logo

Pracovní složení Kerafill Keratin Hair Reconstructor Formula V 280 ml. (krok 2)

Koupit v 1 kliknutí

Pokud chcete více lesku, snadnou manipulaci, zdravější a hladší vlasy, pak to vše je možné díky Kerafill Keratin Hair Reconstructor.

Keratin rovnání a obnovení vlasů je postup zaměřený na obnovu keratinových objemů ztracených kortexem vlasů. Příčinou ztráty keratinu mohou být přenesené chemické účinky ve formě prostředků pro osvětlení nebo zvýraznění vlasů, barvení (včetně přírodních barviv), vystavení slané mořské vodě, vystavení chlorované vodě. Také vlasy ztrácejí keratin pod vlivem prostředí, a to zejména při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření.

Můžete si přečíst nebo napsat o keratinu "Kerafill Keratin Hair Reconstructor" na záložce "Komentáře"

Vzhledem k tomu, že je hlavní složkou vlasové kůry, její poškození v kombinaci s otevřením pokožky - vnější vrstvy vlasů - vytváří viditelný efekt (matné porézní vlasy) a praktické nepříjemnosti (potíže s pracím prádlem, zmatek, trvání stylingu).

Výrobek pro rekonstrukci vlasů obsahuje jedinečnou kombinaci koncentrovaných proteinových sloučenin, které působí na obnovu vlasů, čímž je struktura hladká a přirozeně rovná. Kerafill Keratin Hair Reconstructor pracuje na všech typech vlasů. Vlasy obdrží přírodní keratin, který nejvíce souvisí s jeho složením z aplikovaného činidla, a je pevně utěsněn ve vlasech, když je jeho povrchová struktura uzavřena během aplikace žehlení. To vám umožní úplně obnovit ztracené části keratinu, eliminovat pórovitost vlasů, obnovit pokožku a vyhladit je.


Výsledkem tohoto postupu bude hladké, hedvábné vlasy. Komplex prostředků Kerafill Keratin Hair Reconstructor je určen k úplné obnově a dlouhému (od 2 do 5 měsíců) narovnání vlnitých a kudrnatých vlasů. Nejvhodnější jako oprava pro barvené, bělené a zvýrazněné vlasy. Jako rovnání je vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak funguje regenerace keratinu a vyrovnávání vlasů?

Proteiny, které tvoří Kerafill Keratin Hair Reconstructor, jsou téměř identické s proteiny lidských vlasů. Při správném použití tyto proteiny vyplňují a posilují jádro vlasů a současně utěsňují vnější vrstvu (kůžičku). Každá aplikace keratinového ošetření odstraňuje statické, curlingové, choulostivé a velmi dobře vyhladí vlasy bez další kosmetiky!

Rekonstruktor vlasů Kerafill Keratin NENÍ chemickou vyrovnávačem vlasů. Používané keratinové bílkoviny přirozeně "budují" vlasy dovnitř a ven, což z nich činí poslušnější, což vám umožní dosáhnout požadovaného lesku a hladkosti. Buďte připraveni ponechat na poličce řadu kosmetických přípravků a prostředků na rovnání vlasů. Vše, co potřebujete, je vysoušeč vlasů a vaše vlasy budou lesklé a rovné znovu a znovu!

Kerafill keratin - kompletní přehled o rovnání vlasů

Protože vědci objevili keratin pro zdravé vlasy, dívky po celém světě používají výrobky z nich (šampony, masky, oleje, spreje). Ale skutečně nejúčinnějším postupem je aktivně nasytit vlasy keratinem. Společnost KeraFill vynalezla celou řadu preparátů pro rekonstrukci poškozených zámků, jejichž klíčovým prvkem byl kapalný koncentrovaný keratin. Dále se dozvíte vše o tomto nástroji, o tom, jak probíhá saturační procedura, o čem je, a jaký efekt byste měli očekávat poté, co byla provedena!

Princip činnosti znamená

Cortex je hlavní částí vlasů, která je zodpovědná za estetický vzhled, lesk, hedvábnost, poslušnost a zároveň zajišťuje ochrannou funkci. V průběhu životně důležité činnosti se kůra postupně sráží pod vlivem agresivních chemikálií (šamponů, barviv, permů), zařízení pro tepelné úpravy (vysoušeč vlasů, železo) a další faktory. Rekonstrukční činidla obsahují velké množství keratinových proteinů, jejichž cílem je obnovit poškozenou strukturu.

Kerafill Keratin Hair Reconstructor je jedinečný výrobek, který obsahuje keratinové proteiny, které jsou shodné s těmi, které produkuje lidské tělo. Při použití tyto molekuly vyplňují poškozené oblasti, pronikají hluboko do struktury vlasů, vyživují je, zvlhčují a posilují jádro.

S každým použitím Kerafillu zmizí statická (fluffiness a elektrifikace), škoda zmizí, kudrlinky jsou velmi hladké a měkké.

Popis postupu

Tajemství pozitivního výsledku používání Kerafill Keratin Hair Reconstructor spočívá v jeho složkách. Léčivo neobsahuje chemicky agresivní složky, sírany, parabeny a formaldehydy, což z něj dělá univerzální a bezpečné použití, absolutně pro všechny lidi. Produkt obsahuje vitaminy skupiny E, stejně jako rostlinný olej z kakaa a pšenice, pomocí něhož vlasy okamžitě přicházejí do života a stávají se vlhčí a tekoucí.

Pozor! Mezi vlastnosti tohoto výrobku lze rozlišit schopnost měnit barevný pigment. Při použití se tím vytváří vysoké riziko odbarvení bělených, bělených a zbarvených vlasů.

Samotná technologie pro postup nasycení vlasů keratinem je následující:

 1. Hluboce čistící vlasy. Nejlepší je použít speciální šampon pro hluboké čištění, který je součástí řady výrobků pro tento postup. To umožňuje lépe připravit vlasy před aplikací základního složení, očistit je od mastnoty a nečistot. Umyjte si hlavy dvěma stupni: Nejprve malé množství činidla pěna a máchání. V důsledku toho se z povrchu odstraní mechanická nečistota a povrchový tuk. Dále se šampon aplikuje jako maska, chrlí a nechá se působit po dobu 2-3 minut, poté se vypláchne. Tímto způsobem jsou vlasy zcela vyčištěny, váhy jsou otevřeny a povrch je naprosto připraven k dalšímu postupu.
 2. Dále by měly být vlasy zcela suché přirozeně nebo se studeným vysoušečem vlasů.
 3. Keratinová aplikace. Tato etapa je nejdůležitější, protože výsledek celého postupu závisí na kvalitě jeho provádění. Především je nutné rovnoměrně rozdělit kadeře na několik částí (jako při barvení) a fixovat pomocí klipů. Lahvičku protřepejte s produktem a nalijte požadované množství do speciální nádoby. Pomocí štětce rovnoměrně rozdělte keratin na všechny prameny, začínající od kořenů a roztahovat se na špičky. Keratin by měl být pokrytý tlustou vrstvou, která obklopuje všechny vlasy. Po nanesení vlasů je třeba vysušit studeným vysoušečem vlasů.
 4. Krystalizace. Po aplikaci je keratin krystalován plochým železem. Když je teplota pinzety 230 °, prameny se začnou intenzivně narovnávat, dokud pára zcela nezmizí (4-5 přiblížení). Pod vlivem teploty keratinové molekuly krystalizují a naplňují poškozené oblasti a vytvářejí také další ochranný plášť.

