logo

Šplhat na střední srsti: 100 nápadů tkaní na fotografii

Vlasy s copánky mají neobvyklou krásu a originálnost. Od dětství se chlapci projevují většího zájmu o dívky, které mají vlasy v podobě opletení, a za ta léta se tento zájem stává silnějším. V poslední době se objevilo mnoho nových druhů tkaní na vlasy různých délek. Takové vazby mohou být použity stejně jako ve všední dny a vyzdobí hlavu při jakékoliv slavnostní události.

Každá dívka by měla mít krásný výhled nejen na dovolenou, ale i každý den, být doma. A není nutné, aby se jednalo o kadeřníka, a doma můžete vytvořit různé účesy s vlastními rukama. Pletené pásy mohou být na různých délkách. Dnes budeme říkat, jak vytvořit krásný ženský obraz na středních vlasech. Vzhledem k tomu, že technika není obtížná, nebude trvat dlouho.

Tkát s prošitím pro střední vlasy: co je teď populární?

Nejoblíbenější tkaní je francouzský klasický opletený tkanič. Toto tkaní je základem nejkomplexnějších účesů. Klasický oplet je vytvořen ze tří pramenů, které se střídavě překrývají a navzájem se překrývají.

Spikelet

Je perfektně kombinován s přísným oblekem pro kancelářské práce a dokonale vyhovuje i sportovnímu obleku. Je tvořena následujícím způsobem: vlasy jsou rozděleny do tří částí a jsou tkané jako klasický oplet, ale postranní chloupky se postupně přidávají. Chcete-li, aby byl originálnější, spikelet copů od zdola nahoru.

Poloviční vlasy

Od výše popsaného variantu se liší tím, že do proužku jsou vtaženy pouze prameny propletené ve směru růstu vlasů. Ukazuje se, že na opačné straně zůstávají vlasy volné.

Francouzský oplet

Tento typ tkaní má mnoho různých možností, ale liší se od všech ostatních, protože nejsou používány všechny kudrlinky, ale pro ně jsou postupně staženy jen malé zvonky a jiné nitky.

Kosa boho

Zpravidla je tkaný ze strany nárazů a hlavních pramenů. Toto tkaní je jako francouzské splétání.

Řecký oplet

Kudrlinky jsou vždy tkané kolem okraje. Tento účes je snadno vytvořen doma. Pokud se naučíte, jak se opletení podobat, budete vypadat skutečně

Nejprve v oblasti chrámů rozdělte vlasy na 3 stejné části. Tkaní se provádí proti směru hodinových ručiček, každý nový pohyb pramenů dolních vlasů se přidává do struktury. Poté, co tkaní dosáhne středu hlavy, musí být oplet upevněn a poté opakován na druhé straně. Poté, co se pigtaily shlíží, jsou fixovány vlasy, nebo pokud jsou kadeře dlouhé, jsou vtaženy do jednoho.

Doporučuje se používat pro začátečníky. Je vyrobena ze dvou identických pramenů, které by měly být kroucené odděleně v různých směrech. Získejte dvě těsné tkaničky, kroutit je dohromady, dostaneme prýmku, vytvořenou ze dvou pramenů. Je upevněn pomocí vlásenky nebo pryžového pásku.

Vodopád

Zvláštnost této techniky tkaní je následující: není nutné fixovat kudrlinky v švestech, jsou stejně jako by proudily dolů. Všechny ostatní kudrlinky zůstávají tekoucí. Chcete-li vytvořit složitější účes, můžete vytvořit několik takových vodopádů.

Rybí ocas

Z chrámů oddělujte chomáče vlasů. Přesuňte pravý pramen zleva a odstraňte z něj nový a pak znovu z pravé strany a tak dále.

Prámik ze čtyř pramenů

Vytváření je těžší než obvykle, ale také vypadá hezčí. První prvek je umístěn pod druhým a třetí je umístěn na prvním, čtvrtém pod prvním, druhý na třetí a čtvrtý nad druhým. Pak se všechno opakuje.

Tip! Přidáte-li krásný hedvábný pás k pramenům, pak bude každý střih světlejší a váš vzhled bude originálnější.

Jak tkát špičku

Jedná se o velmi pohodlný styling - kudrlinky, shromážděné v hrotu, nerozlučují se, bangy se nezasahují. Spikelet je ideální volbou pro každodenní výlety do práce nebo na vysokou školu, stejně jako venkovní rekreaci.

Pokud jde o obyčejný opletek, všechny vlasy jsou rozděleny do tří částí.

Oddělujeme pramenc, který se nachází na spodní části čela, pak z obou stran oddělíme malé prameny podél linie vlasů a přidáme je jeden po druhém k ​​opletení.

Projíždíme prameny, stejně jako při obvyklém tkaní, přidáváme po všech stranách kudrlinky.

Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly jako originální a jedinečné, snažte se nepletit z horní části dolů, ale naopak. Když nakloníme hlavu, pečlivě pokoříme hlavu vlasů a pak aplikujeme gel pro pokládku prstenů. Na zadní straně hlavy, kde začíná růst vlasů, vybíráme tři prameny stejné tloušťky a začneme vytvářet špičku způsobem popsaným výše. Když hrot dosáhne horní části korunky, upevněte ocas gumovým páskem nebo svorkou. Zbývající tipy jsou položeny samy.

Jak tkát polovinu vlasů

To se liší od jednoduchého spikelet v tom, že pouze prameny ve směru růstu kudrlinky by měly být tkané do opletení, a na druhé straně účesu, vlasy zůstávají volné. Polotovar je vyroben poměrně snadno a je skvělou volbou pro každodenní styling.

Všechny vlasy jsou rozděleny do tří rovných pramenů a vtahují je do opletení, začínající od linie čela a pohybující se směrem k zadní části hlavy. Tkaní budou krásnější a silnější, pokud se prameny nacházejí velmi blízko k základně růstu vlasů.

Hroty kudrlin se ohýbá dovnitř a zajistí neviditelné.

Jak tkát dvojitý oplet

Tento účes zdůrazňuje individualitu svého majitele. Je to skvělé pro dívky, které mají tenké vlasy, protože přidávají do vlasů extra objem. Tento styl kombinuje tkaní vnějšího opletu a francouzštiny. Pokud si přejete, můžete experimentovat a změnit účes jinými způsoby tkaní. Někteří kvalifikovaní pracovníci nahradí druhou opletení opletem, štítem nebo jinými možnostmi.

Rozdělte vlasy na tři stejné části a začněte vytvářet špičku "zvenčí" nebo opačný františkán.

Přidejte do druhého pořadí nové, podmíněně označujeme to 2a. Dokončete tkaní s extra zbytkem nahoře.

Do 3 částí přidáte menší část 3a. Stejně jako předtím tkaní končí malou částí nahoře.

Opakujte tyto kroky, dokud nezískáte šňůru požadované délky. Zajistěte konec gumovým páskem na vlasy.

Rovná čára 2a, která zůstala na volné ploše, byla rozdělena na tři části, ze kterých vznikl oplet.

