logo

On-line konzultace s tricholožkou

Tricholog - úzký odborník, dermatolog, který zachází s vlasy a pokožkou hlavy.

Pacienti s diagnózou "seborrhy" by se měli poradit s dermatologem. Pokud vaše vlasy spadnou na hormonální selhání, použijte radu endokrinologa. Pomocí konzultací kosmetologů se můžete dozvědět o hardwarových účincích na vlasy.

Nejčastěji je zapotřebí placené a bezplatné on-line konzultace s tricholožkou, pokud:

 • objevila se lupy;
 • vlasy začaly silně vypadávat;
 • došlo k alopecii;
 • špičky vlasů jsou rozděleny nebo jejich barva změněna;
 • ucpávky nebo pustulky tvořené na pokožce hlavy.

Třicholog nejen posuzuje stav vlasů a kůže hlavy, ale provádí také trichogram (to je kontrola pomocí speciální optiky). Pro přesnou diagnózu bude potřebovat podrobné informace o životním stylu pacienta, jeho zdravotním stavu a přítomnosti či nepřítomnosti chronických onemocnění. Mohou být předepsány další klinické studie:

 • očkování patogenních hub;
 • krev;
 • hladiny některých hormonů atd.

Po prozkoumání těchto aspektů lékař doporučuje, jak se starat o vaše vlasy a předepisovat léčbu.

On-line konzultace s tricholožkou

Zeptejte se

Otázka # 140904

Dobrý den, mám ohnisko allapetsiya. Nevím, co dělat vůbec, šel k doktorovi, byl mi předepsán pantovigar a zicteral. Piju to již půl roku. Ale to vůbec nepomůže, vlasy stále vypadávají a dokonce ani zbraň není v problematické oblasti. Můžeš něco poradit, jinak mi padnou ruce

Otázka číslo 140125

Dobrý den, mám tenké a hnědé vlasy blíže k třeskům a zbytek hlavy je černý a hustý. Je to normální? A je možné, aby všechny vlasy na hlavě byly tenké a hnědé?

Otázka číslo 139797

Dobrý den, mám 34 let, moje vlasy vypadají strašně 10 let, nikdo mi nemůže pomoci, abych identifikoval příčinu. Vlasy vypadají s černou cibulí. štítná žláza je v pořádku - tak říkají naši lékaři (žiji v malém městečku). Ale osobně jsem zmatený indikátorem TTG - 0.552, zdá se být normou, ale blízko dolní hranice. Samozřejmě, že hlava už svítí. Nic naprosto nepomůže. Co mám dělat?

Otázka číslo 139748

Dobrý den, před půl rokem s bílým nátěrem jsem vysušil vlasy, objevil jsem strašlivé lupy, strašlivé svědění a nevím, co mám dělat a jak se zachránit, vlasy začaly vypadávat a velmi tenké, řekněte mi, co mám dělat. Díky předem

Otázka číslo 139559

Dobrý den, začátkem podzimu jsem na sprchu a suchu na hlavě začal pozorovat sucho na nohou. Velmi suchá kůže na nohou pod kolena a také na hlavě. I smetanu na nohou krém. Vrozhe odchází, ale pak se vrátím ke sprche a znovu. Nechci si umyt hlavu po dobu 2 týdnů, nevím, co mám dělat, kdybych umyl hodně lupů (suchost) Prosím, pomozte mi, že možná není dost vitamínů. Mám 14 let. V létě to nebylo. Děkujeme za odpověď předem

Otázka číslo 138806

Dobrý den! Několik let jsem trpěl problémy s kožními vyrážkami. Lékař diagnostikoval "lichen červenou", předepsanou léčbu. Asi rok trpí lupy, docela hojně. Také se objeví na hrdlach, žlutá, někdy svědící. Pokud se na ni náhodně chystám nebo uvíznu, objeví se bezbarvá tekutina, lepkavá a vůně nepříjemná. Nyní těhotná, 24 týdnů. Byl dermatolog s problémy pokožky hlavy a skvrn na těle. Předepsaná léčba. Pro pokožku hlavy mléka Vidal (napsal předpis, ale v žádné lékárně nezabral výrobu). Před těhotenstvím byl BeloSalik připsán, chvíli pomáhal, pak se všechno opakovalo. Moje hlava na doporučení lékaře "Zinovit"

Číslo otázky 138797

Dobrý den! Moje dcera je 6 let. V prosinci 2018 odhalil nedostatek vitaminu D a problémy se štítnou žlázou (testy jsou přiloženy), endokrinologa uvádí: primární hypotyreózu AIT ?, předepsaný eutirox 25mkg / den, vzít vitamín D 3000ME / den (už za měsíc), doplnit deficit. při vyčesávání vznikla léze o průměru 5 mm, dermatolog se zaměřuje na fokální alopecii, na léze 2 krát za den roztírá pepřovou infuzi po dobu 2 týdnů, dokud není zarostlý. Velmi znepokojeně, řekněte mi prosím, jaká je šance, že ztráta vlasů se po doplnění nedostatku vitaminu D zastaví? A možná jsou v této fázi potřebné další testy a léčby, aby se zabránilo alopecii?

Otázka číslo 138603

Dobrý den, drahý doktor. Pomoc tricholožky je velmi potřebná: vypadávání vlasů, vůně pokožky hlavy, dráždění vlasů; ráno mám hlavu, večer se moje vlasy znečišťují, příští ráno jsou vlasy u kořene mokré a visí dolů s rampouchy. Po ošetření předepsaném dermatologem se situace zhoršila - svědění, chloupky se objevily, vůně se stala jen nechutnou (vůně je velmi podobná vůni mokrých psů). Podstoupil jsem léčbu měsíce, 30 dní denně s Nizoral šamponem na hlavě, 14 dní každý den jsem použil Elokom krém na pokožku hlavy, užívám vitamíny z pantovigaru. Objevilo se velké množství nových chloupků, zdálo se, že ztráta cvičení přestala, ale dnes jsem po vyprání zbyla zbytky lotionu (nemohla jsem tolerovat svědění) a vlasy znovu padaly. Dávka krve pro hormony štítné žlázy, výsledky jsou následující: TSH 2,78 (Referenční hodnoty 0,4 - 4,0) T4 zdarma (Referenční hodnoty 9,0 - 19,05). Technologie ARCHITECT, Abbott (USA). Analýzy předány společnosti Initro. Prosím pomozte! Co to mohlo být?

Otázka číslo 138516

Dobrý den Mám víc než jeden rok lupů a žádné šampony proti lupům nepomáhají, jen na chvíli, a pak se znovu objeví. Skalp je poškrábaný, používá lupiny tonikum, také nepomohlo. Lupiny jsou mastné, protože nejsou roztřepené. Ze šamponů se vlasy stávají těžkými, i když jsou samy o sobě měkké.

Otázka číslo 138380

Zaznamenala ztráta vlasů již 21 let. Oblečte 2 krát plešatý - tentokrát tentokrát téměř neopustil dům sedící v depresi. Kdysi - kousek vypadl z krbu, nad uchem, ale po porostu však pokračoval spad jako celek. 1. Ekzém se objevil na rukou, před více než půl rokem. (Suchost a trhliny v pravé ruce, malé rány, někdy mizí, teď - začala se pohybovat na druhé ruce). 2. Dříve - došlo k malé bolesti srdce, ale návštěva kardiologa říkala, že je vše v pořádku. 3. Problémy se spánkem po celou dobu, režim se ztratí po celou dobu, i když může být obnoven. 4. Před rokem se v uších objevilo písknutí, které je tiché. Něco podobného tinitu. ENT a audiogram - normální. Masky pepře a olejů, ale ne systematicky. Oholení Surové potraviny: Kvalita vlasů se zlepšila, obzvláště zřetelně zhora a na zadní straně hlavy, ale neztratila se a plešatá místa v přední části se zvětšily. A není jisté, že je to správná cesta, protože strach z ztráty důležitých živin.

On-line konzultace s tricholožkou

On-line konzultace s tricholožkou

Dermatologie je jednou z nejstarších lékařských věd. Lidská kůže v první řadě bere úder z vnějšího světa. A pokud v dávných dobách lidé nepřišli, např. Vystavení kouři a toxinům, nyní v moderních městech tento negativní vliv na pokožku a vlasy nastává po celou dobu.

Podle statistik tvoří asi 15% všech žádostí o lékařskou péči trichologové a dermatologové. A tato skutečnost není překvapující, nyní přišla éra rychlého života, lidé jsou neustále ve spěchu. Každá třetí rodina Moskvy má své vlastní dopravní prostředky, což znamená, že úroveň emisí do atmosféry je velmi vysoká. Škodlivé plyny, prach a kouř, těsně usazené na pokožce a vlasy osoby, které přispívají k vypadávání vlasů.

Konzultace tricholožky v Moskvě

V létě je kůže obzvláště zranitelná, velké části těla zůstávají otevřené a nejsou chráněny před slunečním zářením. Ale neexistuje žádný zvláštní důvod pro paniku. V Moskvě je konzultační tricholog. Nejjednodušší volba - může být provedena online, což je bezplatná služba. Konzultace s lékařem trichlóga se však stává účinnější během přímého rozhovoru. Mnoho problémů s vlasy a pokožkou hlavy může být vyřešeno při rutinní kontrole.

Konzultační tricholog online zdarma

Online konzultační služba je nyní velmi populární. Někdy jsou lidé v rozpacích s jejich nemocemi, což je způsobeno zavedenými vnitřními podmínkami. V ostatních případech existují obavy o jejich zdraví, i když pro to nejsou žádné důvody. Chováte se s podobnými typy lidí? Konzultační tricholog zdarma a on-line vám pomůže vyrovnat se s vašimi obavami a pochybnostmi. Naši odborníci mají znalosti v oblasti lidské komunikace, což umožňuje dialog v jazyce pacienta. Jinými slovy, musíte vynaložit minimální úsilí a návrat bude maximální, výsledek nebude trvat dlouho. Při zadávání dotazů online musíte poskytnout následující informace:

 • Pohlaví, věk, výška, váha.
 • Jasné stížnosti a omezení problému.
 • Pokud existují - údaje z výzkumu.
 • Pro ženy - pravidelnost menstruačního cyklu, přítomnost porodu a těhotenství, příjem a zrušení hormonální antikoncepce a další prostředky.
 • Léčba je nyní v předchozích 6 měsících.
 • Jakékoliv akutní onemocnění (akutní respirační infekce, tonzilitida, pneumonie, střevní infekce), chirurgické zákroky, těžké stresové situace, zranění - za posledních 6 měsíců.
 • Frekvence mytí hlavy, četnost zbarvení vlasů.
 • Přítomnost svědění a lupů na pokožce hlavy.
 • Léčba

Zdravý životní styl je obdivován mnoha obyvateli megalopolisů se snaží dodržovat přísné diety a pravidelně chodit do posilovny, což vede k pozitivním výsledkům. Ale někdy se lidé rozhodnou zlepšit své zdraví vlastním rukama, nerespektují opatření, čímž nepomáhají, ale poškozují jejich tělo. Opatření na ochranu zdraví a prevenci jsou určitě efektivní, doporučuje se však obdržet doporučení ošetřujícího lékaře.

Konzultace lékaře trichologa

Pokud se chcete obrátit na odborníka, porozumíte tomu, jak se postarat o sebe, své vlasy a pokožku. Konzultace s lékařem trichológa je důležitá v Moskvě, městě patřící k jednomu velkému majetku, kde se život zastaví pozdě v noci a obnoví se brzy ráno.

Moskovský lékař tricholog má rozsáhlé znalosti v oblasti dermatologie a trichologie. Ať už je váš problém vážný nebo naopak, náš lékař poskytne podrobné doporučení a vynaloží veškeré úsilí na jeho odstranění. Náš pacient vždy obdrží kvalifikovanou, komplexní péči. Při výkonu své práce se naši odborníci přísně řídí všemi pravidly profesní etiky, jsou zdvořilí, laskaví a vždy se k vám postarají.

Významné argumenty jsou podporovány skutkem. Konzultace s trichologem se provádí na základě jmenování, nikdy nebudete nervózní kvůli dlouhé frontě nebo špatné vůli zaměstnanců. Střed trichologie účinně pomáhá lidem a neexistuje jediný faktor, který by vyvolával pochybnosti.

KONZULTACE TRICHOLOG

PŘÍPRAVA SOUPRAVY MYČKY

Dobrý den, Svetlana! Nemyslíte si, že prádelní mýdlo suší kůži, ve skutečnosti to je. Také, protože toto mýdlo má zásaditou reakci, vážně poškozuje samotné vlasy, při stálém používání se vlasy stávají tenčí. Můžete použít šampon pro objem vlasů nebo šampon číslo 3 Citlivý.

Jak se zaregistrovat

Dobrý den, Tatiana! Můžete se zaregistrovat telefonicky na čísle 8 495 628 7084.

jak zjistit příčinu vypadávání vlasů

Dobrý den, Svetlana! Ano, mohlo by dojít ke ztrátě kvůli snížení vitamínu D, ale nepopisovali jste další testy. Dávka krve do hemoglobinu, feritinu, OZHSS, prolaktinu, zinku a mědi v séru. Nyní můžete použít Kreksipil 3.4.2 lotion proti vypadnutí, pak - podle výsledků testů.

Difúzní alopecie (i vlasy)

Dobrý den, Denise! Nyní, abyste zastavili vypadávání vlasů, můžete použít balzám Revita core. Ale abychom objasnili situaci a zvolili léčbu, měli bychom jít k trichologovi.

Fallout

Dobrý den, Natalia! Postup Netlap, stejně jako jeho předchůdce - terapie plazmou, je založen na zavedení plazmy do pokožky, v tomto případě je také obohacen o vlastní buňky. V případě androgenní ztráty všechny injekce získané z krve pacienta obsahují hormony, které brání růstu vlasů, takže tyto postupy lze použít pouze ve stádiu aktivního růstu a pod záminkou vnějších nebo vnitřních antiandrogenů. Pokud přípravy přípravku Satura nyní pomáhají, měli byste je sledovat, ale pro vás jsou nezbytné i externí antiandrogeny - Rinfoltil, Evcapil, Revivogen, Reviveksil.

růst dítěte

Dobrý den, Alexandre! První věcí je zrušit masky oleji. Musíte pochopit, že pomalý růst vlasů není vždy vyléčitelný, může být geneticky začleněn. Je možné doporučit použití biobotanického sérového systému 4, má stimulující účinek na vlasové folikuly. Také, protože je to dítě, volba prostředků není příliš široká, ale můžete použít odvar z bylin, kopřivu a heřmánku jako oplach po umytí.

Téměř všichni vypadli. Jaké jsou testy? Co je nyní léčit?

Dobrý den, Maria! Nejprve se nebojte. Ztráta vlasů ve vás je způsobena hormonálními příčinami a vy znáte to sama. Po takových výkyvech hormonů stačí počkat, až se situace vrátí k normálu. Nyní můžete použít Kreksipil 3.4.2 lotion a o měsíc později s ním - tonikum "T" pro stimulaci růstu nových vlasů. Také na začátku léčby je balsam Revita Cor s vhodným logem Kreksipil.

Vypadávání vlasů

Dobré odpoledne, Julia Evgenievna! Mám 52 let, menopauza.
Vlasy začaly vypadávat kolem léta roku 2018. Choval jsem s lidovými léky a teď vypadnu malé vlasy. Jak mohu s vámi učinit schůzku? A teď mi můžete poradit

Dobrý den, Irina! Teď je potřeba provést testy: krev pro hemoglobin, feritin, OZHSS, bez T4, TSH, AT-TPO, Vit D, zinek a měď v séru. S výsledky přijela na recepci, 8 495 628 7084.

Zdarma konzultační tricholog

Nedávno, zejména u mužské populace, stále více problémů vznikají s plešatostí. Jen málo lidí ví, jak konzultace s tricholožníkem pomáhá vyřešit tento problém. Zvláště když se problémy s vlasy projevují už v raném věku, a to je pro člověka nepohodlné jen to někomu říct, a on zůstává "jeden na jednoho" s jeho problémem. A to je zase velmi špatné, protože problém s vlasy sám nezmizí a časem se zhorší. Ale stojí za to začít malé: zeptejte se trichlóga na otázku, kterou můžete udělat na našich webových stránkách. Tricholožka zdarma online je ideální východiskem pro ty, kteří chtějí zlepšit své vlasy, zbavit se plešatosti, lupů a dalších problémů.

Je to tak pohodlné - konzultace s tricholožníkem vám poskytne úplný obraz o stavu vašich vlasů, pomůže vám vytvořit podrobný plán jejich využití v souladu s tím, jak popisujete váš problém. Neměli byste ladit problém plešatosti "později", protože čím déle zavřete oči, tím tvrdší bude vrátit vlasy do dobrého stavu.

Na našich internetových stránkách můžete bezplatně konzultovat tricholožka online, což je velmi výhodné a efektivní, protože stačí podrobně popsat váš problém a získat on-line léčbu.

Nemoci vlasů - online konzultace

Celková konzultace: 59 330

Začala těžce ztratit vlasy. Co dělat

Č. 53 330 Choroby srsti 03.11.2018

Začala těžce ztratit vlasy. Dříve používané hormonální masti. Myslím, že tohle souvisí. Přihlásila jsem se k dermatologovi, ale ještě předtím, než je příjem ještě měsíc! Myslím, že ztrati hodně. Co mi říkáš? dále

Nevyrůstají vlasy na tvářích, kde je hnisavé akné.

№ 53 213 Nemoci srsti 10/22/2018

Dobrý den, mám takový problém, trpím akné po dlouhou dobu (asi 7 let) a někdy mám hnisavé akné na tvářích, a tak, když se zbavím hnisavého akné, vlasy na mých tvářích neroste ( vous). Co mám dělat, aby se moje vlasy zvětšily, kde mi chybí líce? dále

Ať už těhotenství

№ 53 100 Nemoci srsti 11.10.2018

Dobrou noc) několik dní už trpěla silným nadýmáním + porušením židle (nyní zácpa, pak průjmy) ovulace byla před týdnem, zkoumala se a poté byla potvrzena ultrazvukem. Nepřipravené PA téměř každý den. Obecně platí, že stav je slabý, pravidelné bolesti hlavy (i když je často mám), nevolnost není silná, slabost. Mohou to být známky těhotenství? ) dále

Ztráta vlasů a akné na nohou a pažích

№ 52 771 Nemoci srsti 10.09.2018

Dobrý den Před 5 měsíci jsem porodila dítě a měsíc po porodu mi vlasy začaly strašně vypadávat a na nohou a ruce bylo spousta akné. Žádná korekce výživy a kosmetiky, stejně jako průběh vitaminů mi nepomohla. Řekni mi, prosím, jaký by mohl být důvod a jaké testy by měly být provedeny? Děkujeme dopředu

Ztráta vlasů na pozadí užívání metipreda

№ 52 210 Nemoci srsti 23.07.2018

Dobrý den! Jmenuji se Tatiana, mám třicet let, jsem 13 let nemocná s revmatoidní artritidou (RA). Můžeš mi prosím říkat, jak se vyrovnat se ztrátou vlasů při užívání metipredy. Stručně řečeno, namísto základní léčby RA během těhotenství (již jsem porodila a krmila) užívala jsem 2,5 mg denně, maximální dávka byla 6 mg., poté, co jsem dokončil léčbu GW, začal jsem užívat přípravek Arava 20 mg. Od dubna tohoto roku, a postupně snížit metypred (V současné době, 1/2 tabletu) k dokončení zrušení, všechny tyto roky byly intenzivně uvolněny dále

Jak se zbavit koltunov

№ 51 680 Nemoci vlasů 15.06.2018

Dobrý den Píšu pro mou matku, která má 76 let. Máma dlouhé vlasy jsou napůl šedé. Před třemi týdny si vlasy umyla jako obvykle a na vlasy se objevily hrozné rohože. Už několikrát po tomhle mámi její vlasy, ale všechno zůstává stejné. Po 4-6 hodinách rozehřeje vlasy rukama a řeže uzly, ale vlasy se okamžitě rotují do velmi pevných rohoží. Dejte balzámový kondicionér malý smysl. Máma trpí vysokým krevním tlakem a srdečním onemocněním, chodí s obtížemi. V minulosti, další

Dítě (10 let) produkuje řasy, co dělat

№ 51 548 Nemoci vlasů 05.06.2018

Dobrý den, můj syn ztrácel řasy, oční víčka už 2 roky, doktoři nemohou najít léčbu, diagnózu roztoče oka. Možná něco poradíte. Vyzkoušel spoustu věcí, pomáhá to dlouho. dále

Larisa, Talnakh (kraji, Krasnojarsk)

Nejsilnější zlomení vlasů! Nápověda

№ 50 921 Nemoci srsti 24.2.2018

V mládí se její vlasy velmi změnily a teď se zvětšují, ale to není viditelné, protože špičky 1-2 se pokaždé neustále rozbíjejí, když se škrábeš nad něčím černou - všechno je roztroušeno centimetrovými uzlinami vlasů - (Poradit něco, co může opravdu pomoci!) Pantovigar v pilulkách nebo co lze vzít s opravdovým účinkem? Nyní nemám barvit vlasy, neustále používají masky a balzámy s vysoušečem vlasů, kokosový olej je sama o sobě. Je žádoucí něco cenného, ​​ale pokud je drahé pak s prokázaným účinkem.

Alina Tyunina, Novosibirsk

Zhruba 1000 vlasů denně vypadá

№ 50 897 Nemoci vlasů 23.04.2018

Velké vlasy vypadnou. Skalp rychle roste tukem. Analýzy jsou v pořádku. Spád se zvyšuje na jaře a na podzim. Objem se výrazně snížil. Vlasy vypadají na chrámy a na čele. Ztráta vlasů začala ve věku 19 let a trvá 4 roky. Lékaři říkají, že dělají masky a to je všechno. Pomozte prosím, nevím, s kým se kontaktovat a co s tím dělat. A řekněte mi prosím, s androgenní alopecíí, může žena být úplně plešatá? A může být tato nemoc vyléčena? Díky předem. dále

Ztráta vlasů a kožní problémy, co dělat?

Č. 50 862 Nemoci srsti 04/21/2018

Dobrý den Dívka, 23 let. Několik let zažila závažné události morálně, po níž se asi kolem konce léta a začátku podzimu 2017 poprvé objevily vyrážky na prstech a po měsíci začaly vypadat velmi silně vlasy. Dokud jsem nepoužil masti s kortikosteroidy, neobjevila se žádná nová vyrážka, po které jsem začal pokropit - pupínky na obličeji, pod mými vlasy, trochu na hrudi a zádech a na rukách a dolní části břicha - dermatitidy. Postupně se situace s vlasy stala. dále

Konzultace lékaře trichologist online

Tricholožka je lékař, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí onemocnění vlasů a pokožky hlavy. Pokud máte nějaké problémy s pokožkou hlavy, lupů, vypadávání vlasů nebo předčasně šedivých vlasů - kontaktujte konzultanty této sekce a zkušení lékaři vám budou online bezplatně odpovídat.
Zeptejte se trichologa online

Pozor! Nezapomeňte, že pro úspěšné zacházení s jedinou online konzultací nestačí. Naše konzultace jsou prvním krokem, jak oslovit lékaře a začít léčit, nebo obdržet alternativní doporučení odborných lékařů.

18+ On-line konzultace jsou informativní a nenahrazují osobní konzultaci s lékařem. Smlouva s uživatelem

Vaše osobní údaje jsou bezpečně chráněny. Platby a práce na webu jsou prováděny pomocí zabezpečeného protokolu SSL.

Otázky k trichologovi

nebo zvolte jinou kategorii:

Ztráta vlasů během těhotenství

Dobré odpoledne Moje vlasy začaly vypadávat velmi špatně. Propagujte s kořenem. Byla u endokrinologa. Kontrolované hormony →

Budou vlasy růst v místě hoření?

Spálil hlavu s vroucí vodou. Budou vlasy růst v místě hoření?

růst vlasů 11/25/2016 | Ekaterina, 32 let Přečtěte si více

Mnoho nových krátkých chloupků narostlo

Dobrý den! prosím, řekněte mi, že se na hlavě objevily spousty krátkých chlupů (neustále se starám o vlasy, neustále →

růst vlasů 11/25/2016 | Alexandra, 18 let Přečtěte si více

Jak urychlit růst vlasů?

Dobrý den! Jak urychlit růst vlasů? Jaké produkty by měly být použity?

Použití kerosenu proti vši

Ahoj, řekni mi, prosím, měla jsem přítelkyni, přišla každý rok a nakažila mě všemi, všichni se oholeli →

hlavy vši 11/25/2016 | Lena, 35 let Přečtěte si více

Vypadávání vlasů po porodu

Dobrý den, před rokem jsem porodila dítě, po třech měsících jsem přestala kojit, protože vyčerpal mléko. →

Léčba vitiligo na rukou

Jak může být vitiligo vyléčeno na rukou? Mám malé dítě, všichni se dívají na jejich ruce.

Vlasy vypadnou a neroste

Dobrý den, předtím, než jsem měl velmi husté vlasy, asi před třemi měsíci začaly vypadávat. Zkoušel jsem lopuchový olej →

Jak se zbavit šedých vlasů za 18 let?

Jak mohu zastavit šedé vlasy?

Každý rok na jaře vypadají vlasy na záplatách.

Za poslední tři roky po sobě, a to v dubnu až květnu, vypadají vlasy v sekcích. Poprvé, jak jsem si všiml, →

Ztráta vlasů způsobená hormonálními léky

Dobrý den, byl jsem jmenován gynekologickým hormonálním kontraceptivem "Janine", abych zacházel s adenomyózou. Mám akné →

Nemůžu zastavit vypadávání vlasů

Dobrý den, doktore! před dvěma lety začaly vypadat vlasy. Byla na recepci trichlóga, nejprve diagnóza bez →

Dřívější mazlavost dcera

Dobrý den Moje 6letá dcera náhle ztratila vlasy - visící rampouchy - velmi ošklivé. Získejte tuk →

Mohla by dojít ke ztrátě vlasů kvůli rtuti?

Dobrý den! Mám otázku: může otravou rtuťovými parami způsobit těžkou ztrátu vlasů? →

Ztráta vlasů na jedné straně hlavy

Dobrý den, vlasy vypadnou, ale nové nezrůstají a vlasy vlevo jsou silnější než vpravo. Po dobu 5 let se vlasy staly →

Jakými ukazateli je AGA 2 stupně?

Dobrý den Mám AHA 2 polévkové lžíce. Teď používám Minoxidil po dobu jednoho roku, nevidím žádné zlepšení. Celkem krevní obraz je normální, →

Vyrážka na pokožce hlavy

Dobré odpoledne, mám problém s pokožkou hlavy: hnisavé akné a krvavé vředy po celé oblasti růstu vlasů. →

Ztráta vlasů způsobená prolaktinem

Od března 2013 začaly vlasy silně klesat. Nenamaluji je, nikdy jsem nenalézal. Málokdy používám vysoušeč vlasů, ne →

Jaké barvivo na vlasy používejte, abyste nepoškodili vlasy?

Dobrý den! Mám takovou otázku, že před dvěma měsíci začaly vypadávat vlasy, pil vitamíny a vyráběly masky, nyní →

Žádné aktivní konzultanty

Zeptejte se trichlóga na otázku

Vezměte prosím na vědomí, že otázka položená prostřednictvím tohoto formuláře a odpověď konzultanta bude zveřejněna na této webové stránce a bude duplikována na zadaný e-mail.

Lékař tricholog: on-line konzultace, zdarma

Lékař tricholog: Balko Egor Aršakovič

Tricholog, odborník na laserovou kosmetologii

Vzdělání:

Vzdělávací instituce: Univerzita přátelství lidí v Rusku

Ročník studia: 2007

Ruská státní lékařská univerzita (vyšší),

Ročník studia: od roku 2005 do roku 2007

Moskevská státní lékařská a stomatologická univerzita (vyšší), od roku 1999 do roku 2005

Specializace: Všeobecné lékařství

Kvalifikace: mezoterapie v kosmetologii a estetické medicíně, dermatologie a kosmetologie. hardware a laserová kosmetologie, fyzioterapie v kosmetologii.

Konzultace tricholů

Konzultace s trichologem je nutná se zvýšenou ztrátou vlasů, ztrátou lesku a fluktuace, lupů, zvýšené křehkosti a částí vlasových konců, s časnými šedými vlasy a zvýšeným obsahem tuku nebo suchostí pokožky hlavy. Svědomí, podráždění, záněty a vzhled poškrábání na pokožce hlavy by měly být důvodem pro kontaktování specialisty.

Konzultace s tricholožky pomůže zlepšit vzhled účesu pro ty, kteří pravidelně používají stylizátory pro styling, prodlužování vlasů, barvy, vyrovnávají nebo vystavují chemické permutáty a jiné podobné procedury.

Pomozte dešifrovat foto-hologram:
Oblast závislá na androgenu:
ZPRACOVÁNÍ DAT
Celkově zpracované vlasy.
Celková plocha - 0,17 cm2
Hustota vlasů je 198 jednotek / cm2
Rychlost růstu - 0,15 mm / den

STATISTIKA ANAGENIC / TELOGENU
Anagenovic (celkem) -31 jednotek (91%)
Telogen (celkem) -3 jednotek. (9%)
Anagenovyh (termín.) - 29. (85%)
Telogen (term.) - 3 jednotky. (9%)
Anagenovye (Vellus) -2ed. (6%)
Telogenovye (Vellus) - 0 jednotek. (0%)
Anagen / telogen (termín) -9,68
Anagen / telogen (termín + Vellus) -10,33

STATISTIKA TERMINÁLNÍHO VLASU
Celkem - 32 jednotek (94%)
Průměrná tloušťka je 65 mikronů.
Odchylka od průměrné tloušťky 2%
Tenké-0 jednotek (0%)
Průměr - 24 jednotek (71%)
Tlusté 8 jednotek. (24%)
Průměrná tloušťka (anagen) -0,07
Průměrná tloušťka (telogen) -0,06

STATISTIKA O HELLUSI
Anagen mezi jednotky ollus-2 (6%)
Telogen mezi ollus-0 jednotek (0%)
Celkem - 2 jednotky (6%)
Průměrná tloušťka je 0,04
Průměrná tloušťka (anagen) -0,04
Průměrná tloušťka (tloušťka) -0

STATISTIKA O MNOŽSTVÍ FOLKLICKÝCH JEDNOTEK
Celkový počet jednotek - 4 jednotky. (100%)
Z toho jsou dvojité 4 jednotky (100%)
Ve skutečnosti zpracováno v poměru k 1 cm (sq.)
Plocha (cm2) -0,17 cm (sq.) 1
Celkem jednotek -34 jednotek 200 jednotek
Terminál - 32 jednotek (94%) 188,24 jednotek
Vellus -2 jednotek. (6%) 11,76 jednotek


Androgenní nezávislá zóna (okciput):
ZPRACOVÁNÍ DAT
Celková zpracovaná srst - 27 dní.
Celková plocha - 0,18 cm2
Hustota vlasů je 150 jednotek / cm2
Rychlost růstu - 0,18 mm / den

STATISTIKA ANAGENIC / TELOGENU
Anagenov (celkem) -20 jednotek (74%)
Telogen (celkem) -7 jednotek (26%)
Anagenovyh (term.) - 19 jednotek. (70%)
Telogen (term.) - 7 jednotek. (26%)
Anagenovye (Vellus) -1 jednotka. (4%)
Telogenovye (Vellus) - 0 jednotek. (0%)
Anagen / telogen (termín) -2,71
Anagen / telogen (termín + Vellus) -2,86

STATISTIKA TERMINÁLNÍHO VLASU
Celkem - 26 položek (96%)
Průměrná tloušťka je 60 mikronů.
Odchylka od průměrné tloušťky - 1%
Tenké-0 jednotek (0%)
Průměr - 26 jednotek (96%)
Tlusté 0 jednotek (0%)
Průměrná tloušťka (anagen) -0,06
Průměrná tloušťka (telogen) -0,06

STATISTIKA O HELLUSI
Anagen mezi jednotkou ollus-1 (4%)
Telogen mezi ollus-0 jednotek (0%)
Celkem-1 jednotka (4%)
Průměrná tloušťka je 0,04
Průměrná tloušťka (anagen) -0,04
Průměrná tloušťka (tloušťka) -0

STATISTIKA O MNOŽSTVÍ FOLKLICKÝCH JEDNOTEK
Celkový počet jednotek-0 jednotek. (0%)

Ve skutečnosti zpracováno v poměru k 1 cm (sq.)
Plocha (cm2) -0,18 cm (sq.) 1
Celkem jednotek -27 jednotek 150 jednotek
Terminál -26 jednotek (96%) 144,44 jednotek
Vellus -1 jednotka (6%) 5,56 jednotek
Vlasy v koruně a temné temple, koruna, třesky. Z těchto údajů mohu říci, že mám AHA nebo reaktivní ztrátu? Musím se uchýlit k minoxidilu?
Díky předem za Vaši odpověď se opravdu těšíme.

Dobrý den Mám problém se ztrátou obočí. Všechno začalo náhle, po konci prosince 2017 jsem měl ARVI + bronchitidu. Po onemocnění se začaly dělat zvláštní věci. Obočí mi prostě začalo vypadávat a současně jsem ani necítila bolest. Pokud ruku přejete po obočí, 2-3 prsty zůstávají na prstech. Na některých místech se po pádu zotavují a na některých místech už jsou plešatí. Zpočátku jsem začal pozorovat, myslel jsem, že po onemocnění, na pozadí snížené imunity + antibiotika, se to stane, ale problém neodchází. Nejprve se spadl jen chmýř, ale pak se vlasy prostě začaly padají. Někdy se objevují malé bílé šupiny, pocit, že kůže v obočí je šupinatá, někdy obočí může svědit. Tam je také mastná kůže v obočí a čelo. Trvalé akné, vč. začínající od mostu nosu a nad čelem, jako dva pruhy z obočí.

Byl jsem u doktorů. Absolvované testy - kompletní krevní obraz, biochemie, analýza moči. Terapeut řekl, že všechno je z jeho strany v pořádku. Přenesené hormony - normální! Byl jsem u endokrinologa, vysvětlil jsem problém, na co se lékaře jen zasmál, jako terapeut. Ale musí existovat nějaký důvod pro ztrátu! Nejen proto, že!

Jaký by mohl být důvod? Avitaminóza? Nedostatek železa? Seborrhea? Demodex? Nebo něco jiného? Co dělat Už se stydím, že se znovu vrátím k lékařům, že se smějí v obličeji! Je to škoda. Koneckonců, problém začal právě po onemocnění. Pomozte prosím radu.

Dobrý den! Včasné šedé vlasy u žen spíše mladého věku nejsou vzácným fenoménem a obvykle se dědí. K tomuto problému mohou přispět různé důvody:
- pokud se jeden z rodičů začal dostat šedě brzy, mohlo by to být příčinou vzniku šedivých vlasů u svých dětí;
- zachování stresujícího životního stylu, který může vést k vyčerpání nervových buněk a celého organismu jako celku, takže u žen dochází k časnému šednutí - to je také jeden z důvodů;
- nedostatek vitamínů, který může být způsoben nesprávnou, monotonní výživou;
- přítomnost škodlivých návyků, které mohou vést k onemocněním různých orgánů, narušení jejich funkčních činností;
- slunce může také způsobit předčasné stárnutí vlasů. Pro vaši otázku doporučujeme kontaktovat lékaře. Takovou radu získáte na recepci odborníků naší kliniky. Telefonní schůzku můžete uskutečnit v libovolném denním čase, který vám vyhovuje: 8-495-223-22-22 od 08:00 do 23:00 hodin. S pozdravem, on je klinika!

Dobrý večer. Nedávno zhotoveno ftg. Diagnóza je ANO. Nalezeno před 5 lety je diagnóza AHA. Pomoz mi to přijít na to.
2012

Oblast parietální:
Oblast 18.8
Celková srst 261 (therm 208, wellus 53)
Střední průměr 45
Poměr střední a tenké 50/50

Zat zóna
Vlasy 197 (termín 165 vedl 32)
Střední průměr 51
Poměr tenkých, středních a tlustých 18/73/9, resp
Vzhledem k tomu, že se neohlížejí, počet anagenních těl není znám.

Oblast parietální:
Oblast 16.7
Celková srst 216 (termín 204 vedl 12)
Anagenov 72,4%
Tel 27,6%
Anagen terminál mezi 100
Terminál mezi tel. 75
velusa v telefonu 25
Průměrný průměr 49

Occipitální oblast:
Oblast 16.7
Celková srst 197 (termín 192 vedl 5)
Anagenov 90,5%
Tel 9,5%
Termín mezi anagenem 100
Tep mezi těly 100
Střední průměr 45


Analýzy jsou v pořádku. Dlouhá ztráta způsobená stresem se stala spoustou věcí. Existuje regresivní seborrická dermatitida. V roce 2012 došlo ke stresu a možná selhání hormonů.
V tuto chvíli mám pár otázek ohledně fing. Po dobu 5 let se wellness výrazně snížila. Je to dobré / špatné? Ale teď je známo asi 25% rally v telogenu. Znamená to aha, vzhledem k tomu, že průměr vlasů se nezměnil? Současně je počet terminálních chlupů stejný jako před 5 lety, v roce 2012 došlo k velkému procentu velusů, a proto spolu se snížením velusu také kleslo celkové množství vlasů v měřené oblasti.

Konzultace lékaře trichologa v Moskvě

Kandidáti vědy, lékaři nejvyšší kategorie, členové Eurasijské asociace trichologů, kteří se již řadu let specializují na ošetřování vlasů a vlasové pokožky hlavy, obdrží recepci u trichologického centra doktora vlasů. Můžete se seznámit s odborníky na klinice v příslušné sekci.

Počáteční konzultace s tricholožkou na naší klinice je bezplatná. Na něm specialistka podrobně rozhovoruje, shromažďuje anamnézu, na základě které budou přiděleny diagnostické metody a léčba.

Terapeutický kurz, počet procedur je přiřazen podle jednotlivých ukazatelů, v závislosti na stavu a cílech. Během léčby může být program upraven. To je způsobeno individuální odpovědí pacienta na terapeutický účinek.

Můžete se přihlásit k bezplatnému vstupu do tricholů naší kliniky telefonováním na hotline nebo vyplněním formuláře na webových stránkách. Administrátoři vaší kliniky vás budou kontaktovat a zvolíte nejvhodnější dobu pro vaši návštěvu.

Počáteční konzultace a vyšetření u lékaře trichologa. Doktor: Marina Šarová

Pro Více Informací O Suché Vlasy