logo

Keratin vlasové rovnání. Popis, výhody a nevýhody postupu

Dnes je to opravdový boom v produktech keratinových vlasů: šampony, kondicionéry, masky, nesmazatelné výrobky a samozřejmě keratinové vlasy. A to není překvapující, protože keratin má jedinečné vlastnosti pro obnovení vlasů zevnitř, ale pro to musí být vysoce kvalitní a profesionální.

Keratin je základem našich vlasů, ale spíše druhem bílkovin, který obsahuje aminokyselinu odpovědnou za pružnost, hladkost a zdraví vlasů. Pokud tělo nemůže samostatně syntetizovat správné množství keratinu, je nutné upravit jeho výživu, zahrnovat denní potraviny bohaté na živočišné bílkoviny a vitaminy skupiny B (B6) a množství stopových prvků (křemík, hořčík, dusík, síru, selen). Všechny tyto důležité vitamíny a stopové prvky lze získat z jídla, jedná se o potraviny, které nejlépe tráví.

Keratinové rovnání slibují dobře upravené, měkké, hladké, elastické a lesklé vlasy jen po jednom postupu a po dlouhou dobu. No, jak to nemůže zajímat moderní dívka? Koneckonců, s našimi vlasy, zdůrazňujeme naši jedinečnost, krásu a náš každodenní obraz.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Keratinová móda začala asi před pěti až šesti lety v Brazílii díky brazilské technice rovnání vlasů, která používala keratin jako jednu z hlavních komponent. Proto se někdy keratinizace nazývá také brazilské vyrovnání vlasů.

Podstatou procesu keratinizace nebo vyrovnávání keratinem je to, že keratin (kapalina) proniká do hloubky každého vlasu a vyplní poškozené oblasti, praskliny a pod vlivem tepla získá elasticitu a stává se ochrannou vrstvou pro každou srst až k samotným špičkám.

Stádia keratinového vyrovnání vlasů

Keratínové vyrovnávání vlasů se provádí častěji dívkami s kudrnatými, neposlušnými a pórovitými vlasy, ale dokonce i ti, kteří mají přirozeně dokonce vlasy, mohou také provést tento postup, protože keratin primárně obnovuje vlasy, činí je pružnějším a lesklejším, rovnání jde jako doplněk.

Pokud jste se rozhodli udělat keratínové vyrovnávání vlasů, nezapomeňte jít do dobrého salonu zkušeného a kvalifikovaného řemeslníka, který používá vysoce kvalitní suroviny. Přinejmenším prvních několikrát prozkoumat podstatu postupu, a pak se můžete pokusit udělat doma, ale stále nedoporučuji.

Celý postup závisí zcela na pánovi a kvalitě keratinu!

Krok 1. Klasifikace založená na typu vlasů a samozřejmě na jejich stavu vybírá odpovídající složení. Je velmi důležité dělat všechno v správném dávkování a pak tento postup bude mít hojivý regenerační účinek na vlasy (doma to je docela obtížné dělat). Nástroje musíte používat v souladu s pokyny. Právě přísná implementace pokynů umožní keratinu proniknout hluboko do struktury vlasů a mít správný účinek.

2. Mistr, který si vlasy vlasy připravuje a připravuje je na důkladné očištění pomocí speciálního hluboce čistícího šamponu. Šampon hluboce čistí vlasy z různých nečistot (stylingové produkty, silikony, kožní mazivo, prach a jiné nečistoty), pak budou dobře naplněny keratinem.

Stupeň 3. Pak jsou vlasy mírně vysušeny vlasy a aplikován keratin. Je důležité pečlivě distribuovat výrobek po celé délce, protože vyhlazení vlasů závisí na něm ve všech oblastech. Ujistěte se, že se směs nedotýká vlasových kořenů. Po nějaké době se vlasy vyschnou vysoušečem vlasů, dokud nejsou zcela suché.

4. fáze. Pak jsou vlasy rozděleny na zóny a malé prameny jsou odebírány a pečlivě narovnány železem (u různých keratinů se může teplota lišit od 180-200 až 230 stupňů), což je nezbytné k utěsnění keratinu uvnitř vlasů. Po ukončení procedury jsou všechny vlasové váhy zcela uzavřené a navzájem těsné, vlasy vypadají jako elastické, poslušné, lesklé a dobře upravené.

Vůně v průběhu procedury je přijatelná, ale tady oči začínají trochu vody, doporučuji, jakmile pocítíte lehký pocit pálení v očích, jen je uzavřete.

Je-li vše správně provedeno, výsledek vás neustálí, vlasy budou měkké, můžete dokonce říct "živé", hladké, elastické, lesklé a vážené. Keratinové vyrovnávání vlasů má kumulativní účinek.

Jak péče o vlasy po vyrovnání keratinu

Účinek tohoto postupu trvá od 3 do 6 měsíců, a proto je velmi důležité pečlivě pečovat o vlasy po vyrovnání keratin, aby výsledek potěšil co nejdéle.

Některé sloučeniny vám umožňují umýt si vlasy ihned po proceduře a někteří lidé doporučují, aby se vaše vlasy neuprácely tři dny, a neměly by bodat vlasy, gumové pásky, aby se zabránilo vráskám.

Vyberte si jemnou, bezsulfátovou péči!

Někteří výrobci určitě doporučují speciální šampon a kondicionér s keratinem, který poskytne prodloužený účinek k rovnání keratinu.

Šampon Šampon musí být vybrán bez síranu, takže účinek postupu bude trvat mnohem déle.

Klimatizace a maska. Navzdory tomu, že vypadají vlasy, můžete dokonce dokonale říci, že péče potřebujete jako vždy. To znamená, že po každém mytí aplikujeme klimatizaci nebo masku, s výhodou přírodnější formulace.

Nezmazatelné prostředky. Oleje, tekutiny, krystaly také potřebují vlasy pro zvláštní péči a vzhled lesku.

Výhody a nevýhody vyrovnání keratinových vlasů

 1. Okamžitý účinek, to znamená dokonale hladké vlasy, které dostanete bezprostředně po zákroku a efekt trvá tři až šest měsíců (se správnou péčí).
 2. Vlasy jsou naprosto rovné, měkké, elastické a neuvěřitelně lesklé... a tak několik měsíců. Kromě toho, během deště nebo vlhkého počasí, vlasy stále vypadají perfektně.
 3. Vlasy jsou snadno hřebeny a ne elektrizují, protože majitelé nepoddajných vlasů jsou jen bohoslužby.
 4. Keratinové narovnání má kumulativní účinek, při každém postupu bude výsledek trvat déle.
 5. Keratinové vyrovnávání se může provádět jak na barvených, tak na nečistých barvách. Můžete si barvit vlasy bezprostředně před zahájením procedury nebo 1-2 týdny po ní.
 6. Po vyrovnání keratinu můžete bezpečně stylovat a dokonce i kudrnat vlasy, snadno se stylují. Sušení a styling vlasů trvá mnohem méně času.

