logo

Klear Vitabe (jasná vita abe) - zda šampon na masovém trhu dokáže zbavit lupů

Jasné produkty ("Clear") - to je příležitost rychle řešit problém pokožky hlavy, posílit kudrlinky a udržet jejich krásu, sílu a zdraví. Francouzská značka má téměř 40 let kvalitní výrobky pro vlasy. Ne méně úspěšně společnost bojuje proti seborrhei. Jasný šampón Vitabe (Clear Vita Abe) vám umožňuje vyřešit problém sněhu ve vlasech bez ohledu na typ pokožky hlavy, zabraňuje vzniku lupů v budoucnu. Výrobek určený pro vlasy je schválen IACD (Mezinárodní akademie kosmetické dermatologie). Jeho účinnost byla prokázána uživateli - 90% účastníků po aplikaci šamponu proti lupům doporučilo, aby bojovalo proti sněhově bílému defektu ve vlasech.

O vlastnostech drogy

Lupiny mohou výrazně rozmazlovat účes, poskytnout majiteli neopatrnost a neobratnost. Symptomy seborrhy zahrnují také svědění ozdoby, vlasy se rychle stávají tuky nebo naopak sucho a křehkost se objevují. Hlavními důvody pro problém s hlavou vlasů jsou narušení mazových žláz, abnormální činnost škodlivých bakterií, mikroorganismů, hub.

Vlasová řada Clear Vita Abe je komplexním přístupem k potírání tohoto příznaku.

Jaký efekt lze očekávat od výrobku:

 • pokles aktivity a úmrtí houby, patogenní flóry, které vyvolaly vývoj seborrhy, seboroické dermatitidy a jiných onemocnění;
 • vizuálně redukuje počet vlasů na lupy;
 • uvolnění ze svědění a nepohodlí;
 • snížená tvorba kožního mazu;
 • vyplňování oslabených buněk pokožky hlavy a vlasových folikulů živinami, vitamíny;
 • normalizace rovnováhy vody a tuku v pokožce hlavy, snížení transepidermální ztráty vlhkosti;
 • posilování a obnovení přirozeného lesku, síla vlasů;
 • Jedinečné složení přípravku může v budoucnu zabránit lupům.

Lékaři doporučují, aby se nepodařilo oddalovat lupinami a okamžitě je ošetřovat, s výskytem prvních alarmujících příznaků. Léčivý šampon Clear Vita Abe se s touto úlohou vyrovná. Po několika použitích nástroje můžete zaznamenat pozitivní změny. Konečné výsledky léčby můžete vyhodnotit před a po.

Fotografie před a po

Řádek série

Odborníci společnosti s porozuměním přistupovali k řešení lupů ve vlasech a rozdělili celou linii na výrobky pro muže a ženy.

Ženská šampon Čirý proti lupům má několik odrůd:

 • "Ochrana proti vypadávání vlasů" - současně působí v několika směrech: snižuje lupy a zastavuje ztrátu vlasů až o 98%. Formula znamená prostředky zaměřené na posílení vlasových folikulů, které zajišťují plnou ochranu obličeje hlavy od agresivity vnějších faktorů. Doporučeno dermatology pro oslabené zámky. K dispozici ve 400 a 200 ml.
 • "Obnova poškozených a barvených vlasů" - přípravek obsahuje vitamín E a minerály. Léčivo poskytuje intenzivní výživu pokožky hlavy, zvyšuje ochranu před agresivními vnějšími vlivy, posiluje a obnovuje oslabené zámky po celé délce. Může být používán každý den.
 • "Intenzivní zvlhčování" - uvolní ze sněhobílého problému a normalizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy. V kompozici najdete extrakt z kaktusu, vyplní buňky pokožky výživnými složkami a zmírní svědění a podrážděnost pokožky ze seborrhy. Pěna dobře opláchnutá a zaručuje vysoké výsledky při řešení problémů s vlasy. Ideální pro suché vlasy.
 • "Maximální hlasitost" - doporučeno pro tenké, oslabené kadeře. Kromě 100% likvidace lupů, výrobce slibuje zvýšení bazálního objemu, vlasy ještě krásnější a bujnější. Omezení frekvence umytí hlavy tímto nástrojem ne, lze použít každý den.
 • Výživná Šampon Clear Vita ABE Women Phytotechnology, navíc k inovační technologii Nutrium 10, znamená obohacený extrakty sibiřských bylin, cédrový olej. Výhody léku zahrnují zaručenou eliminaci lupů a svědění, intenzivní výživu a posílení oslabených kudrlin. A také prodloužený účinek. Můžete aplikovat každý den, bez ohledu na typ vlasů a pokožku hlavy.
 • "Jemná svěžest s mentolem" - doporučuje se pro normální typ vlasů. Obsahuje extrakt z chladící máty. Jedinečný vzorec drogy vám umožní urychlit vyléčení ze seborrhy, obnovit vlasový lesk a pružnost. Bezpečné použití, i když je používáno denně.
 • "Základní péče" - dlouhou dobu odstraňuje problém lupů díky nutričnímu komplexu vitamínů a minerálů. Vhodné pro všechny, bez ohledu na typ vlasů. Hluboce čistí celistvosti z lupy, má destruktivní účinek na bakterie a houby a také aktivuje přirozenou ochranu pokožky před vnějšími agresivními faktory.

Pro silné a sebejisté muže společnost nabízí samostatnou řadu produktů Clear pro účinný boj proti lupům. Obsahuje:

 • Šampon Clear Vita ABE men Phytotechnologie - jedinečná formulace doplněná o užitečné výživné výtažky rostlin a cedrový olej. V komplexu poskytují 100% řešení problému mužských lupů. Efekt je dlouhý.
 • "Posilování" - udělá vlasy silné a silné, sníží ztrátu na 98%. Doporučuje se používat pravidelně k dosažení většího účinku každý den.
 • Šampon pro muže Clear Vita ABE Men Ultimate kontrolu proti lupům. Rychle se vyrovnává se sněhově bílým problémem ve vlasech, zlepšuje imunitu buněk pokožky hlavy, zvyšuje jejich ochranu před vnějšími agresivními faktory. Nástroj se stará o vlasy a jemně, ale hluboce čistí obálku z nahromaděných lupínků.
 • Produkt "Aktivsport" pro aktivní muže, kombinuje balzám a výživný šampon současně. Unikátní vzorec pomáhá eliminovat svědění a nepohodlí, kvalitativně odstraňuje lupy a zabraňuje její přítomnosti v budoucnu.
 • "Ledová svěžest s mentolem" - kromě boje proti lupům, produkt osvěží, tónuje pokožku a vlasy. Doporučeno pro muže s normálním a tučným typem vlasů. Jako součást současného extraktu z máty.

