logo

Kdy je lepší snížit vlasy v únoru 2019.

Tato věčná otázka - "Kdy je lepší snížit vlasy podle lunárního kalendáře roku 2019 v únoru" nebo března... stoupá v každém měsíci. Ale když je možné navštívit kadeřníka na začátku sezóny, nejzajímavější otázkou je - koneckonců, ostříhání během přechodných měsíců je horkým tématem. Slunce nebo zima traumatizují kudrlinky, které nás činí opatrnějšími s účesem. V únoru a březnu je třeba se podívat na všech 100. Takže to, co nám věnovalo věštce, nebo přesně Měsíc.

Správný účes nejen zlepší strukturu vlasů, ale také změní osud k lepšímu.


Hlavní otázka při zodpovězení otázek "kdy můžete snížit své vlasy v únoru" nebo "to může být provedeno dnes" závisí na tom, zda chceme, aby růst rychlejší nebo pomalejší poté.

 • Je lepší odříznout kudrlinky při umírání, skryté šedé vlasy, když měsíc klesá, růst vlasů se zpomaluje a účinek zbarvení trvá déle (mimochodem, je lepší dělat epilaci).
 • Kdo chce, aby kadeře rostly lépe a byly tlustší, je nutné, když měsíc roste.

Mimochodem, každý, kdo rád pěstí hřívu, by bylo hezké číst článek o šampónu koně. Chcete-li správně odpovědět na otázku - kdy chcete získat účes, potřebujete znát malý měsíční kalendář. Čtení jeho věštce dává jasnou radu.

Kdy řešit podle věštce v únoru 2019.

Můžete také číst o vlivu Měsíce v článku "Kalendář účesů pro únor 2019".

Dnes už všichni ví, že takové postupy jako - epilace, kosmetické a dokonce i chirurgické operace se nejlépe provádí v příznivých dnech, podle lunárního kalendáře.

Poprvé, kdy je lepší řezat vlasy, lidé už dlouho mysleli. Skutečnost, že existují období (spojené s fázemi měsíce), kdy je lepší udělat - Egypťané znali před 3000 lety. Starověcí Mayové také stříhali vlasy v souladu s pohybem Měsíce. Vše, co Mayové věděli o spojení fází měsíce a zdraví lidí, najdete v článku "Lunární den dnes".

Ale v tomto článku se pokusíme odpovědět na jednoduchou otázku - kdy můžete a lépe řezat vlasy.

Jen řekni - v roce 2019 můžete dělat všechno, dokonce i odstranění chloupků a mezoterapii. Ale všechno by se mělo dělat za příznivých dnů.

Ti, kteří chtějí nejen udělat nový účes, ale také seznámit se s fotografiemi módních účesů, odkazujeme na podrobnější článek o účesu v únoru
Pro ty, kteří chtějí jít do kadeřníka, ale dosud si nevybrali účes, doporučujeme, abyste si přečetli módní účesy, účesy 2019

Samozřejmě je nutné dodržovat doporučení v každém měsíci.

V současné době mnoho lidí uznává, že k tomu, aby se předešlo nepříjemným následkům při řezání (jako při výsadbě rostlin ve venkovském domku), by mělo být dodržováno doporučení měsíčního kalendáře, je to vaše věštba pro únor.

A na otázku, kdo chodí ke kadeřníkovi v nepříznivých dnech, je jen jedna odpověď, ti, kteří přejíždí silnici k červenému světlu :))

Stejně tak - kdykoli je to možné (a dokonce i nezbytné), jděte do kadeřníka podle lunárního kalendáře.

 • Aby vaše vlasy rychle rostly a jsou zdravé, a barvivo zůstane na něm delší - je třeba, abyste s rostoucím měsícem krájeli a doplňovali. Mimochodem, to jsou stejné dny, kdy byste měli udělat masky pro vaše kudrlinky.
 • Při řezání kudrlin s klesajícím měsícem se jejich růst zpomaluje.
 • Pokud je rostoucí měsíc v Leu nebo Panně, zvyšuje se účinnost řezání.
 • Úplný měsíc je nádherný den pro osvobození od negativity.
 • Chcete se zbavit negativní energie - řezte špičky. Spolu s odříznutými koncemi, nejenže všechny negativní zmizí, ale vaše kadeře budou růst lépe, získávají lesk a sílu.
 • Ale když je Měsíc v souhvězdí Kozoroha, Pisces, Raka a Štír, je nemožné nejen řezat, ale malovat a chemicky naplnit.

Otázka, kdy je třeba provést odstranění chloupků a odstranění chloupků, by měla být takto zodpovězena - v každý den, kdy Měsíc ubývá (ale ne v dnech, kdy je v Leu nebo Panně).
Na základě výše uvedených zásad je vypracován kalendář, z něhož se dozvíte, kdy řešit vlasy v únoru 2019.
Zde je souhrn dnů.
Pokud okamžitě budete chtít vědět, kdy navštívit kadeřník v únoru 2019, budeme krátce informovat.

Dny, kdy můžete v únoru 2019 získat lepší účes: 1, 2, 11, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 25, 27 a 28 čísel

Nový účes by měl být lepší než v jiných dnech měsíce.

Naučíte se nejenom, kdy se vymknout, ale i kdy k provedení operace, kosmetických procedur.
Navíc se naučíte dny nového měsíce a úplného měsíce.

Níže je podrobná tabulka, která říká: "Kdy je lepší snížit vlasy v únoru 2019".

Když si můžete a nemůžete stříhat vlasy podle měsíčního kalendáře - dnů týdne, měsíce, roku

Je pozoruhodné, že po spontánním účesu mohou vlasy rychle růst, někdy udržovat svůj tvar, snadno se vejít do vlasů nebo naopak, stát se neposlušní. Předpokládá se, že existují vhodné a nevhodné dny pro účesy. Chcete-li zjistit, kdy řezat vlasy, měli byste se podívat na kalendář.