Existují také nevýhody tohoto postupu:

 1. Nevýhodou je, že objem je odstraněn, protože pórovité vlasy vypadají objemně a po proceduře vlasy vypadají hladce a poslušně, ale mnozí si uvědomují, že po několikanásobném opláchnutí šamponem se objem trochu vrátí.
 2. Keratin rovnání není vhodné pro dívky s velmi tenkými vlasy, protože po postupu budou vypadat ještě tenčí.
 3. Mnoho dívek poznamenává, že po proceduře vlasy potřebují častější praní než před rovnání keratinu.
 4. Během postupu, kdy je keratin připájen pomocí žehlicího zařízení, může složení keratinu mírně řezat oči a vůně není příjemná.
 5. Někteří výrobci kompozic pro rovnání používají formaldehyd, který je považován za karcinogenní a může být nebezpečný, jeho podíl by neměl překročit 0,2%. Proto velmi pečlivě zvolte značku keratinu. Formaldehyd se používá v levnějších výrobcích, především v Brazílii. Formaldehyd je chemická látka, která po dlouhodobém působení na vlasy může negativně ovlivnit jejich stav a celkový stav těla.

Keratin vyrovnávání:

 • pokud jsou vlasy rozděleny nejen na špičky, ale také po délce vlasů, vypadají matně, bez života a křehké;
 • pokud jste majitelkou kudrnatých nebo kudrnatých vlasů a chtějí být naprosto rovní;
 • pokud jsou vlasy tlačeny a "ostře" reagují na vlhké počasí;
 • pokud jste každý den trýznili, abyste stylovali vlasy s vysoušečem vlasů a žehlení.

Kontraindikace k postupu:

 • těhotenství a kojení;
 • poškození pokožky hlavy nebo příliš citlivé pokožky hlavy;
 • onemocnění pokožky hlavy;
 • vypadávání vlasů (jakékoliv typy alopecie).

Typy keratin pro vlasy

 • Cadiveu Professional
 • Keratin Research (USA)
 • Globální keratínové vlasy (US)
 • Keratin komplexní terapie (USA)
 • Brazílie Blowout (USA)
 • HONMATOKYO
 • Brazilská keratinová léčba
 • Cadiveu Brasil Cacau (Brazílie)
 • Cocochoco (Izrael)
 • Natura keratin
 • Nanokeratin

Slib kvalitního keratinového vyrovnání vlasů: musíte najít kvalifikovaného, ​​zkušeného mistra, který pracuje s vysoce kvalitním keratinem, osvědčenou značkou a nebude litovat kompozice, ale přinese dostatečné množství. Profesionální železo, které utěsňuje keratin, spíše než hladí vlasy a celý keratin se po několika vlasových výplachách vyčistí a po proceduře samozřejmě zvlášť pečuje.

Všechny detaily keratin vlas rovnací krok za krokem

V kosmetických salonech se návštěvníkům nabízí keratinové hluboké zotavení. Pokud často pracujete na vlasu s vysokými teplotami, česáním nebo jiným způsobem poškozujete vlasy, doporučujeme tento postup obnovit.

Co je rovnání keratinu

Tento postup nejen narovnává prameny, ale také obnovuje poškozenou strukturu vlasů. Keratin snižuje účinky negativního vlivu vnějších faktorů na kadeře. Stávají se pružnějšími, hustšími a poslušnějšími.

Jak dlouho se keratinové vlasy narovnávají? Vše závisí na tom, jak byl postup proveden - od 2 do 5 měsíců. To je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak obnovit vlasy.

Mechanismus působení keratinu na vlasy

Lidské vlasy jsou téměř zcela složeny z keratinu.

Avšak kvůli nepříznivým vlivům na životní prostředí se tato látka stává menší.

Kudrliny proto ztrácejí svůj lesk a zdravý vzhled.

Během aplikace, malé částice keratin, pronikající do vlasů, obnovují strukturu a plní poškozené oblasti vlasů.

To přispívá k rychlému oživení, čímž kudrliny získávají lesk, hedvábnost, sílu. Takové hluboké zotavení vám umožňuje vytvořit keratinovou vrstvu, která neklesá pod vlivem různých faktorů. Pak se tato vrstva vypláchne, takže postup lze znovu provést.

Pokyny pro regeneraci keratinu

Je lepší svěřit tuto službu kvalifikovaným řemeslníkům za použití kvalitních nástrojů. Jak se provádí rovnání vlasů na keratin?

  1. Hlava je omyta hlubokým čisticím šamponem.
  2. Odborník vybírá keratinovou hmotu, která je vhodná pro váš typ vlasů. Je rovnoměrně aplikován na prameny kartáčem.
 1. Po nanesení hmoty se prameny suší sušičem vlasů.
 2. Vlasy jsou rozděleny do několika částí podle objemu. Každý se vyrovnává s žehlení.

Keratínová hmota vytváří plášť, který chrání před vystavením vysokým teplotám, takže je lze narovnat železem.

Provedení procedury doma

Takové zotavení může být provedeno nezávisle, ale stojí za to, že se v salonu ujme toho, jak ho pán řídí.

Pro provedení takového wellness procedury nevyžadují školení a certifikáty, ale pro dosažení požadovaného výsledku stojí za to poradit se specialistou.

Ale je keratinizace prováděna na vlastní efektivní?

 1. Hlavním rozdílem je složení keratinových směsí pro postup. Profesionální nástroje mají silnější složení, které přispívá k obnově a rovnání pramenů. A samo-vyrobené směsi mohou obnovit jejich strukturu, jen mírně rovnání je.
 2. Účinek salonního postupu je trvající - asi 5 měsíců. A vyrovnání by mělo být opakováno po 2 měsících.
 3. Pokud chcete koupit profesionální keratinový mix, pak jeho cena bude přibližně stejná jako u profesionála. Finanční prostředky však stačí k provedení velkého počtu postupů.

Recepty na masky používají želatinu, ale nezapomeňte, že nedávají takový účinek jako směsi obsahující keratin. Mají podobný účinek, ale profesionální nástroje vám umožní hluboce obnovit strukturu vlasů.

Populární léčby

Níže budou považovány za známé prostředky pro vyrovnávání vlasů keratinu.

  Cocochoco je jedna z nejznámějších značek.

Výrobky této společnosti jsou vysoce kvalitní a účinek keratinizace trvá až 5 měsíců. Charakteristickým znakem kompozice je absence škodlivých chemických složek. Cadiveu Professional - pod touto značkou vyrábí profesionální sadu pro provádění popsané služby - Brasil Cacau.