Po třídenním zákroku je zakázáno mokré vlasy mokré, položit je, opletovat ozdobným materiálem nebo vázat ocas. Je zakázáno používat jakékoli spreje na ošetření, séra a laky.

Kontraindikace

Hlavními kontraindikacemi tohoto postupu jsou těžké respirační onemocnění nebo chronické patologické stavy dýchacího ústrojí. Ale to je jen v těch případech, kdy je v keratinovém prostředku přítomen formaldehyd. Kerafill Keratin Hair Reconstructor neobsahuje formaldehyd, takže je naprosto bezpečný!

Existují další kontraindikace:

 • Příliš tenké, suché a křehké vlasy. Faktem je, že po nasycení keratinem se stávají těžšími a mohou se zlomit. Několik týdnů před keratinizací musíte absolvovat obnovovací kurz.
 • Přítomnost kožních onemocnění hlavy.
 • Intenzivní vypadávání vlasů během těhotenství a laktace.

Fotografie před a po

Účinek použití, jak často můžete dělat

Postup nasycení keratinem je nejúčinnější způsob opravy poškozených vlasů. S jeho pomocí, kudrlinky získávají lesk, zářivost, mírnější, přestávají se rozdělit a zlomit. Keratinizace má navíc rovnováhu. Další informace o obnovení keratinových vlasů naleznete na našich webových stránkách.

Když keratin krystalizuje pod vlivem horkého železa nebo stylizátoru, poškozené váhy jsou utěsněny, vlasy jsou hladké a rovnoměrné a pod váhou aplikované směsi dochází k mírnému vážení, které zajišťuje narovnání.

Účinek jednoho takového postupu trvá od 2 do 5 měsíců a vlasy zůstávají zdravé po dobu až šesti měsíců a nevyžadují žádné další redukční prostředky ve formě olejů nebo sprejů. Důležitou roli hraje počáteční stav, délka kudrlin a pravidla pro jejich péči.

Pozor! Pro prodloužení účinku tohoto postupu se doporučuje použití šamponů a kondicionérů, které neobsahují laurylsulfát sodný. Tato složka přispívá k aktivní destrukci keratinového proteinu.

U dlouhých vlasů vyžaduje jeden postup malý šampon pro hluboké čištění a ne více než 70 ml keratinu.

Výhody a nevýhody

Nespornou výhodou nasycení vlasů keratin je obnovení jejich poškozené struktury a zlepšení kvality. Můžete také přidat řadu výhod:

 • žádné potíže s česnutím;
 • zdravý lesk a hladkost;
 • není potřeba každodenní instalace;
 • trvalý účinek;
 • vyrovnávání kadeří bez chemických sloučenin.

Přibližná cena láhve koncentrovaného keratinu (280 ml) v regionech Ruska činí 2 200 rublů. Cena šamponu pro hluboké čištění - 650 rublů. Šampon bez sulfátu bude stát v průměru 800 rublů. Podle neho je obtížné přiřadit, ale možná i pochybné. Cena jeho výklenku je průměrná.

Nevýhody mohou zahrnovat i čas procedury, protože to bude trvat 3 až 5 hodin. Po nasycení vlasů keratinem je přísně zakázáno používat barviva na bázi amoniaku. Proto s největší pravděpodobností budete muset změnit barvu, a to s obvyklým odstínem.

Populární techniky vyrovnání vlasů:

Užitečná videa

Stručný návod k použití keratinového komplexu Kerafill Keratin a prokázání účinku.

Narovnávání a obnovení vlasů pomocí komplexu Kerafill.

Diskuse

KERAFILL POKYNY

2 příspěvky

Dlouhodobé narovnání a obnovení vlasů
KERAFILL KERATIN LÉČBA
Schopnost zvolit složení pro postup, v závislosti na typu vlasů.
Dlouhodobý účinek s řádnou péčí (od 3 do 6 měsíců)
Neexistuje žádný nepříjemný zápach a špinavý kouř. Žádné chemické expozice v okamžiku postupu.
Obsahuje pouze přírodní přísady, včetně přírodního hydrolyzovaného keratinu.
Jedná se o léčbu a obnovu vlasů - obnovuje poškození kůry a vlasové kůry (na rozdíl od laminace, která obnovuje pouze kůžičku)
Složení výrobku zahrnuje tepelnou ochranu před vystavením vysokým teplotám žehlení a nepoškozuje vlasy během procedury salonu.
Postup vyrovnání lze provést po trvalém a jakémkoli druhu barvení (10 dní po barvení)
Po vyrovnání je možné vlasy barvit (po 10 dnech)
Tři typy přípravků pro různé typy vlasů: pro ošetření, narovnání a narovnání silně kudrnatých vlasů.
Školení mistrovských stylistů zajišťují vysoce profesionální technici s rozsáhlými pracovními zkušenostmi (po předchozí dohodě můžeme zorganizovat školení).
Neobsahuje agresivní chemické složky.
Navrženo pro úplné zotavení a dlouhé (až 6 měsíců) narovnání vlnitých a kudrnatých vlasů.
Nejvhodnější jako oprava pro barvené, bělené a zvýrazněné vlasy.
Jako rovnání je vhodné pro všechny typy vlasů.

