logo

Kdy je nejlepší čas, jak snížit vlasy?

Haircut - důležitá událost, protože může změnit obraz a dokonce i život k lepšímu. Ale k tomu, aby se to stalo, je důležité zjistit, kdy řešit vaše vlasy, a když to nestojí za to.

Způsobil měsíc

Měsíční kalendář je již dlouho pevně založen v našem životě a ovlivňuje jeho nejrůznější sféry, včetně vzhledu a všech manipulací spojených s ním.

Je-li to možné a dokonce nejlépe řezat vlasy, podle lunárního kalendáře?

 • Na rostoucím měsíci. Tentokrát je považován za nejvhodnější pro jakoukoli manipulaci s kudrlinky, neboť je ztělesněním vývoje a růstu.
 • Pátý, osmý, jedenáctý, třináctý, čtrnáctý, devatenáctý, stejně jako 21., 26., 27. a 28. den (samozřejmě podle lunárního kalendáře) jsou považovány za nejúspěšnější pro změnu délky kudrlin.
 • Úplněk Tato fáze se vyznačuje periodou plnění těla a maximální energií. Všechny naše plány uspějí, účes bude úspěšný, kudrlinky budou silné a silné a růst se urychlí.

Kdy neřezat vlas?

 • S ubývajícím měsícem. V tomto případě kudrlinky rostou velmi pomalu a mohou se stát bez života a nudné, bez energie.
 • V novém měsíci. Tato fáze se považuje za nejkritičtější pro organismus, takže všechny manipulace mohou být nesmírně neúspěšné.
 • Ty dny kalendáře jako devátého, patnáctého, dvacátého třetího a dvacátého devátého jsou považovány za neúspěšné.

Vliv určitých znamení zvěrokruhu, ve kterém měsíc přebývá:

 • Pokud je Měsíc v Aries, pak může účinek srážek způsobit špatné zdraví.
 • Při hledání satelitu Země v znamení Gemini kudrlinky mohou být extrémně neposlušné, což značně komplikuje jejich instalaci.

Kdy je nejlepší čas, jak snížit vlasy?

 • Najdete-li družici země v takových znameních jako Panna, Kozoroh nebo Taurus, rychle rostou a stanou se skvělými a dobře upravenými.
 • Znamení Váhy vám umožní udělat nádherný účes a trvale udržovat jeho vzhled.
 • Pokud je Měsíc v Aquarius, pak je toto období nejvýhodnější pro všechny druhy experimentů. Určitě budou úspěšné. Pokud potřebujete nejvíce obyčejný a známý účes, výsledky se mohou lišit od očekávaného.
 • Známky, jako jsou ryby a rakovina, zpomalují růst kudrlin, a mohou je také oslabit, bez lesku. Je lepší jít do kadeřnice v těchto dnech.
 • Značka Leo nemá vliv na účes, ale přispívá k úspěšnému zbarvení a zvyšuje efektivitu některých dalších postupů.
 • Je-li družice Země v znamení Lea, mohou se prameny stát tuhší a silnější. Pokud však v tuto chvíli změníte své vlasy, nemusí to být nejlepší způsob, jak ovlivnit váš osobní nebo rodinný život.

Věnujte pozornost přírodním jevům a povětrnostním vlivům.

Počasí také ovlivňuje biologické rytmy a fungování lidského těla.

Takže byste neměli navštěvovat kadeřník, pokud vítr silný vítr, vylévá déšť nebo nedávno došlo k poklesu teploty nebo atmosférického tlaku.

Mimořádně negativní dopad na růst kudrlin a jejich stav mají všechny druhy přírodních katastrof, jako jsou zatmění (lunární a sluneční), povodně, tornáda, hurikány, sesuvy půdy, tsunami a tak dále. Během těchto období je tělo oslabeno, takže nemůže obnovit normální stav vlasů a zajistit jejich aktivní růst.

Můžete bezpečně a dokonce potřebovat, aby vaše vlasy, pokud je počasí dobré: střílí slunce, není tam žádný vítr, teplota a tlak jsou stabilní.

Měly by být vzaty v úvahu i dny v týdnu

Takže kdy můžeš řezat vlasy a kdy je lepší nechat to?

 • Pokud se chcete zbavit negativních emocí, stejně jako nevyřešených problémů a drobných potíží, je lepší jít do kadeřnictví v pondělí. Spolu s narovnanými prameny necháte vše špatné.
 • Jste-li unaveni všemi a všemi, jsou velmi unaveni, plníte v rutině a rutině monotónních dnů a máte se ponořit do deprese nebo deprese, můžete v úterý změnit délku vlasů.
 • Když se ve středu obrátíte na mistra, můžete získat mnoho nových zážitků, setkat se s novými lidmi, vytvořit si přátele, jít na výlet nebo výlet a dokonce i úplně změnit svůj život. Prostředí je nejúspěšnější pro jakékoli změny, včetně obrazu a vzhledu.
 • Snad nejvhodnějším dnem pro účesy je čtvrtek. Budete schopni budovat vztahy s blízkými, přilákat štěstí a úspěch, vyřešit všechny vaše problémy a dokonce i vylézt do kariéry.
 • Pátek je tradičně považován za den krásy a změny a kardinál. Jakékoli experimenty s obrazem budou určitě úspěšné, ale obvyklý účes, který je překvapující, nemusí uspět.
 • Výlet do kadeřníka v sobotu nejen zlepší stav kudrlin, ale dokonce odstraní některé hříchy.
 • Neděle je pro řezání mimořádně nepříznivá. Řezání kudrlinky, doslova řezání křídla a uvolnění blahobytu, bohatství, štěstí a lásky.

Nálada, stav a zdraví

Kdy mohu nejlépe rozřezat vlasy?

 • Pokud jste v dobré náladě a máte pocit prudkého nárůstu energie.
 • Pokud jste klidní a sebejistý a své schopnosti.
 • Pokud jste připraveni na změnu, nebo dokonce toužíte po ní.
 • Pokud jste úplně zdraví.

Kdy řezat vlasy nestojí za to?

 • Pokud jste vzrušení, vztek nebo ve stresu.
 • Pokud máte pochybnosti o tom, že vám bude prospěch účes. V tomto případě určitě nebude úspěšný, a to jen proto, že nemůžete kapitánovi vysvětlit, co chcete.
 • Ženy by neměly chodit do kadeřnictví během menstruace, stejně jako asi jeden a půl až dva týdny před ní. Během těchto období se v těle objevují hormonální změny, které po střihu nemusí mít nejlepší vliv na stav a růst kadeř. Ale můžete si vlasy bezpečně změnit během prvního týdne po skončení kritických dnů.
 • Pokud jste nemocná nebo jste v nedávné době měli nějakou chorobu. Během těchto časových období tělo řídí všechny síly, aby obnovilo normální fungování a růst kadeří se velmi zpomalí, zatímco jejich stav se může výrazně zhoršit.

Další faktory

Několik dalších bodů:

 • Důrazně se nedoporučuje krájet vlasy v žádné náboženské dovolené, protože je považován za hřích. A pokud věříte příběhům a poté, že jste se dopustili takového hříchu, může žena způsobit potíže nebo nemoci.
 • Není nutné mít účesy, i když je váš kadeřník v špatné náladě. Buď zvolte jinou nebo kontaktujte vaše, ale v jiný den. Velitel je schopen přenášet energii na kadeře rukama a nožnicemi, a pokud je negativní, bude mít negativní vliv jak na stav, tak na růst.
 • Pokud jde o denní čas, je nejlepší plánovat návštěvu kadeřníka pro druhou polovinu dne, protože v prvním se organismus probudí a jakékoli zásahy mohou být katastrofální. Navíc večer spolu s prameny získáte příležitost zbavit se negativu nahromaděného během dne.

Který den je nejlépe řezat vlasy? Tipy a triky

Pozdravy všem, jak se máte, drahí čtenáři?

Teď jsem na dovolené na druhém konci světa. Přestože jsem již letos nechtěl odpočívat, ale okolnosti byly takové, že jsem se odvrátil od mého domova (ale o tom v samostatném příspěvku).

A víte, stalo se to téměř okamžitě poté, co jsem si rozřízl dlouhé vlasy. Není to nic, co říkají, chcete změnit svůj život, změnit svůj účes)

Vlastně jsem nechtěl drasticky měnit svůj život, ani jsem se nechtěl zbavit svých nejoblíbenějších vlasů, které jsem po dlouhou dobu bolestně rostla. Ale stejně jsem to musel udělat (mluvím o vlasu). Proč Teď už to řeknu víc.

Když je lepší dostat účes - tipy a triky

Nebudu říkat, že jsem velmi pověrčivý člověk nebo dodržovat nějaká zvláštní pravidla v životě, ale vždycky poslouchám doporučení různých slovanských a orientálních praktik, měsíčního a slunečního kalendáře a oblíbené rady a doporučení.

V poslední době mi přišlo velké množství informací, že vlasy jsou hlavním dirigentem energie našeho těla.
Mají vzpomínku a udržují sami sebe všechny emoce a reakce určité události.
Podrobněji jsem zde napsal.

A když se v lidském životě stane něco těžkého a špatného, ​​musí být vlasy odříznuty, aby se zbavilo energetického pole ničivé energie.

Před dvěma lety jsem měl ve svém životě velmi těžké období, které jsem zažil velmi těžko.

To není nejlepší způsob, jak se projevují v mém vzhledu a hlavně na vlasu, vypadli, zlomili a nevypadali to nejlepší.

Zacházel jsem s nimi, obnovoval je a jak se mi zdálo, přinesl jim docela dobrou podobu.

Ale myšlenka, že moje vlasy drží sama sebe všechny negativní, které jsem zažil, mě nenechala odejít.

Celkově jsem se rozhodl, šel kadeřníkem a přitiskl si vlasy na ramena a rozřezal jsem asi 18 cm.

Možná někdo řekne, že jsem udělal něco hloupého, nebo můj vlastní návrh pracoval pro mě nebo něco takového, ale když jsem se dostal z salonu, opravdu jsem se cítil jako lehký a osvěžující člověk :)

Nyní znovu rozvíjím vlasy novým způsobem a víte, už jsem si všiml, že nyní rostou rychleji a jejich stav je desetkrát lepší než předtím.

Nyní mám nový experiment, abych vrátila vlasy na předchozí délku v kratším období)

To je nyní délka vlasů, aby každý pochopil.

Ano, nejdůležitější věc, o které jsem chtěl mluvit.

Předtím, než začnete stříhat, jsem se podíval na různé tipy a radu a vybral si pro sebe vhodný den, který byl schválen pro stříhání měsíčních, slovanských a východních kalendářů.

Obecně jsem si v pondělí stříhala vlasy na rostoucím měsíci. Ačkoli se říká, že pondělí je těžký den, ale pro účesy, vlasy jsou velmi příznivé.

Takže, kdy je lepší rozřezat vlasy o dny v týdnu?

Pondělí

Ideální denní účesy pro ty, kteří se chtějí zbavit negativních, nahromaděných negativních emocí a nevyřešených problémů.

Úterý

Odstranění vlasů v úterý změnám v životě, řešením důležitých problémů, změnám okolností a objevování nových příležitostí.

Středa

Ve středu, dobrý strih pro ty, kteří potřebují nové informace, nové známosti a znalosti. Aktualizujte své informační pole.

Čtvrtek

Ve čtvrtek jsou ti, kteří postrádají pozornost a oblíbenost, obvykle zdobeni. Účes tohoto dne přispívá k budování vztahů s vnějším světem.

Pátek

Pátek je den krásy. V pátek se doporučuje ořezávat vlasy pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled k lepšímu.

Sobota

Tento den je pro zdravé účesy. Pokud jsou vaše vlasy nemocné, vypadnou a roztrhnou, ořezají je v sobotu. Také účes v sobotu. podporuje očistu duše a zlepšuje karmu.

Neděle

Jediný den, kdy vůbec nemůžete účes. Pokud je všechno ve vašem životě dobré a stabilní, nikdy nedělejte vlasy v neděli, "zabitý osud" Ale z tohoto pravidla existují výjimky. Pokud se všechno pokazí a váš život je pevný černý pruh špatného štěstí, vyzkoušejte stříhání vlasů v neděli.

Lunární účesy

V libovolném měsíčním kalendáři naleznete doporučení ohledně toho, jaký den je nejlepší, abyste si vlasy ořízli.

Ale pokud není kalendář, nezapomeňte, že k rostoucímu měsíci je lepší snížit vlasy těch, kteří ji pěstují. A klesá na ty, kteří nechtějí, aby jejich vlasy rychle rostly.

Také na ubývajícím měsíci je vhodné řezat nemocné a křehké vlasy.

Našel jsem ve svém telefonu skvělou aplikaci, která ukazuje měsíční kalendář pro rok 2015 a dává doporučení a tipy pro péči o vlasy.

Například dnes je 19 lunární den. Ubývající měsíc v znamení lev. Můžete stříhat a barvit vlasy pouze těm, kteří zásadně chtějí změnit svůj vzhled a vypadat jasněji.

Proto nenechte si ujít svou šanci)

A přesto existuje názor, že pán, kterému svěřujete své "energetické antény", by měl mít stejný pohlaví s vámi a pokud možno mladší než vy ve věku. Pak vám přidá pozitivní energii a nepřijímá ani nezmění vaše.

Obecně se rozhodněte, zda tuto informaci použijete nebo ne, v každém případě vám přeji krásné a zdravé vlasy!

Byl bych rád, pokud sdílíte tento článek se svými přáteli v sociálních sítích a přihlaste se k odběru svých blogů.

Znovu se uvidíme!

PŘIPOJTE MÉ SKUPINY V SOCIÁLNÍCH SÍTI

Když můžete v únoru 2019 nakrájet své vlasy, příznivé dny

Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

Fáze měsíce v únoru 2019:
Lunární účes pro únor 2019
Příznivé dny pro účesy v únoru 2019
Účinek účesů na lidský stav
Jak si vybrat kadeřník
Lunární účes

Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", být úspěšná a svůdná, přitahovat názory opačného pohlaví a přimět muže, aby se podívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup?

Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny. Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v únoru 2019 podle lunárního kalendáře.

Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí. Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu.

Fáze měsíce v únoru 2019:
Nový měsíc - 5. února 2019
První čtvrtletí - 13. února 2019
Celý měsíc - 19. února 2019
Třetí čtvrtletí - 26. února 2019
Lunární účes pro únor 2019

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více plusů, den je příznivý, více mínusů je nepříznivý, zbytek je neutrální.

Únor 2019 Neutrální a příznivé dny pro stříhání vlasů v únoru 2019

26, 27 měsíční den
Dobrá doba pro účesy.

Měsíc v kozorože
Účes bude krásný a hodí se vám.

Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

27, 28 měsíční den
Snadný den pro stříhání vlasů.

Měsíc v kozorože
Střih vám udělá půvab a kudrlinky budou svěží a hedvábné.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

28, 29 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v kozorože
Nový účes vám vyhovuje. Vypadáš s ní mladší.

Ubývající měsíc
Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

29, 30 měsíční den
Neutrální čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Vodnáři
Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

30, 1, 2
Skvělý den pro účesy.

Měsíc v Vodnáři
Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

Nový měsíc
Shorn kudrlinky budou pomalu růst, ale budou silnější.

2, 3 měsíční den
Výlet do salonu krásy je lepší odložit na další den.

Měsíc v Piscích
Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

3, 4 měsíční den
Neutrální doba pro stříhání vlasů.

Měsíc v Piscích
Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

4, 5 měsíční den
Nepříznivý den pro stříhání vlasů.

Měsíc v Piscích
Krásný účes, který jste poskytli. Ale poté, co se mohou objevit lupy, a vlasy se mohou stát křehkými.

Rostoucí měsíc
Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

5, 6 měsíční den
Skvělý den pro kadeřnictví.

Měsíc v Aries
Nepříznivý čas pro řezání vlasů. Po tomto postupu kudrlinky ztratí vzhled.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

6, 7 měsíční den
Dobrý den pro vlasy na vlasy.

Měsíc v Aries
Špatný čas na účes. Po ní se může poškodit stav vlasů: objeví se rozbité konce, ztrácejí se vlasové kořeny, objeví se lupy.

Rostoucí měsíc
Řezání vlasů se rychle zrychlí.

7, 8 měsíčních dnů
Neutrální čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Býku
Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

8, 9 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Býku
Účes bude krásný a vlasy budou silné a zdravé.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

9, 10 měsíční den
Snadný den pro stříhání vlasů.

Měsíc v Býku
Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

První čtvrtletí
Dobrý čas na krájení kudrlin.

10, 11 měsíční den
Skvělá doba pro účesy.

Měsíc v Blížencích
V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky se rychle zrychlují.

11, 12 měsíční den
Příznivý čas pro vlasy na vlasy.

Měsíc v Blížencích
V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

12, 13 měsíční den
Řezání vlasů je lepší odložit na další den.

Měsíc v rakovině
Stříznutí v tento den je kontroverzní. Na jedné straně budou vlasy silné a zdravé a na druhé straně účes rychle ztratí svůj tvar. Je lepší si vybrat jiný den, když se řezání vlasů v únoru bude příznivější pro vaše vlasy.

Rostoucí měsíc
Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

13, 14 měsíční den
Neváhejte jít do salonu krásy a vydejte se na nový účes.

Měsíc v rakovině
Střih, vyrobený v tento den, může rychle ztrácet svůj tvar, ale vlasy po něm budou silné.

Rostoucí měsíc
V tuto chvíli vlasy rychle rostou.

14, 15 měsíční den
Dobrý čas na krájení kudrlin.

Měsíc v Leu
Vlasy po účesu budou hedvábné a poslušné. V tento den se doporučuje dostat účes pro ty, jejichž věci se nedaří dobře. Po účesu se vše může změnit k lepšímu.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

15, 16 měsíční den
V tento den se nedoporučuje krájení vlasů.

Měsíc v Leu
Po změně vlasů budou vlasy hladké a hedvábné. Astrologové doporučují ostříhání těm, jejichž věci nejdou dobře. Možná, po střihání vlasů se všechno změní k lepšímu.

Úplněk
V tento den je účes vhodnější vzdát se.

16, 17 měsíční den
Neutrální doba pro stříhání vlasů.

Měsíc v Panně
V tento den můžete provádět všechny kosmetické procedury zaměřené na zlepšení krásy.

Ubývající měsíc
Vlasy budou růst zpomaleně než na rostoucím měsíci.

17, 18 měsíční den
Dobrý čas na návštěvu kosmetického salonu.

Měsíc v Panně
Všechny kosmetické procedury provedené v tento den budou užitečné.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

18, 19 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání vlasů.

Měsíc ve Váhu
Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

Ubývající měsíc
V tomto období kudrlinky pomalu rostou, ale silnější.

19, lunární den 20
Nepřímá změna účesů.

Měsíc ve Váhu
Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se růst vlasů zpomaluje a kořeny se zpevňují.

20 měsíčních dnů
Neutrální den pro změnu účesů.

Měsíc ve scorpii
Střih v tomto okamžiku bude vaše vlasy silné a krásné. Po manipulaci s vlasy se váš osobní život může zlepšit nebo zhoršit.

Ubývající měsíc
Ostružené kadeře budou silnější a budou pomalu růst.

20, 21 měsíční den
Skvělý den pro účesy.

Měsíc ve scorpii
Kudrlinky odříznuté v tento den mohou přispět ke zlepšení i zhoršování osobního života. Chcete-li něco změnit, můžete mít šanci.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

21, 22 měsíční den
Dobrá doba pro účesy.

Měsíc ve Střele
Změna účesu pomůže zlepšit vztahy s úřady a zaměstnanci, kariérní růst je možný.

Třetí čtvrtletí
Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

22, 23 měsíční den
Řezání vlasů v tento den se nedoporučuje.

Měsíc ve Střele
Po úpravě můžete zlepšit vztahy se zaměstnanci a nadřízenými. Je možné zvýšit práci.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

23, 24 měsíční den
Neutrální doba pro změnu účesu.
Měsíc v kozorože
Účes bude krásný a hodí se vám.
Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

Příznivé dny pro účesy v únoru 2019

Podívejte se na tuto tabulku, kdykoli budete vědět, kdy se vaše měsíce v měsíci únoru 2019 sníží podle měsíčního kalendáře: příznivé dny jsou 5, 13, 14, 20, 21, 25 a 26, nepříznivé dny - nejsou takové měsíce. V nepříznivých dnech se snažte vyhýbat stylistovi, protože byste to nechtěli. Chcete ztratit energii nebo zničit vzhled neúspěšného účesu?

Účinek účesů na lidský stav

S pomocí obyčejného účesu můžete zlepšit pohodu člověka, zachránit ho před negativní energií nebo naopak vyvolat vývoj této nemoci. Řezání vlasů je rituálem v některých církevních obřadech. Podle církevních legend, předtím, než Adam a Eva spáchali hřích, zazářily ve tvaru míče nad hlavou. Spojil lidské biologické pole s kosmem a na hlavě místo vlasů bylo vidět měkké chmýří, jako u novorozenců. Po spáchání hříchu byly paprsky energie na hlavě nahrazeny vlasy. Nyní jsou vlasy nití spojující člověka s kosmem. Díky nim získáváme energii po celý život.

Samozřejmě, ne všichni moderní lidé věří v legendy, nicméně každý z nás si všiml, že po srážce, mistr zlepšuje náladu, objeví se lehkost. A existují dny, kdy účes nepřináší radost, poté, co se vlasy stanou zlobivými, začínají vypadávat. A tajemství spočívá v tom, že při řezání biopole. Starodávní mudrci v případě nepokojů doporučili, aby vlasy lehce ořezali. Bylo věřeno, že spolu s hroty vlasů byla negativní energie onemocnění odříznuta a tělo se zotavilo rychleji.

Jak si vybrat kadeřník

Při řezání vlasů kadeřník ovlivňuje vaše bio pole. Pokud jste si odřízli vlasy od dobrotivého, veselého člověka, pak po vyříznutí vašeho podnikání se zlepší. Pokud kadeřník zažívá, nespokojený se svým životem, stěžuje si na špatný stav vlasů, pak po takovém účesu se vaše vlasy stanou bez života a nudné. Životní zkušenost a věk odborníka také záleží. Abyste necítili rušení při rozhodování, zvolte specialistu, který je mladší než vy, nebo přinejmenším ve stejném věku. Pokud se z nějakého důvodu přičítali poraženým, snažte se udělat účes u zkušeného kadeřníka ve věku. To vám pomůže přivést štěstí zpět k životu.

Pro tyto účely si určitě vyberete jeden z příznivých dnů. Střih bude úspěšný, pokud s sebou vyříznete pána stejného pohlaví. Nezapomeňte, že s jakoukoli manipulací s vlasy jste ovlivněn velitelem. Pokud vám odborník z opačného pohlaví projeví soucit, může dojít k problémům ve vašem životě. Neříkejte své vlasy. V tomto případě nemůžete opravit své bio pole, to znamená, že uzdravení se nestane a nic se v životě nezlepší. A jestli je biologické pole rozbité, pak oříznutí vlastní, můžete ještě více zhoršit situaci.

Lunární účes

Krátký růst přispívá na růstový měsíc. Pokud máte účes na klesajícím měsíci, vlasy budou pomalu růst a vlasové kořeny budou silnější. Tyto faktory je třeba vzít v úvahu při návštěvě kosmetického salonu. V žádném případě by neměl ostříhat, když je měsíc v znameních ryb a rakoviny. Astrologové vám raději dělají účes, když je měsíc v souhvězdí Dívky, Váhy, Lva, Taurus, Kozoroh. Chcete-li zjistit, kdy si můžete krájet vlasy a kdy nemáte, podívejte se na měsíční kalendář měsíce pro účesy pro rok 2019.

Když je lepší řezat vlasy - tipy a triky

Nedílnou a zdaleka poslední částí vzhledu každé ženy, která si váží sebe sama, je její účes. Není vůbec důležité, zda to bude komplikované a složité vytvoření kadeřníka nebo drahého módního stylu. Módní trendy každý rok nabízejí krásným dámům příležitost trochu experimentovat s délkou a barvou vlasů.

V jakém ročním období je lepší snížit vlasy?

Kdy je řezat vlas, je lepší - jen vy se rozhodnete. Snad tato myšlenka vznikne spontánně nebo po mnoha myšlenkách. Stylové krátké účesy byly vždy a zůstaly v trendu. Existuje docela dobře odůvodněné stanovisko, že vysoce kvalitní účes "odstraní" z tváře ženy několik let. Lékaři trichologové jednomyslně tvrdí, že můžete změnit délku vlasů kdykoli v roce. To neovlivní jejich strukturu ani sílu.

Mohu si v zimě stříhat vlasy?

Mýtus, že změna účesu nebo zkrácení krojů v zimě, to nestojí za to, dlouho je odhaluje odborníci a samotné ženy. Rychlost růstu vašich kadeří nezávisí na vnějším prostředí a povětrnostních podmínkách. Genetika řídí vše, protože vlasové folikuly pocházejí z vývoje plodu. Otázka, kdy je lepší mít účes, vzniká jen proto, že v zimě tělo přijímá méně živin a zdá se, že vlasy rostou pomaleji. Toto je pověr, který by neměl být posedlý.

Jaký měsíční den je lepší snížit vlasy?

Měsíc, který je přirozeným družicím Země, pravidelně mění svůj vzhled v závislosti na osvětlení sluncem. Ve vědě existuje přesná definice takového procesu - fáze měsíce. Každé období výrazně ovlivňuje celkový stav lidského těla a strukturu jeho vlasů. Stále více se věnujeme lunárnímu kalendáři, který popisuje čas průchodu hlavních fází noční hvězdy, jeho umístění ve vztahu ke zvěrokruhovým konstelácím. S touto příručkou můžete přesně určit, kdy je třeba stříhat vlasy podle měsíčního kalendáře. Astrologové dělají své pojednání zvlášť za každý měsíc. Plánování výletů do kadeřníka - přečtěte si jejich doporučení. Existuje však několik obecných pravidel:

 1. Když je lepší řezat vlasy, tak je to s rostoucím Měsícem - pro rychlý růst ořízněte špičky.
 2. Aby tvar účesu zůstal dokonalý co nejdéle - využijte služby pána v období klesajícího měsíce.
 3. Úplný měsíc a nový měsíc jsou považovány za nepříznivý okamžik pro jakoukoli manipulaci s vašimi kadeřemi.
 4. Na doporučení stejných astrologů jsou 9., 15., 23. a 29. lunární dny nesmírně nepříznivé pro změnu tvaru ženského účesu. Během tohoto období nefungují ochranné funkce těla v plné síle, což může způsobit vyčerpání energetické aury. Možným výsledkem je nejen zhoršení kvality a růstu pramenů, ale i porucha.

Který den v týdnu je lepší snížit vlasy?

Pokud jde o otázku, jaký den v týdnu je lepší mít účes - zde se názory slavných astrologů zcela shodují. Nejpozitívnější den pro salonní procedury, které volají v pondělí. Ačkoli mnozí lidé považují tento den za obtížné, odvážně změnit svůj vzhled, můžete se pokusit změnit svůj postoj k životnímu prostředí:

 1. Pokud jste ohromeni depresí, navštivte úterý v kadeřnictví. Změna obrázku povzdechne.
 2. Středa, čtvrtek a pátek jsou považovány za dobré dny k návštěvě mistra. Tyto dny jsou naplněny zdravou energií, která vede k úspěchu v podnikání av osobních vztazích. To je přesně ten čas, kdy je lepší snížit vlasy.
 3. Měli byste se postarat o názory léčitelů na hvězdy dívky se slabými kudrlinami. Sobotní postupy v kabině pomohou posílit a zlepšit stav kudrlin.
 4. Jediný nevhodný den v týdnu pro jakékoli manipulace je neděle. Je to den odpočinku pro celé tělo. Nepokusťte osudu.

Nejlepší čas na krájení vlasů

Příznivý čas pro účes můžete zvolit sami. Především je to pozitivní, vycházející z vás a vašeho pána. Dobrá nálada a odborná práce specialisty během procedury vám poskytnou velkou spokojenost, která bude trvat dlouhou dobu. Výběr "tvého" kadeřníka, který vám poradí při výběru účesu, je velmi důležitým aspektem v životě každé ženy. Pokud hledáte radu od astrologů, spojují příznivé období pro salonní procedury s pohybem měsíce podél konvolucí zvěrokruhu Panny, Kozoroha a Leo.

Kdy si mohu ořezat vlasy?

Lékaři trichologové doporučují aktualizovat účes dle potřeby. Kromě pečlivé péče vyžadují i ​​dlouhé kadeře čas od času stříhání oddělených konců. Příznivý čas pro řezání vlasů podle národních znaků je považován za období růstového měsíce. Vaše kudrlinky urychlí jejich růst.

Je možné snížit vlasy během menstruace?

Každá žena ví, co jsou "kritické dny". Hormonální úprava během tohoto období ovlivňuje činnost všech tělesných systémů. Kvůli rostoucí produkci kožního mazu, vlasy rostou rychleji, což může zkazit styling. Ztráta krve a narušení krevního oběhu mají negativní vliv na strukturu a stav folikulu. Kudrlinky jsou křehké a bez života. Další manipulace s nimi jsou extrémně nežádoucí.

Změna nálady může být špatnou službou. To, co se vám dnes líbí, zítra zklame. Stojí za to zvážit, zda je možné v těchto dnech snížit vlasy. Závěr se naznačuje. Měsíc trvá dlouho. Raději počkat. Nicméně, z pohledu moderní vědy, kadeřnické nůžky nebudou během menstruace uškodit vašim kudrlinkám. Rozhodnutí v tomto případě je vaše.

Mohu si večer udělat účes?

Existuje mnoho pověr a lidových znaků spojených s různými druhy manipulací ve vztahu k našim vlasům:

 1. Tmavá denní doba není příliš vhodná pro návštěvu kadeřníka. Změnou délky kadeří můžete změnit délku života nebo klepnout na potíže.
 2. Večerní den je římská záporná energie, která spolu s oříznutými koncemi kadeří "odřízne" spojení člověka s oblohou.

Všechna tato znalost nám přišla z dávných dob. Moderní ženy tráví spoustu času na pracovní a rodinné záležitosti. Je nutné večer vyřezávat vlasy, pokud je obtížné vyvádět další den během dne? Můžete uniknout z pověr a naladit na pozitivní. Pak nic a nikdo nemůže zasahovat do vašich plánů. Možná, že váš pán je svobodný přesně v pozdější době a otázka, kdy je třeba snížit vlasy je lepší, nebude stejně důležitá jako otázka, kdo to udělá.

Kdy nemůžete krájet vlasy?

Náboženství brání řezání vlasů na náboženské svátky (Vánoce, Velikonoce, Trinity atd.). Tentokrát není pro práci, ale pro jasnou oslavu. Neměli byste změnit účes sami. Zničí vaši energetickou auru. Pokud nemáte jisté schopnosti pracovat s nůžkami - riskujete, že zničíte svůj vzhled již dlouho. Negativně ovlivňuje stav srsti a přirozený kolaps.

Při rozhodování o dramatických změnách v srsti je důležité nejen zvolit správné období nebo den pro tuto událost. Hlavní věc je pozitivní postoj a zdravý optimismus. Které dny si můžete ořezat vlasy - jak je popsáno výše, ale kdybyste neměli dělat toto:

 1. Snažte se neplánovat návštěvu salonu v neděli a ne vhodných dní podle lunárního kalendáře.
 2. Vyhněte se účesům ve dnech, kdy je měsíc ve zvěrokruhu souhvězdí Raka a Štíra.

Když si můžete rozřezat vlasy na měsíční kalendář. Oracle účesy, dny v týdnu

Kdy si mohu ořezat vlasy, abych to zdravěji přinesl štěstí? Nebyl čas, kdy lidé obdarovávali kudlanky s magickou silou, a proto jejich péče pronikla celým rituálem. Tyto poznatky se zachovaly a snad některé z nich brzy obdrží vědecké vysvětlení.

Správná péče: jak často potřebujete snížit vlasy

Podle nejnovějších výroků kadeřníků je nutné krájet vlasy, ale to se nedá dělat tak často, jak to jednou poradil čaroděj.

Doporučení chodit do kadeřnictví jednou za měsíc je zastaralá. Nyní si stylisté doporučují, aby si vytvořili vlastní účesy.

Chcete-li zjistit, jak často mají být vlasy vyříznuty, zvažte délku vlasů, přítomnost třesků a oholených ploch, stejně jako celkový stav kudrlin.

Dlouhé vlasy, pokud jsou zdravé, dostatečné k ořezání 2krát ročně. Majitelé vícevrstvých účesů by to měli dělat každé 3-4 měsíce.

Střední délka vlasů může být oříznuta jednou za 3 měsíce nebo o něco častěji k udržení tvaru účesu. Délka krátkých vlasů bude muset být upravena po 4-6 týdnech.

Zvláštní pozornost by měla být věnována třeskům, účesům pod kůží a oholeným chrámům. Přímé třesky je třeba nastavit 1 krát za měsíc a dlouhé a nechat na boku - jednou za 6-8 týdnů. Kreativní účesy je třeba opravovat nejméně jednou za měsíc.

Tyto tipy jsou vhodné především pro ty, kteří nezmění délku. Co dělat, pokud chcete nechat vaše vlasy jít? Mám ořezávat konce zakřivení a jak často to mám dělat?

Jak často potřebujete řezat tipy

Mnoho žen se domnívá, že tím, že odříznou konce vlasů, zvyšují svůj růst. Toto stanovisko je nesprávné. Rychlost růstu je určována geny a dokonce i mezi příbuznými může být odlišná.

V průměru kudrlinky rostou o 8-13 mm za měsíc, rychleji v létě a pomaleji v zimě. Proto ti, kteří chtějí růst copánky, by se měli zaměřit především na jejich posílení a výživu.

Konce zdravých vlasů stačí 2-3 krát ročně a problémové - každých 10-12 týdnů. Je důležité si uvědomit, že jejich krása je přímo spojena s celkovým stavem těla.

Ti, kteří neříznou konce pramenů, se mýlí. Čím delší jsou vlasy, tím slabší jsou jejich konce, tím větší je pravděpodobnost, že se začnou rozštěpovat. Kromě toho vlasy rostou nerovnoměrně.

Pokud nebudete konce dlouhou dobu ořezávat, bude pohled neomalený. A spolu s oříznutými prameny se hromadí negativní emoce, které nepříznivě ovlivňují lidský stav.

Který den v týdnu je lepší řezat vlasy

Tajemství úspěšného účesu spočívá nejen v dovednosti holičství. Aby bylo dosaženo dobrého výsledku a aby byla krmena pozitivní energií, je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů.

Jeden z nich je den v týdnu, který byl vybrán pro manipulaci s vlasy:

 1. Pondělí je dobrý den. Podle znamení, spolu s odříznutými vlasy, zmizí úzkost a smutek. Jakékoli experimenty s obrazem až po dramatickou změnu účesu budou vhodné.
 2. Úterý je ten správný čas na ozdobu kudrlin nebo na úpravu tresek. Tyto akce pomohou zlepšit zdraví a poskytnout sílu k vyřešení nahromaděných problémů. Bude také užitečné mít účes pro ty, kteří jsou unavení z rutiny a chtějí, aby se život rozmanitější.
 3. Ve středu můžete dostat účes všem kromě těch, kteří se narodili ve čtvrtek. Návštěva kadeřníka zlepší činnost nervového systému, paměť a schopnost učit se.
 4. Střih ve čtvrtek můžete vyčistit biofield, budovat vztahy s blízkými a přitahovat štěstí. Komunikace bude obohacena novými známými, staré vazby budou obnoveny.
 5. Střih, vyrobený v pátek, bude příznivě ovlivňovat všechny oblasti života. Tento den prochází pod záštitou Venuše, takže jakékoliv manipulace s vlasy půjde dobře. Nicméně, práce kadeřníka může výrazně změnit vzhled a narušit vnitřní harmonii.
 6. Získání účesu v sobotu je dobré znamení. To pomůže zlepšit emocionální a fyzickou kondici, zapomenout na staré problémy a nelibost. Délka vlasů se rychle zotaví. Bude tu síla, trpělivost a příležitost vidět skrytý talent v sobě.
 7. V neděli jít do kadeřnice jen bolí. Řezání vlasů, člověk ztrácí štěstí. Jediný čas, kdy si můžeš ten den vyřezat vlasy, je, když nemáš štěstí vůbec. Pak se osud dramaticky změní k lepšímu.

Kdy je lepší řezat vlasy podle lunárního kalendáře 2018

Satelit Země tajemným způsobem ovlivňuje odliv a proudění, sklizeň a stav člověka - duchovní a fyzické.

Když si můžete v měsíčním kalendáři stříhat vlasy v roce 2018. Oracle účesy, dny v týdnu

Naši předkové si všimli, že kvalita vlasů se mění v závislosti na tom, jakou fázi Měsíce odřízli.

Je možné krájet vlasy, pokud je dnešní "satanský den" podle lunárního kalendáře

Zjistěte, kdy můžete a nemůžete vlasy jednoduše řezat. Stačí otevřít měsíční kalendář pro období zájmu. V každém měsíčním měsíci jsou 4 "satanské" dny, kdy je noční hvězda úplně ukrytá před lidskými očima.

V tomto okamžiku je nebezpečné provádět jakékoliv manipulace s vlasy: energetické pole se stává bezbranným a síla kletby násobí. Je důležité vědět, že se jedná o 9., 15., 23. a 29. měsíce každého měsíce.

Která fáze měsíce je lepší snížit vlasy - na měsíc. Nejlepší fáze měsíce pro stříhání vlasů

Rostoucí měsíční účes

Pěstování Měsíce - symbol prosperity a růstu, nejlepší čas, kdy můžete snížit vlasy. Zámky vyříznuté v této fázi rostou rychleji.

To je nejvhodnější pro všechny akce s vlasy: laminování, barvení, vyrovnání špiček nebo vytvoření nového účesu. Nejlepší je to dělat na 5, 8 nebo 11 měsíčních dnech.

Je možné krájet vlasy na klesajícím měsíci

Tentokrát je lepší věnovat péči s použitím masky, to dá znatelný výsledek. Pokud potřebujete zpevnit vlasy, můžete jemně oříznout konce. Ale budou pomalu růst.

Také účes na klesajícím měsíci může oslabit váš zrak. Příznivé dny jsou 21, 26 a 27.

Je možné snížit vlasy na úplňku - pokud je celá fáze měsíce

Radikální změna účesu v plném měsíci je nežádoucí, ale můžete ozdobit přetvořené chloupky. A čas nového měsíce lze použít k experimentování s vzhledem a změnou obrazu.

Je možné ořezat vlasy, pokud zítra je sluneční, zatmění měsíce

Sluneční a měsíční zatmění - doba krizí a ztrát. Astrologové doporučují, aby během tohoto období nechodili do kadeřnictví. Lidské ochranné pole oslabuje. Zdraví a vitalita odešla narovnanými prameny, takže nebezpečí ochromení je skvělé.

Když můžete ořezat vlasy na Oracle

Když zvolíte, kdy chcete krájet vlasy, je vhodné věnovat pozornost souhvězdí, v níž je satelit umístěn.

Nejvýhodnější pro ženy budou dny pod znamením Býk, Panna, Váhy, Kozoroh a Leo.

Souhvězdí Vodnáře upřednostňuje experimenty a pod vlivem souhvězdí Ryby je nebezpečné něco udělat s vlasy.

Mohu si večer vyřezat vlasy

Nový účes změní život k lepšímu, není-li zvolen pouze správný den, ale také správný čas. Populární moudrost říká, že můžete jen snížit své vlasy během dne.

Večer, po západu slunce, je snazší získat sílu nad člověkem tím, že způsobuje temnotu. Dokonce i oříznutí přetvářených konců nebo okrajů je snadné přerušit spojení s božským principem. Jakákoli činnost s vlasem způsobuje zdravotní problémy, fyzické a duševní. Také se domnívá, že osoba ztratí štěstí a peníze.

Je možné během těhotenství řezat vlasy

Lidé věřili, že ve vlasech ženy je skrytý život. Kosamská těhotná, která byla ošetřena zvláštním záchvatem: matka, která měla v těhotenství, bylo zakázáno mít účes během celé doby nosení dítěte, a to zejména před porodem.

Moderní kouzelníci také tvrdí, že tím, že odřízne vlasy, žena ztratí životně důležité síly, které ona a její dítě potřebují.

Je dokonce zakázáno ořezávat vrásčité konce kudrlin. Porušení tohoto pravidla hrozí předčasným porodem, krátkým životem nebo ukončením těhotenství.

Ale lékaři si myslí jinak. Někteří konkrétně doporučují pacientům, aby navštívili kadeřníka, pokud zvedají své nálady. Koneckonců pozitivní emoce matky budou příznivě ovlivňovat vývoj dítěte.

Na tuto otázku není jasná odpověď. Všimneme si však, že během těhotenství se vlasy zlepšují. To lze použít k jejich pěstování.

Je možné při menstruaci řezat vlasy

Měsíčně - není to nejlepší čas, kdy můžete snížit vlasy. Během menstruace se mění hormonální změny, které ovlivňují stav kůže, nehtů a vlasů. Tento čas je považován za neúspěšný pro účes.

Podle značek se kudrlinky oslabují, snadno zapadají a pomalu rostou a žena se může rychle zhoršit nebo zestárnout.

Zkušenosti kadeřníků ukazují, že prameny ztrácejí svou pružnost a lesk, čímž se na kořeny stávají tlustší. To neumožňuje dobrý styling.

Ženský menstruační cyklus je podobný měsíci. Dokonce i když cyklus žen je delší, skládá se ze stejných fází jako světelný cyklus, pouze jejich trvání je o něco delší.

První fáze měsíčního cyklu spočívá v jednotlivém cyklu jako fáze krvácení. To je nepříznivé pro všechny akce s vlasy.

Je možné krájet vlasy v narozeninách

Čím lépe budou narozeniny, tím šťastnější bude rok. Narozeninová párty by se měla postarat o její vzhled. Budete muset přemýšlet o účesu v předstihu, protože v dnešní době byste měli snížit své vlasy, abyste měli štěstí. A vy můžete udělat styl: to neovlivní osud.

Den v týdnu, ve kterém se osoba narodila, ovlivňuje také výběr vhodného období pro účes:

 • Pro osoby narozené v úterý jsou vhodnými dny čtvrtek, sobota, neděle. Nevhodná - pátek.
 • Pokud narozeniny padnou ve středu, bude ideální den pro účesy sobota a ve čtvrtek je lepší dělat jiné věci.
 • Ti, kteří se narodili ve čtvrtek, získají nejlepší výsledky v pondělí a pátek. Měli byste se ve středu nezúčastnit.
 • Nejlepší dny pro osoby narozené v pátek jsou pondělí, čtvrtek a sobota. Úterý je nežádoucí, když si uděláte účes.
 • Pro ty, kteří v sobotu viděli světlo, je příznivý čas ve středu a v pátek, nepříznivý čas je neděle.
 • Ti, kteří se narodili v neděli, by měli v úterý a ve čtvrtek plánovat střih a v pondělí neměli chodit do kadeřnictví.

Na pondělí se objevila ve světě, je žádoucí ve čtvrtek, pátek nebo sobotu chodit do kadeřnictví. Špatný den je neděle.

Kdo má lepší důvěru ve srážení

Hledání vhodného mistra není jen hezký rozmar. Osoba, která vykoukne vlasy, mění biologické pole svého klienta.

Tím, že svěří vlasy skutečně dobrému mistrovi, můžete obnovit sílu, získat sebevědomí a přilákat štěstí. Jaké jsou známky k rozpoznání "vašeho" kadeřníka?

Zvažte tyto faktory při výběru kadeřníka:

 • Pozitivní postoj. Dobročinný mistr, který miluje jeho podnikání, bude účtovat osobu s pozitivní energií a touhou vytvořit. Stojí za to věnovat pozornost obecně dobře upravenému stylistovi - nepříjemný vzhled může být známkou únavy a deprese.
 • Věk Čím starší je pán, tím více působí na lidské bio pole. To může být použito k přerušení řady potíží, obnovení víry v sebe a překonání duchovní krize. Harmonický charakter, aniž byste se chtěl změnit, je lepší vybrat kadeřníka svého věku nebo trochu mladšího.
 • Paul Důvěryhodné kudrlinky zvládnutí opačného pohlaví jsou nebezpečné. Náhodná sympatie způsobí problémy v osobním životě svého klienta.

Může můj manžel rozřezat vlasy své ženy

Ne vždy v den, kdy si můžete krájet vlasy, je vhodný pán zdarma. Kromě toho nechcete vždy jít do kadeřnictví jen tak, abyste se ořízli třeskům.

Zdá se mi jednodušší řešit tuto žádost příbuzným, například jejímu manželovi. Ale tam je znamení, které to zakazuje. Manžel, který řezá svou ženu, zkracuje život.

Manželka nemůže ze stejného důvodu přerušit svého manžela. A skutečnost, že pár pravidelně vylepšuje vlasy, může způsobit cizoložství.

Když nemůžeš řezat vlasy

Existují období, kdy člověk zvláště potřebuje ochranu a patronaci vyšších mocností. Kudrlinky jsou závity, které nás spojují s kosmem a rokem, ale pokud jste z nich nemyslíte, může být toto spojení snadno narušeno nebo obráceno.

Abyste tomu zabránili, je lepší použít znalosti, které se přenášejí z generace na generaci. Je užitečné si pamatovat, které dny a období života je přísně zakázáno krájet vlasy:

 1. V "satanských dnech", v měsíčních a slunečních zatměních.
 2. Neděle a svaté dny.
 3. Ve večerních hodinách.
 4. Během těhotenství a menstruace.
 5. Studenti - během zasedání.
 6. V den narozenin a antagonistů.
 7. Děti do jednoho roku. Bylo by také chybou oholení vašeho dítěte plešatého: to neovlivní kvalitu vlasů a zbaví vás síly.

Existuje další, velmi důležité pravidlo. Za to stojí za to říct o tom zvlášť.

Proč nemůžete vlasy nakrájet sama

Pro ty, kteří se rozhodnou řešit - na tom nezáleží z jakého důvodu, potřebujete vědět, jak vyrovnat účinky této akce.

Odřízne mu vlasy a člověk deformuje vlastní biopole.

To narušuje výměnu energie s vesmírem, který v každodenním životě bude vypadat jako nemoc, odloučení od milovaných, problémy s penězi.

Předpokládá se, že po prvním nezávislém stříhání budou potíže malé, ale s každým dalším se začnou zvyšovat. Pokud tuto akci pravidelně opakujete, začíná ztráta pruhu ve vašem životě.

Mezi kadeřníky je známá známka: ten, který zkracuje vlasy, žije déle než ten, který snižuje. Muž, který si rozřízne vlasy, zkracuje život.

Abyste se tomuto vyhnuli, musíte provést takový rituál před řezáním: třikrát překročit a vypít tři kousky vody z kohoutu, které ještě nebyly dnes otevřeny. Pak rozstříkejte vodu na vlasy.

Mageci tvrdí, že problémy s penězi vznikají, pokud dramaticky změníte délku. Například řez kosu. Malé ozdobné vlasy mohou, co je nejdůležitější, to nedělat v pátek.

Před ořezáváním je třeba třikrát projít nůžkami a stříkat je na prameny svatou vodou.

Chcete-li se vyhnout problémům se zdravím, pokud upravíte vlasy v místnosti, kde je něco zeleného, ​​přinejmenším koberec. A opět je zpočátku lepší podívat se na měsíční kalendář.

Je možné krájet vlasy úplně jiným způsobem, než kdysi: bylo použito k tomu, aby se do nich vkládaly posvátné smysly. Správně pečující o vlasy se začne zlepšovat stav zámků, což ovlivní zlepšení pohody, zlepší náladu a sebeúctu.

V tomto užitečném videu budete vědět, kdy se vaše vlasy řeže:

Toto video vám řekne, kdy můžete snížit vlasy do dne v týdnu:

Mnozí říkají, že v neděli není pravděpodobné, že by se na vlasy střetlo pravoslavné tradice, srovnává to s tím, že neděle je považován za svatý den v křesťanském kalendáři. Ale nejzajímavější je, že v sobotu a v neděli chodí člověk na účes, protože pracují na jiných pracovních dnech. V neděli jsem nikdy neřezal vlasy a nehty.

Pro Více Informací O Suché Vlasy