logo

Měsíční kalendář účesů pro únor 2019.

Únor přišel, před březnem 2019, končí příští sezóna. Když se mění roční období, musíte se pečlivěji postarat o kudrliny. Takže je čas analyzovat měsíční kalendář pro zimní měsíce. Jen pro případ, že pro ty, kteří dosud nerozhodli, kdy půjdou do salonu, jsme na této stránce položili měsíční kalendář účesů pro únor a březen 2019. Na této stránce se dozvíte vše o nejvýhodnějších dnech k návštěvě kadeřnice, věčnou otázkou "je dnes možné mít účes."

Dnes je již obecně uznáváno: vlasy rostou lépe, pokud jsou řezány podle měsíčního kalendáře.

Měsíční účesy by měly být provedeny v únoru a březnu roku 2019 (stejně jako v každém dalším měsíci) v příznivých dnech, kdy vaše energetická hladina stoupá. Návštěva kadeřníka v nepříznivé době může mít nepříznivý vliv na zdraví. Všechno, co se týká Měsíce v únoru, musí být proto přísně dodržováno. Co by se mělo dělat ve fázích měsíce? Abych byl upřímný, všechny postupy týkající se vašeho zdraví a krásy. Během chladných a horkých měsíců - všechno, od epilace až po injekce Botox a mezoterapii, je žádoucí provést v souladu s doporučeními Měsíce. Je to ona, vaše oklamání.

Nezapomeňte - řezte si nehty, odstraňte vlasy a vyhladověvejte, musíte se řídit radou měsíce.

Nyní o příznivých dnech.
V únoru 2019 jsme krájeli vlasy na 1., 2., 11., 12., 14., 16., 17., 20., 22., 25., 27. a 28. číslech

Měsíční kalendářní účesy dnes (19. února)

15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

Měsíc viditelnost: 99%

Úplněk

Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

Měsíc v Panně

Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

Vliv měsíčního dne

Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

Negativní vliv dne:

 • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
 • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
 • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

Účinek dne v týdnu

Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

Lunární dny pro účes

Po dlouhou dobu je obvyklé krájet vlasy pouze v určitých dnech, aby se zlepšila jejich energie, stejně jako hustota srsti a růst. Naši předkové se domnívali, že pokud si ve špatném dni krájete vlasy, může to mít negativní dopad na celý osud člověka.

Poloha měsíce - to je vodítko pro tento postup. Pro účes nebyl vybrán náhodou, protože měsíční fáze zvláštním způsobem ovlivňují osobu. Ovlivňuje měsíc a stav vlasů. Existují dobré dny pro účesy a špatné. Pro tento postup je nutné vybrat pouze příznivé dny a nezáleží na tom, zda si budete muset udělat odpoledne nebo večer.

Lunární měsíc se skládá ze 4 fází:

 • nový měsíc;
 • úplný měsíc;
 • rostoucí měsíc;
 • ubývající měsíc.

Tyto fáze ovlivňují stav těla a vlasů. Dopad měsíce na člověka je vědecky dokázaný fakt. Příznivé dny pro vytváření účesů jsou dny, kdy díky manipulaci stylisty s vlasy začínají růst rychleji a jejich objem se zvyšuje.

Příznivé dny pro účesy

Astrologové říkají, že to není jen Měsíc, který ovlivňuje stav vlasů. Tvrdí, že vlasy jsou jakousi nití, která váže člověka do vesmíru. Podle něj je kosmická energie přenášena člověku, což ovlivňuje jeho zdraví a osud.

Pokud uděláte účes ve vhodných dnech, zlepší se lidské biologické pole a bude mít pozitivní dopad na osud.

Příznivá doba pro účesy:

  Úplněk

Jedná se o nejvhodnější lunární dny pro stříhání vlasů. Pokud se účes uskuteční v plném měsíci, pak se prameny začnou rychle doplňovat a hustota vlasů se zvýší. To jsou příznivé dny nejen pro řezání vlasů, ale také pro barvení. Jedná se o nejlepší den pro absolutní postupy pro vlasy.

Období vzestupného měsíce.

Pokud v tuto chvíli vytvoříte vlasy, růst urychlí pramen, ale jas může zmizet. Spřádání může také ztratit vlhkost. Je-li vlas příliš suchý bez toho, bude to pro ně škodlivé.

 • 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21-23, 26-28 měsíčních dnů.
 • Období, kdy je Měsíc v souhvězdí Kozoroh, Libra, Leo, Panna nebo Taurus.
 • Nepříznivé dny na vlasy

  Nepříznivé dny k provedení účesu - to je doba, kdy manipulace s prameny negativně ovlivní jejich strukturu. Budou křehké, rostou pomalu a začne spadnout.

  Astrologové říkají, že řezání v těchto dnech má negativní vliv na lidské biologické pole. Vyčerpává energii, může způsobit nemoci a neštěstí. V těchto dnech je tedy třeba se vyvarovat.

  Špatná doba manipulace s pramenem:

   Ubývající měsíc.

  Pokud si v této fázi natřete vlasy, růst vlasů se zpomalí. Tato doba je však pro depilaci příznivá.

  Nový měsíc

  Tím, že děláte účes v tomto okamžiku, člověk zkracuje svůj život. Takový postup získává vitalitu z toho. Protože po návštěvě salonu jsou zdravotní problémy. V žádném případě nemůže dělat vlasy na novém měsíci u dětí. Pokud chlapci v tomto okamžiku udělají vlasy, pak budou mít plešatost velmi rychle a ostříhání na novém měsíci děvčat způsobí, že jejich vlasy budou tekuté a budou silně ztraceny.

  9, 15, 23 a 29 měsíčních dnů.

  Nejsou to jen nepříznivé, ale i nebezpečné, aby se střih. Pokud máte vlasy v tuto chvíli, prameny budou slabé, objem vlasů zmizí a ztráta vlasů začne. Stříbrnost v těchto dnech bude mít také vliv na osud osoby. Bude strašíno neštěstí a budou se vyskytovat zdravotní problémy.

  Měsíční a sluneční zatmění.

  Pokud si v těchto dnech ořezáte vlasy, trpí struktura vlasů, osud a zdraví člověka.

  Měsíc v souhvězdí Rakovina nebo Ryby.

  Řezání v těchto dnech narušuje strukturu vlasů a zdraví.Nikdy neříkejte prameny sami. Postup, provedený s vlastními rukama, poruší biologické pole a poté, co dojde k neštěstí.

  Je lepší snížit vlasy s odborníky a pouze v příznivém období.

  Střih na určitý měsíční den

  Nyní se podívejme blíže na to, v jakých dnech můžete dosáhnout účesu, a které dny nemáte:

  1. den Tento den je nepříznivý. Zkrácený účes zkrátí životnost, protože energie z Vesmíru bude odříznuta.

  2. den Tento den se nedoporučuje provádět vlasy. To povede k nepříznivé atmosféře v rodině a v práci. Skandály a konflikty neustále vznikají.

  3. den. Nepříznivý čas na účes. Účes, vyrobený ve 3 měsíčních dnech, bude mít za následek vznik materiálních problémů. Manipulace s vlasy na třetí den povede k vzniku problémů a onemocnění.

  4. den. Špatný čas na účes. Postup bude způsobovat fóbie a depresi. Z důvodu srážek v této době také se objeví zdravotní problémy. Za prvé trpí hrdlo a dýchací orgány.