NÁVOD K POUŽITÍ

Pro vyrovnávání keratiny budete potřebovat: Vysoušeč vlasů, Kávovar na vlasy s keramickými deskami (210-230 ° C), Sponky do vlasů, Gumové rukavice, Mísa se štětcem, Hřeben.
Postup při zpracování:
Umyjte si vlasy 2-3x pomocí šamponu pro hluboké čištění (poprvé nechte šampon pracovat na vlasu po dobu 2 minut). Vysušte ručník a poté vysoušeč vlasů. Ujistěte se, že místnost je dobře větrána. Kompozice protřepejte. Nalijte potřebnou částku do misky. Rozdělte vlasy na malé části. Našroubujte činidlo na prameny, které jsou podložené 1 cm od kořenů a rozmetávají agens na velmi hroty. Zabraňte kontaktu s pokožkou hlavy. Po nanesení prostředku na celý povrch vlasů nechte na hlavě 30 minut. Nejlepších výsledků dosáhnete pokrytím vlasů plastovým krytem. Vlasy zcela vysušte za použití průměrné teploty sušičky na vlasy bez nadměrného česání. (Upozornění: použití vysoké teploty může vést k předčasné aktivaci produktu!). Rozdělte vlasy na malé části. Vytáhněte žehličky pramenů (prameny mají malou tloušťku), každou nití procházejte 5-7 krát. Doporučuje se rychle projít prameny - výhodněji počet opakování než zpoždění žehlení na prameny. Teplota 230 g C (to je důležité!). U tenčích a změněných vlasů by měla být teplota snížena na 210 g C, aby nedošlo k jejich poškození.
Pro optimální výsledky nechte keratin na vlasy po dobu 72 hodin. Během této doby NENÍ DOPORUČENO, aby se zachytily, shromáždily do ocasu a přitiskly vlasy. Po této době si umyjte vlasy.
Doporučení pro péči: Pro prodloužení účinků postupu použijte šampony a balzámy, které neobsahují laurethsulfát sodný. Výsledek je zachován po dobu 3-6 měsíců s řádnou péčí.

Kerafil vyrovnávání keratiny

23:36 • Ukrajina Novinky • V Oděse se usmrtil voják

23:36 • Novinky z Ukrajiny • Ukrajinská armáda uspořádala rozsáhlé cvičení v oblasti Azovského moře: v síti se objevilo jasné video

23:26 • Aktuality dne • Dva důstojníci Federální celní služby zadrženi za úplatky ve výši 140 tisíc dolarů

23:14 • Burza cenných papírů • Bude ministerstvo financí Ruské federace schopno zrušit DPH na zlatých barech?

23:14 • Burza cenných papírů • Proč ještě není v horní části.

23:08 • Zprávy o událostech • Vedoucí Dzeržinského v čele s Moskvou zadržen na podezření z pochybení

23:08 • Zprávy o nehodě • Ruská žena vložila své dítě se zdravotním postižením do klece

Keratinové vyrovnávání vlasů: rysy postupu

Obliba regenerace keratinu je poměrně velká, tato služba má dlaň ve všech kosmetických salonech. Mnoho studií a salonů, jako je například http://keratin.su/, nabízejí služby pro vycvičování keratinových vlasů.

Hlavní složkou je keratin. Co se týče ostatních komponent, to vše závisí na značce a výrobci. Při výběru složení je důležité vzít v úvahu procentní poměr formaldehydu, jeho míra by neměla překročit 2%. Vzhledem k četným hodnocením, efektivitě a bezpečnosti je vůdcem Brazílie Cacau, která se vyrábí ve vhodných láhvích o objemu 500 ml a 1 l. Dodává se jako celek:

 • speciální složení pro rovnání;
 • čisticí šampon;
 • maska ​​s regeneračním účinkem.

Neméně populární a efektivní je složení "Coffee Premium all liss", které je ideální pro tvrdé a velmi husté kudrlinky. V sadě jsou:

 • finalizer;
 • jednolitrový čisticí šampon;
 • složení pro obnovu vlasů.

Pokud jde o Rusko, nejoblíbenější je kompozice vyrobená v Izraeli, a to "Cocochoco". Přitahuje zákazníky s vynikajícím efektem a cenově dostupnými náklady, stejně jako bez nežádoucích událostí.

Princip keratinového vyrovnávání

Doporučujeme provést postup v kabině, protože je důležité dodržovat poměrně přísnou konzistenci a dávkování.

 • příprava vlasů a pokožky hlavy pro manipulaci - pečlivě pokořte vlasy, rozdělte je na stejné prameny;
 • opláchnout keratinovým šamponem všechny připravené prameny;
 • opláchnutí a suché vlasy;
 • hřeben, ale ne zcela suchý, vlasy by měly být mírně vlhké;
 • použijte speciální směs pro zpracování každého vlasu;
 • sušení;
 • vytlačování železem / kleštěm při teplotě 250 stupňů;
 • opláchněte vlasy a vysušte.

Výsledek se uskuteční po dobu šesti měsíců podle hodnocení zákazníků. Přibližná cena keratinu rovnání je šest až devět tisíc rublů, to vše závisí na délce a tloušťce vlasů, třídě salonu a značce výrobku.

Postup je ideální pro mladé dámy, které mají objemné a pórovité vlasy, kudrnaté a rozštěpené. Kromě všech výhod existují určité zákazy keratinózní obnovy: příliš tenké vlasy, nadměrný obsah tuku v kořenech.

Je důležité si uvědomit, že po narovnání potřebujete najít kvalitní výrobky pro vysoce kvalitní péči. Šampony a balzámy by neměly obsahovat takovou složku jako sulfát, jinak by všechny peníze vynaložené na vítr byly hodeny.

KERAFILL KERATIN OD VÝROBCE

Chcete-li si objednat, napište na WhatsApp nebo zavolejte

+7 952 862 95 95

Kerafill keratin vzorce A (kerafil A)

Kerafill keratin vzorce B (kerafil B)

Kerafill kondicionér pro péči

Kerafill čisticí šampon

Šampon pro péči o Kerafill

Arganový olej (arganový olej)

JSME INSTAGRAM

PRACOVNÍ DIAGRAM

1) Objednávejte prostřednictvím webové stránky, vk.com nebo What'sApp (odkazy v horní části stránky) nebo čísla:

+7 952 862 95 95

2) Správce objasní podrobnosti a vytvoří fakturu, zvolí vhodnou metodu doručení, pošle data k přijetí, zaplatí fakturu nebo zvolí platbu při přijetí (dražší o 250 rublů)

3) objednávku pošleme s fotografickým výpisem a číslem sledování

4) Po příjezdu obdržíte SMS nebo zavolejte na přepravu, po které můžete přijet a vyzvednout.

Partneři salonu "Beauty Factory"

Kerafill keratinový komplex je oblíbený u majitelů kadeřníků a jejich klientů po mnoho let. A věc je, že vlasy opravdu vyrovnávají vysokou kvalitou a současně jej nezasychávají, neuzavírají v silikonovém filmu a mají kumulativní účinek. A hlavní výhodou tohoto keratinu je, že je pro velitele prodáván za přijatelnou cenu, takže postup je pro klienta finančně dostupný.

Kerafill keratin můžete koupit od oficiálního distributora v regionu Volgograd - společnosti "Trading House SALON". Pozor! Prodej se provádí pouze na mistrů a kosmetické salony!

Keratin vlasové rovnání. Výsledky, efekty a recenze. Pokyny k provádění

Keratinizace byla vyvinuta kosmetologisty jako způsob léčby poškozených a slabých vlasů. Jedná se o postup obohacení keratinovými vláknitými bílkovinami, který je zodpovědný za pevnost vlasů, jejich pružnost a podporuje chemické vazby uvnitř vláken. Zdravá srst tvoří 90% tohoto proteinu a jeho ztráta ovlivňuje jejich strukturu a vzhled.

Výhody keratinového rovnání vlasů

Skutečnost, že je to skvělý způsob, jak změnit obraz a vytvořit kudrnaté vlasy rovně a hladce, bylo později poznamenané. Nyní keratizační s příznivci světla, elegantní účesy získala celosvětovou popularitu. Mnohé to dělají pravidelně a jsou velmi potěšeni.

Keratin vlasové rovnání. Hodnocení, důsledky budou uvedeny níže.

Ovšem i přes to, že metoda má značnou základnu zaznamenaných pozitivních výsledků, stále přináší ženám mnoho otázek ohledně jejich účinnosti a bezpečnosti pro zdraví.

Keratin rovnání před jinými způsoby narovnání péče o vlasy má několik nepochybných výhod a velmi nízké riziko negativních důsledků.

Všechny jsou potvrzeny výsledky výzkumu a pozitivními recenzemi:

 1. Keratinizace poskytuje téměř 95-100% narovnání dokonce i tvrdých, kudrnatých vlasů. Jiné metody nebudou stejně účinné.
 2. Žádné omezení týkající se typu vlasů.
 3. Vlasy zůstávají rovné, poslušné a lesklé 3-5 měsíců bez dalších manipulací.
 4. Keratin zajišťuje ochranu před slunečním zářením. Nehromadí částice prachu, nečistot a škodlivých plynů z městského vzduchu. Poškození váhy a špiček vlasů je téměř zcela vyloučeno. Žádný problém s elektrifikací.
 5. Úhledný a hladký účes tvoří jednoduché česání a trvá celý den, bez ohledu na počasí.
 6. Barevná před keratinovým narovnávacím vlasem po celou dobu jeho působení si zachovává svou barvu. Jediná výstraha - některé kompozice činí odstín 1-1,5 tun lehčí.
 7. Opětovné vyrovnání trvá méně času a stojí mnohem méně.
 8. Vlasy obohacené keratinem, zdravější a silnější. To také přispívá k dlouhé době bez intenzivního vyrovnávání železa a použití fixačních barev a gelů.

Všechny tyto pozitivní momenty nastane, pokud:

 • žena nemá žádné individuální kontraindikace k keratinizaci;
 • vybraný osvědčený vysoce kvalitní nástroj;
 • vyrovnání provádí zkušený, zručný řemeslník;
 • Všechny technické bezpečnostní předpisy jsou pečlivě dodržovány.
 • po rovnání jsou splněny všechny nezbytné podmínky pro fixaci keratinu;
 • Požadavky na péči o narovnanou srst.

Nerespektování těchto jednoduchých pravidel povede k tomu, že žena, která dělala nekvalitní keratinové vlasy na rovnání vlasů, zanechá negativní recenze.

Důsledky mohou být také nejúžasnější.

Keratinové vyrovnávání vlasů: výhody a nevýhody

Spolu se zřejmými výhodami této metody je nemožné věnovat pozornost jeho nedostatkům. Prodloužení a účinné vyrovnání se dosáhne použitím formaldehydu. Zničí disulfidové vazby mezi vlákny, což vám umožňuje změnit strukturu vlasů.

Přestože je jeho obsah ve složení keratinizačních činidel desetkrát nižší než povolená úroveň a neznamená přímý kontakt s pokožkou, při zahřátí se stává nestálým a může vést k otravě, pokud nezajistí všechna bezpečnostní opatření.

Stravující formulace nemají tak vysoké procento narovnání a kratší dobu působení.

Buďte opatrní! Dokonce i když samotný formaldehyd není součástí kompozice, látky, které ho nahrazují - methylenglykol nebo formalin - po zahřátí (a to je nezbytná část rovnováhy keratinu) jsou stále transformovány na formaldehyd.

Keratin rovnání, soudit podle recenze, osvobozuje ženy od obrovských problémů denní péče o vlasy. Aby však byly tyto pozitivní účinky realizovány, je nutné vydržet vážná omezení do 3 dnů po skončení procedury, jinak se veškeré úsilí sníží na nulu.

Pokud provádíte keratinizaci v kabině, která je zodpovědná za kvalitu kompozic a kvalifikací mistrů, může cena přesáhnout 500 y. e. v závislosti na délce vlasů a souvisejících službách. Péče o narovnanou srst je také mnohem dražší než u jednodušších metod.

To všechno činí ženy šetří peníze, používají nekvalitní nástroje, ucházejí se o služby nezkušených nebo bezohledných specialistů nebo se vyrovnají doma bez potřebného tréninku a v nevhodném pokoji.

Výsledek v tomto případě není možné předvídat.

Očekávaná jednoduchost a výjimečná přirozenost se často stává velkým zklamáním pro ženy s tenkými a slabými vlasy. Zvyklí si na zvlněný objem, v důsledku toho se setkávají s nepříjemným účinkem kapalných, mastných, "slických" vlasů, které vyžadují ještě důkladnější péči než před narovnáním.

Je důležité si pamatovat! Keratinové vyrovnání změní vzhled po dlouhou dobu, po které nebude možné vrátit původní strukturu vyrovnané části vlasů. Než se rozhodnete pro nový obrázek, musíte ji pečlivě zvážit, zvážit výhody, nevýhody a důsledky. Analyzujte zpětnou vazbu od těch, kteří již provedli keratinizaci a jsou s výsledkem spokojeni nebo se s ní setkali.

Pro které je vlasové keratinové rovnání vhodné

Keratisace, pokud se provádí kvalitativně a šikovně, má příznivý účinek na všechny typy vlasů.

Vnější efekt se však může lišit:

 • Čím tenčí a jemnější jsou vlasy, tím je plnější a delší vliv rovnání keratinu. Nejčastěji jsou to názory negativní, jelikož její důsledky - ztráta objemu a rychlý solení - nejsou pro ženy vůbec příjemné. Přestože slabé vlasy se stávají silnějšími, lesknou a hnízdí dobře, stále vypadají lepkavé a tekuté.
 • Husté a tvrdé vlasy ztratí nadměrný, nepříjemný objem, ale je obtížné dosáhnout úplného narovnání a výsledek nebude dlouhodobý.
 • Brilantně a účinně po dlouhou dobu bude vypadat vlasy nejsou příliš tenké, a není charakterizován zvláštní tuhost a kudrnaté. Jak říkají - "zlatý zlom".

Keratinové vyrovnávání vlasů, svědectví osvědčení, opravuje důsledky neúspěšných permů, vyhoření při každodenním narovnávání se železem a agresivní osvětlení. Pokud jsou tyto postupy jednoznačně zničeny, obohacení keratinem ji posílí a obnoví.

Pravidla pro vyrovnávání keratinových vlasů

Nyní široce používají dva typy keratinizace.

Obvykle si majitelé salonů dávají přednost práci s některým z nich:

 • Brazilský - vyvinutý izraelskými experty - radikální, dlouhodobé narovnání. Navrženo i pro brazilské kadeře a nevyžaduje přísná omezení.
 • Američan - měkčí, s méně potenciálně škodlivými součástmi, ale také dražší. Netrvá tak dlouho a denní péče je obtížnější.

Postup trvá dlouhou dobu - nejméně 2 hodiny u krátkých vlasů, pokud jsou vlasy dlouhé - asi 5 hodin. Proto při výběru salonu musíte věnovat pozornost jeho technickému vybavení - kapuce musí být umístěna přímo nad židlí, aby se zabránilo otravě formaldehydem.

Rovnání se provádí ve třech fázích:

 1. Vlasy jsou omyty speciálním šamponem pro hluboké čištění a maximální odhalení váhy a sušeny pomocí vysoušeče vlasů.
 2. Po ustájení 1-1,5 cm od kořenů se na každé vlákno aplikuje keratinová maska ​​a znovu se vysuší.
 3. Potom se každý pramen po celé délce zpracovává horkým železem. Teplota této úpravy je 230 stupňů, fixuje keratin ve struktuře vlasů a utěsňuje její vnější vrstvu.

Keratizace nemá vliv na kořenovou část a po čase se rozrůstající se kudrnaté vlasy liší od narovnaných částí. Proto je opakované keratinové vyrovnávání vlasů pravidelně nutné. Zpětná vazba žen o účincích těchto postupů je naprosto pozitivní.

Je možné provádět rovnováhu vlasových keratinů doma?

Praxe ukázala, že vyrovnání salonu dává nejlepší výsledek a trvá déle. Zkušený pán a dostupnost potřebného vybavení minimalizují riziko pro zdraví a možné nežádoucí důsledky.

Ale nedostatek času a rodinný rozpočet často diktují své podmínky ženám. Není těžké najít na trhu kvalitní výrobky pro keratinizující vlasy doma s vlastními rukama od známých výrobců.

Uložení první procedury nebude úspěšné. Sada na vyrovnávání keratinu stojí více než jen salonní procedura. Ale tato souprava stačí 5 až 10krát.

Pokud se žena poprvé rozhodla pro domácí keratizaci a nebyla si jistá, jestli to udělá znovu, je lepší ušetřit peníze a sdílet nákup s více zkušenými kamarády.

Je velmi dobré, aby se při samotném procesu dostalo přátelské pomoci. I když je jednoduchý a trvanlivý, vyžaduje přesnost a pečlivé zpracování každého vlákna.

Keratin vlasové narovnání: krok za krokem průvodce

Pro keratinizaci vlasů doma potřebujete:

 • sada nástrojů - šampon pro hluboké čištění, kapalný keratin, balzám nebo sérum;
 • vysoušeč vlasů;
 • stříkací pistole;
 • dva hřebeny - malý s častými zuby a velký kulatý;
 • keramické železo;
 • silná kapuce a ventilátor.

Je žádoucí provádět narovnání v nepřítomnosti domácnosti. Není žádoucí, aby někdo rozptýlil ženu z procesu. Navíc těkavý formaldehyd může vyvolat nežádoucí reakci u jiných i v malých dávkách. Pokud jsou malé děti v bytě, je absolutně nemožné provést keratizaci i v samostatné místnosti.

Když jsou připraveny všechny nástroje a je zajištěno dobré větrání, můžete začít narovnávat:

 1. Důkladně opláchněte vlasy šamponem.
 2. Vysušte je a hnětete.
 3. Nalejte správné množství keratinu do lahvičky (50 ml - pro krátké vlasy, 150 ml - dlouhé a husté).
 4. Hlavní část vlasů fixovat, aby nedošlo k zasahování, a uvolněte prameny podle potřeby.
 5. Každou objednávku ošetřete keratinem. Pro lepší zvlhčování provonějte s častým hřebenem. Musíte zajistit, aby nástroj neklesl na vlasové kořeny a pokožku hlavy. Keratin je aplikován odsazený 1-1,5 cm od kořenů. Neměli byste ji zachránit, abyste nepořádali vlasy horkou žehličkou.
 6. Umožněte agentovi stát na zámcích po dobu 15 minut;
 7. Poté je suchý a kulatý hřeben, který je usuší. Vysušte studeným vzduchem. Horké sušení poškodí strukturu vlasů a vypadnou.
 8. Narovnejte každý pramen železem o 230 stupňů.
 9. Poté aplikaci keratinového séra na vlasy.
 10. Soudě podle recenzí je třídenní doba vázání zavedeného proteinu nejobtížnějším stupněm rovnání keratinu. Pokud přesně splníte požadavky, budou mít vlasy měkkou, tekoucí a hladkou strukturu. Pokud se tak nestane, výsledek postupu bude nulový.

Sprchy, koupele, sauny, dešťové procházky, bazény, pláže a další místa s vysokou vlhkostí by se měly vyhnout.

Nemůžete vázat a splétat vlasy, používat ráfky, pryžové pásky a vlasy, nosit brýle a klobouky.

Během spánku lehce narovnejte vlasy nad hlavou na polštáři.

Pokud se vytvoří záhyby a excesy, okamžitě je narovnejte plochým železem.

Kontraindikace k rovnání keratinových vlasů

Přímé kontraindikace k použití metody jsou spojeny s uvolňováním formaldehydových výparů.

Individuální citlivost na tuto toxickou látku způsobuje:

 • popáleniny sliznic;
 • bolest v očích, konjunktivitida;
 • otok dýchacího traktu, exacerbace bronchitidy;
 • poruchy nervového systému - úzkost, slabost, závratě, zvracení, třes a křeče.

Tělo reaguje na formaldehyd nahromaděné a otravy mohou nastat při opakované keratizaci nebo později. Tato látka je stanovena v seznamu karcinogenů.

Proto je narovnání keratinu striktně kontraindikováno u těhotných a kojících žen. Také neznamená, že jsou alergické a mají chronické dysfunkce srdce, respiračního a nervového systému, jater a ledvin. Alergie keratinu a dalších složek jsou vzácné, ale je třeba je zvážit.

Před rovnání se ujistěte, že pokožka na hlavě je v dobrém stavu. Pokud se vyskytnou podrážděné škrábance nebo vyrážky, je nutné se vyvarovat keratifikace.

Intenzivní vypadávání vlasů z jakéhokoli důvodu je také závažnou kontraindikací tohoto postupu. Keratínem obohacené vlasy se stávají těžšími - problém se tím zhorší.

Důsledky po rovnání vlasů keratinem

Většina žen, které používají tuto metodu, jsou s výsledkem opravdu spokojená a postup opakujte podle potřeby. Na fórech existuje spousta recenzí a mohou být důvěryhodné.

Existuje však také hodně důkazů o důsledcích, které způsobily škodlivé zklamání těm, kterým keratizaci neodpovídala. Odborníci, kteří odpovídají na své otázky, obecně identifikují několik problémů uvedených v tabulce.

Příčiny následků po postupu

Pravděpodobnost negativních důsledků se zvyšuje:

 1. Pokud keratizaci používaly nekvalitní nástroje.
 2. Pokud procesní technologie není dodržována.
 3. Nebudou přijata bezpečnostní opatření a nepovažují se za kontraindikace.
 4. Pokud jsou vlasy vážně poškozeny nebo oslabeny.
 5. Pokud celkový stav ženy negativně ovlivňuje zdraví vlasů.

Keratin vlasové rovnání

Keratin ve vlasech (nejen zavedený narovnáním, ale také vlastním, přirozeným) se zhroutí:

 • Od vystavení horké vlhkosti. Proto ženy, které sledují vlasy, je umyjí pouze teplou a s výhodou vařenou vodou. A vany a sauny se pokoušejí navštěvovat občasně.
 • Při praní šampónů s obsahem síranu sodného. Po keratinizaci je nutné používat pouze bezsulfátové a lépe doporučené výrobcem.
 • Když vlasy vysuší ve zmačknutém stavu. Proto se nedoporučuje jít do postele s mokrou hlavou po narovnání, k přichycení nebo odstranění vlhkých vlasů pod kloboukem.
 • Při sušení teplým vzduchem.
 • S vysokou teplotou styling.
 • S agresivními mechanickými manipulacemi - bouffanting, tvrdé elastické pásky a vlasy, příliš pevně zafixované účesy.
 • Mořská voda je také nepřítelem keratinu. Pokud se provádí kerace před cestou do moře, při koupání by neměly být vlasy vlhké. A pak je musíte chránit speciálním sérem.

Názory kadeřníků na keratinové vyrovnávání vlasů

Mistři, kteří pracují v této oblasti a mají vysokou úroveň výcviku, si stěžují na své bezohledné kolegy, kteří se pokoušejí s vysokými náklady na řízení a nadějí, že klient nepůjde podruhé, rozdávají nekvalitní keratizační produkty pro drahé značky. To značně podkopává důvěryhodnost metody.

Od známých značek doporučujeme zvolit si:

 • Nanokeratin;
 • Brazilský výbuch;
 • Vitaker;
 • Indola;
 • QOD;
 • Global Keratin.

Dávejte pozor! Profesionálové se nedomnívají, že ohrožují zdraví tím, že klientům keratinové vlasy narovnávají vlasy. Jejich zpětná vazba na účinky tohoto postupu naznačuje zřejmé zveličování rizika otravy formaldehydem.

Keratinové vyrovnávání vlasů je považováno za nejefektivnější metodu, ale není to jediná. Pokud nechcete radikálně změnit obraz, můžete použít laminaci nebo aplikaci želatinové masky. Neposkytují úplné narovnání a nepracují tak dlouho, ale takové postupy jsou také mnohem levnější.

Recenze

Keratin vlasové rovnání. Recenze, důsledky v tomto užitečném videu:

Keratinové vyrovnání - před a po procesu:

Kerafil vyrovnávání keratiny

Získejte dokonale hladké vlasy po dobu tří měsíců,

jinak vám peníze vrátíme!

Nákup KERAFILL KERATIN dostanete:

Dokonalé vlasy

Ochrana proti UV záření

Doba pokládky se sníží na polovinu

Úspora v kabině stojí 4000 rublů

Každý kupující jako dárek Arganový olej

Příklady našich klientů

Máte jedinečnou příležitost objednat KERAFILL KERATIN za velmi nízkou cenu.

Co je součástí keratinového komplexu Kerafill

Unikátní vzorec šamponů Kerafill Keratin Purifying Shampoo jemně čistí a připravuje vlasy pro opravu keratinů a rovnání vlasů. V ideálním případě odstraňuje zbytky nahromaděného organického a chemického znečištění, co nejvíce odhaluje kůžičku a připravuje vlasy na proceduru. Použití šamponu Kerafill Keratin Purifying Shampoo je povinným prvním krokem v procesu obnovy keratinových vlasů.

Pracovní složení narovnává strukturu kudrnatých vlasů, vlasy jsou rovné, zdravé a lesklé. Kompozice pracuje se všemi typy vlasů

Arganový olej v Podaraku dostanete zdarma.

Jaké další dárky na mě čekají?

Před výběrem výrobce jsme analyzovali další dodavatele:

Často používejte velmi toxickou kompozici, která je škodlivá pro zdraví.

Garantujeme 100% originalitu výrobků se všemi dokumenty.

Garantujeme 18 měsíců před datem vypršení platnosti některého z našich produktů.

Poskytujeme podrobné pokyny a informační podporu.

Garantujeme kvalitu našich produktů, takže jsme připraveni vrátit peníze, pokud vám výsledek nevyhovuje.

Prodáváme padělané zboží (bylo nám nabídnuto 2 krát, aby se stal prodejcem takových produktů)

Keratinová kompozice vyrovnává vlasy po dobu nejvýše 2-3 týdnů, naše složení funguje až 6 měsíců.

Nepodporujte žádné materiály ani dokumenty pro zákazníky

KERAFILL KERATIN NA ZVLÁŠTNÍ SNÍŽENÍ CENY

INFORMACE O DODÁNÍ A PLATBĚ:

Sami si můžete vybrat vhodnou možnost dodání a platby

1. Kurýrní služby

2. Dodání do jiných regionů Ruska

Dodávka ruské pošty první třídy zdarma do jakéhokoli místa Ruska.

Zpětná vazba od našich zákazníků

Když jsem poprvé zkoušel Kerafil téměř před rokem, postupovala jsem na Coco Choco. nebe a země. Není možné dýchat z Coco Choco, čisté chemie. Kerafil šťastný, jako dárek Arganový olej dal, úžasné věci. Kompozici se líbí především skutečnost, že to není tak toxické. Bezpečnost a výsledek jsou pro mě důležité. Za cenu jde levnější než jakýkoli globální keratin, kokos, kerastáza.

