logo

V jakých dnech je lepší snížit vlasy tak, aby rostly rychleji?

Každý člověk má vlasy. Někdo je blondýř, někdo je černý a někdo je jasně červený jako sluneční paprsek. Všichni jsme jiní. Bez ohledu na typ, délku a barvu potřebuje vlasy péči. Měly by být pravidelně zkráceny, ořezány. Které dny je lepší snížit vlasy? Lidé položili tuto otázku před mnoha staletími. To bude popsáno v našem článku. Pokuste se odhalit všechna tajemství a zjistěte důvody, proč se v určitém čase doporučuje snížit vlasy.

Zvláštní funkce

Mnoho lidí neví, ale naše vlasy mají některé zvláštní rysy, které jsou pro ně jedinečné.

1. Na jaře a v létě rostou lépe. Mágové věří, že je to způsobeno slunečním světlem, vlasy nás spojují s druhým světem. Jsou to naše antény, které podle okultistů nepoužíváme.

2. Při spánku dochází k rychlejšímu růstu vlasů.

3. Existují dlouhé vlasy, které mohou žít až sedm let.

4. Maximální růst vlasů je mezi 16 a 24 lety.

Důležitým bodem: Abyste rychle rostli na spletech, musíte sledovat svůj rytmus života. Spánek by měl být dokončen.

Magické účesy

Mnozí lidé ani nevědí, že proces krájení vlasů je kouzelný rituál. Jak v kostele, tak i v magických rituálech je tato akce plná tajného významu, obdařeného obrovskou mocí. Můžete zlepšit duševní nebo fyzickou pohodu člověka, rozveselit ho, přidat sílu, inspirovat ho velmi snadno a rychle. Nutnost ořezávat vlasy. Tuto skutečnost potvrzují psychologové.

Který den je lepší snížit vlasy? Dokonce i naši předkové to věděli. Snažili jsme se však tyto informace uchovat v tajnosti. Pomocí střihu můžete uvolnit utrpení nebo nemocné, zmírnit negativní energii změnou biopole. Ale můžete, bohužel, přinést nemoc. Naši předkové se nikdy nemohli dotknout vlasů cizím lidem. Báli se toho a drželi se od nich. Bylo by hezké poslouchat naše současníky. Rituál řezání vlasů, který se datuje několik století, je stále praktikován.

Zvláštní kalendář

Které dny je lepší snížit vlasy? Mnoho z nás se na tyto otázky ptalo. K dispozici je takzvaný kalendář s účesy. To je zacházeno jinak. Nemůžete věřit v informace, která je zde napsána. Život však často potvrzuje, že má pravdu. Proto by bylo hezké ho znát, dodržovat dostupné doporučení. Které dny je lepší řezat vlasy nebo je barvit? Odpovědi na tyto otázky lze nalézt při pohledu na takový kalendář. Pokrývá také proces krájení vlasů ve vztahu ke dni v týdnu.

Mohu si vlasy sám ořezat?

Tato otázka je často také slyšet od ostatních. Vlasy jsou naše pokračování. Spojují nás se světem tajemného a magického. Odpověď je nejednoznačná. Pokud se odvážíte ozdobit vlasy, pokračujte k tomu pouze v dobrém duchu. V opačném případě bude vaše vlasy poškozené.

Od pondělí do pátku

Který den v týdnu je lepší snížit vlasy? Je třeba zvážit podrobněji.

Pondělí bylo vždy považováno za dobrý den pro takové manipulace. Dlouho bylo řečeno, že změnou účesu v tomto období se můžete zbavit negativních myšlenek, energie, přitáhnout do svého života štěstí a požehnání vyšších sil.

A co říkají o úterý? Den je také dobrý pro tyto operace. Toto je období změn, které mohou přinést jasné barvy a události, přimět lidi, aby se otáčeli ve víru událostí a záležitostí, velmi vzrušující a pozitivní. Odvaha a odhodlání vstoupí do domu a stanou se jeho věrnými společníky. Taková vyhlídka musí být lákavá.

Středa je v polovině týdne. Také docela příznivý den pro stříhání vlasů. Připomene vám příjemné okamžiky komunikace s přáteli a příbuznými. Možná budou mít nové přátele. Země, blízké a daleké, začnou přitahovat, naznačují neprozkoumané vzdálenosti.

Který den v týdnu je lepší snížit vlasy? Volba je dostatečně široká. Čtvrtek je také dobrou volbou. Pohodě a úspěch tohoto dne v týdnu vám pomůže přilákat do svého života.

Pátek je zvláštní den ve všech kulturách a náboženstvích. Období obdařené zvláštním významem, tajemným. Před změnou účesu v tento den je lepší přemýšlet a ne spěchat. Střih může počkat. Naši předkové, pokud nevěděli, jak dělat správnou věc, vždy konzultovali měsíční kalendář. To platí zejména v pátek.

Víkend: Je možné vlasy opravit?

Sobota je šestý den v týdnu. Od starověku byl považován za den čistoty. Vana pro ruského muže byla vždy nádherným, posvátným rituálem. V tuto chvíli byla celá rodina napařována bez ohledu na počasí a roční období ve všech ohromných koutách naší země. To je den začátku nového života, zbavit se pozemských věcí, marnosti a starostí. Ve vaně vyčistil duši i tělo. Proto je vhodný den pro stříhání nebo ořezávání vlasů. Muž získal duchovní a fyzické zdraví a jeho vlasy - brilantnost a sílu.

Neděle je kouzelný den, konec týdne, dokončení mikrocyklu. Po příchodu pondělí - předvečer nového. Všechny kultury mají zvláštní vztah k tomuto dni v týdnu. V neděli chodili ortodoxní do církve, modlili se a obrátili své duše k Bohu. Tento den, bez práce, musel být věnován modlitbě, meditaci, duchovnímu životu. Neděle jsou často velké prázdniny. Hádat se a přísahat v tomto období bylo považováno za zvláštní hřích. Odstranění vlasů je v tento den vždy zakázáno. Které dny je lepší snížit vlasy? Je tu volba, a samozřejmě je to vaše. Ale v neděli je lepší odmítnout toto povolání.

Jaký měsíční den je lepší snížit vlasy?

Stále více naši krajané poslouchají rady měsíčního kalendáře. Tam jsou doporučení týkající se téměř všech aspektů života. V tom můžete zjistit a na jaký měsíční den je lepší řezat vlasy. Považuje kalendář všech případů za možnost jakéhokoli jednání na Měsíci, jeho stavu. Ať už roste, klesá, nebo je úplněk. To jsou základní body.

Takže účes na rostoucím měsíci může urychlit růst vlasů. Tento postup může způsobit silnější a silnější vlasy. Ale účes na ubývajícím měsíci může zpomalit růst vlasů, což dovolí účesu zůstat v původní podobě déle. V těchto dnech může noční světlo změnit kudrlinky, jejich strukturu. Budou silnější, méně zamotané, získají plynulost.

Existují nebezpečné měsíční dny: 9., 15., 23., 29.. Během tohoto období se nedotýkejte vlasů. Počkejte další den. Jak nám lunární kalendář říká, zlá síla se v takových časech stává silnějším, je nebezpečné s ní flirtovat. Ale dne 8., 11., 13., 14., 19., 21. - 23., 27. - 28. měsíc jsou dobré pro transformace. Nebojte se experimentovat s účesem. Budete zdravější a silnější, vaše krása bude příjemná pro oko. A nejúspěšnější den je 26. ročník. Není třeba zapamatovat si tabulku reprezentovanou měsíčním kalendářem. Dost k zapamatování několika příznivých dnů.

Vlasy: kvůli sezóně

Léto a jaro jsou obdobím, kdy příroda přichází k životu. Vše se pohybuje, ptáci zpívají, celý život je pro život šťastný. Nejvhodnější měsíce pro srážky jsou červen a červenec. Tak nám říká moudrost lidí.

Měsíční kalendář vám pomůže odpovědět na otázku, na kterých dnech v červnu je lepší snížit vlasy. V roce 2016 to je 2, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16. Během těchto období si můžete udělat vlasy. Nejpříznivější z nich jsou 2, 9, 11 čísel.

Červen je úžasný měsíc. Jedná se o čas sklizně, orientační období. Zjistěte, jaký den červenec je lepší řezat vlasy. Všichni nejsou tak moc. Jedná se o 6, 9, 11 čísel v roce 2016. Není zakázáno pracovat s kudrnami 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 18, 19, 28.

Postarejte se o malé děti

Který den je lepší snížit vlasy dítěte? Předtím si naše matky a babičky vždycky pamatovaly a považovaly tento okamžik za nesmírně důležitý. Dětské vlasy byly chráněny a skryty před zvědavými očima. Bylo věřeno, že skrze ně můžete dítě poškodit, dokonce ho zničit. Dokonce i teď, mnoho rodičů po prvním střihu s jeho zvláštní něžnost jeho kojenecké kadeře. Tento zvyk má starobylý původ.

Ošetřete si vlasy s náležitou pozorností a pomáhají vám. Buďte opatrní, udržujte je čistý, respektujte je.

Možná, že někteří lidé budou říkat, že nezáleží na tom, kdy je lepší líbat vlasy. Dokonce i vědci nepopírají vliv měsíce na všechny živé věci. Proto je vhodné předpokládat, že staletá moudrost získaná například v měsíčním kalendáři má zvláštní hodnotu.

Když si můžete a nemůžete stříhat vlasy podle měsíčního kalendáře - dnů týdne, měsíce, roku

Je pozoruhodné, že po spontánním účesu mohou vlasy rychle růst, někdy udržovat svůj tvar, snadno se vejít do vlasů nebo naopak, stát se neposlušní. Předpokládá se, že existují vhodné a nevhodné dny pro účesy. Chcete-li zjistit, kdy řezat vlasy, měli byste se podívat na kalendář.

Kdy řešit vlasy podle lunárního kalendáře

Vyberte období pro účesy:

 • Provedení postupu s rostoucím měsícem podporuje rychlejší růst vlasů. Chcete-li získat účes v tomto okamžiku, doporučujeme těm, kteří chtějí mít dlouhé kudrlinky.
Chcete-li pochopit, kdy je lepší řezat vlasy, musíte požádat o pomoc z účesů měsíčního kalendáře.
 • Zkrácení vlasů v období klesajícího měsíce podle znamení pomáhá zpomalovat růst vlasů. To je negativní faktor pro ty, kteří chtějí růst vlasů rychleji, ale pozitivní, pokud je třeba zachovat tvar účesu, což často vyžaduje opravu. Zlepšení stavu vlasů se považuje za přínos pro srážení v tomto období: přestávají vypadávat, zamotávají se, dělí se, jejich hustota se zvyšuje a svítí.
 • Během nového měsíce k ořezání vlasů je nežádoucí. Osoba riskuje, že ztratí vitální energii, což způsobí zhoršení zdravotního stavu. Například nikdy nevyhazovali do nového měsíce děti.
 • Není žádoucí mít účes během slunečního nebo lunárního zatmění. Tímto způsobem můžete negativně ovlivnit nejen zdraví vlasů, ale i celkový zdravotní stav.

Mohu si večer vyřezat vlasy

Původ zákazu účesů ve tmě je spojen s přesvědčením, že v tomto okamžiku je aktivován ďábel. Stačí, aby se dostala do vlastnictví hřebíku nebo střihané vlasy, aby způsobila škodu. Korupce znamenala potíže, nemoci.

Racionálněji se tento zákaz vysvětluje skutečností, že dříve večer se kvůli nedostatku elektřiny musel snížit sám za soumraku nebo při svíčkách, což je nepohodlné.

Lidová znamení zakazují dívkám, aby si večer vyřízli vlasy.

Protože se toto stalo příčinou selhání v jeho osobním životě. Kromě toho se lidé po západu slunce ořezávají, ztrácejí nejen hodně štěstí, ale i fyzickou sílu. Pokud člověk věří v cizí síly, je třeba tento zákaz dodržovat, protože sebeúcta hraje velkou roli.

Které dny si můžete rozřezat vlasy

Lunární dny jsou nejvýhodnější pro účesy:

 • 5. den - řezání vlasů v tomto okamžiku vám umožňuje zlepšit pohodlí.
 • 8. den - zvyšuje se očekávaná délka života, zvyšuje imunita, zvyšuje sebevědomí.
 • 11. den - intelektuální činnost, intuice se zlepšuje, člověk má dar předvídavosti.
 • 13. den - okouzlí dámy navštěvující kosmetický salon.
 • 14. den - můžete úspěšně vystřihnout vlasy a současně zvýšit finanční situaci, přilákat hodně štěstí na vaše obchody, posílit svou autoritu a své postavení ve společnosti.
 • 19. den - čas je vhodný pro zkrácení vlasů. Domníváme se, že naopak je prodloužena doba života.
 • 21.den - účes přispívá k tomu, že dlouhé dlouhé období vlasů vypadá dobře, navíc se jeho osobní život úspěšně rozvíjí.
 • 22. den zlepšuje finanční situaci majitele nového účesu.
 • Den 23 umožní trimmeru zažít pocit štěstí, spokojenost s jeho vzhledem a sebedůvěrou.
 • 26. den - osoba se bude cítit šťastná, celková situace se zlepší.
 • Den 28 je ideální pro nové účesy a účesy. Vzhled bude obdivován.

Které dny nemohou krájet vlasy

Nepříznivé dny v měsíčním kalendáři pro účesy jsou:

 • 9. a 10. den po odchodu do kadeřnictví může být projevem vážného onemocnění.
 • 15. den - střih může nepříznivě ovlivnit zdravotní stav, způsobit bolesti hlavy, zhoršit duševní stav.
 • 16. den - nezkracujte prameny, jinak se nemůžete vyhnout chybám v chování, ztrátě kontroly nad sebou.
 • 17. den - nežádoucí pro manipulaci s vlasy, může projevit nemoci, konflikty, duševní poruchy.
 • 18. den - střih se v tomto okamžiku stává předpokladem pro ztrátu majetku, zdraví, komplikace vztahů se životním prostředím.
 • 20. den je zcela nevhodný pro účes kvůli hrozbě bezmocnosti nebo deprese.
 • 24. den - stříhání může způsobit vážné onemocnění.
 • 25. den - během tohoto časového období je zvýšení rizika vzniku očních onemocnění spojené se srážkou.
 • 29. den - intelekt může klesnout a energetický potenciál ořezané osoby může být vyčerpán.
 • 30. den ─ hrozí s problémy, po řezání nepřátelům se stává aktivnější.

