logo

Seznamte se s brazilskými keratinovými vlasy na rovnání Cadiveu (Cadiveu Brasil Cacau)!

Vzhledem k jednoduchému postupu s použitím exkluzivního Cadiveu Brasil Cacau se i nejvíce neposlušné, načechrané a elektrizující vlasy získají elegantní a atraktivní vzhled.

Nástroj se stal tak populární, že vzniká otázka správného používání a aplikace.

Abyste se dostali k jeho implementaci, musíte se seznámit se všemi nejdůležitějšími vlastnostmi a nuancemi, které se v aplikaci objeví.

Co je Cadiveu Brasil Cacau?

Cadiveu Brasil Cacau je inovativní postup pro vyrovnávání vlasových keratinů, který se provádí ve třech fázích a je navržen tak, aby poskytoval hlavě vlasů estetický vzhled, elasticitu a pevnost.

Hlavní podstata kadeevinového vyrovnávání vlasů Cadeweg je přizpůsobit každému vlasu vyplněním jeho struktury keratinem, který slouží jako hlavní stavební materiál pro vlasovou šachtu. Obal vlasů, tato látka úplně vyplňuje mikrotrhlinky, póry a další poškození, stejně jako uzavírá vlasové kutikuly, takže kadeře se stanou elastickými a zářícími.

Výhody brazilských keratinových vyrovnávacích kadeří jsou zřejmé. Po prvním postupu s použitím Cadiveu Brasil Cacau je stylový styl výrazně usnadněn, protože vlasy již nejsou zamotané a elektrifikované. Pramínky zůstanou dokonale hladké a dokonce i za nepříznivých povětrnostních podmínek ve formě mlhy, deště a sněhu.

Neexistují žádné nevýhody této techniky, s výjimkou skutečnosti, že nemá léčivý, ale pouze estetický účinek.

Volba zástupců krásné poloviny lidstva nabízí dvě sady vysoce kvalitních výrobků Cadiveu Brasil Cacau, které jsou navrženy tak, aby narovnaly kadeře:

 1. Brasil Cacau Professional Set;
 2. Brazilská sada EcoKeratin.

K dispozici je také speciální sada obsahující produkty péče o vlasy, které byly narovnány - sada denní péče Brasil Cacau. Každá z těchto sad obsahuje tři unikátní produkty.

Profesionální set Cadiveu Brasil Cacau zahrnuje:

 • Příprava šamponu, efektivní čištění pramenů z přírodních nečistot a zbytků léčivých přípravků. Díky svým speciálním přísadám otevírá vlasové váhy a zajišťuje lepší pronikání keratinu.
 • Keratin, pečlivě pokrývající všechny vlasy a dokonalý, dobře upravený vzhled vlasů.
 • Výživná maska, která spolehlivě fixuje výsledek, stabilizuje keratin a dělá kudrlinečky hebké a měkké.

Všechny nástroje v této sadě obsahují komponenty, které výborně ovlivňují stav vlasů:

 1. kakaové máslo, bohaté na stopové prvky;
 2. aminokyseliny methionin a glycin;
 3. hydrolyzovaný keratin je jedním z nejdůležitějších proteinů spojivové tkáně a pojivové tkáně, která je navržena tak, aby zlepšila strukturu vlasů;
 4. Panthenol je látka, která změkčuje, vyživuje a vyhlazuje prameny a také jim chrání před škodlivým UV zářením.

Návod k použití Cadevu

Technika brazilského keratinového vlasu Narrowing Cadiveu Brasil Cacau je stejně vhodná pro salon a domácí použití, je naprosto totožná.

Hlavní etapy tohoto postupu jsou:

 1. Příprava kadeřnic - důkladně očistěte s účinným šamponem, který je součástí sady, jemně česněte prameny pomocí hřebene se vzácnými zuby a lehkým sušením s vysoušečem vlasů.
 2. Aplikace keratinové kompozice - střídavě musí být každé vlákno bezpečně zakryto dostatečnou vrstvou tohoto nástroje.
 3. Kompozice musí být uchovávána na kadeře po dobu půl hodiny a poté usušena pomocí vysoušeče vlasů po instalaci studeného proudu vzduchu.
 4. Sušené vlasy by měly být rozděleny na rovnoměrné prameny a zpracovávat je pomocí žehlení. Optimální teplota desek tohoto zařízení je 230 ° C.
 5. Během 10-20 minut by měly být vlasy v klidu a dosáhnout úplného sušení.
 6. Potom by se prameny měly důkladně umýt pod tekoucí vodou bez použití šamponu.
 7. Dalším důležitým krokem je použití masky z řady Cadiveu Brasil Cacau, jejíž dopad trvá 20 minut.
 8. Na konci procedury se provádí pokládka s použitím vysoušeče vlasů.

Péče o vlasy po narovnání brazilského keratinu

Pro péči o vlasy po proceduře narovnání v Brazílii se doporučuje používat profesionální nástroje Cadiveu Brasil Cacau. Speciální sada se nazývá sada denní péče Brasil Cacau a obsahuje vyrovnávací šampon, vyrovnávací kondicionér a základový nátěr.

Denní péče zahrnuje následující akce:

 1. jemné šamponování;
 2. aplikace klimatizace;
 3. sušení vlasů a ošetření základního nátěru - tento nástroj je aplikován na ruce, třepán s dlaněmi a rovnoměrně rozložen po celé délce pramenů.

Umyjte vlasy, jako obvykle, může být následující den po narovnání. Ale při barvení a rolování je třeba počkat nejméně dva týdny.

Jak dlouho bude výsledek trvat?

S řádnou péčí bude účinek tohoto postupu pokračovat po dobu 5-6 měsíců. Můžete jej strávit 2-3krát ročně.

Kontraindikace

Tento postup je kontraindikován během těhotenství a kojení. Měli byste se také zdržet v případě zánětu a poškození kůže hlavy.

Závěr

Postup pro rovnání vlasů keratin pomocí profesionálních prostředků Cadiveu Brasil Cacau je jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších. Podle instrukcí můžete provádět i doma. Výsledkem bude hladké a zářivé vlasy, které udrží svou přitažlivost za všech podmínek!

Keratin rovnání Cadiveu Brazílie Cacau

Keratin vlasové rovnání je jedním z nejběžnějších trendů v oboru kosmetiky, který rychle získal popularitu a pravděpodobně zůstane relevantní po dlouhou dobu. Keratin rovnání doslova přetváří vlasy, dělá je hladký a krásný, a také velmi usnadňuje jejich péči a výrazně zkracuje čas pro denní styling. Je však velmi důležité, aby kompozice pro rovnání keratinů byla vysoce kvalitní - pouze v tomto případě lze dosáhnout požadovaného výsledku. Jednou z těchto sloučenin je Cadiveu.

Vlastnosti složení kosmetiky Cadiveu

Keratin rovnání Cadiveu - to je skutečný nález pro ty, kteří chtějí dosáhnout dokonalé hladkosti vlasů, stejně jako provést jejich restaurování. Složky, které tvoří tento nástroj, pomáhají dosáhnout dokonalého výsledku, stejně jako chránit vlasy a vyživovat je.

Methionin: tato složka je nezbytná pro syntézu keratinu.

Glycin: poskytuje vlasům kyslík, podporuje vzhled nových buněk.

Kakaové máslo: má silné regenerační vlastnosti, doslova revitalizuje křehké a suché vlasy, poskytuje výživné konce, dodává síle vlasům, svítí a tmavší vlasy. Kromě toho je regenerace buněk aktivována kakaovým máslem.

Panthenol: chrání vlasy před ultrafialovým zářením, dělá je hladký, elastický, poslušný, měkký a také je vyživuje s příznivými látkami.

Keratin: obnovuje strukturu vlasů, vyplňuje póry (jedná se o jednu z nejdůležitějších součástí pokožky a pojivové tkáně), zajišťuje jejich vyrovnání.

Brazilská keratinová rovnováha vlasů cadiveu má řadu výhod ve srovnání s jinými sloučeninami. Za prvé, jedná se o značku se světovým názvem, který již získal pověst jako kvalitní produkt. Za druhé (a to je velmi důležité!) Postup s Cadiveu vám umožní užít si účinek na další den - nebudete muset několik dní chodit špinavou hlavou, což je někdy nutné při použití jiných prostředků. Za třetí, Cadiveu je vhodný i pro vyrovnání vlasů v těch nejtěžších případech a jeho účinek je vždy ohromující. A konečně, ve čtvrtém, tento nástroj má kumulativní efekt, to znamená, že čím častěji se to děje, tím déle bude výsledek na vlasu.

Technika rovnání vlasů

K tomu, aby se účinek postupu keratinového narovnání Cadiveu nestal zklamáním, je nutné vlasy napravit v souladu s pokyny. Postup zahrnuje následující kroky:

 1. Mytí vlasů. V případě potřeby dvakrát umyjte vlasy.
 2. Sušení Současně by měly zůstat vlasy mírně vlhké, ale voda by se z nich neměla vypouštět.
 3. Aplikace kompozice. Každý pramen vlasů je pečlivě zpracované složení.
 4. Sušení Vlasy by měly být zcela suché.
 5. Rovné žehlení. Velitel musí mít malé tenké prameny a každý z nich musí žehlit alespoň desetkrát. Žehlička musí být zahřátá na 230 stupňů.
 6. Maska Aplikujte na vlasy po žehlení a namočení po celé délce. Musí zůstat na vlasu po dobu nejméně 5 minut. Vyprázdněn vodou.
 7. Konečné sušení Můžete vlasy vysychat vysoušečem vlasů nebo jen vzduchem.

Náklady na proceduru

Co se týče nákladů na keratinové vyrovnání Cadiveu, v Moskvě se pohybuje od 3500 do 9000 rublů, v závislosti na délce vlasů. Práce u mistra doma bude o něco levnější, od 2500 do 7000-8000 tisíc rublů. To je mírně vyšší než ceny v Petrohradě. V salónech v Petrohradě bude stát postup v průměru 3000 až 7000 rublů a pro majitele, kteří přijímají zákazníky doma, cena bude ještě nižší - z 2 000 na 6 500 rublů.

Obecně platí, že keratinové směsi značky Kadivu jsou velmi kvalitní, mnoho profesionálů v kosmetických salonech je používá v jejich arzenálu a nechává velmi pozitivní zpětnou vazbu. Brazilský narovnání s touto kompozicí (pokud je správně vybrán zkušenými mistry) se již dlouhou dobu potěší svým vynikajícím výsledkem!

Vaše připomínky

Nemám s čím se porovnávat, protože Cadetview je první kompozice pro rovnání keratinu, kterou jsem zkoušel (na radu mého pána). Ale po něm není touha přejít k jiným prostředkům. Cadiveu mi vyhovuje, vlasy jsou nádherné jak na vzhledu, tak na doteku.

Galina, je úžasné, že jste výsledek spokojen. Pokud jste byli během procedury spokojeni a vy jste s výsledkem spokojeni, není důvod změnit složení)

Opravdu chci udělat keratin rovnání kedavyu. Faktem však je, že jsem alergický, chtěl bych objasnit, zda existují nějaké kontraindikace?

Ahoj, Anna. V tomto složení je přítomen formaldehyd, proto bych vám doporučil jiné kompozice. Proveďte předběžně test citlivosti a druhý den proveďte celý postup.

Cadweb keratin (cadiveu brasil cacau) - kompletní přehled o rovnání vlasů

Rozmazané a bezvládné prameny jsou zdaleka neobvyklé. Různé faktory mohou vést k takovým důsledkům, ale hlavním důvodem je nedostatek keratinu. Keratin je protein, který obsahuje mnoho aminokyselin. Tato složka je jedním z nejdůležitějších v správném vývoji lidského těla. Pokud má člověk nedostatek této látky a oškliví, o tom to mluví, musí se doplnit pomocí rovnání a zotavení keratinu.

Keratin Cadiveu Brasil Cacau (kadeřavý keratin) - řešení problémů s vlasy. Brazilská metoda zajišťuje profesionální provádění postupu, dlouhodobý účinek a zlepšení struktury každého z nich.

Přehled sérií

Tato řada má několik nepopiratelných výhod:

 • Široké spektrum různých typů (křehké, lakované, dělené, atd.).
 • Brazilská výroba. Produkční země Brazílie je považována za nejlepší výrobce keratinu na světě.
 • Unikátní kompozice. Kompozice obsahuje dva typy keratinu, které jsou podobné struktuře vlasů.

Profesionální vyrovnávací prameny se vyskytují v několika etapách, protože je zapotřebí řady speciálních nástrojů. Řada brazilského vyrovnávacího keratinu Cadiveu obsahuje potřebné přípravky:

 • Šampony pro hluboké čištění;
 • hluboké klimatizace masky;
 • keratin

Prostředky lze zakoupit samostatně nebo jako sada.

Princip činnosti

Princip působení narovnání keratinem je následující: na kadeře se aplikuje speciální směs obsahující 90% bílkovin. Zbývajících 10% kompozice obsahuje živiny. Složení směsi je nejvíce podobné struktuře lidských vlasů.

Keratinové molekuly jsou malé velikosti, což jim umožňuje vyplnit prostor mezi váhy. Tento proces zlepší vzhled a stav. Postup dále chrání kudrny před negativním vlivem vnějších faktorů.

Po nanesení směsi se vlasy postupně suší pomocí vysoušeče vlasů a pak se narovná železo, jejíž teplota by měla být nejméně 230 stupňů. Tímto způsobem se molekuly vlasů připájou. Po tomto postupu se prameny stávají hladké, hedvábné a lesklé.

Směs Keratin Cadevia je bezpečná, protože obsahuje pouze přírodní ingredience.

Je to důležité! V jakékoliv keratinové směsi obsahuje formaldehyd, který se po zahřátí odpařuje, takže bezpečnostní opatření zahrnují masku klienta i kadeřníka po celou dobu procedury.

Fotografie před a po

Návod k použití

Před zahájením procedury velitel zkoumá vlasy a určí jejich typ a stav, po kterém vybere příslušnou kompozici. Dále začíná fázová práce, která zahrnuje:

 1. Čištění Před provedením postupu rovnání keratinu je nutné provádět hluboké čištění. K tomu použijte speciální šampon z řady Cadiveu. Účinek šamponu spočívá v tom, že jeho složení proniká hluboko do každého vlasu a čistí kůžičku, což v budoucnu pomáhá saturací bílkovin.
 2. Sušení Keratin by měl být aplikován na suché vlasy, takže před zahájením hlavního postupu by měl master důkladně vyschnout.
 3. Aplikace Keratinová kompozice se aplikuje na celou délku vlasů, pouze ustupuje 1 cm od kořenů. Poté se suší znovu pomocí vysoušeče vlasů.
 4. Zarovnání V této poslední fázi se používá žehlička, vyhřívaná na teplotu 230 ° C. Kadeřník důkladně vyrovnává pramen vlasů pramenem.

Proces narovnání se pohybuje od 4 do 6 hodin. Doba ukládání výsledku závisí na této fázi. Po provedení procedury klient dostane tekoucí vlasy s neobvyklým leskem a hedvábností.

Péče o proceduru

Pokud se postaráte o vlasy po správném rovnání keratinu, efekt bude pokračovat po dlouhou dobu. Podmínky péče:

 1. Po proceduře po dobu 3 dnů si nemusíte umyt vlasy, sbírat je v opletení, chrupu nebo ocásku. Také na hlavě nemůžete používat vlasy, nosit brýle, čepice atd. Všechny 3denní vlasy by měly být volné.
 2. Mytí vlasů se provádí šamponem, který neobsahuje síran.
 3. Neměli byste si před spaním umyt vlasy, pokud by byly vlasy na noci omývané, musíte je důkladně vyschnout sušičem vlasů.

Pozor! Keratinové narovnání je možné provádět na barvených nebo bělených vlasech. Nejdůležitější je pamatovat, že narovnání může být provedeno po dvou týdnech po obarvení. Barvení vlasů bude možné i po dvou týdnech.

Doba trvání účinku

Úsporný efekt pro každého jednotlivce. Vše závisí na samotné struktuře vlasů. Někdo vlasy může začít tlačit za měsíc, a někdo dělá opravu pro 3-4th měsíc.

Jakmile začnou vlasy tlačit, nebo větve a spodní část vlasů vypadají ošklivě - je třeba provést opravu.

Profesionálové doporučují, aby se nezúčastnili na vyrovnávání keratinu. Nejlepší je opakovat postup ne více než jednou za 3-4 měsíce. Ještě lepší možnost vidí dobrý kadeřník, který vám poradí, kdy požádat o opravu.

Kontraindikace

Stejně jako u jakéhokoli postupu, rovnání keratinu má také kontraindikace, které zahrnují:

 • kojení;
 • těhotenství;
 • děti mladší 14 let;
 • individuální nesnášenlivost.

Abyste se vyhnuli alergickým reakcím, je třeba před provedením narovnání provést test na alergickou reakci. Test se provádí na kůži, používá se vnitřek lokte. Kompozice se aplikuje na kůži a čeká 15 minut. Pokud během této doby nedošlo k zarudnutí, můžete pokračovat.

Průměrné náklady v Rusku

Náklady na služby rovnání keratinu přímo závisí na složení a zkušenostech holičství. Průměrná cena v Brazílii pro narovnání technologických pramenů se pohybuje v rozmezí od 5 do 15 tisíc. Zvláštní cena závisí na délce, stavu vlasů a množství přípravku, které je pro daný postup nezbytné.

Existuje také americký způsob narovnání pramenů. Cena takového postupu se pohybuje od 8 do 18 tisíc rublů. Tyto ceny nezahrnují použití šamponu a kondicionéru, jehož cena také není nízká. Zvláštní šampony, kondicionéry a masky je třeba aplikovat během několika prvních dnů po narovnání. Průměrná cena každého z nich bude stát 1 rubl.

Keratin rovnání potěšení není levná. Nicméně výsledek je ohromující. Nádherné prameny, jako jsme viděli v reklamních šamponech, jistě potěší každého kolem sebe a upoutá pozornost kolemjdoucích.

Výhody a nevýhody postupu

Pozitivní stránky: získáte úžasný efekt, mimořádnou hladkost a hedvábnost.

Nevadí nikde. Negativní aspekty zahrnují obsah formaldehydu. Tato složka může způsobit vážné zdravotní problémy. Než půjdete do procedury, musíte se rozhodnout, co je důležitější pro krásu nebo zdraví.

Než dáte své prameny do rukou pána, musíte požádat, abyste si přečetli složení prostředků, abyste se seznámili s kompozicí a ujistili jste se, že tento lék vás nezpůsobí velkou škodu.

První známkou obsahu v složení formaldehydu bude ostrá vůně. Někteří kadeřníci mohou zákazníkům říci, že je to jen výsledek tepelného zpracování, ale tomu tak není.

Užitečná videa

Podrobné pokyny pro používání Cadiveu Brasil Cacau.

★ Keratin rovnání Cadiveu Brasil Cacau ★

Pozdrav všem!
Myšlenky o keratinu mě navštívili po dlouhou dobu, po zvážení všech kladů a záplaví, rozhodl jsem se, že tento postup provedu doma.
Po Novém roce se mi vlasy rozčilily s tenkými špičkami a já jsem se rozloučil s 10 cm vlasů. Z tohoto důvodu v prosincovém maratonu nebyla žádná zpravodajská pozice, nebyla ani touha, ani síla, aby to psal. Situace mě ponořila do nějakého "zoufalství vlasů", přestala jsem přemýšlet o délce vlasů, v určitém okamžiku jsem chtěl přerušit náměstí. Zároveň jsem pochopil, že takové urychlené rozhodnutí by mě stěží přivodilo a rozhodl jsem se, že se to pokusím zachránit.

Dále byla přečtena řada recenzí o různých postupech. Keratin mi připadala jako dobrá volba, miluji rovné vlasy a také je to jediná možnost, jak zastavit divoký úsek kratších pramenů v obličeji, aniž byste je řezali. Chápu dokonale, že sedí na keratinu, ale jsem si jistý, že v mém případě zvítězí důvod a zastavím se včas.

Proč jsem zvolil tuto skladbu?

 • Na rozdíl od mnoha dalších formulací můžete po Cadiveu ihned umýt vlasy.
 • Kompozice je vhodná pro tvrdé kudrnaté vlasy, proto je kompozice silná.
 • Spousta dobrých recenzí.
 • Můžete si koupit sondu s požadovaným objemem.

Od výrobce:
Třístupňový postup umožňuje obnovit strukturu vlasů, doplnit pokožku vrstvou pomocí aktivních složek, aby byly vlasy dokonale rovné, hladké a lesklé.
Vlasy do:

Šampon hluboce čistý - šampon proti reziduí

Od výrobce:
Hluboce čistí a otevírá vlasovou pokožku, která podporuje pronikání účinných látek. Vysoká zásaditost - 9,0. Vůně SHGO je sladká, saloonová, ale ne výrazná.

Výrobce doporučuje vlasy dvakrát umýt. Poprvé, co potřebujete použít šampon na kořeny a na délku, okamžitě umyjte. Druhýkrát by měl být aplikován šampon pouze na délku, ustoupit od kořenů 1-2 cm, a nechat na 2-5 minut. Doba expozice závisí na struktuře a tloušťce vlasů, po celou dobu 5 minut jsem si to uvědomila. Po umytí se doporučuje vyschnout vlasy s vysoušečem vlasů, aniž byste jej vyřezali. Takže mé vlasy se staraly po mytí a sušení:

Dále byste měli rozdělit vlasy na 4-6 částí a zajistit je svorkami.

Tepelná rekonstrukce - brazilská tepelná rekonstrukce

Od výrobce:
Vytváří efekt přirozeného vyhlazení, vlasy jsou zdravé, rovné a lesklé. Aplikujte kompozici by měl být kartáč v řadě, ustupující 2 cm od kořenů. Některé další přípravky na vyrovnávání keratinu by měly být uchovány na vlasy asi půl hodiny před sušením. Cadiveu Brasil Cacau lze okamžitě po aplikaci vysušit studeným vzduchem.

Všichni jsme slyšeli o ostrém zápachu keratinových narovnávačů. Cadiveu v nádobě voní jako klasická růžová žvýkačka. Při použití, samozřejmě, zápach je ostrý, ale není silnější než levné amoniak barvy. Přehledy popsaly hrůzy, ve kterých dívky složily kompozici v lékařských maskách, na balkonách a stále se dusily. Všechno proběhlo hladce, pach je přítomen pouze v aplikační fázi. Během sušení a narovnání nebylo vůně.
Po vysušení by měly být vlasy narovnány pramenem. Teploty se liší:
- Normální, husté, tvrdé, zdravé vlasy - 230C;
- Poškozená, odbarvená, citlivá, po chemikáliích. kadeře, tenké - 170 ° C - 200 °. V závislosti na stupni poškození vlasů. Každý pramen je 10krát utěsněn.

Maska pro upevnění - Maska pro hlubokou úpravu

Od výrobce:
Vyživuje a zvlhčuje vlasy bez váh. Vůně je sladší než šampon, ale také není výrazná.

Narovnání vlasů by mělo vychladnout po dobu 5 minut. Poté je třeba je navlhčit vodou, jemně stlačit a aplikovat masku a nechat ji po dobu 20 minut. Doporučuje se omytí masky bez šamponu. Po mnoha dalších kompozicích si nemůžete vlasy umyt 72 hodin, zatímco Cadiveu nemá žádné tabu pro praní. Totéž platí pro kolíky, klipy, ocasy atd.

Vlasy po proceduře:

Neočekával jsem, že by měl zrcadlový lesk a dokonale hladké vlasy, ale vlasy se samozřejmě vyrovnaly. Špičky jsou měkké a pružné. Jsem obzvláště potěšen konečně dokonce prameny obličeje.
Jsem potěšen výsledkem a doufám, že po úplném vyprání keratinu se vlasy nezhorší.

2 měsíce po skončení procedury:

Mohu říci, že kvalita vlasů se nezhoršila, není tam žádný oddíl, vlasy vypadají docela slušně na fotografii hnusná hala gumy, jako v životě. Plánuji strávit zbytek kompozice na předních pramenech a pak zapomenout na keratin. Chtěl bych vyzkoušet něco nového ze "síranové" péče, stejně jako návrat k olejovým maskám na délku.
Cena: 50/50/50 ml - 1300 rublů.
1/1/1 l - 19000 rub.


Všichni ví, že potřebujete šampony bez síranů pro mytí keratinových vlasů, zbytek není tak důležitá péče. Zvedl jsem následující nástroje:

 • Matrix Biolage R.A.W ​​Šampon a kondicionér Nourish.
 • Maska Kaaral Royal Jelly Cream.
 • L'Oreal Elseve mimořádný vlasový olej.
 • Odlitky: L'Oreal Professionnel Mythic Oil a konstantní potěšení 12 v 1.
O Matrix řekněte v příštím příspěvku.

Děkujeme vám za pozornost!
Přeji všem krásné a husté vlasy!

Keratin vlasové rovnání Cadiveu Brasil Cacau

Obsah:

Majitelé kudrnatých nebo načechraných vlasů jsou připraveni napsat pokyny pro vyrovnání, vyhlazování, obnovení lesku. Denní procedury s žehlení, kilogramy vyhlazovacích prostředků a sebepoškozování během špatného počasí - psychologická složitost kadeřnictví. Ale kosmetické společnosti našly cestu a vyvinuly keratinové vlasy rovnání. Promluvme si o léku pro tento postup nazvaný Cadiveu Brasil Cacau.

Co je keratin vlas rovnání

Keratinové vyrovnávání vlasů je navrženo tak, aby vyrovnalo kudrlinky a naplňovalo poškození nebo mikrotrhlinky keratin, který působí jako stavební materiál pro vlasový hřídel. Látka pokrývá všechny vlasy a zavírá kůžičku, která se vrací lesk a lesk. Keratin, utěsněný v prameni, je utěsňuje a zaručuje pevnost, hladkost a hedvábnost. Vzhled vlasů se mění na oči, vlasy vypadají luxusní po první aplikaci.

Postup je prováděn pomocí keratinových přípravků, kadetový kadetový kadetový kadeřnický kadeřník Cadiveu je populární mezi spotřebiteli, hodnocení prokazuje jeho účinnost. Po setkání s Cadevue, vlasy už nejsou zmatené, je snadnější se vejít, nevyžaduje další manipulace se žehličkou nebo vysoušečem vlasů. Špatné počasí ve formě deště nebo mlhy, stejně jako vysoká vlhkost neovlivňují vlasy, prameny jsou hladké a hladké za jakýchkoliv podmínek.

Caduwe, nebo brazilská rovnání, šetří vlasy, ale nemá léčivé vlastnosti. Vlasy vypadají dobře upravené pouze tehdy, když jsou pod vlivem drog. Po vypršení platnosti problému musíte postup aktualizovat. Nicméně, hladké kudrlinky se zrcadlovým leskem 24 hodin denně stojí za to.

Nuance spojené s postupem Cadeview

Keratizace je závažný postup pro změnu stavu vlasů, a proto stojí za to. Předtím, než půjdete do salónu krásy, seznámíte se s nuancemi a detaily, které vám pomohou určit, zda chcete použít prostředky. Vlastnosti služby zahrnují:

 • Postup s použitím soupravy Cadiveu Brasil Cacau nemá wellness charakter, ale pouze dočasně zlepšuje vzhled, usnadňuje každodenní stylování nepoddajných vlasů.
 • Po této proceduře bude třeba hlava vlasů věnovat zvláštní péči výrobkům obsahujícím keratin. Kosmetické firmy nabízejí šampony, balzámy, keratinové sérum v kompozici a vybírají je pro každodenní použití.
 • V souladu s pravidly péče, výsledek zarovnání trvá až šest měsíců, po kterém se keratin odmyje a vlasy se vracejí do původního stavu.
 • Po přiděleném čase vlasy vyžadují další posilování, zvlhčení. Nepřipojujte se k příštímu použití keratinu, počkejte trochu a vyživujte si vlasy po dobu několika měsíců.
 • Výrobci doporučují opakovat keratizaci 8-12 měsíců po předchozí relaci. To pomůže udržet krásu vlasů delší.
 • Cadiveu Brasil Cacau zaručuje hladkost, ale nevylučuje použití tepelných zařízení o 100%. Navzdory ochranným vlastnostem keratinu se doporučuje používat speciální spreje před použitím žehlení nebo vysoušeče vlasů.
 • Brazilské vyrovnávání keratiny nevylučuje barvení vlasů, jejich curling nebo jiné postupy ke změně stavu vlasů. Nezapomínejte však, že kudrlinky s kadeřavým železem se uvolňují rychleji než obvykle.
 • Soupravy pro sladění se prodávají v kosmetických obchodech nebo na internetu, ale nedoporučuje se domluvit doma bez přípravy.
 • Keratisace byla vytvořena jako salon, intenzivní péče, která vyžaduje zkušenost velitele. Při přípravě na tento postup proto zkontrolujte, zda má kadeřník certifikát potvrzující trénink a pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků. Koneckonců, při absenci dovedností nebo porušení technologie využívání finančních prostředků vážně poškodí prameny.

Řešení, pečlivě zvážit výhody a nevýhody postupu, studovat recenze, konzultovat kadeřník. Chcete-li používat systém Cadweb doma, přečtěte si pokyny, technologii manipulace.

Co je součástí sady Caduvie keratin

Zarovnání vlasů není jediným lékem, protože se jedná o celý soubor, který se skládá z různých složek. Každá společnost vyrábí léky v konfiguraci potřebné pro efektivní zasedání keratinizace. Zejména Cadiveu Brasil Cacau zahrnuje:

Pomáhá umývat nečistoty, prach, zbytky produktů péče, silikony. Složky šamponu odhalují váhy, které zajišťují proniknutí účinné látky do vlasů.

Směs, která je nasycena keratinovými molekulami a pomocnými složkami, které vylepšují vzhled vlasů.

Výživná maska ​​pro fixaci výsledku, pomáhá stabilizovat keratin, vytváří kudrlinek měkký a hedvábný.

Pouze tím, že spolupracují, finanční prostředky dávají 100% výsledek. Postup ztrácí účinnost, pokud vyloučíte nebo vyměníte alespoň jeden výrobek ze sady. Současně výrobci doporučují masku používat doma po keratizaci. To zpomalí vyluhování keratinu, zlepší stav pramenů.

Cadiveu Brasil Cacau Technika narovnávání vlasů

Algoritmus pro provádění keratinizace přípravky Cadevue je pro salon a domácí použití stejný. Skládá se z následujících kroků:

Shag příprava

Vlasy jsou pečlivě česané, po umytí speciálním šamponem. Sladká hlava by měla být 3-5krát. Poté, jak znovu pramenit prameny hřebenem s jemnými zuby, vysušte s vysoušečem vlasů. Sušené kudrlinky jsou rozděleny do četných pramenů.

Keratinová aplikace

Vlasy jsou ošetřeny složením obsahujícím keratin v řadě. Směs není ušetřena, ale nepřehánějte ji. Po nanesení keratinu se složení udržuje na kadeře po dobu až půl hodiny, pak se vlasy suší 100% za použití studeného proudu vzduchu.

Konsolidace výsledku

Když vlasy suší, jsou rozděleny na části, které zarovnávají žehličku s teplotou desek 230 stupňů. Těsnicí keratin, vlasy zůstávají samy na ochlazení (10-20 minut). Poté se promyjí vodou při pokojové teplotě bez šamponu. Nakonec se maska ​​z řady Cadiveu Brasil Cacau aplikuje po dobu 20 minut, po níž se omývá.

Po zasedání je účes položen pomocí vysoušeče vlasů. Výsledek je okamžitě viditelný, vlasy jsou hladké, poslušné, měkké a zářící.

Náklady na keratin rovnání Cadiveu

Náklady na vyrovnání podle brazilské technologie Cadeview jsou různé, stanoví se na základě podmínek postupu. Pokud se obrátíte na profesionálního pána, ošetření vlasů střední délky a tloušťky bude stát až 7000 rublů.

Pro domácí použití jsou k dispozici balíčky v plné velikosti, které činí až 18 000 rublů za tři lahve o objemu 1000 ml. Cena je daleko od rozpočtu, takže výrobce nabízí mini verze 100 ml každý, pro které budete muset zaplatit až 5000 rublů.

Nekupujte produkty společnosti Cadiveu z rukou nebo v obchodech, které nejsou připraveny poskytnout certifikáty pro váš produkt. Při výběru mistra se řídí zpětnou vazbou na jeho práci a přítomností diplomu potvrzujícího výcvik.

Keratin Cadeview Hair Straightening - recenze

Výkonnost rovnání keratinu Brasil Cadiveu je potvrzena výzkumem, recenzemi uživatelů a kadeřníkem:

Daria, 24 let

Kvůli konstantním experimentům s barvením se vlasy staly křehkými a také ztratili elasticitu. Jako prostředek k posílení pramenů jsem zvolil brazilskou keratinizaci Cadeuu. Velitel slíbil, že keratin bude plnit poškození, eliminuje pórovitost, dodá hladkost a sílu. Sliboval - splnil. Po ukončení procedury uplynulo 7 měsíců, ale výsledek je stále patrný, kromě toho, že prameny značně vzrostly kvůli tomu, že se špičky přestaly rozbít. Opakuji to znovu za pár měsíců, protože s keratinou vlasy vypadají čistě a dobře upravené, méně času stráví na styling. Jsem potěšen.

Albina, 34 let

Chovám vlasy 7 let. Zároveň se o to pečlivě postarám, ale v létě miří slunce a slanou mořskou vodu, stejně jako mráz, vítr a nedostatek vitamínů v podzimním a zimním období, dělají mi špinavou činu. Vlasy tlačí, dělí, elektrifikuje a další. Sestra doporučila, aby se pokusila situaci opravit keratinem. Pochyboval jsem, protože na mou délku byla cena až 10 000 rublů - trochu drahá za pochybný postup. Proto jsem studoval dostupné informace na internetu, konzultoval s kadeřníkem a rozhodl se pro brazilské vyrovnání Cadevia. Efekt překonal mé očekávání, předtím jsem nikdy neviděl vlasy tak luxusní. Protékají dolů po zádech, vypadají jako lesk, hrají. Již jsem minulý rok a půl vynaložil druhý postup, plánuji pokračovat systematicky vést semináře keratizaci a střídat je intenzivně.

Alina, 26 let

V kosmetickém salonu jsem zkusil každý postup vlasů, včetně brazilského keratinu. Předtím jsem dělal něco jiného, ​​ale ani jsem nezapomněl na jméno, protože výsledek byl vymýcen po dobu jednoho měsíce, ale Cadevier byl držel po dobu šesti měsíců. Procedura probíhala jako obvykle: umyla hlavu, rozmazala kompozici, vysušila, "žehlila", vymyla. Ale byla mi potěšena maskou, koupil jsem ji pro domácí použití. Po vlasových hedvábných, hladkých a chci se je dotýkat. Kromě toho prodlužuje "životnost" vyrovnání keratinu. Myslím, že příště si tuto složku zvolím pro tuto schůzku. Doporučuji.

Kadeřnické kadeřnictví Keratin Caduce

Před provedením postupu přečtěte mapu procesu.
Získejte rady od technologa společnosti.
Diagnostikujte vlasy a pokožku klienta.
V případě potřeby proveďte testovací vzorek produktu (naneste na vnitřní stranu lokte 20-30 minut). Pokud se reakční postup nedoporučuje.

Pokud váš klient chce rovné, rekonstruované, disciplinované, dobře upravené vlasy s oslnivým leskem v jedné proceduře rovnání keratiny Brasil Cacau Professional!

Výrobky jsou založeny na přírodních ingredientech, které poskytují kompletní obnovu a rekonstrukci vlasů, takže vlasy jsou zdravé, dokonale rovné, hladké a neuvěřitelně lesklé po dobu 4 až 6 měsíců.

Indikace:

 • vlny jsou měkké, načechrané
 • velmi kudrnaté, těžké
 • po mnoha skvrnách a chemii. curl
 • pro vlasy, které ztratily svou přirozenou elasticitu a lesk
 • porézní vlasy
 • poškozené vlasy

Třístupňový postup umožňuje obnovit strukturu vlasů, doplnit pokožku vrstvou pomocí aktivních složek, aby byly vlasy dokonale rovné, hladké a lesklé.

Produkt bez formaldehydu a parabenů.

Profesionální sada:

 1. Šampon proti reziduě, 1L / 300 ml / 110 ml / 60 ml (Čisticí šampon) - hluboce čistí a otevírá vlasovou pokožku, která podporuje pronikání účinných látek. Vysoká zásaditost - 9,0.

Pozor! Šampon technický. Není vhodný pro každodenní použití a je určen pouze pro postup rovnání keratinu Brasil Cacau.

 1. Tepelná rekonstrukce, 1L / 300 ml / 110 ml / 60 ml (Tepelná rekonstrukce) - vytváří efekt přirozeného vyhlazení, vlasy jsou zdravé, rovné a lesklé.
 2. Deep Conditioning Mask, 1 l / 300 ml / 110 ml / 60 ml (fixační maska) - normalizuje kyselé a bázové rovnováhy vlasů a vlákno vlasů dostává dostatečné množství živin.

Komponenty:

 1. Aminokyseliny - Methionin (důležitý pro syntézu keratinu), Glycin (aktivně se podílející na přípravě kyslíku a tvorbě nových buněk), jakož i na stavební materiály, které tvoří proteinové struktury.
 2. Kakaové máslo (obsahuje kofein, cukry, minerály, organické kyseliny, celulózu, bílkoviny, mastné kyseliny - obrovské množství prvků pro zdravé vlasy). Obnovuje křehké, suché vlasy a posiluje strukturu. Vrací sílu a lesk, zpevňuje vlasy. Aktivně přivádí dělené konce. Je jedním z nejsilnějších antioxidantů, podporuje regeneraci buněk.
 3. Panthenol - vyživuje, zjemňuje, dělá vlasy hladké, disciplíny. Tloušťka vlasů se zvyšuje, vyplňuje stávající poškození, praskliny, vyhlazuje vlasy a zvlhčuje. Chrání před UV paprsky. Vlasy se stanou pružnějšími a poslušnějšími.
 4. Hydrolyzovaný keratin je bílkovina, která je jednou z hlavních složek pokožky a pojivové tkáně a je zodpovědná za strukturu vlasů.

Diagnostika: je velmi důležité správně diagnostikovat vlasy.

 1. Zeptejte se klienta, jak často narovnává vlasy elektrickými kleštěmi nebo tahá na kartáčování, je-li velmi často keratinová rovnání procedury je to, co potřebujete - styling se uskuteční mnohem rychleji a ne traumatický na vlasy (keratin obnoví pokožku vlasů, která byla zraněna během různých chemické, tepelné a mechanické ošetření, kakaové máslo, panthenol a aminokyseliny, které jsou součástí Brasil Cacau - obnovení a posílení struktury vlasů).
 2. Posouďte strukturu a pórovitost vlasů (pokud jsou vlasy porézní, vlnité a načechrané a přinášejí potíže vašemu klientovi, vyřeší tento problém problém s vyrovnáním keratinů - vlasy budou hladké, narovnáte a kvůli výživě, vážení a tepelnému ošetření se odstraní chlupatost).
 3. Posuzujte vlasy pro křehkost a suchost (komplex rovnováhy keratinu obsahuje Panthenol a Vitamín B5, které vyživují, zjemňují, zjemňují vlasy, zvyšují hustotu, hladce a zvlhčují vlasy.
 4. Věnujte pozornost vlasovému lesku a síle, zvláště pokud váš klient často barví nebo provádí jiné procedury založené na chemických reakcích (postup narovnání keratin Brasil Cacau vrací vlasový lesk, sílu a elasticitu).
 5. Odhadněte hustotu vlasů a tloušťku (po narovnání vlasů se stává hustší, těžší a rovné).
 6. DŮLEŽITÉ. Pokud je klient namalován - při barvení (během procesu vyrovnání keratinů, při tepelném ošetření umělý pigment reaguje s alkalickým a kyselým médiem a může změnit barvu (stává se lehčí), proto doporučujeme barvení po rovnání (po 5- 7 dní) a postupy s osvětlením s použitím bělícího prášku sledujte vyrovnávání keratinů (protože prášek má alkalické médium, které ničí keratin ve vlasové kožičce), takže vaše klientské vlasy To nevypadá zdravě, lesklé a obnovené. Přírodní nenatířené vlasy nemění barvu.

Výběr nástrojů pro rovnání keratinu Brasil Cacau Professional:

 1. Všechny pracovní nástroje by měly být PLASTOVÉ a DRY (!) (Mísa, hřeben s jemnými zuby, plastové klipsy, kartáč s tuhými štětinami pro snadné použití v celém sektoru) - protože v tepelném reenaktoru (složení č. 2) který utěsňuje keratin, obsahuje kyselinu octovou. Při interakci s kovovými předměty probíhá oxidační proces, takže před šperky odstraňujeme šperky a šperky z klienta s náušnicemi a řetězy z hlavních kroužků a náramků.
 2. Přistěhujeme klientské kadeřnické šaty, oblékneme obojky a navíc pokryjeme jednorázovou utěrkou.
 3. Vyberte nitrilové, vinylové nebo silikonové rukavice.
 4. Profesionální vysoušeč vlasů (studený, teplý vzduch)
 5. Profesionální žehlička s titanovými noži a regulací teploty (od 170 do 230C).

Krok za krokem:

 1. Umyjte si vlasy šamponem na hluboké čištění dvakrát, vtlačte ho do pěny: 1 krát - napěňte na kořeny a bez zamotání vlasů podél délky, kterou rozdělíme, okamžitě vypláchněte, 2 krát - z pěnové pěny rozdělíme, aby šampon zůstal ovlivňovat vlasy, nechte po dobu 2-5 minut (v případě šedé skloviny, dvakrát zpěňte a nechte 5 minut 5 minut).

Poznámka: Složení č. 1 Šampon proti reziduí, hluboké čištění (Ph 9.0) vytváří alkalickou rovnováhu vlasů, otevírá pokožku a čistí ji z stylových zbytků, lipidových a polymerních filmů.

 1. Odstraňte vlhkost ručníkem.
 2. Vysušte vlasy 80% teplým vzduchem z vysoušeče vlasů, bez použití hřebenu (!), Ve směru kutikuly, aniž byste zapletly vlasy.
 3. Rozdělte vlasy do 6 stejných sektorů a zajistěte je pomocí klipu.
 4. Nalijte do misky 20 až 40 ml tepelného rekonstruktoru a nasaďte ochranné rukavice.
 5. Vezměte jedno ze sektorů v dolní okcipitální zóně. Aplikujte tepelný rekonstruktor (ustoupí od kořenů vlasů 1-1,5 cm, pomocí kartáče s jedním zdvihem, pohybující se směrem ke koncům na maximum). Opakujte na všech čtyřech stranách sektoru. Rozdělte sektor na polovinu a aplikujte výrobek na obě poloviny. Chraňte vlasy ve složení (použijte hřeben s častými zuby, aby se produkt rozdělil z kořene na špičku). Nakrájejte vlasy celou délku. Vyhněte se přemísťování, zejména koncům. Vlasy by měly být snadno česané od kořene k špičce. Aplikujte zbytky produktu na kartáč na vlasy na koncích. Opakujte v druhém sektoru dolní okcipitální zóny.

Poznámka: Kyselina octová je součástí č. 2 tepelné rekonstrukce, je to hlavní složka, Ph - 2,8-3.

 1. Pomocí vysoušeče vlasů COLD vzduch úplně (100%) vysuší oba sektory. Vysušte pouze studeným vzduchem! Druhá kompozice obsahuje silikony, které vytvářejí termofilm na vlasy, je velmi důležité, aby se před vyrovnáním nevypařil na 230 stupňů a keratinová molekula (protein) se nerozkládá před narovnáním.

Poznámka: Složení číslo 2 Tepelná rekonstrukce obsahuje: hydrolyzovaný keratin, vysoce kvalitní silikony, panthenol, kakaové máslo, aminokyseliny, které nasycují a obnovují pokožku. S pomocí kyseliny octové vzniká kyselé prostředí. Chemický proces se vyskytuje pouze v hlubokých vrstvách kutikuly bez ovlivnění kůry.

 1. Opakujte krok 5-8 pro dvě sektory horní okcipitální zóny.
 2. Opakujte krok č. 5-8 pro dvě sektory parietální zóny. Vysušte si vlasy od tváře klienta.
 3. Rozdělte vlasy do stejných 6 sektorů (jako na začátku postupu) pomocí svorek.
 4. Zvolte správné nastavení teploty elektrických kleští:

- Normální, husté, tvrdé, zdravé vlasy 230C;

- Poškozená, odbarvená, citlivá, po chemikáliích. Kadeřnice, tenké. Při teplotě 170 ° C až 200 ° C to závisí na stupni poškození vlasů.

 1. Zvláštní pozornost věnujte krátkým vlasům v blízkosti vlasové linie. Ze žehličky jsou 10 krát ironovány od kořene až po špičku velmi rychle.
 2. Oddělíme prameny od dolní okcipitální zóny o tloušťce 1 cm, šířce 4 až 5 cm. Propleťte a rychle utěsněte železo:

- Kořeny - 10krát (90 stupňů kolmo k hlavě)

- Délka - 6-8 krát (česání pramenu na pádu)

- Konec - 3-4krát (zkroucení nebo utěsnění ve vzpřímené poloze)

 1. Zvláštní pozornost je věnována krátkým vlasům na okraji růstu vlasů, při utěsnění, kadeření vlasů nebo utěsnění v rovném místě (desetkrát utěsněte).
 2. Po utěsnění všech pramenů by měly vlasy vychladnout po dobu 5 minut (můžete použít studený vzduch sušičky k urychlení procesu)
 3. Opláchněte vlasy teplou vodou bez šamponu, asi 5 minut. Pak na ruce se stisknutými vlasy aplikujte masku č. 3 na celou délku vlasů, aniž by to mělo vliv na pokožku hlavy. Nechte působit 10 až 20 minut.

Poznámka: Složení č. 3 Maska pro hluboké kondicionování má regenerační účinek na vlasy a dokončuje postup rovnání keratinů.

 1. Opláchněte masku důkladně teplou vodou.
 2. Odstraňte vlhkost ručníkem.
 3. Doporučujeme použít Brasil Cacau Primer
 4. Vysuňte vlasy klienta teplým vzduchem (V případě, že váš klient vysychá vlasy bez použití vysoušeče vlasů přirozeným způsobem, může se objevit přírodní vlna nebo kadeř).
 5. Postup je dokončen. Bezprostředně po postupu můžete provádět libovolný styling (kudrlinky na kleštích, na kolečkách, splétání pletenin, vytváření ocasu). Účinnost narovnání, nasycení a rekonstrukce se nezmění.

Doporučené způsoby péče o vlasy po proceduře:

Složení: hydrolyzovaný keratin, panthenol, kakaový extrakt, kyselina citronová.

Rozšiřuje účinek narovnání, navíc saturuje vlasy keratinem, mastnými kyselinami a panthenolem. Ideální způsob, jak udržet efekt co nejdéle. Šampon pomáhá obnovovat, zvlhčovat, vyhlazovat vlasy a dělat je lesk.

Doporučení k použití: aplikujte malé množství produktu na vlasové kořeny, pěna, nechte působit několik minut, opláchněte. Je-li to nutné, zopakujte znovu.

Složení: hydrolyzovaný keratin, kakaové máslo, panthenol, arginin.

Pro každodenní péči používejte kondicionér Brasil Cacau. Tento nástroj zvýší sílu a pružnost vlasů a pomůže udržet efekt hlubokého zotavení.

Doporučení pro použití: Nepoužívejte na kořeny a pokožku hlavy. Nechejte 2 minuty, opláchněte velkým množstvím vody.

Složení: hydrolyzovaný keratin, kakaové máslo, panthenol, arginin, kyselina citronová.

Hydratační komplex vytvoří dodatečnou ochrannou vrstvu pro vaše vlasy a zachová výsledek postupu.

Doporučení pro použití: Nepoužívejte na kořeny a pokožku hlavy. Nechte 5 minut, opláchněte velkým množstvím vody.

Složení: hydrolyzovaný keratin, panthenol, kyselina citronová.

Nepoužitelná péče - 5 v 1!

- přispívá k zachování struktury

- utěsňuje pokožku, tvoří ochranný film.

Chrání vaše vlasy před škodlivými účinky tepelných úprav, pomáhá udržovat rovnou strukturu a udržuje tvar vlasů při vysoké vlhkosti.

Doporučení pro použití: po umytí vlasy vyčistěte ručníkem, položte základnu na ruce (1-2 lisy), pečlivě si protřepte ruce, položte na konce vlasů a protáhněte po celé délce. Nepoužívejte na kořeny a pokožku hlavy. Doba expozice 10-15 minut. Neplachujte. Začněte sušit vlasy s vysoušečem vlasů.

Tyto nástroje prodlužují účinek postupu rovnání keratinu.

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Vlasy» Cadiveu Brazilské keratinové vlasy rovnání vlasů

Cadiveu brazilský keratin vlas rovnání

Cadieveu KERATIN číslo 1. Ujistěte se o své vlastní zkušenosti! Keratin vyrovnává brazilský Cadiveu Jak si umýt vlasy po vyrovnání keratinu?

Výhody: lesklé a hladké vlasy, vyrovnávají vlasy, rozevírají vlasy, konce se nerozdělují, snadno uschnou, kumulativní účinek, není třeba čekat 3 dny k umytí vlasů, netlačte na vlhkost, neobsahuje formaldehyd, nevyžaduje zvláštní péči, není potřebujete koupit šampon a péči o tuto značku, nevyžaduje styling, dokonale narovná, utěsňuje všechny vlasy, tenké vlasy již nejsou vyfukovány

Nevýhody: vlasy se rychle špiní, vlasy bez objemu, drahé

Skutečnost, že Cadieveu je nejlepší keratin, jsem pochopil nejen z informací, které jsem si přečetl.. A z osobní zkušenosti.. nebo spíše ze zkušenosti vlasů)

Proč dělám keratin - V létě od tepla se moje vlasy vlní a tlačí, takže před létem to udělám. A také kvůli pohodlí neustále kopírovat a nekvalitovat.

Dělal jsem keratin rovnání jen 5 krát s různými kompozicemi:

---První dvě kompozice..--- Bylo to spíš trápení! Nejdříve si po proceduře nemusíte umyt vlasy a tři dny jezdit s rampouchy. vlasy jsou rychle znečištěné, nemohou být bodnuty a vůbec nic. Velmi rychle, účinek uplynul a vlasy se ještě zhoršily. Jedním z nich byl COCO SHOCK, druhý nepamatuju.

--Třetí čas jsem udělal Cadieveu... A to byly nádherné volné vlasy! Ne těžké nelepivé !! Postup sám o sobě není tak smradlavý jako ostatní (mírně tolerantní, neseděli, nevykřikovali jako z minulosti) I po měsíci nebyly vlasy dokonale hladké, ale stav byl jiný! A bylo to tak, než jsem začal vyrábět pračky z černé a tak dále. A vseravno se nevrátilo k tak hroznému, že to bylo!

-Čtvrtýkrát jsem objednal keratin s Aliexpressem - Po přečtení dobrých recenzí. Tohle bylo jen strašidelné. Přečtěte si recenzi ZDE

___ A JE TO VŽDY DRUHÝ ČAS DNES __ Udělal jsem Cadieveu Brasil Cacau Keratin Keratin Rovnání a jsem velmi potěšen!

Jak se provádí vyrovnání Keratin - Vlasy se umýt Shapun hlubokým čištěním, sušené, kompozice se aplikuje na každý pramen, ve věku od 10 minut do půl hodiny v závislosti na vlasu (kudrnaté nebo šedé pobyty déle), vysuší sušičem vlasů, a vyhladí se žehličkou na vlasy, každý pramen!

-= PLUSY TÉTO KERATINU (Cadieveu) = - Můžete si umýt vlasy alespoň okamžitě po zákroku, nemusíte čekat 72 hodin. Volné vlasy nejsou těžké a nelepivé! Postup je snadnější plakat a ne tak silný zápach jako ostatní. Dlouhé vlasy drží a léčí. Vlasy i poté, co jsou vyprané v lepším stavu, než BEFORE! Vlasy jsou živé a lesklé. V létě nic vítr v teple nebo dokonce, pokud spadnete pod dešť, přesně vyschnout. Také po tomto keratinovém vlasu lze v případě potřeby zkrotit! Pak si umyl hlavu a jsou vyrovnané. Samozřejmě, že je lepší nechat to, ale jednou jsem to udělal.

MÁM VYVÁŽENO VLASOVÉ VLASY BEZ SAMPOVÉHO SAMPÁTU! NESMÍTE KERATIN! - Jsem na radu pánů, moje Shamune Natura Siberica

Další důležitou věcí je dobrý pán! Kdo zná všechny nuance, od množství kompozice na vlasu až po teplotu kleští pro vyrovnání. A také... o skutečnosti, že keratin na různých chloupcích jako stav je udržován po aplikaci a před sušením sušičem vlasů.. v různých časech.

Podívejte se sami! Vypadá nádherně!

Pravé ceny pro mé vlasy od 2500 do 3500 Je to na tomto keratinu. Ale to, co dělá... stojí za to.

Poprvé - před rokem

DRUHÝ ČAS Dne

- HAIR se rozjasnila keratinem. BARVY a PODMÍNKY SE ZDE SE ZDE

Vlasy z keratinu se trochu rozjasnily kvůli tomu, že po hromadě barvení a mytí černými vlasy je prázdná. a barva selže takhle mluvit.

ZÁJEM, JAKÉ jsem odjel v černé barvě. (ve kterém byl natřený několik let) POHLEDÁVÁME SPOTŘEBUJÍCÍM NA PRÁDLENÍ

Dodatek

Tento postup může zničit vaše vlasy, pokud se mistr "naučil z vidushky na internetu." vlasy mohou být zničeny, mistr musí pochopit mnoho jemností. Například kvalita vlasů závisí na expozici směsi na vlasu před vyrovnáním a podobně. NESMÍTE ZAŘÍZENÍ VLASŮ Existuje spousta nahnevaných recenzí od dívčích po umytí keratinu na hlavě, kde je čistič. TOTO JE VŠEM KRYVORUKY MASTER.

Děkuji vám za pozornost) Všechny krásné vlasy

Po 3 ošetřeních. Několik tipů, které kadeřník obdržel, aby zachoval efekt.

Výhody: lesklé a hladké vlasy, konce nerozdělují, snadno suší, netlačte na vlhkost, nemusíte kupovat šampon a péči o tuto značku, dokonale narovnáte, utěsníte každý vlas

Obvykle jsou po takových postupech recenzovány na základě prvního dojmu. Šel jsem na druhou stranu a rozhodl se, že se nejprve ponořím do tématu a až poté sdílet své dojmy.

Z přírody mám nezdvořilé kudrnaté vlasy a nerovnoměrně se krouží, a pokud nepoužíváte žádné další finanční prostředky, vypadá to choulostivě a neuspokojivě. Dokonce i po použití žehlení v nejmenší vlhkosti ve vzduchu se horní, krátké chlupy a vlasy zarámované na obličeji začnou zuřivě krýt. Ale nikdy jsem neměl problémy s objemem. K rovnání keratinu Cadiveu TO keratinu rovnání Cadiveu

Mým starým snem bylo napřímení vlasů, jako dívky, které se narodily s rovné vlasy: vstala ráno, několikrát mávala rukou na vlasy a šla.

Když jsem poprvé slyšel o postupu rovnání keratinu, byl to velmi drahý postup a peníze byly staré generace a bylo tam mnoho negativních recenzí a možnost vymytí hlavy několik dní, aby se vyřešil výsledek, bylo trochu trapné. A přesto jsem se po nějaké době rozhodl pro první vyrovnání. Bylo to téměř před dvěma lety. Podle recenzí jsem našla dívku, která provedla tento postup doma, na její stránce četla o různých složeních a vybrala složení k rovnání keratinu nové generace Cadiveu.

V samotném postupu není nic komplikovaného:

- umyjte si vlasy čistícím šamponem

- aplikujte nápravu (v této fázi léčba přípravkem Cadevue mi připadá velmi příjemná, alespoň pro mě)

- narovnejte vlasy železem (tato etapa je doprovázena strašným zápachem hořlavého keratinu, ale je to docela přijatelné)

- omyjte zbytky a nasaďte masku

- omyjte masku a vlasy vysušte.

Fotky bezprostředně před a po postupu keratinového narovnání Cadiveu před a po

Doba trvání zákroku závisí na délce vlasů a profesionalitě velitele. V průměru mi trvalo 1,5 - 2 hodiny na rameni. Během procedury nemáte žádné nepříjemné pocity, hlavní věcí je zavření očí při aplikaci keratinu (oči vody z ní) a důkladné vysychání místností při narovnávání vlasů aplikovaným prostředkem. Možná lidé s čočkami a reakce na silné pachy budou mít jiný názor.

Po ukončení procedury je výsledek okamžitě viditelný: vlasy jsou hladké, lesklé, hladké, rovné, zdravé.

Během několika prvních dnů se vaše vlasy rychleji špiní, každý den budete muset umýt vlasy, jinak by vaše vlasy visely v rampě, asi za týden tento problém zmizí sám. Také v prvních dnech vlasů, jako kdyby se skrčil na hlavu, absolutně žádný objem, to také projde asi za týden. Fotografie ukazuje, co vypadá jako třesk, ačkoli byla fotografie pořízena okamžitě po umytí hlavy

Doma, po umytí vlasů, musíte vlasy vždy vyschnout sušičem vlasů, dokud nebude úplně suché. Nezkontrolovala jsem si, ale teoreticky mohou špatně usušené vlasy začít tlačit.

Doba trvání Při jednorázovém postupu si nemyslete, že efekt bude trvat dlouho. Průměrná doba trvání je 3 měsíce. Za prvních 2krát jsem nezjistil přesně čas, kdy efekt po rovnání zmizel. Proto údaje pouze po posledním postupu vyrovnání. K dnešnímu dni uplynulo 2 měsíce a musím narovnat rány a vlasy, které mi v obličeji ohraničují obličej. Za měsíc jsem začal narovnávat rany. Za předpokladu, že mé postupy nebyly provedeny v řadě, ale s rozdílem 8-10 měsíců a akumulační efekt nedošlo.

Obecně jsem velmi, velmi rád s postupem a konkrétně s kompozicí Cadiveu a bude to i nadále dělat.

Tipy od velitele:

1. Nejdůležitější je použití šampónů bez síranů. Není nutně profesionální.

2. Chcete-li konsolidovat účinek narovnání, nejlépe 2-3 krát, abyste vlasy vyschnuli sušičem vlasů při maximální teplotě.

3. Doporučuje se neprovádět postup rovnání keratinu před odjezdem do moře, mořská voda rychle vylupuje keratin z vlasů a účinek narovnání bude trvat méně.

4. Pokud máte přirozeně tenké, načechrané vlasy, musíte se postarat o posílení kořenů. Po narovnání hmotnosti vlasů se zvýší, díky keratinu to značně zvyšuje zátěž kořene a vlasy mohou začít vypadávat. V tomto případě je nutné použít masky pro posílení kořenů.

Je splněn sen dětského věku?

Výhody: lesklé a hladké vlasy, výrazně zkracuje dobu instalace, kumulativní efekt, nevyžaduje styling

Nevýhody: vlasy bez objemu, drahé

Jsem majitelka kudrnatých vlasů od dětství. Začněte pravděpodobně z dálky. Během mého krátkého života jsem snil o krásných, rovných vlasech, které nevycházejí z malé vlhkosti. Začala jsem narovnávat vlasy třídy se 7 (klobouk maminky), a zvýraznění bylo děláno obecně ve třídě 3 Přirozeně, rok co rok jsem se stále více rozkládal vlasy a nakonec vypadali jako sláma. Suchý, nezbedný, ale rovný. Ořízla vlasy, když se to stalo - každých 5 měsíců a někdy každé 3 měsíce. Máma říkala: "přestaneš si zkazit vlasy a necháš to odpočívat," ale všechno jsem tvrdohlavý a nepřemýšlel o následcích. Upřímně řečeno, o vlasy mi moc nestaral, vždycky bylo pro mě důležité, že je to pravé a zdravé, nebo ne ne skutečně.

Trvalo to nějaký čas, vyrostl jsem. A tak jsem jednoho dne seděl a narovnal si vlasy (mimochodem, trvalo mi hodinu na to, abych si styloval mé vlasy střední délky), a já jsem si uvědomil, že jsem jenom unavený, že každý den strávím tolik času na styling a otravné, že sedíš po hodinu, která se usilovně narovná, a jestli půjdeš venku (a žiji v Petrohradě) a všechno najednou se změní na nepochopitelnou věc.

Myšlenky na vyrovnávání keratinu mě dlouho trýznily. Třetí rok nebylo vyřešeno. Důvody byly jiné - buď se bála, že nebude ospravedlnit její hodnotu, nebo že strašný mistr by byl ztracen atd. Jednoho dne se však moje přítelkyně dostavila do salonu a postupovala úplně jiná - rovné vlasy, ne nafouknuté, měkké, hedvábné, lesklé. Jedním slovem - sen! A pak jsem si uvědomil, že nutně potřebuji dělat totéž s mými vlasy!

Netrvalo tolik času hledat mistra, jak jsem čekal. Šel jsem do skupiny, podíval se na práci a nakonec jsem se rozhodl! Zaregistrovali se a počítali s tím, že jsou dny abnormální))

Myslím, že musíme mluvit o tom, jak se to všechno děje. 1) Nejprve si umyjete hlavu speciálním šamponem, který otevírá všechny váhy (omlouvám se, nejsem pán, nemohu se vyjádřit v odborném jazyce).

2) Opatrně osušte vlasy ručníkem. Potom krátce vysušte.

3) Použijte samotný keratin.

4) Suché vlasy.

A voila, jste majitelem krásných, lesklých a rovných vlasů!

Stojí za to vyprávět o kompozici Cadiveu Brasil Cacau: s tímto složením můžete 2 hodiny po zákroku umýt vlasy. Nikdy jsem ji však nikdy neprovinul (to už 4 krát), ale čekal jsem alespoň 1 den. Jsem si jist, že kompozice je lépe zachována, pokud se den nedotýká vašich vlasů.

Nyní konkrétně mé hodnocení se všemi detaily:

Nebudu psát o výhodách / škodách na vlasu, protože jsem skladbu neštudoval.

Pravděpodobně začneme s minusy, abychom skončili dobře)

1. Můžete zapomenout na hlasitost. Aspoň týden týdně.

2. Poprvé nemůžete dělat nic se svými vlasy, jmenovitě - pin, kravatu a ještě více se kroutit a dělat různé účesy.

3. Pokud si myslíte, že vaše rozdělení bude vypadat lépe - jste hluboce mylní. Začnou vypadat ještě horší, co se týče mě. Vzhledem k tomu, že struktura vlasů po vyrovnání keratinu je rovnoměrná a hladká, jsou všechny dělené konce viditelné ještě víc. Ať se vám to líbí nebo ne, stále musíte mít účes.

4. Je dost drahé.

5. Potřebujeme speciální šampony bez obsahu sls, sulfátů (nemohu říci, že je to mínus, ale nikoliv přesně).

S minusy, pravděpodobně všechno.

Pokračujte do plusů:

1. Vlasy jsou opravdu rovné a po umytí hlavy jsou také rovné (někdo nevěří)

2. Vlasy jsou neuvěřitelně měkké, hedvábné, lesklé.

3. Instalace trvá 15 minut místo 60 minut.

4. Pokud postupujete po celou dobu, pak pokaždé, když efekt bude delší a delší.

5. Můžete růst vlasy.

No, nakonec se držím koláž, kde vidím (doufám), že se mi vlasy změnily za 9 měsíců.

Transformace mých vlasů.

První fotografie není docela dost, to je vlasy po "ponožkách" druhého postupu. Ten den byl velmi mokrý)) vlasy, i když ne rovní, ale stále dobře upravené. Její vlasy nebyly zbarveny, bylo to celé osvětlení)) P.S. Teď chodím každý 3-4 měsíce.

Ach jo, úplně jsem zapomněl říct - na moje délce (+ - 50cm) to stojí 4500-5000 (v závislosti na velitele). Ale často jsem se dostal do akcií s mým pánem, a proto jsem to udělal pro 3500-4000.

Kdo z Petrohradu chce dělat keratinu vyrovnávat, ale nenalezl mistra - mohu dát kontakty)

Dívky! Můj život je rozdělen na "před" a "po" a to díky této magické proceduře! Stojí to za to! Podívejte se sami! (+ fotka!)

Několik let neustálého vyrovnání se moje vlasy začaly rozkládat po celé délce a asi šest měsíců před keratinem a velmi spadly, ztratila jsem je ve sklípcích. Co se nepokusilo - a lidové prostředky, různé masky a kyselina nikotinová a pepřová vodka - na jedno místo. Ukázalo se to kvůli konstantnímu vytlačování žehlení. Žárovky jsou velmi slabé a začíná vypadávání vlasů. před zahájením procedury

Pravděpodobně nic mě nepochybovalo o volbě, jako o postupu pro zarovnání keratinových vlasů. 3-4 měsíce jsem byl vyřešen. Podíval jsem se na různá místa při hledání originálních produktů, srovnávali formulace, ceny, objemy, přečítaly si recenze. A tak se rozhodl!

Rozhodla jsem se pro složení společnosti Cadiveu Plastica dos Fios. Podle recenzí je nejsilnější. Objednal jsem z webu MegaKeratin (z nějakého důvodu tato kompozice je uvedena jako pro blondýnky) testovací sadu. Chtěl jsem zkontrolovat, jak funguje vůbec a zda vůbec funguje. Chcete-li zaplatit, musel jsem otevřít 2 účty v Sberbank Ruska (já jsem z Ukrajiny) - hřivny a rubl. Za prvé, dát peníze na hřivny, a pak převést z ní na rubu jeden, a pak pouze platit vaši objednávku z ní, tj. převod peněz na účet prodávajícího. Se všemi převody a poplatky za transfery vyšel asi 600 UAH.

Po 10 dnech jsem dostal balík zabalený a povzdechl jsem si s reliéfem - chtěl jsem, aby se tolik přizpůsobilo novému roku! Jak jsem šťastná tehdy. )) Ihned před zahájením procedury jsem šla do salonu, odřízla jsem rozkrojené vlasy a ne jen ořezala konce, ale důkladně to byla o 12 centimetrů =), ale dobře, v novém roce s krásnými vlasy to není urážlivé.

Udělala jsem to sama podle pokynů: 2krát jsem si umyla vlasy, vysušila jsem ji 90% studeným vzduchem, opatrně vynechala všechny vlasy kompozicí, sušila vlasy vlasy s vysoušečem vlasů a narovnaly vlasy při teplotě 230 stupňů (každý tenký pramen) 7-10krát. Celkem bylo věnováno přibližně 5 hodin.

Řeknu hned, můj cíl nebyl vlasy lesk (jsou už lesklé, když dokonce, zajímalo by mě, jak po několika letech hrůzy se stále třpytí), ale absolutní vyrovnání. Když jsem zbytek kompozice umyla a položila masku na fixaci, byla jsem na pochybách, hlavou se neustále točí "Co kdyby." Proto jsem se rozhodl přirozeně vyschnout, abych viděl, jak vypadají vlasy. Jak neobvyklé bylo po umytí, aby neviděla jehněčí, ale ideální styling! Moje radost nevěděla žádné hranice)). foto bezprostředně po skončení procedury

Pokud jde o péči, koupil jsem šampon bez SLS (SLS vymývat keratin). Nemůžete použít balzám, protože nehraje zvláštní roli, vlasy jsou tak krásné a hladké.

V prvním týdnu jsem se snažil zabalit si vlasy na kolečkách s velkým průměrem, bylo to obtížné, ale po měsíci bylo snadné ji zvlnit.

Uplynuly už dva měsíce a vlasy jsou téměř ploché, pouze vlna vlny zmizela (dokonce ani vlna, ale určitý druh ohýbání). V případě potřeby - strávím několikrát žehlení a vše je perfektní)

Velkou výhodou je, že nemusíte čekat 3 dny, dokud nebude kompozice opravena. Bezprostředně po zákroku můžete sbírat vlasy v koni, položit je za uši, přitisknout vlasy, apod.

Vlasy začaly spadat mnohem méně, po umytí jsem vytáhl vlasy 5. A mimochodem, na rovných vlasech je velmi patrné, jak vlasy roste))

Po keratinu zmizel objem kudrnatých vlasů, stal se stejný jako po normálním zploštění se železem, ale nyní, když vlasy rostly, je mnohem výraznější objem v kořenech.

Keratinové vyrovnávání usnadňuje život! Nyní není nutné, aby pole každé umytí strávilo téměř hodinu, aby přinesla hlavu vlasů do božské podoby. Jsem nadšená!

Každý, kdo pochybuje o tom, nebo ne, každý, kdo neví, co dělat s kudrnatými vlasy, nebo jen snít o dokonalé hladkosti DOPORUČUJEME! Dal jsem 5 +++++++++++

Po proceduře jsem tyto šampony již vyzkoušel:

Rostlin, orientální a granátové jablko jsou organické a neobsahují síran, ale pracují jinak.

druhý postup (přibližně za půl roku). Byl jsem ozdobený u kadeřníka, a to tak, jak jsem chtěl. Obecně mám nyní tuto strašlivou kaskádu. :(

CocoChoco nebo Cadiveu?

Výhody: * lesklé a měkké vlasy, chlupy 3. nereagují na vlhkost, zůstává trvale 4. terapeutický účinek, vlasy cítí hedvábně rovné vlasy, mohou být sušeny bez styling vlasů zůstane rovný

Ahoj všichni! Jsem fanouškem restaurování keratinových vlasů, po dobu 2 let jsem určitě použil CocoChoco. A asi před 3 - 4 měsíci mi vlasy začaly jemně hintat, říkají * hosteska, uvidí, co se s námi děje - je to čas *

Předtím jsem vždy koupil make-up od jedné krásné dívky - pro lahvování. Ale to, co bylo moje zklamání, když jsem napsal k ní, ale ona někam zmizela O_o jsem čekal asi 2 až 3 týdny na odpověď, aniž by viděl, rozhodl se hledat alternativu. A kam jsem ji šel hledat? Samozřejmě můj oblíbený irecommend)) Tak jsem se odečítá asi nádherné části Cadiveu, že tohle všechno dobré, jemné a ne tak páchnoucí)) Dobře, pojďme to zkusit. (O tom, jak jsem to koupil a tak dále, je to samostatný příběh xDD) Obecně se konečně kompozice dostala ke mně. Psaní mému starému příteli a navržení našeho standardního systému - já vy a já. Začali jsme. Za prvé, postup sám o sobě je strašně odlišný od CocoChoco, který jsem zvyklý, který se skládá z následujících:

1. Nejprve promývejte šampon hluboce čistým

2. Vyfoukněte úplně!

3. Použijte keratin

4. Vysušte se úplně (a zde začíná * smack * a spálit sliznice)

5. Ale všechno předtím je ještě nic, ale teď začne plechovka, nejmenší! Je nutno hladít žehličku, žehličku musí ohřát na 230 stupňů.

A obecně je to konec, po kterém budete mít okamžitě dokonale hladký, lesklý a všechny vlasy. Ale nemohou být bodnuty, mokré a tak dále po dobu 3 dnů! (Je to docela těžké, zvlášť když se při jídle šou do talíře)

A teď vám něco řeknu o proceduře Cadiveu a pochopíte rozdíly sami)

1. Umyjte šamponem (dobře, je to stále stejné)

2. Vysušte až 80% (80% zatraceně, jak zjistit, kolik je na mokrých vlasech? Vzhledem k tomu, že některé vlasy vysuší rychleji, ostatní ne), ale dobře. Vysušil.

3. způsobuje keratin bez BE, přebytek zabraňuje nasáknutí!

4. Sušené vlasy se studeným vzduchem! (tady se divoce koupá!) Nicméně chci objasnit, že při příchodu na kamaráda u jejího nového bytu se ukázalo, že žije v jedné místnosti s jedním oknem. tak si myslím, že pokud by byl normální pokoj, tak by nebyla taková divokost.

5. Vytáhněte každou smyčku 10x železem! (na vlasy kněžím to bylo docela problematické xD)

A víte, je pořád ještě takový okamžik, znovu po dvou letech zkoušky KokoChoka, zvykl si, že je to konečný okamžik a ty se dotkneš vlasů a očekáváš, že bude měkká, hladká a hedvábná, ale dostaneš to. jak to vysvětluješ.. vlasy se neumývají týdny 3 asi.. tuky a mastné..

5. Po všem trápení, které potřebujete.. pozor.. jděte a umyjte si vlasy! Představte si, jaký to je šok, zvláště pro člověka, který seděl na kokosu po dobu 2 let?) No, přemýšlejte o sobě, není to moje 3 dny, jinak keratin bude všechno pryč, ale tady se bezvýrazně řídíte pokyny, které ji nutí jít a umýt! (Pravda BEZ šamponů, jen voda, ale FACT zůstává fakt!) Měl jsem pocit, že se mi to všechno umyje.. A po dobu 3 hodin by kočka vyděsila!

6. Ve vaně na mokré vlasy aplikujte masku, počkejte nejméně 10 minut

7. opláchněte a usušte všechny vlasy (vysoušeč vlasů nebo přirozeným způsobem)

To je všechno. Poté, co udělal to vše a jen se modlí snad, že strávil 5 hodin celkem vzato nešel marně čekal jsem, až mi vlasy suché.. a.. oni chřadne a oceli.. bytu. Moje štěstí neznala žádné hranice)) Works!) Teď píšu tuto recenzi po mm.. 5 šampónů! A vlasy, jako by to jen udělaly, je opravdu velmi cool. A pokud ještě nejste unavená, z mého psaní se stále porovnám s těmito 2 způsoby.

Pokud srovnáváte CocoChoco a Cadiveu, pak existují jak výhody, tak i..

1. Kokochoko - levnější. Ale proto méně kvality.

2. Kokochoko má okamžité výsledky. Okamžitě po proceduře jsou vlasy neuvěřitelně rovné a tekoucí, ALE! Po 2 nebo dokonce 1 promytí výsledek okamžitě zmizí. Ihned jsem převzal žehličku po 1 stejném praní a šel jsem zarovnat vlasy. V Cadiveu je výsledek méně brilantní, ale po 1 a 2 a 3 koupání zůstává stejný! Bez změny!

3. Pro mě tam byl minus pomocí KokoChoko opravdu nemohl bodnout vlasy nebo si je na ocasu, bude okamžitě mačká. V Cadiveu to není pozorováno, malá vlna na předních pramenech je přítomna a vše obecně (vzhledem k tomu, že jsem si vyrobil ocas s gumovým kapelem tvrdý, s kokochoko, nedopustil jsem si to)

4. Když používáte přípravek Cadiveu bezprostředně po ukončení procedury, můžete si vlasy ponechat a umyt a celkově to, co chcete udělat při použití. CocoChoco kategoricky nemůže 3 dny mýt vlasy, a ještě více zabít a tak dále (bylo velmi obtížné jíst)

5. Vůně. Keratin trpí prudkým zápachem. CocoChoco je neuvěřitelné. A během sušení a ještě více během žehlení (nebo cokoliv tam je). V Cadiveu to je podobné pouze během sušení (mimochodem, je nutné ho vysušit studeným vzduchem), proto je možné v principu ne sucho (pokud máte spoustu volného času)

6. Léčivé vlastnosti - co je tam, že v zásadě není špatné, méně rozdělených konců, více lesku.

7. Na závěr, shrnutí, chci říci, že s největší pravděpodobností budu nadále používat Cadiveu. Koneckonců, jsem více znepokojen účinkem za měsíc a ne bezprostředně po postupu.

Skoro jsem zapomněl, řekl jsem, že účinek CocoChoco netrval dlouho a po 1-2 lázních se všechno ztratilo, tak proč jsem to udělal? No, zřejmě kvůli tomu, že mé vlasy byly pro mě velmi těžké narovnat se železem, po dobu delší než 4 hodiny se nedařilo, ačkoliv se rovnalo max. teplotu Po keratinu jsem je vyrovnal do dokonalého stavu za 15 minut! a šel k dalšímu. koupání!

Abych byl upřímný, mohu ještě přidávat a říkat jen spoustu věcí.. Zkoušel jsem to nejdůležitější.

A o tom, zda začali rychleji tukat, se špinavě... Ano! Protože.. musím je otáčet! Stále se je stále dotýkám T_T

Děkuji všem za vaši pozornost ^ _ ^ Doufám, že vám to bude užitečné a budete stále činit správné rozhodnutí)) Znovu, keratin obecně. Před 2 lety. Ihned po CocoChoco (ještě jsem neudělal mou hlavu). Po 1 koupání CocoChoco (2 roky starý) není na fotografii vidět, ale zjevně to tak není ani teď. A když zabijete, dojde k záhybům.

Masthev, udělejte to sami, levně, nezkazujte vlasy

Výhody: * lesklá a měkká srst, vlasy 3. nereagují na změny vlhkosti, vaše vlasy cítí hedvábně rovné vlasy, lze sušit bez styling vlasů zůstane rovný

Nevýhody: nesnesitelný pichlavý zápach, nepříjemný pach při sušení

Tuto zkušební sadu jsem zakoupil prostřednictvím internetu.

Měl jsem to dost na rameni o délku 4 krát. Vlasy žvýkané struktury, tenké, suché, barvené. Až do

Díky tomuto nástroji jsem vlasy nevysušil vysoušečem vlasů, vlasy jsou v dobrém stavu, lidé říkají, že po postupu se kvalita vlasů zlepšila (myslím jenom na vnější efekt).

Fotografické pokyny, které popisují postup, jsou připojeny.

V sadě bylo:

- jako dárek byl po mytí vlasů ze stejné série balzám.

Prané vlasy bez síranového šamponu.

Výhody:

2) zlepšuje vzhled,

3) odstraňuje stylingový postup,

5) dost dlouho

Nevýhody:

2) Pro někoho dlouhý proces.

Postup se provádí, když je čas, aby to bylo efektivně a bez nervů.

Chcete-li dělat ve větrané místnosti, můžete vzít ventilátor, suchý ve směru od obličeje.

Vůně je ostrá a oční brnění.

Odstraňte cizince a děti z místnosti.

Moje zkušenost s vlastní opravou

Výhody: 3. vlasy nereagují na vlhkost, mohou být vysušeny bez stylingu, vlasy zůstanou rovné

Nevýhody: je velmi obtížné učinit sebe

Ve věčném boji za obnovu vlasů a narovnání se s tímto prostředkem dostala. Doporučuje se pro narovnání silně poškozených, barvených vlasů. Začal vyzvánět místní řemeslníky, cena se nějak vyděsila: na mém náměstí od 3500 do 7000r. Četl jsem na internetu, stejně jako dívky sami se vyrovnávají. Podle recenzí na doporučení jsem šel na web Megaceratin, kde si můžete objednat zkušební verzi keratinu. Balíček přišel rychle. Za 1100 rublů jsem obdržel tři průhledné nádoby o objemu přibližně 50 ml. Byly doprovázeny podrobnými pokyny o tom, co, jak a v jakém pořadí je třeba aplikovat. Schéma je ve skutečnosti jednoduché: promývání se super šamponem po dobu 3-4krát. Poslední čas by měl trvat pět minut. Pak vysušte vlasy o 80%. Keratinová aplikace. Sušení studeného vzduchu při 100%. Narovnávání tenkých pramenců se železem (200 stupňů pro těžce poškozené, 230 pro normální), 10 krát od začátku až do středu. Hroty by se měly žehlit ne více než 4 krát při 200 stupních, nebo 2 až 230. Posledním krokem je použití masky opravy po dobu 5-15 minut.

Vypadá to prostě. V praxi tomu tak nebylo. První fáze se ukázala jako nejjednodušší, umyla chloupky a vysušila do mírně vlhkého stavu. A pak začalo: keratin je strašně žíravá kapalina. Zatímco jí dala, hrudka v krku byla prostě strašná, její oči byly červené a vodnaté, a to i přes to, že jsem zapnul kapotu a otevřel okna pro orbu. Pak sušení: oooo, suché vlasy s keratinem se studeným vzduchem, je to stále potěšení. Vlasy vysušily bolestně dlouho, trvalo to čtyřicet minut, než se usušily tři chlupy řídkých vlasů, a to je jedovaté, mohlo by to být atmosféra. Navíc jsem před sušením odhadl, že si rukavice sundám a kůže na prstech z super-směsi okamžitě roztavila. Ale ukázalo se, že to jsou květiny. Nezávislé narovnání tenkých pramenů jsou pipety, soudruzi. Zhruba řečeno, keratin, pod vlivem 200 stupňů, se taví na vlasy a vlasy se ochlazují déle než obvykle. A je nutné provádět na vlasy 10krát. A protože je nemožné provést tyto manipulace jednou rukou, druhá ruka pravidelně hoří, dokonce i přes rukavice. Obecně, nějakým způsobem s hříchem v polovině skončilo rovnání. Nakonec se přiznám, že už jsem filonila a nebral jsem příliš jemné prameny, protože mé prsty byly prostě nesnesitelné, obecně jsem byl vyčerpaný touto vyrovnávací, rovnou "drahou matkou". Pak masku, sušicí a woo a la, vlasy rovné, lesklé, měkké a hedvábné a rozjasněné dvěma tóny.

Na základě mé zážitky bych doporučil následující:

1. První, a co je nejdůležitější, pokud není pro pána žádné peníze, pozvěte kamaráda nebo zeptejte někoho blízkého. Je to velmi těžké to všechno udělat. Již nebude souhlasit s nezávislým narovnáním za jakoukoli cenu.

2. Ujistěte se, že jste si zakoupili nějaké termální rukavice a neodstraňujte je po celou dobu procedury (také doporučuji respirátor a brýle, které pevně zapadají do očí

3. Po odstranění koček, dětí a jiných zvířat aplikujte keratin pouze v dobře větraném prostoru

4. Pokud oceňujete barvu vlasů, myslete třikrát a konzultujte s mistry. Vlasy vždy, bez výjimky, rozjasní alespoň tón. Mám dvě. Ale barva mě upřímně potěšila. Ukázalo se to, že Benátská upozornění.

Obecně doporučuji. Vyrovnává se opravdu dobře.

Porovnejte "Před" a "Po" a okamžitě pochopte všechno :)

Výhody: srst je vizuálně zdravější, narovnává a vyhlazuje vlasy, narovnává a vyhlazuje vlasy, dává vlasům zdravý lesk a vypadá, eliminuje chlupatost vlasů

Nevýhody: drahé, žíravé složení

Jak dlouho jsem šla, a teď, konečně jsem šel a udělal keratin vlasy rovnání!) Vybral jsem Cadiveu Brasil Cacau, protože mám suché kudrnaté vlasy, a to je jen na to. Kde a jak jste získali, můžete vidět odkaz http://irecommend.ru/node/2234636, ale to je další příběh

Jen chcete říct o nedostatcích:

Bylo to hrozné, že tam napsal, že se nic neodpařilo, možná že jste prostě neusušili vlasy? Jakmile pán zavřel džbán a začal používat keratín na vlasy, oči už se roztřásly a taky to byla ona. Zpočátku mě ujistila, že je to normální, ale když jsme je začali sušit s vysoušečem vlasů, vzala si slova zpět. Upřímně řečeno, sám jsem neočekával, že kouř by byl tak žhavý, slzy se okamžitě rozvalily, sliznice nosu a krku se zhoršily) Do konce fáze sušení jsem si myslel, že nemám žádné dýchací cesty a sliznice) otevřeně otevřeno! Následující mínus následuje, na který chci konkrétně upozornit:

 • nepříjemný pocit pálení v nosu a krku po dobu 1-1,5 hodiny

Zpočátku mě to velmi znepokojovalo, protože dokonce i venku na balkóně, abych dýchal, nebyl jsem tak bolestivý, ale bylo nesmírně nepříjemné dýchat, a cítil jsem, že tohle neškodný kouř v ústech a nosu. Ale díky Bohu, pak všechno odešlo.

 • postup trval dlouho

Přestože je spíše závislá na veliteli. Seděl jsem od 9:00 do 16:00. To je hodně. Ale vezmeme-li v úvahu všechny "kouřové přestávky", čaje a kávu a sedí si s maskou na vlasy, pak trváme 2 hodiny. Ale přesto je to dlouho. Ale pečlivě, samozřejmě. No, plus mám velmi husté vlasy, které v této situaci nehrají do mých rukou)

 • teď nenávidím rozhlasový záznam

Protože ho posloucháte po dobu 7 hodin v řadě je jen výsměchem)

Dále, po vysušení vlasů s vysoušečem vlasů, začal postup narovnání / utěsnění vlasů železem. Mysleli jsme si, že to bude nejhorší věc v této fázi, ale mýlili jsme se. Velitel si stěžoval, a ještě víc. Kouř necítil smrad, okamžitě vyletěl a rozptýlil se.

Poté byl keratin omyt vodou, vložil masku a nechal mě 15 let ležet v umyvadle.

Posledním krokem bylo sušení vlasů vysoušečem vlasů a kartáčem. Nejprve jsme se rozhodli nepoužívat štětec a uvidíme, jak keratin řeší úkol a chci říct, co je skvělé. Vlasy byly rovné, objem nezmizel a vypadali přirozeně. No, pak později pro úplnou sadu vytáhl kartáč)

Naneštěstí jsem si nevšiml vlasů až do posledního kroku štětcem, takže mohu jen nabídnout, abych za to přijal slovo. A teď fotografie: před a po

Při denním světle (česané):

Při denním světle (nezkrácené):

A pár fotografií ze salónu během přestávky (v salonu jsem vzal telefon na kalkulačku, takže se omlouvám za kvalitu)

A pár slov o svazku. Zpočátku jsem neměl příliš velký objem, ale po postupu nebyl ztracen, protože všichni ví, že je třeba ustoupit pár centimetrů od kořenů a žehlit o 90 stupňů vzhledem k hlavě:

A všechny barevné přechody a regrown kořeny se objevily (naposledy byly namalovány před 5-6 měsíci). Na fotografii z nějakého důvodu to není vidět, ale věřte mi, je to viditelné v životě. Ale to není kritické. Také chci dodat, že vlasy na slunci začaly házet nějakou koňakovou barvu, dokonce i trochu jako rzi. Ale zase to vypadá krásně.

Dolní řádek: Jsem spokojen s výsledkem, vlasy se měkaly, hedvábné, lesklé, rovné a obecně vypadají zdravě. Jak dlouho bude tento účinek, nevím, protože Je to poprvé. Pravidelně aktualizuji recenzi pro maximální objektivitu.

Dostal jsem 4 z 5, přičemž jsem získal 1 bod za špinavý kouř, moje slzy a pálení v nosu / hrdle.

Pro Více Informací O Suché Vlasy