logo

Spit pro všechny chutě: 14 nápadů pro střední vlasy

Různé copánky milují nejen holky, ale i vlnu dospělých dívek. V závislosti na způsobu tkaní mohou být pigtaily přísné a omezené nebo nedbalé a hravé.

Na jejich základě můžete vytvořit nějaký účes, včetně večera a svatby.

Účesy z copánků to udělejte sami

Prámiky mohou být velmi jednoduché nebo extrémně bizarní. Oni jsou tkaní svisle nebo v cikcaky, umístěny s korunou kolem hlavy, posunuté na stranu nebo zvýšené na koruně. Vše závisí na struktuře a tloušťce vlasů, stejně jako na preferencích jejich hostesky. Výhody tohoto typu vlasů zahrnují:

 1. Snadné provedení. Ne nutně k dosažení dokonalé přesnosti, snadné nedbalosti v módě dnes.
 2. Relevance. Různé pleteniny jsou vždy v módě.
 3. Všestrannost. Krásné pigtails pro střední vlasy jsou pro každého, bez ohledu na věk a délku vlasů. Na jejich základě můžete udělat účesy jakékoliv složitosti.
 4. Trvanlivost Správně pletené vlasy trvají celý den bez nutnosti opravy.

Krásné copánky pro střední vlasy lze splétat doma vlastními rukama.

Musíte začít s nejjednoduššími možnostmi, postupně se snažíte složitější a sofistikovanější.

Před zahájením práce potřebujete

 • umyjte si vlasy;
 • aplikujte pěnu na vlasy, odstraňte přebytečnou statickou elektřinu;
 • nepřátelské prameny narovnávají železo;
 • připravte veškeré potřebné příslušenství: kolíky, sponky, gumové pásky, dekorativní předměty.

Braid s třeskymi

Účesy s copánky na středních vlasech mohou být doplněny nástrahami. Je hustá a natočená, položená na čele nebo zastrčená za ušima.

Jedním z nejpozoruhodnějších možností je věnec kolem hlavy, doplněný dlouhým třeskem s rovným řezem.

Vlasy pečlivě česané a vyčistěné zpět.

Třpyty jsou odděleny a zajištěny sponou.

Většina kudrlin je ošetřena hydratačním sprejem. Část vlasů u ucha je rozdělena na 3 prameny.

Pletenka je vedena kolem hlavy, mírně se pohybuje po čele. Při překročení pramenů se do horní části hlavy přidávají malé části vlasů. Pletené by mělo být hladké, ale ne příliš těsné. Ona je vedena na opačné ucho, pak práce pokračuje na zádech. Špička opletu je zastrčena pod základnou a zašroubována pomocí čepu.

Závěrem se vydávají tresky. Je pečlivě česán s hřebenem navlhčeným hydratačním sprejem.

Příliš dlouhé kudrlinky mohou být zakřiveny tenkou křivkou, ale rovně tlusté třesky vypadají velmi krásně. Fixovat styling pomůže lak.

Neobvyklejší možnost - zařazení dlouhých třesků do opletení.

Tento účes je vhodný pro školy nebo instituce, prameny budou krásně zakrývají tvář, aniž by spadly do očí.

Dlouhé, oříznuté šikmé bangy se hodí na stranu.

Vlasy na druhé straně hlavy jsou hodeny a spojeny s třeskymi.

Velmi nízké dělení se nachází blízko ucha.

Vlasy ze strany bangů jsou rozděleny na prameny a tknuty do klasického spikeletu.

Další kudrlinky se spojují z vrcholu hlavy. Pletenka jde svisle, většina kudrlin zůstává volná. Špička pleteniny je svázána s tenkou elastickou barvou vlasů.

Šplhat ve Spitu

Velmi neobvyklá a krásná volba. Splétání se zdá extrémně obtížné, ale může to být provedeno za pouhých 10 minut.

Vlasy česané na boční části.

V chrámu je oddělen a rozdělen na 3 části.

Tkaní pletenců se provádí podle principu francouzského kužele.

Provazky se protínají, jsou spojeny tenkými kadeřemi po obou stranách hlavy.

Před každým prokládáním se z opletení vyjme jemný pramen a odešle před prací.

Když hlavní opletení dosáhne hlavice, je vedena vertikálně, hrot je upevněn tenkým elastickým páskem. Po tom přichází řada tenkých pramenů. Jsou vtaženy do jednoduchého plochého opletení, který je umístěn na špičce. Vlasy a knoflíky nejsou potřeba, oba pletence pevně drží a nerozpadnou.

Nejjednodušší způsob, jak se naučit, jak tahle velkolepá páska na video. V tomto případě ukazují, jak to dělat pro dívku, ale pro dospělé dívky takové prýmky nevypadají horší:

Spikelet

Tkaní splétačky na střední vlasy začíná klasickým spikeletem. Může se nacházet na zadní straně hlavy, přesunout se do chrámu.

V přední části hlavy je část vlasů oddělena a rozdělena na 3 části. Při tkaní jsou kudrlinky spojeny s hlavním opletením vpravo a vlevo. Pásky by měly být tenké, většina vlasů zůstala uvnitř. Po dosažení konce je prýmek vázán kabelem a zasunutý dovnitř, upevněný kolíky.

Tam je také zadní kužel, který je tkaný podle základní schéma, ale práce začíná od zadní části hlavy a jde do koruny. V tomto videu mluvíme o tkaní spikeletu a variant účesů založených na takovém tkaní:

Poloviční vlasy

Variant klasického spikeletu.

Braid je umístěn na boku a na křížení pramenů, vlasy se připojí k jedné straně oddělení.

Druhá polovina zůstává zdarma.

Poloviční vlasy jsou obzvlášť krásné, pokud je spletete na zvlněných nebo kudrnatých pramenech.

Rovné vlasy mohou být zkroucené pomocí curlingu nebo kolečka.

Kosa boho

Možnost v trendovém neformálním a elegantním stylu. Podstata vlasů - kombinace copánků s tekoucími vlasy. Pásky volně tkát, vlasy vypadají trochu rozcuchané. Pěna nebo sprej založený na mořské vodě pomůže vlasům poskytnout požadovanou strukturu.

Vlasy jsou odděleny hlubokým bočním oddělením. Na jedné straně je rozděleno široké pásmo, rozděleno na 3 části a tkané do francouzského proužku. Během procesu je na prameny připevněna tenká hedvábná stuha. Poté, co je připravený výplň, je opletení mírně nataženo ručně. A spojte se s volnými prameny.

Na fotografii jsou různé verze boho spitu:

Řecký oplet

Existuje mnoho možností pro řecké drátky. Více informací naleznete zde. Krásně zakrývají hlavu, připomínající elegantní korunu. Vlasy jsou rozděleny do hlubokého šikmého oddělení od čela až po tyč. Na jedné straně je oddělený úzký pramen.

Pletenka je volná s přístupem postranního pramene. Spitka je v kruhu a je uprostřed koruny. Stejně tak jsou vlasy na druhé straně tkané. Na zadní straně hlavy jsou pigtails spojeny a zkrouceny do nedbalého svazku.

Francouzský oplet

Vlasy mohou být vyrobeny z vlasů jakékoli délky a struktury. Existuje široká škála francouzských oplechování.

Je žádoucí, aby vlasy byly řezány hladce, je obtížné položit střih. Vlasy jsou česané zpět, třásně jsou uchyceny klipem.

Na přední straně hlavy je oddělen a rozdělen na 3 části. Při tkaní pletenců přes každý kříž, dokonce prameny jsou přidány na pravé a levé straně.

Propletení se ukázalo krásným, pravý pramen vždy leží na vrcholu centra. Dokončený oplet může být ponechán na zádech nebo zastrčen pod sponou, čímž je zajištěn výstupek. Tluk je položen na jeho boku nebo na čele, přičemž tvar fixuje lakem.

Toto video ukazuje, jak můžete sami provést splétání františkánu:

Malý drak

Obměna francouzského proužku, který se velmi líbí matkám malých dívek. Pletenka se nachází na zadní straně hlavy nebo se pohybuje po boku. Rozdíl od klasické verze je takový, že pravé prameny, tkané do prýmku, se ve středu nacházejí.

Koberec může být vyroben rovnoměrně, ale zkroucený drak vypadá neméně zajímavě. Během tkaní se práce přemístí do jednoho nebo druhého, úhel ohybu závisí na stupni napětí tkanin, jako v tomto videu:

Spit-Plait

Jednoduchá a efektivní volba vhodná pro každodenní nošení.

Vlasy se shromažďují na koruně vysokého ocasu.

Je rozdělen na 2 části.

Obě střídavě se otáčejí ve formě svazku a cívky by měly jít jedním směrem.

Konce jsou upevněny tenkými pryžovými pásy.

Postroje se spojují a otáčejí se opačným směrem.

Plait je svázán stuhou nebo pryžovým pásem.

Rybí ocas

Rybí ocas je prakticky shodný s špičkou. Pletenka se zdá být velmi obtížná, ale dokonce s teenagerem to dokáže zvládnout. Chcete-li dosáhnout hlasitosti, musíte vlasy mírně pokořit a vyhlazen štětcem.

Chrámy jsou odděleny dvěma prameny. Knoflík je oddělený od pravé a umístěn vlevo. Stejný pramen na levé straně je veden doprava. Pracuje až do vyčerpání vlasů. Konec je vázán gumovým páskem nebo krajkou.

4-pásový oplet

Velmi efektivní volba, vhodná pro svatbu nebo party. Čím silnější jsou vlasy středně dlouhé, tím objemnější a výraznější bude účes. Čisté kudrlinky jsou ošetřeny strukturovanou pěnou, českou a rozděleny do 4 rovných pramenů.

První vpravo je zapnuto pod druhou. Druhá část je na druhém místě umístěna nahoře. Čtvrtá větev je podřízena první, druhá je umístěna na první, třetí - na druhou.

Tkaní pokračuje na požadovanou délku, vlasy nelze příliš utáhnout. Volně pletené pleteniny vypadají mnohem překrásněji. Nejlepší je napínat ji striktně uprostřed hlavy, hotový oplet může být hoden přes rameno.

Vodopád

Romantická kombinace francouzských copánků a tekoucích kudrlin. Pletenka je šikmá, zatímco prameny se nehýbají, ale spadají dole, připomínající proud vody.

Práce začínají od dolní části a vedou diagonálně. Pásky z horní části hlavy se připojují k opletení, spodní kadeře zůstávají volné. Po tkaní se většina vlasů může naklonit.

Svatební prýmky

Moderní svatební móda je velmi příznivá pro copánky. Z nich vytvářejí vysoké stylingové svazky, které jsou perfektně kombinovány se závojem. Zjednodušte instalaci. Hlavní věcí je pečlivě protáhnout vlasy pomocí kleští a ošetřit vyhlazujícím krémem.


Další možností - vlasy se shromažďují ve vysokém ocasu a splétají se do jednoduchého opletení. Obepíná se kolem podstavce, je bezpečně uchycena kolíky a ozdobena ozdobnými kolíky. Závoj se opírá o základnu nosníku.

Pryžové stuhy pro maturitu

Na základě opletek můžete vytvořit stylové a velkolepé vysoké účesy vhodné pro ples. Oni se krásně mísí s otevřenými šaty a špičkami s špagetovými popruhy.

Čisté vlasy jsou ošetřeny pěnou, mírně česané na kořenech a shromažďovány ve vysokém ocasu na koruně. Válečky jsou položeny na obou stranách základny a zajištěny čepy. Ruce z válců tvoří rovný prstenec.

Pásky v ocasu jsou rozděleny do několika částí a tknuty do jednoduchých pásů, které zajišťují konce tenkými pryžovými pásky. Váleček se otáčí opletky, konce jsou otočeny dovnitř a zajištěny kolíky. Podklad svěžího uzlu může být ozdoben saténovou stuhou, která odpovídá šatům nebo nitě lehkých korálků.

Účesy s tkaní na střední vlasy - skvělé řešení pro každodenní nošení a zvláštní příležitosti. Snadno se smažou doma. Je lepší začít s nejjednoduššími možnostmi, po několika trénincích před zrcadlem, výsledek vás určitě potěší

Krásné pigtaily pro střední vlasy 2019-2020: nápady na fotografie

Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je opletení pro dívku symbolem krásy a ženskosti, což vám umožní vychutnat si luxusní a dobře upravené vlasy.

Vlasy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech, ale také na vlasy střední délky mohou být vytvořeny také nádherné vlasy z copánků.

Módní účesy z plátků v letech 2019-2020 mohou změnit váš styl a vzhled, takže obraz je jemnější a sladší, v některých případech nebo naopak - více odvážné a jasné.

Módní účesy s opletením na středních vlasech poskytují něžnost a lehkost, díky čemuž je můžete použít k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - to jsou klasické propletené, stejně jako pigtail účesy pro střední vlasy, vodopád, fishtail, francouzské prýmky, tkaní naopak, řecký oplet pro střední vlasy.

Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější varianty vlasů od copánků až po střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra, který hledá inspiraci v obrazech, které nám představujeme, na vlasy od copánků až po střední vlasy 2019-2020.

Náš výběr představuje nejlepší nápady pro tkaní pletenin pro střední vlasy, nejkrásnější účes pro pletence pro střední vlasy, fotografické obrázky, které naleznete v této recenzi.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: Francouzský oplet

Krásná verze vlasů s tkaní na středně dlouhých vlasech - slavný francouzský oplet. Tento typ opletení na střední vlasy je dobrý, protože ne všechny vlasy jsou tkané, ale jen jejich část.

Část vlasů při tkaní francouzského proužku zůstává volná a volná. Francouzský pletenek je ideální pro vytváření sady krásných a módních účesů od pramene až po střední srst 2019-2020.

Krásné pleteniny pro střední srst 2019-2020: rybí šunka

Rybí ocas je originální a velmi neobvyklý oplet pro střední srst 2019-2020, který vypadá úžasně v jakémkoli obrazu. Tato verze tkaných spližek na středních vlasech se stala populární mezi ženami módy a milovníky různých copánků.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: vodopád na vlasy

Další krásná pletená vazba na vlasy střední délky jsou účesy s vodopádem na vlasy. Účesy ze střihu "vodopádu" poskytují účes a celý obraz lehkost Tento typ tkaní na středních vlasech 2019-2020 vám pomůže vytvořit jemný a velmi romantický obraz.

Módní vlasy z copánků na středně dlouhém "vodopádu" vypadají ženské a stylové, protože vlasy z drátků jsou uvolněny a nejsou tkané. Nejpůsobivější účes s vodopádem vypadá na kudrnaté vlasy a vytváří velmi krásný efekt pádu vláken.

Tkaní na střední srsti 2019-2020: řecký oplet

Módní účesy z drátků z let 2019-2020 představují také účes "řecké braidové", který jistě potěší dívky za svou originalitu a novinkou.

Řecký proužek všemi způsoby se táhne podél okraje obličeje, což vám umožní vytvořit ženské a elegantní účesy z pletenců 2019-2020.

Pletené opletky na středně dlouhé vlasy

Krásné spleť od nepaměti je hlavními symboly panenky krásy. Časy, a s nimi účesy, se už dávno změnily, ale móda pro splétání neprojde po mnoho staletí. Je pravda, že moderní prýmky nejsou vůbec jako prapory našich prababiček, ale to je zajímavé. Kromě toho může být tkaní provedeno nejen pro dlouhé vlasy, ale i pro středně dlouhé vlasy. Chcete se naučit tomuto umění? Jsme rádi, že vám s tím pomůžeme!

Fishtail na středně dlouhé vlasy

Tkaní oplet na střední vlasy znamená mnoho možností. Klasická rybačka je jedním z nich.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny hřebenem, posypte je sprejem nebo čistou čistou vodou a rozdělte je na dvě stejné části.
 2. Pokud je to žádoucí, můžete udělat trochu bouffant v zadní části hlavy. Přidá kousek originality a objem vlasů.
 3. Na každé straně oddělíme jeden jemný pramen a překročíme je.
 4. Pokračujeme v tkaní na požadovanou úroveň a vázání špičky pigtailu s pružným pásem. Vitje může být volný i velmi těsný. Záleží na vzhledu vlasů.

Francouzský pigtail pro střední vlasy naopak

Francouzský oplet je naopak velmi podobný spikeletu, vevnitř jsou tkané pouze prameny.

Krok 1. Oddělte pramen vlasu přední část a rozdělte ji na tři stejné části (na obrázku - 1,2,3).

Krok 2. Projděte číslo 1 pramene pod číslem 2 a položte číslo 3.