Kdy řešit vlasy podle lunárního kalendáře

Vyberte období pro účesy:

 • Provedení postupu s rostoucím měsícem podporuje rychlejší růst vlasů. Chcete-li získat účes v tomto okamžiku, doporučujeme těm, kteří chtějí mít dlouhé kudrlinky.
Chcete-li pochopit, kdy je lepší řezat vlasy, musíte požádat o pomoc z účesů měsíčního kalendáře.
 • Zkrácení vlasů v období klesajícího měsíce podle znamení pomáhá zpomalovat růst vlasů. To je negativní faktor pro ty, kteří chtějí růst vlasů rychleji, ale pozitivní, pokud je třeba zachovat tvar účesu, což často vyžaduje opravu. Zlepšení stavu vlasů se považuje za přínos pro srážení v tomto období: přestávají vypadávat, zamotávají se, dělí se, jejich hustota se zvyšuje a svítí.
 • Během nového měsíce k ořezání vlasů je nežádoucí. Osoba riskuje, že ztratí vitální energii, což způsobí zhoršení zdravotního stavu. Například nikdy nevyhazovali do nového měsíce děti.
 • Není žádoucí mít účes během slunečního nebo lunárního zatmění. Tímto způsobem můžete negativně ovlivnit nejen zdraví vlasů, ale i celkový zdravotní stav.

Mohu si večer vyřezat vlasy

Původ zákazu účesů ve tmě je spojen s přesvědčením, že v tomto okamžiku je aktivován ďábel. Stačí, aby se dostala do vlastnictví hřebíku nebo střihané vlasy, aby způsobila škodu. Korupce znamenala potíže, nemoci.

Racionálněji se tento zákaz vysvětluje skutečností, že dříve večer se kvůli nedostatku elektřiny musel snížit sám za soumraku nebo při svíčkách, což je nepohodlné.

Lidová znamení zakazují dívkám, aby si večer vyřízli vlasy.

Protože se toto stalo příčinou selhání v jeho osobním životě. Kromě toho se lidé po západu slunce ořezávají, ztrácejí nejen hodně štěstí, ale i fyzickou sílu. Pokud člověk věří v cizí síly, je třeba tento zákaz dodržovat, protože sebeúcta hraje velkou roli.

Které dny si můžete rozřezat vlasy

Lunární dny jsou nejvýhodnější pro účesy:

 • 5. den - řezání vlasů v tomto okamžiku vám umožňuje zlepšit pohodlí.
 • 8. den - zvyšuje se očekávaná délka života, zvyšuje imunita, zvyšuje sebevědomí.
 • 11. den - intelektuální činnost, intuice se zlepšuje, člověk má dar předvídavosti.
 • 13. den - okouzlí dámy navštěvující kosmetický salon.
 • 14. den - můžete úspěšně vystřihnout vlasy a současně zvýšit finanční situaci, přilákat hodně štěstí na vaše obchody, posílit svou autoritu a své postavení ve společnosti.
 • 19. den - čas je vhodný pro zkrácení vlasů. Domníváme se, že naopak je prodloužena doba života.
 • 21.den - účes přispívá k tomu, že dlouhé dlouhé období vlasů vypadá dobře, navíc se jeho osobní život úspěšně rozvíjí.
 • 22. den zlepšuje finanční situaci majitele nového účesu.
 • Den 23 umožní trimmeru zažít pocit štěstí, spokojenost s jeho vzhledem a sebedůvěrou.
 • 26. den - osoba se bude cítit šťastná, celková situace se zlepší.
 • Den 28 je ideální pro nové účesy a účesy. Vzhled bude obdivován.

Které dny nemohou krájet vlasy

Nepříznivé dny v měsíčním kalendáři pro účesy jsou:

 • 9. a 10. den po odchodu do kadeřnictví může být projevem vážného onemocnění.
 • 15. den - střih může nepříznivě ovlivnit zdravotní stav, způsobit bolesti hlavy, zhoršit duševní stav.
 • 16. den - nezkracujte prameny, jinak se nemůžete vyhnout chybám v chování, ztrátě kontroly nad sebou.
 • 17. den - nežádoucí pro manipulaci s vlasy, může projevit nemoci, konflikty, duševní poruchy.
 • 18. den - střih se v tomto okamžiku stává předpokladem pro ztrátu majetku, zdraví, komplikace vztahů se životním prostředím.
 • 20. den je zcela nevhodný pro účes kvůli hrozbě bezmocnosti nebo deprese.
 • 24. den - stříhání může způsobit vážné onemocnění.
 • 25. den - během tohoto časového období je zvýšení rizika vzniku očních onemocnění spojené se srážkou.
 • 29. den - intelekt může klesnout a energetický potenciál ořezané osoby může být vyčerpán.
 • 30. den ─ hrozí s problémy, po řezání nepřátelům se stává aktivnější.

Strihající vlasy jsou v nevhodném časovém období - to je krok směrem k neštěstí, životním otřesům. To také negativně ovlivňuje vlasy samotné, jejich strukturu, přeměnou prameny na slabé a bez života.

Jaké dny si můžete vybrat pro řezání různých znamení zvěrokruhu

Když je lepší řezat vaše vlasy, řekne horoskopu o znameních zvěrokruhu:

 • Aries Měli byste si zvolit den, kdy je Měsíc v znamení Leo nebo Střelec. Je žádoucí, aby fáze měsíce v tento den rostla. Značka podepíše Marsu. Čas zvláštního patronátu je v úterý. A tento den je skvělé, že chodíte do kadeřnictví.
 • Taurus. Je chráněn Venuší. Musíte jít do kadeřníka, když je Měsíc v znamení Kozoroha, Panny nebo Taurus. Pátek je pro tento postup nejvhodnější.
 • Dvojčata Jeho patronem je Merkur. Perfektní účes - když je Měsíc ve Váhu, Vodnářovi nebo Blížencích. Ve středu se zúčastněte kadeřnictví.
 • Rakovina Je lepší mít účes, když je Měsíc v Pisces, Scorpio nebo Cancer. Pro husté kudrlinky je vhodný čas klesajícího měsíce. Pro ty, kteří chtějí růst dlouhé vlasy - čas rostoucího měsíce. Pro účesy optimální v pondělí.
 • Leošovi se doporučuje, aby pravidelně řezali konce, a je vhodné, aby to bylo na rostoucím Měsíci umístěném v znameních Leo, Beran nebo Střelec. Slunce řídí toto znamení. Neděle je pro tento postup nejvhodnější, ačkoli jiné známky tohoto dne se nedoporučují, aby si účes.
 • Pannu. Nejlepší čas pro účes je, když měsíc prochází znaky jako Panna, Kozoroh nebo Taurus. Merkatura řídí toto znamení. Středa je perfektní den pro Dev.
 • Váhy. Váhy vládne Venuše. Doporučuje se, aby navštívili salon ve dnech, kdy je měsíc v leteckých značkách, jako je například Libra, Blíženec nebo Vodnář. Vhodný den ─ pátek.
 • Holčička Štíra je lepší navštívit, když je Měsíc ve Scorpio, Raku nebo Rybách. Úterý je nejúspěšnějším dnem pro účes.
 • Střelec vlasů je lepší plánovat ve čtvrtek. Tento den je patronován Střelec. Pro událost je také vhodné období, kdy je měsíc ve vzduchu nebo požární značky.
 • Kozoroh musí jít do salónu v sobotu, nebo když je Měsíc v znameních Panny, Kozoroha nebo Taurus.
 • Aquarius túry na kadeřnictví je lepší plánovat v sobotu, nebo když je měsíc v Aquarius nebo Gemini.
 • Ryby potřebují účes ve čtvrtek. Období, kdy je Měsíc ve scorpionu, Pisces, Libra nebo Taurus, je také příznivý.

V jakém ročním období si vlasy řežete

Pokud je tvar ztracen a konce jsou řezané, dlouhé vlasy vypadají nedbalé a nedbalé. Masters of hairdressing říkají, že musíte pravidelně (jednou za 3-4 měsíce) udělat účes pro obnovu a zdokonalování dlouhých vlasů.

Pokud nejsou vlasy dlouhé, není doporučeno, aby se výlet do salonu příliš dlouho odkládal. Během tohoto období ztratí tvar. Z tohoto důvodu není možné vybrat konkrétní čas roku pro řezání dlouhých i krátkých vlasů.

Pokud potřebujete růst vlasů, pak je nejlepší vybrat zimní období.

To neznamená, že v zimě, v zásadě, vlasy nesmí být řezané, toto období je vhodnější jen proto, že vlasy mohou být ukryty pod čelenkou. V teplé sezóně budou vlasy růst zpátky, a pak bude možné jen jim dát požadovaný tvar.

Obecně platí, že je nutné vlasy minimálně jednou ročně trimovat, aby se zachoval čistý a dobře upravený účes.

Který den v týdnu je lepší řezat vaše vlasy

Předpokládá se, že nejen znamení zvěrokruhu ovlivňuje strukturu vlasů a osud osoby při stříhání, ale také určitý den v týdnu:

 • Pondělí je vhodné pro dumpingové zatížení problémů a negativity.
 • Střih v úterý slibuje otevření nových horizontů, může změnit obtížné podmínky k lepšímu.
 • Prostředí umožní člověku aktualizovat informační pole, přispět k novým známostem, znalostem.
 • Čtvrtek je příznivá pro změnu obrazu, pomáhá nalézt soulad se světem a přitahuje pozornost ostatních.
 • Manipulace s vlasy v pátek zlepší vzhled svého majitele.
 • Sobota podporuje zdravé vlasy.
 • Neděle - obtížný den, je lepší zdržet se řezání.

Je možné podstoupit účes během menstruace

Období menstruace ve starých dnech mělo zvláštní význam pro účesy. Žena v této době byla považována za "nečistou". Víra je, že během menstruace nemůžete dosáhnout účesu. I když ve skutečnosti jedna s druhou není navzájem propojena.

V případě pochybností by se poverčiví lidé měli během menstruace zdržet kadeřnictví po několika dnech. Ale z fyziologické stránky zákazu řezání během menstruace není.

Je možné přerušit příbuzné

Lidová pověra zakazuje snižovat příbuzné. Předpokládá se, že pokud děti rozříznou své rodiče, zkrátí svůj život. Matka by neměla stříhat vlasy své dcery, aby ji nezbavila štěstí a otec by neměl z tohoto důvodu přestat dělat svého syna.

Další znamení zakazuje manželce, aby snížila svého manžela, protože jsou považovány za jednu entitu. Manželka, která řeže vlasy svého manžela, tak deformuje své biologické pole, a to se může změnit na choroby, problémy, hádky manželů.

Ať se řeže sám

Podle starodávných věcí je zakázáno seříznout. To hrozí zhoršení finanční situace, nepříznivě ovlivňuje zdraví. Předpokládá se, že pokud si sami sobě krájete vlasy, můžete přiblížit svou vlastní smrt a svobodné dívky, které zkracují vlasy, riskují, že zůstanou samy na celý život.

Je lepší požádat o pomoc cizince, nikoliv o blízkého příbuzného, ​​a odložit účes až do příležitosti, i když pro všechny ostatní znamení je příznivý čas.

Kdy je třeba stříhat vlasy dítěte

Dítě by mělo snížit vlasy nejdříve, než se stane 1 rok starý. Lepší, když dítě dostane ještě starší. Ve starých dnech se provádí účes ve třech letech a někdy až u 7. Toto označení se nyní změnilo a předpokládá se, že dítě by mělo být vyhozeno všemi vlasy v době, kdy je rok dosažen.

Podle znamení to nemůže být provedeno, protože dítě je zbaveno vitality a kvůli rannému účesu, podle všeobecné víry, se dítě později naučí mluvit s ostatními.

Je možné trpět během těhotenství

Známky zakazují těhotným ženám krájet vlasy. Podle legend, plivat ─ je spojení s kosmem, který je zdrojem energie pro tělo. Těhotné ženy potřebují další sílu k porodu a porodu dítěte.

Řezání vlasů, těhotná žena ztrácí kontakt s přírodou a to může negativně ovlivnit nejen její zdraví, ale také zdraví dítěte. V Rusku bylo těhotným ženám zakázáno zkrátit vlasy.

Během zasedání

Většina uvažovaných příznaků byla vytvořena v Rusku. Moderní studentské znamení váže účes a úspěšné doručení zasedání. Předpokládá se, že během relace není možné sousedit, protože paměť "střílí" s tím: vše, co se naučilo, bude zapomenuto a budete muset materiál znovu zapamatovat. Pověrčiví studenti si před zkouškou a zkouškami neříznou vlasy.

Neúspěšné dny účesu

Některé dny v měsíčním kalendáři nejsou vhodné pro kadeřnické procedury obecně. Toto jsou satanské dny, konkrétněji 9., 15., 23., 29. den. Aby nedocházelo k nemoci, je zakázáno mít účes ve dnech zatmění Slunce a Měsíce.

Neděle se nedoporučuje krájet vlasy, protože štěstí nebo dokonce osud koexistuje s vlasy. Je lepší držet nedělní účes v případě selhání. Pak je tu možnost oklamat osudu.

Nedoporučuje se navštívit kadeřníka ve špatné náladě. Nezáleží na tom, jaký den je v týdnu, ale stojí za to, že srázku přeměníte na další den.

