logo

Krásné pigtaily pro střední vlasy 2019-2020: nápady na fotografie

Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je opletení pro dívku symbolem krásy a ženskosti, což vám umožní vychutnat si luxusní a dobře upravené vlasy.

Vlasy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech, ale také na vlasy střední délky mohou být vytvořeny také nádherné vlasy z copánků.

Módní účesy z plátků v letech 2019-2020 mohou změnit váš styl a vzhled, takže obraz je jemnější a sladší, v některých případech nebo naopak - více odvážné a jasné.

Módní účesy s opletením na středních vlasech poskytují něžnost a lehkost, díky čemuž je můžete použít k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - to jsou klasické propletené, stejně jako pigtail účesy pro střední vlasy, vodopád, fishtail, francouzské prýmky, tkaní naopak, řecký oplet pro střední vlasy.

Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější varianty vlasů od copánků až po střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra, který hledá inspiraci v obrazech, které nám představujeme, na vlasy od copánků až po střední vlasy 2019-2020.

Náš výběr představuje nejlepší nápady pro tkaní pletenin pro střední vlasy, nejkrásnější účes pro pletence pro střední vlasy, fotografické obrázky, které naleznete v této recenzi.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: Francouzský oplet

Krásná verze vlasů s tkaní na středně dlouhých vlasech - slavný francouzský oplet. Tento typ opletení na střední vlasy je dobrý, protože ne všechny vlasy jsou tkané, ale jen jejich část.

Část vlasů při tkaní francouzského proužku zůstává volná a volná. Francouzský pletenek je ideální pro vytváření sady krásných a módních účesů od pramene až po střední srst 2019-2020.

Krásné pleteniny pro střední srst 2019-2020: rybí šunka

Rybí ocas je originální a velmi neobvyklý oplet pro střední srst 2019-2020, který vypadá úžasně v jakémkoli obrazu. Tato verze tkaných spližek na středních vlasech se stala populární mezi ženami módy a milovníky různých copánků.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: vodopád na vlasy

Další krásná pletená vazba na vlasy střední délky jsou účesy s vodopádem na vlasy. Účesy ze střihu "vodopádu" poskytují účes a celý obraz lehkost Tento typ tkaní na středních vlasech 2019-2020 vám pomůže vytvořit jemný a velmi romantický obraz.

Módní vlasy z copánků na středně dlouhém "vodopádu" vypadají ženské a stylové, protože vlasy z drátků jsou uvolněny a nejsou tkané. Nejpůsobivější účes s vodopádem vypadá na kudrnaté vlasy a vytváří velmi krásný efekt pádu vláken.

Tkaní na střední srsti 2019-2020: řecký oplet

Módní účesy z drátků z let 2019-2020 představují také účes "řecké braidové", který jistě potěší dívky za svou originalitu a novinkou.

Řecký proužek všemi způsoby se táhne podél okraje obličeje, což vám umožní vytvořit ženské a elegantní účesy z pletenců 2019-2020.

Pletené vazby na střední srsti

Tkaní oplet na střední vlasy je krok za krokem master class. Spit je dívčí krása, ale někdy mnozí z nás mohou jen snít o dlouhých dlouhých pigtailech, protože ne vždy délka vlasů nám dovoluje ozdobit zdobený "hrot" nebo "Boho prým". Omlouvám se za to, že to nestojí za to, protože dokonce i se středně dlouhými vlasy můžete vytvořit zázrak, ošoupat ho v peří tak oblíbené v této sezoně. Samozřejmě průměrná délka vlasů neumožňuje mnoho experimentů s různými způsoby tkaní, ale je stále možné vytvořit originální, elegantní a jednoduché účesy.

Před tkaním pletenin by se vlasy měly umyt. Mnoho stylistů věnuje pozornost skutečnosti, že při vytváření účesu: gel, pěna, stylingový vosk a lak pro fixaci použijete na střední a krátké vlasy pigment na středních a krátkých vlasech. Podívejme se blíže na některé druhy tkaní. Také bych chtěl samostatně vzít na vědomí skutečnost, že můžete snadno vyrobit všechny níže uvedené nitě sami, a to díky detailním pokynům a schématu provádění. Jdi

Spikelet

 1. Rozdělit vlasy, jako u obvyklých pletenin do tří pramenů.
 2. Oddělte pramen, který je umístěn u základny přední části, pak vezměte malé prameny vpravo a vlevo podél linie vlasů a vtahte je do hlavního opletu.
 3. Procházejte prameny, jako při obvyklém tkaní, postupně tkát boční vlasy.
 4. Spikelet se prodlužuje, dokud nejsou všechny boční pramínky tknuty do pleteniny.

Pro dosažení originality a originality účesu splétá spodek nahoru. Ohnout hlavu vpřed, pečlivě hřeben hřívu a použít stylový gel. V základu růstu vlasů na zadní straně vaší hlavy tvoříte tři prameny stejné tloušťky a začnete tkát spikelet podle výše uvedených instrukcí, pouze s každým průchodem se pokusíte vázat široké boční prameny. Jakmile létajíte na vrchol koruny, upevněte spikelet pomocí klipu nebo pryžového pásku a položte špičky hrotu podle vlastního uvážení. Tento obrázek ukazuje schéma tkaniva:

Poloviční vlasy

 1. Rozdělte vlasy na tři stejné prameny.
 2. Začněte je tkat do opletu od čáry čela směrem k zadní části hlavy. Snažte se splétat prameny co nejblíže k základům růstu vlasů, takže účes bude silnější a krásnější.
 3. Hroty vlasů se musí ohýbat dovnitř a zajistit neviditelné.

Kosa boho

Chystáte-li se romantický den nebo jen chcete dát svůj obraz elegantní a neformální eleganci, pak je to bohemian pigtail, který vám pomůže dosáhnout požadovaného efektu. Tento účes se zpravidla provádí na boku hlavy a při vytváření bohou jsou prameny tkané nejen z nákrčníků, ale také z chlupů z hlavní části. Princip vytváření bohemiánky je stejný jako francouzský, to znamená, že je třeba položit vlasy na hlavní střední část, a to jak vpravo, tak vlevo, dokud nebudou dokončeny tresky. Samozřejmě můžete rozšířit opletení na úroveň uší nebo dokonce nižší. A pokud chcete, aby váš styl byl jedinečný a originální, uložte na jeden z nich pramen hedvábné stuhy a upevněte jeho konce pomocí řasenky s oblázky, korále nebo květinou. Toto splétání je rychlé, vhodné pro husté a kapalné vlasy.

Řecký oplet

Existuje několik odrůd tohoto prýmku, ale pouze jedna skutečnost zůstává beze změny - to se tkne pouze podél okraje vlasů. Je snadné vytvořit obraz řecké bohyně; Tento účes je vhodný pro každý den - do školy, školy, práce, působí také jako slavnost, na svatbu. Postupujte podle pokynů krok za krokem:

 1. Hřebeme a vybíráme rozdělení podél čáry od přední části k okcipitalu. Část vlasů na pravé straně dělení dočasně upevněte klip tak, aby během provozu nezasahoval.
 2. Na levé straně oddělení oddělíme malý svazek poblíž časové zóny a rozdělíme jej na tři stejné části.
 3. Provádíme zkroucení pigtails proti směru hodinových ručiček, v každém kříži jsme tkaničky malých kadeřů zespodu. Pokračujeme v propojení, dokud nedosáhneme středu zadní části hlavy. Snažte se tkát co nejpřísněji, aby jednotlivé kudrlinky z ní nebyly. Konce vlasů jsou dočasně uchyceny gumovým pásem.
 4. Dále tkvíme stejný oplet na pravé straně, po níž mohou být pravé a levé pásky vtaženy do jednoho nebo jejich špiček, aby se upevnily a skryly pomocí neviditelných.

Francouzský oplet

To je další volba pro elegantní styling. Na základě této techniky tkaní můžete vytvořit mnoho různých účesů. V zásadě se všechny jednoduché francouzské prýmky liší od ostatních tím, že v procesu tkaní se nejdříve nepoužívají všechny vlasy, ale jen některé drobky malých rozměrů a další se postupně vkládají do nich. Francouzský pletený materiál má mnoho možností pro tkaní, což umožňuje, aby to bylo jako běžný každodenní účes a večerní nebo dokonce svatební styling. Výhody tohoto typu stylingu zahrnují skutečnost, že se každý může vyrovnat s tkaní francouzštiny, takže v tomto případě nebudete potřebovat služby zkušeného kadeřníka.

 1. Před stylováním šamponujte vlasy podle typu vlasů. Pečlivě česte vlasy hřebenem se vzácnými zuby, pak použijte pěnu a přidejte objem a pomp.
 2. Použijte tenký hřeben, oddělíte trojúhelníkový tvar, začínající od čelní části, směrem k koruně. Zajistěte svazek gumovým pásem.
 3. Dále začněte oplet pletené podle klasického principu, teprve teď postupně vázat vlasy na pravé a levé straně hlavního pramene, přičemž zajistíte, že boční kadeře jsou stejné tloušťky. Nezapomeňte také, že boční prameny na pravé straně po celou dobu musí procházet středem a nikoli naopak.
 4. Pokračujte v provádění těchto akcí až do vyčerpání bočních vláken, konce opletení musí být tkané a zajištěny elastickým páskem. S pomocí takových vazných vlasů vytváří efekt tlustých a nadýchaných pletenin.

Pokud mnoho druhů pletenců vyžaduje těsné tkaní, pak pro francouzskou odrůdu budou muset dodatečně působit nedbalost. To se děje zcela jednoduše: Nepleťte prameny příliš těsně a po každém 2-3 průjezech je speciálně natáhněte na stranu. Můžete rovnoměrně natahovat celý prvek, nebo se můžete dotknout pouze některých jeho částí, pak bude účinek odlišný, což dá obraz nezvyklému a účes bude vypadat jako krajka. Tato fotografie je zobrazena krok za krokem, jak se oplety opletí.

Spit pro všechny chutě: 14 nápadů pro střední vlasy

Různé copánky milují nejen holky, ale i vlnu dospělých dívek. V závislosti na způsobu tkaní mohou být pigtaily přísné a omezené nebo nedbalé a hravé.

Na jejich základě můžete vytvořit nějaký účes, včetně večera a svatby.

Účesy z copánků to udělejte sami

Prámiky mohou být velmi jednoduché nebo extrémně bizarní. Oni jsou tkaní svisle nebo v cikcaky, umístěny s korunou kolem hlavy, posunuté na stranu nebo zvýšené na koruně. Vše závisí na struktuře a tloušťce vlasů, stejně jako na preferencích jejich hostesky. Výhody tohoto typu vlasů zahrnují:

 1. Snadné provedení. Ne nutně k dosažení dokonalé přesnosti, snadné nedbalosti v módě dnes.
 2. Relevance. Různé pleteniny jsou vždy v módě.
 3. Všestrannost. Krásné pigtails pro střední vlasy jsou pro každého, bez ohledu na věk a délku vlasů. Na jejich základě můžete udělat účesy jakékoliv složitosti.
 4. Trvanlivost Správně pletené vlasy trvají celý den bez nutnosti opravy.

Krásné copánky pro střední vlasy lze splétat doma vlastními rukama.

Musíte začít s nejjednoduššími možnostmi, postupně se snažíte složitější a sofistikovanější.

Před zahájením práce potřebujete

 • umyjte si vlasy;
 • aplikujte pěnu na vlasy, odstraňte přebytečnou statickou elektřinu;
 • nepřátelské prameny narovnávají železo;
 • připravte veškeré potřebné příslušenství: kolíky, sponky, gumové pásky, dekorativní předměty.

Braid s třeskymi

Účesy s copánky na středních vlasech mohou být doplněny nástrahami. Je hustá a natočená, položená na čele nebo zastrčená za ušima.

Jedním z nejpozoruhodnějších možností je věnec kolem hlavy, doplněný dlouhým třeskem s rovným řezem.

Vlasy pečlivě česané a vyčistěné zpět.

Třpyty jsou odděleny a zajištěny sponou.

Většina kudrlin je ošetřena hydratačním sprejem. Část vlasů u ucha je rozdělena na 3 prameny.

Pletenka je vedena kolem hlavy, mírně se pohybuje po čele. Při překročení pramenů se do horní části hlavy přidávají malé části vlasů. Pletené by mělo být hladké, ale ne příliš těsné. Ona je vedena na opačné ucho, pak práce pokračuje na zádech. Špička opletu je zastrčena pod základnou a zašroubována pomocí čepu.

Závěrem se vydávají tresky. Je pečlivě česán s hřebenem navlhčeným hydratačním sprejem.

Příliš dlouhé kudrlinky mohou být zakřiveny tenkou křivkou, ale rovně tlusté třesky vypadají velmi krásně. Fixovat styling pomůže lak.

Neobvyklejší možnost - zařazení dlouhých třesků do opletení.

Tento účes je vhodný pro školy nebo instituce, prameny budou krásně zakrývají tvář, aniž by spadly do očí.

Dlouhé, oříznuté šikmé bangy se hodí na stranu.

Vlasy na druhé straně hlavy jsou hodeny a spojeny s třeskymi.

Velmi nízké dělení se nachází blízko ucha.

Vlasy ze strany bangů jsou rozděleny na prameny a tknuty do klasického spikeletu.

Další kudrlinky se spojují z vrcholu hlavy. Pletenka jde svisle, většina kudrlin zůstává volná. Špička pleteniny je svázána s tenkou elastickou barvou vlasů.

Šplhat ve Spitu

Velmi neobvyklá a krásná volba. Splétání se zdá extrémně obtížné, ale může to být provedeno za pouhých 10 minut.

Vlasy česané na boční části.

V chrámu je oddělen a rozdělen na 3 části.

Tkaní pletenců se provádí podle principu francouzského kužele.

Provazky se protínají, jsou spojeny tenkými kadeřemi po obou stranách hlavy.

Před každým prokládáním se z opletení vyjme jemný pramen a odešle před prací.

Když hlavní opletení dosáhne hlavice, je vedena vertikálně, hrot je upevněn tenkým elastickým páskem. Po tom přichází řada tenkých pramenů. Jsou vtaženy do jednoduchého plochého opletení, který je umístěn na špičce. Vlasy a knoflíky nejsou potřeba, oba pletence pevně drží a nerozpadnou.

Nejjednodušší způsob, jak se naučit, jak tahle velkolepá páska na video. V tomto případě ukazují, jak to dělat pro dívku, ale pro dospělé dívky takové prýmky nevypadají horší:

Spikelet

Tkaní splétačky na střední vlasy začíná klasickým spikeletem. Může se nacházet na zadní straně hlavy, přesunout se do chrámu.

V přední části hlavy je část vlasů oddělena a rozdělena na 3 části. Při tkaní jsou kudrlinky spojeny s hlavním opletením vpravo a vlevo. Pásky by měly být tenké, většina vlasů zůstala uvnitř. Po dosažení konce je prýmek vázán kabelem a zasunutý dovnitř, upevněný kolíky.

Tam je také zadní kužel, který je tkaný podle základní schéma, ale práce začíná od zadní části hlavy a jde do koruny. V tomto videu mluvíme o tkaní spikeletu a variant účesů založených na takovém tkaní:

Poloviční vlasy

Variant klasického spikeletu.

Braid je umístěn na boku a na křížení pramenů, vlasy se připojí k jedné straně oddělení.

Druhá polovina zůstává zdarma.

Poloviční vlasy jsou obzvlášť krásné, pokud je spletete na zvlněných nebo kudrnatých pramenech.

Rovné vlasy mohou být zkroucené pomocí curlingu nebo kolečka.

Kosa boho

Možnost v trendovém neformálním a elegantním stylu. Podstata vlasů - kombinace copánků s tekoucími vlasy. Pásky volně tkát, vlasy vypadají trochu rozcuchané. Pěna nebo sprej založený na mořské vodě pomůže vlasům poskytnout požadovanou strukturu.

Vlasy jsou odděleny hlubokým bočním oddělením. Na jedné straně je rozděleno široké pásmo, rozděleno na 3 části a tkané do francouzského proužku. Během procesu je na prameny připevněna tenká hedvábná stuha. Poté, co je připravený výplň, je opletení mírně nataženo ručně. A spojte se s volnými prameny.

Na fotografii jsou různé verze boho spitu:

Řecký oplet

Existuje mnoho možností pro řecké drátky. Více informací naleznete zde. Krásně zakrývají hlavu, připomínající elegantní korunu. Vlasy jsou rozděleny do hlubokého šikmého oddělení od čela až po tyč. Na jedné straně je oddělený úzký pramen.

Pletenka je volná s přístupem postranního pramene. Spitka je v kruhu a je uprostřed koruny. Stejně tak jsou vlasy na druhé straně tkané. Na zadní straně hlavy jsou pigtails spojeny a zkrouceny do nedbalého svazku.

Francouzský oplet

Vlasy mohou být vyrobeny z vlasů jakékoli délky a struktury. Existuje široká škála francouzských oplechování.

Je žádoucí, aby vlasy byly řezány hladce, je obtížné položit střih. Vlasy jsou česané zpět, třásně jsou uchyceny klipem.

Na přední straně hlavy je oddělen a rozdělen na 3 části. Při tkaní pletenců přes každý kříž, dokonce prameny jsou přidány na pravé a levé straně.

Propletení se ukázalo krásným, pravý pramen vždy leží na vrcholu centra. Dokončený oplet může být ponechán na zádech nebo zastrčen pod sponou, čímž je zajištěn výstupek. Tluk je položen na jeho boku nebo na čele, přičemž tvar fixuje lakem.

Toto video ukazuje, jak můžete sami provést splétání františkánu:

Malý drak

Obměna francouzského proužku, který se velmi líbí matkám malých dívek. Pletenka se nachází na zadní straně hlavy nebo se pohybuje po boku. Rozdíl od klasické verze je takový, že pravé prameny, tkané do prýmku, se ve středu nacházejí.

Koberec může být vyroben rovnoměrně, ale zkroucený drak vypadá neméně zajímavě. Během tkaní se práce přemístí do jednoho nebo druhého, úhel ohybu závisí na stupni napětí tkanin, jako v tomto videu:

Spit-Plait

Jednoduchá a efektivní volba vhodná pro každodenní nošení.

Vlasy se shromažďují na koruně vysokého ocasu.

Je rozdělen na 2 části.

Obě střídavě se otáčejí ve formě svazku a cívky by měly jít jedním směrem.

Konce jsou upevněny tenkými pryžovými pásy.

Postroje se spojují a otáčejí se opačným směrem.

Plait je svázán stuhou nebo pryžovým pásem.

Rybí ocas

Rybí ocas je prakticky shodný s špičkou. Pletenka se zdá být velmi obtížná, ale dokonce s teenagerem to dokáže zvládnout. Chcete-li dosáhnout hlasitosti, musíte vlasy mírně pokořit a vyhlazen štětcem.

Chrámy jsou odděleny dvěma prameny. Knoflík je oddělený od pravé a umístěn vlevo. Stejný pramen na levé straně je veden doprava. Pracuje až do vyčerpání vlasů. Konec je vázán gumovým páskem nebo krajkou.

4-pásový oplet

Velmi efektivní volba, vhodná pro svatbu nebo party. Čím silnější jsou vlasy středně dlouhé, tím objemnější a výraznější bude účes. Čisté kudrlinky jsou ošetřeny strukturovanou pěnou, českou a rozděleny do 4 rovných pramenů.

První vpravo je zapnuto pod druhou. Druhá část je na druhém místě umístěna nahoře. Čtvrtá větev je podřízena první, druhá je umístěna na první, třetí - na druhou.

Tkaní pokračuje na požadovanou délku, vlasy nelze příliš utáhnout. Volně pletené pleteniny vypadají mnohem překrásněji. Nejlepší je napínat ji striktně uprostřed hlavy, hotový oplet může být hoden přes rameno.

Vodopád

Romantická kombinace francouzských copánků a tekoucích kudrlin. Pletenka je šikmá, zatímco prameny se nehýbají, ale spadají dole, připomínající proud vody.

Práce začínají od dolní části a vedou diagonálně. Pásky z horní části hlavy se připojují k opletení, spodní kadeře zůstávají volné. Po tkaní se většina vlasů může naklonit.

Svatební prýmky

Moderní svatební móda je velmi příznivá pro copánky. Z nich vytvářejí vysoké stylingové svazky, které jsou perfektně kombinovány se závojem. Zjednodušte instalaci. Hlavní věcí je pečlivě protáhnout vlasy pomocí kleští a ošetřit vyhlazujícím krémem.


Další možností - vlasy se shromažďují ve vysokém ocasu a splétají se do jednoduchého opletení. Obepíná se kolem podstavce, je bezpečně uchycena kolíky a ozdobena ozdobnými kolíky. Závoj se opírá o základnu nosníku.

Pryžové stuhy pro maturitu

Na základě opletek můžete vytvořit stylové a velkolepé vysoké účesy vhodné pro ples. Oni se krásně mísí s otevřenými šaty a špičkami s špagetovými popruhy.

Čisté vlasy jsou ošetřeny pěnou, mírně česané na kořenech a shromažďovány ve vysokém ocasu na koruně. Válečky jsou položeny na obou stranách základny a zajištěny čepy. Ruce z válců tvoří rovný prstenec.

Pásky v ocasu jsou rozděleny do několika částí a tknuty do jednoduchých pásů, které zajišťují konce tenkými pryžovými pásky. Váleček se otáčí opletky, konce jsou otočeny dovnitř a zajištěny kolíky. Podklad svěžího uzlu může být ozdoben saténovou stuhou, která odpovídá šatům nebo nitě lehkých korálků.

Účesy s tkaní na střední vlasy - skvělé řešení pro každodenní nošení a zvláštní příležitosti. Snadno se smažou doma. Je lepší začít s nejjednoduššími možnostmi, po několika trénincích před zrcadlem, výsledek vás určitě potěší

Pletené opletky na středně dlouhé vlasy

Krásné spleť od nepaměti je hlavními symboly panenky krásy. Časy, a s nimi účesy, se už dávno změnily, ale móda pro splétání neprojde po mnoho staletí. Je pravda, že moderní prýmky nejsou vůbec jako prapory našich prababiček, ale to je zajímavé. Kromě toho může být tkaní provedeno nejen pro dlouhé vlasy, ale i pro středně dlouhé vlasy. Chcete se naučit tomuto umění? Jsme rádi, že vám s tím pomůžeme!

Fishtail na středně dlouhé vlasy

Tkaní oplet na střední vlasy znamená mnoho možností. Klasická rybačka je jedním z nich.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny hřebenem, posypte je sprejem nebo čistou čistou vodou a rozdělte je na dvě stejné části.
 2. Pokud je to žádoucí, můžete udělat trochu bouffant v zadní části hlavy. Přidá kousek originality a objem vlasů.
 3. Na každé straně oddělíme jeden jemný pramen a překročíme je.
 4. Pokračujeme v tkaní na požadovanou úroveň a vázání špičky pigtailu s pružným pásem. Vitje může být volný i velmi těsný. Záleží na vzhledu vlasů.

Francouzský pigtail pro střední vlasy naopak

Francouzský oplet je naopak velmi podobný spikeletu, vevnitř jsou tkané pouze prameny.

Krok 1. Oddělte pramen vlasu přední část a rozdělte ji na tři stejné části (na obrázku - 1,2,3).

Krok 2. Projděte číslo 1 pramene pod číslem 2 a položte číslo 3.

Krok 3. Stejným způsobem zatlačíme č. 3 pod č. 1 a postavíme jej č. 2.

Krok 4. Pokračujeme v tkaní podle schématu 2 a 3, přidáváme pokaždé malý pramen z bočních částí hlavy.

Krok 5. Pokračujte v tkaní, dokud se všechny vlasy nezmění v pigtail.

Krok 6. Na konci procesu opatrně vytáhněte hroty, abyste jim dodali další objem.

Napínání františkátu je naopak možné jak po stranách, tak v diagonálním směru a dokonce i v kruhu.

Také vám doporučujeme udělat pletené pásky, které se ukázalo jako stylové a velmi krásné.

Čtyřřadý pigtail pro střední délku

Čtvrtá řada pletení na středních vlasech je poměrně komplikovaná, ale v několika trikách můžete tuto techniku ​​překonat.

 1. Pečlivě pokořujeme vlasy hřebenem, hýbeme vlasy a rozdělíme je na 4 identické prameny. Pro větší pohodlí je pravá část nazývána první, pramice umístěná bezprostředně za ní jsou druhá, další - třetí a poslední - čtvrtá.
 2. Pravou rukou tlačíme první větev pod druhou. S levou rukou položíme třetí prvek na první.
 3. Stlačeme čtvrtou čáru pod první. Teď je v centru tkaní. Druhou větev klademe na třetí, čtvrtou čáru - na druhou.
 4. Stejným způsobem ukládáme první prvek na druhou, třetí na čtvrtou. Pak dostaneme první prvek na třetinu a třetí na druhé. Provádíme tkaní tohoto schématu na požadovanou délku. Špička pigtailu je upevněna gumovým pásem.

Vodopád vlasů

Romantická verze francouzského proužku vypadá nejlépe na kudrnatých pramenech. S tímto účesem můžete jít ven a jít na rande se svým milovaným mužem.

 1. Důkladně vyčistěte pramínky.
 2. V přední části hlavy oddělujeme malý trsy vlasů a rozdělíme je na tři stejné prameny.
 3. Začínáme tkát klasickou spikelet, která pravidelně uvolňuje spodní část a nahrazuje ji novou, která je převzata z horní části hlavy vlasů.
 4. Pokračujeme v napojování vodopádu a přesun do jiného ucha. Upevněte špičku opletek barretou nebo pryžovou páskou.
 5. Pro dívky s přirozeně hladkými vlasy vám doporučujeme, abyste kudrlinky navíjeli železem nebo curlingem.

Další verze "vodopádu":

Plait opletení v průměrné délce

Flagella může být nazývána nejjednodušší alternativou k komplexním opletením. Mohou velmi rychle splétat se samy, a to i bez mnoha zkušeností ve věcech účesů.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny a sbírejte je na koruně v ocasu vysokého koně.
 2. Rozdělte vlasy na dva identické prameny.
 3. Otočíme oba prameny doprava v podobě lana. Držte konce pevně rukama a upevněte pomocí dvou tenkých elastických pásů.
 4. Zapojte kabely navzájem ve směru doleva a znovu upevněte pružným pásem.

Klasické školní účes, který může zdobit nejen obyvatele školních zdí, ale i hezké dospělé dámy.

Krok 1. Pročtěte si vlasy a navlhčete je vodou nebo postřikem, aby byl hladký.

Krok 2. Kombinace s ostrými zuby dělí perfektně dělení od jednoho ucha k druhému.

Krok 3. Rozdělte prameny v blízkosti čela na tři stejné části.

Krok 4. Levé prameny položíme na vrchol středního a zakryjeme je pravým pramenem - to je základ našeho opletu.

Krok 5. Pokračujeme v tkaní, příležitostně tkané volné prameny, které jsou po stranách, převedeny do pigtailu.

Krok 6. Dostáváme se k základně krku a tkvíme pravidelný pigtail. Přilepte ho gumovou páskou.

Řecké oplety prošití na středních vlasech jsou tkané výhradně kolem okraje pramenů. Tento účes vypadá velmi krásně a romanticky.

1. Hřebte vlasy na rovnou část od čela po zadní část hlavy. Pravou část vlasů fixujeme svorkou tak, aby vlasy nenarušovaly další práci.

2. Oddělte tenký pramen vlasů z levého chrámu. Rozdělíme ji na tři stejné části.

3. Provádíme tkaní proti směru hodinových ručiček. Při každém kříženém pohybu tkvíme tenké prameny zespodu do splete. Tímto způsobem dosáhneme opačnou část uší a spojujeme špičku opletení elastickým pásem.

Případně můžete dosáhnout hlavu, ocas ocasu pigtailu a opletení přesně stejný na druhé straně. Nyní zůstane pouze vázat oba pásy do jednoho nebo je upevnit pomocí čepů.

Na první pohled je takový pigtail velmi obtížný. Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší.

1. Jemně pokořte vlasy a začněte tkát francouzský oplet naopak (ne příliš těsný).

2. Dosáhli jsme požadované délky a našroubujeme oplet pružným páskem.

3. Přidejte spoustu otevřených dílů a natahujte každý prvek čistým pohybem.

4. Otevřený opletek může být vložen do banda nebo zkroucen do vzduchové květy.

Každá dívka chce být krásná, žádaná, luxusní. Rychlé a snadné tkaní různých drátků na střední srsti vám pomůže dosáhnout cíle jedním pohybem rukou.

64 trendových pletenin pro středně dlouhé vlasy: fotografie a lekce

Pokud jde o stylové účesy pro střední vlasy, první přichází na mysli pigtails. Všichni jsou tak různí a originální. Dnes existuje více než 50 různých vazeb, včetně "spikelet", "francouzské prýmky", "zpětné trubky", "klasické" atd. Pigtaily mohou dramaticky měnit styl jejich majitele, čímž se přidá k obrazu ženskosti, lehkosti a vzdušnosti. Prámiky jsou vhodné jak pro dívky, tak pro dospělé ženy. Umožňují vám maximálně otevřít tvář a zdůraznit její svěžest a krásu.

Obsah:

Populární vzory pro dívky a holky

Spit pro dívky se provádí v různých technikách. Dnes na internetu najdete lekce tkaní od významných blogerů a kadeřníků. Nejpopulárnější možností je francouzský oplet. Popularita takového tkaní je pochopitelná. Je snadno použitelný a vhodný pro každodenní nošení. Pokud se podíváte na schéma, můžete vidět, že tkaní pleteniny začíná od vrcholu hlavy. Zpočátku se odebírají tři vlákna. První fáze je velmi podobná tkaní klasického třívrstvého prýmku. Ale ve druhé fázi si všimnete rozdílu. Pokud je klasický oplet tkaný ze tří pramenů, pak francouzský oplet chytil nové kudrlinky. Ukazuje se krásný obrázek.

Další zajímavou možností je rybačka. Tento oplet vypadá neobvyklý a originální. Propletete jej velmi snadno. Chcete-li to provést, musíte vytvořit nízký nebo vysoký ocas a rozdělit jej na dvě stejné části. Pak se z jedné strany odvíjí tenký pramen a převádí se do středu, pak se z druhé části odnese tenký pruh a také se přenese do středu. Takže musíte pokračovat, dokud se nedostanou volné prameny vlasů. Špička opletu je upevněna gumovým pásem.

Vypusťte ocas ryb

Video tutoriál o tkaní pletenců

Oblíbeným účesem mnoha mladých krásek jsou dva draci. Tento účes vypadá vzrušující a roztomilý. Sváží se na základě francouzského proužku. K tomu je rozdělena na dvě části, rozdělení může být hladké nebo cikcak. Draci se udržují velmi dobře, nebojí se větru.

Účes s dvěma pigtails

Stále více mladé dívky dávají přednost psům pravidelnému stylu. Koneckonců, copánky vám umožní dosáhnout požadovaného efektu a dát obrazu zvláštní kouzlo a kouzlo.

Tkaní pletenců se provádí nejen na dlouhé, ale i krátké vlasy. Díky pigtails, majitelé krátkých vlasů nemusí trpět každodenní styling. Nejčastěji pro tkaní na krátké vlasy pomocí techniky "špice". Díky svým vlastnostem vypadá účes velmi objemně. Zvláště špiklet vypadá krásně na vlasy podlouhlého fazolí.

Bob náměstí s boky

Pigtaily pro dívky na boku

Na krátkých vlasech je nejjednodušší splétnout boky. Zamaskovat některé chyby a odstranit volné prameny pomůže různým doplňkům: stealth, knoflíky nebo kraby.

Také oblíbený francouzský pletenek, který může být tkaný "dovnitř ven", není ponechán bez dozoru. Pokud délka vlasů nestačí, vždy můžete použít horní nitě. V tomto případě můžete oživit všechny návrhy kadeřnictví.

Krásné pigtaily pro dívky

Životní hackování: Jak si slepit módní pigtail na sebe? (krok za krokem)

Módní pásky

Dlouhé vlasy jsou vynikajícím materiálem pro vytváření mistrovských děl. Díky dlouhým pramenům můžete splétání opletení různými technikami.

Ti, kteří chtějí obdarovat svůj obraz s originálností, mohou opíjet koš. Takové tkaní mají radost svou elegancí popravy. Neobvyklý styl tohoto účesu je dán propojením pramenů v horní části hlavy, vizuálně připomínajícího koš.

Nevzdávejte se v jejich pozicích. Je to neobvyklé, ale je to jednoduché provedení. Zvláštností tkaní je vytvoření švů na vlasy. Tento výsledek se dosahuje díky tenkým smyčkám, které vypadají z opletení.

Fotografické účesy s módními copánky

Video lekce: Jak splétat dva módní copánky?

Účes s dvěma trendovými pigtails pro střední vlasy: krok za krokem fotky

Pletené opletky na středně dlouhé vlasy

Na středních vlasech vypadají copánky skvěle v různých stylech. V posledních letech získala boho chic velkou popularitu. Zvláštností účesu je jednoduchá nedbalost, která je úplným opakem čistých a přísných holíwoodských prýmků. Tento styl nemá tuhé rámce, takže každá dívka bude moci opakovat to nezávisle.

Vytvoření půvabného obrazu pomůže šplhat v řeckém stylu. To může být vyrobeno s pásky a další příslušenství. Pro zvláštní příležitost může být spona zdobena diadémem, diadém nebo krásným lemem.

Prámiky ve stylu "Grunge" se vejdou odvážným a jasným děvčatům, které mají rádi centrum pozornosti. Tento účes je vždy doprovázen prvky lehké nedbalosti. Když mluvíme o okrajích, pak je třeba je kombinovat s vyrazenými prameny zvlněnými na kadeře.

Pletené pro střední vlasy: sbírka fotografií

Vlasy s pigtails - nejpopulárnější způsob, jak změnit obraz a dát mu individualitu. Fotky krok za krokem vám pomohou pochopit různé techniky tkaní a zvládnout je v krátkém čase.

Tkaní pleteniny na středně dlouhých vlasy a děti: krásné, objemné. Pokyny krok za krokem s fotografiemi pro začátečníky

Chcete-li vytvořit nový obrázek, stačí originální účes, který lze provést nejen v drahém salonu, ale také doma. Tkaní opletení na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomohou pochopit proces vytváření účesu, vám umožní získat nezapomenutelný obraz a překvapit nejen nositele, ale i ty kolem sebe.

Klasické francouzské opletky: tkát pro sebe

Chcete-li vytvořit účes, potřebujete:

 • hřeben, věnovat zvláštní pozornost kořenům vlasů;
 • vzít centrální zvlnění, na vrcholu hlavy a oddělit ji;
 • po provedení manipulace můžete jít dvěma způsoby:
 • rozdělit zvlnění na 3 vlákna a začít vytvářet základ pro účes;
 • upevněte oddělené zakřivení gumovým páskem tak, aby odpovídalo barvě vlasů a poté spusťte tkaní dvěma volnými prameny.

Po výběru jedné z dvou možností, které potřebujete:

 • proplete mezi sebou prameny, které vytvářejí základy proužků;
 • po prvním spoji přidejte volné kudrlinky do levého proužku vlasů a přitiskněte je do hlavního proužku;
 • také dělat pohyb s pravým extrémním pramenem;
 • vytvářely zámky na levé a pravé straně, aby dělníci pokračovali v procesu tkaní a vytvářeli prostřední pramen;
 • vzít pravý a střední pruh vlasů a položit je na sebe;
 • Přidejte volné vlasy do středního zvlnění a proveďte dříve zmíněný pohyb s levou pracovní částí.
 • Přidejte vlasy do tří hlavních pramenů a pokračujte až do konce procesu tkaní;
 • Po vytvoření účesu jej upevněte gumičkou.

Užitečné tipy:

 1. K tomu, aby se opletení přikrývalo, je nutné při tkaní opletení na střední srsti, krok za krokem fotografie, které bude ukázat, jak je to jednoduché, aby se každé pramene natáhlo na maximum.
 2. Chcete-li přidat originálnost, můžete tkát saténovou stuhou do opletení.

Francouzský oplet: možnost podél chrámu

Chcete-li tkát na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomohou snadno se vyrovnat s úkolem, podél chrámu nebo vytváření účesu, je nutné použít opletení - čelenka:

 • před zčesáváním a dělením s bočnicí - je nejlepší přemístit potřebné kudrlinky zprava doleva pro pohodlí při vytváření účesů;
 • vzít jeden prvek a rozdělit jej na tři části;
 • otočit výsledné kudrlinky asi třikrát;
 • na pravou pásku vlasů bližší k hlavě, přidejte malou partii vlasů a tkát výsledný pramen do pigtailu.
 • zopakujte předchozí akci během celého průběhu účesu;
 • Když se pigtail dostane do ucha, vyberte jednu z možností:
 • tkát spodní vrstvu vlasů, snižovat propletené kadeře podél krku a pokrývat ucho;
 • tkát horní prameny do vlasů, zvedat vazbu nad uchem ve formě ráfku a nechat spodní vrstvu vlasů uvolněnou.

Vytvoření účesů můžete dokončit dvěma způsoby:

 • přitiskněte kudrlinky k jejich špičkám a následně fixujte výsledek barretou nebo hairpin;
 • tkát až uprostřed vlasů a fixovat je, přičemž část vlasů zůstává volná.

Tipy:

 1. Při tkaní se doporučuje dobře protáhnout vlasy tak, aby spona byla pevná a zachovala si tvar.
 2. Chcete-li přidat objem, je žádoucí, aby se prameny vytvořily v vytvořené šňůře.
 3. Aby bylo pohodlné vytváření opletení, doporučujeme si vzít židli se zády pohodlně sedět a snížit zatížení rukou.

Francouzský oplet: zajímavá volba s uzlem

V procesu tkaní pletenin na středně dlouhých vlasy, krok za krokem, který vám pomůže udělat vše správně, potřebujete:

 • na hřeben
 • vzít dva zámky z různých stran a vázat je do uzlu;
 • přidejte do každého hlavního pramene kus volných vlasů a také kravata nově vytvořených kudrlin s uzlem;
 • opakujte postup až do konce tkaní;
 • zajistěte výsledek gumovým pásem.

Spikelet: jednoduché tkaní pro dívky

Vytvoření účesu "hrot" nebo "ryba" je žádoucí:

 • na hřeben;
 • vzít kudrnu blíže k čele a rozdělit jej na 3 prameny;
 • vytvořte první vazbu tkaní a spojte střední a levou část v jedné kadeře a necháte pravou v normálním stavu;
 • Chcete-li vytvořit druhou a následnou vazbu účesu, musíte položit nejvzdálenější pruh na střed a přidat k němu trochu volných vlasů;
 • dělat stejnou akci s pravou částí;
 • tyto pohyby se opakují až do konce tkaní;
 • dokončete vytváření účesu, zajistěte zbývající vlasy gumičkou.

Polukolosok: zkuste si sami

Účes je tkaný stejně jako spikelet plivat s jediným rozdílem - vlasy jedné strany hlavy se používají během tkaní.

Tkaní "Dragon": skvělá volba pro dívky každý den

Při vytváření opletení je nutné:

 • na hřeben;
 • vpravo, například vpravo a rozdělit na 3 části;
 • vytvořit první odkaz;
 • vzít volné vlasy z pravé a levé strany a přidat je na hlavní koncové prameny, vytvářet druhý a další odkazy;
 • po ukončení tkaní praporků fixuje gumovým pásem.

Aby se účes stal zajímavějším, doporučuje se, aby po dokončení tkaní prvního "dračího" opletení z pravého chrámu provedli totéž vlevo.

Prošívaný 4-pásový oplet

Chcete-li vytvořit účes, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • na levé straně, z chrámu se vzpínají a rozdělují je na 4 prameny;
 • Položte 1. krátký proužek vlasů na 2. místě zleva a umístěte jej pod 3. a nechte 4 volné;
 • 4 uvedeno pod 2. místo;
 • Vložte první větev na druhou a zatlačte ji pod 3., čímž nastavíte počáteční a poslední základní vlny vlasů v pravé ruce;
 • po upevnění dvou částí tkaní, levou ruku vezměte z chrámu volné kadeře a přidejte ji do 1 hlavního proužku;
 • upevnil čtvrtý pramen, dal pod příští zvlnění a přidal mu volné vlasy;
 • Proveďte uvedené akce až do konce tkaní a zajistěte je pružným pásem.

5vláknová vazba

Chcete-li tkát na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomůže rychle pochopit všechno, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • vzít malý pramen ze zadní části hlavy;
 • rozdělit vlasy na 3 vlny a tkat je 1 čas;
 • 2 extrémní pracovní pásy, které se zvedají a upevňují, dokud nejsou potřebné;
 • vezměte zbývající středovou zvlnění a přidejte k ní malou část volných vlasů na pravé a levé straně;
 • otočte výsledné prameny a uložte extrémní složky vlasů uprostřed;
 • upevněte prostřední sponu a vnější kadeře uvolněte;
 • Vyměňte nové části účesu za stávající, které byly dříve opraveny.
 • přidejte prameny vpravo a vlevo od "starých" extrémních pracovních zámků a položte je uprostřed;
 • fixujte základnu opletek svorkou a zvedněte boční prameny a vyměňte je horními;
 • opakujte manipulace až do konce tkaní a zajistěte výsledek elastickým páskem.

Dvojité oplety: tkát pro sebe

Při vytváření jedinečného obrazu potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělit vlasy na dvě části: větší a menší;
 • začněte tkat běžné pramínky z většiny vlasů;
 • vytvářející každý spoj, oddělený od hlavního pramene, umístěný blíže k obličeji malého zvlnění, potřebný k vytvoření malého opletu;
 • po ukončení tkaní velkého opletení rozdělte volné vlasy na 2 části;
 • pomocí speciálně levého volného kadeře a 2 zbývajících pramenů začněte tkát druhou opletení;
 • na konci druhé vazby upevněte oba výsledky jedním gumovým pásem.

Řecký švih pro začátečníky

Chcete-li vytvořit účes v řeckém stylu, potřebujete:

 • na hřeben;
 • boční dělení;
 • zajistěte prameny od stehenního ucha k uchu, umístěte vlasy do polkruhu, začínající vpravo;
 • nedosáhne konec, upevní poslední stealth uprostřed, takže část vlasů na levé straně zůstane volná pro tkaní;
 • vzít kadeř vařených vlasů a rozdělit je na 3 prameny;
 • učinit první tkaní vazby;
 • při vytváření druhého spoje v pravé části přidejte volné vlasy a vnořte nově vytvořené vlákno do vlasů;
 • dělat akci až do konce tkaní, které by se mělo pohybovat kolem hlavy;
 • kudrlinky v tkaní chmýří, vytváření objemu účesy;
 • na konci účesu upevněte opletu neviditelnou a zbývající vlasy gumovým páskem stejné barvy jako vlasy.

Řecký pletený pletený

Provedení:

 • vezměte dva prameny z chrámu a spojte jejich uzly a vytvořte první spojení;
 • vzít vlasy ze zadní části hlavy a přidat je do hlavního pramene;
 • po přidání nových kudrlin vázat hlavní proužky vlasů do uzlu;
 • Opakovaná akce se opakuje až do konce tkaní.

Boxbotky: jednoduché tkaní pro začátečníky

Při vytváření opletení potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělené vlasy na 2 poloviny s rovnou částí;
 • naklonit se například na pravou stranu a rozdělit na 3 části;
 • udělejte první odkaz klasického francouzského prošívání;
 • dělat 2. vazbu, vzít volné vlasy z pravé a levé strany a přidat je do hlavních krajních pramenů;
 • opakujte akci až do konce tkaní;
 • zajistěte výsledek gumovým páskem;
 • vytvořte stejný oplet na levé straně.

Spit hoop: jednoduchá volba pro každý den

Pro tvorbu vlasů potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělení od ucha k uchu, oddělení předních vlasů a uvolnění vlasů gumovým pásem;
 • kudrlinky připravené k práci jsou rozděleny do 3 částí;
 • Nechte 2 nejvzdálenější pruhy vlasů pro tkaní a vyjměte středový pruh za horní a zajistěte je pomocí baretky.
 • vezměte pravý lokýnku a rozdělte jej na 3 prameny;
 • tkát klasický oplet;
 • opakujte stejné kroky s levým zvlněním;
 • střední část pramenů pro uvolnění a hřeben ve směru růstu vlasů;
 • vezměte 1 z vytvořených opletek a upevněte jej neviditelnou na opačné straně, položte na vrchní část volného vlasového krytu;
 • proveďte stejné akce s druhým opletením.

Původní tkaní "Harness"

Provedení:

 • Pro stylingové účesy potřebujete:
 • na hřeben;
 • vzít průměrnou vlnu vlasů a rozdělit je na 2 prameny;
 • otočte přijaté vlasové proužky ve směru hodinových ručiček a přejděte přítele kamarádovi zprava doleva (od okrajů do středu);
 • znovu otočit prameny;
 • přidejte malou část vlasů k existujícímu hornímu pramenu, otočte ho a položte ho na spodní a upevněte ho palcem;
 • po nanesení přidejte vlasy do spodního pracovního pramene a otočte jej ve směru hodinových ručiček;
 • Opakované pohyby opakujeme až do konce opletu.

Tip! Vlasy "postroj" bude vypadat originální za přítomnosti dvou copánků, umístěných vlevo a vpravo.

Dutch Spit: tkát pro sebe

Pro vytvoření účesu potřebujete:

 • na hřeben;
 • vzít špičku vlasů z čela;
 • rozdělit vlasy na 3 části;
 • tkát 2 vazby klasického reverzního františkátu (vždy položte extrémní prameny pod střed);
 • vytvoření třetího a následujícího odkazu, uvolnění vlasů ze strany a přidání k tkaní vpravo a vlevo;
 • dokončete vlasy tkaním obyčejných opletení a výsledek fixujte elastickým páskem.

Tkaní "Boho"

Vytvoření účesu, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • vzít kudr z pravé strany čela a rozdělit jej na 3 části;
 • vytvořit 2-3 první odkazy klasického francouzského plátna;

Tkaní oplet na střední vlasy krok za krokem, stejně jako na fotografii, můžete snadno splétat sám.

 • vytváření následujících odkazů pro přidání vlasů k pramenu nejblíže k čele;
 • při určeném tempu proveďte první oplet a výsledek fixujte elastickým páskem;
 • vytvořte stejný oplet na levé straně;
 • prameny chlupů ve výklenku, vytvářející objem;
 • vezměte prýmky a upevněte za neviditelný kříž pod vlasy;
 • otvory mohou být také zachyceny v příčném směru a zbývající konce vodiče dopředu, čímž je zajištěno tajemství a vytváří se "obruč".
 • Tkaní "Vodopád": zajímavá možnost pro začátečníky

  Pro vytvoření účesu potřebujete:

  • na hřeben;
  • na pravé straně chrámu, vezměte zámek vlasů a rozdělte je na 3 prameny;
  • vytvořte základnu v podobě obyčejného francouzského opletu: horní a dolní pásky vlasů se střídají střídavě s prostředním;
  • po propojení tří hlavních vln částí účesu přidejte malou část srsti do horní části a vložte ji uprostřed;
  • nahradit pracovní spodní pramen novým a napojit ho na opletení a nechat "starý" zvlněný: je žádoucí představit "nový" prvek pod starým;
  • do vlasů je také tkaný nový pramen;
  • po vytvoření nového odkazu dočasně fixuje "nový starý" prvek a vezme pásek volných vlasů, který se táhne do dalšího odkazu;
  • pevné vlasy zůstaly volné;
  • provádět zadané akce až do konce tkaní - konec tkaní je uprostřed hlavy;
  • na druhé straně hlavy, udělejte stejné tkaní;
  • ve středu hlavy spojte pletené pásky buď s pravidelným pryžovým pásem nebo elastickým vlasem, obalte zbytek jednou zaoblenou a zajistěte ji neviditelnou, nechte část vlasů volný, nebo spojte ostříhané části do jednoho opletu a také jej upevněte na konci s baretovou nebo gumičkou.

  Tkaní opletení na středně dlouhých vlasech, krok za krokem fotografie, které živě ukáže proces, je vynikající volbou pro vytvoření jedinečného obrazu v každé situaci. Je také třeba zdůraznit, že navzdory rychle se měnícímu módu budou vždycky mezi ženami významné školní pásy a různé druhy dospělých.

  Video: splétající vazba na střední vlasy krok za krokem, foto

  Jak vázat francouzské copánky, viz ve videu:

  Řecký oplet, 2 možnosti tkaní:

  Účesy s opletením 2017 pro střední vlasy - fotografie mistrovské třídy

  Taková neuvěřitelná popularita mezi slušným sexem, který si zaslouží účesy založené na pletené splete, lze vysvětlit pouze jednou věcí - je to krásné a snadné provedení. Chcete-li elegantně položit vlasy, potřebujeme jen to, abychom vám umožnili dělat vlasy, délku vlasů a trochu vkus. Chcete-li pletené pletené stuhy, postačí, abyste měli vlasy střední délky, a chceme vám ukázat, jak krásné je ukázat vám pár příkladů.

  Účes s kosou a vlnitými vlasy

  To je poměrně jednoduché, ale zároveň zajímavé a neobvyklé účes pro střední a dlouhé vlasy. Jeho snadné opakování! Podívejte se na mistrovskou třídu.

  1. Za prvé, dobře umyté a vysušené vlasy jsou zkroucené jemnými kudrlinami s kleštěmi.

  2. Pak postupujte k vázání obrácených holandských pigtails. Za tímto účelem oddělujeme od středu hlavy dvě symetrické prameny a rozdělíme je na tři části.

  3. Propleteme pleteniny, střídavě tkát boční prameny pod prostředním a současně popadáme kus volných vlasů ze dna.

  4. Ponechte před sebou nějaké vlasy. Podložky jsme položili jeden pod druhým uprostřed zadní části hlavy a připevnili se sponami na vlasy.

  5. Strand z pigtailu se mírně roztahuje a vytváří ošumělý efekt. Opravte veškerý lak.

  Můžete vidět nejkrásnější dílny a účesy v naší sekci - Mistrovské kurzy účesů.

  Účes s francouzským opletkem

  Dalším účesem s tkaničky na středních vlasech je francouzský rybí šňůra s nízkou houbou na zadní straně hlavy. Podrobný popis účesu, viz níže.

  1. Na obou stranách obličeje se zabalíme a rozdělíme na tři části.
  2. Prasata začnou tkát obvyklým způsobem, ukládat na středním pramenu zhora, nejprve pravou stranu, pak levou.
  3. Dalším krokem je připojení středního a pravého pramene bez levého. Pak oddělíte pramen z pravé strany a přidejte ji doleva.
  4. Dělejte totéž s levým pramenem.
  5. Takže oplet do střední části hlavy, postupně snižuje úhel sklonu.
  6. Místo křižovatky pravého a levého pletence upevněné baretkou.
  7. Zbývajíce volné vlasy pod drobnými vlákny, sbírají gumový pás, vkládají je do svazku a několikrát ho omotávají kolem své osy, znovu je přejíždějí přes elastický pás.
  8. Hroty vlasů se skrývají v hrnci, mírně roztřepené. Hairstyle připraven.

  Účes s kosou v podobě koruny na středních vlasech

  A tento účes z francouzského ramínka připomíná korunu a to se stává následovně.

  1. Rozdělíme vlasy na rozdělení, na jedné straně vezmeme tři malé prameny, které jsme tkali francouzskou cestou, takže boční prameny vždy ležely na střední straně.
  2. Vlasy z obličeje tknou do obecného opletu a postupně směřují zpět za ucho.
  3. Stejně děláme i na druhé straně.
  4. Pak jemně vytáhněte prameny, čímž do nich přidáte objem.
  5. Na křižovatce dvou copánků je upevníme pomocí vláken, jeden pod druhým, a zároveň necháme volné prameny.

  Účes s růžičkou na střední srsti

  Růženka pletenin - toto jméno může být uděleno tomuto účesu. Jak vytvořit tento účes:

  1. Omotáme dva francouzské opletky po obou stranách hlavy a spustíme tkací linii na zadní straně hlavy.
  2. Na jejich křižovatce připojíme pletence a ze zbývajících vlasů tkvíme široký volný oplet.
  3. Otočíme ji ve formě růže pod podložkami. Zpevňujeme vlasy.

  Účesy s šikmým rybíčkem - foto master class

  Tento "školní" účes je neuvěřitelně ženský a je vyroben na středně dlouhých vlasech.

  1. Po zvlnění vlasů oddělte část vlasů na horní části hlavy a otočte ji tak, aby se lehce vzrostly nad hlavu a zajistily vlasy.
  2. Poté si vezměte ze středu hlavy pramen vlasů a splétají holandský opletení a zaoblení je radiálně kolem vrcholu.
  3. V procesu tkaní trochu vytahujte nějaké vlasy z pigtailu, abyste mu dali objem.
  4. Je lépe to udělat okamžitě, a ne když je pletenina již tkaná.
  5. Opláchněte přesně stejný oplet na druhé straně hlavy a spojte oba zezadu a upevněte je křížovými vlasy.
  6. Skryjte konce opletení v celkové hmotnosti vlasů.

  Další jednoduchý a originální účes pro střední vlasy na bázi rybího pigtailu. Sbíráme vlasy v ocasu nahoře a fixujeme pryžový pás. Rozdělíme ocas na dvě stejné části a tkvíme z nich rybinovitý pigtail, který hodí malé prameny vlasů z levé strany doprava a naopak. Protahujte prameny tak, aby se opletení zvýšilo dvakrát.
  Další možností je tkát rybačku na dně hlavy. Pak ji několikrát otočte kolem své osy a bodněte ji.

  Luxusní účes - "rybí ocas" z holandského pigtailu

  Chcete-li to udělat, je zapotřebí, od vrcholu hlavy, ke zkroutí malých pramenů vlasů na obou stranách křižovatky středové čáry. Stejně tak můžete splést jednostranný oplet, začínat tkát od bočního dílu a kreslit linii tkaní podél tváře dolů na rameno na jedné straně. Kosu přiložte špičku na špičky, které se upevňují na konci gumového pásku. Na základě takového tkaní můžete vytvořit všechny výše uvedené účesy, trochu je upravovat.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy