logo

Jak si vybrat správný vlasový kondicionér?

Lví podíl na zdraví vlasů závisí na genetice a správné výživě, a zbytek - od domácí péče o vlasy. Je třeba neustále pečovat o vlasy, je to práce po celý život, je zde možné podrobněji číst. Dnes budeme mluvit o kondicionéru, který pomáhá udržovat vlasy v dobrém stavu.

Poprvé se moderní kondicionéry a balzámy na vlasy objevovaly až na počátku dvacátého století. Parfemer Edward Pinod v roce 1900 byl tvůrcem balzámu. Mnoho lidí by se mohlo seznámit s nástrojem na Světové výstavě v Paříži. Od té doby se nejlepším domácím kosmetickým přípravkem začaly vyrábět vlasové kondicionéry s různými účinky.

Kondicionér, balzám a máchání - je to v podstatě totéž. A jejich hlavním cílem je uzavřít vlasovou pokožku (obalovat vlasy ochrannou fólií, která chrání vlasy před poškozením) a usnadňuje česání vlasů. Mnoho klimatizačních zařízení slibuje další funkce: ochrana proti vysokým teplotám a UV záření, brilantnost, plynulost, elasticita, hydratace, výživa, regenerace, ale neměli byste se na ně spoléhat, zvláště pokud klimatizační zařízení není profesionální linka. A pokud nebudeme po mytí znovu používat kondicionér, vlasy nebudou mít dobře upravený vzhled, i když se tím zabrání akumulaci kondicionéru na povrchu vlasů, to znamená, že kondicionér poskytne ochranu vlasů až do dalšího praní.

Jak vlasová kondicionér funguje: když my my vlasy my šamponem, čistíme vlasy a otevřené váhy a po nanesení balzám, všechny živiny vyplnit váhy a uzavřít je.

Typy vlasových kondicionérů

Existuje mnoho různých kondicionérů, které se liší jejich účinkem na vlasy.

Zvlhčovače. Hlavním účelem takových kondicionérů je udržet vlhkost ve struktuře vlasů až do dalšího praní. Takové kondicionéry jsou vhodnější pro normální, suché a křehké vlasy.

Výživné. Jsou to těžší kondicionéry než zvlhčovače, jsou také určeny pro suché, křehké vlasy, ale jsou také vhodné pro péči o poškozené vlasy. Mohou být také antistatické, aby zabránily elektrifikaci.

Obnova. Tyto kondicionéry jsou vhodné pro suché, poškozené a unavené vlasy styling;

Termoprotektivní. Takové klimatizační jednotky mají tepelnou ochranu proti škodlivým účinkům vysokých teplot (vysoušeč vlasů, kadeřnictví, žehlení).

Pro barevné vlasy. Obarvené vlasy rychle ztrácejí a ztrácejí barvu kvůli častému praní. Chcete-li barvu vlasů udržovat co nejdéle, používejte kondicionéry označené pro barevné vlasy. vlasy mohou po určité době reagovat na ni.

Pro hladké a lesklé vlasy. Vyhlazuje vlasové váhy a dává neuvěřitelný lesk. Takové kondicionéry dělají vlasy zvládnutelnější a hustší.

Pro kudrnaté vlasy. Je obtížné se vyrovnat s kudrnatými vlasy, v mokrém počasí se tlačily a kroutily ještě víc a v suchu - jsou stále zmatené kvůli suchým špičkám. A kondicionér pro kudrnaté vlasy tvoří kudrlinky, čímž jsou pružnější a starají se o ně.

Jak si vybrat vlasový kondicionér?

Pokud si vybereme šampon v závislosti na stavu pokožky hlavy, pak bychom měli zvolit kondicionér na základě stavu délky vlasů.

A zvolit si organický nebo silikonový kondicionér, toto je vaše osobní preference. Mnoho dívek nerozpoznává silikony, a to hlavně proto, že se hromadí ve vlasech, ale pokud pravidelně používáte hluboce čistící šampon, pak se nic nebude hromadit. Totéž, na poškozených, barvených vlasových silikonových silikonových kondicionérech se projevuje lépe, tyto kondicionéry poskytují okamžitý vizuální efekt zdravých vlasů. Proč vizuální? Vzhledem k tomu, že kondicionéry nešetří vlasy, je to práce s maskami na vlasy.

Doporučení:

 • vyberte kondicionér na základě stavu vlasů;
 • pravidelně měnit značku kondicionéru tak, aby se vlasy nepoužívaly, protože vlasy mohou po určitém čase přestat reagovat;
 • Nepoužívejte kondicionér na pokožku hlavy;
 • před nanesením kondicionéru by měly být vlasy zvlhčeny ručníkem, aby se voda z vlasů nevyčerpala;
 • důkladně omyjte vlasový kondicionér.

Nejlepší profesionální klimatizační jednotky

Profesionální vlasová kondicionér je nádherný kosmetický přípravek, který doplňuje působení šamponu a má silný účinek na hydrataci a obnovu struktury vlasů.

Kondicionér pro suché a zraněné vlasy Goldwell DualSenses Rich Repair Conditioner

Kondicionér pro poškozené vlasy LOreal Professionnel Absolut Repair Lipidium Instant Reconstructing Conditioner

Orofluido Conditioner Hair Conditioner

Intenzivní kondicionér pro lesk a hladkost vlasů T-LAB Professional Aura Oil Conditioner je vynikající

Přírodní vlasové kondicionéry

Organické vlasové kondicionéry jsou na bázi výtažků, olejů, rostlin a dalších přírodních složek.

Kokosový kondicionér na vlasy Desert Essence Péče o vlasy Organics Kokosový kondicionér

Kondicionér Výživný pro suché vlasy Insight Suché vlasy Výživný kondicionér

Hodnocení vlasových kondicionérů z masového trhu

Někdy na masovém trhu najdete slušné vlasy, které opravdu fungují, a to platí pro kondicionéry.

Kondicionér na vlasy s arganovým olejem Joanna Argan Oil Hair Conditioner

Kondicionér na vlasy s kyslíkovou lehkostí Dove Advanced Hair Series

Kondicionér výtažku kvasnic pro velmi jemné vlasy Shamtu Conditioner

Kondicionér pro poškozené vlasy "intenzivní výživa" Ziaja Kondicionér

Kondicionér na vlasy - jak vybrat ten správný pro vás

Pravidla výběru

Jak si vybrat vlasový kondicionér, který vám vyhovuje? Mnoho lidí si je vědoma oddělení živin pro suché, mastné, kudrnaté, rovné, světlé nebo tmavé vlasy. Často najdete nejlepší produkt pro vaše vlasy, ale někdy tato klasifikace selže. Není možné koupit klimatizaci slepě nebo se jen zaměřit na názor někoho jiného - skutečnost, že produkt měl senzační účinek na vlasy sestry nebo přítele, neznamená, že to bude dobré pro všechny. Nejprve je třeba se podívat na ingredience, zjistit jejich vlastnosti a porovnat s vlastním typem vlasů. Díky tak hluboké analýze si můžete snadno vybrat perfektní vlasový kondicionér.


Každá žena sní o krásných, lesklých a zdravých vlasech, takže se po mytí musíte postarat o jejich další výživu. Kondicionér na vlasy, i ty nejdražší a nejlepší, bude zbytečné, pokud je špatně zvolen. Mnoho stylistů doporučuje zakoupit výrobky slavných, nejlepších kosmetických značek, které doporučují své výrobky jako nejúčinnější a nejbezpečnější pro zdraví.

Neměli byste zachránit zdraví a krásu, takže si musíte dovolit kosmetiku z "horní police". Tyto výrobky poskytují vynikající výsledky - vyživují si vlasy zevnitř a zlepšují jejich vzhled.

Emolianty

Emolianty jsou především nejrůznější oleje a silikony, které vytvářejí film na vlasy, který chrání před vnějšími vlivy, mechanickým poškozením a ztrátou vlhkosti. Díky tomu se vlasy vyhlazují a stávají se měkkými a lesklými. Změkčovač změkčovadla je skvělý pro lidi, jejichž vlasy jsou suché, porézní a snadno se táhnou. Na štítcích kosmetických přípravků se tyto látky často označují jako Cera Alba, Lanolin, Butyrospermum a všechna jména s koncovým olejem.

Proteiny

Hydrolyzované proteiny mají schopnost vyplnit dutiny ve stopce vlasů. Nicméně, pokud používáte příliš mnoho bílkovin a živin, vlasy se stávají suchými, tvrdými a nepříjemnými na dotek. Proto, po použití nasycených kondicionérů by měly být vlasy odpočinuty. Kondicionér s bílkovinami je ideální pro vlasy bez objemu, velmi tenké a nepoddajné. Přírodní hedvábí, aminokyseliny, obnovení a posilování struktury vlasů mohou doplnit chvění bílkovin pro vlasy.

Humektanta

Kondicionér s proteinem může být použit střídavě s klimatizací s zvlhčovadly. Úkolem této látky je silné zvlhčení vlasů, protože je schopen zadržovat vlhkost a chránit je před příliš silným, posilujícím účinkem bílkovin. Přísady obsažené v tomto typu živin jsou glycerin, močovina, kyselina hyaluronová a aloe vera. Kondicionér s zvlhčovadly lze používat jednou týdně, aby se vlasy leskly a zvlhčily.

Používejte kondicionér místo šamponu

Důvod, proč někteří lidé používají kondicionér namísto šamponu, je dost jednoduchý: tímto způsobem je kontakt mezi vlasy a pokožkou hlavy omezený na silné detergenty, které způsobují jejich vyschnutí a poškození přírodní tukové bariéry. Tyto složky jsou ve většině šamponů, nejčastěji se vyskytují ve sloučenině nazvané Sodium Laureth Sulfate (zkráceně jako SLS).

Obvykle není třeba používat tento typ make-upu každý den. Proto je klimatizace vynikající alternativou šamponu, která je vhodná pro časté používání. S touto metodou budou mít vlasy mnohem lepší tvar a mají také větší odolnost proti mechanickému poškození. Stane se hladší, měkčí a lesklé.

Ne každý kondicionér bude dobrý jako náhradní vlasový šampon. Než si vyberete dokonalý výrobek, musíte vědět, jaké složky jsou obsaženy v jeho složení. Zda je tento výrobek vhodný k praní závisí na přítomnosti antistatických nebo slabých čisticích prostředků v seznamu receptur. Jen díky nim bude možné vlasy vyčistit. Současně je nutné vyhnout se příliš bohatému složení, zejména silikonům, které mohou přetížit vlasy, zejména u kořenů.

Kdo může použít alternativní metodu?

Mytí vlasů s kondicionérem se doporučuje zejména těm, kteří se potýkají s nadměrnou suchostí vlasů, vhodnou pro majitele barevných a kudrnatých vlasů, ale především s každodenním praní nebo častým používáním vysoušeče vlasů. Navíc je tato metoda bezpečná v případě citlivé pokožky hlavy.

V tomto případě by klimatizace neměla obsahovat parafín, silikony a velké množství olejů. Klimatizace by měla mít také lehkou strukturu. Osvědčené produkty jsou klimatizace: paní Potters, Isana, Cien, Hegron, Gloria a BingoSpa.

Jak umyt vlasy kondicionér

Stejně jako při šampónování musíte nejprve důkladně navlhčit vlasy a poté aplikovat velké množství kondicionéru, hlavně na pokožku hlavy, trochu masírovat a pak nechat na několik minut, aby agent měl čas emulgovat tuky. Samozřejmě, že hojná pěna nebude fungovat: většina živin ji nevytváří vůbec nebo pěnu velmi málo, takže někdy může být obtížné správně distribuovat kondicionér. Po chvíli čekání by měly být vlasy omyty velkým množstvím vody.

Co by se mělo pamatovat při výběru klimatizačního zařízení

Mytí vlasů kondicionérem je vhodné pro každodenní použití, ale nezapomeňte na pravidelné a důkladné čištění vlasů klasickým šamponem. Četnost praní závisí na individuálních potřebách pokožky hlavy, doporučuje se to provádět každé 3-4krát měsíčně. V opačném případě mohou být vlasy super tuky a bez života. Pokud tedy existuje podezření, že mytí s klimatizačním zařízením je zatěžuje a způsobuje rychlé slanění, je čas začít častěji používat silnější šampony. Rovnováha mezi čištěním a výživou je zde velmi důležitá, takže stojí za to najít střed.

Kondicionéry pro barevné vlasy

Účelem kondicionéru pro barvené vlasy je zvýšit intenzitu a trvanlivost barvy, její ochranu před vyblednutím. Kosmetika také vyživuje vlasy zevnitř a opravuje poškození po barvení. Živiny pro péči o vlasy po barvení by měly obsahovat i UV filtry. Nejlepší kondicionéry pro barevné vlasy obsahují například: med, olivový olej, avokádo a makadamii, vitamín E, hedvábí.

Barvené vlasy vyžadují dodatečnou vlhkost, aby se udržel krásný a zdravý vzhled, takže při výběru kosmetiky byste měli věnovat pozornost výrobků určeným pro suché a poškozené vlasy.

10 nejlepších vlasových kondicionérů

Charakteristika v žebříčku

Stav vlasů je jedním z faktorů, na jejichž základě je celkový dojem osoby. Jak je známo, mytí šamponem odstraňuje vlasy z nečistot, ale otevírá mikropóry chloupků. Takže struktura pramenů se stává zranitelnými poškozením. Chcete-li jej obnovit, klimatizaci přichází na záchranu.

Nástroj vyživuje vlasy, takže je hladký a poslušný. Po úpravě mohou být prameny snadno vyřezány a skládané. Výrobci nabízejí pro tyto prostředky spoustu možností. Abychom se nemýlili s výběrem, doporučujeme seznámit se s řadou doporučení:

 1. Vybíráme kondicionér, který vychází z typu vlasů. Řada umožňuje vybrat nástroj pro kudrnaté, barevné, rovné a kudrnaté kadeře.
 2. Pečlivě prostudujte složení. Měl by být založen na přírodních složkách. Zvláštní důležitost přikládáme těm přísadám, pro které máte individuální nesnášenlivost.
 3. Je lepší, pokud je zakoupený kondicionér stejné barvy a šňůry jako šampon. To zajistí efektivnější péči.
 4. Definujeme účel použití. Pro denní údržbu zdravých vlasů zvolte lehký kondicionér. Pro poškozenou vhodnou nápravu. Abychom poskytli intenzivní péči pravidelně barveným vlasům a kudrlinkám podléhajícím chemickému permu, vybereme zdravotní kondicionér. Má regenerační vlastnosti.
 5. Preferujeme pouze osvědčené značky, které mají vysokou poptávku na trhu a vysoké spotřebitelské hodnocení.

Díky studiu reálných recenzí a doporučení zákazníků jsme dokázali udělat hodnocení nejlepších vlasových kondicionérů. Všechny výrobky mají vysoký uživatelský rating a širokou poptávku na trhu.

Kondicionér, balzám a maska ​​- co je nejlepší pro vlasy? Výhody a nevýhody každého nástroje jsou uvedeny v následující tabulce.

Jak si vybrat vlasový kondicionér?

Jak si vyberete kondicionér na vlasy, který bude váš vlas jemný a lesklý? Téměř všechny dívky se touto otázkou ptají. Krása a zdraví vlasů nenechá nikdo lhostejný. Účes doplňuje obraz, čímž je celý. Po umytí hlavy je nutné použít klimatizaci - obnoví strukturu, hydratuje a zabraňuje vypadávání vlasů.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru?

Chcete-li zjistit, jak si vybrat vlasový kondicionér, musíte znát základní nuance. Nejprve musí kondicionér odpovídat typu vlasů. Je žádoucí, aby patřil ke stejné kosmetické lince jako šampon. Pak bude dopad na vlasy hlubší, složitější.

Při výběru nástroje věnujte pozornost jeho složení. Kvalitní výrobek je vyroben z přírodních složek. Silikony získaly ne velmi dobrou pověst, protože v průběhu času, tkát kudrlinky. Ale v některých případech mohou být užitečné.

Tajemství krásy vlasů po aplikaci kondicionerů obsahujících silikon je, že "váží" váhy, takže poškozené vlasy a dělené konce se zjemňují. Silikon neposkytuje terapeutický účinek, jeho účinek se rozšiřuje pouze na vzhled.

Vysoce kvalitní klimatizace obklopuje všechny vlasy filmem, který chrání před mechanickým poškozením, poskytuje lesk a hladkost. Některé produkty chrání vlasy před ultrafialovým zářením.

Proteinové kondicionéry pronikají hluboko do vlasů, obnovují strukturu a vyplňují dutiny. Po aplikaci se objeví hladký, elastický, hedvábný, zdravý vzhled. Olejové kondicionéry lze používat pouze s normálním typem vlasů. Živí a zvlhčují.

Intenzita nárazu

Než si vyberete kondicionér na vlasy, musíte se rozhodnout, jak intenzivní by měl být výrobek. Klimatizace může mít hojivé, regenerační nebo lehké vlastnosti. Pro každodenní mytí hlavy jsou vhodnější poslední. Nemají váhu a lepí vlasy, a zároveň je živí živinami, zvlhčují.

Pokud je stav vlasů znepokojující, je lepší upřednostňovat regenerační kondicionér. Zabraňuje ztenčení a zlomení, posiluje. Léčivé vlastnosti jsou užitečné pro ty dívky, které často oblékají kudrlinky. Po aplikaci ošetřujícího kondicionéru se vlasy stávají silnými, pružnými a přirozeným leskem.

Vyhýbejte se 2 v 1. Mohou poškodit vlasy a pokožku hlavy. Je to proto, že šampon by měl být aplikován na kořeny a kůži, a kondicionér zatahuje póry pokožky, takže se aplikuje pouze na prameny. Tyto dva produkty mají různé funkce a jejich používání jako "duet" se nedoporučuje.

Jak si vybrat vlasový kondicionér?

V tomto článku se budeme snažit zjistit, jak si vybrat vlasový kondicionér.

Složení vlasového kondicionéru je při nákupu často dívkami ignorováno. V tomto případě dámy chtějí dosáhnout určitého výsledku po jeho použití. Některé látky jsou odpovědné za tento nebo tento účinek.

Kondicionér na vlasy je nedílnou součástí péče o vlasy pro mnoho dívek. Možná je v letním a zimním období nutné pro všechny vlasy delší než ježek. Co je vlasová kondicionér?

Jeho úkolem je zakrýt vlasy neviditelným filmem, který je ochrání před vnějšími vlivy, dá jim hladkost a lesk, usnadňuje česání a udržuje vlhkost na vlasu. Některé kondicionéry mají další funkce ochrany před UV zářením a elektrizujícími vlasy.

V naší době nabízí trh velkou klimatizaci. Nicméně, výběr kondicionéru pro vlasy často není snadný úkol.

Silikony jako součást vlasového kondicionéru

Mnoho žen je znepokojeno silikony ve složení klimatizace, protože nakonec "váží" vlasy. Realita je, že většina kondicionérů a balzámů má silikony.

Stojí za to věnovat pozornost místu obsazení ve složení na štítku. Pokud jsou silikony označeny na samém konci, existuje jen málo z nich v kondicionéru. Ve většině případů chybí názvy složek v ruštině. Ale rozpoznávání silikonů je docela snadné. Jejich názvy končí "methicone" nebo "siloxanem".

Silikony ve složení vlasových kondicionérů obecně nepoškozují vlasy. Při častém a dlouhodobém užívání způsobují, že vlasy jsou těžší a více "špinavé", to znamená, že vlasy vypadají nešikovně a mírně mastné. Tento problém lze snadno vyřešit. Šamponujte vlasy několikrát a po umytí opláchněte hlavu vodou okyselenou octem nebo kyselinou citronovou.

Hlavní použití silikonů je podle mého názoru ochrana před teplotními účinky. Pokud klimatizační jednotka obsahuje těkavé silikony, jako je fenyltriethikon, cyklopentasiloxan, cyklomethikon, pak tento nástroj pomůže chránit vaše vlasy při použití žehlení a curlingu. Kromě toho kondicionér s těkavými silikony "méně váží" vlasy.

Silikony mimo jiné umožňují částečné maskování dělených konců a poškozené struktury vlasů. Ale je třeba si uvědomit, že silikony neobnovují vlasy, ale maskují problém.

Z výše uvedeného lze konstatovat, že v kompozici se nevyužívají prostředky se silikony, které nestojí za to. Někdy jsou dokonce potřeba. Jen upřednostněte klimatizační jednotky s nízkou koncentrací těkavých silikonů.

Bílkoviny a oleje ve složení vlasového kondicionéru

Pokud je vaším cílem nejen kosmetický efekt, ale také skutečné zotavení poškozených vlasů, pak byste měli zvolit klimatizaci s bílkovinami (bílkovinami) a oleji v kompozici.

A ne na posledních místech v seznamu složek. Nejčastějšími kondicionéry jsou pšeničné bílkoviny (Hydrolyzed Wheat Protein), hedvábí (Hydrolyzed Silk Protein), sójový olej (Hydrolyzed Soy Protein) a také kolagen (Hydrolyzovaný kolagen) a keratin (Hydrolyzovaný kolagen).

Můžete také najít Hydrolyzovaný rostlinný protein - komplex rostlinných bílkovin. Pokud jde o oleje, klimatizační zařízení mohou obsahovat různé typy. Pokud název složky skončí s "olejem" nebo "semenovým olejem", pak je to přírodní olej.

Výjimkou je minerální olej nebo minerální olej. Je to produkt rafinace ropy a nemá prospěch vlasům.

Chci poznamenat, že na rozdíl od silikonů, bílkoviny a oleje ve složení kondicionéru opravdu pomáhají obnovit vlasy. Ale tento proces není okamžitý, zaznamenáte efekt po měsíci použití, nebo dokonce i dva. Abyste obnovili vlasy rychleji, měli byste navíc vyrobit domácí masky.

"Sezónní" složky - antistatické a UV filtry

Při výběru klimatizačního zařízení pro zimní období doporučuji, abyste si vzali k dispozici také antistatický komponent.

Například Behentrimonium Metosulfate, Cetrimonium Chloride, Cetrimonium Bromid, Stearamidopropyl Dimethylamine.

V létě je lepší vybrat klimatizační zařízení s UV filtrem. Zpravidla jsou označovány zkratkou SPF.

Další užitečnost - extrakty, vitamíny

Extrakty a vitamíny jsou často přidávány do kondicionéru. I když z nich není žádný kondicionační efekt, jsou stále užitečné pro celkové hojení vlasů.

Výňatky z klimatizace jsou snadno rozpoznatelné. Jejich názvy končí "Výpisem". Ale s vitamíny tvrdší.

Vitamin E se nachází pod názvem Tokoferylacetát, vitamín C - Ascorbylfosfát sodný, vitamin B6 - Pyridoxin HCl. Panthenol (Panthenol) je také derivát skupiny vitaminu B - kyseliny pantothenové.

Regulátory kyselosti ve složení vlasového kondicionéru

K vytvoření optimální hodnoty pH na vlasu jsou potřebné regulátory kyselosti. Pomáhají také posilovat vlasy a dát jim lesk.

V zásadě lze stejný účinek dosáhnout opláchnutím vlasů okyseleným (s octem nebo citronem) po promytí. Nejčastěji se kyselina citronová používá jako regulátor kyselosti, označuje se jako kyselina citrónová.

Regulátory tvrdosti vody v klimatizaci

Pokud je ve vašem okolí voda s tvrdou vodou, pak je rozumné hledat klimatizační zařízení, které má regulátor tvrdosti vody. Například: Trilon B a přesto vám doporučuji, abyste nebyli líní a snažte se sami měnit vodu z vodovodu.

Některé důležité poznámky

Nikdy nekupujte produkty "dva v jednom" (šampon + kondicionér). Nejdříve se po vymytí šamponu nanese kondicionér na vlhké vlasy. To se provádí, aby se na vlasy "uzamkly zbytky vlhkosti, spíše než šampony, které by měly být zcela vymyté z vlasů.

Za druhé, při správném mytí vlasů se šampon aplikuje pouze na vlasové kořeny a kořenovou zónu. Pokud používáte kondicionér, doporučují výrobci, naopak, doporučit, aby se při použití nepoužívaly vlasové kořeny. Je tedy úplně nepochopitelné, kdy by měl být aplikován produkt "dva v jednom". Obecně platí, šampon zvlášť, kondicionér zvlášť.

Při výběru vlasového kondicionéru vyvarujte se výrobkům se silným zápachem. Není to ani to, že je škodlivé pro vlasy (spíše to vůbec není škodlivé). Faktem je, že ve vlasech zůstává tato vůně. A není známo, zda bude "spřátelit" s vůní vašeho parfému.

Při výběru klimatizační jednotky vám doporučuji zaměřit se především na stav vašich vlasů. Zeptejte se sami sebe - co očekáváte od klimatizace? Pokud je okamžitý účinek plynulosti a snadného česání - vezměte produkt s vysokým obsahem silikonů. Nebojte se z nich, snadno se omývají.

Pokud jsou prvními položkami v seznamu složek bílkoviny, oleje, výtažky a vitamíny, pak je tento nástroj vhodný pro zdravé nebo velmi poškozené vlasy. V zimě vezměte klimatizaci s antistatickým složením a v létě - s UV filtrem.

Pokud se vám líbí curling vlasy s curling žehlička nebo vyrovnání je žehlička, doporučuji vám koupit klimatizaci s funkcí tepelné ochrany. A pro ty, kteří upřednostňují domácí kosmetiku, doporučuji vám, abyste si přečetli, jak si vyrobit vlasový kondicionér doma. Hodně štěstí!

Jak si vybrat správný šampon a vlasový kondicionér?

Reklamní šampony a kondicionéry různých značek nám slibují "tlusté a hedvábné vlasy", jako z obalů lesklých časopisů. Ale lákavé příběhy nejsou vždy realizovány. Jakými kritérii zvolíte čisticí prostředky pro vlasy, řekne to Passion.ru.

Co by měl být šampon

Dobrý šampon je navržen tak, aby vykonával hlavní funkci - odstranění nečistot a mastnoty z vlasů, ale to není jediná nezbytná vlastnost.

Dokonce i když se pokusem a omylem nakonec vybral ideální "kandidáta" na roli vašeho vysněného šamponu, zkontrolujte jeho trvanlivost. Kromě čištění musí být v závislosti na vlastnostech uvedených na obalu provedena řada dalších funkcí.

Například k tomu, aby vlasy leskly, vytvořte vlákna hedvábně, pružně a elasticky, vyživujte pokožku hlavy, hydratujte a udržujte vlhkost ve vlasové šachtě a zabraňte jejímu vysoušení během dne.

Různé typy vlasů

Uvědomte si, že univerzální šampony "pro všechny příležitosti" jsou neúčinné. Prostředky pro praní vlasů by měly být vybrány v závislosti na jejich typu. Koneckonců, složení šamponu pro mastné vlasy se liší od složeného média, které se prezentuje v prostředcích pro normální a suché prameny.

 • Pokud se vaše vlasy u kořenů rychle rozmazávají a na špičkách jsou suché, potřebujete speciální šampon obsahující mikropódy a mikrokuličky. První z nich odstraňují mastný lesk z hlavy, druhé suché špičky.
 • Pokud jsou vaše vlasy suché, potřebujete výživný, regenerační šampon s bílkovinami, kolagenem, oleji, rostlinnými výtažky a vitamíny, které by obnovily strukturu pramenů, aby byly silné a dobře zvlhčily pokožku hlavy a vlasů.
 • Pro vlastníky normálních vlasů jsou výhodné měkké prostředky, které nejsou přetížené s výživnými sušicemi. Mělo by to být šampon, který udržuje normální rovnováhu tělesného tuku v pokožce hlavy. V podstatě tyto produkty obsahují bylinné přísady a vitamíny.

Ale jistý způsob, jak zkazit vlasy, je použít šampon určený pro jiný typ vlasů. Například, pokud máte přirozeně hrubé, nesourodé vlasy, pak po použití šamponu označeného "Super Volume" riskujete, že získáte účes "pampeliška".

Čteme kompozici na obalu

Složení každého šamponu musí obsahovat detergenty. Jsou zodpovědní za kvalitu čističů na vlasy, ale svou povahou se liší.

Pro pokožku hlavy a vlasy jsou výhodné jemné detergenty, jako je laurethsulfát sodný, laurosulfát TEA, laurylsulfát TEA. Tyto látky poskytují vlasům náležitou péči a zpravidla jsou součástí drahých profesionálních šamponů.

A takové běžné detergenty, jako je laurylsulfát amonný a laurylsulfát amonný, navzdory jejich dobré schopnosti praní, často vedou k suché pokožce hlavy.

Jak si vybrat správný šampon a vlasový kondicionér?

Mějte také na paměti, že některé z široce propagovaných látek v šamponu nejsou užitečné. Výrazným příkladem je silikon, který má i přes výrazný vyhlazovací efekt jednu z hlavních nedostatků: vytváří film na pokožce hlavy, který brání dodávání živin a narušuje cirkulaci krve a kyslíku. Vlasy po takových prostředcích do konce dne zavěsit vlek, a po častém použití se stane křehkou, prameny se matnou barvou.

Užitečné doplňky

Pokud máte poškozené vlasy, věnujte pozornost přítomnosti příznivých přísad do šamponu, jako jsou bílkoviny, keratin, propylenglykol, lecitin, ovocný vosk a vitamíny B, zejména D-panthenol (provitamin B5), stejně jako různé rostlinné oleje jako je lopuch, jojoba atd. Všechny tyto komponenty zlepšují strukturu vlasů a zvlhčují je zevnitř.

Keratin je zvláště užitečný, protože je totožný s přírodním keratinem, který je součástí struktury vlasů, což je hlavní stavební materiál pro naše prameny. Pomáhá regenerovat poškození v kadeře vlasů, vyhlazuje váhy.

Mýty šamponů

Je mýtus, že kvalitní šampon by měl tvořit bohatou pěnu. Ve skutečnosti to není daleko. Například mnoho léčivých šamponů má špatnou pěnu kvůli specifikům jejich složení. To ovšem samozřejmě neznamená, že jsou špatné kvality.

Rozsah, v němž tvoří bohatá pěna prostředek pro praní vlasů, závisí na množství pracího prostředku. Podle GOST by měly být alespoň 20%. Množství čisticích prostředků naopak se mění v závislosti na šampónu určeném pro určitý typ vlasů: například pro suché vlasy je méně než šampon pro mastné vlasy.

Mimochodem, pokud váš šampon má "lahodnou" ovocnou vůni, neznamená to, že obsahuje pouze přírodní ovocné extrakty. Příjemná květina je nejčastěji způsobena přítomností umělých příchutí.

Výběr klimatizace

Druhá fáze rituálu mytí vlasů - použití klimatizace. Nejoblíbenější kondicionér-oplach, který se používá po každém mytí vlasů šamponem.

Nejlepší vlasové kondicionéry v roce 2018

Velmi často po umytí vlasů šamponem dochází k zamotání kudrlin, ztrátě elasticity a lesku. Takové prameny se těžko stahují. Důvodem je, že šampon čistí kudrlinky, ale neposkytuje jim živiny a neumožňuje zvlhčení. K dosažení tohoto výsledku lze použít pouze klimatizaci. Stačí je vybrat správně, v závislosti na stavu pramenů a požadovaném výsledku. Řešení tohoto problému pomůže vyhodnotit nejlepší vlasové kondicionéry.

Typy klimatizačních jednotek

Všechny balzámy, kondicionéry a máchání jsou navrženy tak, aby řešily jeden problém - látky, které je tvoří, pokrývají vlasy nejtenčí film, který chrání kadeře před všemi druhy poškození, zjednodušuje proces žehlení a dá jim zdravý lesk. Některé z nich mají další účinek, například chrání proti škodlivým účinkům horkého vzduchu a chrání před negativními účinky ultrafialového záření.

Stávající klimatizační jednotky lze rozdělit do tří velkých skupin:

Je třeba poznamenat, že taková gradace je poněkud libovolná, protože všechny tři tyto látky v různých koncentracích mohou být součástí jediného produktu.

Nepoužívejte 2 v 1 přípravcích obsahujících jak šampon, tak kondicionér. Tyto látky plní různé úkoly, jednají odlišně a vyžadují jiný způsob použití. Proto by neměli být zaměňováni.

Silikonové kondicionéry

Látky jako silikony nebyly v posledních letech oblíbené. Nepoškozují prameny, ale při neustálém použití se hromadí na povrchu chloupků, což časem způsobuje, že účes je těžší.

Současně, aniž by tyto klimatizační zařízení nemůže dělat, pokud jsou vlasy poškozené nebo často musí dělat horké styling. Silikony mají schopnost lepit poškozené části vlasů a vizuálně obnovit jejich strukturu.

Proteinové kondicionéry

Tyto produkty pomáhají obnovit poškozenou strukturu vlasů. Přestože řešení problému trvá dlouhou dobu a není vždy úspěšné. Proto nelze považovat za použití samotného prostředku na bázi bílkovin problém solí léčení.

Výhodou bílkovinných výrobků nad silikonovými látkami je to, že jsou schopni proniknout hluboko do struktury vlasů a naplnit zde přítomné dutiny.

Olejové kondicionéry

Takové kosmetické přípravky jsou vhodné pouze pro dokonale zdravé kadeře bez poškození. Na prodej klimatizace s oleji ve formě aktivní účinné složky jsou velmi vzácné. Ale jejich použití je velmi užitečné pro vlasy, protože poskytují kudrlinky s výživou a zvlhčují kvalitou.

Nejčastěji obsahuje složení takového kondicionéru kokosový olej, jojobu, shea, olivu, len, kolečko. Kromě toho musí tento výrobek obsahovat regulátory tvrdosti a kyselosti vody. Výrobky tohoto druhu normalizují pH vlasů a posilují je. Pro zmírnění vody jsou potřebné vyztužení.

Některé klimatizační jednotky navíc obsahují látky, které odstraňují statickou elektřinu a chrání před negativními účinky slunečního záření. Jako pomocné látky, zahušťovadla, ochucovadla a konzervační látky se zavádějí do kondicionérů. Tyto látky nelze považovat za užitečné, ale jejich přítomnost je nezbytná pro dlouhodobé uchování všech vlastností.

Jak si vybrat klimatizaci

Nejprve vyberte vhodný kondicionér, který je nutný podle typu vlasů. Některé ženy se pokoušejí koupit v jedné láhvi výrobky obsahující šampon a kondicionér. Je lepší, aby tyto prostředky nebyly používány ani pro jedno použití, jelikož tyto výrobky mají různé účely a jejich kombinace nepřináší žádný užitek.

Vyberte kondicionér, který potřebujete pro stejný řádek, ke kterému patří šampon. To zajistí hlubší účinek na strukturu vlasů. Měli byste také věnovat pozornost složení kosmetického přípravku, abyste se ochránili před možnou alergickou reakcí. Pokud je to možné, měla by být upřednostněna klimatizační zařízení, která obsahuje ve svém složení přírodní složky.

Důležitým detailem je intenzita účinku léku. Podle tohoto parametru jsou klimatizační jednotky rozděleny na:

Lehké výrobky jsou ideální pro každodenní péči. Na kudrlinky nevytvářejí přílišnou zátěž, poskytují jim všechny potřebné užitečné komponenty, obalují se nejtenčí fólií, což neumožňuje špinění vlasů a chrání je před nežádoucími vlivy prostředí.

Pokud jsou kadeře poškozené, stojí za to vybrat obnovující kondicionéry, posilovat jejich strukturu a chránit je před zlomením a ztenčením.

Jak si vybrat vlasový kondicionér?

Ahoj všichni, milí přátelé!

Dnes v tomto článku budeme mluvit o takovém nástroji, jako je vlasový kondicionér. Budeme diskutovat o nejlepších možnostech našeho webu ohledně použití, správné volby a bonusu. Začněme!

Proč potřebuji vlasový kondicionér?

Cílem je v zásadě jakýkoli prostředek: obaluje vlasy tenkou ochrannou fólií, která chrání vlasy před mechanickým poškozením, usnadňuje jejich hřeben a dodává jim lesk, hladkost a dobře upravený vzhled. Všechny kondicionéry na vlasy lze rozdělit do 3 typů:

 • Silikon obsahující - mají vlastnost "lepení" rozdělených konců, ale získali špatnou pověst kvůli tomu, že pouze vizuálně zlepšují stav vlasů a nemají s nimi zacházet zevnitř.
 • Bílkoviny - nejčastěji mezi korejskými producenty se nacházejí právě oni. Co je dobré: přispět k obnově poškozených vlasů, i když je tento proces poměrně dlouhý a ve skutečnosti chcete, aby výsledek co nejdříve. Hlavní výhodou bílkovinných látek na silikonových produktech je to, že pronikají hluboko do vlasů a vyplňují dutiny ve své struktuře. Pokud uvidíte ve slově "hydrolyzovaný protein, keratin nebo kolagen" - je to právě proteinový kondicionér.
 • Olejové kondicionéry jsou vhodné pro těžce poškozené vlasy. Klimatizační zařízení, které obsahují pouze účinné oleje, se zpravidla nacházejí jen zřídka. Obvykle se přidávají arganové, jojobové, olivové nebo ricinové oleje. Pro korejany jsou ropné produkty zpravidla dodávány jako zvláštní péče a prakticky žádné oleje, které je možné umývat.

Nyní mluvte o třech nejlepších klimatizacích na našich stránkách.

Živý příklad vynikajícího bílkovinného kondicionéru! Výrobek obsahuje hydrolyzovanou ustricovou bílkovinu, která dodává vašim vlasům lesk a pružnost. Protein pomáhá obnovit strukturu vlasů a činí je silnými a zdravými. Zvláště doporučujeme tento kondicionér pro suché, matné a ztracené vlasy. Nástroj také má účinek proti stárnutí.

Tento lék pomáhá bojovat proti vypadávání vlasů a také pomáhá urychlit růst. Snímáte dlouhé silné krásné vlasy? Nejvíce to! Kondicionér stimuluje krevní oběh v pokožce hlavy a také upravuje rovnováhu vody. Má nádhernou kompozici - extrakt z černé rýže, sezam a černé fazole vyživují a hydratují vlasy zevnitř. Již po několika týdnech použití klimatizační zařízení přináší úžasný efekt!

Konečně, náš vítěz! Ačkoli, abych byl upřímný - série
Pearl Shining Moist je nejoblíbenější a vyhledávané vlasové produkty. A to není překvapující - efektivita, vynikající kompozice a přijatelná cena činí sérii jednoduše nenahraditelnou. Jednou se pokusil, mnozí se nevracejí k obvyklým prostředkům a "sedí" konkrétně.

Více o produktu: kondicionér pomáhá obnovit sílu, pružnost a lesk na poškozené a barvené vlasy, což je zdravé a dobře upravené. Složení: arganový olej (výživa a hydratace vlasů), růžová voda (obnovuje rovnováhu vody a lipidů pokožky a vlasů), extrakt z mateřské kaše (obnovení struktury vlasů, zdravý lesk).

Doufáme, že z tohoto článku získáte něco užitečného pro sebe a zastavte svou volbu v prostředcích, které se stanou mazlíčky a nedopustí vás!

Kondicionér na vlasy: jak si vybrat?

Kondicionéry na vlasy jsou běžnými výrobky pro péči o vlasy a jsme zvyklí na to, že je považujeme za samozřejmost.

Ale co jsou vyrobeny vlasové kondicionéry a jak fungují?

Fyzikální a chemické procesy spojené s klimatizací jsou mnohem zajímavější a komplikovanější, než by si někdo mohl myslet.

 • Dějiny

Kondicionéry nejsou poslední vynález, lidé používají přírodní oleje pro úpravu vlasů po celá staletí a mnohé z těchto olejů jsou součástí moderních kondicionerů, jako je například čajovníkový olej nebo jojoba.

Nenechte se překvapit, ale moderní vlasové kondicionéry začaly jako mužský produkt na vlasy. Ve druhé polovině 19. století. muži používali makassarský olej k tomu, aby dávali vlasům tvar a lesk, ale samotný olej byl nesmírně nepohodlný a mohl by dokonce zničit nábytek, kdyby na něj dopadl.

Na počátku 20. století. v Evropě byla představena látka nazývaná briolin, určená ke změkčení vlasů mužů, včetně vousů a knírek.

Tento nástroj zůstal na trhu již nějakou dobu a nakonec se vyvinul a přeměnil se na klimatizaci, jak ji známe dnes, prostřednictvím nejnovějších vědeckých úspěchů.

 • Akce

Kondicionéry na vlasy mají mnoho funkcí. Neumožňují zamlžení vlasů, jejich lesk, eliminování statické elektřiny, změkčení a zvýšení hlasitosti. Ale jejich hlavním účelem je hydratovat vlasy.

Kromě toho se kondicionéry někdy vyrábějí s konkrétním účelem, například se zbavit lupů nebo zachovat vlhkost a barvivo v barvených vlasech.

Mnoho kondicionérů je určeno pro osoby se specifickými problémy: pro více či méně vlhkosti, pro udržení kudrlin ve vlasech nebo pro narovnání vlasů.

 • Zneužívání

Jednou z běžných mylných pochyb o kondicionérech je to, že údajně "vyživují" vlasy. Ve skutečnosti to není možné, protože vlasové buňky jsou mrtvé. Kondicionér má svůj účinek, který pokrývá povrch vlasů.

Tento proces nastává kvůli přítomnosti látek s aktivním povrchem, chemikálií, které se kombinují s keratinovými bílkovinami ve vlasech a pevně připevněné k povrchu vlasů, které zcela zakrývají všechny.

 • Odrůdy

Existuje mnoho druhů vlasových kondicionérů na trhu. Dnes jsou dva nejčastější typy umývatelné a nesmazatelné kondicionéry.

Podle jejich jména můžete pochopit rozdíl mezi nimi. Omyvatelná kondicionér je velmi viskózní a hustá a nezmazatelná dost vzácně, takže vlasy nevypadají mastně, když kondicionér zůstane na nich po celý den. Klimatizační jednotky obou typů obsahují kromě jiných složek také aktivní povrchové látky, ale různé typy a hustoty.

 • Akce

Dlouhodobý účinek použití kondicionéru je velmi patrný z hlediska krásy vlasů. Kondicionování se obecně považuje za nezbytnou součást šamponování vlasů, protože kondicionér obnovuje vlhkostní rovnováhu ve vlasech, která narušuje šampon, který odstraňuje přírodní kožní tuk.

To znamená, že vlasy budou méně zmatené, rozbité a rozštěpené na špičkách.

Oblíbené vlasové kondicionéry: TOP-10

Pravděpodobně byla každá dáma konfrontována s tím, že po umytí vlasů prostě nemohou být rozmotaná. Stávají se tuhými, nenápadnými a suchými. Důvodem jsou přesně šampony. Dokonce i ty výrobky, které neobsahují laurylsulfát nebo jsou obohaceny o vitaminy, proteiny a další živiny, mají na vlasy spíše nemilosrdný účinek, protože jejich hlavním účelem je přesné čištění.

Skutečnou spásu jsou vlasové kondicionéry. Zatímco šampon odstraňuje přebytečný tuk a další kontaminanty, kondicionér vyživuje vlasy živinami, čímž je hladký, zvládnutelný a lesklý. A co je nejdůležitější - vlasy po použití klimatizační jednotky jsou neuvěřitelně snadné hřebeny, dobře se kroutit a rychle se vejít do nějakého účesu.

Pravděpodobně mnozí si všimli na regálech obchodů takový výrobek, jako je šampon-kondicionér. Samozřejmě, je to velmi výhodné, pokud máte omezenou dobu nebo nemůžete za sebou nést mnoho lahví (například na výlet). Používání těchto nástrojů se však nepřetržitě nedoporučuje. Faktem je, že v tomto případě se kondicionér usadí nejen na vlasy, ale také na pokožce. To výrazně urychluje proces znečištění a může také vést k ucpání pórů.

Co se liší od balzámu kondicionéru?

Mnoho lidí identifikuje balzám a kondicionér, ale mezi těmito produkty je značný rozdíl:

 • kondicionér je prostředek k ochraně vlasů, ale balzám je také zaměřen na jejich výživu a hojení;
 • kondicionér není aplikován na kořeny, aby se účes těžký, a balzám je také užitečné k třením do pokožky hlavy;
 • kondicionér je vynikající antistatický a balzám nemá takové vlastnosti;
 • klimatizace jsou docela často nesmazatelné a mezi balzámy jsou takové výrobky poměrně vzácné.

Jak používat klimatizaci?

Při použití klimatizačního zařízení je třeba dodržovat řadu závazných pravidel:

 • - Pokuste se zabránit tomu, aby se produkt dostal na pokožku hlavy, jinak se vlasy velmi rychle znečistí a ztratí objem;
 • - pečlivě ujistěte se, že produkt vyhovuje vašemu typu vlasů;
 • - Nesnažte se používat šampony, které suší vlasy a pokožku, jinak by kondicionér nepřinesl správný výsledek;
 • - ideální volbou by bylo použití souboru nástrojů od jednoho výrobce.

Top 10

A nyní vám představujeme kondicionéry na vlasy TOP-10, které vycházejí z recenzí studovaných na internetu.

 • Hydratační kondicionér MATRIX Celkové výsledky Vlhkost

Výrobce tohoto nástroje tvrdí, že po jeho použití budou vlasy nasyceny vlhkostí, což je bude lesklé a živé.

Zákazníci si uvědomují neuvěřitelně jemnou strukturu kondicionéru, která poskytuje pohodlnou aplikaci a rychle obaluje vlasy. Navíc tento nástroj dodává vlasům příjemnou, nenápadnou vůni. Pásky po použití, lesk a velmi snadné hřeben. Nemají elektrizovat a ne tlačit. Je důležité, aby byl tento kondicionér stejně účinný, bez ohledu na to, jaké šampony používáte.

Z negativních aspektů můžeme zaznamenat vysoké náklady, které nejsou vždy odůvodněny výsledky. Takže majitelé tvrdých a kudrnatých vlasů, tento nástroj nebude přinášet požadovaný lesk a česání je velmi lehce usnadněno.

 • KeraSys Repair Damage Care

Tento výrobek je určen pro suché a křehké vlasy. Doporučuje se, aby se pravidelně vztahovaly na ty dámy, které často suší hlavy se sušičem vlasů, stejně jako kroutit a narovnat prameny. Bude užitečné pro péči o barevné vlasy.

Je třeba poznamenat, že účinek tohoto klimatizačního zařízení je kumulativní. To znamená, že viditelný výsledek bude viditelný až po několika relacích. Pokud pravidelně zpracováváte vlasy, můžete očekávat následující výsledky:

 • - hladkost hedvábí, která po vysušení vlasů nezmizí;
 • - měkkost a pružnost;
 • - estetický vzhled hrotu (i když měl vážné poškození), stejně jako jejich ochrana před úsekem;
 • - vhodné pro dlouhé vlasy, které je často obtížné odhalit;
 • - vlasy jsou lesklé.

Obvykle trvá 1-2 minuty, aby se vlasy na kondicionéru upravily, ale tento nástroj bude vyžadovat větší expozici a trpělivost. Ale výsledek tě potěší.

 • Estel Curex Versus Winter

Vynikající nástroj z kategorie profesionální. To činí vlasy atraktivnějšími, poskytuje jim spolehlivou ochranu proti poškození při stylování pomocí horkých metod. Klimatizace je spotřebována velmi ekonomicky. Nezdravuje pouze vlasy, ale také hluboce vyživuje. Obzvláště nepostradatelné, bude v chladném počasí, kdy jsou vlasy silně elektrifikovány.

Mezi nedostatky stojí za zmínku příliš silnou konzistenci klimatizace. Zákazníci doporučují, aby byla láhev uložena vzhůru nohama, aby bylo možné produkt z ní snadno extrahovat.

 • Oprava klimatizace Gliss kur TOTAL

Tento kondicionér je jen spásou pro suché vlasy. Jeho struktura je neuvěřitelně lehká, což udržuje objem vlasů. Současně tento nástroj hluboce vyživuje vlasy a nasytí je všemi potřebnými látkami. Po první aplikaci zjistíte zdravý lesk a pružnost vlasů.

Je důležité, aby tento kondicionér nebyl používán pouze na mokré, ale i na suché vlasy. Zároveň dělá postup žehlení snadno a příjemně. Aplikační prostředky neovlivňují čistotu srsti a objem vlasů. Dokonce i když jsou tipy příliš suché a kousnuté, po použití klimatizace budou vypadat atraktivnější. Tento nástroj je velmi vhodná forma spreje. Důležité je také to, že není nutné je vypláchnout.

Mezi nedostatky stojí za zmínku obsedantní pach, který se neroztrhne z vlasů po celý den. Pokud máte dlouhé vlasy, pak vám láhev na chvíli stačí.

 • Schwarzkopf Professional BC Bonacure Fiber Force

Hlavním rysem tohoto nástroje je, že keratin byl rozdělen na nejmenší částice, které díky patentované technologii pronikají do struktury vlasů mnohem jednodušeji. Výsledkem jsou kudrlinky silné, lesklé a pružné, jako by nebyly vystaveny každodennímu vystavení škodlivým faktorům.

Než začnete používat kondicionér, musíte si vlasy umyt a lehce jej vycpat ručníkem. Bez vnímání viditelného výsledku po první aplikaci byste neměli být rozrušeni, účinek tohoto nástroje je kumulativní. Podruhé budou výsledky mnohem výraznější.

Udržitelný účinek lze dosáhnout až po měsíci nepřetržitého používání klimatizačního zařízení. Trpělivost bude odměněna zdravým leskem, pompáním, objemem světla a výrazným zhutněním chloupků. Nevýhodou je, že po aplikaci tohoto nástroje se vlasy znečistí příliš rychle.

 • Kondicionér pro poškozené vlasy Londa Professional Visible Repair

Vzorec tohoto nástroje byl vyvinut speciálně pro profesionální použití v salonech. Po aplikaci se dokonce i silně poškozené vlasy zcela změní. Tento nástroj kombinuje vlastnosti a balzám a kondicionér. Je poměrně hustá, což zajišťuje poměrně hospodárnou spotřebu.

Pokyny pro používání klimatizačního zařízení uvádějí, že není třeba vypláchnout, avšak v tomto případě riskujete, že budete mít špinavé vlasy bez objemu. Proto je lepší je opláchnout vodou. V tomto případě získáte mírné česání, měkkost, lesk a pružnost. Tento nástroj však, bohužel, nemá antistatické vlastnosti.

 • Stříkací antistatický Ollin Ice Cream

V zimě se problém silné elektrifikace vlasů stává skutečným problémem téměř pro všechny. Pro mnohé je jedinou cestou, jak sbírat vlasy v hrnci (ale to vždy neumožňuje). Vynikající antistatický sprej může být vynikajícím řešením tohoto problému. Dělá jeho vlasy poslušný a elastický, aniž by byl těžší. To vám umožní dokonce i v zuřivém chladu ukázat elegantní hlavu vlasů.

Trvání účinku závisí na tom, jak špatně jsou vaše vlasy poškozeny (na zdravějších vlasů, výsledek je patrný mnohem déle). Kromě toho, pokud je nízká vnitřní vlhkost, neměli byste očekávat trvalý účinek.

 • Laminovací kondicionér "Zlatý hedváb"

Kondicionér "Zlatý hedváb" - ideální řešení pro jemné vlasy. Obal každého vlasu je nástroj transformován na neviditelnou fólii, která má estetický a ochranný účinek. Výsledkem je, že kudrlinky vypadají zdravěji a leskleji a stanou se méně citlivými na křehkost a průřez.

Nepopiratelnou výhodou tohoto nástroje je to, že má impozantní množství, což znamená, že trvá dlouhou dobu. Po vysušení vlasů nedochází k lepkavosti a zčesávání se stává neuvěřitelně snadné. Navzdory účinkům laminace nejsou vlasy zcela zatíženy, ale zůstávají plné a objemné. Za zmínku stojí také vhodná forma postřikovače a příjemná lehká vůně, která se však po sušení zcela odpařuje.

Bohužel to nebylo bez vad. Takže efekt laminace je téměř nepostřehnutelný, zvláště pokud jsou vlasy vážně poškozeny. A v případě náhodného kontaktu s kořeny se vlasy rychle stávají mastnými. Ačkoli obal hraje zvláštní roli, ale jeho neúspěšný design poněkud zkazí dojem produktu.

 • Shiseido tsubaki

Tento kondicionér obsahuje cenný olej Camellia - unikátní produkt svého druhu. Podporuje jemnou péči o vlasy a plné zotavení v krátkém čase. Měli byste také věnovat pozornost přítomnosti v extraktu medu, který pomáhá narovnat vlasy a dát jim lesk.

Efekt nemusí čekat příliš dlouho. Po první aplikaci se zaznamená neuvěřitelná hladkost. Kromě toho nejsou vlasy absolutně těžké. Účinek jemného poškrábání přetrvává až do dalšího praní. Díky tomu jsou vlasy méně poškozené.

Po vysušení kondicionéru nebudou vlasy elektrifikovat a tlačit. Příjemný zdravý lesk vás také potěší. Stojí za zmínku neuvěřitelně atraktivní vůně, která trvá na vlasy až do dalšího praní. Zákazníci říkají, že se neustále chtějí dotknout jejich kudrlin, protože získávají neuvěřitelnou měkkost a lehkost.

 • Faberlic etnobotanika

Jedná se o balzámový kondicionér, jehož zvláštnost spočívá v tom, že se "roztaví" jako při aplikaci na vlasy. Vzhledem k přítomnosti výtažků z granátového jablka a orchideje, stejně jako arganového oleje, jsou vlasy rychle obnoveny a nasyceny vitamíny.

Vlasy po aplikaci tohoto kondicionéru zachovávají původní světlost. Současně získávají atraktivní lesk, stávají se hladkými a pružnými. Podobně jako jiné podobné prostředky pomáhá tento výrobek usnadnit rozmazání vlasů. A díky nasycení kudrlin s vlhkostí se stávají méně křehkými a odolnější vůči poškození.

Nevýhodou tohoto nástroje je pouze to, že není příliš ekonomicky vynaloženo. K dosažení popsaného účinku je nutné aplikovat kondicionér dostatečně hustou vrstvou.

Výběr kondicionéru není neméně důležitý než výběr správného šamponu. Že je zodpovědný za atraktivní vzhled vlasů. Správně vybraný lék může mít vaše kadeře nejen kosmetický, ale i hojivý.

Pro Více Informací O Suché Vlasy