logo

Keratin Recovery Estel Keratin - recenze

Nesprávná strava, přepracování, špatná ekologie, špatné návyky mají negativní dopad na stav vlasů. Postupně zámky ztrácejí svou dosavadní přitažlivost, stávají se křehkými, nudnými, slabými. Tyto problémy znepokojují miliony dívek na celém světě. Proto velké kosmetické společnosti, které chtějí pomáhat zástupcům krásné poloviny lidstva, neustále uvolňují novou řadu produktů pro péči o vlasy. Zvláštní pozornost je věnována kosmetickým přípravkům, které obsahují jedinečný protein - keratin.

Jak se vlasová kosmetika Estelle vyrovnává

Nejoblíbenější rovnací nástroj pro prameny je produktová řada Estelle. Během postupu je pás jemně zakryt speciálním ochranným filmem. Tento film posiluje strukturu kudrlin. V důsledku tohoto postupu se prameny stávají zdravými, stávají se těžkými a krásně svítí na slunci. Tento postup je považován za terapeutický. Poté, co se její účes stane dobře upravený.

Složení a výhody

Aktivní složkou řady Estelle je keratin. Jedná se o přirozený protein, který se podílí na tvorbě nehtů, kůže, vlasů. Může to být těžké a měkké. Lidské vlasy jsou více než osmdesát procent složené z keratinu. Pod vlivem negativních faktorů, jako je sluneční světlo, chemický perm, termální styling, keratin je zničen.

S pomocí soupravy Estel Keratin můžete obnovit zásoby keratinu, které působí jako stavební materiál. Kvůli vážení hmoty vlasů budou kudrlinky při stylování lesklé, rovné a poslušné.

Prostředky zahrnuté v sadě Estelle Keratin umožňují:

 • posílit strukturu;
 • vyrovnat kudrlinky;
 • dávají kudrlinky hladkost a ohromující lesk;
 • rozšířit barevný jas po barvení.

Upozorňujeme, že prameny ošetřené šamponem, maskou a termostatem budou méně zničeny kvůli negativním vnějším faktorům.

Obsah sady

Keramický šampon Hlavním rozdílem mezi keratinovým šamponem značky Estelle a jinými šampony je vysoký stupeň čištění kudrlin od stylingových výrobků, špíny, mastnoty. Použití jiných výrobků ze série bez šamponu neposkytuje požadovaný výsledek. Struktura tohoto jedinečného šamponu obsahuje speciální komponenty, které vám umožňují účinně odstranit všechny kontaminanty z pramenů. Stupeň vystavení šamponu se určí individuálně po umytí hlavy. V případě potřeby by měl být postup opakován. To zajistí lepší výsledek.

Šampon keratinu obvykle není součástí sady a musíte ji koupit odděleně, protože použití jiné čisticí látky může být méně účinné. Tento bod je lepší okamžitě objasnit před nákupem v obchodě.

Kosmetická maska ​​Estel Keratin pro regeneraci a narovnání. Maska Estelle Keratin umožňuje nasytit zámky potřebnými bílkovinami. Vzhledem k husté konzistenci procesu aplikace masky na vlasy je velmi jednoduché. Je snadno rozložen po celé délce pramenů.

Termoaktivátor. Bez tohoto termoaktivátoru není možné dosáhnout požadovaného výsledku. Obsahuje ve svém složení velké množství jedinečných bílkovin - keratinu. Podporuje rychlé pronikání keratinu do vlasů. Proces můžete provést bez tohoto produktu. V tomto případě by měl být nahrazen sušením sušičkou.

Sada obsahuje speciální vodu, která určuje výsledek. Zpevňuje vlasy, obnovuje strukturu, dělá prameny hustší. Jedinečný nástroj, který může nahradit několik produktů péče. Vyrobeno na základě inovativní výživy, obsahuje vysokou koncentraci keratinu. Tento výrobek posiluje nejslabší prameny a přispívá k obnově hladkosti a oslnivého lesku.

Cena v salonu a doma

Koupit sadu od společnosti Estel pro kadeřnické rovnání kadeřnic nebude mít žádné potíže. Můžete objednat kosmetiku v každém specializovaném internetovém obchodě za přijatelnou cenu. Náklady na sadu se pohybují od 1000 do 1500 rublů. V případě potřeby si můžete zakoupit samostatně všechny výrobky ze sady. V tomto případě bude cena, kterou musíte zaplatit za šampon z této série, asi 350 rublů. Přibližně to samé je voda z Estelle. Ale maska ​​bude stát zákazníkům trochu dražší, její cena se pohybuje kolem 450 rublů.

Domácí kadeřnické rovnání vlasů je levné. Je třeba platit pouze za finanční prostředky ze sady. A když navštívíte salony, náklady se výrazně zvýší. Náklady na služby profesionálních řemeslníků budou přidány k platbě za produkty.

Rada Pokud se postup provede poprvé, je lepší požádat o pomoc od mistrů. Podívejte se na jejich pracovní postupy, analyzujte výsledek a postupujte doma příště.

Kontraindikace

Keratinové narovnání má své nevýhody. Mezi kontraindikací lze poznamenat přítomnost alergických reakcí na složky. Tuto technologii byste neměli používat pro narovnávání lidí s hustými a přirozeně hustými vlasy. Za prvé, výsledek nebude na hlavě vlasů příliš nápadný. Za druhé, po proceduře se vlasy stanou ještě tvrdšími a začnou vypadávat.

Fotky před a po aplikaci

Estelle Keratin Hair Straightening Postup

Můžete si jít v kabině i doma. Hlavní věcí je pečlivě sledovat algoritmus aplikace obsažený v sadě nástrojů.

Etapy

Všechny produkty se používají nejen ve správném pořadí, ale v správném dávkování. Během procedury postupujte podle následujících kroků:

 1. Pečlivě umyjte šampony speciálním keratinem. Aby byl nástroj dobře vstřebáván do vlasů, měli byste jej hřebet s hřebenem s hustými zuby.
 2. Rozšiřte vlasy na malé prameny a opatrně ošetřete každý z nich keratinovou maskou. Po nanesení masky zůstává v platnosti několik minut.
 3. Po aplikaci masky se na prameny aplikuje další termoaktivátor, doba působení na vlasy po dobu 2-3 minut.
 4. Po uplynutí požadované doby se zbytky odmyjí tekoucí vodou, po které musí být vlasy posypány speciálním sérem, který je součástí soupravy.
 5. Kadeřnice jsou sušeny bez sušičů vlasů nebo curlingu.

Prostředky pokračují po celý den po aplikaci. Nemohou být vystaveny dodatečné zátěži.

Jak dlouho trvá účinek?

Doba trvání akce závisí na mnoha faktorech. Pokud byl postup proveden nezkušeným velitelem, výsledek může trvat až do prvního praní. V průměru bude účinek zaznamenán během celého měsíce. Kromě toho struktura kudrlin ovlivňuje trvání výsledku.

Vyrovnávání pošty

Specialisté by měli klientům podrobně informovat o výhodách a metodách péče o vlasy po ukončení procedury. Nejlepší je umýt ošetřené zámky bezsulfátovými, měkkými šampony, které snadno nezničí ochranný plášť. Můžete vytvořit speciální nutriční masky, které zlepšují výsledek postupu. Ale je lepší odmítnout obalové materiály. Omezují prameny, což vede k častému mytí.

Výhody a nevýhody

Výhody používání produktů společnosti Estelle:

 • Zlepšete vzhled.
 • Udělej si vlasy poslušnější a zdravější.
 • Zkontrolujte výsledek zbarvení.

Nevýhody používání produktů společnosti Estelle:

 • Možnost alergické reakce.
 • Vypadávání vlasů Výrobky váží vlákna, což může vést k jejich nadměrné ztrátě.
 • Použití padělaných výrobků založené na mnoha chemických složkách může vést k opačnému výsledku.

Měli byste pečlivě vybírat výrobky pro práci s kudrlinami. Šampon, maska, termostat a voda obsažené v jedinečné sadě Elsev, které zaručují zlepšení stavu vlasů, což z něj činí poslušnější a hladší.

Zjistěte více o oblíbených Estelle produktech, které mohou být užitečné pro vytváření trendového vzhledu a péče o vlasy:

Užitečné video

Technika keratínové regenerace vlasů od technologické firmy Estel.

Kombinace stínění a regenerace vlasů keratin Estel.

Pro Více Informací O Suché Vlasy