logo

Keramický šampon Estel Keratin

Profesionální péče o vlasy je klíčem k hladkému, lesklému vlasu. Ale ne každý šampon je schopen nejen vyčistit vlasy vysoce kvalitní nečistoty, ale také dát vzhled, jako po návštěvě salonu. Hlavním účelem šamponu Estel s keratinovou náplní je obnovit poškozené vlasy od kořene až po špičku. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou tlačeny kvůli tomu, že kudrlinky mají rozdělené konce.

Šampon estrel keratin - efekt

Jemně a jemně čistí pokožku hlavy, nástroj neje, zatímco na každém vlasu ponechá speciální film. Tento účinek nastává v důsledku obsahu keratinu v kompozici. Kromě toho zcela obnovuje bez života a nudné chloupky a dává jim živý lesk. Šampon obsahuje arganový olej, který má příznivý vliv na měkkost každého vlákna.

Nepopiratelné výhody tohoto šamponu jsou, že po použití budou dokonce i nejvíce zamotané vlasy snadněji hřebeny. Silný lesk a dokonalá zvlnění, která po vysušení vypadá krásně bez použití ionizačních vlasových sušiček - sen každé ženy. Také můžete vidět, že vlasy jsou mnohem hustší a těžší, což vám umožní zbavit se účinků "pampelišky" po česání kudrlin. Šampon pro vlasové keratinové vlasy má příznivý účinek na strukturu i těch nejvíce "tvrdohlavých" vlasů a narovnává je.

Velkou výhodou použití šamponu je úplná nasycení vlasů keratinem a další příznivé látky, které dává arganový olej v kompozici.

Estel keratinový šampon - podmínky použití

Než aplikaci aplikujete na vlasy, musíte je vyčesat. Navlhčete vlasy studenou vodou a lehce masírujte keratinový šampon estl u kořenů. Pěna masírujte 3 minuty a opláchněte tekoucí vodou při pokojové teplotě. Distribuujte po celé délce podle potřeby - vlasy jsou vždy suché na špičkách, proto je nemusíte umyt šamponem. Keratinová složka rychle proniká strukturou vlasů a začne působit, pokud se vlasy opláchnou mírně studenou vodou.

Pro snadné poškrábání se doporučuje používat kondicionér Estel. Maska s živinami příznivě ovlivňuje stav nudných, rozštěpených konců. Aplikujte na čisté vlasy, počkejte pět minut, opláchněte. Estelle Hair Line obsahuje balzám, který se aplikuje přímo po použití šamponu. Maximální účinek se dosáhne při použití balzámu po každém šamponování.

Vlastnosti použití šamponu

Pokud jsou vaše vlasy náchylné na tuky, musíte tento nástroj používat každý druhý den. Pokud jsou vlasy suché nebo normální, doporučujeme vlasy jednou nebo dvakrát týdně umýt šamponem.

Estel keratinový keratinový vlasový šampon nemá závažné kontraindikace, ale měli byste zkontrolovat kůži na alergické reakce. Pokud je pokožka hlavy citlivá, může použití šamponu způsobit svědění a lupy. To však neovlivní stav vlasů.

Vzhled vlasů se může zhoršit, pokud bylo použití šamponu přerušeno. Příliš dlouhý šampon však může zastavit účinek keratinu na vyrovnání vlasů. V tomto případě se doporučuje provést krátkou přestávku v použití Estel Keratin a začít s použitím přírodních šamponů s přírodními složkami ve složení.

Estel Keratin keratinový vlasový šampon - kompletní produktový přehled

Je velmi obtížné vybrat si výrobek pro péči a restaurování. Na trhu existuje velké množství šamponů. Článek se bude zabývat šamponem na vlasy Estel Keratin, který pomáhá obnovit poškozené kadeřnictví.

Princip činnosti znamená

Estel Keratin je profesionální vlasový šampon. Jeho hlavním účelem je obnovit a keratinizovat kudrlinky. Jemně čistí pokožku hlavy a nečistoty. Zpevňuje vlasy keratinem. Dává lesk na poškozené prameny.

Kromě obvyklých vlastností šamponů, jako jsou čistící kadeře z mastnoty a nečistot, Estel má několik výhod. Keratin, který je součástí výrobku, vyplňuje poškozenou porézní strukturu vlasů. Poté se prameny stávají hladké, méně tlačí a vypadají zdravěji.

Složení a vlastnosti účinných látek

Stejně jako všechny šampony, které nepatří do organické kosmetiky, Estel obsahuje převážně chemikálie.

Složení a vlastnosti účinných látek:

 • voda (voda);
 • Kokamidopropyl betaine (Cocamidopropyl betaine) čistí pokožku hlavy a vlasy;
 • karboxylát, laureth sodný (laureth-5-karboxylát sodný) čistí vlasy z nečistot a mastnoty;
 • Olej z makadamie (olej z makadamie) odstraňuje odlupování kůže hlavy, působí na kudrlinky;
 • PEG-40 ricinový olej (ricínový olej PEG-40) zjemňuje kudrlinky, zvlhčuje, vytváří ochranný film na pokožce hlavy, zabraňuje odpařování vody;
 • chlorid sodný (chlorid sodný) působí jako slabé antiseptické, zahušťovadlo;
 • Polyquaternium-10 (Polyquaternium-10) změkčuje vlasy během praní;
 • linalool (Linalool), liliální (butylfenylmethylpropion), hexyl-kortikální aldehyd (Hexyl cinnamal) - vonné látky;
 • limonen rozpouští tuk ve vláknech;
 • Arganový olej (arganový olej) hydratuje vlasy, dodává lesk;
 • různé pěnivé činidla, standard pro šampony;
 • hydrolyzovaný keratin (hydrolýzovaný keratin) vyplňuje porézní strukturu a vytváří kudrlinky hladké.

Příprava vlasů a postup

Aby se zvýšil účinek Estel Keratin, je třeba věnovat zvláštní pozornost pokynů pro použití výrobku a přípravu kadeřin pro praní.

Mnoho žen se domnívá, že pro tento postup není nutné připravovat prameny. Toto stanovisko je zavádějící.

Před umytí hlavy by měly být prameny pečlivě česány s hřebenem se vzácnými zuby a mokré kudrlinky mokré.

Je to důležité! Pokud je skalp náchylný na tuk, můžete pramenit prameny každý druhý den nebo dokonce každý den. V tomto případě časté mytí nepoškodí. Suché a normální kudrlinky mohou být promyty 2-3 krát týdně, jakmile se kontaminují.

Návod k použití:

 • mokré prameny se studenou vodou;
 • stlačte malé množství šampónu na dlani a přidejte trochu teplé vody;
 • konzistence nástroje by měla být likvidní;
 • pěna šampon na dlani;
 • aplikujte na mokré vlasy a masírujte pohyby na hlavě;
 • vypláchněte pěnu celou délku vlasů není nutné, jen umyjte vlasy u kořenů;
 • opláchněte velkým množstvím studené vody.

Opláchněte si pečlivě vlasy, aby neměly šampony. Pokud jsou kadeře náchylné na tuk, mohou být navíc opláchnuty vodou, octovým nebo citrónovým džusem.

Kontraindikace

Kontraindikace Šampon Estel Keratin má prakticky ne. Nemůže jít pouze u dívek, které jsou alergické na aktivní složky přípravku.

Vzhledem k tomu, že složení šamponu je daleko od organické, nástroj může způsobit podráždění, suchou pokožku hlavy a lupy. Také se nedoporučuje používat u žen s citlivou kůží.

Fotografie před a po

Doba trvání účinku

Používejte šampon k obnovení Estel Keratin denně nebo jako prameny jsou kontaminovány.

Při dlouhodobém užívání stejného prostředku si kudrlinky začínají zvykat. Vypadají dokonce i po umytí hlav, jsou méně úhledné a rychleji se znečišťují. Abyste tomu zabránili, můžete střídat produkty různých značek.

Účinek použití produktu Estel je krátkodobý. Ihned po ukončení užívání tohoto konkrétního přípravku bude účinek téměř nepostřehnutelný.

Pozor! Stejně jako jakýkoli jiný přípravek na péči, šampon pro opravu keratin může být vhodný pro někoho, ale ne pro někoho. Řekněme, že každá dívka po použití Estel Keratin nebude mít perfektní vlasy.

Průměrná cena v Rusku

Cena šampónu Estel Keratin v celé Rusi se pohybuje od 300 do 800 rublů. V různých regionech se mohou náklady lišit.

Na oficiálních stránkách společnosti Estel je cena tohoto produktu 410 rublů. Do láhve o objemu 250 ml. Litrovou láhev si můžete zakoupit za 750 rublů.

Na různých místech, které prodávají kosmetiku, si můžete zakoupit slevu. Ale cena bude muset být neustále sledována.

Výhody a nevýhody

Podle recenzí na internetu, definitivní závěr o šamponu nebude fungovat. Pro mnohé to prostě nesedí. Cena výrobku je příliš vysoká, ale po použití není žádný výsledek. Existují však pozitivní recenze, je na vás, abyste to vyzkoušeli nebo ne - článek se pokusí vysvětlit výhody a nevýhody tohoto nástroje. Začněme s profesionály:

 • hladké a lesklé kudrlinky;
 • zdravý vzhled nití;
 • vytváří efekt laminace;
 • usnadňuje česání po umytí i bez použití balzámů a kondicionérů;
 • vyplňuje porézní chloupky;
 • hydratuje a vyživuje prameny;
 • spoje;
 • podporuje rovnání vlasů.

Nevýhody:

 • ve srovnání s podobnými výrobky je cena příliš vysoká;
 • účinek je udržován pouze při konstantním používání tohoto šamponu a požadovaná spotřeba je velká
 • ne přírodní složení;
 • špatně vyprané;
 • Keratin v kompozici naposledy (to naznačuje, že šampon je malá koncentrace keratinu);
 • může způsobit podráždění a suchost pokožky hlavy;
 • mnoho lidí si všimne, že šampon Estel Keratin suší konce a vykrmuje vlasové kořeny.

Alternativou k regeneraci keratinu je botox pro vlasy. Další informace o postupu, díky našim článkům:

Užitečná videa

Přehled péče o vlasy s keratinem Estel.

Technika regenerace keratinu od společnosti Estelle.

Keramický šampon ESTEL KERATIN. Objem 1000 ml

Koupit v 1 kliknutí

Keramický vlasový šampon ESTEL KERATIN

Keramický vlasový šampon ESTEL KERATIN

Keramický vlasový šampon ESTEL KERATIN (ESTEL KERATIN) 1000 ml

Domácí péče ESTEL KERATIN (KERATIN)

V domácí péči existuje řada produktů pro profesionální domácí péči po keratinovém zotavení. Pravidelné používání domácí péče ESTEL KERATIN prodlužuje účinek dosažený během postupu.

ESTEL THERMOKERATIN (THERMOKERATIN)

Výrobky řady ESTEL THERMOKERATIN (TERMOKERATIN) firmy ESTEL PROFESSIONAL jsou speciálně navrženy k opravě poškozených vlasů! Všechny produkty řady jsou založeny na přírodním keratinu. Keratin nemá stejné složky v péči o poškozené vlasy. Naše vlasy jsou 90% keratin. Jeho nedostatek vede k křehkost, ztenčení a suché vlasy. Keratin v kompozici řady ESTEL THERMOKERATIN (TERMOKERATIN) proniká hluboko do vlasů a obnovuje poškozené oblasti zevnitř. Pod jeho vlivem se vlasy prostě transformují: naplní se leskem, stávají se hladkými, pružnými a měkkými.

Keramický vlasový šampon ESTEL KERATIN

Koupit v 1 kliknutí

Keramický vlasový šampon ESTEL KERATIN

Keramický šampon ESTEL KERATIN (ESTEL KERATIN)

Estel Keratin keratinový vlasový šampon pro obnovu vlasů a keratinizaci.
- Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy.
- Obnovuje kvalitu vlasů, poskytuje pružnost a měkkost.
- Obsahuje hydrolyzovaný keratin.
Chcete-li zvýšit účinek nasycení vlasů keratinem a aminokyselinami po nanesení šamponu, použijte Keratin Estel Keratin masku a Estel Keratin keratinovou vodu.
Aplikace: Aplikujte na vlhké vlasy, pěnu, opláchněte.

ESTEL THERMOKERATIN (Estelle Thermokeratin)

- inovativní postup ošetření salonu pro barvené a přirozené vlasy.
Doporučuje se při péči o vlasy, které jsou poškozené teplem, suché, matné, křehké, s rozdělenými konci, stejně jako po ustavení nebo vyrovnání.
Po proceduře je viditelný výsledek, vlasy se stávají hustšími, měkčími a hedvábnějšími.
Komplex s keratinem, který je součástí masky, proniká hluboko do vlasových vláken a poskytuje intenzivní regeneraci zevnitř. Thermoactivator stimuluje uvolňování tepla a pomáhá fixovat keratin ve struktuře vlasů. Výsledkem je obnovení intercelulárních vazeb ve struktuře vlasů, vlasy jsou nasyceny keratinem a vyhlazeny. Keratinová voda určuje účinek postupu a má 10 důležitých vlastností:
- hydratační
- keratinizace
- zhutnění
- barevná fixace,
- objem,
- vyhlazení
- tepelná ochrana
- antistatický účinek
- "pájení" špiček,
- Ochrana proti UV záření.