Krok 3. Stejným způsobem zatlačíme č. 3 pod č. 1 a postavíme jej č. 2.

Krok 4. Pokračujeme v tkaní podle schématu 2 a 3, přidáváme pokaždé malý pramen z bočních částí hlavy.

Krok 5. Pokračujte v tkaní, dokud se všechny vlasy nezmění v pigtail.

Krok 6. Na konci procesu opatrně vytáhněte hroty, abyste jim dodali další objem.

Napínání františkátu je naopak možné jak po stranách, tak v diagonálním směru a dokonce i v kruhu.

Také vám doporučujeme udělat pletené pásky, které se ukázalo jako stylové a velmi krásné.

Čtyřřadý pigtail pro střední délku

Čtvrtá řada pletení na středních vlasech je poměrně komplikovaná, ale v několika trikách můžete tuto techniku ​​překonat.

 1. Pečlivě pokořujeme vlasy hřebenem, hýbeme vlasy a rozdělíme je na 4 identické prameny. Pro větší pohodlí je pravá část nazývána první, pramice umístěná bezprostředně za ní jsou druhá, další - třetí a poslední - čtvrtá.
 2. Pravou rukou tlačíme první větev pod druhou. S levou rukou položíme třetí prvek na první.
 3. Stlačeme čtvrtou čáru pod první. Teď je v centru tkaní. Druhou větev klademe na třetí, čtvrtou čáru - na druhou.
 4. Stejným způsobem ukládáme první prvek na druhou, třetí na čtvrtou. Pak dostaneme první prvek na třetinu a třetí na druhé. Provádíme tkaní tohoto schématu na požadovanou délku. Špička pigtailu je upevněna gumovým pásem.

Vodopád vlasů

Romantická verze francouzského proužku vypadá nejlépe na kudrnatých pramenech. S tímto účesem můžete jít ven a jít na rande se svým milovaným mužem.

 1. Důkladně vyčistěte pramínky.
 2. V přední části hlavy oddělujeme malý trsy vlasů a rozdělíme je na tři stejné prameny.
 3. Začínáme tkát klasickou spikelet, která pravidelně uvolňuje spodní část a nahrazuje ji novou, která je převzata z horní části hlavy vlasů.
 4. Pokračujeme v napojování vodopádu a přesun do jiného ucha. Upevněte špičku opletek barretou nebo pryžovou páskou.
 5. Pro dívky s přirozeně hladkými vlasy vám doporučujeme, abyste kudrlinky navíjeli železem nebo curlingem.

Další verze "vodopádu":

Plait opletení v průměrné délce

Flagella může být nazývána nejjednodušší alternativou k komplexním opletením. Mohou velmi rychle splétat se samy, a to i bez mnoha zkušeností ve věcech účesů.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny a sbírejte je na koruně v ocasu vysokého koně.
 2. Rozdělte vlasy na dva identické prameny.
 3. Otočíme oba prameny doprava v podobě lana. Držte konce pevně rukama a upevněte pomocí dvou tenkých elastických pásů.
 4. Zapojte kabely navzájem ve směru doleva a znovu upevněte pružným pásem.

Klasické školní účes, který může zdobit nejen obyvatele školních zdí, ale i hezké dospělé dámy.

Krok 1. Pročtěte si vlasy a navlhčete je vodou nebo postřikem, aby byl hladký.

Krok 2. Kombinace s ostrými zuby dělí perfektně dělení od jednoho ucha k druhému.

Krok 3. Rozdělte prameny v blízkosti čela na tři stejné části.

Krok 4. Levé prameny položíme na vrchol středního a zakryjeme je pravým pramenem - to je základ našeho opletu.

Krok 5. Pokračujeme v tkaní, příležitostně tkané volné prameny, které jsou po stranách, převedeny do pigtailu.

Krok 6. Dostáváme se k základně krku a tkvíme pravidelný pigtail. Přilepte ho gumovou páskou.

Řecké oplety prošití na středních vlasech jsou tkané výhradně kolem okraje pramenů. Tento účes vypadá velmi krásně a romanticky.

1. Hřebte vlasy na rovnou část od čela po zadní část hlavy. Pravou část vlasů fixujeme svorkou tak, aby vlasy nenarušovaly další práci.

2. Oddělte tenký pramen vlasů z levého chrámu. Rozdělíme ji na tři stejné části.

3. Provádíme tkaní proti směru hodinových ručiček. Při každém kříženém pohybu tkvíme tenké prameny zespodu do splete. Tímto způsobem dosáhneme opačnou část uší a spojujeme špičku opletení elastickým pásem.

Případně můžete dosáhnout hlavu, ocas ocasu pigtailu a opletení přesně stejný na druhé straně. Nyní zůstane pouze vázat oba pásy do jednoho nebo je upevnit pomocí čepů.

Na první pohled je takový pigtail velmi obtížný. Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší.

1. Jemně pokořte vlasy a začněte tkát francouzský oplet naopak (ne příliš těsný).

2. Dosáhli jsme požadované délky a našroubujeme oplet pružným páskem.

3. Přidejte spoustu otevřených dílů a natahujte každý prvek čistým pohybem.

4. Otevřený opletek může být vložen do banda nebo zkroucen do vzduchové květy.

Každá dívka chce být krásná, žádaná, luxusní. Rychlé a snadné tkaní různých drátků na střední srsti vám pomůže dosáhnout cíle jedním pohybem rukou.

Účesy pleteniny pro střední vlasy - TOP 10 nejlepších možností s fotografiemi

Co by mohlo být krásnější než "blond vlasy do pasu"? Aspoň si to myslel předtím. Století prošlo, ale jeho popularita nebyla ztracena. Pouze namísto obvyklého tkaní ve třech pramenech na délku stehna lze pozorovat celé umělecké dílo. Je možné vytvořit nádherný účes, aniž by měl dlouhé vlasy. Prošívání velkolepého pigtace na střední srsti není problém. Za tím účelem jsou zajímavé myšlenky, které osloví ženy a dívky různého věku.

Snadné možnosti

Chcete-li dosáhnout nejpůsobivější účes může být, aniž by předchozí školení v opletu.

Obecné doporučení před opletem je umýt si vlasy. Tvrzení, že tkaní bude jednodušší a vydrží déle na neprázdných vlasech, jsou falešné. Nejlepší výsledek dosáhnete, pokud si vlasy dobře umyjete a vysušíte bez použití stylingových výrobků. Pokud se vlasy začaly rozštěpovat, pak stojí za to připravit se na to, že z opletek budou vidět nerovné vlasy (kratší než ostatní). Proto je po ukončení tkaní vlasy postříkány lakem, čímž se stlačují vystupující chloupky.

Francouzský oplet

Existuje mnoho druhů tkaní, ale francouzské prýmky jsou velmi populární mezi mistry a začátečníky. Vzhledem k tomu, že existuje zhruba tucet, je technika tkaní odlišná.

Možnost 1 "Spikelet"

U lidí se tento účes nazývá "spikelet". Jedná se o jednu z dostupných možností pro tkaní pletenin na středních vlasech. Je také možné jej oplet na dlouhé a krátké vlasy. Vypadá neobvyklým způsobem po zbarvení vlasů.

Krok za krokem je postup tkaní francouzského proužku následujícím způsobem:

 1. Po pečlivém česání vyberte část vlasů na horní části hlavy. Pokud dojde k třesku, musíte ji oddělit nebo narovnat do vlasů.
 2. Rozdělit to na tři prameny.
 3. Začněte tkát. Umístěte pramen doleva, vložte jej do prostředního a současně na levý. Položte pramen vpravo do středu, přičemž druhý vpravo namísto doprava.
 4. Přidejte jeden prvek střední tloušťky doleva, tkněte ji. Přidejte to pravé, tkát.
 5. Přidávejte jeden po druhém po stranách dolů.
 6. Po dokončení vazby pokračujte v jednoduchém opletu opletu. Nechte malý špiček a vázanou gumu.

Možnost 2 "Fishtail"

Tento opletek se nazývá také "rybačka".

Proces tkaní kosy se prakticky neliší od předchozí verze, pouze ve fázi tkaní se z obou stran odebírají malé prameny. Pásky tkané velmi těsně.

Možnost 3 "Plivat"

Podobné kapsy jsou určeny pro střední a dlouhé vlasy. Jsou velmi módní, mohou se procházet uprostřed hlavy, stejně jako na boku, diagonálně.

 1. Vyberte část vlasů na koruně. Čím více jsou přiděleny (horní část od ucha k uchu), tím silnější bude spit.
 2. Rozdělit na tři stejné prameny.
 3. Nastavili jsme prameny vpravo pod středem a položili levý. Pak postavte pravý lev vlevo. Každý pramen musí být dobře utažen v šveste.
 4. Uvolněte levou ruku tak, aby všechny části vašeho účesu byly vpravo. Zvolte pramen vlevo, vložte do středu, levý pramen do opletení. Takže pravá ruka bude volná. Vyberte pravý pramen, začněte pod středem pravého pramene a vejděte do opletení. V důsledku toho, která ruka je uvolněna, z této strany a vyberte pramen.
 5. Zatáhněte za krk a nechte všechny části vlasů do opletení. Potom si můžete vlasy vázat do ocasu nebo je ukotvit ke špičkám. Vázanka.

Fishtail z ocasu

Vypadá dobře na dívky a dívky s třeskymi.

 1. Sbírejte volné vlasy v ocase. Chvost může být provedena na horní nebo zadní straně hlavy.
 2. Rozdělte ocas na tři části: střední část by měla být největší. Dvě boční zámky jsou malé.
 3. Vlákněte klasický oplet ze základny ocasu.
 4. Je dobré přetáhnout každý prvek, aby se ujistil, že středový pramen je vždy větší než ostatní. V opačném případě "rybí ocas" nebude fungovat.
 5. Po tkaní spojte dásně.

Pro takový účes můžete použít chignon, a pokud potřebujete diverzifikovat obrázek - Kanekalon. S kudrnatými vlasy se jednotlivé kudrnaté vlasy oddělí. Před tkaním "rybího ocasu" se doporučuje předem narovnat každý zvlnění železem.

Několik spikeletů

Jeden z nejjednodušších, ale velkolepých a módních účesů - dva špiclety. Chcete-li udělat krásné uši, můžete mít vlasy libovolné délky.

 1. Když je česaná, dělejte od hlavy k zadní části hlavy uprostřed hlavy. Dělení může být provedeno jak plochým tak i cikcakem.
 2. Sbalte vlasy gumovou páskou na jedné straně (aby nedošlo k rušení). Z volné strany začněte tkát francouzský proužek způsobem 1 nebo 3. Úhlednost účesu závisí na velikosti pramenů, které jsou tkané.
 3. Po dokončení tkaní na jedné straně pokračujte do tkaní na druhé.

Pro zvláštní originalitu je spletené více spikeletů. Vzhledem k tomu, že Afro-opletení je stále populární, je možné pokračovat v tkaní velkého množství špicel. Poté stojí za to, aby se začalo tkát podle metody 3, aby se získal realistický výsledek. Propletení nití diverzifikuje dredy jak v barvě, tak v délce. Měli bychom však mít na paměti, že každý vlas musí být úhledně tkaný, jinak vypadá účes neomalený.

Složitější možnosti

S trochou času, než vytváření jednoduchých copánků, můžete vytvořit složitější a jedinečný účes.

Otevřené opletky

Ženské účesy jsou vytvořeny pro různé příležitosti. Ale existují ty, které se stanou univerzálním řešením pro všechny situace.

Jednoduchý francouzský krajkový pletenek

Po zvládnutí třetí metody tkaní francouzského proužku se to může lišit. Můžeš si s ním sám.

 1. Blok je "opačný". Propletete ji tak, aby prameny nebyly těsné, podle metody tkaní 3.
 2. Konec opletení po tkaní se upevní pomocí odpadního pryžového pásku. Chcete-li dodat dodatečnému objemu a struktuře výplně, začněte tahat prameny ze středu vývrtu a přesuňte se na okraje. Vytažení pramenů musí být pomalu a rovnoměrně, aby se vám udělal elegantní vzhled.

Neměli byste spustit protahování od začátku nebo od konce, abyste dosáhli jednotného objemu, protože to nebude fungovat.

Stejným způsobem vytvářejí dva provazce, které rozdělují vlasy na dvě části.

Šplhat na elastické pásky

Originální účes, který je založen na elastických pásech, vhodný pro různé typy vlasů. Pokud máte husté vlasy nebo tenké vlasy, tento účes bude stále vypadat výhodně. Vhodné pro dívky a dívky. Pokud si přejete, můžete použít zdobený luk nebo krásnou vlásenku, abyste si ozdobili vlasy.

Za prvé, musíte připravit 5 až 10 malých gumových pásů (v závislosti na délce vlasů). Takové pigtaily se pohybují po středních a dlouhých vlasech. Na vlasy, kde je perm, tento účes nebude vypadat tak zamýšlel. Kudrlinky musí napravit žehlení a teprve poté se dostanou do práce.

 1. Z chrámu do chrámu vyberte pramen a zajistěte ho pružným pásem. Níže vyberte pramen stejného formátu, pouze na koruně. Zajistěte gumovou páskou.
 2. Horní pás je rozdělen na dvě části. Na spodním okraji spusťte gumu a vytvořte otvor uprostřed. Závit dva prameny do něj z horní části a vypněte je.
 3. Připojte prameny jedním gumovým pásem. Dolní ocas je také rozdělen do dvou pramenů, procházejících výsledným otvorem spojených kadeří. Pokračujte v vazbě na tipy. Zajistěte gumovou páskou.
 4. Vytáhněte vlákna a vytvořte texturu.

Řecký oplet

Gréci jsou přirozeně tmavovlasým národem, takže řecký pletený vypadá harmonicky, pokud jej spojí na hnědé nebo tmavé blond vlasy. Pro účes není potřeba speciální styling. Řepky v řeckém stylu mohou být tkané na střední vlasy a delší. Krátké účesy přinášejí spoustu nepříjemností při tkaní a nebudou mít požadovaný účinek.

Vzory tkaní řeckých pletenců jsou různé, stojí za to zvýraznit ty nejpopulárnější.

Možnost 1

Používá se princip tkaní jednoduchého "pigtailu".

 1. Od chrámu k chrámu je rozdělen, což rozlišuje přední část vlasů od čela. Zbytek vlasů se připevní svorkami nebo pryžovým pásem, aby nedošlo k rušení.
 2. Začněte tkat opletení z pravého chrámu: vyberte tři zámky, tkát obyčejný oplet s chytáním kudrlin. Průvodce tkát na opačný chrám, po konci, zajistit gumovou páskou.
 3. Zbývající vlasy jsou česané, rozděleny na dvě části a splétají jednoduché dva pletence. Po tkaní zajistěte gumové pásky.
 4. Vložte pigtails do zadní části hlavy do hrnce a otáčejte špičky dovnitř. Připojte šrouby.

Možnost 2

Variant francouzského proužku, kde je objem vytvořen pomocí kadeřavých kroucení nebo koleček.

Spit vypadá velkolepě, pokud délka vlasů pod lopatkami. V případě potřeby můžete použít chignon, který přidá objem a délku.

 1. Hřebte vlasy, připojte příčes (pokud je to nutné). Natočte kudrlinky pomocí stylové pěny.
 2. Vyberte prvek na koruně a vytvořte základnu pro šplhání.
 3. Začněte tkát francouzskou stuhou "přes vrchol". Vlasy nejsou zcela tkané do opletení a uvolní se zvlnění. Aby se účes udržel, používají se elastické pásky k fixaci každé fáze.

Splétání popruhů

Když děláte v procesu tkaní pletenců, můžete dosáhnout zajímavého výsledku.

Začátek tkaní se nijak neliší od francouzského splétače dozadu.

 1. Vyberte část vlasů od chrámu k chrámu. Rozdělit na tři prameny.
 2. Začněte tkát s úchytkami a položte je pod sponou. Hlavním rysem takového tkaní je přetočit prameny na jednoduché provazce a potom je tkat do opletení.
 3. V důsledku toho dostaneme z popruhů francouzské opletky. Můžete je nechat v této podobě nebo uvolnit prameny. Získejte volumetrický a texturovaný oplet.

Různé plátky jsou vyrobeny z plavek, například, oni dělají jejich vlasy podle principu "ryba ocas".

Odrůdy účesů, při kterých je použití tkaní postačující k jejich použití při různých příležitostech. Pigtaily pro střední vlasy mohou být pletené samy o sobě, stačí vybrat dostupné typy a užít si různé účesy.

Tkaní pleteniny na středně dlouhých vlasy a děti: krásné, objemné. Pokyny krok za krokem s fotografiemi pro začátečníky

Chcete-li vytvořit nový obrázek, stačí originální účes, který lze provést nejen v drahém salonu, ale také doma. Tkaní opletení na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomohou pochopit proces vytváření účesu, vám umožní získat nezapomenutelný obraz a překvapit nejen nositele, ale i ty kolem sebe.

Klasické francouzské opletky: tkát pro sebe

Chcete-li vytvořit účes, potřebujete:

 • hřeben, věnovat zvláštní pozornost kořenům vlasů;
 • vzít centrální zvlnění, na vrcholu hlavy a oddělit ji;
 • po provedení manipulace můžete jít dvěma způsoby:
 • rozdělit zvlnění na 3 vlákna a začít vytvářet základ pro účes;
 • upevněte oddělené zakřivení gumovým páskem tak, aby odpovídalo barvě vlasů a poté spusťte tkaní dvěma volnými prameny.

Po výběru jedné z dvou možností, které potřebujete:

 • proplete mezi sebou prameny, které vytvářejí základy proužků;
 • po prvním spoji přidejte volné kudrlinky do levého proužku vlasů a přitiskněte je do hlavního proužku;
 • také dělat pohyb s pravým extrémním pramenem;
 • vytvářely zámky na levé a pravé straně, aby dělníci pokračovali v procesu tkaní a vytvářeli prostřední pramen;
 • vzít pravý a střední pruh vlasů a položit je na sebe;
 • Přidejte volné vlasy do středního zvlnění a proveďte dříve zmíněný pohyb s levou pracovní částí.
 • Přidejte vlasy do tří hlavních pramenů a pokračujte až do konce procesu tkaní;
 • Po vytvoření účesu jej upevněte gumičkou.

Užitečné tipy:

 1. K tomu, aby se opletení přikrývalo, je nutné při tkaní opletení na střední srsti, krok za krokem fotografie, které bude ukázat, jak je to jednoduché, aby se každé pramene natáhlo na maximum.
 2. Chcete-li přidat originálnost, můžete tkát saténovou stuhou do opletení.

Francouzský oplet: možnost podél chrámu

Chcete-li tkát na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomohou snadno se vyrovnat s úkolem, podél chrámu nebo vytváření účesu, je nutné použít opletení - čelenka:

 • před zčesáváním a dělením s bočnicí - je nejlepší přemístit potřebné kudrlinky zprava doleva pro pohodlí při vytváření účesů;
 • vzít jeden prvek a rozdělit jej na tři části;
 • otočit výsledné kudrlinky asi třikrát;
 • na pravou pásku vlasů bližší k hlavě, přidejte malou partii vlasů a tkát výsledný pramen do pigtailu.
 • zopakujte předchozí akci během celého průběhu účesu;
 • Když se pigtail dostane do ucha, vyberte jednu z možností:
 • tkát spodní vrstvu vlasů, snižovat propletené kadeře podél krku a pokrývat ucho;
 • tkát horní prameny do vlasů, zvedat vazbu nad uchem ve formě ráfku a nechat spodní vrstvu vlasů uvolněnou.

Vytvoření účesů můžete dokončit dvěma způsoby:

 • přitiskněte kudrlinky k jejich špičkám a následně fixujte výsledek barretou nebo hairpin;
 • tkát až uprostřed vlasů a fixovat je, přičemž část vlasů zůstává volná.

Tipy:

 1. Při tkaní se doporučuje dobře protáhnout vlasy tak, aby spona byla pevná a zachovala si tvar.
 2. Chcete-li přidat objem, je žádoucí, aby se prameny vytvořily v vytvořené šňůře.
 3. Aby bylo pohodlné vytváření opletení, doporučujeme si vzít židli se zády pohodlně sedět a snížit zatížení rukou.

Francouzský oplet: zajímavá volba s uzlem

V procesu tkaní pletenin na středně dlouhých vlasy, krok za krokem, který vám pomůže udělat vše správně, potřebujete:

 • na hřeben
 • vzít dva zámky z různých stran a vázat je do uzlu;
 • přidejte do každého hlavního pramene kus volných vlasů a také kravata nově vytvořených kudrlin s uzlem;
 • opakujte postup až do konce tkaní;
 • zajistěte výsledek gumovým pásem.

Spikelet: jednoduché tkaní pro dívky

Vytvoření účesu "hrot" nebo "ryba" je žádoucí:

 • na hřeben;
 • vzít kudrnu blíže k čele a rozdělit jej na 3 prameny;
 • vytvořte první vazbu tkaní a spojte střední a levou část v jedné kadeře a necháte pravou v normálním stavu;
 • Chcete-li vytvořit druhou a následnou vazbu účesu, musíte položit nejvzdálenější pruh na střed a přidat k němu trochu volných vlasů;
 • dělat stejnou akci s pravou částí;
 • tyto pohyby se opakují až do konce tkaní;
 • dokončete vytváření účesu, zajistěte zbývající vlasy gumičkou.

Polukolosok: zkuste si sami

Účes je tkaný stejně jako spikelet plivat s jediným rozdílem - vlasy jedné strany hlavy se používají během tkaní.

Tkaní "Dragon": skvělá volba pro dívky každý den

Při vytváření opletení je nutné:

 • na hřeben;
 • vpravo, například vpravo a rozdělit na 3 části;
 • vytvořit první odkaz;
 • vzít volné vlasy z pravé a levé strany a přidat je na hlavní koncové prameny, vytvářet druhý a další odkazy;
 • po ukončení tkaní praporků fixuje gumovým pásem.

Aby se účes stal zajímavějším, doporučuje se, aby po dokončení tkaní prvního "dračího" opletení z pravého chrámu provedli totéž vlevo.

Prošívaný 4-pásový oplet

Chcete-li vytvořit účes, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • na levé straně, z chrámu se vzpínají a rozdělují je na 4 prameny;
 • Položte 1. krátký proužek vlasů na 2. místě zleva a umístěte jej pod 3. a nechte 4 volné;
 • 4 uvedeno pod 2. místo;
 • Vložte první větev na druhou a zatlačte ji pod 3., čímž nastavíte počáteční a poslední základní vlny vlasů v pravé ruce;
 • po upevnění dvou částí tkaní, levou ruku vezměte z chrámu volné kadeře a přidejte ji do 1 hlavního proužku;
 • upevnil čtvrtý pramen, dal pod příští zvlnění a přidal mu volné vlasy;
 • Proveďte uvedené akce až do konce tkaní a zajistěte je pružným pásem.

5vláknová vazba

Chcete-li tkát na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomůže rychle pochopit všechno, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • vzít malý pramen ze zadní části hlavy;
 • rozdělit vlasy na 3 vlny a tkat je 1 čas;
 • 2 extrémní pracovní pásy, které se zvedají a upevňují, dokud nejsou potřebné;
 • vezměte zbývající středovou zvlnění a přidejte k ní malou část volných vlasů na pravé a levé straně;
 • otočte výsledné prameny a uložte extrémní složky vlasů uprostřed;
 • upevněte prostřední sponu a vnější kadeře uvolněte;
 • Vyměňte nové části účesu za stávající, které byly dříve opraveny.
 • přidejte prameny vpravo a vlevo od "starých" extrémních pracovních zámků a položte je uprostřed;
 • fixujte základnu opletek svorkou a zvedněte boční prameny a vyměňte je horními;
 • opakujte manipulace až do konce tkaní a zajistěte výsledek elastickým páskem.

Dvojité oplety: tkát pro sebe

Při vytváření jedinečného obrazu potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělit vlasy na dvě části: větší a menší;
 • začněte tkat běžné pramínky z většiny vlasů;
 • vytvářející každý spoj, oddělený od hlavního pramene, umístěný blíže k obličeji malého zvlnění, potřebný k vytvoření malého opletu;
 • po ukončení tkaní velkého opletení rozdělte volné vlasy na 2 části;
 • pomocí speciálně levého volného kadeře a 2 zbývajících pramenů začněte tkát druhou opletení;
 • na konci druhé vazby upevněte oba výsledky jedním gumovým pásem.

