logo

Tekutý silikon na vlasy

Nyní se nejradikálnější produkty péče o vlasy, které jim dodávají zdravý vzhled, přicházejí se silikonem. Obvykle získávají podobné přípravky pro dlouhodobou péči, chrání vlasy před vnějším zářením a poskytují jim zdravý vzhled.

Výrobky na vlasy se silikonem pokrývají prameny s hustým nepromokavým filmem, pórovitost keratinových prutů klesá, neurčité kudrlinky se vyhlazují a stanou se poslušnými. Ztráta vlhkosti nedochází, vyčesávání je mnohem jednodušší, po natírání se konstrukce neztratí. Ihned po postupu se objeví účinek laminace - vlasy svítí, objem účesu v kořenech se zvětšuje.

Co je to kapalný silikon?

Nejvíce používaným silikonem je cyklomethikon. Takoví známí výrobci kosmetických přípravků, jako jsou L'Oreal, Nouvel a Barex, ji zavádějí do svých výrobků pro péči. S tímto druhem silikonu, vlasových sprejů a mnohem méně často jsou vyráběny masky. Jeho vlastnosti - působí hladkost a měkkost, ale současně se snadno odmyje, dlouhodobý výsledek není poskytován.

Další silikon rozpustný ve vodě, který se nehromadí ve struktuře vlasů a nevytváří váhu, je dimethikonový kopolyol. Může se nalézt ve složení šamponu nebo v klimatizačním zařízení.

Amodimethicones se používají ke zlepšení kvality vlasů. Jsou obtížné umýt, poskytnout objem na dlouhou dobu, pomáhá zachovat hladkost pramenů, mají fixační efekt. Silikon tohoto typu je součástí vosků, laků a pěn pro styling.

Firmy Estelle, Nouvell vstříknou Dimethicone do složení své kosmetiky. Tento přípravek se podobá struktuře oleje a používá se pro barvené a poškozené vlasy, což pomáhá obnovit zdravý lesk a obnovuje měkkost a hedvábnost. Při postřiku s touto látkou se nedoporučuje používat vzácné tenké prameny - váží je, rychle se stávají mastnými. Pohled bude neuspokojivý.

Silikonová expozice vlasům

Ačkoli silikon vypadá skvěle na vlasy, pomáhá vyrovnat se s mnoha stávajícími problémy, ale ti, kteří ho používají, by si měli být vědomi škodlivých účinků na vlasy:

 • sekrece lubrikantu je narušena, je vyplavena z keratinových prutů, což může způsobit podráždění pokožky hlavy a lupy;
 • při ukončení používání prostředků pro opuštění podobných akčních pramenů se začínají rozdělovat;
 • pružnost kroužení v důsledku ztráty vlhkosti je snížena;
 • zvyšuje riziko alergických reakcí.

Po silikonových vlasových maskách je snadné dát účes vypadá bezchybně. Vzhledem k škodlivým účinkům by však tyto léky neměly být zneužívány. Profesionální kosmetologové doporučují používat silikon ne více než 1 krát týdně.

Nemůžete si koupit produkty péče se silikonem, pokud jsou zámky změkčené, tenké a vyprahlé.

Přehled vlasových výrobků se silikonem

Pro péči o vlasy jsou silikonové oleje nejoblíbenější - vyrábějí masky.

 • Zajišťují ochranu před magnetizací - neumožňují statické vytváření, dávají hladkost pramenům, dělají vlasy krásně upravené, vyřeší problém sekce;
 • Na povrchu kadeří se vytvoří film, který zabraňuje jejich deformaci, chrání před vysokou vlhkostí a nadměrným ultrafialovým zářením, zachová pigmentační jas po barvení;
 • Maska se silikonem také chrání proti vystavení teplu - poskytuje ochranu při použití ploek, vysoušeče vlasů, žehliček.

Netříkejte masku v kořenové zóně - částice pórů látky se ucpávají, kůže přestane dýchat, riziko alergických reakcí se zvyšuje. To může způsobit vypadávání vlasů. Proto masky s ochrannou kompozicí musí být důkladně omyty pokožkou.

Nejoblíbenější jsou následující oleje.

 1. Kerastaz. Komplex zahrnuje kromě silikonu další čtyři přírodní rostlinné oleje, díky nimž jsou minimalizovány škodlivé účinky. Balení stojí kolem 2000 rublů, po aplikaci není pozorována mastnota vlasů;
 2. Zajímavou formou produktů izraelské společnosti "Hair Silicone Drops Bio Spa Lázně Spa" - speciální kapky, obohacené ořechovým řepkovým olejem, během několika minut změní vzhled vlasů. Kudrlinky jsou vyhlazené, šlehané konce jsou utěsněny, ochranná akce trvá několik dní - dokud neumýpete hlavu. Cena za balení je stejná;
 3. Na masku se silikonovým olejem "L'Oreal Mythic Oil" spotřebitelské recenze jsou jen pozitivní. Při pravidelném používání jsou neposlušné prameny rychle "uklidněny", vyhlazovány a snadno se hřebeny. Cena je nízká - asi 800 rublů na 100 ml;
 4. Revitalizační olej má "olej Wella Reflections". Jedná se o jeden z nejlevnějších prostředků - 670 rublů na 100 ml. Film na srsti není tvořen;
 5. Moroccanilový olej je nabízen pro vyhlazení a narovnání kudrlin, ale spotřebitel není oblíben. Struktura je těžká, nepohodlná - lahvička bez dávkovače. A pak účes nevypadá perfektně. Není potěšen cenou "Moroccanoil" - pro 200 ml 1000 rublů.

Výrobci obvykle dodávají silikonové výrobky pro péči o vlasy v komplexním kondicionéru, šamponu a pěně. Šampóny poskytují perfektní vzhled vlasů, vlasy se po nich rychle uschují. Pokud aplikace nepoužíváte, minimalizuje se poškození způsobené používáním - možným nadměrným sušením a vzhledem křehkosti.

Sérum - Giovanni Frizz Be Gone, Anti-Frizz Hair. Poměrně dobrá odezva od spotřebitelů na šampon Avon Advance Techniques - rychle odstraňuje průřez špiček, dělá prameny hustší a zvládnutelné.

Vysoce kvalitní silikonové šampony od známé společnosti MATRIX. Nevyskytují se nežádoucí účinky s řádným používáním.

Beautycosm Sebum Balanse a Periche Kode FREQ detergenty jsou oblíbeným šamponem pro každodenní péči. První z nich normalizuje sekreci kožního mazu, jemně se stará o vlasy, vytváří ochranu před vnějším prostředím. Druhá akce je podobná, ale může být použita pro normální vlasy - nemá sušivý účinek.

Následující společnosti zavádějí kapalný silikon do svých výrobků:

 • HAIRSHOP - šampon + sprej + kondicionér na bázi dimethiconu;
 • Kerastase Masquintense - keratinová pěna, doporučená pro použití po trvalém a opakovaném barvení;
 • .Šampon + pěnový komplex Paul Mitchell účinně vyhladí nepravděpodobné kudrlinky a umožňuje jim rychlé česání;
 • Kaaral TRIACTION - hlavní akce - narovnání kudrnatých zámků, pěnový komplex + kondicionér;
 • L'Oreal Professionnel nabízí sprej Hydra Repa s amodimethikonem - má silnou fixaci a je vhodný pro ty, kteří nechtějí trávit čas po plavání na moři nebo plavání v bazénu;
 • Wella vydala speciální gel "elixír na vlasy Lifetex" - jeho použití vám umožňuje ušetřit na laminování, efekt je stejný;
 • Výrobky společnosti Faberlic PRO jsou k dispozici pro spotřebitele rozpočtu - profesionální hygienické výrobky a stylingové výrobky obsahují dimethikonový kopolyol a mohou být použity pro křehké, suché vlasy;
 • komplex od firmy Lacme - kondicionér + šampon + pěna + lak. Působí jako "ambulance", pokud je velmi důležité, aby se v krátké době vizuálně zlepšily vlasy. Pro každodenní péči není vhodné.

Máte-li problémy s vlasy a tendence k alergickým reakcím, je lepší udělat s domácími léky a umyjte si vlasy lehkými šampony. Existují však situace, kdy je obtížné bez silikonového ošetření vlasů.

V takovém případě musíte zvolit své prostředky, ale nezneužívejte je. Pokud se vyhlazující sloučeniny používají nejvýše jednou týdně, nedojde k nežádoucímu vedlejšímu účinku.

Škody nebo výhody silikonů ve vlasech

Použití silikonu v kosmetologii začalo už dávno, teprve v 50. letech minulého století se 14. prvek periodického stolu stal nepostradatelným kosmetickým průmyslem. Předtím byly jeho úžasné vlastnosti oceňovány v oblasti stavebnictví, stomatologie, průmyslu a medicíny.

Vzhledem k jedinečné struktuře molekul snadno spojuje všechny prvky, odolává extrémním podmínkám, neztrácí své vlastnosti při dostatečně ostrých rozdílech mezi vysokou a nízkou teplotou a vlhkostí, má dlouhou životnost, je elastický a bezpečný pro životní prostředí.

Použití silikonu na vlasy

Vzhledem k tomu, že pokrok byl široce a rychle zakotven ve všech oblastech života, zdraví a vzhled vlasů byly značně ovlivněny. Komplikované víceúrovňové barvení, účesy, chemické, biologické kudrlinky, stylery a rovnačky, používání sušiček vlasů, kondicionéry nenechávají žádnou jinou volbu, jak si vybrat kosmetické přípravky na vlasy se silikonem.

 • Okamžitý efekt luxusních kudrlin.
 • Spojuje porézní a štípací plochy, čímž prodlužuje životnost každé jednotky.
 • Udržuje barvu co nejdéle po barvení nebo tonování.
 • Chrání před ultrafialovým zářením, teplotními extrémy a nadměrnou vlhkostí.
 • Vlasy po silikonu jsou snadněji hřebeny a stylovány.
 • To dává lesklý zdravý lesk na kadeře.
 • Schopnost odložit obnovu špiček u kadeřnice, čímž dosáhnete požadované délky.

Silikonové poškození vlasů

Vlastnost balicího filmu ve skutečnosti nezhoršuje kudrlinky, ale vytváří pouze vizuální obraz.

Jaké škodlivé silikony na vlasy?

Krátkodobý efekt krásných dobře upravených vlasů.

Pravidelné použití činí kudrlinky nudné, křehké a nezdravé.

Nedostatečná dostupnost živin a vitaminů do folikulů a kmenů vlasů, omezení pro zavedení normálního života.

Hlavní poškození je, že nezmazatelné silikony pro vlasy se po delším používání akumulují, narušují tok kyslíku a živin do žárovek.

Kontraindikace - lupy, seborrhea, přítomnost ran, kožní praskliny.

Kde koupit silikonové vlasy?

Rozsáhlé použití je někdy tlumené a výrobci neuvádějí, že silikony jsou přítomny v kosmetice. Většina různých prostředků (70%) obojího řady masového trhu a luxusních výrobků obsahuje určité množství tohoto prvku.

Cena bude záviset na výrobci a dalších souvisejících součástech. Italské, francouzské, izraelské, španělské a německé laboratoře nabízejí širokou škálu různých sérií pro péči a posilování vlasů. Přesný poměr obsahu silikonu a přírodních složek dodává kudrlinkám extra lesk a slouží jako ochrana proti mechanickému a chemickému poškození. Tekutý silikon pro vlasy je navržen pro extra jas a barevnou hloubku, čímž eliminuje problém rozštěpení konců. Maskovaná, tato komponenta kompenzuje nedostatek přírodního keratinu a lepí poškozené segmenty. V závislosti na výrobci, technologie použité při vývoji výrobku, cena se může pohybovat od 330 do 3000 p.

Různé oleje, spreje, šampony lze zakoupit v profesionálních kosmetických obchodech, lékárnách nebo ve velkých supermarketech, kde jsou zdravotnické i specializované linky. Cena silikonu pro vlasy je o řádu vyšší než běžná kosmetika, ale její použití znamená spíše krátkou dobu, a proto získaná maska ​​250 ml na 1000 r. může být používán po dobu půl roku / dva roky.

Video: Analogový kapalný silikonový olej na vlasy

Aplikace silikonu na vlasy

Získáním jakýchkoli prostředků potřebných pro prohlížení kompozice by obsah této chemické sloučeniny neměl překročit 50%, tj. Uprostřed nebo na konci seznamu.

Kosmetika s vysokým obsahem polymerních silikonů by měla být použita jako rychlá metoda pro dosažení rychlých výsledků. Základní šampon, kondicionér a maska ​​mohou obsahovat pouze ve vodě rozpustné silikony.

Použití silikonového oleje na vlasy, prostředky pro tipy by měly být místní, návod k použití pomůže vyhnout se chybám. Uvedení na kořeny způsobuje lupy nebo alergickou reakci.

Pro prevenci a hluboké čištění pokožky hlavy jednou týdně je nutné používat účinné látky obsahující tenzidy, aktivní složky bylin.

Silikonový vlasový olej

Dokonalé vnímání těla, přestože nezpůsobuje alergie.

Užitečné vlastnosti oleje se silikonem:

 • Odstranění magnetizace vlasů a elektrifikace po odstranění pokrývky hlavy.
 • Pro rychlé zotavení po letním slunci, mořské vodě, nárazy větru, teplotním poklesům.
 • Než budete stylovat vlasy v hollywoodských kadeřích nebo vyrovnávacím oleji, pokryjete každý sud s tenkým filmem a nechte ho ztratit vlhkost a vitamíny.
 • Po zbarvení bude barva a lesklý lesk co nejjasnější.
 • Naughty prameny jsou snadno hřebeny, zatímco struktura vlasů je stejnoměrná po celé délce.
 • Silikon pro prodlužování vlasů zjednodušuje péči a styling, stejně jako oživuje, dává kudrlinky přirozený vzhled.

Výběr konkrétního oleje by měl být veden individuálními charakteristikami. Škody nebo výhody závisí na správné kosmetice. Přítomnost postřikovače vám umožní rovnoměrnou distribuci oleje, vyhýbá se kořenové zóně.

Lehké, hedvábné a poslušné vlasy se stanou po nanesení přípravku do kompozice, na kterou je silikon doplněn přírodními oleji (lopuch, olivový olej, rajčat, jojoba) a keratin.

Video: Je to příčina mastných vlasů silikon?

Šampony na vlasy bez silikonu

Péče o vlasy začíná čistícím prostředkem. Výrobky na vlasy bez silikonů Eco Cosmetics jsou charakterizovány měkkým, hojivým účinkem. Vhodný pro každodenní použití, ne vyčerpávající, ale živený přírodními výtažky a oleji.

Indická společnost Biofarma uvolnila produkt Comex, ve kterém jsou vyloučeny všechny sírany a parabeny. Mýdlo a bobule aktivují vlasové folikuly, urychlují růst a pomáhají eliminovat lupy. Šampon je vyroben podle pravidel Ayurvedy, přítomnost neem, tulasi, henna, calamus pomáhá vypláchnout silikon z vlasů zbývajících po aplikaci stylingových výrobků.

Silikonový vlasový šampon

Šampon Elixir Ultime Oleo-Complexe Vysoce kvalitní čisticí olej od Kerastase díky složení obohacené silikonovými a přírodními oleji okamžitě transformuje vlasy a chrání před poškozujícími účinky horkého vzduchu a vysokoteplotního stylu. Profesní kosmetika se používá k vytvoření stylů pro dovolenou, účesů, po barvení, kadeře, aby se zachovala barva a tvar.

Balzám na vlasy bez silikonu

Nový produkt německé laboratoře pomáhá vyhnout se problémům s vystavením ultrafialovému světlu a tvrdé vodě. Balzám Eco Cosmetics naplňuje kadeře olejem z oliv, jojoby, lopuchu, extraktu z granátového jablka a vitamínu E. Pouze 10-15 minut na prameny a organické vlasové výrobky bez silikonů řeší problém rozštěpených konců a ztrát.

Balzám na vlasy se silikonem

Brelilův biologický zvyk vyživuje a chrání kudrlinky. Po vysušení jsou vlasy lehké, poslušné silikony slouží jako velmi tenká přírodní nátěr. Tento balzám je vhodný pro pravidelné používání, vynikající ochranu při použití vysoušeče vlasů, žehlení.

Kondicionér na vlasy bez silikonu

Sprej Aubrey Organics je speciálně navržen pro jemné vlasy. Olej Camellia, arabská guma a vitamin B5 mají antioxidační vlastnosti, vyživují a zvlhčují vlákna dokonale po celé délce. Zachová styling, dodává extra lesk.

Silikonový vlasový kondicionér

Silikonové vlasové kondicionéry jsou jediný způsob, jak vytvořit styl. Společnost L'Oreal Professionnel představila nový produkt Pro Fiber Restore Conditioner. Hlavní aktivní složkou monosilanu je silikonová sloučenina křemíku pro vazbu vnitřních vrstev vlasů do trojrozměrné sítě. Po použití se kudrlinky stávají měkkými, snadno se hřebou a lze je pokládat.

Silikonový sprej na vlasy

Indická linka Chandi doporučuje sprej s mandlovým a santalovým dřevem, který chrání proti účinkům vysoušečů vlasů, žehliček a problémů s počasím. Tento nástroj normalizuje mazové žlázy, je dobrým antiseptikem.

Stříkat a vlasy se silikonem

L'Oreal Professionnel Hydra Repa obsahuje silikon pro styling vlasů, je odstraněn speciálním šamponem. Dobře narovnává silné, neurčité kudrlinky, pro tenké bělené použití silikonu pro špičky vlasů.

Masky se silikonem na vlasy

Maska se solí a silikonem

Budeme potřebovat:

 • 3-3.5 Čl. lžíce jodované soli;
 • 1 polévková lžička. lžíce oleje z pšeničných klíčků;
 • 1 čajová lžička (Keratin, Cristina, Mon Platin).

Aplikujte masku na čisté, vlhké vlasy s masážními pohyby, ustupujícími pár centimetrů od kořenů. Nasaďte plastovou krytku a omotávejte hlavu ručníkem. Po 8 minutách použijte kombinovanou sůl a olej na pokožku hlavy a důkladně opláchněte po 2-3 minutách.

Maska s banánem a silikonem

Budeme potřebovat:

 • 1 zralý banán;
 • 0,5 čajové lžičky octa;
 • 1 polévková lžíce masky na bázi silikonu.

Crush banánové buničiny s maskou a octem. Na suché vlasy rovnoměrně rozdělte, vyhýbejte se kontaktu s pokožkou. Fólie zabalte a držte masku asi hodinu, během které jsou aktivní účinky na vlasy. Po čase promyjte šamponem bez silikonu a parabenem (organická linie). Recepty masky lze kombinovat v závislosti na sezóně - v létě je třeba banány nahradit broskvovou nebo meruňkovou buničinou.

Maska se silikonem a hennou

Připravte:

 • 2-4 polévkové lžíce. lžíce bezbarvé henny;
 • 2 polévkové lžíce. maska ​​na lžíce se silikonem;
 • 3 kapky oranžového / mandarinového oleje;
 • 500-600 ml bylinné infuze.

V domě můžete rychle přidávat zdravý lesk na barvené, rozšířené kudrlinky. Půl hodiny před prací se maska ​​aplikuje. Připojte všechny součásti, pokud je konzistence příliš hustá, můžete je ředit minerální sýtené vodě. Aplikujte výslednou hmotu po celé délce a věnujte zvláštní pozornost špičkám. Dokončuje oplachovou infuzi z kopřivy a heřmánku. Tato maska ​​může být použita poměrně často díky kombinaci silikonu a přírodních složek.

Silikonové vlasy: recenze aplikací

Moje tlusté, kudrnaté vlasy z dětství přinesly spoustu potíží. Maska silikonu se pro mě stala objevem a teď se mohu pochlubit lesklými, dobře upravenými kadeřemi. Podařilo se mi vytvořit profesionální výsledek vlastním rukama.

Podporuji každodenní styl s žehlení. Masky na vlasy bez silikonu neposkytly požadovaný výsledek. Můj kadeřník doporučil používat profesionální nástroje. A po jejich aplikaci jsou vlasy snadno stylizovány a tipy vypadají zdravě.

Moje vlasy po těhotenství byly hrozné a kadeřník mi řekl, abych koupil Nouvelle Drop of Light (Novel) silikonový výrobek - to je vlasová kosmetika. Po použití jsem zapomněl na rozdělené konce a vlasy přidaly trochu lesku.

Po použití šamponu se silikonem se vlasy staly velmi křehkými ((

Pro dezert, video: Moje kosmetika pro péči o vlasy

Jak si vybrat vlasový kondicionér?

V tomto článku se budeme snažit zjistit, jak si vybrat vlasový kondicionér.

Složení vlasového kondicionéru je při nákupu často dívkami ignorováno. V tomto případě dámy chtějí dosáhnout určitého výsledku po jeho použití. Některé látky jsou odpovědné za tento nebo tento účinek.

Kondicionér na vlasy je nedílnou součástí péče o vlasy pro mnoho dívek. Možná je v letním a zimním období nutné pro všechny vlasy delší než ježek. Co je vlasová kondicionér?

Jeho úkolem je zakrýt vlasy neviditelným filmem, který je ochrání před vnějšími vlivy, dá jim hladkost a lesk, usnadňuje česání a udržuje vlhkost na vlasu. Některé kondicionéry mají další funkce ochrany před UV zářením a elektrizujícími vlasy.

V naší době nabízí trh velkou klimatizaci. Nicméně, výběr kondicionéru pro vlasy často není snadný úkol.

Silikony jako součást vlasového kondicionéru

Mnoho žen je znepokojeno silikony ve složení klimatizace, protože nakonec "váží" vlasy. Realita je, že většina kondicionérů a balzámů má silikony.

Stojí za to věnovat pozornost místu obsazení ve složení na štítku. Pokud jsou silikony označeny na samém konci, existuje jen málo z nich v kondicionéru. Ve většině případů chybí názvy složek v ruštině. Ale rozpoznávání silikonů je docela snadné. Jejich názvy končí "methicone" nebo "siloxanem".

Silikony ve složení vlasových kondicionérů obecně nepoškozují vlasy. Při častém a dlouhodobém užívání způsobují, že vlasy jsou těžší a více "špinavé", to znamená, že vlasy vypadají nešikovně a mírně mastné. Tento problém lze snadno vyřešit. Šamponujte vlasy několikrát a po umytí opláchněte hlavu vodou okyselenou octem nebo kyselinou citronovou.

Hlavní použití silikonů je podle mého názoru ochrana před teplotními účinky. Pokud klimatizační jednotka obsahuje těkavé silikony, jako je fenyltriethikon, cyklopentasiloxan, cyklomethikon, pak tento nástroj pomůže chránit vaše vlasy při použití žehlení a curlingu. Kromě toho kondicionér s těkavými silikony "méně váží" vlasy.

Silikony mimo jiné umožňují částečné maskování dělených konců a poškozené struktury vlasů. Ale je třeba si uvědomit, že silikony neobnovují vlasy, ale maskují problém.

Z výše uvedeného lze konstatovat, že v kompozici se nevyužívají prostředky se silikony, které nestojí za to. Někdy jsou dokonce potřeba. Jen upřednostněte klimatizační jednotky s nízkou koncentrací těkavých silikonů.

Bílkoviny a oleje ve složení vlasového kondicionéru

Pokud je vaším cílem nejen kosmetický efekt, ale také skutečné zotavení poškozených vlasů, pak byste měli zvolit klimatizaci s bílkovinami (bílkovinami) a oleji v kompozici.

A ne na posledních místech v seznamu složek. Nejčastějšími kondicionéry jsou pšeničné bílkoviny (Hydrolyzed Wheat Protein), hedvábí (Hydrolyzed Silk Protein), sójový olej (Hydrolyzed Soy Protein) a také kolagen (Hydrolyzovaný kolagen) a keratin (Hydrolyzovaný kolagen).

Můžete také najít Hydrolyzovaný rostlinný protein - komplex rostlinných bílkovin. Pokud jde o oleje, klimatizační zařízení mohou obsahovat různé typy. Pokud název složky skončí s "olejem" nebo "semenovým olejem", pak je to přírodní olej.

Výjimkou je minerální olej nebo minerální olej. Je to produkt rafinace ropy a nemá prospěch vlasům.

Chci poznamenat, že na rozdíl od silikonů, bílkoviny a oleje ve složení kondicionéru opravdu pomáhají obnovit vlasy. Ale tento proces není okamžitý, zaznamenáte efekt po měsíci použití, nebo dokonce i dva. Abyste obnovili vlasy rychleji, měli byste navíc vyrobit domácí masky.

"Sezónní" složky - antistatické a UV filtry

Při výběru klimatizačního zařízení pro zimní období doporučuji, abyste si vzali k dispozici také antistatický komponent.

Například Behentrimonium Metosulfate, Cetrimonium Chloride, Cetrimonium Bromid, Stearamidopropyl Dimethylamine.

V létě je lepší vybrat klimatizační zařízení s UV filtrem. Zpravidla jsou označovány zkratkou SPF.

Další užitečnost - extrakty, vitamíny

Extrakty a vitamíny jsou často přidávány do kondicionéru. I když z nich není žádný kondicionační efekt, jsou stále užitečné pro celkové hojení vlasů.

Výňatky z klimatizace jsou snadno rozpoznatelné. Jejich názvy končí "Výpisem". Ale s vitamíny tvrdší.

Vitamin E se nachází pod názvem Tokoferylacetát, vitamín C - Ascorbylfosfát sodný, vitamin B6 - Pyridoxin HCl. Panthenol (Panthenol) je také derivát skupiny vitaminu B - kyseliny pantothenové.

Regulátory kyselosti ve složení vlasového kondicionéru

K vytvoření optimální hodnoty pH na vlasu jsou potřebné regulátory kyselosti. Pomáhají také posilovat vlasy a dát jim lesk.

V zásadě lze stejný účinek dosáhnout opláchnutím vlasů okyseleným (s octem nebo citronem) po promytí. Nejčastěji se kyselina citronová používá jako regulátor kyselosti, označuje se jako kyselina citrónová.

Regulátory tvrdosti vody v klimatizaci

Pokud je ve vašem okolí voda s tvrdou vodou, pak je rozumné hledat klimatizační zařízení, které má regulátor tvrdosti vody. Například: Trilon B a přesto vám doporučuji, abyste nebyli líní a snažte se sami měnit vodu z vodovodu.

Některé důležité poznámky

Nikdy nekupujte produkty "dva v jednom" (šampon + kondicionér). Nejdříve se po vymytí šamponu nanese kondicionér na vlhké vlasy. To se provádí, aby se na vlasy "uzamkly zbytky vlhkosti, spíše než šampony, které by měly být zcela vymyté z vlasů.

Za druhé, při správném mytí vlasů se šampon aplikuje pouze na vlasové kořeny a kořenovou zónu. Pokud používáte kondicionér, doporučují výrobci, naopak, doporučit, aby se při použití nepoužívaly vlasové kořeny. Je tedy úplně nepochopitelné, kdy by měl být aplikován produkt "dva v jednom". Obecně platí, šampon zvlášť, kondicionér zvlášť.

Při výběru vlasového kondicionéru vyvarujte se výrobkům se silným zápachem. Není to ani to, že je škodlivé pro vlasy (spíše to vůbec není škodlivé). Faktem je, že ve vlasech zůstává tato vůně. A není známo, zda bude "spřátelit" s vůní vašeho parfému.

Při výběru klimatizační jednotky vám doporučuji zaměřit se především na stav vašich vlasů. Zeptejte se sami sebe - co očekáváte od klimatizace? Pokud je okamžitý účinek plynulosti a snadného česání - vezměte produkt s vysokým obsahem silikonů. Nebojte se z nich, snadno se omývají.

Pokud jsou prvními položkami v seznamu složek bílkoviny, oleje, výtažky a vitamíny, pak je tento nástroj vhodný pro zdravé nebo velmi poškozené vlasy. V zimě vezměte klimatizaci s antistatickým složením a v létě - s UV filtrem.

Pokud se vám líbí curling vlasy s curling žehlička nebo vyrovnání je žehlička, doporučuji vám koupit klimatizaci s funkcí tepelné ochrany. A pro ty, kteří upřednostňují domácí kosmetiku, doporučuji vám, abyste si přečetli, jak si vyrobit vlasový kondicionér doma. Hodně štěstí!

Silikonové vlasy: balzámy, šampony, spreje, masky, krémy, séra

Mnozí se snaží vyhnout šamponům a jiným prostředkům, aby se starali o prameny, které obsahují velké množství chemikálií. Navrhujeme zvážit, zda je kapalný silikon škodlivý pro vlasy, kde je možné je koupit a jaký typ má.

Jak silikon

Navzdory skutečnosti, že vlasové výrobky se silikonem trochu váží vlasy, jsou lídry na trhu v léčbě pramenů a zlepšují jejich vzhled. Silikony pokrývají vlasy tenkým hydrofobním (vodotěsným) povrchem. Výhody krytí:

 • Snižuje pórovitost kadeř, čímž je méně vstřebatelná a pomáhá usnadňovat proces rovnání (což je důvodem, proč je skvělé pro vyhlazení nepodložených a kudrnatých pramenů);
 • Snižuje ztrátu vlhkosti z kadeří, což je skvělé pro úpravu;
 • Mazí povrch dlouhých vlasů, takže jsou mnohem snadněji hřebeny, jsou méně zmatené. Ale je tu také mínus, je těžší je spojit do opletení nebo je otáčet na kolečkách;
 • Přispívá k obnově struktury řádu po barvení;
 • Používá se k přidávání lesku z kořene ke špičce. Po použití se krátkodobý efekt laminace projeví, zámek je zesílený, stane se hladší, rovnoměrnější.

Video: Tvrdá pravda o silikonech

Účinek silikonu na kadeře

Jaké škodlivé silikony na vlasy? Existují různé typy léků, některé se hromadí v prameni a prostě nemůže fungovat normálně, začne alopecie, křehkost a suchost kudrlin, zvýšený prolapse, rozštěpené konce apod. V tomto případě nepomůže ani vitamíny, které jsou často obsaženy i v samostatných produktech. Podívejme se blíže na typy silikonů:

 1. Cyklomethikon je jedním z nejčastěji používaných silikonů v péči o vlasy. Používají ho známé společnosti jako Nouvel, Loreal, Barex. Jedná se o těkavou silikonovou tekutinu, odpařuje se po nanášení, dodává hedvábný, hladký, poslušný vlas, okamžitě se odmyje, když voda proniká, používá se v kondicionérech, méně často v maskách nebo stylingových výrobcích.
 2. Kopolyol dimethikonu je ve vodě rozpustný lehký silikon, který poskytuje velmi málo sedimentů. Často se používá v kondicionérních šamponech.
 3. Amodimethicones (mají "AMO", "amine" nebo "amino") jsou běžně používané silikony v kosmetice, které jsou chemicky upraveny ke zlepšení stavu pokožky a vlasů. Jsou obtížné umyt, ale udržují si svůj tvar lépe. Používají se v lacích, pěnách, voscích, práškách na kadeře.
 4. Dimethicone je silikonový olej, často používaný pro prodloužené, poškozené, barvené vlasy (Nouvelle sprej, PERICH sérum, hedvábí pro poškozené kadeře Estelle). Dimethicone poskytuje krásný lesk a kondicionování. Ale nerozpouští se ve vodě, takže je obtížné ji umyt. Kromě toho se tato těžká nátěrová hmota v podmínkách velkého města, prachu, kadeří velmi rychle zneutralizuje, má-li vlasy malý objem nebo je vzácný, stávají se velmi těžkými kvůli tomu, že budou vypadat nešikovně.

Prodloužené prameny a silikon

Profesionální šampon si silikon vyčistí, abyste mohli bezpečně používat výrobky, které ho obsahují. Pokud však využíváte těžké částice (zejména dimethikon), možná budete muset několikrát za sebou mýdlit hlavu. Pro rozštěpení a rozšíření vlasů je silikon nejlepší způsob, jak vytvořit účes, pomáhá položit prameny v nejvíce nepředstavitelných formách, chrání před škodlivými účinky UV paprsků.

Silikonové poškození

Transparentní přípravky obsahující silikon nejsou vhodné pro použití na vzácných pramenech, protože činí je těžší a vytváří účinek špinavých vlasů. Není vhodné jej používat pro každodenní instalaci, protože není možné úplně umýt produkt doma poprvé a časem může kudrlinky změnit strukturu kvůli neustálému znečištění.

 1. Látka podstatně vysouší vlasy, neumožňuje normálně dýchat;
 2. Často se používá k obnově barvených kadeří, ale pouze pokud jsou zámky tlusté a to se netýká bělení;
 3. Silikonové kondicionéry by neměly být používány po mytí na kadeře bez objemu;
 4. Silikonové výrobky mohou být nebezpečné, pokud jste přecitlivělí, alergičtí, citliví na pokožku hlavy.
Foto - kontraindikace silikonové vlasy

Přehled vlasových výrobků se silikonem

Nejvýhodnější je použít silikon, pokud je součástí speciálních výrobků. Nabízíme Vám revizi profesionálních produktů obsahujících tuto komponentu. Hodnocení bylo vytvořeno pomocí recenzí z ženských fór.

INFINITE SILICONE TOPIC! A přesto jsme opravdoví přátelé nebo přísaháni?

Dobré odpoledne, milí dívky!
Existují dva typy lidí: příznivci silikonů ve vlasové kosmetice a jejich horliví oponenti. A jaký typ považujete za sebe?

SOUVISLOSTI
Nikdy bych tento příspěvek nenapsal, kdyby nebyl se mnou. Stěžovala jsem si svého přítele o vypadávání vlasů, protože jsem od ní dostala takovou odpověď, myslela jsem na téma silikonů. Řekla, že tyto silikony a chemie jsou na vině, které denně nosím na vlasy (zní to zákeřně, není to) Myslel jsem, že všichni lidé 21. století již dlouho věděli, že SLS se v těle nezhromažďuje a nevyvolává mutace! Ale ukázalo se, že jsou ti, kteří věří v neocenitelné poškození silikonů. Nevím, jestli vás mohu přesvědčit, ale chtěl bych říct jednu věc: než si koupíte nějaké prostředky, ať už je organický nebo ne, přečtěte si jeho složení, může obsahovat ingredience, které jednoduše nesedí! Obecně se mi líbí ty dívky, které si na vlasy natírají hořčici s majonézou, jsou tak roztomilé a jednou jsem byl.
Abych byl upřímný, zdá se mi, že před každým podtitulkem by měl zaznívat úžasný smích, z nějakého důvodu jsem s ním spojil téma silikonů.
CO JSOU SILIKONY?
Dotkla jsem se důkladně studie tohoto tématu a rozhodla se, že si nejprve přečtu příspěvky na našeho milovaného HairManiacu. A zjistil jsem, že slovo "silikon" a vše, co s ním souvisí, se nachází ve 212 příspěvcích na 22 komunitních stránkách.

Nejdůležitější je začít s definicí, protože ne každý pochopí, jaké silikony jsou. Jak říká skvělá WIKIPEDIA:
Silikony (polyorganosiloxany) jsou oxidované organokřemíkové sloučeniny s vysokou molekulovou hmotností chemického vzorce [R2SiO] n, kde R = organická skupina (methyl, ethyl nebo fenyl). Tato definice je nyní velmi zřídka dodržována a polyorganosiloxany (například silikonové oleje typu PMS, vodu odpuzující látky typu NGL nebo SKTN gumy s nízkou molekulovou hmotností) a dokonce i organokřemičité monomery (různé silany) jsou také kombinovány do "silikonů", čímž se odstraňují rozdíly mezi "silikony" silikon. " Zní to velice děsivě a překvapivě, pokud splníte tuto definici v jedné větě, bude to znít takto: silikony jsou skupina syntetických polymerů, vyrobená z jejich křemene a metanolu a široce používaná téměř ve všech sférách lidského života.
Existují pouze 4 typy silikonů ve výrobcích na vlasy:
VODY ROZPOUŠTĚNÉ SILIKONY NEBO JEDNÉ POLYDYDEMETICKY
Jak najít v kompozici?
-DimethiconeCopolyo;
-Hydroxypropyl
-Laurylmethiconecopolyol.
Popis:
Jedná se o nejbezpečnější silikony, které se nacházejí v šamponech a snadno se odmyjí vodou, to znamená, že tyto silikony tvoří pěnu.
SILIKONOVÉ OLEJE
Jak najít v kompozici?
-Amodimethikon;
-Stearoxydimethikon;
-BehenoxyDimethicone.
Popis:
Tato skupina silikonů se přidává hlavně do balzámů / vlasových kondicionérů, protože vytvářejí pružnost a usnadňují česání. Takové silikony lze vypláchnout pouze.
Hodnota čísel za názvem silikonu obvykle říká o své schopnosti vymývat povrch vlasů:
1-3 - není rozpustný ve vodě;
4-6 - špatně rozpustný ve vodě;
6-8 - mírně rozpustný ve vodě;
8-10 - je dobře rozpuštěn ve vodě, ale ne až do konce;
10 a vyšší - rozpustný ve vodě. INCAPSULOVANÉ NEBO NAPLNĚNÉ SILIKONY
Jak najít v kompozici?
-Cetyldimethikon;
-Cyklomethikon;
-Dimethikon;
-Stearyldimethikon;
-Dimethiconol.
Popis:
Jedná se o silikony, které chrání naše vlasy při tepelném působení, ale také je přidávají do masky, tekutiny, kondicionéry. Nejenže usnadňují česání, ale také urychlují styling.
AMINOFUNKČNÍ NEBO VYSOKOPLYMERICKÉ SILIKONY
Jak najít v kompozici?
-Aminopropyl-dimethikon;
-Dimethiconeemulsion;
-Amino funkční silikony.
Popis:
To jsou silikony, které se mají bát. Jsou přidávány do "jaderných" vlasových produktů, například barvené barvy, pak je velmi obtížné odstranit tyto silikony z vlasů, protože vytvářejí filmový uzávěr, který brání vlasům, aby mohli přijímat další užitečné látky.
Pár slov o kompozici
Trochu srozumitelná v typech silikonů, nyní můžete analyzovat složení některých vlasových výrobků za přítomnost silikonů. Můžete vám pomoci různými weby, které najdete na požádání: "analýza make-upu kosmetiky". pokud někdo nemůže najít, ale opravdu chce, může psát v soukromých zprávách
Rozložil jsem kompozici masky Numer s ovsem, který jsem nedávno získal, a teď vím, co od tohoto produktu očekávat.

A zvláště, mohu si přečíst o silikonech, které mě zajímají!

Pokud se chcete dozvědět o přítomnosti silikonu v produktu, můžete ho snadno najít pomocí přípony Kon. Například dimiticon, cyclometicon.
LITTLE O POUŽITÍ A POŠKOZENÍ SILIKONŮ
POUŽITÍ:
Snižte ztrátu vlhkosti z vlasů
Namažte povrch, aby byly vlasy lepší česané.
Chraňte vlasy před vnějšími vlivy
Lesk a lesk vlasy
BEZ PŘIPOJENÍ MEZI RAKOVOU A SILIKONEM NE!
HARM:
Akumuluje ve vlasech (vyžaduje SHO pro dlouhodobé použití)
Nezdravujte, vytvářejte pouze kosmetický efekt.
Může ucpat póry pokožky hlavy
Je nutné používat vysoce polymerní silikony, které se z vlasů těžko umyjí.
Můj názor na silikony a jinou chemii
Co si myslim o silikonech? Pochybuji, že při použití SHGO jsou velice zraněni, ale nenesou ani moc, jsem si tím jistý. Silikony jsou někteří pomocníci v péči o vlasy, s nimiž můžeme udržovat vlasy ve slušném stavu a zdržovat účes. Ukážu vám vlasy, které jsem dokázal vyrůst a přivést k božské formě pomocí výrobků obsahujících silikony.

Vidím okamžitý efekt ze silikonů a vím, že mé vlasy jsou "pod ochranou" těchto chemických přátel, takže jsem pro ně klidný, ale nepoužívejte jejich laskavost a používejte SHO včas! Ale nechci vidět silikony v mém šamponu, protože si myslím, že tam nejsou potřeba, protože si můžete na kořeny aplikovat tonikum nebo masku pro růst a silikonový film zabraňuje jen pronikání živin do kůže hlavy.

Nepřestávejte! Odhalíme celou pravdu o silikonech ve vlasové kosmetice!

S rozvojem technologií se přístup k informacím stal neomezeným. Je to škoda, ale někdy je příliš mnoho a většina z nich není příliš spolehlivá. Existuje tolik mýtů o kosmetických výrobcích, které by starověké Řecko závidělo. Jedním z nejběžnějších je silikon obsažený ve vlasové kosmetice. Od lesku a hedvábnosti ke ztrátě kůže a rakovině kůže. Dobré nebo špatné - zpráva ze scény, to bude zajímavé!

Silicon Valley

Většina kosmetických surovin je založena na uhlíku a vodíku: oleje, konzervační látky, zahušťovadla, vonné látky a další. Ale pozoruhodnou výjimkou z této rodiny byly kosmetické silikony.

Osobní známý

Silikony jsou vyrobeny z křemíku a kyslíku. Lékárníci jsou lidé, kteří milují rozmanitost, a tak budou hrát s jejich strukturou, jak se jim líbí. Vyrábí polymery s různou hmotností, strukturou a vlastnostmi. Na konzistenci se mohou změnit z kapalného a gelovitého stavu na gumu s pevným plastem.

Silikony jsou rozděleny do dvou velkých táborů: rozpustné a nerozpustné ve vodě. Vodorozpustné látky se snadno odmyjí vodou, pro odstranění nerozpustného čisticího prostředku, v tomto případě šampon.

Dozvěděli jsme se blíže, jak to můžeme říct, tváří v tvář každému silikonovému vlasu. Zbývá zjistit přínosy nebo škody, které přináší jejich přítomnost v kosmetice.

Silikonové výhody

Zde jsou hlavní vlastnosti, které činí z kosmetického hlediska silikony užitečné:

 • Kluzké. Jsou neuvěřitelně kluzké. Při zředění vytvářejí film na povrchu, který se nestará o třecí sílu. Účinky jsou úžasné. Vlasy se snadno hřebčí. Kůže je hladká a sametová. Maskara, rtěnka a oční linky jsou aplikovány rovnoměrně a pohodlně jedním pohybem rukou.
 • Shine Vytváří jakýkoli povrch lesklý a lesklý: od vlasů, nehtů a kůže až po karoserii auta. Silikony vyplňují jakékoliv praskliny, prázdné prostory, nepravidelnosti. Povrch je hladký jako sklo. Světlo z tohoto hladkého povrchu se odráží stejným způsobem, vytváří lesk a lesk. Bohužel zde leží mechanismus "okamžitého zlepšení" pokožky různých super-duperových krémů - vizuální efekt, nic víc.
 • Ochrana. Při použití použijte bariéru. Proto jsou součástí číslo jedna pro různé "ochranné" výrobky: pro barevné kadeře, které zabraňují ztrátě barvy, nesmazatelné silikony pro vlasy používané při tepelném stínování. Nezapomeňte je umístit do různých lotionů, zvlhčovačů, produktů proti slunečnímu záření, dekorativní kosmetiky.

Silikonové nedostatky

Jsou to vynikající materiály pro tvorbu kosmetiky, ale nikdo není dokonalý a mají chyby:

 • Náklady Jedná se o velmi drahou surovinu, mnoho společností se jim vyvaruje nebo je využívá na minimum, míchá je s podobnými součástmi.
 • Kompatibilita. Silikony jsou sobecké a opravdu se nechtějí "spojovat" v homogenní tekutině nebo krému s jinými přísadami. Existuje velké riziko, že dojde k oddělení, a to je zkažený produkt a pověst. Snižuje také jejich využití.
 • Spotřebitelské znepokojení. Ano, lidová pověst dělá svou práci. Ačkoli většina z těchto přesvědčení je naprostý nesmysl, mnoho spotřebitelů se domnívá, že silikony jsou škodlivé. Kumulujte na vlasy a způsobte ztrátu. Vytvoří hustý film na kůži, ucpává póry, způsobuje podráždění a alergie. Proto se výrobci přizpůsobují takovým "dotčeným" spotřebitelům a vytvářejí výrobky bez silikonů.

Je silikonové vlasy opravdu škodlivé?

Prohlašujeme přímo a kategoricky! Ne, ne a ne znovu! Kde pocházejí tyto vágní recenze o produktech se silikonem pro vlasy? Neexistují žádné oficiální lékařské studie potvrzující, že působí negativně na pokožku. Neexistují žádné důkazy o tom, že se hromadí na povrchu vlasů, mohou být zváženy natolik, aby způsobily křehkost, oslabení a ztrátu.

Ano, na vlasu se mohou hromadit silikony. Dimethicone to určitě dělá dokonale. Cyklomethikon se od povrchu odpařuje a nehromadí se. Kromě toho, pokud používáte šampon bez silikonu, bude kumulace minimální, od koupání ke koupání.

Nehromadí se na kůži. Především proto, že epidermis je v konstantním stavu obnovy a silikony zůstávají ve vnějších vrstvách. Časem se vnější vrstvy odlupují jakýmikoli látkami.

Silikony se aktivně používají pro lékařské účely. To znamená, že American Academy of Dermatology navrhuje jejich použití v kosmetice určené pro péči o pokožku u pacientů s akné a růžovky, která pomůže snížit zarudnutí kůže, pálení nebo podráždění.

Další příklad. Na jejich základě udělejte speciální lékařské lepidlo, které má nízkou alergenitu a dá se na kůži v blízkosti otevřených ran. Jaký může být nejlepší důkaz, že silikony jsou bezpečné?

Jak silikony ovlivňují vlasy?

Rozhodně pozitivní. Ale oni se nehojí a jen externě! zdravé vlasy, ale nepoškozujte.

 • Nejlepší přátelé porézních kudrlin. Naplňování prázdnoty, výborně vyrovnávání s vyhlazováním a narovnáváním.
 • Osušte povrch chloupků, čímž usnadňuje česání, dává zrcadlový lesk a hladkost.
 • Chraňte před vysokými teplotami, zabraňte nadměrnému vysychání a ztrátě vlhkosti z kadeří, ideální pro termální vrstvení.

Bude silikonová na vlasy?

Záleží na typu. Silikony ve vlasové kosmetice se používají s různými vlastnostmi:

 • Cyklomethikon je jedním z nejoblíbenějších. Při aplikaci se odpařuje, a proto se přesně nehromadí. Poskytuje hedvábnost, hladkost, sklouznutí ve vlhkém stavu a snadné česání v suchu. Výrobci jej používají v pračkách a v různých "nesmyvashki".
 • Kopolyol dimethikonu je ve vodě rozpustný, lehký, hromadí se ve velmi malých množstvích;
  Amodimethicone, stejně jako všechny s předponou "amine" nebo "amino" je již "těžší" a udržuje na kudrlinkách silnější. Amodimethikon se běžně používá v nesmazatelných kondicionérech.
 • Dimethikon nebo silikonový olej. Zpravidla se o něm říká "tekutý silikon na vlasy". "Oblečte" kudrlinky ve formě kokonu, který poskytuje neuvěřitelnou lesk, ale zároveň udržuje přístup vzduchu. Současně - tento nátěr je těžký, nadměrné používání vlasů bude vypadat neuspořádané, mastné a lepené. Vlastně to je to, co je škodlivé silikonové vlasy - poškozené styling a nálada.

Dimethikon se často vyskytuje v sérech pro špičky, masky, různé tepelné látky.
Bojíte se, že se ve vlasech nahromadily silné silikony? Umyjte si hlavu! Vážně. Není nic jednoduššího, než umýt silikon z vlasů. Každý šampon je umyje najednou, maximálně dva. Pokud však používáte produkty s těžkými nerozpustnými silikony, nejhorší věc, kterou budete muset udělat, je vyplašit a opláchnout hlavu.

Bojíte se přetížení vlasů? Podívejte se na lehký cyklomethikon a dimethikonový kopolyol a střídavě s kosmetikou bez silikonů.

Není to přesvědčeno? Stále si myslíte, co nahradit silikonem pro vlasy? Zklamáním. Nic. Zde jsou zvláštní. Dokonce i nějaký druh super duperového másla z brokolice, procházky po internetu, ho nenahradí vlastnostmi, nicméně jako jakékoliv jiné máslo. Protože máslo je zcela odlišná "píseň". Fráze se ukázala jako úžasná, ale vhodná ve smyslu.

Není tam žádná lžička dehtu?

Bude to. Musí být! Pokud používáte vlasovou kosmetiku silikony bezvýrazně. Proto na základě výše uvedených skutečností formulujeme hlavní body:

 • Čištění Pokud jde o zvukovou logiku, je lepší vybrat šampon bez silikonů. Hlavním úkolem šamponu je vyčistit vlasy a pokožku hlavy z různých nečistot. Je čas přestat věřit, že je schopen živit, posilovat a bojovat se ztrátami. Marketingové příběhy. Šampon je mýdlo na vlasy, jako víly na pokrmy. Neztrácejte peníze, vyčistěte si vlasy bez silikonu.
 • Klimatizace. Tento krok prostě nestojí za zanedbání. Vyberte si podle typu kudrlin a stupně jejich poškození. Balzám "jednodušší" pro normální vlasy, ne příliš poškozený. Pokud jsou kudrlinky suché, porézní, vyčerpané - nezapomeňte použít masku se silikony "těžší" jednou týdně.
 • Pokládání. Pokud jsou vlasy pravidelně testovány na pevnost v podobě sušení foukáním, vyrovnávání žehličkou nebo curlingem s curlingem, můžete si koupit "umyvadlo" pro tepelné pokládání. No, pokud kompozice bude také keratin.

Při výběru produktů se silikonem pro vlasy věnujte pozornost tomu, kde se nacházejí v seznamu komponentů, je lepší, pokud nejsou větší než 50%, to je maximum uprostřed seznamu a dále až do konce.

Nyní víte, jak se silikon používá ve výrobcích na vlasy a jaké typy se nacházejí. Vyberte si nástroj, jako je péče o vlasy, není obtížné. Hladkost, lesk a hedvábnost již nejsou tajemstvím a můžete to bez problémů dosáhnout, a vyděsit příběhy a lži o destruktivním účinku silikonu, který zanechává lidi nevzdělané. Znalost je moc, která vede k kráse! Všechny elegantní kudrlinky!

Kondicionéry na vlasy bez silikonu

INSIGHT

Hydratační kondicionér pro suché vlasy DRY HAIR poskytuje dlouhotrvající hydratační účinek a vyživuje vlasy díky složení přírodních olejů. Vytváří prodyšný ochranný film, který zabraňuje dehydrataci, posiluje strukturu. Vyrovnává povrch, snižuje efekt.

INSIGHT

Hydratační kondicionér pro suché vlasy DRY HAIR poskytuje dlouhotrvající hydratační účinek a vyživuje vlasy díky složení přírodních olejů. Vytváří prodyšný ochranný film, který zabraňuje dehydrataci, posiluje strukturu. Vyrovnává povrch, snižuje efekt.

LISAP MILANO

Obnovuje přirozenou fyziologickou acidobazickou rovnováhu vlasů a pokožky hlavy. Podporuje dlouhodobou retenci barev. Účinně hydratuje a upravuje vlasy a pokožku hlavy. Chrání vlasovou pokožku, zvyšuje pevnost a pružnost. Usnadňuje česání. Klimatizace není.

LOREAL PROFESSIONNEL

Balzámový kondicionér pro každodenní použití Zdroj Essentielle Daily Detangling Cream usnadňuje česání vlasů a minimalizuje riziko poškození. Aloe, kokos, slunečnice a arganové extrakty zvlhčují a vyživují vlasy a dodávají jim hladkost a lesk. Vhodné zejména pro všechny typy vlasů.

Ahava

Minerální kondicionér Ahava Deadsea Water Minerální kondicionér představuje vaše vlasy se všemi bohatstvím minerálních solí z Mrtvého moře, které pronikají do samotné struktury vlasové šachty a do hlubších vrstev pokožky hlavy. Extrakt z listů aloe a heřmánek dokonale doplňují vzorec.

HUILARGAN

Jemný balzámový kondicionér pro všechny typy vlasů. Okamžitě oživuje i velmi poškozené vlasy. Vrací přirozený lesk a měkkost. Zvlhčuje a vyživuje. Chrání před agresivními tepelnými účinky. Přispívá ke zachování barvy barevných vlasů. Neváží. Nevytváří efekt.

KERASTASE

Určeno pro jemné čištění kudrnatých vlasů. Bez silikonů - bez síranů. Sulfátová látka povrchově aktivní látky. Aktivní složky: Pro-Keratin + Elastin: Vyhlazuje povrch vlasů a pomáhá dosáhnout uniformity vlasů. To dává vlasům pružnost. Redukce pěny.

Kaaral

Purify Hydra Conditioner hydratační kondicionér pro suché vlasy poskytuje suché, křehké vlasy s vyváženou výživou a maximální vlhkostí. Složky, které tvoří výrobek, jemně pečují o oslabené křehké prameny, což jim umožňuje nasytit životně vlhkou vlhkostí a vyrobit je.

DIKSON

Poskytuje okamžitý efekt. Smrkový extrakt, v kombinaci s esenciálními oleji z anýzy a rozmarýnu, stimuluje a okysličuje pokožku hlavy. Přidá dodatečný objem vlasům, je jemný a poslušný, aniž by je váží. To se stará o krásu vlasů a zlepšuje jejich strukturu. Aktivní.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Ideální pro suchou a kudrnatou péči o vlasy. Okamžitě zvlhčuje a obnovuje strukturu vlasových vláken bez vážení. Odstraňuje zamotané a roztřepené vlasy a usnadňuje česání vlhkých i suchých vlasů. Chrání vlasy před škodlivými účinky.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Opravy kondicionéru pro suché nebo poškozené vlasy. Intenzivně působí na poškozené vlasy, usnadňuje česání a zlepšuje stav vlasů. Vytváří neviditelnou ochranu kolem každého vlasu, aby nedošlo k poškození a zlomení. Vhodné pro barvivo a chemicky.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Kondicionér hydratuje a vyhlazuje vlasy, usnadňuje česání. Patentovaná molekula OFPMA vytváří tenkou neviditelnou ochranu kolem každého vlasu, odpuzuje vlhkost, zabraňuje jejímu choulostivosti a kudrlinám. Chrání proti vlhkosti o 70% účinnější než oleje a silikony. Odpovídá.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Stav a snadné česání. Poskytuje lesk a měkkost bez vážení. Poskytuje hydrataci bez váhy. Vytváří ideální základnu pro další objem s plnohodnotnými zařízeními. Díky patentované molekule OFPMA, která zabraňuje vlasům neviditelnou ochranu, vlasy trvají déle.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Nezmazatelný kondicionér vyživuje, upravuje a hydratuje vlasy. Odráží vlhkost díky působení molekuly OFPMA, která obaluje každý vlas s neviditelnou ochranou, chrání proti chlupům a kudrlinám. Chrání proti vlhkosti o 70% účinnější než oleje a silikony.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Kondicionér pro denní použití pro všechny typy vlasů. Jádrem svého jedinečného vzorku je molekula OFPMA, která vytváří překvapivě tenkou, neviditelnou ochranu kolem každého vlasu: chrání 70% účinnější vlhkost než silikony a oleje; odpuzuje nečistoty, mastnotu a nepříjemné.

BIOLAGE

Pod vlivem životního prostředí, vlasy rostou nudné a ztrácejí svůj lesk. Kondicionér Biolage SUGARSHINE (Sugarshayn) hydratuje a vyživuje vlasy a poskytuje lesklý lesk. Vlasy jsou měkčí a hedvábné. Bez silikonů a parabenů, vhodné pro barevné vlasy. Způsob použití.

DIKSON

Díky psímu růži, známému pro své antioxidační a čistící vlastnosti, stejně jako komplex účinných látek (indický fíkový olej, aminokyseliny přírodního původu, posiluje vlasy a podporuje regeneraci poškozených vlasů, silice z pomeranče, citronu a mandarinky).

REDKEN

Klein Touch bezbarvý kondicionér z řady Kleen ManyakTM jemně čistí každodenní nečistoty a malé částice na povrchu pokožky, nadměrné vylučování mazových žláz a zbytků stylingu, takže ponechává pocit čistoty a svěžesti v kombinaci s péčí o vlasy. Lehká klimatizace bez silikonu.

REDKEN

Klein Touch bezbarvý kondicionér z řady Kleen ManyakTM jemně čistí každodenní nečistoty a malé částice na povrchu pokožky, nadměrné vylučování mazových žláz a zbytků stylingu, takže ponechává pocit čistoty a svěžesti v kombinaci s péčí o vlasy. Lehká klimatizace bez silikonu.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Kondicionér hydratuje a vyhlazuje vlasy, usnadňuje česání. Patentovaná molekula OFPMA vytváří tenkou neviditelnou ochranu kolem každého vlasu, odpuzuje vlhkost, zabraňuje jejímu choulostivosti a kudrlinám. Chrání proti vlhkosti o 70% účinnější než oleje a silikony. Odpovídá.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Kondicionér hydratuje a vyhlazuje vlasy, usnadňuje česání. Patentovaná molekula OFPMA vytváří tenkou neviditelnou ochranu kolem každého vlasu, odpuzuje vlhkost, zabraňuje jejímu choulostivosti a kudrlinám. Chrání proti vlhkosti o 70% účinnější než oleje a silikony. Odpovídá.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Stav a snadné česání. Poskytuje lesk a měkkost bez vážení. Poskytuje hydrataci bez váhy. Vytváří ideální základnu pro další objem s plnohodnotnými zařízeními. Díky patentované molekule OFPMA, která zabraňuje vlasům neviditelnou ochranu, vlasy trvají déle.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Stav a snadné česání. Poskytuje lesk a měkkost bez vážení. Poskytuje hydrataci bez váhy. Vytváří ideální základnu pro další objem s plnohodnotnými zařízeními. Díky patentované molekule OFPMA, která zabraňuje vlasům neviditelnou ochranu, vlasy trvají déle.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Opravy kondicionéru pro suché nebo poškozené vlasy. Intenzivně působí na poškozené vlasy, usnadňuje česání a zlepšuje stav vlasů. Vytváří neviditelnou ochranu kolem každého vlasu, aby nedošlo k poškození a zlomení. Vhodné pro barvivo a chemicky.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Opravy kondicionéru pro suché nebo poškozené vlasy. Intenzivně působí na poškozené vlasy, usnadňuje česání a zlepšuje stav vlasů. Vytváří neviditelnou ochranu kolem každého vlasu, aby nedošlo k poškození a zlomení. Vhodné pro barvivo a chemicky.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Kondicionér pro denní použití pro všechny typy vlasů. Jádrem svého jedinečného vzorku je molekula OFPMA, která vytváří překvapivě tenkou, neviditelnou ochranu kolem každého vlasu: chrání 70% účinnější vlhkost než silikony a oleje; odpuzuje nečistoty, mastnotu a nepříjemné.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Kondicionér pro denní použití pro všechny typy vlasů. Jádrem svého jedinečného vzorku je molekula OFPMA, která vytváří překvapivě tenkou, neviditelnou ochranu kolem každého vlasu: chrání 70% účinnější vlhkost než silikony a oleje; odpuzuje nečistoty, mastnotu a nepříjemné.

ŽIVOTNÍ PROVOZ

Kondicionér vytváří objem, hustotu, lesk a péči o vlasy. Ideální pro vytváření přirozeného stylingu na rovných nebo zvlněných vlasech. Vytváří přirozený styl s výraznou strukturou bez použití vysoušeče vlasů. Začíná jednat ve sprše. Poskytuje péči a styling.

BIOLAGE

Conditioner Biolage Oil Renew pro suché, porézní vlasy s přírodním sójovým olejem chrání před agresivními faktory prostředí. Gamma Oil Renew obnovuje poškozené vlasy, intenzivně hydratuje, vlasy jsou měkké, hladké a zvládnutelné. Neobsahuje silikonové sloučeniny.

BIOLAGE

Conditioner Biolage Oil Renew pro suché, porézní vlasy s přírodním sójovým olejem chrání před agresivními faktory prostředí. Gamma Oil Renew obnovuje poškozené vlasy, intenzivně hydratuje, vlasy jsou měkké, hladké a zvládnutelné. Neobsahuje silikonové sloučeniny.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Hydratační jemný kondicionér pro časté použití. Ideální pro všechny typy vlasů. Hydrzuje, vyživuje, obnovuje strukturu vlasových vláken, poskytuje vlasům lesk a pružnost bez vážení. Usnadňuje česání vlhkých i suchých vlasů. Aktivní.

INSIGHT

Hydratační kondicionér pro suché vlasy DRY HAIR poskytuje dlouhotrvající hydratační účinek a vyživuje vlasy díky složení přírodních olejů. Vytváří prodyšný ochranný film, který zabraňuje dehydrataci, posiluje strukturu. Vyrovnává povrch, snižuje efekt.

MATRIX

Světelný kondicionér Oil Wonders Volume Rose (OIL WANDERS VOLYUM ROSE) bez silikonů pro objem jemných vlasů, obohacený jemným divokým růžovým olejem, zajišťuje výživu vlasů bez nutnosti vážení. Jak používat: naneste na vlhké vlasy po použití šamponu OIL VANDERS VOLYUM ROSE.

LOREAL PROFESSIONNEL

Čisticí kondicionér pro velmi poškozené citlivé vlasy. Má nádhernou měkkou strukturu. Nedává dostatečnou pěnu. Jemně čistí citlivé vlasy. Vzorec, obohacený ceramidy, obnovuje, chrání a okamžitě rozkládá, usnadňuje česání vlasů. Vhodné pro.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Hydratační jemný kondicionér pro časté použití. Ideální pro všechny typy vlasů. Hydrzuje, vyživuje, obnovuje strukturu vlasových vláken, poskytuje vlasům lesk a pružnost bez vážení. Usnadňuje česání vlhkých i suchých vlasů. Aktivní.

Pro Více Informací O Suché Vlasy