  5. den. V této době pátého dne můžete provést vlasy. Střih, vyrobený 5. měsíc, zlepší materiální stav člověka.

  6. den. Šestý den je nepříznivé období. Střih na 6. měsíčním dni bude mít za následek vznik onemocnění dýchacích cest. Účes v 6. měsíčním dni obecně zhorší zdraví.

  7. den. Střih vlasů 7. měsíc není vhodný. Postup, uskutečněný na 7. den, povede k destabilizaci vztahů s příbuznými a kolegy. Také účes na sedmý den způsobí zhoršení záležitostí a stav imunitního systému.

  8. den. Skvělý čas na vytvoření účesů. Střih na 8. měsíčním dni prodlouží život člověka a posílí jeho zdraví. Účes osmého dne také zvýší sebevědomí a pomůže dosáhnout úctu od ostatních.

  9. a 10. lunární den. Nepříznivý čas na účes. Manipulace s vlasy prováděné 9. měsíční den a 10. den vyvolávají výskyt onemocnění. Účes na devátý den a desátý den zkracuje život.

  11. měsíční den. V tuto chvíli můžete manipulovat s vlasy. Střih na 11. měsíčním dni zlepší strukturu vlasů. Manipulace s prameny na jedenáctý den mohou rozvinout dar jasnovidnosti a intuice a zlepšit fungování mozku.

  12. den. Špatná doba manipulace s vlasy. Střih na 12. měsíčním dni může způsobit nehody. Výlet do salonu v dvanáctý den může způsobit náhlé tragické přerušení života.

  13. den. Třináctý den je nejlepší čas pro ženy, které chtějí zvýšit své kouzlo. Střih na 13. měsíční den zvýší šarm a odvolání.

  14. den. Příznivý den pro účesy. Postupy s vlasy, zdokonalené dnes, zlepší blaho člověka, pomohou mu podepsat lukrativní smlouvy a získat úctu ve společnosti.

  15. den. Nepřímá doba. Střih, dokonalý dnes, může zhoršit váš psycho-emocionální stav. Budou existovat fóbie a deprese.

  16. den. Nepříznivý den. Dnešní účes by vedl ke spáchání fatálních chyb a špatných závislostí.

  17. den. Špatný den pro účes. Výlet do salonku na 17. měsíční den může mít za následek výskyt nehod, zdravotních problémů a psycho-emoční poruchy. Účes na sedmnáctém dni může vést ke zničení vztahů s příbuznými a kolegy.

  18. den. Nepříznivé období. Manipulace s vlasy v tento den může způsobit ztrátu vašeho majetku, výskyt onemocnění a způsobit problémy ostatním. Zvláště mohou trpět domácími zvířaty.

  19. den. To je příznivý čas. Střih v 19. měsíčním dni přinese dlouhověkost. Účes devatenáctého dne zlepší strukturu vlasů.

  20. den. Špatný čas. Střih na 20. měsíčním dni skončí s výskytem zdravotních problémů a psycho-emocionální poruchy. Manipulace s vlasy na 20. měsíčním dni mohou také vést k tomu, že osoba bude mít myšlenky na rozpad se životem. Na čas dvacátého dne není nutné vybrat si účes.

  21. den Dobrá doba. Manipulace s vlasy povede ke spokojenosti a kouzlu.

  22. den. Sporná lhůta. Na jedné straně můžete zlepšit svůj finanční stav, na druhé straně - můžete mít problémy s nadváhou.

  23. den. Tentokrát je skvělé pro účes. Po návštěvě salonu se člověk bude cítit šťastně. Zvýší sebevědomí a přitažlivost.

  24. den. Špatný den pro účes. Manipulace s vlasy, vyrobené dnes, povede ke vzniku onemocnění.

  25. den. Nepřímá doba. Střela způsobí zhoršení zraku a oční onemocnění.

  26. den Toto období je dobré pro účesy. Účesy vyrobené dnes přinesou štěstí a zlepší mikroklima v rodině.

  27. den Příznivý den. Střih v 27. měsíčním dni přinese štěstí. Zlepšete vztahy s vaším blízkým.

  28. den. Dobré období. Střih na 28. měsíčním dni zvýší kouzlo člověka, který nezůstane bez povšimnutí ostatními. V tento den ve vlasech nebude jedna vada.

  29. měsíční den. Nepříznivý den. Manipulace s vlasy ve dnech 29 vedou ke snížení lidské energie a zhoršení mozku.

  30. den. Špatné období. Střih bude způsobovat neštěstí a revitalizaci nepřátel.

  Tím, že uděláte účes v příznivých lunárních dnech, má člověk příležitost zlepšit svůj finanční stav, zdraví a zlepšit strukturu vlasů.

  Když si můžete a nemůžete stříhat vlasy podle měsíčního kalendáře - dnů týdne, měsíce, roku

  Je pozoruhodné, že po spontánním účesu mohou vlasy rychle růst, někdy udržovat svůj tvar, snadno se vejít do vlasů nebo naopak, stát se neposlušní. Předpokládá se, že existují vhodné a nevhodné dny pro účesy. Chcete-li zjistit, kdy řezat vlasy, měli byste se podívat na kalendář.

  Kdy řešit vlasy podle lunárního kalendáře

  Vyberte období pro účesy:

  • Provedení postupu s rostoucím měsícem podporuje rychlejší růst vlasů. Chcete-li získat účes v tomto okamžiku, doporučujeme těm, kteří chtějí mít dlouhé kudrlinky.
  Chcete-li pochopit, kdy je lepší řezat vlasy, musíte požádat o pomoc z účesů měsíčního kalendáře.
  • Zkrácení vlasů v období klesajícího měsíce podle znamení pomáhá zpomalovat růst vlasů. To je negativní faktor pro ty, kteří chtějí růst vlasů rychleji, ale pozitivní, pokud je třeba zachovat tvar účesu, což často vyžaduje opravu. Zlepšení stavu vlasů se považuje za přínos pro srážení v tomto období: přestávají vypadávat, zamotávají se, dělí se, jejich hustota se zvyšuje a svítí.
  • Během nového měsíce k ořezání vlasů je nežádoucí. Osoba riskuje, že ztratí vitální energii, což způsobí zhoršení zdravotního stavu. Například nikdy nevyhazovali do nového měsíce děti.
  • Není žádoucí mít účes během slunečního nebo lunárního zatmění. Tímto způsobem můžete negativně ovlivnit nejen zdraví vlasů, ale i celkový zdravotní stav.

  Mohu si večer vyřezat vlasy

  Původ zákazu účesů ve tmě je spojen s přesvědčením, že v tomto okamžiku je aktivován ďábel. Stačí, aby se dostala do vlastnictví hřebíku nebo střihané vlasy, aby způsobila škodu. Korupce znamenala potíže, nemoci.

  Racionálněji se tento zákaz vysvětluje skutečností, že dříve večer se kvůli nedostatku elektřiny musel snížit sám za soumraku nebo při svíčkách, což je nepohodlné.

  Lidová znamení zakazují dívkám, aby si večer vyřízli vlasy.

  Protože se toto stalo příčinou selhání v jeho osobním životě. Kromě toho se lidé po západu slunce ořezávají, ztrácejí nejen hodně štěstí, ale i fyzickou sílu. Pokud člověk věří v cizí síly, je třeba tento zákaz dodržovat, protože sebeúcta hraje velkou roli.

  Které dny si můžete rozřezat vlasy

  Lunární dny jsou nejvýhodnější pro účesy:

  • 5. den - řezání vlasů v tomto okamžiku vám umožňuje zlepšit pohodlí.
  • 8. den - zvyšuje se očekávaná délka života, zvyšuje imunita, zvyšuje sebevědomí.
  • 11. den - intelektuální činnost, intuice se zlepšuje, člověk má dar předvídavosti.
  • 13. den - okouzlí dámy navštěvující kosmetický salon.
  • 14. den - můžete úspěšně vystřihnout vlasy a současně zvýšit finanční situaci, přilákat hodně štěstí na vaše obchody, posílit svou autoritu a své postavení ve společnosti.
  • 19. den - čas je vhodný pro zkrácení vlasů. Domníváme se, že naopak je prodloužena doba života.
  • 21.den - účes přispívá k tomu, že dlouhé dlouhé období vlasů vypadá dobře, navíc se jeho osobní život úspěšně rozvíjí.
  • 22. den zlepšuje finanční situaci majitele nového účesu.
  • Den 23 umožní trimmeru zažít pocit štěstí, spokojenost s jeho vzhledem a sebedůvěrou.
  • 26. den - osoba se bude cítit šťastná, celková situace se zlepší.
  • Den 28 je ideální pro nové účesy a účesy. Vzhled bude obdivován.

  Které dny nemohou krájet vlasy

  Nepříznivé dny v měsíčním kalendáři pro účesy jsou:

  • 9. a 10. den po odchodu do kadeřnictví může být projevem vážného onemocnění.
  • 15. den - střih může nepříznivě ovlivnit zdravotní stav, způsobit bolesti hlavy, zhoršit duševní stav.
  • 16. den - nezkracujte prameny, jinak se nemůžete vyhnout chybám v chování, ztrátě kontroly nad sebou.
  • 17. den - nežádoucí pro manipulaci s vlasy, může projevit nemoci, konflikty, duševní poruchy.
  • 18. den - střih se v tomto okamžiku stává předpokladem pro ztrátu majetku, zdraví, komplikace vztahů se životním prostředím.
  • 20. den je zcela nevhodný pro účes kvůli hrozbě bezmocnosti nebo deprese.
  • 24. den - stříhání může způsobit vážné onemocnění.
  • 25. den - během tohoto časového období je zvýšení rizika vzniku očních onemocnění spojené se srážkou.
  • 29. den - intelekt může klesnout a energetický potenciál ořezané osoby může být vyčerpán.
  • 30. den ─ hrozí s problémy, po řezání nepřátelům se stává aktivnější.

  Strihající vlasy jsou v nevhodném časovém období - to je krok směrem k neštěstí, životním otřesům. To také negativně ovlivňuje vlasy samotné, jejich strukturu, přeměnou prameny na slabé a bez života.

  Jaké dny si můžete vybrat pro řezání různých znamení zvěrokruhu

  Když je lepší řezat vaše vlasy, řekne horoskopu o znameních zvěrokruhu:

  • Aries Měli byste si zvolit den, kdy je Měsíc v znamení Leo nebo Střelec. Je žádoucí, aby fáze měsíce v tento den rostla. Značka podepíše Marsu. Čas zvláštního patronátu je v úterý. A tento den je skvělé, že chodíte do kadeřnictví.
  • Taurus. Je chráněn Venuší. Musíte jít do kadeřníka, když je Měsíc v znamení Kozoroha, Panny nebo Taurus. Pátek je pro tento postup nejvhodnější.
  • Dvojčata Jeho patronem je Merkur. Perfektní účes - když je Měsíc ve Váhu, Vodnářovi nebo Blížencích. Ve středu se zúčastněte kadeřnictví.
  • Rakovina Je lepší mít účes, když je Měsíc v Pisces, Scorpio nebo Cancer. Pro husté kudrlinky je vhodný čas klesajícího měsíce. Pro ty, kteří chtějí růst dlouhé vlasy - čas rostoucího měsíce. Pro účesy optimální v pondělí.
  • Leošovi se doporučuje, aby pravidelně řezali konce, a je vhodné, aby to bylo na rostoucím Měsíci umístěném v znameních Leo, Beran nebo Střelec. Slunce řídí toto znamení. Neděle je pro tento postup nejvhodnější, ačkoli jiné známky tohoto dne se nedoporučují, aby si účes.
  • Pannu. Nejlepší čas pro účes je, když měsíc prochází znaky jako Panna, Kozoroh nebo Taurus. Merkatura řídí toto znamení. Středa je perfektní den pro Dev.
  • Váhy. Váhy vládne Venuše. Doporučuje se, aby navštívili salon ve dnech, kdy je měsíc v leteckých značkách, jako je například Libra, Blíženec nebo Vodnář. Vhodný den ─ pátek.
  • Holčička Štíra je lepší navštívit, když je Měsíc ve Scorpio, Raku nebo Rybách. Úterý je nejúspěšnějším dnem pro účes.
  • Střelec vlasů je lepší plánovat ve čtvrtek. Tento den je patronován Střelec. Pro událost je také vhodné období, kdy je měsíc ve vzduchu nebo požární značky.
  • Kozoroh musí jít do salónu v sobotu, nebo když je Měsíc v znameních Panny, Kozoroha nebo Taurus.
  • Aquarius túry na kadeřnictví je lepší plánovat v sobotu, nebo když je měsíc v Aquarius nebo Gemini.
  • Ryby potřebují účes ve čtvrtek. Období, kdy je Měsíc ve scorpionu, Pisces, Libra nebo Taurus, je také příznivý.

  V jakém ročním období si vlasy řežete

  Pokud je tvar ztracen a konce jsou řezané, dlouhé vlasy vypadají nedbalé a nedbalé. Masters of hairdressing říkají, že musíte pravidelně (jednou za 3-4 měsíce) udělat účes pro obnovu a zdokonalování dlouhých vlasů.

  Pokud nejsou vlasy dlouhé, není doporučeno, aby se výlet do salonu příliš dlouho odkládal. Během tohoto období ztratí tvar. Z tohoto důvodu není možné vybrat konkrétní čas roku pro řezání dlouhých i krátkých vlasů.

  Pokud potřebujete růst vlasů, pak je nejlepší vybrat zimní období.

  To neznamená, že v zimě, v zásadě, vlasy nesmí být řezané, toto období je vhodnější jen proto, že vlasy mohou být ukryty pod čelenkou. V teplé sezóně budou vlasy růst zpátky, a pak bude možné jen jim dát požadovaný tvar.

  Obecně platí, že je nutné vlasy minimálně jednou ročně trimovat, aby se zachoval čistý a dobře upravený účes.

  Který den v týdnu je lepší řezat vaše vlasy

  Předpokládá se, že nejen znamení zvěrokruhu ovlivňuje strukturu vlasů a osud osoby při stříhání, ale také určitý den v týdnu:

  • Pondělí je vhodné pro dumpingové zatížení problémů a negativity.
  • Střih v úterý slibuje otevření nových horizontů, může změnit obtížné podmínky k lepšímu.
  • Prostředí umožní člověku aktualizovat informační pole, přispět k novým známostem, znalostem.
  • Čtvrtek je příznivá pro změnu obrazu, pomáhá nalézt soulad se světem a přitahuje pozornost ostatních.
  • Manipulace s vlasy v pátek zlepší vzhled svého majitele.
  • Sobota podporuje zdravé vlasy.
  • Neděle - obtížný den, je lepší zdržet se řezání.

  Je možné podstoupit účes během menstruace

  Období menstruace ve starých dnech mělo zvláštní význam pro účesy. Žena v této době byla považována za "nečistou". Víra je, že během menstruace nemůžete dosáhnout účesu. I když ve skutečnosti jedna s druhou není navzájem propojena.

  V případě pochybností by se poverčiví lidé měli během menstruace zdržet kadeřnictví po několika dnech. Ale z fyziologické stránky zákazu řezání během menstruace není.

  Je možné přerušit příbuzné

  Lidová pověra zakazuje snižovat příbuzné. Předpokládá se, že pokud děti rozříznou své rodiče, zkrátí svůj život. Matka by neměla stříhat vlasy své dcery, aby ji nezbavila štěstí a otec by neměl z tohoto důvodu přestat dělat svého syna.

  Další znamení zakazuje manželce, aby snížila svého manžela, protože jsou považovány za jednu entitu. Manželka, která řeže vlasy svého manžela, tak deformuje své biologické pole, a to se může změnit na choroby, problémy, hádky manželů.

  Ať se řeže sám

  Podle starodávných věcí je zakázáno seříznout. To hrozí zhoršení finanční situace, nepříznivě ovlivňuje zdraví. Předpokládá se, že pokud si sami sobě krájete vlasy, můžete přiblížit svou vlastní smrt a svobodné dívky, které zkracují vlasy, riskují, že zůstanou samy na celý život.

  Je lepší požádat o pomoc cizince, nikoliv o blízkého příbuzného, ​​a odložit účes až do příležitosti, i když pro všechny ostatní znamení je příznivý čas.

  Kdy je třeba stříhat vlasy dítěte

  Dítě by mělo snížit vlasy nejdříve, než se stane 1 rok starý. Lepší, když dítě dostane ještě starší. Ve starých dnech se provádí účes ve třech letech a někdy až u 7. Toto označení se nyní změnilo a předpokládá se, že dítě by mělo být vyhozeno všemi vlasy v době, kdy je rok dosažen.

  Podle znamení to nemůže být provedeno, protože dítě je zbaveno vitality a kvůli rannému účesu, podle všeobecné víry, se dítě později naučí mluvit s ostatními.

  Je možné trpět během těhotenství

  Známky zakazují těhotným ženám krájet vlasy. Podle legend, plivat ─ je spojení s kosmem, který je zdrojem energie pro tělo. Těhotné ženy potřebují další sílu k porodu a porodu dítěte.

  Řezání vlasů, těhotná žena ztrácí kontakt s přírodou a to může negativně ovlivnit nejen její zdraví, ale také zdraví dítěte. V Rusku bylo těhotným ženám zakázáno zkrátit vlasy.

  Během zasedání

  Většina uvažovaných příznaků byla vytvořena v Rusku. Moderní studentské znamení váže účes a úspěšné doručení zasedání. Předpokládá se, že během relace není možné sousedit, protože paměť "střílí" s tím: vše, co se naučilo, bude zapomenuto a budete muset materiál znovu zapamatovat. Pověrčiví studenti si před zkouškou a zkouškami neříznou vlasy.

  Neúspěšné dny účesu

  Některé dny v měsíčním kalendáři nejsou vhodné pro kadeřnické procedury obecně. Toto jsou satanské dny, konkrétněji 9., 15., 23., 29. den. Aby nedocházelo k nemoci, je zakázáno mít účes ve dnech zatmění Slunce a Měsíce.

  Neděle se nedoporučuje krájet vlasy, protože štěstí nebo dokonce osud koexistuje s vlasy. Je lepší držet nedělní účes v případě selhání. Pak je tu možnost oklamat osudu.

  Nedoporučuje se navštívit kadeřníka ve špatné náladě. Nezáleží na tom, jaký den je v týdnu, ale stojí za to, že srázku přeměníte na další den.

  Chcete-li snížit vlasy, je lepší: video

  Když je lepší udělat účes, zjistěte ve videoklipu:

  Střih po dni v týdnu, viz videoklip:

  Lunární účesy v únoru 2019, příznivé dny »Novinky z Ruska a dnešního světa

  Příznivé dny pro účesy v únoru 2019

  Měsíční kalendář účesů pro únor 2019 s uvedením dnů nového měsíce, úplného měsíce, čtvrtí měsíce, umístění měsíce v znameních zvěrokruhu, stejně jako příznivých a nepříznivých měsíčních dnů pro řezání vlasů. Lunární kalendář účes vám umožní téměř vždy si být vědomi, kdy si můžete snížit vlasy podle Oraklu. Měsíční kalendář účesů pro únor 2019 vám pomůže při plánování návštěvy kadeřníka a pomůže vám určit příznivé a nepříznivé dny v měsíci pro účesy.

  Kalendářské účesy a krása pro únor 2019

  Zima už zajistila svou pozici a bouřky mrázů a svátků. Den svatého Valentýna se blíží, po němž následuje den mužů 23. února, protože stojí za to věnovat větší pozornost péči o kůži a vlasy, aby se sami sebe a vašemu milovanému muži potěšilo krásou a zdravím. Nutriční látky si zaslouží zvláštní pozornost, kvůli nedostatku tepla a vitamínů, ale kdy a jak je nejlépe využít, budete vyzváni kalendářem účesů a krásy pro únor 2019.

  Příznivé dny pro účes v únoru 2019: 2, 3, 6, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28 února.

  Příznivé dny pro barvení vlasů v únoru 2019: 4, 5, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, únor.

  Příznivé dny pro manikúru a pedikúru v únoru 2019: 1. února 2, 3, 4, 5, 7, 18, 19, 21, 24, 25, 28.

  Lunární kalendář účesy, barvení vlasů, manikúra, pedikúra pro únor 2019

  1. února 2019, 26-27 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

  Haircut - nepříznivý den pro účes.

  Barvení vlasů - je lepší odmítnout barvení, v týmu je možné přinést konflikty.

  Manikúra, pedikúra - výroba manikúry, můžete se postarat nejen o krásu nehtů, ale také o prevenci onemocnění močového měchýře.

  Péče o obličej - vhodné pro všechny typy procedur.

  Péče o tělo je nejlepší čas pro depilaci srsti.

  2. února 2019, 27-28 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

  Střih vlasů - zmírní bolesti hlavy.

  Barvení vlasů - tmavá barva vás zestárne.

  Manikúra, pedikúra - zaoblený tvar nehtu přitahuje hodně štěstí v lásce.

  Ošetření obličeje je dobrý den pro tetování rtů.

  Cvičení na posilování těla dnes budou nejúčinnější.

  3. února 2019, 28-29 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

  Střihání vlasů - zlepšení finanční pohody.

  Barvení vlasů - vlasy ztratí svůj lesk.

  Manikúra, pedikúra - odříznutí nehtů se zbaví nahromaděných problémů.

  Péče o obličej - věnujte pozornost kosmetice založené na mořské soli.

  Péče o tělo je ideálním dnem pro utahování volné kůže.

  4. února 2019, 29-30 měsíční den, ubývající měsíc v Vodnářovi.

  Haircut - skvělý den, abyste vytvořili mistrovské dílo stylingu a pravidelných účesů.

  Barevnost vlasů - úspěšné bude riskantní barvení celé vlasy nebo její části.

  Manikúra, pedikúra - dnes si nechte nechat nehty, pokud se snažíte obsadit vyšší postavení ve společnosti a v práci. Také si nechte své nehty za peníze.

  Péče o obličej - dnes můžete připravit výživné a pleťové masky.

  Péče o tělo - stojí za to regenerovat a zpevňovat masáže.

  5. února 2019, 30, 1-2 měsíční den, nový měsíc v Vodnářovi.

  Viz též: Kyjev zkouší "okno provokací": Západ dává Ukrajině zrychlení pro zhoršení "Novinky Ruska a dnešního světa

  Haircut - neovlivní vás.

  Barvení vlasů - henna dodá vlasům vitalitu.

  Manikúra, pedikúra - můžete vyzkoušet něco neobvyklého.

  Péče o obličej - používejte kosmetiku na minimum.

  Péče o tělo - orientální tance vám učiní plastiku a snížíte objem telat.

  6. února 2019, 2-3 měsíční den, rostoucí měsíc v Rybách.

  Haircut - výlet do kadeřnice bude mít dobrý účinek na stav vlasů.

  Barvení vlasů - by se mělo vyhnout jasným barvám, může přitahovat kritiky.

  Manikúra, pedikúra - nehty vystřižené v těchto dnech mohou pomalu růst, ale žádné negativní účinky na zdraví nedojde.

  Péče o obličej - stojí za to věnovat den hydratačním a vyživujícím maskám.

  Péče o tělo je skvělý den, kdy se můžete zaregistrovat do posilovny.

  7. února 2019, 3-4 měsíční den, rostoucí měsíc v Rybách.

  Střih - nepříznivý den pro účes, můžete podnítit zlého ducha.

  Barevnost vlasů - není nutné barvit vlasy, barva nebude dobře přilnout a vlasy budou mít neomylný vzhled.

  Manikúra, pedikúra - skvělý den pro všechny procedury s nehty.

  Péče o obličej je příznivý den pro operaci obličeje a později nebude mít jizvy.

  Péče o tělo - léčba celulitidy bude účinná.

  8. února 2019, 4-5 měsíční den, rostoucí měsíc v Rybách.

  Strihající je dobrý den pro pyroforézu - ošetření ohněm, bude to vlasy hladké a lesklé.

  Barvení vlasů - rozhodně nestojí za barvení vlasů.

  Manikúru, pedikúru - tupé kalice po těchto postupech.

  Obličej - dnes obličej přerušte.

  Péče o tělo - cvičení může být škodlivé.

  9. února 2019, 5-6 měsíční den, rostoucí měsíc v Aries.

  Účesy - účes dnes neměl být. Měsíc je mimořádný.

  Barvení vlasů je příznivým obdobím pro wellness procedury, ať už keratinizující nebo biolaminace prováděné v salonech, nebo použití doma s výživnými maskami.

  Manikúra, pedikúra - v tento den je nežádoucí zapojit se do manikúry nebo pedikúry.

  Péče o obličej je skvělý den pro rozšíření řas a korekci obočí.

  Péče o tělo je vhodná doba pro úpravu vody.

  10. února 2019, 6-7 měsíční den, rostoucí měsíc v Aries.

  Střih - perfektní den pro výživné masky.

  Barvení vlasů - stojí za to namalovat nebo ne, rozhodnout se pro sebe.

  Manikúra, pedikúra - dnes je dostatek krému na ruce.

  Péče o obličej je vhodná doba pro bělení masky.

  Péče o tělo - účinná léčba a onemocnění jater a ledvin.

  11. února 2019, 7-8 měsíční den, rostoucí měsíc v Býku.

  Strihající účes - nedostanete účes, je lepší věnovat den péči o vlasy.

  Barvení vlasů - nedoporučuje se barvit vlasy (dokonce ani s přírodními barvivy).

  Manikúra, pedikúra - můžete nejen zničit nehty, ale také zhoršit situaci ve vašem osobním životě a v profesionální oblasti.

  Péče o obličej je rušný den, je lepší odložit všechny postupy a operace.

  Péče o tělo - věnujte se cvičením pro flexibilitu, výrazně zvýší sexualitu.

  12. února 2019, 8-9 měsíční den, rostoucí Měsíc v Býku.

  Haircut - výsledek překročí vaše očekávání.

  Barvení vlasů - pouze ve světlých barvách.

  Manikúra, pedikúra - ani nemyslete.

  Viz též: Liberální nacismus - "Novaya Gazeta" versus "Stalinistické untermenes" »Novinky z Ruska a dnešního světa

  Obličej - omlazujte vás celý měsíc.

  Péče o tělo je příznivý den pro fyzickou námahu.

  13. února 2019, 9-10 měsíční den, růst měsíce v Býku.

  Haircut - oholit whisky, dá obraz kouzla.

  Barvení vlasů - den je vhodný pro elyuminirovaniyu, barva bude trvat déle.

  Manikúra, pedikúra - dobrý den pro odstranění dekorativního nátěru a uvolnění nechtů.

  Péče o obličej - dnes můžete snadno propíchnout vaše uši nebo jazyk.

  Péče o tělo - meditace je vynikající lék na únavu.

  14. února 2019, 10-11 měsíční den, rostoucí měsíc v Blížencích.

  Střihání vlasů se dnes nedoporučuje. Lidé říkají, že je také možné odříznout mysl.

  Barvení vlasů - barvení vlasů je velmi nežádoucí.

  Manikúra, pedikúra - dnes neřezanou nehty, jinak se od tebe odvrátí štěstí.

  Péče o obličej - hydratační maska.

  Péče o tělo je jedním z nejnepříznivějších dnů v měsíci, je lepší odmítnout fyzickou námahu a chirurgické operace.

  15. února 2019, 11-12 měsíční den, rostoucí měsíc v Gemini.

  Haircut - posílení imunitního systému.

  Barvení vlasů - barvení vlasů slibuje zábavné dobrodružství.

  Manikúra, pedikúra - nehty začnou růst.

  Ošetření obličeje - po výživných maskách se pokožka změní.

  Péče o tělo - tělocvična na krk bude užitečná.

  16. února 2019, 12-13 měsíční den, rostoucí měsíc v rakovině.

  Haircut - neutrální den.

  Barvení vlasů - dostanete přesně požadovanou barvu.

  Manikúra, pedikúra - pouze v případě nouze.

  Péče o obličej - masky proti stárnutí.

  Péče o tělo - odstranění chloupků z celého těla.

  17. února 2019, 13-14 měsíční den, rostoucí měsíc v rakovině.

  Haircut - bude příčinou konfliktu a hádky.

  Barvení vlasů - v dnešní době je lepší se vyvarovat chemické expozici vlasům.

  Manikúra, pedikúra - manikúra by měla být nahrazena ručními koupelemi.

  Tvář - dobrý den pro výběr čoček.

  Péče o tělo - věnujte tento den odpočinku v lidech blízkých vám.

  18. února 2019, 14-15 měsíční den, rostoucí měsíc v Leu.

  Strihání - pokud dnes děláte účes, zabrání vám soustředění se na pracovní režim.

  Barvení vlasů - tmavé odstíny přispívají k vašemu klidu a pohodlí.

  Manikúra, pedikúra - nejpřísnější den tohoto měsíce pro léčbu nezdravých nehtů.

  Obličej - dnes je dobré bělit kůži a zbavit se puchýřů.

  Péče o tělo - navštivte fitness centrum.

  19. února 2019, 15-16 měsíční den, úplný měsíc v Leu.

  Haircut - účes bude mít pozitivní vliv na komunikaci s opačným pohlaví.

  Barvení vlasů je dobrý den pro transformaci.

  Manikúra, pedikúra - studené tóny přispějí k posilování nervového systému.

  Péče o obličej - den vhodný pro všechny typy procedur.

  Péče o tělo - je čas na revizi vaší stravy.

  20. února 2019, 16-17 měsíční den, klesající měsíc v Panně.

  Střih - pro zvýšení odolnosti, pro jasný účes, experimentujte s obrázkem.

  Barvení vlasů - pokud chcete dnes barvu vlasů radikálně změnit, měli byste si vybrat jinou dobu.

  Manikúra, pedikúra - špatný den. Manikúra, kterou jste dnes udělali, přiláká selhání a zlo, vypočítají lidi do vašeho života. Je tu šance udělat nepřítele.

  Viz též: Roční exacerbace americké armády

  Čisticí a exfoliační masky na obličej.

  Péče o tělo je den péče o tělo. Den je vhodný pro lázeňskou léčbu, ošetření nohou a nehtů.

  21. února 2019, 17-18 měsíční den, klesající měsíc v Panně.

  Střih - užívejte si potěšení z účesů.

  Barvení vlasů - bude skvělý výsledek, přinese štěstí.

  Manikúra, pedikúra - správný den.

  Obličej - mít dobrý peeling.

  Péče o tělo - čas bojovat proti celulitidě.

  22. února 2019, 18-19 měsíční den, klesající měsíc ve Váhu.

  Haircut - rozhodně dobrý účinek na celkové zdraví.

  Barvení vlasů - experimentujte s novou barvou.

  Manikúra, pedikúra - není ten správný den pro tyto procedury.

  Péče o obličej - můžete udělat permanentní make-up.

  Péče o tělo - jóga vás rozveselí.

  23. února 2019, 19-20 měsíční den, klesající měsíc ve Váhu.

  Střih - udělejte skvělý účes, doprovodné štěstí.

  Barvení vlasů je den pro wellness procedury a barvení v přirozené barvě.

  Manikúra, pedikúra - bude mít nepříznivý vliv na celkový zdravotní stav.

  Péče o obličej - by měla být věnována boji proti vráskám.

  Péče o tělo je skvělý čas pro fitness.

  24. února 2019, 20. měsíční den, zřícenina měsíce ve Štíra.

  Střih - odmítnutí účesů v tento den, Měsíc nevěří dobře.

  Barvení vlasů je skvělý čas pro wellness a výživné procedury.

  Manikúra, pedikúru - řezání hřebíků, zpevní je.

  Péče o obličej - nepoužívejte obličejové masky, zčervená a zapálená kůže.

  Péče o tělo - půst den pomůže vyčistit tělo.

  25. února 2019, 20-21 měsíční den, úbytek měsíce ve Štíru.

  Střih vlasů - dnes si neřízněte vlasy, bude to mít negativní vliv na vztahy s ostatními.

  Barvení vlasů - osvětlení a barvení vlasů ve světlých odstínech.

  Manikúra, pedikúra - příznivě odpoledne.

  Péče o obličej - nechte svou pokožku odpočívat od make-upu.

  Péče o tělo je účinný den pro sportovní hry.

  26. února 2019, 21-22 měsíční den, klesající měsíc ve Střelci.

  Haircut - vhodný čas pro účesy na nesourodých vlasech.

  Barvení vlasů - účinek bude neviditelný.

  Manikúra, pedikúru - řezané nehty, počkejte na špatné zprávy.

  Péče o obličej je ten správný den pro bylinné komprese a tonikum.

  Péče o tělo - všechny operace jsou dobré.

  27. února 2019, 22-23 měsíční den, klesající měsíc ve Střelci.

  Haircut - pomůže se uvědomit ve všech oblastech.

  Barvení vlasů je skvělý čas pro posílení vlasů maskami.

  Manikúra, pedikúra - skvělý den, abyste si uvolnili nehty.

  Obličejová péče dnes obočí.

  Péče o tělo - masáž přístrojů ušetří vaše tělo.

  28. února 2019, 23-24 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

  Haircut - je dobré dělat "kaskády" na vlasy střední délky.

  Barvení vlasů - odbarvujte jiný den.

  Manikúra, pedikúra - skvělý den pro jakýkoli postup.

  Péče o obličej - všechny postupy pomohou zachovat mládí a krásu.

  Péče o tělo - olejové zábaly mají vynikající vlastnosti.

  Když si můžete rozřezat vlasy na měsíční kalendář. Oracle účesy, dny v týdnu

  Kdy si mohu ořezat vlasy, abych to zdravěji přinesl štěstí? Nebyl čas, kdy lidé obdarovávali kudlanky s magickou silou, a proto jejich péče pronikla celým rituálem. Tyto poznatky se zachovaly a snad některé z nich brzy obdrží vědecké vysvětlení.

  Správná péče: jak často potřebujete snížit vlasy

  Podle nejnovějších výroků kadeřníků je nutné krájet vlasy, ale to se nedá dělat tak často, jak to jednou poradil čaroděj.

  Doporučení chodit do kadeřnictví jednou za měsíc je zastaralá. Nyní si stylisté doporučují, aby si vytvořili vlastní účesy.

  Chcete-li zjistit, jak často mají být vlasy vyříznuty, zvažte délku vlasů, přítomnost třesků a oholených ploch, stejně jako celkový stav kudrlin.

  Dlouhé vlasy, pokud jsou zdravé, dostatečné k ořezání 2krát ročně. Majitelé vícevrstvých účesů by to měli dělat každé 3-4 měsíce.

  Střední délka vlasů může být oříznuta jednou za 3 měsíce nebo o něco častěji k udržení tvaru účesu. Délka krátkých vlasů bude muset být upravena po 4-6 týdnech.

  Zvláštní pozornost by měla být věnována třeskům, účesům pod kůží a oholeným chrámům. Přímé třesky je třeba nastavit 1 krát za měsíc a dlouhé a nechat na boku - jednou za 6-8 týdnů. Kreativní účesy je třeba opravovat nejméně jednou za měsíc.

  Tyto tipy jsou vhodné především pro ty, kteří nezmění délku. Co dělat, pokud chcete nechat vaše vlasy jít? Mám ořezávat konce zakřivení a jak často to mám dělat?

  Jak často potřebujete řezat tipy

  Mnoho žen se domnívá, že tím, že odříznou konce vlasů, zvyšují svůj růst. Toto stanovisko je nesprávné. Rychlost růstu je určována geny a dokonce i mezi příbuznými může být odlišná.

  V průměru kudrlinky rostou o 8-13 mm za měsíc, rychleji v létě a pomaleji v zimě. Proto ti, kteří chtějí růst copánky, by se měli zaměřit především na jejich posílení a výživu.

  Konce zdravých vlasů stačí 2-3 krát ročně a problémové - každých 10-12 týdnů. Je důležité si uvědomit, že jejich krása je přímo spojena s celkovým stavem těla.

  Ti, kteří neříznou konce pramenů, se mýlí. Čím delší jsou vlasy, tím slabší jsou jejich konce, tím větší je pravděpodobnost, že se začnou rozštěpovat. Kromě toho vlasy rostou nerovnoměrně.

  Pokud nebudete konce dlouhou dobu ořezávat, bude pohled neomalený. A spolu s oříznutými prameny se hromadí negativní emoce, které nepříznivě ovlivňují lidský stav.

  Který den v týdnu je lepší řezat vlasy

  Tajemství úspěšného účesu spočívá nejen v dovednosti holičství. Aby bylo dosaženo dobrého výsledku a aby byla krmena pozitivní energií, je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů.

  Jeden z nich je den v týdnu, který byl vybrán pro manipulaci s vlasy:

  1. Pondělí je dobrý den. Podle znamení, spolu s odříznutými vlasy, zmizí úzkost a smutek. Jakékoli experimenty s obrazem až po dramatickou změnu účesu budou vhodné.
  2. Úterý je ten správný čas na ozdobu kudrlin nebo na úpravu tresek. Tyto akce pomohou zlepšit zdraví a poskytnout sílu k vyřešení nahromaděných problémů. Bude také užitečné mít účes pro ty, kteří jsou unavení z rutiny a chtějí, aby se život rozmanitější.
  3. Ve středu můžete dostat účes všem kromě těch, kteří se narodili ve čtvrtek. Návštěva kadeřníka zlepší činnost nervového systému, paměť a schopnost učit se.
  4. Střih ve čtvrtek můžete vyčistit biofield, budovat vztahy s blízkými a přitahovat štěstí. Komunikace bude obohacena novými známými, staré vazby budou obnoveny.
  5. Střih, vyrobený v pátek, bude příznivě ovlivňovat všechny oblasti života. Tento den prochází pod záštitou Venuše, takže jakékoliv manipulace s vlasy půjde dobře. Nicméně, práce kadeřníka může výrazně změnit vzhled a narušit vnitřní harmonii.
  6. Získání účesu v sobotu je dobré znamení. To pomůže zlepšit emocionální a fyzickou kondici, zapomenout na staré problémy a nelibost. Délka vlasů se rychle zotaví. Bude tu síla, trpělivost a příležitost vidět skrytý talent v sobě.
  7. V neděli jít do kadeřnice jen bolí. Řezání vlasů, člověk ztrácí štěstí. Jediný čas, kdy si můžeš ten den vyřezat vlasy, je, když nemáš štěstí vůbec. Pak se osud dramaticky změní k lepšímu.

  Kdy je lepší řezat vlasy podle lunárního kalendáře 2018

  Satelit Země tajemným způsobem ovlivňuje odliv a proudění, sklizeň a stav člověka - duchovní a fyzické.

  Když si můžete v měsíčním kalendáři stříhat vlasy v roce 2018. Oracle účesy, dny v týdnu

  Naši předkové si všimli, že kvalita vlasů se mění v závislosti na tom, jakou fázi Měsíce odřízli.

  Je možné krájet vlasy, pokud je dnešní "satanský den" podle lunárního kalendáře

  Zjistěte, kdy můžete a nemůžete vlasy jednoduše řezat. Stačí otevřít měsíční kalendář pro období zájmu. V každém měsíčním měsíci jsou 4 "satanské" dny, kdy je noční hvězda úplně ukrytá před lidskými očima.

  V tomto okamžiku je nebezpečné provádět jakékoliv manipulace s vlasy: energetické pole se stává bezbranným a síla kletby násobí. Je důležité vědět, že se jedná o 9., 15., 23. a 29. měsíce každého měsíce.

  Která fáze měsíce je lepší snížit vlasy - na měsíc. Nejlepší fáze měsíce pro stříhání vlasů

  Rostoucí měsíční účes

  Pěstování Měsíce - symbol prosperity a růstu, nejlepší čas, kdy můžete snížit vlasy. Zámky vyříznuté v této fázi rostou rychleji.

  To je nejvhodnější pro všechny akce s vlasy: laminování, barvení, vyrovnání špiček nebo vytvoření nového účesu. Nejlepší je to dělat na 5, 8 nebo 11 měsíčních dnech.

  Je možné krájet vlasy na klesajícím měsíci

  Tentokrát je lepší věnovat péči s použitím masky, to dá znatelný výsledek. Pokud potřebujete zpevnit vlasy, můžete jemně oříznout konce. Ale budou pomalu růst.

  Také účes na klesajícím měsíci může oslabit váš zrak. Příznivé dny jsou 21, 26 a 27.

  Je možné snížit vlasy na úplňku - pokud je celá fáze měsíce

  Radikální změna účesu v plném měsíci je nežádoucí, ale můžete ozdobit přetvořené chloupky. A čas nového měsíce lze použít k experimentování s vzhledem a změnou obrazu.

  Je možné ořezat vlasy, pokud zítra je sluneční, zatmění měsíce

  Sluneční a měsíční zatmění - doba krizí a ztrát. Astrologové doporučují, aby během tohoto období nechodili do kadeřnictví. Lidské ochranné pole oslabuje. Zdraví a vitalita odešla narovnanými prameny, takže nebezpečí ochromení je skvělé.

  Když můžete ořezat vlasy na Oracle

  Když zvolíte, kdy chcete krájet vlasy, je vhodné věnovat pozornost souhvězdí, v níž je satelit umístěn.

  Nejvýhodnější pro ženy budou dny pod znamením Býk, Panna, Váhy, Kozoroh a Leo.

  Souhvězdí Vodnáře upřednostňuje experimenty a pod vlivem souhvězdí Ryby je nebezpečné něco udělat s vlasy.

  Mohu si večer vyřezat vlasy

  Nový účes změní život k lepšímu, není-li zvolen pouze správný den, ale také správný čas. Populární moudrost říká, že můžete jen snížit své vlasy během dne.

  Večer, po západu slunce, je snazší získat sílu nad člověkem tím, že způsobuje temnotu. Dokonce i oříznutí přetvářených konců nebo okrajů je snadné přerušit spojení s božským principem. Jakákoli činnost s vlasem způsobuje zdravotní problémy, fyzické a duševní. Také se domnívá, že osoba ztratí štěstí a peníze.

  Je možné během těhotenství řezat vlasy

  Lidé věřili, že ve vlasech ženy je skrytý život. Kosamská těhotná, která byla ošetřena zvláštním záchvatem: matka, která měla v těhotenství, bylo zakázáno mít účes během celé doby nosení dítěte, a to zejména před porodem.

  Moderní kouzelníci také tvrdí, že tím, že odřízne vlasy, žena ztratí životně důležité síly, které ona a její dítě potřebují.

  Je dokonce zakázáno ořezávat vrásčité konce kudrlin. Porušení tohoto pravidla hrozí předčasným porodem, krátkým životem nebo ukončením těhotenství.

  Ale lékaři si myslí jinak. Někteří konkrétně doporučují pacientům, aby navštívili kadeřníka, pokud zvedají své nálady. Koneckonců pozitivní emoce matky budou příznivě ovlivňovat vývoj dítěte.

  Na tuto otázku není jasná odpověď. Všimneme si však, že během těhotenství se vlasy zlepšují. To lze použít k jejich pěstování.

  Je možné při menstruaci řezat vlasy

  Měsíčně - není to nejlepší čas, kdy můžete snížit vlasy. Během menstruace se mění hormonální změny, které ovlivňují stav kůže, nehtů a vlasů. Tento čas je považován za neúspěšný pro účes.

  Podle značek se kudrlinky oslabují, snadno zapadají a pomalu rostou a žena se může rychle zhoršit nebo zestárnout.

  Zkušenosti kadeřníků ukazují, že prameny ztrácejí svou pružnost a lesk, čímž se na kořeny stávají tlustší. To neumožňuje dobrý styling.

  Ženský menstruační cyklus je podobný měsíci. Dokonce i když cyklus žen je delší, skládá se ze stejných fází jako světelný cyklus, pouze jejich trvání je o něco delší.

  První fáze měsíčního cyklu spočívá v jednotlivém cyklu jako fáze krvácení. To je nepříznivé pro všechny akce s vlasy.

  Je možné krájet vlasy v narozeninách

  Čím lépe budou narozeniny, tím šťastnější bude rok. Narozeninová párty by se měla postarat o její vzhled. Budete muset přemýšlet o účesu v předstihu, protože v dnešní době byste měli snížit své vlasy, abyste měli štěstí. A vy můžete udělat styl: to neovlivní osud.

  Den v týdnu, ve kterém se osoba narodila, ovlivňuje také výběr vhodného období pro účes:

  • Pro osoby narozené v úterý jsou vhodnými dny čtvrtek, sobota, neděle. Nevhodná - pátek.
  • Pokud narozeniny padnou ve středu, bude ideální den pro účesy sobota a ve čtvrtek je lepší dělat jiné věci.
  • Ti, kteří se narodili ve čtvrtek, získají nejlepší výsledky v pondělí a pátek. Měli byste se ve středu nezúčastnit.
  • Nejlepší dny pro osoby narozené v pátek jsou pondělí, čtvrtek a sobota. Úterý je nežádoucí, když si uděláte účes.
  • Pro ty, kteří v sobotu viděli světlo, je příznivý čas ve středu a v pátek, nepříznivý čas je neděle.
  • Ti, kteří se narodili v neděli, by měli v úterý a ve čtvrtek plánovat střih a v pondělí neměli chodit do kadeřnictví.

  Na pondělí se objevila ve světě, je žádoucí ve čtvrtek, pátek nebo sobotu chodit do kadeřnictví. Špatný den je neděle.

  Kdo má lepší důvěru ve srážení

  Hledání vhodného mistra není jen hezký rozmar. Osoba, která vykoukne vlasy, mění biologické pole svého klienta.

  Tím, že svěří vlasy skutečně dobrému mistrovi, můžete obnovit sílu, získat sebevědomí a přilákat štěstí. Jaké jsou známky k rozpoznání "vašeho" kadeřníka?

  Zvažte tyto faktory při výběru kadeřníka:

  • Pozitivní postoj. Dobročinný mistr, který miluje jeho podnikání, bude účtovat osobu s pozitivní energií a touhou vytvořit. Stojí za to věnovat pozornost obecně dobře upravenému stylistovi - nepříjemný vzhled může být známkou únavy a deprese.
  • Věk Čím starší je pán, tím více působí na lidské bio pole. To může být použito k přerušení řady potíží, obnovení víry v sebe a překonání duchovní krize. Harmonický charakter, aniž byste se chtěl změnit, je lepší vybrat kadeřníka svého věku nebo trochu mladšího.
  • Paul Důvěryhodné kudrlinky zvládnutí opačného pohlaví jsou nebezpečné. Náhodná sympatie způsobí problémy v osobním životě svého klienta.

  Může můj manžel rozřezat vlasy své ženy

  Ne vždy v den, kdy si můžete krájet vlasy, je vhodný pán zdarma. Kromě toho nechcete vždy jít do kadeřnictví jen tak, abyste se ořízli třeskům.

  Zdá se mi jednodušší řešit tuto žádost příbuzným, například jejímu manželovi. Ale tam je znamení, které to zakazuje. Manžel, který řezá svou ženu, zkracuje život.

  Manželka nemůže ze stejného důvodu přerušit svého manžela. A skutečnost, že pár pravidelně vylepšuje vlasy, může způsobit cizoložství.

  Když nemůžeš řezat vlasy

  Existují období, kdy člověk zvláště potřebuje ochranu a patronaci vyšších mocností. Kudrlinky jsou závity, které nás spojují s kosmem a rokem, ale pokud jste z nich nemyslíte, může být toto spojení snadno narušeno nebo obráceno.

  Abyste tomu zabránili, je lepší použít znalosti, které se přenášejí z generace na generaci. Je užitečné si pamatovat, které dny a období života je přísně zakázáno krájet vlasy:

  1. V "satanských dnech", v měsíčních a slunečních zatměních.
  2. Neděle a svaté dny.
  3. Ve večerních hodinách.
  4. Během těhotenství a menstruace.
  5. Studenti - během zasedání.
  6. V den narozenin a antagonistů.
  7. Děti do jednoho roku. Bylo by také chybou oholení vašeho dítěte plešatého: to neovlivní kvalitu vlasů a zbaví vás síly.

  Existuje další, velmi důležité pravidlo. Za to stojí za to říct o tom zvlášť.

  Proč nemůžete vlasy nakrájet sama

  Pro ty, kteří se rozhodnou řešit - na tom nezáleží z jakého důvodu, potřebujete vědět, jak vyrovnat účinky této akce.

  Odřízne mu vlasy a člověk deformuje vlastní biopole.

  To narušuje výměnu energie s vesmírem, který v každodenním životě bude vypadat jako nemoc, odloučení od milovaných, problémy s penězi.

  Předpokládá se, že po prvním nezávislém stříhání budou potíže malé, ale s každým dalším se začnou zvyšovat. Pokud tuto akci pravidelně opakujete, začíná ztráta pruhu ve vašem životě.

  Mezi kadeřníky je známá známka: ten, který zkracuje vlasy, žije déle než ten, který snižuje. Muž, který si rozřízne vlasy, zkracuje život.

  Abyste se tomuto vyhnuli, musíte provést takový rituál před řezáním: třikrát překročit a vypít tři kousky vody z kohoutu, které ještě nebyly dnes otevřeny. Pak rozstříkejte vodu na vlasy.

  Mageci tvrdí, že problémy s penězi vznikají, pokud dramaticky změníte délku. Například řez kosu. Malé ozdobné vlasy mohou, co je nejdůležitější, to nedělat v pátek.

  Před ořezáváním je třeba třikrát projít nůžkami a stříkat je na prameny svatou vodou.

  Chcete-li se vyhnout problémům se zdravím, pokud upravíte vlasy v místnosti, kde je něco zeleného, ​​přinejmenším koberec. A opět je zpočátku lepší podívat se na měsíční kalendář.

  Je možné krájet vlasy úplně jiným způsobem, než kdysi: bylo použito k tomu, aby se do nich vkládaly posvátné smysly. Správně pečující o vlasy se začne zlepšovat stav zámků, což ovlivní zlepšení pohody, zlepší náladu a sebeúctu.

  V tomto užitečném videu budete vědět, kdy se vaše vlasy řeže:

  Toto video vám řekne, kdy můžete snížit vlasy do dne v týdnu:

  Mnozí říkají, že v neděli není pravděpodobné, že by se na vlasy střetlo pravoslavné tradice, srovnává to s tím, že neděle je považován za svatý den v křesťanském kalendáři. Ale nejzajímavější je, že v sobotu a v neděli chodí člověk na účes, protože pracují na jiných pracovních dnech. V neděli jsem nikdy neřezal vlasy a nehty.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy