logo

Keratinová léčba global.keratin

1. Je to chemická úprava vlasů?

Ne Global Keratin je keratinová léčba, která narovnává, zjemňuje a vyživuje vlasy přírodními prvky.

2. Je možné provést proceduru na vlasy, které nejsou barveny?

Ano Pokud jde o barevné vlasy, lze postup provést, ale nejlepší výsledky se dosáhnou po druhé nebo třetí aplikaci, v závislosti na použitém vzorci.

3. Může se tato léčba (vyrovnání vlasů) provést na jakémkoli poškozeném vlasu?

Ano, tato léčba může být aplikována na jakékoli předchozí chemické ošetření (barvené, bělené, chemicky poškozené vlasy).

4. Můžete po ošetření (vyrovnání vlasů) provést ošetření (rovnání vlasů)?

Ano, léčba může být aplikována na jakýkoliv druh vyrovnání.

5. Je nejlepší aplikovat ošetření keratínových vlasů společností Global Keratin před nebo po barvení?

Pro dosažení optimálních výsledků by mělo být barvení provedeno před aplikací keratinu Global Keratin hair. V opačném případě budete muset počkat 2 týdny po léčbě.

6. Může být léčba (rovnání vlasů) dělána dětem?

Doporučujeme postup keratinu a rovnání vlasů pro děti od 12 let.

7. Mohu si vlasy umyt ihned po ošetření keratinem - narovnat vlasy?

Ne, pro lepší léčbu musíte počkat asi 48-72 hodin.

8. Proč bych měl čekat, až mi umyje vlasy?

Doporučujeme, abyste počkali, protože po dobu 48-72 hodin působí keratin ve vlasech v zapečetěné kůžičce. Pokud se vlasy umyjí ihned po ošetření, keratin se vymyje.

9. Jak dlouho je výsledek rovnání keratinu, léčba Global Keratin?

Výsledek trvá přibližně 3-5 měsíců, v závislosti na typu vlasů a metodách léčby. Léčba bude lépe působit na chemicky ošetřené vlasy.

10. Je keratinová léčba - rovnání vlasů trvalé?

Ne, tato léčba postupně zmizí během 3 až 5 měsíců. Další postup rovnání vlasů je třeba opakovat.

11. Můžu po ošetření plavat v bazénu nebo na moři?

Nepoužívejte plavání během prvních 2 dnů. Poté můžete plavat. Použití globálního keratinu však vyžaduje použití kondicionéru na vlasy ještě před nasátím hlavy.

12. Jaký šampon se používá po ošetření?

Globální keratin (bez chloridu sodného) Šampon klimatizace - bez soli.

13. Mohu použít stylingové produkty během prvních 2 dnů?

Stylové výrobky lze použít po prvním mytí vlasů.

14. Mohu udělat Global Keratin během těhotenství nebo péče o dítě?

Přestože nejsou známy žádné nežádoucí účinky, těhotné ženy a kojící matky by se měly poradit s lékařem před jakýmkoliv typem ošetření vlasů.

15. Jaký typ vlasů je vhodnější pro asijské keratinové nebo evropské (blond) vlasy?

Systém pro rovnání vlasů Global Keratin Brazilian je vhodný pro všechny typy vlasů. Pro každý typ byl vyvinut speciální vzorec.

16. Jaký je rozdíl mezi chemickým / japonským narovnáním a ošetřením vlasů společností Global Keratin?

Global Keratin je primárně léčba, která vyrovnává vlasy, přirozeně bez chemických látek. Jedná se o "opravu", která převádí vlasy a obnovuje lesk. Chemické a japonské narovnání je trvalé vyrovnání vlasů se špatnými důsledky pro vlasy a po těchto dvou narovnáních vlasů nikdy nebude mít svůj původní vzhled, dokud se nerozmůže.

Global Keratin - kompletní přehled o rovnání vlasů

Ženy se vždy snaží vypadat dobře upravené a stylové. Trendy účes nebo složitě stylový účes vždy přitahují pozornost. Proto je pochopitelný zájem krásné poloviny lidstva na výrobky pro péči o vlasy. Zvláštní hodnoty jsou drogy, které se mohou postarat o vlasy a odstranit problémy spojené s kadeřnictvím. Pokud je to možné, produkt Global Keratin Hair Leveling splňuje tato kritéria. Jedná se o inovativní vývoj specialistů společnosti Global Keratin ve spolupráci s vědci. Díky vyváženému složení výrobky představují revoluční objev v metodě obnovy, léčby a dávání vyváženého vzhledu na kadeře. Část keratinu umožňuje obnovit oslabené, křehké prameny.

Princip fungování a složení

Hlavními účinnými látkami jsou keratin a kolagen - přírodní biopolymery. Během postupu pronikají hluboko do struktury vlasové šachty.

Významnou složkou přípravku byl keratin, který je pod značkou podčiňován. Tento klíčový prvek je typ přirozeně se vyskytujícího proteinu s vysokou koncentrací aminokyselin.

Tajemství úžasného výsledku použití Globálního je, že vlasy s více než 80% tvoří keratin. Proto se obnovení poškozených kadeří vyskytuje přirozeně na úkor přírodního prvku. Vrací vlasy ztracené v "boji" chemickým permem a barvivou silou a elasticitou.

Dávejte pozor! Mechanismus účinku je založen na skutečnosti, že keratin napravuje poškození vlasového sloupce zevnitř. A pak utěsní vlasové váhy na vnější straně, jsou navzájem těsněji uchyceny, čímž vzniká pocit plynulosti a lesku. Vířivky už nejsou zmatené, stanou se poslušnými a tekoucími.

Druhou aktivní složkou je kolagen. Jejím úkolem je udržet vlhkost uvnitř vlasového sloupce a vytvořit tenkou ochrannou fólii venku. Tím se snižuje křehkost, zabraňuje tvorbě dělených konců, poskytuje pružnost a pružnost vlasů. Výsledek - ohromující vzhled.

Návod k použití

Díky svým vlastnostem dokáže Global Keratin dokonale zvládnout funkci vyhlazení kadeří. Profesionálové a uživatelé volají brazilskou metodu. Zvažte hlavní fáze postupu:

 1. Vlasy by měly být čisté, umývané, protože by měly být speciálním šamponem. Má schopnost otevřít vlasové váhy tak, aby biopolymer pronikl dovnitř, vyplňoval celou délku.
 2. Vysušte si hlavu ručníkem.
 3. Pro snadné zpracování jsou prameny, jako při barvení, rozděleny do několika zón.
 4. Výrobek se nanáší v tenké vrstvě na prameny o šířce 2-2,5 cm s ústupem od kořenů 1,5-2 cm, čímž se celá hlava postupně zpracovává.
 5. Nadbytečné prostředky jsou odstraněny hřebenem s častými zuby.
 6. Pak sušení foukáním, pokud jsou vlasy kudrnaté, použijte štětec a trysku s nábojem.
 7. Závěrečná fáze se vyhlazuje žehličkou při teplotě 200-230 stupňů, v závislosti na počátečním stavu kudrlin. Je důležité, aby keratin pod vysokou teplotou.

Chcete-li zachovat dlouhodobý účinek postupu, budete muset dodržovat jednoduchá pravidla:

 1. Po rovnání keratinu se nedoporučuje umývat vlasy, mokrý, používat vlasy a klobouky po dobu 2 dnů, protože proces fixace struktury vyžaduje delší dobu.
 2. V budoucnu je žádoucí zvolit jemný šampon, aby se použitá kompozice nezmyla delší dobu. Keratinová vrstva chrání vlasy před poškozením. Pokud je to nutné, můžete využít služeb žehlení k vytvoření originálního účesu.

Fotografie před a po

Klady a zápory znamenají

Takže výhody:

 • současná rovnání a intenzivní péče o vlasy;
 • žádné agresivní chemické působení. Globální keratin neobsahuje formaldehydy, což způsobuje alergické reakce;
 • přítomnost prodlouženého účinku až 4 měsíce;
 • schopnost dosáhnout dobře upraveného vzhledu vlasů;
 • efektivita nákladů díky vysoké koncentraci produktu - pro dlouhou hustou spotřebu vlasů bude asi 45 gramů;
 • výrazná úleva při česání nezdvořilých vlasů;
 • kumulativní výsledek postupu, protože biopolymery pronikají hluboko do vlasů;
 • ochrana před škodlivými účinky ultrafialového záření a vysokými teplotami díky tenké vrstvě kolagenu na povrchu vlasů;
 • jednoduchý a přístupný postup umožňuje provádět je jak v kabině, tak doma.

A chcete a pichlavý. Nevýhody a kontraindikace narovnání keratin:

 • Doba trvání postupu. Celý proces trvá 3-4 hodiny. Takže musíte být trpěliví a dát všechny své boky stranou.
 • Některá ztráta objemu vlasů způsobená narovnáním struktury vlasů.
 • Po ukončení procedury nemůžete vlasy po dobu dvou týdnů barvit amoniakovými barvivy.
 • Chcete-li udržet dlouhodobé výsledky, musíte si zakoupit speciální keratinový šampon a balzám.
 • Účinek narovnání znamená "Global Keratin", který se dlouhodobě udržuje na tenkých vlasech. Pokud jsou kadeře silné a tlusté, pak po dvou měsících bude nutná korekce.
 • Někteří uživatelé si všimnou zvláštního pachu kudrlin. Ale toto je subjektivní hodnocení.
 • Těhotné ženy a kojící ženy by měly získat podporu lékaře. I když nebyly zjištěny žádné jasné důkazy o negativním dopadu.
 • Alergické reakce jsou možné s individuální intolerancí na komponenty Global Keratin.
 • Vysoké náklady na proceduru, v závislosti na délce vlasů a ceně salonu.

Poptávka a průměrná cena

Global Keratin získává stále více fanoušků. Samozřejmostí není jen zvuková značka, známá ve více než 55 zemích. Výrobky společnosti Global Keratin zpočátku podstoupily důkladné testování v laboratořích společnosti pro kvalitu a bezpečnost.

Nálezy odborníků se stávají základem pro klinické zkoušky výrobků za účasti dobrovolníků. Absolutní dodržování vysokých standardů potvrzených certifikáty.

Hlavním kritériem jsou však uživatelské recenze, které jsou nejúčinnějším reklamním produktem. Asi 200 000 respondentů se zúčastnilo průzkumů a experimentů. Nejvíce poznamenal, že vzhled se zlepšil, péče o vlasy se stala snadnou a nenápadnou.

Je to důležité! Kvůli akumulaci molekulárního keratinu se regenerační účinek zvýší každým dalším postupem. Asi 97% uvedlo, že výsledek postupu je udržován po dobu 3-4 měsíců.

Americká značka Global Keratin patří do průměrné cenové kategorie. Výrobky této společnosti jsou v trvalé poptávce jak od profesionálních kadeřníků, tak od běžných zákazníků. Cena produktů se může lišit v závislosti na směnném kurzu dolaru a nákladech na doručení, v průměru 700-3000 rublů, v závislosti na léku a objemu. Rekordní ceny patří do fondů v lahvičce o objemu 1000 ml - až 20 000 rublů.

Významná cena těchto produktů je více než vyvážena vynikajícím stavem účesu, síly, krásy a zdraví kudrlin. Regenerační účinek bude skvělý výsledek po dlouhou dobu.

Užitečná videa

Keratinové vyrovnávací vlasy znamená Global Keratin.

Keratinová léčba global.keratin

Vzhled řady Global Keratin (GKhair) je považován za revoluční průlom v oblasti péče o vlasy jakéhokoli typu. Doslova od prvních dnů svého vzhledu výrobky této značky získaly popularitu mezi profesionály v mnoha zemích. Global Keratin Gkhair (Global Keratin) - první produkty péče, narovnání a obnovení vlasů nechemickým způsobem. Výrobky mají naprosto přirozenou kompozici, ve které není žádná jediná součást, která ničí strukturu vlasů.

Na základě složení výrobků značky Global Keratin získal výrobce molekulární kolagen a keratin, které slouží k udržení zdravých vlasů. V průběhu let se obsah přírodního keratinu v lidském vlasu nevyhnutelně snižuje. Také ke snížení přírodního keratinu ve vlasech dochází k jejich častému barvení, chemickým permům atd. To nevyhnutelně vede k křehkým vlasům, ztrátě zdravého vzhledu.

Globální výrobky Keratin Care jsou schopny rychle a přesně obnovit rovnováhu keratinu, obnovit vlasy zdraví a atraktivní vzhled. Kreatin obsažený v přípravcích vyplňuje prázdný prostor mezi váhy poškozených vlasů a vytváří spolehlivou ochranu ve formě kolagenu. Vysoká účinnost a úplná bezpečnost tohoto způsobu péče a obnovy vlasů byla prokázána nejen v průběhu mnoha vědeckých studií a testů, ale i v praxi.

Skupina

GLOBAL KERATIN, keratinové ošetření, kity.

Informace

Popis: KERATIN GLOBAL - KOMPOZICE BEZ FORMALDEHYDU! Jedná se o velký plus, který dává dlouhotrvající výsledek po dobu 4-5 měsíců. Výhody: Obnovte veškeré složité vlasy (vlasy budou stejně jako na fotografii)
Narovnejte těsné kudrlinky a kudrlinky! Zobrazit celý příběh...
Chraňte před škodlivými faktory!
Jejich vlasy poskytnou elegantní a zdravý lesk! Keratin Global nejen vyrovnává, ale především regeneruje a léčí vlasy.
Global Keratin se upřímně zabývá vás a vašimi nádhernými vlasy.

To je důvod, proč výrobky společnosti splňují nejvyšší standardy efektivity a kvality. Můžete být hrdí na nádherný vodopád lesklých vlasů, plný nevyčerpatelné vitality!

Výrobky GKhair obsahují keratin - bílkovinu, která zcela obnovuje vlasy zevnitř, takže je důležitá jak pro prevenci, tak pro léčbu chorob vlasů.

GKhair - profesionální vlasové produkty s keratinem
Global Keratin produkty jsou:

Regenerace vlasů od kořene až po špičku.
♥ Moisturize vlasy po celé délce.
♥ Narovnejte vlasy.
♥ Chraňte vlasy před účinky přírodních faktorů.
♥ Návrat vlasů přírodní lesk.
♥ Silné a měkké prameny, získané přirozeně.
♥ Hladký styling matných a tenkých vlasů.
♥ Zmenšení objemu a chmýří nadměrně kudrnatých vlasů.
♥ Délka výsledku rovnání vlasů je od 4 do 8 měsíců. Internetové stránky: Tel: 89173664684

Keratinová regenerace vlasů - recenze

Nevyrovnávání vlasů, ale pouze léčba. Renovace keratinu Global Keratin GKhair BEST s pohybem zápěstí změní houbu na vlasy! + PHOTO před keratinem a po něm

Před nějakým časem musela vlasy projít nejnepříjemnějším procesem kyselého mytí. Úkolem odstranění tmavé barvy umývala, jak jen mohla, podařilo se to, ale co se stalo s hroty vlasů po postupu nemohlo být popsáno slušnými slovy, bylo to nutné vidět.

Vlasy delší než úroveň vlasů byly nejlépe nazývány žínkou. Na dotek to byla těžká sláma, která se zasekala s vkladem, a to bez ohledu na množství nesmazatelných finančních prostředků.

Trochu jsem ořezal konce, ale to problém nevyřešil. A nyní, když jsem se prolistovala Instagramem, narazila jsem na reklamní proceduru obnovy keratinových vlasů od firmy GKHair (dříve se nazývala Global Keratin / Global Keratin). Líbí se mi popis očekávaného výsledku a já jsem se přihlásil k postupu.

Něco o značce GKHair:

Američtí vědci vytvořili jedinečný vzorec, který vám umožní rychle oživit poškozené vlasy a zároveň je zvládnout a lesknout. GKhair je řada produktů pro obnovu a vyhlazování vlasů, z nichž každá umožňuje kudrlinkám získat dostatek keratinu, který je pro ně nezbytný, a vyřešit problém plynulosti.

GKhair je první a jediná firma, která používá kosmetiku Juvexin pro krásu. Juvexin Keratin je oficiálně patentovaná směs bílkovin, dokonale optimalizovaná pro různé typy vlasů. Neobsahuje drsné chemické látky a umělé přísady. Tento produkt vrací neuvěřitelný lesk vlasů, zdraví, stejně jako hluboce hydratuje a obnovuje.

Složení GKHair The Best, které jsem strávil regenerací keratinu, je v souladu, jako univerzální nástroj, lze jej použít pro různé účely:

GKhair "Nejlepší" snižuje tuhost (modul pružnosti) vlasů, toto změkčení způsobuje, že vlasy jsou měkké.
Čím je koncentrace Juvexinu větší, tím je měkčí nebo rovnější.
vlasy Juvexin proniká hluboko do vlasů po celé délce a zavede všechny potřebné zvlhčující a zpevňující prvky. Snižuje tření, umožňuje vlasům lépe tolerovat vysoké teploty.
Mokré i suché vlasy jsou během česání méně zmatené, což dává vlasům méně křehkost a zlepšuje celkovou ovladatelnost při stylování.

Jaké jsou výhody regenerace keratinových vlasů GKHair The Best?

 • GKHair NejlepšíNEBEZPEČÍ umělé přísady a drsné chemikálie. (absence kouře, žíravých pachů a toxických výparů během postupu), absolutní bezpečnost pro zdraví, povoleno během těhotenství;
 • Obnovení jakéhokoli typu vlasů (včetně těžce poškozeného blond);
 • Usnadňuje styling;
 • Lesklé a zdravé vlasy;
 • NESMÍ OBSAHOVAT FORMALDEHYDU! Proteiny jsou chráněny na úkor vysoce alkoholů a změkčení "modulu tuhosti" (bez porušování disulfidových vazeb) kvůli kyselině glyoxylové.

Před zahájením zákroku mě opět mistr varoval, že to není rovnání, jmenovitě obnovení vlasů, zřejmě existovaly precedenty. Po obdržení mých ujištění, že jsem všechno pochopila, začala postup obnovy keratinových vlasů.

Čas trval přibližně 2 hodiny. Postup se skládal z následujících kroků:

 • Umyla jsem si vlasy šamponem a vysušila ji ručníkem

(pán si namočil vlasy, dokud jim voda z nich nezteče);

 • Použitím štětce jsem použil kompozici GKHair The Best, odkládající se od kořenů

(při aplikaci nebyl žádný nepříjemný zápach, vlasy na konci byly česané);

 • Dali si klobouk na hlavu a nechali ji asi 15 minut.

(vlasy s aplikovaným lékem byly kruté, jako by se rozšily s medem nebo olejem);

 • Vlasy byly promyty teplou vodou, naneseny kondicionér po dobu 5 minut a znovu promyty.

(po kondicionéru byly vlasy již velmi měkké);

 • Úplně jsem usušil vlasy s vysoušečem vlasů a kartáčováním a napřímil jsem ho železem

(v okamžiku narovnání mi pán dostal pravidelnou látkovou masku jen pro případ, ale nebyl vůbec žádný zápach, pocit pálení v očích, nebyl žádný kouř, jen malý zápach kosmetiky).

To je to, co se stalo s vlasy po regeneraci keratinu GKHair The Best:

Velitel mi dal následující doporučení po postupu:

 • neumyjte 48 hodin;
 • nehřejte (koupel, sauna);
 • zachytit ocasní plech, protože žádný vyrovnávací účinek.

Jednoduše jsem si zajistila jen pro případ, že jsem po 3 dnech umyl vlasy - stav srsti byl povolen. Zde je, jak se vlasy postaraly o první mytí, bez nezmazatelných prostředků a dalšího narovnání:

Nejdůležitější je, že jsem dostal účinek změkčování vlasů, který jsem potřeboval - a byl to jen nějaký zázrak - pro srovnání, přiložím fotku vlasových špiček před a po proceduře (po cca 1 měsíci), rozdíl podle mého názoru na obličeji, a jaký je rozdíl v dotyku, myslím, že nemůžete říci:

Takže, jaké výhody jsem si uvědomil v tomto postupu:

 1. Změkčujte vlasy, zejména špičky. Teď to nebylo kouzlo, ale slušný druh vlasů.
 2. Barva byla výrazně umyta, pro mě byla v tom okamžiku příjemným vedlejším efektem, abych tak řekl.
 3. Vlasy začaly schnout rychleji, leskly více (zřejmě kvůli vyrovnání povrchu).
 4. Nepochybně žádný nepříjemný zápach a vodnaté oči - jako kdybych byl na ošetření vlasů.

Ale všechny výše uvedené "buchty" bohužel stojí peníze - cena za obnovu keratinu GKHair The Best je zcela podle mého názoru neslušná - na délce vlasů na rameni je 5000 rublů. To znamená, že pro dlouhé vlasy je pravděpodobně 1,5-2 krát vyšší. Zde je vaše prémiová kompozice

Co chci říci na konci: postup je velmi cool. Stav vlasů po umytí není horší než předtím - změkčovací účinek nebyl tak zřejmý. Pokud jste zabila vaše vlasy s těžkým znečištěním nebo praním - obnovení keratin GKHair oživí a přinese je do božské formy.

Myslím, že vyrovnávání keratinu se stejným složením - s delší rychlostí závěrky GKHair The Best už pracuje na vyrovnávání vlasů

Global Keratin - úžasné vlasové produkty!

"Udělej mě neredukovatelný!" Na WOW, FAMILY, GORGEOUS. Taková přání nejčastěji slyší mistři a specialisté kosmetických salonů. A oni čelí obtížnému úkolu, protože většina dámů sní o změně toho, co jim příroda dala.

Majitelé pěkných kudrlinků mají touhu mít hladké, hladké jako hedvábí a šumivé jako vzácné krystaly. Jak pomoci krásným ženám stát se vítězi v této bitvě o dokonalý vzhled?

Oficiální stránky distributora GKhair v Rusku nabízí UNIKÁTNÍ PRODUKTY

Prostředky s keratinem GKhair (Global Keratin):

 • Prostředky působí okamžitě - jedna aplikace a kudrlinky vypadají luxusní!
 • Nahraďte spoustu levnějších formulací - jsou ekonomicky vynakládány!
 • Obnovují svou přirozenou FORCE, ZDRAVÍ, ENERGII na vlasy - bez horkých žehliček, dlouhého stylu a ztracených nervů!

Jaký je výsledek?

Global Keratin - opravdu efektivní prostředek pro narovnání, obnovu, dává kadeřům pružnost, lesk a zdravý vzhled!

A nezapomeňte, že desítky superúčinných vlasových produktů jsou vyráběny pod značkou Global Keratin. Včetně pro pečlivé vyčištění a jemné zabarvení; prémiovou péči a styling. Fanoušci značky jsou profesionální nástroje a stylové doplňky.

Global Keratin - POUŽIJTE POUZE POUZE.

Global Keratin FULFILLS PROMISES - kompozice dokonale narovnávají, opravují a ošetřují vlasy!

Jaké jsou vlastnosti léčiv Global Keratin? Jak funguje systém GKhair? Spěcháme, abychom rozptýlili vaše obavy. Předkládáme 4 závažné argumenty ve prospěch použití Global Keratin.

Garantovaný výsledek

Nadměrný načechraný, nudný vzhled, dělené konce - produkty Global Keratin vás ušetří ze všeho. Chápete: proč bych měl věřit v zázračnou moc keratinu Juvexin?

REFERENCE: oficiální internetové stránky výrobce od roku 2007 volí ženy po celém světě o výsledcích používání značkových kompozic. Dnes se na průzkumu podílelo více než 200 tisíc dívek a žen, které používaly přípravky na rovnání vlasů Global Keratin.

97% respondentů odpovědělo, že účinky těchto procedur zůstávají až po dobu šesti měsíců! V tomto případě vlasy vypadají neodolatelně. Stávají se měkkými a ohebnými, snadno se dají umístit každý den, a to i bez vysoušečů vlasů a zpěvu.

Špičková kvalita

GKhair přípravky neobsahují nebezpečný formaldehyd, který může způsobit podráždění a alergie. Ale kromě keratinu mají přirozený kolagen. Společně tyto látky působí na sloupec vlasů zevnitř. Podstatou tohoto procesu je okamžité naplnění poškozených oblastí pomocí pracovních molekul, což je důvod, proč se kadeře nejen vyrovnají, ale také obnoví zdravý a úžasně krásný vzhled.

Bezpečnost

Formuláře značky Formula jsou založeny na přírodních a ekologických složkách. Základem je Juvexin keratin, který je extrahován z vlny ovcí. Molekuly různých velikostí zůstávají ve své původní přírodní formě, a proto působí třikrát účinněji než jakékoliv syntetické analogy!

REFERENCE: Oficiální stránky společnosti Global Keratin provedly laboratorní studie všech značkových nástrojů. Výsledky testů byly bezprecedentní.

Kudrnaté vlasy u žen různého věku, národnosti a původu narůstají po prvním postupu. Dokonce i drobné vlasy zmizí bez stopy. A četné formulace GKhair jsou určeny pro všechny typy kadeřnic.

Účinnost

Nové a speciální nabídky GKhair

LEAVE-IN BOMBSHELL CREAM: jednoduchý styling a úchvatný blond


Nové slovo ve stylu pro luxusní blondýnky - Leave-in Bombshell Cream. Nezmazatelný krém zajišťuje trvalé výsledky doma: bez chlupů, dokonale hladkých a poslušných vlasů, odstranění žlutých a oranžových odstínů.

Jádrem produktu je modrá základna pro neutralizaci slunečního záření a keratinu Juvexin pro hluboké zpevnění a obnovu pramenů. Tepelné pokládání už není pokořeno - jsou spolehlivě chráněny, což znamená, že se nerozdělují, nesvítí a neztrácejí vlhkost pod vlivem environmentálních faktorů. Leave-in Bombshell Cream je základní péče a "Wow!" Účinky pro vznešené blondýny!

BOMBSHELL MASQUE: ještě více barvy a síly


Seznamte se s novou řadou barevných masek Bombshell Masque od společnosti GKhair! Nyní nejen blondýnky mohou dát vlasům vzácný chladný odstín. Červené tóny se stávají ještě bohatšími a purpurovějšími - levandule. V kolekci jsou 3 výrobky, které dodávají lesku a jasu různým barvám.

Kompozice se zaměřuje nejen na zvýšení stínu. Obnova, výživa, hydratace, lesk a hedvábnost jsou výsledkem jednoduchých postupů.

Složení keratinu Juvexin, pšeničný protein, vitamín E, výtažky z třešní, jahody, maliny a hroznů. Co nemůžete najít v masce Bombshell? Amoniak a další škodlivé látky.

HOT BOMBSHELL MASQUE: luxusní blond bez reality žloutnutí


Žlutě oranžový odstín bělených vlasů navždy v minulosti! Maska Hot Bombshell Masque neutralizuje nežádoucí účinek barvení i několika tónů najednou.

Prvotřídní kompozice poskytuje další výhody: vyhlazení a regeneraci vláknité struktury v důsledku obsahu keratinu; optimální zvlhčení arganovým olejem; ochrana a zpevnění z kořene na špičku s výtažky z hroznů a lotosových květů.

Snadné česání a bez plynulosti - pouze přirozený lesk a pružnost. Doporučuje se používat ihned po barvení a jako samostatný postup.

Fotografické a video galerie

Fotografie: keratinové vlasové rovnání, BEFORE a AFTER, dílny, sety s keratinem GKhair.

FOTO: Tajemství mistrovské třídy Blond

FOTO: Červená dráha s GKhairem

FOTO: GKhair a George Kot

FOTO: Nejlepší prezentace

FOTO: Prezentace barvy vlasů

Videa: keratinové vyrovnávání vlasů, výrobky GKhair, prezentace.

VIDEO: Tajemství mistrovské třídy Blond pod vedením Valentiny Millerové a Arména Grigoryana

VIDEO: zákulisí, Blondovy tajemství. Příprava a odlévání modelů pro hlavní třídu

VIDEO: technologie rovnání keratinů. Video o tom, jak vyrábět keratin

VIDEO: hloubková úprava kondicionéru. Gkhair Repair Mask

Global Keratin produkty: koupit profesionální produkty pro lesklé vlasy

Bezbarvá barva, rozdělené konce, strnulá hlava vlasů - problémy, které se návštěvníci salonu rozhodnou svěřit jenom zkušeným řemeslníkům. Někdy dámy přijíždějí do kadeřnictví v zoufalství, když v důsledku častého stylu, perm a barvení vlasy téměř ztrácejí svou vitalitu. Profesionálové vědí, jak zvládnout i ty nejtěžší situace. Výrobky světově proslulé značky GKhair přicházejí na záchranu, kterou lze zakoupit od oficiálních zástupců společnosti Global Keratin.

Přírodní síla kompozic Globální keratin: koupit "zbraň" těchto mistrů

Kadeřníci nové generace a ti, kteří zkoušeli účinek keratinu na sebe často nazývají zázračný lék. Stále: efekt je viditelný po prvním postupu. Ve skutečnosti neexistuje žádná magie - jen čistá věda. Zde jsou fakta:

 • Pro naše tělo je keratin přirozená látka: je obsažena v horní vrstvě kůže, na nehty a vlasy. Tato podobnost je základem jedinečného působení linií Global Keratin. Koupit v Moskvě tyto výrobky dnes hledají salony VIP třídy.
 • Poprvé se molekulární biolog a fyzik z Velké Británie, William Astbury, začal zajímat o vlastnosti keratinu ve třicátých letech minulého století. Provedl řadu studií, během nichž byly objeveny ochranné a obnovovací vlastnosti bílkovin.
 • Zjištění Angličana se stala základem pro tvorbu vysoce účinných prostředků péče a léčby poškozených vlasů. Vědecký vývoj nové úrovně v této oblasti patří americkým vědcům.
 • V roce 2007 společnost Global Keratin spustila produkty s úžasným efektem. Bylo zjištěno, že metoda byla v krátké době plně obnovena.

Když potřebujete koupit GKhair: trvalé výsledky - záruka důvěry zákazníků

Naše vlasy tvoří keratin téměř o 90 procent. Díky tomuto bílkovinnému "krmive" působí rychle a nezpůsobuje nežádoucí účinky v lidském těle. Prostředky s keratinem nedávají zámkům umělou krásu, která po chvíli zmizí a zanechává nepříjemné následky. Global Keratin činí vlasy opravdu zdravými, takže lesk a hladkost jsou přirozeným výsledkem.

Majitelé a mistři elitních salonů pečlivě studují složení Gkhair, než si koupí kosmetiku. Původní produkt obsahuje bílkoviny izolované z ovčí vlny - ekologicky bezchybný materiál. Keratin se provádí hydrolýzou pro lepší "absorpci". Kvůli tomu se zlepšují jeho přirozené kvality:

 • Látka s účinkem pomocných složek proniká do struktury každého vlasu.
 • V oblastech poškozených gumovými pásy nebo barety keratin vyplňuje chybějící buňky. Také bílkovina působí na dělené konce.
 • Kudrlinky jsou zářivé, husté a poslušné. Z nich je snadné modelovat nejkomplexnější účesy i bez použití vysoušeče vlasů.

Je zajímavé, že keratinová aktivita se zvyšuje se stupněm poškození vlasů. Čím vyšší je, tím silnější je redukční účinek bílkovin.

Global Keratin: oficiální webová stránka zástupce společnosti - záruka kvality výrobků

Vznikl na trhu před 10 lety, produkty společnosti Global Keratin získaly srdce partnerů a jejich zákazníků po celém světě především jako spolehlivý prostředek pro narovnání vzpurných kudrlin. Profesionálové radí svým klientům, aby se vzdali hotových žehliček, které při pravidelném používání způsobují vážné škody na kadeřích. Proč se vaše vlasy vystavují takovým testům, když existuje bezpečný způsob, jak získat požadovanou hedvábnou hladkost?

Nejlepší svědectví o účinnosti a absolutní bezpečnosti kosmetiky Global Keratin - recenze spotřebitelů. Od začátku své činnosti společnost provedla průzkum žen z různých národností o svých internetových zdrojích, aby získali svůj názor. Výsledky jsou působivé:

 • 97 procent z více než 200 tisíc účastníků sociologického průzkumu potvrzuje: kudrlinky se stávají výrazně silnějšími a měkčími.
 • Dámy evropského typu stačí koupit Gkhiar a provádět pouze jeden postup, jak se zbavit kudrlin. Africké vlasy jsou hustší a tvrdší: podává se po 2-3 sezeních.
 • Doba uchování účinku je až 6 měsíců.

Trvanlivost výsledku je zajištěna kombinací keratinu a kolagenu. Ovlivňují kudrlinky zevnitř, tyto dvě látky nejen narovnávají vlasy, ale také ji posilují.

Globální keratin: kde koupit originální produkty bez škodlivých přísad

Takže keratinová terapie k zákazníkovi nic nepřináší, s výjimkou přínosu, v produktech, které budete používat, by neměly být žádné "cizí" nečistoty. To se týká agresivních chemikálií, které nejenže nemají redukční účinek, ale mohou také poškodit. A nejen vlasy, ale tělo jako celek.

Mluvíme o formaldehydech - na počátku výroby byly nadbytečně přidávány do keratinové kosmetiky. Akumulování v orgánech a tkáních může způsobit různé nemoci.

Od té doby vědci zkvalitnili vzorec a zcela z něj vyloučili zbytečnou složku:

 • Formaldehydy byly nahrazeny bezpečnými vysoce alkoholy - jsou odpovědné za ochranu bílkovin.
 • Osvědčená a neškodná kyselina glyoxylová, s níž se sníží modul tuhosti.

Na základě nového vývoje se vyrábějí výrobky GKhair. Kupte si raději vlastníky salonů, kteří pečují o zdraví svých zákazníků. Produkty Global Keratin používají pouze přirozené bílkoviny. Je dražší než syntetická, ale třikrát účinnější kvůli zachování přirozených vlastností bílkovinných molekul.

Popularita značky GKhair je tak vysoká, že trh není bez padělků. Pokud chcete koupit originální produkty společnosti Global Keratin, oficiální stránky ruských distributorů jsou spolehlivou volbou.

13 nejlepších keratin pro vlasy

Charakteristika v žebříčku

Jen málo žen nesní o lesklé a lesklé vlasy, jako na obálce módních časopisů. Ale přirozená hladkost není neodmyslitelná ve všem spravedlivém sexu. Dnes kosmetické salony nabízejí vyřešení problému slabých, vzpurných a kudrnatých zámků vyrovnáním keratinu.

Postup je navržen tak, aby vyrovnal i ty nejtrvalejší kadeře po několik měsíců. Ale ne všechno je tak jednoduché. Pokud se keratinizace provádí nesprávně nebo se nástroj ukáže jako špatná kvalita, lze dosáhnout opačného účinku. Vlasy začnou vypadávat. A proces nebude možné zastavit. Abyste tomu předešli, musíte nejprve určit značku prostředků pro narovnání. Naši odborníci provedli přísné hodnocení firem vyrábějících keratin. Zde jsou nejoblíbenější značky:

 1. Cadiveu Professional. Keratin z této společnosti dává opravdové brazilské vyrovnání. Efekt trvá až šest měsíců a nástroj se okamžitě vypláchne v kabině. Není nutné vydržet čas po skončení procedury, abyste provedli styling nebo si umyli vlasy.
 2. Brazílský výbuch. Kromě vyhlazovacího efektu má hojivý účinek. Postupy s použitím takové drogy se používají v nejdražších salonech. Ale výsledek překoná všechny očekávání.
 3. Komplex Coppola Keratin. Keratin této značky mění vlasy o 100%. Výsledkem je vynikající narovnání kvůli vysokému obsahu formaldehydu. Ale kvůli této kompozici je při keratinizačním procesu vydáván štiplavý zápach, který není zdaleka příjemný pro všechny ženy.
 4. Global Keratin. Odkazuje na luxusní značky. Kudrlinky po postupu s účastí fondů této společnosti vypadají drahé a dobře udržované. Ale k mytí vlasů po keratinizaci je povoleno teprve po 48 hodinách.
 5. Cocochoco. Izraelská společnost nabízí rozpočet keratinového komplexu. Přes vysoký obsah formaldehydu v přípravku je zpětná vazba na přípravu většinou pozitivní. Koneckonců, dělá vynikající práci dokonce i s velmi kudrnatými vlasy.

Vypracovali jsme hodnocení finančních prostředků pro několik kategorií zboží. Na základě zpětné vazby od žen a názorů odborníků pracujících na trhu kadeřnických služeb.

Nejlepší keratin pro většinu kudrnatých pramenů

Chcete-li vybrat ten správný keratin, musíte pochopit, kolik kudrlin je třeba vyrovnat. Koneckonců, není potřeba silného dopadu na vlasy se středním zkroucením, protože mohou být způsobeny nenapravitelné škody. Ale slušný sex s neposlušnými a silně kudrnatými prameny může být nyní klidný. Existuje několik účinných nástrojů na trhu, které se mohou rychle a trvale zbavit problému.

3 g keratin vlasů

Tato složitá společnost INOAR se vyrovnává s problémem těsných kudrlin a nadměrných nadýchaných kudrlin. Po ukončení procedury vlasy neběží ani po silném dešti. Doba strávená keratinizací je asi 2,5 hodiny a účinek trvá až 5 měsíců.

Kromě vyrovnání je další pěkný bonus: obnovení struktury poškozených vlasů. Ve složení léku je skutečně arganový olej a bambucké máslo. Komplex působí tak, aby se kutikulka každého vlasu zavřela. To vytváří překážku pro uvolňování živin a vlhkosti zvenčí. Mnoho recenzí poukazuje na vysoké náklady na komplex, ale výsledek to plně odůvodňuje.

2 Brasil Cacau

Superstringové vyrovnání s dlouhým účinkem od firmy Cadiveu. Po použití se vlasy stávají nejen poslušnými, ale i elastickými, což je obtížné dosáhnout s konvenčními keratinovými komplexy. Celé tajemství drogy.

Obsahuje kakaové máslo známé pro své výživné a léčivé vlastnosti. Zdá se, že vlasy jsou připájeny venku, rozštěpené konce zmizely, kudrlinky se mění po celé délce. Navíc po nanesení jsou prameny pokryty vrstvou bílkovin, která dodává každé vlasce dodatečnou ochranu, a to nejen zvenčí, ale i zevnitř.

1 Trissola True

Jedná se o produkt americké výroby, která se v roce 2012 objevila na trhu kadeřnických služeb. Ale podařilo se jí zachytit fantazie mnoha žen. Přes svůj americký původ jsou produkty Trissola vhodné pro silně kudrnaté vlasy afrického typu. Odstraní až 80% malých kadeř. Podle recenzí se tento keratin dokonale vyrovnává s fluffiness, aniž by se snížil celkový objem kudrlin.

Obvykle dochází k narovnání silně kudrnatých vlasů kvůli vysokému obsahu formaldehydu v kompozici. Ale Trissola True tento stereotyp rozbíjí. Formaldehyd je menší než 0,2% a výsledek je poměrně účinný. Kompozice navíc obsahuje antioxidanty, které chrání kudrlinky před agresivním vystavením slunečnímu záření, chladným a dalším nepříznivým faktorům.

Nejlepší keratin pro blond vlasy

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že keratinizaci nelze použít pro barvené blondýny, jsme sestavili hodnocení léčiv pro tento typ srsti. Možná, když keratin právě vstoupil do módy, to bylo. Nyní se však tento postup zlepšil a v závislosti na složení přípravku lze použít na jakýkoli druh a barvu vlasů. Jediná vlastnost použití keratinu na blond - měkčí kompozice.

4 Kerarganic One Step

Inovativní nástroj firmy Kerarganic je umístěn jako zcela neškodný. Faktem je, že v kompozici není absolutně žádný formaldehyd, pouze přírodní složení sestávající z aminokyselin, organických olejů a nano-částic koloidního zlata. Takové přísady chrání před agresivními vlivy prostředí o 100%. Ale protože se v salonech objevilo poměrně nedávno, je příliš málo recenzí o jeho působení na vlasy.

Podle některých zpráv narovnání tohoto komplexu neposkytuje skličující výsledek. Ale účes po jeho použití získá elegantní a zdravý vzhled po prvním použití. A díky přírodním složkám ve složení samotného postupu nezpůsobuje nepříjemné pocity.

3 Cadiveu Acai terapie

Léčba slabých, barevných vlasů, jako je blond. Slabé a ztenčené potřebují dodatečnou ochranu. Cadiveu Acai Therapy dokonale zvládne tento úkol. Keratin je vyroben ze 100% přírodních složek. Po aplikaci kudrlinky prostě nevíte. Nevytlačují se, nezachycují přirozenou hladkost, jsou lehké a poslušné.

Účinek aplikace trvá až 3 měsíce a žádný žlutý odstín. Tento výsledek umožňuje dosáhnout jedinečného složení produktu: výtažky z bobulí acai a cukrové třtiny. Tyto přísady poskytují přirozené obnovení vlasů a ošetření s účinkem vyhlazení.

2 Melaleuca Blond

Určeno speciálně pro blondýny. Je důležité, aby kompozice neobsahovala formaldehyd. Obecně se předpokládá, že by nemělo být v kvalitním nástroji. Ale jak ukazují praxe a recenze, bez této látky nedochází k dokonalému narovnání, zvláště na příliš kudrnaté vlasy. Ale Melaleuca Blond of Honma Tokyo je určen nejen k vyhlazení, ale také k obnovení poškozené struktury světlých kadeří. Tento nástroj je jen skladiště vitamínů a aminokyselin. Součástí je olej z čajovníku a ovoce. Díky těmto prvkům je pružnost vlasů a měkkost.

Kromě toho jsou polymery, které tvoří tuto značku, jako kdyby každá srst byla uzavřena v ochranném filmu, což zabraňuje dalšímu zničení struktury. V důsledku toho prameny získávají zdravou barvu a lesk.

1 Miami Bombshell

Vynikající složení léčiva od společnosti Global Keratin umožňuje nejen naléhavé vyhlazení pramenů, ale také jejich obnovení a krmení zevnitř. Vlasy po použití se stávají ušlechtilejšími, snadněji se hřebeny, nehýbejte se.

Kromě toho je odstín žluté z kadeřnic. Získávají zdravý vzhled a lesk. A to je dosaženo díky léčebným vlastnostem léku. V kompozici jsou jedinečné látky, které mohou dát sílu poškozeným kadeřím. JUVEXIN - keratinový komplex, který může ovlivnit vlasy na úrovni buněk. A přírodní oleje přivádějí všechny vlasy po celé délce, čímž je obnovují.

Nejlepší rozpočtové keratinové vlasy

Služba pro rovnání vlasů v salonech se objevila asi před 10 lety. Dosud se mnoho společností zabývá uvolňováním keratinových komplexů, které se liší ve stupni působení a složení. Existují profesionální značky, jejichž náklady jsou slušné. Samozřejmě výsledek salonních procedur s jejich účastí těší oko a více než jeden měsíc. A existuje více možností rozpočtu.

3 Cocochoco Original

Velmi oblíbená značka, vyrobená v Izraeli. Země původu je věrohodná. Ano, a cena nemůže potěšit. Ale je nutné odolat takové keratině po dobu 72 hodin, teprve pak ji vypláchnout. Tyto 3 dny nemohou být mokrou hlavou, a pokud k tomu dojde, musíte ihned používat žehličku. Samozřejmě, toto je dočasné nepohodlí. A dokonce i zde je významný přírůstek pro dívky s velmi přetrvávajícími kudrlinami: po jejich použití nebude po nich žádné stopy.

Ale takové vyrovnání není pro všechny snadné. Podle recenzí je zápach z produktu silně oříznutý. Tajemství zde spočívá spíše v přírodních produktech. Koneckonců, Cocochoco je často falešná. Takže z přírodních prostředků řezání v očích není tolik. U falešného stejného pocitu hoření je extrémně silný. Proto při nákupu musíte požádat o osvědčení o shodě.

2 BB lesk ULTRA

Další možnost s nízkými náklady pochází z Brazílie, která prošla přísnou kontrolou kvality. Perfektně je vhodná pro vlasy mírně a silně kudrnaté. Charakteristickým rysem je nízká spotřeba léku, pouze 20 ml pro jeden postup.

Firma slibuje účinnost akce až 7 měsíců. Bohatý obsah keratinu, bílkovin a aminokyselin poskytne účes se zářivým vzhledem, měkkostí a zdravým leskem po první aplikaci. Rozdělené konce jsou utěsněny, vlasy jsou podávány po celé délce kvůli kakaovému máslu. Po aplikaci není potřeba dlouho čekat, v den použití se můžete omýt.

1 Keratinový výzkum Gold Label

Keratin výzkum Keratin je k dispozici ve Spojených státech. Společnost vyrábí lahve různých velikostí, které vám umožní ušetřit na nákupu a zvolit vhodnou možnost. Na prodej je dokonce testovací sada s objemem 100 ml. Vlasy jsou zcela vyhlazeny, ale na silné kadeře je nepravděpodobné, že dosáhnou plného účinku. V kompozici není žádný skutečný formaldehyd, jeho funkce je prováděna hydrolyzovaným keratinem. Je to ten, kdo dělá prameny poslušnější a hladší.

Navíc probíhá elektrifikace, což je zvlášť důležité v zimní sezóně. A arganový olej v komplexu dokonale zjemňuje, vyživuje a dává účesu zdravý vzhled.

Nejlepší keratin pro slabé vlasy

Keratinizing nejprve se objevil v Brazílii, byl odeslán výhradně pro vyhlazení vlasů. Samotný keratin však nepomůže tomuto účinku. Vyhlazení dochází vlivem formaldehydu a dalších chemických sloučenin. A aby se kudrlinky z toho nezhoršily, keratin byl přidán do kompozice. Dnes keratinizace se používá všude nejen pro vyhlazení, ale i pro ošetření slabých a bez života. Jedinou podmínkou je, že vlasy nejsou příliš křehké a křehké. Koneckonců, postup činí to těžší, proto může sloužit jako další zátěž. Proto je mistr v salonu, který by měl provádět keratinizaci, aby zhodnotil stav vlasů a doporučil nejlepší složení. Na základě zpětné vazby od spotřebitelů jsme sestavili hodnocení nejlepších produktů pro péči o vlasy.

3 Keratin evoque

Keratin ze stejnojmenné společnosti Keratin evoque má bohaté složení: kakaové máslo, pšeničné klíčky, jojobu, argan, hydrolyzovaný keratin, vitamíny A a E. Kromě těchto cenných složek je i kolagen. Je určen k hydrataci neživých vlasů a prodlužování jejich mladosti.

Samozřejmě, keratin se nebude vyrovnávat se silným zvlněním, ale účinek bude jiný. Kudrliny přestanou tlačit, oslní a září. Samostatně je třeba poznamenat, že při použití není žíravý zápach. Naopak, recenze uvádějí, že exotická vůně kokosu se objevuje, a proto je příjemné provést tento postup. Účinnost z aplikace zůstává na 5 měsíců.

2 Trissola Solo

Hlavním směrem této kompozice je ošetření vlasů tepelným ošetřením a častým zbarvením. Kromě keratinu obsahuje Trissola Solo komplex vitaminů, peptid botoxového typu, panthenol a antioxidanty. Tato kompozice umožňuje obnovit strukturu vlasů po celé délce. Rozdělené konce zmizí, tenké a suché vlasy získávají sílu, lesk a měkkost.

Při aplikaci nejsou zaznamenány žíravé zápachy, jako u formulací s formaldehydem. Ovšem efekt dobrého vyhlazení je spíše slabý. Malé kudrlinky na recenze zůstávají. Proto je hlavní funkcí kompozice léčba slabých vlasů. Viditelný výsledek trvá od 3 do 6 měsíců.

1 Brazillian blowout Original

To znamená pro profesionální péči, zaměřenou nejen na vyhlazení, ale také na ošetření slabých kadeří. Vlasy oslabují, protože ztrácejí přirozený keratin. Inovativní vzorec Brazillian vám umožňuje ovlivnit strukturu jednotlivých vlasů zevnitř. Tím eliminuje problémy s křehkostí a pájením dělených konců.

Jako součást žádného formaldehydu, jen přírodní ingredience. Použití je povoleno od 12 let. Ale je tu značná nevýhoda, v Rusku je obtížné najít skutečný brazilský výpad. To je často falešné. Pouze certifikované salony si mohou zakoupit originál.

Keratinová léčba global.keratin

Profesionální salonní postup pro narovnání a obnovu vlasů v závislosti na požadovaném výsledku se provádí pomocí jedné z řady produktů: BEST, Light Wave, Curly nebo Resistant. Kompozice této řady kombinují inovativní vývoj v kosmetickém průmyslu a přírodních přírodních olejích a extraktech, které byly po staletí využívány ke zlepšení stavu vlasů, dodávají jim lesk a hedvábnost, vytvářejí ochranu před ultrafialovým zářením a faktory životního prostředí.

Klíčový produkt rovnacího systému GKhair je Nejlepší kompozice pro vyrovnávání keratinů a obnovení vlasů. Kompozice je bohatá na keratin Juvexin - speciální inovativní směs proteinů, peptidů a aminokyselin optimalizovaných speciálně pro vlasy. Je to vylepšená kompozice, která umožňuje "inteligentní" a směrovou obnovu poškození vlasů přesně tam, kde je potřeba. Z celých keratinových molekul do částečně poškozených polypeptidových řetězců.

Jak koupit originální certifikovanou kosmetiku GLOBAL KERATIN | KERATIN RESTAURACE A REDUKCE VLASY za nejlepší cenu najdete na oficiálních stránkách naší společnosti v sekci "Objednávkový stůl" na stránce "Slevy a bonusy".

Keratinové ošetření a vyrovnání vlasů Global Keratin (GKhair)!

Jste unavení z kudrnatých, načechraných vlasů, které jsou obtížně stylové? Nekonečné tažné žehličky je změnily v ošklivé kouty? Z obalů lesklých časopisů se na tebe dívají usměvavé tváře populárních modelů. A všichni jsou majiteli luxusních, lesklých, rovných vlasů. Smutně si myslíte, že to není k dispozici?. Brazilská keratinová léčba je to, co potřebujete - ve skutečnosti "kapalné vlasy", které jemně pronikají do struktury, což dává vlasům to, co jim postrádalo a bylo v průběhu let ztraceno.

Pokud jsou vlasy suché, poškozené, kudrnaté, vlnité nebo příliš zlobivé, keratinové vlasové narovnání je Global Keratin Hair Hair Treatment - spásy pro ně. Během tohoto postupu molekuly keratinu pronikají do struktury vlasů a obohacují je, chrání je před negativními účinky prostředí, škodlivým ultrafialovým zářením, kouřem, smogem. Vlasy jsou znatelně silnější, měkčí a lesklé. Léčba trvá 3-4 hodiny a účinek trvá 2 až 4 měsíce.. Při hledání řešení problému načechraných kudrnatých vlasů jste pravděpodobně narazili na další typy narovnání vlasů. Brazilské vlasy narovnávající společnost Global Keratin má mnoho výhod oproti konkurentům

● Nejedná se o chemický proces - je to spíše intenzivní léčba, díky níž jsou vlasy měkké a lesklé. Systém Global Keratin neobsahuje drsné chemické látky (včetně formaldehydu). Místo toho obsahuje keratin, bílkovinu, ze které tvoří 88% vlasů.

● Na rozdíl od jiných systémů lze ošetření vlasů Global Keratin Hair Hair použít pro všechny typy vlasů: slovanské, asijské, evropské, afroamerické.

● Keratin tritmente - rovnání lze použít po jakémkoli chemickém procesu: barvení, zvýraznění, narovnání, curling, rozjasnění.

● Narovnávání vlasových keratin v Brazílii skutečně zlepšuje stav vlasů. Pokaždé, když používáte Global Keratin, uvidíte pouze nejlepší a nejlepší výsledek. Vlasy jsou naplněny keratinem, zanechávají pórovitost a tudíž i plynulost. Vlasy vypadají lesklé, zdravé a dobře upravené.

● Rovnováha keratinu nezpůsobuje poškození a nemění strukturu vlasů, protože se stává narovnává. To znamená, že každý den můžete svůj účes změnit podle vaší nálady - dnes hedvábných kudrlin a zítra hladké jako sklo. Díky Keratinové léčbě a narovnání máte podmanivé, živé vlasy. Doba pokládky je snížena. Ušetříte čas, nervy a snižujete negativní tepelné účinky na vlasy tím, že snižujete styling. Keratin pro celosvětové keratínové ošetření vlasů je vyroben z čisté ovčí vlny z Nového Zélandu.. Jaká je procedura pro narovnání keratinů v Brazílii? Vlasový šampon s hlubokým čistým globálním klaratinovým šamponem, který odstraňuje částice stylingu. Potom, co ustoupí 1 cm od kořene, se na vlasy aplikuje Global Keratin. Složení rovnováhy keratinu rovnoměrně rozložené mezi vlasy. Dalším krokem je vysoušení pomocí štětce. Když jsou vlasy zcela suché, začíná pečlivé ošetření tenkých pramenů (2,5 cm široké) se železem. A po 3-4 hodinách se stanete vlastníkem hladkých, přímých, lesklých a poslušných vlasů. Účinky se projeví po 2-4 měsících v závislosti na typu vlasů.

Keratin rovnání bude účinnější na barvené nebo oslabené vlasy. U vlasů, které nejsou vystaveny chemickému napadení nebo barvení, se dosahuje nejlepšího výsledku po druhé nebo třetí aplikaci.. Několik doporučení pro péči o vlasy po narovnání brazilských keratinových vlasů. Po postupu brazilského keratinového narovnání po dobu 48 hodin nemůžete vlasy vázat do koníku, používat vlasy, nosit brýle na hlavě a umýt si vlasy. Rovněž nelze použít styling. Prostředky pro pokládku budou k dispozici až po prvním mytí vlasů. Pro dosažení optimálních výsledků se barvení vlasů nejlépe provádí před postupem rovnání vlasů Keratin Tretiment. Pokud jste již udělali vyrovnání keratinu, můžete vlasy barvit nejdříve 2 týdny po ukončení procedury.. Keratin Trement (brazilské narovnání) lze provést každý měsíc. Výsledek je okamžitě viditelný po aplikaci Keratin Care, vlasy vypadají zdravě a mladě. Staňte se majitelem sexy, rovných, hladkých vlasů s jediným produktem - Global Keratin Hair Treatment - dokonalé vyrovnání vlasů!

Pro Více Informací O Suché Vlasy