Pozor! Výběr šamponu je důležitým bodem pro rychlé a kvalitní zotavení. Pokud je výrobek vybrán nesprávně, mohou se příznaky zhoršit.

Složení a výhody

Hlavní výhodou výrobků Clear je kvalita a jedinečný vysoce výkonný vzorec. Tvůrci nástrojů pečlivě monitorují preference zákazníků. Vyvíjejí a zavádějí nové technologie, které minimalizují nepříjemné příznaky a odstraňují příčinu nemoci přímo.

Důkazem toho je inovativní komplex minerálů a vitamínů Nutrium 10, který poskytuje intenzivní výživu do prvních tří vrstev pokožky hlavy. Jeho hlavním cílem je posílit mechanismus ochrany obalů od negativního vlivu vnějších faktorů, prevence reprodukce patogenních mikroorganismů.

Za zmínku stojí, že produkty společnosti byly oceněny dermatologymi světa.

Kompozice mužských a ženských šamponů jsou poněkud odlišné vzhledem k tomu, že muži mají větší pravděpodobnost výskytu seborrhy. Clear Vita Abe Men výživný šampon (muž) obsahuje 2 účinné složky: pyrithion zinečnatý s climbazolem a pouze jednu ženskou látku (pyrithion zinečnatý). Obě složky mají antiseptické, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Suší kůži a přispívají ke smrti houb způsobujících chorobu.

Součástí navrhovaných produktů je také:

 • Mentol (menthol), který je získán z přírodního oleje;
 • Lysin HCl - antivirový komponent, urychluje regeneraci poškozených tkání;
 • Helianthus Annuus Oil - olejový extrakt, který se získává ze slunečnicových semen. Vedle terapeutického účinku vytváří tenký ochranný film na povrchu;
 • Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid je syntetická antistatická přísada;
 • Tokoferylacetát (vitamin E) - posiluje kudrlinky, zabraňuje vzplanutí suchosti, zvyšuje jejich ochranu před UV zářením;
 • Panthenol (panthenol nebo vitamin B5) - zmírňuje zánět a podráždění pokožky, zlepšuje buněčnou imunitu;
 • Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) - urychluje proces regenerace poškozených vláken na pokožce hlavy;
 • Ascorbyl fosfát sodný (vitamin C) - má vysoké antioxidační vlastnosti, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.

Kromě těchto složek kompozice obsahuje syntetické přísady přijatelné v kosmetologii, které zabraňují rozkladu látky, jsou odpovědné za viskozitu a kyselost produktu. Jedná se o různé emulgátory, aromatické přísady atd.

Kontraindikace

Jasné šampony Vita Abe se nedoporučují pro dětskou pokožku. Obsahuje silné a syntetické součásti, které nepříznivě ovlivňují stav dětského těla.

Zrušit využívání finančních prostředků, aby byli zákazníky s individuální nesnášenlivostí ke složkám drog. Zanedbání této kontraindikace jen zhorší problém, přidejte alergickou vyrážku, podrážděnost a řadu nepříjemných následků.

Otevřené rány, odřeniny, vředy na hlavě se také mohou stát překážkou při používání výrobku. Jak se s tímto problémem vypořádat, konzultujte s dermatologem nebo tricholožkou. Předepíše topickou masti.

Používání šamponu během těhotenství a laktace je bodem zájmu. Výrobce neomezuje používání přípravků, ale pro větší jistotu a klid, ženy by se měly poradit se svým lékařem. Změny hormonální úrovně mohou ovlivnit účinnost nástroje a konečný výsledek.

Je to důležité! Pokud při mytí vlasů šamponem Clear Vitabe zjistíte, že lupy se nezmenšují, naopak se stane ještě více nebo se svědění zvýší, okamžitě odmítne přípravek.

Náklady na

Cenová politika výrobce je pro většinu zákazníků zcela přijatelná. Pro pohodlí se šampon nalije do velkých lahví (400 ml) a do média (200 ml). Náklady na velký balíček se pohybují mezi 250-350 rublů. Náklady na menší balíček není příliš odlišné, nákup bude stát 150-250 rublů.

Nástroj si můžete zakoupit v supermarketu a lékárně bez lékařského předpisu, který pomůže být oficiální webovou stránkou společnosti nebo online nakupování.

Výhody a nevýhody

Mezi přednosti šamponů Klear stojí za zvýraznění:

 • účinnost přípravku v boji s nudnými lupami díky inovativním a výživovým doplňkům;
 • většina výrobků je univerzální, neomezují typ vlasů a kryty pacienta;
 • zřídka způsobuje alergie;
 • v kompozici jsou zvlhčující přísady, které zabraňují projevování suchosti obalu jako vedlejšího účinku;
 • všechny výrobky jsou schváleny Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie;
 • šampony jsou rozděleny na muže a ženy, jejich složení je vybráno s přihlédnutím ke zvláštnostem struktury kůže u žen a mužů;
 • vhodné pro každodenní použití;
 • široká škála produktů v závislosti na požadovaném doplňkovém účinku (např. intenzivní hydrataci, výživa, posilování nebo tónování);
 • minimální kontraindikace;
 • rozumnou cenu;
 • Produkt můžete zakoupit v specializovaném kosmetickém obchodě, v lékárně a dokonce i v supermarketu.
 • výrobek dobře voní a dobře pěnu.

Existují výrobky a nevýhody:

 • bude pro léčbu složitých onemocnění neúčinná;
 • Existují syntetické přísady, z nichž některé v rozporu s dávkováním mohou způsobit zdravotní potíže;
 • při dlouhodobém užívání může být návykové tělo.