Řecký švih pro začátečníky

Chcete-li vytvořit účes v řeckém stylu, potřebujete:

 • na hřeben;
 • boční dělení;
 • zajistěte prameny od stehenního ucha k uchu, umístěte vlasy do polkruhu, začínající vpravo;
 • nedosáhne konec, upevní poslední stealth uprostřed, takže část vlasů na levé straně zůstane volná pro tkaní;
 • vzít kadeř vařených vlasů a rozdělit je na 3 prameny;
 • učinit první tkaní vazby;
 • při vytváření druhého spoje v pravé části přidejte volné vlasy a vnořte nově vytvořené vlákno do vlasů;
 • dělat akci až do konce tkaní, které by se mělo pohybovat kolem hlavy;
 • kudrlinky v tkaní chmýří, vytváření objemu účesy;
 • na konci účesu upevněte opletu neviditelnou a zbývající vlasy gumovým páskem stejné barvy jako vlasy.

Řecký pletený pletený

Provedení:

 • vezměte dva prameny z chrámu a spojte jejich uzly a vytvořte první spojení;
 • vzít vlasy ze zadní části hlavy a přidat je do hlavního pramene;
 • po přidání nových kudrlin vázat hlavní proužky vlasů do uzlu;
 • Opakovaná akce se opakuje až do konce tkaní.

Boxbotky: jednoduché tkaní pro začátečníky

Při vytváření opletení potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělené vlasy na 2 poloviny s rovnou částí;
 • naklonit se například na pravou stranu a rozdělit na 3 části;
 • udělejte první odkaz klasického francouzského prošívání;
 • dělat 2. vazbu, vzít volné vlasy z pravé a levé strany a přidat je do hlavních krajních pramenů;
 • opakujte akci až do konce tkaní;
 • zajistěte výsledek gumovým páskem;
 • vytvořte stejný oplet na levé straně.

Spit hoop: jednoduchá volba pro každý den

Pro tvorbu vlasů potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělení od ucha k uchu, oddělení předních vlasů a uvolnění vlasů gumovým pásem;
 • kudrlinky připravené k práci jsou rozděleny do 3 částí;
 • Nechte 2 nejvzdálenější pruhy vlasů pro tkaní a vyjměte středový pruh za horní a zajistěte je pomocí baretky.
 • vezměte pravý lokýnku a rozdělte jej na 3 prameny;
 • tkát klasický oplet;
 • opakujte stejné kroky s levým zvlněním;
 • střední část pramenů pro uvolnění a hřeben ve směru růstu vlasů;
 • vezměte 1 z vytvořených opletek a upevněte jej neviditelnou na opačné straně, položte na vrchní část volného vlasového krytu;
 • proveďte stejné akce s druhým opletením.

Původní tkaní "Harness"

Provedení:

 • Pro stylingové účesy potřebujete:
 • na hřeben;
 • vzít průměrnou vlnu vlasů a rozdělit je na 2 prameny;
 • otočte přijaté vlasové proužky ve směru hodinových ručiček a přejděte přítele kamarádovi zprava doleva (od okrajů do středu);
 • znovu otočit prameny;
 • přidejte malou část vlasů k existujícímu hornímu pramenu, otočte ho a položte ho na spodní a upevněte ho palcem;
 • po nanesení přidejte vlasy do spodního pracovního pramene a otočte jej ve směru hodinových ručiček;
 • Opakované pohyby opakujeme až do konce opletu.

Tip! Vlasy "postroj" bude vypadat originální za přítomnosti dvou copánků, umístěných vlevo a vpravo.

Dutch Spit: tkát pro sebe

Pro vytvoření účesu potřebujete:

 • na hřeben;
 • vzít špičku vlasů z čela;
 • rozdělit vlasy na 3 části;
 • tkát 2 vazby klasického reverzního františkátu (vždy položte extrémní prameny pod střed);
 • vytvoření třetího a následujícího odkazu, uvolnění vlasů ze strany a přidání k tkaní vpravo a vlevo;
 • dokončete vlasy tkaním obyčejných opletení a výsledek fixujte elastickým páskem.

Tkaní "Boho"

Vytvoření účesu, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • vzít kudr z pravé strany čela a rozdělit jej na 3 části;
 • vytvořit 2-3 první odkazy klasického francouzského plátna;

Tkaní oplet na střední vlasy krok za krokem, stejně jako na fotografii, můžete snadno splétat sám.

 • vytváření následujících odkazů pro přidání vlasů k pramenu nejblíže k čele;
 • při určeném tempu proveďte první oplet a výsledek fixujte elastickým páskem;
 • vytvořte stejný oplet na levé straně;
 • prameny chlupů ve výklenku, vytvářející objem;
 • vezměte prýmky a upevněte za neviditelný kříž pod vlasy;
 • otvory mohou být také zachyceny v příčném směru a zbývající konce vodiče dopředu, čímž je zajištěno tajemství a vytváří se "obruč".
 • Tkaní "Vodopád": zajímavá možnost pro začátečníky

  Pro vytvoření účesu potřebujete:

  • na hřeben;
  • na pravé straně chrámu, vezměte zámek vlasů a rozdělte je na 3 prameny;
  • vytvořte základnu v podobě obyčejného francouzského opletu: horní a dolní pásky vlasů se střídají střídavě s prostředním;
  • po propojení tří hlavních vln částí účesu přidejte malou část srsti do horní části a vložte ji uprostřed;
  • nahradit pracovní spodní pramen novým a napojit ho na opletení a nechat "starý" zvlněný: je žádoucí představit "nový" prvek pod starým;
  • do vlasů je také tkaný nový pramen;
  • po vytvoření nového odkazu dočasně fixuje "nový starý" prvek a vezme pásek volných vlasů, který se táhne do dalšího odkazu;
  • pevné vlasy zůstaly volné;
  • provádět zadané akce až do konce tkaní - konec tkaní je uprostřed hlavy;
  • na druhé straně hlavy, udělejte stejné tkaní;
  • ve středu hlavy spojte pletené pásky buď s pravidelným pryžovým pásem nebo elastickým vlasem, obalte zbytek jednou zaoblenou a zajistěte ji neviditelnou, nechte část vlasů volný, nebo spojte ostříhané části do jednoho opletu a také jej upevněte na konci s baretovou nebo gumičkou.

  Tkaní opletení na středně dlouhých vlasech, krok za krokem fotografie, které živě ukáže proces, je vynikající volbou pro vytvoření jedinečného obrazu v každé situaci. Je také třeba zdůraznit, že navzdory rychle se měnícímu módu budou vždycky mezi ženami významné školní pásy a různé druhy dospělých.

  Video: splétající vazba na střední vlasy krok za krokem, foto

  Jak vázat francouzské copánky, viz ve videu:

  Řecký oplet, 2 možnosti tkaní:

  Módní účesy s prošitím pro střední srst 2018 fotografií

  Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je šlehačkou pro dívku symbol krásy a ženskosti, což vám umožní předvést si luxusní a dobře upravené vlasy.

  Účesy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech. Přitažlivé účesy z copánků mohou být také vytvořeny na středně dlouhé vlasy.

  Módní účesy z pletenců z roku 2018 dokáží přeměnit svůj styl a vzhled, což v některých případech udělá obraz jemnější a sladší, nebo naopak - více odvážné a jasné v ostatních.

  Módní účesy s tkaným pletením na středních vlasech dávají jemnost a lehkost a umožňují je používat k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

  Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - klasické copánky, vlasy z pigtails, vodopád, fishtail, francouzský oplet, tkaní naopak, řecký pletené pro střední vlasy.

  Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

  Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější variantu účesu z copánků pro střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra a najít inspiraci v obrazech, které nám v roce 2018 představují účesy od copánků až po střední vlasy.

  Aktuální trendy účesů s opletením pro střední vlasy v roce 2018

  Pigtaily jsou univerzální účes, který je vhodný pro školy, pro párty, pro procházky s přáteli a samozřejmě pro setkání. V této sezóně stylisté nabízejí děvčatům nejen dlouhé milované klasické francouzské spikelety a rybí ocasy, ale také nově tkané tkaní. Patří mezi ně zejména patky ve stylu grunge a hippie, pigtails, čelenky a prýmky, tkaní z několika pramenů a složité kombinace různých druhů pletenin v jednom účesu.

  Naučme se, jak vyzkoušet trendy obrazy na sobě a být v trendu. Hippie styl se pravidelně deklaruje a připomíná nám, že mladí lidé jsou naplněni duchem svobody. Mladé módní ženy by měly věnovat pozornost oběma účesům bohémů ve stylu hippie-chic ve tvaru braid-crown rámování obličeje a chuligánské tenké pleteniny, náhodně spletené v hromadě rozcuchaných vlasů.

  Být v trendu:

  1. Stříkat vlasy rukama, nečistěte je.

  2. Posuňte několik pramenů různé tloušťky od obličeje na obou stranách hlavy.

  3. Zapletite pigtails a spojit je.

  4. Zabíjení pramenů zlepší pouze obraz.

  V Rusku byl dlouhý oplet považován za ukazatel krásy a zdraví. A čím déle to je, tím atraktivnější byl jeho majitel. Bylo možné určit společenské postavení veletržní poloviny. Například, pokud je jeden pletenec spletený, pak dívka není ženatá, pokud je stužka zabalena do uzlu, housku nebo jiného účesu, pak je ženatá a pokud jsou dvě z nich, pak je těhotná. Samozřejmě, že v té době nebylo tolik variant tkaní jako nyní, a v té době tento účes byl velkým požadavkem a ženy to velmi ocenily.

  Crown - originální opletení pro střední vlasy

  Šmítka, jakoby položená kolem hlavy, je univerzální účes. Vypadá to velmi jemně a je to celkem jednoduché. Chcete-li to provést, je třeba oddělit vlasy ve středu a odvážit z nich volné koně. Zbývající vlasy by měly tvořit okraj asi 4 cm široký. Vzít první prameny odtud, začněte tkát francouzskou stuhou a popadnete prameny z vrcholu. Propleťte opletu tak, aby ležel uprostřed mezi dvěma samostatnými částmi. Položte prýmku, dokud se nedostanete na začátek.

  Zbývající volné vlasy jsou vtaženy do obyčejného pigtailu, upevněny elastickým pásem a ukryty uvnitř koruny.

  Vodopád - světlý oplet na střední srsti

  Co jiného by mohlo být originální opletení? Střední vlasy vám umožní udělat velkolepý vodopád. Účes šikovně kombinuje tkaní a účinek volných vlasů. Tento účes je skvělý na dovolenou a romantické datum. Tkaní začíná třemi rovnými prameny a klasickým spikeletem. Spodní část je však pravidelně uvolňována a nahrazena novým, odebraným z horní části hlavy. Vodopád může být tkaný a diagonálně od chrámu. Tato volba vypadá velmi originálně.

  Francouzský oplet na střední srsti

  Účesy s francouzskými prýmky budou vypadat perfektně na lehkých i tmavých vlasech. Lepší se na hladkých pramenech, takže kudrnaté bude muset předlití žehličky a posypat speciálním nástrojem. Je to nejjednodušší udělat si francouzské copánky druhý den po umytí vlasů, když se posunou, udržují si tvar dobře a nerozpadnou.

  Vzhledem k tomu, že se střední vlasy často nosí buď třeskem, nebo kaskádou, mají francouzské opletky na středních vlasech jejich omezení. Chcete-li vypadat čistý pigtail a postranní prameny se po pokládce nespadnou okamžitě, je lepší nechat splétat obvyklou francouzskou stužku.

  Vzhledem k tomu, že se středně dlouhé vlasy nejčastěji nosí s třeskem, mají francouzské pásy na středních vlasech také omezení.

  Pohodlí tohoto tkaní je, že při vytváření účesů můžete použít kudrlinky a prameny různých délek: krátké, střední, dlouhé.

  Existuje mnoho zajímavých možností pro tuto délku, mezi které patří tkaní "bezel". Jedná se o pleteninu, která v klasické technice francouzského proužku tkví v podobě okraje na hlavě.

  Doporučuje se diagonální francouzský oplet. Vypadá to velkolepě a trvá skvěle celý den, což dává vlasům mírnou asymetrii.

  Věnujte pozornost skutečnosti, že francouzské opletky na středních vlasech vypadají perfektně, když mají stejnou délku, například jako převrácené vlasy. Ale i ze střihu ve stylu "kaskády" můžete splétat pěkný františkánský oplet.

  Reverzní francouzský oplet

  Francouzské prýmky jsou velkolepé, elegantní a všestranné. Pokud zvládnete tuto techniku, můžete na ní založit spoustu originálních účesů. Provádění francouzského tkaní vlastními silami je snadné:

  1. Hřeben čistěte vlasy, ošetřete kosmetikou, abyste zvýšili hlasitost.
  2. Oddělte hustý pramen poblíž čela, který bude připomínat trojúhelníkový tvar, a na něj vložte silikonovou gumu.
  3. Začněte plavat jako pravidelný pigtail, postupně přidávat boční prameny stejné tloušťky. Nezapomeňte, že prameny napravo by měly být kladeny na centrální a nikoliv naopak.
  4. Vlákněte, dokud se pásy nesou na bocích.
  5. Vložte drátkovou gumu. Hotovo!

  Invertovaný ocas na středních vlasech

  Jedna z možností pro každodenní účes s tkaní v průměrné délce založené na obrácené ocas: vytvořit, budete muset oddělit volné vlákno na straně obličeje, volné vlasy, které je třeba rozdělit na tři části a oplet z nich tradiční opletení o polovinu délky hlavy plus pár centimetry; Po zajištění silikonu nebo malého pryžového pásku, který odpovídá špičce, proveďte totéž s druhou stranou.
  Když je vše připraveno, spojte volnou chlupatou chvost na volné vlasy, která by měla být rozdělena na polovinu s ostrým hrotem hřebenu nahoře; přetáhněte špičku ocasu zvenku do vnější strany ve vytvořené díře, pak narovnejte vytvořený válec a ocas; pigtails střídavě vložené do vlasů, krásně narovnávat po stranách; pod účesem kombinovat ocas a pigtails s tenkým gumovým páskem do jednoho; výsledek může být ponechán jako takový, a můžete také znovu zabalit ocas kolem válce, což je obzvláště důležité pro střední délky, a pak fixovat kolíky a lakem.

  Módní špendlíky pro střední vlasy

  Francouzské copánky jsou nejlépe vhodné pro školu každý den. Ale hladké pruhy vypadají poněkud banálně, proto holičové navrhují záměrně uvolnit zámky z opletení, velkoryse přidávat kořenový objem a neskrývat "kohouty". Účes by měl vypadat, jako byste to dělali ve spěchu, ale ukázalo se, že je to krásný cop.

  Možnosti tkaní 4 nebo 5 pramenů vypadají velmi elegantně. Snažte se propíchnout módní spikelet se svými vlastními rukama:

  1. Aplikujte do vlasů strukturovaný sprej a vyčistěte ho prsty.

  2. Vytvořte klasický volný pigtail na straně 3 pramenů. 3

  Získejte z ní tenké prameny.

  4. Přiložte tenký gumový pás na barvu vlasů.

  Jedná se o velmi jednoduchý účes, který vypadá velmi ženský a romantický. Tento obrázek bude skvělou volbou pro párty nebo datum. Tkaní vás netrvá dlouho:

  1. Vyberte malý úsek vlasů u chrámu a odtáhněte tenký oplet z něj.

  2. Zajistěte špičku malým pryžovým pásem a přemístěte jej přes čelo do jiného chrámu a vytvořte "ráfek".

  3. Zajistěte špičku stealth pod vlasy.

  4. Je lepší nechat ostatní vlasy volné, a dokonce lépe je zvlnit romantickými vlnami.

  Šipka s paprskem na střední srsti

  Další možností, která kombinuje dva známé účesy. Dobrou volbou pro léto, protože zvyšuje vlasy a otevírá krk. Existují dva způsoby provedení tohoto účesu. Volba závisí na tom, kam chcete paprsek: na koruně nebo na zadní straně hlavy.

  • vlasy by měly být splétány v opletení (nejčastěji francouzsky), ve směru zdola nahoru: od krku k koruně. Zbývající volné konce by měly být mírně česané a tvořit svazek, který se pak upevní pomocí spon nebo vlasů. Tento účes je vhodnější pro dlouhé kudrlinky, protože s nedostatečnou délkou vlasy na zadní straně hlavy vypadnou z opletení;
  • vpravo nebo vlevo opletení francouzský nebo obyčejný cop. Dotáhněte se na krk, zajistěte gumovým páskem a vytvořte velkou partii. Fix může být těsné, ale mírně se uvolní. Vše závisí na osobní preferenci.

  Řecký oplet na střední srsti

  Existuje poměrně málo možností pro tkaní takové kosy, ale všichni jsou spojeni společným principem. Pigtail tkát na okraji vlasce, prokládat prameny symetricky na obou stranách. "Řecký oplet" - skvělá verze denního účesu, která nevyžaduje hodně času na popravu. Každá školačka je schopna přitisknout si vlasy do takového originálního opletu.

  Hřebeme si vlasy a děláme dělení uprostřed. Pravá polovina je upevněna na hlavě. Začněte vlevo od dělení, vyberte malé prameny chrámu. Rozdělíme je na tři prameny stejné tloušťky. Začínáme tkat šplouchat proti směru hodinových ručiček z časové oblasti. Skočte na konec a snažte se tkat vlasy co nejtěsněji. Po dokončení tkaní na levé straně pokračujeme k pevnému vlasu a opakujeme všechny výše popsané manipulace s prameny na pravé straně. Potom můžete obě strany připojit k jednomu pigtailu a položit ho na obě strany a zakrýt konce pod vlasy. Fix vlasy mohou být neviditelné vlasy nebo kolíky.

  Fishtail na středních vlasech

  Plavky "Fishtail" jsou hladké, stylizované copánky používající pouze dva prameny, na rozdíl od anglických nebo francouzských copánků. Dokončené rybí šňůry vypadají, že jste strávili spoustu času a úsilí při vytváření.

  Jak se tkát rybařit

  • Rozdělte vlasy na dvě stejné části a vezměte si je do ruky. (Můžete si předběžně sbírat vlasy v ocasu a tkát oplet z ocasu, takže pro vás bude jednodušší dozvědět se, jak tkát pletený rybíz, pokud jste takovou zkušenost neměli dříve)
  • Pomocí prstů oddělte malý pramen vlasů od vnější hrany pravé strany a posuňte (v příčném směru) do levé části vlasů v levé ruce.
  • Opakujte to samé s malým praporkem na levé straně a přesuňte ho doprava.
  • Opakujte, až se dostanete na konec vlasů, upevněte gumičkou.

  Účesy, které používají rybí šunka, se často objevují na dráhách a na červeném koberci. Především je to kvůli tomu, že tato technika tkaní pletenin po několik generací prošla mnoha změnami ve svém tvaru a kouzlu. Nyní je zde velké množství rybích opletek, možný styling a účesy, které se používají, z nichž některé jsou jednoduché, jiné ne tak. Ale všechny jsou ideální nejen pro párty, ale i pro oficiální události. Dokonce i jako kancelářský účes se může stát, že rybí šupina bude perfektní elegantní a výbornou alternativou k ocasu vašeho koně.

  Jeden oplet. Jeden rybí oplet může být spletený z vrcholu vaší hlavy, aby se vytvořil hladký a rovnoměrný účes, který je velmi podobný francouzskému proužku. Při vytváření tohoto účesu začněte splétávat vlasy těsně nad korunou a přesuňte se k základně lebky. Od tohoto okamžiku opletené vlasy na špičky. Poté můžete opravit pryžový pás pro vlasy - a účes je připraven.

  Dvojitý rybí oplet. Pletené ryby, opletené po obou stranách hlavy, se mohou připojit ke spodní části lebky a sloučit se do ocasu jednoho koně nebo elegantního účesu. Jedná se o moderní variaci klasického rybího šlehačka. Chcete-li udělat tento účes, rozdělte vlasy na dvě stejné části s rovným děrováním podél celé lebky. Opláchněte ho jednou rukou a přiveďte ji uprostřed základny lebky. Pevně ​​ji zajistěte gumovým pásem, abyste jej drželi, zatímco opakujete stejné kroky na druhé straně hlavy. Odstraňte gumu z prvního opletení a připojte je. Opláchněte je v jedné bradě, po celé délce až ke špičkám. Zajistěte gumovou páskou.

  Dva copy "rybí ocas". Dvě ryby mohou být opotřebovány jako zajímavá variace obvyklého rybího střihu. Chcete-li vytvořit tento obrázek, rozdělte vlasy na dvě stejné části od čela ke spodní části lebky. Opírejte pletené ryby na jedné straně, začínající od špičky a pohybující se podél linie vlasů. Opláchněte pleteninu dále po celé délce vlasů. Opakujte stejné na druhé straně dokončete účes.

  Bang a rozcuchané ryby. Přidejte dlouhé vlasy s třeskem trochu šarmu, splétání obyčejného, ​​ale rozcuchaného rybího opletu. Přiložte luk a na druhé straně nechte nějaké volně tekoucí vlasy. Budete potěšeni tímto okouzlujícím obrazem.

  Původní rekreační srst s pigtails na střední vlasy

  Na základě proužků můžete vytvořit mnoho účesů, a to jak pro každý den, tak pro zvláštní příležitosti. Například na promoci nebo svatbě. Většina možných možností je vytvořena pouze na dlouhých vlasech, ale existují také možnosti pro střední délku. Tyto účesy jsou jednoduché a dovednosti jsou získány z počtu pokusů.

  • možnost založená na tkaní typu "Vodopád" jako v příkladu s třesky: hřebenit všechny vlasy zpět, u chrámu na jedné straně, oddělit zvlnění a rozdělit ji na tři stejné části; začněte tkát klasický oplet, každý tkát, popadl pramen z výše; na rozdíl od "vodopádu", není nutné uvolnit dolní kudrlinky v šveste, čímž získává uzavřené dno, jako uzávěr, tkne se na opačné straně nebo vytvoří dva úpinky směrem k sobě a spojuje je uprostřed mezi nimi; Volné vlasy mohou být nádherně přišroubované, získávají zajímavý účes;
  • pokud je předchozí účes modernizován, na jeho základě je možné vytvořit variantu vysokého slavnostního vzhledu: k tomu je třeba splétat zezadu hlavy po oddělení přebytečných vlasů tenký kruh vlasů je oddělen od ostrého hrotu hřebenu, začínající od dna, volné kadeře jsou odstraněny do ocasu; ze zbývajících vlasů se vzpínají uprostřed zátylku, odkud se začne tkát pletenina a ustoupí od vlasů tři až pět centimetrů; každá propletená vazba spodní části vlasu a horní část tvoří uzavřený okraj; takový prýmek by měl být úhledně a v kruhu, aby byl tkaný do středu occiputu, kde může být špička skryta pod výslednou konstrukcí a fixována. Zbytek vlasů se hýbe a kravat pevně vysoký ocas; Konce ocasu by měly být rozděleny do několika částí, z nichž každá by měla být přišroubována kroucením s velkou tryskou směrem k hlavě, po níž by výsledná písmena měla být neviditelně připevněna na vlasy; tak udělejte pět nebo šest nebo více kudrlin, každé upevnění v kruhu, abyste získali krásný výpust; na konci výsledný produkt postříkejte sprejem na vlasy;
  • další účes pro dlouhé vlasy, který vypadá také zajímavě na průměrné délce, se provádí na základě tkaní: pro začátek je nutné oddělit část nití od obličeje, které jsou navinuté na průměrné kadeře a nechává se čekat v křídlech; zbytek vlasů pro další objem po celé délce vlnité vlny a pak začnou tkát na sobě velmi volnou proužku "Fishtail", pro kterou jsou všechny vlasy rozděleny do poloviny, po níž je nejvzdálenější vlákno přesunuto přes celou masu vlasů do středu a opakuje to z druhé strany, čímž se čas od času opakuje na špičku bez utahování; špička je pevně ukotvená nebo pásková nebo otočená dovnitř a také připevněna. Dále se narovnává a lehce se z vlasů mírně vytáhne po obou stranách; v předstihu jsou prameny člověka narovnány a úhledně "tkány" do hotového střihu, čímž vzniká krásný objem; osoba může nechat pár tenkých kudrlin, výsledek je fixován lakem; Tento účes může být zdoben stuhami, vlasy vlasy nebo květinami. Na základě tkaní existuje spousta účesů, a to i v případě, že délka neumožňuje použití libovolných variant, vždy si můžete představit fantazii a přizpůsobit si je pro sebe. Kreativita při tvorbě vlasů s copánky na středně dlouhých vlasech je vždy vítána, protože můžete vytvořit jedinečný styl, který se může stát vizitem jeho majitele. Chcete-li dělat splete a fantazie snadno a krásně s jejich použitím, musíte trochu cvičit a pak obtíží a výsledek bude vždy potěšen.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy