logo

Oblíbené vlasové kondicionéry: TOP-10

Pravděpodobně byla každá dáma konfrontována s tím, že po umytí vlasů prostě nemohou být rozmotaná. Stávají se tuhými, nenápadnými a suchými. Důvodem jsou přesně šampony. Dokonce i ty výrobky, které neobsahují laurylsulfát nebo jsou obohaceny o vitaminy, proteiny a další živiny, mají na vlasy spíše nemilosrdný účinek, protože jejich hlavním účelem je přesné čištění.

Skutečnou spásu jsou vlasové kondicionéry. Zatímco šampon odstraňuje přebytečný tuk a další kontaminanty, kondicionér vyživuje vlasy živinami, čímž je hladký, zvládnutelný a lesklý. A co je nejdůležitější - vlasy po použití klimatizační jednotky jsou neuvěřitelně snadné hřebeny, dobře se kroutit a rychle se vejít do nějakého účesu.

Pravděpodobně mnozí si všimli na regálech obchodů takový výrobek, jako je šampon-kondicionér. Samozřejmě, je to velmi výhodné, pokud máte omezenou dobu nebo nemůžete za sebou nést mnoho lahví (například na výlet). Používání těchto nástrojů se však nepřetržitě nedoporučuje. Faktem je, že v tomto případě se kondicionér usadí nejen na vlasy, ale také na pokožce. To výrazně urychluje proces znečištění a může také vést k ucpání pórů.

Co se liší od balzámu kondicionéru?

Mnoho lidí identifikuje balzám a kondicionér, ale mezi těmito produkty je značný rozdíl:

 • kondicionér je prostředek k ochraně vlasů, ale balzám je také zaměřen na jejich výživu a hojení;
 • kondicionér není aplikován na kořeny, aby se účes těžký, a balzám je také užitečné k třením do pokožky hlavy;
 • kondicionér je vynikající antistatický a balzám nemá takové vlastnosti;
 • klimatizace jsou docela často nesmazatelné a mezi balzámy jsou takové výrobky poměrně vzácné.

Jak používat klimatizaci?

Při použití klimatizačního zařízení je třeba dodržovat řadu závazných pravidel:

 • - Pokuste se zabránit tomu, aby se produkt dostal na pokožku hlavy, jinak se vlasy velmi rychle znečistí a ztratí objem;
 • - pečlivě ujistěte se, že produkt vyhovuje vašemu typu vlasů;
 • - Nesnažte se používat šampony, které suší vlasy a pokožku, jinak by kondicionér nepřinesl správný výsledek;
 • - ideální volbou by bylo použití souboru nástrojů od jednoho výrobce.

Top 10

A nyní vám představujeme kondicionéry na vlasy TOP-10, které vycházejí z recenzí studovaných na internetu.

 • Hydratační kondicionér MATRIX Celkové výsledky Vlhkost

Výrobce tohoto nástroje tvrdí, že po jeho použití budou vlasy nasyceny vlhkostí, což je bude lesklé a živé.

Zákazníci si uvědomují neuvěřitelně jemnou strukturu kondicionéru, která poskytuje pohodlnou aplikaci a rychle obaluje vlasy. Navíc tento nástroj dodává vlasům příjemnou, nenápadnou vůni. Pásky po použití, lesk a velmi snadné hřeben. Nemají elektrizovat a ne tlačit. Je důležité, aby byl tento kondicionér stejně účinný, bez ohledu na to, jaké šampony používáte.

Z negativních aspektů můžeme zaznamenat vysoké náklady, které nejsou vždy odůvodněny výsledky. Takže majitelé tvrdých a kudrnatých vlasů, tento nástroj nebude přinášet požadovaný lesk a česání je velmi lehce usnadněno.

 • KeraSys Repair Damage Care

Tento výrobek je určen pro suché a křehké vlasy. Doporučuje se, aby se pravidelně vztahovaly na ty dámy, které často suší hlavy se sušičem vlasů, stejně jako kroutit a narovnat prameny. Bude užitečné pro péči o barevné vlasy.

Je třeba poznamenat, že účinek tohoto klimatizačního zařízení je kumulativní. To znamená, že viditelný výsledek bude viditelný až po několika relacích. Pokud pravidelně zpracováváte vlasy, můžete očekávat následující výsledky:

 • - hladkost hedvábí, která po vysušení vlasů nezmizí;
 • - měkkost a pružnost;
 • - estetický vzhled hrotu (i když měl vážné poškození), stejně jako jejich ochrana před úsekem;
 • - vhodné pro dlouhé vlasy, které je často obtížné odhalit;
 • - vlasy jsou lesklé.

Obvykle trvá 1-2 minuty, aby se vlasy na kondicionéru upravily, ale tento nástroj bude vyžadovat větší expozici a trpělivost. Ale výsledek tě potěší.

 • Estel Curex Versus Winter

Vynikající nástroj z kategorie profesionální. To činí vlasy atraktivnějšími, poskytuje jim spolehlivou ochranu proti poškození při stylování pomocí horkých metod. Klimatizace je spotřebována velmi ekonomicky. Nezdravuje pouze vlasy, ale také hluboce vyživuje. Obzvláště nepostradatelné, bude v chladném počasí, kdy jsou vlasy silně elektrifikovány.

Mezi nedostatky stojí za zmínku příliš silnou konzistenci klimatizace. Zákazníci doporučují, aby byla láhev uložena vzhůru nohama, aby bylo možné produkt z ní snadno extrahovat.

 • Oprava klimatizace Gliss kur TOTAL

Tento kondicionér je jen spásou pro suché vlasy. Jeho struktura je neuvěřitelně lehká, což udržuje objem vlasů. Současně tento nástroj hluboce vyživuje vlasy a nasytí je všemi potřebnými látkami. Po první aplikaci zjistíte zdravý lesk a pružnost vlasů.

Je důležité, aby tento kondicionér nebyl používán pouze na mokré, ale i na suché vlasy. Zároveň dělá postup žehlení snadno a příjemně. Aplikační prostředky neovlivňují čistotu srsti a objem vlasů. Dokonce i když jsou tipy příliš suché a kousnuté, po použití klimatizace budou vypadat atraktivnější. Tento nástroj je velmi vhodná forma spreje. Důležité je také to, že není nutné je vypláchnout.

Mezi nedostatky stojí za zmínku obsedantní pach, který se neroztrhne z vlasů po celý den. Pokud máte dlouhé vlasy, pak vám láhev na chvíli stačí.

 • Schwarzkopf Professional BC Bonacure Fiber Force

Hlavním rysem tohoto nástroje je, že keratin byl rozdělen na nejmenší částice, které díky patentované technologii pronikají do struktury vlasů mnohem jednodušeji. Výsledkem jsou kudrlinky silné, lesklé a pružné, jako by nebyly vystaveny každodennímu vystavení škodlivým faktorům.

Než začnete používat kondicionér, musíte si vlasy umyt a lehce jej vycpat ručníkem. Bez vnímání viditelného výsledku po první aplikaci byste neměli být rozrušeni, účinek tohoto nástroje je kumulativní. Podruhé budou výsledky mnohem výraznější.

Udržitelný účinek lze dosáhnout až po měsíci nepřetržitého používání klimatizačního zařízení. Trpělivost bude odměněna zdravým leskem, pompáním, objemem světla a výrazným zhutněním chloupků. Nevýhodou je, že po aplikaci tohoto nástroje se vlasy znečistí příliš rychle.

 • Kondicionér pro poškozené vlasy Londa Professional Visible Repair

Vzorec tohoto nástroje byl vyvinut speciálně pro profesionální použití v salonech. Po aplikaci se dokonce i silně poškozené vlasy zcela změní. Tento nástroj kombinuje vlastnosti a balzám a kondicionér. Je poměrně hustá, což zajišťuje poměrně hospodárnou spotřebu.

Pokyny pro používání klimatizačního zařízení uvádějí, že není třeba vypláchnout, avšak v tomto případě riskujete, že budete mít špinavé vlasy bez objemu. Proto je lepší je opláchnout vodou. V tomto případě získáte mírné česání, měkkost, lesk a pružnost. Tento nástroj však, bohužel, nemá antistatické vlastnosti.

 • Stříkací antistatický Ollin Ice Cream

V zimě se problém silné elektrifikace vlasů stává skutečným problémem téměř pro všechny. Pro mnohé je jedinou cestou, jak sbírat vlasy v hrnci (ale to vždy neumožňuje). Vynikající antistatický sprej může být vynikajícím řešením tohoto problému. Dělá jeho vlasy poslušný a elastický, aniž by byl těžší. To vám umožní dokonce i v zuřivém chladu ukázat elegantní hlavu vlasů.

Trvání účinku závisí na tom, jak špatně jsou vaše vlasy poškozeny (na zdravějších vlasů, výsledek je patrný mnohem déle). Kromě toho, pokud je nízká vnitřní vlhkost, neměli byste očekávat trvalý účinek.

 • Laminovací kondicionér "Zlatý hedváb"

Kondicionér "Zlatý hedváb" - ideální řešení pro jemné vlasy. Obal každého vlasu je nástroj transformován na neviditelnou fólii, která má estetický a ochranný účinek. Výsledkem je, že kudrlinky vypadají zdravěji a leskleji a stanou se méně citlivými na křehkost a průřez.

Nepopiratelnou výhodou tohoto nástroje je to, že má impozantní množství, což znamená, že trvá dlouhou dobu. Po vysušení vlasů nedochází k lepkavosti a zčesávání se stává neuvěřitelně snadné. Navzdory účinkům laminace nejsou vlasy zcela zatíženy, ale zůstávají plné a objemné. Za zmínku stojí také vhodná forma postřikovače a příjemná lehká vůně, která se však po sušení zcela odpařuje.

Bohužel to nebylo bez vad. Takže efekt laminace je téměř nepostřehnutelný, zvláště pokud jsou vlasy vážně poškozeny. A v případě náhodného kontaktu s kořeny se vlasy rychle stávají mastnými. Ačkoli obal hraje zvláštní roli, ale jeho neúspěšný design poněkud zkazí dojem produktu.

 • Shiseido tsubaki

Tento kondicionér obsahuje cenný olej Camellia - unikátní produkt svého druhu. Podporuje jemnou péči o vlasy a plné zotavení v krátkém čase. Měli byste také věnovat pozornost přítomnosti v extraktu medu, který pomáhá narovnat vlasy a dát jim lesk.

Efekt nemusí čekat příliš dlouho. Po první aplikaci se zaznamená neuvěřitelná hladkost. Kromě toho nejsou vlasy absolutně těžké. Účinek jemného poškrábání přetrvává až do dalšího praní. Díky tomu jsou vlasy méně poškozené.

Po vysušení kondicionéru nebudou vlasy elektrifikovat a tlačit. Příjemný zdravý lesk vás také potěší. Stojí za zmínku neuvěřitelně atraktivní vůně, která trvá na vlasy až do dalšího praní. Zákazníci říkají, že se neustále chtějí dotknout jejich kudrlin, protože získávají neuvěřitelnou měkkost a lehkost.

 • Faberlic etnobotanika

Jedná se o balzámový kondicionér, jehož zvláštnost spočívá v tom, že se "roztaví" jako při aplikaci na vlasy. Vzhledem k přítomnosti výtažků z granátového jablka a orchideje, stejně jako arganového oleje, jsou vlasy rychle obnoveny a nasyceny vitamíny.

Vlasy po aplikaci tohoto kondicionéru zachovávají původní světlost. Současně získávají atraktivní lesk, stávají se hladkými a pružnými. Podobně jako jiné podobné prostředky pomáhá tento výrobek usnadnit rozmazání vlasů. A díky nasycení kudrlin s vlhkostí se stávají méně křehkými a odolnější vůči poškození.

Nevýhodou tohoto nástroje je pouze to, že není příliš ekonomicky vynaloženo. K dosažení popsaného účinku je nutné aplikovat kondicionér dostatečně hustou vrstvou.

Výběr kondicionéru není neméně důležitý než výběr správného šamponu. Že je zodpovědný za atraktivní vzhled vlasů. Správně vybraný lék může mít vaše kadeře nejen kosmetický, ale i hojivý.

10 nejlepších vlasových kondicionérů

Charakteristika v žebříčku

Stav vlasů je jedním z faktorů, na jejichž základě je celkový dojem osoby. Jak je známo, mytí šamponem odstraňuje vlasy z nečistot, ale otevírá mikropóry chloupků. Takže struktura pramenů se stává zranitelnými poškozením. Chcete-li jej obnovit, klimatizaci přichází na záchranu.

Nástroj vyživuje vlasy, takže je hladký a poslušný. Po úpravě mohou být prameny snadno vyřezány a skládané. Výrobci nabízejí pro tyto prostředky spoustu možností. Abychom se nemýlili s výběrem, doporučujeme seznámit se s řadou doporučení:

 1. Vybíráme kondicionér, který vychází z typu vlasů. Řada umožňuje vybrat nástroj pro kudrnaté, barevné, rovné a kudrnaté kadeře.
 2. Pečlivě prostudujte složení. Měl by být založen na přírodních složkách. Zvláštní důležitost přikládáme těm přísadám, pro které máte individuální nesnášenlivost.
 3. Je lepší, pokud je zakoupený kondicionér stejné barvy a šňůry jako šampon. To zajistí efektivnější péči.
 4. Definujeme účel použití. Pro denní údržbu zdravých vlasů zvolte lehký kondicionér. Pro poškozenou vhodnou nápravu. Abychom poskytli intenzivní péči pravidelně barveným vlasům a kudrlinkám podléhajícím chemickému permu, vybereme zdravotní kondicionér. Má regenerační vlastnosti.
 5. Preferujeme pouze osvědčené značky, které mají vysokou poptávku na trhu a vysoké spotřebitelské hodnocení.

Díky studiu reálných recenzí a doporučení zákazníků jsme dokázali udělat hodnocení nejlepších vlasových kondicionérů. Všechny výrobky mají vysoký uživatelský rating a širokou poptávku na trhu.

Kondicionér, balzám a maska ​​- co je nejlepší pro vlasy? Výhody a nevýhody každého nástroje jsou uvedeny v následující tabulce.

TOP 7 nejlepších vlasových kondicionérů

Kosmetický arzenál pro péči o vlasy musí obsahovat klimatizaci. Doporučuje se používat ho pokaždé po čištění pramenů šamponem jako ochranným prostředkem. Všechny šampony mají jednu hlavní nevýhodu - přesahují vlasovou šachtu, uvolňují a jsou bezbranné vůči soli tvrdé vody z vodovodu a vysokým teplotám.

Jaké úkoly by měly nejlepší vlasové kondicionéry udělat:

 • redukuje opuch kůžičky;
 • hladce povrch pramenů;
 • zabránit ztrátě vlhkosti;
 • zvýšit účes odolnosti proti stresu na horké styling a agresivní složení vody;
 • zabránit statické elektřině;
 • dělat prameny měkké a poslušné;
 • usnadňují česání.

Co nabízí moderní kosmetický průmysl, který populární klimatizační přístroj splňuje stanovené kritéria, jak vybrat správný výrobek? Zvažte hodnocení nejlepších produktů od renomovaných výrobců.

Revlon Professional Equive Nutritive Detangling Conditioner

Kondicionér od značky Revlon je součástí radu Equave společně s šampony a sérum pro péči o vlasy pro dospělé a děti. Pravítko bylo speciálně navrženo pro vlastníky dehydrovaných, neslušných a poškozených vlasů. Tajemství všech prostředků spočívá ve vysoké koncentraci keratinu - přirozené bílkoviny, která je součástí struktury všech typů kadeřin.

Revlon klimatizace patří do profesionální péče a nevyžaduje oplachování. Produkt je realizován dvoufázovou technologií:

 • Modrá fáze Obsahuje výtažky z ginkgo biloba, zeleného čaje, hroznového extraktu a ultrafialových filtrů. Chrání vlasy před škodlivými účinky ultrafialového záření, znečištění atmosféry a oxidace.
 • Bílá fáze. Je založen na živinách, dokonale podmínek, vyhladí prameny, nasycuje je živinami a poskytuje pohodlnou aplikaci kompozice.

Před použitím se doporučuje silně protřepat láhev, aby se obě fáze mísily. Výsledek: hladké vlasové vlákno, snadné česání, vyzařující vzhled, optimální vlhkost.

 • vhodná lahvička se sprejem;
 • úžasná vůně;
 • efektivní rozmazání působivé délky vlasů.
 • nevhodné pro vysokou vlhkost (závaží váhy);
 • s mastnou pokožkou může způsobit chaotický efekt;
 • dává dočasný výsledek, vyžaduje opětovné použití mezi pracími postupy.

Kondicionér na vlasy

Aktivně zachovává barvu barvených vlasů, zvlhčuje, dává objem. Proces stárnutí se zpomaluje, zlepšuje se česání. Má výrazný antistatický účinek. Kompozice obsahuje diamantový pyl, který při nanesení na vlasy vytváří objem. Ylang-ylangový olej dodává lesk a přívětivou vůni. Obsahuje silikony.

Pracuje skvěle s šamponem Wella. Použijte několik minut po umytí vlasů.

Hypoalergenní přípravek. Kontraindikace nejsou identifikovány.

Korejská klimatizace kerasys Salon Care objemová ampule oplachovat

Kompozice je založena na různých léčivých olejích a extraktu z lotosu. Navzdory poškození parabenů jsou odpovědní za hustotu. Hlavním účelem tohoto nástroje je přidat objem. A jeho tajemství je inovativní technologie obnovy vlasů.

Vzhledem k vysokému obsahu parabenu se nedoporučuje používat ženy s vlasy poškozenými chemickými barvivy.

Pro kudrnaté vlasy

Klimatizace Kaaral AAA keratin

Tento nástroj je obohacen o malinový extrakt, aminokyseliny a olivový olej. Keratinové mikročástice pronikají do porézní struktury vlasů, vyrovnávají je, poskytují lesk, pružnost a především sílu.

Po umytí se hlava aplikuje na pokovovanou pokožku. Masírovaná hřídele. Vyplachování. Můžete vyfouknout vlasy tím, že je narovnáte hřebenem.

Vzhledem k vysokému obsahu aminokyselin se doporučuje přípravek Kaaral testovat na rameni.

Schwarzkopf Professional Smooth Perfect Conditioner

Hlavní aktivní složka kromě olejů a vitamínů - keratin. Keratin je nástroj, který vlasy lesk, vyrovnává je.

Masážní pohyby se rozdělují na mokré vlasy. Absorbuje se během 2-30 minut. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Pro hlasitost

Kondicionér společnosti Clean line "objem a výkon"

Jako součást heřmánku a výtažku z kopřivy. Vliv posilování kořenů.

Jsou rovnoměrně rozloženy a vymyty. Po umytí vlasů byste však neměli přetížit vlasy dalšími úpravami nebo stylingovými výrobky. Mohou snížit hlasitost na ne.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost.

L'Oreal Professionnel Volumetry

Struktura obsahuje bílkoviny, které vyplňují chybějící objem. Aktivní složkou je ceramidová bioimimetika, vitaminy skupiny B a polymery.

Rovnoměrně rozložená do vlasů. 3 minuty absorbovány. Důkladně opláchněte.

Výrobce nezmiňuje kontraindikace.

Produkty L'Oreal Profesionální jedna řada by měla být kombinována v jeho péči, aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku.

Pro tvrdé vlasy

Wella Professionals Color Recharge

Díky olejům v kompozici má vyhlazovací efekt. Obsahuje pronikavé pigmenty požadovaného odstínu. Je dobře kombinován s barvami a prostředky stejné linie.

Aplikujte na vlasy od kořene až po špičku po umytí. Je třeba počkat od 2 do 10 minut v závislosti na požadované intenzitě pigmentu. Důkladně opláchněte.

Suší skalp. Nekupujte osoby s citlivou kůží. Má ostrý zápach.

Pro snadné česání

Argan Oil kativa

Hlavní složka směsi - arganový olej. Jojobový, mandlový a broskvový olej je součástí balení. Provitaminny komplex.

Aplikujte po umytí vlasů. Rovnoměrně rozloženo. Projděte vlasový hřeben. Vypláchnout.

Individuální intolerance olejů jako kontraindikace.

Milujte znovu vlasy. Omezte péči na minimum: šampon, kondicionér, tepelnou ochranu, ale udělejte ji kvalitní. Snažte se, zajímá vás a hledáte přesně své prostředky. A přejeme vám krásné vlasy a potěšení z péče.

Hodnocení nejlepších vlasových kondicionérů

Vlasy, bez ohledu na stav, vyžadují kvalitní péči. A pokud šampon provádí funkci čištění, kondicionér se o ni stará. Úkolem tohoto nástroje je chránit vlasy před negativními účinky praní, sušení foukáním, česání a stylingu. Kondicionér drží vlasové vločky dohromady a činí vlasy méně náchylné k tepelným popáleninám a vlivům prostředí, jsou lesklé a pružné. Má antistatický účinek, takže vlasy se snadno hřebují a ne elektrizují. Různé komponenty, které vytvářejí kondicionéry, nasycují vlasy stopovými prvky a vitamíny, zvlhčují a vyživují kudrlinky, čímž jsou krásné a zdravé.

Zjistili jsme seznam nejlepších vlasových kondicionérů na základě odborných hodnocení odborníků a zpětné vazby od skutečných kupujících. Naše doporučení vám pomohou při výběru, nejlepších požadavcích a přáních. Existuje mnoho konkurentů v oboru kosmetiky, ale vybrali jsme si nejlepší výrobce a doporučujeme jim věnovat zvláštní pozornost:

Nejlepší vlasové kondicionéry v roce 2018

Velmi často po umytí vlasů šamponem dochází k zamotání kudrlin, ztrátě elasticity a lesku. Takové prameny se těžko stahují. Důvodem je, že šampon čistí kudrlinky, ale neposkytuje jim živiny a neumožňuje zvlhčení. K dosažení tohoto výsledku lze použít pouze klimatizaci. Stačí je vybrat správně, v závislosti na stavu pramenů a požadovaném výsledku. Řešení tohoto problému pomůže vyhodnotit nejlepší vlasové kondicionéry.

Typy klimatizačních jednotek

Všechny balzámy, kondicionéry a máchání jsou navrženy tak, aby řešily jeden problém - látky, které je tvoří, pokrývají vlasy nejtenčí film, který chrání kadeře před všemi druhy poškození, zjednodušuje proces žehlení a dá jim zdravý lesk. Některé z nich mají další účinek, například chrání proti škodlivým účinkům horkého vzduchu a chrání před negativními účinky ultrafialového záření.

Stávající klimatizační jednotky lze rozdělit do tří velkých skupin:

Je třeba poznamenat, že taková gradace je poněkud libovolná, protože všechny tři tyto látky v různých koncentracích mohou být součástí jediného produktu.

Nepoužívejte 2 v 1 přípravcích obsahujících jak šampon, tak kondicionér. Tyto látky plní různé úkoly, jednají odlišně a vyžadují jiný způsob použití. Proto by neměli být zaměňováni.

Silikonové kondicionéry

Látky jako silikony nebyly v posledních letech oblíbené. Nepoškozují prameny, ale při neustálém použití se hromadí na povrchu chloupků, což časem způsobuje, že účes je těžší.

Současně, aniž by tyto klimatizační zařízení nemůže dělat, pokud jsou vlasy poškozené nebo často musí dělat horké styling. Silikony mají schopnost lepit poškozené části vlasů a vizuálně obnovit jejich strukturu.

Proteinové kondicionéry

Tyto produkty pomáhají obnovit poškozenou strukturu vlasů. Přestože řešení problému trvá dlouhou dobu a není vždy úspěšné. Proto nelze považovat za použití samotného prostředku na bázi bílkovin problém solí léčení.

Výhodou bílkovinných výrobků nad silikonovými látkami je to, že jsou schopni proniknout hluboko do struktury vlasů a naplnit zde přítomné dutiny.

Olejové kondicionéry

Takové kosmetické přípravky jsou vhodné pouze pro dokonale zdravé kadeře bez poškození. Na prodej klimatizace s oleji ve formě aktivní účinné složky jsou velmi vzácné. Ale jejich použití je velmi užitečné pro vlasy, protože poskytují kudrlinky s výživou a zvlhčují kvalitou.

Nejčastěji obsahuje složení takového kondicionéru kokosový olej, jojobu, shea, olivu, len, kolečko. Kromě toho musí tento výrobek obsahovat regulátory tvrdosti a kyselosti vody. Výrobky tohoto druhu normalizují pH vlasů a posilují je. Pro zmírnění vody jsou potřebné vyztužení.

Některé klimatizační jednotky navíc obsahují látky, které odstraňují statickou elektřinu a chrání před negativními účinky slunečního záření. Jako pomocné látky, zahušťovadla, ochucovadla a konzervační látky se zavádějí do kondicionérů. Tyto látky nelze považovat za užitečné, ale jejich přítomnost je nezbytná pro dlouhodobé uchování všech vlastností.

Jak si vybrat klimatizaci

Nejprve vyberte vhodný kondicionér, který je nutný podle typu vlasů. Některé ženy se pokoušejí koupit v jedné láhvi výrobky obsahující šampon a kondicionér. Je lepší, aby tyto prostředky nebyly používány ani pro jedno použití, jelikož tyto výrobky mají různé účely a jejich kombinace nepřináší žádný užitek.

Vyberte kondicionér, který potřebujete pro stejný řádek, ke kterému patří šampon. To zajistí hlubší účinek na strukturu vlasů. Měli byste také věnovat pozornost složení kosmetického přípravku, abyste se ochránili před možnou alergickou reakcí. Pokud je to možné, měla by být upřednostněna klimatizační zařízení, která obsahuje ve svém složení přírodní složky.

Důležitým detailem je intenzita účinku léku. Podle tohoto parametru jsou klimatizační jednotky rozděleny na:

Lehké výrobky jsou ideální pro každodenní péči. Na kudrlinky nevytvářejí přílišnou zátěž, poskytují jim všechny potřebné užitečné komponenty, obalují se nejtenčí fólií, což neumožňuje špinění vlasů a chrání je před nežádoucími vlivy prostředí.

Pokud jsou kadeře poškozené, stojí za to vybrat obnovující kondicionéry, posilovat jejich strukturu a chránit je před zlomením a ztenčením.

Výběr odborníků: 25 nejlepších vlasových kondicionérů

Jak vytvořit vlasy měkké a zvládnutelné? Jakým nástrojem jim bude svítit a prodlužovat stohovací odpor? Nejlepší možnosti - v nové kolekci!

Intenzivní molekulární krém Kontier De La Creme, Kontier Professional

Krém s aminokyselinami a keratinem obnovuje i nejkřehčí blond vlasy. Použijte dvěma způsoby. Klasická - po umytí šamponem na vlasy, které byly vytaženy ručníkem, držte 25 minut a opláchněte teplou vodou. A nejsnazší způsob, pro silnější péči, je použít na suché vlasy před spaním. Ráno umyjte vlasy šamponem a znovu aplikujte krém jako kondicionér.

Krém má kumulativní účinek - v týdnu nebudete rozpoznávat své vlasy!

Cena: na vyžádání

Zlatá růžová klimatizace Golden Rose, O'right

Doporučuji klimatizaci děvčatům s barvenými a poškozenými vlasy. Jeho úkolem je nejen zachovat barvu, ale také obnovit kůžičku (složenou z růžového oleje). A jako výsledek, přidat vlasy lesk. Vím, že problém mnoha - věčné "chmýří" na hlavě. V tomto případě funguje klimatizace také dobře. Ale najednou chci upoutat pozornost citlivých "nosů", lék má přetrvávající parfémovaný zápach, který přetrvává po celý den.

Cena: asi 655 rublů.

Klimatizační technika infračervené, CHI

Velký plus kondicionér - dodává vlasům přirozený lesk. Obsahuje deionizované vody, oleje z oliv a pšeničných klíčků, keratin, tekuté hedvábí. Kondicionér pravidelně používejte po šamponování a po několika týdnech uvidíte nejen vizuální efekt: vlasy budou hustší.

Cena: 1 190 rub.

Kondicionér pro péči o pleť Color Care Daily Color Conditioner, Paul Mitchell

Nástroj je součástí řady barevných barev, vytvořených speciálně pro barvené vlasy. Pokud nejste zmateni silikonem ve složení (zde je uprostřed seznamu složek), doporučuji tento kondicionér. Má hustou konzistenci, používá malé množství produktu a důkladně jej umyje. Denní kondicionér Color Protect neposkytuje účinek vyhlazení a výrazného nepřirozeného lesku, zachovává přirozený objem a vlasy jsou měkké.

Cena: 1 600 rub.

Nezmazatelná krém na vlasy Protein Cream, Alterna

Alterna Protein Cream je pro mě nejdůležitější mezi nezmazatelnými kondicionéry. Vhodné pro všechny typy vlasů, nepostradatelný nástroj pro blondýnky. Může být aplikován na suché nebo mokré vlasy. Nástroj je založen na mikrokapslích bílkovin, které pronikají hluboko do struktury pokožky a obnovují ji na mikroskopické úrovni. Aktivně také pracuje směs zvlhčujících mořských řas, díky nimž jsou vlasy hedvábné. Dokonale hydratuje a usnadňuje česání.

Cena: 5,130 rublů.

Kondicionér na vlasy Un.Tangled, Kevin Murphy

Jedná se o nesmazatelný kondicionér. Doporučuji to klientům, kteří mají problémy s česáním. Pokud jsou vlasy příliš pórovité nebo suché, nástroj je pro vás ideální. Má přírodní složení (výtažky z bambusu, tasmánského pepře a divokých rosellových květů). Postříkejte celou délku ihned po umytí.

Cena: 1 880 rublů.

Kondicionér Color Extend Magnetics, Redken

Odvážná profesionální značka Redken miluje jasné barvy a v důsledku toho ví, jak zachovat své výsledky. Color Extend Magnetics je bezsulfátová sada s kumulativním účinkem: účinné látky pronikají po barvení do pórovitých vlasů (Redken má vlastní patentovanou technologii dodávky komponentů) a stávají se brilantnějšími od mytí k mytí. Kromě toho kondicionér Color Extend Magnetics obnoví dobrý nápad - alespoň vlasy se stávají hustšími a "živějšími" na dotek.

Cena: 2 200 rub.

Oprava vlasového kondicionéru "Tropický déšť", Spatouch

Kondicionér vypadá jako atribut drahých lázní a sladce ovocná vůně drží vlasy lehkým vlakem. Ve složení oleje z broskev, manga a lnu s d-panthenolem, zajišťující ochranu vlasů a zvlhčení. Díky těmto složkám jsou vlasy po šamponu měkké a následně hladké, lesklé a objemné

Cena: 1 100 rub.

Postřikovač Vitalite Express Soleil, La Biosthetique

Značka La Biostetique se vždy věnuje parfému složení vlasových výrobků - celý sortiment Soleil má úžasnou jemnou letní vůni! Sprej s lehkou strukturou a voděodolným opalovacím krémem funguje okamžitě na dvou frontách: obnovuje a chrání před sluncem. Ideální volba pro dovolenou na pláži: poskytuje lesk lesku, pružnost a nevyžaduje časté opakované použití, pokud si namočíte vlasy.

Cena: 983 rub.

Klimatizátor Angel.Rinse, Kevin.Murphy

Celá řada Angel je věnována barveným vlasům. Angel.Rinse Conditioner Používám každé dva až tři dny po umytí vlasů. V Kevinu. Klimatizaci Murphy je doporučeno udržovat na hlavě 1-2 minuty. A je to tak pravda: potřebujete pár minut, aby se pokožka vyhladila, navlhčila hroty, přidávala lesk a současně neodstraňovala vlasy. Věřím, že vlasy se stávají texturami a měkkými kvůli přírodním složkám: mangový olej a kokosový olej. Dokážete si představit, jaká chuť z takového mixu? Tart, pikantní, odolné... Tak, že nástroj může nahradit vonné svíčky v koupelně!

Cena: asi 2,200 rublů.

Air Cleaner Čištění Maniac, Redken

Kondicionér je podobný konzistenci gelu - po nanesení vlasů mírně "škubnout". Zavírá pokožku po alkalickém šamponu a odstraňuje zbytky nečistot pod váhy. Candelilla vosk ve složení vytváří neviditelný film na vlasy, který chrání před negativními účinky prostředí a teploty, dává měkkost a hedvábnost. Vlasy jsou perfektně česané a vypadají zdravější po první aplikaci.

Cena: 2 200 rub.

Kondicionér Brilliance Color Invigo, Wella

Konzistence nástroje je podobná lehké vlasové krému. Ale její účinek není vůbec světlý - vlasy se stávají velmi jemnými a jemnými na dotek.

Nástroj jsem použil po pečlivě pereshilo stylingu. Po třech aplikacích se staly výrazně učenějšími a "živými" - nasycenými a lesklými.

Wow-efekt je vidět nejen na "mrtvém" vlasu - dívkách s normálním typem nástroje, jako je spolehlivost a dobrá vlhkost. A zachování barvy barevných vlasů bude příjemným bonusem.

Cena: asi 800 rublů.

Gel pro barvení vlasů Biolage Colorlast, Matrix

Obvykle používám balzámy s hustou krémovou konzistencí a tento nástroj byl objev. Aktivní květinová vůně lze cítit i tím, že držíte uzavřenou trubku na nos - představte, jak jasně tento výrobek voní na vlasy. Ale vůně rychle zmizí a neprotestuje s parfémy a při šamponování - další aromaterapii.

Produkt má příjemnou konzistenci na gel a lehký vzorec, ale dokonale vyživuje vlasy a nevybledne barvu (což je zvláště důležité po barvení). Kondicionér změkčuje a usuší konce vlasů a jemně je upravuje.

Co je důležité, nástroj nevytváří vůně vlasů - po promytí jsem dostal volumetrický styl.

Klimatizace Péče o vlasy Wake Up! Ošetření vlasů, uka

Další pomocník při zhutňování tenkých vlasů - univerzální prostředek pro japonskou značku uka. Veselý slogan na obalu slibuje: "Vaše nálada jistě povstane." Existují zde alespoň dva důvody: první je vůně. Nástroj voní z pomerančových marmelád a eukalyptových bonbonů, ale vůně nezůstává na vlasu. Zadruhé, navzdory vlhkosti, kudrlinky nejsou těžké.

Po prvním měsíci užívání jsem si všiml, že vlasy se znatelně zhoršily, jako kdyby v salonu nedávno provedla regenerační ošetření. Ve složení - jemné olejové squalane a již klasické arganové a makadamové oleje pro takové prostředky. Mimochodem, živí nejen vlasy, ale také pokožku hlavy - neváhejte aplikovat lék na samotné kořeny. Nástroj není třeba vypláchnout: například může být aplikován na suché špičky, pokud opět odložíte výlet stylistovi.

Cena: 4 250 rub.

Hydratační vlasový kondicionér systém 3 systém péče o pokožku hlavy kondicionér Revitaliser, Nioxin

Pro maximální účinek, spolu se šamponem, používám kondicionér této řady na mokré vlasy. Na rozdíl od ostatních kondicionérů může a má být aplikován na pokožku hlavy. Kondicionér rozdělujte rovnoměrně na kůži a délku vlasů, nechte je 3 minuty a omyjte je vlažnou vodou, abyste vlasové kutikuly zavřeli a zesílili je. Po 2 měsících užívání byl výsledek "na desce", tedy na hlavě. Vlasy se zesílaly, měly zdravý lesk a na hlavě se objevil příjemný chloup z očí z dětských vlasů.

Cena: cca 1 000 rub.

Intra-Cylane vlasový kondicionér Volumetrický kondicionér Serie Expert, L'Oréal Professionnel

Používám omyvatelnou péči po šampónu stejné linie av komplexu fungují jemně - vlasy se nasytí a zvlhčují a při běžném používání se stávají výrazně hustšími.

Klimatizační jednotka má lehkou krémovou konzistenci, je vhodné jej rozložit po celé délce špiček prstů. Nechávám to na mém vlasu po dobu dvou nebo tří minut a umyjte ji chladnou vodou - vizuálně vypadají jako po péči o salon: stávají se hladkými a lesklými. Efekt trvá několik dní, což je zvláště pěkné.

Cena za 150 ml: 970 rublů.

Kondicionér na vlasy Volupt, Sebastian

Věřím, že pro dosažení maximálních výsledků je třeba použít kondicionér a šampon jedné řady. Ale tento kondicionér je opravdu magický - můžete si umýt vlasy mýdlem, aplikovat tento kondicionér a vaše vlasy vypadají po ošetření salonu. Jeho hlavní výhodou je to, že pomáhá vytvářet hlasitost, ale nezvyšuje vlasy: zůstává lehký a pohyblivý.

Cena: asi 1 500 rublů.

Balzámový kondicionér Miceclean, Librederm

Bude to dobrý doplněk jakéhokoliv šamponu. Jakmile jsem skončil balzam z jedné série se šamponem jiné značky a nebe modrá trubka byla po ruce. Byl to spíše osudový, protože to fungovalo lépe než všechny balzámy, které jsem kdy zkoušel. Po tom, nemůžete umýt hlavu tři nebo čtyři dny (i když obvykle to dělám každý druhý den), a vlasy se zastavily elektrizující pod čepici. A nemůžete pomoci zamilovat se do sladké vůně!

Cena: 406 rublů.

Moisture Replenish Conditioner Conditioner Luxusní černý olej, CHI

Pravidelně barvam na vlasy, takže je důležité, abych ji zvlhčoval a spolehlivě chránil před negativními faktory prostředí. Přicházel do linky záchranného klimatizačního zařízení s černým kmínovým olejem.

Zlepšil česání - hřeben by proklouzl vlasy. Po usušení vlasů jsem si všiml příjemného zdravého přírodního lesku.

Calma Sutra Čisticí kondicionér, Postelová hlava TIGI

Krávy - to je šamponování bez šamponu - se staly populární před několika lety. Afroamerické ženy, unavené rozkrájením kudrnaté vlasy po pravidelném šamponu, se dostaly do módy. Takže začaly umývat kudrlinky pouze klimatizací - vlasy se stávaly měkké, hedvábné a snadno se hřebeny. Samozřejmě, když pověst o novém způsobu praní dosáhla dalších zemí, všechny dívky okamžitě chtěly vyzkoušet to samy.

Calma Sutra je hydratační, bezsulfátový kondicionér, který bude vyhovovat nejen Sue Curls, ale také majitelům suchých nebo poškozených vlasů. Po otestování novinky vydal zvláštní komentátor společnosti BeautyHack Anastasia Lyagushkina svůj výrok: "Čisticí kondicionér osloví každého, kdo je ve vězení - je to velmi výhodné jen s jedním nástrojem. Aplikuji to po celou délku vlasů a držte jej asi pět minut - výrobek nepeří, ale odstraňuje špínu velmi dobře. Díky výživným olejům brazilského ořechu a babassu zůstávají vlasy velmi měkké, poslušné a vůbec ne elektrizují. A milovníci vůně ve vlasech budou spokojeni vůbec - po kondicionéru se kudrlinky cíjí jako švestkový karamel. "

Cena: 1.130 rublů.

Rose Conditioner, Ausganica

Zakladatel australské značky Ausganica, Morin Liao, je přesvědčen, že vůně může léčit tělo i duši. Proto ve svých fondech mnoho aromatických silic a v kompozici - přírodní bylinné přísady.

Seznam přísad kondicionéru "Rose" je impozantní. Zde se jak extrakt listů Centela, tak šťávy z listů aloe a geranium olej - stimulují růst vlasů a zvyšují mikrocirkulaci na pokožce hlavy. Rýžové bílkoviny a oleje z rajčete a jojobového ovoce pomáhají obnovit poškozené vlasy a dodat lesku. A hrát samozřejmě je výtažek z stolní růžice, který snižuje podráždění, tóny a osvěžuje pokožku hlavy.

Všestrannost novosti ocenila speciální korespondentka společnosti BeautyHack Anastasia Lyagushkina: "Můžete také použít klimatizaci jako masku - nechte 10-15 minut a pak se umyjte. A pokud máte suché dělené konce, můžete použít malé množství produktu na mokré vlasy a suché jako obvykle. Vlasy se okamžitě stávají hedvábným a snadno se hřebčí. "

Cena: 1 400 rub.

Balsam 7 Super certifikovaný organický argan Acai, organický obchod

Skutečnost, že je výrobek organický, se okamžitě ucítí - balzám voní velmi přirozeně a nenápadně, s něčím rostlinným. Je velmi hospodárné používat - potřebujete poměrně trochu. Výsledkem je měkké, hladké a poslušné vlasy, jako po dobré hydratační masce.

Cena: na vyžádání

Pokročilé vlasové řady Color Care Vibrancy Hair Conditioner, Dove

Mnoho dívek, kteří neustále zbarvují vlasy, nejsou vždy po výsledku tohoto postupu spokojeni s výsledným odstínem a stavem kudrlin. A při snaze o hydrataci a výživu jednoduše nevěnují pozornost tomu, že jejich vlasy prostě nemají lesk. Zejména pro ně, Dove a vytvořil řadu nástrojů Advanced Hair Series, který pomáhá obnovit lesk na vlasy, které jsou vyčerpány příliš časté čištění a suchý vzduch.

Kondicionér je podobný hydratačnímu činidlu - vyživuje vlasy, nepřeplňuje je, ale je hladký a elastický. Po prvním použití jsem si všiml, že vlasy jsou velmi měkké a lesklé, jako kdybych to právě narovnally železem - a barvení (které by upřímně řečeno nebylo bolet, aby se aktualizovalo), jiskřilo novými barvami.

Cena: 319 rublů.

Balzámový kondicionér pro objem vlasů Volume, Yves Rocher

Tento kondicionér si se mnou vzal do posilovny - má "štíhlou" a kompaktní lahev. Konzistence husté smetany a v kompozici - extrakt z slávky (voní jako květiny). Mallow je léčivá rostlina s lidskými růstovými stonky a velkými jasnými květy - je to kvůli tomu, že vlasy jsou zhutněné a získávají objem. Balzám se nanáší po celé délce a dokonce i na kořeny - vlasy zůstaly svěží a dobře upravené.

Kondicionéry na vlasy

LISAP MILANO

Intenzivně vyživuje, zvlhčuje a chrání suché, vyčerpané, poškozené vlasy. Výtažek z papyru, wakame, ceramides A2, Hydra Care Complex účinně obnovuje povrch poškozených vlasů, posiluje vnitřní a vnější strukturu vlasů. Odstraňuje pórovitost. Neváží. Kompozice není.

DAVINES SPA

Krémová kondicionér. Jemná formulace zaručuje mimořádnou měkkost, lesk a objem vlasů. Zrychluje proces sušení vlasů, chrání vlasy před horkými nástroji a vysoušečem vlasů, zabraňuje jejich mechanickému poškození. Marhule olej má uklidňující a zvlhčující vlastnosti, bohaté.

BAREX

Lehké složení s vyhlazujícím účinkem, které dodává tenkým vlasům maximální objem. Vyživuje vlasy zevnitř, dává jim hustotu, sílu a objem. Zvlhčuje a dává vlasům pružnost, vlasy jsou měkké, hedvábné a objemné. Způsob aplikace: distribuujte čisté.

Kaaral

Hydra Conditioner - hydratační kondicionér pro suché vlasy. Jeho jemný vzorec je obohacen o sladký mandlový olej a rýžový extrakt pro výživný a hydratační účinek. Olivový olej dodává jemnost a lesk po celé délce, takže vlasy jsou zvlhčené, měkké a snadno se hřebčí..

GKHair (Global Keratin)

Kondicionér hydratuje a vyživuje vlasy. Zavírá kutikulární vrstvu, zlepšuje česání, dává hladkost a lesk. Zabraňuje suchým vlasům. Vzorec je obohacen rostlinnými extrakty a keratinem, vlasy jsou měkké a poslušné. Ideální pro vlasy po ošetření keratinem. Složení.

Urban Antidotes Ressurection kondicionér obnoví křehké a oslabené vlasy zpět do života díky formulaci, který usměrňuje svůj účinek na ty oblasti, které potřebují nejvíce údržbu. Odstraňuje statické napětí, vyhladí vlasy. Chrání barvu proti vyluhování.

JOICO

Kondicionér "Perfect Blond" pro zachování čistoty a lesku blond. Světlo jako pleťové mléko a silné jako sérum, tento ultra-vyživující kondicionér oživuje blond a posiluje strukturu vlasů. Vlasy jsou neuvěřitelně lesklé a měkké. Složení: voda / voda / voda, cetearyl alkohol.

JOICO

Kondicionování, rozkládání a efektivní zachování barvy v důsledku kožní výživy. Způsob aplikace: Na čisté, vlhké vlasy nanášejte malé množství kondicionéru. Hřeben, nechte působit 1 minutu, opláchněte.

LOREAL PROFESSIONNEL

Omyvatelná péče (kondicionér) pro barvené vlasy je produkt určený k ochraně barvy vlasů před loužením. Produkt zahrnuje inovativní komplex AOX, který zahrnuje tokoferol, panthenol, neohesperidin a UV filtry, díky nimž vlasy získávají dodatečnou ochranu proti vodě a.

Lebel

Navrženo pro péči a obnovu vlasů poškozených barvením, zvýrazněním nebo blonďáním, stejně jako pro vlasy po biolaminaci. Dává měkkou perlou lesk na blond vlasy. Posiluje strukturu vlasů. Má zvlhčující účinek. Osvěžuje barevné vlasy.

BAREX

Textury - světlo a smetana. Kondicionér je ideální pro zvlhčující barvené vlasy, usnadňuje česání, vyživuje vlákna. Trvale udržuje barvu a udržuje jas. Vlasy jsou měkké, sametově na dotek a neuvěřitelně lesklé. Olej z meruňkových jader: bohatý.

Lebel

Určeno pro péči a obnovu vlasů poškozených barvením, zvýrazněním nebo blonďáním, stejně jako pro vlasy po biolaminaci. Dává měkkou perlou lesk na blond vlasy. Posiluje strukturu vlasů. Má zvlhčující účinek. Osvěžuje barevné vlasy. Odstraní.

DAVINES SPA

Stínicí kondicionér s mléčnými bílkovinami, který posiluje chladnou platinovou blond a jemně tónuje šedé vlasy. Problém: Žlutá barva vlasů. Akce: Speciální formula, obohacená o mléčné bílkoviny a vitamíny, hluboce vyživuje a zvlhčuje a dodává vlasům.

MATRIX

Vynikající obnovovací kondicionér z oblíbené kosmetické značky Matrix z řady Repair - Repair Conditioner. Její struktura, připomínající krém, dodává vlasům přirozený lesk a skutečnou sílu; podporuje hydrataci a bojuje proti poškozeným špičkám. Způsob použití.

REDKEN

CE Magnetics kondicionér s novým exkluzivním komplexem proteinů RCT pro péči o vlasy od kořenů až po špičku a posiluje barvené vlasy při použití celého systému CE Magnetics. Systém CE Magnetics s nabitými aminovými ionty je přitahován k vláknům vlasů, čímž vzniká ochranný.

Kaaral

Výživná maska ​​Maraes Color Nutriční maska ​​s inovativním složením obsahujícím intenzivně vyživující olej Monoi de Tahiti v kombinaci s přírodním Keratinovým olejem Karite. Nejsušší, vyčerpaná a poškozená srst je plně obnovena a stává se výjimečným.

JOICO

Kondicionér s vyváženým pH. Vyživuje, usnadňuje česání, dodává lesk. Kompaktuje a zvyšuje pocit chladu vlasů. Způsob aplikace: rovnoměrně rozmíchejte malé množství kondicionéru po celé délce vlasů. Nechte působit po dobu 1-2 minut. Důkladně opláchněte.

KEUNE

Conditioner "Keratin Complex" Kene intenzivně plní vlasy výživou, čímž snižuje jejich křehkost. Provitamin B5 a bambucké máslo obnovují rovnováhu vlhkosti, vlasy jsou hladší, pružnější a sálavější. Unikátní vzorec činí snadnější česání, zatímco keratin vyplňuje poškození a řezy.

Kaaral

Reale Conditioner - Intenzivní kondicionér speciálně vyvinutý pro poškozené vlasy. Jeho bohatý vzorec obsahuje čistou mateří kašičku, která je nejčistší živinou včel. Královská želé je přírodní vitamín, který proniká do vlasů a c.

DAVINES SPA

Hydratační kondicionér usnadňuje česání vlasů, vlasy jsou měkké a hedvábné. Formula, bohatá na vitamíny a minerální soli, zajišťuje dlouhodobou hydrataci vlasů. Aktivní složení kondicionéru s panthenolovým jojobovým olejem a semenami bodláku má výrazný význam.

LOREAL PROFESSIONNEL

Jedinečná omyvatelná péče obnovuje centrální strukturu vlasů, dodává jí lesk a měkkost bez vážení. Posiluje strukturu, obnovuje vitalitu vlasů, usnadňuje styling. Komplex je obohacen o regenerační lipidy. To je nepostradatelný "štít", který zahrnuje.

KEUNE

Doporučuje se udržovat dlouhotrvající výsledky barvení a vynikající lesk. Udržujte barevnou hloubku doma. Aktivní složení: Solamer, extrakt ze slunečnicových semen, bílkoviny z mořského hedvábí. Aplikace: Na vlasy naneste malé množství kondicionéru. Po aplikaci.

Hempz

Kondicionér bez rostlinného síranu pro ultra-zvlhčující a vyživující silně poškozené a barvené vlasy. Hydratační a osvěžující poškozené barvené vlasy. Pro maximální ochranu barevných vlasů. Aktualizuje a zjemňuje vlasy. S delší aplikací na vlasy funguje jako.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Díky keratinově obohacenému složení vlasová kondicionér vrací hedvábnost a lesk na matné, poškozené a stresované vlasy. Jak používat: Aplikujte rovnoměrně na čisté, vlhké vlasy. Nechte pár minut. Umyjte teplou vodou.

Přírodní olej MACADAMIA

Jemně vyživuje, zvlhčuje a chrání vlasy tím, že je měkký a hedvábný. Vhodný pro každodenní použití a pro všechny typy vlasů. Aktivní složky: makadamový olej. Způsob aplikace: Šířku malého množství kondicionéru rozetřete po celé délce, šamponujte a vysušte.

OLLIN PROFESSIONAL

Kondicionér na vlasy s extraktem z biskví. Nová profesionální salonová řada Basic Line od společnosti Ollin Professional. Účinný lék na obnovu, výživu a stimulaci aktivace růstu vlasů. Vlastnosti produktu: • Pracuje ve třech směrech - obnovuje poškozené.

Kaaral

Volume Conditioner - kondicionér, který dodává objem tenkým vlasům. Jeho lehký vzorec, obohacený o bambusové extrakty, sladký mandlový olej a ženšen, dodává vlasům jemnost a vitalitu, aniž by je váží. Zdravé, silné a objemné vlasy. BEZ OBSAHU.

AMERICKÝ CREW

Šampon, kondicionér a mytí těla. Prostředek "3 v 1" odstraňuje a navlhčuje vlasy a pokožku. Způsob aplikace: Aplikujte malé množství produktu na vlhké vlasy a tělo, rovnoměrně rozdělte. Vypláchněte dobře.

JOICO

Zvonění mědi Měď a měď-červená, obzvláště měděná blond, jsou odstíny rychlejší, než ostatní. A i když máte přirozené červené vlasy, slunce má tendenci zbarvit špičky pramenů. S novým šamponem a kondicionérem Color Infuse Copper zůstane tento šťavnatý odstín.

GKHair (Global Keratin)

Kondicionér pečlivě pečuje o vlasy, podává pokožku hlavy, obnovuje normální rovnováhu Ph. Intenzivní vzorec poskytuje ošetření keratinem, obnovuje strukturu vlasů a zvyšuje objem. Stanoví účinek vyrovnávacího šamponu. Neobsahuje SLS, SLES, chlorid sodný. Fit

SEXY VLASOVÁNÍ

Kondicionér od Sexyhair je intenzivní péče o poškozené vlasy. Díky bílkovinám z pšenice a sóji se vlasová struktura obnoví a každá srst je naplněna silou, vlhkostí a energií. Také přípravek Seksichee chrání vlasy před ultrafialovým zářením a má antistatický účinek.

MATRIX

Vynikající obnovovací kondicionér z oblíbené kosmetické značky Matrix z řady Repair - Repair Conditioner. Její struktura, připomínající krém, dodává vlasům přirozený lesk a skutečnou sílu; podporuje hydrataci a bojuje proti poškozeným špičkám. Způsob použití.

FARMAVITA

Conditioner Extreme Back Bar - balzámový kondicionér pro hluboké zvlhčení pro suché a poškozené vlasy s vysoce kvalitními silikony. Aktivní složky: vysoce kvalitní silikony. Jak používat: Aplikujte rovnoměrně na dříve omyté a dobře usušené.

JOICO

Intenzivně hydratuje dokonce i velmi suché, porézní vlasy. Okamžitě vyhladí a leští kadeře, což je jemné a hedvábné. Spolehlivě chrání před ztrátou vlhkosti a tvorbou nežádoucích plstí. Způsob aplikace: Pro tenké a středně tvrdé vlasy. Použijte.

KAYPRO

Vyvážená formulace se rozkládá a zjemňuje bez vážení, a poskytuje okamžitý lesk a vitalitu. Aktivní složky: makadamový olej. Způsob aplikace: po použití šamponu rovnoměrně aplikujte na vlhké vlasy rovnoměrně po celé délce, pak hřeben a nechte.

DAVINES SPA

Hydratační kondicionér pro všechny typy vlasů. Obsahuje fytoaktivní látky odvozené od Echinacea, bohaté na polyfenoly a cukry se silným antioxidačním účinkem. Obohacené esenciálními oleji z hřebíčku, muškátového oříšku a santalového dřeva, které mají uklidňující, stimulující a protizánětlivý účinek.

"Tajemství hedvábných vlasů" nebo "Proč potřebujeme klimatizační zařízení"?

Vlasy, jako kůže, potřebují péči - očišťují, zvlhčují a vyživují. Dobře upravené vlasy jsou pýchou ženy a její "zbraně". A víte vše o základních přípravcích péče? Pro čištění, šampony, balzámy a masky jsou zodpovědné za řešení úkolu "krmení", ale proč potřebujeme kondicionéry?

Kondicionéry na vlasy jsou multifunkční výrobek, který:

• "lepidla" keratinové váhy, které se objevily po mytí vlasů šamponem;
• poskytuje antistatický účinek, takže vlasy "nekončí";
• vytváří na vlasy "film", chrání ho před agresí vnějšího prostředí.

Výsledkem jsou hladké vlasy, které se snadno hřebčí a vypadají atraktivně (jako hedvábí!). Jak vybrat "váš" produkt v bohatém sortimentu? Budeme mluvit o pěti důležitých pravidlech, která by měla řídit výběr a provoz klimatizace.

Pravidlo 1. Přizpůsobení typu vlasu

Kondicionér na vlasy, jako šampon, je vybrán podle typu vlasů. Suché vlasy potřebují zvlhčující, poškozené - v "restaurování", mastné - ve svěžesti. Křehké vlasy vyžadují intenzivní ochranu, stejně jako kudrnaté, které jsou na místech anatomických ohybů porézní a oslabené.

Vlasy potřebují individuální přístup a péči. Výběr kondicionérů vlasů v katalogu použijte filtr "Typy vlasů". Označte všechny vlastnosti, které odpovídají vašim vlasům, protože mohou být nejen suché, ale také tenké, poškozené nebo rozštěpené.

Pravidlo 2. Pochopení výsledku

Jaký výsledek očekáváte? Glitter, restaurování, posílení, laminování? Potřebujete ochranu před UV zářením nebo chcete zvýšit barvu? Profesionální vlasové kondicionéry nabízejí dostatek příležitostí a sortiment našeho obchodu vám umožňuje snít, aniž byste se omezili na touhy! Použijte filtry "Aplikace" a "Přiřazení" tak, aby výsledek hledání odpovídal vašim požadavkům.

Pravidlo 3. Zkouška složení

Problémy nejsou vyřešeny kondicionéry, ale jejich aktivními složkami. Proto je důležité, aby bylo možné "číst" štítky. Kompozice ukáže hodně o potenciálním výsledku. Například kondicionéry s arganovým olejem intenzivně vyživují a zvlhčují. Klimatizační zařízení s bambuckým máslem budou chránit před vnějšími faktory. Extrakt aloe posiluje, stimuluje růst. Keratin podporuje restrukturalizaci. Pokud je pro vás rozhodující přítomnost složky ve složení, použijte filtr "Složky".

Pravidlo 4. Správné použití

• Používejte kondicionér pokaždé, když si umyjete vlasy šamponem na mokré vlasy. Před použitím trochu stlačte vlasy, aby se přípravek rozdělil na vlasy, než aby se z něho kapal.
• Nalijte kondicionér na dlaně, aplikujte nejprve na špičky (nejvíce poškozená část vlasů) a rozdělte je po celé délce.
• Na kořeny nejsou aplikovány žádné kondicionéry (informace o způsobu použití, který je uveden na štítku). Obvykle při použití kondicionérů několik centimetrů ustoupí od kořenů, aby se vlasy netvrdily.
• Po 3 až 5 minutách (intenzivní kondicionéry držte delší dobu) opláchněte teplou vodou. Umyjte kondicionér na stav vlasů "hladký, ale ne kluzký."

Pravidlo 5. Kvalitní produkt

Ve starověkém Egyptě byla zředěná limetková šťáva použita k opláchnutí vlasů. A dnes mnoho lidí preferuje kyselou vodu místo klimatizačních zařízení. Měli byste vědět, že hackování je kontraindikováno pro vlasy: kyseliny zvyšují deformaci vlasové šachty.

Profesionální klimatizační jednotky nabízejí příjemné vyhlídky, které rychle řeší jakýkoliv problém s vlasy a problém "kde koupit?" Je s námi snadno vyřešen.

• Široká škála salónních značek, která je pravidelně aktualizována současnými inovacemi.
• Dodání v Moskvě, Petrohradě a v regionech Ruska s možností hotovosti, bezhotovostních a elektronických plateb.
• Kumulativní systém slev pro oprávněné klienty - až 15%!
• bezplatné konzultace specialistů na místě, pohodlný on-line katalog.
• Přátelský servis a péče o klienta.

Přemýšlejte o kráse vlasů, učinte kroky směrem!

Pro Více Informací O Suché Vlasy