Výrobce zaručuje, že tato řada je vhodná pro všechny typy vlasů. Po provedení služby pomocí tohoto nástroje budete schopni udělat styling následující den po keratinizaci. Bonus pro barvené vlasy - barva bude odolnější. HONMATOKYO je společnost založená v Brazílii s japonskými kořeny. Výrobci pracují se širokou škálou vlasů, takže mají velký výběr linek pro různé typy kadeří.

Charakteristickým znakem tohoto výrobku je, že neobsahuje formaldehyd. Inoar - tato značka již dlouho uvolňuje linii pro obnovu keratinu.

Vyrábí výrobky jak pro profesionály, tak pro domácí použití. Salerm Cocmetics je směsicí vlasy, protože obsahuje chemickou složku, stejně jako keratinové složky.

Chcete-li eliminovat vliv chemických komponent, zvolte pouze keratinovou linii. Brazílie Blowout - rysem této značky je, že odstraňuje statickou elektřinu z vlasů a dodává jí lesk.

Také kompozice neobsahuje agresivní chemické složky.

Který keratin je nejlepší pro vyrovnání vlasů? Nezapomeňte, že finanční prostředky mohou ovlivnit vaše kudrlinky různými způsoby. Proto věnujte pozornost složení: nesmí obsahovat velké procento formaldehydu. Tento postup bude mít prospěch pouze.

Výhody rovnání keratinu

Tento postup hluboké obnovy je populární kvůli řadě výhod:

 • vytvoření ochranného filmu, který se nezhoršuje pod vlivem různých faktorů;
 • účes získá nejen skvělý vzhled, ale i zdravý lesk a hrdost;
 • styling bude trvat méně času;
 • hluboké zvlhčení a nasycení vlasů živinami;
 • pramínky se stávají bez žehlení;
 • přírodní složení fondů;
 • absence agresivních chemických složek;
 • Problém rozdělené konce je řešen;
 • dlouhodobý účinek regenerace keratinu.

Nevýhody obnovy keratinu

Navzdory těmto výhodám má tato služba také nevýhody:

 • šamponování není povoleno po dobu 3 dnů od služby;
 • vlasy nemohou být vystaveny mechanickému namáhání po dobu 3-4 dnů po keratinizaci;
 • v důsledku vytvoření keratinového pláště se zvlnění stává těžší, což může vést ke ztrátě vlasů;
 • účes je méně objemný;
 • během procedury může klient pocítit nepříjemné pocity;
 • pokud není místnost během keratinizace větrána, je možné otravu formaldehydem;
 • postup keratinu narovnávání časově náročné a finanční.

Indikace a kontraindikace pro rovnání keratinů

Předtím, než půjdete do salonu nebo provedete tuto rekonstrukci doma, přečtěte si kontraindikace pro její provedení. Kdo je tato služba?

 1. Majitelé tupých kudrlin.
 2. Majitelé nezbedných kudrlin.

Kdy bych měl odmítnout tuto službu?

 1. Pokud dojde k poškození hlavy.
 2. Kožní onemocnění.
 3. Onkologické onemocnění.
 4. Pokud jsou vlasy náchylné k vypadávání vlasů.
 5. Astma a alergická reakce.

Důsledky narovnání

Je keratinové vlasy narovnávání škodlivé? Záleží na kvalitě keratinové směsi vybrané pro službu. V zásadě je po této proceduře zpětná vazba pozitivní. Kudrlinky se stanou poslušnějšími, stává se snazší. Mají zdravý lesk a hedvábnost.

V tomto videu se jeden z recenzí o regeneraci keratinu uskutečnil čtyři měsíce po domově:

Někteří však poznamenali, že účinek narovnání je menší na těžkých pramenech. Účes není tak objemný.

Proto, chcete-li vytvořit rovnováhu vlasů keratinu kvůli narovnání, pak se to nedoporučuje. Přesto je hlavním cílem tohoto postupu obnovení struktury vlasů.

Nenápadnost péče po skončení procedury

Účinek této služby bude záviset na souladu s uvedenými nuancemi. Tak jak se starat o vlasy po rovnání keratin?

 1. Po dobu 3 dnů odmítněte umyt vlasy, vlasy a styl.
 2. Používejte pouze keratinový šampon bez sulfátu.
 3. Důkladně vysušte kudrlinky po umytí.
 4. Pro mnohé je důležitá otázka: je možné barvit vlasy po rovnání keratin? Je povoleno provádět barvení 2-3 týdny po ošetření keratinem.

Péče o vlasy po vyrovnání keratinu není tak obtížné, ale je důležité dodržovat všechna tato doporučení, aby vaše kadeře zůstaly zdravé a krásné co nejdéle.

Účinok takového zotavení na všechno je individuální: všechno závisí nejen na stavu pramenů, ale také na tom, jak dobře se postup uskutečnil a na jakosti použitých prostředků.

Co je lepší - laminace nebo keratin vlas vyrovnání?

Laminování je více zaměřeno na vytvoření vizuálního efektu, takže pokud je estetický prvek pro vás důležitější, pak vám tato služba vyhovuje.

Rovnání je zaměřeno více na zlepšení struktury vlasů, takže složení pro tento postup je silnější než pro laminování. A účinek keratinizace je odolnější. Keratinové ošetření je skvělou příležitostí k obnovení vlasů a poskytuje jim dobře upravený vzhled.

Názor lékaře-trichologa na laminování a vyrovnávání keratiny, stejně jako exotický postup - pyroforéza v tomto videu:

Keratin vlasové rovnání. Výsledky, efekty a recenze. Pokyny k provádění

Keratinizace byla vyvinuta kosmetologisty jako způsob léčby poškozených a slabých vlasů. Jedná se o postup obohacení keratinovými vláknitými bílkovinami, který je zodpovědný za pevnost vlasů, jejich pružnost a podporuje chemické vazby uvnitř vláken. Zdravá srst tvoří 90% tohoto proteinu a jeho ztráta ovlivňuje jejich strukturu a vzhled.

Výhody keratinového rovnání vlasů

Skutečnost, že je to skvělý způsob, jak změnit obraz a vytvořit kudrnaté vlasy rovně a hladce, bylo později poznamenané. Nyní keratizační s příznivci světla, elegantní účesy získala celosvětovou popularitu. Mnohé to dělají pravidelně a jsou velmi potěšeni.

Keratin vlasové rovnání. Hodnocení, důsledky budou uvedeny níže.

Ovšem i přes to, že metoda má značnou základnu zaznamenaných pozitivních výsledků, stále přináší ženám mnoho otázek ohledně jejich účinnosti a bezpečnosti pro zdraví.

