logo

Pokyny k použití krok za krokem k použití Inoar keratin pro rovnání vlasů. Popis a výhody nástroje

Vysoce účinný Keratin rovnání vlasů pomocí Inoar znamená perfektní náladové uhlazuje vlasy a dává jim zdravý lesk a pružnost, stejně jako přispívá k obnově a regeneraci jejich struktury na hluboké buněčné úrovni.

V důsledku toho jsou vlasy dokonale krásné, plné vitality.

Zvažte důležité vlastnosti a výhody tohoto postupu, stejně jako pravidla pro jeho implementaci. Budete vědět, kolik bude efekt viditelný.

Inoar (Inoar) keratin: popis a výhody

Inoar Professional, založený v Brazílii v 80. letech minulého století, je jedním z nejznámějších výrobců kvalitních výrobků na rovnání vlasů na světě.

Chcete-li vybrat nejvhodnější řešení pro sebe, měli byste se podrobně seznámit s každým z produktů.

MOROCCAN HAIR KERATIN od Inoar Professional je nádherný keratinový komplex, určený speciálně pro tenké a zvlněné kadeře. Profesionální sada obsahuje šampon pro hluboké čištění vlasů, keratinovou kompozici, stejně jako hydratační masku.

Složení těchto produktů obsahuje výživný arganový olej a bílou hlínu. Prostředky jsou uvedeny v objemech 100, 250 a 1000 ml. V závislosti na tom se cena setů pohybuje od 1800 do 13000 rublů.

Zvláště pro kudrnaté nitě se zvýšenou tuhostí byl vytvořen spolehlivý keratinový komplex G-HAIR KERATIN založený na dvou cenných olejích - shea a argan. Sada obsahuje šampon, vyrovnávací keratinový krém a masku pro hluboké zvlhčující vlasy. Cena soupravy je přímo spojena s jeho objemem.

 • 100 ml je nabízeno za cenu 2000-2500;
 • 250 ml - 5000;
 • 1000 ml - 14000-14500 rublů.

Aby bylo možné neutralizovat výpary formaldehydu při použití výše uvedených výrobků, je nutné použít speciální nástroj PROGRESS SOLUTION. Náklady na 5 ml jsou 75 rublů a 250 ml - 2500-2700.

Keratinový set ARGAN OIL KERATIN je určen k efektivnímu vyhlazování vlnitých pramenů, které mají jemnou strukturu. Obsahuje čisticí šampon, keratinovou kompozici a hydratační masku na bázi arganového oleje. Cena soupravy se pohybuje od 2500 do 14300 rublů, v závislosti na objemu.

Pokyny pro rovnání vlasů krok za krokem

Co je potřeba?

Aby bylo možné provádět vyrovnávání vlasů pomocí vysoce kvalitních výrobků firmy Inoar, je třeba připravit následující výrobky a nástroje:

 • profesionální keratinový komplex - šampon pro hluboké čištění, složení pro vyrovnávací a hydratační masku;
 • pohodlný kartáč s přírodními štětinami pro aplikaci a rovnoměrné rozložení produktu;
 • železo;
 • vysoušeč vlasů;
 • Pohodlný hřeben - nejlépe hřeben s dlouhými a vzácnými zuby.

Vzhledem k tomu, že komplex obsahuje formaldehyd, je nutné provést postup v místnosti s vysoce kvalitní ventilací. Také za účelem neutralizace škodlivých výparů formaldehydu nezapomeňte použít nástroj PROGRESS SOLUTION od Inoar - zabráníte tak trhání, bolesti hlavy a problémům s očima.

Procedury pro kadeřnické kadeřnické kadeře mohou v průměru trvat tři hodiny.

Procesní kroky

Postup vyrovnání kadeří pomocí produktů Inoar se skládá z několika etap, které musí být provedeny v přísném pořadí:

 1. Vlasy by měly být důkladně omyty šamponem pro hluboké čištění, které spolehlivě odstraní zbytky mazu, přírodních kontaminantů a stylingových výrobků.
 2. Pomocí měkkého, silného ručníku byste měli důkladně vyčistit vlasy, aby se vysušili asi o 90%. V tomto případě byste neměli používat vysoušeč vlasů, je důležité, aby se kadeře vysychaly přirozeně.
 3. Aplikujte vyrovnávací složku na prameny, je-li nutná, odjíždějící ne méně než 1 cm od kořenů. Začněte proces s prameny ve spodní části a pečlivě zpracujte každý z nich.
 4. Na hlavě je třeba nosit plastový obal, jít na sprchový uzávěr a vydržet keratinový přípravek po dobu dvaceti minut.
 5. Vysušte vlasy vysoušečem vlasů.
 6. Poté musí být prameny narovnány železem, zahřátým na teplotu 230 stupňů.
 7. Na konci procedury umyjte vlasy, navlhčete ji speciální maskou, která je součástí balení, a pak ji usušte vysoušečem vlasů.

Podmínky péče po použití nástroje

Důležitou výhodou tohoto postupu je, že vlasy mohou být ihned omyty a nečakat tři dny, jako při použití mnoha dalších nástrojů. Pro tyto účely se doporučuje používat šampony, které neobsahují škodlivé sírany a chlorid sodný.

Jak dlouho trvá účinek a jak často se může postup opakovat?

V závislosti na délce a struktuře chloupků může účinek získaný z postupu trvat dva až šest měsíců. Také na jeho trvání ovlivňuje péči o vlasy.

Vyrovnání keratinu pomocí přípravků Inoar se doporučuje maximálně dvakrát ročně.

Kontraindikace

V souvislosti s obsahem formaldehydu má tento postup řadu kontraindikací:

 • poškození, zánět kůže hlavy;
 • spád pramenů;
 • období těhotenství a kojení;
 • přecitlivělost na léčivo;
 • bronchiální astma.

Závěr

Prostředky pro vyrovnání kadeří od firmy Inoar jsou schopné snadno zvládnout i ty nejnebezpečnější, tvrdé a kudrnaté prameny. Vyberte si nejvhodnější alternativu a stanete se majitelem dokonale hladkých, elastických a lesklých vlasů!

Inoar keratin vlasové rovnání: výhody a nevýhody postupu

Každá dívka chce zlepšit svůj vzhled tím, že se uchýlí k různým postupům. Keramické zarovnání vlasů Inoar (Inoar keratin) je jedním z postupů, které vám umožňují přeměnit vlasy na luxusní, hladké, lesklé na dlouhou dobu. Kromě vyhlazení se postup, který obsahuje keratin, obnovuje, léčí a vyživuje prameny. Jak je tento postup? Jaká je cena? Jak bezpečná je služba? To vše najdete v této publikaci.

Princip činnosti

Hlavním prvkem této služby je keratin, který je základem přírodního zakřivení. Avšak pod vlivem životního prostředí, účinky různých škodlivých faktorů, je tato látka zničena, vymyta, struktura vlasů se stává tenčí, ztrácí jejich lesk, pružnost.

Podstata této služby spočívá v tom, že prameny pro narovnání jsou ošetřeny keratinovým roztokem, vyplňují poškozené oblasti, pak se pod vlivem vysokých teplot mění na mikrofilmy a obklopují vlasy samotné.

V důsledku toho se prameny stávají hladkými, lesklými, chráněnými před vnějšími vlivy environmentálních faktorů.

Složení

Výrobky Inoar jsou vyráběny asi 20 let a zaujímají vedoucí pozici mezi značkami, které vyrábějí keratinizační léky. Linka Keratin rovnání Inoar se vztahuje na profesionální kosmetiku. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Pro měkké prameny byly prezentovány keratin Inoar Maroccan, pro tvrdé vlasy Inoar G. Inoar Maroccan Kit obsahuje šampon pro hluboké čištění se speciální kompozicí, komplex Inoar G Hair obsahuje hluboce čistící šampon, vyrovnávací prostředek a masku.

Pozor! Formulace těchto přípravků obsahují formaldehyd v bezpečném množství pro lidské tělo.

Hlavní složkou je keratin, dodatečně organický kakaový extrakt, jojobový olej, bílá hlína, bílkoviny z pšeničných klíčků, panthenol. Silikon v těchto přípravcích chybí.

Výhody keratinového vyrovnávání Inoar zahrnují:

 • flexibilní cenová politika;
 • bezpečnost;
 • dostupnost;
 • dlouhodobé užívání léku (až 6 měsíců);
 • široká škála výrobků;
 • díky kombinaci skvělých zkušeností a vysoce kvalifikovaného týmu.

Náklady v kabině a doma

Náklady na služby v kabině se značně liší. To je ovlivněno takovými faktory, jako je úroveň profesionality specialisty, náklady na elektřinu, zisk salonu. V kabině se cena liší v závislosti na délce, hustotě vlasů, zvolené značce.

Například, keratin rovnání bangs s Inoar sloučeninou bude stát asi 600-700 rublů, s průměrnou délkou vlasů až k lopatkám ramen, náklady budou asi 6 tisíc rublů. Doma bude cena záviset na objemu použitého léku, délce vlasů.

Například sada pro vyrovnání s objemem 100 ml bude stát asi 1500 rublů. Toto množství stačí na kadeře střední délky.

Kontraindikace

Keratin rovnání Inoar v důsledku přítomnosti škodlivé látky nazvané formaldehyd (aldehyd) v daném složení je zakázáno používat v následujících případech:

 • vypadávání vlasů;
 • onemocnění pokožky hlavy, poškození kůže;
 • těhotenství;
 • laktace;
 • prekancerózní onkologické onemocnění;
 • citlivost kůže, alergické projevy;
 • bronchiální astma.

Nedoporučuje se používat tuto službu s tenkými, vyčerpanými prameny. Důvodem je skutečnost, že během operace jsou kudrlinky nasyceny drogou, stávají se těžšími, což je ohrožuje další ztrátou. Také s tímto postupem kudrlinky ztrácejí objem a s tenkými vlasy ovlivní vzhled dívky.

Fotografie před a po

Etapy postupu

Tento postup se nazývá také brazilský. Celý proces trvá asi 3 hodiny.

Produkty Inoar jsou vhodné jak pro domácí použití, tak pro profesionální služby. Při používání doma je důležité dodržovat pokyny pro použití.

Postup vyžaduje následující nástroje:

 • šampon pro hluboké čištění;
 • rektifikační sloučenina;
 • štětec pro použití;
 • železo;
 • vysoušeč vlasů;
 • štětec

Je to důležité! Je nutno udrţet tuto událost v dobře větraném prostoru, neboť přípravek obsahuje formaldehyd, který při odpařování může ovlivnit zrak, centrální nervový systém, může způsobit bolesti hlavy, trhání.

Fázový algoritmus

 1. Prvním krokem je umytí vlasů šamponem pro hluboké čištění vlasových vloček. Někteří experti doporučují opakovat to 2-3 krát.
 2. Dále jsou kudrlinky potlačeny ručníkem, vysušeny o 90%, česány hřebenem se vzácnými zuby a pokračují v aplikaci kompozice.
 3. Aplikujte kompozici na potřebu pramenů, odklánějící se 1 cm od kořenů. Léčba je podobná procesu barvení. Počínaje spodními prameny je každý pramen bohatě namazán.
 4. Je třeba, aby lék na vlasu odolal asi 20 minut a pokryl je filmem nebo čepicí.
 5. Dalším krokem je vyschnout vlasy. Teprve potom můžete začít zarovnávání pomocí žehlení od spodních pramenů při teplotě 230 stupňů. Každý pramen musí být narovnán 5-7 krát.
 6. Konečným krokem je umývání hlavy, nanášení zvlhčující masky na kudrlinky, konečné sušení s vysoušečem vlasů.

Doba trvání akce

Zarovnání keratinového přípravku Inoar trvá od 2 měsíců do 6 měsíců. Tento rozsah se vysvětluje tloušťkou, délkou vlasů, protože na dlouhých pramenech je složení rychlejší.

Při správné péči, používající šampony bez síranu a keratinové masky, bude účinek trvat mnohem déle.

Péče o vlasy po proceduře

Na rozdíl od jiných operací, při narovnávání zámků s přípravkem Inoar, můžete své vlasy umýt 40 minut po operaci a ne o 3 dny později.

Nedoporučuje se používat vlasy, používat bazény, sauny bez klobouků. To je způsobeno skutečností, že vlhký horký vzduch ničí keratinový film.

Před odjezdem na moře odborníci neposkytují poradenství k výkonu služby.

Pro správnou péči je třeba použít speciální nesulfátový šampon nebo šampon, který neobsahuje chlorid sodný. Dále se doporučuje, aby se speciální maska ​​obsahující keratin přidala.

Podrobnosti o péči o vlasy po narovnání naleznete na našich webových stránkách.

Výhody a nevýhody

Pozitivní strany rovnání keratinu Inoar jsou:

 • efekt hladkých, lesklých kadeří je patrný po prvním postupu;
 • Vynikající alternativa chemické metody rovnání nebo denního vyrovnání se železem;
 • dlouhodobý účinek;
 • prameny dýchají;
 • Můžete kreslit kudrlinky, styling;
 • problém rozdělených konců, statická elektrifikace;
 • vlasy vypadají dobře upravené i ve větru a špatném počasí.
 • Mezi nevýhody patří:
 • možná alergie na formaldehyd;
 • může snížit objem kudrlin;
 • poměrně dlouhá doba;
 • po nějakém čase se mohou konce odtrhnout;
 • náklady na proceduru jsou poměrně vysoké;
 • často se vlasový stav po narovnání keratinem zhoršuje;
 • operace po určité době je třeba opakovat;
 • nízká úroveň odbornosti odborníka může poškodit vlasy.

Před příjezdem do salonku je třeba vzít v úvahu všechny indikace a kontraindikace této služby.

Na internetu najdete obrovské množství nadšených i negativních recenzí. Než se rozhodnete vážit všechny výhody a nevýhody. Doporučujeme také důvěřovat vašim kadeřím pouze profesionálním řemeslníkům se zkušenostmi s podobnými pracemi. Pokud bude provedeno správně, efekt bude úžasný a bude nadšený uživateli po dlouhou dobu.

Další informace o vyrovnávání vlasů keratinem naleznete v článcích:

Užitečná videa

Keratin vlasové rovnání.

Pokyny pro vyrovnávání keratinových vlasů.

Keratin pro vyrovnávání vlasů v internetovém obchodě INOAR

Suchý, matný, neposlušný, bradavý, ostře reagující na vlhkost a teplo... Je to všechno o tvých vlasech? Pak jste se dostali na správné místo. INOAR ví, jak udělat vlasy hladké a krásné, obnovit jejich strukturu a vyřešit problém stylingu. Žádné kouzlo - vlasy můžete vyrovnat keratinem! V internetovém obchodě INOAR si můžete koupit keratin a další vysoce kvalitní inovativní produkty vyvinuté v nejlepších světových laboratořích za konkurenční ceny.

Vlasy jsou 80% složené ze stavebních bílkovin - keratin. Neomylný čas, špatná péče, zneužívání stylingových výrobků a tepelného zpracování vedou k vyčerpání a poškození vlasů. A jen keratin, plnící vlasy, pomáhá trvale obnovit jejich strukturu.

V kosmetickém průmyslu 21. století nebylo dosud vynalezeno nic účinnějšího než profesionální keratinové vyrovnávání vlasů. A INOAR se neustále vyvíjí a nabízí ruským kadeřníkům a jejich klientům pouze nejnovější vývoj zahraničních technologů za konkurenční ceny.

Rozhodněte se o produktech pro vyrovnávání keratinu, získáte maximum informací o tom, jak používat tuto složku nebo kompozici, zaregistrujte se na tréninku na akademii INOAR a snažte se vyrovnat vlasy vlastními rukama. V tomto kadeřnictví pomáhají naši odborníci, kterým můžete kontaktovat právě teď. Obchod Online INOAR - a najít zákazníky pro kosmetické salony, kteří hledají, kde koupit Keratin vlasy za rozumnou cenu a pro které INOAR vyrábí širokou škálu produktů pro domácí péči.

Komplex keratinového rovnání INOAR je:

 • dokonalá hladkost keratinově narovnaných vlasů po dlouhou dobu;
 • obnovení chemicky poškozených vlasů na molekulární úrovni;
 • ošetření vlasů a lesk, vyhlazování po celé délce;
 • okamžitá hydratace a výživa.

A to jsou stovky obdivujících a dokonce závistných pohledů na vaše vlasy. Nepopírejte si potěšení, abyste byli ještě krásnější, dozvíte se více o keratinu pro rovnání vlasů od společnosti INOAR.
Vyberte si řadu výrobků s keratinem pro vaše vlasy a rádi Vám zajistíme nákupy v Moskvě, Petrohradě a dalších ruských městech.

Inoar Professional recenze: keratin vlas rovnání a opravy recenze Inoar

Mezi mnoha oblastmi lidské činnosti zaujímá kosmetický průmysl zvláštní specializovanou oblast, která se vyznačuje nejvyššími požadavky na kvalitu kosmetiky v tomto odvětví. Cena chyby je příliš vysoká, takže hodně závisí na profesionalitě a dovednostech výrobců kosmetických prostředků.

Značka Inoar Professional je značka, na kterou můžete skutečně důvěřovat. V současné době zaujímá společnost vedoucí postavení ve vývoji a výrobě vysoce kvalitních kosmetických prostředků. Konstantní analýza a monitorování trhu, důkladná studie módních trendů, revolučních řešení a opravdu moderních výrobků - to vše a mnohem více se stalo základním kamenem úspěchu a popularity světově proslulé značky. Desítky zemí, tisíce stylistů a stovky pokročilých kosmetických salónů se rozhodly ve prospěch prvotřídní kosmetiky - výrobků, ve vysoké kvalitě, ze kterých si můžete být 100% jistý. Navíc od roku 2012 jsou výrobky značky Inoar Professional k dispozici ruským uživatelům, což znamená, že dnes téměř každý může být přesvědčen o bezvadnosti a účinnosti kosmetické řady Inoar.


Účinek keratinu v procesech obnovy vlasů

Jednou z hlavních činností společnosti je výroba a prodej výrobků pro rovnání vlasů. Keratin je již dlouho znám jako přírodní bílkovina, která je stavební látkou pro vlasy, nehty a kožní buňky. Odborníci jsou přesvědčeni, že doposud rovnání vlasů s keratinem je nejprogresivnější a optimální metoda, která umožňuje současně vyřešit několik důležitých problémů. Za prvé je možné dosáhnout opravdu vysoce kvalitní vyrovnání kadeří, za druhé dochází k obnově a ošetření vlasové struktury, které byly oslabeny barvením a zvýrazněním nebo byly poškozeny různými chemikáliemi, například při kroucení.

Důležitou výhodou je skutečnost, že pro úspěšné používání keratinových výrobků značky Inoar Professional je velmi důležité, aby byli vyškoleni technologové společnosti. Pokud tuto příležitost nemáte, můžete využít distančního vzdělávání (k dispozici pouze pro kadeřníky). Můžete také použít pokyny pro video a horkou linku. Pokud je vše provedeno správně, nebude mít kladný výsledek dlouhou dobu. Zatímco si musíte uvědomit, že chcete-li dosáhnout co nejvyšší úrovně kvality při narovnávání vlasů, měli byste se obrátit na odborníky, ale nejlépe je, abyste se sami stali profesionály, kteří absolvovali školení, které vedou oficiální dealeři Inoar.


Koupit vysoce kvalitní kosmetiku Inoar Professional od výrobce

Můžete se stát majitelem pozoruhodných kosmetických přípravků známé značky kontaktováním jednoho z prodejců Inoar. Síť prodejců se rozvíjí velmi rychle a v mnoha městech již existují reprezentativní kanceláře, ve kterých nejen prodávají kosmetiku, ale také je cvičí, aby s ní pracovali. Seznam profesionálních obchodů této značky se nachází na oficiálních stránkách organizace.

Všechny výrobky prošly příslušnou certifikací a mají nejvyšší kvalitu, potvrzují odborníci. Kromě toho úspěšně funguje internetový obchod, díky němuž můžete získat vzorky moderní a efektivní kosmetické řady Inoar Professional i z pohodlí vašeho domova. Produkty se prodávají jak ve velkoobchodním, tak v maloobchodním prodeji

Koupit vysoce kvalitní kosmetiku Inoar Professional - znamená udělat správnou volbu!

8 (800) 555-19-88 Petrohrad, dálnice Vyborg d.5

Představuje keratin Inoar

Inoar: síla keratinu pro vaše vlasy

Moderní kosmetický průmysl pomáhá ženám všech věkových skupin vypořádat se s neurčitými vlasy, zlepšit jejich vzhled a dát jim atraktivní přirozený lesk. Jedním z nejúčinnějších prostředků je Inoar keratin rovnání - postup vykonávaný profesionálními řemeslníky v specializovaných salonech. Nejen že vyhladí vlasy a zlepšuje strukturu, ale také přispívá k jejich regeneraci.

