logo

Keratin vlasové rovnání - recenze

Charakteristika v žebříčku

Jen málo žen nesní o lesklé a lesklé vlasy, jako na obálce módních časopisů. Ale přirozená hladkost není neodmyslitelná ve všem spravedlivém sexu. Dnes kosmetické salony nabízejí vyřešení problému slabých, vzpurných a kudrnatých zámků vyrovnáním keratinu.

Postup je navržen tak, aby vyrovnal i ty nejtrvalejší kadeře po několik měsíců. Ale ne všechno je tak jednoduché. Pokud se keratinizace provádí nesprávně nebo se nástroj ukáže jako špatná kvalita, lze dosáhnout opačného účinku. Vlasy začnou vypadávat. A proces nebude možné zastavit. Abyste tomu předešli, musíte nejprve určit značku prostředků pro narovnání. Naši odborníci provedli přísné hodnocení firem vyrábějících keratin. Zde jsou nejoblíbenější značky:

 1. Cadiveu Professional. Keratin z této společnosti dává opravdové brazilské vyrovnání. Efekt trvá až šest měsíců a nástroj se okamžitě vypláchne v kabině. Není nutné vydržet čas po skončení procedury, abyste provedli styling nebo si umyli vlasy.
 2. Brazílský výbuch. Kromě vyhlazovacího efektu má hojivý účinek. Postupy s použitím takové drogy se používají v nejdražších salonech. Ale výsledek překoná všechny očekávání.
 3. Komplex Coppola Keratin. Keratin této značky mění vlasy o 100%. Výsledkem je vynikající narovnání kvůli vysokému obsahu formaldehydu. Ale kvůli této kompozici je při keratinizačním procesu vydáván štiplavý zápach, který není zdaleka příjemný pro všechny ženy.
 4. Global Keratin. Odkazuje na luxusní značky. Kudrlinky po postupu s účastí fondů této společnosti vypadají drahé a dobře udržované. Ale k mytí vlasů po keratinizaci je povoleno teprve po 48 hodinách.
 5. Cocochoco. Izraelská společnost nabízí rozpočet keratinového komplexu. Přes vysoký obsah formaldehydu v přípravku je zpětná vazba na přípravu většinou pozitivní. Koneckonců, dělá vynikající práci dokonce i s velmi kudrnatými vlasy.

Vypracovali jsme hodnocení finančních prostředků pro několik kategorií zboží. Na základě zpětné vazby od žen a názorů odborníků pracujících na trhu kadeřnických služeb.

Nejlepší keratin pro většinu kudrnatých pramenů

Chcete-li vybrat ten správný keratin, musíte pochopit, kolik kudrlin je třeba vyrovnat. Koneckonců, není potřeba silného dopadu na vlasy se středním zkroucením, protože mohou být způsobeny nenapravitelné škody. Ale slušný sex s neposlušnými a silně kudrnatými prameny může být nyní klidný. Existuje několik účinných nástrojů na trhu, které se mohou rychle a trvale zbavit problému.

3 g keratin vlasů

Tato složitá společnost INOAR se vyrovnává s problémem těsných kudrlin a nadměrných nadýchaných kudrlin. Po ukončení procedury vlasy neběží ani po silném dešti. Doba strávená keratinizací je asi 2,5 hodiny a účinek trvá až 5 měsíců.

Kromě vyrovnání je další pěkný bonus: obnovení struktury poškozených vlasů. Ve složení léku je skutečně arganový olej a bambucké máslo. Komplex působí tak, aby se kutikulka každého vlasu zavřela. To vytváří překážku pro uvolňování živin a vlhkosti zvenčí. Mnoho recenzí poukazuje na vysoké náklady na komplex, ale výsledek to plně odůvodňuje.

2 Brasil Cacau

Superstringové vyrovnání s dlouhým účinkem od firmy Cadiveu. Po použití se vlasy stávají nejen poslušnými, ale i elastickými, což je obtížné dosáhnout s konvenčními keratinovými komplexy. Celé tajemství drogy.

Obsahuje kakaové máslo známé pro své výživné a léčivé vlastnosti. Zdá se, že vlasy jsou připájeny venku, rozštěpené konce zmizely, kudrlinky se mění po celé délce. Navíc po nanesení jsou prameny pokryty vrstvou bílkovin, která dodává každé vlasce dodatečnou ochranu, a to nejen zvenčí, ale i zevnitř.

1 Trissola True

Jedná se o produkt americké výroby, která se v roce 2012 objevila na trhu kadeřnických služeb. Ale podařilo se jí zachytit fantazie mnoha žen. Přes svůj americký původ jsou produkty Trissola vhodné pro silně kudrnaté vlasy afrického typu. Odstraní až 80% malých kadeř. Podle recenzí se tento keratin dokonale vyrovnává s fluffiness, aniž by se snížil celkový objem kudrlin.

Obvykle dochází k narovnání silně kudrnatých vlasů kvůli vysokému obsahu formaldehydu v kompozici. Ale Trissola True tento stereotyp rozbíjí. Formaldehyd je menší než 0,2% a výsledek je poměrně účinný. Kompozice navíc obsahuje antioxidanty, které chrání kudrlinky před agresivním vystavením slunečnímu záření, chladným a dalším nepříznivým faktorům.

Nejlepší keratin pro blond vlasy

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že keratinizaci nelze použít pro barvené blondýny, jsme sestavili hodnocení léčiv pro tento typ srsti. Možná, když keratin právě vstoupil do módy, to bylo. Nyní se však tento postup zlepšil a v závislosti na složení přípravku lze použít na jakýkoli druh a barvu vlasů. Jediná vlastnost použití keratinu na blond - měkčí kompozice.

4 Kerarganic One Step

Inovativní nástroj firmy Kerarganic je umístěn jako zcela neškodný. Faktem je, že v kompozici není absolutně žádný formaldehyd, pouze přírodní složení sestávající z aminokyselin, organických olejů a nano-částic koloidního zlata. Takové přísady chrání před agresivními vlivy prostředí o 100%. Ale protože se v salonech objevilo poměrně nedávno, je příliš málo recenzí o jeho působení na vlasy.

Podle některých zpráv narovnání tohoto komplexu neposkytuje skličující výsledek. Ale účes po jeho použití získá elegantní a zdravý vzhled po prvním použití. A díky přírodním složkám ve složení samotného postupu nezpůsobuje nepříjemné pocity.

3 Cadiveu Acai terapie

Léčba slabých, barevných vlasů, jako je blond. Slabé a ztenčené potřebují dodatečnou ochranu. Cadiveu Acai Therapy dokonale zvládne tento úkol. Keratin je vyroben ze 100% přírodních složek. Po aplikaci kudrlinky prostě nevíte. Nevytlačují se, nezachycují přirozenou hladkost, jsou lehké a poslušné.

Účinek aplikace trvá až 3 měsíce a žádný žlutý odstín. Tento výsledek umožňuje dosáhnout jedinečného složení produktu: výtažky z bobulí acai a cukrové třtiny. Tyto přísady poskytují přirozené obnovení vlasů a ošetření s účinkem vyhlazení.

2 Melaleuca Blond

Určeno speciálně pro blondýny. Je důležité, aby kompozice neobsahovala formaldehyd. Obecně se předpokládá, že by nemělo být v kvalitním nástroji. Ale jak ukazují praxe a recenze, bez této látky nedochází k dokonalému narovnání, zvláště na příliš kudrnaté vlasy. Ale Melaleuca Blond of Honma Tokyo je určen nejen k vyhlazení, ale také k obnovení poškozené struktury světlých kadeří. Tento nástroj je jen skladiště vitamínů a aminokyselin. Součástí je olej z čajovníku a ovoce. Díky těmto prvkům je pružnost vlasů a měkkost.

Kromě toho jsou polymery, které tvoří tuto značku, jako kdyby každá srst byla uzavřena v ochranném filmu, což zabraňuje dalšímu zničení struktury. V důsledku toho prameny získávají zdravou barvu a lesk.

1 Miami Bombshell

Vynikající složení léčiva od společnosti Global Keratin umožňuje nejen naléhavé vyhlazení pramenů, ale také jejich obnovení a krmení zevnitř. Vlasy po použití se stávají ušlechtilejšími, snadněji se hřebeny, nehýbejte se.

Kromě toho je odstín žluté z kadeřnic. Získávají zdravý vzhled a lesk. A to je dosaženo díky léčebným vlastnostem léku. V kompozici jsou jedinečné látky, které mohou dát sílu poškozeným kadeřím. JUVEXIN - keratinový komplex, který může ovlivnit vlasy na úrovni buněk. A přírodní oleje přivádějí všechny vlasy po celé délce, čímž je obnovují.

Nejlepší rozpočtové keratinové vlasy

Služba pro rovnání vlasů v salonech se objevila asi před 10 lety. Dosud se mnoho společností zabývá uvolňováním keratinových komplexů, které se liší ve stupni působení a složení. Existují profesionální značky, jejichž náklady jsou slušné. Samozřejmě výsledek salonních procedur s jejich účastí těší oko a více než jeden měsíc. A existuje více možností rozpočtu.

3 Cocochoco Original

Velmi oblíbená značka, vyrobená v Izraeli. Země původu je věrohodná. Ano, a cena nemůže potěšit. Ale je nutné odolat takové keratině po dobu 72 hodin, teprve pak ji vypláchnout. Tyto 3 dny nemohou být mokrou hlavou, a pokud k tomu dojde, musíte ihned používat žehličku. Samozřejmě, toto je dočasné nepohodlí. A dokonce i zde je významný přírůstek pro dívky s velmi přetrvávajícími kudrlinami: po jejich použití nebude po nich žádné stopy.

Ale takové vyrovnání není pro všechny snadné. Podle recenzí je zápach z produktu silně oříznutý. Tajemství zde spočívá spíše v přírodních produktech. Koneckonců, Cocochoco je často falešná. Takže z přírodních prostředků řezání v očích není tolik. U falešného stejného pocitu hoření je extrémně silný. Proto při nákupu musíte požádat o osvědčení o shodě.

2 BB lesk ULTRA

Další možnost s nízkými náklady pochází z Brazílie, která prošla přísnou kontrolou kvality. Perfektně je vhodná pro vlasy mírně a silně kudrnaté. Charakteristickým rysem je nízká spotřeba léku, pouze 20 ml pro jeden postup.

Firma slibuje účinnost akce až 7 měsíců. Bohatý obsah keratinu, bílkovin a aminokyselin poskytne účes se zářivým vzhledem, měkkostí a zdravým leskem po první aplikaci. Rozdělené konce jsou utěsněny, vlasy jsou podávány po celé délce kvůli kakaovému máslu. Po aplikaci není potřeba dlouho čekat, v den použití se můžete omýt.

1 Keratinový výzkum Gold Label

Keratin výzkum Keratin je k dispozici ve Spojených státech. Společnost vyrábí lahve různých velikostí, které vám umožní ušetřit na nákupu a zvolit vhodnou možnost. Na prodej je dokonce testovací sada s objemem 100 ml. Vlasy jsou zcela vyhlazeny, ale na silné kadeře je nepravděpodobné, že dosáhnou plného účinku. V kompozici není žádný skutečný formaldehyd, jeho funkce je prováděna hydrolyzovaným keratinem. Je to ten, kdo dělá prameny poslušnější a hladší.

Navíc probíhá elektrifikace, což je zvlášť důležité v zimní sezóně. A arganový olej v komplexu dokonale zjemňuje, vyživuje a dává účesu zdravý vzhled.

Nejlepší keratin pro slabé vlasy

Keratinizing nejprve se objevil v Brazílii, byl odeslán výhradně pro vyhlazení vlasů. Samotný keratin však nepomůže tomuto účinku. Vyhlazení dochází vlivem formaldehydu a dalších chemických sloučenin. A aby se kudrlinky z toho nezhoršily, keratin byl přidán do kompozice. Dnes keratinizace se používá všude nejen pro vyhlazení, ale i pro ošetření slabých a bez života. Jedinou podmínkou je, že vlasy nejsou příliš křehké a křehké. Koneckonců, postup činí to těžší, proto může sloužit jako další zátěž. Proto je mistr v salonu, který by měl provádět keratinizaci, aby zhodnotil stav vlasů a doporučil nejlepší složení. Na základě zpětné vazby od spotřebitelů jsme sestavili hodnocení nejlepších produktů pro péči o vlasy.

3 Keratin evoque

Keratin ze stejnojmenné společnosti Keratin evoque má bohaté složení: kakaové máslo, pšeničné klíčky, jojobu, argan, hydrolyzovaný keratin, vitamíny A a E. Kromě těchto cenných složek je i kolagen. Je určen k hydrataci neživých vlasů a prodlužování jejich mladosti.

Samozřejmě, keratin se nebude vyrovnávat se silným zvlněním, ale účinek bude jiný. Kudrliny přestanou tlačit, oslní a září. Samostatně je třeba poznamenat, že při použití není žíravý zápach. Naopak, recenze uvádějí, že exotická vůně kokosu se objevuje, a proto je příjemné provést tento postup. Účinnost z aplikace zůstává na 5 měsíců.

2 Trissola Solo

Hlavním směrem této kompozice je ošetření vlasů tepelným ošetřením a častým zbarvením. Kromě keratinu obsahuje Trissola Solo komplex vitaminů, peptid botoxového typu, panthenol a antioxidanty. Tato kompozice umožňuje obnovit strukturu vlasů po celé délce. Rozdělené konce zmizí, tenké a suché vlasy získávají sílu, lesk a měkkost.

Při aplikaci nejsou zaznamenány žíravé zápachy, jako u formulací s formaldehydem. Ovšem efekt dobrého vyhlazení je spíše slabý. Malé kudrlinky na recenze zůstávají. Proto je hlavní funkcí kompozice léčba slabých vlasů. Viditelný výsledek trvá od 3 do 6 měsíců.

1 Brazillian blowout Original

To znamená pro profesionální péči, zaměřenou nejen na vyhlazení, ale také na ošetření slabých kadeří. Vlasy oslabují, protože ztrácejí přirozený keratin. Inovativní vzorec Brazillian vám umožňuje ovlivnit strukturu jednotlivých vlasů zevnitř. Tím eliminuje problémy s křehkostí a pájením dělených konců.

Jako součást žádného formaldehydu, jen přírodní ingredience. Použití je povoleno od 12 let. Ale je tu značná nevýhoda, v Rusku je obtížné najít skutečný brazilský výpad. To je často falešné. Pouze certifikované salony si mohou zakoupit originál.

Keratin Hair Straightening, recenze

Dívky, které dělají keratin vlasy rovnání?
Jaká je vaše zpětná vazba?
Kolik je toho dost? Jak se staráš o vlasy?
Chci to zkusit, ale děsivě. ))) najednou bude moje kadeře ještě horší
Otázkou je, kolik to stojí. Délka vlasů k ramenům.
Děkuji

Jsem šťastná, když se keratin napíná slon! Pokaždé, když jsem si umyla vlasy, pomyslela jsem si, že teď už budu kudrnatá a nafoukaná! Ale keratin trval poprvé po dobu 6 měsíců, podruhé už po dobu 8 měsíců. Jak to má být, má hlava bez sulfátového šamponu. Stojí to za to, nevím, proč lidé píšou negativní recenze. Můj bezvládný chlupatý blonďatý vlas ukousl zachráněný keratin! Jsou hladké a dokonce i po keratinu! Takže se mi líbí tento postup!

A napište mi šampon TP, prosím, chci pochopit cenu.

Vezměme v úvahu jednu věc - keratin se umyje, takže za pár měsíců zanechá strukturu suchého vlasu. pak vás nebudou obtěžovat nejen kadeře, ale také se zamyslete nad problémem s vypadáváním vlasů - keratin bude těžký, pokud máte tvrdé, můžete se dobře připojit k folikulu a nespadat. tricholožka mi zakázala provést keratinizaci, ale mám tenké, tenké vlasy, které se jen pokrčují a nehýbe se, ale omlouvám se))), takže ji posiluji. ale jsem daleko od 20 let, takže preferuji experimenty na zlepšení stavu vlasů

No, moje vlasy sypyatsya, vrhnout se po celý rok

Keratinová regenerace vlasů (léčba) - přehled nejnovějších technologií s recenzemi

Každý rok nabízí kosmetický průmysl nové způsoby, jak obnovit vlasy. Oni se liší v technologii, náklady a výsledek. Keratínová regenerace vlasů je nejoblíbenější salonní postup posledních let. Jaká je jeho funkce?

Přečtěte si více o jednom léčebném postupu v článku o vlasové mezoterapii.

Co je obnovení keratinových vlasů

Keratinová úprava vlasů je efektivní způsob, jak obnovit jejich zdraví. Podstatou procedury je použití speciálních nástrojů, které pronikají do pórů, lepí váhy a zakryjí ochrannou fólií. Vlasy jsou živé, lesklé a hladké. Můžete vyhodnotit výsledek obnovení vlasů keratin vlasy:

V kterých případech se používá keratinové ošetření:

 1. Pokud jsou vlasy kudrnaté, vlnité nebo jen špinavé. Po léčbě budou hladké a rovné. Proto je tato technika někdy nazývána narovnávání.
 1. S vážným poškozením, křehkostí a suchostí. Po zasedání se stanou elastickými, drsnost se bude držet spolu, budou mnohem zdravější.
 1. S načechranými, matnými a pórovitými vlasy. Terapeutická kompozice vyplní všechny otvory a nerovnosti, vlasy budou živé a lesklé.

Postup lze provést v jakémkoli stavu vlasů, barvě, struktuře. Neexistují ani věkové omezení a lze je provádět i pro dívky od 13 let.

Existují 2 typy:

 1. Brazilský. Jeho hlavní výhodou je trvanlivost. Nevýhodou je přítomnost formaldehydů v kompozici.
 2. Američan Důstojnost - působí šetrně, neobsahuje formaldehyd. Nevýhodou je, že účinek nebude trvat tak dlouho a za 2-3 měsíce bude nutná aktualizace.

Formaldehyd je toxický při vysokých koncentracích. Ale díky této složce se molekuly lépe otvírají a pronikají hlouběji. Při výběru produktu je žádoucí, aby jeho koncentrace nepřekročila 2%.

Vnější výsledek po procedurách každého typu je téměř stejný. Shag živý a zdravý. Ale americká cena keratínových vlasů je o něco vyšší než brazilský.

Jak je keratin užitečný pro vlasy

Četné recenze restaurování keratinových vlasů potvrzují účinnost a přínos postupu. Jedná se o jedinečnou kompozici. Keratin pro vlasy je stavební materiál. Téměř 90% z nich je vyrobeno z toho. Jeho molekuly jsou malé velikosti, což vám umožní proniknout do hloubky, vyplnit všechny prázdné prostory a vyhlazovat nerovnosti.

Další účinky keratinu na vlasy:

 • Zachovává vlhkost
 • Kompaktní strukturu
 • Zabraňuje a odstraňuje zlomení
 • Chrání před negativními externalitami
 • Zvyšuje ochranné a opravné funkce.
 • Vrací sílu a odolnost

Na mastných vlasech nejsou všechny tyto vlastnosti tak nápadné, protože jsou těžké o sobě a zřídka potřebují další výživu.

Keratin se často nazývá "tekuté vlasy". Recenze odborníků na restaurování keratinových vlasů, a dokonce i obyčejní lidé říkají, že někdy tento postup šetří vlasy a dává jim dobře upravený vzhled i v nejvíce beznadějných případech.

Jaký je keratinový účinek na vlasy?

Někdy můžete slyšet negativní recenze, že není slibovaný účinek nebo je krátkodobý. V mnoha ohledech je výsledek léčby závislý na profesionalitě pána. Je to ze správné aplikace, technologie shody.

Jak obnovení v kabině:

 1. Mistr myje vlasy pomocí hlubokého čisticího nástroje. Někdy se to děje ve 2-3 dávkách.
 2. Vlasy jsou vysušené a mají vysoušeč vlasů.
 3. Léčivá směs se střídavě aplikuje na prameny a pečlivě se rozdělí pomocí hřebenu s častými zuby. Zvláštní pozornost je věnována pokrytí špiček.
 4. Minuty pro 30 až 40 let vlasy osaměle, takže jsou naplněny kompozicí a sušeny.
 5. Nakonec se suší s vysoušečem vlasů.
 6. Pramínky jsou zpracovány žehličkou zahřáté na teplotu 220-230 stupňů. V závislosti na stavu vlasů může trvat 2 až 7 úseků. Pro porézní a vyčištěné je zpravidla méně tepla a pružnější a kudrnaté bude vyžadovat důkladnější kreslení.
 7. Můžete se těšit na výsledek!

Tažení a žehlení nejdůležitějšího okamžiku. Při zahřátí keratin krystalizuje a utěsňuje, což zajišťuje dlouhou životnost povlaku a dlouhodobý efekt.

Video zobrazuje podrobně celý postup regenerace keratinu:

Pravidla péče po ukončení procedury, takže efekt trvá déle:

 1. Vlasy nelze umýt 3 dny po rekonstituci.
 2. Poté použijte jemné šampony bez SLS.
 3. První 3 dny nepoužívají vlasy, pryžové pásky, ráfky a také nemohou dělat pletené pásy.

Po zotavení musíte pečlivě aplikovat stylingové výrobky, protože mohou vytvářet dojem mastných a špinavých vlasů. Nejčastěji po proceduře se vůbec nevyžadují, účes dokonale udržuje svůj tvar a dává prostor stylingu.

Kolik času bude pokryto, závisí také na stavu kudrlin. Pokud nejsou poškozeny, pak až 6 měsíců. A ze suchého, pórovitého a odbarveného keratinu se omývá mnohem rychleji.

Cena procedury obnovy keratinových vlasů

Při určování nákladů na proceduru se zohlední délka. Takže v Moskvě, pro průměrnou délku ramen, můžete udělat brazilskou restauraci za 8000 rublů, v Petrohradě, cena procedury je od 9500 za tuto délku. Americká keratinová léčba ve stejné délce bude dražší o 2-3 tisíc rublů. Kapitán uvede přesné náklady pouze po vyhodnocení vlasů.

Také v salonech si můžete koupit speciální výrobky péče: masky, šampony a balzám. Budou pomáhat udržet účinek déle, set bude stát v průměru 2000 rublů.

Co říkají lékaři o obnovení keratinových vlasů

Oprava poškození a narovnání keratinem způsobila skutečnou revoluci. Tento postup vám umožňuje rychle učinit dobře upravený vzhled. Ale není třeba ji čekat hodně. Efekt je stále dočasný a není schopen zachránit vlasy a trvale zachránit před poškozením. A bez ohledu na výsledky slibů v salonech musíte poslouchat zpětnou vazbu lékařů: obnovení keratinových vlasů - postup je dočasný a lékařský účinek je krátkodobý. Dříve nebo později, pod působením detergentů, droga opustí vlasy.

Keratínová regenerace vlasů - recenze procedury

Anastasia, 27 let:

Po proceduře jsem byl potěšen. Vlasy byly jako dívky propagovat šampony. Velmi lesklý a drobivý. Chtěli neustále se dotýkat a mrtvice. Ale po 3 týdnech zmizel zářivost a už nebyl tak zrcadlem. I když zůstala vlhkost, drobivost a snadná instalace. Obecně jsem spokojen a určitě udělám víc, takže se od mistra dozví pouze to, zda je možné zachránit nebo alespoň prodloužit lesk, který byl původně po opuštění salonu.

Už jste provedli 2 krát a pokračujte. Mám dost na 4 měsíce. Po tom, co jsem poprvé skončil, jsem litoval peníze. Ale pak šla s šokem vlasů, byla mučena, aby si vybrala styl a koupila hodně peněz, rozhodla se, že utratí peníze. Brzy půjdu po třetí.

Udělal jsem tento postup. Nejnepříznivější vzpomínky. Za prvé, namísto uvedených 2 hodin jsem strávil všech čtyři v kabině, protože jsem tam byl pozdě tam, kde jsem potřeboval. Za druhé, kromě faktu, že byla odstraněna fluffiness, neviděl jsem absolutně nic. Ovšem i mistr. Zpočátku se chtěla se mnou hádat, ale pak souhlasila. Byl jsem tak rozrušený, že byla umístěna tak velká naděje. Dlouho jsem naladil a četl informace. Jedinou dobrou zprávou je, že od mne nebrali peníze. Pravděpodobně jsem vypadal tak nešťastně.

Marigold, 39 let:

Jsem nadšená! Celý můj život jsem byl trýznivý svými kudrlinami. Neustále uvízl, zmátl a nechtěl se vejít. Téměř vždy nosil ocas. Bylo to vhodné až 30 let, ale pak jsem se unavil a postupně mě začal napínat. A není moc solidní, bankovní zaměstnanec s ocasem. Teď můžu chodit s volnými vlasy. A ráno vstanete, pokořte si vlasy a jděte. Bez dotyku usměrňovače, vysoušeče vlasů a stylingu. I když se mi to líbí. Efekt trvá téměř 3 měsíce, uvidíme, kolik je toho dost. Postarám se o profesionální sérii, zakoupené ve stejném salonu.

Lana-svetlana, 32 let:

Obecně se mi líbí výsledek, ale bylo by to o něco levnější. A tak všechno, jak bylo slíbeno: lesk, absence štěpků a bezkonkurenční hladkost. Je škoda, že je to dočasné. Ale 2-3 krát za rok si myslím, že si můžete dovolit tento postup provést. Nechci ani vzpomenout na své staré kudrlinky, ztmavené a vyčnívající všemi směry.

Oprava poškození a narovnání keratin je individuální postup. Jedna dívka může dát hedvábný a lesklý vlas a na druhé straně její výsledek bude sotva patrný. Ale přesto stojí za to zkoušet, možná to je přesně to, co vás zachrání před účesem a alespoň dočasně dá zdravý vzhled.

Keratin vlasové rovnání: moje zkušenosti a zpětná vazba o Innoar keratin

Dozvěděl jsem se o rovnání vlasů po dlouhou dobu a od té doby jsem ztratil mír. Sledoval jsem trh, čekal na vzhled "jednodenních" kompozic a bojoval jsem s vlastními obavami :) A v říjnu minulého roku jsem se rozhodl a udělal to okamžitě se stal adeptem keratinu. Při narovnávání vlasů jsem používal výrobky značky Innoar, řadu Proffession, a moje recenze jsou založeny na výsledku používání těchto konkrétních nástrojů.

Keratínové vyrovnávání vlasů je bohatstvím pro ty, kteří mají porézní strukturu vlasů (to je, když mají vlasy fuzzy zvlnění, je obtížné stylovat, vyčnívat a postavit se při vysoké vlhkosti). No, pro ty, kteří jsou unavení z přirozených kudrlin nebo chcete mít více rovných a lesklých vlasů. Po keratinizaci se vlasy stávají rovnějšími, zářícími, lehce stylověji a hlavně se chovají naprosto klidně v mokrém počasí, zůstávají tak, jak byly předtím, než jdou ven (oooh, to je štěstí! konec příspěvku).

Vlastnosti opravných kompozic

Nyní existuje obrovské množství značek a typů kompozic pro rovnání vlasů na keratin. V podstatě jsou rozděleny podle rychlosti vystavení účinkům vlasů (například CocoChoco je dobře známý kompozice, doporučuje se například stát na vlasy po dobu 3 dnů, zatímco byste se měli pokoušet udržovat vlasy v přímém stavu neustále - nečistěte za ušima, nemontujte, nekuřte). No, chemickým složením, ale tady nejsem pán paralely. Dovolte mi jen říct, že "podle legendy" se vlasy stávají rovné kvůli tomu, že keratin obsažený v rektifikační směsi naplňuje vlasové vločky a pod vlivem vysokých teplot "pájky" a tím je vyrovnává.

Ve skutečnosti, jak mi vysvětlili, ve všech prostředcích, kromě pájky keratinu, je obsažen formaldehyd, který také pod vlivem teploty dočasně ovlivňuje strukturu vlasů, čímž je těžší a narovnává. Takzvané "formulace bez formaldehydu nové generace" nejsou ničím jiným než marketingovou pohádkou, která maskuje tuto chymózu v kompozici pod různými názvy, a dnes nejsou žádné sloučeniny bez formaldehydu. Jak říkají, "za to, co jsem koupil". Já jsem odborníci na čtení technologií, dobře v komentářích - objasněte, co je to co.

Proces keratinizace vlasů

Keratinizační proces vypadá takto: nejdříve masér myje vlasy se speciálním "hluboce čistícím šamponem", který (částečně) odhaluje vlasové váhy, které napomáhají narovnání sloučeniny proniknout hlouběji do vlasů. Pak jsou vlasy vysušeny do sucha se sušičem vlasů, rozděleny na jemné prameny a každý pramen je pečlivě aplikován prostředek pro narovnání. Pak se vlasy suší znovu se sušičem vlasů, po čemž čaroděj prochází každým pramenem železným vlasem asi desetkrát, při teplotě 220-230 stupňů.

Pak máte dvě možnosti: buď si umyjí vlasy, omyjí je, usuší a dávají je jako obvykle, nebo (pokud máte velmi tvrdé, tvrdé vlasy, jako já) pošlete ji světu poté, co vás trestaní potrestá, aby se vaše vlasy rovnali, vyčistěte za uši a neustále česněte. A po uplynutí stanovené doby - mytí vlasů čistou vodou a ležení. Upřímně, bylo by pro mě mnohem pohodlnější okamžitě dokončit postup s velitelem - avšak v případě potřeby to znamená, že je to nezbytné.

Všechny vaše oblíbené fotografie "před - po"

Ihned po narovnání vlasy vypadaly skvěle - byly velmi pružné, lesklé, těžké a plné. Ale když jsem umyl složení z vlasů, zjistil jsem, že na konci je světlá vlna. Zeptal jsem se mistra, proč se to stalo, a obdržel odpověď, že to bylo pravděpodobně kvůli tomu, že mám velmi složité vlasy (což je pro mě zcela realistické), ačkoli jsem stále nakloněn myslet si, že mistr mě stiskl trochu vyrovnávacího složení.

vlasy ihned po umývání a sušení

Keratinovaná péče o vlasy a styling

Keratin vlas rovnání je velmi jednoduché:

1. Je nutné používat pouze šampony bez síranů, tj. šampony, které neobsahují jako součást sls, laurát sodný (lauril) sulfát. Patří sem například všechny šampony Natura Siberica, téměř celý sortiment šampónů Iherb (Giovanni, Avalon Organics atd.), Bubenův dětský šampon bez slz, Estel Oniym a mnoho dalších. Balzámy, kondicionéry a masky na vlasy mohou být libovolné.

2. Je lepší, abyste se neochotěli zdravými vlasy a nadále používali vysoce kvalitní masky a vlasové oleje.

3. Po umytí vlasů je nutné jej vyschnout vysoušečem vlasů a na teplé nebo horké rány. Pokud tak neučiníte, vlasy vrátí svou přirozenou vlnu, ale vydechněte až do dalšího mytí vlasů. Tradičně se kontroluje na sobě :)

4. V případě potřeby můžete vlasy zkrousit libovolným způsobem, ale připravte se na to, že vážené keratinové vlasy dlouho nezachovávají, používají lak nebo jiné fixační prostředky.

5. Pokud hladina vlasů pro vás nestačí, můžete použít rovnání vlasů nebo vytáhnout vlasy na kartáčování (jak jsem to udělal, mé chudé vlasy)

6. Před návštěvou mořské pláže je vhodné použít hustý olej na délku vlasů: je to kvůli tomu, že sůl mořské vody vypláchne keratin (nekontroloval).

7. Keratinizované vlasy mohou být barveny, ale majitelé doporučují, aby se před zahájením procedury, takže keratin "utěsňuje" barvivo ve vlasech a zachovává si jeho barvu déle (nezkontrolovala).

Tady, ve skutečnosti, všechny jednoduché pravidla.

A pár příkladů stylingu, který je docela dobrý držet pod lakem.

Jak dlouho trvá keratin na vlasy?

Jak jsem řekl, moje keratinové vlasy "úplně nebraly". Obecně řečeno, moje vlasy zůstaly v dobrém stavu po dobu asi 1,5 měsíce, poté začaly řádky hladce vymývat. Nyní je pátý měsíc pryč, vlasy ve složeném stavu jsou ještě hladší než předtím, jsou méně vlhké, ale kudrlinky a celková chmurnost se samozřejmě vrátily ke mně.

Velitelé mluvení o keratinové rezistenci jsou ve svých formulacích velmi rozmazaně a slibují bezpečnost výsledků po dobu 2 až 6 měsíců. To je (tradičně) vysvětleno individuální strukturou vlasů. I když ve skutečnosti téměř všichni výrobci zaručují stabilitu svých kompozic na vlasy pouze po dobu až 2 měsíců. Marketing je takový marketing)

Zde je druh "evoluce" stavu vlasů pro druhý a třetí měsíc (listopad a prosinec):

Střídají se vlasy z keratinu?

Trvalo spoustu času od začátku procedury a to je to, co jsem si všiml: obecně vlasy vypadají zdravěji než před zahájením procedury, hladší na dotek a trochu leštější než oni byli. Ale je tu jedna velká "VUT": vlasy se staly nějakým pomalým a bez života, jak dotykem, tak vizuálně. Nevím, jak přesněji vysvětlit, ale určitě mohu říci, že není třeba hovořit o léčebném účinku opravných přípravků. Formaldehyd - to je formaldehyd.

Kdo je keratin vlas rovnání

Existuje informace, že keratin "neužívá" přirozené blondýnky s tlustými, tvrdými vlasy - vlasy se prostě nedotýkají. Ale pokud vím, kompozice vytvořené speciálně pro tento typ vlasů se začaly objevovat.

Také tento postup se nedoporučuje těm, kteří mají kapalinu - keratin bude vizuálně je uklidňovat, nehty jim do lebky a to vypadá tak. No, majitelé vlasů podobných mým - jste opatrní. "Vezměte si něco" s největší pravděpodobností vezme vás, ale možná ne úplně, a jakákoliv otázka bude zodpovězena "dobře, máte takovou strukturu, která je složitá" :))

Náklady na rovnání keratinu

Náklady na proceduru závisí na několika faktorech: zkušenosti velitele, složení, na které pracuje, délky a pružnosti vlasů.
Obecně platí, že 1 způsob keratinového narovnávání na středně dlouhé vlasy (až po lopatky) soukromým mistrem v Moskvě může stát od 4500 do 8000 rublů.

Náklady na formulace jsou také zcela odlišné, ale obecně to znamená, že cena dobrého setu (šampon + narovnávací směs) vás bude stát asi 4 000 rublů za zkušební set (200 ml) a asi 10 000 rublů za prof. (1000 ml).

Shrnutí
Opravdu se mi líbila vzhled a chování vlasů po rovnání keratinu, dokonce jsem vážně přemýšlel o tom, že procházím tréninkem a dělám to sám. A určitě se dostalo do "sekty" zakotvené :) Avšak vzhledem k určité "bez života" vlasů se stále obávám, že vlasy narovnám tímto způsobem a myslím si, že se to vyrovnávám ne více než 1-2 krát za rok.

Co se týče tipů, je to na vás! Co je pro vás důležitější? Krásné dobře upravené vlasy, ne stojící před vlhkostí nebo je to stále zdravé vlasy?

závěrečná fotka byla odebrána týden po proceduře, prošla pod poměrně silným deštěm bez deštníků a kapucí.

Máte-li nějaké dotazy, zeptejte se je v komentářích! Mohu mluvit o keratinu po velmi dlouhou dobu :)

Keratin vlasy recenze

Pokud má dívka kudrnaté kudrlinky, určitě je jednou rozhodne napraví (každou vteřinu, podle statistik). A přichází zde speciální procedura, která může narovnat kudrlinky i po perm. Takže, co potřebujete vzpomenout na keratin vlas rovnání?

Obsah článku:

Pros keratinové vlasové rovnání - fotky před a po proceduře

Tento postup umožňuje narovnat vlasy bez použití chemických sloučenin.

Pros keratinové narovnání:

 • Snadné česání. Každé ráno nemusíte stát za zrcadlem a pokoušet se zkombinovat nesourodé vlasy. Pramínky jsou jednoduše skládané a dokonce i mokré vlasy okamžitě česané.
 • Postup je vhodný pro všechny typy vlasů. A to znamená, že majitel hustých vlasů si může také dovolit tento postup, aniž by se obával, že vlasy nějak ztratí.
 • Vlasy začnou svítit a stávat se hladkou. To je nepochybně jedna z nejdůležitějších výhod, protože lesklé vlasy jsou dobře upravené vlasy.
 • Pokládka zůstává v původním stavu i v dešti nebo ve větru. Pokud víte, že musíte chodit na čerstvém vzduchu, nemusíte se bát, protože vlasy narovnány pomocí rovnováhy keratinu se nezavřou vítr a nestane se jako svazek sena kvůli dešti.
 • Dlouhodobý účinek. Keratin rovnání může "držet" vlasy až na pět měsíců.
 • Ochrana před expozicí životního prostředí. Znečištěný vzduch, městský prach a sluneční paprsky nebudou pro vaše vlasy hrozné.
 • Vlasy se zastaví.
 • Můžete také zapomenout na "moc" na hlavě, která se v zimě tak často tvoří pod každým ženské kloboukem.
 • Pokud jste udělali perm a nelíbilo se výsledek, pak za dva týdny můžete napravit situaci pomocí keratinu rovnání.
 • Snadná korekce. Korekce narovnání je mnohem rychlejší než samotný postup a je mnohem levnější.

Nevýhody postupu - nevýhody keratinového vyrovnání vlasů

Stejně jako u jakéhokoli kosmetického postupu má keratinové vyrovnávání vlasů nevýhody:

 • Je zakázáno umývat hlavu 72 hodin poté, co jste provedli vyrovnávací proceduru. Tato položka se nelíbí mnoho čisticích prostředků.
 • Pokud prší venku a právě jste opustili salon, doporučujeme použít deštník, jinak bude účinek postupu zkažený.
 • Možné alergické reakce spojené s intolerancí jednotlivých složek složení usměrňovače.
 • Během tří dnů se nemůžete dopustit mechanického "násilí" nad vlasy. A to znamená, že opraty, trámy, ocasy a vše ostatní budou muset být opuštěny.
 • Postup je spíše nepříjemný, protože může dojít k roztržení očí, protože přípravek obsahuje formaldehydy, páry, které dráždí sliznice.
 • Pokud se postup provádí v nevětraném pokoji, hrozí nebezpečí otravy formaldehydem. Tento jev může dokonce vést k rakovině.
 • Po nějaké době se konce vlasů odlomí, nucené jít a ořezávat konce vlasů.
 • Může dojít k vypadnutí mastných a špinavých vlasů.
 • Hlasnost vlasů se sníží.
 • Pokud máte velkou hlavu hustých vlasů, efekt nebude trvat dlouho.
 • Postup není rychlý. Pokud jste vlastníkem dlouhých vlasů do pasu, měli byste se připravit na to, co budete sedět na křesle mistra 3 až 5 hodin.

Indikace a kontraindikace pro keratinové vyrovnání vlasů - doporučení kosmetologů.

Mnozí věří, že takový postup je téměř neškodný, ale existuje seznam indikací a kontraindikací tohoto postupu (nemluvě o výše popsaných nevýhodách).

Co byste měli vzít v úvahu před odjezdem do salonu?

Indikace:

 • Vlasy, které potřebují narovnat a lesknout.
 • Kudrnaté vlasy, špatně styling a česání.

Kontraindikace:

 • Škody na pokožce hlavy. Pokud máte dokonce i ty nejmenší zranění na hlavě, měli byste opustit postup pro rovnání vlasů keratinu.
 • U některých onemocnění pokožky hlavy byste se měli poradit s lékařem.
 • Pokud vypadnou vaše vlasy, měli byste opustit postup - poté, co se vlasy stávají těžšími, což znamená, že vlasové folikuly nebudou dobře držet vlasy, což může vést k ještě silnějšímu vypadávání vlasů.
 • Pokud krmíte nebo nosíte dítě, pak přesně musíte opustit postup narovnání.
 • Lidé v prekancerózním stavu by také neměli postupovat.

Pokud se vám líbí náš článek a máte na to nějaké myšlenky, sdělte nám to. Je pro nás velmi důležité znát svůj názor!

Pro Více Informací O Suché Vlasy