logo

Je keratinová voda účinná při restaurování Estel keratinových vlasů?

Pokud často rodíte, barvíte a zkroutíte vlasy, není překvapující, že v průběhu času ztrácejí svůj bývalý vzhled, špičky se poškodí a prameny vypadají jako svazek slámy. Důvodem těchto změn je nedostatek dostatečného množství keratinu ve vlasech. Ale tento problém lze snadno vyřešit pomocí estelové keratinové keratinové vody.

Princip činnosti

Keratin je hlavní složka, která tvoří vlasy (80%). Vzhledem k častým chemickým účinkům na ně se tento prvek stává příliš malým a vlasy se stávají křehčími a oslabenými.

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte postupovat podle dvou pravidel:

 • vložit potraviny bohaté na bílkoviny (maso, ryby, mléčné výrobky atd.) do vaší stravy;
 • používejte keratínové produkty obnovy vlasů.

I při správné výživě je však bez keratinové vody nemožné, protože díky své konzistenci v kapalině je schopen proniknout hluboko do vlasů a naplnit ho chybějícími chemickými prvky.

Pozor! Estel keratinová keratinová voda kromě obnovení struktury poškozených vlasových oblastí vytváří na molekulární úrovni ochrannou vrstvu, díky níž jsou s pravidelným používáním plně obnovena a stará elasticita a lesk se vrací k nim.

Složení léčiva a vlastnosti složek

Složení keratinové vody obsahuje velké množství složek, které přispívají k obnově chemických složek vlasů.

Hlavní prvky složení:

Voda a keratin jsou dva hlavní prvky chemického složení vlasů. Aby se však mohly rychle vstřebat do molekulární struktury kudrlin, je ve složení alkohol. Přestože se většinou považuje za škůdce pro kůži a vlasy, má však i své výhody. Díky zvýšenému pochopení ochranné bariéry vlasů mohou být užitečné složky snadno absorbovány. Aminokyseliny a glycerin se používají k vytvoření efektu jemných a lesklých kadeří.

Je to důležité! Chcete-li dosáhnout nejlepšího účinku, doporučujeme používat keratinovou vodu společně s jinými produkty Estel keratin (masky, šampony atd.).

Fotografie před a po

Jak připravit vlasy a provést postup

 1. Důkladně opláchněte šamponem. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte Estel keratinový keratinový šampon.
 2. Kadeřence mírně vyschnout, že byly mírně vlhké, ale nepoužívejte vysoušeč vlasů.
 3. Pro trvanlivý výsledek použijte keratinovou masku. Aplikujte po celé délce masážním pohybem nebo štětcem, obzvláště dobře ošetřete špičky a kořeny vlasů. Nechte jej uschnout po dobu 10 minut. To pomůže vrátit kadeře starou elasticitu a pružnost.
 4. Aplikujte keratinovou vodu po celé délce pramenů. Snažte se rovnoměrně rozmístit po celém povrchu kudrlin.
 5. Prameny se nejlépe suší bez použití sušičky na vlasy nebo curlingu, protože mohou zničit ochranu keratinu a postup nebude mít pozitivní výsledek.

Trvalý účinek vlhkosti a lesku pro každého trvá individuálně. Průměrně pozorované během dne ovšem ovlivňují strukturu pramenů.

Samozřejmě, že u několika aplikací nedosáhnete úplné obnovení chemických složek, ale s pravidelným používáním během měsíce bude nepochybně dosaženo pozitivního výsledku.

Chcete-li maximalizovat účinek takových postupů, postupujte podle několika důležitých pravidel:

 • Zkuste nejméně po 10 dnech po ukončení procedury nezakrývejte vlasy;
 • Nevystavujte kudrlinky horkému vzduchu (odmítněte jít do lázní, saun apod.), protože může zničit ochranu keratinu;
 • Nepoužívejte v mořské vodě, protože může korodovat keratin a suché vlasy.

Kontraindikace

 1. Během těhotenství se nedoporučuje používat Estel keratinovou keratinovou vodu, protože během postupů může dojít k odpaření nežádoucích chemických prvků, které mají negativní vliv na zdraví dítěte.
 2. Pokud máte alergické reakce nebo nesnášenlivost jednotlivých složek, měli byste tuto drogu přestat užívat.
 3. U astmatu nebo jiných onemocnění dýchacího ústrojí se absolutně nedoporučuje používat keratinovou vodu, protože to může vést k útoku.
 4. Pokud se vyskytne hojná ztráta vlasů, je lepší nejdříve tento problém vyřešit a poté použít tento lék k obnovení normálního stavu zámků.
 5. Měli byste se zdržet užívání, pokud se vyskytne onemocnění pokožky hlavy. Některé chemické složky mohou dráždit pokožku.

Jaký efekt lze dosáhnout

Ultrafialové světlo silně vysuší kudrlinky a dělá je to jako slaměk, který není příliš krásný. Takové záření lze získat i při dlouhodobém vystavení slunci, aniž bychom se zmínili o umělém opálení pomocí ultrafialové lampy. Estel keratinová keratinová voda zvyšuje množství vlhkosti ve vlasech vlasů. Tak je možné vrátit bývalý lesk a pružnost kudrlin.

Rozdělené konce - jisté znamení, že prameny nemají dostatek stopových prvků. Keratinová voda plní vlasy užitečnými a živinami, které napomáhají posílení jejich struktury.

Pozor! Pokud máte přirozeně husté a husté kudrlinky, účinek tohoto postupu nebude příliš nápadný. Ano, a vlasy mohou být těžší, což povede k jejich ztrátě.

Keratinová voda nemá žádné omezení ohledně frekvence používání. Postup můžete provést podle potřeby. Chcete-li úplně obnovit všechny chemické složky vlasů, musíte tuto drogu užívat po dobu nejméně jednoho měsíce.

Výhody a nevýhody

V průměru může být Estel keratinová keratinová voda v Ruské federaci zakoupena za 375 rublů. V některých obchodech se cena pohybuje od 350 do 400 rublů na 100 ml.

Výhody použití keratinové vody:

 • zlepšuje vzhled a tvar kudrlin;
 • prameny se stávají učenějšími a pružnějšími;
 • vlasy zvlhčují a vyhlazují;
 • výsledek je fixován z barvení;
 • Kudrlinky mají větší objem.

Nevýhody použití keratinové vody:

 • pokud se používá příliš často, prameny mohou být slabší a křehké;
 • chemické výpary mohou nepříznivě ovlivnit, pokud máte problémy s dýcháním;
 • vlákna mohou být těžší, což vede k pravděpodobnosti ztráty vlasů;
 • podráždění pokožky hlavy může nastat, pokud během aplikace trpíte onemocněním kůže;

Při správném a pravidelném používání Estel keratinové keratinové vody budete určitě dosáhnout pozitivního výsledku. Hlavní věcí je nezapomínejte na komplexní péči s pomocí masky a šampony z Estel keratin a správnou stravu s jídlem, které obsahuje velké množství bílkovin.

Alternativní prostředky s keratinem, pokyny pro jejich použití:

Užitečná videa

Analýza kladů a zápodů řady Estel Thermokeratin.

Co si myslí uživatelé o profesionální péči o vlasy Estel Professional Keratin?

Keratinová voda na vlasy ESTEL KERATIN

Koupit v 1 kliknutí

Keratinová voda na vlasy ESTEL KERATIN

Keratinová voda na vlasy ESTEL KERATIN

Keratinová voda na vlasy ESTEL KERATIN (ESTEL KERATIN)

Domácí péče ESTEL KERATIN (KERATIN)

V domácí péči existuje řada produktů pro profesionální domácí péči po keratinovém zotavení. Pravidelné používání domácí péče ESTEL KERATIN prodlužuje účinek dosažený během postupu.

ESTEL THERMOKERATIN (THERMOKERATIN)

Výrobky řady ESTEL THERMOKERATIN (TERMOKERATIN) firmy ESTEL PROFESSIONAL jsou speciálně navrženy k opravě poškozených vlasů! Všechny produkty řady jsou založeny na přírodním keratinu. Keratin nemá stejné složky v péči o poškozené vlasy. Naše vlasy jsou 90% keratin. Jeho nedostatek vede k křehkost, ztenčení a suché vlasy. Keratin v kompozici řady ESTEL THERMOKERATIN (TERMOKERATIN) proniká hluboko do vlasů a obnovuje poškozené oblasti zevnitř. Pod jeho vlivem se vlasy prostě transformují: naplní se leskem, stávají se hladkými, pružnými a měkkými.

Keratská voda Estel Keratin - recenze

Keratínová voda Estel Keratin. 10 krásných slibů.

Všichni chceme zdravé a krásné vlasy, ale současně se na ně obracíme všemi možnými způsoby ve formě sušáku, žehlení nebo curlingu. Koneckonců chceme vypadat krásně! A tak, abychom nebyli úplně holí, funguje průmysl a vytváří pro nás různé prostředky pro vlasy. Řeknu vám o jednom z nich dnes. To je Estel Keratin Keratin voda.

Zpočátku byla láhev v krabici, kterou jsem přežil. Láhev stříkání sama. Stříkací pistole vždy stříká velmi dobře: nikdy se nezakrývá a nikdy ji neteče. Vůně nějakých obyčejných prostředků, nebudu říkat, že je to velmi chutné, v zásadě jej obecně nedávám pozor.

100 ml stojí kolem 350 rublů. Cena je průměrná, ale jak moc nám výrobce slíbil! Zde a navlhčení, vyhlazení, keratinizace, zhutnění, tepelná ochrana, ochrana proti UV záření, fixace barev, objem, "pájení" špiček, účinek "antistatického".

Samozřejmě, chápu, že jeden prostředek nemůže vše okamžitě kombinovat a já neočekávám zázraky z tohoto léku. Proto při nákupu tohoto výrobku byla pro mě hlavní věcí tepelná ochrana a antistatický efekt.

Aplikace.

Produkt lze nastříkat jak na vlhké, tak na suché vlasy. Rozstřikuji většinou na mokru. Po umytí hlavy mi utěrám vlasy ručníkem a za 10-15 minut začínám stylovat. Na mých vlasech (příliš tlustá, délka lehce pod rameny) trvá pět osmi "pshikovů".

Výsledek.

Estel Keratin skutečně vyhlazuje vlasy. To znamená, že vlasy jsou velmi dobře česané, a to i bez použití balzámového kondicionéru. Je nepravděpodobné, že se s pájecími hroty vypořádám, protože je to ještě voda a já je nestříkat. U tipů používám buď CD sérum (díky kterému jsem se zbavil dělených konců), nebo oleje typu HASK. V komplexu fungují velmi dobře.

Statická elektřina také vypadá perfektně, vzhledem k tomu, že mám strašně kudrnaté vlasy, nic nevychází.

Co se týče ultrafialového světla, nemohu tady nic říkat, protože se vždy snažím udržet si vlasy od slunce.

O fixaci barev: každé dva až tři týdny používám balzám na tónování vlasů Concept. Žádné změny v uchování barvy vlasů pomocí Estel Keratin jsem si nevšiml.

O tepelné ochraně: Používám tento nástroj jako tepelnou ochranu a moje vlasy se mi opravdu líbí. Dokonce se mi zdá, že cítím nějaké zhutnění vlasů.

Také se mi líbí skutečnost, že použití keratinové vody nevede k rychlejšímu kontaminaci / olejovitosti vlasů.

Závěr.

Jsem velmi potěšen výsledkem použití keratinové vody Estel Keratin. Ujistěte se, že si koupíte další láhev!

Také vás vyzývám, abyste navštívili mé další recenze na termální chrániče vlasů:

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Péče» Keratinová voda pro kadeřnické recenze

Keratinová keratinová voda pro kadeřnické účely

Termokeratin "Estel": recenze postupu

Někdy jsou vlasy tak špatně poškozené a oslabené, že vypadají spíš jako svazek slámy. V takových okamžicích se zdá, že jim nic nemůže pomoci. Spravedlivý sex s dlouhými vlasy, stejně jako ti, kteří často obarvují prameny a dělají dlouhodobý styl, často čelí takovým problémům. Ale vždy existuje cesta, takže bezvládné vlasy mohou být vráceny novým léčebným postupem - Estelle Thermokeratin. Názory na ni jsou většinou nadšené, protože výsledek je prostě úžasný.

Proč je keratin dobře pro vlasy?

Keratin je přirozený protein, který se podílí na tvorbě vlasů, kůže a nehtů. Je to těžké a měkké. 80% lidských vlasů - to je keratin, je zničen negativním dopadem na kadeře, který má časté barvy barvení obsahující agresivní složky, chemické permutiny, sluneční paprsky, teplo a další faktory. Doplňování zásob keratinu je pro vlasy velmi užitečné, protože je pro ně hlavní stavební materiál.

Co je termokeratin

Termokeratin "Estelle" je velmi účinný profesionální postup pro obnovu a narovnání poškozených a nesourodých vlasů. Bude schopna obnovit zdraví a sílu na kadeře, které jsou poškozeny díky barvení, negativním vlivům na životní prostředí, chemickým permům, změnám barvy, častému stylování s vysoušečem vlasů a žehlení a dalším škodlivým faktorům. Suché, matné a křehké prameny se stávají živými, zdravými a lesklými po proceduře Estelle Thermokeratin. Hodnocení dívčích, kteří se o to pokusili, potvrzují účinnost této metody. Výsledek poté, co je okamžitě patrný - je to uklidňující, obnovené vlasy, hedvábné a měkké. Po ukončení procedury se doporučuje pravidelně používat celou sadu "Estelle Thermokeratin for hair". Takto dosažený výsledek obnovy bude trvale zachován.

Co je obsaženo v sadě "Thermokeratin" Estel "

Komplexní péče pomocí tří různých způsobů, jak ovlivnit kadeře, pomůže zachovat efekt po keratinizační proceduře:

 • Maska na vlasy obsahující opravný komplex keratiny pomůže aktivovat regeneraci vlasů zevnitř, na úrovni buněk.
 • Druhým činidlem v soupravě je termoaktivátor, který stimuluje tvorbu tepla potřebné pro keratinizační proces. Pomáhá keratinu vyplňovat strukturu vlasů, vyhlazovat váhu a obnovovat proces výživy vlasů, stejně jako spojovat dělené konce.
 • Keratinová voda pro vlasy opravuje účinek celého postupu, zvlhčuje kudrlinky, dodává jim sílu a hustotu, fixuje barvu vlasů po barvení, utěsňuje konce, dodává objem a chrání před negativními vnějšími vlivy.

Nikdo nelitoval, že koupil soupravu Estelle (Thermokeratin). Zpětná vazba od vděčných zákazníků potvrzuje vynikající výsledek používání a zdokonalení pramenů. Obzvláště efektivní je série pro ty, kteří mají barevné prameny nebo po perm, rozdělené konce, matné a nehybné kadeře, porézní a nesourodé vlasy.

Výhody keratinizačních vlasů

Keratizace je lékařský postup, který pomůže obnovit i ty nejvíce beznadějné prameny. Budou poslušná, odolnější, odolnější a hladší. Vizuálně se zdá, že hlava vlasů po takovém obnovení je silnější. Všechny dělené konce jsou utěsněny, poškození na povrchu vlasů je vyplněno a účinek trvá přibližně tři měsíce. Neposlušné kudrnaté vlasy se při špatném počasí zastaví, protože budou mít ochrannou vrstvu keratinu, která jako neviditelná fólie ochrání kudrlinku před tepelnou, chemickou a UV záření. Termokeratin "Estelle", jehož recenze jsou většinou chvályhodné, pomůže udržet kudrlinky zdravé, zvlhčuje, činí je lesklé a fixují barvu po barvení po dobu 2-4 měsíců.

Nevýhody

Každý kosmetický postup má své nevýhody. Estelle Thermokeratin nebyla výjimkou. Z přehledu vyplývá, že:

 1. Po postupu se kudrlinky začaly znečišťovat. To je způsobeno tím, že se vlasy zesílily a keratin, s nímž jsou pokryty, sbírá prach na sobě a podkožní tuk rychle saturuje.
 2. Zvýšená ztráta vlasů je také zaznamenána. Tento jev se vysvětluje skutečností, že vlasy pokryté keratinem se stávají těžkými a pro žárovku je obtížné ho udržet.
 3. Karcinogenní formaldehyd, který je součástí všech keratinizačních činidel, který pomáhá dosáhnout účinku naprosto rovných a hladkých vlasů, je velmi škodlivou látkou.
 4. Keratinizace může způsobit alergie, stejně jako jakýkoli kosmetický postup. Proto je nutné pečlivě prozkoumat složení prostředků pro tento postup.

Jak keratinizace probíhá v kabině

Vzhledem k tomu, že tento postup má mnoho vedlejších účinků, měli byste si důkladně promyslet, než se pokusíte o Estelle Thermokeratin. Hodnocení způsobu, bez ohledu na to, jak chutné, nemůže zaručit bezpečnost.

Profesionální procedura v salonu trvá asi dvě hodiny. Skládá se z následujících kroků:

 • Za prvé, vlasy jsou důkladně omyty speciálním šamponem pro hluboké čištění. Odstraňuje veškeré nečistoty z hlavy vlasů: špína, prach, zbytky stylingu.
 • Druhým stupněm bude aplikace keratinové kompozice. Jsou odlišné, takže stylista ji předem koordinuje s klientem vzhledem k typu a struktuře vlasů. Prostředky jsou rozděleny pečlivě a rovnoměrně podél celé délky, jeden a půl centimetrů od kořenů.
 • Třetí etapou procedury je sušení vlasů se sušičem vlasů. Kromě toho je každé vlákno po vysušení ošetřeno vyhřívaným železem pro rovnání - to je velmi důležitý krok, je nutné kombinovat keratin s molekulami vlasů.

Je velmi důležité si uvědomit, že po keratinizaci vlasů není možné vlasy vypláchnout po dobu tří dnů, navíc není možné měnit dělení během působení keratinu (asi dva měsíce), aby si vlasy udržely svůj tvar. Použití pro péči by mělo být pouze speciální šampon a balzám. Důležité je také udržovat kadeře z deště a sněhu - vysoká vlhkost je pro keratin velmi škodlivá.

Postup doma

Nejprve musíte zakoupit sadu pro proceduru "Estel" Thermokeratin ". Recenze potvrzují jeho účinnost, takže je ideální pro domácí použití. Je důležité dodržovat pokyny, které přicházejí se souborem finančních prostředků.

 • Umyjte si vlasy hlubokým čisticím šamponem.
 • Hřebenové kadeře s plochým hřebenem.
 • Aplikujte keratin.
 • Aplikujte termoaktivátor.
 • Po 15 minutách vypláchněte.
 • Chraňte vlasy keratinovou vodou.
 • Blow suché.

Tento postup je kumulativní a musí být opakován za 1-2 týdny a také nezapomeňte použít celou řadu produktů Estel, které pomohou dlouho vyřešit výsledek.

Recenze

Tento postup způsobil nejen pozitivní zpětnou vazbu a radost z poctivého sexu, který se pokusil obnovit keratin. Faktem je, že jako každý jiný postup je termokeratin vhodný pro někoho, ale ne pro někoho. Někteří popírají skutečnost, že výsledek nepřichází okamžitě, ale po několika aplikacích. Termokeratin nemá žádné přísné kontraindikace, ale neměli bychom zapomínat, že těhotné ženy, kojící ženy a osoby s individuální nesnášenlivostí by se neměly pokusit sami o sebe.

lahodný šampon a maska ​​+ foto

Výhody: * příjemný zápach, profesionální péče

Tato nádherná linka Estelle - keratin mi dala přítelkyni!

Dostatečná kapacita 250 ml, pohodlné balení šamponů

to je teď můj mazlíček, zvláště vůně úžasná

Jaký skvělý výsledek bude společný šampon a balzám

Aplikuji to takhle, dvakrát si umyji vlasy šamponem, lehce vyschnu vlasy ručníkem a pak aplikuji svou masku asi 10-20 minut, umyj se

efekt je viditelný ihned po první aplikaci

1 vlasy dobře upravené, měkké

2 zdravě vypadající, živé

3 lesklé, sklouzávají ruce jako hedvábí

Doporučuji, aby vám vaše vlasy děkuji

Velmi pěkná voda)

Výhody: - vlasy lze snadno česat, opravdu napíná vlasy, chrání konce vlasů před poškozením, eliminuje elektrifikaci vlasů, vyhladí vlasy

Nevýhody: malý objem

Během mrazů se vlasy mírně uschly a rozhodla jsem se najít pro ně něco, co by jim vrátilo krásný vzhled.

Nedávno jsem slyšel hodně o seriálu keratin a také se rozhodl zkusit)

Objednal jsem si kousek pro domácí péči v nejbližším salonu, který zahrnoval šampon, masku a vodu.

Používám vodu nejen s touto sérií, ale také s jiným šamponem bez použití masky.

Voda má velmi příjemnou vůni, která po dlouhou dobu udržuje vlasy, odstraňuje statické napětí, velmi usnadňuje česání a dává vlasům zdravý vzhled!

Můžete aplikovat ihned po mytí a na suché vlasy.

Objem je jen 100 ml a průtok není příliš ekonomický, ale celkově se mi to nelíbilo! Radím vám, abyste se pokusili o vlasy

Moje recenze masky http://irecommend.ru/content/khoroshaya-seriya-zima-samoe-vremya-pobalov.

Moje recenze na šampon http://irecommend.ru/content/khoroshee-sredstvo-dlya-sukhikh-i-lomkikh-v.

Pozoruhodný produkt na vlasy.

Pluses: skutečně splňuje všechny uvedené požadavky, snadno se používá

Zpětná vazba je krátká a do bodu.

Ještě jednou koupila barvu a péči v Estel prof. Konzultant doporučil testovat - keratinovou péči od společnosti Estel Deluxe. Vysvětlení, že můžete postupně přidat do obvyklé masky. Přišel, četl, pouze v barvě a potom délce, kořeny nemohou. To, co jsem si všiml, čím horší jsou recenze, tím lepší je to, nebo ten produkt funguje pro mě)

Přínos vzal pouze vzorek trubice.

Umyla jsem si vlasy šamponem Estel na suché vlasy (jsem blond). Dobře přitiskla a držela vlasy v ručníku. Pak vzala masku, mám sibiřskou rákosu. Zachytila ​​jsem pár dresů do dlaně. Přidáno bylo asi 10 gramů keratinového gelu. Aplikoval na celou délku vlasů, odklonil se od kořenů o 3-4 cm, pod sprchovým víčkem a na vrcholu teplého víčka. Chodil asi hodinu práce domů. Vypláchnuté, přirozeně vysušené. Nepoužívám vysoušeč vlasů.

Efekt je jako. Vlasy hladké, těžší (nikoli raménka).

Hlavní věc pro mě nebyla žádný účinek wow. Nevěřím tomu, abych byl upřímný)

Keratská voda Estel Keratin - recenze

Ahoj všem milovníkům osobní péče.

Před novým rokem a chci, aby mé vlasy vypadaly nejen dobré, ale dokonale.

Kromě toho, v zimě, jsou vlasy tlačeny, elektrifikovány a suché.

V mém předchozím přehledu jsem plně popsal Salon Procedure-Novelty od společnosti ESTEL THERMOKERATIN.

Radím vám, abyste určitě sledovali LINK, abyste získali obecné znalosti o samotném postupu.

Takže tato keratinová voda je nejen součástí termokerace, ale i následné péče o vlasy.

✦✦◆ Keratinová voda na vlasy ESTEL KERATIN ✦✦✦

✦ Popis od výrobce.

Závěrečná fáze salonní služby ESTEL THERMOKERATIN.

Doporučuje se také používat pro péči o vlasy doma. Poskytuje hustotu, obnovu a zpevnění vlasů.

✦ Výsledek.

Hydratační

Keratinizace,

Zhutnění

Barevná fixace,

Hlasitost, vyhlazování,

Tepelná ochrana

Antistatický efekt,

"Pájení" špiček,

Ochrana proti UV záření

✦ Vzhled.

Malá plastová láhev. Barevný roztok, stejně jako u celé řady přípravku ESTEL THERMOKERATIN.

Stříkací pistole je snadno stlačena, postřik je poměrně malý, pokrývá celou oblast použití.

✦ Základní informace a složení.

✦ Konzistence:

Normální voda, ale mírně zakalená.

✦ Náklady, výrobce:

Cena v profesionálních obchodech - 350 rublů.

Vyrobeno v Rusku.

✦ Moje vlasy:

✦ Způsob použití:

Třepejte, aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Do stylu.

Může být aplikován na kořenovou zónu hlavy, vlasy nejsou tlusté.

✦ Výsledek na mých vlasech:

✦ Můj názor:

Tuto vodu jsem použil v kombinaci s metodou THERMOKERATIN a samostatně.

A řeknu, že mi na mě moc nepůsobila.

Popíšu všechna mé další dojmy odděleně od Thermokerating, protože v komplexu je těžké pochopit, který produkt funguje nejlépe, s největší pravděpodobností se vzájemně doplňují.

Jako sólový produkt keratinová voda sotva vytáhne pouze stupeň C.

 • Mírně hydratuje.
 • Netřídí vlasy.
 • Je to trochu omezené a obzvláště brutální rohože si to nemohou dovolit.
 • Při aplikaci na oblast pokožky hlavy není vytvářena hlasitost, ale vlasy, nikoliv tuky.
 • Nevšiml jsem si účinků na koncích vlasů. Jakékoliv ne-zvracející práce fungují mnohem lépe.
 • O Temozaschite soudce brzy. Osobně o to nemám naději, ale používám osvědčený termomotorický krém, a to už je druhý rok.
 • Keratinová voda sama o sobě nekompaktuje, zplošťuje nebo odstraňuje chlupatost vlasů.

Je těžké říct o Antistatice, protože moje vlasy vůbec nejsou elektrizovány pomocí arganového oleje. Zde to dělá zázraky.

Tato voda, v sólovém provedení, nemá žádné jedinečné vlastnosti.

A pokud jste, jako amatérka pro péči o vlasy, už máte vlasy "sto jedna a jedna", pak vám tento produkt nedoporučuji. Zklamáním.

Lepší získání hydratačního séra od Kapousu. Je mnohem lepší než tato keratinová voda.

Nebudu znovu kupovat a nebudu poradit žádnému z mých přátel.

Děkuji vám za pozornost, doufám, že to bylo užitečné!

Estelle Keratinová voda 100 ml.

Konečná fáze salonní služby ESTEL THERMOKERATIN. Doporučuje se také používat pro péči o vlasy doma. Poskytuje hustotu, obnovu a zpevnění vlasů.

Hydratace, keratinizace, zhutnění, fixace barev, objem, vyhlazování, tepelná ochrana, antistatický efekt, těsnění špiček, ochrana proti UV záření.

Třepejte, aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Do stylu.

 • Popis
 • Charakteristiky
 • Recenze
 • Zeptejte se
 • Volitelné
 • Konečná fáze salonní služby ESTEL THERMOKERATIN. Doporučuje se také používat pro péči o vlasy doma. Poskytuje hustotu, obnovu a zpevnění vlasů.

  Hydratace, keratinizace, zhutnění, fixace barev, objem, vyhlazování, tepelná ochrana, antistatický efekt, těsnění špiček, ochrana proti UV záření.

  Třepejte, aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Do stylu.

  Můžete se zeptat na jakoukoli otázku, kterou vás zajímá produkt nebo práce obchodu.

  Naši kvalifikovaní specialisté vám pomohou.

  Další karta pro zveřejnění informací o obchodu, dodávce nebo jakýkoli jiný důležitý obsah. Pomůže vám odpovědět na otázky kupujícího a rozptýlit jeho pochybnosti o nákupu. Použijte to samo.

  Můžete jej odstranit nebo vrátit změnou jednoho klepnutí v nastavení součásti. Velmi pohodlné.

  Nuance keratinového vlasového narovnání pomocí sady "Estel" doma i v salonu

  Každá žena chce mít silné vlasy s bazálním objemem a přírodním leskem. A aby byla splněna tato potřeba, byl vytvořen postup regenerace keratinu, který může posílit každou vlnu a zajistit její zdraví a zářivost.

  Estelle nabízí nástroj, který je součástí sady a zahřívá kadeře, odhaluje váhy. To pomáhá keratinu proniknout hluboko do těla, vyplňovat dutiny a vyhlazovat všechny vlasy.

  Estel Thermokeratin Kit

  Kosmetická společnost Estel vyvinula inovativní sérum pro vyrovnávání keratin - Estel Thermokeratin. Výroba provádí ruská továrna Estel.

  Vlastnosti série

  Postup nevyžaduje keratinové ploché železo k rovnání, místo toho, že je používán, Estelle nabízí termoaktivátor v soupravě, který ohřívá kudrlinky a otevírá váhy, pomáhá keratinům pronikat hluboko do nich, vyplňovat prázdné prostory a vyhlazovat všechny vlasy.

  Složení

  Pro keratinové rovnání se používá Estel Keratin Keratin Shampoo a Estel Thermokeratin Kit. Šampon je určen pro jemné čištění vlasů a pokožky hlavy. Skládá se z hydrolyzovaného keratinu, vyplňuje dutiny v porézních vlasech a zjemňuje je. Do šamponu patří také makadamový olej a arganový olej, který vyživuje a zvlhčuje kudrlinky a dodává přírodní lesk. Ricinový olej změkčuje a vytváří ochrannou fólii.

  Souprava Estel Thermokeratin obsahuje:

   Estel Thermokeratin keratinová maska ​​(objem 300 ml).

  Maska řady Thermokeratin je zaměřena na hlubokou výživu struktury vlasů a díky tepelnému aktivátoru zabarvuje keratinové kadeře uvnitř i vně, vytváří peptidové vazby mezi keratinovými aminokyselinami a obnovuje původní strukturu. Tepelný aktivátor Estel Thermokeratin (objem 200 ml).

  Thermoactivator je nástroj, který musí být aplikován přímo na masku. Aktivátor, když je aplikován na kudrlinky, vytváří teplo a díky vytvořenému skleníkovému efektu je dosaženo lepšího proniknutí do vlasů.

  Keratinová voda je nesmazatelný výrobek, který musí být aplikován na vlhké vlasy po vysušení ručníkem. Keratinová voda je zodpovědná za uchování keratinu ve struktuře vlasů a stanovení výsledku postupu. Na povrchu vlasů vytváří ochranný film a chrání je před vysycháním.

  Nabízíme vám možnost sledovat video o soupravě Estel Thermokeratin:

  Výhody a nevýhody

  Výhody:

  • nízká cena za sadu;
  • postup se snadno provádí nezávisle a doma;
  • má kumulativní účinek;
  • posiluje a vyživuje kudrlinky, dává pružnost a lesk;
  • Má efekt ochrany barev.

  Nevýhody:

  • slabý efekt narovnání na silně zvlněných zámcích;
  • Neexistuje možnost nákupu prostředků ze série samostatně.

  Keratinová voda na vlasy Estel Keratin Voda - 100 ml

  Stručný popis

  Oživte oslabené vlasy, aniž byste je vážili a naplnili je energií pomocí keratinové vody od společnosti Estel Professional! ✓ Rychlá dodávka v Moskvě, St. Pete. Přečtěte si celý →

  Vlastnosti:

  Zobrazení bodů vydání

  Oživte oslabené vlasy, aniž byste je vážili a naplnili je energií pomocí keratinové vody od společnosti Estel Professional! ✓ Rychlá dodávka v Moskvě, Petrohradě, v regionech Ruské federace. ✓ Slevy a bonusy pro všechny zákazníky.

  Vlastnosti a funkce

  • Vzorec lehké vody s keratinem se rychle vstřebává a rovnoměrně rozděluje do vlasů, aniž by se nalepil a nevážel.
  • Vyživuje oslabené kudrliny, čímž zabraňuje křehkosti špiček.
  • Vyhlazuje a utahuje vlasy zevnitř, zvyšuje jejich sílu, měkkost, lesk a hedvábnost.
  • Rekonstruuje všechny vlasy na úrovni kůry.
  • Chrání prameny před vysokými teplotami, UV zářením a jinými negativními vnějšími vlivy.
  • Vhodné pro slabé a poškozené vlasy.

  Výsledek použití: hladké, hedvábné kudrlinky, plné zářivosti a vitality.

  Způsob použití

  • Aplikujte vodu na čisté a mírně vlhké vlasy.
  • Neplachujte.
  • Optimální efekt je dosažen integrovaným používáním všech produktů Estel Keratin.

  Dostupné možnosti nákupu:

  Otázky a odpovědi

  1 Proč takové nízké ceny a zda existují slevy pro velkoobchodníky?

  Nejsme připraveni, abychom získali okamžitý zisk, ale chceme si neustále zakoupit v našem on-line obchodě! Snažíme se dodržovat minimální cenu pro kosmetiku, takže neexistují žádné velkoobchodní slevy. Zboží je objednáno přímo od distributora a dodáváno k prodeji s minimálním obchodním rozpětím.

  2 Jaké jsou dodací lhůty v Moskvě a v Moskvě?

  Pokud je objednávka dána v pracovní dny (s výjimkou pátek) a do 14:00 hod. Bude doručení v den. Zadáte-li objednávku například v pondělí do 14:00, doručení bude ve středu. V některých případech se dodací lhůty v Moskvě a regionu mohou zvýšit až na 3 dny nebo více.

  3 Je tam dodávka do Petrohradu?

  Ano, doručení kurýrem ve 3. pracovní den, při objednávce do 14.00. Pokud padne víkend, pak se nezapočítávají, což by bylo rychlejší pro přijetí objednávky, nejlépe je objednat v pondělí nebo v úterý. Například při uskutečnění nákupu v pondělí bude dodávka ve čtvrtek tohoto týdne.

  4 Jsem z oblasti Ruska, jak mohu koupit?

  Udělujete objednávku na webových stránkách nebo voláním specifikovaných telefonů. Po potvrzení dostupnosti zboží na skladě zaplatíte přepravu nebo celou objednávku. Dále jsou produkty odeslány do sestavy. Po odeslání objednávky do přepravní společnosti nebo po odeslání na poštu Ruska (v závislosti na zvoleném způsobu doručení).

  5 Kolik bude objednávka doručena mému městu a jaké jsou náklady na dodání?

  Přibližný čas a přesné náklady na doručení do vašeho umístění, můžete vidět ve "košíku" ve fázi zadání objednávky, zadání vaší adresy a indexu v příslušných polích. Pozor! Povinné musíte zadat index. Pošta Ruské federace, "SDEK", "Boxberry" očekávají doručení na index!

  Shrnutí doručení

  Dodávka v Moskvě a v nejbližším Moskvě probíhá od pondělí do soboty jeden den po potvrzení a zpracování objednávky. Například: objednávku podáte do pondělí do 16:00 a pak do středy. Dodání do Petrohradu probíhá od pondělí do pátku ve 2 pracovních dnech po převzetí objednávky do kurýrní služby. Objednávky o víkendech a svátcích se zpracovávají v příští pracovní den.

  lllokony

  o kráse a zdraví vlasů

   Domů »Péče» Keratinová voda pro kadeřnické recenze

  Keratinová keratinová voda pro kadeřnické účely

  Termokeratin "Estel": recenze postupu

  Někdy jsou vlasy tak špatně poškozené a oslabené, že vypadají spíš jako svazek slámy. V takových okamžicích se zdá, že jim nic nemůže pomoci. Spravedlivý sex s dlouhými vlasy, stejně jako ti, kteří často obarvují prameny a dělají dlouhodobý styl, často čelí takovým problémům. Ale vždy existuje cesta, takže bezvládné vlasy mohou být vráceny novým léčebným postupem - Estelle Thermokeratin. Názory na ni jsou většinou nadšené, protože výsledek je prostě úžasný.

  Proč je keratin dobře pro vlasy?

  Keratin je přirozený protein, který se podílí na tvorbě vlasů, kůže a nehtů. Je to těžké a měkké. 80% lidských vlasů - to je keratin, je zničen negativním dopadem na kadeře, který má časté barvy barvení obsahující agresivní složky, chemické permutiny, sluneční paprsky, teplo a další faktory. Doplňování zásob keratinu je pro vlasy velmi užitečné, protože je pro ně hlavní stavební materiál.

  Co je termokeratin

  Termokeratin "Estelle" je velmi účinný profesionální postup pro obnovu a narovnání poškozených a nesourodých vlasů. Bude schopna obnovit zdraví a sílu na kadeře, které jsou poškozeny díky barvení, negativním vlivům na životní prostředí, chemickým permům, změnám barvy, častému stylování s vysoušečem vlasů a žehlení a dalším škodlivým faktorům. Suché, matné a křehké prameny se stávají živými, zdravými a lesklými po proceduře Estelle Thermokeratin. Hodnocení dívčích, kteří se o to pokusili, potvrzují účinnost této metody. Výsledek poté, co je okamžitě patrný - je to uklidňující, obnovené vlasy, hedvábné a měkké. Po ukončení procedury se doporučuje pravidelně používat celou sadu "Estelle Thermokeratin for hair". Takto dosažený výsledek obnovy bude trvale zachován.

  Co je obsaženo v sadě "Thermokeratin" Estel "

  Komplexní péče pomocí tří různých způsobů, jak ovlivnit kadeře, pomůže zachovat efekt po keratinizační proceduře:

  • Maska na vlasy obsahující opravný komplex keratiny pomůže aktivovat regeneraci vlasů zevnitř, na úrovni buněk.
  • Druhým činidlem v soupravě je termoaktivátor, který stimuluje tvorbu tepla potřebné pro keratinizační proces. Pomáhá keratinu vyplňovat strukturu vlasů, vyhlazovat váhu a obnovovat proces výživy vlasů, stejně jako spojovat dělené konce.
  • Keratinová voda pro vlasy opravuje účinek celého postupu, zvlhčuje kudrlinky, dodává jim sílu a hustotu, fixuje barvu vlasů po barvení, utěsňuje konce, dodává objem a chrání před negativními vnějšími vlivy.

  Nikdo nelitoval, že koupil soupravu Estelle (Thermokeratin). Zpětná vazba od vděčných zákazníků potvrzuje vynikající výsledek používání a zdokonalení pramenů. Obzvláště efektivní je série pro ty, kteří mají barevné prameny nebo po perm, rozdělené konce, matné a nehybné kadeře, porézní a nesourodé vlasy.

  Výhody keratinizačních vlasů

  Keratizace je lékařský postup, který pomůže obnovit i ty nejvíce beznadějné prameny. Budou poslušná, odolnější, odolnější a hladší. Vizuálně se zdá, že hlava vlasů po takovém obnovení je silnější. Všechny dělené konce jsou utěsněny, poškození na povrchu vlasů je vyplněno a účinek trvá přibližně tři měsíce. Neposlušné kudrnaté vlasy se při špatném počasí zastaví, protože budou mít ochrannou vrstvu keratinu, která jako neviditelná fólie ochrání kudrlinku před tepelnou, chemickou a UV záření. Termokeratin "Estelle", jehož recenze jsou většinou chvályhodné, pomůže udržet kudrlinky zdravé, zvlhčuje, činí je lesklé a fixují barvu po barvení po dobu 2-4 měsíců.

  Nevýhody

  Každý kosmetický postup má své nevýhody. Estelle Thermokeratin nebyla výjimkou. Z přehledu vyplývá, že:

  1. Po postupu se kudrlinky začaly znečišťovat. To je způsobeno tím, že se vlasy zesílily a keratin, s nímž jsou pokryty, sbírá prach na sobě a podkožní tuk rychle saturuje.
  2. Zvýšená ztráta vlasů je také zaznamenána. Tento jev se vysvětluje skutečností, že vlasy pokryté keratinem se stávají těžkými a pro žárovku je obtížné ho udržet.
  3. Karcinogenní formaldehyd, který je součástí všech keratinizačních činidel, který pomáhá dosáhnout účinku naprosto rovných a hladkých vlasů, je velmi škodlivou látkou.
  4. Keratinizace může způsobit alergie, stejně jako jakýkoli kosmetický postup. Proto je nutné pečlivě prozkoumat složení prostředků pro tento postup.

  Jak keratinizace probíhá v kabině

  Vzhledem k tomu, že tento postup má mnoho vedlejších účinků, měli byste si důkladně promyslet, než se pokusíte o Estelle Thermokeratin. Hodnocení způsobu, bez ohledu na to, jak chutné, nemůže zaručit bezpečnost.

  Profesionální procedura v salonu trvá asi dvě hodiny. Skládá se z následujících kroků:

  • Za prvé, vlasy jsou důkladně omyty speciálním šamponem pro hluboké čištění. Odstraňuje veškeré nečistoty z hlavy vlasů: špína, prach, zbytky stylingu.
  • Druhým stupněm bude aplikace keratinové kompozice. Jsou odlišné, takže stylista ji předem koordinuje s klientem vzhledem k typu a struktuře vlasů. Prostředky jsou rozděleny pečlivě a rovnoměrně podél celé délky, jeden a půl centimetrů od kořenů.
  • Třetí etapou procedury je sušení vlasů se sušičem vlasů. Kromě toho je každé vlákno po vysušení ošetřeno vyhřívaným železem pro rovnání - to je velmi důležitý krok, je nutné kombinovat keratin s molekulami vlasů.

  Je velmi důležité si uvědomit, že po keratinizaci vlasů není možné vlasy vypláchnout po dobu tří dnů, navíc není možné měnit dělení během působení keratinu (asi dva měsíce), aby si vlasy udržely svůj tvar. Použití pro péči by mělo být pouze speciální šampon a balzám. Důležité je také udržovat kadeře z deště a sněhu - vysoká vlhkost je pro keratin velmi škodlivá.

  Postup doma

  Nejprve musíte zakoupit sadu pro proceduru "Estel" Thermokeratin ". Recenze potvrzují jeho účinnost, takže je ideální pro domácí použití. Je důležité dodržovat pokyny, které přicházejí se souborem finančních prostředků.

  • Umyjte si vlasy hlubokým čisticím šamponem.
  • Hřebenové kadeře s plochým hřebenem.
  • Aplikujte keratin.
  • Aplikujte termoaktivátor.
  • Po 15 minutách vypláchněte.
  • Chraňte vlasy keratinovou vodou.
  • Blow suché.

  Tento postup je kumulativní a musí být opakován za 1-2 týdny a také nezapomeňte použít celou řadu produktů Estel, které pomohou dlouho vyřešit výsledek.

  Recenze

  Tento postup způsobil nejen pozitivní zpětnou vazbu a radost z poctivého sexu, který se pokusil obnovit keratin. Faktem je, že jako každý jiný postup je termokeratin vhodný pro někoho, ale ne pro někoho. Někteří popírají skutečnost, že výsledek nepřichází okamžitě, ale po několika aplikacích. Termokeratin nemá žádné přísné kontraindikace, ale neměli bychom zapomínat, že těhotné ženy, kojící ženy a osoby s individuální nesnášenlivostí by se neměly pokusit sami o sebe.

  lahodný šampon a maska ​​+ foto

  Výhody: * příjemný zápach, profesionální péče

  Tato nádherná linka Estelle - keratin mi dala přítelkyni!

  Dostatečná kapacita 250 ml, pohodlné balení šamponů

  to je teď můj mazlíček, zvláště vůně úžasná

  Jaký skvělý výsledek bude společný šampon a balzám

  Aplikuji to takhle, dvakrát si umyji vlasy šamponem, lehce vyschnu vlasy ručníkem a pak aplikuji svou masku asi 10-20 minut, umyj se

  efekt je viditelný ihned po první aplikaci

  1 vlasy dobře upravené, měkké

  2 zdravě vypadající, živé

  3 lesklé, sklouzávají ruce jako hedvábí

  Doporučuji, aby vám vaše vlasy děkuji

  Velmi pěkná voda)

  Výhody: - vlasy lze snadno česat, opravdu napíná vlasy, chrání konce vlasů před poškozením, eliminuje elektrifikaci vlasů, vyhladí vlasy

  Nevýhody: malý objem

  Během mrazů se vlasy mírně uschly a rozhodla jsem se najít pro ně něco, co by jim vrátilo krásný vzhled.

  Nedávno jsem slyšel hodně o seriálu keratin a také se rozhodl zkusit)

  Objednal jsem si kousek pro domácí péči v nejbližším salonu, který zahrnoval šampon, masku a vodu.

  Používám vodu nejen s touto sérií, ale také s jiným šamponem bez použití masky.

  Voda má velmi příjemnou vůni, která po dlouhou dobu udržuje vlasy, odstraňuje statické napětí, velmi usnadňuje česání a dává vlasům zdravý vzhled!

  Můžete aplikovat ihned po mytí a na suché vlasy.

  Objem je jen 100 ml a průtok není příliš ekonomický, ale celkově se mi to nelíbilo! Radím vám, abyste se pokusili o vlasy

  Moje recenze masky http://irecommend.ru/content/khoroshaya-seriya-zima-samoe-vremya-pobalov.

  Moje recenze na šampon http://irecommend.ru/content/khoroshee-sredstvo-dlya-sukhikh-i-lomkikh-v.

  Pozoruhodný produkt na vlasy.

  Pluses: skutečně splňuje všechny uvedené požadavky, snadno se používá

  Zpětná vazba je krátká a do bodu.

  Ještě jednou koupila barvu a péči v Estel prof. Konzultant doporučil testovat - keratinovou péči od společnosti Estel Deluxe. Vysvětlení, že můžete postupně přidat do obvyklé masky. Přišel, četl, pouze v barvě a potom délce, kořeny nemohou. To, co jsem si všiml, čím horší jsou recenze, tím lepší je to, nebo ten produkt funguje pro mě)

  Přínos vzal pouze vzorek trubice.

  Umyla jsem si vlasy šamponem Estel na suché vlasy (jsem blond). Dobře přitiskla a držela vlasy v ručníku. Pak vzala masku, mám sibiřskou rákosu. Zachytila ​​jsem pár dresů do dlaně. Přidáno bylo asi 10 gramů keratinového gelu. Aplikoval na celou délku vlasů, odklonil se od kořenů o 3-4 cm, pod sprchovým víčkem a na vrcholu teplého víčka. Chodil asi hodinu práce domů. Vypláchnuté, přirozeně vysušené. Nepoužívám vysoušeč vlasů.

  Efekt je jako. Vlasy hladké, těžší (nikoli raménka).

  Hlavní věc pro mě nebyla žádný účinek wow. Nevěřím tomu, abych byl upřímný)

  Estel Keratin Keratinová voda na vlasy 100 ml

  Související produkty

  Estel Keratin Keramický vlasový šampon 250 ml

  Estel Keratin Keratin vlasová maska ​​250 ml

  Popis

  Estel Keratin Keratinová voda na vlasy 100ml

  Konečná fáze salonu Estel Keratin.
  Doporučuje se také používat pro péči o vlasy doma.
  Poskytuje hustotu, obnovu a zpevnění vlasů.

  Hydratace, keratinizace, zhutnění, fixace barev, objem, vyhlazování, tepelná ochrana, antistatický efekt, těsnění špiček, ochrana proti UV záření

  Třepejte, aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Do stylu

Pro Více Informací O Suché Vlasy