Pro prameny 2b a 3b přidejte ještě jedno vlákno a pokračujte v tkaní po celé délce kudrlin.

Zatáhněte a uvolněte okraje opletu.

Zabezpečte oba pásy spolu s elastickým materiálem a upevněte je lakem.

Pletené stuze "Fishtail"

Tkaní pleteniny na vlasy střední délky mají velký počet možností. Jedním z nich je klasický rybí trh.

Prvním krokem je pokrýt prameny štětcem vlasů nebo pravidelným hřebenem, pak je posypete čistou vodou nebo postříkáním a rozdělíte je na dva stejné velikosti.

Pokud chcete, můžete na zadní straně hlavy vytvořit trochu bouffant. Tím se zvýší objem vlasů a opasek bude vypadat originálnější.

Oddělte jeden tenký pramen z obou stran a projděte je.

Pokračujte v tkaní, dokud nedosáhnete požadované délky, a poté konec koncovky upevněte elastickým pásem. V závislosti na vaší touze může být dostatečně volný a dostatečně pevný. To ovlivňuje vzhled stylingu.

Spit boho: jak to tkát

Tento bohemian pigtail se dostane na záchranu, když jedete v romantickém termínu. Vaše image bude potřebovat elegantní a neformální eleganci. Boho je vytvořen na boku hlavy, proces vytváření tohoto stylingu zahrnuje nejen propletení smyček z třesků, ale také chloupky z hlavního těla. Tento český prýmek je tkaný podle francouzského principu: vlasy jsou na obou stranách překrývají středovou hlavní část. To se provádí až do konce.

Pokud je to požadováno, může být oplet rozšířen na úroveň uší a může být nižší. Chcete-li vytvořit originální a jedinečný styl, položte hedvábnou stuhu na jeden z pramenů a upevněte jeho konce pomocí květin, korálků nebo vlasů s oblázky. Takové tkaní netrvá dlouho a úspěšně se používají jak na tlustých, tak i řídkých vlasech.

Francouzský oplet: metody tkaní

Jedná se o jeden z typů pletení. Na základě této techniky je vytvořeno velké množství různých stylů. Rozdíl mezi jednoduchým francouzským plátnem a jinými je, že při tkaní se na začátku nepoužívají všechny vlasy. Nejprve se odeberou malé svazky a postupně se k nim přidávají zbývající kudrlinky.

Vzhledem k tomu, že francouzské pletence má velké množství možností tkaní, může být vyrobeno z něj jako jednoduchý účes pro každý den a krásný večerní styl a dokonce i svatební. To je také velmi populární, protože není nutné, aby někdo vytvořil františkánský oplet a využíval služby zkušeného kadeřníka.

Než začnete styling, umyjte si vlasy šamponem, který vyhovuje vašim vlasům. Po tom by měly být vlasy pečlivě česány, je lepší to udělat se vzácným zubním hřebenem. Na kadeře měla krásná okázalost a objem, použijte speciální pěnu.

Začínáme od čela a pohybujeme se ve směru koruny, s tenkým hřebenem oddělíme trojúhelník. Banda zajistěte elastickým pásem.

Prošíváme pletené ozdoby s využitím klasického principu, pouze vlasy na obou stranách jsou postupně tkané do hlavního pramene. Je třeba zajistit, aby boční kadeře měly stejnou tloušťku. Všimněte si, že na pravé straně musí být boční prameny vždy nad středním pramenem, nikoliv naopak.

Takové akce pokračují až do té doby, dokud nejsou zakončeny bočnice, konec opletení je upevněn elastickým pásem. Toto propletení pomáhá vytvořit efekt načechraného a hustého opletu.

Na rozdíl od mnoha druhů opletek, které jsou tkané spíše těsně, je francouzská šupina navíc dána účinkem určité nedbalosti. To se děje následovně: pramínky nejsou tkané těsně a zvlášť protažené po stranách každých 2-3 průchody. V tomto případě může být pás napjat rovnoměrně, ale pouze některé jeho části mohou být. V obou případech získáte jiný účinek. Styl bude připomínat krajky, které váš vzhled budou neobvyklé.

Francouzský oplet naopak pro střední vlasy

Tato metoda tkaní je velmi podobná spikelet, rozdíl je, že prameny jsou tkané uvnitř.

První krok. V oblasti čela oddělujte část vlasů a rozdělte je na tři části. Pryadochki musí mít stejnou velikost.

Druhý krok. Přeskočte první část pod druhou a umístěte ji na třetí.

Třetí krok. Stejným způsobem zatlačte třetí prvek pod první a umístěte na druhou.

Čtvrtý krok. Pokračujte v tkaní, jak je uvedeno ve druhém a třetím kroku, ale současně vždy přidávejte malé množství. Musí být odebrány z levé a pravé strany hlavy.

Pátý krok. Pokračujte v tkaní, dokud se celá hlava vlasů nezmění.

Šestý krok. Na konci procesu, abyste získali další objem, opatrně vytáhněte špice.

Francouzský oplet může být naopak vytvořen diagonálně, po stranách a dokonce i v kruhu. To je docela originální styling.

Čtyřřadý pletenek na vlasy střední délky

Tkaní šňůry ve čtyřech řadách na středních vlasech jsou poměrně komplikovaným procesem, ale s malým tréninkem se můžete naučit a překonat tuto techniku.

Nejprve si hřebete vlasy hřebenem. Zkroucené zadní kadeře jsou rozděleny do čtyř rovných zámků. Chcete-li je později jasnější, čísla je zprava doleva: první, druhý atd.

Vložte první pramen druhého podlaží pravou rukou. Pak levou rukou položte třetí na první.

Posuňte čtvrtý prvek pod první. Nyní se nachází v centru vazby. Druhé místo v horní části třetí a čtvrté druhé.

Stejným způsobem položte první prvek na druhou a čtvrtou umístěte na čtvrtou. Pak umístěte první objednávku na třetí a druhou umístěte na druhou. Podle tohoto schématu tkněte, dokud nezískáte šňůru požadované délky. Zajistěte konec koncovky gumovým pásem.

Vodopád vlasů

Tato verze francouzského proužku vypadá docela romanticky, zvláště pokud se styl vyvíjí na kudrnaté kudrlinky. Tento účes je vhodný pro publikování a rande s blízkým.

Jako vždy je prvním krokem k pokoření kadeřnictví.

Na jedné straně oddělejte malý trsy vlasů a oddělte je do tří identických částí.

Tkát jako klasický špiklet. Pravidelně uvolněte spodní prameny a nahraďte je novými, které by měly být vzaty v horní části vlasů.

Pokračujte v tkaní a přesuňte se do druhého ucha. Nakonec fixujte oplet gumovým páskem nebo barretou.

Pro majitele rovných vlasů doporučujeme kroucení kudrlinky s curlingem nebo žehlení.

Pletená stuha na středně dlouhé vlasy

Flagella jsou skvělou alternativou k komplexnímu tkaní. Takový styl může být vytvořen sám, aniž by musel věnovat hodně času a neměl zkušenosti s touto záležitostí.

Hřebte si vlasy a sbírejte je v koňce vysoko na koruně. Pak rozdělte na dvě stejné poloviny.

Oba prameny se otáčejí ve tvaru postroje na pravé straně. Držte konce pevně v ruce a spojte dva tenké elastické pásy.

Otočte postroje mezi nimi na levou stranu a znovu zajistěte gumovým pásem.

Tkaní "draka"

Někteří zvažují tuto školu účesu, ale přesto je to vhodné a docela dospělé dámy.

První krok. Chlupte a navlhčete je, použijte sprej pro hladkost nebo vodu.

Druhý krok. Prohněte hřebeny od jednoho ucha k druhému s ostrými zuby. Mělo by to být naprosto hladké.

Třetí krok. Vlasy na čele jsou rozděleny do tří rovných pramenů.

Krok čtyři. Vytvořte zásuvkovou základnu. To se děje následujícím způsobem: levý pramen je umístěn na středním a je pokryt pravým pramenem zhora.

Krok pátý. Pravidelně přidáváte volné kudrlinky na pletené boky z boků, pokračujte v tkaní.

Krok šest. Poté, co opletení dosáhne základny krku, jděte na obvyklý pigtail. Po dokončení přilepte gumičku.

Jak tkát grék

Tento styl vypadá velmi romanticky a krásně.

 1. Udělejte hladké oddělení od čelní části k zadní části hlavy. Zajistěte pravou polovinu klipem. Takže vlasy nebudou zasahovat do vaší budoucí práce.
 2. Vezměte malé množství vlasů v blízkosti levého chrámu a dejte je do tří rovných pramenů.
 3. Točte proti směru hodinových ručiček. Vezměte tenké svazky zespodu a přidejte je do sponky pokaždé, když provedete křížový pohyb. A tak se pohybujte směrem k opačnému uchu, konec vazby spojuje gumový pás.

Dvojitá nitová vazba

Toto tkaní je vhodné pro všechny obrázky a styly, ale nejlépe pro ty, kteří dávají přednost krásnému veselému stylu.

Na spodku čela oddělte malou část kudrlin a rozdělujte je na dvě části a pak otočte každou část ve směru hodinových ručiček. Položte jednu smyčku na druhou a poté, co jste oddělili ještě jeden zvlněný bod, jej propojte do pigtailu. Znovu přitiskněte prameny a položte spodní konec nahoře. Vytvoření pigtailu, postupně přidáním volných vlasů. Po dokončení pokládky je fixována stuhou nebo barretou. Pokud si přejete, můžete pokračovat v tkaní klasického opletu.

Openwork Spit

Za prvé, zdá se, že velmi složitý účes. Ve skutečnosti to není úplně pravda.

 1. Po zčesávání vlasů začněte tkát francouzský pletenek naopak. Nemělo by to být příliš těsné.
 2. Po dosažení požadované délky fixujte pigtail s pružným pásem.
 3. Chcete-li dosáhnout efektu otevřené práce, jemně protáhněte jednotlivé prameny.
 4. Umístěte výsledný otevřený opletek do košíku nebo vytvořte z něj vzduchovou květinu.

Jak si vyrobit účes

Samostatný oplet je klasická každodenní volba. Ale kombinací několika těchto drátků můžete vytvořit nějaký druh kompozice, která přiláká pozornost ostatních.

Chystáte-li se romantické datum, můžete vytvořit srdce s pomocí copánků. Před prací doporučujeme zpracovat ruce na lak nebo gel pro pokládku. Tyto nástroje pomáhají dělat vlasy více poslušný a hladký, stejně jako odstranit přebytečné chmýří.

Oddělit jednu banda na boku hlavy a okamžitě další. Vytvořte uzel, projděte dolní svazek pod horní a vytahujte ho dobře. Dále vytvořte stejnou smyčku. Ujistěte se, že během tkaní neztratí konce kudrlin, budou pro vás užitečné při vytváření srdce.

Udělejte asi šest uzlů na jedné straně, stačí je dočasně opravit. Pak zopakujte stejnou věc na druhé straně hlavy. Přilepte konce pramenů a ozdobte si vlasy drahokamy.

Vlastnosti a technologie tresek

V poslední době se bangy staly velmi módní. Může být rovný nebo šikmý, krátký nebo dlouhý. Kombinace bangů s kosou vypadá velmi slavně a organicky.

Spit-boho se nejlépe hodí k prodlouženým třeskům. Pevné tkaní vytváří elegantní rám, který vám umožní sbírat vlasy bez nutnosti vynaložit na příslušenství. Zbývající kudrlinky mohou být utaženy kuličkou nebo uvolněny. Získáte romantický a trochu neformální obraz. Chcete-li získat styl hippie, náhodně tkát pár klasických opletek do vlasů.

Také holandský braid vypadá velmi působivě na dlouhých třescích. Provádí se jako francouzština, jen zde jsou prameny uvnitř a nepřekrývají se. Pigtail je tkaný podél čela, až do konce náběhu, pak je připevněn pomocí tenké elastické pásky a ozdobí se za ucho s krásným vlásenkem.

Účes bude neobvyklý, pokud budete pletené francouzské braid s okraj. Hlavní část vlasů se shromažďuje v koňce nebo v kosti. Pak jsou na bocích vytaženy prameny - tkané do francouzského proužku. Pak, aby se dostal krásný objem, copánky by měly být mírně uvolněné. Konečně uzamkněte balíček neviditelnými. Pokud je tkaní spojeno s koněm, stačí jen jeden pigtail podél čela, jeho konce mohou být navinuty přes gumu, která drží ocas.

Při výběru opletení na vlasy střední délky, použijte svou fantazii více. Můžete vytvořit skutečné mistrovské dílo, stačí si vzít čas a ukázat trpělivost.

Budete vypadat jako řecká bohyně, dokončující tkaní řeckých drátků. Vytvořte nové možnosti a umístěte je do různých směrů. Vliv lehké nedbalosti lze dosáhnout střídavým mírným stočením chmýří.

Svatební prýmky na střední srsti

Braid styling byl populární po celou dobu. Nevěsty se na svou svatbu podívají originálním způsobem, aby si vytvořili účes s různými vazbami. Ale nedoporučujeme to dělat sami, protože styling může být velmi obtížný a vy nebudete moci sami vytvářet.

Plivky s květinami, které jsou v nich tkané, vypadají docela romanticky a žensky. Pouze je třeba zvolit takové květiny, které budou v souladu s kyticí nevěsty a obecným stylem oslav.

Pokud na hlavu není závoj, pak můžete vytvořit svazek drátků. K tomu bude potřeba trochu trpělivosti. Původní rám, sestávající z několika vodopádů a zabalených dlouhých prýmků, se změní na krásnou květinu s velkými okvětními plátky. Křivka na jedné straně zvýrazní jemný obraz nevinné princezny a tato malá, elegantní diadém se dokončí.

Pokud se nevěsta bude nosit závoj, pak provádět složité návrhy není nutné. Bude to stačit pouze za to, že uděláte bang.

Tip! Aby se nevěsta na slavnosti necítila pohodlně, prameny ve splicích by neměly být příliš utažené. Lepší chmýří trochu kudrnaté, mimo jiné, to také vytvoří další objem.

Pryžové pro noční ples

Pro většinu bývalých školáků bude jejich promová noc připomenuta navždy. Proto by v tento den mělo být všechno perfektní, včetně vzhledu. Účes pomůže mladým děvčatům zdůrazňovat jejich důstojnost a proměnit extatické názory na sebe, jak spolužáky, tak i všechny ostatní. Pokládka musí být vybrána na základě obrazu, oblečení a obecného stylu události. Nicméně, prýmky vždy vypadají příznivě.

Za přítomnosti dlouhých vlasů můžete udělat svůj vlastní styl několika vodopádů. Bude to dobrá alternativa k uvolněným vlasům. S takovými vlasy, vaše vlasy vás nebudou rušit a budou udržovat tvůj tvar po celý den.

Velký úspěch mezi mladými dívkami se těší francouzské spirále. Přitahují svojí elegancí a sofistikovaností a kromě toho jsou vyrobeny jednoduše a rychle. Po pečlivém poškrábání na koruně se zkroutí vlek, ke kterému se na levé straně přidává pramen a jsou už propojeny. Na nich jsou postupně přidávány nové a nové prameny na obou stranách. Vlasy, které zůstávají, jsou upevněny krásnými vlasy nebo neviditelnými vlasy.

Pletené opletky na středně dlouhé vlasy

Krásné spleť od nepaměti je hlavními symboly panenky krásy. Časy, a s nimi účesy, se už dávno změnily, ale móda pro splétání neprojde po mnoho staletí. Je pravda, že moderní prýmky nejsou vůbec jako prapory našich prababiček, ale to je zajímavé. Kromě toho může být tkaní provedeno nejen pro dlouhé vlasy, ale i pro středně dlouhé vlasy. Chcete se naučit tomuto umění? Jsme rádi, že vám s tím pomůžeme!

Fishtail na středně dlouhé vlasy

Tkaní oplet na střední vlasy znamená mnoho možností. Klasická rybačka je jedním z nich.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny hřebenem, posypte je sprejem nebo čistou čistou vodou a rozdělte je na dvě stejné části.
 2. Pokud je to žádoucí, můžete udělat trochu bouffant v zadní části hlavy. Přidá kousek originality a objem vlasů.
 3. Na každé straně oddělíme jeden jemný pramen a překročíme je.
 4. Pokračujeme v tkaní na požadovanou úroveň a vázání špičky pigtailu s pružným pásem. Vitje může být volný i velmi těsný. Záleží na vzhledu vlasů.

Francouzský pigtail pro střední vlasy naopak

Francouzský oplet je naopak velmi podobný spikeletu, vevnitř jsou tkané pouze prameny.

Krok 1. Oddělte pramen vlasu přední část a rozdělte ji na tři stejné části (na obrázku - 1,2,3).

Krok 2. Projděte číslo 1 pramene pod číslem 2 a položte číslo 3.

Krok 3. Stejným způsobem zatlačíme č. 3 pod č. 1 a postavíme jej č. 2.

Krok 4. Pokračujeme v tkaní podle schématu 2 a 3, přidáváme pokaždé malý pramen z bočních částí hlavy.

Krok 5. Pokračujte v tkaní, dokud se všechny vlasy nezmění v pigtail.

Krok 6. Na konci procesu opatrně vytáhněte hroty, abyste jim dodali další objem.

Napínání františkátu je naopak možné jak po stranách, tak v diagonálním směru a dokonce i v kruhu.

Také vám doporučujeme udělat pletené pásky, které se ukázalo jako stylové a velmi krásné.

Čtyřřadý pigtail pro střední délku

Čtvrtá řada pletení na středních vlasech je poměrně komplikovaná, ale v několika trikách můžete tuto techniku ​​překonat.

 1. Pečlivě pokořujeme vlasy hřebenem, hýbeme vlasy a rozdělíme je na 4 identické prameny. Pro větší pohodlí je pravá část nazývána první, pramice umístěná bezprostředně za ní jsou druhá, další - třetí a poslední - čtvrtá.
 2. Pravou rukou tlačíme první větev pod druhou. S levou rukou položíme třetí prvek na první.
 3. Stlačeme čtvrtou čáru pod první. Teď je v centru tkaní. Druhou větev klademe na třetí, čtvrtou čáru - na druhou.
 4. Stejným způsobem ukládáme první prvek na druhou, třetí na čtvrtou. Pak dostaneme první prvek na třetinu a třetí na druhé. Provádíme tkaní tohoto schématu na požadovanou délku. Špička pigtailu je upevněna gumovým pásem.

Vodopád vlasů

Romantická verze francouzského proužku vypadá nejlépe na kudrnatých pramenech. S tímto účesem můžete jít ven a jít na rande se svým milovaným mužem.

 1. Důkladně vyčistěte pramínky.
 2. V přední části hlavy oddělujeme malý trsy vlasů a rozdělíme je na tři stejné prameny.
 3. Začínáme tkát klasickou spikelet, která pravidelně uvolňuje spodní část a nahrazuje ji novou, která je převzata z horní části hlavy vlasů.
 4. Pokračujeme v napojování vodopádu a přesun do jiného ucha. Upevněte špičku opletek barretou nebo pryžovou páskou.
 5. Pro dívky s přirozeně hladkými vlasy vám doporučujeme, abyste kudrlinky navíjeli železem nebo curlingem.

Další verze "vodopádu":

Plait opletení v průměrné délce

Flagella může být nazývána nejjednodušší alternativou k komplexním opletením. Mohou velmi rychle splétat se samy, a to i bez mnoha zkušeností ve věcech účesů.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny a sbírejte je na koruně v ocasu vysokého koně.
 2. Rozdělte vlasy na dva identické prameny.
 3. Otočíme oba prameny doprava v podobě lana. Držte konce pevně rukama a upevněte pomocí dvou tenkých elastických pásů.
 4. Zapojte kabely navzájem ve směru doleva a znovu upevněte pružným pásem.

Klasické školní účes, který může zdobit nejen obyvatele školních zdí, ale i hezké dospělé dámy.

Krok 1. Pročtěte si vlasy a navlhčete je vodou nebo postřikem, aby byl hladký.

Krok 2. Kombinace s ostrými zuby dělí perfektně dělení od jednoho ucha k druhému.

Krok 3. Rozdělte prameny v blízkosti čela na tři stejné části.

Krok 4. Levé prameny položíme na vrchol středního a zakryjeme je pravým pramenem - to je základ našeho opletu.

Krok 5. Pokračujeme v tkaní, příležitostně tkané volné prameny, které jsou po stranách, převedeny do pigtailu.

Krok 6. Dostáváme se k základně krku a tkvíme pravidelný pigtail. Přilepte ho gumovou páskou.

Řecké oplety prošití na středních vlasech jsou tkané výhradně kolem okraje pramenů. Tento účes vypadá velmi krásně a romanticky.

1. Hřebte vlasy na rovnou část od čela po zadní část hlavy. Pravou část vlasů fixujeme svorkou tak, aby vlasy nenarušovaly další práci.

2. Oddělte tenký pramen vlasů z levého chrámu. Rozdělíme ji na tři stejné části.

3. Provádíme tkaní proti směru hodinových ručiček. Při každém kříženém pohybu tkvíme tenké prameny zespodu do splete. Tímto způsobem dosáhneme opačnou část uší a spojujeme špičku opletení elastickým pásem.

Případně můžete dosáhnout hlavu, ocas ocasu pigtailu a opletení přesně stejný na druhé straně. Nyní zůstane pouze vázat oba pásy do jednoho nebo je upevnit pomocí čepů.

Na první pohled je takový pigtail velmi obtížný. Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší.

1. Jemně pokořte vlasy a začněte tkát francouzský oplet naopak (ne příliš těsný).

2. Dosáhli jsme požadované délky a našroubujeme oplet pružným páskem.

3. Přidejte spoustu otevřených dílů a natahujte každý prvek čistým pohybem.

4. Otevřený opletek může být vložen do banda nebo zkroucen do vzduchové květy.

Každá dívka chce být krásná, žádaná, luxusní. Rychlé a snadné tkaní různých drátků na střední srsti vám pomůže dosáhnout cíle jedním pohybem rukou.

Účesy pleteniny pro střední vlasy - TOP 10 nejlepších možností s fotografiemi

Co by mohlo být krásnější než "blond vlasy do pasu"? Aspoň si to myslel předtím. Století prošlo, ale jeho popularita nebyla ztracena. Pouze namísto obvyklého tkaní ve třech pramenech na délku stehna lze pozorovat celé umělecké dílo. Je možné vytvořit nádherný účes, aniž by měl dlouhé vlasy. Prošívání velkolepého pigtace na střední srsti není problém. Za tím účelem jsou zajímavé myšlenky, které osloví ženy a dívky různého věku.

Snadné možnosti

Chcete-li dosáhnout nejpůsobivější účes může být, aniž by předchozí školení v opletu.

Obecné doporučení před opletem je umýt si vlasy. Tvrzení, že tkaní bude jednodušší a vydrží déle na neprázdných vlasech, jsou falešné. Nejlepší výsledek dosáhnete, pokud si vlasy dobře umyjete a vysušíte bez použití stylingových výrobků. Pokud se vlasy začaly rozštěpovat, pak stojí za to připravit se na to, že z opletek budou vidět nerovné vlasy (kratší než ostatní). Proto je po ukončení tkaní vlasy postříkány lakem, čímž se stlačují vystupující chloupky.

Francouzský oplet

Existuje mnoho druhů tkaní, ale francouzské prýmky jsou velmi populární mezi mistry a začátečníky. Vzhledem k tomu, že existuje zhruba tucet, je technika tkaní odlišná.

Možnost 1 "Spikelet"

U lidí se tento účes nazývá "spikelet". Jedná se o jednu z dostupných možností pro tkaní pletenin na středních vlasech. Je také možné jej oplet na dlouhé a krátké vlasy. Vypadá neobvyklým způsobem po zbarvení vlasů.

Krok za krokem je postup tkaní francouzského proužku následujícím způsobem:

 1. Po pečlivém česání vyberte část vlasů na horní části hlavy. Pokud dojde k třesku, musíte ji oddělit nebo narovnat do vlasů.
 2. Rozdělit to na tři prameny.
 3. Začněte tkát. Umístěte pramen doleva, vložte jej do prostředního a současně na levý. Položte pramen vpravo do středu, přičemž druhý vpravo namísto doprava.
 4. Přidejte jeden prvek střední tloušťky doleva, tkněte ji. Přidejte to pravé, tkát.
 5. Přidávejte jeden po druhém po stranách dolů.
 6. Po dokončení vazby pokračujte v jednoduchém opletu opletu. Nechte malý špiček a vázanou gumu.

Možnost 2 "Fishtail"

Tento opletek se nazývá také "rybačka".

Proces tkaní kosy se prakticky neliší od předchozí verze, pouze ve fázi tkaní se z obou stran odebírají malé prameny. Pásky tkané velmi těsně.

Možnost 3 "Plivat"

Podobné kapsy jsou určeny pro střední a dlouhé vlasy. Jsou velmi módní, mohou se procházet uprostřed hlavy, stejně jako na boku, diagonálně.

 1. Vyberte část vlasů na koruně. Čím více jsou přiděleny (horní část od ucha k uchu), tím silnější bude spit.
 2. Rozdělit na tři stejné prameny.
 3. Nastavili jsme prameny vpravo pod středem a položili levý. Pak postavte pravý lev vlevo. Každý pramen musí být dobře utažen v šveste.
 4. Uvolněte levou ruku tak, aby všechny části vašeho účesu byly vpravo. Zvolte pramen vlevo, vložte do středu, levý pramen do opletení. Takže pravá ruka bude volná. Vyberte pravý pramen, začněte pod středem pravého pramene a vejděte do opletení. V důsledku toho, která ruka je uvolněna, z této strany a vyberte pramen.
 5. Zatáhněte za krk a nechte všechny části vlasů do opletení. Potom si můžete vlasy vázat do ocasu nebo je ukotvit ke špičkám. Vázanka.

Fishtail z ocasu

Vypadá dobře na dívky a dívky s třeskymi.

 1. Sbírejte volné vlasy v ocase. Chvost může být provedena na horní nebo zadní straně hlavy.
 2. Rozdělte ocas na tři části: střední část by měla být největší. Dvě boční zámky jsou malé.
 3. Vlákněte klasický oplet ze základny ocasu.
 4. Je dobré přetáhnout každý prvek, aby se ujistil, že středový pramen je vždy větší než ostatní. V opačném případě "rybí ocas" nebude fungovat.
 5. Po tkaní spojte dásně.

Pro takový účes můžete použít chignon, a pokud potřebujete diverzifikovat obrázek - Kanekalon. S kudrnatými vlasy se jednotlivé kudrnaté vlasy oddělí. Před tkaním "rybího ocasu" se doporučuje předem narovnat každý zvlnění železem.

Několik spikeletů

Jeden z nejjednodušších, ale velkolepých a módních účesů - dva špiclety. Chcete-li udělat krásné uši, můžete mít vlasy libovolné délky.

 1. Když je česaná, dělejte od hlavy k zadní části hlavy uprostřed hlavy. Dělení může být provedeno jak plochým tak i cikcakem.
 2. Sbalte vlasy gumovou páskou na jedné straně (aby nedošlo k rušení). Z volné strany začněte tkát francouzský proužek způsobem 1 nebo 3. Úhlednost účesu závisí na velikosti pramenů, které jsou tkané.
 3. Po dokončení tkaní na jedné straně pokračujte do tkaní na druhé.

Pro zvláštní originalitu je spletené více spikeletů. Vzhledem k tomu, že Afro-opletení je stále populární, je možné pokračovat v tkaní velkého množství špicel. Poté stojí za to, aby se začalo tkát podle metody 3, aby se získal realistický výsledek. Propletení nití diverzifikuje dredy jak v barvě, tak v délce. Měli bychom však mít na paměti, že každý vlas musí být úhledně tkaný, jinak vypadá účes neomalený.

Složitější možnosti

S trochou času, než vytváření jednoduchých copánků, můžete vytvořit složitější a jedinečný účes.

Otevřené opletky

Ženské účesy jsou vytvořeny pro různé příležitosti. Ale existují ty, které se stanou univerzálním řešením pro všechny situace.

Jednoduchý francouzský krajkový pletenek

Po zvládnutí třetí metody tkaní francouzského proužku se to může lišit. Můžeš si s ním sám.

 1. Blok je "opačný". Propletete ji tak, aby prameny nebyly těsné, podle metody tkaní 3.
 2. Konec opletení po tkaní se upevní pomocí odpadního pryžového pásku. Chcete-li dodat dodatečnému objemu a struktuře výplně, začněte tahat prameny ze středu vývrtu a přesuňte se na okraje. Vytažení pramenů musí být pomalu a rovnoměrně, aby se vám udělal elegantní vzhled.

Neměli byste spustit protahování od začátku nebo od konce, abyste dosáhli jednotného objemu, protože to nebude fungovat.

Stejným způsobem vytvářejí dva provazce, které rozdělují vlasy na dvě části.

Šplhat na elastické pásky

Originální účes, který je založen na elastických pásech, vhodný pro různé typy vlasů. Pokud máte husté vlasy nebo tenké vlasy, tento účes bude stále vypadat výhodně. Vhodné pro dívky a dívky. Pokud si přejete, můžete použít zdobený luk nebo krásnou vlásenku, abyste si ozdobili vlasy.

Za prvé, musíte připravit 5 až 10 malých gumových pásů (v závislosti na délce vlasů). Takové pigtaily se pohybují po středních a dlouhých vlasech. Na vlasy, kde je perm, tento účes nebude vypadat tak zamýšlel. Kudrlinky musí napravit žehlení a teprve poté se dostanou do práce.

 1. Z chrámu do chrámu vyberte pramen a zajistěte ho pružným pásem. Níže vyberte pramen stejného formátu, pouze na koruně. Zajistěte gumovou páskou.
 2. Horní pás je rozdělen na dvě části. Na spodním okraji spusťte gumu a vytvořte otvor uprostřed. Závit dva prameny do něj z horní části a vypněte je.
 3. Připojte prameny jedním gumovým pásem. Dolní ocas je také rozdělen do dvou pramenů, procházejících výsledným otvorem spojených kadeří. Pokračujte v vazbě na tipy. Zajistěte gumovou páskou.
 4. Vytáhněte vlákna a vytvořte texturu.

Řecký oplet

Gréci jsou přirozeně tmavovlasým národem, takže řecký pletený vypadá harmonicky, pokud jej spojí na hnědé nebo tmavé blond vlasy. Pro účes není potřeba speciální styling. Řepky v řeckém stylu mohou být tkané na střední vlasy a delší. Krátké účesy přinášejí spoustu nepříjemností při tkaní a nebudou mít požadovaný účinek.

Vzory tkaní řeckých pletenců jsou různé, stojí za to zvýraznit ty nejpopulárnější.

Možnost 1

Používá se princip tkaní jednoduchého "pigtailu".

 1. Od chrámu k chrámu je rozdělen, což rozlišuje přední část vlasů od čela. Zbytek vlasů se připevní svorkami nebo pryžovým pásem, aby nedošlo k rušení.
 2. Začněte tkat opletení z pravého chrámu: vyberte tři zámky, tkát obyčejný oplet s chytáním kudrlin. Průvodce tkát na opačný chrám, po konci, zajistit gumovou páskou.
 3. Zbývající vlasy jsou česané, rozděleny na dvě části a splétají jednoduché dva pletence. Po tkaní zajistěte gumové pásky.
 4. Vložte pigtails do zadní části hlavy do hrnce a otáčejte špičky dovnitř. Připojte šrouby.

Možnost 2

Variant francouzského proužku, kde je objem vytvořen pomocí kadeřavých kroucení nebo koleček.

Spit vypadá velkolepě, pokud délka vlasů pod lopatkami. V případě potřeby můžete použít chignon, který přidá objem a délku.

 1. Hřebte vlasy, připojte příčes (pokud je to nutné). Natočte kudrlinky pomocí stylové pěny.
 2. Vyberte prvek na koruně a vytvořte základnu pro šplhání.
 3. Začněte tkát francouzskou stuhou "přes vrchol". Vlasy nejsou zcela tkané do opletení a uvolní se zvlnění. Aby se účes udržel, používají se elastické pásky k fixaci každé fáze.

Splétání popruhů

Když děláte v procesu tkaní pletenců, můžete dosáhnout zajímavého výsledku.

Začátek tkaní se nijak neliší od francouzského splétače dozadu.

 1. Vyberte část vlasů od chrámu k chrámu. Rozdělit na tři prameny.
 2. Začněte tkát s úchytkami a položte je pod sponou. Hlavním rysem takového tkaní je přetočit prameny na jednoduché provazce a potom je tkat do opletení.
 3. V důsledku toho dostaneme z popruhů francouzské opletky. Můžete je nechat v této podobě nebo uvolnit prameny. Získejte volumetrický a texturovaný oplet.

Různé plátky jsou vyrobeny z plavek, například, oni dělají jejich vlasy podle principu "ryba ocas".

Odrůdy účesů, při kterých je použití tkaní postačující k jejich použití při různých příležitostech. Pigtaily pro střední vlasy mohou být pletené samy o sobě, stačí vybrat dostupné typy a užít si různé účesy.

Tkaní pleteniny na středně dlouhých vlasy a děti: krásné, objemné. Pokyny krok za krokem s fotografiemi pro začátečníky

Chcete-li vytvořit nový obrázek, stačí originální účes, který lze provést nejen v drahém salonu, ale také doma. Tkaní opletení na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomohou pochopit proces vytváření účesu, vám umožní získat nezapomenutelný obraz a překvapit nejen nositele, ale i ty kolem sebe.

Klasické francouzské opletky: tkát pro sebe

Chcete-li vytvořit účes, potřebujete:

 • hřeben, věnovat zvláštní pozornost kořenům vlasů;
 • vzít centrální zvlnění, na vrcholu hlavy a oddělit ji;
 • po provedení manipulace můžete jít dvěma způsoby:
 • rozdělit zvlnění na 3 vlákna a začít vytvářet základ pro účes;
 • upevněte oddělené zakřivení gumovým páskem tak, aby odpovídalo barvě vlasů a poté spusťte tkaní dvěma volnými prameny.

Po výběru jedné z dvou možností, které potřebujete:

 • proplete mezi sebou prameny, které vytvářejí základy proužků;
 • po prvním spoji přidejte volné kudrlinky do levého proužku vlasů a přitiskněte je do hlavního proužku;
 • také dělat pohyb s pravým extrémním pramenem;
 • vytvářely zámky na levé a pravé straně, aby dělníci pokračovali v procesu tkaní a vytvářeli prostřední pramen;
 • vzít pravý a střední pruh vlasů a položit je na sebe;
 • Přidejte volné vlasy do středního zvlnění a proveďte dříve zmíněný pohyb s levou pracovní částí.
 • Přidejte vlasy do tří hlavních pramenů a pokračujte až do konce procesu tkaní;
 • Po vytvoření účesu jej upevněte gumičkou.

Užitečné tipy:

 1. K tomu, aby se opletení přikrývalo, je nutné při tkaní opletení na střední srsti, krok za krokem fotografie, které bude ukázat, jak je to jednoduché, aby se každé pramene natáhlo na maximum.
 2. Chcete-li přidat originálnost, můžete tkát saténovou stuhou do opletení.

Francouzský oplet: možnost podél chrámu

Chcete-li tkát na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomohou snadno se vyrovnat s úkolem, podél chrámu nebo vytváření účesu, je nutné použít opletení - čelenka:

 • před zčesáváním a dělením s bočnicí - je nejlepší přemístit potřebné kudrlinky zprava doleva pro pohodlí při vytváření účesů;
 • vzít jeden prvek a rozdělit jej na tři části;
 • otočit výsledné kudrlinky asi třikrát;
 • na pravou pásku vlasů bližší k hlavě, přidejte malou partii vlasů a tkát výsledný pramen do pigtailu.
 • zopakujte předchozí akci během celého průběhu účesu;
 • Když se pigtail dostane do ucha, vyberte jednu z možností:
 • tkát spodní vrstvu vlasů, snižovat propletené kadeře podél krku a pokrývat ucho;
 • tkát horní prameny do vlasů, zvedat vazbu nad uchem ve formě ráfku a nechat spodní vrstvu vlasů uvolněnou.

Vytvoření účesů můžete dokončit dvěma způsoby:

 • přitiskněte kudrlinky k jejich špičkám a následně fixujte výsledek barretou nebo hairpin;
 • tkát až uprostřed vlasů a fixovat je, přičemž část vlasů zůstává volná.

Tipy:

 1. Při tkaní se doporučuje dobře protáhnout vlasy tak, aby spona byla pevná a zachovala si tvar.
 2. Chcete-li přidat objem, je žádoucí, aby se prameny vytvořily v vytvořené šňůře.
 3. Aby bylo pohodlné vytváření opletení, doporučujeme si vzít židli se zády pohodlně sedět a snížit zatížení rukou.

Francouzský oplet: zajímavá volba s uzlem

V procesu tkaní pletenin na středně dlouhých vlasy, krok za krokem, který vám pomůže udělat vše správně, potřebujete:

 • na hřeben
 • vzít dva zámky z různých stran a vázat je do uzlu;
 • přidejte do každého hlavního pramene kus volných vlasů a také kravata nově vytvořených kudrlin s uzlem;
 • opakujte postup až do konce tkaní;
 • zajistěte výsledek gumovým pásem.

Spikelet: jednoduché tkaní pro dívky

Vytvoření účesu "hrot" nebo "ryba" je žádoucí:

 • na hřeben;
 • vzít kudrnu blíže k čele a rozdělit jej na 3 prameny;
 • vytvořte první vazbu tkaní a spojte střední a levou část v jedné kadeře a necháte pravou v normálním stavu;
 • Chcete-li vytvořit druhou a následnou vazbu účesu, musíte položit nejvzdálenější pruh na střed a přidat k němu trochu volných vlasů;
 • dělat stejnou akci s pravou částí;
 • tyto pohyby se opakují až do konce tkaní;
 • dokončete vytváření účesu, zajistěte zbývající vlasy gumičkou.

Polukolosok: zkuste si sami

Účes je tkaný stejně jako spikelet plivat s jediným rozdílem - vlasy jedné strany hlavy se používají během tkaní.

Tkaní "Dragon": skvělá volba pro dívky každý den

Při vytváření opletení je nutné:

 • na hřeben;
 • vpravo, například vpravo a rozdělit na 3 části;
 • vytvořit první odkaz;
 • vzít volné vlasy z pravé a levé strany a přidat je na hlavní koncové prameny, vytvářet druhý a další odkazy;
 • po ukončení tkaní praporků fixuje gumovým pásem.

Aby se účes stal zajímavějším, doporučuje se, aby po dokončení tkaní prvního "dračího" opletení z pravého chrámu provedli totéž vlevo.

Prošívaný 4-pásový oplet

Chcete-li vytvořit účes, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • na levé straně, z chrámu se vzpínají a rozdělují je na 4 prameny;
 • Položte 1. krátký proužek vlasů na 2. místě zleva a umístěte jej pod 3. a nechte 4 volné;
 • 4 uvedeno pod 2. místo;
 • Vložte první větev na druhou a zatlačte ji pod 3., čímž nastavíte počáteční a poslední základní vlny vlasů v pravé ruce;
 • po upevnění dvou částí tkaní, levou ruku vezměte z chrámu volné kadeře a přidejte ji do 1 hlavního proužku;
 • upevnil čtvrtý pramen, dal pod příští zvlnění a přidal mu volné vlasy;
 • Proveďte uvedené akce až do konce tkaní a zajistěte je pružným pásem.

5vláknová vazba

Chcete-li tkát na střední vlasy, krok za krokem fotografie, které vám pomůže rychle pochopit všechno, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • vzít malý pramen ze zadní části hlavy;
 • rozdělit vlasy na 3 vlny a tkat je 1 čas;
 • 2 extrémní pracovní pásy, které se zvedají a upevňují, dokud nejsou potřebné;
 • vezměte zbývající středovou zvlnění a přidejte k ní malou část volných vlasů na pravé a levé straně;
 • otočte výsledné prameny a uložte extrémní složky vlasů uprostřed;
 • upevněte prostřední sponu a vnější kadeře uvolněte;
 • Vyměňte nové části účesu za stávající, které byly dříve opraveny.
 • přidejte prameny vpravo a vlevo od "starých" extrémních pracovních zámků a položte je uprostřed;
 • fixujte základnu opletek svorkou a zvedněte boční prameny a vyměňte je horními;
 • opakujte manipulace až do konce tkaní a zajistěte výsledek elastickým páskem.

Dvojité oplety: tkát pro sebe

Při vytváření jedinečného obrazu potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělit vlasy na dvě části: větší a menší;
 • začněte tkat běžné pramínky z většiny vlasů;
 • vytvářející každý spoj, oddělený od hlavního pramene, umístěný blíže k obličeji malého zvlnění, potřebný k vytvoření malého opletu;
 • po ukončení tkaní velkého opletení rozdělte volné vlasy na 2 části;
 • pomocí speciálně levého volného kadeře a 2 zbývajících pramenů začněte tkát druhou opletení;
 • na konci druhé vazby upevněte oba výsledky jedním gumovým pásem.

Řecký švih pro začátečníky

Chcete-li vytvořit účes v řeckém stylu, potřebujete:

 • na hřeben;
 • boční dělení;
 • zajistěte prameny od stehenního ucha k uchu, umístěte vlasy do polkruhu, začínající vpravo;
 • nedosáhne konec, upevní poslední stealth uprostřed, takže část vlasů na levé straně zůstane volná pro tkaní;
 • vzít kadeř vařených vlasů a rozdělit je na 3 prameny;
 • učinit první tkaní vazby;
 • při vytváření druhého spoje v pravé části přidejte volné vlasy a vnořte nově vytvořené vlákno do vlasů;
 • dělat akci až do konce tkaní, které by se mělo pohybovat kolem hlavy;
 • kudrlinky v tkaní chmýří, vytváření objemu účesy;
 • na konci účesu upevněte opletu neviditelnou a zbývající vlasy gumovým páskem stejné barvy jako vlasy.

Řecký pletený pletený

Provedení:

 • vezměte dva prameny z chrámu a spojte jejich uzly a vytvořte první spojení;
 • vzít vlasy ze zadní části hlavy a přidat je do hlavního pramene;
 • po přidání nových kudrlin vázat hlavní proužky vlasů do uzlu;
 • Opakovaná akce se opakuje až do konce tkaní.

Boxbotky: jednoduché tkaní pro začátečníky

Při vytváření opletení potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělené vlasy na 2 poloviny s rovnou částí;
 • naklonit se například na pravou stranu a rozdělit na 3 části;
 • udělejte první odkaz klasického francouzského prošívání;
 • dělat 2. vazbu, vzít volné vlasy z pravé a levé strany a přidat je do hlavních krajních pramenů;
 • opakujte akci až do konce tkaní;
 • zajistěte výsledek gumovým páskem;
 • vytvořte stejný oplet na levé straně.

Spit hoop: jednoduchá volba pro každý den

Pro tvorbu vlasů potřebujete:

 • na hřeben;
 • rozdělení od ucha k uchu, oddělení předních vlasů a uvolnění vlasů gumovým pásem;
 • kudrlinky připravené k práci jsou rozděleny do 3 částí;
 • Nechte 2 nejvzdálenější pruhy vlasů pro tkaní a vyjměte středový pruh za horní a zajistěte je pomocí baretky.
 • vezměte pravý lokýnku a rozdělte jej na 3 prameny;
 • tkát klasický oplet;
 • opakujte stejné kroky s levým zvlněním;
 • střední část pramenů pro uvolnění a hřeben ve směru růstu vlasů;
 • vezměte 1 z vytvořených opletek a upevněte jej neviditelnou na opačné straně, položte na vrchní část volného vlasového krytu;
 • proveďte stejné akce s druhým opletením.

Původní tkaní "Harness"

Provedení:

 • Pro stylingové účesy potřebujete:
 • na hřeben;
 • vzít průměrnou vlnu vlasů a rozdělit je na 2 prameny;
 • otočte přijaté vlasové proužky ve směru hodinových ručiček a přejděte přítele kamarádovi zprava doleva (od okrajů do středu);
 • znovu otočit prameny;
 • přidejte malou část vlasů k existujícímu hornímu pramenu, otočte ho a položte ho na spodní a upevněte ho palcem;
 • po nanesení přidejte vlasy do spodního pracovního pramene a otočte jej ve směru hodinových ručiček;
 • Opakované pohyby opakujeme až do konce opletu.

Tip! Vlasy "postroj" bude vypadat originální za přítomnosti dvou copánků, umístěných vlevo a vpravo.

Dutch Spit: tkát pro sebe

Pro vytvoření účesu potřebujete:

 • na hřeben;
 • vzít špičku vlasů z čela;
 • rozdělit vlasy na 3 části;
 • tkát 2 vazby klasického reverzního františkátu (vždy položte extrémní prameny pod střed);
 • vytvoření třetího a následujícího odkazu, uvolnění vlasů ze strany a přidání k tkaní vpravo a vlevo;
 • dokončete vlasy tkaním obyčejných opletení a výsledek fixujte elastickým páskem.

Tkaní "Boho"

Vytvoření účesu, budete potřebovat:

 • na hřeben;
 • vzít kudr z pravé strany čela a rozdělit jej na 3 části;
 • vytvořit 2-3 první odkazy klasického francouzského plátna;

Tkaní oplet na střední vlasy krok za krokem, stejně jako na fotografii, můžete snadno splétat sám.

 • vytváření následujících odkazů pro přidání vlasů k pramenu nejblíže k čele;
 • při určeném tempu proveďte první oplet a výsledek fixujte elastickým páskem;
 • vytvořte stejný oplet na levé straně;
 • prameny chlupů ve výklenku, vytvářející objem;
 • vezměte prýmky a upevněte za neviditelný kříž pod vlasy;
 • otvory mohou být také zachyceny v příčném směru a zbývající konce vodiče dopředu, čímž je zajištěno tajemství a vytváří se "obruč".
 • Tkaní "Vodopád": zajímavá možnost pro začátečníky

  Pro vytvoření účesu potřebujete:

  • na hřeben;
  • na pravé straně chrámu, vezměte zámek vlasů a rozdělte je na 3 prameny;
  • vytvořte základnu v podobě obyčejného francouzského opletu: horní a dolní pásky vlasů se střídají střídavě s prostředním;
  • po propojení tří hlavních vln částí účesu přidejte malou část srsti do horní části a vložte ji uprostřed;
  • nahradit pracovní spodní pramen novým a napojit ho na opletení a nechat "starý" zvlněný: je žádoucí představit "nový" prvek pod starým;
  • do vlasů je také tkaný nový pramen;
  • po vytvoření nového odkazu dočasně fixuje "nový starý" prvek a vezme pásek volných vlasů, který se táhne do dalšího odkazu;
  • pevné vlasy zůstaly volné;
  • provádět zadané akce až do konce tkaní - konec tkaní je uprostřed hlavy;
  • na druhé straně hlavy, udělejte stejné tkaní;
  • ve středu hlavy spojte pletené pásky buď s pravidelným pryžovým pásem nebo elastickým vlasem, obalte zbytek jednou zaoblenou a zajistěte ji neviditelnou, nechte část vlasů volný, nebo spojte ostříhané části do jednoho opletu a také jej upevněte na konci s baretovou nebo gumičkou.

  Tkaní opletení na středně dlouhých vlasech, krok za krokem fotografie, které živě ukáže proces, je vynikající volbou pro vytvoření jedinečného obrazu v každé situaci. Je také třeba zdůraznit, že navzdory rychle se měnícímu módu budou vždycky mezi ženami významné školní pásy a různé druhy dospělých.

  Video: splétající vazba na střední vlasy krok za krokem, foto

  Jak vázat francouzské copánky, viz ve videu:

  Řecký oplet, 2 možnosti tkaní:

  Pro Více Informací O Suché Vlasy