logo

Je keratinová voda účinná při restaurování Estel keratinových vlasů?

Pokud často rodíte, barvíte a zkroutíte vlasy, není překvapující, že v průběhu času ztrácejí svůj bývalý vzhled, špičky se poškodí a prameny vypadají jako svazek slámy. Důvodem těchto změn je nedostatek dostatečného množství keratinu ve vlasech. Ale tento problém lze snadno vyřešit pomocí estelové keratinové keratinové vody.

Princip činnosti

Keratin je hlavní složka, která tvoří vlasy (80%). Vzhledem k častým chemickým účinkům na ně se tento prvek stává příliš malým a vlasy se stávají křehčími a oslabenými.

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte postupovat podle dvou pravidel:

 • vložit potraviny bohaté na bílkoviny (maso, ryby, mléčné výrobky atd.) do vaší stravy;
 • používejte keratínové produkty obnovy vlasů.

I při správné výživě je však bez keratinové vody nemožné, protože díky své konzistenci v kapalině je schopen proniknout hluboko do vlasů a naplnit ho chybějícími chemickými prvky.

Pozor! Estel keratinová keratinová voda kromě obnovení struktury poškozených vlasových oblastí vytváří na molekulární úrovni ochrannou vrstvu, díky níž jsou s pravidelným používáním plně obnovena a stará elasticita a lesk se vrací k nim.

Složení léčiva a vlastnosti složek

Složení keratinové vody obsahuje velké množství složek, které přispívají k obnově chemických složek vlasů.

Hlavní prvky složení:

Voda a keratin jsou dva hlavní prvky chemického složení vlasů. Aby se však mohly rychle vstřebat do molekulární struktury kudrlin, je ve složení alkohol. Přestože se většinou považuje za škůdce pro kůži a vlasy, má však i své výhody. Díky zvýšenému pochopení ochranné bariéry vlasů mohou být užitečné složky snadno absorbovány. Aminokyseliny a glycerin se používají k vytvoření efektu jemných a lesklých kadeří.

Je to důležité! Chcete-li dosáhnout nejlepšího účinku, doporučujeme používat keratinovou vodu společně s jinými produkty Estel keratin (masky, šampony atd.).

Fotografie před a po

Jak připravit vlasy a provést postup

 1. Důkladně opláchněte šamponem. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte Estel keratinový keratinový šampon.
 2. Kadeřence mírně vyschnout, že byly mírně vlhké, ale nepoužívejte vysoušeč vlasů.
 3. Pro trvanlivý výsledek použijte keratinovou masku. Aplikujte po celé délce masážním pohybem nebo štětcem, obzvláště dobře ošetřete špičky a kořeny vlasů. Nechte jej uschnout po dobu 10 minut. To pomůže vrátit kadeře starou elasticitu a pružnost.
 4. Aplikujte keratinovou vodu po celé délce pramenů. Snažte se rovnoměrně rozmístit po celém povrchu kudrlin.
 5. Prameny se nejlépe suší bez použití sušičky na vlasy nebo curlingu, protože mohou zničit ochranu keratinu a postup nebude mít pozitivní výsledek.

Trvalý účinek vlhkosti a lesku pro každého trvá individuálně. Průměrně pozorované během dne ovšem ovlivňují strukturu pramenů.

Samozřejmě, že u několika aplikací nedosáhnete úplné obnovení chemických složek, ale s pravidelným používáním během měsíce bude nepochybně dosaženo pozitivního výsledku.

Chcete-li maximalizovat účinek takových postupů, postupujte podle několika důležitých pravidel:

 • Zkuste nejméně po 10 dnech po ukončení procedury nezakrývejte vlasy;
 • Nevystavujte kudrlinky horkému vzduchu (odmítněte jít do lázní, saun apod.), protože může zničit ochranu keratinu;
 • Nepoužívejte v mořské vodě, protože může korodovat keratin a suché vlasy.

Kontraindikace

 1. Během těhotenství se nedoporučuje používat Estel keratinovou keratinovou vodu, protože během postupů může dojít k odpaření nežádoucích chemických prvků, které mají negativní vliv na zdraví dítěte.
 2. Pokud máte alergické reakce nebo nesnášenlivost jednotlivých složek, měli byste tuto drogu přestat užívat.
 3. U astmatu nebo jiných onemocnění dýchacího ústrojí se absolutně nedoporučuje používat keratinovou vodu, protože to může vést k útoku.
 4. Pokud se vyskytne hojná ztráta vlasů, je lepší nejdříve tento problém vyřešit a poté použít tento lék k obnovení normálního stavu zámků.
 5. Měli byste se zdržet užívání, pokud se vyskytne onemocnění pokožky hlavy. Některé chemické složky mohou dráždit pokožku.

Jaký efekt lze dosáhnout

Ultrafialové světlo silně vysuší kudrlinky a dělá je to jako slaměk, který není příliš krásný. Takové záření lze získat i při dlouhodobém vystavení slunci, aniž bychom se zmínili o umělém opálení pomocí ultrafialové lampy. Estel keratinová keratinová voda zvyšuje množství vlhkosti ve vlasech vlasů. Tak je možné vrátit bývalý lesk a pružnost kudrlin.

Rozdělené konce - jisté znamení, že prameny nemají dostatek stopových prvků. Keratinová voda plní vlasy užitečnými a živinami, které napomáhají posílení jejich struktury.

Pozor! Pokud máte přirozeně husté a husté kudrlinky, účinek tohoto postupu nebude příliš nápadný. Ano, a vlasy mohou být těžší, což povede k jejich ztrátě.

Keratinová voda nemá žádné omezení ohledně frekvence používání. Postup můžete provést podle potřeby. Chcete-li úplně obnovit všechny chemické složky vlasů, musíte tuto drogu užívat po dobu nejméně jednoho měsíce.

Výhody a nevýhody

V průměru může být Estel keratinová keratinová voda v Ruské federaci zakoupena za 375 rublů. V některých obchodech se cena pohybuje od 350 do 400 rublů na 100 ml.

Výhody použití keratinové vody:

 • zlepšuje vzhled a tvar kudrlin;
 • prameny se stávají učenějšími a pružnějšími;
 • vlasy zvlhčují a vyhlazují;
 • výsledek je fixován z barvení;
 • Kudrlinky mají větší objem.

Nevýhody použití keratinové vody:

 • pokud se používá příliš často, prameny mohou být slabší a křehké;
 • chemické výpary mohou nepříznivě ovlivnit, pokud máte problémy s dýcháním;
 • vlákna mohou být těžší, což vede k pravděpodobnosti ztráty vlasů;
 • podráždění pokožky hlavy může nastat, pokud během aplikace trpíte onemocněním kůže;

Při správném a pravidelném používání Estel keratinové keratinové vody budete určitě dosáhnout pozitivního výsledku. Hlavní věcí je nezapomínejte na komplexní péči s pomocí masky a šampony z Estel keratin a správnou stravu s jídlem, které obsahuje velké množství bílkovin.

Alternativní prostředky s keratinem, pokyny pro jejich použití:

Užitečná videa

Analýza kladů a zápodů řady Estel Thermokeratin.

Co si myslí uživatelé o profesionální péči o vlasy Estel Professional Keratin?

Keratinová voda na vlasy Estel Keratin Voda - 100 ml

Stručný popis

Oživte oslabené vlasy, aniž byste je vážili a naplnili je energií pomocí keratinové vody od společnosti Estel Professional! ✓ Rychlá dodávka v Moskvě, St. Pete. Přečtěte si celý →

Vlastnosti:

Zobrazení bodů vydání

Oživte oslabené vlasy, aniž byste je vážili a naplnili je energií pomocí keratinové vody od společnosti Estel Professional! ✓ Rychlá dodávka v Moskvě, Petrohradě, v regionech Ruské federace. ✓ Slevy a bonusy pro všechny zákazníky.

Vlastnosti a funkce

 • Vzorec lehké vody s keratinem se rychle vstřebává a rovnoměrně rozděluje do vlasů, aniž by se nalepil a nevážel.
 • Vyživuje oslabené kudrliny, čímž zabraňuje křehkosti špiček.
 • Vyhlazuje a utahuje vlasy zevnitř, zvyšuje jejich sílu, měkkost, lesk a hedvábnost.
 • Rekonstruuje všechny vlasy na úrovni kůry.
 • Chrání prameny před vysokými teplotami, UV zářením a jinými negativními vnějšími vlivy.
 • Vhodné pro slabé a poškozené vlasy.

Výsledek použití: hladké, hedvábné kudrlinky, plné zářivosti a vitality.

Způsob použití

 • Aplikujte vodu na čisté a mírně vlhké vlasy.
 • Neplachujte.
 • Optimální efekt je dosažen integrovaným používáním všech produktů Estel Keratin.

Dostupné možnosti nákupu:

Otázky a odpovědi

1 Proč takové nízké ceny a zda existují slevy pro velkoobchodníky?

Nejsme připraveni, abychom získali okamžitý zisk, ale chceme si neustále zakoupit v našem on-line obchodě! Snažíme se dodržovat minimální cenu pro kosmetiku, takže neexistují žádné velkoobchodní slevy. Zboží je objednáno přímo od distributora a dodáváno k prodeji s minimálním obchodním rozpětím.

2 Jaké jsou dodací lhůty v Moskvě a v Moskvě?

Pokud je objednávka dána v pracovní dny (s výjimkou pátek) a do 14:00 hod. Bude doručení v den. Zadáte-li objednávku například v pondělí do 14:00, doručení bude ve středu. V některých případech se dodací lhůty v Moskvě a regionu mohou zvýšit až na 3 dny nebo více.

3 Je tam dodávka do Petrohradu?

Ano, doručení kurýrem ve 3. pracovní den, při objednávce do 14.00. Pokud padne víkend, pak se nezapočítávají, což by bylo rychlejší pro přijetí objednávky, nejlépe je objednat v pondělí nebo v úterý. Například při uskutečnění nákupu v pondělí bude dodávka ve čtvrtek tohoto týdne.

4 Jsem z oblasti Ruska, jak mohu koupit?

Udělujete objednávku na webových stránkách nebo voláním specifikovaných telefonů. Po potvrzení dostupnosti zboží na skladě zaplatíte přepravu nebo celou objednávku. Dále jsou produkty odeslány do sestavy. Po odeslání objednávky do přepravní společnosti nebo po odeslání na poštu Ruska (v závislosti na zvoleném způsobu doručení).

5 Kolik bude objednávka doručena mému městu a jaké jsou náklady na dodání?

Přibližný čas a přesné náklady na doručení do vašeho umístění, můžete vidět ve "košíku" ve fázi zadání objednávky, zadání vaší adresy a indexu v příslušných polích. Pozor! Povinné musíte zadat index. Pošta Ruské federace, "SDEK", "Boxberry" očekávají doručení na index!

Shrnutí doručení

Dodávka v Moskvě a v nejbližším Moskvě probíhá od pondělí do soboty jeden den po potvrzení a zpracování objednávky. Například: objednávku podáte do pondělí do 16:00 a pak do středy. Dodání do Petrohradu probíhá od pondělí do pátku ve 2 pracovních dnech po převzetí objednávky do kurýrní služby. Objednávky o víkendech a svátcích se zpracovávají v příští pracovní den.

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Péče» Keratinová voda pro kadeřnické recenze

Keratinová keratinová voda pro kadeřnické účely

Termokeratin "Estel": recenze postupu

Někdy jsou vlasy tak špatně poškozené a oslabené, že vypadají spíš jako svazek slámy. V takových okamžicích se zdá, že jim nic nemůže pomoci. Spravedlivý sex s dlouhými vlasy, stejně jako ti, kteří často obarvují prameny a dělají dlouhodobý styl, často čelí takovým problémům. Ale vždy existuje cesta, takže bezvládné vlasy mohou být vráceny novým léčebným postupem - Estelle Thermokeratin. Názory na ni jsou většinou nadšené, protože výsledek je prostě úžasný.

Proč je keratin dobře pro vlasy?

Keratin je přirozený protein, který se podílí na tvorbě vlasů, kůže a nehtů. Je to těžké a měkké. 80% lidských vlasů - to je keratin, je zničen negativním dopadem na kadeře, který má časté barvy barvení obsahující agresivní složky, chemické permutiny, sluneční paprsky, teplo a další faktory. Doplňování zásob keratinu je pro vlasy velmi užitečné, protože je pro ně hlavní stavební materiál.

Co je termokeratin

Termokeratin "Estelle" je velmi účinný profesionální postup pro obnovu a narovnání poškozených a nesourodých vlasů. Bude schopna obnovit zdraví a sílu na kadeře, které jsou poškozeny díky barvení, negativním vlivům na životní prostředí, chemickým permům, změnám barvy, častému stylování s vysoušečem vlasů a žehlení a dalším škodlivým faktorům. Suché, matné a křehké prameny se stávají živými, zdravými a lesklými po proceduře Estelle Thermokeratin. Hodnocení dívčích, kteří se o to pokusili, potvrzují účinnost této metody. Výsledek poté, co je okamžitě patrný - je to uklidňující, obnovené vlasy, hedvábné a měkké. Po ukončení procedury se doporučuje pravidelně používat celou sadu "Estelle Thermokeratin for hair". Takto dosažený výsledek obnovy bude trvale zachován.

Co je obsaženo v sadě "Thermokeratin" Estel "

Komplexní péče pomocí tří různých způsobů, jak ovlivnit kadeře, pomůže zachovat efekt po keratinizační proceduře:

 • Maska na vlasy obsahující opravný komplex keratiny pomůže aktivovat regeneraci vlasů zevnitř, na úrovni buněk.
 • Druhým činidlem v soupravě je termoaktivátor, který stimuluje tvorbu tepla potřebné pro keratinizační proces. Pomáhá keratinu vyplňovat strukturu vlasů, vyhlazovat váhu a obnovovat proces výživy vlasů, stejně jako spojovat dělené konce.
 • Keratinová voda pro vlasy opravuje účinek celého postupu, zvlhčuje kudrlinky, dodává jim sílu a hustotu, fixuje barvu vlasů po barvení, utěsňuje konce, dodává objem a chrání před negativními vnějšími vlivy.

Nikdo nelitoval, že koupil soupravu Estelle (Thermokeratin). Zpětná vazba od vděčných zákazníků potvrzuje vynikající výsledek používání a zdokonalení pramenů. Obzvláště efektivní je série pro ty, kteří mají barevné prameny nebo po perm, rozdělené konce, matné a nehybné kadeře, porézní a nesourodé vlasy.

Výhody keratinizačních vlasů

Keratizace je lékařský postup, který pomůže obnovit i ty nejvíce beznadějné prameny. Budou poslušná, odolnější, odolnější a hladší. Vizuálně se zdá, že hlava vlasů po takovém obnovení je silnější. Všechny dělené konce jsou utěsněny, poškození na povrchu vlasů je vyplněno a účinek trvá přibližně tři měsíce. Neposlušné kudrnaté vlasy se při špatném počasí zastaví, protože budou mít ochrannou vrstvu keratinu, která jako neviditelná fólie ochrání kudrlinku před tepelnou, chemickou a UV záření. Termokeratin "Estelle", jehož recenze jsou většinou chvályhodné, pomůže udržet kudrlinky zdravé, zvlhčuje, činí je lesklé a fixují barvu po barvení po dobu 2-4 měsíců.

Nevýhody

Každý kosmetický postup má své nevýhody. Estelle Thermokeratin nebyla výjimkou. Z přehledu vyplývá, že:

 1. Po postupu se kudrlinky začaly znečišťovat. To je způsobeno tím, že se vlasy zesílily a keratin, s nímž jsou pokryty, sbírá prach na sobě a podkožní tuk rychle saturuje.
 2. Zvýšená ztráta vlasů je také zaznamenána. Tento jev se vysvětluje skutečností, že vlasy pokryté keratinem se stávají těžkými a pro žárovku je obtížné ho udržet.
 3. Karcinogenní formaldehyd, který je součástí všech keratinizačních činidel, který pomáhá dosáhnout účinku naprosto rovných a hladkých vlasů, je velmi škodlivou látkou.
 4. Keratinizace může způsobit alergie, stejně jako jakýkoli kosmetický postup. Proto je nutné pečlivě prozkoumat složení prostředků pro tento postup.

Jak keratinizace probíhá v kabině

Vzhledem k tomu, že tento postup má mnoho vedlejších účinků, měli byste si důkladně promyslet, než se pokusíte o Estelle Thermokeratin. Hodnocení způsobu, bez ohledu na to, jak chutné, nemůže zaručit bezpečnost.

Profesionální procedura v salonu trvá asi dvě hodiny. Skládá se z následujících kroků:

 • Za prvé, vlasy jsou důkladně omyty speciálním šamponem pro hluboké čištění. Odstraňuje veškeré nečistoty z hlavy vlasů: špína, prach, zbytky stylingu.
 • Druhým stupněm bude aplikace keratinové kompozice. Jsou odlišné, takže stylista ji předem koordinuje s klientem vzhledem k typu a struktuře vlasů. Prostředky jsou rozděleny pečlivě a rovnoměrně podél celé délky, jeden a půl centimetrů od kořenů.
 • Třetí etapou procedury je sušení vlasů se sušičem vlasů. Kromě toho je každé vlákno po vysušení ošetřeno vyhřívaným železem pro rovnání - to je velmi důležitý krok, je nutné kombinovat keratin s molekulami vlasů.

Je velmi důležité si uvědomit, že po keratinizaci vlasů není možné vlasy vypláchnout po dobu tří dnů, navíc není možné měnit dělení během působení keratinu (asi dva měsíce), aby si vlasy udržely svůj tvar. Použití pro péči by mělo být pouze speciální šampon a balzám. Důležité je také udržovat kadeře z deště a sněhu - vysoká vlhkost je pro keratin velmi škodlivá.

Postup doma

Nejprve musíte zakoupit sadu pro proceduru "Estel" Thermokeratin ". Recenze potvrzují jeho účinnost, takže je ideální pro domácí použití. Je důležité dodržovat pokyny, které přicházejí se souborem finančních prostředků.

 • Umyjte si vlasy hlubokým čisticím šamponem.
 • Hřebenové kadeře s plochým hřebenem.
 • Aplikujte keratin.
 • Aplikujte termoaktivátor.
 • Po 15 minutách vypláchněte.
 • Chraňte vlasy keratinovou vodou.
 • Blow suché.

Tento postup je kumulativní a musí být opakován za 1-2 týdny a také nezapomeňte použít celou řadu produktů Estel, které pomohou dlouho vyřešit výsledek.

Recenze

Tento postup způsobil nejen pozitivní zpětnou vazbu a radost z poctivého sexu, který se pokusil obnovit keratin. Faktem je, že jako každý jiný postup je termokeratin vhodný pro někoho, ale ne pro někoho. Někteří popírají skutečnost, že výsledek nepřichází okamžitě, ale po několika aplikacích. Termokeratin nemá žádné přísné kontraindikace, ale neměli bychom zapomínat, že těhotné ženy, kojící ženy a osoby s individuální nesnášenlivostí by se neměly pokusit sami o sebe.

lahodný šampon a maska ​​+ foto

Výhody: * příjemný zápach, profesionální péče

Tato nádherná linka Estelle - keratin mi dala přítelkyni!

Dostatečná kapacita 250 ml, pohodlné balení šamponů

to je teď můj mazlíček, zvláště vůně úžasná

Jaký skvělý výsledek bude společný šampon a balzám

Aplikuji to takhle, dvakrát si umyji vlasy šamponem, lehce vyschnu vlasy ručníkem a pak aplikuji svou masku asi 10-20 minut, umyj se

efekt je viditelný ihned po první aplikaci

1 vlasy dobře upravené, měkké

2 zdravě vypadající, živé

3 lesklé, sklouzávají ruce jako hedvábí

Doporučuji, aby vám vaše vlasy děkuji

Velmi pěkná voda)

Výhody: - vlasy lze snadno česat, opravdu napíná vlasy, chrání konce vlasů před poškozením, eliminuje elektrifikaci vlasů, vyhladí vlasy

Nevýhody: malý objem

Během mrazů se vlasy mírně uschly a rozhodla jsem se najít pro ně něco, co by jim vrátilo krásný vzhled.

Nedávno jsem slyšel hodně o seriálu keratin a také se rozhodl zkusit)

Objednal jsem si kousek pro domácí péči v nejbližším salonu, který zahrnoval šampon, masku a vodu.

Používám vodu nejen s touto sérií, ale také s jiným šamponem bez použití masky.

Voda má velmi příjemnou vůni, která po dlouhou dobu udržuje vlasy, odstraňuje statické napětí, velmi usnadňuje česání a dává vlasům zdravý vzhled!

Můžete aplikovat ihned po mytí a na suché vlasy.

Objem je jen 100 ml a průtok není příliš ekonomický, ale celkově se mi to nelíbilo! Radím vám, abyste se pokusili o vlasy

Moje recenze masky http://irecommend.ru/content/khoroshaya-seriya-zima-samoe-vremya-pobalov.

Moje recenze na šampon http://irecommend.ru/content/khoroshee-sredstvo-dlya-sukhikh-i-lomkikh-v.

Pozoruhodný produkt na vlasy.

Pluses: skutečně splňuje všechny uvedené požadavky, snadno se používá

Zpětná vazba je krátká a do bodu.

Ještě jednou koupila barvu a péči v Estel prof. Konzultant doporučil testovat - keratinovou péči od společnosti Estel Deluxe. Vysvětlení, že můžete postupně přidat do obvyklé masky. Přišel, četl, pouze v barvě a potom délce, kořeny nemohou. To, co jsem si všiml, čím horší jsou recenze, tím lepší je to, nebo ten produkt funguje pro mě)

Přínos vzal pouze vzorek trubice.

Umyla jsem si vlasy šamponem Estel na suché vlasy (jsem blond). Dobře přitiskla a držela vlasy v ručníku. Pak vzala masku, mám sibiřskou rákosu. Zachytila ​​jsem pár dresů do dlaně. Přidáno bylo asi 10 gramů keratinového gelu. Aplikoval na celou délku vlasů, odklonil se od kořenů o 3-4 cm, pod sprchovým víčkem a na vrcholu teplého víčka. Chodil asi hodinu práce domů. Vypláchnuté, přirozeně vysušené. Nepoužívám vysoušeč vlasů.

Efekt je jako. Vlasy hladké, těžší (nikoli raménka).

Hlavní věc pro mě nebyla žádný účinek wow. Nevěřím tomu, abych byl upřímný)

Keratinová keratinová voda pro kadeřnické účely

Konečná fáze salonní služby ESTEL THERMOKERATIN. Doporučuje se také používat pro péči o vlasy doma. Poskytuje hustotu, obnovu a zpevnění vlasů.

Aplikace: protřepejte, aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Do stylu.

Objem: 100 ml
Výrobce: Rusko, Estel Professional

Recenze (2)

1 příspěvek

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Keratinová voda na vlasy Estel Keratin Voda 100 ml

Estel Keratin keratinová voda na vlasy je jedinečná nabídka společnosti Estel, která může nahradit několik výrobků pro péči najednou. Vzhledem k překvapivě výživné směsi s vysokou koncentrací keratinu oživuje produkt nejslabší prameny, přináší jim oslnivou brilanci a hladkost hedvábí.

Pomocí Estel Keratin můžete:

 • rekonstruovat všechny vlasy na úrovni kůry;
 • konsolidovat a vyhlazovat prameny zevnitř;
 • odstraňte nevzhledné křehké tipy;
 • chrání kadeře před negativními vysokými teplotami, UV zářením a dalšími vnějšími nepříznivými účinky.

Na rozdíl od mnoha podobných výrobků má keratinová voda Estel Keratin překvapivě lehkou, téměř vodnatou konzistenci, která nejen zajišťuje rychlou absorpci a rovnoměrnou distribuci produktu, ale také zabraňuje tak nepříjemným jevům, jako je vážení nebo zbytková přilnavost kadeří, jejich rychlá kontaminace nebo ztráta objemu.

Aplikace: Malé množství keratinové vody Estel Keratin by mělo být rozloženo po celé délce mírně vlhkých a předtím promytých kadeří. Optimální účinek péče je dosaženo integrovaným používáním všech produktů společnosti Estel Keratin.

Produkce: Rusko.

Značka: Estel Professional Oficiální stránky

Keratin Recovery Estel Keratin - recenze

Negativní recenze

Výhody:

Nevýhody:

Slyšel jsem mnoho pozitivních recenzí o tomto komplexu. A když jsem měl příležitost, okamžitě jsem si ji koupil. Jak jsem zklamaný. Neviděl jsem efekt, ne! Možná jsem udělal něco špatně, ačkoli jsem se řídil podle pokynů, ale nezáleželo na tom, jaký rozdíl předtím i po několika procedurách jsem zaznamenal.

Výhody:

Nevýhody:

Trochu drahý pro tento nástroj

Výrobek na obnovu vlasů Estelle Keratin objednal jsem v salónu! Vlastně se mi hodně líbám. Vše jsem použil podle instrukcí. Chci říct, že mé vlasy jsou načechrané a zvlněné. A já jsem opravdu doufal, že po těchto procedurách pro mě budou poslušnější.
Ale bohužel, zázrak se nestalo)) A navíc žádné změny. Normální šampon, běžná maska.
Maska na vlasy, která údajně plní funkci keratinu v kombinaci s termální lahví, nemá žádný účinek. Neměl jsem rád ani šampon.
Rád bych dodal, že více než jeden prostředek nemůže obnovit poškozené vlasy. Vytváří pouze dočasný efekt. Ztroskotaný, jen aby byl řez. Postarejte se o vaše vlasy krásy je naše vizitka.

Při hledání perfektního léku na obnovu vlasů jsem přišla do kosmetického salonu ve městě N, kde mi nabídla nádherný postup pro okamžitou obnovu vlasů - THERMOKERATIN! Nejméně za úžasné množství 490 rublů) Částka je opravdu úžasná, ale efekt. Neviděl jsem to. Přinejmenším pozitivní, určitě.

Keratin je v podstatě bílkovinou, kterou tvoří naše vlasy. Pokud už dříve byly všude silikony "vytlačeny" a přesvědčily nás, že je to dobré, profesionálové říkají, že silikony jsou ah a keratin je první nezbytností organismu. Keratinové vyrovnávání, regenerace keratinu, keratinový olej na řasy, keratinový šampon, dokonce i barvivo s keratinem! Nebudu se překvapit, že za pár let budou říkat, že přebytek keratinu škodí tělu a že přijdou s něčím jiným "něco")))

Postup TERMOKERATIN se doporučuje pro vlasy:

 • často malované;
 • poškozené tepelnými účinky (vysoušeč vlasů, žehlička, elektrické kleště);
 • suché, matné, křehké, s rozdělenými konci;
 • po ustavení nebo rovnání;
 • oslabený, ztracený lesk a vitalita;

Na 4 body od 5 mých vlasů odpovídá, proto jsem neváhal zkusit.

Samotný postup je třístupňový, nejprve si vlasy promyjte speciálním technickým šamponem s hlubokým čištěním, masírujete celou masíru, masírujete hlavu, masku nevypláchněte, nalijte ji "termoaktivátorem" a nechte ji na chvíli. Při aplikaci na vlasy působí světelný oteplovací účinek, odtud název "THERMO". Pak jsou vlasy důkladně omyty vodou a posypány "keratinovou vodou" ve stylu.

Velitel doporučil tento postup provádět jednou za 2 týdny po dobu 2 měsíců, poté si odpočinout pár měsíců a znovu to udělat. (proč si přestat? Co, vlasy jsou ohromeny?). Postup má kumulativní efekt a pokaždé se zlepší a lépe a bla bla bla. (Poslouchal jsem celou tuto poezii, i když pro sebe jsem se rozhodl, že to zjevně není pro mě)

1. Vlasy se začaly tlačit.

2. Ocel mnohem tvrdší

3. Nakrájené konce stoupaly v různých směrech.

4. Moje blonďaté vlasy nebyly lehce česané, ale musel jsem je otřít rovně.

5. Vlasy se strašně elektrifikovaly!

Fotografie ihned po postupu:

Takže si myslím, že jsem nemusel "okamžitě obnovit" vlasy, ale "okamžitě jsem je zkazil".

Dobrý vizuální efekt a efekt "na dotek" mi daly postup barvení barvy s účinkem laminace - přehled

A tady je další tip o nádherném postupu - laminování řas - klikneme

Neutrální recenze

Voda se nesnažila. Šampon není vyfotografován. Ale maska ​​šla dobře, používala s levnějším šamponem.

Zastavil jsem nákup keratinových šamponů, z nichž mé vlasové kořeny se stávaly mnohem rychlejší, maska, která dodává extra fluffiness, se kterým jsem se neustále bojovala kolem mě, ale pravděpodobně se mi to pokusí rozstřikovat, pokud ji najdu na prodej.

Výhody: obnovuje vlasy, dodává vlasům lesk, můžete se vyrovnat doma.

Nevýhody: není levné.

V kosmetických salonech nejsem častým návštěvníkem, protože tam je velmi drahé postupy. Ale nedávno jsem musel navštívit jeden salon, protože jsem byl v den narození přítele. Chtěla jsem si položit vlasy, abych se ořezala a narovnala.

Moje vlasy jsou poměrně dlouhé a dosahují poloviny zad. V salonu mi bylo nabídnuto, aby vlasy narovnaly keratinem. Všechny vlasové výrobky v salonu byly Estel. Vím, že to není špatná společnost, a tak jsem souhlasil, myslím, že keratín rozhodně nepoškozuje moje vlasy, ale naopak, zlepší to mnohokrát jejich stav.

Opravdu se mi to líbilo. Vlasy se staly tak lehkými, že se vynořily přímo ve vzduchu. Měl jsem pocit, že mistr hladce česá vlasy. Staly se velmi měkké, byly příjemné na dotek, získaly vzhled dobře upraveného a začaly zářit a krásně svítit. Když jsem se vrátil domů, chtěl jsem si přečíst o nástrojích, které mi tak elegantně narovnaly vlasy.

Ukázalo se, že kadeřník používá celou sadu Estel Keratin, která se skládá z: šamponu, masky, speciální vody.

Šampon Vynikající čistí vlasy z nečistot a prachu. Pomáhá obnovit a oživit vlasy, pomáhá jim být pružnější a měkčí.

Maska Hydratuje vlasy a vyživuje je potřebnými živinami. Výsledkem je, že po nanesení masky jsou vlasy elastické a husté.

Voda Poskytuje objem vlasů, chrání proti tepelným účinkům, vyhladí, pečuje.

Závěr: Po tomto postupu vypadají vlasy zcela jinak. Zdálo se, že jsou naplněné energií a silou. Mám pocit, že když půjdete po ulici, všichni se otočí a podívají se na mé vlasy. No, nálada stoupá, protože v zrcadle vidíte takovou krásu na hlavě. Vlasy prostě nádherné!

Dívky, tato linka funguje dobře v komplexu. To znamená šampon, masku a vodní keratin. Nejprve si umyjte vlasy a poté aplikujte masku (nechávám 5 minut, docela dost) poté, co na vlasy vysušené ručníkem, aplikujte keratinovou vodu. Tato voda již má 10 funkcí - 10 v 1. A z tohoto pravítka je kumulativní efekt. S každým použitím vlasů lepší a lepší. vlasy se stávají hustými a živými, zvláště ti, kteří mají vlasy po frézování, se jim budou líbit. To je jen ráj pro vlasy)

Vlasy se zpevňují, stávají se silnějšími, růst roste. Doporučuji používat celou sérii šamponem a troškou vody s keratinem. Komplex poskytuje úžasný a rychlý efekt.

Používám Estel produkty pravidelně, na podzim rád profesionální barvivo na vlasy od této značky. Když jsem slyšel o takové novosti, rozhodl jsem se okamžitě vyzkoušet. Efekt mě nezklamal, zejména proto, že není nutné jít do salonu pro takové zotavení. Vlasy se staly mnohem lesklé, zdá se, že barva byla obnovena a extra fluffiness zmizel.

Výhody:

Nevýhody:

Není to příliš dlouho

Po mnoha procedurách s vlasy ztratili svou prezentaci. Mám je dlouhý, pod lopatkami a je to šíleně žalostné, aby je vystřihlo, zvětšil jsem je tak dlouho. Začal jsem výlet do odborníků a salonů, kteří hledali zázrak. Nejprve jsem se pokusil o domácí masky, ale netrvalo dlouho na mě, a ne všechny jim pomohly. Pak jsem si koupil v rozmaru profesionální kosmetiky na vlasy. Nějak taky nebylo ohromeno. Po nich byly vlasy měkké, ale problém nezmizel, bylo jen povrchní řešení. V salónech jsem se snažil stínění, SPA na vlasy, účinek byl dost, až do první lázně. Kadeřnice mi doporučila provést proceduru "thermokeratin", říkala, že to byl nový, krásný postup. Souhlasil jsem! Nejprve jsem si umyla hlavu profesionálním šamponem, pak si nasadila masku, pak rozstřikovala sprejem, vysušila a narovnala. Dostal jsem 600 rubles pro proceduru. No, okamžitě měl šikovný efekt! Vlasy měkké, jiskřivé a potěšily oči! Myslel jsem, že jsem našel spásu, ale účinek zmizel po koupání, ale moje vlasy už byly lepší a to mě udělalo radost. Rozhodla jsem se, že to budu dělat doma a koupím si řadu produktů. Dal jsem jim asi 1100. Doma jsem udělal postup o týden později, nic se nestalo. Opět se trochu změkčily vlasy, ale nebyl tam žádný účinek WOW. Buď dělám něco špatně, nebo špatný make-up. Pravděpodobně musela ještě snížit vlasy. Je škoda, že se zázrak nestalo

Dobrý den!

Tato série od Estel opravdu chválí můj kadeřník a nabídl mu to. Náklady na jeden postup byly asi 500-700 rublů. Ale když jsem šel na internet, rozhodl jsem se objednat tuto sadu pro sebe a to mě stálo jen 1100 (objednal jsem si na internetových stránkách

). Používal jsem to takto: umyl jsem hlavu, zabalil jsem si vlasy do ručníku po dobu 5 minut, aby se přebytečná vlhkost absorbovala, pak nanesla masku po celou délku, s výjimkou kořenů, zabalila ji s potravinovou fólií a šla tak půl hodiny, hodinu, kolik. Pak se umyla, vytlačila keratinovou vodu na vlasy a nasadila ji fénem. Souprava již dávno skončila a je zde můj názor: šampon je naprosto normální, ale s velmi ostrým zápachem. Byl mi nepříjemný. Na tento šampon jsem si nevšiml nic zvláštního. A snažil jsem se použít další šampon, výsledek se nezměnil. Po nanesení masky a keratinové vody bylo stylování usnadněno, vlasy se změkčily na dotek, ale večer už byly tlusté a další ráno to bylo obecně špinavé. Neviděl jsem žádný efekt WOW. Konvenční prostředky. Stejně jako vaše oblíbené vlasové kondicionéry a spreje, proto nedoporučuji utrácet peníze na tuto sérii. Nebudu si už kupovat.

Ahoj holky. Řeknu vám dnes o restaurování keratinových vlasů. Často jsem barvil vlasy a chtěl, aby se okamžitě nepodařilo, a tak neustále zkouším různé masky a šampony. Sada tří nástrojů: keratinová maska, aktivátor a keratinová voda. Měli byste také koupit keratinový šampon, jak doporučuje instrukce.

1. Důkladně omyjte vlasy šamponem.

2. Použijte keratinovou masku, počkejte několik minut.

3. Bez vyprání masky aplikujte aktivátor, rozdělte ho přes vlasy a počkejte několik minut.

4. Vyčistěte vše, utřete hlavu a nasypte keratinovou vodu.

5. Suché a stylové vlasy.

Neuvěřitelný efekt, který jsem nenašel. Ano, výrobky nejsou špatné, vůně je příjemná, šampon je ekonomicky spotřebován, ale po použití běžného šamponu a balzám mám stejný výsledek. Podle mého názoru cena neodůvodňuje výsledek. Už žádné nákupy.

Pozitivní recenze

Ahoj Estel restaurování keratin je jen spása a dramatická změna vlasů k lepšímu jsem ji získal po aplikaci v salonu. Používám denní šampon, je průhledný a pěny dobře, což znamená, že je velmi ekonomický. Aplikuji vodu na mokré a suché vlasy, protože je to zázračný produkt s mnoha funkcemi, které skutečně ospravedlňují celý jeho popis. Výsledkem jsou husté, lesklé vlasy, hluboké zvlhčování a ne skutečný objem!

Mám tmavé kudrlinky od přírody, takže abych dosáhl lehčího stínu, musím nejprve vymizet a pak namalovat kudrlinky v pravém tónu. Něco dobrého, s výjimkou barvy, takové barvení nese. Uvnitř doporučili používat Estelle keratinem. Zkoušel jsem to a byl jsem spokojený. Poté jsme získali hustotu, posílení a měkké vlasy a měkkost. Teď je to moje oblíbená maska.

Výhody: obohacuje vlasy živinami.

Nevýhody: nebyly nalezeny.

Každá holka chce mít nádherné vlasy. Ale jak to dosáhnout?

Mám přirozeně běžné vlasy, dokonce trochu oslabené. Procedury v salonu nepomohly moje vlasy, aby získaly luxusní vzhled.

Nedávno jsem šel do salonu Estel a prodejní asistent mi radil, abych doplnil tuto značku pro obnovu krásy a zdraví vlasů. Prodávající mi řekl, že základem těchto prostředků je keratin.

Keratin je hlavním prvkem vlasů, nezbytným pro zdravé, silné a krásné vlasy. Produkty, které obsahují keratin, pomáhají obnovit rovnováhu ve struktuře vlasů.

Šampon z této sady dokonale čistí vlasy a je hedvábný, maska ​​obohacuje užitečnými látkami a voda pečlivě chrání vlasy.

Teď budu vždy používat tento kit, protože díky němu se mi zdá

Výhody:

Vlasový lesk, snadnější hřeben a spánek se zastaví

Nevýhody:

Cena, účinek je krátkodobý

Slyšel jsem, jak je Estel Keratin chválen za obnovu vlasů, a abych v salonu nevynaložil peníze na tento postup, rozhodl jsem se koupit sadu a udělat vše sám, zejména proto, že jsem neviděl nic technicky komplikovaného.
Já sám mám blonďaté, světlé blond vlasy, zelené oči, obecně, všechno, co by mělo (jen si legraci). Nemohu se pochlubit speciální tloušťkou, vlasy jsou tenké a přirozeně rozmazané různými "barvivy" a "osvětlením", takže pro mě Estel Keratin vlasová restaurování byla jen spása a naděje na její kouzelný účinek.
Souprava tedy obsahuje: termoaktivátor, masku, keratinovou vodu (někdy ji používám, aniž bych potřeboval čas na dokončení procedury), jsem v této soupravě nepoužil šampon, ale rozhodl jsem se ji koupit.
Jak jsem si koupil další den, začal jsem dělat nic složitého: umyt si vlasy v teplé vodě, aplikovat masku po promytí, neumývat masku, rozdělovat termoaktivátor s hřebenem (když je aplikován, účinek topení je cítit), i když jsem musel vlasy vlasy hodně ztrácí "vlasy", no ano, zábavné potrubí, které odpočívají v klidu.
Vysušil jsem vlasy obvyklým způsobem, vysypal jsem bez sušičky na vlasy, vyčesal jsem je a stříkal keratinovou vodou. Bylo to trochu snadnější hřeben, nemůžete tu hádat.
Po zákroku byl lesk (skoro jsem se slepý, žertoval), ale účinek je krátkodobý a postup nemá kumulativní účinek, alespoň mi vlasy necítili.
Procento masky a aktivátoru je nerovnoměrné, maska ​​bude trvat déle. Výsledkem je a to je důležité.
Buďte krásní!

Výhody:

Funguje, vlasy jsou super

Nevýhody:

Po poslechu přítelkyně, kteří se pokusili o tento postup v salonech, jsem se rozhodl zkusit. Protože nemám čas chodit do salonů, koupil jsem celý soubor. Pokud jde o cenu, je to velmi výhodné, celý soubor stojí jako pár procedur v salonu, myslím, že to bude stačit osm nebo desetkrát. V budoucnosti, pokud něco skončí, můžete si koupit jeden po druhém, velmi pohodlné. Samotná sada je dodávána v balíčku, který je perfektní, pokud si ji vezmete jako dárek. Sada obsahuje masku, aktivátor a keratinovou vodu, instrukce jsou velmi jasné a přístupné. Samotný proces nebude popisovat, ale efekt je úžasný. Ze všech postupů a výrobků pro péči o poslední pár let je výrobek nejvyšší kvality opravdový. Vlasy jsou úžasné, měkké, lesklé jako v dětství. Obnoví se sto procent, neočekával takový výsledek. Hladký a poslušný, bez plynulosti. Revitalizace po celé délce, špičky i bez vad. Postup má kumulativní účinek, mohu o tom později mluvit. V tuto chvíli to je moje dojem po první aplikaci. Jsem velmi potěšen, velmi, velmi.

Výhody:

Silné a zdravé vlasy

Nevýhody:

Koupil jsem všechny série pro obnovu vlasů, opravdu se mi to líbilo, vlasy se staly lesklé, hladké, hedvábné, poslušné a vlasy se přestaly dělat. Ujistěte se, že postup opakujete.

Takže moje vlasy jsou dlouhé, zbarveny, jednou za 3-4 týdny jsou namalovány v blond a existují i ​​nezávislé experimenty. Potřebujete pokračovat nebo jste už pochopili, že jejich stav je depresivní?

Tuto sadu jsem dostal jako dárek pro NG 2016, v době psaní recenze (téměř květen) mám asi polovinu setu, možná ještě něco víc. Přestože kadeřník (který daroval) skočil, co mělo být již skončeno, ale teď mám tolik peněz, že nemůžu použít jen jedno!

Začnu s tím, že jsem neřezal vlasy za půl roku, můj přehled, než jsem tady zachránil

Před použitím soupravy Estel Termo Keratin jsem trochu odřízl úplně zředěné poslední 2 cm, což je pro mě dobře, protože po obvyklém účesu jsem ztratil 7-10 cm každé 2-3 měsíce, což vyrostlo pouze v příští kampani a Ztratil jsem je znovu. (

Obecně jsem do nového roku přišel s suchými, porézními, křehkými vlasy, které strašně postrádaly vlhkost.

Za prvé, výše finančních prostředků v sadě je velmi slušná! Neměl jsem šampon v sadě, 300 ml masku, 200 ml termoaktivátoru a 100 ml "keratinové vody", všechny prostředky lze koupit navíc, což je určitý plus! Všechno je zabaleno do krásné krabice, je zde podrobná instrukce, je to velmi jednoduché! Je třeba umýt vlasy šamponem, nejlépe bez síranu, pak vymačkat vlasy, vycpat ručníkem a aplikovat masku na délku vlasů. Po 3-5 minutách použijeme termální aktivátor, kapkujeme na každý jednotlivý malý pramen, rozdělíme co nejvíce podél délky vlasů, nástroj se okamžitě zahřeje, když se dostane do styku s maskou, ale vlasy se rychle ochlazují během jedné minuty. Čekáme ještě pár minut, umyjeme. Pak opět my zabalíme vlasy ručníkem a stříkající keratinovou vodou. Obecně platí, že podle nápisů na lahví je voda, která má maximální počet akcí:

Hydratace, keratinizace, zhutnění, fixace barev, objem, vyhlazování, tepelná ochrana, antistatická, těsnění špiček, ochrana proti UV záření

Napíše se na termoaktivátoru:

Zvláštní složení zlepšuje pronikání keratinu do struktury vlasů. Poskytuje zrychlení procesu keratinizace vlasů. Obohacuje se aminokyselinami. Pomáhá fixovat keratin ve struktuře vlasů.

Prochází hluboko do vlasových vláken a poskytuje intenzivní regeneraci zevnitř. Výsledkem je obnovení intercelulárních vazeb ve struktuře vlasů, vlasy jsou nasyceny keratinem a vyhlazeny.

V zásadě mohu potvrdit téměř vše, co výrobce slibuje, s výjimkou pravděpodobně objemu! Je to samozřejmě ztraceno (ačkoli nikdy nemám objemný styl, protože bez objemu mám dostatek kvůli tomu, že moje vlasy jsou porézní), asi stojí za to udělat správný styling!

Také jsem si všiml, že nemám dostatek těchto výrobků ani po dobu jednoho týdne (snažím se co nejrychleji umýt vlasy, abych eliminoval každodenní horký styl, používám suché šampony, povím jim o nich dodatečně). Možná stojí za to používat keratinovou vodu častěji, každý den, taková myšlenka na mě ještě nenastala, zkusím o tom psát. Ale v tuto chvíli trvá účinek několik dní, pak špičky vysuší, se zamotá, což je důvod, proč podle mého názoru nemá smysl chodit do salonu, musíte to udělat doma! Celý postup trvá asi 10-15 minut, což vůbec není těžké!

Před zahájením procedury a bezprostředně po sobě udělám oddělené fotky vlasů, abyste mohli výsledek vyhodnotit!

Za prvé, jsem majitel světle hnědých a tenkých vlasů z přírody. A já jsem milovník vlasových vlasových výrobků, kteří najednou experimentovali s různými domácími maskami, oleji, nepoživatelnými látkami a dalšími věcmi. Nepochybně si myslím, že přírodní péče je mnohem lepší než nákup. Ale s příchodem mé dcery čas na "samostatnou práci" vůbec neostal se mnou, pak jsem si dal další cíl, jmenovitě, jak rychle a efektivně pečovat o mé vlasy. Také chápu, že není možné úplně obnovit problémy s vlasy v jednom mytí.

Koupil jsem tento set, protože jsem chtěl alespoň jednou vyzkoušet péči o salon. Nečekal jsem účinek "wow", ale jsem potěšen!

Cena za sadu 1600, pro mnohé se bude zdát trochu drahá, zvláště po rouchu ropu pro 60 rublů))))).

Podstata péče je následující: nejprve si umyji hlavu šamponem (přidat mátový esenciální olej), trochu uschne do stavu jen mokrých vlasů (ručník utěrám ručníkem tak, aby nedošlo k přebytečné vodě), aplikujte masku na 10-15 minut, umyjte a poté dáme keratinovou vodu. Snažím se přirozeně vysušit.

A teď trochu tajemství: dělám to na mokré vlasy, vezměte si malou hráškovou masku nebo balzám, přednostně lehkou strukturou (před zakoupením setu, byla další maska) v ruce a protřete ji na vlasy, od středu délky až po špičky. Maska okamžitě obaluje a utěsňuje všechny vlasy tak, jakoby vypadala, vypadala ještě zdravěji a dobře upravená a navíc tato metoda velmi dobře chrání vlasy před vnějšími negativními vlivy a stále funguje jako tepelná ochrana! (Ušetříte, že?). Samozřejmě nebudete mít po tomto postupu ohromující styling trochu těžké vlasy, ale pod ochranou.

Po dokončení expresních postupů a při suchu vlasů pozoruji následující obrázek: měkkost, hladkost, zdravý lesk a pevnost vlasů.

Napsala jsem recenze o tom, že jsem si předtím koupil své ne-mytím

Zotavení 5 a

Trvá maximálně 30 minut, než odjíždíte, když jsem ve sprše, rychle a efektivně!

Koupit více. Ano, koupím to, i když chci zkusit další Estel procedury!

Doporučuji si koupit těm děvčátkům, které se nechtějí obtěžovat domácími maskami nebo prostě nemají čas na to, ale přesto se jim to bude líbit.

Vodní keratin pro vlasy / KERATIN 100 ml

Značka: ESTEL PROFESSIONAL (Rusko)

Řada: ESTEL KERATIN - domácí péče
Položka Popis:

Keratinová voda pro vlasy ESTEL KERATIN - toto je konečné "utěsnění" vlasů po aplikaci masky. Domácí péče prodlužuje účinek dosažený během procedury ESTEL THERMOKERATIN. Jak používat: použijte masku ESTEL KERATIN. Ideální pro použití před pokládkou.

Keratinová voda pro vlasy ESTEL KERATIN - toto je konečné "utěsnění" vlasů po aplikaci masky. Domácí péče prodlužuje účinek dosažený během procedury ESTEL THERMOKERATIN.

Jak používat: použijte masku ESTEL KERATIN. Ideální pro použití před pokládkou.

Recenze keratinové vody Estel Keratin

Péče o kosmetiku - Estel Keratin Keratin vodní recenze

Recenze

Mám přirozeně husté, vlnité, suché, silně husté vlasy.

Šel jsem do profesionální prodejny vlasů a požádal jsem o něco, aby se naštval.

Byl jsem nabídnut keratinovou vodu pro vlasy ESTEL KERATIN.

Ochotně jsem koupil, protože Opravdu se mi líbí rovnání keratinu, ale...

v Rusku není horší

Měl jsem pro tento výrobek velmi specifické požadavky - antistatický účinek a přinejmenším nepatrné vyrovnání. Rozhodl jsem se vzít vzorek.

Balení je pohodlné, můžete dokonce říct stylové, s dobrým postřikem. Keratin je téměř jako součást...

Tato voda je novinka, koupil jsem ji v září v Rivu Gaucher za cenu asi 300 rublů. Názory, kdy to nebylo, abych tak řekl, byl "průkopníkem".

A používám tento sprej po dobu 3 měsíců. První měsíc každý den, ale protože...

Ahoj všem milovníkům osobní péče.

Před novým rokem a chci, aby mé vlasy vypadaly nejen dobré, ale dokonale.

Kromě toho, v zimě, jsou vlasy tlačeny, elektrifikovány a suché.

V mé předchozí revizi jsem plně popsal Salonnaya...

Za prvé, nejsem fanoušek tenkých práškových vlasů, zvláště pokud nemají výraznou fixační kvalitu. Všechny druhy krémů, oleje jsou pro mě, ale rozprašovače se zpravidla nikdy moc nepomáhají.

Proto stojí za to říkat, že pro sebe bych si to sám nezískal bez povolení?...

eliminuje elektrifikaci vlasů, dodává lesk, vyhladí vlasy

žádný objem, žádné zhutnění

Keratinová voda... Zní to dokonce i neobvyklé! Co je to voda, která obsahuje jeden z nejtrvanlivějších bílkovin? Je zajímavé Takže to bylo pro mě zajímavé, a proto jsem získal

- drahý, malý objem, žádný objem, žádné zhutnění, žádný účinek

Celkově jsem testoval 4 produkty na vlasy od firmy Estelle, takže nejsem odborník na tuto značku. Všechny nákupy byly provedeny na radu a nadšení kamarádů, kteří říkali, že tyto produkty jsou Estelle nejlepším a jsou si jisti...

Je nemožné projít tak zajímavou věcí jako kyrotinovaya voda. Tak jsem narazil na atraktivní jméno a získal jsem v této zpěvačce Singer. Nyní si ani nepamatuji o 350 p. Není levné u některých vlasů.

Výrobce slibuje, že sprej bude vložit, kondenzovat, přidávat...

Kelp vlasy restaurování estel recenze

Termokeratin "Estel": recenze postupu

Někdy jsou vlasy tak špatně poškozené a oslabené, že vypadají spíš jako svazek slámy. V takových okamžicích se zdá, že jim nic nemůže pomoci. Spravedlivý sex s dlouhými vlasy, stejně jako ti, kteří často obarvují prameny a dělají dlouhodobý styl, často čelí takovým problémům. Ale vždy existuje cesta, takže bezvládné vlasy mohou být vráceny novým léčebným postupem - Estelle Thermokeratin. Názory na ni jsou většinou nadšené, protože výsledek je prostě úžasný.

Proč je keratin dobře pro vlasy?

Keratin je přirozený protein, který se podílí na tvorbě vlasů, kůže a nehtů. Je to těžké a měkké. 80% lidských vlasů - to je keratin, je zničen negativním dopadem na kadeře, který má časté barvy barvení obsahující agresivní složky, chemické permutiny, sluneční paprsky, teplo a další faktory. Doplňování zásob keratinu je pro vlasy velmi užitečné, protože je pro ně hlavní stavební materiál.

Co je termokeratin

Termokeratin "Estelle" je velmi účinný profesionální postup pro obnovu a narovnání poškozených a nesourodých vlasů. Bude schopna obnovit zdraví a sílu na kadeře, které jsou poškozeny díky barvení, negativním vlivům na životní prostředí, chemickým permům, změnám barvy, častému stylování s vysoušečem vlasů a žehlení a dalším škodlivým faktorům. Suché, matné a křehké prameny se stávají živými, zdravými a lesklými po proceduře Estelle Thermokeratin. Hodnocení dívčích, kteří se o to pokusili, potvrzují účinnost této metody. Výsledek poté, co je okamžitě patrný - je to uklidňující, obnovené vlasy, hedvábné a měkké. Po ukončení procedury se doporučuje pravidelně používat celou sadu "Estelle Thermokeratin for hair". Takto dosažený výsledek obnovy bude trvale zachován.

Co je obsaženo v sadě "Thermokeratin" Estel "

Komplexní péče pomocí tří různých způsobů, jak ovlivnit kadeře, pomůže zachovat efekt po keratinizační proceduře:

 • Maska na vlasy obsahující opravný komplex keratiny pomůže aktivovat regeneraci vlasů zevnitř, na úrovni buněk.
 • Druhým činidlem v soupravě je termoaktivátor, který stimuluje tvorbu tepla potřebné pro keratinizační proces. Pomáhá keratinu vyplňovat strukturu vlasů, vyhlazovat váhu a obnovovat proces výživy vlasů, stejně jako spojovat dělené konce.
 • Keratinová voda pro vlasy opravuje účinek celého postupu, zvlhčuje kudrlinky, dodává jim sílu a hustotu, fixuje barvu vlasů po barvení, utěsňuje konce, dodává objem a chrání před negativními vnějšími vlivy.

Nikdo nelitoval, že koupil soupravu Estelle (Thermokeratin). Zpětná vazba od vděčných zákazníků potvrzuje vynikající výsledek používání a zdokonalení pramenů. Obzvláště efektivní je série pro ty, kteří mají barevné prameny nebo po perm, rozdělené konce, matné a nehybné kadeře, porézní a nesourodé vlasy.

Výhody keratinizačních vlasů

Keratizace je lékařský postup, který pomůže obnovit i ty nejvíce beznadějné prameny. Budou poslušná, odolnější, odolnější a hladší. Vizuálně se zdá, že hlava vlasů po takovém obnovení je silnější. Všechny dělené konce jsou utěsněny, poškození na povrchu vlasů je vyplněno a účinek trvá přibližně tři měsíce. Neposlušné kudrnaté vlasy se při špatném počasí zastaví, protože budou mít ochrannou vrstvu keratinu, která jako neviditelná fólie ochrání kudrlinku před tepelnou, chemickou a UV záření. Termokeratin "Estelle", jehož recenze jsou většinou chvályhodné, pomůže udržet kudrlinky zdravé, zvlhčuje, činí je lesklé a fixují barvu po barvení po dobu 2-4 měsíců.

Nevýhody

Každý kosmetický postup má své nevýhody. Estelle Thermokeratin nebyla výjimkou. Z přehledu vyplývá, že:

 1. Po postupu se kudrlinky začaly znečišťovat. To je způsobeno tím, že se vlasy zesílily a keratin, s nímž jsou pokryty, sbírá prach na sobě a podkožní tuk rychle saturuje.
 2. Zvýšená ztráta vlasů je také zaznamenána. Tento jev se vysvětluje skutečností, že vlasy pokryté keratinem se stávají těžkými a pro žárovku je obtížné ho udržet.
 3. Karcinogenní formaldehyd, který je součástí všech keratinizačních činidel, který pomáhá dosáhnout účinku naprosto rovných a hladkých vlasů, je velmi škodlivou látkou.
 4. Keratinizace může způsobit alergie, stejně jako jakýkoli kosmetický postup. Proto je nutné pečlivě prozkoumat složení prostředků pro tento postup.

Jak keratinizace probíhá v kabině

Vzhledem k tomu, že tento postup má mnoho vedlejších účinků, měli byste si důkladně promyslet, než se pokusíte o Estelle Thermokeratin. Hodnocení způsobu, bez ohledu na to, jak chutné, nemůže zaručit bezpečnost.

Profesionální procedura v salonu trvá asi dvě hodiny. Skládá se z následujících kroků:

 • Za prvé, vlasy jsou důkladně omyty speciálním šamponem pro hluboké čištění. Odstraňuje veškeré nečistoty z hlavy vlasů: špína, prach, zbytky stylingu.
 • Druhým stupněm bude aplikace keratinové kompozice. Jsou odlišné, takže stylista ji předem koordinuje s klientem vzhledem k typu a struktuře vlasů. Prostředky jsou rozděleny pečlivě a rovnoměrně podél celé délky, jeden a půl centimetrů od kořenů.
 • Třetí etapou procedury je sušení vlasů se sušičem vlasů. Kromě toho je každé vlákno po vysušení ošetřeno vyhřívaným železem pro rovnání - to je velmi důležitý krok, je nutné kombinovat keratin s molekulami vlasů.

Je velmi důležité si uvědomit, že po keratinizaci vlasů není možné vlasy vypláchnout po dobu tří dnů, navíc není možné měnit dělení během působení keratinu (asi dva měsíce), aby si vlasy udržely svůj tvar. Použití pro péči by mělo být pouze speciální šampon a balzám. Důležité je také udržovat kadeře z deště a sněhu - vysoká vlhkost je pro keratin velmi škodlivá.

Postup doma

Nejprve musíte zakoupit sadu pro proceduru "Estel" Thermokeratin ". Recenze potvrzují jeho účinnost, takže je ideální pro domácí použití. Je důležité dodržovat pokyny, které přicházejí se souborem finančních prostředků.

 • Umyjte si vlasy hlubokým čisticím šamponem.
 • Hřebenové kadeře s plochým hřebenem.
 • Aplikujte keratin.
 • Aplikujte termoaktivátor.
 • Po 15 minutách vypláchněte.
 • Chraňte vlasy keratinovou vodou.
 • Blow suché.

Tento postup je kumulativní a musí být opakován za 1-2 týdny a také nezapomeňte použít celou řadu produktů Estel, které pomohou dlouho vyřešit výsledek.

Recenze

Tento postup způsobil nejen pozitivní zpětnou vazbu a radost z poctivého sexu, který se pokusil obnovit keratin. Faktem je, že jako každý jiný postup je termokeratin vhodný pro někoho, ale ne pro někoho. Někteří popírají skutečnost, že výsledek nepřichází okamžitě, ale po několika aplikacích. Termokeratin nemá žádné přísné kontraindikace, ale neměli bychom zapomínat, že těhotné ženy, kojící ženy a osoby s individuální nesnášenlivostí by se neměly pokusit sami o sebe.

3 měsíce použití. Nešetřete peníze na zdraví a krásu vašich vlasů, protože vlasy mohou hodně pochopit o osobě!

Před 4 měsíci se dozvěděla o obnově keratinových vlasů, ale o měsíc později se rozhodla o sobě sama vyzkoušet.

Samozřejmě za peníze, to není levné potěšení, ale stojí to za to! Navíc můžete vždy najít mistra, který nemá peníze! Například doma!

Vzhledem k tomu, že vlasy jsou stále znehodnocovány použitím barev, vysoušečů vlasů, žehliček, kudrlin, větru, horké vody a tak dále. A pro vlasy není síla.

Celý život jsem pochopil, že všechno je levné, populární a tak dále. finanční prostředky neprospějí. Peníze na vítr a zklamání na konci! (

Neutrál a rozhodl se zkusit tento zázrak. I. Je to opravdu zázrak. Vlasy se objevily po první aplikaci! Staly se hladké, lesklé, perfektně česané a prostě potěšily oči! Efekt nevyplachl, ne po umytí vlasů, ne za týden nebo měsíc!

Po umytí vlasů jsem přestala používat balzámy a masky. Vypadali úžasně.

O měsíc později jsem uzdravil a já budu pokračovat ve stejném duchu!

Všechny dívky a ženy, doporučuji to takoooo zotavení!

Koneckonců, vzhled hraje velkou roli a vlasy mohou říkat hodně o osobě.

Jsem šťastná jako vždy!)

Vlas mi děkuji! a peněženku

Estel mě zasáhl!

Obvykle nevěřím zázračnému léčení.. ale tady jsem četl mnoho dobrých recenzí, rozhodl jsem se. A teď nekoupím druhý balíček.

Tvrdí se, že podstatou je keratinová akce, která je populární a slibná.

Abych byl upřímný, nezáleželo na tom, co to bylo, když jsem viděl výsledek, a on je okamžitě viditelný!

Všechny tipy jsou zapečetěné (a byly spáleny curlingem a bleskem), vlasy plynoucí, neobvykle hedvábné, začaly se kroutit do čistých rovných pramenů, a ne pudlové kudrlinky, které vylévají všemi směry! Více vlasů netoleruje tolik a vypadají tak krásně! Stejně jako nový život byl nalit do nich!

Obecně platí, že je to velmi levná alternativa k chodu do salonu a je to opravdu efektivní!

Účinek, mimochodem, vydrží poměrně dlouho, uplynulo 2 měsíce od doby, kdy jsem ji použil, a moje vlasy jsou také krásné)

Očekává se více. 12/23/16 recenze trochu přidáno

Koupil jsem tento set za 1530 rublů. Ze zákroku jsem chtěl trochu přiléhavých tipů, aby se vyrovnala a více lesku. Souprava obsahuje šampon (250 ml), masku (250 ml) a sprej (100 ml). Maska je jen nádherná vůně. Poprvé jsem udělal tento postup jednoduchý: my jsem si umyl vlasy šamponem, nasypal balzám po dobu 15 minut a pak jsem rozstřikoval. Výsledek mě vůbec nezapůsobil. Její vlasy byly strašně elektrifikované a večer visely jako polštářky. Obecně platí, že všechny postupy tohoto druhu jsou založeny na skutečnosti, že keratin by měl být ve vlasech vtlačen. Pak jsem se rozhodl udělat to pod vlivem vysokých teplot. Omyla si vlasy, oblékla si masku, česala vlasy hřebenem s častými zuby, zabalila si vlasy do ručníku a vlasy trochu vysušila. Po 20 minutách významné masky, sprej a sušené vlasy. Výsledek byl lepší než po prvním použití: vlasy tekoucí, měkké, lesklé, ale také elektrifikované a měly takové světlo, že se vynořily ve všech směrech.

Obecně platí, že výsledek není špatný, vlasy jsou měkké a lesklé, ale získal jsem stejný účinek z mého oblíbeného šamponu na 110 rublů (a z toho nebyl žádný vedlejší účinek ve formě vyčnívajících vlasů). Možná jsem udělal něco špatně, a možná jen "ne moje", tak doporučuji

---------------------------------------------------------------A teď opravu / doplněk: po pár měsících jsem se rozhodl, že stále ještě nic neberu a že jsem od něj hodně očekával, že je to můj problém, a ne soubor. Pokud tedy neporovnáváte s ostatními, nezapomeňte na cenu a nečekejte na obnovu (dobře, jaký šampon s maskou to dá?), Výsledek je velmi dobrý. Vlasy jsou husté, nadýchané, objemné. Rozhodl jsem se změnit hodnocení na 5.

KERATINOVÉ LÉČEBY, Thermokeratin nebo obnovení vlasů! Nezaměňujte s narovnáváním! Proč je tento postup? Jak to dělají a jaký je výsledek :) PHOTO

Dobrý den všem!

Keratinová regenerace není vyrovnávání vlasů, ale léčba jejich keratinovou kompozicí. A také se nazývá TERMOKERATIN.

Klasický keratinizační postup vlasy zahrnují aplikaci na vlasy speciální složení založené na přírodním keratinu, které proniká dovnitř a zůstává částečně na povrchu a vytváří tenký ochranný film.

Za účelem aktivace kompozice a zlepšení účinku jejího použití jsou prameny ošetřeny horkým železem - teplota zlepšuje strávitelnost keratinu.

Dokonce ani nápravné opatření neudělá bez potenciálně nebezpečných tepelných účinků.

Byl mi okamžitě řečeno, že bych neviděl viditelný účinek, ale několikrát jsem udělal takové léčebné postupy, vlasy budou lepší.

Doporučuje se, aby se takový postup uskutečnil zde:

 • hlava vlasů je výrazně poškozena konstantním tepelným účinkem;
 • pro vyrovnání chloupků;
 • pro vlasy, které byly barvené, a ztratily svou sílu a lesk;
 • hroty se rozštěpily a vlasy se staly křehké a nudné.

Je lepší provést ošetření keratinem po barvení vlasů, protože:

Výsledkem tohoto postupu jsou vlasy příjemné na dotek a získávají zdravý lesk a zářivost. Událost vám také umožňuje "opravit barvu", to znamená, že je nasycenější a výraznější.

Procedura spočívá v: mytí vlasových speciálů. šampon Aplikace kompozice pro ošetření vlasů, sušení. Požádala jsem o další leštění vlasů.

Takže vlasy PŘED:

Sušené obvyklým způsobem. Po Ombre :(, kterou jsem maloval po dobu 6 měsíců.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodl pro tento postup. Opět, hormonální narušení, díky kterému hustá hmota zdravých vlasů (což bylo v létě foto viz ZDE ), změnil se na IT ↓

FOTO IMMEDIATELY PO:

Na dotyk se vlasy trochu zesílily. Může se to ale zdát. Hladkost přichází na úkor LEŠTĚNÍ → Můj přezkum s fotografiemi.

A rozdělené konce se změnily ↓

Za den:

Za týden:

Po 1,5 měsíci:

Během této doby jsem nenalezl žádné přímé změny:

♦ hřeben jako obvykle

***ale rozdělené konce se neobjevily. Přinejmenším v očích nepřecházejte. Proto považuji léčbu za pomoc!****

Vlasy reagovaly normálně. Sekce se nezvýšila. Minimální křehkost! Ztráta je, ale je to avitaminóza.

10 dnů po zvýraznění:

Podle mého názoru se vlasy nestaly horší, myslím, že je to kvůli keratinu!

Zde jsou vlasy bez stylingu a narovnání. Silikonová péče. Profesionální nástroje.

za 1,5 měsíce + zvýraznění

Bližší k teplým dnům znovu projdu ošetřením, možná to udělám vyrovnáním, abych se nemusel starat o vlasy v létě.

Náklady na léčbu byly kolem 400 rublů. docela rozpočtu

Kumulativní efekt bude mít za následek. Dívky, doporučuji tento jednoduchý postup všem! Nevím, komu může ublížit? Vlasy se nezhoršily, nevypadaly a nezlomily se. a pak napište passion-face :)

Zkuste to.

keratin

Kadeřnice sama byla v dílně od Estelle, kde mě také udělaly keratinové restaurování, tam byla také laminace a skríning. Laminování je možné pouze v salonu se sušicí taškou, stínění je více pro přirozené vlasy, stejně jako film. Moje vlasy jsou velmi poškozené, takže černá se objevila v blond a pak v blond, jak je tomu nyní, jen s mus, sérem, vypadali méně. A pak mi to zázrakem položili a maska, samotný keratin a sprej přicházejí. Nejdříve jsme si umyli hlavu, pak jsme masku na 3 minuty, pak keratin na 3 minuty, vypral je, stříkal je, sušil je a já jsem byl divoce nadšený. Nikdy bych si nemyslela, že by mohly být obnoveny mé vlasy. Staly se lesklé, hedvábné, stejně jako reklama.

Některé na měsíc stačí, má kumulativní efekt.

Myslím, že si koupím úplný systém. Předtím byly využívány konstanty potěšení. Bez prostředků jsem měl vlasy tak lesklé a živé. Jsem jen v šoku, co by mohlo být.

Maska obsahuje keratin, který je aktivován keratinovým sérem, sprej obsahuje různé složky, které v konečné fázi provádějí asi 10 funkcí. Objemy jsou velmi velké, dostatečně dlouhé.

Restaurování vlasů termokeratin. Neviděl jsem slibovaný účinek. Další trik kadeřnictví za účelem zisku. Fotografie před a po

V jednom z městských salonů bylo doporučeno provést nový postup pro obnovu vlasů s termokeratinem. Cena je 1000 r za délku těsně pod rameny. V zásadě levné a souhlasím. Předtím jsem udělala vlasy leštění, můžete přečíst recenzi o této službě zde.

Obnova termokeratiny probíhala v následujících bodech:

 • šampon šampon
 • zdobené mokré vlasy s dřevěným hřebenem
 • Vedle každé složky způsobené přípravkem Estel, jak jsem chápala, to byl keratin
 • Pak znovu, nějaký druh oteplovací směsi. Podle něj musel spárovat keratin přímo uvnitř vlasů
 • Všechno to nechalo po dobu 15 minut, pak se umylo
 • A nakonec z Estelle posypali kapalným keratinovým postřikem
 • Bubení suchými vlasy

Celkově tento celkový postup trval nejvýše 30 minut. Během toho nebyly žádné nepříjemné pachy a pocity. Poté mi můj pán přinesl zrcadlo, takže jsem obdivoval výsledek), ale neviděl jsem žádný zázračný efekt, o kterém jsem mu řekl. Na kterou jsem obdržel odpověď, že tento postup je kumulativní a měl by být proveden za 1-2 týdny a tolikrát, kolik je to možné. Něco, co tyto sliby jsou spíš jako podvod! Pro tento druh peněz si můžete koupit dobrou profesionální kosmetiku a učinit takovou obnovu vlasů sami doma)

Pro sebe jsem se rozhodl, že už nebudu dělat termokeratinu. Dále chci vyzkoušet stínění vlasů. Počkejte na další recenzi o tom.

PŘED PO Blízkosti

Stínění vlasů je velmi dobrý postup. Kdo má zájem číst.

Skvělý šampon s laminačním účinkem

Fotky uvnitř řeknou všechno pro mě :-)

Ahoj všichni!

Dnes se chci s vámi podělit o reakci na takový postup, jako je horký keratin.

Udělal jsem to v salonu, ale jak vidíte, můžete si koupit tuto sadu a vrátit vlasy doma.

V každodenním životě je věc vlasů vystavena stálým účinkům: termální (ze sušičů vlasů, žehlení, curling), mechanické (česání, perm), vnější (mráz nebo jasné slunce). V důsledku těchto účinků, stejně jako kvůli stresu nebo nezdravé výživě, ztrácí vlasy přirozený keratin, stává se křehkým, nudným a bez života. A pouze její doplnění může vrátit vlasům přirozenou elasticitu, lesk a měkkost.

Takže v našem případě jsme obnovili vlasy keratinem od společnosti Estel.

1. Nejdříve mistr umyl vlasy šamponem pro hluboké čištění Estel.

2. Aplikujte masku Estel Keratin na celou délku, včetně kořenů. Bez vyprání masky nastříkejte tepelný aktivátor zhora a nechte 10-15 minut.

3. Vyprázdněný, lehce vyčesaný ručníkem, keratinovou vodu po celou dobu vysypán, sušený vysoušečem vlasů a vlasy vytažen železem.

Celý postup v kabině trvá 40-50 minut.

A ve skutečnosti výsledek samotný bezprostředně po postupu:

s bleskem bez blesku Jak to vidíte, procedura poskytuje nádherný lesk vlasům, vyhladí je a dělá je neuvěřitelně hedvábný!

Po postupu:

Keratinový potah v prvních 2 dnech po aplikaci může být snadno poškozen vystavením působení vody nebo chemikálií. Proto do 48 hodin po návštěvě salonu nepouštějte vlasy, nestříkejte vlasy v chrumku nebo ocásku, vyhýbejte se návštěvě lázně a sauny.

Můžete si umýt vlasy pokryté keratinem se všemi šampony, ale odborníci doporučují používat speciální produkty, které dodatečně chrání vlasy před vystavením tvrdé vodě a ultrafialovým paprskům. Pokud budete dodržovat tato pravidla, vaše vlasy zůstane krásné, hladké a zdravé po dlouhou dobu.

Jeden postup jsem dal 500 rublů, nemyslím si, že je to drahé, ale v každém případě je mnohem výhodnější koupit tento set a dělat to doma

Jak dlouho trvá účinek?

Výrobce slibuje účinnost až 3 měsíce. Každopádně jsem si umyla hlavu, takže účinek na mé vlasy trvá asi měsíc.

Jaké jsou mínusy pro sebe, vybral jsem to?

Nedostatek objemu vlasů po proceduře. Je pochopitelné, vlasy se stávají hustšími, těžšími a "vytahují" dolů.

Ale všechny plusy překonávají tento jeden mínus. Co by mohlo být krásnější než "živé", hedvábné vlasy?))

Rozhodně doporučte postup! Zkuste to alespoň jednou v kabině

Pokud jste si přečetli tuto recenzi, pravděpodobně budete mít zájem o další:

Pro Více Informací O Suché Vlasy