Keratin rovnání před jinými způsoby narovnání péče o vlasy má několik nepochybných výhod a velmi nízké riziko negativních důsledků.

Všechny jsou potvrzeny výsledky výzkumu a pozitivními recenzemi:

 1. Keratinizace poskytuje téměř 95-100% narovnání dokonce i tvrdých, kudrnatých vlasů. Jiné metody nebudou stejně účinné.
 2. Žádné omezení týkající se typu vlasů.
 3. Vlasy zůstávají rovné, poslušné a lesklé 3-5 měsíců bez dalších manipulací.
 4. Keratin zajišťuje ochranu před slunečním zářením. Nehromadí částice prachu, nečistot a škodlivých plynů z městského vzduchu. Poškození váhy a špiček vlasů je téměř zcela vyloučeno. Žádný problém s elektrifikací.
 5. Úhledný a hladký účes tvoří jednoduché česání a trvá celý den, bez ohledu na počasí.
 6. Barevná před keratinovým narovnávacím vlasem po celou dobu jeho působení si zachovává svou barvu. Jediná výstraha - některé kompozice činí odstín 1-1,5 tun lehčí.
 7. Opětovné vyrovnání trvá méně času a stojí mnohem méně.
 8. Vlasy obohacené keratinem, zdravější a silnější. To také přispívá k dlouhé době bez intenzivního vyrovnávání železa a použití fixačních barev a gelů.

Všechny tyto pozitivní momenty nastane, pokud:

 • žena nemá žádné individuální kontraindikace k keratinizaci;
 • vybraný osvědčený vysoce kvalitní nástroj;
 • vyrovnání provádí zkušený, zručný řemeslník;
 • Všechny technické bezpečnostní předpisy jsou pečlivě dodržovány.
 • po rovnání jsou splněny všechny nezbytné podmínky pro fixaci keratinu;
 • Požadavky na péči o narovnanou srst.

Nerespektování těchto jednoduchých pravidel povede k tomu, že žena, která dělala nekvalitní keratinové vlasy na rovnání vlasů, zanechá negativní recenze.

Důsledky mohou být také nejúžasnější.

Keratinové vyrovnávání vlasů: výhody a nevýhody

Spolu se zřejmými výhodami této metody je nemožné věnovat pozornost jeho nedostatkům. Prodloužení a účinné vyrovnání se dosáhne použitím formaldehydu. Zničí disulfidové vazby mezi vlákny, což vám umožňuje změnit strukturu vlasů.

Přestože je jeho obsah ve složení keratinizačních činidel desetkrát nižší než povolená úroveň a neznamená přímý kontakt s pokožkou, při zahřátí se stává nestálým a může vést k otravě, pokud nezajistí všechna bezpečnostní opatření.

Stravující formulace nemají tak vysoké procento narovnání a kratší dobu působení.

Buďte opatrní! Dokonce i když samotný formaldehyd není součástí kompozice, látky, které ho nahrazují - methylenglykol nebo formalin - po zahřátí (a to je nezbytná část rovnováhy keratinu) jsou stále transformovány na formaldehyd.

Keratin rovnání, soudit podle recenze, osvobozuje ženy od obrovských problémů denní péče o vlasy. Aby však byly tyto pozitivní účinky realizovány, je nutné vydržet vážná omezení do 3 dnů po skončení procedury, jinak se veškeré úsilí sníží na nulu.

Pokud provádíte keratinizaci v kabině, která je zodpovědná za kvalitu kompozic a kvalifikací mistrů, může cena přesáhnout 500 y. e. v závislosti na délce vlasů a souvisejících službách. Péče o narovnanou srst je také mnohem dražší než u jednodušších metod.

To všechno činí ženy šetří peníze, používají nekvalitní nástroje, ucházejí se o služby nezkušených nebo bezohledných specialistů nebo se vyrovnají doma bez potřebného tréninku a v nevhodném pokoji.

Výsledek v tomto případě není možné předvídat.

Očekávaná jednoduchost a výjimečná přirozenost se často stává velkým zklamáním pro ženy s tenkými a slabými vlasy. Zvyklí si na zvlněný objem, v důsledku toho se setkávají s nepříjemným účinkem kapalných, mastných, "slických" vlasů, které vyžadují ještě důkladnější péči než před narovnáním.

Je důležité si pamatovat! Keratinové vyrovnání změní vzhled po dlouhou dobu, po které nebude možné vrátit původní strukturu vyrovnané části vlasů. Než se rozhodnete pro nový obrázek, musíte ji pečlivě zvážit, zvážit výhody, nevýhody a důsledky. Analyzujte zpětnou vazbu od těch, kteří již provedli keratinizaci a jsou s výsledkem spokojeni nebo se s ní setkali.

Pro které je vlasové keratinové rovnání vhodné

Keratisace, pokud se provádí kvalitativně a šikovně, má příznivý účinek na všechny typy vlasů.

Vnější efekt se však může lišit:

 • Čím tenčí a jemnější jsou vlasy, tím je plnější a delší vliv rovnání keratinu. Nejčastěji jsou to názory negativní, jelikož její důsledky - ztráta objemu a rychlý solení - nejsou pro ženy vůbec příjemné. Přestože slabé vlasy se stávají silnějšími, lesknou a hnízdí dobře, stále vypadají lepkavé a tekuté.
 • Husté a tvrdé vlasy ztratí nadměrný, nepříjemný objem, ale je obtížné dosáhnout úplného narovnání a výsledek nebude dlouhodobý.
 • Brilantně a účinně po dlouhou dobu bude vypadat vlasy nejsou příliš tenké, a není charakterizován zvláštní tuhost a kudrnaté. Jak říkají - "zlatý zlom".

Keratinové vyrovnávání vlasů, svědectví osvědčení, opravuje důsledky neúspěšných permů, vyhoření při každodenním narovnávání se železem a agresivní osvětlení. Pokud jsou tyto postupy jednoznačně zničeny, obohacení keratinem ji posílí a obnoví.

Pravidla pro vyrovnávání keratinových vlasů

Nyní široce používají dva typy keratinizace.

Obvykle si majitelé salonů dávají přednost práci s některým z nich:

 • Brazilský - vyvinutý izraelskými experty - radikální, dlouhodobé narovnání. Navrženo i pro brazilské kadeře a nevyžaduje přísná omezení.
 • Američan - měkčí, s méně potenciálně škodlivými součástmi, ale také dražší. Netrvá tak dlouho a denní péče je obtížnější.

Postup trvá dlouhou dobu - nejméně 2 hodiny u krátkých vlasů, pokud jsou vlasy dlouhé - asi 5 hodin. Proto při výběru salonu musíte věnovat pozornost jeho technickému vybavení - kapuce musí být umístěna přímo nad židlí, aby se zabránilo otravě formaldehydem.

Rovnání se provádí ve třech fázích:

 1. Vlasy jsou omyty speciálním šamponem pro hluboké čištění a maximální odhalení váhy a sušeny pomocí vysoušeče vlasů.
 2. Po ustájení 1-1,5 cm od kořenů se na každé vlákno aplikuje keratinová maska ​​a znovu se vysuší.
 3. Potom se každý pramen po celé délce zpracovává horkým železem. Teplota této úpravy je 230 stupňů, fixuje keratin ve struktuře vlasů a utěsňuje její vnější vrstvu.

Keratizace nemá vliv na kořenovou část a po čase se rozrůstající se kudrnaté vlasy liší od narovnaných částí. Proto je opakované keratinové vyrovnávání vlasů pravidelně nutné. Zpětná vazba žen o účincích těchto postupů je naprosto pozitivní.

Je možné provádět rovnováhu vlasových keratinů doma?

Praxe ukázala, že vyrovnání salonu dává nejlepší výsledek a trvá déle. Zkušený pán a dostupnost potřebného vybavení minimalizují riziko pro zdraví a možné nežádoucí důsledky.

Ale nedostatek času a rodinný rozpočet často diktují své podmínky ženám. Není těžké najít na trhu kvalitní výrobky pro keratinizující vlasy doma s vlastními rukama od známých výrobců.

Uložení první procedury nebude úspěšné. Sada na vyrovnávání keratinu stojí více než jen salonní procedura. Ale tato souprava stačí 5 až 10krát.

Pokud se žena poprvé rozhodla pro domácí keratizaci a nebyla si jistá, jestli to udělá znovu, je lepší ušetřit peníze a sdílet nákup s více zkušenými kamarády.

Je velmi dobré, aby se při samotném procesu dostalo přátelské pomoci. I když je jednoduchý a trvanlivý, vyžaduje přesnost a pečlivé zpracování každého vlákna.

Keratin vlasové narovnání: krok za krokem průvodce

Pro keratinizaci vlasů doma potřebujete:

 • sada nástrojů - šampon pro hluboké čištění, kapalný keratin, balzám nebo sérum;
 • vysoušeč vlasů;
 • stříkací pistole;
 • dva hřebeny - malý s častými zuby a velký kulatý;
 • keramické železo;
 • silná kapuce a ventilátor.

Je žádoucí provádět narovnání v nepřítomnosti domácnosti. Není žádoucí, aby někdo rozptýlil ženu z procesu. Navíc těkavý formaldehyd může vyvolat nežádoucí reakci u jiných i v malých dávkách. Pokud jsou malé děti v bytě, je absolutně nemožné provést keratizaci i v samostatné místnosti.

Když jsou připraveny všechny nástroje a je zajištěno dobré větrání, můžete začít narovnávat:

 1. Důkladně opláchněte vlasy šamponem.
 2. Vysušte je a hnětete.
 3. Nalejte správné množství keratinu do lahvičky (50 ml - pro krátké vlasy, 150 ml - dlouhé a husté).
 4. Hlavní část vlasů fixovat, aby nedošlo k zasahování, a uvolněte prameny podle potřeby.
 5. Každou objednávku ošetřete keratinem. Pro lepší zvlhčování provonějte s častým hřebenem. Musíte zajistit, aby nástroj neklesl na vlasové kořeny a pokožku hlavy. Keratin je aplikován odsazený 1-1,5 cm od kořenů. Neměli byste ji zachránit, abyste nepořádali vlasy horkou žehličkou.
 6. Umožněte agentovi stát na zámcích po dobu 15 minut;
 7. Poté je suchý a kulatý hřeben, který je usuší. Vysušte studeným vzduchem. Horké sušení poškodí strukturu vlasů a vypadnou.
 8. Narovnejte každý pramen železem o 230 stupňů.
 9. Poté aplikaci keratinového séra na vlasy.
 10. Soudě podle recenzí je třídenní doba vázání zavedeného proteinu nejobtížnějším stupněm rovnání keratinu. Pokud přesně splníte požadavky, budou mít vlasy měkkou, tekoucí a hladkou strukturu. Pokud se tak nestane, výsledek postupu bude nulový.

Sprchy, koupele, sauny, dešťové procházky, bazény, pláže a další místa s vysokou vlhkostí by se měly vyhnout.

Nemůžete vázat a splétat vlasy, používat ráfky, pryžové pásky a vlasy, nosit brýle a klobouky.

Během spánku lehce narovnejte vlasy nad hlavou na polštáři.

Pokud se vytvoří záhyby a excesy, okamžitě je narovnejte plochým železem.

Kontraindikace k rovnání keratinových vlasů

Přímé kontraindikace k použití metody jsou spojeny s uvolňováním formaldehydových výparů.

Individuální citlivost na tuto toxickou látku způsobuje:

 • popáleniny sliznic;
 • bolest v očích, konjunktivitida;
 • otok dýchacího traktu, exacerbace bronchitidy;
 • poruchy nervového systému - úzkost, slabost, závratě, zvracení, třes a křeče.

Tělo reaguje na formaldehyd nahromaděné a otravy mohou nastat při opakované keratizaci nebo později. Tato látka je stanovena v seznamu karcinogenů.

Proto je narovnání keratinu striktně kontraindikováno u těhotných a kojících žen. Také neznamená, že jsou alergické a mají chronické dysfunkce srdce, respiračního a nervového systému, jater a ledvin. Alergie keratinu a dalších složek jsou vzácné, ale je třeba je zvážit.

Před rovnání se ujistěte, že pokožka na hlavě je v dobrém stavu. Pokud se vyskytnou podrážděné škrábance nebo vyrážky, je nutné se vyvarovat keratifikace.

Intenzivní vypadávání vlasů z jakéhokoli důvodu je také závažnou kontraindikací tohoto postupu. Keratínem obohacené vlasy se stávají těžšími - problém se tím zhorší.

Důsledky po rovnání vlasů keratinem

Většina žen, které používají tuto metodu, jsou s výsledkem opravdu spokojená a postup opakujte podle potřeby. Na fórech existuje spousta recenzí a mohou být důvěryhodné.

Existuje však také hodně důkazů o důsledcích, které způsobily škodlivé zklamání těm, kterým keratizaci neodpovídala. Odborníci, kteří odpovídají na své otázky, obecně identifikují několik problémů uvedených v tabulce.

Příčiny následků po postupu

Pravděpodobnost negativních důsledků se zvyšuje:

 1. Pokud keratizaci používaly nekvalitní nástroje.
 2. Pokud procesní technologie není dodržována.
 3. Nebudou přijata bezpečnostní opatření a nepovažují se za kontraindikace.
 4. Pokud jsou vlasy vážně poškozeny nebo oslabeny.
 5. Pokud celkový stav ženy negativně ovlivňuje zdraví vlasů.

Keratin vlasové rovnání

Keratin ve vlasech (nejen zavedený narovnáním, ale také vlastním, přirozeným) se zhroutí:

 • Od vystavení horké vlhkosti. Proto ženy, které sledují vlasy, je umyjí pouze teplou a s výhodou vařenou vodou. A vany a sauny se pokoušejí navštěvovat občasně.
 • Při praní šampónů s obsahem síranu sodného. Po keratinizaci je nutné používat pouze bezsulfátové a lépe doporučené výrobcem.
 • Když vlasy vysuší ve zmačknutém stavu. Proto se nedoporučuje jít do postele s mokrou hlavou po narovnání, k přichycení nebo odstranění vlhkých vlasů pod kloboukem.
 • Při sušení teplým vzduchem.
 • S vysokou teplotou styling.
 • S agresivními mechanickými manipulacemi - bouffanting, tvrdé elastické pásky a vlasy, příliš pevně zafixované účesy.
 • Mořská voda je také nepřítelem keratinu. Pokud se provádí kerace před cestou do moře, při koupání by neměly být vlasy vlhké. A pak je musíte chránit speciálním sérem.

Názory kadeřníků na keratinové vyrovnávání vlasů

Mistři, kteří pracují v této oblasti a mají vysokou úroveň výcviku, si stěžují na své bezohledné kolegy, kteří se pokoušejí s vysokými náklady na řízení a nadějí, že klient nepůjde podruhé, rozdávají nekvalitní keratizační produkty pro drahé značky. To značně podkopává důvěryhodnost metody.

Od známých značek doporučujeme zvolit si:

 • Nanokeratin;
 • Brazilský výbuch;
 • Vitaker;
 • Indola;
 • QOD;
 • Global Keratin.

Dávejte pozor! Profesionálové se nedomnívají, že ohrožují zdraví tím, že klientům keratinové vlasy narovnávají vlasy. Jejich zpětná vazba na účinky tohoto postupu naznačuje zřejmé zveličování rizika otravy formaldehydem.

Keratinové vyrovnávání vlasů je považováno za nejefektivnější metodu, ale není to jediná. Pokud nechcete radikálně změnit obraz, můžete použít laminaci nebo aplikaci želatinové masky. Neposkytují úplné narovnání a nepracují tak dlouho, ale takové postupy jsou také mnohem levnější.

Recenze

Keratin vlasové rovnání. Recenze, důsledky v tomto užitečném videu:

Keratinové vyrovnání - před a po procesu:

Keratin vlas vyrovnání: dělat nebo ne?

Všechny salony a kadeřnické salony nabízejí kouzelnou léčbu vlasů. Jeden z nich - narovnání keratiny. Majitelé slibují obnovit strukturu vlasů a dokonce i jejich léčbu. Co je to - další marketingový balíček nebo opravdu zázračný lék? Z tohoto článku se dozvíte, jaký je keratin a zda je škodlivé provádět takové postupy.

Hladký a poslušný

Keratin - látka, která se nachází ve velkých množstvích v pokožce, na vlasy a na nehty, je zodpovědná za jejich sílu. Barvení, tepelné účinky na prameny zničí jejich strukturu, výsledkem čehož jsou vlasy porézní a prázdné.

Keratinizace vlasů je ošetření vlasů speciálními látkami. Rovnací zvlnění je způsobeno formaldehydem a aldehydy, které jsou součástí drogy. Během tepelného ošetření zničí disulfidové vazby ve vlasech, které jsou zodpovědné za zakřivení. A tak na místo zničených mostů přicházejí keratin se silikonem a vyplňují vytvořené dutiny.

Ve skutečnosti je keratin jedním z typů bílkovin, které se při vystavení působení teploty rozšiřují, rekonstruují strukturu vlasů a spájejí vystupující váhy. Silikony dodávají vlasům hladkost a lesk.

Keratin rovnání: mýty a realita

Výrobci slibují zdravé, hedvábné vlasy po proceduře, jako v reklamě. Ale řeknou nám celou pravdu:

 1. 1. Neškodnost. Většina mistrů zajišťuje dívkám bezpečnost procedury. Ale pochopit, že je to lež, stačí studovat složení drogy. Formaldehydy patří k jedům první třídy nebezpečnosti, která má vliv na buněčnou strukturu (přemýšlejte o zničených disulfidových mostích). Toxický jed má karcinogenní a mutagenní vlastnosti. To vede k nedostatku ATP molekul v mozku a sítnici. Ovlivňuje nervový systém, ledviny, játra, může způsobit alergické reakce. Silikony tvoří hustý film na pokožce hlavy a vlasů, což přirozeně brání zdravé výměně vzduchu v epidermis: kůže a kořeny nedostávají potřebnou výživu zvenčí. Dokonce ani ve vodě nerozpustné silikony nejsou vymyty, hromadí se v kůře. Po čase se lesk a hladkost ponoří do zapomnění a zanechávají za sebou nudné, křehké, bez života.
 2. 2. Léčba. Chcete-li pochopit, že jde o podvod, musíte si vzpomenout na anatomický průběh školy. Vlasy se skládají z keratinizovaných a mrtvých vloček žárovky, která se nachází ve skalpě. To je žárovka, která musí být živena a opevněna, protože to způsobuje rozdělení jejích buněk, tedy růst vlasů. Vzhledem k tomu, že kompozice pro vyrovnávání keratinu se aplikují pouze na délku, ustupující od kořenů 5-10 cm, pak o jakém druhu léčby můžeme mluvit? A jak můžete zacházet s mrtvou depozicí? No, nezapomeňte na složení léčiva - zjevně nejsou pozorovány žádné terapeutické vlastnosti.
 3. 3. Vhodný pro všechny. Další podvod. Prostředky pro narovnání keratinu lze aplikovat pouze na zdravé vlasy. Hlava vlasů poškozená barvivy a pravidelné tepelné ošetření není zdravá. Keratin, který se dostává do takových vlasů, se změní na sklo. To dělá kadeře křehké a křehké.

V důsledku toho máme postup péče, který dává pouze vnější dočasný účinek způsobený zničením vlasů.

Závěr

Většina mistrů obezřetně ignoruje informace o složení a jeho škodu, zveličuje možnosti postupu. Dokonce i když budete mít jistotu, že v kompozici není žádný formaldehyd, znamená to, že přípravek obsahuje aldehyd v jiné formě nebo kyseliny obsahující aldehyd. Tyto látky během procesu vstupují do chemické reakce, v důsledku čehož vzniká formaldehyd. Keratinizace uměle mění strukturu vlasů bez fixace a obnovení disulfidové vazby. To porušuje strukturu vlasů a jejich integritu.

Keratin vlasové rovnání: v salonu a doma

Obsah článku:

 1. Obecný popis
 2. Pros
 3. Nevýhody
 4. Charakteristiky postupu
  • Doma
  • V kabině

 5. Péče o vlasy

Nedávno mnoho kosmetických salonů nabízí podstoupit estetický a terapeutický postup pro narovnávání vlasů pomocí keratinu. Tato metoda je vhodná pro majitele rovné vlasy a blednutí a kudrlinky. Pokud často používáte vysoušeč vlasů na suché vlasy, vytáhněte je železem a používejte kosmetické přípravky s parabeny, které suší vaše kadeře, měli byste se podívat na nový salonní postup.

Obecný popis rovnání vlasů keratinem

Keratinové vyrovnávání vlasů je relativně nový typ postupu, nejčastěji prováděný ve specializovaných salonech. Hlavním cílem této metody je narovnat a obnovit zdraví deformovaných vlasů, protože lidské vlasy pravidelně trpí různými vnějšími faktory, jako je spalující slunce, studený vítr nebo voda obsahující chlor a soli těžkých kovů.

Keratinové vyrovnávání vlasů bojuje s účinky negativních vlivů prostředí. Často se tato metoda nazývá "brazilská", protože brazilské ženy mají luxusní tlusté a rovné kudrlinky. Tento způsob obnovení hustoty struktury vlasů nám přišel z Brazílie.

Tato metoda poskytuje intenzivní léčbu kudrlin. Lidské vlasy jsou téměř zcela vyrobeny z keratinu. V průběhu času však kudrlinky stále více trpí nedostatkem. Při pronikání do vlasové struktury obohacuje keratin, chrání před ultrafialovým zářením, stejně jako cigaretový kouř, pouliční prach. Prázdné vlasové buňky se naplní touto látkou. Tak keratin prodlužuje životnost dlouhých vlasů.

Před zahájením samotného postupu rovnání musíte zvolit, který keratin se má použít. Kosmetické společnosti se neustále snaží zlepšit své vzorce, protože na trhu může najít velké množství keratinu na vlasy. Jedna z největších značek produkujících keratinizačních vláken na vlasy je CocoChoco.

Výrobky této společnosti se liší kvalitou, což zaručuje dlouhý účinek narovnání (až pět měsíců). Výhodou této kosmetiky je absence škodlivých chemikálií. Tato společnost je na trhu jen několik let, ale dokázala se stát odpovědným výrobcem. Protože keratin z KokoChoko je používán v Evropě, Asii a Americe.

Keratin z Brazílie je velmi populární. Jeho vlastností je schopnost zcela odstranit statickou elektřinu z vlasů, stejně jako oslnivý lesk. Tento nástroj neobsahuje žádné chemikálie, stejně jako vhodné pro použití. Celý proces podávání žádosti trvá asi jeden a půl hodiny. Účinky trvají až 12 týdnů. Během tohoto období může klient plavat v bazénu, opalovat se, kudrnat a táhnout vlasy.

Je důležité si uvědomit, že po keratinovém vyrovnávání vlasů byste neměli používat šampony obsahující sírany, jinak by okamžitě zmizel účinek postupu. Vedoucím výrobcem všech přírodních šamponů a dalších kosmetických přípravků je ruská společnost Mulsan Cosmetic. Všechny vyrobené produkty jsou obohaceny vitaminovými komplexy a obsahují rostlinné oleje a extrakty, které mají příznivý vliv na stav vlasů a pokožky hlavy. Ve složení kosmetiky firmy Mulsan Cosmetic nenajdete takové přísady, jako jsou parabeny, silikony, sírany a další složky, které poškozují rovnání keratinů. Mimo jiné byly všechny výrobky podrobeny povinné certifikaci a obdržely úřední doklady, které potvrzují její vysokou kvalitu a absolutní bezpečnost. Doporučujeme navštívit web mulsan.ru, kde si můžete vybrat přírodní a bezpečnou kosmetiku, která je pro vás vhodná.

Pros keratin vlas vyrovnání

Masteři, kteří pracují s keratinem, tvrdí, že pomocí tohoto nástroje je možné obnovit více než 95% hmotnosti vlasů. Trvání výsledku se liší od stavu, ve kterém byly vlasy před začátkem postupu. V nejlepším případě budou dokonale hladké po více než dva a půl měsíce.

Postup má několik výhod:

  Složení směsi pro rovnání má minimální množství aldehydů (látky, které se používají pro organické sloučeniny se skupinami keratinů). Proto je zcela vyloučen negativní vliv chemických látek na strukturu vlasů.

Postup jemně zatáhne vlasy a dá jim neuvěřitelný lesk.

Po keratinu nebudou vaše vlasy zataženy.

Vlasy se nebudou držet spolu a vypadají nešikovně nebo špinavě.

 • Můžete si chvíli zahalit vlasy. Účinek keratinového ošetření bude obnoven po mytí a sušení vlasů.

 • Další významnou výhodou tohoto populárního postupu je přípustnost kombinace s barvením vlasů. Nicméně stojí za to být opatrný: po narovnání může barva kudrlin přesně změnit tón. Proto před lakováním zvažte tento faktor. Pokud chcete vrátit původní barvu vlasů, měli byste se obrátit na kadeřník nejdříve dva týdny po předchozím zbarvení.

  Keratin vlasové vyrovnávání pracuje s absolutně jakýmkoliv typem vlasů. To může být provedeno i po neúspěšném perm chemickým způsobem. Dokonce i ty nejnebezpečnější kadeře narovnáte pod vlivem užitečného keratinu!

  Po proceduře se kudrlinky stávají měkkou a hedvábnou a proces žehlení je snadný a příjemný. Kadeřnictví trvá mnohem méně času a není třeba používat speciální stylingové produkty vůbec.

  Je však třeba připomenout, že tento efekt lze dosáhnout pouze tehdy, pokud jsou materiály pro proceduru vysoce kvalitní a spolehlivé. Nevěřte své kráse netestovaným salonům a nestandardním produktům, a to i v případě, že jste okouzleni nízkou cenou procedury.

  Nevýhody keratin vlas rovnání

  Navzdory všem svým nepopiratelným výhodám má postup rovnání keratinů řadu nevýhod. Chcete-li správně postupovat, musíte žehličku ohřát na velmi vysokou teplotu (více než 200 stupňů Celsia). Během zahřívání vlasů vzniká chemická reakce, v důsledku čehož keratin začíná klesat. Při pobytu na horní vrstvě vlasů vytváří ochranný povlak. Tato vrstva poskytuje všechny výše uvedené účinky z procedury.

  Nevýhodou je, že zatímco vytahujete vlasy železem nebo kadeřujete vlasy, budete dýchat škodlivé páry. Formaldehydové látky jsou součástí mnoha stylových stylingů. Je však reálné najít kvalitní produkt, který bude obsahovat pouze přírodní ingredience.

  Rovnání je určitým stresem pro "živou" část vlasů, pro kořeny a žárovky. Po proceduře se kudrlinky stávají těžšími, protože keratin se drží na plášti vlasů. Situace může zhoršit délku vlasů. Čím delší jsou vlasy, tím vyšší je riziko, že vlasy začnou klesat.

  Ženy, které mají zkušenosti s tímto postupem, poznamenávají, že po rovnání keratinu vlasy rychle ztrácejí objem. To platí, ale při každém šamponování se vrátí hlasitost. Je třeba také uvažovat, že mytí vlasů po prvním použití keratinu je povoleno teprve po třech dnech.

  Další nevýhodou je rychlá kontaminace vlasů. To lze vysvětlit skutečností, že po ztrátě objemu jsou blíže k sobě a k povrchu hlavy. Sebum je neustále produkován našimi žlázami a je snadno distribuován v celé řadě vlasů. Nedoporučuje se však po keratinizaci často umyt vlasy, protože látka se postupně vymyje ze struktury vlasů.

  Zvláštnosti keratinového způsobu rovnání vlasů

  Postup pro narovnání vlasů s keratinem je poměrně nákladný, protože mnoho žen ji raději nosí samo. Který způsob keratinizace vlasů si vyberete, je na vás. Nicméně je třeba zdůraznit: dokonce i nejvíce prokázané lidové metody obnovy vlasů (henna, želatina, žloutek) nelze účinně porovnávat se salonními postupy.

  Nejlepší keratinové vlasy rovnání doma

  Samozřejmě, že k dosažení profesionálního účinku narovnání vlasů doma nebude fungovat. Ale jisté omlazení a obnovení domácích receptů může poskytnout.

  Kosmetika pro regeneraci vlasů keratin doma se liší od profesionální. Způsob aplikace je také odlišný. Jedna sada kosmetiky bude stát v průměru stejně jako celý postup v salonu. Nicméně stačí 8-10krát.

  Chcete-li provést užitečný postup doma, je třeba připravit: kosmetiku pro obnovu, lahvičku s rozprašovačem, kulatý hřeben, šampon pro každodenní čištění, vysavač vlasů, vysoušeč vlasů.

  Režim obnovy keratinových vlasů vyžaduje určitou přípravu, jednáme podle následujícího schématu:

   Umyjte si vlasy, vysoušejte vlasy, pečlivě česněte.

  Na ramenou pokrýváme film (můžete používat pravidelné jídlo), který ochrání kůži před znečištěním. Používejte rukavice.

  Vlasy shromážděné v horní části s vlasy nebo dásně. To pomůže jemně vytáhnout pramen vlasů pro použití.

  Ve spreji nalijte prostředky s keratinem. Nevypouštějte celý obsah z obalu, protože nástroj nemůže být dlouho uložen v otevřeném obalu.

  Opatrně odstraňte z vlasového svazku jeden pramen a ošetřete je lahví. Můžete předem rozdělit všechny vlasy na čtyři stejné části pro snadné použití.

  Po nanesení pramenu okamžitě česaného. V případě kontaktu s pokožkou hlavy se snažíme co nejvíce odstranit.

  Po ošetření vlasů na celém obvodu hlavy jsme shromáždili a čekali 15 minut, než agent pronikne do struktury.

 • Po 15 minutách vlasy vysychte vysoušečem vlasů při nízkých teplotách, pravidelně se česají.

 • Konečným krokem bude hladké žehlení, nejlépe s keramickým povlakem, můžete také použít speciální sérum s keratiny.

  Jak vyrobit keratinové vlasy v salonu

  Vyrovnání salonu má v porovnání s domovem několik výhod. Ve fázi přípravy mistr profesionálně posuzuje stav vlasů a také rozhodne, jaký druh léku z velké rozmanitosti vám vyhovuje. Celý postup je rozdělen do tří fází: čištění, péče, vyrovnání.

  Velitel kabiny zpravidla jedná v tomto pořadí:

   Na začátku postupu jsou vlasy důkladně omyty speciálním šamponem. Takže jsou vyčištěny z prachu, styling produktů, mastnoty. Vlasy jsou náchylnější k keratinům.

  Po čištění se na vlasy aplikuje směs bílkovin a keratinu. Aplikuje se na všechny kadeře, které jemně ustoupí od kořenů vlasů. S touto směsí musíte sedět asi půl hodiny.

 • Po vyčištění a péči jsou vlasy vysušeny s vysoušečem vlasů při průměrné teplotě, rozděleny na samostatné prameny a narovnány pomocí horkého železa (230 stupňů).

 • Po takovém ošetření keratinem se stanete vlastníkem zdravých a silných vlasů a péče o ně bude snazší a příjemnější.

  Keratin vlasové rovnání

  Po dokončení vyrovnání keratinu musíte postupovat podle pravidel péče o vlasy. Během několika prvních dnů postupujte podle následujících pokynů:

   Nezachyťte vlasy v peřeném nebo peřím s vlasy, elastiky a vlasy.

  Neumývejte si vlasy.

 • Nepoužívejte stylingové produkty.

 • Kromě toho nemůžete zvlnit kadeře o dva až tři týdny. Zkuste zvýraznit nebo malovat, aby nedošlo k narušení účinku keratinu. Je také důležité si uvědomit, že keratin může přetrvávat ve vlasech od dvou do šesti měsíců. Doba působení závisí nejen na poslušnosti vašich vlasů, ale také na péči o ně.

  U vlasů, které mají ve své struktuře dodatečný keratin, jsou potřebné produkty péče bez síranu. Obvykle v salonech poskytují tuto kosmetiku po dobu jednoho nebo dvou týdnů. Nutné je však každodenně vyživovat vlasy. Doporučuje se zakoupit keratinový šampon, stejně jako máchání a masku pro komplexní péči.

  Pokud začnete umyt vlasy síranovým šamponem, efekt tohoto postupu zmizí velmi rychle. Sůl z konvenčních prostředků prostě umyje keratin z vlasů.

  Osvětlení a zvýraznění vlasů je povoleno, ale pouze dva týdny po zotavení keratinu. Snažte se koupit barvu, která je součástí amoniaku.

  Jak se keratin vlas vyrovnání - viz video:

  Pro Více Informací O Suché Vlasy