Pokyny pro použití šamponu

Budeme diskutovat o několika vlastnostech používání tohoto nástroje, abychom zajistili maximální účinnost léčby:

 1. K opravě problému s vlasy může pouze pravidelné použití šamponu.
 2. Prostředky se aplikují na navlhčené prstence.
 3. Ujistěte se, že masírujete pokožku hlavy tak, jako by jste ji třepali 1-2 minuty.
 4. Vyberte produkt, který bere v úvahu individuální vlastnosti uživatele (typ pokožky hlavy a vlasů, pohlaví).
 5. Dodržujte doporučení výrobce a neporušujte pokyny pro použití.
 6. Před léčbou se doporučuje vyšetřit odborník, aby zjistil příčinu vývoje onemocnění.
 7. Po šamponování s šamponem Clear Vitabe není nutné aplikovat balzám. Do výrobku byly již přidány nutriční a zmírňující přísady. Pokud se rozhodnete dát masku, ujistěte se, že to byla stejná značka. V tomto případě dosáhnete většího účinku.
 8. Proveďte přestávky nebo je vyměňte za jiný mezi kursy lupů, abyste se vyvarovali závislosti. Později se můžete vrátit k oblíbeným nástrojům.
 9. Během léčby se nedoporučuje používat vysoušeč vlasů, curlingu a žehlení pro sušení nebo styling vlasů.

Přihláška:

 1. Vlhké vlasy s vodou.
 2. V dlaních vyčistěte trochu čistého šampónu Vitabe a poté se protřepte 1-2 minuty do pokožky hlavy.
 3. Rozšiřte výslednou pěnu po celé délce kadeří.
 4. Po 2-3 minutách působení produktu na vlasy důkladně opláchněte zbytky produktu teplou nebo studenou vodou.
 5. V případě potřeby opláchněte odvar z bylin, aplikujte masku nebo balzám.

Je to důležité! V průběhu procedury nepoužívejte horkou vodu, pouze teplou vodu nebo bylinný odvar. U mastných vlasů je povoleno vypláchnutí studené kapaliny.

Navzdory skutečnosti, že výrobce nezakazuje používání nástroje každý den, odborníci na vlasy doporučují následující frekvenci postupů:

 • majitelé suchého typu vlasů by měli být omezeni na 2-3 výplachy hlavy týdně. Je důležité použít šampon pro suché vlasy s hydratačním účinkem.
 • Pokud trpíte vysokou tukovou hlavou, postup praní se provádí častěji, většinou každý druhý den.

Doba trvání léčby závisí na stupni onemocnění, avšak v průměru stačí 1 měsíc. Vyčistěte výživný šampon, abyste se dlouho zbavili lupů, pokud jej použijete jednou za týden jako preventivní opatření.

Účinek použití

Zpětná vazba od zákazníků, kteří využili produktů Clear Vitabe v boji proti nepříjemné kosmetické závadě, většinou pozitivní. Mnozí chválí rychlé uzdravení bez cizího sucha, křehkých vlasů, které se často vyskytují při používání výrobků tohoto druhu.

Navíc kadeře vypadají zdravě, stávají se hedvábnými a pružnými, hrají s přirozeným leskem. Překvapující uživatelé a nízké náklady na fondy spolu s vysokou efektivitou.

Značný výsledek se projevuje po týdnu pravidelného používání přípravku.

Zvažte, primární úlohu při léčbě seborey - je určit příčinu jejího výskytu. Pokud se jedná o drobné poruchy v mazových žlázách, způsobené špatnou péčí, špatnou výživou, aktivitou patogenních mikroorganismů, houbami, pak odvážně pokračujte v léčbě šamponem Clear Vitabe a vychutnejte si rychlé zotavení!

Čisté šampony pro muže: recenze

Pánské šampony jsou dnes velmi oblíbené, jelikož se radikálně liší od žen a naznačují složitý účinek na mnoho problémů s vlasy. Značka Clear je známá po celém světě, protože již řadu let působí na předních pozicích. A pokud budeme brát v úvahu mužský šampon Clear, výrobce nabízí celou řadu výrobků pro silnou polovinu společnosti.

Hlavním konceptem výrobce je poskytnout naprosto všem mužům důvěru v zdravé, krásné a luxusní vlasy. Trichologové říkají, že nejlepší čiré šampony se vyrovnávají s lupinami a dalšími dermatologickými problémy pokožky hlavy. Každý produkt má jedinečný vzorec, který určuje princip činnosti a účinnosti šamponů.

Jasné mužské šampony

Výrobci mužských šamponů Jasně věří, že dokonalý vzhled a sebevědomí pro muže jsou klíče, které otevírají jakékoliv dveře v životě. Proto by měla být vlasy čistá, přirozená, poslušná, hladká a lesklá bez sucha, lupů nebo nadměrného namáčení. Pánský šampon CLEAR všech typů a sérií byl vytvořen s přihlédnutím k příčinům lupů, a proto je složení doplněno složkami zinku a climbazolu.

CLEAN PULLER ČERNÉ

Nejoblíbenějším šamponem z řady Clear vita abe je šampon čerstvé energie s citrusovou esencí. Tento nástroj byl vytvořen s přihlédnutím k zvláštnostem mazových žláz u mužů, stejně jako k dalším příčinám lupů. Kompozice je doplněna komplexem Nutrium 10 (výživné rostlinné složky a látky), který je zodpovědný za aktivaci ochranné vrstvy pokožky hlavy. Kvůli tomu se člověk může přirozeně zbavit lupin a jeho příčin.

Další typ šamponu z této řady - ledový čerstvý šampon s mentolem v kompozici. Tento nástroj zaručuje dvě akce najednou - snižuje podráždění pokožky a snižuje svědění. Kompozice také obsahuje komplex živin a rostlinných extraktů Nutrium 10, který je zodpovědný za aktivaci přirozené ochranné vrstvy pokožky. A pokud v prvním případě obsahuje šampon další citrusový komponent, místo toho je to eukalyptus.

Linka péče o pokožku hlavy

Zvláštní pozornost je věnována jasné lince péče o pokožku hlavy, při níž specialisté vzali v úvahu všechny znaky vlasů a skalpů. Tato řada obsahuje šampon PHYTO TECHNOLOGY se sibiřskými bylinami v kompozici. Přípravky na bázi rostlin zvyšují imunitu pokožky hlavy a komplex Nutrium 10 pomáhá zvýšit přirozenou obranyschopnost pokožky.

Dalším produktem v tomto řádku je pánský šampon Clear ULTIMATE CONTROL LIMITED, který obsahuje živiny a přírodní rostlinné výtažky. Limitovaná edice fotbalových sérií je ideální pro ty muže, kteří potřebují maximální kontrolu nad zdravím vlasů a pokožky hlavy. Šampon obsahuje komplex Nutrium 10, který kromě zvýšení ochrany pokožky podporuje snadný styl vlasů a hluboké čištění.

Následujícím mužským šamponem z této série je Šampaňka proti ztrátě vlasů, jejíž složení je doplněno extraktu ženšenu. Kromě komplexu Nutrium 10 pro zvýšení ochrany pokožky hlavy, rostlinné složky zaručují zpevnění vlasů od kořene ke špičkám, čímž se zvyšuje hustota a pružnost vlasů člověka, čímž se odstraňuje křehké vlasy.

Z uvedené řady šamponů značky Clear Vita ABE lze vyvodit závěr, že všechny produkty obsahují jedinečný komplex Pro Nutrium10, který byl vyvinut předními odborníky s přihlédnutím k individuálním vlastnostem vlasů mužů. Kromě bylinných přísad obsahuje tento komplex zinek, který léčí jakákoli kožní onemocnění, stejně jako climbazol - antimykotikum.

Smíšené série: klady a zápory

Zvláštní pozornost si zaslouží smíšené série šamponů od společnosti Klear, tj. 2 v 1, které provádějí několik funkcí najednou. Mnoho odborníků považuje šampony 2 v 1 - "jaderné" pro citlivou pokožku hlavy a oslabené vlasy. Ale jak ukázala praxe, takové nástroje nepoškozují pokožku hlavy a vlasů, ale naopak přispívají k rychlému zlepšení jejich stavu.

Série Klear Shampoo Mix obsahuje dva produkty:

SHAMPOO ACTIVATOR 2 IN 1 - jako součást tohoto šamponu se chladící máta stala další součástí komplexu Pro Nutrium10. Díky tomu šampon nejenom zbavuje lupů a jejich příčin, příjemně ochladí a uklidňuje pokožku hlavy, hluboce očišťuje vlasy a vlasy.

SHAMPOO DEEP CLEANING 2 IN 1 - složení takového výrobku obsahuje, jak je obvyklé u výrobce Clear, komplex Pro Nutrium10 se zinkem a climbazolem, kromě toho je máta a aktivní uhlí. Tyto komponenty zajišťují hluboké čištění vlasů a pokožky, stejně jako odstraňování toxických látek.

Výjimkou mohou být muži, kteří jsou náchylní k alergickým reakcím s citlivou pokožkou hlavy. V tomto případě může každodenní užívání "dvojitých" šamponů vést k některým problémům s kůží. Odborníci doporučují použití konvenčních šamponů s nejpřirozenějším složením a kondicionéry a balzámy, které se používají méně a zvlášť.

Výhody mezi jinými značkami

Čistý šampon pro muže má významnou výhodu oproti jiným šamponům - největší láhev nebude stát více než 400 rublů. V tomto případě se všechny šampony z různých linií a řady vyrovnávají s lupinami a dalšími problémy s kůží, protože obsahují zinek a climbazol. Dalším plusem je široká dostupnost šamponů, jsou prodávány v jakémkoli oddělení chemikálií pro domácnost. Pouze technologie Clear obsahuje technologii Nutrium 10 s vitamíny a minerály, které léčí jakákoli onemocnění pokožky hlavy.

Závěr

Jakékoliv šampony od Klia Vitabe jsou levné a úsporné při spotřebě, zatímco se vyznačují vysokou kvalitou a multifunkčním principem působení. Šampony pomáhají eliminovat všechny problémy se skalpem, zlepšují práci mazových žláz, upravují vnitřní a vnější zdraví vlasů, dávají jim sílu, laskavost a přírodní krásu. A co je nejdůležitější, jasné šampony zvyšují přirozenou ochranu pokožky hlavy před vnějšími faktory.

PODMÍNKY CHALLENGE

DROP CALLS

5 Jednoduché kroky v boji proti dynastize

ZJIŠTĚTE S NÁMI ZÁVAŽNÝMI TIPY.

PRO ŽENY

ZABRÁNĚNÍ OPAKOVANÉ ZÁKAZKY *

* odstraňuje viditelné lupy s pravidelným používáním

Pro muže

SPECIÁLNÍ FORMULA PRO PÁNSKY

ČLÁNKY NA JAKO TÉMA

ROZHODNUTÍ PROBLÉMU PERCHOTY PRO JAKÝKOLI TYP KŮŽE HLAVY

Naučte se, co vám SHAMPOO z DUELS pomůže.

5 COBETOB PRO SILNÉ VLASY

KRÁTKÁ PŘÍRUČKA PRO KRÁSU VAŠEHO VLASU

Jak šampon Clear Vita Abe Klear Vitabe proti lupům? Jak efektivní je jeho využití?

Pro prevenci nebo odstranění lupů je mnoho nástrojů.

Jedním z nich je šampon Clear Vita ABE.

Tato značka na regálech téměř deset let.

Vzhled tohoto nástroje způsobil furový.

Nyní řada Clear má ve svém arzenálu řadu šamponů, mužských i ženských, masky a balzámy.

Ale dnes máme zájem o šampony proti lupům.

Jak šampon Clear Vitabe proti lupům, který v článku zvažujeme, stejně jako jeho výhody a nevýhody.

Výhody a nevýhody

 • pěna dobře funguje i ve studené vodě;
 • příjemná vůně, vlasy se stávají měkkými, svěží, produkt nezasychuje pokožku hlavy;
 • po prvním použití je patrný pozitivní účinek. Za dva týdny zapomenete na lupy;
 • žádné masky a balzámy nejsou nutné, protože bez nich jsou vlasy měkké a hedvábné;
 • čistí, hydratuje, vyživuje.
 • mnozí jsou zklamáni, že nevidí velké množství vlasů;
 • někteří používají jednou a aniž si všimnou výsledku, přestanou používat tento šampon.

Jasná proti lupům

Pro ženy

Všechny chloupky jsou různé, někdo má suché nebo mastné naopak, může mít mastné kořeny a suché konce.

A je velmi důležité, aby si každý vybral své prostředky.

 1. "Bilance tuku".

Nutné pro mastné vlasy. Odstraňuje lupy, lupy vypadají jako velké vločky světle žluté barvy. Odstraňuje přebytečný tuk z kadeřnic, dává příjemnou citrusovou vůni. "Intenzivní hydrataci."

Tento nástroj je vhodný pro suché vlasy. Kaktusový extrakt eliminuje suchost vašich pramenů, svrbení projde.

"Základní péče".

Pro všechny typy vlasů. Šampon Clear Vita ABE (nebo inode jen Klia nebo Clea) „Základní péče“ pro normální vlasy, aby byla zachována rovnováha mezi suchou a lokonov.- tuku „pro poškozené vlasy“.

Pokud vaše vlasy suché, často trpí barev, žehličky, ploek, atd, pak je třeba tento šampon, pomáhá zbavit se nejen lupy, ale také vrátit své kadeře krásný vzhled.

Pro muže

 1. "Ovládání čerstvosti." Tento prostředek je nezbytný pro mastné vlasy a lupy.
 2. "Hluboké čištění." Šampon provede ochrannou funkci proti houbám a bakteriím, vyčistí kůži.
 3. "Energie čerstvosti." Jemnost, měkkost, svěžest je to, co potřebujete pro skutečného muže, vše, co dostanete, je použití šamponu.

Složení

S bojem proti lupům takové složky:

 • zinek - zabíjí bakterie a plísně;
 • klimbazol - složka bojuje proti houbám, okamžitě odstraní svědění, ne alergie. Kromě toho se uklidňuje.

Stejně jako v kompozici, jsou: voda, laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetain, dimethikon, xanthanová guma, celulosová guma, tokoferol acetát, slunečnicový olej, pyridoxin hydrochlorid, askorbyl fosforečnan sodný, glycerol, síran zinečnatý, panthenol, kyselina citrónová, hydroxid sodný, benzoát sodík atd.

Aplikace

Nemůžete si umyt vlasy teplou nebo studenou vodou, teplo. Horké vodní mastné pramínky jsou ještě tlustší.

 1. Namočte hlavu, stiskněte správnou částku peněz na dlani a ponořte ji trochu.
 2. Po tomto, pěna vlasy, zvláště u kořenů.
 3. Udržujte produkt na vlasu 2-3 minuty.
 4. Pak opláchněte teplou vodou.

Tuto metodu doporučují všichni odborníci.

Pokud jste špatně promývá kořeny a vlasové pokožky, pak se vaše vlasy se rychle zašpiní a lupy nechcete zbavit.

Účinnost

Nejlepšího výsledku se dostanete, pokud budete postupovat všechny tipy výše uvedené, a výsledek nebude vás dlouho čekat, až za týden a uvidíte ten rozdíl. Tento nástroj je nutné pravidelně používat alespoň měsíc.

Všechny recenze tohoto šamponu jsou většinou pozitivní. Pokud si kupující koupí šampon Clear Vita ABE, mnoho z nich již nepoužívá žádné jiné. Tyto nástroje se používají k boji proti lupům a k prevenci.

Velkým plusem je, že po takovém šamponu se nevyžadují balzámy a masky, protože bez nich jsou vlasy hladké a měkké. Ale pokud jste zvyklí, můžete také použít klimatizaci stejného výrobce.

Klear Vitabe (Clear Vita Abe) Odrůdy šamponů proti lupům: vhodné použití a účinnost

Pro prevenci onemocnění můžete použít šampon určený speciálně pro problémy se skalpem.

Šampon pro lupy Clear Vita ABE

Řada Clear je navržena tak, aby se zbavila lupů na jakémkoli druhu pokožky. V závislosti na stavu vlasů (mastné, suché, mastné v kořenech se suchými konci) se vybírá individuální prostředek.

Jasné odrůdy pro ženy:

 • "Tloušťka tuku" je určena pro vlasy náchylné na tuk. Olejové vlasy jsou snadno rozpoznatelné lesklými prameny. Lupinové vločky jsou velké, připomínající nažloutlé vločky. Tento šampon odstraňuje přebytečný tuk a dodává vlasům čerstvé citrusy.
 • "Intenzivní zvlhčování" pomáhá péče o suché kadeře. Kaktusový extrakt hydratuje pokožku hlavy. Suchá kůže je náchylná k podráždění, svědění. Vlasy křehké, rozštěpené na koncích. Zevně připomínají slámu.
 • "Základní péče" pro všechny typy vlasů. Vhodné pro dívky, které nemají příliš problémovou pokožku, aby udržely rovnováhu v intervalech mezi použitím terapeutických látek.
 • "Pro poškozené vlasy" je zapotřebí pro suché vlasy, poškozené barvením pigmentů, kleštěmi, žehličkami.

Tyto a jiné šampony, pokud jsou používány správně, pomáhají trvale odstranit lupy a zlepšit vzhled a stav pramenů.

Odrůdy pro muže:

 • "Kontrola tuku" v mastné seborrhei.
 • "Icy svěžest" pro boj se svěděním.
 • "Hluboké čištění" pomáhá nejen efektivně vyčistit kůži, ale také ji chrání před houbou a bakteriemi.
 • "Energie čerstvosti" pro snadné a měkké vlasy.

Složení Clear

Vzhledem k tomu, že Clear je hlavně vytvořen pro boj s lupinami, jejich složení zahrnuje pyrithion zinečnatý a climbazol. Zinek má antibakteriální účinek a dobře se vyrovná se seboroickou dermatitidou. Climbazol je antifungální lék, který nezpůsobuje alergie a účinně se zabývá podrážděním. Má uklidňující účinek.

Tyto sloučeniny jsou obsaženy v dostatečném množství, aby pomohly vzniku lupů. Navíc jejich obsah je nižší než u farmaceutických přípravků. Šampony mohou být používány denně a po dlouhou dobu s mastnou a suchou seborrheou.

Přečtěte si tipy, jak vybrat správný šampon pro muže nebo ženy, stejně jako od suchých nebo mastných lupů.

Aplikace

Pro mytí hlavy je lepší používat teplou vodu, ale v žádném případě horké.

Příliš horká voda je škodlivá pro mastnou pleť, může vyvolat zvýšené sekreci kožního mazu.

Olejová hlava byla promyta studenou vodou.

Klear Vitabe šampon proti lupům se aplikuje na dlani a mírně se zahřeje, přičemž se prsty třese.

Nástroj by měl být aplikován na hlavu a masáž kořenů dobře. Výsledná pěna je rozložena na všechny prameny a důkladně promyta tekoucí vodou.

To je metoda praní doporučená odborníky na péči o vlasy. Hlavním úkolem při mytí je dobře čistit kůži, odstraňte přebytečný tuk, keratinizované váhy. Pokud kořeny nestačí k praní, vlasy se rychle znečišťují a lupy nezmizí.

Nejčastější praní vyžaduje mastnou pokožku hlavy. Díky zvýšenému sekreci kožního mazu se póry ucpávají častěji a rychleji než u jiných typů. Mrtvé buňky zůstanou na hlavě a zhoršují problém. Tuková hlava by se proto měla umývat každý druhý den.

Suché vlasy se omývá méně často - 2-3 krát týdně. Šampon by měl obsahovat zvlhčující přísady. Suché kadeře je lepší umýt se speciálně navrženým prostředkem pro suché vlasy, ne pro všechny typy vlasů. Pomůže obnovit kůži a napravit slabé křehké vlasy.

Účinnost

Dosáhnete lepšího účinku, pokud si řádně umyjte vlasy. Obvykle jsou však první výsledky po týdnu použití viditelné. Dobrý výsledek je dosažen při pravidelném používání během měsíce. Přehled šamponů pozitivní.

Spotřebitelé poznamenali, že lupy jsou méně nebo úplně pryč.

Šampony mohou být použity pro problémy s kůží nebo pro prevenci lupů.

Použití vlasového šamponu Klia Vitabe nevyžaduje dodatečné nanášení balzámu - a bez něho se vlasy stávají měkkými, snadněji se hřebeny a vypadá lesk.

Nicméně, pokud si myslíte, že samotný šampon nestačí, můžete použít kondicionér. Ale nejlépe stejná značka stejného druhu. To znamená, že balzám nebo maska ​​by měly být také vhodné pro typ hlavy.

Užitečné video

Osobní zkušenost s použitím šamponu proti lupům Čirý:

Pamatujte si, že dokonce i nejlepší šampon je návyková v průběhu času a pravidelně se musí změnit na jiný. Ale po nějaké době (obvykle po několika měsících) se můžete vrátit ke starým prostředkům.

Šampon Clear vita ABE Men Activesport 2 v 1 - recenze

Jako

Plusy: Příjemná vůně, snadno pěna, vlasy vypadají dobře upravené.

Nevýhody: Žádné.

Svědec: Můj manžel opravdu má rád tento šampon. Používá to poměrně často. Používá se jako šampon a sprchový gel. Aroma je příjemná. Nevím o luprácích, protože můj manžel neměl lupy (dobře, možná kvůli šampónu a neobjeví se). Po umytí vlasů je světlo a poslušnost. Charm.

Dobře

Pluses: Efektivní, zachrání před lupinami.

Nevýhody: Drahé.

Recenze: Vyčistěte vynikající šampon přes Abe mužů. Můj manžel je používá hlavně, protože se pravidelně objevuje problém, objevují se lupy a jen s tím šampon bojuje, v důsledku čehož lupiny zmizí po dlouhou dobu. Co se nedá říci o mnoha dalších šamponech, na kterých štítek také říká, že šetří lupy.

Chladný

Recenze: Šampon Clear vita ABE Men Active Sports 2 v 1 - velmi dobrý šampon pro muže, i když se nebudu skrývat, také jsem se o to pokusil - a opravdu se mi to líbilo. Vlasy se snadněji začaly hřebovat a obecně dobře ležely. Nyní pro "prevenci" jednou týdně používám.

Hodně

Recenze: Velmi hodný čistý vita ABE Men šampon Aktivní 2 v 1 - jako dárek pro milovaného muže pro téměř každou příležitost. Zakoupila jsem si řadu produktů na dar, ale byl to můj manžel, který měl nejvíce šampon, zejména vůni.

Proti lupům!

Pluses: Efektivní.

Recenze: Koupil jsem pro svého manžela takový šampon, celkově se mi to líbilo. Vůně je docela příjemná, pěna velmi dobře do husté pěny! Také se mi líbila skutečnost, že při pravidelném používání (první výsledek je již vidět již od třetího), lupy se stávají mnohem méně a pak zmizí úplně.

Hodně

Pluses: Moc se mi líbilo a nejen muži.

Nevýhody: NE.

Recenze: Šampon Clear vita ABE Men Active Sports 2 v 1 překvapivě dobrý a vysoce kvalitní šampon. Vyzkoušela svého manžela. Dokonce se mu opravdu líbilo! Pak si všimla, že dlouhé vlasy její dcery jsou dobře česané a nejsou tak zmatené a tak hedvábné. Ptám se, co mýdlo nebo namazalas, a ona reagovala s tátovým šamponem a to je ono! Rozhodl jsem se to zkusit sám a to je skvělé. Všechno je také hezké a hedvábné. Chloupky byly rozjasněny a lesklé.

Efektivní!

Pluses: Efektivní, efektivní!

Recenze: Jen magický šampon! Odstraňuje lupy 100%. Doporučoval jsem mu kadeřnictví a jsem mu velmi vděčný. Mně se mi to líbilo. Kapnul malou kapku na dlani a rozmazaný na syrové vlasy! Hlava je velmi hustá pěna! Po několika dnech používání jsem si všiml dlouho očekávaného výsledku! Super šampon!

Šampon je dobrý proti lupům!

Doplněk: Dobrá eliminuje lupy.

Nevýhody: V programu Clear Vit ABE nejsou chyby!

Recenze: Skvělý šampon! Používám je pouze. Pravděpodobně již vyzkoušely všechny šampony a všechny dráždily pokožku. Kvůli mnoha z nich se objevují lupínky a Clear Vit ABE dokonce eliminuje lupy. Dokonce i můj kadeřník doporučil tento šampon. Cena tohoto šamponu není mnohem dražší než ostatní.

Dobře

Plusy: Příjemné aroma, uvolňuje lupy, není drahá.

Recenze: Dobrý šampon pro muže. A je to divné, že velmi dobře odstraňuje lupy. Ze všech vyzkoušených a testovaných šampónů, z nějakého důvodu, tohle pomohlo. Nyní ho kupujeme jen několik let. Kvalita se nezměnila. Pěna dobře, má příjemný zápach.

Fyvvyvyvyvyvyvyyfyvyvyvyvykhyvykhtyv

Výhody: Prvotřídní.

Nevýhody: Fyvvyvvyvfyvfyvf.

Review: Fyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyvfyvfyvfyvffyvfyvyv... více...

Klas zkus

Doplňky: Pomagik v_d lupy.

Nevýhody: Mala balení.

Svědec: Šampon haroshy je sám o sobě korinální, snaží se pomoci, i když je k dispozici lupy. Chci jít plnou із сім'єю і a zaponuvati přátelé. yakbie sly bulab bulls balení žárovky obshe super. Myslím, že je to všechno, co chci dělat celou cestu.

Recenze: Líbí se mi tento šampon, doporučuji.

Šampony proti lupům

 • Autor: admin
 • Kosmetické výrobky
 • Žádné komentáře.

CLEAR je značka kosmetických šamponů proti lupům, které jsou mezi nejoblíbenějšími na světě, včetně zemí SNS, zejména u mužů. Hlavním rysem je výroba šamponů s výrazně odlišným složením pro ženy nebo muže. Jedná se o šampaňskou hlavu s přímým konkurentem Ramena, protože mají spoustu společného v aktivních složkách a jednom cenovém segmentu.

Od roku 2007 značka Clear, která je vlastněna britsko-nizozemskou společností Unilever, začala propagovat své výrobky. A díky velmi aktivní reklamě a dobrému účinku v léčbě lupů v mírných případech se rychle dostalo dobrého postavení na trhu včetně zemí SNS. Šampony této značky přicházejí u nás z továrny v Rusku.

První šampony byly označeny jako Clear Vita Abe a byly určeny pro muže. Následně se postupně objevila série žen, předpona "Vita Abe" byla na většině produktů ztracena, neboť samotná značka se jednoduše nazývá "CLEAR".

Jedná se o první výrobce, který zdůraznil fyziologické rozdíly mezi pokožkou hlavy mužů a žen a začal vyrábět šampony s ohledem na genderové charakteristiky.

Nepopiratelným důkazem kvality čistých šamponů je, že úspěšně absolvoval testování inovativních čistících přípravků ve Francii a byl schválen Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie.

Složení

Aktivní přísady

Hlavním rysem šamponů značky Clear je přítomnost takzvaného vzorce PRO NUTRIUM 10, která je pro muže i ženy odlišná. U mužů existují 2 hlavní účinné složky, které ošetřují lupiny, zirkonium pyritonin a climbazol. Pro ženy - pouze zirkonium pyrithion.

Také všechny šampony této značky obsahují jedinečný komplex vitamínů, čímž nejenže eliminují lupy, ale také se aktivně starají o pokožku hlavy a vlasy.

Základ kompozice

Šampon řady Clear značky se skládá z více než tuctu různých produktů pro péči o vlasy. Níže je základem složení všech produktů od Clear a odrůda je dosažena přidáním základních složek se specifickým účinkem na vlasy a pokožku hlavy, které jsou různé a jsou popsány níže pro určitý typ čirého šamponu.

 • Voda
 • Laurethsulfát sodný je pěnivý surfaktant. Má mírnější účinek ve srovnání s oblíbeným laurylsulfátem sodným.
 • Kokamidopropylbetain je povrchově aktivní činidlo vyrobené z kokosového ořechu, které je odpovědné za čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Má mírný antistatický účinek.
 • Dimethicon a dimethiconol - silikonové polymery s podobným účinkem. Dejte vlasům lesk, pružnost, usnadněte česání.
 • Propylenglykol - zvlhčovač, emulgátor.
 • Pyrithion zinečnatý - antifungální složka. Hlavní účinnou látkou pro lupy.
 • Carbomer - zahušťovadlo. Má malé zklidňující, zvlhčující a osvěžující vlastnosti.
 • Složení parfumerie.
 • Chlorid sodný - běžná sůl v kosmetice se používá jako exfoliant, zahušťovadlo, antiseptikum.
 • Hydroxid sodný - zásaditý, exfoliční složka. Podílí se na regulaci pH.
 • Hydantoin je konzervační látka.
 • Kyselina citronová je konzervační látka, regulátor pH, usnadňuje exfoliaci, otevírá póry, zvyšuje účinek antifungálních složek.

Díky správně zvolenému podílu všech složek, včetně účinných složek, šampon účinně bojuje proti lupům a je vhodný pro pravidelné používání.

Výrobky pro muže

Odborníci zjistili, že muži jsou náchylnější k rozvoji lupů, vypadávání vlasů a nadměrně aktivní práce mazových žláz, což vede k mastné pokožce hlavy a nepříjemnému mastnému lesku. Proto řada Čistá lupa pro muže obsahuje další komponenty pro boj proti lupům, jmenovitě climbazol, který zabíjí houbu a zabraňuje reprodukci mykobakterií.

Šampony 2v1 z Clear "Active" a "Deep Cleansing"

Oni jsou obohaceni o složky jako je máta a aktivní uhlí, hluboce čistí pokožku hlavy a vlasy mazových žláz a vnějších kontaminantů a dávají pocit příjemného chladu na hlavě.

Díky mentolu a eukalyptu v šampónu "Icy Freshness" po pravidelném používání zmizí svědění a podráždění a místo toho budete cítit příjemnou svěžest.

Série lupů "Ultimate Control"

Tato řada je určena pro muže, kteří věnují zvláštní pozornost jejich účesu. Jedinečný komplex Nutrium 10 poskytuje vysoce kvalitní péči o vlasy, hluboce vyživuje a vyživuje je pomocí vitamínů a mikroelementů a také pomáhá vytvářet elegantní styling.

Pro muže, kteří trpí ztrátou vlasů, značka Clear spustila dva produkty. Tento šampon Clear Phytotechnology s výtažky ze sibiřských bylinek a Clear Vita Abe s ženšenem. Po pravidelném používání těchto šamponů se vlasy stávají silnějšími a zdravějšími.

Jasná "Energie čerstvosti"

Další lék proti lupům pro muže. Má vynikající antioxidační a protizánětlivé vlastnosti díky extraktu ze zeleného čaje a citrusové esence v kompozici.

Výrobky pro ženy

Spravedlivý sex spolu s lupinami často zaznamenávají přítomnost svědění a těsnosti pokožky hlavy. Čistí odborníci proto vyvinuli vzorek obohacený vitamíny a minerály pro jemnou péči a hlubokou výživu pokožky hlavy.

Jasná základní péče

Tento šampon je vhodný pro majitele vlasů, bez velkých problémů. Kromě ochrany proti lupům také vyživuje a hydratuje vlasy.

Jasné "Balance mastné pokožky hlavy"

Problém nadměrného tuku pomůže vyřešit řadu série "Balance of fat content" s citrusovým extraktem. Upravuje mazové žlázy a pomáhá zapomínat na nepříjemný mastný lesk po dlouhou dobu.

Jasné "Obnovení poškozených a barvených vlasů"

Pro vlasy poškozené častým barvením zvolte Vyčistit šampon pro barvené vlasy. Hluboce vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vlasy, stejně jako díky speciálním komponentám zajišťuje, aby byla barva vlasů co nejdéle zachována jako jasná a nasycená.

Jasná intenzivní hydratační

Chcete-li vyřešit problém suchých vlasů, věnujte pozornost šampónu "Intenzivní hydratace" a řada "Maximální objem" pomůže dosáhnout šikového bazálního objemu bez návštěvy salonu.

Způsob použití

Všechny produkty TM Clear jsou snadno použitelné a nevyžadují speciální dovednosti. Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, rozetřete je jemnými masážními pohyby a opláchněte teplou tekoucí vodou. Je lepší masírovat hlavu špičkami prstů, aniž byste se dotýkali pokožky nehty.

Nepokoušejte se okamžitě po aplikaci nanést šampon, protože aktivní antifungální přísady potřebují čas na to, aby jednal. Příliš dlouhý čas, aby se šampon udržel na vlasu, nestojí za to, jinak by to mohlo způsobit opačný účinek, a lupy se stanou ještě více a může se objevit svědivé a podrážděné.

Pro dosažení jasnějšího efektu v nejkratším možném čase doporučuje výrobce kombinovat použití šamponu s kondicionérem nebo balzám na vlasy. To platí zejména pro suché, poškozené a barvené vlasy, protože potřebují další ochranu a hydrataci.

Jasný šampon nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti k těmto složkám. V každém případě se však před prvním použitím doporučuje provést kožní test. Chcete-li to udělat, několik kapek šamponu musí dát na zadní straně ruky a počkat asi hodinu. Pokud se objeví zarudnutí, svědění nebo vyrážky, je absolutně nemožné použít tento šampon. Pokud po hodině zůstane kůže čistá, můžete bezpečně začít umyt vlasy.

Čiré šampony jsou k dispozici v plastových lahvích o objemu 200 ml a 400 ml. Průměrná cena za malou láhev šamponu se pohybuje od 3,5 USD. Jasné výrobky lze zakoupit v téměř jakémkoli obchodě s krásou nebo supermarketem.

Recenze

V zásadě jsou recenze na produkty společnosti Clear brand kladné. Kupující zaznamenali výrazné zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky ve velmi krátkém čase a první výsledky jsou již viditelné po několika aplikacích. Také majitelé mastných vlasů, kteří si denně museli umýt vlasy, si mohou nyní dovolit udělat to jednou za 3 nebo dokonce 4 dny.

Méně časté jsou negativní recenze lidí, kterým šampon pomáhal slabě nebo se lupy brzy vrátily. To se obvykle týká závažnějších případů seborrhey, kdy se jako hlavní léčba použije pouze farmaceutický šampon. Samotná značka sama o sobě neslibuje úplné uzdravení, ale jak říká na svých oficiálních stránkách, "odstraňuje viditelné lupy pravidelným užíváním".

Proto musíte být připraveni na možnost alergické reakce nebo podráždění ve velmi ojedinělých případech a jednoduše k tomu, že tento lék nebude mít žádný osobní účinek. To opět může být způsobeno vlastnostmi určitého organismu.

Clear vita ABE muži proti lupům

Touha vypadat dobře je neodmyslitelná nejen pro ženy, ale i pro muže. Proto se můj manžel snaží vybrat nástroje, které mají pozitivní zpětnou vazbu. Protože má problém s lupinami, zkoušeli jsme hodně šamponů. Posledním šamponem Clear vita ABE mužů, který jsem koupil proti lupům, nám na nás dělal dobrý dojem, a proto jsem se o tom rozhodl.

Vůně mentolu a podle mého názoru trochu drsné. Její manžel není tak důležitá vůně, takže nebyl proti tomu. Konzistence šamponu je poměrně silná, takže se konzumuje v malém množství. Po použití je chladicí účinek, který se mi nelíbil můj manžel.

Výrobce doporučuje pro normální vlasy. Můj manžel má mastné vlasy, ale jeho šampon se dobře hodí. Ale pokud jde o suché vlasy, nedoporučuji to. Nemůže být používán každý den, protože vlasy zůstávají čisté po dlouhou dobu. Balzám obsažený v šampónu mužů Clear vita ABE činí vlasy měkkými a zvládnutelnými (nehroužují se v různých směrech, ale dobře ležou).

Na úkor eliminace lupů - šampon byl na vrcholu. Skalp byl odstraněn pro několik použití. Doufejme, že to nebude mít účinek zpětného odrazu (když se po ukončení použití znovu objeví lupy). Zkoušeli jsme mnoho šampónů na lupy, ale všichni přestanou pomáhat s lupinami během dvou nebo tří týdnů. Tento šampon stál pevně po dobu jednoho měsíce, takže o tom nejsou žádné stížnosti.

Hodnocení: 5 (navzdory malým chybám, nezapomeňte si koupit více).

Komentáře

Re: Čistý vita ABE mužů proti lupům

Kupoval jsem ji na propagaci, na 1 kopeckou, protože můj manžel a já používáme tento šampon v bílých obalech už 5 let a oba jsou spokojeni s jeho luprujícím účinkem. Jeho vůně se samozřejmě liší a není k lepšímu, ale je třeba nějak rozlišovat "mužský" šampon od ženy.

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte k odeslání komentářů.

Re: Čistý vita ABE mužů proti lupům

Můj manžel také používá tento šampon. Špatné recenze neslyšely. A není divu, protože používám tuto značku a jsem velmi potěšen.

Pro Více Informací O Suché Vlasy