logo

Keratin Research pro rovnání vlasů - kompletní přehled prostředků

Co dívka nemá sen o krásných a dobře upravených vlasech? Profesionální řada prostředků rovnání Výzkum je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí, aby jejich kudrlinky byly dokonce hladké a lesklé během jediného zasedání. Rovnání tímto nástrojem se také nazývá americký keratinový rovnání vlasů. Níže vám řekneme podrobně všechno, co potřebujete vědět o tomto keratinu: jaké jsou užitečné vlastnosti, jak postupuje vyrovnávání vlasů a jaké výhody a nevýhody má.

Princip činnosti

Postup pro narovnání keratinu se stal nedávno populární. Keratin je látka, jejíž vlasy tvoří 78%. Pod vlivem různých vnějších faktorů nebo vlivem vnitřních problémů těla vlasy postupně ztrácejí. Výsledkem je, že kadeře oslabují, ztrácejí svůj lesk, jsou suché a bez života.

Keratin Research je jedinečný vývoj amerických výzkumníků. Nástroj obsahuje molekuly cenného keratinu, které pronikají hluboko do struktury vlasů, vyživují je a obnovují.

Keratinové narovnání se doporučuje, pokud vlasy:

Formula fondy Výzkum okamžitě bojuje se všemi výše uvedenými problémy. Výsledkem procesu narovnání je dokonale hladké a měkké vlasy. Také keratinové složení vytváří dodatečnou ochranu ve formě speciálního filmu kolem každého vlasu. To spolehlivě chrání vlasy před škodlivými účinky prostředí.

Je to důležité! Účinek po aplikaci agenta trvá dlouhou dobu - až 6 měsíců. Během této doby budou kadeře zdravé a dobře upravené.

Složení léku

Existují dva typy keratinových narovnávačů: brazilský a americký. Jejich hlavní rozdíl spočívá v tom, že formaldehyd je vzorec směsí prvního typu - spíše škodlivá složka.

Právě toto zajišťuje pečlivé vyhlazení a narovnání chloupků, ale odpařování této látky má nepříznivý vliv na lidské zdraví.

Účinek formaldehydu způsobuje dysfunkci nervového systému a ve velkém množství může dokonce způsobit rakovinu. Ve složení keratinové směsi z výzkumu chybí.

Formula léku je bohatá na užitečné stopové prvky. Nejdůležitější složkou je hydrolyzovaný keratin, který vyplňuje mezeru ve struktuře vlasů, čímž je zpevňuje a zjemňuje.

Druhou aktivní látkou je arganový olej, který je jedním z nejcennějších léčivých olejů. Důkladně vyživuje suché kadeře, vrací je jemný, hedvábný a zdravý lesk.

Také zahrnuto v keratinu Výzkum je amodimedikon. Tato látka eliminuje elektrifikaci chloupků. V důsledku své činnosti se vlasy stávají učenějšími a mnohem jednodušší.

Glykosaminoglykany poskytují ochranný povlak. Vytvářejí tenký film, který zakrývá všechny vlasy. Kvůli této kudrlinky bude odolnější odolávat škodlivému ultrafialovému záření a změnám teploty.

Směs obsahuje také vitaminy, přírodní rostlinné oleje a další užitečné prvky, které činí vlasy zdravé a silné.

Fotografie před a po

Postup rovnání krok za krokem

Sestava keratinu trvá v průměru asi dvě hodiny a probíhá v několika etapách. Během postupu je důležité sledovat sekvenci, abyste získali požadovaný výsledek.

 1. Příprava vlasů pro aplikaci kompozice. Nejprve je třeba důkladně očistit vlasy pomocí hluboce působícího šamponu Keratin Research Clarifying Shampoo - Deep Cleanser. Během této fáze se zbavíte nadbytečných nečistot a mazu. Obsah keratinu ve složení šamponu je nezbytný - to zajistí nezbytnou přípravu na postup. Poté musí být kadeřiny zcela sušeny, buď přirozeně, nebo s vysoušečem vlasů.
 2. Aplikace směsi Keratin Research. Pro rovnoměrné rozdělení nástroje doporučujeme rozdělit vlasy na 4 sektory a postupně je zpracovávat. Keratin by měl být aplikován po celé délce a ustoupit od kořenů o vzdálenost 3-4 cm. Je důležité, aby se nepřehnul - příliš mnoho směsi může být škodlivé. Po konečné aplikaci keratinu by měl být jeho přebytek odstraněn hřebenem se širokými zuby. Nástroj musí být ponechán po dobu 15-20 minut.
 3. Tepelné zpracování. Po uplynutí doby musíte sušit vlasy se sušičem vlasů. Vzduch by neměl být příliš horký. Pak byste měli znovu rozdělit hlavu vlasů na 4 zóny a postupně postupovat každý z nich pomocí vyrovnávacího železa. Optimální teplota topení je 230 stupňů. Každý pramen musí být narovnán, dokud látka přestane od něj odpařovat.

Pozor! Po ukončení procedury mohou být vlasy promyty po 48 hodinách.

Kontraindikace

Navzdory skutečnosti, že postup s použitím keratinu je pro zdraví zcela neškodný, existuje řada kontraindikací k jeho provedení:

 • těhotenství a kojení;
 • osobní intolerance ke složkám kompozice;
 • věk do 16 let.

Pokud je přítomen alespoň jeden z těchto faktorů, nedoporučujeme vlasy narovnat Keratin Research.

Účinnost postupu

Jak vypadají vlasy v důsledku léčby keratinovou směsí?

 • Za prvé, jsou dokonale hladké. Akce nástroje může dokonce vyrovnat těsné kudrnaté prameny. Díky vyplnění struktury vlasů se součástmi konstrukce přestanou kroutit a chmýřit i při přílišné vlhkosti.
 • Za druhé, kudrlinky jsou měkké, hedvábné na dotek. Díky aktivnímu působení výživných olejů zmizí suchost a křehkost. Vlasy se přestávají rozštěpovat a v důsledku toho vypadají lépe upravené.
 • Za třetí, vlasy se stávají silnějšími. Ochranný film chrání je před vnějším vlivem, eliminuje křehkost a křehkost.

V průběhu času se keratin vymyje z vlasů, ale efekt trvá od 3 do 6 měsíců. Je důležité používat šampony bez síranů po proceduře, protože tyto látky rychleji eliminují výsledek.

Výhody a nevýhody

Americké rovnání keratin je poměrně drahé. Náklady na postup závisí zpravidla na délce vlasů a na kvalitě kompozice.

Postup při použití Reserch bude stát od cca 2500 za krátký účes a až 6000 za velmi dlouhé kadeře. Níže určíme, zda výsledek stojí za vynaložené peníze.

Výhody:

 • vlasy se stávají lépe upravené a zdravější;
 • křehkost a suchost zmizí;
 • keratin účinně narovnává vlasy po celé délce bez poškození;
 • struktura zakřivení je obnovena;
 • postup má kumulativní účinek;
 • vlasy získají spolehlivou ochranu;
 • viditelný výsledek je zachován až na šest měsíců;
 • vlasy se stávají snazšími.

Nevýhody:

 • v důsledku používání vysokých teplot během postupu vyžaduje odborné dovednosti velitele;
 • existují kontraindikace.

Existuje zřejmá výhoda ve prospěch výhod. Proto Keratin Research je nový generační nástroj, který zajišťuje krásu a zdraví vlasů, takže je hladký a krásný v jediném postupu.

Užitečná videa

Péče o vlasy: Bezpečné keratínové rovnání a obnovení vlasů

Brazilské vlasy se vyrovnávají v salonu krásy "Bonjour".

POKYNY PRO VÝZKUM

Rychlé a snadné použití Keratin rovnačka Keratin Research narovnává, vyhlazuje, léčí a posiluje vlasy zevnitř. Vlasy jsou měkké a lesklé. Zvláštností Keratin Research je Inverto ™. Inverto ™ - hydrolyzovaný keratin, patentované keratinové polypeptidy, které jsou nejblíže vlastní struktuře aminokyselin vlasů; proto Inverto ™ proniká poškozenými vlasy a doslova jej obnovuje zevnitř.

Pokyn

1) Opatrně, 2-3 krát vlasy Keratin Research - šampon pro hluboké čištění. Opláchněte vlasy dobře teplou vodou a osušte ručník.

2) Vysušte vlasy vysoušečem vlasů až do úplného vyschnutí při průměrné teplotě.

3) Hřeben a rozdělte vlasy na 4 nebo více kusů.

4) Začněte aplikaci Keratin Research Keratin, kročej 1 cm od kořenů až ke středu délky vlasů a pak rovnoměrně po celé délce pomocí hřebenu. Použijte hřeben s častými zuby, abyste zajistili rovnoměrné nasycení vlasů keratinem.

. Před použitím dobře protřepejte láhev.

. Je velmi důležité, aby byly vlasy zcela pokryty keratinem a aby byly rovnoměrně rozloženy po celé délce.

5) Nechte produkt na vlasy po dobu 20 minut.

6) Vysušte vlasy na 100% suché vlasy se sušičem vlasů, studeným nebo mírně teplým vzduchem.

7) Poté spusťte zarovnání se železem. Použijte ploché železo při teplotě 200-230 stupňů (pro bělené a poškozené vlasy, teplota by měla být 200-210 stupňů, pro ostatní - 230) a uhlíkový hřeben pro uspořádání směru vlasů. Opakujte postup zarovnání každého vlákna vlasů 5-10 krát, což zajistí úplné proniknutí keratinu do kutikuly. Zahajte zarovnání na zadní straně hlavy. Přemístěte žehličku pomalu z kořene na špičku vlasů.

8) Doporučuje se vydat složení po 12 hodinách. Po stárnutí může být prostředek odmyt pomocí šamponu a kondicionéru.

. Nepoužívejte knoflíky, pryžové pásky nebo sponky na vlasy po dobu 12 hodin po skončení procedury. To může způsobit vrásky.

PÉČE PO POSTUPU:

Pro mytí vlasů používejte šampony nebo šampony bez síranů s hydrolyzovaným keratinem. Chcete-li zlepšit výsledky a udržet účinek keratinového narovnání delší dobu, použijte šampon Keratin Research Sulfate bez šamponu a kondicionér Keratin Research Conditioner. Doporučuje se také vyfuknout suché vlasy.

13 nejlepších keratin pro vlasy

Charakteristika v žebříčku

Jen málo žen nesní o lesklé a lesklé vlasy, jako na obálce módních časopisů. Ale přirozená hladkost není neodmyslitelná ve všem spravedlivém sexu. Dnes kosmetické salony nabízejí vyřešení problému slabých, vzpurných a kudrnatých zámků vyrovnáním keratinu.

Postup je navržen tak, aby vyrovnal i ty nejtrvalejší kadeře po několik měsíců. Ale ne všechno je tak jednoduché. Pokud se keratinizace provádí nesprávně nebo se nástroj ukáže jako špatná kvalita, lze dosáhnout opačného účinku. Vlasy začnou vypadávat. A proces nebude možné zastavit. Abyste tomu předešli, musíte nejprve určit značku prostředků pro narovnání. Naši odborníci provedli přísné hodnocení firem vyrábějících keratin. Zde jsou nejoblíbenější značky:

 1. Cadiveu Professional. Keratin z této společnosti dává opravdové brazilské vyrovnání. Efekt trvá až šest měsíců a nástroj se okamžitě vypláchne v kabině. Není nutné vydržet čas po skončení procedury, abyste provedli styling nebo si umyli vlasy.
 2. Brazílský výbuch. Kromě vyhlazovacího efektu má hojivý účinek. Postupy s použitím takové drogy se používají v nejdražších salonech. Ale výsledek překoná všechny očekávání.
 3. Komplex Coppola Keratin. Keratin této značky mění vlasy o 100%. Výsledkem je vynikající narovnání kvůli vysokému obsahu formaldehydu. Ale kvůli této kompozici je při keratinizačním procesu vydáván štiplavý zápach, který není zdaleka příjemný pro všechny ženy.
 4. Global Keratin. Odkazuje na luxusní značky. Kudrlinky po postupu s účastí fondů této společnosti vypadají drahé a dobře udržované. Ale k mytí vlasů po keratinizaci je povoleno teprve po 48 hodinách.
 5. Cocochoco. Izraelská společnost nabízí rozpočet keratinového komplexu. Přes vysoký obsah formaldehydu v přípravku je zpětná vazba na přípravu většinou pozitivní. Koneckonců, dělá vynikající práci dokonce i s velmi kudrnatými vlasy.

Vypracovali jsme hodnocení finančních prostředků pro několik kategorií zboží. Na základě zpětné vazby od žen a názorů odborníků pracujících na trhu kadeřnických služeb.

Nejlepší keratin pro většinu kudrnatých pramenů

Chcete-li vybrat ten správný keratin, musíte pochopit, kolik kudrlin je třeba vyrovnat. Koneckonců, není potřeba silného dopadu na vlasy se středním zkroucením, protože mohou být způsobeny nenapravitelné škody. Ale slušný sex s neposlušnými a silně kudrnatými prameny může být nyní klidný. Existuje několik účinných nástrojů na trhu, které se mohou rychle a trvale zbavit problému.

3 g keratin vlasů

Tato složitá společnost INOAR se vyrovnává s problémem těsných kudrlin a nadměrných nadýchaných kudrlin. Po ukončení procedury vlasy neběží ani po silném dešti. Doba strávená keratinizací je asi 2,5 hodiny a účinek trvá až 5 měsíců.

Kromě vyrovnání je další pěkný bonus: obnovení struktury poškozených vlasů. Ve složení léku je skutečně arganový olej a bambucké máslo. Komplex působí tak, aby se kutikulka každého vlasu zavřela. To vytváří překážku pro uvolňování živin a vlhkosti zvenčí. Mnoho recenzí poukazuje na vysoké náklady na komplex, ale výsledek to plně odůvodňuje.

2 Brasil Cacau

Superstringové vyrovnání s dlouhým účinkem od firmy Cadiveu. Po použití se vlasy stávají nejen poslušnými, ale i elastickými, což je obtížné dosáhnout s konvenčními keratinovými komplexy. Celé tajemství drogy.

Obsahuje kakaové máslo známé pro své výživné a léčivé vlastnosti. Zdá se, že vlasy jsou připájeny venku, rozštěpené konce zmizely, kudrlinky se mění po celé délce. Navíc po nanesení jsou prameny pokryty vrstvou bílkovin, která dodává každé vlasce dodatečnou ochranu, a to nejen zvenčí, ale i zevnitř.

1 Trissola True

Jedná se o produkt americké výroby, která se v roce 2012 objevila na trhu kadeřnických služeb. Ale podařilo se jí zachytit fantazie mnoha žen. Přes svůj americký původ jsou produkty Trissola vhodné pro silně kudrnaté vlasy afrického typu. Odstraní až 80% malých kadeř. Podle recenzí se tento keratin dokonale vyrovnává s fluffiness, aniž by se snížil celkový objem kudrlin.

Obvykle dochází k narovnání silně kudrnatých vlasů kvůli vysokému obsahu formaldehydu v kompozici. Ale Trissola True tento stereotyp rozbíjí. Formaldehyd je menší než 0,2% a výsledek je poměrně účinný. Kompozice navíc obsahuje antioxidanty, které chrání kudrlinky před agresivním vystavením slunečnímu záření, chladným a dalším nepříznivým faktorům.

Nejlepší keratin pro blond vlasy

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že keratinizaci nelze použít pro barvené blondýny, jsme sestavili hodnocení léčiv pro tento typ srsti. Možná, když keratin právě vstoupil do módy, to bylo. Nyní se však tento postup zlepšil a v závislosti na složení přípravku lze použít na jakýkoli druh a barvu vlasů. Jediná vlastnost použití keratinu na blond - měkčí kompozice.

4 Kerarganic One Step

Inovativní nástroj firmy Kerarganic je umístěn jako zcela neškodný. Faktem je, že v kompozici není absolutně žádný formaldehyd, pouze přírodní složení sestávající z aminokyselin, organických olejů a nano-částic koloidního zlata. Takové přísady chrání před agresivními vlivy prostředí o 100%. Ale protože se v salonech objevilo poměrně nedávno, je příliš málo recenzí o jeho působení na vlasy.

Podle některých zpráv narovnání tohoto komplexu neposkytuje skličující výsledek. Ale účes po jeho použití získá elegantní a zdravý vzhled po prvním použití. A díky přírodním složkám ve složení samotného postupu nezpůsobuje nepříjemné pocity.

3 Cadiveu Acai terapie

Léčba slabých, barevných vlasů, jako je blond. Slabé a ztenčené potřebují dodatečnou ochranu. Cadiveu Acai Therapy dokonale zvládne tento úkol. Keratin je vyroben ze 100% přírodních složek. Po aplikaci kudrlinky prostě nevíte. Nevytlačují se, nezachycují přirozenou hladkost, jsou lehké a poslušné.

Účinek aplikace trvá až 3 měsíce a žádný žlutý odstín. Tento výsledek umožňuje dosáhnout jedinečného složení produktu: výtažky z bobulí acai a cukrové třtiny. Tyto přísady poskytují přirozené obnovení vlasů a ošetření s účinkem vyhlazení.

2 Melaleuca Blond

Určeno speciálně pro blondýny. Je důležité, aby kompozice neobsahovala formaldehyd. Obecně se předpokládá, že by nemělo být v kvalitním nástroji. Ale jak ukazují praxe a recenze, bez této látky nedochází k dokonalému narovnání, zvláště na příliš kudrnaté vlasy. Ale Melaleuca Blond of Honma Tokyo je určen nejen k vyhlazení, ale také k obnovení poškozené struktury světlých kadeří. Tento nástroj je jen skladiště vitamínů a aminokyselin. Součástí je olej z čajovníku a ovoce. Díky těmto prvkům je pružnost vlasů a měkkost.

Kromě toho jsou polymery, které tvoří tuto značku, jako kdyby každá srst byla uzavřena v ochranném filmu, což zabraňuje dalšímu zničení struktury. V důsledku toho prameny získávají zdravou barvu a lesk.

1 Miami Bombshell

Vynikající složení léčiva od společnosti Global Keratin umožňuje nejen naléhavé vyhlazení pramenů, ale také jejich obnovení a krmení zevnitř. Vlasy po použití se stávají ušlechtilejšími, snadněji se hřebeny, nehýbejte se.

Kromě toho je odstín žluté z kadeřnic. Získávají zdravý vzhled a lesk. A to je dosaženo díky léčebným vlastnostem léku. V kompozici jsou jedinečné látky, které mohou dát sílu poškozeným kadeřím. JUVEXIN - keratinový komplex, který může ovlivnit vlasy na úrovni buněk. A přírodní oleje přivádějí všechny vlasy po celé délce, čímž je obnovují.

Nejlepší rozpočtové keratinové vlasy

Služba pro rovnání vlasů v salonech se objevila asi před 10 lety. Dosud se mnoho společností zabývá uvolňováním keratinových komplexů, které se liší ve stupni působení a složení. Existují profesionální značky, jejichž náklady jsou slušné. Samozřejmě výsledek salonních procedur s jejich účastí těší oko a více než jeden měsíc. A existuje více možností rozpočtu.

3 Cocochoco Original

Velmi oblíbená značka, vyrobená v Izraeli. Země původu je věrohodná. Ano, a cena nemůže potěšit. Ale je nutné odolat takové keratině po dobu 72 hodin, teprve pak ji vypláchnout. Tyto 3 dny nemohou být mokrou hlavou, a pokud k tomu dojde, musíte ihned používat žehličku. Samozřejmě, toto je dočasné nepohodlí. A dokonce i zde je významný přírůstek pro dívky s velmi přetrvávajícími kudrlinami: po jejich použití nebude po nich žádné stopy.

Ale takové vyrovnání není pro všechny snadné. Podle recenzí je zápach z produktu silně oříznutý. Tajemství zde spočívá spíše v přírodních produktech. Koneckonců, Cocochoco je často falešná. Takže z přírodních prostředků řezání v očích není tolik. U falešného stejného pocitu hoření je extrémně silný. Proto při nákupu musíte požádat o osvědčení o shodě.

2 BB lesk ULTRA

Další možnost s nízkými náklady pochází z Brazílie, která prošla přísnou kontrolou kvality. Perfektně je vhodná pro vlasy mírně a silně kudrnaté. Charakteristickým rysem je nízká spotřeba léku, pouze 20 ml pro jeden postup.

Firma slibuje účinnost akce až 7 měsíců. Bohatý obsah keratinu, bílkovin a aminokyselin poskytne účes se zářivým vzhledem, měkkostí a zdravým leskem po první aplikaci. Rozdělené konce jsou utěsněny, vlasy jsou podávány po celé délce kvůli kakaovému máslu. Po aplikaci není potřeba dlouho čekat, v den použití se můžete omýt.

1 Keratinový výzkum Gold Label

Keratin výzkum Keratin je k dispozici ve Spojených státech. Společnost vyrábí lahve různých velikostí, které vám umožní ušetřit na nákupu a zvolit vhodnou možnost. Na prodej je dokonce testovací sada s objemem 100 ml. Vlasy jsou zcela vyhlazeny, ale na silné kadeře je nepravděpodobné, že dosáhnou plného účinku. V kompozici není žádný skutečný formaldehyd, jeho funkce je prováděna hydrolyzovaným keratinem. Je to ten, kdo dělá prameny poslušnější a hladší.

Navíc probíhá elektrifikace, což je zvlášť důležité v zimní sezóně. A arganový olej v komplexu dokonale zjemňuje, vyživuje a dává účesu zdravý vzhled.

Nejlepší keratin pro slabé vlasy

Keratinizing nejprve se objevil v Brazílii, byl odeslán výhradně pro vyhlazení vlasů. Samotný keratin však nepomůže tomuto účinku. Vyhlazení dochází vlivem formaldehydu a dalších chemických sloučenin. A aby se kudrlinky z toho nezhoršily, keratin byl přidán do kompozice. Dnes keratinizace se používá všude nejen pro vyhlazení, ale i pro ošetření slabých a bez života. Jedinou podmínkou je, že vlasy nejsou příliš křehké a křehké. Koneckonců, postup činí to těžší, proto může sloužit jako další zátěž. Proto je mistr v salonu, který by měl provádět keratinizaci, aby zhodnotil stav vlasů a doporučil nejlepší složení. Na základě zpětné vazby od spotřebitelů jsme sestavili hodnocení nejlepších produktů pro péči o vlasy.

3 Keratin evoque

Keratin ze stejnojmenné společnosti Keratin evoque má bohaté složení: kakaové máslo, pšeničné klíčky, jojobu, argan, hydrolyzovaný keratin, vitamíny A a E. Kromě těchto cenných složek je i kolagen. Je určen k hydrataci neživých vlasů a prodlužování jejich mladosti.

Samozřejmě, keratin se nebude vyrovnávat se silným zvlněním, ale účinek bude jiný. Kudrliny přestanou tlačit, oslní a září. Samostatně je třeba poznamenat, že při použití není žíravý zápach. Naopak, recenze uvádějí, že exotická vůně kokosu se objevuje, a proto je příjemné provést tento postup. Účinnost z aplikace zůstává na 5 měsíců.

2 Trissola Solo

Hlavním směrem této kompozice je ošetření vlasů tepelným ošetřením a častým zbarvením. Kromě keratinu obsahuje Trissola Solo komplex vitaminů, peptid botoxového typu, panthenol a antioxidanty. Tato kompozice umožňuje obnovit strukturu vlasů po celé délce. Rozdělené konce zmizí, tenké a suché vlasy získávají sílu, lesk a měkkost.

Při aplikaci nejsou zaznamenány žíravé zápachy, jako u formulací s formaldehydem. Ovšem efekt dobrého vyhlazení je spíše slabý. Malé kudrlinky na recenze zůstávají. Proto je hlavní funkcí kompozice léčba slabých vlasů. Viditelný výsledek trvá od 3 do 6 měsíců.

1 Brazillian blowout Original

To znamená pro profesionální péči, zaměřenou nejen na vyhlazení, ale také na ošetření slabých kadeří. Vlasy oslabují, protože ztrácejí přirozený keratin. Inovativní vzorec Brazillian vám umožňuje ovlivnit strukturu jednotlivých vlasů zevnitř. Tím eliminuje problémy s křehkostí a pájením dělených konců.

Jako součást žádného formaldehydu, jen přírodní ingredience. Použití je povoleno od 12 let. Ale je tu značná nevýhoda, v Rusku je obtížné najít skutečný brazilský výpad. To je často falešné. Pouze certifikované salony si mohou zakoupit originál.

VÝZKUM

Keratin Research (Keratin Research) - Inverto ™ je vlastněný hydrolyzovaný keratinový polypeptid, který je nejblíže vlasové struktuře vlastních aminokyselin. Inverto ™ snadno proniká poškozenými vlasy a doslova jej obnovuje zevnitř, stejně jako nahrazuje keratinový protein ztracený vlasy.

Keratin Research obsahuje asi 42% přírodního keratinu. Veškerá výzkumná kosmetika se vyvíjí s přidáním marockého arganového oleje (nejhodnotnějšího a dražšího oleje na světě). Kompozice také obsahuje komplex kokosového oleje, bílkovin a aminokyselin. Bez formaldehydu.

Kosmetika Výzkum se snadno aplikuje na vlasy kvůli svým jedinečným přísadám a vyváženým složkám. Keratin Research okamžitě narovnává, vyhlazuje, obnovuje a posiluje vlasy pomocí intenzivního kondicionačního činidla. V procesu péče se obnoví vnitřní struktura vlasů, takže tento postup umožňuje zcela odstranit problém "unavených", poškozených vlasů nebo nechtěných vlasů. Vlasy po proceduře získávají nádherný vzhled, stávají se zdravějšími a silnějšími, hladkými, měkkými jako hedvábí, snadno se stylují.

Výsledek: pružný, hladký, krásný, měkký, jako hedvábí, vlasy, které jsou zdravější a silnější, mají přirozený lesk a snadno se stylují.

Vhodné pro absolutně všechny typy vlasů: přírodní, bělené, pruhované, barvené, chemicky zkroucené nebo vyrovnané, křehké, suché.

Pokyny pro použití Keratin Research
1. promývejte vlasy 2-3x hlubokým čisticím šamponem. Nepoužívejte klimatizátory a masky!
2. Vysušte vlasy s vysoušečem vlasů při průměrné teplotě, hřeben. Obtížné kartáčování hovoří o účinnosti čisticího šamponu - otevírají se vlasové kůžičky
3. rozdělte vlasy na nerezové části a aplikujte keratinovou kompozici, která ustupuje 1 cm od kořenů. Chcete-li sledovat množství vynaložených peněz: vlasy by neměly být velmi suché s make-up. Nadbytek keratinu odstraňte hřeben
4. vlasy zcela vysušte pomocí průměrné teploty vysoušeče vlasů
nechte složení na vlasy po dobu 20 minut. Hřebte a rozdělujte do sekcí
5. Vysuňte žehlicí kleště a každou prochází 5-12krát (v závislosti na typu a stavu vlasů). Počet průchodů, vyberte ze stavu - dokud se odpařování nezastaví. Žehlicí teplota 200-230 ° C
Po ukončení procedury neplačujte vlasy, nepoužívejte vlasy, čelenky. Následujícího rána můžete své vlasy umýt šampony bez síranu. Lidé s velmi kudrnatými vlasy - nemůžou si vlasy vyprat 3 dny. Kompozici můžete také nechat na vlasy po dobu 3 dnů a postupujte následně (rovnání žehličky).

Keratin Research - odborná pomoc při obnově přírodních vlasů

Keratin Research vytváří profesionální kosmetiku, která pomáhá ženám po celém světě mít dobře upravené a krásné vlasy. Specialisté společnosti udělali skvělou práci, aby získali unikátní vzorec pro obnovení struktury vlasů. Každý produkt kombinuje přírodní složky přírodního původu a vědecký výzkum.

Keratin Research vyrábí již řadu let vysoce kvalitní produkty, které jsou bezpečné pro zdraví a účinné ve všech ohledech. Vývoj kosmetických prostředků se uskutečňuje podle všech norem a požadavků, o čemž svědčí certifikáty kvality. Nejlepší kosmetici ze Spojených států a Evropy přitahovali k výrobě výrobků. Výsledkem je, že odborníci z různých zemí dávají přednost použití kosmetických přípravků značky Keratin Research.

Keratin vlasové rovnání je služba, která je poskytována v každém salonu krásy. Pro zajištění správné péče o vlasy používají stylisté přírodní produkty. Proto, když si vybíráte mezi obrovským množstvím světových značek, je preferováno Keratin Research. Každá ze složek produktu plní svou úlohu: arganový olej a komplex aminokyselin jsou zodpovědní za hydrataci a lesk a přírodní keratin se podílí na rekonstrukci poškozených vláken. Je to tato důležitá a hlavní složka, která dělá hlavní práci obnovit strukturu vlasů, pronikající hluboce a vyplňovat oblasti, které je třeba rekonstruovat.

Produkty Keratin Research jsou jedinečnou kosmetikou pro vlasy, jednou z jejích součástí je patentovaný produkt - hydrolyzovaný keratin Inverto. Tento výrobek má strukturu podobnou látkám tvořícím lidské vlasy. To je důvod, proč keratin účinně obnovuje strukturu vlasů poškozených vnějším prostředím, sušením při foukání nebo častým barvením.

Nejen pro specialisty, ale i pro klienty keratinového regeneračního ošetření vlasů z produktů Keratin Research si můžete uvědomit jeho výhody:

 • přírodní a účinné složky, které nejsou škodlivé pro zdraví;
 • přítomnost linky pro salonní procedury a řadu výrobků pro domácí použití;
 • integrovaný přístup k řešení problému;
 • rychlý výsledek, který je patrný po proceduře: vlasy jsou poslušné a lesklé, kudrnaté a poškozené - hladké a dobře upravené;
 • rychlost závěrky trvá nejdéle 20 minut;
 • během doby práce s výrobkem je méně zápachu a kouře;
 • Po postupu rovnání keratinu můžete po 6 hodinách umyt vlasy.

Náš internetový obchod má celou řadu Keratin Research kosmetiky, nabízející profesionální a domácí produkty, stejně jako příslušenství. Každý z vás může zakoupit certifikované výrobky od výrobce. Jako oficiální zástupce společnosti v Rusku garantujeme prodej originálních značkových výrobků.

Katalogy obchodů obsahují kompletní sortiment Keratin Research produktů:

 • produktová řada pro profesionální vyrovnávání keratinů a obnovení vlasů, stejně jako botox pro vlasy;
 • kosmetické přípravky pro péči o vlasy doma, s cílem upevnit a rozšířit účinek salonových postupů;
 • Vysoce kvalitní doplňky vyrobené pod značkou Keratin Research a usnadňují keratinové vyrovnávání vlasů.

Pokud jste vyskúšali Keratin Research kosmetiku jako klienta a oceníte její výhody, můžete se stát našim partnerem. Musíte nás kontaktovat s návrhem na spolupráci a budeme diskutovat o podmínkách dodávek produktů, které jsou pro vás oběma stranami prospěšné individuálně.

Zdravá a dobře upravená srst je luxus, který je k dispozici všem.

Keratin Research Professional
Postará se o vás a vaše vlasy

Keratin vlasové rovnání: keratinový průzkum

Každá žena, která čelí špatnému stavu vlasů, bude zoufale hledat způsoby řešení tohoto problému. Nejnovější inovativní postup pro péči o vlasy, který získal seznam přání mnoha žen, které se zabývají krásou vlasů - rovnání keratinů nebo keratinovým výzkumem.

Keratin rovnání je postup, který vám umožní narovnat vlasy, a kromě toho mnoho nástrojů také vytváří neviditelnou ochranu. Abychom se mohli podívat do hloubky, dozvědět se všechny rysy a pravidla keratinového výzkumu, stojí za to zabývat se jednou specifickou formou keratinu - profesionální linii Keratinových výzkumných nástrojů.

Co byste měli vědět o výzkumu linie Keratin

Prostředky pro rovnání keratinu nebo keratinové výzkumy byly vyvinuty známou americkou společností zabývající se vývojem, výrobou a propagací vlasových výrobků. Nekonečné experimenty vedly k vytvoření takových účinných a široce rozšířených fluidů pro vyrovnávání vlasů ve všech oblastech světa, jejichž pokyny jsou velmi jednoduché. Ten, kdo dělal tento postup, byl spokojen.

Složení Keratinový výzkum

Pouze s kompletní analýzou složení řady profesionální kosmetiky zjistíte, zda výsledek jejího použití tak dobře ovlivňuje zdraví vašich vlasů. Ale ten, kdo postupoval, říkal jen to dobré.

Hlavním a velmi důležitým faktorem pro výběr většiny uživatelů této řady profesionálních kosmetických prostředků je, že výrobek neobsahuje nejznámější karcinogenní látku, velmi toxickou a ve vysokých dávkách letálních pro člověka.

Podrobné složení a popis každé složky v Keratin výzkumu inverto série:

 • voda;
 • invertohydrolyzovaný keratin;
 • protein;
 • kolagenní aminokyseliny;
 • Marocké máslové orgány;
 • kokosový olej;
 • slunečnicový olej;
 • cetearylalkohol;
 • cetrimoniumbromid;
 • propylenglykol;
 • minerální olej;
 • hydrolyzované glykosaminoglykany;
 • vazelína;
 • amodimethikon;
 • cyklopentasiloxan;
 • dimethiconol;
 • panthenol;
 • sorbitol;
 • triticum (pšeničný pšeničný olej);
 • olej z pšeničných klíčků;
 • kyselina linolenová;
 • Polysorbát 80;
 • jojobový olej;
 • tokoferol acetát;
 • sodný kokosový olej;
 • Kokoilsarkosin.

Keratin je látka, která proniká strukturou vlasů a vyplňuje místa, kde se z jakéhokoli důvodu vytvořil prázdný prostor. Vzhledem k tomu se struktura vlasů ukáže jako ta, která byla původně před porušením.

Další látka, která je aktivně součástí keratinu, se stala amodimedikonem, bojuje proti elektrifikovaným vlasům. Usadí se také na poškozených oblastech vlasů. Předpokládá se, že tato složka upravuje vlasy, pomáhá uchovat barvu, podporuje přirozený lesk a zářivost.

Další složka, která je součástí keratinového výzkumu, obsahující aktivní soli kladně nabitého iontu (amoniaku), je určena k působení na nejvíce neposlušné oblasti vlasů, což je hedvábné. Pokyn obsahuje informace o tom.

Jedna ze složek keratinu, která se potýká s různými problémy s vlasy - jedním z typů alkoholů. Jeho specifickou činností je udržení spolehlivosti všech komponentů po dlouhou dobu. Ten, kdo to udělal, to potvrzuje.

Zajímavým faktem je propylenglykol, že jakýkoli prostředek, v němž je tato složka obsažena, neumožní zmrazení. Rovněž řídí správnou penetraci všech složek do struktury vlasů.

Jednou z důležitých složek pro kůži budou glykosaminoglykany. Jsou přidávány do keratinu, takže jemná pokožka hlavy dokáže vyřešit veškeré zatížení při použití keratinového výzkumu inverto. Cyklopentasiloxan je nezbytný pro vlasy měkké a hladké při česání. Umožňuje obnovit vlasy a chránit je speciálním filmem odolným proti vlhkosti.

Dimethicone byl přidán do nástroje Resource Line pro dobré míchání účinných látek. Uměle vyvinutý vitamín B5 (panthenol) v přípravku vyživuje, chrání a obnovuje vlasy. Látka izolovaná z bobulí popílku, ale může se také vyskytovat v jiných produktech, nedovoluje, aby produkt rychle vyschlý, vytváří příjemnou vůni.

Pšeničný olej - nalezený jako vitamin E a v řadě léčiv. Kyselina linolénová v keratinu je prezentována ve formě mastné aminokyseliny. Používá se k ochraně kůže vlasů.

Povrchově aktivní látky (povrchově aktivní látky). Vytvořte pěnu při použití, rozpusťte mnoho komponent pro vyvážení celé kompozice.

Tokoferol acetát je doplněk vitamínového komplexu. Aktivně se živí a obnovuje vlasy.

Pokyny Keratinový výzkum

Pokyn v jakékoliv formě předpokládá pouze to, že musí být striktně dodržen, jinak může dojít k mnoha chybám, a to jak při použití, tak ve výsledcích.

Požadováno pro rovnání keratinu:

 1. Prostředky na sušení vlasů (vysoušeč vlasů).
 2. Kadeřnické žehličky na vlasy (s topným výkonem až 230 stupňů).
 3. Svorky pro upevnění.
 4. Jakékoliv rukavice.
 5. Prostředky na ochranu obličeje.
 6. Plechy pro keratinové prostředky.
 7. Kadeřník na vlasy

Celá fáze využívání těchto prostředků:

Před provedením vyrovnávací procedury by se měla postarat o pokoj - musí být plně větráno.

Šamponování. Naneste šampon na vlasy a podržte po dobu 3-5 minut. Je nutné opakovat postup několikrát.

Pro dosažení úplného vysušení pokožky hlavy. Může to být přirozené vysoušení a vysoušení vlasů za pomoci zařízení určených k tomuto účelu. Pročhněte si vlasy.
Upevněte vlasy se 4 zámky.

Aplikace vlasů. Ujistěte se, že všechny komponenty v nádobě mícháte protřepáním. Dále, oddělením trochu vlasů, rozdělte kapalinu po celé délce vlasů. Pokud jsou vaše vlasy příliš vlhké, podle pokynů byste měli nástroj odstranit hřebenem. Důležitým bodem - měli byste se vyhnout tomu, abyste se dostali na kořeny vlasů, alespoň několik centimetrů.

Podržte po dobu 15-20 minut celou kompozici na vlasu.

Suché vlasy s vysoušečem vlasů, ale nepřehřívejte je (teplota vysoušeče vlasů by neměla být vysoká).
Vlasy po sušení podle instrukcí musí být zcela česané a znovu rozděleny do několika pramenů.

Zarovnání vlasů s žehlení. Vyhněte každý pramen s curlingem tolikrát, kolikrát v ovzduší nejsou žádné chemické výpary. Nejlepším způsobem žehlení podle pokynů je procházet po rozpětí žehlení co nejrychleji, zpoždění žehlení vlasů může vést k poškození vlasů. Optimální teplota ohřevu curlingu je 230 stupňů (s dobrým stavem vlasů). Pokud jsou vlasy křehčí nebo slabší - pak snížíte teplotu na 200 stupňů.

Pokud jde o spláchnutí všech prostředků z vlasů, podle instrukcí se může vymýtit po 6-8 hodinách nebo následujícího rána po proceduře. Používejte šampony pouze na bázi bezsulfátových přísad.

Zvláštní případy odmítnutí provést postup pro rovnání vlasů:

 • těhotenství;
 • věk do 16 let;
 • Nedělejte osoby náchylné k alergiím;
 • kojící matky.

Přehled keratinového výzkumu

Pokud začnete shromažďovat úplné statistiky o použití keratinu pomocí výzkumné linky, bude spousta zpětné vazby a jako vždy v jiném poměru. Tam budou vždycky davy fanoušků a někteří z těch, kteří tvrdě bojují s různými kosmetiky. Co pomohlo keratinu vyrovnávat dívky, ženy a jen krásné ženy? Každý, kdo keratinové vlasy narovnal keratinovým výzkumem, byl obecně spokojen s výsledkem. O tom svědčí i jejich spokojené recenze.

Podrobněji se dozvíme jejich odpovědi.

 • Někdo byl unavený trvalými neposlušnými vlasy, nepochopitelným účesem na hlavě, slyšel někde o vyrovnání keratinu, udělal to a dostal účinek, který teď všem svým přátelům říká a používá je po celou dobu.
 • Někteří z nich odstranili nadbytečnost a vlasy vypadaly jako hollywoodská herečka.
 • Existuje mnoho příběhů, které selhaly pokusy zničily krásu vlasů. Při vyrovnání všechno bylo v pořádku.
 • Někteří se už dávno rozhodli, že se keratinovým výzkumem vyrovnají a nevěří jim, že se jim to podaří - vlasy jsou ve skutečném stavu (ne elektrizují, nerozbijí, jsou živé a hedvábné).
 • Mnozí jsou překvapeni, protože rozdíl od použití srovnání s jinými podobnými prostředky je tak zřejmý, že se stávají stálými fanoušky této linie.
 • Na základě názorů děvčat, kteří postup prováděli, se vlasy stávaly zdravějšími, méně vypadl, styling se stal snadnějším.

Vývojáři keratinové výzkumné kosmetiky se aktivně řídí recenzemi a názory všech uživatelů kosmetiky a mohou s jistotou říci, že linka je naprosto bezpečná pro lidské zdraví! Nevyvolává alergické reakce (s výjimkou lidí, kteří již reagují na složky, které tvoří složení) a potýká se s mnoha problémy vlasů.

Stojí za to připomenout, že profesionální narovnání a péče pro každého klienta, která se provádí v takových specializovaných místech - salonech - provádí podobný postup, jako je keratinové vyrovnání vlasů.

Rovnání vlasů od společnosti Keratin Research

Keratin Research je přírodní produkt, který zajišťuje péči o vlasy a hojení. Jeho hlavní funkcí je narovnání. Hlavní účinnou látkou v přípravku je keratin. Jméno tedy. Keratin je přirozený protein, který regeneruje vlasy. Kromě toho obsahuje produkt také řadu složek, z nichž všechny jsou přirozené: arganový olej, bílkoviny, aminokyseliny, kokosový olej. Keratin Research je terapeutické činidlo, jehož hlavní rozdíl je úplná absence chemických složek.

Asi 2 hodiny trvá proces rovnání keratinu. Výsledkem je zdravá záře vlasů. Doba trvání účinku závisí na poskytnuté péči. Může se prodloužit až na 4 měsíce. Navíc využívání prostředků má posílení. Podle dívčích se postupem vlasů stává dobře upravená. Existuje několik dalších produktů s podobným účinkem, ale pouze Keratin Research má hojivý účinek.

Recenze keratin vlas rovnání Keratin výzkum je velmi kontroverzní. Ale nezapomeňte, že výsledek závisí nejen na samotném nástroji, ale i na dovednosti velitelů, kteří provedli tento postup. Porušení technologie procesu narovnání keratinu může pouze zhoršit stávající problémy. Nicméně, pokud se vše dělá správně, recenze zůstávají jen dobré.

Mnohé mladé dámy nadále těší výsledky tohoto postupu. Podle recenzí je možné určit, že člověk cítí zvláštní radost z toho, že nemusel chodit s neprázdnou hlavou po dobu 3 dnů po použití. Ale koneckonců podobné prostředky jsou předpokladem pro dosažení výsledku. Mnozí si ani neuvědomovali, že by se mohli stát vlastníky takové kaskády hladkých pramenů, které se vyznačují zdravým leskem a hedvábností.

Jedinou nevýhodou, kterou Keratin Research hodnotí při keratinovém vyrovnávání vlasů, je skutečnost, že ihned po použití přípravku vlasy vypadají špinavě a solené. Ale tato malá nevýhoda rychle zmizí na pozadí mnoha pozitivních efektů. Podle ověřených recenzí nástroj má příjemnou vůni kokosového ořechu a ne formaldehyd. Neexistuje žádná alergická reakce. Keratínové vyrovnávání vlasů lze provádět nezávisle, aniž byste museli opustit domov, hlavním úkolem je jednat přesně podle pokynů.

Pokud jsou kudrlinky zvlněné, neposlušné, oslabené, nudné nebo suché, odborníci doporučují používat tento nástroj. Po vyřezávání, zvýraznění nebo barvení můžete vlasy také vyléčit pomocí keratinového rovnání Keratin Research.

Keratin (pracovní složení) KERATIN RESEARCH 300 ml

4000 rub. 3500 rub.

Keratin Research Léčba arganovým olejem pro narovnání a obnovu vlasů.

Profesionální kompozice keratinových vlasů Keratin Research Straightens narovnává, vyhlazuje, vyhlazuje a posiluje vlasy zevnitř. Vlasy jsou měkké a lesklé. Velmi dobré pro suché vlasy. Průlom v oboru rovnání keratin INVERTO ™. Keratin Research formulační keratinová expresní formulace vyhýbá únavné 3 dny čekání. Vlasy lze umýt další den!

Obsahuje arganový olej, kokosový olej a komplex aminokyselin.

300 ml přípravku postačí pro průměr 6-7 procedur.

Keratinový výzkum

Keratin je hlavní stavební materiál našich vlasů, který je více než 90% složený z keratinových bílkovin. Časem, z několika důvodů, naše vlákna začínají ztrácet tento důležitý prvek, čímž se stávají nudnými a tenkými. Pomůže vám vaše vlasy znovu se stát zdravým prostředkem pro rovnání - Keratin Research (USA).

Zahrnuje patentovaný produkt Inverto ™, který je hydrolyzovaným keratinovým polypeptidem, který je nejblíže vlasové struktuře vlastních aminokyselin. Procházejí poškozenými vlasy a doslova je obnovují zevnitř.

Nástroj také obsahuje marocký arganový olej, který má také pozitivní vliv na stav vlasů.

Výhody keratinového výzkumu

 • Formulace tohoto komplexu je opravdu jedinečná, protože obsahuje patentovanou formulaci - hydrolyzovaný keratin.
 • Nástroj neobsahuje silikon, což vede k křehkým vlasům.
 • Výsledkem je okamžitě znatelné: sušené, křehké a kudrnaté vlasy se stávají hladké, poslušné a lesklé.
 • Mnohem méně kouře v práci.
 • Doba expozice je pouze 20 minut.
 • Vlasy lze umýt po 6 hodinách po aplikaci.

Hairluxe nabízí koupit Keratin Research za výhodnou cenu v Petrohradě. Náš obchod úspěšně působí na trhu kosmetického průmyslu od roku 2012. Během této doby se nám podařilo se stát se zodpovědným a spolehlivým partnerem, který je ohleduplný k potřebám našich zákazníků a současným trendům na trhu.

Každému klientovi zacházíme pečlivě a poskytujeme:

 • velký výběr profesionálních produktů (více než 30 druhů keratinu a 15 druhů botoxů pro vlasy od známých a časově testovaných globálních značek);
 • zajištění kvality výrobků, které mají všechny potřebné certifikáty a certifikáty;
 • individuální přístup ke každému zákazníkovi;
 • rychlé dodání;
 • neustálé slevy a skvělé nabídky;
 • mnoho propagací a dárků;
 • dostupné ceny.

Keratin VÝZKUM 2 kusy 1000 ml

13800 rub. 13000 rub.

Keratin Keratin Research Léčba arganovým olejem pro narovnání a obnovu vlasů.

Rychlá a snadno použitelná kompozice pro rovnání keratin Keratin Research narovnává, vyhlazuje, léčí a posiluje vlasy zevnitř. Vlasy jsou měkké a lesklé. Průlom v oboru rovnání keratin INVERTO ™. Keratin Research formulační keratinová expresní formulace vyhýbá únavné 3 dny čekání. Vlasy lze umýt další den!

Obsahuje arganový olej, kokosový olej a komplex aminokyselin nezbytný pro zdravé a živé vlasy.

 • méně kouře při práci;
 • můžete si vlasy umyt po 6 hodinách;
 • Doba uchovávání keratinu je pouze 20 minut;
 • Keratin Research byl formulován s marockým arganovým olejem;
 • silikon NENÍ v kompozici zahrnut, což má za následek lámání vlasů.
 • Pro Více Informací O Suché Vlasy