Strihající vlasy jsou v nevhodném časovém období - to je krok směrem k neštěstí, životním otřesům. To také negativně ovlivňuje vlasy samotné, jejich strukturu, přeměnou prameny na slabé a bez života.

Jaké dny si můžete vybrat pro řezání různých znamení zvěrokruhu

Když je lepší řezat vaše vlasy, řekne horoskopu o znameních zvěrokruhu:

 • Aries Měli byste si zvolit den, kdy je Měsíc v znamení Leo nebo Střelec. Je žádoucí, aby fáze měsíce v tento den rostla. Značka podepíše Marsu. Čas zvláštního patronátu je v úterý. A tento den je skvělé, že chodíte do kadeřnictví.
 • Taurus. Je chráněn Venuší. Musíte jít do kadeřníka, když je Měsíc v znamení Kozoroha, Panny nebo Taurus. Pátek je pro tento postup nejvhodnější.
 • Dvojčata Jeho patronem je Merkur. Perfektní účes - když je Měsíc ve Váhu, Vodnářovi nebo Blížencích. Ve středu se zúčastněte kadeřnictví.
 • Rakovina Je lepší mít účes, když je Měsíc v Pisces, Scorpio nebo Cancer. Pro husté kudrlinky je vhodný čas klesajícího měsíce. Pro ty, kteří chtějí růst dlouhé vlasy - čas rostoucího měsíce. Pro účesy optimální v pondělí.
 • Leošovi se doporučuje, aby pravidelně řezali konce, a je vhodné, aby to bylo na rostoucím Měsíci umístěném v znameních Leo, Beran nebo Střelec. Slunce řídí toto znamení. Neděle je pro tento postup nejvhodnější, ačkoli jiné známky tohoto dne se nedoporučují, aby si účes.
 • Pannu. Nejlepší čas pro účes je, když měsíc prochází znaky jako Panna, Kozoroh nebo Taurus. Merkatura řídí toto znamení. Středa je perfektní den pro Dev.
 • Váhy. Váhy vládne Venuše. Doporučuje se, aby navštívili salon ve dnech, kdy je měsíc v leteckých značkách, jako je například Libra, Blíženec nebo Vodnář. Vhodný den ─ pátek.
 • Holčička Štíra je lepší navštívit, když je Měsíc ve Scorpio, Raku nebo Rybách. Úterý je nejúspěšnějším dnem pro účes.
 • Střelec vlasů je lepší plánovat ve čtvrtek. Tento den je patronován Střelec. Pro událost je také vhodné období, kdy je měsíc ve vzduchu nebo požární značky.
 • Kozoroh musí jít do salónu v sobotu, nebo když je Měsíc v znameních Panny, Kozoroha nebo Taurus.
 • Aquarius túry na kadeřnictví je lepší plánovat v sobotu, nebo když je měsíc v Aquarius nebo Gemini.
 • Ryby potřebují účes ve čtvrtek. Období, kdy je Měsíc ve scorpionu, Pisces, Libra nebo Taurus, je také příznivý.

V jakém ročním období si vlasy řežete

Pokud je tvar ztracen a konce jsou řezané, dlouhé vlasy vypadají nedbalé a nedbalé. Masters of hairdressing říkají, že musíte pravidelně (jednou za 3-4 měsíce) udělat účes pro obnovu a zdokonalování dlouhých vlasů.

Pokud nejsou vlasy dlouhé, není doporučeno, aby se výlet do salonu příliš dlouho odkládal. Během tohoto období ztratí tvar. Z tohoto důvodu není možné vybrat konkrétní čas roku pro řezání dlouhých i krátkých vlasů.

Pokud potřebujete růst vlasů, pak je nejlepší vybrat zimní období.

To neznamená, že v zimě, v zásadě, vlasy nesmí být řezané, toto období je vhodnější jen proto, že vlasy mohou být ukryty pod čelenkou. V teplé sezóně budou vlasy růst zpátky, a pak bude možné jen jim dát požadovaný tvar.

Obecně platí, že je nutné vlasy minimálně jednou ročně trimovat, aby se zachoval čistý a dobře upravený účes.

Který den v týdnu je lepší řezat vaše vlasy

Předpokládá se, že nejen znamení zvěrokruhu ovlivňuje strukturu vlasů a osud osoby při stříhání, ale také určitý den v týdnu:

 • Pondělí je vhodné pro dumpingové zatížení problémů a negativity.
 • Střih v úterý slibuje otevření nových horizontů, může změnit obtížné podmínky k lepšímu.
 • Prostředí umožní člověku aktualizovat informační pole, přispět k novým známostem, znalostem.
 • Čtvrtek je příznivá pro změnu obrazu, pomáhá nalézt soulad se světem a přitahuje pozornost ostatních.
 • Manipulace s vlasy v pátek zlepší vzhled svého majitele.
 • Sobota podporuje zdravé vlasy.
 • Neděle - obtížný den, je lepší zdržet se řezání.

Je možné podstoupit účes během menstruace

Období menstruace ve starých dnech mělo zvláštní význam pro účesy. Žena v této době byla považována za "nečistou". Víra je, že během menstruace nemůžete dosáhnout účesu. I když ve skutečnosti jedna s druhou není navzájem propojena.

V případě pochybností by se poverčiví lidé měli během menstruace zdržet kadeřnictví po několika dnech. Ale z fyziologické stránky zákazu řezání během menstruace není.

Je možné přerušit příbuzné

Lidová pověra zakazuje snižovat příbuzné. Předpokládá se, že pokud děti rozříznou své rodiče, zkrátí svůj život. Matka by neměla stříhat vlasy své dcery, aby ji nezbavila štěstí a otec by neměl z tohoto důvodu přestat dělat svého syna.

Další znamení zakazuje manželce, aby snížila svého manžela, protože jsou považovány za jednu entitu. Manželka, která řeže vlasy svého manžela, tak deformuje své biologické pole, a to se může změnit na choroby, problémy, hádky manželů.

Ať se řeže sám

Podle starodávných věcí je zakázáno seříznout. To hrozí zhoršení finanční situace, nepříznivě ovlivňuje zdraví. Předpokládá se, že pokud si sami sobě krájete vlasy, můžete přiblížit svou vlastní smrt a svobodné dívky, které zkracují vlasy, riskují, že zůstanou samy na celý život.

Je lepší požádat o pomoc cizince, nikoliv o blízkého příbuzného, ​​a odložit účes až do příležitosti, i když pro všechny ostatní znamení je příznivý čas.

Kdy je třeba stříhat vlasy dítěte

Dítě by mělo snížit vlasy nejdříve, než se stane 1 rok starý. Lepší, když dítě dostane ještě starší. Ve starých dnech se provádí účes ve třech letech a někdy až u 7. Toto označení se nyní změnilo a předpokládá se, že dítě by mělo být vyhozeno všemi vlasy v době, kdy je rok dosažen.