Kosmetika od Inoar obsahuje keratin - druh stavebního materiálu pro vlasy. Trvalý styling, curling, barvení a dokonce každodenní praní snižují obsah této složky ve vlasové lince. Keratin ze slavné brazilské značky Inoar se poměrně dobře usadil na ruském trhu a má mnoho pozitivních recenzí mezi zákazníky a řemeslníky. Kompozice pečlivě obnovuje kudrlinky a naplňuje poškozená místa.

Produktová řada Inoar nabízí několik keratínových rovnačen s instrukcemi, které musí řídit, aby získali vynikající výsledek.

 • G-vlasy. Prostředek je vhodný pro účinné vyrovnání tuhých vlasů. Intenzivně hydratuje vlasy. Účinek použití trvá 6 měsíců. Má kumulativní efekt.
 • Morrocan. První produkt vydané značkou. Vyživuje měkké a křehké vlasy a přispívá k jejich regeneraci. Doba trvání účinku je 3 měsíce. Má kumulativní efekt.

Vlastnosti a výhody kompozice

Hlavní charakteristický rys řady produktů Inoar je vysoká ekologická přívětivost a prakticky neškodí lidskému zdraví. Složení kosmetiky zahrnuje:

 • rostlinné výtažky;
 • oleje;
 • formaldehyd (v bezpečném dávkování);
 • keratin - hlavní složka.

Použití moderních výrobních technologií, správné dávkování a poměrů poměru složek kosmetických přípravků posilují strukturu kadeřnic, čímž zlepšují jejich vzhled.

Kosmetika Inoar má značnou poptávku jak od profesionálů, tak od běžných zákazníků. Vybírají tento výrobek díky svým jasným výhodám.

 • Bezpečnost Složení kosmetiky Inoar obsahuje přírodní složky, které nenarušují lidské tělo.
 • Přitahuje mnoho let zkušených odborníků k výrobě výrobků.
 • Jasné instrukce keratin vlas rovnání. Prostředky této značky jsou vhodné nejen k použití v salonu, ale i doma (tj. Domácí výrobky)
 • Dobrá hodnota za peníze. Cenová politika společnosti je stanovena tak, aby výrobní náklady plně odpovídaly její efektivitě.
 • Použití kompozice nejen vyhladí kudrlinky, ale také výrazně zlepšuje strukturu pokožky hlavy, přispívá k obnově, hydrataci a výživě.
 • Postup má trvalý účinek (až 6 měsíců). Po dlouhou dobu si vlasy udržují svou pružnost a zdravý vzhled.

Profesionální odborníci

Spotřebitelé opouštějí pozitivní zpětnou vazbu na vyrovnávání keratinu Inoar. Jaký je názor expertů na tuto kosmetiku?

V mnoha ohledech jsou odpovědi podobné: výrobky brazilské značky jsou slibnou technologií v oblasti kosmetologie. Nízký obsah formaldehydu a nepřítomnost silikonových inkluzí eliminuje poškození vlasů po proceduře. Naopak, pokrývka vlasů obnovuje svou přirozenou krásu, krmí se keratinem a dalšími přírodními složkami produktu.

Odborníci naznačují, že kosmetika je vhodná pro různé typy vlasů a dokáže se vyrovnat i s nejproblematičtějšími kadeřemi, protože proces regenerace se odehrává na úrovni buněk.

Vyrovnání s keratinovým komplexem Inoar je inovativní technologií, která stojí za to vyzkoušet všechny, kteří se snaží zajistit vlasům krásu a zdraví.

Nejlepší prostředky pro narovnání keratinu Inoar, Ollin, Indola, Greymy

Prostředky pro vyrovnávání keratinu se stále častěji nacházejí v regálech obchodů. Každý z fondů má zvláštní složení a opatření. Jak si vybrat ten nejlepší nástroj, stojí za to zjistit.

Za tímto účelem jsme vybrali nejoblíbenější nástroje, které se používají pro vyrovnávání vlasů keratinem. Každý z prezentovaných produktů vyžaduje zvláštní péči po použití. To je nutné k rozšíření efektu. Je velmi důležité vybrat výrobky podle typu vlasů a pečlivě prozkoumat další použití přípravků pro každodenní péči o vlasy.

Stručný popis keratinových výrobků

Ollin (Ollin)

Komplex prostředků pro vyrovnávání keratinových vlasů, který lze provést doma.

Výraznou vlastností je snadné použití každého produktu. Není třeba navštívit salon pro proceduru. Výrobky jsou ideální pro ty, kteří mají tenké a suché vlasy, stejně jako oslabené častými barvivy.

V sadě jsou 4 výrobky, které mají různé funkce:

 • šampon - připravuje vlasy na proceduru, čímž je ohebnější;
 • Regenerační sérum Oliny - vyživuje všechny vlasy keratinem, vyhlazuje vlasy, zvyšuje jejich hustotu;
 • balzám - používá se jako ochrana a dělá zvláštní péči o vlasy;
 • absolutní leskové sérum dělá vlasy lesklé a hladké.

Zjevné výhody zahrnují:

 • vždy dobře upravený vzhled vlasů bez denního stylu;
 • prostředky vhodné pro různé typy vlasů;
 • komponenty chrání před negativním vlivem vnějšího prostředí;
 • Efekt trvá dlouhou dobu.

Nástroj má však své výhody a nevýhody.

Mezi nedostatky: existuje riziko alergie, obtížná další péče o udržení účinku, obtížnost při používání (výrobek má nepříjemný zápach a může způsobit podráždění, když přichází do styku s kůží). Země původu: Rusko.

Nabízíme sledování videa o nástroji pro vyrovnávání keratin Ollin:

Inoar (Inoar)

Keratinové vyrovnávací produkty se kombinují s hluboce čistícím šamponem, který používá speciální složení, přípravu na vyrovnávání vlasů a masku.

Je třeba poznamenat, že hlavní složkou všech prostředků je keratin.

Dále se používá kakaový extrakt, bílá hlína, olej z pšeničných klíčků.

Z nedostatků přípravku Inoar: velký počet kontraindikací uvedených v pokynech, obsah formaldehydu v nástroji, který může způsobit alergickou reakci. Z nedostatků stojí také za zmínku ne příliš pozitivní zpětnou vazbu od kupujících. Výrobce: Brazílie.

Nabízíme sledování videa o nástroji pro regeneraci keratinu Inoar:

Indola

Komplex pro vyrovnávání keratinu, který se skládá ze 4 produktů, který je ideální pro suché a slabé vlasy, zvláště po barvení.

Souprava Indola (Indola) zahrnuje:

 • čisticí šampon;
 • klimatizace s keratinem;
 • Maska pro intenzivní péči;
 • keratinový vyrovnávací olej.

Pomocí nástrojů v komplexu můžete provádět krok za krokem dokonalý vzhled vlasů bez návštěvy salonu.

Výhody finančních prostředků lze vzít v úvahu: cenová dostupnost, efektivita finančních prostředků jak jednotlivě, tak jako celku, rychlý efekt.

Země původu: Německo.

Nabízíme vám možnost sledovat video o prostředcích na keratinové narovnání indolu:

Grammy nebo Grammy (Greymy)

Prostředky pro vyrovnávání keratinu od švýcarského výrobce. Produktová řada obsahuje:

 • čisticí šampon, který obsahuje keratin;
 • esenciální oleje a přírodní složky;
 • vlasový krém;
 • klimatizace;
 • maska ​​s keratinem pro lesk a vyhlazení vlasů;
 • výživný arganový olej.

Funkcí fondů je obsah složení finančních prostředků - nanokeratin. Látka, která dokáže lépe pracovat na vlasu, plní a vyživuje všechny prázdné prostory.

Hlavní výhodou produktu je obnovení vlasů o 99%, dokonce i při těžkých úrazech, stejně jako schopnost užívat výrobky těm, kteří jsou alergičtí na formaldehydy.

Z významných nevýhod lze říci pouze o dlouhodobém účinku nástroje, protože obsahuje velké množství přírodních složek.

Nabízíme vám možnost sledovat video o kosoštvorcovém vysavači Grammy Keratin:

Kde mohu koupit sady?

Průměrné náklady na fondy:

 • Allin. Náklady na šampon - asi 800 rublů, krém na rovnání - 750 rublů, maska ​​- asi 1 tisíc. rublů.
 • Inoar. Sada produktů pro 100 ml. každý bude stát 1500 rublů.
 • Indol Čistící šampon - 250 rublů, maska ​​300 rublů, olej na vlasy asi 400 rublů.
 • Gramey. Pokud kupujete peníze v komplexu, jejich hodnota bude v rozmezí 9 až 10 tisíc rublů. To znamená objem 500 ml.

Jaké nástroje mohu používat doma?

Všechny uvedené prostředky mohou být použity doma. Ale stojí za to říkat, že produktové řady Ollin a Indola nevyžadují další finanční prostředky.

Komplex vyrovnávání keratinů od firmy Gramey vyžaduje použití speciálních kleští tak, aby byl výrobek řádně připevněn k vlasům.

Prostředky přípravku Inoar mohou být také aplikovány doma, avšak majitelé salonů se doporučují, aby kontaktovali odborníky kvůli toxicitě látek a možným podrážděním pokožky při vlastní aplikaci.

Indikace a kontraindikace

Z předložených prostředků mají pouze 2 kontraindikace, které by měly být před zahájením léčby zváženy.

 1. Řada prostředků Inoar. Z kontraindikací lze identifikovat: onemocnění pokožky hlavy, těhotenství a laktaci, rakovinu, alergické reakce a přecitlivělost.
 2. Řada přípravků Ollin má také kontraindikace: onemocnění a zranění pokožky hlavy, těhotenství, vypadávání vlasů, alergie, bronchiální astma, rakovina.

INOAR PROFESSIONAL recenze: keratin vlasové rovnání INOAR recenze

Moderní společnost Inoar Professional úspěšně pracuje již více než rok na vývoji a výrobě profesionálních kosmetických přípravků. Během této doby byly zavedeny desítky skvělých řešení a samotná značka Inoar Professional se v mnoha zemích po celém světě stala široce známou. Nejlepší inzerát společnosti je, že stále více slavných stylistů a módních kosmetických salonů dává přednost této kosmetice. V současné době značka aktivně rozvíjí ruský trh, takže každý ruský uživatel má vynikající příležitost ověřit vysokou kvalitu četných kosmetických přípravků INOAR.

Jednou z nejdůležitějších aktivit je rovnání vlasů na keratin. Při výrobě širokého sortimentu svých výrobků preferuje přírodní a přírodní ingredience, z nichž jeden je arganový olej - jedinečná látka, která může významně zlepšit celkové vlastnosti vlasů, což je mnohem měkčí a více vyhovuje při česání.

Power Powder - unikátní kompozice, ohromující výsledek

Dnes se Inoar Professional může pochlubit nejširší nabídkou profesionálních a domácích kosmetických přípravků, zatímco společnost neustále vyvíjí a pečlivě analyzuje módní trendy na trhu krásy. To vede k systematické změně sortimentu výrobků, která je často doplněna novými, dokonce modernějšími a vysoce efektivními řešeními.

Jednou z nejnovějších inovací je jedinečná kompozice bez formaldehydu pro keratinové vyrovnávání vlasů Power Powder. Tento vzorec má skutečně revoluční vlastnosti: 0% formaldehyd, úplná absence kouře a vůně, vynikající trvalý účinek (až šedesát promývání), absolutní neškodnost vašim vlasům.

Hodnocení firmy INOAR PROFESSIONAL recenze: keratin vlasové rovnání INOAR recenze

Dobrý den.
Asi před týdnem jsem udělal postup k rovnání keratinových vlasů se složením INOAR. Jsem nadšená!
Vlasy byly hrozné. Curly, ne poslušný. Stuckem ve všech směrech. Bylo těžké položit. Dával jim božský pohled pouze na železo, ale to je velmi škodlivé.
Nyní jsou vlasy měkké, poslušné a rovné. Chtějí se dotknout a dotknout se. A co je nejdůležitější, neškodí!

Mám pórovité kudrnaté vlasy, kromě toho i velmi křehké, jsem zachráněn jen keratinovými vlasy. Jediná škoda, že efekt není trvanlivý. A naposledy, tři měsíce po zákroku, mi pána doporučila, abych Botox pro vlasy (s kompozicí BotoHAIR). Byl jsem velmi potěšen, tento postup rozšířil účinek narovnání, kromě objemu vlasů a lesku byl přidán.

Po dlouhou dobu jsem se bál vyrovnávat, četl jsem hodně, že to bylo škodlivé, ale přesto jsem se rozhodl, udělal Inoara v salonu. Vlasy se staly super, hladké, lesklé a začaly vypadat mnohem lépe než dříve! Nečekal jsem takový výsledek vůbec, 3 měsíce už prošly, moje vlasy se nezhoršily, brzy bych se vrátil do práce, měl jsem rád proceduru

Po dlouhou dobu se rozhodla, že keratinové vlasy narovnávají, protože vždy věřila, že je škodlivé a může velmi poškodit strukturu vlasů. Můj kadeřník mi doporučil, abych tento postup použil s použitím Inoar Professional Zkoušela to už tehdy a chtěla bych říct, že její vlasy vypadaly luxusní. Majster řekl, že tento účinek je dosažen díky arganovému oleji v kompozici. Plně jsem poslechl rady a nelitoval. Moje vlasy zažijí a stanou se mnohem poslušnějšími.

Nedávno jsem koupil hydratační kondicionér Fresh Ginger se zázvorovým extraktem. Mám tenké a mastné vlasy a tento kondicionér Inoar je právě to, co potřebuji. Vlasy se zvětšily a nebyly tak rychle ztuhlé. Také vlasy se staly měkkými a pružnými, tam je lesk. Hroty vlasů se nerozdělují a objem kondicionéru je 250 ml a trvá dlouhou dobu. Jsem velmi potěšen klimatizací od Inoar. Také jsem se podíval na další místo na mém webu - Pos Progress nezmazatelné kondicionér, který je také vhodný pro všechny typy vlasů, včetně mastných vlasů. Přírodní hedvábí je součástí prostředků, myslím, že vlasy budou hedvábné a brilantní.

Mám kudrnaté nezbedné vlasy, chci to napravit. Přítel doporučil jít do ateliéru značky Inoar a připravit keratinové vlasy na rovnání. Ona také učinila tento postup pro sebe s pomocí marocké vlasy Keratin a její účinek trvá měsíc. Ale má lehkou vlnitost a mám velmi silné a silné kudrlinky. Pomůže keratinové narovnání v mém případě?

Slyšela jsem o tom, že jsem slyšel, že jsem se slyšel z mé matky - provedla restaurování keratínových vlasů a šla do salonku, aby zvládla Olgu. Máma byla potěšena! Rozhodl jsem se napravit - mučili jemné prameny. Salon používal kosmetiku Inoar profesionální. Nádherná série, nezapomeňte opakovat.

Mám docela problematické vlasy. Je obtížné najít šampon i kondicionér. Dokonce i když se poprvé perfektně hodí, jsou zde problémy. Na radu kamaráda požádal o pomoc v Inoar. Pak jsem udělal postup léčení vlasů opravdu účinným prostředkem. Již po první době jsem cítil výrazné zlepšení stavu vlasů. Dokonce ani nevím, jak to vysvětlit, ale účinek je zcela jiný, ne stejný jako u běžných výrobků v salonech. Chtěl bych zmínit sadu Fresh Ginger. Koupil jsem je na doporučení specialisty Inoar pro každodenní použití. Moc se mi to líbí. Mentolová vůně a zázvorový extrakt vytváří velmi příjemnou osvěžující vůni. Prostředky začínají pracovat od první aplikace.

Přítel doporučil kontaktovat salonní společnost Inoar, aby si koupil své prostředky z Argan Oil. Koupil jsem ji, ačkoli to bylo velmi drahé, snažila jsem se to - to nebylo špatné, vlasy mi začaly vypadat živější a lesk. Pokusím se dále.

A mám těsné kudrlinky a pro narozeniny chlapíka se rozhodla překvapit a přijít s rovnými vlasy. Otočila se do salonu a navázala keratinu napříč pomocí G Hair Keratin od Inoar professional. Já sám se mi opravdu líbilo, co se stalo - vlasy byly hladké a lesklé. Účinek by měl trvat asi 5 měsíců. Můj přítel a všichni moji přátelé byli příjemně překvapeni.

Dlouho jsem hledala internet na dobrou rovnačku vlasů. Chytil se na Inoar, ale cena byla pro mě příliš vysoká. Přátelé doporučili, aby se v kabině vyrovnal a zotavil se. Dokonce i při mém chemickém mávání si velitelé mohli vybrat požadovanou kompozici Inoar. Udělal jsem narovnání keratinových prostředků z řady Ji Hare. Jsem velmi potěšen tímto postupem a jeho účinkem, ale obávám se to sám, raději bych se obrátil na specialisty.

Řeknu vám o výhodách: poté, co jsem začal používat Inoar Speed ​​Blond, byly vlasy měkké a hedvábné, byly mnohem snadnější na hřeben, jsou nyní hladké a trvá mnohem méně času na zpracování, můžete si každý den umýt hlavu, nemusíte trpět dlouho s vysoušečem vlasů a žehličkami. Samozřejmě, cena Inoar je drahá, ale stojí za to. Je příjemné podívat se na vlasy, barva je super!

Dlouho jsem chtěl, abych se vyrovnal vlasy s keratinem, jen pochyboval, zda takový postup stojí za peníze. A nedávno tento postup provedl můj přítel a pak pochybnosti zmizely. Také jsem se rozhodl pro keratin a začal hledat kvalitní směs. Přišla jsem do salonu a společně s odborníkem jsme si vybrali Inoar Maroccan Hair Keratin, protože předtím jsem měla vlasy. Co mohu říci: vlasy mi vypadají skvěle, lesklé, jemné a příjemné na dotek, vše trvalo asi 4 měsíce po prvním zasedání. Pak jsem proceduru zopakoval.

Poté, co jsem udělal keratinovou rovnání s pomocí Jay Heira v mém studiu Inoar, mé vlasy se znatelně zlepšily! Zdálo se, že jsou naplněné silou, přestaly vypadávat a rozštěpené konce zmizely! Jediným negativním bodem - chtěl bych, aby tento efekt byl navždy)) Bohužel to však není možné.

Moje vlasy - nikdo nezáleží. Nejen, že jsou zkroucené, jsou také velmi suché a křehké. Podíval jsem se do zrcadla a chtěl plakat. Řezání nebylo v pořádku, za prvé, zbožňuji své dlouhé vlasy a za druhé, účes by nepomáhal zlepšit strukturu vlasů. Jedinou cestou bylo začít s obnovou vlasů. Zpočátku použila různé prostředky od známých značek, ale bez úspěchu. Přítel doporučil jít do studia od značky Inoar. Po několika ošetřeních ošetření vlasů se mé vlasy výrazně zlepšily. Teď je začínám stále více milovat.

Postupovala keratínová péče o vlasy na marocké vlasové keratinové značce Inoar. Zpočátku byl efekt úžasný: lesklé a poslušné vlasy. Jediný negativní: mistr mi slíbil, že efekt bude trvat půl roku, trvalo jsem asi 4, ale to jsou drobnosti.

Chtěl bych navštívit salon INOAR - slyšel jsem, že dobré kosmetiky. Přítel doporučil linii Ji Heir pro narovnání, a tak jsem se rozhodl jít k pánovi, abych zjistil, jak se mi budou vlasy starat o proceduru. Prosím vás, kdo už byl - prosím, řekněte mi, zvláště jaký vliv na vlasy.

Jen jsem snila a vážně přemýšlela o keratinovém vlasovém vyrovnávání od firmy Inoar. Ale po přečtení některých recenzí jsem začal pochybovat. Nejenže je tento postup poměrně drahý, ale také se ukazuje, že má řadu nuancí. Řekni mi, kdo použil, jak je tento postup škodlivý pro vlasy?

Jsem "šťastný" majitel kudrnatých a nezbedných vlasů. Navíc je velmi rozmazlil, snažil se je vyrovnat všemi způsoby, dokončil své zázračné masti od různých výrobců. O keratinovém narovnání slyšela, ale neodvažovala se, obrátila se na znalé lidi. Mistr nabídl řadu G-Hair Keratin společnosti INOAR, důvěřuje, také ví. Postup trval více než dvě hodiny. Zaplaceno 2900. Ale stojí za to! Plně potěšená tvarem mého účesu, účinek trval celá moje dovolená, nyní chci provést kompletní obnovu struktury vlasů a opravit výsledek narovnání

V salonu se keratin vlasy narovnal Inoar (Maroko). Opravdu se mi to líbilo. Můj pán mi doporučuje koupit komplex péče o vlasy, aby se tento efekt prodloužil. Kolik tyto produkty opravdu rozšiřují rovnání?

Snažil jsem se vlasy narovnat různými způsoby, ale žádný požadovaný účinek nebyl. Proto jsem přišel k pomoci odborníků v salonu Inoar Professional. Pro mé tvrdé, velmi kudrnaté vlasy jsem zvedl komplex G-Hair Keratin. Musím říci, že náklady na postup pro peněženku jsou hmatatelné. Byl jsem však tak ohromen tím, že jsem připraven zaplatit za skutečnou kvalitu. Nikdy předtím jsem neměla takovou hladkost, měla takový lesk. A účinek po postupu se hromadí a vydrží až 5 měsíců!

Začal jsem si všimnout, že moje vlasy byly úplně nudné, nekontrolovatelné, konce vypadly. S tímto problémem jsem přišel do studia "INOAR". Chtěla jsem se nakonec stát vlastníkem dobře upravených, poslušných vlasů. Měl jsem štěstí s mistrem a ona mi zachytila ​​ošetření vlasů. Moje vlasy byly okamžitě obnoveny pomocí keratinu, naplněné kyslíkem, získaly vznešený lesk. Doporučují také použití mentolu a zázvorového šamponu Fresh Ginger, odstraňuje přebytečný tuk. Děkuji, teď jsem váš stálý zákazník!

Při snaze o módu neustále vyhlazuji své přirozeně vlnité vlasy. A téměř je vyčerpali, spálili, můžeme říci. V kosmetickém salonu mi pán doporučil, abych udělal proceduru keratinu narovnávat Inoar Heir. Bude dobře léčit vlasy. Nyní nemám problémy s vlasy. Jsou perfektně česané a po dlouhou dobu zůstávají hladké a hladké. Uložení sušičky na vlasy bylo záležitostí 5 minut.

Přišla jsem do studia Inoar Professional se snem zdravých a hladkých vlasů. Zdědil jsem silnou kudrnatou tvrdohlavou mlhu vlasů. Neustálé používání žehliček a vysoušeč vlasů zhoršilo stav vlasů, staly se pórovité, ještě nešikovnější, s rozštěpenými konci. Průvodce v salonu Inoar použil nástroj G-Hair Keratin. Upřímně řečeno, nečekal jsem, že takový výsledek uvidím a cítím. Vlasy byly plné keratinu, jejich objem se snížil, hladkost a jen zdravý, luxusní vzhled se objevil. Úžasný nástroj, miluji to! A výsledek trvá dlouhou dobu.

Mám přírodní vlasy neposlušné, zvláště ne kudrnaté, ale držet se ve všech směrech, zejména v deštivém počasí. Po celou dobu jsem použil žehličku, aby je uklidnil. Před pár měsíci v salonu INOAR provedl keratinové vlasy narovnáním marockými prostředky. Vlasy jsou nakonec jako vždycky chtěla: dokonale hladká, lesklá a silná. Také se mi líbilo, že nástroj trvá opravdu dlouho, jak slíbil v kabině.

Vždy jsem chtěla vlasy napravit, aby byly hladké, husté a lesklé. Postup vyhlazení vlasů mi velmi pomohl s marockými prostředky INOAR. V salonu jsem byl dlouho vzat, ale výsledek se mi líbil. Vlasy, jako by se staly více, se staly hedvábné a hladké. A koupila jemný šampon INOAR domů. To je nutné - doporučuji to každému!

V polovině prosince proběhnu v Moskvě jen pár dní. Chvilku chci napravit proceduru od Inoar Professional. Řekněte mi, že je možné se předem zaregistrovat, aby se přesně dostal do jednoho z dnů svého příjezdu?

Dobrý den všem děvčatům! Chtěla jsem se s vámi podělit o tajemství a řeknu vám, jak jsem se vyrovnal s tvrdými vlnami. Byl jsem velmi rozrušený, když se po porodu vlasy staly ještě chlupatější a neposlušnější, takže jsem se s nimi nepokusil, ale to všechno bylo plýtvání penězi a časem. Dokonce i přítel, který mě viděl na ulici, poradil s kosmetickým kosmetickým salonem a keratinem v marockém vlasu Keratin. Vzhledem k tomu, že už jsem dítě nekoupil, rád jsem šel do salonu. Samozřejmě, že můj manžel měl pár hodin, aby si s dítětem sedl, ale postup za to stojí. Opustil jsem salonu tuto královnu, dokonce i dítě mě nejprve rozpoznalo.

Když jsem viděl recenze na internetových stránkách o domovské lince Inoar, nástroj BB Cream, chtěl jsem ho okamžitě koupit. Ale na začátku jsem se rozhodl konzultovat s mým kadeřníkem, ke kterému jsem už roky chodil. Chtěla jsem vědět, zda jsou tyto nástroje stejně účinné, jak říkají. Můj pán mi řekl, že právě začali používat kosmetiku Inoar v jejich práci a nabídli, že se pokusí obnovit strukturu vlasů s pomocí profesionální kosmetické řady Inoar. Faktem je, že je často namaluji, takže jsou poškozené a rozděleny. Postup je 100% spokojen. A od mého pána jsem dokázala koupit to, co chci - výrobek pro péči o vlasy doma.

Inoar Curl Straightener: 5 kroků k rovným vlasům

Inoar je brazilská společnost, která již více než dvacet let vyrábí výrobky pro vyrovnávání kudrlin. V keratinové řadě této značky existují jak profesionální, tak domácí výrobky, které vám umožní rychle a snadno získat atraktivní obraz.

Složení keratinu znamená rovnání vlasů Inoar Professional

Řada produktů, které narovnávají vlasy, zahrnuje tyto komplexy:

 • Marocké vlasy Keratin - patří šampon pro čištění a speciální složení;
 • G-hairKeratin - tato skupina obsahuje šampon, směs pro narovnání a masku.

Cena Botox pro vlasy Inoar se pohybuje od 8,300 do 9,300 rublů. První způsob má léčivý účinek, který trvá po dobu 3-4 měsíců. Vlastníci etnického typu vlasů je lepší koupit G-hairKeratin - výsledek zůstane po dobu 5 měsíců. Chcete-li používat služby průvodce, je lepší vybrat si prostředky označené jako profesionální.

Uvedená kosmetika obsahuje takové složky:

 1. jojobový olej;
 2. keratin;
 3. panthenol;
 4. proteiny pšeničných klíčků;
 5. kakaový extrakt;
 6. bílá hlína.

Inoar g hair: instrukce a cena

Tento unikátní vzorec léčí poškozené prameny a vyrovnává kudrnaté zámky. Keratinové narovnání snižuje plynulost kadeřin o téměř 90%. V důsledku toho se stanou brilantními a krásnými. Mycí vlasy a vlasy jsou povoleny 40 minut po ukončení procedury.

Jak narovnat vlasy bez následků

Keratin rovnání Inoar lze snadno použít doma. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 • Umyjte si hlavu speciálním hlubokým čisticím prostředkem. Doporučuje se několikrát. Při posledním přiblížení nechte nástroj 3 minuty. Opláchněte kudrlinky teplou vodou.
 • Vysušte pramínky s vysoušečem vlasů o 90% a hřebenem použijte vzácný hřeben.
 • Aplikujte keratinový komplex na každé zvlnění. Vlákna musí být pečlivě zpracována, ale je důležité zajistit, aby směs z nich netekla. Přebytek finančních prostředků čistý hřeben. Nechte kosmetiku po dobu 20 minut, pokrývající prameny filmem nebo speciální čepičkou.
 • Suché prameny až 100% používají vysoušeč vlasů. Současně by měl být teplý vzduch střídán za studena.
 • Na konci vlasů narovnejte duhovku. Pro všechny typy pramenů je vhodná teplota 230 stupňů. Začněte od dna a narovnejte 10-12krát. Díky tomu je keratin uzavřen v kudrlích.

Omyjte složení po 40 minutách s teplou vodou. Šampon nelze použít. Pak jsou kudrlinky sušeny vysoušečem vlasů.

Můj názor na vyrovnání keratinu po 4 postupech. Zpětná vazba na keratin Inoar a Cadiveu.

Dobrý den! Bude to otázka rovnováhy keratinu obecně, a zejména o složení "Inoar". Známá ženská bláznivá moudrost zní takto: rovné vlasy - zvlněné, kudrnaté narovnat. Dělal jsem keratin rovnat se čtyřikrát, první dvakrát jsem udělal cadiveu, poslední 2 inoara. Chtěl bych trochu vyprávět o mé zkušenosti s vyrovnáváním vlasů na keratin, komu je tento postup vhodný a kdo není příliš.

Takže příroda mi "odměnila" tenkými, poslušnými vlasy, která měla rozmar, někde se kroutit a někde ne. Obecně platí, že dokud si si pamatuji sám sebe, vždycky jsem s nimi nebyl spokojený a několik let jsem je naprosto vyrovnal. O tepelné ochraně nevěděla nic a v zásadě používala minimální množství výrobků pro péči. Samozřejmě, vlasy byly z tohoto šikanování velmi ztuhlé, pokaždé se zrádně zakřivovaly a já jsem je každodenně narovnával.

Poprvé jsem se v roce 2010 dozvěděl o způsobu narovnání keratinu a já jsem zapálil oheň, abych se udělal za každou cenu.

Když jsem v mém životě absolvovala první vyrovnávací proceduru keratinu, byla jsem nadšená stavem vlasů. Byl to dokonalý, rovný, lesklý vlas! Nezdržovali se vedle těch, které jsem měl předtím. Řekl jsem všem o zázračném narovnání, pak jen málo lidí vědělo, co to je. No, rozhodl jsem se, že tento postup pravidelně provádím.

Časem jsem začal identifikovat nedostatky týkající se konkrétně typu mého vlasu. Za prvé jsem začal každý den umyt vlasy, protože jinak vypadaly vlasy, jako by je umyl bohatě s medovinou. Druhým bodem je hlasitost.. to nebylo na mé hlavě. Dokonce i když jsem udělal styl s malou hromadou, objem mě zvedavě opustil po několika hodinách, přesně jako čistota vlasů. Obecně platí, že jak čas pokračoval, keratin byl pomalu umyt, kudrlinky vylezly a "rozmazňovaly" celý obraz a pokaždé, když se to stalo, zase jsem si zase keratin.

Po dvou procedurách jsem přešel na keratin, protože dívčí mistr mi řekl, že jsem se vyrovnal, v inoaru je mnohem menší množství formaldehydu, není to tak škodlivé a nemusíte jej držet na hlavě 72 hodin, takže vlasy jsou rovné. Ale pořád jsem udržoval keratin asi 24 hodin po proceduře, nevím, zdálo se mi, že to bude bezpečnější)

Co můžu říct o inoar, tato keratina vyrovnává vlasy stejně, ale dává méně lesku než Cadevio a je vypláchnout vlasy o něco rychleji. Ale moje vlasy se znečišťují rychleji, večer jsem měl na hlavu rampouchy, zejména první měsíc po zákroku.

Obecně platí, že rovnání keratin má mnoho výhod a pravděpodobně tolik mínusů. Ale pro sebe jsem se rozhodl, že tento postup už neučiním, protože mi to dává spoustu nepříjemností:

 • vlasy se musí umýt každý den, pouze se šamponem bez sls. Kreatin je z vlasů pomalejší. Když jsem udělal první proceduru, žádný prodejce nevěděl, co je SLS a oni se na mě dívali jako blázen, teď samozřejmě takový problém neexistuje, šampony můžete koupit téměř v každém obchodě, ale přesto ne všechny tyto šampony jsou vhodné;
 • vlasy jsou velmi hladké, bez objemu. Naposledy jsem udělal rovnováhu keratinu také na Inoviře, ustupujícím od kořenů o 10 cm, ale to mi vůbec nepomohlo, pod váhy špiček - objem zběhl velmi rychle;
 • A konečně, myslím, že to není tak neškodné nejen pro organismus, ale i pro vlasy. Po vymytí keratinu měly moje vlasy velmi pošetilý stav, doslova jsem je nenáviděl. Faktem je, že když se keratina umyla, pokračovala jsem v každodenním umytí vlasů a nemilosrdně vysušovala vlasovou sušičkou, ale už nebyla tak chráněna keratinem a během krátké doby získala vzhled slámy. Tento pohled mě vždy donutil, abych znovu provedl vyrovnávací proceduru. V tuto chvíli jsem odmítl keratín a vlasy jsem se neosadil více než rok. Aktivně se podílí na léčbě a růstu zdravých vlasů.

Můj názor je následující: samozřejmě keratin je bohatstvím pro nežádoucí kudrlinky, vyrovnání vypadá perfektně na tlustých kudrnatých vlasech, takže doporučuji pouze děvčatům s hustými vlasy, ale pokud nemáte husté vlasy nebo velmi tenké - nestojí to za to.

Všechny krásné vlasy!)

Nahrávání navigace

Můj názor na vyrovnání keratinu po 4 postupech. Zpětná vazba na keratin Inoar a Cadiveu. : 4 komentářů

Vaše zpětná vazba se pro mě ukázala jako velmi užitečná, děkuji! Právě jsem snila a vážně přemýšlela o rovnání vlasů na keratin. Ale po přečtení vašeho recenze jsem začal pochybovat. Nejen že je tento postup poměrně drahý, ale také se ukazuje, že má docela málo vad a nuancí

Děkuji, jsem potěšen, že vám pomohu. V současné době není tento postup tak drahý, pokud nemáte v kabině, ale doma s mistrem. Vždycky jsem dával od 2 do 3 tis. P. Pro salony je to velmi levné. Ale samozřejmě stojí za to myslet třikrát, než to vůbec děláte)

Pro Více Informací O Suché Vlasy