logo

KERATINOVÁ VLASOVÁNÍ

Krásné lesklé vlasy, jako na obálce módního časopisu, to není sen. A všechno by bylo v pořádku, jen aby to bylo dosaženo improvizovanými prostředky a ani nejdražší šampony z reklamy je nemožné. Nezbytné profesionální nástroje, které dosáhnou dlouho očekávaného efektu.

V tomto přehledu budeme hovořit o populárním keratinovém vyrovnávání vlasů prováděném společností COCOCHOCO (Coco Choco), které vyrábí izraelská společnost Global Cosmetics.

Obecně platí, že rovnání keratin je nejednoznačný postup, který na jedné straně umožňuje dosáhnout dokonale hladkých, lesklých a krásných vlasů, na druhé straně má mnoho nevýhod, které se většinou snižují na neprofesionistiku mistra a pravděpodobnost, že se dostane do keratinového padělání.

Níže se podíváme na výhody a nevýhody vyrovnání keratinu CocoChoco.

Představuje keratinové vyrovnávání CocoChoco

Nespravedlivé zamotané vlasy, které nelze česat bez předchozího použití kondicionéru a balzám na vlasy, jsou přímou indikací pro narovnání a ošetření keratinu. A postup opravdu dává očekávaný účinek - prameny se skutečně stávají hladké, poslušné, lesklé a, co je nejdůležitější, nevyžadují další péči.

Předkládaný postup je v mnoha ohledech podobný stínění, leštění nebo laminování vlasů, ale jeho základní rozdíly a výhody jsou realizovány díky jemnému složení keratinové směsi.

Postup rovnání keratin CocoChoco je relevantní v následujících případech:

 • dlouhé zbarvení, včetně neúspěšného;
 • vlasy ztratily lesk, burgling v různých směrech a vypadat nedbalé;
 • kudrlinky se tlačí nebo krouží, zejména v mokrém počasí;
 • prameny jsou zmatené a těžko se hřebeny;
 • po umytí musí dlouhou dobu uschnout a žehnat železem.

V těchto a dalších případech - řada profesionálních produktů péče o vlasy přijde na záchranu. Výrobci CocoChoco (Coco Choco) slibují zotavení, narovnání a léčbu.

Hlavní výhodou rovnání keratinu CocoChoco je nepřítomnost formaldehydu v kompozici, která se obvykle používá ve směsích tohoto druhu.

Kromě toho Coco Choco neobsahuje agresivní chemické složky, které mohou způsobit výrazné poškození vlasů, zejména při odchýlení se od technologie rovnání keratinu, což často vede k křehkým a suchým vlasům. Výrobce také doporučuje CocoChoco pro dříve chemicky ošetřené vlasy: bělené, barvené po chemickém narovnání nebo kroutí.

Důležité: Keratin Coco Choco je jemný prostředek, takže při velmi kudrnatých zámcích není dosaženo úplného vyrovnávacího efektu poprvé (poprvé zmizí chuchvalce a přetrvává krásná vlna). Současně neexistují negativní názory na tuto sérii fondů.

Výhody používání CocoChoco

Výrobce zaručuje, že po ošetření keratinem a obnově vlasů složením přípravku CocoChoco bude účinek, pokud bude řádně ošetřen, bude trvat 6 měsíců, navíc se hromadí.

CocoChoco obsahuje:

 • Součásti a minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jejich léčebnými vlastnostmi;
 • výtažky bylin a léčivých rostlin (celkem 14);
 • přírodní keratin z ovčí vlny, plnění vlasů zevnitř;
 • kyselina hyaluronová, která poskytuje zvlhčující vlákna;
 • tepelná ochrana, která chrání prameny před vysycháním a vyhořením při vystavení vysokým teplotám.

Kompozice přípravku CocoChoco se proto používá nejen k rovnání, ale také k ošetřování vlasů a / nebo ke snížení použití vysoušeče vlasů při sušení. V tomto případě může být stejné složení aplikováno bez ohledu na typ srsti.

Keratina rovnání a léčba CocoChoco není levná procedura, ale to může být děláno nejen v salonu, ale také doma. Samozřejmě, v ideálním případě, poprvé, je lepší kontaktovat profesionála a pak to udělat sami doma.

Cena CocoChoco keratin vlasového vyrovnání v salonu závisí na cenové politice salonu a délce vlasů. Průměrná rovnováha keratinů a léčba středně dlouhých vlasů stojí od 5 000 rublů.

Stádia keratinového vlasového rovnání vlasů v salonu

Princip rovnacího keratinu je podrobně popsán v předchozím článku, tudíž pouze stručným popisem postupu.

 1. Šamponování šamponu řady CocoChoco hlubokého čištění (nazývá se také technický, proto se používá výhradně pro zamýšlený účel). Šampon dokonale čistí vlasovou šachtu a otevírá její váhu, což umožňuje aktivní složce proniknout do její struktury.
 2. Vysoušeč vlasů.
 3. Aplikace keratinové kompozice CocoChocon na každé vlákno.
 4. Několikrát kombinujte, abyste maximalizovali distribuci kompozice po celé délce, zejména na špičkách.
 5. Rovné žehlení. Majster rozděluje vlasy na malé prameny a drží na něm železo při teplotě 230 stupňů. Tak je keratinová kompozice utěsněna ve vlasové šachtě.

Postup obvykle trvá přibližně 3-4 hodiny, v závislosti na struktuře, délce a tloušťce vlasů.

CocoChoco Keratin Rovnání vlasů Tipy pro péči o vlasy

Do tří dnů od postupu:

 • Je zakázáno umývat vlasy;
 • Nedovolte jim vlhkost (sníh, déšť, mlha), a to vše je vše namočené, pak vysušte místo a narovnejte žehličku podle níže uvedených pravidel.
 • Odstraňte používání vláken, gumových pásů, čelenky a podobných výrobků;
 • Umyjte prameny bez šamponu se síranem. Může to být buď šampon CocoChoco nebo jiný nesulfátový šampon (Natura Seberica, Horsepower, Estel Otium, Bonacure, Loreal Expert).
 • Nepoužívejte klobouk (ve špičce - kapuce).

Důležité: během určeného času by měly být vlasy vždy uvolněné, dokonce i jejich uši jsou zakázány!

Také výrobce doporučuje cvičení CocoChoco keratinová maska, která prodlužuje dosažený účinek.

Výhody a nevýhody postupu:

Výhody:

 • zdravé a lesklé vlasy;
 • pro pokládku další sušičky na vlasy;
 • vlasy jsou měkké, poslušné a hedvábné;
 • při mokrém a vlhkém počasí ani nepoužívejte;
 • kumulativní účinek - každý následující postup prodlužuje účinek krásných a zdravých vlasů;
 • Ideální pro ty, kteří chtějí pěstovat dlouhé vlasy (není třeba řezat suché, rozdělené konce), takže je to skvělý způsob, jak se vyhnout vypadáním rozdělených konců.

Nevýhody:

 • Je obtížné se řídit doporučeními: neperte pramínky a nenechávejte prameny po dobu tří dnů;
 • snížení objemu, a to zejména v prvních dvou až třech týdnech po proceduře, takže postup je vhodný pouze pro majitele hustých a těžkých vlasů, ale pokud jsou tenké a řídké, pak po postupu - účinek bude ještě horší.
 • na moři bez řádné péče a sušení s vysoušečem vlasů, začnou se točit;
 • několikrát ročně, což znamená významné finanční náklady.
 • při barvení nebo zvýraznění vlasů je účinek narovnání úplně nebo částečně ztracen;
 • což je velkou rezervu na proceduru v salonu, takže je vhodné najít doma, který provádí ošetření vlasových keratin CocoChoco (a kompozice je sama o sobě drahá).

Jak vyrobit CocoChoco keratin vlas vlasování doma

Chcete-li provádět rovnání keratinu doma, budete potřebovat následující řadu CocoChoco (Coco Choco):

 • šampon pro hluboké čištění;
 • keratinová kompozice;
 • Vysoušeč vlasů, ploché železo (nejlépe titanové desky) a hřeben;
 • široký kartáč pro aplikaci kompozice;
 • mísa a odměrka;
 • svorky pro prameny;
 • jednorázový plášť na ramenou;
 • maska ​​na obličej (kompozice při zahřívání voní nepríjemně);
 • bezsulfátový šampon a profesionální keratinová maska ​​pro péči o vlasy (podobné, levnější výrobky lze zakoupit).

Profesionální produkty CocoChoco (Coco Shoko) lze zakoupit v libovolném profesionálním kosmetickém obchodě za níže uvedenou cenu (běžné ceny v roce 2017):

 • Keratinová kompozice 200 ml - 4200 r.
 • Šampon hluboce čistý 400 ml. - 3100
 • Šampon bez síranů (zvlhčující, pro vyčištění, pro barvení, aby se dosáhlo objemu) 500 ml - 1250 rublů;
 • Maska 1850 rublů 450 ml - 1800 rublů.

Postup pro rovnání vlasů na keratin:

 1. Umyjte vlasy hlubokým čisticím šamponem 2-3x. Sušení a hřeben.
 2. Rozdělte vlasy na 4 části. Upevněte tři spony a rozdělte zbytek na malé prameny, které nejsou delší než 1 cm. Aplikujte výrobek na každý pramen a odstupte od kořenů o 1 cm.
 3. Aplikujte kompozici na hřeben po celé délce, včetně špiček (věnujte zvláštní pozornost koncům). Nadbytečné prostředky byly použity na další část.

Důležité: při použití kompozice je nutné sledovat tok peněz a měřit jej před zahájením postupu. Pro krátké vlasy (10-20 cm) - 30 ml, střední (do 40 cm) - 50 ml, dlouhé až 90 ml. ukázalo se, že jedna malá nádoba stačí pro průměr 4 procedur.

 1. Nechte prameny suché. Po aplikaci keratinové kompozice po celou délku nechte ji vysušit po dobu 30-40 minut při pokojové teplotě.
 2. Blow suché. Vysušte při nejnižší možné teplotě (studený vzduch, protože teplý vzduch aktivuje působení keratinu). Následné vyrovnání se provádí pouze na suchých vlasech.
 3. Hřebte a rozdělujte vlasy na řezy. Pro roztažení každé sekce se železem o teplotě 230 (!) Stupňů.

Důležité: při roztahování musí být každý úsek žehlen 5-7krát. Počet opakování je vhodnější než zpoždění žehlení na prameny. Pod vlivem tepla se keratin stává elastickým, a proto trvá déle. Pokud jsou vlasy barvené nebo pruhované, může se žehlení provádět maximálně třikrát v jednom pramenu. Narovnávané prameny se nenarážou nebo sešívají.

Se správnou péčí, podle výrobce, působení keratinového narovnání trvá 5-6 měsíců. Při použití konvenčního sulfátového šamponu je keratin mnohem rychlejší.

foto před a po rovnání keratinu

Co se týče recenzí o použití rovnováhy keratinu a léčby CocoChoco (Coco Choco), nejdůležitější věcí není, aby se dostalo do falešného, ​​takže pokud se rozhodnete udělat keratinové rovnání a ošetření sami, pak je nejlepší koupit výrobky ve velkých kosmetických obchodech.

Coco Coco Keratin Rovnání

Dlouhé vlasy, zářící třpyt a plné zdraví - sen každé ženy. V poslední době se opět stává módní, aby růst dlouhé vlasy. Samozřejmě, mnoho lidí to zvládne, ale často dlouhé vlasy nevypadají tak atraktivně - nudné, s rozdělenými špičkami, které po ořezání velmi rychle získají nedbalý vzhled. Takové vlasy vůbec nevypadají jako ozdoba - spíše naopak. A chci je zkrátit. Začněte znovu růst - zdravé a lesklé.

Ale nepoužívejte tak radikální opatření jako krátký účes. Koneckonců, dnes se na trhu kosmetických výrobků pro péči o vlasy objevila taková služba, jako je napínání vlasů koktejl keratin, která může v krátké době působit divy.

Samozřejmě, že dnes jsou regály obchodu ohromeny všemi způsoby, jak léčit vlasy, ale vlasy mají jinou strukturu a to, co je vhodné pro jeden typ vlasů, je pro něho zcela kontraindikováno. Pokud jde o postup rovnání kokosového keratinu, můžeme bezpečně říci, že se hodí pro všechny vlasy - to vše proto, že složení tohoto výrobku je totožné se složením vlasové struktury.

Účinek trvá až šest měsíců, podléhají pravidlům pro péči o vlasy

Jedinečné vlastnosti regenerace keratinových vlasů

Stojí za to říci, že technologie keratinového vyrovnávání vlasů Coco Choco se liší od většiny postupů péče o vlasy řadou funkcí:

 • efekt trvá až šest měsíců, s výhradou dodržování pravidel pro péči o vlasy;
 • Jedinečná kompozice obsahuje minerály z Mrtvého moře;
 • výrobek má přirozenou základnu - keratin coco choco, díky níž vlasy získají vitalitu;
 • na rozdíl od laminace, která dává kosmetický efekt, se kosmetické koktejlové keratinové vlasové rovnací vlasy používají pro léčebné a restaurátorské účely;
 • díky speciální tepelné ochraně obsažené ve výrobku jsou vlasy spolehlivě chráněny před vyhořením;
 • Koko coco keratin pomáhá vlasům regenerovat se po barvení nebo permingu, vyrovnávání může být provedeno za týden;
 • pokud chcete barvit vlasy, vyrovnání keratiny nebude překážkou - týden po skončení procedury, můžete bezpečně změnit barvu vlasů;
 • Coco Coco rovnání keratin je absolutně vhodné pro všechny typy vlasů;
 • v porovnání s jinými typy rovnání keratinu, kokos neobsahuje v jeho složení agresivní chemické sloučeniny;
 • Coco-coco keratin rovnání vám umožní vypořádat se s styling v co nejkratší době, zatímco dosažení účinkování styl salonu.

Coco-coco keratin rovnání umožní vyrovnat se s položením v nejkratší možné době.

Postup pro narovnání vlasů keratinu získal lásku žen po celém světě na dlouhou dobu. Jaký je rozdíl Coco Choco rovnání?

Celé tajemství je v přírodních složkách. Izraelští kosmetologové vyvinuli speciální složení, které eliminuje škodlivé účinky na vlasy. Hlavní složkou této kompozice je keratin coco coco (coco choko). Keratin umožňuje dosáhnout efektu plynulého, lesklého, hedvábného povrchu díky speciálním bílkovinám a hluboké vlhkosti.

Znáte strukturu vlasů a důvody, proč začnou vypadat špatně, můžete pochopit, jaké látky jim chybí. Skutečnost, že vlasy jsou bílkovinné tkáně, je známo všem, ale začalo se relativně nedávno používat tuto přísadu při léčbě vlasů. Pokud jde o hydrataci - je to nejdůležitější podmínka, že se konce vlasů nerozpadnou kvůli suchu.

Profesionální salonní postup nebo domácí použití. Který je lepší?

Kosmetické salony nabízejí profesionální výkon koksového koksového rovnání. Po skončení procedury vaše vlasy nebude vypadat dlouho a bude zdravější.

Speciální nástroje s řádným používáním vlasů poskytnou to, co jim chybí pro lesk a rychlý růst.

Některé dívky se však odváží, aby strávily veškerou časově náročnou proceduru doma a koupily si soupravu nástrojů pro vyrovnávání keratinu Coco Choco. S vytrvalostí a trpělivostí dosahují také vynikajících výsledků - dobrá věc je, že výrobní společnost nabízí vzdělávací video.

Bez ohledu na to, kde procházíte procesem koktejlového koktejlového vyrovnávání koktejlu - v kosmetickém salónu nebo doma - vaše vlasy se léčí, rostou lépe, ztratí suchost a křehkost. Ovšem pouze salonní procedura bude schopna přeměnit vaše vlasy na proudící brilantní vodopád, ale doma tento efekt nebude dosažen.

Coco Choco Keratin Rovnání je absolutně vhodné pro všechny typy vlasů.

Chcete-li provést postup rovnováhy keratinu doma, budete potřebovat:

 • ochranná bandáž;
 • štětec a hřeben pro co nejpřesnější distribuci keratinu na povrchu vlasů;
 • kapacita pro ředění směsi (s výhodou jednorázová);
 • technický šampon od společnosti vyrábějící keratin;
 • coco choco keratin;
 • jednorázový nebo opakovaně použitelný plášť;
 • vysoušeč vlasů;
 • žehlení

Proces detailního zachycení videa. Samotný postup se provádí ve čtyřech krocích:

 1. Umyjte si vlasy.
 2. Vyfoukněte vlasy.
 3. Na vlasy naneste keratin.
 4. Zahřejte vlasy plochým železem.

Po postupu narovnání keratinu nemohou být vlasy zkrouceny, bodnuty, působeny jakýmikoli prostředky a také se umyl 72 hodin. Po tomto období mohou vlasy umýt přírodní šampon a pak si užívat krásných zdravých vlasů!

Nástroje pro provádění rovnání keratinu doma

Prostředky pro narovnání keratinu jsou velmi hospodárné - jedna lahev je dostatečná pro několik postupů. Ve skutečnosti několik procedur a je třeba se zbavit všech problémů s vlasy a opravit efekt.

Postup můžete opakovat za měsíc, třetí zasedání by se mělo konat za dva měsíce a tak dále. Keratinová udržovací terapie se může provádět každých šest měsíců.

Proč je vlas obnoven pomocí coco choco keratin?

Faktem je, že bílkovina a přírodní keratin obsažené v kompozici tohoto nástroje, protože byly "pájeny" v poškozených oblastech vlasů. Vzhledem k jeho přirozenému původu není tato kompozice samotnými vlasy odmítána, a proto je dosaženo takového pozoruhodného účinku, který není poskytován přípravky s umělým složením.

Kromě mytí se zvláštním šamponem se po proceduře nevyžaduje žádná speciální péče o vlasy.

Coco Coco keratin vlasové rovnání se používá pro terapeutické a restaurátorské účely.

Vlasy po vyrovnání keratinu jsou spolehlivě chráněny před škodlivými účinky prostředí a keratin neustále vyživuje a udržuje je ve výborném stavu.

Pokud je vaším cílem nejen poskytnout vlasům lesk a sílu, ale také jejich růst, jediná věc, kterou je třeba přidat, je vyvážená strava, spousta čisté vody a speciální vitamíny pro vlasy.

Složení keratin CocoChoco - je ve složení formaldehyd?

CocoChoco - keratinový zázrak nebo hrůza?

Přehled nejvíce diskutované kompozice pro vyrovnávání keratinů a obnovení vlasů CocoChoco! Co je složení keratinu CocoChoco? Pro jaké vlasy je CocoChoco vhodný? CocoChoco vs. CocoChoco gold - co je lepší? Jaké jsou nevýhody a výhody společnosti CocoChoco a další.

Obsah článku.

Úvod:

Cocochoco formulace jsou stejné formulace keratinového usměrňovače, které byly diskutovány po dobu 5-6 let. Pokud půjdete online a přečtete si recenze, vlasy stojí na konci. Co lidé prostě píší, že prostě neříkají: "cocochoco je jed"; "Z tohoto keratinu zemře jako mušky"; "Vlasy mu padnou" a mnohem víc. To všechno je úplný nesmysl!

CocoChoco keratin je vyráběn v Izraeli. A jak všichni ví - Izrael je známý svou kosmetikou a vlasovou péčí. Mimochodem, bude řečeno, že izraelské právo zakazuje výrobu jakýchkoli formulací, krémů a dalších věcí s obsahem formaldehydu.

CocoChoco sloučeniny jsou zcela bezpečné, netoxické a neobsahují ani jeden gram formaldehydu. To se potvrzuje během laboratorních testů.
Laboratorní protokol o zkoušce je připojen níže (na samém konci předmětu).

Video Cocochoco a Cocochoco GOlD Keratin recenze Christina Khramoykina Blog | Beauty Studio Mane.

Složení CocoChoco Keratin:

Složení keratin cocochoco zahrnuje:
- keratin z ovčí vlny.
- 19 aminokyselin.
- 14 výtažků olejů a rostlin
- soli a minerály z Mrtvého moře
Jako vyhlazovací součást je přidána součástka E265.
To je obsah kyseliny dehydroctové 0,6%. Složení je zcela bezpečné. Například: E265 mastné vnitřní švy balení mléka, tvaroh, sýr pro lepší zachování výrobku. S týmiž konzervačními látkami smáčí ovoce a zeleninu, pokud si vezmete jablko na pultu, máte pocit, že je pokryta něčím mastným, to je E265. Je třeba jablko umýt a vše je v pořádku, je skvělé a nejdůležitější je bezpečné. Dokonce i když jablko není vyprané, ale jíst, je to bezpečné. Mám na mysli jako součást keratinu pouze přírodní ingredience, které vám a vašim vlasům neublíží.

Já, jako mistr, který pracuje se společností Socochoco po dobu pěti let, mohu říci, že bez nadsázky je to nejlepší kompozice pro keratinové vyrovnávání vlasů. Kompozice je vhodná pro všechny typy vlasů, léčí, zastavuje křehkost, vyživuje, hydratuje a vyrovnává.

Cocochoco stupeň:
- Bezpečnostní keratin 10 bodů.
- regenerační vlastnosti keratinu 10 bodů.
- Práce s křehkými vlasy 9 bodů.
- Opravné vlastnosti 7 bodů. Záleží však na struktuře vlasů.

Konečné skóre: 9/10 bodů.

Podrobněji vysvětlím, proč jsem do opravných vlastností dal jen 7 bodů.
Cocochoco sloučeniny neobsahují formaldehyd, respektive jeho rektifikační vlastnosti pod keratiny obsahující formaldehyd.

Jaký vlasový cocochoco je vhodný?

CocoChoco pro normální vlasy.

Pro běžné vlasy, to znamená, že pro vlasy, které nejsou poškozené špatně, velmi málo nebo ne poslušný, keratin bude rovnat je a dělat je 100% ideální. Maximalizujte svou funkci. U takových vlasů bude struktura trvat 4-5 měsíců, za předpokladu správného odchodu.

Pro silně poškozené vlasy, které jsou suché a odštěpené, bude keratin fungovat také ideálně: utěsní rozčesané vlasy, odstraní plynulost, dá hladkost a lesk. Ale bude to mít na vlasy po dobu 3-4 měsíců, za předpokladu řádné péče.

CocoChoco pro suché vlasy.

Cocochoco je ideální pro suché, barevné, vlnité, nadýchané a zlomené vlasy! Bude plnit svou funkci o 95-100%, zůstane na vlasu po dobu 2-3 měsíců, za předpokladu, že je řádně ošetřena. Pro vlasy opakovaně bělené, tenké, křehké - cocochoko více než keratin, je to spásu vlasů. Zastavuje křehkost, odstraňuje plynatost, dodává lesk a napíná vlasy. Ale na takových vlasech zůstane kompozice 2 měsíce, někdy i trochu méně.
Pro perfektní účinek je lepší opakovat postup ve 4-5 týdnech, pak keratin bude trvat až dva až tři měsíce. Plní svou funkci sto procent. Současně je potřeba použít profesionální řadu šampónů a balzámů cocochoco non-sulfate, pokud možno i tepelnou ochranu. Nebo smetanou na tipy.

CocoChoco pro kudrnaté a velmi husté vlasy.

Pro velmi kudrnaté a husté vlasy je vhodné koktejlový keratinový rovnání vlasů, ale ne 100% rovný. Maximální množství, které může kokochoko v tomto případě dělat - bude zvlněná nebo téměř rovné, ale vysoušeč vlasů a kartáč na vlasy budou dělat svou práci a stylové kudrnaté vlasy budou co nejjednodušší. Pro dokonalý efekt opakujte postup po 4-5 týdnech. Vlasy budou také poslušné, nebudou tlačit a budou krásně svítit. Výsledek je uložen na vlasy po dobu 2-3 měsíců, méně než 4 měsíce. V takovém případě je výsledek zachován pouze s řádnou domácí péčí.

Pokud jsou vlasy kudrnaté a tenké, pak bude kompozice dokonale narovnat a styl bude trvat 10 minut. U takových vlasů je keratin někdy skladován až 4-6 měsíců.

CocoChoco pro africké vlasy.

Cocochoco je také vhodný pro africké vlasy, ale nebude to rovný. Ano, vlasy budou lépe upraveny a styl bude snížen v čase, ale vlasy nebudou rovné. Pro silnější účinek by měl být postup opakován po 4-5 týdnech, pak se vlasy stanou mnohem rovnějšími. Chcete-li tento efekt uložit, ujistěte se, že používáte linku domácí péče cocochoco.

CocoChoco keratin není zázrak a pro maximální výsledky potřebujete profesionální domácí péči o šampon a kondicionér nebo šampon a masku, pokud je to možné, platí to zejména pro blondýny a ty, kteří mají špatně poškozené vlasy (mají tepelnou ochranu cocochoco nebo špičkový krém). Naši pány jsou zodpovědní za provedení keratinového vyrovnávání vlasů pouze za podmínky, že kosmetiku zakoupíte přímo v Beauty Studio nebo od oficiálního zástupce na území Ruské federace.

V dalším článku vám řeknu podrobně a popíšu celou profesionální linii, jaký typ vlasů je ideální. Budu psát a jak můžete dělat profesionální lázeňskou péči s tímto make-up doma, jako doplněk a prodloužení výsledku keratin vlas rovnání.

CocoChoco vs. CocoChoco GOLD - který keratin je lepší?

Složení CocoChoco Gold je lehčí než klasické CocoChoco, vhodné pro všechny typy vlasů. Na druhou stranu klasická CocoChoco je vybrána individuálně podle typu vlasů, není vhodná pro všechny, master provádí vizuální diagnostiku a na základě podmínek a struktury vlasů si vybírá co je nejlepší pro toto vlasy - klasické cocochoco nebo cocochoco gold.
Důležité body:
- Classic CocoChoco - po proceduře si nemusíte vlasy umyt 48-72 hodin.
- CocoChoco Gold - hlava lze umýt ihned po proceduře obnovy keratinových vlasů.
- Jako součást klasického extraktu CocoChoco - kokosový olej.
- Jako součást CocoChoco Gold 24karátového zlata.
- Také v Socochoco Gold je kyselina hyaluronová.
Tato a další struktura keratinu jsou absolutně bezpečné, neobsahují formalin, formaldehyd a jinou "chemii".

Nevýhody CocoChoco.

Zlato CocoChoco a CocoChoco nemají v kompozicích (stejně jako v postupech s těmito kompozicemi) žádné vady, za předpokladu, že keratinová regenerace vlasů bude prováděna certifikovaným a vysoce kvalifikovaným mistrem, který chápe a rozumí struktuře vlasů. Nejdůležitější je individuální výběr typu vlasů a správná technologie pro provádění procedury.
Obě složení:
- Nemějte nepříjemný zápach.
- CocoChoco a Cocochoco Gold neobsahují formalin a formaldehyd!
- Nevyvolá alergie.
- Prodává se za přijatelnou cenu.
- Keratin cocochoco zlato při aplikaci, velmi rychle vyschne, téměř 100%, což minimalizuje práci s vysoušečem vlasů pro maximální sušení, před narovnáním žehličky.
- Můžete provést keratinu rovnání, ihned po barvení vlasů.
- Vhodné pro všechny typy vlasů.
- Účinek na několik měsíců.
Žádné chyby! Pouze pluses.

Laboratorní protokoly pro přípravky CocoChoco a Cocochoco GOLD.

Cococochoco keratin a cocochoco gold patří mezi nejlepší skladby na ruském trhu. Absolutně bezpečné, neobsahuje formaldehyd, formalin, GMO, netoxický. Vhodné pro všechny typy vlasů. Má dlouhodobý účinek. Při použití správně vybraných kosmetických kosmetických kosmetických přípravků na vlasy se účinek keratinu prodlužuje o dalších 1-2 měsíce. Všechny série domácí péče jsou perfektní a zcela přirozené složení. Vhodná pro vlasy po rekonstrukci keratinových vlasů. Je také ideální pro barvené, poškozené, suché a křehké vlasy.

P.S. Jsem potěšen novým cocochoco gold keratinem a celou sérii domácí péče! To je víc než jen šampon a balzám - je to jen štěstí pro vlasy.

Masters nejsou zodpovědní za postup obnovy vlasových keratin, pokud nepoužíváte speciální sérii produktů péče o vlasy doma.

Nainstalujte aplikaci na mobilní telefon, zaregistrujte se v našem kosmetickém studiu a získejte jednorázovou slevu 10%. K dispozici pro iOS a Android

Vyrovnávání vlasů s keratinem CocoChoco - učinte váš vlasy živý a poslušný

V moderním světě pro dívky vzniklo velké množství služeb, které usnadňují péči o sebe. Všechny tyto služby vám umožňují ušetřit čas a dát je rodině, práci a volnému času. Postup rovnání vlasů CocoChoco keratin se stává stále oblíbenější díky pozitivní zpětné vazbě od klientů. Proto mnoho lidí chce tuto službu využít. Co to je? Zničí přírodní prameny? O tom později v článku.

Co je

CocoChoco keratinové vyrovnání vlasů je postup intenzivní výživy, obnovení pramenů pomocí keratinu a silikonu, které obohacují vnitřní strukturu pramene, obalují ji mikrofilmem a chrání je před okolím.

Tato služba se stala revolučním krokem mezi postupy vymáhání. Koneckonců, hlavní aktivní složkou je keratin, je přímo součástí struktury vlasů. To je v podstatě bílkovina, bílkovina, která je zodpovědná za sílu a zdravý vzhled kadeří.

Vyrovnání pramenů keratinovými přípravky nejen umožňuje dosáhnout hladkosti, ale také obnovit jejich strukturu, učinit je živou, učenou. Výsledek průvodce bude viditelný ihned po postupu, prameny budou lesklé, hladké a zdravé.

Princip rovnání je, že na vlasy se aplikuje speciální přípravek s obsahem aldehydu. Při dalším zpracování ze železa začne komponenta pracovat. Znovuzískávání keratinu je nyní nejbezpečnějším postupem, pokud jde o prameny, kromě jemného způsobu zarovnání také obnovuje a vyživuje prameny.

Složení a výhody

Na trhu existuje mnoho služeb narovnání pramenů, ale nejoblíbenější mezi nimi je produkt Cocochoco vyráběný v Izraeli. Hlavní výhody této drogy jsou:

 1. Přirozené složení fondů. Mezi přísady, výtažky a výtažky z léčivých rostlin, minerály z Mrtvého moře, přírodní keratin z ovčí vlny se vyznačují. Díky této kompozici je lék zdravý a revitalizační. Keratin, který spadá do otevřených měřítek, utěsňuje je a chrání kadeře před nepříznivými účinky.
 2. Další ochrana proti tepelným účinkům na vlasy, barvu, prach, škodlivé látky v ovzduší. Rychlejší je postup kladení, curlingových kadeří.
 3. Problém elektrifikace nebo statiky ustoupí.
 4. CocoChoco je hypoalergenní. Kompozice neobsahuje dříve existující formaldehyd. Nástroj má příjemný zápach kokosu a čokolády.
 5. Poměrně dlouhý efekt, protože narovnání trvá až 5 měsíců.

K dnešnímu dni vyrábí trh 2 typy léků: CocoChoco Keratin Treatment a CocoChoco Keratin Treatment Pure. Podle popisu výrobce jsou oba produkty založeny na ekologických složkách rostlinného, ​​minerálního původu. Například hydrolyzovaný přírodní kerotin, rostlinné výtažky, olej z meruňkových jader, jojoba, rýžové otruby, bobovitý strom, primrosy, rakytník, mořská sůl.

Obvykle se finanční prostředky prodávají komplexně. V sadě je k dispozici: technický šampon a pracovní směs - keratin.

Náklady na

Náklady na služby v salonech se budou lišit v závislosti na délce kliček zákazníka podle množství použitého řešení. Cena začíná od 2-3 tisíc rublů a jde až na 8 tisíc rublů. Cena je také ovlivněna tím, jak byla droga narovnána. Například náklady na 1 l. Cocochoco keratinový roztok je asi 10 tisíc rublů.

Kontraindikace

Je lepší vyhnout se děvčatům s takovými problémy z keratinového vlasového narovnání:

 • během těhotenství, laktace;
 • s hojnou ztrátou vlasů;
 • v případě úrazů, onemocnění pokožky hlavy;
 • s tendencemi k alergiím, nesnášenlivosti jednotlivých složek;
 • prekancerózní stavy;
 • astma a další respirační onemocnění.

Při pozorování těchto kontraindikací dívka neohrozí její zdraví.

Fotografie před a po

Postup rovnání

Vyrovnávání vlasů s keratinem CocoChoco je technologicky správnou cestou k aplikaci léku na připravené prameny. Absorpce znamená, že se kudrlinky natáhnou. Doba trvání relace trvá asi 2 hodiny.

Nezbytnými odbornými nástroji jsou:

 • hřeben s častými zuby;
 • štětec;
 • štětec;
 • svorky;
 • miska pro roztok;
 • žehlení

Musíte být vážný ohledně nadcházejícího postupu a provést několik doporučení:

 • týden před zahájením procedury není nutné barvit vlasy, používat masky a jiné prostředky;
 • velmi úzkostlivý přístup k problematice výběru specialisty. Neměli byste navigovat za nejnižší cenu, protože kvalita implementace se projeví především v hlavě vlasů, vzhledu.

Rovnací stupně

Postup probíhá v několika fázích:

 1. Prvním krokem je umývání vlasů speciálním šamponem pro hluboké čištění. Pro nejlepší efekt opláchněte 2krát lépe. To je nutné, aby se vlasy zbavili prachu, nečistot, mastnoty, laku, masky, balzámů a dalších produktů péče. V důsledku praní se vlasové vločky otevřou, což vytvoří příznivý prostor pro výživu kudrlin. Je lepší použít šampon stejné série CocoChoco.
 2. Dále jsou vlasy vysušené, vyčesané.
 3. Dalším krokem je aplikace pracovního složení keratinu na prameny, zvlášť pro každý, jako při barvení. Chcete-li to udělat, je lepší rozdělit kudrlinky na 4 části, aplikovat složení přibližně ve vzdálenosti 2 cm od hlavy a rozložit hustý hřeben po celé délce vlasů. Je nutné nechat roztok vysušit přirozeně, trvá to asi 40 minut.
 4. Konečným krokem je utěsnění keratinu, tj. Narovnání žehličky o teplotě 230 ° C. Tento krok je třeba provést několikrát podél každého pramene tak, aby kudrlinky byly hladké a lesklé. Pokud by měl klient silně vlnité zámky, měl by je pán zpracovat žehličkou asi 10krát každý pramen.

Je to důležité! Nemůžete si umyt vlasy a vlasy pro prvních 72 hodin po zákroku. Po uplynutí této doby je třeba kudrlinky promývat speciální šamponem bez síranu a pokračovat v používání pouze takovýchto čisticích prostředků.

Jak dlouho trvá účinek?

Tato otázka je rozhodně velmi obtížná, protože zde hrají spoustu faktorů. Délka kudrlin je nejdůležitější, protože čím déle budou prameny, tím méně keratinové kompozice se bude držet na nich. To také ovlivňuje stav, ve kterém byly kudrlinky před vyrovnáním. Pokud jsou kadeře poškozené, postup se bude muset opakovat za měsíc. Časté mytí hlavy a používání nevhodných čisticích prostředků také snižuje trvání účinku.

V průměru dosahuje výsledek tři měsíce. Díky správnému životnímu stylu a péči může být účinek rozšířen na 4-5 měsíců.

Péče o vlasy

Správná péče o vlasy je hlavní součástí trvání účinku.

Za to se v prvních 3 dnech doporučuje:

 • vůbec nepouštějte vlasy;
 • nošení klobouku v bazénu;
 • odstranit záhyby vlasů, tzn. nepoužívat barety, elastické pásky, neprovádějte různé tkaní;
 • Nepoužívejte vysoušeč vlasů ani žehličku, curling.

Další tipy péče jsou následující:

 • používat šampony bez chloridu sodného pro šampony;
 • při koupání bez víčka je lepší používat speciální ochranné prostředky;
 • pravidelně aplikuje keratinovou masku;
 • Nepoužívejte barety.

Výhody a nevýhody

Mezi výhody patří takové momenty:

 • neobsahuje chemické prvky v kompozici;
 • Kompozice je založena pouze na přírodních složkách;
 • účinnost s řádnou péčí může trvat až 5 měsíců;
 • můžete barvit vlasy po 7 dnech od procedury;
 • Během zasedání se prameny nejen vyrovnají, ale i ošetřují a opravují;
 • složky léčiva mají termoprotektivní vlastnosti;
 • vhodný pro všechny druhy kudrlin, nezpůsobuje alergie;
 • neexistuje žádný limit pro počet použití kompozice, věk klientů;
 • po postupu se kudrlinky stávají hladké, lesklé, hedvábné.

Mezi negativní strany patří následující:

 • během procesu utěsňování jsou možné nepříjemné zápachy, proto je třeba častěji vysílat místnost;
 • vlasy jsou častěji znečištěné;
 • vysoké náklady na řízení;
 • po postupu mohou být problémy se ztrátou, zhoršením kudrlin.

Cocochoco keratin rovnání byl revoluční objev pro dívky, které chtějí mít dokonce lesklé vlasy, jako v reklamě. Nejdůležitější je nezapomenout na kontraindikace služby, dodržovat doporučení pro péči a poté luxusní lana potěší majitele po dlouhou dobu.

Jak udělat vlasy dokonale hladké v salonu a doma:

Užitečné video

Autorka ukazuje kroky použití COCOCHOCO Brazilské Keratin Hair Hair Treatment.

Co je pozoruhodné pro produkt na vlasy od Coco Choco a jak se s ním provádí rovnání keratinu?

Keratin vlasové rovnání je inovativní procedura, která umožňuje radikálně změnit vzhled účesu tím, že vlasy kudrnaté. To je to, co si mnoho dívek přeje.

Na kosmetologickém trhu existuje řada značek, které vyrábějí takové nástroje. Jedním z nejlepších produktů je COCOCHOCO.

Vlastnosti značky

Kosmetická značka COCOCHOCO ("Coco Choco") je určena pro profesionální keratinové vyrovnávání vlasů. Výrobky jsou vyráběny v Izraeli pomocí brazilské technologie, a proto se nazývají "brazilské keratinové rovnání". Obsahuje minerály z Mrtvého moře, rostlinné extrakty, přírodní keratin, aminokyseliny.

Přípravky této značky pro rovnání keratinu jsou k dispozici ve třech verzích:

 • Cocochoco Original je klasická skladba.
 • Zlato - aby získal zvláštní lesk.
 • Pure - ideální pro uvolněné nebo barvené, poškozené vlasy.
 1. Pracovní keratinová kompozice - profesionální prostředek pro narovnání vlasů na bázi bílkovin - keratinu, nejenom narovnává, ale také obnovuje kudrlinky.
 2. Profesionální čistící šampon Profesionální šampon pro hluboké čištění - vyžaduje se před procesem úplného čištění a odhalení vlasových kůžiček.
 3. Šampon bez síranů, bezsulfátový šampon pro pravidelnou péči, se doporučuje pro trvalé šamponování 4-5 měsíců po zákroku. Obsahuje přírodní ingredience.

Výhody a nevýhody Cocochoco Hair Set

Výhody:

 • Obsahuje přírodní složky, včetně minerálů z Mrtvého moře a výtažků ze 14 rostlin.
 • Při správné péči trvá výsledek 5-6 měsíců.
 • Poskytuje dobrou tepelnou ochranu.
 • Poskytuje nejen rovnání, ale i obnovu vlasů.
 • Prameny se stanou poslušnými a měkkými.
 • Malování kudrlin může být o týden později.
 • Proces můžete provést po uplynutí doby.
 • Povoleno je od 13 let.

Nevýhody:

 • Pocit nepříjemných pachů během procedury.
 • S dostatečně vysokými náklady.
 • Možná nárůst vypadávání vlasů kvůli tomu, že se stanou závažnějšími.
 • Curly rychleji znečišťují.
 • Snižte množství vlasů.

Co je Cocochoco keratin a jak ho aplikovat?

Technologie Cocochoco je jednou z nejvyhledávanějších metod pro narovnání a obnovu vlasů v Brazílii a někdy se mylně nazývá Coco Shoco.

Tato technika umožňuje dosažení dokonalé hladkosti pramenů a dlouhotrvající uchování výsledku.

Budeme mluvit o vlastnostech tohoto populárního postupu v tomto článku.

Použitelné prostředky

Produkty Coco Choco Gold pro narovnávání jsou vyráběny v Izraeli, kde, jak víte, vytvářejí mnoho vysoce kvalitní kosmetiky a vyvíjejí nové inovativní přípravky pro kosmetické přípravky (včetně vlasových výrobků). V sortimentu této značky není jedno, ale několik sérií produktů pro vyrovnání najednou:

  Profesionální řada Cocochoco Keratin je určena pro použití v kosmetických salonech. Obsahuje šampon pro hluboké čištění a keratin pro rovnání. Tyto výrobky jsou k dispozici v objemu 1000 ml (cena kolem 9000-10000 rublů) a 200 ml (asi 3000).

Tato řada je podle výrobců vhodná pro všechny typy vlasů. Ve složení fondů je velké množství keratinu, výtažků léčivých bylin a užitečných látek extrahovaných z Mrtvého moře. Je však určen spíše pro profesionální použití než pro domácí postupy. Sada Trio Pack je ideální pro vyrovnání vlasů. Jako součást této sady tří nástrojů - šampon pro hluboké čištění, keratinové složení a bezsulfátový šampon pro následnou péči.

Každý z těchto produktů je dodáván v objemu 200 ml (cena 6000 rublů za sadu tří výrobků) a 100 ml (cena 3000 rublů za sadu). Tyto výrobky jsou vhodné pro domácí ošetření. Určeno pro všechny typy vlasů.

Tyto výrobky můžete zakoupit v profesionálních kosmetických obchodech pro kadeřníky nebo v oficiálním internetovém obchodě Cocochoco.

Děláme Cocochoco keratin rovnání

Pro rovnání keratinu potřebujete více než jeden nástroj, ale celou řadu výrobků od tohoto výrobce. Doporučujeme vám, abyste si zakoupili hotovou sadu Trio Pack, je ideální pro domácí použití a nemusíte kupovat každý nástroj samostatně.

Pro jedno použití bude dostatek produktů v miniaturním objemu 100 ml. Pokud jsou vaše vlasy velmi dlouhé, můžete si koupit sadu s objemem 200 ml. Doporučujeme také, abyste kromě mytí vlasů zakoupili větší šampon bez síranů. Šampon lze koupit samostatně (250 ml na 1000 rublů).

Co je potřeba?

Chcete-li se vyrovnat sami doma, budete potřebovat provést řadu jednoduchých příprav.

Postup, který budete potřebovat:

 • kosmetické výrobky;
 • mísa a odměrka pro ředění léčiva;
 • vysavač na vlasy;
 • masážní štětec;
 • hřeben se vzácnými zuby pro rozdělení vlasů na prameny;
 • ochranné prostředky (rukavice, pláště atd.);
 • široký silikonový kartáč pro aplikaci nástrojů, sponky do vlasů.

Krok za krokem

Po dokončení všech nezbytných příprav, můžete postup pokračovat. Provádí se v několika etapách:

 1. Nejprve je třeba umýt vlasy šamponem pro hluboké čištění. Tento krok se musí opakovat dvakrát nebo třikrát.
 2. Poté jsou vlasy rozděleny do sekcí (zpravidla existují tři nebo čtyři zóny). Malé prameny o tloušťce 1 cm se oddělují od připravených řezů a na ně se aplikuje připravená keratinová směs. Důležité je, aby agent nebyl aplikován na kořeny, je nutno od nich odtrhnout alespoň jeden palec.
 3. Poté se vlasy nechávají uschnout asi půl hodiny a nakonec je vyschnou vysoušečem vlasů při nízké teplotě.
 4. Odděluje se jeden po druhém, vlasy narovnávají žehlení zahřáté na 230 stupňů. Každé lano musí být 5krát procházeno. To by mělo být provedeno poměrně rychle.

Pokud důsledně a přesně dokončíte všechny tyto kroky, jistě získáte vynikající výsledky.

Péče o proceduru

Kvůli rovnováze keratinu jste potěšeni co nejdéle, je třeba si vlasy zvlášť pečlivě starat.

Po tomto období mohou být vlasy navlhčeny a položeny bez strachu. Pokud hodláte změnit barvu vlasů, může to být provedeno nejdříve po týdnu po narovnání. Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru šamponu a dalších výrobků pro péči.

Všechny by neměly obsahovat sírany. Hledejte speciální šampony, masky a kondicionéry bez síranů v profesionálních kadeřnických lázních nebo mezi farmaceutickou kosmetikou.

Doba trvání výsledku

S řádnou a neustálou péčí bude účinek vyrovnání keratinu trvat dostatečně dlouho. V průměru se pohybuje od jednoho do čtyř měsíců. Přesné datum nelze volat, vše je velmi individuální a závisí na stavu Vašich vlasů a postupech péče.

Kontraindikace

Jak jsme již poznamenali, keratinové vyrovnávání cocococco je bezpečný postup. Nicméně, stále má některé kontraindikace. Použití tohoto přípravku se nedoporučuje ve věku 16 let.

Je zakázáno provádět tento postup, pokud jste alergičtí na některou ze složek přípravku. Kromě toho je lepší opustit vyrovnávání keratinu pro těhotné ženy a mladé matky. Každý může tuto kosmetiku používat bez omezení.

Související videa

Podívejte se na video, jak dělat keratin vlas vlasování pomocí Cocochoco doma:

Závěr

Cocochoco produkty jsou dnes nejoblíbenější produkty pro rovnání vlasů. Oni jsou široce používáni jako profesionální mistři v kosmetických salonech, a jsou používány pro rovnání domů. K dnešnímu dni je tato technika považována za jednu z nejbezpečnějších a nejmodernějších.

Diskuse

Pokyny pro použití keratinového komplexu COCOCHOCO

153 zpráv

. DŮLEŽITÉ.
Je možné provést postup brazilského vyrovnání vlasů nezávisle doma? Četli jsme téma https://vk.com/topic-45847356_30210817

Keratinové ošetření Cocochoco Technology
!BARVY! Můžete si barvit vlasy 3 dny před zahájením léčby nebo 2 týdny po jejím ukončení.
Postup k ošetření keratinu a obnovení vlasů by měl být prováděn na dobře větraném místě, nejlépe pomocí extraktu přes židli. Velitel doporučuje pracovat v respirátoru.
Pečlivě umyjte vlasy šamponem pro hluboké čištění Cocochoco Pre Shampoo (Tehshampun). Přibližná spotřeba:
• krátké vlasy - 10ml
• střední vlasy - 15ml
• dlouhé vlasy - 20ml

Vysoušení vlasů (při střední teplotě), hřeben.
Rozdělte vlasy na několik částí (3 nebo 4). S každou částí pracujete podrobněji a rozdělíte je do několika dalších oblastí.
Před aplikací látky protřepte obsah lahvičky.
Aplikujte přípravek COCOCHOCO na vlasy, ponechte jeden centimetr od kořenů vlasů a rovnoměrně rozdělte výrobek o hřeben po celé délce vlasů.
Aplikujte na oblast poblíž kořenů a poté rozdělte hřeben, věnujte pozornost koncem vlasů pečlivě ošetřené keratinem, ale nenechávejte nadbytek. Přibližná spotřeba:
• krátké vlasy - 30-40ml
• střední vlasy - 40-60ml
• dlouhé vlasy - 60-80ml

K udržení keratinu na vlasu během 30 až 40 minut. Nechte vlasy suché.
Úplně vyschnout, hřeben a rozdělit vlasy na 3 nebo 4 sekce.

Vytáhněte žehličku a několikrát jej procházejte. Počet cyklů žehlení se stanoví na základě předběžné diagnostiky stavu vlasů klienta. Pro tenké, bělené nebo zvýrazněné, velmi porézní vlasy postačí 2-3 cykly průchodu. Pro tlusté, přírodní nebo silně zvlněné vlasy lze počet opakování zvýšit na 5-7. Doporučuje se rychle projít prameny - výhodněji počet opakování než zpoždění žehlení na prameny. Teplota 220 ° C.

Pro Více Informací O Suché Vlasy