Podle znamení to nemůže být provedeno, protože dítě je zbaveno vitality a kvůli rannému účesu, podle všeobecné víry, se dítě později naučí mluvit s ostatními.

Je možné trpět během těhotenství

Známky zakazují těhotným ženám krájet vlasy. Podle legend, plivat ─ je spojení s kosmem, který je zdrojem energie pro tělo. Těhotné ženy potřebují další sílu k porodu a porodu dítěte.

Řezání vlasů, těhotná žena ztrácí kontakt s přírodou a to může negativně ovlivnit nejen její zdraví, ale také zdraví dítěte. V Rusku bylo těhotným ženám zakázáno zkrátit vlasy.

Během zasedání

Většina uvažovaných příznaků byla vytvořena v Rusku. Moderní studentské znamení váže účes a úspěšné doručení zasedání. Předpokládá se, že během relace není možné sousedit, protože paměť "střílí" s tím: vše, co se naučilo, bude zapomenuto a budete muset materiál znovu zapamatovat. Pověrčiví studenti si před zkouškou a zkouškami neříznou vlasy.

Neúspěšné dny účesu

Některé dny v měsíčním kalendáři nejsou vhodné pro kadeřnické procedury obecně. Toto jsou satanské dny, konkrétněji 9., 15., 23., 29. den. Aby nedocházelo k nemoci, je zakázáno mít účes ve dnech zatmění Slunce a Měsíce.

Neděle se nedoporučuje krájet vlasy, protože štěstí nebo dokonce osud koexistuje s vlasy. Je lepší držet nedělní účes v případě selhání. Pak je tu možnost oklamat osudu.

Nedoporučuje se navštívit kadeřníka ve špatné náladě. Nezáleží na tom, jaký den je v týdnu, ale stojí za to, že srázku přeměníte na další den.

Chcete-li snížit vlasy, je lepší: video

Když je lepší udělat účes, zjistěte ve videoklipu:

Střih po dni v týdnu, viz videoklip:

Kdy je lepší snížit vlasy v únoru 2019.

Tato věčná otázka - "Kdy je lepší snížit vlasy podle lunárního kalendáře roku 2019 v únoru" nebo března... stoupá v každém měsíci. Ale když je možné navštívit kadeřníka na začátku sezóny, nejzajímavější otázkou je - koneckonců, ostříhání během přechodných měsíců je horkým tématem. Slunce nebo zima traumatizují kudrlinky, které nás činí opatrnějšími s účesem. V únoru a březnu je třeba se podívat na všech 100. Takže to, co nám věnovalo věštce, nebo přesně Měsíc.

Správný účes nejen zlepší strukturu vlasů, ale také změní osud k lepšímu.


Hlavní otázka při zodpovězení otázek "kdy můžete snížit své vlasy v únoru" nebo "to může být provedeno dnes" závisí na tom, zda chceme, aby růst rychlejší nebo pomalejší poté.

 • Je lepší odříznout kudrlinky při umírání, skryté šedé vlasy, když měsíc klesá, růst vlasů se zpomaluje a účinek zbarvení trvá déle (mimochodem, je lepší dělat epilaci).
 • Kdo chce, aby kadeře rostly lépe a byly tlustší, je nutné, když měsíc roste.

Mimochodem, každý, kdo rád pěstí hřívu, by bylo hezké číst článek o šampónu koně. Chcete-li správně odpovědět na otázku - kdy chcete získat účes, potřebujete znát malý měsíční kalendář. Čtení jeho věštce dává jasnou radu.

Kdy řešit podle věštce v únoru 2019.

Můžete také číst o vlivu Měsíce v článku "Kalendář účesů pro únor 2019".

Dnes už všichni ví, že takové postupy jako - epilace, kosmetické a dokonce i chirurgické operace se nejlépe provádí v příznivých dnech, podle lunárního kalendáře.

Poprvé, kdy je lepší řezat vlasy, lidé už dlouho mysleli. Skutečnost, že existují období (spojené s fázemi měsíce), kdy je lepší udělat - Egypťané znali před 3000 lety. Starověcí Mayové také stříhali vlasy v souladu s pohybem Měsíce. Vše, co Mayové věděli o spojení fází měsíce a zdraví lidí, najdete v článku "Lunární den dnes".

Ale v tomto článku se pokusíme odpovědět na jednoduchou otázku - kdy můžete a lépe řezat vlasy.

Jen řekni - v roce 2019 můžete dělat všechno, dokonce i odstranění chloupků a mezoterapii. Ale všechno by se mělo dělat za příznivých dnů.

Ti, kteří chtějí nejen udělat nový účes, ale také seznámit se s fotografiemi módních účesů, odkazujeme na podrobnější článek o účesu v únoru
Pro ty, kteří chtějí jít do kadeřníka, ale dosud si nevybrali účes, doporučujeme, abyste si přečetli módní účesy, účesy 2019

Samozřejmě je nutné dodržovat doporučení v každém měsíci.

V současné době mnoho lidí uznává, že k tomu, aby se předešlo nepříjemným následkům při řezání (jako při výsadbě rostlin ve venkovském domku), by mělo být dodržováno doporučení měsíčního kalendáře, je to vaše věštba pro únor.

A na otázku, kdo chodí ke kadeřníkovi v nepříznivých dnech, je jen jedna odpověď, ti, kteří přejíždí silnici k červenému světlu :))

Stejně tak - kdykoli je to možné (a dokonce i nezbytné), jděte do kadeřníka podle lunárního kalendáře.

 • Aby vaše vlasy rychle rostly a jsou zdravé, a barvivo zůstane na něm delší - je třeba, abyste s rostoucím měsícem krájeli a doplňovali. Mimochodem, to jsou stejné dny, kdy byste měli udělat masky pro vaše kudrlinky.
 • Při řezání kudrlin s klesajícím měsícem se jejich růst zpomaluje.
 • Pokud je rostoucí měsíc v Leu nebo Panně, zvyšuje se účinnost řezání.
 • Úplný měsíc je nádherný den pro osvobození od negativity.
 • Chcete se zbavit negativní energie - řezte špičky. Spolu s odříznutými koncemi, nejenže všechny negativní zmizí, ale vaše kadeře budou růst lépe, získávají lesk a sílu.
 • Ale když je Měsíc v souhvězdí Kozoroha, Pisces, Raka a Štír, je nemožné nejen řezat, ale malovat a chemicky naplnit.

Otázka, kdy je třeba provést odstranění chloupků a odstranění chloupků, by měla být takto zodpovězena - v každý den, kdy Měsíc ubývá (ale ne v dnech, kdy je v Leu nebo Panně).
Na základě výše uvedených zásad je vypracován kalendář, z něhož se dozvíte, kdy řešit vlasy v únoru 2019.
Zde je souhrn dnů.
Pokud okamžitě budete chtít vědět, kdy navštívit kadeřník v únoru 2019, budeme krátce informovat.

Dny, kdy můžete v únoru 2019 získat lepší účes: 1, 2, 11, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 25, 27 a 28 čísel

Nový účes by měl být lepší než v jiných dnech měsíce.

Naučíte se nejenom, kdy se vymknout, ale i kdy k provedení operace, kosmetických procedur.
Navíc se naučíte dny nového měsíce a úplného měsíce.

Níže je podrobná tabulka, která říká: "Kdy je lepší snížit vlasy v únoru 2019".

Růst vlasů rychlejší

Mnoho žen má zájem o to, které měsíce si ořezávají vlasy, aby rostly rychleji? Pojďme se zodpovědět na jejich otázku: vlasy rostou nejrychleji, pokud si nakrájíte vlasy na rostoucím měsíci (to znamená od 1 do 15 měsíčních dnů). Můžete vypočítat vhodný den pro účes za použití měsíčních kalendářů. Střih na ubývající měsíc přispívá naopak ke zpomalení růstu vlasů, ale tento účes posiluje vaše vlasy. Tento účes je nejvhodnější pro ty, kteří mají slabé nebo klesající vlasy.

Na novém měsíci není nutné mít účes, protože takový účes může vést k nemocem a obecně má negativní dopad na život. Kromě toho by při řezání měly brát v úvahu takové faktory, jako je měsíční den a znamení zvěrokruhu měsíce. Všechny tyto faktory jsou vzaty v úvahu v našem kalendáři účesů, takže neváhejte plánovat účes a být nejkrásnější :)

Když si můžete rozřezat vlasy na měsíční kalendář. Oracle účesy, dny v týdnu

Kdy si mohu ořezat vlasy, abych to zdravěji přinesl štěstí? Nebyl čas, kdy lidé obdarovávali kudlanky s magickou silou, a proto jejich péče pronikla celým rituálem. Tyto poznatky se zachovaly a snad některé z nich brzy obdrží vědecké vysvětlení.

Správná péče: jak často potřebujete snížit vlasy

Podle nejnovějších výroků kadeřníků je nutné krájet vlasy, ale to se nedá dělat tak často, jak to jednou poradil čaroděj.

Doporučení chodit do kadeřnictví jednou za měsíc je zastaralá. Nyní si stylisté doporučují, aby si vytvořili vlastní účesy.

Chcete-li zjistit, jak často mají být vlasy vyříznuty, zvažte délku vlasů, přítomnost třesků a oholených ploch, stejně jako celkový stav kudrlin.

Dlouhé vlasy, pokud jsou zdravé, dostatečné k ořezání 2krát ročně. Majitelé vícevrstvých účesů by to měli dělat každé 3-4 měsíce.

Střední délka vlasů může být oříznuta jednou za 3 měsíce nebo o něco častěji k udržení tvaru účesu. Délka krátkých vlasů bude muset být upravena po 4-6 týdnech.

Zvláštní pozornost by měla být věnována třeskům, účesům pod kůží a oholeným chrámům. Přímé třesky je třeba nastavit 1 krát za měsíc a dlouhé a nechat na boku - jednou za 6-8 týdnů. Kreativní účesy je třeba opravovat nejméně jednou za měsíc.

Tyto tipy jsou vhodné především pro ty, kteří nezmění délku. Co dělat, pokud chcete nechat vaše vlasy jít? Mám ořezávat konce zakřivení a jak často to mám dělat?

Jak často potřebujete řezat tipy

Mnoho žen se domnívá, že tím, že odříznou konce vlasů, zvyšují svůj růst. Toto stanovisko je nesprávné. Rychlost růstu je určována geny a dokonce i mezi příbuznými může být odlišná.

V průměru kudrlinky rostou o 8-13 mm za měsíc, rychleji v létě a pomaleji v zimě. Proto ti, kteří chtějí růst copánky, by se měli zaměřit především na jejich posílení a výživu.

Konce zdravých vlasů stačí 2-3 krát ročně a problémové - každých 10-12 týdnů. Je důležité si uvědomit, že jejich krása je přímo spojena s celkovým stavem těla.

Ti, kteří neříznou konce pramenů, se mýlí. Čím delší jsou vlasy, tím slabší jsou jejich konce, tím větší je pravděpodobnost, že se začnou rozštěpovat. Kromě toho vlasy rostou nerovnoměrně.

Pokud nebudete konce dlouhou dobu ořezávat, bude pohled neomalený. A spolu s oříznutými prameny se hromadí negativní emoce, které nepříznivě ovlivňují lidský stav.

Který den v týdnu je lepší řezat vlasy

Tajemství úspěšného účesu spočívá nejen v dovednosti holičství. Aby bylo dosaženo dobrého výsledku a aby byla krmena pozitivní energií, je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů.

Jeden z nich je den v týdnu, který byl vybrán pro manipulaci s vlasy:

 1. Pondělí je dobrý den. Podle znamení, spolu s odříznutými vlasy, zmizí úzkost a smutek. Jakékoli experimenty s obrazem až po dramatickou změnu účesu budou vhodné.
 2. Úterý je ten správný čas na ozdobu kudrlin nebo na úpravu tresek. Tyto akce pomohou zlepšit zdraví a poskytnout sílu k vyřešení nahromaděných problémů. Bude také užitečné mít účes pro ty, kteří jsou unavení z rutiny a chtějí, aby se život rozmanitější.
 3. Ve středu můžete dostat účes všem kromě těch, kteří se narodili ve čtvrtek. Návštěva kadeřníka zlepší činnost nervového systému, paměť a schopnost učit se.
 4. Střih ve čtvrtek můžete vyčistit biofield, budovat vztahy s blízkými a přitahovat štěstí. Komunikace bude obohacena novými známými, staré vazby budou obnoveny.
 5. Střih, vyrobený v pátek, bude příznivě ovlivňovat všechny oblasti života. Tento den prochází pod záštitou Venuše, takže jakékoliv manipulace s vlasy půjde dobře. Nicméně, práce kadeřníka může výrazně změnit vzhled a narušit vnitřní harmonii.
 6. Získání účesu v sobotu je dobré znamení. To pomůže zlepšit emocionální a fyzickou kondici, zapomenout na staré problémy a nelibost. Délka vlasů se rychle zotaví. Bude tu síla, trpělivost a příležitost vidět skrytý talent v sobě.
 7. V neděli jít do kadeřnice jen bolí. Řezání vlasů, člověk ztrácí štěstí. Jediný čas, kdy si můžeš ten den vyřezat vlasy, je, když nemáš štěstí vůbec. Pak se osud dramaticky změní k lepšímu.

Kdy je lepší řezat vlasy podle lunárního kalendáře 2018

Satelit Země tajemným způsobem ovlivňuje odliv a proudění, sklizeň a stav člověka - duchovní a fyzické.

Když si můžete v měsíčním kalendáři stříhat vlasy v roce 2018. Oracle účesy, dny v týdnu

Naši předkové si všimli, že kvalita vlasů se mění v závislosti na tom, jakou fázi Měsíce odřízli.

Je možné krájet vlasy, pokud je dnešní "satanský den" podle lunárního kalendáře

Zjistěte, kdy můžete a nemůžete vlasy jednoduše řezat. Stačí otevřít měsíční kalendář pro období zájmu. V každém měsíčním měsíci jsou 4 "satanské" dny, kdy je noční hvězda úplně ukrytá před lidskými očima.

V tomto okamžiku je nebezpečné provádět jakékoliv manipulace s vlasy: energetické pole se stává bezbranným a síla kletby násobí. Je důležité vědět, že se jedná o 9., 15., 23. a 29. měsíce každého měsíce.

Která fáze měsíce je lepší snížit vlasy - na měsíc. Nejlepší fáze měsíce pro stříhání vlasů

Rostoucí měsíční účes

Pěstování Měsíce - symbol prosperity a růstu, nejlepší čas, kdy můžete snížit vlasy. Zámky vyříznuté v této fázi rostou rychleji.

To je nejvhodnější pro všechny akce s vlasy: laminování, barvení, vyrovnání špiček nebo vytvoření nového účesu. Nejlepší je to dělat na 5, 8 nebo 11 měsíčních dnech.

Je možné krájet vlasy na klesajícím měsíci

Tentokrát je lepší věnovat péči s použitím masky, to dá znatelný výsledek. Pokud potřebujete zpevnit vlasy, můžete jemně oříznout konce. Ale budou pomalu růst.

Také účes na klesajícím měsíci může oslabit váš zrak. Příznivé dny jsou 21, 26 a 27.

Je možné snížit vlasy na úplňku - pokud je celá fáze měsíce

Radikální změna účesu v plném měsíci je nežádoucí, ale můžete ozdobit přetvořené chloupky. A čas nového měsíce lze použít k experimentování s vzhledem a změnou obrazu.

Je možné ořezat vlasy, pokud zítra je sluneční, zatmění měsíce

Sluneční a měsíční zatmění - doba krizí a ztrát. Astrologové doporučují, aby během tohoto období nechodili do kadeřnictví. Lidské ochranné pole oslabuje. Zdraví a vitalita odešla narovnanými prameny, takže nebezpečí ochromení je skvělé.

Když můžete ořezat vlasy na Oracle

Když zvolíte, kdy chcete krájet vlasy, je vhodné věnovat pozornost souhvězdí, v níž je satelit umístěn.

Nejvýhodnější pro ženy budou dny pod znamením Býk, Panna, Váhy, Kozoroh a Leo.

Souhvězdí Vodnáře upřednostňuje experimenty a pod vlivem souhvězdí Ryby je nebezpečné něco udělat s vlasy.

Mohu si večer vyřezat vlasy

Nový účes změní život k lepšímu, není-li zvolen pouze správný den, ale také správný čas. Populární moudrost říká, že můžete jen snížit své vlasy během dne.

Večer, po západu slunce, je snazší získat sílu nad člověkem tím, že způsobuje temnotu. Dokonce i oříznutí přetvářených konců nebo okrajů je snadné přerušit spojení s božským principem. Jakákoli činnost s vlasem způsobuje zdravotní problémy, fyzické a duševní. Také se domnívá, že osoba ztratí štěstí a peníze.

Je možné během těhotenství řezat vlasy

Lidé věřili, že ve vlasech ženy je skrytý život. Kosamská těhotná, která byla ošetřena zvláštním záchvatem: matka, která měla v těhotenství, bylo zakázáno mít účes během celé doby nosení dítěte, a to zejména před porodem.

Moderní kouzelníci také tvrdí, že tím, že odřízne vlasy, žena ztratí životně důležité síly, které ona a její dítě potřebují.

Je dokonce zakázáno ořezávat vrásčité konce kudrlin. Porušení tohoto pravidla hrozí předčasným porodem, krátkým životem nebo ukončením těhotenství.

Ale lékaři si myslí jinak. Někteří konkrétně doporučují pacientům, aby navštívili kadeřníka, pokud zvedají své nálady. Koneckonců pozitivní emoce matky budou příznivě ovlivňovat vývoj dítěte.

Na tuto otázku není jasná odpověď. Všimneme si však, že během těhotenství se vlasy zlepšují. To lze použít k jejich pěstování.

Je možné při menstruaci řezat vlasy

Měsíčně - není to nejlepší čas, kdy můžete snížit vlasy. Během menstruace se mění hormonální změny, které ovlivňují stav kůže, nehtů a vlasů. Tento čas je považován za neúspěšný pro účes.

Podle značek se kudrlinky oslabují, snadno zapadají a pomalu rostou a žena se může rychle zhoršit nebo zestárnout.

Zkušenosti kadeřníků ukazují, že prameny ztrácejí svou pružnost a lesk, čímž se na kořeny stávají tlustší. To neumožňuje dobrý styling.

Ženský menstruační cyklus je podobný měsíci. Dokonce i když cyklus žen je delší, skládá se ze stejných fází jako světelný cyklus, pouze jejich trvání je o něco delší.

První fáze měsíčního cyklu spočívá v jednotlivém cyklu jako fáze krvácení. To je nepříznivé pro všechny akce s vlasy.

Je možné krájet vlasy v narozeninách

Čím lépe budou narozeniny, tím šťastnější bude rok. Narozeninová párty by se měla postarat o její vzhled. Budete muset přemýšlet o účesu v předstihu, protože v dnešní době byste měli snížit své vlasy, abyste měli štěstí. A vy můžete udělat styl: to neovlivní osud.

Den v týdnu, ve kterém se osoba narodila, ovlivňuje také výběr vhodného období pro účes:

 • Pro osoby narozené v úterý jsou vhodnými dny čtvrtek, sobota, neděle. Nevhodná - pátek.
 • Pokud narozeniny padnou ve středu, bude ideální den pro účesy sobota a ve čtvrtek je lepší dělat jiné věci.
 • Ti, kteří se narodili ve čtvrtek, získají nejlepší výsledky v pondělí a pátek. Měli byste se ve středu nezúčastnit.
 • Nejlepší dny pro osoby narozené v pátek jsou pondělí, čtvrtek a sobota. Úterý je nežádoucí, když si uděláte účes.
 • Pro ty, kteří v sobotu viděli světlo, je příznivý čas ve středu a v pátek, nepříznivý čas je neděle.
 • Ti, kteří se narodili v neděli, by měli v úterý a ve čtvrtek plánovat střih a v pondělí neměli chodit do kadeřnictví.

Na pondělí se objevila ve světě, je žádoucí ve čtvrtek, pátek nebo sobotu chodit do kadeřnictví. Špatný den je neděle.

Kdo má lepší důvěru ve srážení

Hledání vhodného mistra není jen hezký rozmar. Osoba, která vykoukne vlasy, mění biologické pole svého klienta.

Tím, že svěří vlasy skutečně dobrému mistrovi, můžete obnovit sílu, získat sebevědomí a přilákat štěstí. Jaké jsou známky k rozpoznání "vašeho" kadeřníka?

Zvažte tyto faktory při výběru kadeřníka:

 • Pozitivní postoj. Dobročinný mistr, který miluje jeho podnikání, bude účtovat osobu s pozitivní energií a touhou vytvořit. Stojí za to věnovat pozornost obecně dobře upravenému stylistovi - nepříjemný vzhled může být známkou únavy a deprese.
 • Věk Čím starší je pán, tím více působí na lidské bio pole. To může být použito k přerušení řady potíží, obnovení víry v sebe a překonání duchovní krize. Harmonický charakter, aniž byste se chtěl změnit, je lepší vybrat kadeřníka svého věku nebo trochu mladšího.
 • Paul Důvěryhodné kudrlinky zvládnutí opačného pohlaví jsou nebezpečné. Náhodná sympatie způsobí problémy v osobním životě svého klienta.

Může můj manžel rozřezat vlasy své ženy

Ne vždy v den, kdy si můžete krájet vlasy, je vhodný pán zdarma. Kromě toho nechcete vždy jít do kadeřnictví jen tak, abyste se ořízli třeskům.

Zdá se mi jednodušší řešit tuto žádost příbuzným, například jejímu manželovi. Ale tam je znamení, které to zakazuje. Manžel, který řezá svou ženu, zkracuje život.

Manželka nemůže ze stejného důvodu přerušit svého manžela. A skutečnost, že pár pravidelně vylepšuje vlasy, může způsobit cizoložství.

Když nemůžeš řezat vlasy

Existují období, kdy člověk zvláště potřebuje ochranu a patronaci vyšších mocností. Kudrlinky jsou závity, které nás spojují s kosmem a rokem, ale pokud jste z nich nemyslíte, může být toto spojení snadno narušeno nebo obráceno.

Abyste tomu zabránili, je lepší použít znalosti, které se přenášejí z generace na generaci. Je užitečné si pamatovat, které dny a období života je přísně zakázáno krájet vlasy:

 1. V "satanských dnech", v měsíčních a slunečních zatměních.
 2. Neděle a svaté dny.
 3. Ve večerních hodinách.
 4. Během těhotenství a menstruace.
 5. Studenti - během zasedání.
 6. V den narozenin a antagonistů.
 7. Děti do jednoho roku. Bylo by také chybou oholení vašeho dítěte plešatého: to neovlivní kvalitu vlasů a zbaví vás síly.

Existuje další, velmi důležité pravidlo. Za to stojí za to říct o tom zvlášť.

Proč nemůžete vlasy nakrájet sama

Pro ty, kteří se rozhodnou řešit - na tom nezáleží z jakého důvodu, potřebujete vědět, jak vyrovnat účinky této akce.

Odřízne mu vlasy a člověk deformuje vlastní biopole.

To narušuje výměnu energie s vesmírem, který v každodenním životě bude vypadat jako nemoc, odloučení od milovaných, problémy s penězi.

Předpokládá se, že po prvním nezávislém stříhání budou potíže malé, ale s každým dalším se začnou zvyšovat. Pokud tuto akci pravidelně opakujete, začíná ztráta pruhu ve vašem životě.

Mezi kadeřníky je známá známka: ten, který zkracuje vlasy, žije déle než ten, který snižuje. Muž, který si rozřízne vlasy, zkracuje život.

Abyste se tomuto vyhnuli, musíte provést takový rituál před řezáním: třikrát překročit a vypít tři kousky vody z kohoutu, které ještě nebyly dnes otevřeny. Pak rozstříkejte vodu na vlasy.

Mageci tvrdí, že problémy s penězi vznikají, pokud dramaticky změníte délku. Například řez kosu. Malé ozdobné vlasy mohou, co je nejdůležitější, to nedělat v pátek.

Před ořezáváním je třeba třikrát projít nůžkami a stříkat je na prameny svatou vodou.

Chcete-li se vyhnout problémům se zdravím, pokud upravíte vlasy v místnosti, kde je něco zeleného, ​​přinejmenším koberec. A opět je zpočátku lepší podívat se na měsíční kalendář.

Je možné krájet vlasy úplně jiným způsobem, než kdysi: bylo použito k tomu, aby se do nich vkládaly posvátné smysly. Správně pečující o vlasy se začne zlepšovat stav zámků, což ovlivní zlepšení pohody, zlepší náladu a sebeúctu.

V tomto užitečném videu budete vědět, kdy se vaše vlasy řeže:

Toto video vám řekne, kdy můžete snížit vlasy do dne v týdnu:

Mnozí říkají, že v neděli není pravděpodobné, že by se na vlasy střetlo pravoslavné tradice, srovnává to s tím, že neděle je považován za svatý den v křesťanském kalendáři. Ale nejzajímavější je, že v sobotu a v neděli chodí člověk na účes, protože pracují na jiných pracovních dnech. V neděli jsem nikdy neřezal vlasy a nehty.

Které dny mám ozdobit vlasy?

Nyní jsou k dispozici různé kosmetické přípravky pro vlasy, jako jsou speciální šampony, balzámy a kondicionéry, které pomáhají zlepšit stav Vašich vlasů. Někteří lidé však hledají, kdy mají krájet vlasy, aby zlepšili své zdraví. A na to se obrátí na měsíční kalendář, doufá-li se o síly přírody.

Ve skutečnosti byla prokázána působivá změna ve výšce odlivu a toku a závislost života na Zemi na přilákání Měsíce. Předpokládá se, že fáze měsíce by měly mít vliv na vodní rovnováhu v lidském těle, a tak pomáhají růst vlasů rychleji nebo pomaleji.

Takže si vyberte měsíce pro stříhání a barvení vlasů podle lunárního kalendáře.

Měsíční vliv

V esoterické symbolizaci je měsíc spojován především s vodním živlem. Jeho gravitace ovládá přílivy na Zemi, a proto se lunární kalendář používá nejen pro účesy, ale i v zemědělství - s pomocí je růst rostlin stimulován.

Lunární cyklus trvá 28 dní, během něhož se nebeské tělo pohybuje kolem oběžné dráhy kolem Země prostřednictvím všech dvanácti astrologických zvěrokruhů z Aries na Ryby. Kombinace měsíční fáze a různých znamení zvěrokruhu ovlivní zemi a vnímající bytosti.

Péče o vlasy podle měsíce

Jak používat lunární kalendář pro požadovaný účes a plánujete výlet do kadeřníka?

Klíčové údaje za rok 2015:

 • 5. ledna;
 • 4. února;
 • 25. prosince.
 • 5. března;
 • 4. dubna;
 • 4. května.
 • 2, 31. července;
 • 29. srpna
 • 28. září;
 • 27. října;
 • 25. listopadu,
 • 22. ledna - 2. února;
 • Února 19-28;
 • 12. - 25. prosince.
 • 1. - 4. března;
 • 20. března - 3. dubna;
 • 18. dubna - 3. května;
 • 18. května - 1. června.
 • 17. června - 2. července;
 • 16. července - 30. července;
 • 15. srpna - 29. srpna.
 • Září 14-27;
 • 13. - 27. října;
 • 12. - 25. listopadu.
 • 6. - 18. ledna;
 • 5. - 17. února.
 • Března 7-18;
 • Duben 5-16;
 • 5. - 16. května
 • Červen 4-14;
 • Červenec 3-14
 • 2-12. Srpna.
 • 31. srpna - 11. září;
 • 29. září - 11. října;
 • 29. října - 10. listopadu;
 • 27. listopadu - 9. prosince.

Vliv měsíce na barvu a strukturu vlasů

Během měsíce prochází měsíc všemi dvanácti znameními zvěrokruhu. Pro toto období je její energie zaměřena výhradně na sílu znamení, v níž je nyní.

Každé z těchto dvanácti znamení je přiděleno určité části lidského těla: znaky jsou uvedeny v chronologickém pořadí (začínající jako první, "horní" zvíře, končící "nižšími" Ryby). Sekvence vlivu měsíce na části lidského těla také běží "shora dolů" (od hlavy k patě).

Ale nejen růst vlasů závisí na fázích měsíce, ale i jejich zdraví může být zvýšeno kontrolou měsíčního kalendáře a znamení zvěrokruhu.

Pokud správně rozřezáte vlasy podle lunárního kalendáře, jejich struktura se zlepší, mastné a šupinaté vlasy zmizí a ztráta je minimalizována.

Znamení znamení zvěrokruhu pro vlasy

Pro tlusté, silné a objemné vlasy vyberte dny ve kadeřnictví, když je měsíc v těchto značkách podle měsíčního kalendáře.

Pokud je datum odchodu do kadeřnictví naplánováno na dny Leo, pak neplánujte zvlnění. Střih a vlasy netrpí tímto znamením a může dokonce přilákat bohatství do vašeho domova.

Haircuts a Měsíc

Takže jsme přezkoumali obecná ustanovení, jak pečovat o svou hlavu v měsíčním kalendáři, jaké fáze a znamení zvěrokruhu si musíte vybrat. Když je lepší snížit vlasy tak, aby rostly rychleji nebo pomaleji.

Příběhy starých žen o nutnosti mít účes na novém měsíci nebo na úplňku (v závislosti na zemi) pocházejí ze starého kalendáře. Běžní lidé si museli vzpomenout, když potřebujete dodržovat určité hygienické postupy.

Aby vaše kudrlinky byly zdravé a rostly co nejlépe, měli byste je pravidelně řezat, zabraňovat poškození, dělené konce apod. To neznamená, že byste je měli stříhat každé 4 týdny. Prostě se o svou hlavu staráte pravidelně a řešíte problémy dříve, než se stanou viditelnými.

Tipy

Dnes je cena účesu mnohem menší a recepce u kadeřníka mohou být častější. Odborníci obvykle doporučují nahrávat s nimi jednou za 6-8 týdnů. Nemyslete si, že salon chce na vás vydělávat peníze.

Musíte se na celou věc podívat z osobního hlediska Pokud jsou vlasy náchylné k rozštěpení konců, musíte je stříhat častěji než lidé se zdravou hlavou na špičku. Řekněte svému kadeřníkovi o různých faktorech. Jsem si jistý, že s vámi může udělat dobrý plán péče o vlasy.

Když můžete v únoru 2019 nakrájet své vlasy, příznivé dny

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", být úspěšná a svůdná, přitahovat názory opačného pohlaví a přimět muže, aby se podívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, abyste si vyrobili nový účes, vyrobili perm nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminaci, jakýkoli jiný postup? Náš lunární kalendář nám ​​pomůže porozumět této otázce. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny. Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na řezání vlasů v měsíci únoru 2019 podle měsíčního kalendáře.Pokud si řeznete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak s klesajícím měsícem - růst zpomalí. Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu.

Fáze měsíce v únoru 2019:

 • Nový měsíc - 5. února 2019
 • První čtvrtletí - 13. února 2019
 • Celý měsíc - 19. února 2019
 • Třetí čtvrtletí - 26. února 2019

Lunární účes pro únor 2019

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více plusů, den je příznivý, více mínusů je nepříznivý, zbytek je neutrální.

Příznivé dny pro účesy v únoru 2019

Podívejte se na tuto tabulku, kdykoli budete vědět, kdy se vaše měsíce v měsíci únoru 2019 sníží podle měsíčního kalendáře: příznivé dny jsou 5, 13, 14, 20, 21, 25 a 26, nepříznivé dny - nejsou takové měsíce. V nepříznivých dnech se snažte vyhýbat stylistovi, protože byste to nechtěli. Chcete ztratit energii nebo zničit vzhled neúspěšného účesu?

Účinek účesů na lidský stav

S pomocí obyčejného účesu můžete zlepšit pohodu člověka, zachránit ho před negativní energií nebo naopak vyvolat vývoj této nemoci. Řezání vlasů je rituálem v některých církevních obřadech. Podle církevních legend, předtím, než Adam a Eva spáchali hřích, zazářily ve tvaru míče nad hlavou. Spojil lidské biologické pole s kosmem a na hlavě místo vlasů bylo vidět měkké chmýří, jako u novorozenců. Po spáchání hříchu byly paprsky energie na hlavě nahrazeny vlasy. Nyní jsou vlasy nití spojující člověka s kosmem. Díky němu získáváme energii pro život. Samozřejmě, že ne všichni moderní lidé věří v legendy, všichni si však všimli, že po sestřihu mistr zlepšuje náladu, objeví se lehkost. A existují dny, kdy účes nepřináší radost, poté, co se vlasy stanou zlobivými, začínají vypadávat. A tajemství spočívá v tom, že při řezání biopole. Starodávní mudrci v případě nepokojů doporučili, aby vlasy lehce ořezali. Bylo věřeno, že spolu s hroty vlasů byla negativní energie onemocnění odříznuta a tělo se zotavilo rychleji.

Jak si vybrat kadeřník

Při řezání vlasů kadeřník ovlivňuje vaše bio pole. Pokud jste si odřízli vlasy od dobrotivého, veselého člověka, pak po vyříznutí vašeho podnikání se zlepší. Pokud kadeřník zažívá, nespokojený se svým životem, stěžuje si na špatný stav vlasů, pak po takovém účesu se vaše vlasy stanou bez života a nudné. Životní zkušenost a věk odborníka také záleží. Abyste necítili rušení při rozhodování, zvolte specialistu, který je mladší než vy, nebo přinejmenším ve stejném věku. Pokud se z nějakého důvodu přičítali poraženým, snažte se udělat účes u zkušeného kadeřníka ve věku. To vám pomůže přivést štěstí zpět k životu. Pro tyto účely si určitě vyberete jeden z příznivých dnů. Střih bude úspěšný, pokud s sebou vyříznete pána stejného pohlaví. Nezapomeňte, že s jakoukoli manipulací s vlasy jste ovlivněn velitelem. Pokud vám odborník z opačného pohlaví projeví soucit, může dojít k problémům ve vašem životě. Neříkejte své vlasy. V tomto případě nemůžete opravit své bio pole, to znamená, že uzdravení se nestane a nic se v životě nezlepší. A jestli je biologické pole rozbité, pak oříznutí vlastní, můžete ještě více zhoršit situaci.

Lunární účes

Krátký růst přispívá na růstový měsíc. Pokud máte účes na klesajícím měsíci, vlasy budou pomalu růst a vlasové kořeny budou silnější. Tyto faktory je třeba vzít v úvahu při návštěvě kosmetického salonu. V žádném případě by neměl ostříhat, když je měsíc v znameních ryb a rakoviny. Astrologové vám raději dělají účes, když je měsíc v souhvězdí Dívky, Váhy, Lva, Taurus, Kozoroh. Chcete-li zjistit, kdy si můžete krájet vlasy a kdy nemáte, podívejte se na měsíční kalendář měsíce pro účesy pro rok 2019.

Pro Více Informací O Suché Vlasy