tuku, tím lépe). Nalijte ji do misky, přidejte asi lžící rostlinného oleje (řepka, slunečnice, olivy nebo jiné), jednu lžíci soli, vše důkladně promíchejte, nasajte na suché vlasy, nasaďte plastovou čepičku a chodíte asi hodinu. Pokud se rozhodnete postup opakovat, nejdříve byste měli masku opláchnout teplou vodou a šamponem pro mastné vlasy. Pak opakujte vše. Je však třeba si uvědomit, že tato metoda může být použita ne více než dvakrát denně a ne více než dvakrát měsíčně. Tuto metodu lze nejlépe použít, pokud je nutné objasnění dvou tónů.

2. Pro dvě sklenice kefír s maximálním obsahem tuku je třeba přidat dvě polévková lžíce sódy a tři lžíce vodky. To vše by mělo být smícháno, mírně zahřáté (přibližně na teplotu čtyřicet stupňů) a aplikováno rovnoměrně po celé délce vlasů. Hlava by měla být pokryta celofánovými nebo papírovými ubrousky. Mělo by trvat asi dvě hodiny. Tato metoda osvětluje vlasy o jeden a půl tónů. Při aplikaci získané směsi může dojít k krátkému brnění pokožky hlavy způsobené vodkou.

3. Použijte pouze kefír, aniž byste přidali další přísady. Taková maska ​​může být oprávněně považována za výživnou pro vlasy a pokožku hlavy, protože bez nečistot dodává vlasům další výživu.

Soda - nejlepší brusiva pro vlasy (nebo jako nátěr soda)

Mnoho lidí si pamatuje, jak naše matky a babičky vyčistili četné skvrny se sodou. Je to docela jednoduché. Vždy je nutné si uvědomit, že soda je spíše měkká a bezpečná křovina, ale neměli byste se do ní ani zapojit.

Existuje několik desítek receptů na přípravu sódy. Popisujeme pouze dvě z nich, které jsou obecně považovány za nejefektivnější.

1. Je nutné vzít deset lžící sodovky (pro dlouhé vlasy by mělo být toto množství zdvojnásobeno), přidávejte do nich sklenici vody a důkladně promíchejte. Je třeba si uvědomit, že voda by neměla být příliš horká, protože soda ztratí některé své vlastnosti. Přidejte jednu čajovou lžičku soli, vezměte bavlněnou podložku nebo tampon, vložte z ní sůl z kaše a aplikujte rovnoměrně na malé prameny od kořene až po špičku.

Pokud jsou kořeny namalovány více než špičky vlasů, pak se na ně aplikuje největší množství kaše. Poté, co jsou všechny vlasy pokryté sódy, je třeba je rozmáčknout, otřít nebo otřít v malých svazcích. Je třeba chodit s takovou kaší asi čtyřicet minut, ale ne déle než hodinu. Soda vlasy dávají tuhost. Opláchnutí takového roztoku by mělo být pod tekoucí vodou asi patnáct minut. Poté je třeba si vlasy šampón umyt.

2. Pro jeden litr teplé vody je třeba vzít pět lžící sodovky, rozmíchat, namočit si vlasy tímto roztokem a zabalit je do plastového obalu. Musíte chodit asi tak déle než dvacet minut a pak vše vypláchnout vlasy šamponem nebo mýdlem. Tento postup lze opakovat, ale ne více než dvakrát. Při použití sody masky se zlepšuje růst vlasů, protože použití sody "probouzí" krevní cévy, čímž se přívod krve do hlavy a vlasových folikulů zpevňuje a stálý.

Existuje několik kontraindikací pro použití - suchá pokožka hlavy, křehké vlasy, vysoký stupeň lupů atd. Než umyjete barvu vlasů sodou, měli byste přemýšlet o použití jiných metod mytí vlasů několika barvami ve směru osvětlení. První způsob čištění barvy je mnohem produktivnější než druhá, ale měla by být použita pouze v případě, že máte zcela zdravé vlasy.

Nebudete si poškozovat vlasy (nebo jak olej umyt vlasy olejem)

Pokud všechny způsoby mytí barviva, které jsme popsali výše, nevyhovují vám nebo jste znepokojeni zdravím vlasů, pak jsme připraveni navrhnout několik způsobů, které lze považovat za nejméně nebezpečné. Doporučujeme umýt barvu z vlasů olejem. Jsou to recepty založené na olejích různých původů, které se nejčastěji používají při omývání barvy. Vzhledem k tomu, že ne všechny typy olejů jsou vhodné pro každou ženu kvůli jejich alergenitě, nabízíme pouze ty nejbezpečnější.

1. Chcete-li odstranit neúspěšně aplikované barvivo z vlasů, musíte si vzít jednu sklenici jakéhokoli rostlinného oleje, přidávat asi 20-30 gramů tuku (například vepřové maso), i když můžete použít margarín. Tato směs by měla být zahřátá na teplotu, která se vám bude zdát nejpohodlnější při aplikaci na kůži a vlasy. Tato maska ​​by měla být aplikována na vlasy štětcem, aby se vlasy zbarvily a nechaly se asi půl hodiny. Pro zvýšení efektu se doporučuje nasadit na hlavu plastový sáček nebo klobouk pro barvení vlasů. Maska se několikrát promyje šamponem.

2. Aby byla maska ​​snadno odmyta, což je zvláště důležité pro majitele svěžích a hustých vlasů, měli byste použít směs kolečkových, olivových a slunečnicových olejů. Tyto tři typy olejů musí být odebírány ve stejných množstvích, míchány. Do rukou můžete přidat trochu zvlhčovače. Směs by měla být ohřátá na příjemnou teplotu, měla by se aplikovat na vlasy, uzavřít celofán a chodit asi půl hodiny. Mějte na paměti, že světelný efekt lze zvýšit tepelným působením.

Například k zahřátí vlasů během stárnutí vlasového oleje můžete použít vysoušeč vlasů. Ale nevystavujte režim "horký", protože olej se roztaví na nejvíce tekutou konzistenci a protéká vlasy. Tuto masku můžete umýt několikrát s dětským šamponem. Pokud nejsou vlasy dostatečně rozjasněné, může se tento postup opakovat po přibližně dvanácti hodinách. Kromě toho je maska ​​olivového oleje uznána jako výživná a účinná.

3. Poměrně často se používá při změně barvy vlasů ve směru světla, ricinový olej. Není to jen hlavní složka mnoha receptů, ale také lék, který se doporučuje použít k posilování řas, vlasů a nehtů. Recepty jsou velmi jednoduché. Musíte smíchat tři žloutky (dříve oddělené od bílkovin) se třemi nebo čtyřmi lžíci ricinového oleje. Poté přiložte připravenou směs na vlasy po celé délce (pečlivě rozdělte směs), protřete ji do vlasů a pokožky hlavy. Hlava by měla být zabalena s plastovým pytlíkem a ručníkem.

Neměl byste používat vysoušeč vlasů, protože žloutek může na vlasy zamrznout, což výrazně komplikuje jejich mytí. Používání různých olejů je příznivé pro vlasy. Mějte na paměti, že olejové masky nejen zesvětlují vlasy několika tóny a vyplačí barvy dokonce přírodního původu (henna, basma a jejich směsi), ale také vyživují vlasy živinami po dlouhou dobu. Současně je nutné použít šampony pro mastné tlusté vlasy. Všechny následující časy umyjte vlasy jemnými šampony.

Pokud chcete mít zdravé vlasy, pak po nanesení jakéhokoliv barviva si zpevněte masky, které po mnoho let zachrání přirozené pigmentace vlasů, jejich zdravý vzhled a tloušťku.

Oplachování olejovou barvou je nejen efektivní, ale také užitečné. Vzhledem k tomu, že použití různých olejů současně chrání vaše vlasy, učiňte je poslušná a hedvábná, lesklá a zdravá. Takové vlasy vždy přitahují pozornost a přitahují pozornost. Tím, že pečujete o barvu vlasů, můžete je současně naplnit silou a přitažlivostí.

Kefír, jako účinná zjasňující látka na vlasy

Mléčné výrobky se již dávno stanou nepostradatelnými pro zdraví a ženskou krásu. Někdo zvyklý používat jogurt pro zlepšení trávení, ale jen málo lidí si pamatuje skutečné přínosy mléka, jogurtu, ryazenky nebo kefír. Tyto produkty mají nejen dobrý účinek na gastrointestinální trakt, ale také pomáhají zlepšit pleť, posilovat vlasy a dokonce je zesvětlit.

Užitečné vlastnosti kefíru pro tělo

Kefír, stejně jako každý fermentovaný mléčný výrobek, pomáhá posílit nejen vlasy, ale i nehty a zuby, které potřebují důkladnou péči. Přirozené vlastnosti kefíru dokonale ovlivňují celkovou práci střev, což vám umožní udržet tělo ve tvaru a zbavit se nežádoucích liber.

Díky bílkovinám, vitamínům a minerálním látkám obsaženým v prezentovaném nápoji mohou ušpiněné a křehké kudrlinky absorbovat všechny živiny a pozitivně změnit strukturu.

Přítomnost vitamínů A a E pomáhá nasytit kudrlinky a nehty nezbytnými vitamíny, což příznivě ovlivní obnovu vlasů, které jsou náchylné k vypadávání vlasů.

Kefír vám pomůže zbavit se následujících problémů s kudrlinami:

 • obnoví poškozené vlasy;
 • učinit prameny více poslušnými;
 • zvýšit růst a zabránit rozbití;
 • dodá vlasům přirozený objem;
 • uvolní z obsahu tuku;
 • odstranit lupy.

Chcete-li používat recept babičky a použít tento fermentovaný mléčný výrobek k léčbě, opravě nebo barvení kudrlinky, musíte vědět, kdo přesně tento postup opravdu pomáhá.

Na rozdíl od rychlého, ale ne bezpečného způsobu, jak zesvětlit vlasy barvami, zesvětlení pramenů fermentovaným mléčným výrobkem nedosáhne tak okamžitého výsledku, ale nepoškodí pokožku hlavy a pokožku hlavy.

Prezentovaný fermentovaný mléčný výrobek je ideální pro obličej a pomáhá ženě zlepšit barvu a stav pokožky.

Kefírové vyjasnění: lidové prostředky

Zesvětlení vlasů s prezentovaným produktem je způsobeno skutečností, že bakterie mléčného kvašení, které spadají hluboko do vlasů, začínají ovlivňovat pigment, čímž jej zesvětlí do několika tónů. Nepochybně hořící brunety po použití tohoto kysaného mléčného výrobku nebudou blondy, ale mohou zesvětlit tmavou barvu kudrlin na gaštanové nebo čokoládové odstíny. Kromě toho budou tyto masky přínosem pro majitele všech druhů vlasů.

Takže, abyste vyjasnili tento fermentovaný mléčný výrobek, abyste dosáhli požadovaných výsledků, je důležité dodržovat několik tipů:

 • pro výrobu masky potřebujete koupit čerstvý výrobek;
 • v kombinaci s jinými lidovými léky byste měli zvolit produkt s nízkým obsahem tuku a pro vlastní potřebu - tuku;
 • aplikujte na kadeře jen teplá hmota.

Složení kefíru je bohaté na bakterie několika typů, enzymy, stopové prvky, cukr, ethylalkohol: to vše napomáhá ke zlepšení stavu pokožky a vlasů.

Klasická maska ​​kefír pro zesvětlení vlasů

K přípravě předložené masky potřebujete pouze dvě složky - vodu a kefír. K ½ šálku nápoje z kyselého mléka je třeba přidat lžíci vody, vše promíchat a aplikovat směs na mírně vlhké vlasy. Prostředky se zrání na vlasy po dobu 2 hodin (s izolací), pak omyjte šamponem.

Dosažení účinku na tmavé a tvrdé vlasy bude vyžadovat nejméně 5-6 procedur.

Kefírová maska ​​s citronem pro osvětlení vlasů

K přípravě masky potřebujete:

 • Předehřejte 250 ml kefíru ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě a přidávejte do směsi 125 ml citronové šťávy.
 • rovnoměrně rozložte hmotu na vlasy;
 • omotat hlavu teplým šátkem nebo si nasadit sprchovou čepičku;
 • nechte masku na vlasy od 2 do 8 hodin;
 • opláchněte vlasy šamponem a opláchněte vodou;
 • opakujte tento postup 2-3 krát během týdne.

Maska se skořicí a kefír

V kombinaci s takovým čisticím prostředkem, jako je skořice, bude kefír pracovat ještě efektivněji. Chcete-li vytvořit tuto masku, budete potřebovat následující součásti:

 • 2-3 polévkové lžíce skořice (v přítomnosti citlivé pokožky se doporučuje snížit množství výrobku);
 • ½ šálku kefíru (množství výrobku lze měnit v závislosti na délce kadeří);
 • 1-2 lžíce vody;
 • čajová lžička medu.

Poté je třeba smíchat skořici a vodu v keramické misce, aby se získala homogenní hmota, a poté přidat do směsi fermentovaný mléčný nápoj. Pak přidáme med, výsledná hmota bude hustší. Nástroj se aplikuje na suché vlasy po dobu 2-3 hodin, z čehož 30-40 minut musí být použito s ohřívačem na hlavě.

Účinek osvětlení zcela závisí na stavu vlasů.

Je důležité si uvědomit, že v závislosti na pigmentu se vždy nevyvolává jasný odstín vlasů. Nicméně po nanesení masky s kefirem i jiných užitečných složek dostanou vlasy dostatečné množství vitamínů a základních látek. Díky kefíru získávají i ty nejvíce bezvládné vlasy lesk, hedvábnost a hladkost.

5 přírodních receptů kefírových masek pro vysvětlení vlasů

Světlá barva vlasů vždy vypadá velmi roztomilá a dává image svého majitele lehkost a něhu. Existuje však jen jedna nevýhoda: dostal se od přírody jen málo a barvení ve světlých barvách vždy způsobuje nenapravitelné škody na jeho milovaných kadeřních. Chcete-li pomoci vášnivě ochotni osvětlit, mohou přijít populární metody, jeden z nejznámějších byl vysvětlení vlasů s kefír.

Trochu o výhodách masky kefír

Mluvit o výhodách tohoto produktu pro zdraví má sotva smysl, protože jen líní lidé neslyšeli o bifidobakteriích, zlepšili trávení atd. Ale použít takové ošetření na vlasy? To je něco nového. Existuje i ten nejmenší bod, nebo je lepší nechat hýčkat trávicí trakt?

Ve skutečnosti, ne nová, ale dobře zapomenutá stará, protože s tímto nástrojem se naše babičky babičky staraly o vlasy, kteří neměli představu o šamponech, kondicionérech a balzáměch, které naše koupelny dnes zabalí.

Kefír je nepostradatelnou součástí velkého počtu obnovujících a posilujících masek, protože působí jako katalyzátor, který zvyšuje účinek ostatních součástí. Kefírová maska ​​pro osvětlení vlasů může být použita jak na přírodní, tak na barvené prameny, protože složky kyseliny mléčné vynikají práci s vyluhováním tmavého pigmentu. Je velmi efektivní pro opravu neúspěšného odstínu, který je výsledkem barvení.

Tajemství přirozeného objasnění

Samozřejmě by nemělo být naděje na okamžité blonďování po prvním použití, protože pouze takové agresivní barviva mohou mít takový účinek.

Nicméně je docela možné dosáhnout viditelných výsledků, zejména s ohledem na všechny jemnosti přirozeného procesu vyjasňování:

 • První tajemství je správnou volbou produktu. Je žádoucí, aby byla domácí, a nikoliv nejčerstvější nápoj, ve kterém koncentrace kyseliny mléčné dosáhne svého špičkového stavu. Pokud jste ho nenašli, můžete se ujít s verzí obchodu s maximálním obsahem tuku;
 • Masku můžete použít 1-2x týdně, ne více;
 • Nápoj se používá v mírně zahřáté formě, optimální teplota je teplota lidského těla;
 • Doba expozice masky může být od jedné hodiny (pokud zesvětlíme přirozené vlasy) na 10 (když potřebujete upravit barvu barveného), ale ne méně;
 • Pro čištění masky není možné používat teplou vodu, protože kefír má tendenci koagulovat při vysoké teplotě, nejlépe by se měl vypláchnout mírně teplou vodou;
 • Je velmi nežádoucí používat šampony nebo balzámy po takových postupech, protože tyto účinky znemožňují. Posilování to pomůže vypláchnout odvar z heřmánek (1/2 šálku květin + 2 šálky vroucí vody).

Pokud znáte tyto tajemství, můžete dosáhnout maximálních výsledků z osvětlení vlasů s kefírem.

Recept 1. Klasický.

Nejjednodušší a nejlevnější, protože potřebujeme pouze dvě složky: kefír a vodu. Do polovice šálku kefír přidáme lžíce vody, promícháme a aplikujeme na mírně vlhké vlasy. Odolněte pod izolaci po dobu 2 hodin, poté se umyjte.

Perfektní pro tenké hnědé vlasy, od kterých je tmavý pigment dostatečně rychle vymyt, ale na tmavších nebo těsnějších pramenech účinku budete muset počkat s použitím masky nejméně 5-6 krát.

Recept 2. Skořicí.

V duetu s jiným přírodním čisticím prostředkem bude kefír mnohem intenzivněji pracovat. Pro tuto masku potřebujeme:

 • Skořice - 2-3 lžíce (pro citlivou pokožku je lepší užívat méně);
 • Kefír - asi ½ šálku (množství se mění v závislosti na délce vlasů);
 • Voda - 1-2 polévkové lžíce;
 • Med - 1 lžička.

Postup varení je poměrně jednoduchý: nejprve směs skořice promícháme s vodou ve skleněné nebo keramické misce až do homogenní hmoty a pak ji smícháme s kefírem. Je velmi důležité, aby prášek nebyl okamžitě přidán, protože se bude užívat ve shlucích, což bude problémem při jeho přerušení. V závěrečné fázi zavádíme tekutý med, který masku lehce ztuhne. Naneste na vysušené vlasy na 2-3 hodiny. s asi 30-40 minutovou procházkou s izolací, pak ji vyjměte.

Tato metoda objasnění má různé recenze, protože v závislosti na struktuře vlasů se výsledek může objevit po první aplikaci i po 5, ale stěžovat si na neúčinnost zpravidla nedosahuje této fáze.

Recept 3. Alkohol.

Pokud by nebylo pro balzám na vlasy v jeho složení, on by byl úplně pryč pro recept nějaké pochoutky, tak voňavé a chutné přísady jsou zahrnuty v jeho složení. Čím bude příjemnější, bude použita. Nicméně, od slov k skutkům, zapište si recept:

 • Kefír - asi třetinu skla (opět se podíváme na délku vlasů);
 • Brandy - 2 polévkové lžíce (pokud je pokožka hlavy citlivá - jedna, protože může být silná pocit pálení);
 • Balzám na vlasy - 1 lžička;
 • Protein - 1 kus (před bičem do strmých píků);
 • Lemon - ½ kusů (džus).

Všechny komponenty se smísí a pečlivě aplikují na každý pramen. Ohříváme hlavu s polyetylenovou hlavou + ručníkem. Doporučuje se nechat masku "pracovat" celou noc, ráno omyjte teplou vodou. Toto je výsledek této metody vyčerpání kefírů (před a po):

Recept 4. Neutralizující žlutost.

Takový problém, kterým čelí mnoho dívek, které provádějí doma experimenty s blondýnou. Žlutý odstín barevných pramenů je jistým znakem neprofesionálního barvení, ale může být odstraněn a dokonce prakticky bezbolestně:

 • Kefír - 1 šálek (nezapomeňte na vysoký obsah tuku);
 • Koňak - 4 lžičky;
 • Lemon - ½ kusů (džus).

Smíchejte přísady a aplikujte je na mírně vlhké vlasy. Během noci udržujte pod izolací a poté se umyjte. Taková kompozice by měla rychle neutralizovat žlutou barvu, takže vaše vlasy vypadají jako malé kuřata. Pokud nebylo možné úplně odstranit nepříjemný odstín, můžete postup opakovat za týden.

Recept 5. Čištění červeného odstínu.

Jakmile jsou namalovány červeně, vidíme tento odstín doslova po každém zbarvení a přinášíme to neuvěřitelně obtížné. K těmto účelům však můžete také použít masku na zesvětlení, která obsahuje kefír, ale budete muset být trpěliví, protože to je jedna z šetrných, ale zdlouhavých metod vylučování.

K tomu potřebujeme sklenici předehřátého kefíru a měkkou část jakéhokoli druhu černého chleba. Určujeme jeho množství empiricky, přidáváme tak dlouho, až budeme mít tlustou kaši. Tato směs se nanese na několik hodin. Měl by být omyt šamponem pro hluboké čištění.

Zesvětlující vlasy s kefírem (7 maskových receptů)

Mnoho žen pravidelně přemýšlí o změně obrazu. Jedním z nejjednodušších způsobů je barvit vlasy jinou barvou. A pokud nechcete kazit vlasy barvou, můžete se obrátit na přírodní metody (zde je 19 receptů na osvětlení vlasů s lidovými léky). A jeden z nich - s pomocí kefír.

Kdo může zesvětlit vlasový kefír?

Bohužel tato jednoduchá metoda nepomáhá všem. Zesvětlovací účinek kefíru je slabý a není možné, aby provedl magickou metamorfózu hořící brunetky do roztomilé blondýny. Pro trochu tónů lehce rozjasněte hnědé vlasy - prosím. Tmavá barva s časem může získat krásný čokoládový odstín.

Ale pokud si myslíte, že tato metoda není pro blondýnky, mýlíte se. Majitelé blond vlasů jej mohou použít k tomu, aby poskytli krásnou bílou barvu bez žloutnutí. Jen buďte trpěliví: z jednoho postupu, nebude mít žádný okamžitý efekt, musíte pravidelně provádět masky s kefírem.

Výhody metody


Hlavním plusem je, že kefír, na rozdíl od mnoha barviv na vlasy, je přirozený výrobek a dokonce s častým používáním nepoškozuje vlasy. Naopak masky s kefírem jim dodávají lesk, hedvábnost a křupavost.

Účinnost

Samozřejmě, nestojí za to, že čeká na okamžitý a silný efekt z kefír, jako z "blond" barvy. Pomůže to jen lehce osvětlit vlasy. Blond vlasy majitelé budou mít jasnější účinek. Výsledek také závisí na individuální síle pigmentu, která je pro každou ženu odlišná: u některých je zesvětlení rychlejší a trvá déle. Pravidelnost používání masky s kefirem ovlivňuje konečný výsledek: z jednoho postupu se vlasy trochu ztrácejí. Ale po týdnu uděláte druhou a pak třetí masku, vlasy se výrazně zesvětlí.

Kefír odstraňuje barvu z vlasů: pravda nebo mýtus?

Poměrně častá situace: žena si barovala vlasy, ale barva se nezměnila. Nebo se ukázalo, že se liší od toho, co bylo na obalu. A co dělat? Můžete si koupit speciální odstraňovač a celou barvu umyjte nebo v několika tónech. A můžete použít kefír. Tato metoda samozřejmě není vhodná pro všechny - opět kvůli individuálním vlastnostem vlasů. Ano, a barva může být zvláště odolná.

Ale podle recenzí se kefír stále vyrovnává s tímto úkolem. Zvláště pokud došlo k incidentu večer, a je příliš pozdě, než se dostanete do skladu k mytí, a v chladničce je balení čerstvého fermentovaného mléčného výrobku. Úplně barva nebude odmyta, ale bude bledá.

Který kefír je lepší vybrat?

Vlastnosti použití

Recepty na maska

Takové masky se doporučují provádět jednou nebo dvakrát týdně. Již po prvním čase se vlasy trochu rozjasní, stávají se výrazně lesklé a měkké a přestanou vypadávat.

Maska s kefír bez přídavných složek (monomask)

Zahřejte správné množství kefír (100 ml - půl šálku na dlouhé vlasy) ve vodní lázni. Mělo by být teplo, ale nespálit pokožku hlavy.

Maska s kefír a citronem

Nelze to udělat majitelům suchých vlasů. Pro masku si vezměte půl šálku kefír a stlačte šťávu z půlky citronu.

Maska s kefír a medem

Je vhodný pro mastné a suché vlasy. Budete potřebovat:

 • půl šálku jogurtu
 • dvě nebo tři polévkové lžíce medu.

Maska s kefírem a skořicí

Šálek kefír bude vyžadovat čajovou lžičku skořice a jednoho žloutku. Stejně jako v předešlých receptech zahřívejte kefír, přidejte do něj ostatní součásti masky, promíchejte.

Maska s kefír, vaječný žloutek a brandy

Zahřejte půl šálku kefíru, přidejte do něj 30 ml koňaku a žloutku jednoho vejce.

Maska s kefírem, žloutkem a citronem

Pro masku budete potřebovat:

 • polovina šálku jogurtu,
 • polovina citronové šťávy
 • 2 žloutky.

Maska s kefír, brandy a citronem

Pomáhá eliminovat žloutnutí vlasů v blondýnách nebo po nízkém barvení. Nevztahuje se na suché vlasy. Požadováno:

 • půl šálku zahřátého kefír,
 • 2 čajové lžičky brandy
 • šťáva z poloviny citronu.

Takže zesvětlení vlasů maskou kefír je jednoduchá, levná a užitečná. Kromě toho, po použití, vlasy nejen rozjasní, ale také vypadá skvěle. Účinnost metody je nižší než u objasnění pomocí myček, ale je bezpečnější.

Osvětlení vlasů s kefírem

Přidal: admin v péči o vlasy 06/20/2018 0 287 zhlédnutí

krásu a zdraví vlasů

K dnešnímu dni na regálech obchodů s kosmetickými výrobky najdete různé prostředky pro zesvětlení vlasů. Ale většina výrobků chemického průmyslu nejen mění barvu kudrlin, ale také je poškozuje. Proto obrovské množství žen využívá kefír k osvětlení vlasů, a nikoli moderních prostředků.

Zvyšuje kefír vlasy?

Kefír má jedinečnou vlastnost: Zdá se, že vylučuje pigment z vlasů, čímž je lehčí, bez ohledu na to, zda jsou zabarvené nebo zda je jejich barva přirozená. Ale kromě toho fermentovaný mléčný výrobek léčí vlasy. Kefírová maska ​​pro zesvětlení vlasů v několika aplikacích:

 • vytváří kudrlinky světlé a lesklé;
 • přidat hlasitost;
 • vyčistit kůži hlavy tuku (podkožně);
 • aktivuje růst vlasů;
 • chránit kudrliny před škodlivým prostředím;
 • obnoví strukturu poškozených vlasů.

Samozřejmě je nemožné "přebarvit" tmavé vlasy do blond vlasů pomocí kefíru, ale účinek lehkého přirozeného osvětlení na jeden tón bez chemické intervence bude dosaženo. Intenzivnější změna odstínu je také možná, záleží však na celkovém stavu a typu srsti.

Nejjednodušší způsob, jak mírně zesvětlit vlasy s kefírem, je použít takový fermentovaný mléčný výrobek na celou délku vlasů a předehřívat ho. Tato maska ​​kefír je vyrobena na noc, takže musíte vždy nosit plastový klobouk na vlasy. Kefír se vypláchne obyčejnou teplou vodou. Rozjasňující tmavé vlasy s kefírem se nejlépe provádí pomocí této masky:

 1. Zahřejte 100 ml kefír (nejlépe bez tuku).
 2. Do něj vložte 1 vejce (kuře) a promíchejte 5 g kakaa.
 3. Aplikujte směs na vlasy po dobu 3-4 hodin, poté opláchněte teplou vodou a šamponem.

Tato maska ​​se nejlépe provádí každých 7 dní po dobu 2 měsíců.

Pro zesvětlení vlasů můžete použít masku s kefírem a citronem. Chcete-li to udělat, potřebujete:

 1. Důkladně promíchejte 50 ml kefíru (s výhodou 1% nebo odtučněného), 15 ml brandy, čerstvé šťávy 1/2 citronu, 5 ml šamponu a 1 vejce.
 2. Výsledná směs by měla být okamžitě nanesena na celou délku vašich kadeří a pak pokryta vlasy ručníkem.

Je potřeba držet masku nejméně 3 hodiny a to je nejlepší v noci - a tak dosáhnete maximálního možného objasnění.

Pokud máte mastnou pokožku hlavy, musíte použít masku na vlasy kefír-med. Pro jeho přípravu mícháme 5 g hořčice (přednostně suché) v 160 ml kefíru, přidáme ke směsi 1 žloutku, 15 g medu a 3 kapky mandlového oleje (lze je nahradit lopuchem). Tato maska ​​se aplikuje na vlasy pouze půl hodiny.

Majitelé suchých vlasů je lepší nechat vlasy zesvětlit pomocí kefíru a medu, protože to jen zvýší suchost. Vhodí kefírovou masku s vejcem. K tomu je třeba namíchat 100 ml kefíru, 1 žloutku a 5 ml olivového oleje. Tato maska ​​se aplikuje na vlasy po dobu 1 hodiny.

Jak aplikovat kefír k osvětlení vlasů?

Kefírová maska ​​pro zesvětlení vlasů nemůže poškodit vaše vlasy. Ale při jeho používání stále stojí za to dodržovat několik pravidel:

 1. Nejprve trochu zahřejte kefír, aby nebyl příliš chladný.
 2. Za druhé, použijte masky s fermentovaným mlékem s masážními pohyby a pouze na zcela suché vlasy.
 3. Navíc vždy noste volné plastové víčko na vlasy a zabalte si hlavu ručníkem. Tím se zvýší účinek masky a léčivé vlastnosti kefír.
 4. A aby se vlasy ještě více zlepšovaly a odlehčily, nepouštějte vlasy jednoduchou vodou a šamponem, ale s odtučněným heřmánkem (200 ml vody na 15 g suchého heřmánku).

Kefírové zesvětlení vlasů je neškodným a efektivním způsobem.

Moderní kosmetické obchody jsou plné různých prostředků pro zesvětlení vlasů. Ale většina chemikálií spolu se světlým odstínem vlasů také způsobují potíže v podobě poškozených a křehkých kadeří. To je důvod, proč mnoho žen hledá alternativní metody, jednou z nich je osvětlení vlasů kefírem.

Otázkou je - je možné zesvětlit vlasy pomocí kefíru? Odpověď je samozřejmě ano!

Nejprve bychom chtěli poznamenat, že postup pro objasnění kudrlin je sám o sobě spíše komplikovaný a daleko od nebezpečné. Je to proto, že takové procesy nepříznivě ovlivňují strukturu pramenů, což je činí slabými a tenkými. Ovšem u tohoto fermentovaného mléčného výrobku je situace odlišná - neexistují prakticky žádné škodlivé účinky, a proto nedochází ke změně odstínu.

Díky tomuto fermentovanému mléčnému produktu lze vyjasnit přírodní i barevné prameny. Pro barevné varianty by byla nejlepší volba kombinace s citronem a medem, podrobnější recepty těchto nástrojů budou popsány níže.

Obecně platí, že kefír pro osvětlení vlasů je ideální pro dívky, které již dlouho chtěly změnit odstín kvůli neúspěšnému malování nebo kvůli staré staré barvě. Kromě toho bude také velmi užitečné pro vlasy.

Tento mléčný výrobek má jedinečnou kvalitu - umývání vlasového pigmentu a jeho jasný odstín, bez ohledu na to, zda jsou vlasy zbarvené nebo přirozené. Kefírové masky navíc mohou výrazně zlepšit kadeřnictví.

Výsledek nebude okamžitě - ale jsme trpěliví, že?

Pouze v několika procedurách zaznamenáte změny:

 • kudrlinky jsou lesklé a světlé;
 • vzhled nápadného bazálního objemu;
 • čištění pokožky hlavy;
 • urychlení růstu pramenů;
 • poškozené kadeře se obnoví mnohem rychleji;
 • vliv na vnější prostředí je minimalizován;

Mléčný výrobek změní odstín nejméně o jeden tón

V odpovědi na otázku - zda kefír vlasy zesvětluje, chceme upozornit, že bychom neměli očekávat od používání kefír znamená nadpřirozené výsledky, se promění v zářivě blond nebude možné, ale snadno objasnění o jednom tónu dosáhnout, je docela dobře možné, zejména nepotřebuje žádné chemické přísady.

Prostředky s fermentovaným mléčným výrobkem pravděpodobně nebudou poškozovat srst, ale pro zvýšení jeho přínosů je lepší dodržovat jednoduchá pravidla pro její použití:

 1. Trochu před použitím zahřejte kefír, aby nebyl příliš chladný.
 2. Použijete masku pouze na zcela suchých zámcích.
 3. Pro zvýšení účinku a léčebných vlastností směsi vždy zahřejte hlavu s polyethylenem a ručníkem.
 4. Držte jej nejméně 60 minut.
 5. Pro dobrý výsledek by měla být četnost postupu nejméně dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce.
 6. Proces oplachování by měl být prováděn pouze pod teplou vodou, aby se zabránilo skládání kefíru na kusy.
 7. Po použití této masky je lepší používat kosmetiku.
 8. Chcete-li zvýšit účinek kefíru, opláchněte kudrlinky s odrůdou z heřmánku.

Nejsnazší způsob, jak zesvětlit vlasy doma s kefírem, je použít v čisté formě. K tomu je třeba, aby byl výrobek jen mírně zahřát na teplotu těla, avšak v žádném případě se nepřehřívá.

Foto: pro dosažení dokonalého výsledku systematicky aplikujte peníze.

Aplikujte kapalinu po celé délce a poté zabalte do plastového a ručníku a nechte asi 2-3 hodiny. Poté opláchněte teplou vodou a pro maximální výsledky opláchněte heřmánkem.

Je velmi důležité vybrat správný výrobek.

Kefír efektivněji osvětluje vlasy, pokud se nejedná o první čerstvost, protože zvýšení koncentrace kyseliny mléčné v tomto případě je pro tyto účely efektivnější.

Je také žádoucí použít výrobek s obsahem tuku přibližně 3,2%, málo by se nemělo používat.

Osvětlení vlasů s kefírem bude ještě efektivnější, pokud do jeho složení přidáte další přísady.

Takže pro další masku budete potřebovat:

 • kefír - 80 gr;
 • vlasový balzám - 1 čaj l;
 • brandy - 2 polévkové lžíce;
 • šťáva z poloviny citronu;
 • vaječná bílá -1.

Kefír znamená vedle osvětlení také velmi užitečné pro vaše vlasy

 1. Kefír se zahřívá ve vodní lázni.
 2. Porazte pěnový protein.
 3. Na něj nasypeme kefír.
 4. Přidejte všechny zbývající složky a promíchejte.
 5. Aplikujte směs na dobře česané kudrlinky.
 6. Zakryjte hlavu plastovou a ručníkem.
 7. Pro dosažení maximálního efektu ponechejte výrobek přes noc.
 8. Umyjte vodou balzámem.

Chcete-li odstranit kyselý zápach kefír a citron, přidejte několik kapek svého oblíbeného esenciálního oleje do směsi.

Například můžete použít levandulový olej na vlasy, který dává hlavu vlasů příjemnou vůni.

Tato verze osvětlení vlasů s kefírem je do určité míry velmi voňavá a povznášející, protože obsahuje kakao.

Proces výroby masky s kakaem

Příprava a aplikace. Zahřejte mléčný výrobek, přiveďte vejce a nalijte kakao. Vše důkladně promíchejte.

Aplikujte na kadeře po celé délce a nechte je 3-4 hodiny. Poté opláchněte teplou vodou a šamponem. Aplikujte jednou týdně po dobu 2 měsíců.

Tato možnost je také velmi běžná a účinná. Vytváření masky vlastním rukama je velmi snadné.

 • Kefír 3,2% až 250 gramů;
 • vejce - 1;
 • šťáva z jednoho citronu;
 • Cognac - 50 ml;
 • šampon - malé množství.

Výsledkem použití kefírových masek

Mixujte kefír s citrónovou šťávou, přidejte brandy, vejce a šampon. Vše se smíchá, dokud se nerozsvítí a nanáší na prameny po celé délce. Zahalte si vlasy plastovou fólií a ručníkem.

Nechte alespoň dvě hodiny. Pokud chcete lepší výsledek, je lepší nechat masku celou noc. Poté je opláchněte šamponem a naneste balzám.

Osvětlení vlasů může být velmi cenově dostupné, protože jogurt lze koupit všude. Kromě toho se cena, která je velmi nízká, nedaří potěšit. Spolu s novým tónem kadeří získáte také zdravotní účinek - vlasy jsou lesklé, silné a živé.

Zdravý vlasový lesk - 70% luxusního vzhledu ženy

Video v tomto článku vám pomůže zjistit zajímavější způsoby, jak využít takové zázračné produkty v prostředku pro vaše vlasy.

Chci udělat masku kefír + citronovou šťávu + vodku + vejce. Jak si myslíte, že vám pomůže?

v černé šel 10 let dva měsíce šel do blondýna

Lemon dodá vlasům tuhost a zabraňuje vyluhování žloutnutí bez citronu

mýdlové prádlo je obecně vymyté dobře, dokonce jsem černá, když jsem byl na lavici 7krát promyt, ačkoli valy byly jako vlek od nich, ale byly rychle obnoveny. lepší než po blondonaran

Po porodu kvůli divokému moltovi zkrátila vlasy. Zvýraznění rychle zmizelo a přirozená barva vlasů. Budu mlčet (tststs.. špinavá šedo-tmavá blondýnka). Je škoda, že si barvíte tři vlasy. Zde je to, co mi pomohlo:

1. Za prvé, radikální opatření: peroxid 3% + citrónová šťáva. To vše se nalije do lahvičky s rozprašovačem, která se hodí na vlasy hodinu před umytí. Udělal jsem to 4-5 krát, vysuší, je nutné vlhké špičky navlhčit.

2. Med celou noc. Zapomněl jsem na sódu, ale vlasy se rozjasnily.

3. Skořice + med + balzám po dobu 3-5 hodin. Tato metoda se mi nejvíc líbila. vlasy jsou příjemné a měkké.

Jako výsledek, teď můj barva vlasů je super. Z peroxidu jsou špičky zlaté, od masky jemný zlatý odstín, u kořenů tmavá barva hladce roste. Rovný gradient. Přátelé jsou všichni mučeni, protože jsem byla tak krásná krása

Tatiana, prosím, podělte se o to na poště, díky)

Právě dokončil experimenty na vlasy, vyplývající konečně spokojený, mohu říci, kontrolovat sami) Byl jsem blond přírodou, každý ví, tento strašlivý žádnou tsvet.Kupila nátěr, který byl nazýván zlatý blond a držel ji dolgooo, to znamená, že je zolotistey.Smyla paint a já jsem zalapal po dechu, barva se ukázalo jen plazivý, tmavými bahnitou hnědou serym.Ya nejprve to bylo jako porydat, ale odložila záležitost, rozhodování o tom, že vždy dostatek času) dostal do internetu, právě četl a začal si představit primenyat.Pervym věc, kterou jsem pečlivě umyla vlasy obyčejný x ozyaystvennym mýdlo, barva smýt neuvěřitelné množství, barva vlasů je stejný jako byl právě jasnější), pak jsem uvařil heřmánek a držel ji po dobu 3-4 hodin, promývá, barva vlasů se nezmění, ale já díky a vděčný vyčerpaný barvy a mýdla a vlasy řekl zasiyali.Togda míchám jogurt, med a skořici, konala tato směs na hlavě asi 5 hodin, smyla.Rezultat-nejměkčí, lesklé, krásné vlasy nepochopitelné tsveta.Ladno ošklivý, nemám puglivyh.Vyzhala citronové šťávy smíchané s peroxidem vodíku namočené vlasy (čisté, nedostanete do očí Globální obývací důležitý úkol), která se konala tak 2 hodiny a smyla.Vooot, teď můžu aspoň bez hrůze dívat se na sebe do zrcadla) fun vlasy zesvětlit až na jeden nebo dva prameny tónu) Získejte chladné upozorní zítra Jen proces opakovat, myslím, že to bude lepší ).

a po rozjasnění vlasů s medem se objeví černé kořeny.

Dívky! Lemonové šťávy nejsou suché. On naopak velmi chová vlasy!

Četl jsem recenze doma o blesku na vlasy a rozhodl se zkusit. Udělal jsem masku kefír 3 krát a masku pro med 1 čas. Maska na kefír poprvé rozjasnila vlasy asi o 0,5 tony a v následujících časech může být 0,1-0,2 (její barva je tmavě blond). Na rozdíl od medové masky, maska ​​na kefír nedala žluté kořeny a při jejím mytí byla voda opravdu tmavá (zdánlivě byl vymyt pigment) - s medem neexistovala žádná taková věc. Zlato, abych byl upřímný, to moc nezažilo - možná by taková maska ​​nefungovala pro mé vlasy. Vlasy po masce kefír jsou velmi, velmi měkké, téměř beztížné (jedna z mínusů, protože moje vlasy jsou už tenké) + poté, co si všiml, že se vlasy začaly rozštěpovat (další mínus). Existují také dvě výhody; (viditelně, ale ne moc) a po masce kefír jsem po nějaké době měla "podsada", tedy pro růst vlasů, to je dobré!

sdílet své zkušenosti. Barvy vlasů jsem už 10 let, posledních 4 let v L'Oreal Casting "tmavá čokoláda". je trochu lehčí než černá s hnědým leskem. před měsícem jsem se rozhodl stát mléčnou čokoládou nebo tak něco. šla do salonu, umyla (Loreal FS 40, něco takového). protože Byl jsem namalován ve stejné barvě, umývání některých neuvěřitelných tónů mi neudělalo (říkají, že jak červená a oranžová, tak i všechny ostatní skvrny na vlasu vyjdou).. dobře, ukázalo se, že je to krásná světle hnědá mírně načervenalá barva. Materiál však maloval všechno se temnyuyuchovou barvou. zkrátka, stalo se trochu lehčí než má tmavá čokoláda, kořeny jsou obecně červené pro své vlastní.. kapety obecně. nadával. Tento pán mě odmítl.

obecně, nyní osvětlené lidové prostředky. pro vlasy je škoda. Mám je tenké.. nejprve uložené: 40g jogurt 2,5%, 2 polévkové lžíce. brandy, 1/2 citronu, 1 vejce, 1k.l. šampon. udržována po dobu 2 hodin namísto 4.. voda byla propláchnuta hnědo-hnědé. vlasy se zesílily o 0,5 t. spokojen s výsledkem. Teď sedím tady rozmazané stejnou maskou, ale chci to stát 5 hodin, tak to udělám později. pak med a citron pro noční pokus.

obecně dívky, kdykoli je to možné, osvěžit lidovými prostředky. nezjasněte, a tak nezabijete vlasy. a chemie - to je extrémní případ.

Četl jsem všechny komentáře a chtěl jsem se podělit o své zkušenosti. Mám blonďaté vlasy obarvené hennou, barvou atd., Takže jsem neviděl svou přirozenou barvu po dobu pěti let, takže jsem chtěl svou vlastní barvu) Před týdnem jsem šel do salonu, světlé kořeny rostly slušně (4-6 cm) a já jsem požádal o zarovnání barvy, řekli mi to Není možné, aby se vlasy obarvené jednou hennou zlehčily a souhlasila jsem s tím, abych zbarvila svou barvu na "med, který se umyje a barva bude přesně světlá" a věřil jsem tomu. Po hodině a půl v zrcadle se objevila dívka s téměř černými vlasy bez stínu. Běžel jsem do obchodu v slzách a koupil jsem zjasňovač, vlasy mi po tom, co se stalo jako slámka a trochu lehčí s tendencí k červeno-hnědé barvě. Obával jsem se, aby jsem dále maloval a rozhodl se "vrátit" barvu lidovými prostředky. Četl jsem všechny recepty a skládal jsem 2-3 hodiny, vlasy se zřetelně nelehčily, ale staly se měkčí (2-3 polévkové lžíce medu, šťáva z 1 citronu, 3 lžíce lněného oleje a soli - vše, co bylo doma). Po několika dnech jsem udělal masku (lněné semínko a olivový olej + brandy + žloutek + citrón) po dobu 2 hodin, zdá se, že není moc lehčí, ale ve srovnání s původní barvou je lepší. Po dalších třech dnech jsem se rozhodl smetat jogurt s kefírou po dobu 2 hodin a zázrak. voda z tebe tekla jen šedo-černá, ani jsem nezačala uschnout a okamžitě mi rozčesala vlasy medem s lžičkou citrónové šťávy, uchovala jsem ji po dobu 6 hodin.. když mi vlasy vyschly, nebylo to žádné omezení na štěstí)) Stal jsem se příjemným odstínem, který jsem chtěl malovat, samozřejmě, trochu tmavší než přirozené, ale líbí se mi to) a po tom jsem zopakoval kefír ještě jednou, voda byla méně černá, stín se stmíval, popudil se, někdo by mohl mít rád tento efekt, ale rád červené víno) po týdnu opakuji citron a med ).

Dívky, které ví, maska ​​se skořicí a medem mají účinek na pruhované vlasy? Nebo to nemá smysl vyzkoušet? (Zvýraznění je časté, ale chtěl bych být 1-2 tóny světlejší)

Je možné nahradit med s touto škoricovou maskou něco?

Bala melirovanaya, rozhodla se barvit vaše vlasy do své přirozené barvy. Ukázalo se, že je velmi tmavý kaštan, ačkoli barva zeslabila. Zde byly odečteny recepty. Nejprve si umyla vlasy mýdlovým mýdlem (nebylo tam žádné ekonomické mýdlo), držel pěnu na vlasu po dobu 20 minut. Voda byla nalita hnědá. Poté připravila směs kefír, citronu, medu, ricinového oleje a lopuchu a přidala se na 4 hodiny. Po zmizení mýdla se vlasy výrazně zveličily. Kde bylo tmavé pozadí, půl tónu, kde se ozýval tón. Po tom, co je kefír ještě někde v polovině tónu. Právě teď půjdu umýt mýdlem a přečíst další recept - kefír se sódy. Pokusím se. Všechno je jemnější než mytí. A vlasy po kefíru lesklé. Tak zkuste všechno. Kdo je vhodný. Dokonce i když se barva nevymyje, vlasy se budou hojit přírodními produkty.

Elena, v jakých poměrech byla maska ​​z kefír, citronu, medu a olejů?

Lidé říkají, že "Acacia" je lepší. Chápu, myslím. Girly, řekni mi: Henna na vlasy, barva, nepochopitelná, nějaká třešeň. Všechny tyto masky medu, heřmánek a tak dále. vzít hennu, no, alespoň na tónu odlehčit?

Mýdlo jsem umyl mýdlem na prádlo, i když jsem ho umyl asi měsíc.. skoro každý den jsem si umyla hlavu a umyl ji 5-6krát. Předtím jsem si drhal vlasy se slunečnicovým olejem a šel po dobu dvou hodin s balíčkem na hlavě, výsledek se překonal sám!

Dobrý den, také jsem se chtěla podělit o své "tajné" metody osvětlení vlasů. Moje vlasy nejsou vůbec tenké, barva je kaštanová, ale když jsem se podíval na mé fotky ve věku 10 let, všiml jsem si blond vlasů a chtěla jsem je zpátky. ale brzy jsem změnil cestu a rozhodl se používat lidové metody.Maska 1: 1 jasně rozzáří citrón a med, mnoho radí peroxidu, snažil jsem se a rozjasnil, ale výsledek mě moc nevzpomínal, na poslední chvíli zkusil odvar z heřmánku a chci říct že každý mponent rozjasní pro svoemu.I důsledku rafinační komory „mix“ citrónové, medu, heřmánku peroxidu a obrátil se stejnou barvou desetiletí I)

v poslední době trpěla. Rozhodl jsem se, že jsem se maloval v tónu 6.1 bez amoniaku, ukázalo se, že je to velmi tmavá barva, rozhodla jsem se jemně umýt, doslova na 10 minut, nakonec byla červená, zvýrazněná a tónovaná shora s nějakou blond barvou. po několika týdnech byla barva vyplavena - zbarvila se žlutá (nyní se stávalo 6,1 barvením a zvýrazněním, ale když byla barva umyta, tmavá barva byla trochu malovaná, teď je to špinavá šedá barva. Dívky, myslíš si, že kefír může být vymyta?

Mám vlasy tmavě blonďaté, barví vlasy uprostřed kaštanu. nakonec se stal ryzhey.kak umýt všechno? A co je nejdůležitější v nejkratším čase.

Mám tmavé rusée vlasy se 4 mrňkami se slabým odstínem z henny, maska ​​se bude minimalizovat až na dno scott.

S nátěrem, který není v době gzya krasitsa, nejsou měsíční v žádném případě odebírány a maska ​​se pořídí v těchto obdobích. nebo ne

Mám tmavé vlasy russea se čtyřmi slzami a červeným odstínem z henny, maska ​​se osvětlí až na dno scottu. a kolikrát se bude nada dělat?

Včera jsem konečně udělala bleskovou masku se skořicí a troškou vlasů. Zde mám recenzi s podrobnými fotografiemi před a po. Zadejte odkaz na Google, takže se neotevře. http://www.irecommend.ru/content/osvetlenie-volos-koritsei-i -medom-u-menya-poluchilospodrobnyi-fotootchet-prigotovleniya-prim

pomoz mi Mám takový problém, moje vlasy jsou tmavé blond, jsem zbarven z hlouposti, chtěl jsem to udělat trochu tmavší, ale to se ukázalo téměř černé, teď nevím, co mám dělat: ((prosím pomozte, jak se mohu zbavit?

Med děsí vlasy kvůli svému zvláštnímu složení. V medu se peroxid vodíku produkuje v kontaktu s cizími předměty (proto se med neformuje a není kyselý). V závislosti na kvalitě medu a struktuře vlasů (silnější jsou vlasy, uvolňuje se její struktura, a proto je citlivější na účinky agresivních látek) a závisí stupeň objasnění. Honey, také používaný v dávných dobách pro mumifikace těles, kvůli jeho vlastnosti, aby se zabránilo hnilobě (možná kvůli uvolnění peroxidu vodíku).

Mám hnědé vlasy a kudrnaté, dokonce i velmi kudrnaté! bývala blonďatá a pak ztemněla. jak se dostanu do barvy? prosím, řekněte mi!

Narozená brunetka blondýnka nemůže být. Žádné lidové prostředky.

Četla jsem někde, že všechny tyto lidové léky pomáhají pouze světle hnědé vlasy a dokonce i mírně omýt barvu.

med 1 polévková lžíce + 2 balení skořice a balzámu - po dobu tří hodin + zabalíte v teplé, pak ji umyjte, včera jsem sledoval kanál krásy blogger - myslím, že je to volt

Narozená brunetka blondýnka nemůže být. Žádné lidové prostředky.

Četla jsem někde, že všechny tyto lidové léky pomáhají pouze světle hnědé vlasy a dokonce i mírně omýt barvu.

Jsem od přírody tmavá a takhle jsem minulý týden, a tento týden mám účinek spálených vlasů! šťastný jako slon, těšíme se na příští pondělí na masku skořice)) hodně štěstí všem!

Narozená brunetka blondýnka nemůže být. Žádné lidové prostředky.

Četla jsem někde, že všechny tyto lidové léky pomáhají pouze světle hnědé vlasy a dokonce i mírně omýt barvu.

Jsem od přírody tmavá a takhle jsem minulý týden, a tento týden mám účinek spálených vlasů! šťastný jako slon, těšíme se na další pondělí, na masku skořice)) hodně štěstí všem!

Moje přirozená barva vlasů je popelavě hnědá. Rok 3 byl vymalován v jasně světlé barvě, a pak v zimě zatáhl ďábel a překryl ho v temném kaštanu. Samozřejmě, že se mi to opravdu líbilo a to jde, ale moje vlasy se začaly aktivně bránit. Polovina vypadla, ačkoli vlasy byly tlusté, měkké, a to i přes blond barvení. No, byl jsem několikrát tmavě malovaný, ale protože vlasy byly bělené, byly vymyty na kusy a vypadalo to hrozně. Rozhodla jsem se, že se rozjasní. Zatím jsem vyzkoušel heřmánek a kefír. Neexistuje žádný konkrétní výsledek. Vyrobili melirovanie, ale světlé prameny nejsou absolutně viditelné. Lehké kořeny rostou zpátky, vypadá strašně, ale už nechci být krásná (

Pomozte dívkám zkrátka! Prosím. Kdo pomohl zesvětlit barvené vlasy?

Zlato s citronem nepomohlo, mýdlo nepomohlo! Vzhledem k tomu, že tento nátěr nafig umýt, pokud to nic nepřebírá?) Zítra zkusím med skořicí.

Černé mýdlo z Agafiho babičky vypláchne barvu dobře, takže říkají =)

Já sám světle hnědé vlasy barvené černé, pomáhat umýt barvu Londa, velmi jedovaté už ne maloval půl roku, ale ona nechce umyt, doporučit nějakou masku

Moje vlasy nejsou světlé blond, ne střední blond, světle zlaté nebo stříbrné, zkrátka já nerozumím, jaký odstín a tam jsou také ti, kteří říkají, že jsem blondýnka)))). Je mi líto, že jsem použil celý jar medu a já jsem se rozhodl zkusit tento experiment trochu na obočí. Na obočí, protože jsem četla to, co je tekoucí, a je snazší ji sledovat, než dokonce rozmazávat med s hrotem vlasového pramínku. Spánek nepřišel do postele a vymyl se po 10 hodinách. No, to obočí je stejné jako druhé. Experiment je dokončen. Noe však udělal jeden med, četla to, že pro někoho dokonce i to jasně osvětluje.

