logo

Jaký účes dělat na náměstí

Barevný účes je vhodný pro mnoho žen. S jeho provedením můžete experimentovat do nekonečna. Skilé ruce kadeřníka dokáží vytvořit čtverec pod jakýmkoliv oválným obličejem tak, aby se zvýšila krása a skrývala nedostatky. Je pravda, že tento účes vyžaduje konstantní styling.

Ačkoli vlasy po účesu vypadají již působivě, někdy chcete změny. Jak se transformovat? Představte si například nějaký účes na kadeře. Samozřejmě, že oplet dlouhý oplet bez šoku umělých vlasů nebude fungovat, ale některé myšlenky by měly být přijaty.

3 krátké účesy

Pro krátké auto je obtížné provést luxusní účesy. Délka vlasů neumožňuje mnoho nápadů. Ale stojí za to experimentovat s kadeřemi a různými technikami tkaní vlasů. Začněte se snažit přeměnit hlavu vlasů s nejjednodušší volbou.

 1. Sbírejte nárazy na korunu, několikrát jej otočte a přidávejte hlasitost. S pomocí neviditelného bytí, tak udělal nepořádek tak, že pomp není ztracen Vlasy konce s třeskymi ještě nejsou přeměněny.
 2. Také s neviditelnými známkami ukřižujeme boční prameny na několika místech.
 3. Spodní vlasy jsou velmi krátké v bob účesu. Je lepší je nejprve připevnit tenkým a sotva znatelným pryžovým pásem v ocasu a pak jej zvednout do středu, zvednout ho. Nyní kladou krásné tipy kudrlinky, snaží se skrýt neviditelné.

Konečným dotykem je upravit styl účesu. Krása je vyvolána. Tato verze účesu pro krátké náměstí je perfektní.

Při experimentování s účesem pro účes bobů byste měli vlasy bezpečně fixovat. Krátké kadeře snadno a rychle vyrazí z stylingu a to vážně zkazí vzhled a poruší přesnost obrazu.

Pokud je čtverec vytvořen s roztrženými špičkami, můžete se pokusit změnit podle následujícího účesu.

 1. Nezapomeňte pokrýt vlasy stylováním.
 2. Oddělte malé boční prameny. Vlasy nahoře jsou rozděleny do dvou polovin. Každý zákrok v těsném postroji a spojujícím je upevněn elastickým pásem.
 3. Twist ocasu curling dostat ladný kadeře.
 4. Boční prameny, oddělené tenkými kadeřemi, se také zkroutí.
 5. Vyrovnejte rany a položte je například na jeho stranu. Na jedné straně otočte boční prameny za uchem. Kudrna na druhé straně ponechává ve volném pádu.

Vlasy jsou připravené. Dále jej naneste lakem. Můžete přidat elegantní doplňky ke zvýšení krásy stylingu.

Pro experimentální účesy na krátké čtverec byste se měli určitě pokoušet opletené opletky kolem hlavy. Takový výkonový účes vypadá krásně a elegantně, ženský a romantický.

Střih na dlouhém autě s opletkou

Možnosti účesů pro dlouhé auto můžete vyzkoušet na vlasy. Vypadá působivé vlasy s šikmými a objemnými svazky. S tímto účesem se můžete objevit na sekulárním večírku, diskotéce nebo zatmění jeho kráse během obchodní schůzky.

 1. Pro tento účes by délka měla být až na ramena.
 2. Oddělíte čisté obloukové dělení, sbírejte vlasy z koruny.
 3. Opláchněte obvyklý oplet a upevněte gumičkou.
 4. Oddělte zvlnění z každé strany, otočte ji do těsného svazku. Přineste ji pod opletení a opravte je neviditelnou barretou.
 5. Podobně proveďte další řadu postrojů na každé straně a nechte dočasné kadeře volně padat.
 6. Templářské zámky otáčejí romantickými spirály.
 7. Také lehce zvlnit kudrlinky, které se nepodílely na vytváření účesů pro účes bobů.
 8. Zůstává pouze vyrovnat tkaní efektivně, takže se stává objemným. Lehké, ale úhledné rozbití dává obrazu více romantiky.

Účes s elegantní vazbou

Takový účes s půvabnou vazbou na prodloužené auto vypadá úžasně. Problémy by neměly vzniknout, pokud je zásada vazby jasná. S vazbami a házeními mohou být prameny fantastické.

 1. Oddělíme tenkou zvlnění z každé strany na horní část hlavy.
 2. Připojte gumičku.
 3. Při práci pouze na jedné straně. Z koruny oddělte malý pramen a vraťte jej zpět do již vytvořeného ocasu.
 4. Začněte zvlnění pod pramenem shora dolů.
 5. Oddělte zvlnění znovu jedním a spusťte jej zpátky pod vázaným ocasem, ale tak, aby byl druhý propletený pramen zakryt.
 6. Hrot vlasů se protáhne. Spusťte pár vázání s vlasy.
 7. Stejně tak tkát na druhé straně.
 8. Vláknové vázání, které jim dávají vzhled světla rozcuchané.
Tento účes na podlouhlém voze nemůže být zdoben nic. Vypadá krásně bez příslušenství. Chcete-li to ještě nějakým způsobem zdobit, nepřehánějte to. Pár elegantních knoflíků s kamienkami nebo květy bude stačit.

Shell na náměstí s japonským vlásenkem

Na podlouhlém čtverci je snadné vytvořit plášť. Pro nejjednodušší takový účes budete muset připravit několik vlasů. Chcete-li zvýšit krásu vlasů, je lepší použít velký japonský hairpin, zdobený kameny. Toto příslušenství také pomůže správně utáhnout vlasy při vytváření skořepin.

 1. Všechny vlasy se shromažďují v čistém ocasu (nepevněte) uprostřed hlavy.
 2. Horní část hlavy mírně odlupuje a zvedá.
 3. Shromážděné vlasy jsou zkroucené v napnutém opletení. Twist ve směru pohybu hodin.
 4. Když otočíte tip, zdvihněte. Skořápka se postupně utvoří.
 5. Vložte velký kolík uprostřed otočeného válce. Jeho špička by měla vycházet z druhé strany válečku.
 6. Twist hairpin, tahání shellu a vlasy přilepte dovnitř. Volitelně vložte několik šroubů do pouzdra pro fixaci.
 7. Zůstává zbývat pár pramenů ocasu, skrytých uvnitř, a je krásné, aby je našli.

Původní ocas s kamenem

Tento účes je vhodný pro dlouhou péru, s krátkými vlasy nebude možné tento styl opakovat. Pro vlasy musíte vyzvednout neviditelné a těsné gumové doplňky pro dekoraci. Chcete-li, aby bylo snadné roztahovat prameny, můžete si koupit speciální kroužek pro účesy v obchodě s kadeřním doplňky.

 1. Zpočátku se shromažďuje obvyklý ocas na zádech.
 2. Mírně vytáhněte dásně dolů a rukama rozdělíte vlasy na dvě části.
 3. Zvedněte ocas a zašroubujte jej do vytvořené mezery mezi prameny. Zatáhněte ocas dolů.
 4. Spusťte pár dalších svitků.
 5. Lehce navlhčete vazby.
 6. Vytvořte krásný ventilátor.
 7. Teď musíme opravit všechny provedené manipulace. Pokud tomu tak není, pak se účinek na náměstí rychle zhorší. Chcete-li to provést, použijte obvyklé čepy. Můžete si je vybrat s oblázky, korálky. Zapojte se uprostřed postroje, přidržte kolík a vložte ho dovnitř.
 8. Fixujte svazek po celé délce vazby.

Účes pro stříhání auta je připraven. Pokud je to žádoucí, krátké konce mohou být také ukryty ve zvnějšku svazku vlasů, a to tak, že je prošívají neviditelnými vlasy.

Při výběru účes účesy pro sankce, je důležité mít na paměti, že ne každý nápad bude realizovat krásné a velkolepé. Hodně závisí na délce. Vzhledem k tomu, že vzadu krátké vlasy v tomto účesu, měli byste si vybrat účes, ve kterém spodní prameny škádlení a pečlivě skryté zadržený nebo odmítnutý. Pokud opravdu chcete oslnit všechny vlasy s dlouhou šňůrou, pak výstup je stejný: naléhavá potřeba vybudovat vlasy nebo připojit příčesky.

8 náplastí pro krátké vlasy

Obdivujete příběh dlouhých copů přítelkyně a povzdechnete si v tajnosti? Nemějte strach, je tu spousta drátků a pro krátké vlasy! Postarali jsme se o vás a rozhodli jsme se Vám nabídnout 8 super nápadů! Po zvládnutí několika vazeb můžete na pokožce vytvořit různé účesy pokaždé.

Pigtail - "stuha"

1. Oddělte pramen těsně nad uchem, pokládejte pravidelný pigtail.
2. Na druhé straně dělení spusťte druhý pigtail, nejprve jej připojte k prvnímu. To je nutné, pokud nemáte dostatek délky vlasů.
3. Zatlačte prýmku a upevněte jej sponkami na zadní straně hlavy. Opakujte stejné kroky, začínající od druhé strany.

Microcosy

Pokud máte velmi krátké vlasy, pak tato možnost může vyřešit váš problém! Ozdobte mini-francouzský proužek v jednom chrámu, takže určitě vystupujete! Mimochodem, mikroskopy vypadají skvěle dokonce i na velmi krátkých vlasech, několikrát se vám to podařilo, rozhodně si položíte ruku.

8 náplastí pro krátké vlasy: francouzské omotávky

Na jedné straně můžete opletovat francouzskou stuhou stejně jako v předchozí verzi, po celé své hlavě, zdola, shora... Představte si, věřte, délka vlasů vás neomezuje!
Nezapomeňte ošetřit vlasy stylovou pěnou tak, aby nepoškrábaly a neudržovaly šňůru lépe.

Holandský pletený krátký vlas

Holandský braid se nazývá francouzština naopak, musíte také pokládat nové prameny pokaždé, jen je tkát dovnitř. Můžete udělat jedno i dvě tkaní, hodit ji nebo bodnout zezadu. Krása holandského pleteného plátna, která může být postavena na jakoukoliv délku vlasů, použijte ji!

8 náplastí pro krátké vlasy: macrame

Tyto prýmky mohou zdobit i celou hlavu! Vypadá neuvěřitelně obtížně a velmi krásně, a můžete takhle splétat do třikrát jednoduchých kroků.
1. Zakryjte obvyklou opletení.
2. Na konci tkaní zvýrazněte pramen, který uprostřed opletu a extrémní se spojují. Držte středový pramen a trochu si trochu vytahujte zbytek vlasů, jako by klouzal podél pramene. Uvidíte, jak se pigtail na očích změní na tkaní "macrame".
3. Zajistěte stealth nebo gumový pás "macrame".

Myšlenky na krátké vlasy: zvýrazněte bangy

Můžete spléknout tenký oplet a dát ho pod třesk, nebo tkají všechny vaše vlasy do prýmku s čelem a položíte jej na jednu stranu. Věř mi, délka vlasů ti stačí!

Fishtail pro krátké vlasy

Přidejte do svého účesu trochu kouzla, poplete jednoduchý rybík, nesnažte se být čistý! Dokonce i prameny, které vystupují z pigtails, vypadají atraktivně.

8 náplastí pro krátké vlasy: kované řetězy

Rostliny nesourodé vlasy "na řetězu"! Chcete-li to provést, oddělte oba prameny a začněte je svázat v jednoduchém uzlu. Nepokoušejte se uklidnit, jinak "řetězec" nebude fungovat. Pokaždé přidávejte nové prameny, jako při tkaní francouzského proužku, a přesto je přitiskněte.

Abyste nepochybovali o tom, že krátké vlasy mohou být také zdobeny různými způsoby tkaní, vybrali jsme pro Vás nejlepší možnosti podle našeho názoru. Získejte inspiraci!

25 účesů na bob: 76 tipů na fotky pro střední délku vlasů

Plážové vlny.

Účes, který lze provést každý den nebo příležitostně. Bázeň jí slouží jako čtverec a její vlasy se třepaly světlými vlnami. Chcete-li účes vypadat více slavnostně, můžete přidat netkané tkaniny, položené na opačné straně.

Chytrý účes každý den bude bouffant s bočním tkaní.

To se děje snadno a rychle a zároveň se hodí do jakéhokoli stylu. Takový účes nezhazuje obraz a na jedné straně splétá dodá elegance a milost.

Pokud si vyberete účesy na vozu, věnujte pozornost postrannímu rybízu, který je dnes tak populární.

Jenom tkněte takto oplet, ležte na opačné straně a nezapomeňte skrýt gumový pás pod zámek vlasů. S tímto účesem budete oslňující všude.

Vázat dvojitou korunu.

Tento účes bude zdůrazňovat obličej a pomůže vyniknout z davu kvůli tomu, že se podobá etnickému stylu.

Stylový francouzský oplet.

Nádherný účes pro majitele automobilů. Lehké a vzdušné prameny lze snadno upevnit lakem na vlasy a malými vlasy. Takové mistrovské dílo vás ohromí a bude vhodné nejen v kanceláři, ale také na večírku.

Nimbus s ombrem.

Snadné provedení účesu, ale stylové a krásné. Vyrábí se ve formě dvou opletek, opletených ve tvaru koruny a nepravidelných padajících vlasů volně proudí ve světelných vlnách.


O vlastnostech ombre barvení pro různé délky vlasů více zde:

Tkát s hromadou.

Dnes je důležitá pro ženy všech věkových kategorií. Špička, která pochází z nejvyšších bodů hlavy, příznivě otevírá obličej a uzavřený puchek nevyžaduje speciální kadeřnické dovednosti.

Účes s kosou pro účes s ombrem.

Chic účesy na auto. Opékáním volného postranního proužku, který se rozkládá na zadní stranu hlavy, je možné zdůraznit krásu a barvu kudrnatých vlasů.

Koruna s kontrastním opletem.

Zvláštní, tvůrčí přístup k účesu. Dva paralelní provazce různé tloušťky paralelně způsobí skutečný zájem ostatních. Taková hra proporcí dovedně zdůrazňuje individualitu v neformální nebo slavnostní atmosféře.

Volumetrický strih účesu bob.

Účes pro jasné jedince. Pokud se vám líbí jasné barvy vlasů, boční a objemové tkaní pomohou ještě více zaujmout obrázek.

Boční tkaní ve stylu boho.

Kombinace minimálního úsilí k vytvoření a maximalizaci účinků dojmu a trochu roztřepené vlasy vám poskytnou zvláštní kouzlo. Tento účes lze provádět každý den bez velkého času a úsilí.

Při výběru účesu na náměstí věnujte pozornost tkaní barevné korunky.

Tento typ bude vyhovovat majitelům tenkých i silných vlasů. Na tenkých vlasech bude výhodné vypadat volně tkané, s lehce protáhlými prameny. A přítomnost jasných barev přidá majitele individuality.

Francouzská boční stuha s dekoracemi.

Bude vyhovovat majitelům krátkých účesů quads. Opláchněte šňůru na jedné straně snadno a rychle a kůra ve formě kroužků nebo jiných ozdob bude mít zvláštní a slavnostní vzhled.

Šplhání na polosladké vlasy v funky stylu.

Skvělý nápad na účes založený na střední délce vlasů. Vyvýšené vlasy v horní části hlavy neopatrně vstupují do francouzského opletu a ve spodní části snadno padnou na ramena.

Koně ocas s kosou.

Může to být dekorace nejen pro dlouhé, ale i krátké vlasy. Oddělte vlasy v horní části hlavy a připevněte je k ocasu v nejvyšším bodě hlavy. Na čele začněte tkat směrem k ocasu, spojte obě části a zajistěte.

Slavnostní tkaní.

Kombinace účinného silného tkaní v horní části a tenkého opletu kolem vlasové linie. Pokud nemáte dlouhé vlasy, tento účes bude vypadat ještě působivě.

Tkaní na podříznuté účesy.

Perfektně zdůrazněte rozmanitost tónů ve vlasech. Velké a měkké tkaní položené diagonálně přiloží prvky k krátkým účesům.

Všichni v 1 - účes s postroje, opratě a ocasem.

Neobvyklý trik, který spojuje tři splete do jednoho. Proveďte boční splétačky a otočte je dolů a spojte je s centrálním v jednom ocasu. Přilepte ji páskou a zájem lidí kolem vás je zajištěn.

Inspirován podzimní listí.

Vlasy, barvy, pro které příroda sama navrhla. Přidejte zelené světlo do červených vlasů pomocí sprejů, díky nimž můžete po každém praní změnit barvu vlasů. Opláchněte si lehký pletený kousek a vy jste Miss Autumn.

Moderní mořská panna.

Jedná se o různé účesy pro bob nebo průměrnou délku vlasů.
Kdo říká, že mořská panna by měla určitě mít dlouhé vlasy? Stejné vzrušení mohou způsobit i jiní tím, že je namalují modře a při tkaní můžete experimentovat.

Pěkný punkový obraz.

Pokud potřebujete neobvyklé účesy pro bob, pak tento mimořádný luk je právě pro vás. Není třeba ji oholit celou stranu, jen tkát pár afrických amerických copů na boku. Tento účes pro jasné vlasy a osobnosti.

Spit-nimbus pro velmi krátké vlasy.

Ideální volba pro ty, kteří po krátkém účesu neměli čas na růst vlasů. Pás, který obaluje celou hlavu podél vlasové linie, vypadá dobře a relevantně.

Tento styling doma můžete snadno provést podle této video instrukce.

Uvolněné plenky pro tvůrčí povahu.

Určeno pro ty dny, kdy potřebujete lehký styl. Tento účes vždy vypadá stylově, bez ohledu na to, kde jste. Prádečky se pohybují z jedné strany na druhou stranu.

Vodopád

Můžete provádět rychle, aniž byste se uchýlili k používání speciálních zařízení. Vypadá skvěle na krátkých a středně dlouhých vlasech a prameny, které vycházejí z jednoho pigtailu a plynou hladce do druhého, vytvářejí efekt tekoucí vody. Úžasný účes pro majitele čtyř druhů.

Jak jste si všimli, není vůbec nutné mít v pasu splétanec. Čtyřstranný účes má své nepopiratelné výhody - schopnost co nejdříve vytvořit nový vzhled. A pro změnu můžete experimentovat s barvou vlasů, jednotlivými prameny a množstvím opletek.

Být vždy jasný a přesvědčivý, odvážný, odlišný a jedinečný. Jarní nálada a slunečné jasné pozitivní ve vaší duši

Tkaní na náměstí: krásné, stylové, relevantní

Mnoho dám, které chtějí mít účes, se bojí změnit svůj obraz drasticky a jít z dlouhých vlasů na náměstí. Mezi hlavní důvody - mylná představu o neschopnosti tkát pleteniny a vytvořit jeden z nich krásné účesy pro krátké vlasy. Ve skutečnosti pro všechny varianty náměstí můžete vytvořit spoustu krásných spletených mistrovských děl a krátká délka vlasů to motivuje, protože splétání pletenin na dlouhé kudrlinky je dlouhé a nepříjemné a na krátké závěsy rychle, snadno a příjemně. Níže je několik možností pro tkaní na vozidle - od nejjednodušších až po složitější.

Plivněte na třesky

Nejjednodušší verze tkaní na bob - prýmku na bang - spojuje krásu, sofistikovanost a vynikající příležitost odstranit vlasy z očí bez zbytečných potíží.

Braid

Na náměstí vypadá skvostný rámeček, který dělá účes úhlednější a zajímavější. Algoritmus pro jeho vytvoření zahrnuje následující kroky:

 1. Oddělte pramen z horní ušní lalůčky a začněte tkát francouzský oplet, a ne jednoduché, ale ukázalo se, že prameny jsou uzavřeny pod dnem.
 2. Pokračujte v tkání podél čela k hornímu laloku druhého ucha a poté přidejte končetin na konec obvyklým způsobem.
 3. Narovnejte kosu a posypeme prameny posypanými fixačním činidlem a skryjte se dovnitř.
 4. Kadeřte vlasy mírně a vytvořte velké vlny nebo kadeře.
 5. Skryjte špičku švestek pod volnými kadeřemi.

Pigtaily na chrámu (Braid)

Je možné, aby byl čtverec originálnější, a také vytvořil účinek přítomnosti oholeného chrámu tkaním malých františkánů v dočasné zóně. Výsledek vypadá krásně a stylově, odvážný a super módní. Na prezentovaném videu je proces opletu zobrazen velice podrobně a jasně.

Šplhání v parietální zóně

Různé tkaní na parietální zóně hlavy se vytváří rychle a jednoduše, což ve spojení s námětem vypadá úžasně.

Na levé horní fotografii dívky s blond vlasy jsou opletené dva malé francouzské prýmky, které pocházejí z extrémních bodů čela a diagonálně směřují k koruně. Zvláštnost těchto prýmků v jednostranném (interním) přidávání nových pramenů do tkaní.

Účinek tmavovlasé dívky, jejíž fotografie je vpravo nahoře, si zaslouží zvláštní pozornost, protože její opletení začínají naopak, na koruně, dosahují na čelo, rozkládají se v opačném směru a končí dvěma hezkými ocasy.

Účesy na spodních fotografiích jsou jednodušší - jsou vytvořeny pomocí techniky obráceného francouzského opletu, začínajícího na čele a končícími malými svazky.

Proplétněte na jedné straně tekoucími vlasy

Volné vlasy mohou být ozdobeny jednoduchým, ale elegantním šikmým z jedné strany, jehož konec je navinuta zpět a bodnutá pod hlavním tělem vlasů. Technika tkaní na náměstí může být zvolena jakákoliv - klasická, francouzská, obrácená, rybí ocas, vlek a tak dále. Tento algoritmus je následující:

 1. Oddělte prvek od středu čela (měl by být dostatečně hustý, ale ne příliš).
 2. Prámínko
 3. Položte konec dozadu a bodněte ho a zastrčte ho pod vlasy.

Klasické francouzské prýmky

Tkaní klasického francouzského proužku na náměstí netrvá dlouho a je prováděno v pořadí znázorněném na následujícím obrázku. Hlavní obtíž je krátká délka pramene. Aby nebyly vylézány z opletení, je lepší předem navlhčit vlasy vodou nebo na nich použít pěnu. Pro fixaci hotových vlasů se doporučuje stříkat lak. Chvost klasického spikeletu se obvykle skrývá uvnitř a hrotuje se špičkami - to je výhodné, protože jinak kvůli krátké délce vlasů na náměstí narušuje paní a dráždí krk.

Invertní brašna ve francouzském stylu

Obrácený francouzský oplet na náměstí je tkaný stejným způsobem jako obvyklý, ale pouze položením pramene pod dno. Takový malý trik činí objem vlasů a obzvláště krásný. Spit může pocházet z čela (styl "draka") nebo na koruně, a jeho konec je lepší zabalit malý svazek nebo schovat dovnitř.

Spijte dolů nahoru s paprskem nahoře

Vypadá to velmi zajímavě, kdyby se na náměstí (od dna krku až po korunu) obrábělo jednoduché nebo obrácené oplety, které obvykle končí skládáním konce do malého svazku. Takové tkaní můžete vytvořit dvakrát a získat hezký účes s buchty - ušima.

Kruhový francouzský prsten

Na rozdíl od bludů, na náměstí je možné splétat a kruhový oplet, a to jak obvyklé, a ukázalo, a ryby. K tomu je samozřejmě trochu obtížnější než při dlouhých vlasech, protože prameny jsou krátké a budou se snažit "utéct" z účesu. Problém je řešen pravidelným bodnutím již spleteného spitu nebo jeho vázáním neviditelnými silikonovými kaučuky, stejně jako pomocí fixačních prostředků. Tkaní algoritmus je jednoduchý - kosa začíná v jedné ze spánků nebo za uchem a tkáně podél hlavy s přidáním nových pramenů volných vlasů ke každému propletení. Šplhání končí obvyklou technikou tkaní a konec je položen podél hlavy a zajištěn Invisibles.

Dva paralelní obrácené pásy

Poté, co jste se naučili, jak vázat francouzské ozdoby na náměstí, můžete experimentovat s jejich počtem a umístěním, například vytvořit dvě rovnoběžky. Mohou být zakončeny prýmky, ocasy nebo svazky.

Načechraný kord z gumy

Skvělé na krátké účesy, jako je čtvercový vzhled tkaní - načechraný pás z pryžových pásů, vertikální i kruhový. Je vytvořen vázáním pramenů do malých ocasů a jejich navlékáním do sebe.

Účesy z copánků s paprskem

Na náměstí je možné vytvořit nádherný večerní účes složený ze všech druhů tkaných prvků a paprsku. V takových případech, prýmky, zpravidla, pocházejí z čela a pokračují až k zadní části hlavy a jejich konce jsou složeny do buchty / svazky. Používají se klasické, francouzské, obrácené nebo rybí oplety, které lze opletovat jak v jedné, tak v několika kopiích. Podrobnější instrukce jedné verze účesu z copánků s paprskem je uvedena ve videu.

Vlna ze spikeletu s paprskem

Pokud je dostatek cvičení a ruka je plná tkaní sama (nebo tam je přítelkyně v blízkosti kdo může tkát), pak se můžete pokusit vytvořit na vaší hlavě úžasnou vlnu od spikelet (fishtail), doplněný paprskem. To se děje takto:

 1. Tkaní se provádí technikou francouzského rybího háje (oddělí se, rozdělí se na dvě poloviny, malá část se od sebe oddělí a rozprostírá se na druhou stranu, z volné hmoty se do perexidu přidá trochu více vlasů).
 2. Měli byste začít od rozdělení do středu čela nebo na stranu, která je individuální.
 3. Zaveďte špičku podél hlavy k uchu a otočte směrem k druhému uchu.
 4. Změňte směr tkaní znovu - do středu krku.
 5. Přidejte opletu na konec - v průběhu tkaní od začátku až do konce by měl být špička pravidelně nafoukaná.
 6. Vytvoření svazku na zadní straně hlavy od konce opletu a bodnutí.

Takže na náměstí můžete vytvořit spoustu úžasných účesů, jejichž hlavním prvkem je splétání.

Související videa

Ozdoba na středovém dělení v kombinaci se dvěma ocasy

Pigtaily na náměstí

Krátké účesy jsou tento rok stylové, ale nejsou praktické a neexistuje tolik stylingových možností - může se to zdát jen na první pohled! Ve skutečnosti, mít délku nebo délku vlasů podél ramen, můžete udělat krásné účesy pro den a večer, který bude vypadat jako profesionální čaroděj v salonu, ale budou dělány základní rychle s rukama!

Obecná pravidla pro styling účesů:

 • při používání zařízení, které ovlivňují vlasy při vysoké teplotě, používejte tepelnou ochranu.
 • Všechny účesy jsou prováděny na čistých, umývaných a sušených vlasech.
 • použijte fixační nástroje, pokud vaše vlasy mají tendenci se rozpadat. Obvykle jsou těžké, načechrané světlé vlasy.
 • všechny zbývající prameny jsou skryty v procesu modelování pod korunou nebo kosou. Všechny prvky jsou jednoduché, stylový design je prostě jejich jednoduchá kombinace.

Podrobné vysvětlení obrázků pro každý účes - 16 možností

Základem těchto jednoduchých stylových lacích, švů a svazků působí, že vytvářejí kombinaci všech těchto prvků. Ale dost slov, je čas udělat vlasy - vyberte si své oblíbené a spíše postupujte podle pokynů krok za krokem k fotografii.

Kadeřnictví na délku ramen "volný rybačku" na fotografii

Pro to potřebujete: knoflíky, neviditelné, guma, v případě potřeby lak.

 1. Shromážděte horní část vlasů a promícháme;
 2. Pokud má vaše vlasy tendenci tlačit a rozpadat, fixujte objem lakem, ale nebuďte příliš horliví;
 3. Začněte tkát rybářský chléb a do konce růstu vlasů;
 4. Rozdělte celkovou hmotnost ocasu na polovinu, spojte ji s druhým praporkem a zajistěte jej pod stehýnkem nebo stehýnky.

Bude to účinek s volným účinkem, bude to trvat poměrně dlouho, vypadá stručně s kapkou romantismu.

Protažený opletený ocas (bez tkaní) pro péči

K tomu potřebujete: pásky ze silikonového kaučuku pro pletence.

 1. Vezměte dva ocasy ve středu, jeden pod druhým, budou sloužit jako základna. Používejte gumu v barvě vlasů, aby se spojily a nebyly viditelné;
 2. Vezměte a rozdělte horní ocas na polovinu, spojte tyto prameny pod ocasem, který je nižší, zvedněte ocas nahoru;
 3. Opakujte postup až do konce a na konci nakrájte prameny.

Pro usnadnění sledování videa:

Podvodník pro každý den z náměstí s dlouhým třeskem "Creative mess"

Pro to potřebujete: knoflíky, neviditelné, zvlněné.

 1. Shromažďujte vlasy náhodně, jako kdyby ocas opustil okraj;
 2. Utáhněte zvedací hlavu směrem nahoru;
 3. Na zadní straně by měly být shromažďovány vlasy a nahoře snadno zakřivené pyramidy "
 4. Upevněte si vlasy, přidejte vlasy lehkými kadeřemi a zkroutí třesky.

Co může být jednodušší než jen ozdobit oříznuté vlasy nahoře a upevnit je? Nepoužívejte lak, tento účes by se měl rozpadat světlem. Že je považována za úspěšný doplněk ke každému obrazu moderní dívky.

Semi-shromážděné vlasy jsou tzv. "Oficiální" účes v krocích:

Pro její potřebu: knoflíky a neviditelné.

 1. Sbírejte přední vrstvu vlasů, nechte ji prozatím;
 2. Sbírejte další vlákno, ale ve středu hlavy a otočte do hlemýžď, opravte;
 3. Ty vlasy, které jste odložili dříve, potřebujete. skrýt hlemýžď ​​a uzamknout je pod ním.

Klasický účes je připraven, vlasy jsou shromažďovány, ale současně se na zádech bez nárazu spouští, tento účes vypadá skvěle. Doplňte ji dekorací a neodolatelným.

Vlasy "luk" na volné vlasy na zadní straně střední délky dvou pramenů

Pro to potřebujete: tři stealth, silikonovou gumu, klip.

 1. Vezměte dva postranní pásy a spojte je. Snadno se vytváří, musíte zalepit ocas za 1-2 otáčky a na 3 otáčky s gumovým páskem netahejte za ocasem do konce.
 2. Rozdělte svazek na polovinu, do rovných částí a fixujte jeden z nich pomocí klipu, upevněte druhý s neviditelným (horní a spodní), bude to polovina luku vlasů.
 3. Druhá polovina, která je bodnutá klipem, ji opatrně uvolní z klipu a také jej upevní stealth. Chvost nosníku, který vznikl z toho, že jste nedošlo k pramenu, se točili do svazku a obklopili vzdělaný luk a pod ním neviditelně zastrčili.

Tak rychle a úplně bez problémů s jednoduchými kroky dáte vlasy libovolné délky, přestože náměstí, i když průměrně malý, čistý luk. Jedná se o roztomilý a poněkud lakonický účes, na jakýkoli styl oblečení a denní čas.

Jednoduchý luk vlasů za vysvětlením videa:

Hromadný balíček pramenů na jedné straně - jednoduchý večerní styl pro tenké vlasy pod rameny

K tomu potřebujete: Fén na vlasy, zvlněný (nejlépe velký), knoflíky, neviditelné, lak.

 1. Dejte čistý objem vlasů stylovým kartáčem (kulatý s přírodním štětcem nebo keramickým kartáčem).
 2. Obtékněte se až na polovinu ovíjení.
 3. Rozšiřte si vlasy do rozkroku, lépe šikmo, tak velkolepě.
 4. Vezměte si velkou věž, otočte se do svazku a prohněte se v chaotické "sbírce" od malé části rozchodu k velké. Velká část dělení, kde chcete sbírat paprsek, zajistěte neviditelnou.
 5. Získané prameny jsou již v jediném složení, musíte se tvořit do jediného svazku a upevnit čepy.
 6. Posypte vlasy lakem. Za ním vytváří názor, že styling vychází ze světelného postroje.

Tento model shromážděných vlasů je elegantní, vypadá lehce, jako byste si jen vzali vlasy. Dokonale doplňte obrázek pro retro tématickou party, pokud přidáte peří nebo brož.

Přiléhavé vlasy s postroji nezávisle krok za krokem

Pro to potřebujete: mini gumu (silikon, v barvě vlasů), velkou gumu pro hotový postroj.

 1. Vezměte z nich dva prameny a proveďte od nich postroje (otočte vlasy od obličeje k zadní části hlavy) a přilepte je elastickým páskem.
 2. Zatlačte ocas dovnitř a dolů, vezměte další 2 prameny a zkroutí ocas dovnitř několik otáček, získáte stejný postroj a vyšší.
 3. Gum se schovává uvnitř ocasu. Udělat takovou práci se všemi prameny.
 4. Vázni nebo doplňte hotový ocas spirál s krásným vlasovým příslušenstvím.

Jeden prvek + pár minut svého času a nejmódnější univerzální účes je připraven!

Elegantní tkaní opratě a ocásky ve vlastním provedení

Pro to potřebujete: 2 žvýkačka, malá a velká, neviditelná.

 1. Sbalte horní část vlasů v ocasu a spodní část zapleťte do opletení, ale ne uprostřed hlavy, ale na boku.
 2. Omotat kosou, ocasem a nechat pod ním podložku. Podle potřeby je možné zdobit.

Tento stylový post a elegantní, stejně jako všechny brilantní. Skvělá možnost pro denní nebo teplé setkání.

Večerní účes ze tří copánků na vlastní fotografii

Pro to potřebujete: Eraser a knoflíky.

 1. Prýmek 3 opletení, 1 v centru, 2 po stranách. Na fotografii se pigtails navzájem propojují, můžete je změnit podle svého uvážení.
 2. Přiložte zbytek hmoty vlasů. Z toho simulujte chaotické ghoul pomocí knoflíků.

Luxus tohoto účesu vás nemůže nechat lhostejný a snadné provedení poslední chvíle jeho kouzla, stejně jako večerní účes.

Více možností pro tkátko ⇒⇒⇒ Další informace

Moderní oplet s výřezem pro vysvětlení

Pro to potřebujete: pár barev, barvy, laky a gumy.

 1. Oddělte široký pramen ve středu hlavy, s rovnoměrnými děrami.
 2. Nasaďte spodní část vlasů a horní koš s fixačním lakem.
 3. Opláchněte hřbet ze středu vlasů na polovinu hlavy a protáhněte ji.
 4. Míchání špičky vazby a upevnění čepů do hrudky.

Moderní účes pro aktivní životní styl v jedné noze s časem a stylem.

Krok za krokem pro dokonce krátký čtyřdílný kus se shromážděným vrcholem ve "spirále"

Pro to potřebujete: Eraser, v barvě.

 1. Rozhodněte se o počtu "spirál", oddělíte pramen tak, aby byl dostatečný pro požadované množství.
 2. Začněte splékat spirála, dělat to, rozdělit pramen na dvě poloviny a pletené, přidávat malé prameny.
 3. Všechny shromážděné spirály, které byste měli spojit do jednoho.

Lehký, vzdušný účes, dokonalý v souboru s krátkým autem, vypadá působivě jakoukoli barvou vlasů. Můžete nechat horní část hlavy nepletená, experimentovat s uspořádáním "spirál" pod tvou tváří.

Nejjednodušší možností je sbírat krátké vlasy sami ve večerním účesu

K tomu potřebujete: knoflíky a gumu (silikon).

 1. Oddělte proužek před nárazem.
 2. Zbývající vlasy na pár otáček, pak se znovu otočte a nehýbejte ocasem do konce, čímž vytvoříte ghoul.
 3. Volný pramen a zabalte ho přes ghoul, upevněte kombinaci prokládacích čepů.
 4. Lano, které jsme doporučili opustit obličej, je na boku modelu jako okraj.

Obvyklý ocas vypadá nudný a taková variace jednoduchého účesu vám nebude trvat moc času. Velmi pohodlné, když spěcháte, ale chcete vypadat neuvěřitelně.

Retro stylové podložky s elastickými pásky

Pro to potřebujete: obvaz, kleště.

 1. Připravte si vlasy, aplikujte tepelnou ochranu a upravte vlasy pomocí kleští tak, aby vlasy byly zvlněné. Udělejte to prameny, které rozdělují vlasy na vrstvy.
 2. Vytvořte rozchod, který vám vyhovuje, obléct obvaz.
 3. Ovíjení kadeřů pod bandáží, špičky by měly vypadat, některé prameny visí.

Stylový styl ve stylu vintage je součtem několika výrazných rysů z jeho dalších vlastností - jednoduchost, dekorace s velkými lesklými nebo peřími dekory, elegancí.

Večer se shromáždil účes pro středně dlouhé vlasy

Pro to potřebujete: kadeř, vlasy, (možná neviditelné).

 1. Vytvořte kudrlinky na všech vlasech.
 2. Rozdělte objem vlasů na 4 části (krk, boční prameny, vpředu).
 3. Zadní část vlasů, kterou musíte shromáždit v hrnci, nespevněte ji, měla by být volná (což znamená, že vyčnívající prameny jsou normální).
 4. Přidejte postranní prameny a posílejte konce kukuřici.
 5. Přední konec pokryje všechny náplně shora a připevní se k objemu v hrnci.

Jednoduše zvládnete techniku ​​tvorby tohoto stylingu, na dlouhých vlasech je obtížnější vytvářet, protože jejich objem je více než požadovaný. Ale na náměstí s průměrnou délkou perfektní.

Gulya s hedvábným šátkem

Pro to potřebujete: hedvábný šátek, pryžové pásky, špendlíky.

 1. Sbírejte vlasy v ocasu na koruně.
 2. Vezměte kapesník a otočte ho do spirály. Omotávejte ho kolem pryžového pásku a pak ho protáhněte.
 3. Přiložte ho do kruhové gumy a zajistěte je pomocí knoflíků.

Každodenní účes se nazývá - jednoduchý, ale s chutí.

Shromážděné čtverce s krátkým tkanivem

Pro to potřebujete: neviditelné, gumu, lak.

 1. Rozdělte vlasy na 3 části ve vrstvách. V tomto modelu, účes není rozchod.
 2. Opláchněte splétání ze spodku, použijte vazbu, která se vám líbí.
 3. Míchejte střední část vlasů (neměla by být příliš velká).
 4. Zakryjte ji s přední částí, která byla vlevo, sbírejte tyto vlasy zevnitř stranou s pletením.
 5. Zajistěte veškerý paprsek přes opletení.

Pletené pleteniny pro krátké vlasy

Účesy s krásným tkaní vypadají elegantně a romanticky, odhalují krásu ženského obličeje a zdůrazňují individualitu své milenky. Ale je-li dívka s dlouhými prameny opletení spleť jakékoliv složitosti je naprosto jednoduchá, pak zpravidla způsobuje spoustu problémů. Nebojte se, naši odborníci na webové stránky vám nedovolí zůstat bez stylového stylingu. S pomocí našich workshopů se dozvíte, jak vázat různé pigtaily i na velmi krátké vlasy.

Francouzský prošívaný krátký účes

Francouzský oplet patří mezi nejpopulárnější a nejkrásnější tkaní. Běh na krátké vlasy není tak obtížné.

 1. Hřebíme prameny hřebenem a označujeme začátek františkálu - na boku, na zadní straně hlavy nebo na zadní straně hlavy.
 2. Oddělujeme pramen šířky, kterou potřebujete, a rozdělíme ji na tři stejné části.
 3. Začínáme tkat obvyklý pigtail.
 4. Položíme levou část do středu a přidáme do ní tenký pramen volných vlasů.
 5. Stejně jako pravý pramen.
 6. Stále pokračujeme v tkaní opletení do konce. Propojte špičku s tenkým elastickým páskem.

Tento opletení může být umístěn tak, jak se vám líbí - podívejte se na fotky a uvidíte sami.

Vodopád krátkých vlasů

Chcete-li vytvořit tento nádherný styl, budete potřebovat tenký hřeben a rezinochku stejné barvy jako vaše vlasy.

1. Opatrně pokořte hlavu hřebenem.

2. Zakrouťte je kleštěmi, žehlete nebo vytváříte kudrlinky s vysoušečem vlasů s kruhovou tryskou (difuzor). Na vinutých pramenech vodopádu vypadá působivější.

3. Oddělte tenký pramen vlasů na časové části a dejte je do tří identických částí.

4. Začneme tkat obyčejné copánky.

5. Po několika centimetrech pokračujeme k vytvoření vodopádu - ponecháme horní část níže a nahradíme ji novými vlasy, které se nacházejí níže.

6. Pokračujeme ve splétání vlasů, uvolněním jednoho vlákna a zvednutím dalšího. Pokud je to požadováno, může být vodopád pletený od ucha k uchu a tkaní můžete přinést pouze uprostřed hlavy a připevnit oplet pružným páskem nebo krásnou vlásenkou. Případně můžete vytvořit dvě taková prýmky, které se vzájemně setkávají, kombinovat dva vodopády.

Tkaní pleteniny pro krátké vlasy zajišťují přítomnost různých možností. Než budete nejvíce kombinovat dva módní trendy najednou - paprsek a oplet.

 1. Hřebeneme vlasy hřebenem a zvlníme je v kudrlích s kroucením nebo žehlení. To bude naše tkaní textury a svěží.
 2. Rozdělíme vlasy na tři stejné části.
 3. Ze středu tvoříme banda jakýmkoli způsobem, který se vám líbí.
 4. Boční prameny jsou splétány do dvou františkánů od čela ke spodní části svazku.
 5. Vázané špičky pásů spojujeme tenkými pryžovými pásky a připojíme je dvěma neviditelnými.
 6. Pokud chcete, aby vaše vlasy trochu nedbalé, uvolněte pár tenkých kudrlin z tkaní.

Kadeřník na vlasy

Toto tkaní se provádí velmi rychle a okamžitě přemění obyčejnou dívku do stylové mladé dámy.

Krok 1. Kombinace pramenců.

Krok 2. Oddělte vlasy u chrámů a na čele rovnoběžně s řadou jejich růstu. Přikládáme zbytek vlasů na zadní straně hlavy svorkou.

Krok 3. Rozdělíme vlasy na chrám na tři identické prameny.

Krok 4. Naopak začínáme tkát francouzský oplet - přetahujeme prameny pod sebe a přidáme nové tenké prameny buď vpravo nebo vlevo.

Krok 5. Pokračujte v tkaní na opačný okraj. Došli jsme k uchu a dokončili tkaní obyčejného pigtailu, jehož hrot je upevněn elastickým pásem.

Krok 6. Postříkejte volné chloupky lakem a skryjte dovnitř pomocí neviditelné.

Krok 7. Pro vytvoření objemnějšího okraje vlasů jemně vytáhněte smyčky.

Krok 7. Otočte volnou část nití na curlingu a skryjte špičku ráfku pod kudrnatými zámky.

Bang s dvojitým pletením

Na první pohled toto tkaní vypadá obtížně, ale není. Zkuste to sami, postupujte podle našich pokynů.

1. Opatrně pokořte vlasy a omotávejte je fénem, ​​žehličkou nebo curlingem. Pro fixaci kudrlin můžete použít pěnu nebo pěnu.

2. Oddělte vlasy u uší a zabíjte je neviditelnými. Zbytek vlasů se k sobě navzájem otáčí a fixují čepy.

3. Pokračujeme k tkaní opletů z těch pramenů, které jsme bodli. Rozdělíme je vodorovně na stejné části a tkvíme dvě třířadé pásy.

4. Slepte špičky tenkým elastickým páskem, otočte a připevněte záda pomocí čepů a stealth.

5. Postříkejte hotový stylingový lak. Kroucené vlasy mohou být rozpuštěny a můžete je nechat.

Myslíte si, že pouze majitelé dlouhých vlasů si mohou dovolit takový účes? A ne! S krátkým účesem, přikryjte hrot stále ještě!

1. V oblasti čela vyberte malý pramen vlasů.

2. Začínáme tkát třílistý oplet.

3. Při každé nové vazbě přidejte na každé straně jeden jemný pramen. Páčíme špičku na konec a špičku fixujeme elastickým pásem. Můžete napodobit jednu špičku uprostřed, nebo si můžete vytvořit celou "kytici" dvou, tří, nebo dokonce čtyřicích spikeletů.

Pro vytvoření takového vazu musí délka pramenů dosáhnout úrovně ramen (klasická péče).

Krok 1. Chraňte vlasy hřebenem a rozdělte ho na dvě stejné části vodorovně.

Krok 2. Z první části tkvíme francouzský pletenek naopak. Ti, kteří se pravidelně dívají na stránky našeho webu, již vědí, jak to udělat. Slepte plenku tenkým elastickým páskem.

Krok 3. Udělejte to stejné s druhou částí vlasů.

Krok 4. Kolem hlavy položíme oba pásy a fixujeme pokládku pomocí čepů. Konce se jistě skryjí uvnitř.

U dívek s krátkým účesem je toto tkaní velmi harmonicky ohromeno.

1. Opatrně oddělte třesk od zbytku vlasů a rozdělte je na tři stejné prameny.

2. Začínáme tkát třílistý oplet.

3. Po několika plátcích jít do implementace špice.

4. Přiložené pletené věci připevněte k uchu krásným hřebcem, lukem nebo baretem.

Chignony a horní prameny byly vždy relevantní. 2014 není výjimkou z pravidla. Tkané šňůry s horním povrchem vypadají stejně krásně jako prýmka z přírodních vlasů.

Chignons se prodávají ve specializovaných prodejnách a obchodech. Ceny za podobné výrobky mohou být velmi odlišné - a to jak nízkonákladové, tak báječně drahé. Náklady na režijní prameny závisí na materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Přírodní vlasy jsou mnohem dražší, ale můžete bezpečně hřeben, barvit a kroutit. Ale při nákupu umělého chignonu stojí za to věnovat pozornost jeho stínu. Nejmenší nesrovnalost s vaší barvou může hrát špatný vtip, a je již nemožné natřít takové prameny.

Jak tkát pleteniny s horním povrchem?

 1. Opatrně si vyčesat vlasy a uklidit nad hlavou.
 2. Chinon připojte pomocí pásku, kolíků, vláken nebo kapslí.
 3. Klesněte do tkaní. Snažte se tahat vlasy a nemusíte splétání.

Tipy pro tkaní pletenek

Chcete-li bez námahy překonat krásný pigtail, naslouchejte našim užitečným tipům:

 • Nepokoušejte se tkát na špinavé nebo nerozbitné vlasy. Spit bude neplodná a nebude moc bujná.
 • Ti, kteří mají vlasy zvrásněné v důsledku chemie nebo přírody, musí na ně aplikovat hydratační pěnu. Jako alternativu navlhčete hřeben v horké vodě a několikrát kráčte po hlavě vlasů.
 • Pro extra hlasitost zdobí styling stuhou, květinou, lemem nebo barretou.
 • Neprotahujte vlasy moc - způsobuje jim neopravitelné poškození a může způsobit bolesti hlavy.

Vázání a opletení pro krátké vlasy vám umožní zůstat vždy na hřeben módní vlny.

Krátké vlasy

Dámské účesy s copánky, krásné prýmky vždy vypadají originální a stylové. Krásné copánky dokážou v neobyčejném účesu nasadit i ty nejodvážnější vlasy a zdůraznit veškerou krásu ženského obličeje. Obvykle se splétají majitelé dlouhých kudrlin, protože To není absolutně obtížné. Ti, kteří mají krátký účes, obtížněji splétá pásy, ale existují některé typy vazeb, které jsou ideální pro krátké délky. Když nemáte čas navštívit kadeřníky a salóny, můžete si obléknout pigtails a udělat krásné účesy doma. Tkaní holí na krátké účesy není obtížné. Tento článek poskytuje několik originálních účesů založených na oplechování, technikách, tkaní, které neposkytují potíže.

Účesy založené na francouzském střihu

Nejoblíbenějším účesem zůstává francouzský oplet. Dokonce si můžete pokrýt krátké vlasy. Chcete-li to provést, musíte se rozhodnout, kde ji začnete tkát. Francouzský pruh by měl být spuštěn ze zadní části hlavy nebo ze strany. Tkaní začínají jako u obvyklých copánků. Potom je levý pramen umístěn uprostřed a do něj je přidán pramen volných kudr. Stejný postup se opakuje s pravým pramenem. Při postupném střídání dochází k dokončení opletení. Připravený pletenec může být složen v různých účesů. Můžete uspořádat v podobě ráfku nebo sestavit do původního svazku na zadní straně hlavy.

Francouzský oplet může být základem pro vlasy - vodopád. Chcete-li vytvořit účes, musíte pečlivě pokořit vlasy. Můžete vytvořit malé kudrlinky, protože na vlnitých vlasech účes vypadá originálnější. V chrámu je oddělen tenký pramen, který je rozdělen na tři části. Tkaní začíná jako normální prýmka a pak začíná formovat vodopád. Chcete-li to provést, horní lano zůstane na dně, nahrazeno novým vlasem. Tak jsou všechny vlasy tkané: jeden pramen je spuštěn a druhý je vybrán. Vodopád může být spleten v celé hlavě, stejně jako uprostřed. Omotávka je připevněna buď k vlákenním nebo gumovým páskem.

Můžete dokonce podpatku hrot pro krátký účes. Pro tkaní spikelet, všechny vlasy, včetně třesků, je česaná zpět. Jsou vybrány tytéž prameny, obvyklé tkaní opletení začíná přidáním nových pramenů.

Jeden typ francouzského opletu je řecký oplet. To je také tkané jako francouzština, ale jeho charakteristický rys je, že je spletené po celé hlavě. Tkaní mohou začít z chrámu nebo z čela. Vhodná volba může být zvolena na základě tvaru obličeje.

Účesy založené na paprsku

Kombinace paprsku a streameru je v současnosti považována za nejmódnější variantu. Chcete-li styl vypadat bujivější, mohou být prameny zvlněné. Prameny jsou rozděleny do tří částí, z nichž střední část je tvořena svazkem. Boční prameny mohou být splétány do francouzských drátků od čela až po začátek nosníku. Můžete udělat příležitostné účes, klepání několik pramenů z tkaní.

Variace paprsku je rámeček. Také stejně jako hnůj pomáhá položit maximální množství vlasů. Pro vytvoření ráfku jsou vlasy odděleny v chrámech a na čele od linie růstu. V chrámu jsou vlasy rozděleny do tří částí, po kterých začínají tkát v opačném francouzském proužku. Pramene jsou ohromeny samy o sobě a na levé i pravé straně jsou přidány nové prameny. Francouzský oplet je upleten do uší a pak končí jako obyčejný opletek. Na konci je připevněn gumičkou. Pro dosažení objemu ráfku může být jeho prameny mírně nataženy. Volné chloupky mohou být stříkány lakem nebo skryty malými vlasy nebo neviditelnými vlasy. Zbývající prameny mohou být zkroucené.


Pokud chcete maximálně shromáždit vlasy v copách, pak takový populární účes jako afrokosichki. Pro tkaní afrokosichek dostatek vlasů, aby měli minimální délku, můžete také použít režii. Tkaní takových prýmků je elementární - vlasy jsou rozděleny na několik pramenů a pak je každý pramen tkaný do pigtailů, do kterých jsou pak tkané vícebarevné nitě.

Použijte režijní prameny k vytváření účesů.

Nadzemní prameny se prodávají téměř všude. Mohou se nalézt ve specializovaných prodejnách nebo obchodech. Materiál pramenů může být jak přirozený, tak umělý. Pásky jsou připevněny různými způsoby, v závislosti na tloušťce vlasů a délce. Pro krátké vlasy jsou prameny nejlépe připojeny v specializovaném salonu.

Vytváření účesů s patchovými prameny není obtížné. Je třeba pokládat jak vlastní vlasy, tak falešné vlasy. Pásky jsou přiloženy k vlasům nebo stužkám. Drátěné prameny jsou také nutné jako obvykle. Nejdůležitější věcí není příliš tahat prameny, nikoli přetáhnout prýmku.

Některá doporučení ohledně pletení pro krátké vlasy

Někdy, aby styl vypadal krásně a dobře upravený, doporučujeme dodržovat několik doporučení. Patří sem:

 1. Omotávka bude špinavá a neomylná, pokud je spléta na špinavé nebo špatně česané vlasy.
 2. Pokud jsou vaše vlasy zvlněné (od přírody nebo v důsledku permutu), pak před tkaní je nejlepší aplikovat pěnu nebo zvlhčující sprej na ně.
 3. Při tkaní se nedoporučuje silně utáhnout vlasy. To může poškodit vlasy a také způsobit bolesti hlavy.
 4. Pokud chcete, aby vaše vlasy více objemu, pak může být přeměněna s dalšími vlasy, ráfiky nebo stuhy.
 5. Tkaní pleteniny se nejlépe začínají od samého začátku, což dodá vašim vlasům další pomp a objem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy