logo

Keramické žehličky na vlasy

Majitelé kudrnatých a nepoddajných vlasů se často obracejí na takové zařízení jako rovnání železa. Použitím tohoto zařízení v krátkém čase mohou být prameny naprosto rovné. Vyrovnávače vlasů jsou skutečnou spoustou mnoha moderních dívek a žen. Obzvláště populární mezi zákazníky jsou keramické modely.

Výhody pokrytí

Ve srovnání s mnoha možnostmi mají keramické modely řadu významných výhod. Za prvé, stojí za zmínku, že náklady na žehličky jsou poměrně nízké, což přitahuje mnoho zákazníků. Keramické přístroje jsou vynikajícím příkladem kombinace přijatelných cen a vysoké kvality. Hlavní výhodou modelů jsou dobré funkční vlastnosti. Topné články trvají minimálně. Žehlička rovně vyrovnává kudrnaté kudrlinky.

Mnoho odborníků doporučuje upřednostnit právě tuto možnost. To je způsobeno přítomností následujících výhod modelů:

 • zařízení zajišťují v průběhu používání jednotné vedení tepla;
 • skleněná keramika snadno sklouzne přes kadeře, což zabraňuje poškození vlasů;
 • modely jsou prezentovány v široké škále.

Keramická zařízení s ionty jsou obzvláště populární mezi zákazníky. Jejich zvláštnost spočívá v přítomnosti nabitých částic, které zajišťují účinek obnovení struktury vlasů během používání. Po narovnání pramenů získává přírodní krása a lesk.

Jak si vybrat?

Při výběru keramického železa musíte věnovat pozornost několika důležitým parametrům. V tomto procesu se řídí typem a délkou vlasů. Majitelé dlouhých kadeří by měli používat zařízení se širokými keramickými topnými tělesy. Díky tomu bude instalace trvat minimálně. Majitelé krátkých účesů by se měli obrátit na úzké žehličky. Při použití většího plechu bude práce mnohem pomalejší. Kromě toho se špičky vlasů neustále přehřívají, což povede k křehkosti a suchu.

Často zákazníci nakupují modely podlouhlého tvaru. Je třeba poznamenat, že tato zařízení jsou považována za profesionální a jsou často používána mistry v kosmetických salonech. Jejich výhodou je, že práce s těmito zařízeními je rychlejší. Ale přesto není vždy možné nezávisle vytvářet vysoce kvalitní instalaci. Proto je pro domácí použití vhodné zařízení střední délky.

Obzvláště populární mezi zákazníky jsou miniaturní žehličky s keramickým povlakem. Tyto možnosti jsou klasifikovány jako silniční zařízení. Tyto modely jsou ideální pro narovnání příliš krátkých vlasů nebo pro nárazy.

Během procesu získávání zkontrolujte těsnost keramických prvků. Pokud si všimnete malých mezer, je nejlepší podívat se na jinou možnost.

Zvláštní pozornost věnujte modelům s plovoucími keramickými prvky. Výhodou desek je, že uživatelé mají schopnost upravit sílu komprese. To šetří vlasy před poškozením.

Jak používat?

Po získání žehlení je nutné se naučit, jak správně provádět vyrovnávání.

Mělo by být zřejmé, že negramotné používání přístroje může vést k tomu, že vlasy budou poškozeny, ztratí původní krásu a lesk. Díky keramickým deskám se takové problémy neovlivní.

Takže postup vyrovnání pomocí žehlení začíná tím, že vlasy jsou umyté. Po vyčištění pramenů je nutné použít speciální vyhlazovací hmotu, vyhýbat se špičkám (musíte nechat 1 cm). Po zpracování pramenů musíte chvíli počkat, dokud nebude produkt zcela absorbován. Pak by měly být vlasy důkladně vysušeny. Během tohoto procesu musíte použít kartáč tak, aby kudrlinky nebyly zamotané.

Po provedení všech výše uvedených akcí můžete pokračovat na hlavní scéně - ošetření vlasů žehličkou. Po narovnání všech pramenů jsou vlasy česané a ošetřeny nezmazatelným kondicionérem. Při použití keramických kleští nezapomeňte na termoprotektní přípravky. Bez použití těchto sloučenin ztratí vlasy svou přirozenou krásu a lesk.

Často se používá keramické železo k rovnání keratinu. Použití tohoto nástroje vám umožní vrátit krásu vlasů a přirozený lesk.

Nejlepší výrobci

Při výběru zařízení s keramickým povlakem by měla být věnována zvláštní pozornost výrobci. Mnoho moderních značek nabízí zákazníkům řadu možností, které se liší v ceně, funkčních vlastnostech a vzhledu:

 • Jednou z nejlepších možností je profesionální model Philips HP. Společnost představila zařízení s vysokým výkonem, které lze vidět již při prvním použití. Keramické desky se během práce rovnoměrně zahřívají a okamžitě vyhlaňují kadeře. Mínus modelu je nepřítomnost indikátoru provozu a regulátoru teploty.
 • Další funkční volbou je zařízení Remington S. Model je jednoduchý a pohodlný, má displej. Keramické desky narovnávají dobře dlouhé vlasy, v případě potřeby dochází k automatickému vypnutí. Prvky ohřívají až 230 stupňů.
 • Univerzální možnosti zahrnují model Rowenta CF. Funkcí zařízení je přítomnost mnoha užitečných funkcí. Navíc model je vybaven keramickým nano-povlakem a ionizačním systémem. Prvky se zahřívají za 1-2 minuty. Uživatelé mají možnost nastavit teplotu pomocí speciální páky.

Zařízení péče

Stejně jako u kteréhokoli funkčního zařízení potřebujete pečlivě ošetřovat žehličku s keramickými deskami. To je způsobeno skutečností, že při delším používání se prvky na sebe samy otevírají oleje a další zbytky látek, které negativně ovlivňují jeho provoz a konečný výsledek instalace. Odborníci doporučují periodické čisticí prvky. Čištění keramického zařízení je poměrně jednoduché, hlavním úkolem je sledovat postupnost v krocích. Začátek musí být ohříván. Desky musí být teplé, ale ne horké, jinak bude čištění selhat. Nezapomeňte zařízení odpojit od sítě. Potom musíte připravit malý ručník z mohéru. Tkanina je navlhčena v teplé vodě a desky jsou třepány na místech, kde se nahromadila nečistota.

Upozorňujeme, že keramické prvky nejsou příliš "podobné" ostrým pohybům. Vše musí být provedeno pomalu a opatrně, aby nedošlo k poškrábání.

Rovnačky na vlasy: top 5, jak si vybrat?

Kritéria výběru

K dnešnímu dni je uvolňování žehliček zapojených do různých společností, takže jejich rozsah je poměrně široký, což často způsobuje potíže při provádění volby.

Za to? Aby byl tento proces co nejjednodušší, jsou následující kritéria, která byste měli věnovat pozornost:

Materiálové pracovní desky

Jedná se o jeden z nejdůležitějších faktorů, protože na tom závisí pohodlí operačního procesu a kvalita konečného výsledku. Materiál musí být takový, aby při zapnutí zařízení docházelo k rovnoměrnému zahřívání a současně se zařízení dobře sklouzlo.

Keramické desky jsou nejlevnější, ale pokud jsou k dispozici dostatečné finanční prostředky, doporučuje se zvolit možnosti pro výrobu turmalinu nebo kompozitních slitin.

Titanové nebo teflonové žehličky jsou profesionální modely, takže je nejlepší je zakoupit pouze zkušenými uživateli.

Šířka pracovní desky

Je to další důležitý bod, protože většina modelů se v této charakteristice liší. Z tohoto parametru v první řadě závisí na možnosti posunutí kadeřnic různých délek.

Chcete-li správnou volbu, můžete použít jako vodítko vlasy pěstované na ramena, zařízení s tloušťkou desky asi 2-2,5 cm jsou pro ně vhodné. Čím delší a silnější účes, tím širší by mělo být.

Forma a typ použitých spojovacích desek

Ovlivňuje pohodlí provozu, stejně jako přítomnost nebo nepřítomnost možnosti kroucení kudrlin v případě takové potřeby.

Pokud hodláte používat žehličku pouze pro vyrovnání vlasů, je nutné zvolit modely s pravými úhly. Podle typu upevnění lze najít zařízení s pevnými nebo plovoucími deskami, druhá možnost je mnohem méně běžná, ale bude mnohem pohodlnější.

Zbývající vzdálenost mezi deskami při provádění jejich komprese

Tato funkce ovlivňuje kvalitu výsledku a čas strávený na postupu. Pokud mezi deskami existuje vždy malá mezera, existuje riziko, že jednotlivé prameny do něj spadnou, pak budou vlasy nerovnoměrně zahřáté. To bude vyžadovat dodatečné zpracování nevyhřívaných kadeří.

Typ použitého termostatu

Tyto prvky jsou elektronické nebo mechanické, modely s první možností jsou vždy dražší, poskytují však uživatelům možnost přesně určit teplotní podmínky, které musí zařízení dosáhnout a udržovat.

U zbývajících funkcí nebo konečného výsledku nemá tento parametr žádný vliv.

Teplotní podmínky

Minimální možná teplota je u všech modelů absolutně stejná a je přibližně 90-100 ° C. Maximální hodnota se může pohybovat od 150 ° C do 230 ° C, ovlivňuje to, do jaké míry je možné vyhlazovat a narovnat vlasy.

Čím silnější a silnější jsou, tím větší je maximální teplota.

Rychlost ohřevu pracovní plochy

Z tohoto indikátoru bude záviset doba, kterou je potřeba věnovat proceduře, u různých modelů se může tento parametr lišit od okamžitého ohřevu až po několik minut.

Vysoká rychlost je obvykle charakterizována profesionálními žehličkami, jejichž cena je výrazně vyšší než u běžných modelů.

Volitelné funkce nebo příslušenství v ceně

Je nutné předem uvažovat, co se může během operace hodit, aby se nepřeplňovaly zbytečné funkce.

Přídavky, které se obvykle vyskytují v žehlicích zařízeních, zahrnují přítomnost klimatizačního zařízení, dodatečné ošetření pracovní plochy stříbrem, průtok studeného vzduchu, zvlhčování za tepla, funkci zachování specifikovaných možností, smyčku nebo závěsný hák, šňůru s možností rotace a také kompletní sadu s vakem s tepelně odolnými vlastnostmi.

Přehled nejlepších modelů

Dále se budou uvažovat o některých modelech, které se podařilo prokázat z dobré stránky a mají velký počet pozitivních hodnocení.

Přehledy jsou uvedeny níže:

Maxwell MW-2201 BK

Jedná se o korejský rozpočet typu žehlení. Mnoho lidí je zmateno svou příliš nízkou cenou, ale přitom prakticky všichni lidé, kteří uskutečnili nákup, jsou nadále spokojeni.

Zařízení má pouze jeden hlavní režim provozu bez dalších funkcí, maximální topení dosahuje 220 ° C, všechny kovové části mají dodatečný keramický povlak.

Cena se pohybuje od 600 do 800 rublů.

Ga.Ma Attiva Laser Ion turmalín

Je to profesionální železo vyráběné v Itálii. Povrch kleště byl vybaven turmalínovým povlakem, díky němuž se vlasy vyrovnávají snadným a bezpečným způsobem.

To dává zařízení další vlastnosti, nejprve se týká uvolnění velkého počtu negativních iontů během ohřevu, což značně zvyšuje účinnost použití dekorativní kosmetiky aplikované na účes.

Cena je 1700-1800 rublů.

Molekula profesionální

Jedná se o ultrazvukové železo, které nejen vyrovnává vlasy, ale má další hojivý a zpevňující účinek.

Současně se získaný výsledek zachovává mnohem delší dobu než při použití většiny analogů. Samotný postup je bezpečný a vyžaduje minimální čas.

Přibližná cena je 5700 rublů.

Babyliss Pro Babysleek BAB2050E

Je to železo, které se vyznačuje kompaktními rozměry. Keramické povlaky jsou vybaveny další vrstvou titanu.

Přítomnost světelných indikátorů a systému, který je odpovědný za automatickou údržbu teploty, činí zařízení snadno ovladatelným a malé rozměry vám umožňují vzít si s sebou na cestu.

Přibližná cena je 1800 rublů.

Technologie Babyliss Pro BAB2073EPYE Pro EP

Má řadu inovativních inovací, například unikátní systém větrání, automatický regulátor teploty a speciální technologii nátěru, která prodlužuje životnost zařízení několikrát.

Tento model si můžete koupit za 4500 rublů.

Jak pečovat o železo?

Aby toto zařízení bylo delší dobu a zároveň fungovalo správně, je nutné, aby se o něj pravidelně staral.

Tento proces je poměrně jednoduchý, algoritmus činností při čištění žehlení je uveden níže:

 1. Přístroj zahřejte a nechte mírně vychladnout, aby nebyl horký, ale teplý.
 2. Po dosažení optimální teploty musí být žehlička odpojena od sítě.
 3. Pro čištění používejte pouze teplou vodu. Bude nutné navlhčit ručník nebo hadřík z bavlněného materiálu.
 4. Pracovní plocha se otírá na místech, kde bylo zaznamenáno znečištění. Obvykle vyžaduje odstranění adhezivních zbytků různých kosmetických prostředků, například sprej na vlasy nebo mastné stopy.
 5. Během čištění je třeba provádět pouze hladké a pomalé pohyby, aby nedošlo k náhodnému poškrábání povrchu.
 6. Kontaminanty v rozích budou nejlépe odstraněny bavlněným tamponem navlhčeným teplou vodou.
 7. Navíc je tělo svítidla otřeno.

Recenze

Ksenia: "Používám žehličku Bosch, vybrala jsem si ji kvůli slávě této značky, již dlouho se stala synonymem vysoké kvality. A tentokrát se výrobce opět nezdařil, a to navzdory častému a dlouhodobému používání poruch nebo poruch. Kvalita je na vrcholu jak technicky, tak i funkčně. "

Violetta: "Rozhodla jsem se, že si pro sebe koupím vysavač na vlasy a protože jsem neměl takové zařízení předtím, rozhodl jsem se nejprve koupit a vyzkoušet nějakou levnou volbu.

Volba spadla na Maxwell MW-2201 BK, po dlouhou dobu pochybovala, protože její cena byla výrazně nižší i ve srovnání s protějšky v rozpočtu. Ale i přes nízké náklady výrobce nezklamal. Kvalita se ukázala být vysoká, takže zatím neuvažuji o koupi dražší možnosti, zakoupený model mi zcela vyhovuje. "

Zhanna: "Podařilo se mi použít žehličku od různých výrobců, první byl Phillips, který pracoval jen hrozně.

Top 15 rovnačky (žehličky) na vlasy

Každá žena, která chce zakoupit zarovnávač na vlasy (železo), čelí neuvěřitelně širokému spektru výrobků od nejrůznějších výrobců. Nabízíme špičkové úpravy vlasů v roce 2018 (podle odborníků a podle mnoha recenzí zákazníků). Chcete-li rozhodnout o výběru, stojí za to seznámit se s jeho hlavními kritérii.

Hlavní parametry výběru vlasové rovnačky

 • Povrchový materiál pracovních desek ovlivní nejen konečný výsledek vlasů, ale také zdraví vlasů. Nejmenší poškození způsobují nanokeramické, turmalínové a titanové desky, které se rychle a rovnoměrně zahřívají, snadno klouzávají po vlasech a zabraňují elektrifikaci.
 • Režim teploty je nastaven v závislosti na typu vlasů pomocí termostatu, maximální stupeň ohřevu je považován za 230. Není to špatné, pokud je termostat vybaven funkcí zámku.
 • Šířka desek je dána délkou a strukturou vlasů. U tenkých a krátkých vlasů je vhodná standardní velikost 9 cm až 2,5 cm, v jiných případech by měly být preferovány širší desky.
 • Další možnosti jsou nutné, ale jsou užitečné a pohodlné. Ty zahrnují funkci ionizace, modelování vlhkých vlasů, rovnání objemu.

Jaké vlasy by se neměly koupit

Při nákupu vysavače na vlasy musíte nejprve řídit výše uvedenými parametry. Nicméně bude stejně důležité zjistit, které žehličky se nejlépe vyhnout:

 • Zařízení s kovovými pláty škodlivým účinkem na strukturu vlasů, pálení vlasů. Toto železo téměř neklouže podél pramenů, poškozuje nebo dokonce prostě vytáhne vlasy.
 • Usměrňovače bez funkce termoregulace jsou extrémně nepraktické, protože všechny vlasy jsou různé, resp. Musí se také měnit teplota topení.
 • Žehličky, jejichž pracovní deska se shoduje s šířkou těla, mohou v průběhu stylového účesu vést k náhodným popáleninám. Jedinou výjimkou v této kategorii jsou speciálně upravené kleště, které zajišťují nejen funkci rovnání vlasů, ale i curling.

Top 10 nejlepších kosmetiček na vlasy

Každá žena má tendenci být krásná a její vlasy hrají v jejím obrazu daleko od poslední role. Dnes není nutné jít do kadeřníka, aby se krásný účes - doma, pomohou tzv. Rovnání vlasů. Pokud je zařízení vybráno správně, pak se v procesu pokládky stane nepostradatelným nástrojem.

Výrobci vyrábějí širokou škálu takových zařízení, mezi kterými jsou i profesionální a konvenční modely. Principem zařízení je ohřívání desek na určitou teplotu a nátěr těchto desek je velmi odlišný. Při výběru takového výrobku je velmi důležité znát rozdíly mezi profesionálními a domácími žehličkami.

První z nich nemají velké množství funkcí, ale jsou velmi spolehlivé, praktické a snadno použitelné, což umožňuje kvalitní provedení vašeho klíčového úkolu. Neprofesionální produkty mají krásný vzhled a řadu dalších funkcí, které jsou často zcela zbytečné. Domácnostní modely stojí mnohem méně, ale profesionální zařízení se zahřívají mnohem rychleji, kromě toho budou mnohem jednodušší k čištění, mají teplotu pro různé typy vlasů.

Shrnutí hodnocení:

Jaký má být topný prvek zařízení?

Aby nedošlo k poškození vlasů, je třeba zvolit pokrytí topné desky. Přicházejí v různých typech:

 • Kovové;
 • Keramika;
 • Pokrytý vrstvou teflonu;
 • Titan;
 • Kombinované.

V profesionálních modelech se desky z kovu prakticky nepoužívají kvůli řadě nedostatků: kosmetické výrobky se drží na svém povrchu, zahřívají se pomaleji a ochlazují, není příliš snadné nastavovat teplotu, což zvyšuje pravděpodobnost poškození vlasů.

Keramické desky příliš neovlivňují strukturu vlasů. Mnoho modelů je pokryto turmalínem - přírodním zdrojem negativních iontů, který dodá vlasům extra lesk. Kromě samotných materiálů hraje důležitou roli také šířka desek - model by měl být zvolen podle tohoto principu v závislosti na typu vlasů. Takže pro tenké žehličky s poměrně úzkými deskami se nejlépe hodí, u tlustých je třeba zvolit desky širší.

Při sestavování hodnocení nejlepších zarovnávačů na vlasy jsme vzali v úvahu nejen jejich profesionální nebo domácí účely, ale také řadu dalších faktorů, jedním z klíčových bodů byla zpětná vazba uživatelů a poměr cena / výkon. Doufáme, že po studiu našeho top-10 si budete moci vybrat ten nejvhodnější model pro sebe.

Nejlepší modely vlasů na rovnání vlasů v roce 2018

10. Polaris PHS 2090K

Toto hodnocení otevírá náš ne příliš drahý, ale spíše pohodlný model. Je schopen zahřát až na 200 stupňů, šířka desek je 20x90 mm, což činí přístroj nejvhodnější pro poměrně tenké vlasy. Plátna plátna, díky ní je nejlepší lisování vlasů.

Ohřev na požadovanou teplotu se provádí velmi rychle a desky se rovnoměrně ohřívají. Zobrazuje se indikátor, že byla dosažena teplota. Napájecí kabel je umístěn na závěsu, který zajišťuje 360 ​​stupňů otáčení, díky čemuž je zařízení ještě pohodlnější. V uzavřené poloze je držák výrobku a smyčka pro zavěšení.

 • Rychle a přesně narovnává vlasy bez poškození;
 • Desky mají keramický povlak, který se mírně aplikuje i na tenké a křehké vlasy.
 • Nevýznamná váha nemá dostatečné místo - dělá to na cestách nenahraditelným;
 • Rychlé zahřívání na požadovanou teplotu;
 • Twisted kabel;
 • Atraktivní vzhled.
 • Pokud se používá nesprávně a bezstarostně, je pravděpodobné, že vlasy spadnou do smyčky mezi deskami;
 • Trysky na rukojeti nejsou příliš spolehlivé.

9. Maxwell MW-2201

Jedná se o jednu z nejlepších nízkých nákladů na rovnání vlasů určených pro domácí použití. Je spíše úzká, dobře se hodí do ruky, dokonale narovná i husté a nezdravé vlasy. Přístroj má prodloužené desky s keramickým topným tělesem, který ohřívá až 210 stupňů během několika sekund.

Existuje další funkce curling vlasů. Při použití takového přípravku byste měli používat dodatečné tepelně ochranné prostředky a lidé s tenkými a křehkými vlasy by měli příliš často užívat toto železo.

Model je vybaven plovoucími deskami, které zatlačí vlasy blíže k sobě a kvalitativně je narovná. Zobrazuje se indikátor, že zařízení dosáhlo provozní teploty. Navzdory skutečnosti, že toto železo ohřívá až 210 stupňů, spotřebuje pouze 35 wattů elektrické energie.

 • Levné ceny;
 • Ohřev je rychlý a stejnoměrný;
 • Vlasy se nevytahují, jemně je manipulují;
 • Dokonce i měkké vlasy vypadají dobře po rovnání;
 • Po použití zařízení udržuje vlasy svůj tvar po celý den.
 • Není možné nastavení teploty;
 • Vlastníci tenkých a křehkých vlasů nemusí být vhodní.

8. Rowenta SF 7640

Jedná se o spíše originální model, jehož design poskytuje displej z tekutých krystalů zobrazující teplotu topení desek. To maximálně ohřívá až 200 stupňů, zařízení je vyrobeno na základě moderní technologie Pro Curling System, který umožňuje nejen vlasy rovnání, ale také velké nebo malé kudrlinky. Desky mají potah UltraShine Nano Ceramic, což výrazně snižuje poškození vlasů při vysokých teplotách. Součástí žehličky je termální ochranný kryt.

Zahřátí na provozní teplotu nastane během několika sekund. Vlasy snadno projíždějí plovoucími deskami, lesknou se od kořene až po špičku. Jednotka má ionizační systém, takže vlasy nehromadí statickou elektřinu. Má krásný vzhled a originální smyčky, které nepoškozují vlasy.

 • Pohodlný design, který nepoškozuje vlasy;
 • Existence displeje umožňující nastavit teplotu topení;
 • Otočný kabel.
 • Docela vysoká cena;
 • Perm systém někdy nefunguje příliš dobře.

7. Braun ES2 Satin Hair

Jedná se o poloprofesionální zařízení, které uchovává vlhkost ve vlasech a zabraňuje je vysychání a plnění ionty. Nejnovější technologie neposkytuje statickou elektřinu, takže vlasy mají hladký a lesklý vzhled. Žehlička je vybavena plovoucími deskami, které výrazně snižují tření. Topné desky jsou keramické, mají povlak Nanoglide, díky kterému vlasy procházejí mnohem jednoduššími.

Maximální teplota topení je 200 stupňů a spotřeba příkonu je 170 wattů. Žehlička má dlouhou rotující šňůru, má displej z tekutých krystalů, který umožňuje vybrat jeden z devíti režimů vytápění, požadovaná teplota je dosažena za půl minuty. K dispozici je ochranný vypínací systém, který po půlhodině vypne napájení, pokud není přístroj aktivní.

 • Existuje několik provozních teplotních režimů, díky nimž je přístroj vhodný pro všechny typy vlasů;
 • Ohřívá se velmi rychle;
 • Trvanlivost zařízení;
 • Je zde ionizační systém.
 • Neexistuje žádný uzamykací mechanismus, který by upevnil desky v uzavřené poloze;
 • Neexistuje smyčka pro zavěšení;
 • Vysoká cena

6. BaByliss BAB2072EPE (BAB2072EPRE)

Jedná se o jeden z nejmodernějších modelů prezentovaných v našem přehledu. Desky výrobku jsou naprosto hladké a odolné, vyrábějí se s použitím nejnovější technologie EP 5.0. Mezi těmi nejvhodnějšími prostředky na rovnání vlasů má tato rovnátka nejdelší pracovní desky, které vám umožní pracovat s poměrně hustými vlasy. Keramické desky s přídavným elektrolytickým povlakem. Tření je minimální, teplo je rovnoměrně rozloženo na jejich povrchu. Maximální teplota topení je 230 stupňů.

Existuje pět režimů ovládání - 115, 140, 170, 200 a 230 stupňů, díky kterým je rovnátka ideální pro všechny typy vlasů. Pouzdro je plastové, rukojeť je pohodlná, produkt je velmi snadno držet v ruce, a to i na úkor nízké hmotnosti.

 • Existence systému ochrany před přehřátím;
 • Dlouhé desky;
 • Stylový vzhled;
 • Komfort při používání;
 • Kord se otáčí, nezasahuje do vytváření vlasů;
 • Dodává se s žáruvzdornou rohoží, rukavicí a pohodlným pouzdrem na uložení.
 • Žádná smyčka pro zavěšení;
 • Během používání se produkt stává velmi horkým;
 • Rukavice nejsou příliš pohodlné.

5. VITEK VT-2315

Snadno použitelný usměrňovač s nízkým výkonem - spotřebovává pouze 40 wattů elektrické energie. Má pět teplotních režimů, desky jsou vyrobeny z keramických materiálů s turmalínovým povlakem. To dodá vašim vlasům extra atraktivitu a jasný přirozený lesk. Žehlička má dlouhou napájecí šňůru na závěsu, která se může otáčet kolem své osy.

Při použití je absolutně bezpečné, v případě přehřátí funguje systém automatického vypnutí. V případě potřeby můžete nastavit teplotu od 140 do 220 stupňů.

 • Vysoce kvalitní montáž, neexistují žádné přísady;
 • K dispozici je indikátor displeje, který umožňuje nastavit teplotu;
 • Vytápění trvá jen několik vteřin;
 • Nespálí vlasy, nezhoršuje ji.
 • V konstrukci není indikátor napájení, takže je obtížné pochopit, zda je zařízení připraveno k provozu nebo chcete počkat
 • Neexistuje smyčka pro zavěšení.

4. Remington Keratin Therapy Pro S8590

Jedná se o nejlepší srovnávačku na vlasy s deskami z keramických materiálů, spotřebovává jen málo energie - pouze 46 W a navzdory tomu se zařízení může zahřát na 200 stupňů. Má pět režimů ovládání, displej z tekutých krystalů, žehlička může pracovat od napětí 120-240 V, po hodině se automaticky vypne. Ovládací tlačítka mají zámek, navíc existuje spolehlivý systém ochrany před přehřátím. Zahrnutá je praktická taška na pouzdro s oddělením pro drát, zařízení, které je možné pořídit po cestě.

Ohřívací prvky nejsou příliš široké a nejsou příliš úzké, mají keratinový povlak, který dodává vlasům dodatečnou péči. Samotné desky jsou perfektně hladké, dokonale kloužou nad vlasy, aniž by vytvářely další tření a bez poškození. Na horní desce je speciální snímač, který chrání vlasy před přehřátím, které nezávisle určuje teplotu, která je pro ně nezbytná. Ovládací tlačítka nejsou příliš mnoho - tlačítko napájení, další dvě tlačítka, která jsou zodpovědná za nastavení teploty topení.

 • Je zde systém ochrany proti vlhkosti;
 • Možnost regulace teploty;
 • Dodává se se speciálním tepelným ochranným krytem;
 • Desky jsou podlouhlé;
 • K dispozici je zámek.
 • Docela pomysli na umístění tlačítek - je problém používat;
 • Napájecí kabel je poměrně tenký;
 • Topení může selhat.

3. Nůžky L'Oreal Professionnel Steampod (pro domácí použití)

Jedna z nejlepších zarovnávačů na vlasy a patří k profesionálním modelům, to znamená, že dokonale plní přidělené funkce, vyznačuje se trvanlivostí a kvalitou. Narovnává vlasy během několika vteřin, zachová si svůj původní tvar po dlouhou dobu. To nezpůsobuje vlasům nejmenší škody.

Dodává se s tenkým odnímatelným hřebenem, který rychle vlasy vyrovnává a směřuje k topným deskám. Jsou schopni pracovat v jednom z pěti režimů - při teplotě od 140 do 210 stupňů. Ujistěte se, že vlasy před použitím vyrovnávače vlasů důkladně vysušíte.

 • Významný počet režimů provozu;
 • Možnost narovnání vlasů horkou párou;
 • Nivelační efekt může trvat až tři dny.
 • Poměrně objemná sada, obtížná s sebou na cestě;
 • Vysoká cena;
 • Nelze použít na krátké vlasy.

2. Philips HP8321 / 00 EssentialCare

Jedná se o jeden z nejnovějších modelů, který se v loňském roce objevil na trhu a téměř okamžitě se stal jedním z nejlepších mezi žehličkami. Toto zařízení má prodloužené desky, díky nim je možné dosáhnout rychlého a jemného vlasového stylingu, který se stává hladký a získává přirozený lesk. Desky jsou vyrobeny z keramiky, mají turmalínový povlak, který plní vlasy negativně nabitými ionty. Maximální teplota topení je 210 stupňů. Přístroj je připraven k přímému použití během jedné minuty po připojení k síti.

Na rukojeti je pohodlný zámek, který drží desky v uzavřené poloze, což zjednodušuje přepravu výrobku. Přístroj může pracovat na napětí 110 a 220-240 V, což je velmi výhodné při jízdě.

 • Rychlé zahřívání keramických desek;
 • Snadné použití;
 • Perfektně klouže po vlasech;
 • Nízká cena.
 • Zpočátku placky vyzařují nepříjemný zápach;
 • Šířka rovnačky je nejvhodnější pro tenké vlasy, s tlustou a tlustou není tak snadné pracovat;
 • Nastavení teploty topení nebude úspěšné.

1. Philips Care Straight Curl HP8345

To je nejlepší srovnávač vlasů v našem hodnocení pro většinu parametrů, a tak se ujal vedení. Především má krásný vzhled, je vybaven zakulacenými keramickými deskami, jejichž teplo je rovnoměrně rozloženo, nejvyšší teplota topení je 230 stupňů. Přítomnost ionizačního systému umožňuje nejen poškozovat vlasy, ale i péče o ně. Nakonec jsou vlasy dokonale hladké, rovné a rovnoměrné.

Nastavení teploty je digitální, takže zařízení je ideální pro všechny typy vlasů. Na pouzdře je displej z tekutých krystalů zobrazující stupeň ohřevu jednotky. Dosažení pracovní teploty trvá déle než 30 sekund. K dispozici je zámek tlačítek, který během používání neumožňuje náhodné změny nastavení.

 • Rychle se zahřeje;
 • Pohodlné použití a přizpůsobení díky přítomnosti displeje;
 • Dlouhý kabel.

Nakonec užitečné video

Není tak snadné koupit opravdu vhodnou laťku na vlasy, doufáme, že po přečtení našeho recenze jste se mohli rozhodnout sami, které konkrétní železo bude nejlepší pro vaše vlasy. Můžete vyjádřit své stanovisko k našemu hodnocení a také nám o svých zkušenostech s používáním takových zařízení v komentáři k tomuto článku.

Vybíráme pro sebe nejlepší profesionální kadeřnictví

Vytvořte profesionální domácí styl dnes silou jakékoliv ženy. Správně zvolený usměrňovač usměrňovače v tomto bude velkou pomocí. Vyberte si nejlepší profesionální vysavač na vlasy, který každá žena chce. Znalost vlastností a základních vlastností usměrňovačů pomůže najít slušný model.

Výrobci stylingových zařízení vyrábějí různé typy usměrňovačů, včetně profesionálních a konvenčních modelů. Žehličky zarovnávají kadeře s vyhřívanými deskami, jejichž vrstva může být odlišná. Při výběru zařízení se musíte dozvědět, jak odlišit běžné žehličky od profesionálních.

Rozdíly mezi profesionálními a pravidelnými žehličkami

Profesionální usměrňovače používají ve svých činnostech kadeřníci a stylisté. Profesionálové si vybírají svůj nástroj na základě účinnosti a pohodlí práce, kterou zařízení může poskytnout. Mnoho kadeřníků nepotřebuje další funkce v žehličkách. Hlavním důvodem pro ně je spolehlivost, praktičnost usměrňovače a dokonale plní hlavní úkol.

Neprofesionální konvenční modely lze přičíst spotřebnímu zboží nebo spotřebnímu zboží. Přípravky na rovnání vlasů mohou být zpravidla zakoupeny i v obchodě s potravinami v oddělení domácích potřeb. Neprofesionální žehlení mají obvykle atraktivní vzhled a širokou škálu dalších funkcí, které jsou buď málo účinné nebo vůbec nepotřebné. Účel bohatých příležitostí způsobit kupujícímu "wow efekt", k čemuž spotřebitel koupí zboží.

V mnoha ohledech pomůžete odlišit odborníka od obvyklé ceny. Náklady na modely domácností jsou obvykle nižší, i když existují výjimky. Některé usměrňovače pro profesionály jsou levnější než domácnosti, které jsou "vyděšené". Nejlepší profesionální rovnání vlasů nejčastěji mají minimální sadu funkcí:

 • nastavení teploty topení desek;
 • rotační kabel;
 • automatické vypnutí;
 • ochrana proti přehřátí.

Desky profesionálních žehliček se rychleji zahřívají a snadněji se čistí. Možnost nastavení úrovně vytápění umožňuje zvolit optimální teplotu pro různé tloušťky vlasů. Profesionální žehličky mají dobrou spolehlivost, vynikající kvalitu konstrukce, pohodlnou a ergonomickou rukojeť. Při výběru nejlepších profesionálních vysoušečů vlasů zvažte, jaký druh nátěru mají topné desky.

Charakteristika topných desek

Obal destiček usměrňovače ovlivňuje kvalitu stylingu a zdraví vlasů. Desky mohou být vyrobeny výhradně z jediného materiálu nebo z kovové základny, na které je aplikován určitý povlak. Topné desky jsou:

 • kov;
 • keramika;
 • Teflon nebo antibakteriální potahování;
 • titan;
 • kombinované.

V profesionálních usměrňovačích se nyní kovové desky prakticky nevyužívají vzhledem k jejich významným nedostatkům. Kosmetika se na ně drží, zahřívá, stejně jako chlazení, dochází pomalu. Žehlení kovových desek je obtížnější, pokud jde o kontrolu přesnosti teploty, což způsobuje riziko poškození vlasů.

Keramické desky vykazují menší vliv na strukturu vlasů. Keramické ohřívače mají často turmalínové nebo diamantové pokovování. Turmalín je přirozeným zdrojem negativně nabitých iontů, které mají antistatický efekt při stylových kadeřích. Při stylu s ionizovanými keramickými deskami vlasy získávají zdravý lesk.

Výhřevné desky s titanovým povlakem poskytují dobrý výsledek při stylování a narovnávání vlasů. Rychle se ohřeje na nastavenou teplotu a nemají negativní vliv na strukturu vlasů. Pro své vlastnosti jsou tyto desky často instalovány na profesionálních žehličkách.

Desky potažené teflonem jsou vhodné díky vynikajícímu skluzu. Tato vlastnost umožňuje ohřívacím prvkům minimální čas, aby se dostaly do styku s kadeřemi, kvůli kterým teplotní efekt nepoškozuje zdraví vlasů. Teflon se snadno čistí, což také usnadňuje ovládání žehlení. Desky s antibakteriálním povlakem se objevily poměrně nedávno, ale usměrňovače jsou komerčně dostupné. Povlak se provádí stříkáním stříbra na povrchu desek. Při zahřívání vytváří povlak během instalace klimatizační efekt.

Nejčastěji na profesionálních žehlicích pro vlasy jsou kombinované talíře. Mezi ně patří:

 • keramický turmalin;
 • keramický-teflon;
 • keramický titan.

Kromě materiálu a povlaku desek je jejich velikost důležitá. Šířka topných těles v mnoha ohledech ovlivňuje pohodlí a rychlost instalace. Existují modely žehliček s úzkými deskami o rozměrech 20-25 mm a jsou širší. Při výběru rovnání pro sebe, být veden podle vašeho typu vlasů. Tenké, odborníci doporučují pokládat s úzkým talířem žehličky, pro husté a tlusté je lepší vybrat širokou topné prvky.

Kritéria pro výběr profesionální rovnání vlasů

Abyste si vybrali nejlepší profesionální žehličku pro sebe, je třeba vzít v úvahu základní parametry zařízení pro pokládku. Při výběru věnujte pozornost následujícím vlastnostem.

 1. Úroveň přesnosti nastavení teploty.
 2. Doba ohřevu desky.
 3. Schopnost zvolit režim provozu usměrňovače na základě typu vlasů.
 4. Materiál, povlak a šířka desky. Rovněž věnujte pozornost jejich tvaru - je lepší zvolit usměrňovač, jehož desky jsou zaobleny od konců.
 5. Pro milovníky experimentování s účesy bude užitečné zahrnuty v sadě další přílohy.

Pro ženy s problémovými vlasy je lepší vybrat železo s "plovoucími" deskami. Tato funkce zajišťuje výborný kontakt topných těles s vlasy. V praxi to dává lepší klouzavý usměrňovač v kadeřích s výjimkou jejich přehřátí.

Je důležité zvážit značku výrobce usměrňovače. Uznanými lídry ve výrobě profesionálních žehliček jsou následující značky:

 • Ga.Ma je ​​předním výrobcem usměrňovačů s deskami potaženými keramikou a turmalínem;
 • BaByliss Pro - jeden ze světových lídrů na trhu profesionálních elektrických nástrojů pro kadeřnictví;
 • Gamma Pio - italská značka vytvářející profesionální stylingové nástroje;
 • Valera je švýcarská společnost;
 • Parlux je spíše slavná italská společnost;
 • Moser - kombinovaná evropská produkce.

Navzdory evropskému původu značek se většina žehliček vyrábí v Číně. Chcete-li najít evropskou montáž, musí usměrňovač pracovat tvrdě. Technologie vyrobená v Číně nestojí za strach. Číňané vyrábějí produkty pod licencí pod kontrolou inženýrů značek.

Většina profesionálních žehliček má negativní vliv na kudrlinky nebo jsou nepřítomné nebo minimalizované. Přesto je lepší, zvláště u žen s citlivými vlasy, nezanedbávat používání speciálních prostředků pro termální styling.

Hodnocení žehliček

Pořadí zahrnuje nejlepší, nejoblíbenější profesionální žehličky, které mají hodně pozitivních recenzí. V mnoha ohledech mají modely z hodnocení podobné vlastnosti, ale také se liší v určitých parametrech.

Valera Digital Ionic 100,01 / I

Dobrá rovnačka ze slavné značky stylingových nástrojů. Železo maximálně ohřeje až na 230 ° C a má funkci paměti s přednostní teplotou. K dispozici jsou vhodné indikátory, které ukazují, kdy se zařízení ochladí. Desky "plovoucí" s keramicko-turmalínovým povlakem. Napájecí kabel o délce 3 metry.

Domácí kadeřníci oceňují železo na čtyřech. Pozitivně, uživatelé reagují na dobrý výkon usměrňovače, schopnost řídit teplotu, respekt k vlasům, snadný styling nezbedných kudrnatých kadeří. Záporné recenze Valera Digital Ionic 100.01 / I přijímá od žen přehřátí a málo spolehlivost.

Valera X-Style 645.01

Tento stylingový nástroj patří k multi-styler rodiny, která rozšiřuje své schopnosti. Součástí modelu Valera X-Style 645.01 jsou tři trysky, které vytvářejí styl. Žehlicí výkon je 37 W, umožňuje ohřev desek na teplotu 190 ° C. Recenze modelu Valera X-Style 645.01 jsou pozitivní, uživatelé zaznamenávají rychlé vytápění a chlazení, jemný účinek na vlasy, spolehlivost samotného zařízení. To mu umožňuje zaujmout hodné místo v žebříčku nejlepších žehliček pro styling vlasů.

Valera 100,03

Usměrňovač se středně širokými topnými prvky, které mají keramický povlak. Tělo je z plastu, stejně jako většina modelů. Síla Valera 100.03 je pouze 37 W, což je dostatečné pro zahřátí až na 230 ° C. Existuje systém, který chrání před přehřátím, třímetrový přenosný napájecí kabel. Dodává se s pouzdrem pro snadné skladování a přepravu. Ženy, které si toto železo koupily, jsou obecně spokojeny se svou prací.

BaByliss ST387E

Žehlička je vybavena "plovoucími" deskami o šířce 24 mm s keramickým povlakem. Napájení BaByliss ST387E je 45 W a teplotní rozsah 140-235 ° С se šesti režimy. Domácí kadeřnictví jako BaByliss ST387E pro pohodlí práce s ním. Průměrná šířka topných těles umožňuje snadné vyrovnání a zvlnění kudrlin.

Babyliss ST330E

Usměrňovač pracuje v teplotním rozsahu 140-235 ° C. Desky "plovoucí" o šířce 28 mm a keramické povlaky. Uživatelé chválí hodnocení nejlepšího přístroje Babyliss ST330E pro pečlivý přístup k vlasům, bez ohledu na to, zda jsou položeny suché nebo mokré.

Babyliss ST327E

Toto kadeřnické žehlička může ohřát až na 235 ° C. Teplota je řízena šesti režimy. Babyliss ST327E s keramickým povrchem. Po hodině se nachází ochranný systém automatického vypnutí, rotační kabel o délce 1,8 metru. Pro snadné stylování má model tepelně izolovanou špičku.

Uživatelé velmi dobře reagují na zařízení Babyliss ST327E a zaznamenávají kvalitu, rychlý ohřev a výsledek získaný během instalace. Nevýhodou modelu je poměrně krátká šňůra, která omezuje použitelnost.

Babyliss LE PRO IONIC 235 ST387E

Model má pracovní teplotní rozsah 140-235 ° С, doba ohřevu nepřesahuje 30 sekund. Nastavení teploty umožňuje 6 přednastavených režimů. Ohřívače jsou pokryty keramikou a po půl hodině se mohou automaticky vypnout, což je docela pohodlné a bezpečné. Při přehřátí přípravku Babyliss LE PRO IONIC 235 se ST387E také vypne díky ochrannému systému. Napájecí kabel se otáčí a je dodáván s vhodnou tepelně odolnou krycí vrstvou.

Profesionální kadeřníci a běžné ženy dobře mluví o zařízení Babyliss LE PRO IONIC 235 ST387E. Na kadeře je dobrý sklouznutí, rychlé vytápění, snadné použití, snadné pokládání nepodložených vlasů, respekt k nim.

GAIA Attiva ION Plus 3D (P21.CP9DION.3D)

Žehlička má maximální teplotu ohřevu na 230 ° C. Desky malé šířky - 22 mm s turmalínovým povlakem. Ženské recenze o modelu jsou neutrální. Z výhod usměrňovače je vhodná tlustá, dobrá délka kabelu, rychlé zahřívání desek a pohodlné nošení zařízení vzhledem k jeho malé velikosti. Mezi nevýhody patří skutečnost, že GA.MA Attiva ION Plus 3D špatně skočí a vysychá tipy na vlasy.

Valera Synthesis 655.01

Usměrňovač s výkonem 40 W, který umožňuje teplotu topení v rozmezí 80-210 ° C. Jak se hodí pro profesionální nástroj, Valera Synthesis 655.01 má rotující třímetrový napájecí kabel. Železo má keramické turmalínové topné desky a přesné elektronické řízení teploty. Usměrňovač se velmi rychle ohřívá a ochladí. Valera Synthesis 655.01 má systém pružinových desek, který usnadňuje dotýkání se desek vlasy.

Žehlička jako profesionální stylisté pro pohodlí, které dává v práci a slušný výsledek na dokončení stylu. Vynikající ženy oceňují jednoduché ženy, přičemž si také uvědomují, jak pohodlné používání a kvalitu zařízení.

Mnoho modelů není zastoupeno v žebříčku nejlepších žehliček pro styling vlasů, mají také mnoho výhod a ocenění. Pokud máte zkušenosti s usměrňovačem, bude to dobrý asistent při výběru slušného modelu. Když přijdete do obchodu, podpoříte v ruce všechny usměrňovače, které se vám líbí, a zjistěte, zda je pro vás vhodné použít. Můžete si vybrat nejlepší profesionální žehlička na vlasy, pokud začnete od svých úkolů.

Doporučení pro usměrňovače

Aplikujte výrobky, které chrání kadeře před vysokou teplotou před pokládkou. Takže je zaručeno, že nebudete poškozovat zdraví vašich vlasů, s výjimkou jejich přirozeného lesku a krásy. Navíc mnoho ochranných látek obsahuje vitaminy, živiny, přírodní oleje a složky, které budou prospěšné pro vlasy. Ujistěte se, že jsou kudrlinky před spuštěním mírně vlhké nebo zcela suché.

Musíte začít pohyb s žehlení z kořenů střídavě pro každý pramen. Páska, kterou poprašovač uchopil, by měl odpovídat šířce topné desky. Hladko, bez zastavení, přemístěte žehličku vlasy a nezůstávejte dlouho na jednom místě. Při provádění šamponu naneste speciální oleje nebo masky s regeneračním účinkem.

TehnoProsto | Místo o domácnosti a výpočetní technice. Zprávy, recenze, rady ohledně výběru

Místo o domácnosti a vybavení počítače, zprávy, recenze

Jak si vybrat vlas rovna? TOP 5 nejlepších žehliček 2016

Pravděpodobně každý z nás pozná pocit pohodlí a sebevědomí, když opouštíme salon krásy elegantním a krásně stylizovaným účesem. Jak se chceš každý den tvářit tak krásně! Existuje mnoho stylingových zařízení, které umožňují každé ženě vypadat úžasně bez služeb stylistů a kadeřníků. Jedním z těchto zařízení je zařízení na rovnání vlasů nebo, jak se často nazývá "žehlička". Toto jednoduché zařízení se dnes stalo skutečně multifunkčním, takže výběr žehlení je komplikovaný. Dnes se pokusíme vzít v úvahu všechny nejnovější inovace a zjistit, jak si vybrat vlas rovnající se, a jaké jsou nejlepší rovnání vlasů jsou na trhu dnes.

Jak si vybrat vlas rovna?

Princip žehlení vlasů

Co je třeba železo? S ním se můžete rychle vyrovnat i s těmi nejoblíbenějšími vlasy, krásně je položit a dát jim požadovaný tvar a tento účes bude trvat dlouhou dobu. Vaše vlasy budou hladké, lesklé jako saténové plátno.

Výhody vysoušeče vlasů jsou zřejmé: rychlé, účinné, pohodlné. Ale medaile má nevýhodu, protože všechny žehličky jsou ohřívány na vysokou teplotu, což je zase pro vlasy: vyschnou se, rozdělí se a ztratí svou atraktivitu.

Při působení vysoké teploty rozevírá vlas vlasy z nadměrné vlhkosti, která se v nich nachází. Pod vlasovou pokožkou je vrstva, která obsahuje vodíkové sloučeniny a nazývá se kůra. On je zodpovědný za vlnitost vašich vlasů a jejich schopnost zvlnit a formovat kudrlinky. Pokud se dostanete do deště nebo jen mlhy, pak pod vlivem vlhkosti se tyto vodíkové sloučeniny stanou aktivnějšími, což je důvod, proč se některé vlasy silně kudnou v dešti nebo sněhu.

Hlavním úkolem usměrňovače je uvolňovat vlasy z nadměrné vlhkosti, což je činí neposlušnými a způsobuje jejich zvlnění. Další pozoruhodnou schopností je "svařování" exfoliovaných vlasových vloček, díky němuž zařízení oživuje vlasy, čímž je živější a lesklé.

Natírání desek

Chcete-li vybrat správné železo, musíte nejprve věnovat pozornost nátěrovým deskám. Nestojí to za záchranu. Kvalita žehlení potahových desek vám pomůže omezit riziko poškození vlasů na minimum.

K dnešnímu dni jsou k dispozici tyto usměrňovače:

Kovový nátěr

Často zastavujeme výběr levného zboží, aniž bychom přemýšleli o jeho negativních účincích. To platí také pro tento typ usměrňovače. Jsou levná, ale nepokoušejte se kupovat takové žehličky, protože to jsou nejvíce škodlivé a destruktivní zařízení pro vaše vlasy. Je to všechno o plechových krycích deskách, které jsou pro konstrukci vlasů považovány za nejnebezpečnější. To je způsobeno nerovnoměrným zahříváním desek, v důsledku toho dochází v některých místech k přehřátí, což vede ke zničení struktury vlasů a následně k jejich dehydrataci, křehnutí a rozštěpení.

Desky s tímto povlakem nejsou vhodné pro každodenní použití a někdy je lepší je nepoužívat.

Mohlo by dojít k vážnému poškození struktury vlasů.

Keramický povlak

Jedním z nejběžnějších deskových povlaků je keramika. Na rozdíl od kovu, keramika rovnoměrně ohřívá, udržuje požadovanou teplotu. Toto žehlení je snadno použitelné, rychle a snadno se sklouzává podél pramenů bez toho, aby hořely vlasy. Negativní dopad těchto usměrňovačů je minimální.

Keramické desky v některých modelech těchto usměrňovačů mají ve své struktuře komplexy zvlhčovačů, klimatizačních zařízení a vitaminů. Kvůli tomu se vlasy během stylingu dostávají také další péče.

Keramický povlak však má své nevýhody. Pokud dodatečně používáte různé stylistické kosmetiky, budou se držet na deskách. S touto malou obtížností se snadno vyrovnáváte: po každém použití tampony čistěte navlhčeným hadříkem.

Nyní o nákladech. Zařízení s keramickými deskami za cenu výrazně vyšší než jejich protějšky s kovovými deskami, ale nedoporučujeme vám ušetřit - krásu a zdraví vlasů je mnohem dražší. Kromě toho, pokud hledáte, které železo se rozhodnete pro trvalé použití, doporučujeme vám zastavit se na zařízeních tohoto typu.

 1. Maximální ochrana vlasů.
 2. Snadná klouzání.
 1. Nalidy kosmetické výrobky na talíři.

Teflonový potah

Zapamatujte si vaši oblíbenou teflonovou nádobu. Jak to všechno doslova skáče z jeho povrchu, je to potěšení vařit na to! Stejný princip platí pro usměrňovače s povlakem z teflonu. Takovéto žehlidlo snadno klouže po vlasech, aniž by je táhlo a nezaměňovalo, a zabraňuje tomu, aby si vlasy přilepily na talíř, a to iv případě, že před stylováním použijete jinou kosmetiku. Desky se rovnoměrně ohřívají a riziko poškození vlasů je minimální.

Pokud máte měkké a tenké vlasy, věnujte pozornost přístrojům s takovým povlakem. Takové žehličky jsou mnohem dražší, ale pokud rozpočet dovolí, je lepší zůstat v této možnosti. Hlavní nevýhodou takových žehliček lze připsat skutečnosti, že po čase se odstraní teflonový povlak, což není vždy možné určit okem. Výsledkem je, že přístroj přestane být pro vlasy bezpečný.

 1. Maximální ochrana.
 2. Snadná klouzání.
 3. Žádný efekt lepení.
 4. Ideální pro tenké měkké vlasy.
 1. Náklady
 2. Křehkost pokrytí.

Turmalínový potah

Nejmodernější nátěrový materiál, který po zahřátí vyzařuje záporné ionty, což neutralizuje statickou elektřinu. Díky této vlastnosti se vlasové vločky uzavřou a zadržují vlhkost, takže během stylování téměř nejsou poškozené vlasy.

Výhody:

 1. Neutralizujte statickou elektřinu.
 2. Pozitivně ovlivňuje strukturu vlasů.
 3. Snadné posunování na prameny.
 4. Desky se zahřívají rovnoměrně.
 5. Nejbezpečnější vlasy.

Nevýhody:

Nejlepší rovnání vlasů z hlediska ceny a kvality - zařízení s keramickými deskami.

Ionizace

Výborná funkce, která se bohužel nenachází ve všech usměrňovačích. Desky zařízení jsou pokryty speciální iontovou vrstvou, která po zahřátí uvolňuje velké množství negativně nabitých iontů. Doslova obalují všechny vlasy, aby se obnovila jejich vodní bilance. Vlasy se stávají zdravějšími, lesklejšími, poslušnějšími, kromě toho, že nejsou elektrifikovány.

Regulátor teploty

Přístroje na rovnání vlasů mají dva typy: s termostatem a bez něj. Co je pro to možné, a je možné bez ní? Pokusíme se to na to přijít.

Jsme všichni jiní a máme různé typy vlasů. Pro některé jsou husté, houževnaté a nevyléčené, jiné jsou naopak tenké a měkké, dobře, a někteří vystavili vlasy experimentům a často je zbarvili, a proto byly přehnané a křehké. Pro maximální ochranu vlasů potřebujete pro každý typ vlasů jiný režim vytápění.

Dosky se zpravidla zahřívají na teplotu 100 až 230 ° C.

 • U barvených, tenkých a dělených konců by teplota neměla překročit 150 ° C, jinak byste mohli ohrozit jejich vážné poškození.
 • Pro normální a nelakované nebo barevné, ale tvrdé - až do 180 ° C.
 • U nenatřených a tvrdých vlasů mohou být povoleny teploty až do 200 ° C a dokonce i mírně vyšší. A můžete dokonce využít šanci a koupit si žehličku bez termostatu.

Termostat je na rukojeti usměrňovače, jednoduchý a snadno ovladatelný. Obvykle se jedná o dvoupolohový nebo třípolohový přepínač, pomocí něhož zvolíte úroveň ohřevu zařízení: minimální, průměrné a maximální. Existují však dražší žehličky s elektronickými termostaty, ve kterých můžete nastavit teplotu do určité míry, ale musíte je nastavit při každém zapnutí přístroje.

Závěr je jednoduchý: regulátor teploty musí být, jinak se železo zahřeje na maximální teploty a můžete zničit vlasy.

Maximální teplota

Již bylo řečeno, že minimální teplota ohřevu všech usměrňovačů je asi 100 ° C, ale maximální v různých zařízeních se pohybuje od 150 do 230 ° C. Co ovlivňuje maximální teplota?

Čím vyšší je teplota, tím rychleji se vlasy narovnávají a krouží, zejména pokud jde o husté a kudrnaté vlasy. Ale pro tenké a slabé vlasy, taková teplota ohřevu bude destruktivní. Čím silnější jsou vlasy, tím vyšší je teplota a naopak.

Jaká je maximální teplota? V průměru stačí 180 ° C. Pokud však máte velmi husté nebo tvrdé vlasy, které se těžko hodí, vyberte si žehličky s ohřevem až na 200 ° C a vyšší.

Doba ohřevu a maximální teplota

V různých modelech usměrňovačů se tato hodnota pohybuje v rozmezí několika minut až sekund. Domácí spotřebiče se mohou dlouho ohřát, ale všechny profesionální usměrňovače se zahřívají velmi rychle - od 5 do 10 sekund, a někteří i okamžitě.

Okamžitě vzniká otázka: co je nejoptimálnější čas pro zahřívání přístroje? Samozřejmě, čím dříve se to stane, tím lépe, neboť často existují situace, kdy je třeba velmi rychle vyčistit. Vyberte vysoce kvalitní žehličky, doba ohřevu od 10 do 30 sekund. Pokud se přístroj zahřívá více než minutu, pečlivě zvažte, zda bude vhodné, abyste tak dlouho počkal.

Šířka desky

Při výběru plochého železa je třeba věnovat zvláštní pozornost šířce desek, jsou různé:

 • úzká (od 1,5 do 3 cm)
 • (více než 3 cm).

Co ovlivňuje šířka desky usměrňovače? Délka narovnaného pramene: čím delší a silnější jsou vlasy, tím širší jsou desky přístroje.

Vyvstává okamžitě otázka: jaká je šířka desek lepší? Za prvé, to vše závisí na délce vlasů, a pak - jak silné jsou.

 • vlasy až po ramena - dostatečné talíře 2-2, 5 cm;
 • vlasy až po lopatky, ale ne příliš silné - 2,5-3 cm;
 • na lopatky, ale tlusté - 3-4 cm;
 • Pokud máte velmi dlouhé a husté vlasy, zastavte volbu u zařízení o šířce 7-8 cm.

Význam výběru je jasný, čím delší a silnější jsou vaše vlasy, tím širší je železo, které si vyberete. Štíhlé žehlicí desky jsou ideální pro vyrovnávání rázů a malých pramenů. Zařízení s úzkými deskami jsou pohodlnější a mají velkou výhodu: s jejich pomocí můžete zkroucit kudrlinky (všimněte si, že okraje desek musí být zaoblené a horní část musí mít speciální povlak). Ale pro práci s velkými prameny jsou takové přístroje nepohodlné.

Tvar a typ montážních desek

V závislosti na modelovém žehlení mohou mít desky rovné nebo zaoblené rohy. Rovněž se liší typem upevnění, jsou plovoucí a pevné.

Záleží na tvaru talířů, zda bude možné vlasy zvrásnit a v případě potřeby vytvořit kudrlinky. Pokud použijete žehličku i jako kadeřník, vyberte si desky se zaoblenými hranami a nejlépe s úzkými deskami.

Typ montážních desek závisí na snadnosti používání zařízení. Pokud jsou desky pevně uchyceny a zabudovány do těla přístroje, tím více stlačíte rukojeti usměrňovače, tím silněji jsou desky stlačeny. Plovoucí desky jsou připevněny k tělu pružinami nebo pryžovými pásy a mohou se při pohybu podél pramenů zvedat a spadnout. Plovoucí deska montáž je mnohem pohodlnější, ale najít takové žehličky pro prodej je docela obtížné. Ale pokud máte štěstí a jste nalezli takové zařízení, vezměte to bez váhání, je to vynikající volba.

Pokud jste milovník dokonalých vlasů, vyberte si ploché železo s pravými úhly. Pokud chcete zakroutit špičky vlasů, zastavte zařízení se zaoblenými okraji.

Mezera mezi deskami

Vzdálenost mezi deskami během jejich stlačení se nazývá mezerou. V některých modelech je a v jiných je nepřítomno. Pokud jsou desky pevně přitlačeny a není žádná mezera, teplo je rovnoměrně rozloženo podél pramenů. Pokud je mezi deskami vzdálenost, pak některé vlasy, které se dostanou do mezery, se zahřejí méně a budete muset znovu vystavit působení tepla a to je další zátěž pro vlasy.

Pokud jste chytili žehličku s mezerou, věnujte pozornost jeho velikosti. U pevně uchycených desek je přípustná mezera až do 1 ml a pro plovoucí desky až do 2 ml (a při silném stlačení by měla úplně zmizet).

Další trysky

Trysky jsou dva typy:

 • které jsou kromě žehlení instalovány. Jedná se o odnímatelný (rozvlákněný) hřeben (česání vlasů před stylováním);
 • které jsou namontovány namísto žehlení (v tomto případě samotné žehlička jako tryska). Jedná se o kleště (pro curlingové kudrlinky), spirálovou trysku, trysku s účinkem "zvlnění", kartáč trysky.

Dávejte pozor na odnímatelný hřeben, je připojen ke straně žehličky. Svojí pomocí spadne pramen vlasů na pleť, která je česaná a není zamotaná, bude teplo rovnoměrně rozloženo podél plochého pramene, což je výsledek - dokonale hladký pramen bez dalších vln a minimální tepelný účinek na vlasy.

Profesionální železo nebo domácnost?

Usměrňovač pro domácnost od spolehlivých výrobců - skvělá volba. Takové zařízení lze snadno zakoupit v každém obchodě s hardwarem, cena bude také cenově dostupná. Pokud jste se rozhodli pro levnější rovnání, pak si uvědomte, že s častým používáním si všimnete, že vaše vlasy se zhoršily, aby vypadaly. Kromě toho se tato zařízení ohřívají mnohem déle, někdy nemají dostatek energie, aby rychle narovnaly vlasy.

Pokud budete používat usměrňovač téměř každý den, neukládejte a nezapomeňte profesionál. Ohřívá se rychlostí blesku, povlak desek je vysoce kvalitní, takže vaše vlasy budou co nejvíce chráněny. Kabel profesionálních žehliček je poměrně dlouhý a rotující, takže nebudete vázáni do zásuvky a kabel nebude zmaten. Taková zařízení mají také přídavná připevnění a kryty s termoaktivním povrchem, takže je můžete vložit do zařízení, které ještě není chlazeno. A v konečném důsledku se výrobci profesionálních výrobců zařízení specializují především na tuto skupinu, což znamená, že vyrábějí zboží mnohem lepší kvality než firmy s větším počtem domácích spotřebičů.

Další funkce pro vyrovnávání vlasů

 • Jednotná návratnost tepla po celém pramenu.
 • Napájení klimatizace přes desky: v procesu styling vlasy mazány s klimatizací.
 • Desky jsou ošetřeny stříbrem: vlasy jsou nasyceny stříbrnými ionty, velmi užitečné pro oslabení vlasů.
 • Studený vzduch: vlasy na výjezdu jsou vyfukovány studeným vzduchem a chladem.
 • Zvlhčování za tepla: horní pára se nanáší na pramen a dokonce i ty nejvíce neposlušné chloupky jsou zarovnány.
 • Otočný kabel: kabel není zkroucený a není zmaten.
 • Závěsná smyčka: vhodné, pokud potřebujete zavěsit zařízení.
 • Připomenutí správné teploty: digitální termostat.
 • Žáruvzdorná kabelka je nezbytnou a užitečnou věcí, můžete v ní položit ještě horké zařízení.

TOP 5 nejlépe vyvážečky na vlasy 2016

Tipy pro výběr nejlepších příkladů skutečných příloh. Podívejme se, jaké jsou nejlepší žehličky pro vlasy, které nabízíme na moderním trhu a jaké funkce jsou vybaveny.

ROWENTA SF 4412

 • keramické obalové desky;
 • výkon 50 W;
 • elektronické řízení;
 • teplotní rozsah - 130-230 ° С;
 • 11 teplotních podmínek;
 • doba ohřevu - 30 sekund;
 • šířka desky - 2,5 cm;
 • Cena je asi 35 dolarů.

Vynikající železo z hlediska ceny a kvality: rychle se ohřívá, nepoškozuje vlasy a umožňuje velmi přesně nastavit teplotu ohřevu. Navíc pomocí tohoto zařízení můžete vytvořit kudrlinky a mezi další funkce - fixaci v uzavřené poloze, rotující kabel a smyčku pro zavěšení. Délka kabelu - 1,8 m, takže účes bude proveden co nejpohodlně, a to i v přiměřené vzdálenosti od zásuvky.

VITEC VT-2311 VT

 • keramické obalové desky;
 • výkon je 42 W;
 • ovládání - mechanické;
 • teplotní rozsah - 200 ° C;
 • 1 teplota;
 • doba ohřevu - 60 sekund;
 • šířka desky - 2,5 cm;
 • Cena je asi 15 dolarů.

Levný a snadno použitelný usměrňovač, který je vhodný pro ty, kteří potřebují ploché železo pouze případ od případu. Ale výrobce připravil pro uživatele mnoho příjemných překvapení. Například díky technologii Jojoba Oil, vlasy jsou během stylování namáčely výživným olejem a jsou lesklé a zdravé. Technologie Plovoucí desky umožňují jemné vyrovnání vlasů díky deskám na pružinách a pomocí vlasů StraightCurl se dají nejen zarovnat, ale také kroutit. Ideální pro vaše peníze.

BRAUN Satin Hair 5 ESW

 • keramické obalové desky;
 • výkon je 140 W;
 • ovládání - mechanické;
 • teplotní rozsah - 130-200 ° C;
 • 5 teplotních podmínek;
 • doba ohřevu - 40 sekund;
 • šířka desky 2,4 cm;
 • Cena je asi 45 dolarů.

Toto zařízení lze jednoduše nazvat "2 v 1", protože díky svému speciálnímu designu je možné získat krásné vlny stejně snadno jako dokonale hladké vlasy. Žehličku můžete také potěšit přítomností plovoucích desek, automatického vypnutí a dlouhého 2m dlouhého kabelu.

PHILIPS Pro HPS930 / 00

 • Titanové potahové desky;
 • výkon je 140 W;
 • elektronické řízení;
 • doba ohřevu - 10 sekund;
 • Cena je asi 70 dolarů.

Jedná se prakticky o profesionální vysoce výkonný usměrňovač, titanové desky, ionizační funkci a okamžité ohřev. Teplota je nastavena na stupeň a pomocí nastavení zobrazení lze ovládat. Součástí žehličky je tepelně izolovaná skříň. Cena je vhodná.

PHILIPS Care Straight Curl HP8345

 • keramické obalové desky;
 • výkon je 42 W;
 • elektronické řízení;
 • teplotní rozsah - 130-230 ° С;
 • výběr teploty;
 • doba ohřevu - 30 sekund;
 • šířka desky - 2,5 cm;
 • Cena je asi 45 dolarů.

Funkční žehlička s možností ionizace a nastavení teploty do určité míry. Přístroj se velmi rychle ohřívá a kvůli zamezení nadměrnému ohřevu existuje funkce ThermoGuard, která je aktivována při teplotách vyšších než 200 0 C. K dispozici je také funkce automatického vypnutí a schopnost vytvářet kudrlinky.

Nahrávání navigace

Přidat komentář Zrušit odpověď

Ne článek, ale zlato! Dívky, nekupujte to, co prodávající doporučuje, přečtěte si informace o odrůdách, spojte je s tím, co vaše vlasy, za jakých podmínek budete používat žehličku. Mám profesionální oblečení v mém kajutě a koupil jsem si nový Avito doma, ale jednodušší. Turmalínem potažené železo stojí za peníze, doporučuji pouze tento povlak.

Pro Více Informací O Suché Vlasy