Mám tmavohnědé vlasy s pomocí citronu, který se rozjasní

Obarvené vlasy roku 3 s černým nátěrem vynesly barvu pro tento týden. kefírová maska ​​.. dva dny dope. pak dva dny později jsem šel do postele s medem na hlavě. a tak dva dny za sebou. Nevěřte tomu, že se zesílilo o 4 tóny. )))) není žádný citrón a všechny druhy olejů nejsou nutné))

A můžete míchat všechny medové kefír majonézy citrónové šťávy a použít na hlavu?

Nevím, jak někdo, dávám zlato na jeden prvek rány a otřásl to filmem. Aplikoval jsem medu + balzám + skořici na jiný pramen a také ho otřásl. Baleno v ručníku. Po 10 hodinách odmytí a. nic! Vlasy nejsou barvené, blond, asi 7 úrovní.

Pečlivě promíchejte 50 ml kefíru, 1 vejce, 1 lžičku. šampon, 2 polévkové lžíce. Vodka a džus ½ citronu. Namažte výslednou hmotnost vlasů, obalte hlavu celofánem a zabalte. Nechejte po dobu 7-8 hodin, poté opláchněte velkým množstvím vody.

Tato maska ​​nejenže odstraní žloutnutí z vlasů, ale také může být lesklá a zdravější.

Pro blondýnky, aby odstranily žlutost, stačí udělat masku hroznové šťávy (zelené) po dobu jedné hodiny. Čím častěji to uděláte, tím jsou bělejší vlasy. A co je nejdůležitější, ovocné kyseliny jsou velmi dobré pro vlasy!

Moje přirozená barva vlasů je popelavě hnědá. Rok 3 byl vymalován v jasně světlé barvě, a pak v zimě zatáhl ďábel a překryl ho v temném kaštanu. Samozřejmě, že se mi to opravdu líbilo a to jde, ale moje vlasy se začaly aktivně bránit. Polovina vypadla, ačkoli vlasy byly tlusté, měkké, a to i přes blond barvení. No, byl jsem několikrát tmavě malovaný, ale protože vlasy byly bělené, byly vymyty na kusy a vypadalo to hrozně. Rozhodla jsem se, že se rozjasní. Zatím jsem vyzkoušel heřmánek a kefír. Neexistuje žádný konkrétní výsledek. Vyrobili melirovanie, ale světlé prameny nejsou absolutně viditelné. Lehké kořeny rostou zpátky, vypadá strašně, ale už nechci být krásná (

Pomozte dívkám zkrátka! Prosím. Kdo pomohl zesvětlit barvené vlasy?

šťáva z 1 citronu + olivový olej + sůl - uchovává se po dobu jedné hodiny. o hodinu později byla na tuto směs nanesena kašovitá soda. Myslím, že alespoň alespoň čtyřicet minut. Poté, co se citronová barva dostala do tónu. Doufám, že soda odstraní i tón této červené ošklivosti. Horor.

Med děsí vlasy kvůli svému zvláštnímu složení. V medu se peroxid vodíku produkuje v kontaktu s cizími předměty (proto se med neformuje a není kyselý). V závislosti na kvalitě medu a struktuře vlasů (silnější jsou vlasy, uvolňuje se její struktura, a proto je citlivější na účinky agresivních látek) a závisí stupeň objasnění. Honey, také používaný v dávných dobách pro mumifikace těles, kvůli jeho vlastnosti, aby se zabránilo hnilobě (možná kvůli uvolnění peroxidu vodíku).

Dobrá rada o tom, jak mummitovat doma. Děkuji!

ano Stručně řečeno, ze všeho, co bylo napsáno, můžeme konstatovat, že pokud je barvený, je možné jej zesvětlit, ale pro ne-barvené vlasy je vše prázdné a ztráta času.

Chcete si vlasy zesvětlit pomocí kefíru? No, zkuste to! Kefírová maska ​​+ fotografie před a po

Maska je toto: litr jogurtu (dále tlustší, tím lépe, jsem osobně používá 3,2%), lžíce soli, lžíce z rostlinného oleje (jsem slunečnice). Ihned udělám výhradu, že polovina směsi je pro mou délku dost.

Všechny tyto směsi, nanáší na vlasy, zamatyvaem hlava polyethylen (já jsem použil plastový obal) a ujistěte se, že ručníkem přes ramena, protože teče masku hrozně., Procházka hodinu smýt masku používat šampon (smýt masku je velmi dobrá, bál jsem se, že jogurt není Umyjte si vlasy, ale vše je v pořádku) a jak to bylo napsáno, měly by se vlasy rozjasnit o dva tóny. Ale to jen říká, že moje vlasy není osvětlená žádný tón či tóny na podlaze! Ano, přiznávám, maska ​​vynikající vlasy posiluje, revitalizuje ostříhat méně, ale já ne pro čištění jogurt přišel!

Takže pokud chcete, můžete to vyzkoušet!

Rozjasnil jsem vlasy kefírem, zbavil se červené hlavy a posílil je) před a po snímcích

Již dávno jsem snil o růstu barvy vlasů (mám to blond), nebo alespoň vyrovnat barvu kořenů s špičkami. To, co jsem pro tohle prostě nedělal, kromě toho, že jsem za chlapeček neměl účes))) Frézování, aby se vyrovnala barva. namalovala tonikem a temnotou a světlem - vlasy se stávaly červené. hrůza, nakonec - červené a suché vlasy. Uvědomil jsem si, že musím hledat jiný způsob, jak splnit svůj sen.

První věc, kterou jsem zkoušela, bylo, jak si po malování vypláchnout tmavý tonik, tam jsou další způsoby, jak se tam dostat)

Fotka je údajně čokoládová tonická barva:

Malované tonikem, po kterém se staly červené.

Když to bylo prakticky možné, musel jsem se zbavit rusovláska. Právě jsem zachránil KEFIR. )))

Nejenže posiluje a rozjasňuje vlasy, ale také jim zbavuje rudovláska, kterou nenávidí mnoho dívek.

ZDE METODA (pro střední délku vlasů):

Hrnček kefír (jsem si kefír zjednodušil 3,2%)

Čajová lžička brandy nebo whisky

1 vejce (volitelné)

Přidala jsem ještě několik kapek vitamínů kapaliny E a A

Vše se mísí, aplikuje se nejprve na kořeny s masážními pohyby, pak po celé délce. Nasaďte si sprchový uzávěr na vlasy a ručník. Musíte tuto masku udržovat po dobu nejméně 4 hodin, má osvětlovací efekt. Osobně jsem 8 hodin. Udělal jsem to již osmkrát, účinek je působivý))) Nepohodlí na začátku postupu, protože maska ​​tekoucí. (Našel jsem způsob, jak masku s kefířem neteče)

Pak se po nějaké době umyje obvyklým způsobem, na konci procedury stále opláchám vlasy odvar z bylin, heřmánku, lipy. Vlasy díky kefíru přestanou vypadat a stávají se měkké a hedvábné. A také tato maska ​​je velmi užitečná, pokud máte suché vlasy, dobře, nebo tam jsou rozdělené konce. Dokonale hydratuje a vyživuje je. Snažím se používat masku nejméně jednou týdně, po měsíci jsou moje vlasy zcela nepoznatelné.

na první fotografii před použitím masky kefír na druhé fotografii po

Nastavte si cíl a jít k ní tiše. Snažím se být líný a dělat tuto výživnou a rozjasňující masku.

Pro Více Informací O Suché Vlasy