Líbí se mi tato značka, protože se nejen vyrovnává v kompozici, ale také léčí a dává také lesk. Před Kerafilem jsem zkoušel 2 skladby. Moje vlasy byly stejně rovné, ale křehké, a teď jako hollywoodská hvězda. Mimochodem, kluci dali dárek, marocký olej s velmi příjemnou vůní a navíc ještě svítí. Keratin je po proceduře stále ponechán, pravděpodobně pro jeden postup. A nejdůležitější je, že v kabině bych za tento postup zaplatil alespoň 3000 rublů. Udělal jsem s přítelkyní podle pokynů.

Mám velmi načechrané vlasy a už dlouho jsem snila o tom, že alespoň na dlouhou dobu půjdou s rovnými vlasy. Efekt je super, po dobu 4 měsíců jsem zapomněl na své kudrlinky, moje vlasy jsou hladké a lesklé, jako v reklamě.

Vzhledem k současné ekonomické situaci je taková cena jen darem. Od začátku jsem se bál, abych si objednal, protože jak to dělat s takovým přítelem je strašidelné. Ukázalo se, že všechno je docela jednoduché. Hlavní věcí je dodržovat pokyny. Myslela jsem, že v salonu bych dala 5-6 tisíc za vlasy

Pracuji na této sestavě a jsem velmi potěšen. Zkoušel jsem asi 10 různých druhů keratinu a mohu s jistotou říci, že se jedná o nejlepší hodnotu za peníze. Poprvé jsem udělal postup v kabině a okamžitě jsem si uvědomil, že v něm není nic obtížného. Kerafil mi doporučil kamaráda, který pomohl provést tento postup. Nebojte se, děvčata dělají sami sebe nic složité a děsivé v keratinization není. Oči se bojí a ruce dělají.

Pracuji na tomto komplexu. Mohu říci, že rozdíl tohoto komplexu od ostatních je nápadný. Příjemně překvapený světlem, nepoškozujícím zápachem a malým množstvím odpařujících se výparů při sušení a kreslení vlasů. Velký keratin. Vzhledem k obtížné době si myslím, že cena je více než přiměřená.

Krasnodar, st. Dmitrievskaya Damba 5, kancelář 205. Nákupní centrum SPK

+7 (928) 20 99 135

IP Trofimenko Sergej Nikolaevich

Adresa Krasnodar, Dmitrievská přehrada 5, kancelář 205.

Keratin vlas rovnání Kerafill video

Video: Kerafill keratin vlas vyrovnávání videa Kerafill Keratin

19, 525 | 4 roky. zpět | 127 - 70

Stáhněte si obrázek (náhled) na video výběrem velikosti

Video materiál s názvem "Keratin vlas rovnání Kerafill video" byl publikován autor "Kerafill Keratin" 4 rok. předtím bylo již zobrazeno 9, 525 krát. Líbí se mi video 27 a nelíbilo se 7 uživatelů webu Kareprost.com.

Popis videa:

Stručné video - pokyny k použití keratinového komplexu Kerafill Keratin a demonstrace vlivu keratinového vyrovnání vlasů od certifikovaného mistra.
Keratin Kerafill (Kerafill) - má nejlepší poměr ceny a kvality v Rusku, používá se jak v salonech, tak doma.

Chcete-li si objednat, pošlete požadavek z webu nebo napište na adresu [email protected] Zdroj videa youtube.com/watch?v=46Q60EBkDks

Toto video o růstu řas, obočí, vlasů, můžete sledovat on-line na stránkách Kareprost.com, stejně jako ke stažení zdarma a bez registrace ve formátech videa: mp4, x-flv, 3gpp a dalších. Stačí kliknout na tlačítko "Stáhnout" v horní části stránky a přesunout jezdec doprava. Máte možnost sledovat další videa o Kareprost, Karelash, Dreamlas a další videa od autora "Kerafill keratin", které se také nacházejí na tomto webu, stejně jako další podobné videa, které se týkají růstu vlasů.Můžete si prohlížet materiály na libovolném mobilním zařízení: tablety, smartphony, telefony a další zařízení. tady.

Podívejte se také na zajímavá videa o tématech:

Důležité informace! Není-li posuvník pro stahování video souboru zobrazen - znovu načtěte tuto stránku. Jakmile se posuvník zobrazí, přemístěte jej doprava až do konce a bezplatně si můžete stáhnout wellness video bez jakékoliv registrace ve vhodném formátu: mp4, webm, 3gpp nebo mp3.

Odkaz na stránku videa:

HTML odkaz na stránku s videem:

HTML kód pro vkládání videa na webu:

Máme podporu! Nabízíme vám promo kód: IUNklp5i se slevou 7%!

Ak při objednávce přípravku Kareprost aktivujete funkci v koši.

Líbí se vám toto video? Sdílejte s přáteli!

Napište svůj komentář nebo připomínku prostřednictvím VK.

Curly to Straight vlasy KERATIN Tutorial (A S.

KERATIN výuka (má hladké jemné přírodní vlasy) Žádné vlasové poškození všechny vlasy Kera. Autor autora Jason Makki. Přidáno 1 rok. zpět Další podrobnosti.

Keratin vlasové rovnání.

✔Zaregistrujte se na náš kanál YouTube ✌ - Koupit vlaky zde: Připojte se k naší skupině ve VK. Od autora GK Beautiful Case. Přidáno 5 let. zpět Další podrobnosti.

Keratin vlasové rovnání od Aliexpr.

Sociální sítě: Keratin: Pokyny pro použití! 1. Pokud jsou vlasy barvené nebo chemicky ošetřeny, dvakrát umyjte vlasy. Z krásy Kris. Přidáno 4 roky. zpět Další podrobnosti.

NYOBAIN KERATIN LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY Indira Ka.

▷ UNTUK MEMBELI PRODUK INDIRA KALISTHA: - lulur, creambath, maskovaný kefír: - madu, minyak zaitun, minyak kelapa, minyak jarak: Přidat řádku @ (@ akm4183w.) Autor: Indira Kalistha.

Brazilské Keratin Rocket 配方 強韌 髮 質 配方 - 程序 及 方法.

Od autora Keratin Brazilian. Přidáno 6 let. zpět Další podrobnosti.

Školení Keratin vlasové rovnání. Podprsenka.

Výukový postup keratin vlas rovnání: wow-beauty.ru/obuchenie Keratin prodej CocoChoco, Cadiveu Brasil Cacau, INOAR, Trissola :. Autorka Anna Karenina. Přidáno 6 let. zpět Další podrobnosti.

Japonské vlasové rovnání od Goldwell.

PŘIPRAVUJEME NAŠE INSTAGRAM: NAŠE GROUP NA FACEBOOK: PŘIHLÁŠENÍ DO KANÁLU: MOBILNÍ: (055) 704 94 66 URBAN: (012) 408 75 61. Od autora Lux Hair. Přidáno 6 let. zpět Další podrobnosti.

Vážení návštěvníci videoklipu Kareprost.com (Kareprost.com)!

Zdrojem všech textových, fotografických a video materiálů o růstu řas, obočí, vlasů atd., Včetně těch, které se hrají na stránkách zdrojů Kareprost.com, je video zdroj třetí strany, jmenovitě veřejně dostupný video hosting YouTube.com, který poskytuje volný přístup k vašemu videu, fotografie a textový obsah (s otevřenou a veřejnou technologií API3 youtube.com)! Video zdroj Kareprost.com je vyhledávač pouze pro název a popis videoobsahu. Kareprost.com nikdy neodesílá soubory na webhosting a webové stránky a na našem serveru není vůbec uložen žádný obsah fotografie / textu / videa chráněný autorským právem. Pro všechny držitele autorských práv máme podrobné informace o autorských právech.

Všichni vlastníci autorských práv, o autorských právech

Pokud vlastníte autorská práva k materiálům s textem, fotografiemi a videozáznamy, které byly nahrany bez vašeho souhlasu s YouTube.com a zobrazeny od nás, přejděte na hlavní stránku tohoto videa na YouTube.com, klikněte na odkaz pod přehrávačem Více -> "Nahlásit" -> "Porušení mých práv" av rozbalovací nabídce vyberte, co je porušováno, a klikněte na tlačítko Odeslat.

Nahlásit zakázaný nebo nevhodný materiál

Také můžete nahlasovat zakázané, nelegální nebo nevhodné video, fotografie nebo text. Chcete-li to provést, přejděte na YouTube, klikněte na odkaz pod přehrávačem, klikněte na Další -> "Nahlásit" a v části "Nahlásit porušení" vyberte.. Přečtěte si více o podmínkách používání stránek Kareprost.com v těchto pravidlech.

Sada pro rovnání vlasů KERAFILL

 • 8 zobrazit číslo +88007774608 Volání v rámci RF
 • +79186575428 Sergey
 • +79885595129 Nikolay
 • +79676574586 Yuri

Unavený z nepořádek na mé hlavě?
Zaručujeme dokonalou hladnost a poslušnost.

vlasy po dobu až 6 měsíců, nebo vám peníze vrátíme!

Sada pro rovnání vlasů KERAFILL

1. Čistící šampon Kerafill 100 ml.

2. Pracovní složení (keratin) pro výběr vzorce A nebo vzorce B 100 ml.

3. Denní šampon Kerafill 100 ml.

4. Denní kondicionér Kerafill 100 ml.

Keratinový komplex Kerafill Keratin Treatment je revoluční výrobek pro rekonstrukci a obnovu vlasové struktury, snižuje objem, odstraňuje plynulost a také obnovuje vlasy, které byly podrobeny chemickému ošetření. Produkt obsahuje jedinečnou kombinaci koncentrovaných proteinových sloučenin, které působí na obnovu vlasů, čímž je struktura hladká a přirozeně rovná. Keratinový komplex je určen pro všechny typy vlasů. V závislosti na péči a struktuře vlasů, efekt trvá od 3 do 6 měsíců. Výsledek je okamžitě viditelný - krásné, zdravé a lesklé vlasy!

Pro postup a výběr složení musíte určit, co chcete dostat na vlasy. Pokud je vaším cílem vyrovnat a obnovit méně kudrnaté vlasy, pak zvolíte Keratin Hair Reconstructor Formula A a pokud je velmi kudrnaté, pak Keratin Hair Reconstructor Formula B a proveďte postup v následujícím pořadí:

Připravte následující nástroje:

Mísa pro složení.

Váhy pro vážení Sloučeniny pro stanovení průtoku.

Silikonová stěrka pro aplikaci sloučeniny.

Železo s titanovým povlakem a topnou teplotou 230 ° C.


Salonní procedura se skládá z následujících kroků:

Umyjte vlasy 2-3x očistným šamponem (2krát - poškozené a barvené, 3krát - vlasy s uzavřenou strukturou, přírodní

Suché vlasy 100% se sušičem vlasů, hřebenem.

Oddělte vlasy podle přání, doporučujeme, aby se aplikace začala od zadní části hlavy.

Lahvičku před použitím protřepejte.

Nalejte potřebné množství směsi do misky. Aplikujte vzorec A nebo B na vlasy o délce 1 cm, začínající od 1 cm od kořenů a rozšiřovat výrobek po celé délce vlasů. Aplikujte na kořenovou zónu, poté rozdělte hřeben, věnujte pozornost koncům také opatrně ošetřený nástrojem. Nenechávejte přebytečné prostředky.

Po nanesení použijte plastovou krytku.

Produkt nechte na vlasy po dobu 20 minut, pokud jsou vlasy chemicky ošetřeny, barvily nebo vážně poškozeny. Po 30 minutách, pokud jsou vlasy přirozené, s uzavřenou strukturou. Nechte vlasy vyschnout. Neplachujte.

Po uplynutí doby expozice vysušte vlas 100% dobře.

Pro hřeben. Rozdělte vlasy na 4 části.

Hladké vlasy prameny pomocí železa ohřátého na teplotu 230 ° C 5-7 krát od kořenu ke špičce, začínající od zadní části hlavy. Pro tenké, bělené nebo melirovannyh, velmi porézní vlasy jsou 2-3 cykly průchodu. Doporučuje se rychle projít prameny - výhodněji počet opakování než zpoždění žehlení na prameny. Teplota 230 ⁰С.

Pokud se setkáte s úkolem pouze dlouhodobé léčby a obnovy vlasů, zvolíte pro tuto práci Formula 2 i. Pro něj budete také potřebovat výše uvedené nástroje a stejné kroky k provedení procedury, ALE DŮLEŽITÉ pro těžce poškozené vlasy, může se teplota snížit na 200 ° C a snížit počet zdvihů.
Pokyny pro údržbu
Po tři dny po zákroku se doporučuje jemné ošetření a maximální volnost vlasů. V době fixace keratinu ve struktuře vlasů je nutné co nejvíce zabránit zatížení vlasů - uchycení vláken a svorek, pletení, případné přetržení vlasů. V chladné sezóně je velmi žádoucí nahradit víčka kapucí. Vlasy by měly být co nejvíce volné a rovné.
Poprvé po skončení procedury se vlasy vypláchou po 1-3 dnech.

Pro Více Informací O Suché Vlasy