logo

Praní vlasů: co to je, vlastnosti a výhody postupu

Jedním z nejdůležitějších prvků ženské krásy jsou dobře upravené vlasy. Koneckonců, vybledlé prameny mohou zbavit přitažlivost celého obrazu. No, i nadále vás seznámíme s účinnými a oblíbenými způsoby péče o vlasy. Pokud stále ještě umýváte vlasy podle standardního schématu: šampon, kondicionér nebo balzám, doporučujeme seznámit se s novým trendem v mytí vlasů!

Co je společné dávkování?

Jednoduše řečeno, společné tlumení mytí hlavy bez použití šamponu. Překvapený? Ano, ano! Není kapka čističe! Výsledkem je čistá a dobře upravená hlava.

Přeloženo z angličtiny, společné mytí znamená mytí hlavy pouze klimatizací (mytí nádobí - mytí kondicionéru pouze mycím prostředkem). Proč ano? Faktem je, že běžné šampony dělají kudrlinky pórovité, schnou je, někdy vedou k suchu, lámavosti, matné barvě. Umývání pouze kondicionérem může radikálně změnit situaci.

Klimatizace obsahuje kationtové povrchově aktivní látky nebo kationtové povrchově aktivní látky. Pomáhají umyt vlasy, aniž by je vysušily, protože dělají agresivnější složky, jako jsou sulfáty. Současně kondicionéry obsahují také kondicionérní látky, které nevyplachují přirozený kožní mazu vylučovaný skalpem. Kůže tedy zůstává kyselým pláštěm, skládajícím se z kožního mazu, potu a organických kyselin. Je to nejdůležitější spojení při ochraně pokožky hlavy a vlasů před vysycháním! Proces mytí vlasů nepoškozuje chloupky a prameny se stanou zářivými a poslušnými.

Kdo je tento postup?

Zpočátku tento způsob mytí vlasů ukázal světu afroamerické ženy. Mají přirozeně tvrdé, nezbedné, kudrnaté a kudrnaté vlasy. Proto pokud jsou vaše vlasy kudrnaté a nechtějí být dodržovány, pak je tato prací technika pro vás!

V průběhu času bylo doporučeno spolucení pro dívky se suchými a poškozenými kudrlinami, protože odmítnutí šamponu může vyřešit problém česání a stylingu.

Také se může zdát, že byste se mohli cítit jako hezký sex, který často vlasy barví nebo změní barvu. Koneckonců, kondicionér není tak agresivní jako šampon a ve skutečnosti nevyplachuje barvu.

Dokonce můžete použít kondicionér místo šamponu denně. Hlavní věc je důkladně umýt vlasy. Ale přinejmenším jednou za měsíc umyjte vlasy šamponem. To je nezbytné pro hlubší a důkladné čištění pokožky hlavy a vlasů. Frekvence mytí vlasů šamponem může být více. Vše závisí na typu vlasů. Například pokud jsou vlasy mastné, pak je třeba umýt šampony a balzám praktikovat častěji než na suchu.

Spolupracovací postup však není pro každého. Například majitelé mastných vlasů je lepší použít tuto metodu, může jen zhoršit problém.

Pokud jsou vaše vlasy mastné u kořenů a suché na špičkách, můžete střídat společné mytí s tradičním způsobem mytí. Například jednou týdně si umyjte vlasy šamponem a balzám a několikrát jen s kondicionérem.

Nevhodné pro ko-dávku a osoby, které mají onemocnění pokožky hlavy. Například ekzém, psoriáza, dermatitida. V tomto případě potřebuje vlasy dobré očištění. Proto máte-li tyto problémy, je nejlepší konzultovat s tricholožkou při výběru jakýchkoli léčebných postupů.

Který klimatizační systém zvolíte pro spolupráci?

Ko-vsinging nevyžaduje žádné speciální nástroje, zvláště pokud jste majitelem tlustých a hustých vlasů. Hlavním pravidlem je odmítnutí použití silikonu, parabenu, síranů, které jsou v běžných šamponech velmi početné. Ztuhnou vlasy, čímž jsou těžší a silikon může způsobit vypadávání vlasů a křehkost. Proto je nejlepší vybrat klimatizační jednotky s přirozeným složením. Mají obrovské množství. Cena zde hraje zvláštní roli, klimatizace musí splňovat výše uvedené požadavky. Nezapomeňte, že neexistuje univerzální náprava, zkuste vybrat nejlepší variantu vlasů!

Pečlivě si prostudujte složení klimatizačního zařízení, neměli by existovat minerální oleje, vosky, parafíny, stejně jako komponenty, jejichž název končí v kuse. Nejslavnější z nich je DimethiCONE. To je silikon. Silikon se vyznačuje zvláštností, že se na vlasy hromadí, takže je nudný, a protože hlavním úkolem společného mytí je umýt vlasy a nechat je těžší, kondicionér by neměl být silikonový. Následující společnosti mají výrobky bez silikonů:

 • Recepty babička Agafya.
 • Sto receptů krásy.
 • Čistá čára (s výjimkou objemu nebo barvených vlasů).
 • BIO.
 • Ušaté chůvy.
 • Natura Siberica.
 • Nivea.
 • Lush
 • Neutrogena.
 • Johnsonovo dítě.

A mnoho dalších známých značek jako SYOSS Silicone Free, Garnier, Gliss Kur Schwarzkopf, Elseve Loreal Paříž, Fructis.

Pokud máte tenké vlasy, doporučujeme použít speciální kondicionéry pro společné praní (např. NANO-Organik) nebo zvolit lehčí čištěné kondicionéry. Budou se dobře umývat, aniž by váží vlasy.

Vlastnosti technologie

Mytí vlasů v mycí technice se ve skutečnosti neliší od tradičního mytí vlasů, ale existuje několik důležitých nuancí, které mohou tento postup ještě efektivněji. Teď o nich řekneme.

 • Mokré, dobře zvlhčujte a vlasy dobře umyjte vodou, která by měla být o několik hodin teplejší než vaše obvyklá teplota.
 • Jemně vlasy příliš nepoužívejte, abyste z nich dostali vodu. Na vlasy musí zůstat určité množství vody, protože pomáhá při rovnoměrném rozložení kondicionéru a odhaluje také vločky vlasů.
 • Aplikujte velké množství přípravku na vlasy, aby byly zámky zcela zakryty.
 • Intenzivní masáž hlavy po dobu 2-5 minut. Poté můžete vlasy, prsty hřmit, pokud máte kudrnaté vlasy nebo hřeben, pokud jsou vlasy rovné. Klimatizaci držte ještě několik minut.
 • Přidejte trochu vody a lehce pěňte kondicionér.
 • Důkladně opláchněte vlasy, věnujte zvláštní pozornost kořenové zóně. Nezapomeňte, že kondicionér je mnohem obtížnější umývat než šampon.
 • Opláchněte studenou vodou.

S největší pravděpodobností jste si již všimli, že tento postup trvá déle než obvykle. Po umytí vlasů netříkejte ručníkem, je lepší jen zabalit a nechat vodu namočit do ručníku. Strand suchý přirozeně. Vysoušeč vlasů používejte pouze v případě, že jste ve spěchu, snižte jeho používání na minimum.

Jaký účinek čekáte?

Procedura dává vlasům jemnou péči, takže si ji stále více dívek vybírá. Navíc, co-visí má mnoho výhod:

 • Vlasy jsou lesklé, hladké a snadno se stylové.
 • Pigment není z vlasů vymačkaný déle.
 • Kudrliny mají podobu "pramenů" a přestávají tlačit.
 • Aktivita mazových žláz se snižuje, protože nejsou ovlivněny agresivními chemickými složkami.
 • Vlasy snadněji hřebeny.
 • Struktura vlasů se změní k lepšímu, počet rozdělených chloupků se snižuje.

Metoda má však také nevýhody:

 • Nevhodné pro mastné a tenké vlasy.
 • Vyžaduje velké množství finančních prostředků a vody.
 • Můžete "přetížit" vlasy účinnými látkami.
 • Špatné vymývání laku, gelu a dalších produktů pro úpravu vlasů.
 • Postup je možné provést pouze večer před spaním, protože to trvá hodně času a nedoporučuje se používat k sušení vysoušeč vlasů.

Mnoho pozitivních recenzí naznačuje, že dívky se tyto nevýhody nebaví a účinek společného zavěšení přesahuje všechny očekávání! Samozřejmě existují ti, kterým tato metoda nebyla vhodná kvůli špatným prostředkům. A jak se cítíte o této metodě mytí vlasů? Sdílejte své dojmy v komentářích! Přejeme vám krásné a zdravé vlasy!

Co-praní co co-mytí? Podstata metody praní vlasů kondicionér

Ahoj všichni! Rychle se podělím s čtenáři o informace, které jsem zkoušel sám, jsem velmi rád a rád bych doporučil ostatním.

Tyto informace se týkají společného vstupu! Zeptáš se mě, co je to my? Když jsem poprvé slyšel toto slovo, měl jsem sdružení, kde jsem umyl něco, ale ne hlavu. Možná jídlo, možná podlahy, v extrémních případech, péče o zvířata. Něco jiného než skutečnost, že pod slovem co-voshing. Koneckonců ve skutečnosti jde o mytí hlavy s klimatizačním zařízením, a to zkratkou anglického kondicionéru, který umýt pouze.

Některé příběhy - ženy z afrických zemí, které trpí nezdravými a kudrnatými vlasy, začaly používat kondicionér bez šamponu. Známý fakt, že kondicionér usnadňuje česání a uhlazuje vlasy.

Jak jsem se dostal k tomu, abych se sám vířil?

Příběh je velmi zábavný. Jakmile pracuje, zaměstnanec začal mluvit o mytí vlasů kondicionérem již měsíc. Zároveň jsou velmi potěšeni, protože se stali nečekaně poslušnými, hladkými.

Všechno jsme bezpečně přenesli do vtipku, že vyčerpala šampon, a "polkne", aby si koupila nový. Na druhou stranu se šťastně rozesmála se všemi, ale nechtěla se vzdát společného vstupu.

A tak prošly pár dní a já, když jsem začal pracovat, zapomněl, že jsem vyčerpal šampon. Přijížděla domů v 21 hodin, připravila si večeři, oběd na zítřek, když jsem udělal své domácí úkoly s dítětem, neměl jsem žádnou náladu na šampon. O 23 hod. Nebyl nikdo, kdo by mluvil o šampónu. Denní mytí hlavy.

Začala jsem zběsile uvažovat o variantách účesů s bodnutými vlasy, abych skryl obsah tuku, dokonce jsem přemýšlel o tom, že zkouším dětský prášek jako způsob, jak eliminovat obsah tuku. Pouze takové metody nedávají pocit svěžesti, neodstraňujte vůni z hlavy.

Ale pak se rozhodla zkusit něco nového. Vzpomněl jsem si na zaměstnance s klimatizací. Byl jen se mnou. Jediná věc, o které jsem se rozhodl, bylo, abych si umyla vlasy od večera, takže ráno bys mohl něco udělat. Upřímně řečeno, nevěřil jsem úspěšnému výsledku experimentu. Nicméně, nebyla na výběr a já jsem se rozhodl vyzkoušet si styl vlasů.

Mám hlavu mokrou, do mé ruky jsem stiskla obvyklé množství kondicionéru a rozdělila mi to do vlasů. Myslím, jak to může pomoci? Rozhodla jsem se umýt. Přidala další dlaňovou kondicionéru a začala masírovat. Jaké bylo mé překvapení, když začal trochu pěnu. Masáž hlavy asi 5 minut, rozhodla jsem se ji vypláchnout. To je nejtěžší.

Kondicionér opravdu nezbavuje vlasy, pocit kluzkých vlasů byl tak silný, že jsem začal zoufat. Velké množství kondicionéru se zdálo, že je absorbováno z špiček do kořenů a vyprání bez pomoci šamponu vypadalo jako něco neskutečného. Nicméně po zastavení trochu pod sprchou asi 8-10 minut, klimatizace byla propláchnuta. Vlasy začaly trochu šklebat.

Co se stalo?

Nejzajímavější se stalo poté. Poté, co jsem si umyla vlasy pouze s kondicionérem na vlasy, jsem ji neuschla. Když jsem se ráno probudila, byl jsem jejich stav ohromen. Měkký, poslušný, nikde neleží, ležel rovný pramen. Navíc v blízkosti kořenů se vlasy zvedaly. Po česání jsem ani nezačal dělat další styling.

Když jsem přišel do práce, řekl jsem ostatním o mé zkušenosti. Samozřejmě, že se okamžitě začali smát, ale pak si mysleli. Opravdu dva lidé z pěti mohou ležet nebo vymýšlet tytéž příběhy? Teď tři lidé používají co-vshing a každý je šťastný. Jen jedna dívka zůstala pryč, zjevně tato metoda jí nevyhovovala.

Po vyzkoušení metody co-entry jsem začal hledat další informace o tom na internetu.

Ukázalo se, že je velmi populární. Pravidelní zákazníci salonů, kteří se pokoušeli o ko-vshing doma, mluví o své vysoké účinnosti. Je ideální pro neklidné kudrnaté vlasy, stejně jako pro suchý vlek. Vlasy se zmenšily.

Podstatou společného praní je umývání hlavy prostředkem bez aktivní chemické expozice. Žádný laurite sulfát sodný, který poškozuje vlasy tak špatně, není strašidelný. Kondicionér na vlasy obvykle takové látky neobsahuje.

Co obsahuje mycí prádlo?

Co by mělo obsahovat klimatizaci, aby mohla být použita k praní. Hlavní věc, žádné parabeny. Dalším důležitým detailem je, že v klimatizačním nástroji pro koňovité by neměl být žádný silikon. Silikon se obvykle vyskytuje v kondicionérech, které se používají k vyztužení vlasů.

Chcete-li pochopit, že v klimatizačním zařízení není silikon, je nutné číst jeho složení. Pouze silikon je nepravděpodobné, že tam bude. Nejčastěji se nazývá Dimethicone. A obecně, všechny přísady v kondicionéru, které končí na konci "con" - nejpravděpodobněji silikony, a z nich žádný přínos.

Oblíbené nástroje pro co-voshinga

Mezi nejoblíbenější způsoby využití co-vvingingu patří Cieces a Garnier. Špatně se ukázalo, že Gliskur. Můžete použít nejlevnější kondicionér bez silikonu, pokud vyhovuje vašemu typu vlasů.

Hlavní rozdíl mezi použitím šamponu a kondicionéru je rozdíl v chemických účincích na vlasy a pokožku hlavy. Při použití šamponu je hlava omyta vůněmi a parabeny obsaženými v šamponu. Čistí pokožku hlavy. Současně zůstávají vlasové žárovky tak, jak byly. Koh-vohing je neovlivnil. K jejich síle musíte dodatečně použít masku.

Při použití kondicionéru se vlasy nečistí chemickým vystavením, ale mechanickým třením. Lze jej srovnávat s očistným oděvem z krevních skvrn. Můžete ho namočit do prášku nebo odstraňovače skvrn, nebo ji můžete jednoduše umýt studenou vodou. Současně musíte být opatrní při používání klimatizace v kořenových žárovech. Předpokládá se, že klimatizace může výrazně změkčit žárovku, která se stává kluzkým a může se sklouznout.

Společné mytí (společné mytí) - technika mytí vlasů

Nyní trochu o způsobu mytí vlasů s použitím stylu co-mávání pro kudrnaté vlasy. Pro správné použití klimatizačního zařízení je nutné jej správně vyndat. To už bylo řečeno, ale, jak se říká, opakování je matkou učení.

Kondicionér se používá dvakrát více, než když je používán ve spojení se šamponem. To končí velmi rychle, zvláště na dlouhých vlasech. Ale v průběhu doby se vlasy přestavují, potřeba častého praní zmizí a spotřeba klesá.

Klimatizační zařízení se nemůže vždy vyrovnat se silným znečištěním, takže byste neměli zcela opustit používání šamponu.

Kondicionér pro vlasové vlasy se aplikuje na vlhké vlasy, ale je zvlhčen rukama. To znamená, že by voda neměla proudit z vlasů. A močení hlavy horkou vodou.

Klimatizaci vypláchněte pod tekoucí vodou nejméně po dobu 5 minut. V opačném případě bude mít kluzký pocit a oni budou rychle hltat.

Po umytí je nutné vlasy opláchnout studenou vodou - což jim umožní udržet jejich hustotu.

V síti by nebylo dobře popsáno, co je to vlasy, jeho použití není u všech vlasů. Na olejové vlasy kondicionér může jen přidat tuku.

Takže po přečtení článku si mnozí budou vědomi nového způsobu, jak si umyl vlasy. Někdo bude číst a zapomínat, a někdo se bude snažit a ne litovat. Doufám, že tento článek pomůže ještě trochu se vypořádat s věčným bojem žen o krásu jejich vlasů. A co-vashing vám pomůže s tím!

Milujte sebe, své vlasy a oni budou opakovat.

Kovoshing vlasy. Co je to, prospěch, recenze, jak to udělat, jaký kondicionér a balzám je lepší

Alternativa k ošetření salonu se objevila v oblasti péče o vlasy. Tato koksovací srst je módní způsob, jak umýt hlavu bez použití šamponu, který v krátké době dostal četné pozitivní recenze.

Kovoshhing - co je to a proč?

Kravírování je založeno na tvrzení o nebezpečích agresivních síranů v tradičních šamponech, které narušují strukturu vlasů a zbavují je přírodního mazání.

Uvedený efekt koksování je impozantní a srovnatelný s výsledky péče o salon. Jeho příznivci říkají, že pokud se postup provádí ve správném pořadí a pomocí správných nástrojů, vlasy se zotaví, budou hladké a lesklé, přestanou vypadat, lupiny zmizí.

Postupy odrůdy

V závislosti na použitých prostředcích je možné postup rozdělit na 2 typy:

 1. Použitím konvenčních klimatizačních jednotek.
 2. Pomocí speciálních nástrojů.

Konvenční kondicionéry, kondicionéry, zpravidla neobsahují čisticí prostředky a nejsou určeny k odstranění nečistot ze skalpu. Jejich hlavním účelem je usnadnit česání vlasů uzavřením vlasového hřídele, dodáním vlasů hladkost a odstranění elektrizujícího efektu.

Proto, aby bylo dosaženo dobrého výsledku, je zapotřebí důkladné mechanické působení na vlasy pomocí dlouhé masáže pokožky. Zvláštní kondicionéry pro koksování jsou dobré, protože obsahují přísady pro čištění pokožky hlavy a odstraňování plaku, takže postup pro mytí hlavy je rychlejší.

Kdo je vhodný

Kravské chlupy (recenze získané na internetu, většinou pozitivní) jsou nejvhodnější pro ty, kteří mají vlasy následujících typů:

 • suché a poškozené;
 • malované (pruhované);
 • kudrnaté (kudrnaté);
 • věk;
 • těžké.

Kovoshhing je jemný způsob praní vlasů. Suché a poškozené vlasy se s ním pečlivě omyjí, jejich struktura je obnovena získáním potřebné výživy a ošetření.

Pro barvené a bělené vlasy pomáhá konzervování barev, protože kondicionér absorbuje pigment mnohem pomaleji než šampon.

Kudrnaté neurčité vlasy jsou pod neustálým vlivem stylingových výrobků, kvůli nimž vysušují a stávají se křehkými. Tato srst je zvláště doporučována jemná péče.

S věkem ženy ztrácejí potřebnou vlhkost, vypadají tak suché a bez života. Mycí kondicionér hydratuje a obnovuje. Husté vlasy nezdravé, těžce česané. Šampon je vysychá a kososhing jim pomáhá, aby se změkčily a byly hedvábné.

Kravské vlasy (recenze mohou být záporné) se nemusí vždy vyrovnat s odstraněním kožního mazu, takže vlasy mohou vypadat špinavě. Pro mastné vlasy je lepší vyzkoušet speciální kondicionéry na čištění.

Odporci této metody péče o vlasy tvrdí, že vazba by neměla být použita pro žádný typ vlasů, protože kvůli nedostatečnému čištění se póry budou i nadále ucpávat mazu a vlasy se nebudou moci vyvíjet a růst svým vlastním přirozeným způsobem. To může způsobit vypadávání vlasů.

Výhody postupu

 1. Skalp a vlasy dostávají živiny a nejsou vystaveny agresivním účinkům laurylsulfátů obsažených v šamponech.
 2. Vlasy se stávají zvládnutelnějšími a lehce stylověji.
 3. S pomocí vazby můžete vlasy obnovit doma, aniž byste se uchýlili k drahým salonům.
 4. Postup zahrnuje masáž pokožky hlavy, která zlepšuje krevní oběh, vyživuje vlasy, stimuluje jejich růst.

Nevýhody postupu

 1. Musíte si vlasy spláchnout častěji kvůli minimálnímu množství čisticích prostředků v klimatizačním zařízení.
 2. Pro jeden postup je vyžadováno velké množství kondicionéru, zvyšují se náklady na mytí vlasů.
 3. Speciální nástroje pro koksování, které vám umožňují dosáhnout maximálního účinku, jsou drahé.
 4. Postup trvá mnohem víc času než u tradičního šamponu.
 5. Vlasy po sušení jsou delší, a to i se sušičem vlasů.
 6. Vlasy ztrácejí objem kvůli jejich vyhlazovacím kondicionérem.
 7. Z neustálého užívání vazby můžete "přehozené" vlasy a vypadat nešikovně.

Rozdíl balzám z klimatizace

Ve většině dostupných popisů postupu koksování neexistuje žádný rozdíl mezi prostředky pro jeho provedení. Některé pokyny uvádějí balzám, ostatní kondicionér a třetí - balzám na kondicionér.

Klimatizace - to je druh balzámu, ale s některými rozdíly:

 1. Účelem kondicionéru je lepidlo na vlasové váhy, které byly otevřeny během mytí, a balzám nejen lepidla, ale také vyživuje vlasy.
 2. Účinek kondicionéru se dosáhne rychleji, není nutné ho udržet na vlasu a doporučuje se, aby se balzám po delší dobu nepožil.
 3. Je lepší rozmístit kondicionér po celé délce vlasů, s výjimkou kořenů, jinak by mohutný účes nefungoval. Naopak, balzám by měl být aplikován na kořeny, aby se získaly živiny.

Abychom pochopili, co je lepší použít, stojí za to střídat oba prostředky.

Prostředky 2 v 1

Chcete-li důkladně se přiblížit k vazbě, je lepší používat profesionální moderní nástroje 2 v 1 vytvořené speciálně pro tento postup. Obsahují čistící a kondicionační složky bez mýdla, stejně jako lehkou strukturu, díky níž je výrobek rovnoměrně rozložen po celém vlasu.

To platí zejména pro poškozené vlasy, protože při mechanickém tření může masáž hlavy ještě více poškodit. Moderní kovoshinga nástroje vhodné pro každodenní použití. Jejich hlavní nevýhodou je vyšší cena, na rozdíl od běžných balzámů a kondicionérů.

Podle výsledků sledování cen specializovaných nástrojů pro koksování stojí nejlevnější balzámová značka "NANO-Organik" (Rusko) 350 rublů. pro 300 ml. Pokud se domníváme, že pro každý postup je v průměru vynaloženo 40-60 ml balzámu, taková nádoba bude stačit pouze pro 5-7 procedur.

Typy vlasových kondicionérů

 1. Ústní voda - zavře vlasové váhy a eliminuje elektrizující účinek. Složení máchání má často silikonovou bázi, která dává kudrlině zářivost a hedvábnost.
 2. Expresní klimatizační zařízení se nemusí vypláchnout, aplikují se jak na suché, tak na mokré kadeře. Jejich hlavními složkami jsou keratiny, bílkoviny a glycerin, které dodávají vlasům vlhkost a tvoří na nich ochranný film. Hlavním účelem expresních kondicionérů je chránit kadeře před poškozením UV záření, nástroji pro fixaci vlasů a vysušením při vyfukování.
 3. Specializované kondicionéry jsou výrobky určené pro péči o vlasy podle jejich typu a pro řešení konkrétního problému. Například pro barvené vlasy obsahují kondicionéry UV ochranné filtry, dělené konce - hydratační oleje a také bílkoviny a keratiny pro rekonstrukci vlasů a výživu.

Pravidla pro výběr vlasových kondicionérů

Na základě účelu koksování je lepší zůstat na specializovaných klimatizacích.

Ale zde jsou některé odstíny, které je třeba vzít v úvahu:

 1. Mezi složkami klimatizace by neměl být přítomen silikon, protože obálky a závaží kudrlinky. Po takovém praní může vzhled účesu vypadat nešikovně. Silikonové výrobky jsou vše, co končí v kolu: dimethikon, cyklomethikon a tak dále. Silikon se postupně hromadí na vlasy a pokud neustále používáte podobný kondicionér, můžete jej pouze umýt šamponem s hlubokým čištěním. Nyní jsou klimatizační zařízení s vodorozpustnými silikony, které jsou označeny následovně: trideceth-12, dimetikon Copolyo, dimethiconkopolyol / HWP, hydroxypropyl, polysiloxan, Lauryl methicone kopolyol. Volba klimatizace bez silikonu by byla tou nejlepší volbou.
 2. Je žádoucí, aby klimatizační jednotka neobsahovala minerální oleje, vosk a parafin. Zablokováním pórů kůže tyto látky brání vdechnutí a růstu vlasů.
 3. Konzistence klimatizačního zařízení by měla být čistá. Je důležité, aby byl kondicionér snadno aplikován a distribuován po celé délce vlasů.

Odrůdy balzámů

Kosmetika - to jsou balzámy, které pomáhají zlepšit vnější stav kudrlin, přidávají lesk, měkkost, objem a odstraňují elektrizující efekt.

Mezi tyto opravné prostředky patří:

 • balzámový kondicionér;
 • balzámový kondicionér;
 • tónový balzám.

Účel prvních dvou je podobný klimatizačním jednotkám s jediným rozdílem, že balzámy mají silnější konzistenci a obsahují koncentrované přísady, které obnovují vlasy.

Léčení - tento balzám (maska), jehož složení proniká do hloubky do pokožky hlavy. Jsou rozděleny podle typu vlasů a problému, pro který byly vytvořeny. Chcete-li, aby léčivý balzám fungoval, měli by být ponechány na vlasu po dobu 10-30 minut.

Pravidla pro výběr balzámu

Je důležité vybrat balzám nutně s přihlédnutím k vašemu typu vlasů.

Je však třeba vzít v úvahu:

 1. Tenké vlasy jsou nejvhodnější lehká, nesmazatelná balzámová maska ​​nebo balzámová maska, která se používá nejvýše 1-2 krát týdně.
 2. Barvené vlasy jsou dobře přizpůsobené hydratační balzámy.
 3. Poškozené a suché vlasy jsou vhodnější pro obnovení hydratačního a výživného balzámu obsahujícího keratin.
 4. Olejové vlasy stejně jako běžné vlasy by si měly vybrat nejlehčí balzám, aby nedošlo k nadměrnému podávání vlasů intenzivními živinami.

Kovoshing - pokyny krok za krokem

Chcete-li získat požadovaný efekt, měli byste se připravit na obtížnou a časově náročnou proceduru:

 1. Pečlivě česněte suché vlasy.
 2. Kudrnatky navlhčete vodou a vyčistěte je ručníkem.
 3. Stlačte kondicionér (balzám) v množství přibližně velikosti tenisové koule na dlani a postupně ji aplikujte po celé délce vlasů a pečlivě jej rozdělte na každé vlákno. Množství použitého kondicionéru závisí na délce vlasů. Zde jsou doporučení pro délku vlasů pod rameny.
 4. Pečlivě masírujte vlasy a třepte vlasy dohromady. Po 5 minutách Masáž znova jemně namočte do hlavy a pokračujte v tření dalších 5 minut.
 5. Opláchněte hlavu pod sprchou s velkým množstvím vody na charakteristický písek vlasů.
 6. Suché vlasy, předem smetla je ručníkem. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučují vlasy bez sušení.

Toto je obecný postup pro uzavření smlouvy. Postup se může lišit v závislosti na typu vlasů.

Navíc doporučujeme:

Jak vyhrát proti suchému konce v horkém letním období? Celá pravda o společném mytí: UMÍSTĚNÍ NEBO NEPRÁPRAVA? Jak přesně to funguje, jaký druh vlasů se hodí, co znamená použít pro brodení

Dobrý den všem!

Dnes chci mluvit o takovém postupu, jako co-voshing, který v souladu s názory na internetu, dokáže divy - proměnit houbu v elegantním hedvábí, zbavit se ztrátou úseku, a dokonce i vlak vlasy méně časté mytí.

Jako zanícený amatér na péči o vlasy jsem byl prostě povinen zkusit CO-WASHING na sobě, tak co je to, co se provádí a jak - řeknu ti to v této recenzi

"Ko-praní" pochází z anglického "mytí kondicionéru pouze" a, jak vyplývá z jeho interpretace, znamená šamponování pouze s kondicionérem vlasů.

Méně časté se nazývá no-poo, což znamená, že není šampon ("bez šamponu").

Obě výrazy znamenají totéž, a to mytí vlasů bez šamponu, ale pouze s kondicionérem.

Předpokládá se, že tato metoda byla poprvé použita africkými dívkami, které mají svou povahou nemilosrdné kudrlinky.

Co se používá pro spolupráci?

Čištění vlasů tak neobvyklým způsobem, můžete použít 2 typy produktů:

 • speciální nástroje se značkou "pro společné zapojení"
 • nebo konvenčních klimatizačních jednotek.

Pokusíme se zjistit, jaký je rozdíl mezi mycím šamponem a mytí klimatizace?

Co dělá šampon?

Základem každého šamponu jsou povrchově aktivní látky - velmi "strašidelné" SLS nebo jejich náhražky.

Všichni slyšeli o tom, ale jen málo lidí si myslí, že je povrchově aktivní látka čistě fyzicky.

Povrchově aktivní látka je interpretována jako "povrchově aktivní činidlo" a tyto sloučeniny jsou pojmenovány tak, že působí na hranici separace fází.

To ještě není jasné, i když ve skutečnosti je vše co nejjednodušší.

Pokusím se vysvětlit jinak, jednodušeji.

Pokoušel se někdy omytý tuk čistou vodou? Kdysi jsem se snažil v dětství. Výsledek byl samozřejmě nulový, protože tukem a vodou, jak všichni víme, se nemíchají.

A všichni víme, že to je tuk, který se nahromadil na pokožce hlavy, kvůli činnosti mazových žláz, které jsme všichni umývali pod vodou ve sprše. Jak?

A to vše díky PAVam šamponu - s dvojí strukturu molekuly, které jsou „lepit“ na jednom konci - k tuku, a druhá - k vodě, míchání je tedy obvykle není mísitelné fáze.

A "chytit" tuk z naší hlavy, spolu s proudem vody do kanalizace.

Nyní chápu, proč šampony z pádu ve světě neexistuje?

Žádný šampon nepronikne k pokožce, protože "oddělení fází" je na povrchu kůže!

A žárovky na vlasy, které by měly posílit šampon "z pádu ven", se nacházejí pod kůží v hloubce 3-6 mm.

Kvůli tomu, co klimatizační zařízení "umývá", protože v něm není SLS?

Za prvé, nejen SLS jsou povrchově aktivní látky. Existuje skupina mírnějších povrchově aktivních látek, ze všech smrtelných hříchů, jako SLS, není obvinil: obvykle deriváty betainu (složka odvozená od řepy aminokyselin):

kokamidopropylbetain, kokosbetain
Navíc nejen povrchově aktivní látky mají schopnost smíchat vodnou a olejovou fázi. Tato vlastnost má také skupinu látek nazývaných emulgátory.

Obvykle v kosmetice jako toto použití:

Cetylalkohol, cetearylalkohol a některý jiný alkohol bez denatu.
Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že při pohledu na „alkoholu“ ve složení okamžitě upadnout do zhutkochayshuyu vleklá hysterická a křičet „ve složení má ducha, ale také suuuuuushit!“ Sloučeniny uvedené - ne ten druhý, jako emulgátory, žádný vztah k alkoholu obvyklé porozumění tomu, že nemáte.

Míra vlivu jsou slabší než povrchově aktivní látky, a proto se často používá jako doplněk k nim v šamponech, jakož i klimatizační jednotky, na jehož jmenování se zrudnutí kůže a vlasů tuky není zahrnuta, a úkolem je pouze odebrat nebudou absorbovány do vlasů tukové fáze projektu klimatizace.

A tak se myšlenka kdysi objevila v mozku někoho, že je možné pokusit se umýt vlasy klimatizací - ve skutečnosti se zrodila tato kouzelná myšlenka co-mávání.

Jak si vybrat klimatizaci?

- Klimatizace s kompetentním složením.

Neměli by tam být žádné silikony - můžete vidět tento seznam - s hrůzou a třesoucí se rukou položíte nástroj na police.
(Syclopentasiloxane, stearyl (di) methicone, alkyl (di) methicone, fenyltrimethikonu, Amodimethicone, Behenoxy dimethikon, Bisamino PEG / PPG-41/3 aminoethyl PG-Propyl dimetikon, Cyclohexasiloxane, cyklopentasiloxan, Polysilicone-18 cetylfosfát).

Podle co-voskování guru, silikon dělá vlasy těžší, a nakonec zlomí jejich strukturu - dělá vlasy nudné, křehké a suché.
Nejčastějším problémem při koksování je akumulace produktu na vlasy.
To je proto, že kondicionéry obsahují silikonové látky, které dodávají vlasům "kluzný efekt" a lesk.

Nejlepší je používat klimatizační jednotky ve vodě rozpustných silikonů (nebo vůbec žádný silikon).

Silikony rozpustné ve vodě lze snadno odmítnout.

Silikony nerozpustné ve vodě je možné vypláchnout pouze silnými detergenty, které se vyskytují v šamponech (například sírany).

Hladce pokračujte v samotném postupu!

Jak vyrobit vlasy vlasy?

Krok 1. My vlasy dobře navlhčujeme, držím je pod sprchou / kohoutkem asi 2 minuty a jemně ji masíruji. Tato položka, i přes zdánlivou jednoduchost, je velmi důležitá.

Od během mytí vlasů nedochází k čištění vlasů v důsledku agresivních chemických složek (jako při mytí se šamponem), ale díky mechanickému působení, to znamená jednoduše řečeno, naše masážní pohyby v průběhu procesu a mytí vlasů a balzám / kondicionér jen pomáhá sklouznout ruce neumožňuje zamotat vlasy) a vyživuje je a měkčí během celého procesu.

Závěr: proto nejsme líní, snažíme se učinit světlo, ale opatrné masážní pohyby s rukama v kořenech vlasů, abychom nečetli negativní recenze s titulky jako: "Po společném praní mám tři hlavičky na hlavě, nic vás balzám, atd. e. "

Krok 2. Nyní hlavní část procesu: naneste balzám do kořenové zóny vlasů jemnými kruhovými pohyby.

A začnu vypouštět a vrhám Tru. Tru. Tru. Ale třepím jen vlasovou pokožku a kořenovou zónu. Obávám se ze zbytku - jsou tak poškozeny, že hanbu, postrádají takový S & M. Snadno je masírovat.

Je to vhodné pro mě to udělat v následujícím pořadí: pohybuji se od čela k koruně, pak ji aplikuji na časové části a trvám od koruny až po zadní stranu hlavy.

S ohledem na čas - hodiny s kukačkou nebyly nikdy zavěšeny vedle něj. V průměru to trvá asi 10 minut. Zpočátku jsem se přizpůsobil novému způsobu mytí - to bylo 15 minut.

Znovu zdůrazňuji vaši pozornost, úkolem je masírovat vlasy na kořenech dobře, a ne jen použít kondicionér / balzám na ně.

Krok 3. Proplachování: pro mne to trvá asi 2 minuty, všechny akce jsou podobné jako první - pod tlakem vody důkladně umyji vlasy lehkými masážními pohyby.

Otázka pro odborníky:

Zajímavé je, že toto může být považováno za inverzní masáž.

✿ Vlastní poznámky ✿

 • umyjte se častěji než předtím, nemusím ostříhat. Pravděpodobně proto, že jsem úplně a úplně nezanechal šampon.
 • vlasy už suší déle.
 • tipy z času na čas vyžadují dop.sredstv. Ulazhayu všechny druhy ampulí a koncentrátů.
 • Nepřehánějte tření a masáž hlavy. V opačném případě je poskytována migréna. Mírnější a mírnější.
 • Pokud praktikujete mnoho stylingových výrobků v každodenní stravě (laky, pěny, gely apod.), Je nepravděpodobné, že je to vhodná, příliš měkká metoda pro takové těžké produkty.
 • A co je nejdůležitější - VLASTNÍ BALM jde do vlasů. Někde 2-3 hrstky. Mnoho dívek si stěžuje, že je nákladné a zbytečné. A já... a netrápím se... Mám rád, když jsem si přemýšlel jak vlasy, tak i vlasy.

Co vám dá co-vashing?

Ko-umývání nejprve krmí a změkčuje vlasy.
Nedoporučuje se normálním zdravým vlasům, protože je přetíží. Z tohoto důvodu to často nečiním.

Pokud se bojíte šamponů a chcete si vlasy umyt balzámy, protože to není tak agresivní a nemají tak velký vliv na pokožku hlavy, pak zapomenout a klidně umýt šamponem - co-praní, podle mého názoru čistě pro délku vlasů a délku suché a poškozené.

Jeden postup pro přihlášení vám poví vše o sobě samém a existuje mnoho příležitostí ke spolupráci.
Jediné dvě chyby, které zde skutečně vznikly, jsou:
1. vybrat špatný balzám (jeden z nejčastějších důvodů pro špatné skóre vlasů) Dívky si vybírají silné balzámy silikony a pak si stěžují, že vlasy jsou jako polštářky Dívky, oblíbený balzám a vhodný balzám pro vlasy jsou někdy velmi odlišné !)

2. ne úplně umyjte balzám (s tím myslím, že vše je jasné)

Jaké vlasy doporučuji zkusit si společné užívání?
Určitě vyschlé a poškozené, stejně jako jen suché, chlupaté a kudrnaté.

Moje výsledky:

Byl jsem relativně nový, protože letní sušící vzduch vytváří bolestivé reinkarnace s mými tipy.
Během této doby měly moje vlasy čas na pít, lesk...

30 cm špičky, ty, které jsou pod rameny - mám zmrzlé prádlo před několika lety.

Ale já nejsem spěchá, abych je odřízl - jejich mrtvola se projevuje pouze tím, že jsou trochu víc a víc.

A ještě jeden paradox - navzdory skutečnosti, že mám obecně rád co-vlasy, po úplné obnovení vlasů (četl: když se zabývám rozjasněnými tipy) nemám v plánu pokračovat.

Různé vlasy - různé péče. Ko-praní je procedura pro suché, poškozené, porézní vlasy, NEPOUŽE hladké, zdravé a nasycené vlasy.

A na závěr, několik závěrů, do kterých jsem přišel:

1) Vzhledem k tomu, že celý bod společného praní je použití komponentů, které jsou minimálně proplachující tuk, je tato metoda kategoricky nevhodná pro pokožku pokožku pokrytou pokožkou hlavy.

2) Pro kůži, která je náchylná k suchu - může být vhodné, pokud nebudete v rozpacích s mnohem vyšší spotřebou finančních prostředků (mycí balzámy průmyslové výroby, jako jsou kondicionéry, zpravidla nepenují a jsou aktivněji vstřebávány do vlasů).

3) Pro extrémně porézní, silně poškozené, barvené vlasy může společné dávkování pomoci udržet barvu déle a jemně opláchnout co nejvíce délky (protože základní složka kondicionéru nebo mycího balzamu je mnohem méně "tlačit" vlasovou kutikulku).

Jaký výsledek jsem využil při společném mytí letos v létě:

Dívky (kudrnaté, blondýnky, melirovannyh, trápení vlasů s každodenním útlakem horkého stylu), udělají vlasy vlasy alespoň jednou.
Budou překvapeni, zaručuji. A s největší pravděpodobností vám budou vděčné!

Drahé dívky, pokud mi to opravíte, budu s radostí poslouchat své komentáře.

Ko-praní: šamponování

Je možné překonat krální rituální šampon?

Slovo "co-vshing" se zdá, že na sprchu v příjemné společnosti. Ve skutečnosti je všechno mnohem méně pikantní, ale s použitím vlasů. ELLE přišla na to, jak si umýt vlasy bez šamponu.

Co je společné dávkování?

Termín "společné mytí" nebo společné promývání je zkratkou pro mytí kondicionéru. Méně časté se nazývá no-poo, což znamená, že není šampon ("bez šamponu"). Obě výrazy znamenají totéž, a to mytí vlasů bez šamponu, ale pouze s kondicionérem.

Ve většině šamponů hrají hlavní roli povrchově aktivní látky (laurylsulfáty, laurethsulfáty). Díky němu se objevuje tlustá, načechraná pěna, která umýt vlasy a vlasovou pokožku lépe než slabě pěnicí bez síranů a organických protějšků. Klimatizační zařízení, i když ne bublající, ale také obsahuje povrchově aktivní látky, jen v mnohem menším množství. Co mu umožňuje odstranit znečištění a zbytky prostředků pro pokládku. V tomto případě nejsou vlasy přehnané, protože přírodní oleje pokožky hlavy nejsou úplně omyté.

Kdo je co-vshing vhodný?

Prvním opuštěním šamponu ve prospěch klimatizace byly dívky s kudrnatými a kudrnatými vlasy (oba kvůli přírodě a vůli stylistky). Postupně se rozšiřuje komunita bez pórů tak, aby zahrnovala různé typy vlasů. Zvláště dívky s poškozenými, tvrdými nebo suchými kudrlinky si oblíbily společnou výživu kvůli častému používání vysoušečů vlasů a žehliček, upřesnění a další sebevylepšení. Každý, kdo je zvyklý na barvení, bude také příjemně překvapen - kondicionér vypláchne pigment mnohem pomaleji než šampon. Odstranit ji z koupelny, ve 2-4 týdnech je možné zjistit, že vlasy jsou měkčí, hladší, lesklé a lehce stylovější. Nicméně, tyto výhody, s největší pravděpodobností, obchází stranu majitelů mastných vlasů (nedostatek vysoce kvalitní čištění zhorší problém) a tenké (což je bude těžší).

Jak si vybrat klimatizaci?

Jakmile se trend nevznikl do světa krásy, výrobci okamžitě promíchali do určených exklusivních čistících kondicionérů. Obsahují trochu více čisticích prostředků a již mohou pomoci majitelům tenkých vlasů. Zbytek se doporučuje začít s obvyklými a dlouho milovanými klimatizátory. Ale nejprve zkontrolujte, zda jsou v jejich složení silikony (v seznamu složek, které končí v kuse). Pokud je - změňte se. Silikony nejsou schopné zcela rozpustit ve vodě. Zbývající film dává hladkost a obaluje všechny vlasy. Na zadní straně - pokud se vrstvy filmu hromadí, vlasy budou mít zběsilý, dlouho neprášený, nudný vzhled. Silikony proto nemají žádnou souvislost s čisticími přípravky.

Jak se umýt vlasový kondicionér?

1. Volně mokré vlasy s vodou. To pomůže aplikovat klimatizaci rovnoměrněji, lépe se zbavit nečistot a to vše je jednodušší vypláchnout.

2. Vytlačte dostatečné množství produktu z injekční lahvičky. V takovém případě je třeba měřit ne rublové mince a ne čajové lžičky. Chcete-li kondicionér úplně pokrýt délku vlasů, budete potřebovat hlasitost velikosti golfového míčku. Zpočátku se může zdát, že je to příliš, ale nezapomeňte: v jednom stádiu jsou péče i čištění kombinovány bez pěny.

3. Rozšiřte "kouli" v dlaních a naneste je masážními pohyby: nejdříve na pokožku hlavy, pak rovnoměrně po celé délce.

4. Pro zvýšení příznivého účinku aktivních složek okamžitě vyčistěte, ale po 3-5 minutách.

5. Vysušte a stylujte vlasy tak, jak jste zvyklí. Pěkný bonus na co-mávání: Nyní potřebujete méně stylingových produktů, protože dobře zvlhčené vlasy reagují lépe na manipulaci, a to i při zvlnění, dokonce i při rovnání.

A co šampon?

Náboženství spoluvykládání neznamená úplné odmítnutí šamponu. Vzpomínka na to je nutná, ale ne častěji než jednou za 2-4 týdny. Navíc existuje něco jako nadměrná kondicionace ("příliš mnoho kondicionéru"): pokud se vlasy stanou porézní, jako je Sponge Bob, pokud vidíte, že se zbavujete stopy stylingu, špína a kůže se stávají obtížnějšími, znamená to, že to přehánějí. V tomto případě použijte šampon častěji, například jednou za 7-10 dní. Je žádoucí, aby byl bez síranů.

Vyberte možnost ELLE

Bamboo Abundant Volume Conditioner od Alterna

Značka Alterna s tváří a vlasy Katie Holmes dokázala vyvinout klimatizaci, která nejenže zanechává přirozený objem pramenů, ale také dodává extra. A také chrání saturaci a zářivost barvy barvených vlasů. Neexistují žádné sulfáty, parabeny a další příběhy o hrůze, ale existují organické extrakty z bambusu a kořenu maky, Color Hold komplex s rostlinným melaninem a UV ochranou.

EverCrème Sulfát-Free Moisture System ™ Čisticí kondicionér L'Oréal Paris

¼ čistící přísady + ¾ hydratační přísady. To je vzorec veganského kondicionéru L'Oreal Paris. Nedostatek hojné pěny minimalizuje riziko roztržení vlasů z mechanického tření. Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny se postarají o zbytek.

Individuální kondicionér na krém La Crème by Opalis

Navrhovaný všemi pravidly no-poo, tento nástroj má obzvlášť rád suché, poškozené a kudrnaté vlasy. Výrobce nabízí vlasy ve dvou krocích: nejprve namísto šamponu (pěny La Crème), pak aplikujte jako kondicionér. Ochranný film bez silikonu nevytváří vlasy vůbec, ale spolehlivě chrání před nepříznivým prostředím díky olejům z pšeničných klíčků, sladké mandle a makadamii.

Hurst Shkulev Publishing

Moskva, st. Shabolovka, dům 31b, 6. vstup (vchod z koně Lane)

Postup při mytí vlasů. Řekni ne šampony!

Dobře upravené vlasy jsou jedním z důležitých prvků ženské krásy. Koneckonců, vidíte, dokonce i ta nejkrásnější tvář, zarámovaná vybledláma, jako loď, ztrácí svou přitažlivost v očích jiných lidí. Proto díky ženské vynalézavosti se objevují nové způsoby péče o vlasy. Některé z nich jsou úspěšné a jsou velmi populární mezi poctivým sexem.

Jedná se o novodobou úpravu vlasů - společné mytí.

Co je kravské?

Toto jméno pochází z anglických slov, které jsou přeloženy jako "mytí vlasového kondicionéru". Podstatou tohoto postupu je úplné opuštění tradičních šamponů, které agresivně ovlivňují strukturu vlasů. Koneckonců, obsahuje sírany. Jakékoliv šampony dokonale odmyjí nečistoty a mastnoty, ale zároveň usušují vlasy a zbavují ochranného filmu. To vede k křehkost, tuhost a matné barevné prameny.

Postup ošetření jemně čistí, aniž by došlo k poškození chloupků. Zásobování se stane brilantním a poslušným.

Společné mytí není pro každého

Zpočátku byl takový postup vynalezen, aby se staral o kudrnaté a kudrnaté zámky. Nyní se doporučuje klimatizace pro dívky se suchými a poškozenými prameny. Odmítnutí šamponu řeší problém česání a stylingu.

Obecně platí, že černé kravské kůže jsou první, kteří používají černé ženy, které mají těžké, zlobivé kudrlinky. Takové vlasy jsou velmi zmatené, hotelové pramínky vypadají, jak se jim líbí. Taková srst je obtížně vkládána do nějakého účesu. Suché jako sláma, tipy na vlasy přinášejí problémy svým hosteskám.

Procedura Kovoshing není pro každého. Taková péče se nedoporučuje majitelům mastných vlasů, protože to zhorší problém. Účes bude vypadat špinavě. Volné prameny pravděpodobně nepřinášejí pozitivní dojem ostatním. Pokud máte kombinovaný typ: kořenové tuky a suché po celé délce pramenů, můžete střílet střídavě s tradičním způsobem mytí.

Například jednou týdně použijte šampon s balzámem a 1-2krát pouze kondicionér.

Výběr kondicionéru pro zakončení

Kravata je dobrá, protože nevyžaduje získávání speciálních nástrojů. Můžete použít jakýkoliv klimatizační přístroj, který neobsahuje silikon, paraben, síran nebo podobné látky. Ty váží a ucpávají chloupky. Silikon může nakonec vést ke ztrátě vlasů a křehkým vlasům.

Není vůbec nutné vzít nákladný, proprietární nástroj, dokonce i nejlevnější klimatizační zařízení. Pokud pouze kompozice splňuje výše uvedený požadavek. Zkuste a vyberte nejvhodnější možnosti pro vlasy.

Kovoshing - pokyny krok za krokem

Samotný proces se prakticky neliší od tradičního mytí. Aplikoval na kudrlinky nápravu - masíroval hlavu - umyl. Existuje však několik nuancí, které činí tento postup efektivní:

 1. Před aplikací přípravku je důležité vlasy důkladně opláchnout teplou vodou.
 2. Pro uzavření by mělo být velké množství klimatizace, takže zámky byly zcela pokryty.
 3. Masáž hlavy by měla být intenzivní, nejméně 2-3, a nejlépe 5 minut.
 4. Pak se přidá trochu vody a klimatizační jednotka je mírně pěnová.
 5. Oplach by měl být důkladnějsí než šampon.
 6. Musíte být připraveni na to, že postup bude trvat dvakrát déle než obvykle.
 7. Celý proces je dokončen vypláchnutím studenou vodou.

Po ukončení procedury nemůžete vlasy aktivovat ručníkem, je lepší je zabalit na půl hodiny. Poté je nutné vlákna přirozeně vyschnout. Doporučuje se používat vysoušeč vlasů, aby se minimalizovalo.

Jak často může být postup opakován?

Vše závisí na vaší touze a rozvinutých návycích. Používání kondicionéru bez šamponu umožňuje každodenní mytí vlasů. Je nutné pouze dobře opláchnout vlasy pod tekoucí, vlažnou vodou. Je nemožné, aby nástroj zůstal na vlasu, prsty by se neměly sklouzávat podél pramenů.

A na poslední chvíli, dokonce i nejvíce horliví příznivci kooshoshingu považují za nutné umýt vlasy šamponem pro hlubší čištění jednou za měsíc.

Výhody postupu

Stále více dívek si vybírá tento způsob mytí vlasů. Co jim dává podobnou jemnou péči?

Za prvé, vlasy jsou hladké, hedvábné, lesklé.

Za druhé, je méně rozdělených konců a končí "vypálením".

Zatřetí, kudrlinky se stanou poslušnými, snadným hřebenem a udělají je účesy. Kudrlinky mají podobu "pramenů" a netlačte.

A konečně, pokud pravidelně barvíte vlasy, koksování pomáhá udržet barvu mnohem déle. V klimatizačním zařízení nejsou žádné látky, které by reagovaly s nátěrem. Neumí si to.

Nevýhody postupu

Navzdory rostoucí popularitě této metody existují nevýhody:

 • Nevhodné pro mastné a tenké vlasy.
 • Tímto způsobem se nemůžete umyt vlasy pokryté lakem, stylingový gel.
 • Můžete přetěžovat prameny účinných látek.
 • Vzhledem ke své specifičnosti a trvání není možné provést kooshing bezprostředně před zahájením práce, a to pouze večer.

S ohledem na rostoucí pozitivní hodnocení na internetu můžeme říci, že dívky nejsou příliš znepokojeny nevýhodami postupu a zisk z kooshing přesahuje všechny očekávání.

Video

Malé video, názor jednoho bloggeru o postupu společné instalace. Jednoduché a jasné.

Pro Více Informací O Suché Vlasy