Chcete-li snížit vlasy, je lepší: video

Když je lepší udělat účes, zjistěte ve videoklipu:

Střih po dni v týdnu, viz videoklip:

Když můžete v únoru 2019 nakrájet své vlasy, příznivé dny

Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

Fáze měsíce v únoru 2019:
Lunární účes pro únor 2019
Příznivé dny pro účesy v únoru 2019
Účinek účesů na lidský stav
Jak si vybrat kadeřník
Lunární účes

Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", být úspěšná a svůdná, přitahovat názory opačného pohlaví a přimět muže, aby se podívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup?

Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny. Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v únoru 2019 podle lunárního kalendáře.

Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí. Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu.

Fáze měsíce v únoru 2019:
Nový měsíc - 5. února 2019
První čtvrtletí - 13. února 2019
Celý měsíc - 19. února 2019
Třetí čtvrtletí - 26. února 2019
Lunární účes pro únor 2019

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více plusů, den je příznivý, více mínusů je nepříznivý, zbytek je neutrální.

Únor 2019 Neutrální a příznivé dny pro stříhání vlasů v únoru 2019

26, 27 měsíční den
Dobrá doba pro účesy.

Měsíc v kozorože
Účes bude krásný a hodí se vám.

Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

27, 28 měsíční den
Snadný den pro stříhání vlasů.

Měsíc v kozorože
Střih vám udělá půvab a kudrlinky budou svěží a hedvábné.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

28, 29 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v kozorože
Nový účes vám vyhovuje. Vypadáš s ní mladší.

Ubývající měsíc
Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

29, 30 měsíční den
Neutrální čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Vodnáři
Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

30, 1, 2
Skvělý den pro účesy.

Měsíc v Vodnáři
Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

Nový měsíc
Shorn kudrlinky budou pomalu růst, ale budou silnější.

2, 3 měsíční den
Výlet do salonu krásy je lepší odložit na další den.

Měsíc v Piscích
Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

3, 4 měsíční den
Neutrální doba pro stříhání vlasů.

Měsíc v Piscích
Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

4, 5 měsíční den
Nepříznivý den pro stříhání vlasů.

Měsíc v Piscích
Krásný účes, který jste poskytli. Ale poté, co se mohou objevit lupy, a vlasy se mohou stát křehkými.

Rostoucí měsíc
Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

5, 6 měsíční den
Skvělý den pro kadeřnictví.

Měsíc v Aries
Nepříznivý čas pro řezání vlasů. Po tomto postupu kudrlinky ztratí vzhled.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

6, 7 měsíční den
Dobrý den pro vlasy na vlasy.

Měsíc v Aries
Špatný čas na účes. Po ní se může poškodit stav vlasů: objeví se rozbité konce, ztrácejí se vlasové kořeny, objeví se lupy.

Rostoucí měsíc
Řezání vlasů se rychle zrychlí.

7, 8 měsíčních dnů
Neutrální čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Býku
Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

8, 9 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Býku
Účes bude krásný a vlasy budou silné a zdravé.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

9, 10 měsíční den
Snadný den pro stříhání vlasů.

Měsíc v Býku
Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

První čtvrtletí
Dobrý čas na krájení kudrlin.

10, 11 měsíční den
Skvělá doba pro účesy.

Měsíc v Blížencích
V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky se rychle zrychlují.

11, 12 měsíční den
Příznivý čas pro vlasy na vlasy.

Měsíc v Blížencích
V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

12, 13 měsíční den
Řezání vlasů je lepší odložit na další den.

Měsíc v rakovině
Stříznutí v tento den je kontroverzní. Na jedné straně budou vlasy silné a zdravé a na druhé straně účes rychle ztratí svůj tvar. Je lepší si vybrat jiný den, když se řezání vlasů v únoru bude příznivější pro vaše vlasy.

Rostoucí měsíc
Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

13, 14 měsíční den
Neváhejte jít do salonu krásy a vydejte se na nový účes.

Měsíc v rakovině
Střih, vyrobený v tento den, může rychle ztrácet svůj tvar, ale vlasy po něm budou silné.

Rostoucí měsíc
V tuto chvíli vlasy rychle rostou.

14, 15 měsíční den
Dobrý čas na krájení kudrlin.

Měsíc v Leu
Vlasy po účesu budou hedvábné a poslušné. V tento den se doporučuje dostat účes pro ty, jejichž věci se nedaří dobře. Po účesu se vše může změnit k lepšímu.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

15, 16 měsíční den
V tento den se nedoporučuje krájení vlasů.

Měsíc v Leu
Po změně vlasů budou vlasy hladké a hedvábné. Astrologové doporučují ostříhání těm, jejichž věci nejdou dobře. Možná, po střihání vlasů se všechno změní k lepšímu.

Úplněk
V tento den je účes vhodnější vzdát se.

16, 17 měsíční den
Neutrální doba pro stříhání vlasů.

Měsíc v Panně
V tento den můžete provádět všechny kosmetické procedury zaměřené na zlepšení krásy.

Ubývající měsíc
Vlasy budou růst zpomaleně než na rostoucím měsíci.

17, 18 měsíční den
Dobrý čas na návštěvu kosmetického salonu.

Měsíc v Panně
Všechny kosmetické procedury provedené v tento den budou užitečné.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

18, 19 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání vlasů.

Měsíc ve Váhu
Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

Ubývající měsíc
V tomto období kudrlinky pomalu rostou, ale silnější.

19, lunární den 20
Nepřímá změna účesů.

Měsíc ve Váhu
Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se růst vlasů zpomaluje a kořeny se zpevňují.

20 měsíčních dnů
Neutrální den pro změnu účesů.

Měsíc ve scorpii
Střih v tomto okamžiku bude vaše vlasy silné a krásné. Po manipulaci s vlasy se váš osobní život může zlepšit nebo zhoršit.

Ubývající měsíc
Ostružené kadeře budou silnější a budou pomalu růst.

20, 21 měsíční den
Skvělý den pro účesy.

Měsíc ve scorpii
Kudrlinky odříznuté v tento den mohou přispět ke zlepšení i zhoršování osobního života. Chcete-li něco změnit, můžete mít šanci.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

21, 22 měsíční den
Dobrá doba pro účesy.

Měsíc ve Střele
Změna účesu pomůže zlepšit vztahy s úřady a zaměstnanci, kariérní růst je možný.

Třetí čtvrtletí
Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

22, 23 měsíční den
Řezání vlasů v tento den se nedoporučuje.

Měsíc ve Střele
Po úpravě můžete zlepšit vztahy se zaměstnanci a nadřízenými. Je možné zvýšit práci.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

23, 24 měsíční den
Neutrální doba pro změnu účesu.
Měsíc v kozorože
Účes bude krásný a hodí se vám.
Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

Příznivé dny pro účesy v únoru 2019

Podívejte se na tuto tabulku, kdykoli budete vědět, kdy se vaše měsíce v měsíci únoru 2019 sníží podle měsíčního kalendáře: příznivé dny jsou 5, 13, 14, 20, 21, 25 a 26, nepříznivé dny - nejsou takové měsíce. V nepříznivých dnech se snažte vyhýbat stylistovi, protože byste to nechtěli. Chcete ztratit energii nebo zničit vzhled neúspěšného účesu?

Účinek účesů na lidský stav

S pomocí obyčejného účesu můžete zlepšit pohodu člověka, zachránit ho před negativní energií nebo naopak vyvolat vývoj této nemoci. Řezání vlasů je rituálem v některých církevních obřadech. Podle církevních legend, předtím, než Adam a Eva spáchali hřích, zazářily ve tvaru míče nad hlavou. Spojil lidské biologické pole s kosmem a na hlavě místo vlasů bylo vidět měkké chmýří, jako u novorozenců. Po spáchání hříchu byly paprsky energie na hlavě nahrazeny vlasy. Nyní jsou vlasy nití spojující člověka s kosmem. Díky nim získáváme energii po celý život.

Samozřejmě, ne všichni moderní lidé věří v legendy, nicméně každý z nás si všiml, že po srážce, mistr zlepšuje náladu, objeví se lehkost. A existují dny, kdy účes nepřináší radost, poté, co se vlasy stanou zlobivými, začínají vypadávat. A tajemství spočívá v tom, že při řezání biopole. Starodávní mudrci v případě nepokojů doporučili, aby vlasy lehce ořezali. Bylo věřeno, že spolu s hroty vlasů byla negativní energie onemocnění odříznuta a tělo se zotavilo rychleji.

Jak si vybrat kadeřník

Při řezání vlasů kadeřník ovlivňuje vaše bio pole. Pokud jste si odřízli vlasy od dobrotivého, veselého člověka, pak po vyříznutí vašeho podnikání se zlepší. Pokud kadeřník zažívá, nespokojený se svým životem, stěžuje si na špatný stav vlasů, pak po takovém účesu se vaše vlasy stanou bez života a nudné. Životní zkušenost a věk odborníka také záleží. Abyste necítili rušení při rozhodování, zvolte specialistu, který je mladší než vy, nebo přinejmenším ve stejném věku. Pokud se z nějakého důvodu přičítali poraženým, snažte se udělat účes u zkušeného kadeřníka ve věku. To vám pomůže přivést štěstí zpět k životu.

Pro tyto účely si určitě vyberete jeden z příznivých dnů. Střih bude úspěšný, pokud s sebou vyříznete pána stejného pohlaví. Nezapomeňte, že s jakoukoli manipulací s vlasy jste ovlivněn velitelem. Pokud vám odborník z opačného pohlaví projeví soucit, může dojít k problémům ve vašem životě. Neříkejte své vlasy. V tomto případě nemůžete opravit své bio pole, to znamená, že uzdravení se nestane a nic se v životě nezlepší. A jestli je biologické pole rozbité, pak oříznutí vlastní, můžete ještě více zhoršit situaci.

Lunární účes

Krátký růst přispívá na růstový měsíc. Pokud máte účes na klesajícím měsíci, vlasy budou pomalu růst a vlasové kořeny budou silnější. Tyto faktory je třeba vzít v úvahu při návštěvě kosmetického salonu. V žádném případě by neměl ostříhat, když je měsíc v znameních ryb a rakoviny. Astrologové vám raději dělají účes, když je měsíc v souhvězdí Dívky, Váhy, Lva, Taurus, Kozoroh. Chcete-li zjistit, kdy si můžete krájet vlasy a kdy nemáte, podívejte se na měsíční kalendář měsíce pro účesy pro rok 2019.

Který den je nejlépe řezat vlasy? Tipy a triky

Pozdravy všem, jak se máte, drahí čtenáři?

Teď jsem na dovolené na druhém konci světa. Přestože jsem již letos nechtěl odpočívat, ale okolnosti byly takové, že jsem se odvrátil od mého domova (ale o tom v samostatném příspěvku).

A víte, stalo se to téměř okamžitě poté, co jsem si rozřízl dlouhé vlasy. Není to nic, co říkají, chcete změnit svůj život, změnit svůj účes)

Vlastně jsem nechtěl drasticky měnit svůj život, ani jsem se nechtěl zbavit svých nejoblíbenějších vlasů, které jsem po dlouhou dobu bolestně rostla. Ale stejně jsem to musel udělat (mluvím o vlasu). Proč Teď už to řeknu víc.

Když je lepší dostat účes - tipy a triky

Nebudu říkat, že jsem velmi pověrčivý člověk nebo dodržovat nějaká zvláštní pravidla v životě, ale vždycky poslouchám doporučení různých slovanských a orientálních praktik, měsíčního a slunečního kalendáře a oblíbené rady a doporučení.

V poslední době mi přišlo velké množství informací, že vlasy jsou hlavním dirigentem energie našeho těla.
Mají vzpomínku a udržují sami sebe všechny emoce a reakce určité události.
Podrobněji jsem zde napsal.

A když se v lidském životě stane něco těžkého a špatného, ​​musí být vlasy odříznuty, aby se zbavilo energetického pole ničivé energie.

Před dvěma lety jsem měl ve svém životě velmi těžké období, které jsem zažil velmi těžko.

To není nejlepší způsob, jak se projevují v mém vzhledu a hlavně na vlasu, vypadli, zlomili a nevypadali to nejlepší.

Zacházel jsem s nimi, obnovoval je a jak se mi zdálo, přinesl jim docela dobrou podobu.

Ale myšlenka, že moje vlasy drží sama sebe všechny negativní, které jsem zažil, mě nenechala odejít.

Celkově jsem se rozhodl, šel kadeřníkem a přitiskl si vlasy na ramena a rozřezal jsem asi 18 cm.

Možná někdo řekne, že jsem udělal něco hloupého, nebo můj vlastní návrh pracoval pro mě nebo něco takového, ale když jsem se dostal z salonu, opravdu jsem se cítil jako lehký a osvěžující člověk :)

Nyní znovu rozvíjím vlasy novým způsobem a víte, už jsem si všiml, že nyní rostou rychleji a jejich stav je desetkrát lepší než předtím.

Nyní mám nový experiment, abych vrátila vlasy na předchozí délku v kratším období)

To je nyní délka vlasů, aby každý pochopil.

Ano, nejdůležitější věc, o které jsem chtěl mluvit.

Předtím, než začnete stříhat, jsem se podíval na různé tipy a radu a vybral si pro sebe vhodný den, který byl schválen pro stříhání měsíčních, slovanských a východních kalendářů.

Obecně jsem si v pondělí stříhala vlasy na rostoucím měsíci. Ačkoli se říká, že pondělí je těžký den, ale pro účesy, vlasy jsou velmi příznivé.

Takže, kdy je lepší rozřezat vlasy o dny v týdnu?

Pondělí

Ideální denní účesy pro ty, kteří se chtějí zbavit negativních, nahromaděných negativních emocí a nevyřešených problémů.

Úterý

Odstranění vlasů v úterý změnám v životě, řešením důležitých problémů, změnám okolností a objevování nových příležitostí.

Středa

Ve středu, dobrý strih pro ty, kteří potřebují nové informace, nové známosti a znalosti. Aktualizujte své informační pole.

Čtvrtek

Ve čtvrtek jsou ti, kteří postrádají pozornost a oblíbenost, obvykle zdobeni. Účes tohoto dne přispívá k budování vztahů s vnějším světem.

Pátek

Pátek je den krásy. V pátek se doporučuje ořezávat vlasy pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled k lepšímu.

Sobota

Tento den je pro zdravé účesy. Pokud jsou vaše vlasy nemocné, vypadnou a roztrhnou, ořezají je v sobotu. Také účes v sobotu. podporuje očistu duše a zlepšuje karmu.

Neděle

Jediný den, kdy vůbec nemůžete účes. Pokud je všechno ve vašem životě dobré a stabilní, nikdy nedělejte vlasy v neděli, "zabitý osud" Ale z tohoto pravidla existují výjimky. Pokud se všechno pokazí a váš život je pevný černý pruh špatného štěstí, vyzkoušejte stříhání vlasů v neděli.

Lunární účesy

V libovolném měsíčním kalendáři naleznete doporučení ohledně toho, jaký den je nejlepší, abyste si vlasy ořízli.

Ale pokud není kalendář, nezapomeňte, že k rostoucímu měsíci je lepší snížit vlasy těch, kteří ji pěstují. A klesá na ty, kteří nechtějí, aby jejich vlasy rychle rostly.

Také na ubývajícím měsíci je vhodné řezat nemocné a křehké vlasy.

Našel jsem ve svém telefonu skvělou aplikaci, která ukazuje měsíční kalendář pro rok 2015 a dává doporučení a tipy pro péči o vlasy.

Například dnes je 19 lunární den. Ubývající měsíc v znamení lev. Můžete stříhat a barvit vlasy pouze těm, kteří zásadně chtějí změnit svůj vzhled a vypadat jasněji.

Proto nenechte si ujít svou šanci)

A přesto existuje názor, že pán, kterému svěřujete své "energetické antény", by měl mít stejný pohlaví s vámi a pokud možno mladší než vy ve věku. Pak vám přidá pozitivní energii a nepřijímá ani nezmění vaše.

Obecně se rozhodněte, zda tuto informaci použijete nebo ne, v každém případě vám přeji krásné a zdravé vlasy!

Byl bych rád, pokud sdílíte tento článek se svými přáteli v sociálních sítích a přihlaste se k odběru svých blogů.

Znovu se uvidíme!

PŘIPOJTE MÉ SKUPINY V SOCIÁLNÍCH SÍTI

Když je lepší řezat vlasy - tipy a triky

Nedílnou a zdaleka poslední částí vzhledu každé ženy, která si váží sebe sama, je její účes. Není vůbec důležité, zda to bude komplikované a složité vytvoření kadeřníka nebo drahého módního stylu. Módní trendy každý rok nabízejí krásným dámům příležitost trochu experimentovat s délkou a barvou vlasů.

V jakém ročním období je lepší snížit vlasy?

Kdy je řezat vlas, je lepší - jen vy se rozhodnete. Snad tato myšlenka vznikne spontánně nebo po mnoha myšlenkách. Stylové krátké účesy byly vždy a zůstaly v trendu. Existuje docela dobře odůvodněné stanovisko, že vysoce kvalitní účes "odstraní" z tváře ženy několik let. Lékaři trichologové jednomyslně tvrdí, že můžete změnit délku vlasů kdykoli v roce. To neovlivní jejich strukturu ani sílu.

Mohu si v zimě stříhat vlasy?

Mýtus, že změna účesu nebo zkrácení krojů v zimě, to nestojí za to, dlouho je odhaluje odborníci a samotné ženy. Rychlost růstu vašich kadeří nezávisí na vnějším prostředí a povětrnostních podmínkách. Genetika řídí vše, protože vlasové folikuly pocházejí z vývoje plodu. Otázka, kdy je lepší mít účes, vzniká jen proto, že v zimě tělo přijímá méně živin a zdá se, že vlasy rostou pomaleji. Toto je pověr, který by neměl být posedlý.

Jaký měsíční den je lepší snížit vlasy?

Měsíc, který je přirozeným družicím Země, pravidelně mění svůj vzhled v závislosti na osvětlení sluncem. Ve vědě existuje přesná definice takového procesu - fáze měsíce. Každé období výrazně ovlivňuje celkový stav lidského těla a strukturu jeho vlasů. Stále více se věnujeme lunárnímu kalendáři, který popisuje čas průchodu hlavních fází noční hvězdy, jeho umístění ve vztahu ke zvěrokruhovým konstelácím. S touto příručkou můžete přesně určit, kdy je třeba stříhat vlasy podle měsíčního kalendáře. Astrologové dělají své pojednání zvlášť za každý měsíc. Plánování výletů do kadeřníka - přečtěte si jejich doporučení. Existuje však několik obecných pravidel:

 1. Když je lepší řezat vlasy, tak je to s rostoucím Měsícem - pro rychlý růst ořízněte špičky.
 2. Aby tvar účesu zůstal dokonalý co nejdéle - využijte služby pána v období klesajícího měsíce.
 3. Úplný měsíc a nový měsíc jsou považovány za nepříznivý okamžik pro jakoukoli manipulaci s vašimi kadeřemi.
 4. Na doporučení stejných astrologů jsou 9., 15., 23. a 29. lunární dny nesmírně nepříznivé pro změnu tvaru ženského účesu. Během tohoto období nefungují ochranné funkce těla v plné síle, což může způsobit vyčerpání energetické aury. Možným výsledkem je nejen zhoršení kvality a růstu pramenů, ale i porucha.

Který den v týdnu je lepší snížit vlasy?

Pokud jde o otázku, jaký den v týdnu je lepší mít účes - zde se názory slavných astrologů zcela shodují. Nejpozitívnější den pro salonní procedury, které volají v pondělí. Ačkoli mnozí lidé považují tento den za obtížné, odvážně změnit svůj vzhled, můžete se pokusit změnit svůj postoj k životnímu prostředí:

 1. Pokud jste ohromeni depresí, navštivte úterý v kadeřnictví. Změna obrázku povzdechne.
 2. Středa, čtvrtek a pátek jsou považovány za dobré dny k návštěvě mistra. Tyto dny jsou naplněny zdravou energií, která vede k úspěchu v podnikání av osobních vztazích. To je přesně ten čas, kdy je lepší snížit vlasy.
 3. Měli byste se postarat o názory léčitelů na hvězdy dívky se slabými kudrlinami. Sobotní postupy v kabině pomohou posílit a zlepšit stav kudrlin.
 4. Jediný nevhodný den v týdnu pro jakékoli manipulace je neděle. Je to den odpočinku pro celé tělo. Nepokusťte osudu.

Nejlepší čas na krájení vlasů

Příznivý čas pro účes můžete zvolit sami. Především je to pozitivní, vycházející z vás a vašeho pána. Dobrá nálada a odborná práce specialisty během procedury vám poskytnou velkou spokojenost, která bude trvat dlouhou dobu. Výběr "tvého" kadeřníka, který vám poradí při výběru účesu, je velmi důležitým aspektem v životě každé ženy. Pokud hledáte radu od astrologů, spojují příznivé období pro salonní procedury s pohybem měsíce podél konvolucí zvěrokruhu Panny, Kozoroha a Leo.

Kdy si mohu ořezat vlasy?

Lékaři trichologové doporučují aktualizovat účes dle potřeby. Kromě pečlivé péče vyžadují i ​​dlouhé kadeře čas od času stříhání oddělených konců. Příznivý čas pro řezání vlasů podle národních znaků je považován za období růstového měsíce. Vaše kudrlinky urychlí jejich růst.

Je možné snížit vlasy během menstruace?

Každá žena ví, co jsou "kritické dny". Hormonální úprava během tohoto období ovlivňuje činnost všech tělesných systémů. Kvůli rostoucí produkci kožního mazu, vlasy rostou rychleji, což může zkazit styling. Ztráta krve a narušení krevního oběhu mají negativní vliv na strukturu a stav folikulu. Kudrlinky jsou křehké a bez života. Další manipulace s nimi jsou extrémně nežádoucí.

Změna nálady může být špatnou službou. To, co se vám dnes líbí, zítra zklame. Stojí za to zvážit, zda je možné v těchto dnech snížit vlasy. Závěr se naznačuje. Měsíc trvá dlouho. Raději počkat. Nicméně, z pohledu moderní vědy, kadeřnické nůžky nebudou během menstruace uškodit vašim kudrlinkám. Rozhodnutí v tomto případě je vaše.

Mohu si večer udělat účes?

Existuje mnoho pověr a lidových znaků spojených s různými druhy manipulací ve vztahu k našim vlasům:

 1. Tmavá denní doba není příliš vhodná pro návštěvu kadeřníka. Změnou délky kadeří můžete změnit délku života nebo klepnout na potíže.
 2. Večerní den je římská záporná energie, která spolu s oříznutými koncemi kadeří "odřízne" spojení člověka s oblohou.

Všechna tato znalost nám přišla z dávných dob. Moderní ženy tráví spoustu času na pracovní a rodinné záležitosti. Je nutné večer vyřezávat vlasy, pokud je obtížné vyvádět další den během dne? Můžete uniknout z pověr a naladit na pozitivní. Pak nic a nikdo nemůže zasahovat do vašich plánů. Možná, že váš pán je svobodný přesně v pozdější době a otázka, kdy je třeba snížit vlasy je lepší, nebude stejně důležitá jako otázka, kdo to udělá.

Kdy nemůžete krájet vlasy?

Náboženství brání řezání vlasů na náboženské svátky (Vánoce, Velikonoce, Trinity atd.). Tentokrát není pro práci, ale pro jasnou oslavu. Neměli byste změnit účes sami. Zničí vaši energetickou auru. Pokud nemáte jisté schopnosti pracovat s nůžkami - riskujete, že zničíte svůj vzhled již dlouho. Negativně ovlivňuje stav srsti a přirozený kolaps.

Při rozhodování o dramatických změnách v srsti je důležité nejen zvolit správné období nebo den pro tuto událost. Hlavní věc je pozitivní postoj a zdravý optimismus. Které dny si můžete ořezat vlasy - jak je popsáno výše, ale kdybyste neměli dělat toto:

 1. Snažte se neplánovat návštěvu salonu v neděli a ne vhodných dní podle lunárního kalendáře.
 2. Vyhněte se účesům ve dnech, kdy je měsíc ve zvěrokruhu souhvězdí Raka a Štíra.

Kdy je nejlepší čas, jak snížit vlasy?

Haircut - důležitá událost, protože může změnit obraz a dokonce i život k lepšímu. Ale k tomu, aby se to stalo, je důležité zjistit, kdy řešit vaše vlasy, a když to nestojí za to.

Způsobil měsíc

Měsíční kalendář je již dlouho pevně založen v našem životě a ovlivňuje jeho nejrůznější sféry, včetně vzhledu a všech manipulací spojených s ním.

Je-li to možné a dokonce nejlépe řezat vlasy, podle lunárního kalendáře?

 • Na rostoucím měsíci. Tentokrát je považován za nejvhodnější pro jakoukoli manipulaci s kudrlinky, neboť je ztělesněním vývoje a růstu.
 • Pátý, osmý, jedenáctý, třináctý, čtrnáctý, devatenáctý, stejně jako 21., 26., 27. a 28. den (samozřejmě podle lunárního kalendáře) jsou považovány za nejúspěšnější pro změnu délky kudrlin.
 • Úplněk Tato fáze se vyznačuje periodou plnění těla a maximální energií. Všechny naše plány uspějí, účes bude úspěšný, kudrlinky budou silné a silné a růst se urychlí.

Kdy neřezat vlas?

 • S ubývajícím měsícem. V tomto případě kudrlinky rostou velmi pomalu a mohou se stát bez života a nudné, bez energie.
 • V novém měsíci. Tato fáze se považuje za nejkritičtější pro organismus, takže všechny manipulace mohou být nesmírně neúspěšné.
 • Ty dny kalendáře jako devátého, patnáctého, dvacátého třetího a dvacátého devátého jsou považovány za neúspěšné.

Vliv určitých znamení zvěrokruhu, ve kterém měsíc přebývá:

 • Pokud je Měsíc v Aries, pak může účinek srážek způsobit špatné zdraví.
 • Při hledání satelitu Země v znamení Gemini kudrlinky mohou být extrémně neposlušné, což značně komplikuje jejich instalaci.

Kdy je nejlepší čas, jak snížit vlasy?

 • Najdete-li družici země v takových znameních jako Panna, Kozoroh nebo Taurus, rychle rostou a stanou se skvělými a dobře upravenými.
 • Znamení Váhy vám umožní udělat nádherný účes a trvale udržovat jeho vzhled.
 • Pokud je Měsíc v Aquarius, pak je toto období nejvýhodnější pro všechny druhy experimentů. Určitě budou úspěšné. Pokud potřebujete nejvíce obyčejný a známý účes, výsledky se mohou lišit od očekávaného.
 • Známky, jako jsou ryby a rakovina, zpomalují růst kudrlin, a mohou je také oslabit, bez lesku. Je lepší jít do kadeřnice v těchto dnech.
 • Značka Leo nemá vliv na účes, ale přispívá k úspěšnému zbarvení a zvyšuje efektivitu některých dalších postupů.
 • Je-li družice Země v znamení Lea, mohou se prameny stát tuhší a silnější. Pokud však v tuto chvíli změníte své vlasy, nemusí to být nejlepší způsob, jak ovlivnit váš osobní nebo rodinný život.

Věnujte pozornost přírodním jevům a povětrnostním vlivům.

Počasí také ovlivňuje biologické rytmy a fungování lidského těla.

Takže byste neměli navštěvovat kadeřník, pokud vítr silný vítr, vylévá déšť nebo nedávno došlo k poklesu teploty nebo atmosférického tlaku.

Mimořádně negativní dopad na růst kudrlin a jejich stav mají všechny druhy přírodních katastrof, jako jsou zatmění (lunární a sluneční), povodně, tornáda, hurikány, sesuvy půdy, tsunami a tak dále. Během těchto období je tělo oslabeno, takže nemůže obnovit normální stav vlasů a zajistit jejich aktivní růst.

Můžete bezpečně a dokonce potřebovat, aby vaše vlasy, pokud je počasí dobré: střílí slunce, není tam žádný vítr, teplota a tlak jsou stabilní.

Měly by být vzaty v úvahu i dny v týdnu

Takže kdy můžeš řezat vlasy a kdy je lepší nechat to?

 • Pokud se chcete zbavit negativních emocí, stejně jako nevyřešených problémů a drobných potíží, je lepší jít do kadeřnictví v pondělí. Spolu s narovnanými prameny necháte vše špatné.
 • Jste-li unaveni všemi a všemi, jsou velmi unaveni, plníte v rutině a rutině monotónních dnů a máte se ponořit do deprese nebo deprese, můžete v úterý změnit délku vlasů.
 • Když se ve středu obrátíte na mistra, můžete získat mnoho nových zážitků, setkat se s novými lidmi, vytvořit si přátele, jít na výlet nebo výlet a dokonce i úplně změnit svůj život. Prostředí je nejúspěšnější pro jakékoli změny, včetně obrazu a vzhledu.
 • Snad nejvhodnějším dnem pro účesy je čtvrtek. Budete schopni budovat vztahy s blízkými, přilákat štěstí a úspěch, vyřešit všechny vaše problémy a dokonce i vylézt do kariéry.
 • Pátek je tradičně považován za den krásy a změny a kardinál. Jakékoli experimenty s obrazem budou určitě úspěšné, ale obvyklý účes, který je překvapující, nemusí uspět.
 • Výlet do kadeřníka v sobotu nejen zlepší stav kudrlin, ale dokonce odstraní některé hříchy.
 • Neděle je pro řezání mimořádně nepříznivá. Řezání kudrlinky, doslova řezání křídla a uvolnění blahobytu, bohatství, štěstí a lásky.

Nálada, stav a zdraví

Kdy mohu nejlépe rozřezat vlasy?

 • Pokud jste v dobré náladě a máte pocit prudkého nárůstu energie.
 • Pokud jste klidní a sebejistý a své schopnosti.
 • Pokud jste připraveni na změnu, nebo dokonce toužíte po ní.
 • Pokud jste úplně zdraví.

Kdy řezat vlasy nestojí za to?

 • Pokud jste vzrušení, vztek nebo ve stresu.
 • Pokud máte pochybnosti o tom, že vám bude prospěch účes. V tomto případě určitě nebude úspěšný, a to jen proto, že nemůžete kapitánovi vysvětlit, co chcete.
 • Ženy by neměly chodit do kadeřnictví během menstruace, stejně jako asi jeden a půl až dva týdny před ní. Během těchto období se v těle objevují hormonální změny, které po střihu nemusí mít nejlepší vliv na stav a růst kadeř. Ale můžete si vlasy bezpečně změnit během prvního týdne po skončení kritických dnů.
 • Pokud jste nemocná nebo jste v nedávné době měli nějakou chorobu. Během těchto časových období tělo řídí všechny síly, aby obnovilo normální fungování a růst kadeří se velmi zpomalí, zatímco jejich stav se může výrazně zhoršit.

Další faktory

Několik dalších bodů:

 • Důrazně se nedoporučuje krájet vlasy v žádné náboženské dovolené, protože je považován za hřích. A pokud věříte příběhům a poté, že jste se dopustili takového hříchu, může žena způsobit potíže nebo nemoci.
 • Není nutné mít účesy, i když je váš kadeřník v špatné náladě. Buď zvolte jinou nebo kontaktujte vaše, ale v jiný den. Velitel je schopen přenášet energii na kadeře rukama a nožnicemi, a pokud je negativní, bude mít negativní vliv jak na stav, tak na růst.
 • Pokud jde o denní čas, je nejlepší plánovat návštěvu kadeřníka pro druhou polovinu dne, protože v prvním se organismus probudí a jakékoli zásahy mohou být katastrofální. Navíc večer spolu s prameny získáte příležitost zbavit se negativu nahromaděného během dne.

Pro Více Informací O Suché Vlasy