logo

Lékařská kosmetika pro vlasy: vyberte to nejlepší v lékárně

Sen o silných a zdravých vlasech se může stát skutečností, pokud věnujete pozornost lékařské kosmetice na vlasy, prodávané v lékárně. Promluvme si o značkách, které mohou být důvěryhodné pro léčbu problémů s vlasy a pokožkou hlavy.

Klorane

Francouzská značka se specializuje na péči o vlasy a lékařskou kosmetiku. Všechny produkty jsou založeny na rostlinných extraktech. Již více než 40 let rozvíjí laboratorní odborníci vzorce, které efektivně působí při léčbě seborrhy, alopecie, lupů, svědění a dalších problémů. Populární produkty jsou založeny na chininu, kořene, mandlovém mléku a ovesu.

Dr.Sea

Jedná se o izraelskou kosmetickou značku, která vyrábí více produktů pro péči o vlasy, ale mezi nimi je třeba zmínit vlasové masky s hojivým účinkem. Dělají dobře s obnovou poškozených vlasů, poskytují hedvábnost a přirozený lesk. Masky stimulují růst vlasů dobře, obohacují je o vitamíny a minerály z Mrtvého moře, posilují kořeny a zabraňují vypadávání vlasů.

Biorga

Francouzští specialisté z laboratoře značky Biorga vytvářejí vynikající kosmetiku pro vlasy. Vytvářejí váhy pro posílení vlasů a ochranu proti vypadávání vlasů, pro ošetření lupů a zvláštní péči o citlivou pokožku hlavy. Používáním tohoto produktu získáte po první aplikaci viditelný výsledek.

Ducray

Laboratoř vyrábí terapeutickou kosmetiku pro vlasy. Farmaceutická firma s dlouholetými zkušenostmi nabízí efektivní prostředky pro stimulaci růstu vlasů a zámků vypadávání vlasů, pro léčení psoriázy a různých forem lupů, normalizovat mazových žláz snížit citlivost a svědění pokožky hlavy. Osvědčení mnoha pacientů ukazuje, že Ducre může být důvěryhodný.

Phyto

Značka je známá barvami a vlasovými maskami. Všechny produkty jsou založeny na rostlinných složkách. Hojivé vlastnosti vlasové kosmetiky ukázaly vynikající výsledky. Prostředky také s obnovou struktury vlasů, posílení kořeny, obnovení kadeře lesk, jakož i odstranění lupů, seborrhea a svědění pokožky hlavy. Značka vyrábí řady vlasů pro ženy a muže.

SYSTÉM 4

Finská značka, která se zaměřuje na vlasovou kosmetiku. Prostředky proti ztrátě vlasů této značky doporučuje mnoho lékařů svým pacientům. Unikátní kompozice probouzí folikuly a rodí aktivní růst vlasů. V produktové řadě jsou produkty pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy, každý si bude moci vybrat vlasy pro správnou lékařskou kosmetiku.

Ecolab (EO Laboratorie)

Lacné a přirozené vlasové výrobky od ruského výrobce Ecolab způsobují velkou úctu. V kategorii "lékařské" kosmetiky nemají, ale mohou soutěžit s tímto typem výrobků. Všechny produkty obsahují až 95% složek rostlinného původu. Silikon a parabeny nejsou přidávány do kosmetiky a takové "oblíbené" složky jako SLS, SLES, EDTA používají přírodní barviva a konzervační látky.

Laboratoř Cosmedic

Jedinečnost produktu spočívá v tom, že kosmetika obsahuje extrakt z placenty. Laboratorní specialisté zajistili, že molekuly placenty snadno procházejí bariérou kůže, čímž se aktivují hlavní biochemické procesy. To je dobrý přírodní stimul pro rozvoj výroby látek, které tělo potřebuje.

Jaký druh lékařské kosmetiky pro vlasy používáte a proti jakému problému? Jak efektivní? Zanechat zpětnou vazbu a komentáře.

Profesionální vlasová kosmetika. Hodnocení nejlepších produktů, recenzí a fotografií

Poklad a pýcha jakékoliv ženy je jejích vlasů. Nezáleží na tom, co má účes, délku vlasu nebo tloušťku, hlavní věc je ohromující vzhled účesu a dobře upravených vlasů. Proto je profesionální vlasová kosmetika tak důležitá.

Co je preferováno?

Doporučujeme číst: Indola vlasové barvivo: přehled, paleta barev

Většina žen a dívek dává přednost profesionální kosmetice, které se používají v kadeřnictví, pro péči o vlasy doma. Prof. prof. Vlasová kosmetika pomohla dosáhnout nejoptimálnějšího účinku, je důležité mít zkušenosti a mít speciální dovednosti. Nejčastěji musíte pracovat s několika typy komponent, používajícími určité proporce a správnou distribuci.

Správně vybraná vlasová kosmetika může nejen výrazně zlepšit strukturu a vzhled, ale také přeměnit dívku jako celek. Abyste se vyhnuli nepříjemným situacím, je důležité dodržovat pokyny, které jsou k jednotlivým druhům kosmetických přípravků pro vlasy připojeny. To se týká nejen šamponů a gelů, ale také masky, pěny, různé oleje a dokonce léčivé přípravky, protože každá z nich je určena pro určitý typ vlasů a některé mohou také způsobit alergickou reakci.

Jak se dostat před nejlepší produkt?

Nezapomeňte, že to vše závisí na výrobci. Každý profesionální kosmetický obchod pro péči o vlasy pečuje o své zákazníky, ať už se jedná o velkoobchodní nákup nějakého známého kosmetického salonu nebo maloobchodního prodeje konkrétnímu zákazníkovi. Má všechny potřebné certifikáty o licencích a ověřování kvality. To je nezbytný krok k vytvoření správného vztahu mezi prodávajícím a zákazníkem.

Kromě toho jsou zaměstnanci každého z nich povinni vědět vše o produktu a kdykoli mu poskytnout vhodnou radu, ať už jde o nějaký nevýznamný produkt kadeřnického jmenování nebo šarže různých barviv na vlasy, která vyžaduje podrobný popis a výběr.

Opuštění ve virtuálním prostoru?

Doporučujeme číst: L'Oreal Prodigy Hair Dye

Docela často existují zákazníci, kteří našli obchod na profesionální vlasovou kosmetiku prostřednictvím internetu a mají mnoho otázek ohledně konkrétního produktu. Ne každý z nich může mít podrobný popis, takže je důležité, aby konzultanti vysvětlili každému klientovi přesně, kompetentně a klidně pokyny. Například byste neměli uchovat nástroj pro barvení vlasů delší, než to událo výrobce. Koneckonců to může nejen poškodit zdraví klienta, ale také významně zvýšit úroveň služeb a úctu k obchodu.

Někdy ženy udělaly chybu, když přišly do kosmetiky pro vlasy a nakupovaly výrobky pro péči o zcela odlišné společnosti. Již dlouho je známo, že veškerá kosmetika, zastoupená v řadách profesionálních firem, se dokonale doplňují a mají příznivý účinek na vlasy.

Pokud je například zakoupen šampon jedné společnosti a balzám na vlasy je zcela jiný, pak samozřejmě budou vykonávat své přímé funkce, ale ne tak dobré, jak by to mohlo být, pokud si vyberete jednu kosmetickou řadu. Kromě toho je třeba mít na paměti, že pro zajištění úplné péče o vlasy je důležité využít všech možných prostředků, od domácích receptů po kompletní řadu jednorázových produktů.

Výběr správného

Pohodlný vzhled vlasů bude poskytován pouze v případě kompetentní volby vlasových produktů. Používáte-li všechno v řadě, efekt může být ještě víc stlačující. Vlasy oslabují, ztrácejí svůj přirozený lesk, pomp a krásu, což nevyhnutelně povede k vážným následkům a frustraci. Z tohoto důvodu má řada zaměstnanců profesionálních kosmetických obchodů v této oblasti dobrou znalost, takže je příležitost pomoci všem zainteresovaným klientům. Není divu, protože se musíte jen podívat na police v obchodě, vaše oči utekají z množství značek a značek.

Samozřejmě, nejvhodnější volbou by byly produkty těch společností, které se starají o ženy a používají převážně přírodní produkty. Kvůli tomuto přístupu se po pravidelném používání objeví výsledky a změny, vlasy získají zdraví a pompou, přestanou se rozpadávat a neoprávněně.

Kromě toho jsou prodejny pro realizaci profesionální vlasové kosmetiky pro mnoho kosmetických salonů skutečnou spálenou, protože provádějí dodávky přímo od dodavatelů a obcházejí možnosti, jak je nahradit levným nelegálním zbožím. Jedná se o skvělou příležitost koupit produkt a ne ztratit peníze, přičemž se postaráte nejen o své vlastní krásy, ale také o zákazníky. Samozřejmě se budou snažit o všechny prostředky pro sebe, mají pocit jak pozitivních, tak negativních vlastností, které nemusí být vždy bezpečné, ledaže vedení kadeřníka neuzavře smlouvu na dodávku určitého produktu od určené továrny. Mohou být domácí i zahraniční.

V každém případě je fakt, že obchod nabízí široký výběr, velmi příjemný, protože lidé všech sociálních skupin se nejen chtějí starat o vlastní hygienu, ale také vypadají dobře. Tyto vlasy jsou prvním vnějším ukazatelem, kterým můžeme vyvodit závěr o osobě, o jeho povolání, o lásce k sobě a ostatním. Je mnohem příjemnější vidět dívku nebo mladého muže s čistými, krásnými, úhledně tvarovanými vlasy nebo módní účes, spíše než viset špinavé "rampouchy", které vás dokonce mohou otřásat.

Člověk by neměl věřit takovým pověstem, jako jsou ty, které říkají o zvyku pokožky hlavy a vlasů na jeden konkrétní typ výrobku a že je třeba je pravidelně měnit. Ve skutečnosti je vše přesné a naopak. Pokud často měníte kosmetické přípravky na vlasy, bude účinek jejího použití méně pozoruhodný, protože všechny živiny a samotné složky nebudou mít čas, aby měly pozitivní vliv na vlasovou pokožku a pokožku.

Na co se zaměřují profesionální mediální prodejny?

Doporučuje se číst: Barva na vlasy INOA

Obchody pro realizaci kosmetiky pro vlasy jsou zaměřeny nejen na samotnou péči, poskytují vlasům důležité a užitečné kompozice, ale nabízejí také léky pro léčbu různých onemocnění pokožky hlavy, které jsou bohužel běžně známé. V nich nenajdete žádný malý výběr souvisejících produktů, jako jsou hřebeny, sušiče vlasů, curling. No, kadeřníky, gumové pásky a ráfky, vlasy a kraby a mnoho dalšího. To doplní vaši domácí sbírku produktů od slavné značky.

Zde najdete skvělý dárek nejen pro ženu, ale i pro muže, který je pozorný vůči sobě, zdraví a vzhledu. Pokud jde o cenu, každý si bude moci vybrat kosmetický výrobek, který je vhodný z hlediska kvality a ceny, ať už jde o šampon pro každodenní použití nebo o masku na ošetření vlasů s jakýmkoliv účinkem.

Čas plyne a počet takových prodejen se zvyšuje, což samozřejmě potěší. Nyní není potřeba objednat jeden nebo jiný nástroj, který nebyl dříve k dispozici přes internet, a chátral se v očekávání několik dní nebo dokonce týdnů. Různé řady výrobků pro péči o vlasy, jejichž výběr někdy není tak jednoduchý, jsou ve většině obchodů prezentovány a jsou dostupné všem bez ohledu na jejich věk, pohlaví a stav a výši příjmů.

Profesní kosmetika pro péči o vlasy: hlavní typy

Krásné a dobře upravené kudrlinky - sen každé ženy. Dnes existují desítky kosmetických přípravků pro péči o vlasy, ale podle statistik 97% z nich obsahuje složky nebezpečné pro zdraví. Profesionální kosmetika je spolehlivou alternativou k tradičním prostředkům, ale pro jeho efektivní použití je důležité nejen správně zvolit výrobek, ale i správně používat.

Definice

Profesionální kosmetika pro péči o vlasy jsou úzce zaměřené výrobky různých kategorií, které mají vysokou kvalitu, trvalý účinek a složitější složení bez složek poškozujících prameny. Takové nástroje nelze nalézt v běžném obchodě, musí být objednány nebo zakoupeny v kosmetických salonech. Kosmetika této třídy má složité a silné chemické složení, které rychle ovlivňuje strukturu kudrlin. Cena profesionální péče nebo dekorativních kosmetických prostředků je o jednu úroveň vyšší než u tradičních, ale pro použití je zapotřebí výrazně menší množství produktu.

Většina výrobců má vlastní výzkumná a vývojová střediska, která jim umožní vyvinout nové vzorce pro účinné účinky na vlasy.

Při výběru profesionální kosmetiky v salonu doporučujeme konzultovat s odborníkem. Výrobky mají zpravidla úzké zaměření, takže volba závisí na barvě, struktuře a stavu vlasů.

Výrazné vlastnosti

Profesionální vlasová kosmetika má řadu odlišností od spotřebních výrobků, což je důvod, proč stylisté dávají přednost používání podobných výrobků. Hlavní vlastnosti:

 • Produkty profesionální péče jsou k dispozici v široké škále různých typů vlasů. Kromě tradičního rozdělení na mastné, suché a normální typy, v této kosmetice najdete další možnosti, například šampon pro kudrnaté vlasy. Navíc je často rozdělení a barva kudrlin. V jednom řádku najdete širokou škálu kompozic pro komplexní péči;
 • mezi produkty této třídy není možné nalézt komplexní nástroje, například šampony a kondicionéry v jedné láhvi. Mají opačné úkoly, takže jsou zdůrazněny ve dvou zcela odlišných produktech;
 • Složení profesionální kosmetiky se liší od tradičních prostředků. Zde nejsou použity žádné škodlivé složky a koncentrace syntetických složek je vždy o jednu úroveň vyšší, proto je nutné přísně dodržovat pokyny pro použití. Ve většině případů má kosmetika neutrální rovnováhu pH, takže není nebezpečí poškození struktury pramenů;
 • Profesní kosmetika nezakrývá problém, ale vyřeší to na úkor promyšlené kompozice. Pro tento účel se používají jak syntetické látky, tak přírodní složky, například plevy a rostlinné výtažky;
 • Často je použití určitých profesionálních nástrojů vázáno na roční období - v zimě musí být vlasy zvýšenou výživou a v létě ochrana před ultrafialovým zářením;
 • viditelné výsledky a trvalé působení lze dosáhnout použitím nástrojů jedné série. Většina výrobců vyrábí kosmetiku s celými komplexy pro různé typy vlasů.

Používání profesionální kosmetiky znamená dodržování technologie používání výrobků. Doporučuje se pečlivě přečíst si pokyny na obalu a před prvním použitím konzultovat s odborníkem.

Většina výrobců profesionálních kosmetických přípravků vyrábí obrovskou škálu kosmetiky. Dokonce i ve stejné řadě najdete širokou škálu různých kompozic. Veškerá kosmetika pro použití salonu může být rozdělena do několika skupin.

Péče

Produkty péče o vlasy jsou nezbytné k očištění, vyživování, zvlhčení a obnovení kudrlin. Jedná se o nejběžnější skupinu kosmetických přípravků, která zahrnuje denní použití. Existuje několik typů produktů péče:

  Šampon Jedná se o snadno použitelný nástroj pro čištění vlasů a pokožky hlavy. Prostřednictvím toho se čistí špína, prach a tuk. Existuje široká škála šamponů, mezi které patří nejběžnější klasifikace podle typu a struktury vlasů. Najít odkaz na šampony bez síranů.

 • Balzámy. Tento kosmetický výrobek je vždy spojen se šamponem. Nutné dát hedvábné a dobře upravené prameny. Profesionální balzámy dodatečně vyživují vlasy od kořene až po špičku a chrání před škodlivými účinky slunce, tepelných úprav.
 • Kondicionéry a máchání. Doplňte akci po použití šamponu. Mají podobný účinek jako balzám, ale kondicionér kromě zlepšení struktury zvlnění obaluje vlasy po celé délce, díky čemuž lze dosáhnout silné ochrany proti teplotám a dalším nepříznivým vnějším faktorům.
 • Masky. Účinek tohoto přípravku pro péči se liší v závislosti na složení a účelu použití. Nejběžnější nutriční, regenerační a masky pro zvýšení růstu.

 • Prostředky, které nevyžadují omývání. V této kategorii existuje velké množství kosmetických přípravků, které se liší způsobem použití, cíli a funkcemi. Jedná se o všechny druhy pěny, krémy, ampule s účinnými látkami, dvoufázové kondicionéry, spreje a séra. Každý typ takové kosmetiky vyžaduje zvláštní způsob použití, proto byste si měli pečlivě přečíst pokyny. Zjistěte si vlastnosti použití vlasového krému v tomto materiálu.
 • Při výběru profesionálního nástroje musíte vzít v úvahu stav, typ a strukturu vlasů, a navíc se doporučuje zakoupit kosmetiku z jedné řady konkrétního výrobce.

  Dekorativní

  Tento typ profesionální kosmetiky je nezbytný k tomu, aby zámky měly požadovaný tvar a barvu. Jedná se o různé stylové a stylové výrobky, stejně jako barevné kompozice.

   styling produkty. Na rozdíl od tradiční kosmetiky mají profesionální stylové kompozice trvalý účinek a také další ochranný a podpůrný efekt. Tvar je zvolen podle typu vlasů a vlasů. Nejčastěji používaná pěna, lak, vosk, gel nebo pěna;

 • malovat. Obvykle se pro profesionální barvení používá perzistentní kompozice barviva s amoniakem, stejně jako středně dlouhá trvanlivost činidel bez amoniaku. Někteří výrobci produkují matiruyuschie kompozice, které jsou potřebné pouze k získání stínu vlasů, spíše než dramatické změny barvy. Profesionální barvivo na vlasy nepoškozuje kudrlinky a má také velkou barevnou paletu, ve které najdete téměř všechny použité odstíny. Zjistěte si hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy zde.
 • Většina výrobců vyrábí dekorativní kosmetiku, která je dodávána s produktem péče. Takže si můžete vybrat šampon, který doplní účinek barviva na vlasy, což zajistí stabilní a vysoce kvalitní efekt.

  Oblíbené značky a modely

  Téměř všichni výrobci profesionální kosmetiky pro produkty péče o vlasy v dávkách nebo sadách. Tím se zjednodušuje výběr prostředků a při použití výrobku stejné značky se výrazně zvyšuje účinnost.

  Péče

  Salonní mistři dávají přednost modelům stejné značky, ale jiné výrobky jsou nabízeny k prodeji. Nejoblíbenější a nejznámější značky profesionálních produktů pro péči o vlasy:

   Mýtický olej, L'Oreal Professionnel. Základem této řady kosmetických přípravků pro vlasy byly příznivé vlastnosti avokádového oleje a semen hroznů. Oleje pro vlasy Loreal mají složitý účinek - zvlhčují, chrání a vyživují kudrlinky. Je zvláště efektivní používat tento výrobek při práci s oslabenými vlasy. Řada zahrnuje všechny potřebné výrobky péče;

 • Bona Cure Moisture Kick, Schwarzkopf. Součástí balení je šampon, maska ​​a balzám ve formě spreje. Výrobky mají lehkou strukturu a dokonale se aplikují na vlasy. Výrobky mají bohaté složení - zahrnují panthenol, kyselinu hyaluronovou a silikony, díky čemuž je poskytována komplexní a efektivní péče. Zjistěte paletu barev Perfect Mousse od společnosti Schwarzkopf v článku;
 • Brilliance, Wella Professional. Jedna z nejoblíbenějších značek profesionální kosmetiky pro barevnou péči o vlasy. Sada obsahuje balzám, kondicionér, sprej, šampon a masku pro práci s kadeřemi po barvení. Prostředky lze vybrat v závislosti na typu vlasů. Kromě výživy a obnovy struktury kadeří je kosmetika této série zaměřena na zachování barvy a její lesk.

 • Otium Butterfly, Estel. Sortiment obsahuje balzám, kondicionér, šampon a sprej, které poskytují komplexní péči o kudrlinky. Při pravidelném používání této sady se vlasy stávají poslušnými a objemnými. Nejvhodnější pro vlastníky normálních a suchých pramenů;
 • SPRegulate, Wella. Profesionální série pro práci s mastnými vlasy. Linka obsahuje všechny potřebné nástroje pro komplexní péči. Účinek je patrný pouze po několika aplikacích a při pravidelném používání řady jsou vlasy zbaveny mastného lesku, funkce mazových žláz je normální;

 • Okamžitá vlhkost, Paul Mitchell. Tato kosmetika pro péči o salon, která je populární po celém světě, umožňuje řešení několika problémů najednou - aktivní složky se vyrovnávají s suchostí a křehkostí kadeřnictví, vyživují a obnovují oslabené vlasy. Výsledek lze vidět pouze složitou aplikací.
 • Doporučujeme koupit celou sadu najednou, protože komponenty profesionální kosmetiky jsou vybrány tak, aby poskytovaly kompletní a komplexní péči o vlasy.

  Dekorativní

  Rozsah salonní kosmetiky pro kadeře je obrovský. V kosmetických centrech najdete výrobky jakéhokoli výrobce, stejně jako nástroj pro jakýkoli úkol. Naučte se zde o kosmetice pro vlasy kerastaz.

  Stylové výrobky

  Existuje několik typů produktů pro styling, které jsou vybrány v závislosti na typu stylingu a stavu vlasů.

  Pěny

  Jedná se o nejvíce vzduch a světlo prostředky pro upevnění vlasů. Vhodné pro vytváření jednoduchých účesů s malým počtem prvků.

   Pěna normální, Kapous. Výrobek tuzemského výrobce, který miloval mnoho salonních mistrů. Vhodná kosmetika Capus pro všechny typy vlasů pomáhá vytvořit lehký a vzdušný účes. To má další účinek tepelné a ultrafialové expozice;

 • Full Volume Extra, L'Oreal. Jeden z nejlepších stylingových výrobků pro nepravděpodobné a tenké vlasy. Po nanesení dodává kudrlinky další objem a aktivní vzorek výrobku umožňuje silnou fixaci i na složitých účesech.
 • Mousse barevného stylu, Indola. Vhodný pro barevné vlasy, protože má další efekt odstínu. Mousse účinně upravuje účes, navíc navlhčuje prameny a chrání je před vnějším vlivem. Vzhledem k lehké struktuře téměř není cítit na vlasy.

  Pěna

  Tyto nástroje jsou potřebné k vytvoření složitějších účesů, protože pěna poskytuje silnější fixaci a udržuje objem delší.

  1. Taft "Síla objemu", Schwarzkopf. Tento nástroj pro styling po mnoho let zaujímá vedoucí pozici v mnoha salonech světa. Pěna pro styling nejen přidává objem do vlasů, ale má také stabilní fixaci. Po nanesení kudrlin neleží dohromady, takže ve vlasech není pocit tíhy. Existuje několik modelů v závislosti na síle fixace;
  2. Wellaflex "Glitter a fixace", Wella. Pěna od světově proslulého výrobce je vhodná pro vytváření lehkých a objemných účesů. Pásky si dlouho zachovávají tvar, snadno se hřebou a neleží dohromady. Kvůli dalšímu působení po aplikaci vlasů vypadají živé a lesklé.

  Jedná se o nejspolehlivější nástroj pro styling, který má silnou fixaci a chrání vlasy před účinky počasí a dalšími vnějšími faktory. Umožňuje udržet si vlasy po dlouhou dobu, vhodné pro všechny typy vlasů.

   Profesionální silueta, Schwarzkopf. Profesionální lak na vlasy od renomovaného výrobce. Má silnou fixaci, aniž by musela po aplikaci nijak zmást a lepit kadeře. Poskytuje zámky dodatečný lesk, pomáhá opravit účinek jakékoliv složitosti. I přes vysokou cenu je ekonomické použití;

 • Vždy on-line, Estel. Jedná se o soubor tří laků s různým stupněm fixace, který umožňuje optimální výběr nástroje v závislosti na účelu a složitosti účesu. Po nanesení laku si vlasy udržují svou pohyblivost a vypadají přirozeně;
 • Vavoom mrznoucí sprej, matrice. Profesionální nástroj od amerického výrobce. Na rozdíl od mnoha jiných laků má příjemnou vůni. Má průměrnou pevnost, ale zvyšuje odolnost vůči vnějším vlivům. Nezanechává na šatech značky a rychle se vysype na vlasy.

  V mnoha kadeřnicích se často používají práškové a stylové krémy k vytváření stylingu, ale pro domácí použití nejsou široce používány. Tyto nástroje jsou potřebné k práci s tenkými vlasy, stejně jako ke zlepšení struktury účesu.

  Profesionální výrobky pro barvení mají zvýšenou pevnost a také bohatou paletu barev, mezi které je možné vyzvednout odstín pro jakékoliv úkoly. V salonech se používají jako amoniak a sloučeniny bez amoniaku.

   Majiblond ultra, L'Oreal Professionnel. Novinkou slavné francouzské společnosti, která získala pozitivní odezvu mezi profesionály. Loreal Professional je vhodný pro barvení kadeřin jakékoliv barvy, ale nejlépe se aplikuje na blond vlasy. Má vylepšenou trvanlivost a technologii duální péče;

 • Evo, selektivní profesionál. Populární italské barvivo, které se nejen dobře hodí na vlasy jakékoli struktury, ale také dodává lesk, chrání pokožku hlavy před podrážděním. Paleta barev se skládá ze 100 odstínů a několika barevných korektorů;
 • Celebrity, Estel. Jedna z nejoblíbenějších čpavek pocházejících od domácích výrobců. I přes šetrný účinek, schopný zvládnout i šedé vlasy. Paleta Estelových barviv na vlasy se skládá pouze z bohatých šlechtických odstínů. Má příjemnou květinovou vůni;

 • Life Color Plus Professional, FarmaVita. Trvalá barva vhodná pro domácí použití. Tento italský nástroj kombinuje přírodní a syntetické přísady, které poskytují trvalý, ale jemný účinek. Paleta barev se skládá ze 110 různých odstínů.
 • Při výběru barviva na vlasy je třeba zvážit nejen barvu, ale i složení. Výrobky z čpavku mají zvýšenou odolnost, ale mohou poškodit strukturu kadeří.

  Video

  Závěry

  Profesionální kosmetika pro péči o vlasy jsou prvotřídní produkty pro komplexní péči o kadeře. Dnes můžete najít téměř jakoukoli profesionální kosmetiku pro tělo a vlasy, včetně salónních výrobků, a přítomnost instrukcí vám umožňuje používat doma. Při výběru kosmetiky je důležité zvážit nejen úkoly a stav vašich pramenů, ale také výrobce, protože ne všechny značky vyrábějí výrobky profesionální kvality.

  Oblíbené kosmetické stylisty: jaké profesionální vlasové výrobky lze použít doma?

  Chcete, aby vaše vlasy vypadaly, jako byste právě navštívili salon krásy? Pak si jistě užijete výběr z nejlepších profesionálních kosmetických přípravků, které jsou stylisté po celém světě rádi používat.

  L'Oréal Professionnel (Francie)

  Čip: první začala vyrábět barvivo na vlasy. Vynalezli svého mladého podnikavého chemik Eugena Schuellera v roce 1909 (mimochodem, testoval svůj první výrobek na vlasy své milované ženy, všechno probíhalo hladce a výrobek šel do prodeje). Později se objevily produkty péče: šampony bez alkalických látek, oleje a masky.

  Hit-remedy: Absolutní opravy Cellular Repairing Masque pro vlasy obnovuje vlasy na buněčné úrovni, stačí je používat po dobu jednoho měsíce k získání viditelných změn (str. 1466).

  Kerastase (Francie)

  Funkce: od svého založení (a to se stalo v roce 1964), Kerastase se stala populární. Bylo věřeno, že pokud tato značka není zastoupena v zóně krásy, pak toto místo nemůže být prémiovou třídou. Všechny výrobky značky zaručují skutečnou luxusní péči (dokonce i laky nezkazují vlasy, obsahují opravné a ochranné komponenty jako jsou vitamíny E a UV filtry).

  Hit-tool: šamponová koupel dokonale čistí vlasy a stará se o jejich zdraví, zatímco po jejich použití nemusíte dělat styling - krásný účes bude takový. (2100 r.)

  Nioxin (USA)

  Chip: po narození dítěte Eva Greham (zakladatelka značky) ztratila polovinu vlasů. Nemohla najít kosmetiku, která by se jí opravdu vypořádala s problémem, a proto se rozhodla spustit vlastní řadu výrobků pro obnovu vlasů a proti vypadávání vlasů.

  Hit-znamená: tepelný sprej chrání vlasy před poškozením při stylování pomocí horkých nástrojů. (940 r.)

  Londa Professional (Francie)

  Chip: skutečný veterán na trhu s vlasy. V roce 1880 se objevil díky kadeřníkovi z Oberviesenthalu Franz Shtreuer. Prvním produktem byl umělý vodotěsný tyl pro vlasy, který byl používán jako podšívka pro paruky, později příčesky a paruky se objevily. A po téměř 40 letech, a prostředky pro péči a styling vlasů.

  Hit-znamená: maska ​​s ochranou zbarvených vlasů před vymývaním zbarvení. Barva Radiance bude udržovat váš nový odstín o tři až čtyři týdny déle! (750 r.)

  Sebastian Professional (USA)

  Vlastnost: založil značku Jerry Kuzenets a John Sebastian. Líbilo se jim všechno neobvyklé, odvážné a smělé. Možná to je důvod, proč se stali jedním z prvních stylistů, kteří se rozhodli vydávat finanční prostředky pro nekonformisty (fanoušky dreadlocků a Iroquoisů).

  Hit-nástroj: Šampon a kondicionér Trilliance s extraktem z kamenného krystalu - to, co potřebujete, když máte jen málo času na návštěvu kosmetického salonu, a chcete mít lesklé a zdravé vlasy. (2000 p.)

  Aloxxi (USA)

  Trik: hlavním úkolem značky je péče o vlasy před a po barvení. Pomoci speciálnímu základnímu nátěru a finišeru. Jako součást produktů Aloxxi nikdy nenajdete sírany, parabeny a chlorid sodný (takže neočekávejte šampon, který by vám dal superpénu).

  Hit-remedy: Zpevňující maska ​​Aloxxi obnoví vlasy za pouhý měsíc. Hlavní věc - použijte to alespoň jednou týdně a výsledek nebude trvat dlouho. (2500 r.)

  Moroccanil (Izrael)

  Trik: úspěch značky je speciální kompozice, v níž hlavní roli hraje arganový olej. Dává vlasům přirozenou hladkost a lesk, eliminuje otupělost a křehkost, zlepšuje jejich stav při každém použití. Mimochodem, kosmetika Moroccanoil používá Eva Longoria (42), Scarlett Johansson (32) a Rosie Huntingtonová-Whiteleyová (30).

  Hit-znamená: intenzivní hydratační maska ​​pomáhá měnit stav vlasů od prvního použití a za pouhých pět až sedm minut. (3650 r.)

  La Biosthetique (Francie)

  Chip: Autor značky La Biosthetique - francouzský biochemik Marcel Contier - nebyl jen vědec, ale také "umělcem" v účesu. Není překvapením, že základem všech výrobků je dobré složení komponent, které nepoškodí strukturu a strukturu kořenů a špiček vlasů.

  Hit-tool: Stylový sprej na vytvoření plážového stylingu poskytuje hedvábně matný efekt, zdůrazňuje jednotlivé prameny a zabraňuje dehydrataci vlasů. (1500 r.)

  CHI (USA)

  Čip: ukázalo se, že Faruk Shami (zakladatel značky Chi) přišel s prvními neamoniakovými barvami. Byl to ten, kdo se rozhodl, že je nutné barvit vlasy bezpečnými formulacemi a dokonce lépe s těmi, které nejenom změní odstín, ale také se o něj budou starat. Dnes má portfolio značky celou řadu produktů pro vlasy: pro výživu, hydrataci, ochranu barvy, konzervování kudrlin, přidávání objemu a stylingu.

  Náprava: maska ​​CHI Mask s arganovým olejem a hedvábím okamžitě obnoví poškozené vlasy, což je hladké, lesklé a zvlhčené. (1280 r.)

  Organické barevné systémy (Anglie)

  Funkce: Je to skutečná veganská značka. Složení kosmetiky Organic Color Systems je zcela přirozené a to potvrzují různé certifikáty Eco-friendly a Vegan.

  Hit-znamená: šampon Status Quo založený na organickém heřmánku a vitamínu B15 jemně čistí, udržuje rovnováhu bílkovin a vlhkosti a dodává vlasům lesk. (1350 r.)

  Evo (Austrálie)

  Čip: možná tato značka je nejúžasnější a nejobvyklejší. Ačkoli vnější kosmetické láhve a diskrétní, jména produktů jsou velmi kreativní, jako jsou "kapaliny", "tipy pro reproduktory", "sen svářeče".

  Hit-znamená: "Slaný pes" vám bude užitečné, pokud chcete udělat krásný styl v plážovém duchu. Prostě rozstříkejte, vysušte vlasy - a vy jste hotovi. (1810 r.)

  Nika Beauty Excellence (Rusko)

  Chip: nejmladší profesionální značka. V roce 2010 se objevil a okamžitě získal důvěru profesionálů. A to vše proto, že značka znamená snadné použití: žádné složité pokyny a nestandardní přístupy.

  Hit-remedy: třpytící se lesk - stačí jen pár kapek, aby vlasy byly hladké a lesklé. (2090 r.)

  O'right (Tchaj-wan)

  Chip: O'right je považován za "nejzelenější" vlasovou kosmetiku na světě. Na obalu značky se nachází zvláštní odznak Strom v lahvičce (každá láhev obsahuje uvnitř malé sklo - kapsli s semeny akácií). Mimochodem, každá O'right lahev je vyrobena z materiálů, které se během roku snadno a rychle rozkládají v půdě.

  Hit nástroj: O'right šampon osloví všechny fanoušky organické kosmetiky. Žádná chemie a silná vůně - jen příjemná péče a překvapivě měkké vlasy. (2090 r.)

  I.C.O.N. (USA)

  Funkce: I.C.O.N. - kosmetika založená na přírodních olejích argan, moringi a jantaru. Každý výrobek této značky má příjemnou vůni, pečuje o vlasy, tóny, obnovuje, dává jim lesk a sílu.

  Hit-znamená: maska ​​pro intenzivní péči "Indie" I.C.O.N. perfektně vyživuje a obnovuje vlasy, dělá je měkké a uklidňující. (asi 1500 stran)

  DEMI PROFESSIONAL (Japonsko)

  Trik: prostředky této značky budou užitečné všem, kteří často stylují vlasy (používají vysoušeč vlasů, žehlení), nepřetržitě překreslují a neváhají. Každý produkt Demi obsahuje polypeptidy a aminokyseliny, které okamžitě obnovují vlasy zevnitř, což je silné, silné a lesklé.

  Účinky proti vypadávání vlasů: maska ​​vlasů a šampon obnovují keratin ve struktuře vlasů, a tím i okamžitý výsledek - vlasy jsou měkké, zvládnutelné a zvlhčené. (asi 2000 stran)

  Philip Martin's (Itálie)

  Chip: prémiová kosmetika, která jsou zvláště dobrými šampony na vlasy. Jejich mycí základna je mnohem měkčí než u běžných výrobků a aktivní složky v nich jsou mnohem více. Proto je účinek takový, že dokonce i po obvyklém mytí hlavy není potřebný žádný styling - vlasy se posluchají a leží správně!

  Hit-remedy: odvíjecí krémová maska ​​Free It perfektně hydratuje vlasy, okamžitě je obnoví a dá je do pořádku. (1600 r.)

  Profesionální vlasová kosmetika

  Vlasy jsou vystaveny negativním vlivům špatné stravy a životního stylu, slunečního světla, prachu, chlorované vody a mnoha experimentů s vzhledem. Rozloučit se s otupělostí, křehkostí, rozštěpením a bez života, potřebují zvláštní péči.

  Tónovaný šampon se stříbrným odstínem pro barvené vlasy.

  Jemný bezsulfátový šampon čistí, hydratuje a posiluje strukturu vlasů.

  Intenzivní krémová maska, která nevyžaduje oplach. Styling a restaurování.

  Univerzální sprej s arganovým olejem zajišťuje rekonstrukci, intenzivní hydrataci, ochranu a ochranu barvy vlasů.

  Tónovaný balzám pro barevné vlasy.

  Intenzivní krémová maska, která nevyžaduje oplach. Styling a restaurování.

  Lehký hydratační balzám, který dodává vlasům lesk, měkkost a hedvábnost.

  Šampon, který nevyžaduje použití vody. Pro všechny typy vlasů.

  Šampon s kyselinou glyoxylovou, bez sulfátů a parabenů. Pro všechny typy vlasů.

  Prostředek s glycerinem, který se stará o kudrnaté vlasy.

  Šampon pro zvládnutí normálního a tenkého vlasu.

  Tónovaný balzám pro barevné vlasy.

  Souprava pro vyšetření poškozených vlasů.

  Šampon pro všechny typy vlasů. Zvlhčuje vlasy, dává jim pružnost a zdravý lesk.

  Tekutina se 7 oleji: jojoba, kokos, argan, ricin, olej z pšeničných klíčků, olivový a řepkový olej.

  Maska hydratuje, vyživuje a obnovuje strukturu poškozených vlasů.

  Jemný, bezsulfátový šampon čistí, hydratuje a posiluje strukturu vlasů.

  Maska s fialovými pigmentacemi neutralizuje žlutou barvu, obnovuje, zjemňuje a posiluje vlasy.

  Šampon pro jemné tónování chladných odstínů blond. Přidá stříbrný odstín blond vlasů a jemně čistí vlasy.

  Biokeratinový gel na ochranu a zlepšení vlasového lesku.

  Maska pro aktualizaci barvy mezi skvrnami a zlepšení stávajícího odstínu vlasů. Barva: světlá blondýna purpurová.

  Maska s královským želé pro obnovení poškozených vlasů.

  Šampon jemně čistí a jemně tónuje vlasy, odstraňuje žluť a dodává vzácný stříbrný odstín.

  Profesionální nástroj pro hlubokou obnovu a hydrataci vlasů.

  Profesionální šampon pomáhá nejen k tomu, aby byly vaše vlasy dokonale čisté, ale také aby byly správně připraveny pro další péči nebo kosmetické procedury.

  Šampon pro všechny typy vlasů.

  Šampon obnovuje kvalitu vlasů, poskytuje pružnost a měkkost.

  Mentolový a kofeinový tonizující šampon ochladí a přináší příjemnou svěžest, vhodný k praní vlasů a celého těla.

  Šampon s keratinem.

  Sada produktů pro péči o vlasy. Šampon, maska, sprej.

  Tekuté hedvábí pokrývá všechny vlasy speciálním filmem a poskytuje bohatý lesk.

  Tónovaný balzám pro světle hnědé vlasy.

  Tónovaný balzám pro barevné vlasy.

  Olej na obnovení struktury vlasů bez nutnosti vážení.

  Koncentrace výživného oleje pro všechny typy vlasů.

  Sprej-péče vlasy, takže je hladký a hedvábný. Má antistatický efekt.

  Křišťálové kapky pro rozdělené konce.

  Sada CUREX THERAPY obnoví suché a nehybné vlasy. (Tento produkt je vydán pouze na stránkách!)

  Maska pro aktualizaci barvy mezi skvrnami a zlepšení stávajícího odstínu vlasů. Barva: světle hnědá hnědá-fialová.

  Profesionální nástroj pro vlasy vystavený častému vystavení vlasům a žehličkám.

  Sada nástrojů OTIUM AQUA pro vlasy uvlazheniya. (Tento produkt je vydán pouze na stránkách!)

  Šampon pro světlé odstíny.

  Maska pro aktualizaci barvy mezi skvrnami a zlepšení stávajícího odstínu vlasů. Barva: světlá blond fialová.

  Živina pro posilování vlasů.

  Perfektní set pro každodenní péči o vlasy jakéhokoliv druhu. (Tento produkt je vydán pouze na stránkách!)

  Tónovaný balzám pro hnědé vlasy.

  Intenzivní výživná maska ​​pro obnovení struktury vlasů.

  Tónovaný balzám pro barevné vlasy.

  Hydratační vlasový šampon.

  Pro hluboké zvlhčení a obnovu barevných vlasů.

  Šampon s obsahem komplexu aktivního oleje se stará o vlasy, plní je silou a leskem.

  Olej pro poškozené vlasy.

  Komplex s keratinem, který je součástí masky, proniká hluboko do vlasových vláken a poskytuje intenzivní regeneraci zevnitř.

  Sada pro vlasy z chladných odstínů. (Tento produkt je vydán pouze na stránkách!)

  Šampon pro udržení vzácného chladného odstínu blond.

  Balzám zvyšuje stříbrné odstíny na světlé a bělené vlasy, neutralizuje nežádoucí žluté nuance.

  Jemný šampon s bílkovinami z hedvábí. Pro barevné vlasy.

  Profesionální nástroj pro posílení kořenů a aktivování růstu vlasů.

  Výživná maska ​​pro obnovu vlasů v noci.

  Šampon pro kudrnaté vlasy.

  Na rozdíl od "domácnosti" jsou profesionální vlasové kosmetiky navrženy pro rychlé a efektivní řešení tohoto problému. V tom je procento aktivních složek vyšší, proto je žádoucí, aby vám tento přípravek doporučil předem odborník - kadeřník nebo kosmetička. Takové léky pomáhají zlepšit strukturu a zvětšit růst vlasů, posílit je, léčit poškozené oblasti, zbavit se statické elektřiny, vyrovnat se s lupinami a alopecie.

  Proč je profesionální make-up lepší?

  Nejprve se všechny nejnovější technologie vyvinuté v předních laboratořích odrážejí ve vytváření profesionálních linek - při výrobě šamponů, kondicionérů, balzámů a oplachů na masovém trhu se začínají používat mnohem později. Před uvolněním takové vlasové kosmetiky mnoho vědců zkoumá a testuje výrobek již řadu let. Proto si můžete být jisti, že výsledek použití finančních prostředků bude plně odpovídat deklarovanému výsledku.

  Jaké další výhody má profesionální kosmetika?

  1. Mycí základna je mnohem měkčí než základ pravidelných šamponů.
  2. Profesionální produkty obsahují více přírodních složek: oleje, extrakty, med, bílkoviny, ceramidy, minerály a vitamíny.
  3. Pravděpodobnost získání padělání je vyloučena.
  4. Jejich náklady zahrnují pouze cenu surovin, výrobní náklady a testování. Faktem je, že takové přípravky nevyžadují reklamu, protože se zpravidla neprodávají v běžných kosmetických obchodech pro vlasy.
  5. Série profesionálních nástrojů obsahuje mnohem více produktů, které pracují se specifickými problémy, a proto je efektivněji řeší.

  Koupit detaily profesionálních vlasových výrobků

  Jako hlavní nevýhodu těchto léků mnohí nazývají jeho vysoké náklady. Ale můžete s tím vyjednávat. Za prvé, profesionální kosmetika je koncentrovanější a ekonomičtější, protože může být použita mnohem déle než v obchodě. Za druhé, jeho účinek je mnohokrát větší a je většinou nutné ho používat méně často, a proto budete mít prospěch v každém případě.

  Kde je možné zakoupit takové prostředky hlubokého nárazu? Nejčastěji je nenajdete v běžných prodejnách - spíše na výstavách, salónech krásy, kadeřnictví nebo prostřednictvím oficiálních distributorů. Bohužel profesionální kosmetický obchod pro vlasy je skutečnou raritou, ale... ne v tomto případě.

  Pretty WomanPro je radostná výjimka z pravidla. Spolupracujeme přímo s výrobci a oficiálními distributory a nabízíme vám originální produkty.

  Buďte opatrní. Výběr kosmetiky pro sebe.

  Vzhledem k vysokému obsahu aktivních složek může nesprávně vybraný výrobek poškodit vlasy. Proto dodržujte dvě pravidla:

  • nejprve konzultujte s vaším pánem, jaká lék je ve vašem případě potřeba;
  • Pečlivě si přečtěte pokyny pro použití nástroje s požadovanou pravidelností a ve správný čas.

  Poté, co jsme se rozhodli pro výběr, navštivte náš internetový obchod s kosmetikou pro vlasy a prostředky pro vaše sny!

  Profesionální vlasová kosmetika

  Doporučené produkty

  Oblíbené kategorie

  Oblíbené značky

  Lebel

  Kvůli negativním účinkům, jako je slunce, slaná voda, sušení foukáním, zbarvení, ztráta vlasů vlhkosti, stane se tenčí a křehčí. To je způsobeno porušením integrity struktury vlasů. Oprava poškození vlasů není snadná, ale japonští kosmetologové našli řešení.

  Kaaral

  Lotion pro šokovou léčbu vypadávání vlasů. Aplikace: Naneste po šamponu na vlhkou pokožku na částečky - 1 kapku na 1 m2. Po aplikaci do 5 minut masíruje pokožku hlavy. Neplachujte. Určeno s difuzní a intenzivní ztrátou vlasů. Kurz je 6 týdnů.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Jemně čistí vlasy, vhodné pro každodenní použití. Zachovává přirozenou lipidovou rovnováhu pokožky hlavy, posiluje strukturu vlasů. Silný hydratační komplex True Aqua Balance s přírodním betainem a aminokyselinami zlepšuje stav suchých, poškozených vlasů.

  Kaaral

  Výkonný opravný komplex pro poškozené vlasy. Včelí mateřská kaše a aktivní složky (aminokyseliny, bílkoviny, komplex multivitaminů apod.) Umožňují obnovit a reanimovat poškozené vlasy. Jelly-jako textura dovolí.

  Kaaral

  Vyčistit kůži a začít mechanizmus působení terapeutického komplexu. Aktivní složky šamponu zlepšují mikrocirkulaci krve. Aktivní přísady: extrakt z capsicum, kopřiva, horská arnica; čajový olej. Jak používat: aplikujte trochu šampon.

  LISAP MILANO

  Obnovuje a posiluje strukturu vlasů. Poskytuje maximální tepelnou ochranu při použití vysoušeče vlasů nebo žárovek. Vzhledem k obsahu keratinu a A2 keramidů je činí silnými, zlepšuje kapilární strukturu vlasů a perfektní podmínky. Aktivní složky: Kerasil.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Lehký balzám pro všechny typy vlasů, vhodný pro každodenní použití. Poskytuje lesk, měkkost a hedvábnost. Silný hydratační komplex True Aqua Veil s jojobovým olejem, přírodním betainem a aminokyselinami hluboce zvlhčuje vlasy, posiluje strukturu a dokonale ji upravuje.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Vzorec stříbrné péče byla vyvinutá speciálně pro bělené a blonďaté vlasy, účinně neutralizuje nežádoucí žlutou nuanci a zdůrazňuje krásu chladných blond odstínů; obsahuje intenzivní regenerační a výživný komplex. Jemná krémová konzistence.

  KAYPRO

  RESTAURACE MASKU S RYTÍKOVÝMI PEPTIDY PRO VELMI ZNEČISTENÉ A SLEDOVANÉ VLASY. Jeho bohatý, hustý vzorec uzavírá váhy na vlasy, usnadňuje proces obnovy zevnitř. Perfektně rozkládá vlasy. Účinné látky: rostlinné peptidy. Způsob použití.

  OLAPLEX

  Elixir - musí mít domácí péči. Aktivní složka OLAPLEX v dostatečné koncentraci umožňuje rychle a efektivně udržovat zdravé vlasy po aplikaci profesionálního systému OLAPLEX, který kompenzuje každodenní poškození struktury vlasů. Perfektně připravte vlasy na expozici.

  Lebel

  K péči o tenké, volné, uvolněné vlasy. Poskytuje hustotu vlasů, pružnost a pružnost. Chrání před agresivními vlivy prostředí. Zabraňuje absorpci vnějších zápachů. Krém je ideální pro péči o jemné vlasy dětí. SPF 15. Aktivní složky.

  Lebel

  Kvůli negativním účinkům, jako je slunce, slaná voda, sušení foukáním, zbarvení, ztráta vlasů vlhkosti, stane se tenčí a křehčí. To je způsobeno porušením integrity struktury vlasů. Oprava poškození vlasů není snadná, ale japonští kosmetologové našli řešení.

  Lebel

  Pokud často používáte vysoušeč vlasů nebo žehličky, vaše vlasy jsou vystaveny značnému riziku vysychání. Nadměrná suchost vlasů vede ke ztenčení a narušení struktury vlasové šachty. Takové vlasy ztrácejí lesk a sílu, zapletení a zlomení. Pokud chcete tento problém vyřešit jednou provždy.

  ESTEL PROFESSIONAL

  Intenzivně vyživuje suché, poškozené vlasy. Přírodní ingredience betain a jojobový olej zvlhčují vlasy a pomáhají chránit vlhkost. Panthenol a vitamin E obnovují poškozenou strukturu vlasů, čímž jsou zdravé a krásné. Aktivní složky: Betain.

  REVLON Professional

  Má multifunkční efekt: poskytuje lesk a hedvábnost, obnovuje poškozené a suché vlasy, změkčuje je, bojuje s rozdělenými konci, chrání před účinky slunečního záření, má funkci tepelné ochrany. 10 výhod používání uniq ONE.

  BAREX

  Extrémně lehký a jemný šampon, jemně čistí vlasy a dává jim hustotu a objem od kořene až po špičku. Poskytuje vlasům základní nutriční složky pro zdraví při posilování. Obnovuje a udržuje lipidový film. Vlasy jsou měkké a lesklé.

  SIM SENSITIVE

  Zabraňuje vypadávání vlasů a plešatosti. Upravuje vlasy a pokožku hlavy na plešatost (alopecii), stimuluje růst vlasů. Přípravka proti vypadávání vlasů probouzí folikuly, které jsou v telogenu "hibernace", kvalitativně zvyšuje počet rostoucích vlasů. Náprava na vypadávání vlasů.

  Kaaral

  Díky jemně vyváženému složení jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku, aniž by vyprázdňovaly barevné pigmenty. Přítomnost keratinu v kompozici poskytuje rychlou obnovu struktury poškozených vlasů po celé délce a dává vlasům přirozenou pevnost a elastičnost. Cesta

  Lebel

  Oxidant pro míchání s nátěrem Materia, 6% 1000ml Vývojář pro nátěr Lebel Materia a Materia GRAY - má nízký obsah amoniaku a alkálie. Barvení nepoškozuje vlasy, nezpůsobuje svědění a pálení, ani při blondování. Používá se při objasnění na třetí.

  SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

  Lotion se doporučuje pro péči o vlasy, který je třeba obnovit. Vyvíjí regenerační účinek na poškozené oblasti vlasů. Vytvoří molekulární film na povrchu vlasů. Dává tón vlasů a pružnost, usnadňuje česání. Způsob aplikace: obsah.

  MACADAMIA PROFESSIONAL

  Macadamia Profesionální hluboké hydratační, revitalizační a rekonstrukční ošetření pro normální a suché vlasy, s exkluzivním komplexem PRO OIL COMPLEX. Použití masky dělá vlasy hedvábné, usnadňuje česání, odstraňuje nadměrné chlupatost. Přináší lesk a pružnost..

  KAYPRO

  Šampon jemně čistí vlasy a přispívá k regeneračnímu efektu zevnitř. Vzhledem k jejímu složení vlasy vrací svou přírodní bilanci bílkovin. Účinné látky: rostlinné peptidy. Jak používat: Aplikujte na mokré vlasy, masírujte a opláchněte vodou.

  KAPOUS

  Vzhledem k obsahu hydrolyzovaného keratinu, regenerace vlasů zevnitř a kombinace olejů získává vlas vlasy pružnost, lesk a měkkost, které jsou následkem chemických postupů (perm, bělení, barvení) při ošetření vlasů vysokou teplotou (vysoušeč vlasů, kleště.

  KERASTASE

  Multifunkční péče o všechny typy vlasů. Ochrana před odtokem, intenzivní výživou a dokonalým leskem. Alchymie čtyř nejcennějších olejů pro krásu vašich vlasů. Tajemství ohromujících vlasů je odhaleno. Jen pár kapek oleje Elixir Ultime - a vaše vlasy jsou hedvábné a neuvěřitelné.

  Lebel

  Hluboce vyživuje vlasy. Obnovuje vnitřní strukturu vlasů. Dává vlasům lesk, pružnost a pružnost. Posiluje a utahuje vlasy. SPF 15. Účinné látky: komplex CMC, fytosteril, glycerin, extrakt černého čaje, betain, kyselina mléčná, hydrolyzovaná rýže.

  BAREX

  Silná výživná maska, ideální jako regenerační prostředek pro slabé a poškozené vlasy. Díky svým hydratačním a výživným vlastnostem se vlasy stávají živými, lesklými a odolnějšími vůči vnějším vlivům. Arganový olej: okamžitě hydratuje, obnovuje.

  Lebel

  Regenerační šampon pro špatně poškozené, suché, křehké vlasy. Čistí vlasy a pokožku hlavy jemně a efektivně. Neutralizuje zbytky derivátů po chemické expozici. Obnovuje poškozenou strukturu vlasů. Vyhlazuje povrch vlasů. Eliminuje zlomení. Připojí se k.

  KERASTASE

  Obnovuje a posiluje strukturu vlasů, takže je výrazně hustší a dobře upravená. Stemoxydine® (Stemoxidin): aktivuje spící vlasové folikuly a zvyšuje hustotu srsti. Kyselina hyaluronová: známá pro své zvlhčující vlastnosti a důležitým zdrojem zvlhčování a pokožky hlavy.

  KAPOUS

  Balzám je určen speciálně pro jemnou péči o barvené vlasy. Poskytuje objem vlasů, lesk a vitalitu, oživuje barvu a zabraňuje průřez vlasů. Speciální formula balzám obsahuje inovativní stabilizátor barev, který udržuje intenzitu barvy a prodlužuje životnost.

  Lebel

  Určeno pro aktivní výživu a zvlhčení každého vlasu. Aplikace zajišťuje efektivní péči o kudrlinky, které byly předmětem trvalého poškození, a také mají poškozenou strukturu. Může být použit také pro přirozené barvy vlasů a ty, které nejsou těžce poškozené.

  REVLON Professional

  Nezmazatelná denní odstínová maska, která hydratuje vlasy, zvyšuje lesk, kontroluje plynatost, chrání před poškozením aktivním sluncem a usnadňuje styling. Způsob aplikace: je možné aplikovat jak na mokré, tak na suché vlasy.

  SIM SENSITIVE

  Zabraňuje vypadávání vlasů a plešatosti. Upravuje vlasy a pokožku hlavy na plešatost (alopecii), stimuluje růst vlasů. Přípravka proti vypadávání vlasů probouzí folikuly, které jsou v telogenu "hibernace", kvalitativně zvyšuje počet rostoucích vlasů. Náprava na vypadávání vlasů.

  LOREAL PROFESSIONNEL

  Inovativní maska ​​hluboce obnovuje vlasovou hmotu a vytváří lesk. Vlasy zcela rekonstruované, měkké a lesklé, snadno se stylově. Aktivní složky: komplex obohacený o regenerační lipidy, fytokeratin, ceramid. Způsob aplikace: aplikujte na umyté.

  LISAP MILANO

  Intenzivně vyživuje, zvlhčuje a chrání suché, vyčerpané, poškozené vlasy. Výtažek z papyru, wakame, ceramides A2, Hydra Care Complex účinně obnovuje povrch poškozených vlasů, posiluje vnitřní a vnější strukturu vlasů. Odstraňuje pórovitost. Neváží. Kompozice není.

  Lebel

  Pro neposlušné, oslabené, barvené vlasy. Vyhlazuje vlasy a obnovuje jejich strukturu, chrání před agresivními vlivy prostředí a tepelnými účinky. To dává vlasům lesk. Obal vlasů, usnadňuje česání a styling. Aktivní složky: Olej.

  SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

  Účel: Ideální pro kreativní styl i klasické účesy. Poskytuje silné a bezpečné uchycení. Netvrdí vlasy. Dává vlasům lesk a hedvábnost. Umožňuje snadnou manipulaci. Má neutrální vůni.

  Tři kroky na dokonalé vlasy

  ● barvení;
  ● trvalé mávání;
  ● komplexní účesy;
  ● plavání ve slaném roztoku nebo v chlorované vodě.

  Stejně jako řada důvodů souvisejících s naším životním stylem: nezdravá strava, denní stres, změna klimatických zón. Hlavní překážkou krásy je však používání nevhodných produktů péče.

  Trichologové doporučují používat profesionální kosmetiku na vlasy, a proto:

  ● v profesionální kosmetice neexistují agresivní složky detergentu;
  ● obsahuje mnoho vitaminů, minerálů a dalších užitečných prvků;
  ● každý takový nástroj, před schválením k prodeji, je důkladně testován v nejlepších světových laboratořích;
  ● Nakonec profesionální vlasová kosmetika řeší specifické, zaměřené úkoly.

  Dále se podíváme na několik jednoduchých kroků, které vám pomohou vyrovnat se s výběrem správné profesionální péče.

  První krok. Typ vlasů

  ● normální - tlusté, silné a pružné vlasy, které udržují hlasitost a příjemné oko se zdravým leskem;
  ● mastná - nudná, rychle se špinavá, často vypadá nešikovně, drží se v pramenech a nedrží se;
  ● suchý - tenký, křehký, snadno zmatený. Kombinovat je není snadné - vlasy jsou rozděleny a elektrifikovány. Skalp je také suchý, vyznačující se tendencí k podráždění, lupům, svědění;
  ● smíšené prameny tuku na konci kořenů na suchých, křehkých, dělených koncích.

  Když jste se zabývali typem vlasů, použijte filtr katalogu "Typy vlasů". Chcete-li zkrátit dobu potřebnou k nalezení správného produktu pro vás, použijte další parametry, například "Malované", "Křehké" nebo "Vzácné".

  Druhý krok. Problém definujeme.

  Předpokládejme, že hledáme léky na mastné vlasy. Standardní problémy takových vlasů jsou rychlá ztráta lesku a nedostatek objemu. Filtry "Aplikace" a "Účel" zúží vyhledávání. Chcete-li vidět požadovaný produkt, jednoduše zaškrtněte příslušná pole ve filtru a v katalogu se objeví lesklé a objemové nástroje. Vyrovnání se ztrátou a návrat zdravého vzhledu k vlasům pomůže regenerovat šampony, sérum nebo esence. Pro zachování hlasitosti trichologové doporučují používat pěny pro bazální objem, spreje a kondicionéry.

  Třetí krok. Čas roku

  Zaměřte se na čas roku. Vlasy poškozené letním sluncem ušetří hydratační prostředky obsahující vitaminy, jako jsou spreje nebo krémy. V zimě během chladného počasí přijdou na záchranu výživné masky.

  Chcete-li vybrat produkt pro péči o vlasy v letním období, podívejte se na filtr "Použijte" a zvolte "Ochrana proti slunci". Uvidíte velký výběr opalovacích krémů. Zbývá pouze přejít na filtr "Sekce", abyste zvolili příslušnou kategorii, a také vyberte zemi nebo značku, kterou potřebujete.

  Jak objednat produkt?

  ● Standardní řetězec "koupit" - "zadání objednávky" vám zabere méně než minutu;
  ● dodáváme po celém Rusku. Mimochodem, v kategorii kosmetiky pro vlasy je více než 9000 výrobků a stejných kilometrů délka způsobu dodání objednávky z našeho skladu do Labytnangi (Rusko, Yamalo-Nenets Autonomous Region);
  ● doručení v Moskvě trvá 1 den.

  Pracujeme s velkým počtem dopravních společností, takže každý kupující si může zvolit pro sebe to nejvhodnější z hlediska času a nákladů na příjem zboží. Pravidelní zákazníci čekají na bonusy: objednávejte více a ušetříte jak na kosmetiku, tak i na její dodávku!

  Pro Více Informací O Suché Vlasy