Šampon Keratin Šampon Estel Keratin 250 ml

Speciální keratinový šampon Estel Keratin zajišťuje oslabené zámky s přiměřenou výživou a rekonstrukcí během čištění. Výrobek má tlustou strukturu a příjemnou vůni, perfektně pěnou, odstraní veškerou nečistotu a hlavně nasycené vlákna s keratinem. Tento protein je hlavním stavebním materiálem vlasové šachty, její nejmenší molekuly se snadno prolínají do samého srdce každého vlasu - kůra, hladká a těsní zevnitř, dává vlasům nepřekonatelnou sílu a opravdu luxusní vzhled.

Estel Keratin keratinový vlasový šampon může být použit jako přípravná fáze během salonního postupu hlubokého zotavení a keratinizace poraněných pramenů nebo jako samostatný výrobek, který má pozitivní a revitalizační účinek na kudrlinky a zlepšuje jejich stav při každém použití.

Použití: pěna na dobře navlhčeném vlasu část šamponu Estel Keratin. Nechte na 1-2 minuty a lehce masírujte prameny a pokožku hlavy. Omyjte vodou. Optimální účinek péče je dosaženo integrovaným používáním všech produktů společnosti Estel Keratin.

Produkce: Rusko.

Značka: Estel Professional Oficiální stránky

Estel Keratin Keratinový šampon pro ženy: 2 oblíbené kosmetické série

Estel Keratin keratinový vlasový šampon je považován za jedinečný výrobek vyrobený kosmetickou společností Unicosmetics. Tento kosmetický přípravek činí vlasy žen čistý a zdravě vypadající. Šampon obsahuje hydrolyzovaný keratin. S pomocí takových kosmetických přípravků dělají keratinové vlasy obnovu.

Značka Estel Professional vyrábí následující šampony:

Také pod touto značkou vyrábějí výrobci celou škálu aktivátorů růstu vlasů.

Estel keratinové hlavní keratinové šamponové linie

Estel Oium Professional. Použitím takových nástrojů poskytuje dívka potřebnou péči o rozbité, lehké, dlouhosrsté, kudrnaté nebo barevné vlasy; Estel keratinový šampon se vyrábí ve 2 sériích:

Šampony výše uvedených čar urychlují růst ženských vlasů - tyto nástroje mají užitečné stopové prvky pro chloupky.

Aktivátory šamponů pro Estel Otium vlasy: aqua, unikátní, perla, jemná, homme, zázrak,

Řada šamponů estel otium obsahuje 3 druhy kosmetiky:

1000 a 250 ml. pro růst vlasů

Estel otium aktivátory zvyšují objem zředěných vlasových pramenů, které byly po častém barvení vlasů zničeny.

Taková kosmetika zcela obnovuje zničenou strukturu vlasů, posiluje vlasové folikuly, zastavuje ztrátu vlasů a aktivuje růst vlasů.

Tyto přípravky by však neměly být aplikovány denně na hlavu - jinak se dívčí kůže objeví na červené a svědí. Proto trichologové - specialisté na vlasy radí používání šamponu pro každodenní použití spolu s aktivátorem - střídají je.

Proti lupům

Estelový šampon proti lupům tvoří jedinečný komplex, který obsahuje alantoin a zinek. Tyto přísady uvolňují pokožku hlavy, odstraňují kožní alergie a uvolňují ženské lupy.

Nakonec, po aplikaci Estel na tuto hlavu do hlavy, vlasy žen se stávají hedvábné a její vlasy se stávají jemnějšími.

Pro problematické kudrnaté vlasy: účinné zvlhčení

Šampóny jsou olidové dívky aplikovány na problémové vlasy - žena má suché kudrlinky, ale má mastnou pokožku hlavy. Keratínové ošetření vlasů těmito látkami má takový pozitivní účinek:

Pro blonďaté dívky

Šampony značky estl otium mají kosmetickou složku Pearl Blond. Blondýnky používají podobné prostředky.

Takové prostředky poskytují následující pozitivní výsledky:

Pro kudrnaté vlasy

Šampony tohoto pravítka jsou označeny jako "Oium Twist". S pomocí takových prostředků dělají dámské kadeře - krásné a kudrnaté - bezvadné.

Správné užívání otium twist kosmetiky dívkami je následující:

O šamponech Estel profesionální curex: klasický, terapie, intenzivní, lesk, slunečnice, save, zima, objem

V současné době používají dívky Curex estel šampony s plnou péčí o všechny typy vláken a pokožky hlavy.

Při použití takových nástrojů žena obnovuje barevné a pruhované prameny a pečlivě se stará o různé kudrlinky.

Řada Curex Classic

Tato řada šamponů pro hluboké čištění obsahuje keratiny, chitosan a různé vitamíny.

Taková činidla navíc obsahují nezbytné aminokyseliny pro chloupky. Výsledkem je, že když je kosmetika aplikována na hlavu, dochází k nasycení ženských vlasů potřebnými stopovými prvky.

Dívky používají podobné kosmetické přípravky při koupání zdravých vlasových pramenů nebo chloupků, které byly podrobeny laminování.

Takové nástroje aktivují růst ženských vlasů.

Složení šamponu pro blondýnky

Dívky s lehkými kadeřemi používají stříbrné šampony Estel Curex. S pomocí takových prostředků žena dělá její matné a vybledlé vlasy jasné a lesklé.

Taková kosmetika se skládá z fialových složek, které vytvářejí světlé jasné světlo.

Keramický vlasový šampon ESTEL KERATIN

Koupit v 1 kliknutí

Keramický vlasový šampon ESTEL KERATIN

Keramický šampon ESTEL KERATIN (ESTEL KERATIN)

Estel Keratin keratinový vlasový šampon pro obnovu vlasů a keratinizaci.
- Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy.
- Obnovuje kvalitu vlasů, poskytuje pružnost a měkkost.
- Obsahuje hydrolyzovaný keratin.
Chcete-li zvýšit účinek nasycení vlasů keratinem a aminokyselinami po nanesení šamponu, použijte Keratin Estel Keratin masku a Estel Keratin keratinovou vodu.
Aplikace: Aplikujte na vlhké vlasy, pěnu, opláchněte.

ESTEL THERMOKERATIN (Estelle Thermokeratin)

- inovativní postup ošetření salonu pro barvené a přirozené vlasy.
Doporučuje se při péči o vlasy, které jsou poškozené teplem, suché, matné, křehké, s rozdělenými konci, stejně jako po ustavení nebo vyrovnání.
Po proceduře je viditelný výsledek, vlasy se stávají hustšími, měkčími a hedvábnějšími.
Komplex s keratinem, který je součástí masky, proniká hluboko do vlasových vláken a poskytuje intenzivní regeneraci zevnitř. Thermoactivator stimuluje uvolňování tepla a pomáhá fixovat keratin ve struktuře vlasů. Výsledkem je obnovení intercelulárních vazeb ve struktuře vlasů, vlasy jsou nasyceny keratinem a vyhlazeny. Keratinová voda určuje účinek postupu a má 10 důležitých vlastností:
- hydratační
- keratinizace
- zhutnění
- barevná fixace,
- objem,
- vyhlazení
- tepelná ochrana
- antistatický účinek
- "pájení" špiček,
- Ochrana proti UV záření.

Keratin Recovery Estel Keratin - recenze

Negativní recenze

Výhody:

Nevýhody:

Slyšel jsem mnoho pozitivních recenzí o tomto komplexu. A když jsem měl příležitost, okamžitě jsem si ji koupil. Jak jsem zklamaný. Neviděl jsem efekt, ne! Možná jsem udělal něco špatně, ačkoli jsem se řídil podle pokynů, ale nezáleželo na tom, jaký rozdíl předtím i po několika procedurách jsem zaznamenal.

Výhody:

Nevýhody:

Trochu drahý pro tento nástroj

Výrobek na obnovu vlasů Estelle Keratin objednal jsem v salónu! Vlastně se mi hodně líbám. Vše jsem použil podle instrukcí. Chci říct, že mé vlasy jsou načechrané a zvlněné. A já jsem opravdu doufal, že po těchto procedurách pro mě budou poslušnější.
Ale bohužel, zázrak se nestalo)) A navíc žádné změny. Normální šampon, běžná maska.
Maska na vlasy, která údajně plní funkci keratinu v kombinaci s termální lahví, nemá žádný účinek. Neměl jsem rád ani šampon.
Rád bych dodal, že více než jeden prostředek nemůže obnovit poškozené vlasy. Vytváří pouze dočasný efekt. Ztroskotaný, jen aby byl řez. Postarejte se o vaše vlasy krásy je naše vizitka.

Při hledání perfektního léku na obnovu vlasů jsem přišla do kosmetického salonu ve městě N, kde mi nabídla nádherný postup pro okamžitou obnovu vlasů - THERMOKERATIN! Nejméně za úžasné množství 490 rublů) Částka je opravdu úžasná, ale efekt. Neviděl jsem to. Přinejmenším pozitivní, určitě.

Keratin je v podstatě bílkovinou, kterou tvoří naše vlasy. Pokud už dříve byly všude silikony "vytlačeny" a přesvědčily nás, že je to dobré, profesionálové říkají, že silikony jsou ah a keratin je první nezbytností organismu. Keratinové vyrovnávání, regenerace keratinu, keratinový olej na řasy, keratinový šampon, dokonce i barvivo s keratinem! Nebudu se překvapit, že za pár let budou říkat, že přebytek keratinu škodí tělu a že přijdou s něčím jiným "něco")))

Postup TERMOKERATIN se doporučuje pro vlasy:

 • často malované;
 • poškozené tepelnými účinky (vysoušeč vlasů, žehlička, elektrické kleště);
 • suché, matné, křehké, s rozdělenými konci;
 • po ustavení nebo rovnání;
 • oslabený, ztracený lesk a vitalita;

Na 4 body od 5 mých vlasů odpovídá, proto jsem neváhal zkusit.

Samotný postup je třístupňový, nejprve si vlasy promyjte speciálním technickým šamponem s hlubokým čištěním, masírujete celou masíru, masírujete hlavu, masku nevypláchněte, nalijte ji "termoaktivátorem" a nechte ji na chvíli. Při aplikaci na vlasy působí světelný oteplovací účinek, odtud název "THERMO". Pak jsou vlasy důkladně omyty vodou a posypány "keratinovou vodou" ve stylu.

Velitel doporučil tento postup provádět jednou za 2 týdny po dobu 2 měsíců, poté si odpočinout pár měsíců a znovu to udělat. (proč si přestat? Co, vlasy jsou ohromeny?). Postup má kumulativní efekt a pokaždé se zlepší a lépe a bla bla bla. (Poslouchal jsem celou tuto poezii, i když pro sebe jsem se rozhodl, že to zjevně není pro mě)

1. Vlasy se začaly tlačit.

2. Ocel mnohem tvrdší

3. Nakrájené konce stoupaly v různých směrech.

4. Moje blonďaté vlasy nebyly lehce česané, ale musel jsem je otřít rovně.

5. Vlasy se strašně elektrifikovaly!

Fotografie ihned po postupu:

Takže si myslím, že jsem nemusel "okamžitě obnovit" vlasy, ale "okamžitě jsem je zkazil".

Dobrý vizuální efekt a efekt "na dotek" mi daly postup barvení barvy s účinkem laminace - přehled

A tady je další tip o nádherném postupu - laminování řas - klikneme

Neutrální recenze

Voda se nesnažila. Šampon není vyfotografován. Ale maska ​​šla dobře, používala s levnějším šamponem.

Zastavil jsem nákup keratinových šamponů, z nichž mé vlasové kořeny se stávaly mnohem rychlejší, maska, která dodává extra fluffiness, se kterým jsem se neustále bojovala kolem mě, ale pravděpodobně se mi to pokusí rozstřikovat, pokud ji najdu na prodej.

Výhody: obnovuje vlasy, dodává vlasům lesk, můžete se vyrovnat doma.

Nevýhody: není levné.

V kosmetických salonech nejsem častým návštěvníkem, protože tam je velmi drahé postupy. Ale nedávno jsem musel navštívit jeden salon, protože jsem byl v den narození přítele. Chtěla jsem si položit vlasy, abych se ořezala a narovnala.

Moje vlasy jsou poměrně dlouhé a dosahují poloviny zad. V salonu mi bylo nabídnuto, aby vlasy narovnaly keratinem. Všechny vlasové výrobky v salonu byly Estel. Vím, že to není špatná společnost, a tak jsem souhlasil, myslím, že keratín rozhodně nepoškozuje moje vlasy, ale naopak, zlepší to mnohokrát jejich stav.

Opravdu se mi to líbilo. Vlasy se staly tak lehkými, že se vynořily přímo ve vzduchu. Měl jsem pocit, že mistr hladce česá vlasy. Staly se velmi měkké, byly příjemné na dotek, získaly vzhled dobře upraveného a začaly zářit a krásně svítit. Když jsem se vrátil domů, chtěl jsem si přečíst o nástrojích, které mi tak elegantně narovnaly vlasy.

Ukázalo se, že kadeřník používá celou sadu Estel Keratin, která se skládá z: šamponu, masky, speciální vody.

Šampon Vynikající čistí vlasy z nečistot a prachu. Pomáhá obnovit a oživit vlasy, pomáhá jim být pružnější a měkčí.

Maska Hydratuje vlasy a vyživuje je potřebnými živinami. Výsledkem je, že po nanesení masky jsou vlasy elastické a husté.

Voda Poskytuje objem vlasů, chrání proti tepelným účinkům, vyhladí, pečuje.

Závěr: Po tomto postupu vypadají vlasy zcela jinak. Zdálo se, že jsou naplněné energií a silou. Mám pocit, že když půjdete po ulici, všichni se otočí a podívají se na mé vlasy. No, nálada stoupá, protože v zrcadle vidíte takovou krásu na hlavě. Vlasy prostě nádherné!

Dívky, tato linka funguje dobře v komplexu. To znamená šampon, masku a vodní keratin. Nejprve si umyjte vlasy a poté aplikujte masku (nechávám 5 minut, docela dost) poté, co na vlasy vysušené ručníkem, aplikujte keratinovou vodu. Tato voda již má 10 funkcí - 10 v 1. A z tohoto pravítka je kumulativní efekt. S každým použitím vlasů lepší a lepší. vlasy se stávají hustými a živými, zvláště ti, kteří mají vlasy po frézování, se jim budou líbit. To je jen ráj pro vlasy)

Vlasy se zpevňují, stávají se silnějšími, růst roste. Doporučuji používat celou sérii šamponem a troškou vody s keratinem. Komplex poskytuje úžasný a rychlý efekt.

Používám Estel produkty pravidelně, na podzim rád profesionální barvivo na vlasy od této značky. Když jsem slyšel o takové novosti, rozhodl jsem se okamžitě vyzkoušet. Efekt mě nezklamal, zejména proto, že není nutné jít do salonu pro takové zotavení. Vlasy se staly mnohem lesklé, zdá se, že barva byla obnovena a extra fluffiness zmizel.

Výhody:

Nevýhody:

Není to příliš dlouho

Po mnoha procedurách s vlasy ztratili svou prezentaci. Mám je dlouhý, pod lopatkami a je to šíleně žalostné, aby je vystřihlo, zvětšil jsem je tak dlouho. Začal jsem výlet do odborníků a salonů, kteří hledali zázrak. Nejprve jsem se pokusil o domácí masky, ale netrvalo dlouho na mě, a ne všechny jim pomohly. Pak jsem si koupil v rozmaru profesionální kosmetiky na vlasy. Nějak taky nebylo ohromeno. Po nich byly vlasy měkké, ale problém nezmizel, bylo jen povrchní řešení. V salónech jsem se snažil stínění, SPA na vlasy, účinek byl dost, až do první lázně. Kadeřnice mi doporučila provést proceduru "thermokeratin", říkala, že to byl nový, krásný postup. Souhlasil jsem! Nejprve jsem si umyla hlavu profesionálním šamponem, pak si nasadila masku, pak rozstřikovala sprejem, vysušila a narovnala. Dostal jsem 600 rubles pro proceduru. No, okamžitě měl šikovný efekt! Vlasy měkké, jiskřivé a potěšily oči! Myslel jsem, že jsem našel spásu, ale účinek zmizel po koupání, ale moje vlasy už byly lepší a to mě udělalo radost. Rozhodla jsem se, že to budu dělat doma a koupím si řadu produktů. Dal jsem jim asi 1100. Doma jsem udělal postup o týden později, nic se nestalo. Opět se trochu změkčily vlasy, ale nebyl tam žádný účinek WOW. Buď dělám něco špatně, nebo špatný make-up. Pravděpodobně musela ještě snížit vlasy. Je škoda, že se zázrak nestalo

Dobrý den!

Tato série od Estel opravdu chválí můj kadeřník a nabídl mu to. Náklady na jeden postup byly asi 500-700 rublů. Ale když jsem šel na internet, rozhodl jsem se objednat tuto sadu pro sebe a to mě stálo jen 1100 (objednal jsem si na internetových stránkách

). Používal jsem to takto: umyl jsem hlavu, zabalil jsem si vlasy do ručníku po dobu 5 minut, aby se přebytečná vlhkost absorbovala, pak nanesla masku po celou délku, s výjimkou kořenů, zabalila ji s potravinovou fólií a šla tak půl hodiny, hodinu, kolik. Pak se umyla, vytlačila keratinovou vodu na vlasy a nasadila ji fénem. Souprava již dávno skončila a je zde můj názor: šampon je naprosto normální, ale s velmi ostrým zápachem. Byl mi nepříjemný. Na tento šampon jsem si nevšiml nic zvláštního. A snažil jsem se použít další šampon, výsledek se nezměnil. Po nanesení masky a keratinové vody bylo stylování usnadněno, vlasy se změkčily na dotek, ale večer už byly tlusté a další ráno to bylo obecně špinavé. Neviděl jsem žádný efekt WOW. Konvenční prostředky. Stejně jako vaše oblíbené vlasové kondicionéry a spreje, proto nedoporučuji utrácet peníze na tuto sérii. Nebudu si už kupovat.

Ahoj holky. Řeknu vám dnes o restaurování keratinových vlasů. Často jsem barvil vlasy a chtěl, aby se okamžitě nepodařilo, a tak neustále zkouším různé masky a šampony. Sada tří nástrojů: keratinová maska, aktivátor a keratinová voda. Měli byste také koupit keratinový šampon, jak doporučuje instrukce.

1. Důkladně omyjte vlasy šamponem.

2. Použijte keratinovou masku, počkejte několik minut.

3. Bez vyprání masky aplikujte aktivátor, rozdělte ho přes vlasy a počkejte několik minut.

4. Vyčistěte vše, utřete hlavu a nasypte keratinovou vodu.

5. Suché a stylové vlasy.

Neuvěřitelný efekt, který jsem nenašel. Ano, výrobky nejsou špatné, vůně je příjemná, šampon je ekonomicky spotřebován, ale po použití běžného šamponu a balzám mám stejný výsledek. Podle mého názoru cena neodůvodňuje výsledek. Už žádné nákupy.

Pozitivní recenze

Ahoj Estel restaurování keratin je jen spása a dramatická změna vlasů k lepšímu jsem ji získal po aplikaci v salonu. Používám denní šampon, je průhledný a pěny dobře, což znamená, že je velmi ekonomický. Aplikuji vodu na mokré a suché vlasy, protože je to zázračný produkt s mnoha funkcemi, které skutečně ospravedlňují celý jeho popis. Výsledkem jsou husté, lesklé vlasy, hluboké zvlhčování a ne skutečný objem!

Mám tmavé kudrlinky od přírody, takže abych dosáhl lehčího stínu, musím nejprve vymizet a pak namalovat kudrlinky v pravém tónu. Něco dobrého, s výjimkou barvy, takové barvení nese. Uvnitř doporučili používat Estelle keratinem. Zkoušel jsem to a byl jsem spokojený. Poté jsme získali hustotu, posílení a měkké vlasy a měkkost. Teď je to moje oblíbená maska.

Výhody: obohacuje vlasy živinami.

Nevýhody: nebyly nalezeny.

Každá holka chce mít nádherné vlasy. Ale jak to dosáhnout?

Mám přirozeně běžné vlasy, dokonce trochu oslabené. Procedury v salonu nepomohly moje vlasy, aby získaly luxusní vzhled.

Nedávno jsem šel do salonu Estel a prodejní asistent mi radil, abych doplnil tuto značku pro obnovu krásy a zdraví vlasů. Prodávající mi řekl, že základem těchto prostředků je keratin.

Keratin je hlavním prvkem vlasů, nezbytným pro zdravé, silné a krásné vlasy. Produkty, které obsahují keratin, pomáhají obnovit rovnováhu ve struktuře vlasů.

Šampon z této sady dokonale čistí vlasy a je hedvábný, maska ​​obohacuje užitečnými látkami a voda pečlivě chrání vlasy.

Teď budu vždy používat tento kit, protože díky němu se mi zdá

Výhody:

Vlasový lesk, snadnější hřeben a spánek se zastaví

Nevýhody:

Cena, účinek je krátkodobý

Slyšel jsem, jak je Estel Keratin chválen za obnovu vlasů, a abych v salonu nevynaložil peníze na tento postup, rozhodl jsem se koupit sadu a udělat vše sám, zejména proto, že jsem neviděl nic technicky komplikovaného.
Já sám mám blonďaté, světlé blond vlasy, zelené oči, obecně, všechno, co by mělo (jen si legraci). Nemohu se pochlubit speciální tloušťkou, vlasy jsou tenké a přirozeně rozmazané různými "barvivy" a "osvětlením", takže pro mě Estel Keratin vlasová restaurování byla jen spása a naděje na její kouzelný účinek.
Souprava tedy obsahuje: termoaktivátor, masku, keratinovou vodu (někdy ji používám, aniž bych potřeboval čas na dokončení procedury), jsem v této soupravě nepoužil šampon, ale rozhodl jsem se ji koupit.
Jak jsem si koupil další den, začal jsem dělat nic složitého: umyt si vlasy v teplé vodě, aplikovat masku po promytí, neumývat masku, rozdělovat termoaktivátor s hřebenem (když je aplikován, účinek topení je cítit), i když jsem musel vlasy vlasy hodně ztrácí "vlasy", no ano, zábavné potrubí, které odpočívají v klidu.
Vysušil jsem vlasy obvyklým způsobem, vysypal jsem bez sušičky na vlasy, vyčesal jsem je a stříkal keratinovou vodou. Bylo to trochu snadnější hřeben, nemůžete tu hádat.
Po zákroku byl lesk (skoro jsem se slepý, žertoval), ale účinek je krátkodobý a postup nemá kumulativní účinek, alespoň mi vlasy necítili.
Procento masky a aktivátoru je nerovnoměrné, maska ​​bude trvat déle. Výsledkem je a to je důležité.
Buďte krásní!

Výhody:

Funguje, vlasy jsou super

Nevýhody:

Po poslechu přítelkyně, kteří se pokusili o tento postup v salonech, jsem se rozhodl zkusit. Protože nemám čas chodit do salonů, koupil jsem celý soubor. Pokud jde o cenu, je to velmi výhodné, celý soubor stojí jako pár procedur v salonu, myslím, že to bude stačit osm nebo desetkrát. V budoucnosti, pokud něco skončí, můžete si koupit jeden po druhém, velmi pohodlné. Samotná sada je dodávána v balíčku, který je perfektní, pokud si ji vezmete jako dárek. Sada obsahuje masku, aktivátor a keratinovou vodu, instrukce jsou velmi jasné a přístupné. Samotný proces nebude popisovat, ale efekt je úžasný. Ze všech postupů a výrobků pro péči o poslední pár let je výrobek nejvyšší kvality opravdový. Vlasy jsou úžasné, měkké, lesklé jako v dětství. Obnoví se sto procent, neočekával takový výsledek. Hladký a poslušný, bez plynulosti. Revitalizace po celé délce, špičky i bez vad. Postup má kumulativní účinek, mohu o tom později mluvit. V tuto chvíli to je moje dojem po první aplikaci. Jsem velmi potěšen, velmi, velmi.

Výhody:

Silné a zdravé vlasy

Nevýhody:

Koupil jsem všechny série pro obnovu vlasů, opravdu se mi to líbilo, vlasy se staly lesklé, hladké, hedvábné, poslušné a vlasy se přestaly dělat. Ujistěte se, že postup opakujete.

Takže moje vlasy jsou dlouhé, zbarveny, jednou za 3-4 týdny jsou namalovány v blond a existují i ​​nezávislé experimenty. Potřebujete pokračovat nebo jste už pochopili, že jejich stav je depresivní?

Tuto sadu jsem dostal jako dárek pro NG 2016, v době psaní recenze (téměř květen) mám asi polovinu setu, možná ještě něco víc. Přestože kadeřník (který daroval) skočil, co mělo být již skončeno, ale teď mám tolik peněz, že nemůžu použít jen jedno!

Začnu s tím, že jsem neřezal vlasy za půl roku, můj přehled, než jsem tady zachránil

Před použitím soupravy Estel Termo Keratin jsem trochu odřízl úplně zředěné poslední 2 cm, což je pro mě dobře, protože po obvyklém účesu jsem ztratil 7-10 cm každé 2-3 měsíce, což vyrostlo pouze v příští kampani a Ztratil jsem je znovu. (

Obecně jsem do nového roku přišel s suchými, porézními, křehkými vlasy, které strašně postrádaly vlhkost.

Za prvé, výše finančních prostředků v sadě je velmi slušná! Neměl jsem šampon v sadě, 300 ml masku, 200 ml termoaktivátoru a 100 ml "keratinové vody", všechny prostředky lze koupit navíc, což je určitý plus! Všechno je zabaleno do krásné krabice, je zde podrobná instrukce, je to velmi jednoduché! Je třeba umýt vlasy šamponem, nejlépe bez síranu, pak vymačkat vlasy, vycpat ručníkem a aplikovat masku na délku vlasů. Po 3-5 minutách použijeme termální aktivátor, kapkujeme na každý jednotlivý malý pramen, rozdělíme co nejvíce podél délky vlasů, nástroj se okamžitě zahřeje, když se dostane do styku s maskou, ale vlasy se rychle ochlazují během jedné minuty. Čekáme ještě pár minut, umyjeme. Pak opět my zabalíme vlasy ručníkem a stříkající keratinovou vodou. Obecně platí, že podle nápisů na lahví je voda, která má maximální počet akcí:

Hydratace, keratinizace, zhutnění, fixace barev, objem, vyhlazování, tepelná ochrana, antistatická, těsnění špiček, ochrana proti UV záření

Napíše se na termoaktivátoru:

Zvláštní složení zlepšuje pronikání keratinu do struktury vlasů. Poskytuje zrychlení procesu keratinizace vlasů. Obohacuje se aminokyselinami. Pomáhá fixovat keratin ve struktuře vlasů.

Prochází hluboko do vlasových vláken a poskytuje intenzivní regeneraci zevnitř. Výsledkem je obnovení intercelulárních vazeb ve struktuře vlasů, vlasy jsou nasyceny keratinem a vyhlazeny.

V zásadě mohu potvrdit téměř vše, co výrobce slibuje, s výjimkou pravděpodobně objemu! Je to samozřejmě ztraceno (ačkoli nikdy nemám objemný styl, protože bez objemu mám dostatek kvůli tomu, že moje vlasy jsou porézní), asi stojí za to udělat správný styling!

Také jsem si všiml, že nemám dostatek těchto výrobků ani po dobu jednoho týdne (snažím se co nejrychleji umýt vlasy, abych eliminoval každodenní horký styl, používám suché šampony, povím jim o nich dodatečně). Možná stojí za to používat keratinovou vodu častěji, každý den, taková myšlenka na mě ještě nenastala, zkusím o tom psát. Ale v tuto chvíli trvá účinek několik dní, pak špičky vysuší, se zamotá, což je důvod, proč podle mého názoru nemá smysl chodit do salonu, musíte to udělat doma! Celý postup trvá asi 10-15 minut, což vůbec není těžké!

Před zahájením procedury a bezprostředně po sobě udělám oddělené fotky vlasů, abyste mohli výsledek vyhodnotit!

Za prvé, jsem majitel světle hnědých a tenkých vlasů z přírody. A já jsem milovník vlasových vlasových výrobků, kteří najednou experimentovali s různými domácími maskami, oleji, nepoživatelnými látkami a dalšími věcmi. Nepochybně si myslím, že přírodní péče je mnohem lepší než nákup. Ale s příchodem mé dcery čas na "samostatnou práci" vůbec neostal se mnou, pak jsem si dal další cíl, jmenovitě, jak rychle a efektivně pečovat o mé vlasy. Také chápu, že není možné úplně obnovit problémy s vlasy v jednom mytí.

Koupil jsem tento set, protože jsem chtěl alespoň jednou vyzkoušet péči o salon. Nečekal jsem účinek "wow", ale jsem potěšen!

Cena za sadu 1600, pro mnohé se bude zdát trochu drahá, zvláště po rouchu ropu pro 60 rublů))))).

Podstata péče je následující: nejprve si umyji hlavu šamponem (přidat mátový esenciální olej), trochu uschne do stavu jen mokrých vlasů (ručník utěrám ručníkem tak, aby nedošlo k přebytečné vodě), aplikujte masku na 10-15 minut, umyjte a poté dáme keratinovou vodu. Snažím se přirozeně vysušit.

A teď trochu tajemství: dělám to na mokré vlasy, vezměte si malou hráškovou masku nebo balzám, přednostně lehkou strukturou (před zakoupením setu, byla další maska) v ruce a protřete ji na vlasy, od středu délky až po špičky. Maska okamžitě obaluje a utěsňuje všechny vlasy tak, jakoby vypadala, vypadala ještě zdravěji a dobře upravená a navíc tato metoda velmi dobře chrání vlasy před vnějšími negativními vlivy a stále funguje jako tepelná ochrana! (Ušetříte, že?). Samozřejmě nebudete mít po tomto postupu ohromující styling trochu těžké vlasy, ale pod ochranou.

Po dokončení expresních postupů a při suchu vlasů pozoruji následující obrázek: měkkost, hladkost, zdravý lesk a pevnost vlasů.

Napsala jsem recenze o tom, že jsem si předtím koupil své ne-mytím

Zotavení 5 a

Trvá maximálně 30 minut, než odjíždíte, když jsem ve sprše, rychle a efektivně!

Koupit více. Ano, koupím to, i když chci zkusit další Estel procedury!

Doporučuji si koupit těm děvčátkům, které se nechtějí obtěžovat domácími maskami nebo prostě nemají čas na to, ale přesto se jim to bude líbit.

Keratinový šampon

Luxusní lesklé kudrlinky - sen každého dívky. Proto otázka volby pracího prostředku pro vlasy a pokožku hlavy trpí skoro celý spravedlivý sex. Kosmetické salony a kosmetické centra nabízejí různé sady postupů a vlasové produkty s keratinem. Obchody a kosmetika propagují keratinové šampony a výrobky pro péči. V tomto případě slibujeme svěží, lesklé a poslušné zdravé vlasy.

Keratin je druh bílkovin. Vysoce pevný přírodní protein, který tvoří základ struktury lidských vlasů.

Mnoho žen nespokojených s křehkostí a suchostí vlasů. Někdo denně testuje svůj účes na sílu s horkými vlasy a sušícími závěsy. Někdo neustále experimentuje s barvením. A někdo z povahy má slabé a nezbedné vlasy. Ve všech těchto případech je nutné pečovat o vhodnou péči a výživu vlasů. Nejlepší ze všech prostředků a lidových metod s úkolem zlepšit vlasy vyrovnat s keratinovými šampony v kompozici.

Zvláštní funkce

Pro veškerou magickou účinnost těchto detergentů existuje jedna "ale". Šampony obsahující tento protein nejsou vhodné pro všechny. Charakteristickým rysem těchto látek je nízká mýdla. Toto poněkud komplikuje použití přípravků s keratinem. Nedoporučujeme používat tento prací prostředek každý den pro vlastníky vlasů, které jsou náchylné na tuk. Výhody keratinových šamponů zahrnují:

 • jemné čištění pokožky hlavy;
 • zachování dlouhodobého účinku postupů barvení a narovnání;
 • vytvoření přirozené ochranné bariéry na vlasy od negativních vnějších vlivů;
 • vlasovou poslušnost a hedvábnost.

Se všemi výhodami keratinových šamponů nepracují stejně pro všechny. Často výsledek závisí na správném způsobu pro váš typ vlasů. Všechny odrůdy těchto výrobků jsou rozděleny do dvou velkých kategorií:

 • speciální šampony, které používají mistry v salónech před znovuzískáním keratinu (jsou velmi hluboce očištěny, podporují otevírání vlasových kůžiček);
 • "Slabší" šampony pro každodenní nezávislé použití (s účinkem vyhlazení, zrcadlový lesk, snadné česání a styling).

Hlavním rozdílem mezi produkty na bázi keratinu je obsah přírodních účinných látek.

Neodstraňují jen zbytečné z pokožky hlavy, ale jsou uloženy ve struktuře vlasů. Keratinové molekuly pokračují v práci, dokonce i když je šampon již vypraný. Na rozdíl od většiny ostatních lékařských koncentrátů a masky. Systematické a pravidelné používání poskytne zámkům zdravou krásu a lesk, obnoví poškozené prameny.

Další informace o keratinovém šampónu naleznete v dalším videu.

Princip činnosti

Neexistují žádné speciální vlastnosti při použití keratinových šamponů. Doprajte je, jako by byly vaším obvyklým mycím prostředkem. Jediným rozdílem je doba expozice. Po aplikaci se doporučuje držet keratinový šampon po dobu šesti až osmi minut. To stačí na to, aby se keratin vyrovnal s očistou pokožky a vlasů a pronikl do vlasových vah.

Odpovězte na hlavní otázku - jak keratin interaguje s vlasy a jaký vliv to dává. V důsledku tohoto vlivu a složení tohoto bílkoviny je nepostradatelným přírodním stavebním materiálem pro vlasy. Je zodpovědný za hladkost a zdraví, estetický vzhled vašich vlasů. Pravidelně v kontaktu s poškozenými vlasy, protein plní poškození ve své struktuře.

Použití detergentních prostředků s keratinem má významné výhody:

 • širokou škálu nástrojů v různých cenových segmentech;
 • pohodlí, bezbolestnost a bezpečnost;
 • trvajícím až šest měsíců.

Takové prostředky výrazně šetří náš čas, abychom šli na velitele pro příslušný postup.

To je důstojný analog salonních služeb, příjemně příjemný a cenově dostupný.

Testovací šampon s keratinem uvidíte v dalším videu.

Složení

Trh s kosmetickými výrobky obohacený keratinem je plný rozmanitosti. Populární značky mají tendenci se uvolňovat ve své řadě nástrojů s obsahem. Odlišují se v ceně a účinnosti, což přímo závisí na složkách šamponu. Produkty vedoucí značky kosmetiky pro vlasy obsahují širokou škálu vzorců a látek. Podívejme se, které z nich jsou pro naše vlasy cenné a kterým je třeba se vyhnout.

Hlavní složky na keratinových šamponových štítcích jsou:

 • Prokeratiny a ceramidy (pracují na rychlé revitalizaci vlasů, což je hladké a lesklé). Užitečné
 • Proteiny. Tyto položky jsou nezbytné pro majitele citlivé pokožky hlavy. Díky mírnějšímu detergentnímu složení a multifunkčním proteinům se intenzivně starají o suché, poškozené a unavené vlasy. Spolehlivě chránit před agresivními vnějšími faktory.
 • Výtažky a oleje z argininu a amarantu. Stimuluje expanzi a růst krevních cév a zlepšuje krevní oběh. Provádějte procesy výživy vlasů, prodlužte jejich mládí a zlepšujte jejich zotavení.

Přítomnost bioaktivních molekul ve složení šamponu s keratinovými oleji, extrakty, aminokyselinami - aplikace pro účinnost a přínosy produktu. Chemické prvky - parabeny, vonné látky, sírany - je třeba se vyhnout. Jejich dopad na vlasy nepříznivě.

Dokonce i velmi problematické vlasy poškozené chemickými a přírodními faktory ožívají s expozicí keratinu.

Hlavní věcí je vybrat nástroj, který je pro vás vhodný a bude se snažit vyřešit problém - posilovat, zvlhčit, nasytit, narovnat nebo obnovit. Při systematickém používání keratinového šamponu je obnovena rovnováha lipidů a vlhkost vlasů.

Někteří se mýlí s přesvědčením, že keratin kůru se používá při výrobě takových šamponů. Ve skutečnosti výrobci k tomuto účelu dostávají látku z ovčí vlny. Formula některých šamponů obsahuje kromě keratinu i kůrový olej.

Jak si vybrat

Najděte si správný keratinový šampon. Je důležité jasně definovat výsledek, který by nám měl přinést prostředky. Netřeba říkat, že je lepší se rozhodnout pro profesionální šamponové linky. Takové nástroje byly vyvinuty ve speciálních laboratořích a mají opravdu "pracovní" efekt. Jejich hlavní nevýhodou je cena. Vzhledem k tomu, že kvalita těchto výrobků je vysoká a výsledky nebudou dlouho přicházet. Prostředky "jednodušší" nezaručují blesk a viditelný odraz. Ale zde najdete kvalitní protějšek.

K dosažení výsledku šamponu s keratinem musí být složení skutečně bez síranu. Nápis na štítku "bez sulfátů" není zárukou jejich nepřítomnosti. Pečlivě přečtěte kompozici. Jasné znamení špatného šamponu - vlasy po tom, co není hladké, vypadá a cítí se špinavě, nezapadá dobře a štětiny jako slámy. Sírany - látky, které dodávají "mýdlový" šampon a umožňují vyčistit znečištění. Proto nemohou bez nich dělat. Následující prvky skutečně negativně ovlivňují zdraví vlasů a je třeba se vyvarovat jejich obsahu:

 • Síran sodný Laureth;
 • Disodium laureth sulfosucinát;
 • Chlorid sodný;
 • Diethanolim (DEA);
 • Monoethanolamin (MEA);
 • Triethanolamin (TEA).

Jedná se o agresivní povrchově aktivní látky (surfaktanty), které nepříznivě ovlivňují pokožku a vlasy. Dehydratují je a mohou vyvolat zánětlivé procesy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy