logo

Stojí za to barvení přírodních vlasů. Jaké barvy mají přednost

Tam jsou ženy, které nikdy nevhazovaly vlasy, vždy nosily svou přirozenou barvu. Ale vždy přichází čas, kdy se zajímá - stojí za to barvení vlasů, jaké důsledky po tom čekáme? Pokusíme se odpovědět na tuto otázku níže.

Krásné kudrlinky byly po celou dobu téměř hlavní zbraní žen pro muže. Koneckonců, pokud jsou vlasy v pořádku, pak s jistotou říkáme, že žena je v pořádku. Jistě všichni museli vidět neomalenou a nešikovnou ženu a zpravidla měla stejné vlasy.

Stojí za to barvení vlasů

Ale co ti, kterým příroda nedala dobrou, tlustou a krásnou barvu vlasů.

Řešení tohoto problému se začalo v dávných dobách. Baroni starověkého Egypta, Řím, Řecko se uchýlili k různým metodám a metodám ke změně barvy kadeřnictví. A samozřejmě, barva najednou nebo jinde závisí na módních trendech, nicméně, jako nyní.

Pokud se ve starověku a ve středověku používaly převážně přírodní barviva a různé prášky, které používaly vlasy, pak se v pozdní 19. století chemické barviva nejprve používaly.

Od té doby prošel pod mostem hodně vody, technologie, metody barvení se změnily a dnes máme s sebou obrovské množství barviv.

Barviva lze rozdělit na zjasňující, chemické, zeleninové a fyzikální:

  • zjasňovače se používají k zesvětlení tmavých odstínů, obvykle v práškové formě, a jsou určeny k použití v salonech;
  • chemické barviva mění barvu vlasů (například od světle hnědé až po červenou) a barví šedivé vlasy;
  • rostlinné barvy henna a basma, které řemeslníci velmi úspěšně smíchají s různými přísadami, jako jsou káva, řepné šťávy a další, a tím dostávají různé odstíny;
  • fyzikální barviva jsou dobře známé tonikum a tónované šampony, nemají barvy vlasů, poskytují pouze stín, který po opláchnutí opustí hlavu několikrát.

Pokud jste se jednou rozhodli barvit vlasy v jedné nebo jiné barvě, změňte se, pak byste měli vážit klady a zápory. Přemýšlejte o tom, co vás vede k tak zásadnímu kroku. Koneckonců, poprvé namalovat hlavu slyšitelného, ​​znamená to, že si za příští rok přinejmenším získáte neustálé zbarvení a tím i finanční výdaje.

Stojí za to barvení šedých vlasů

Další věc, pokud máte šedé vlasy. V takovém případě bude oprávněný výlet do dobrého salonu dobrému pánovi, s nímž vyřešíte tento problém výběrem optimálního zbarvení.

Neměli byste se uchýlit k barvivům pro domácnost, které jsou v každém obchodě velmi zastoupeny, neboť nesprávné použití těchto barviv pravděpodobně povede k páleným vlasům, nikoliv lakovaným šedým vlasům a žlutým kořenům.

Použití jasných barviv je také žádoucí pouze v salonech. Vzhledem k tomu, že barviva jsou chemická, jejich nesprávné použití může vést k velmi špatnému výsledku. Používání takových barviv je lepší svěřit odborníkům.

Pokud nechcete utrácet značné množství na profesionální barviva, pak se poraďte s kadeřníkem, rádi vám řekne nejlepší variantu a provedete barvu, kterou jste koupili.

Rostlinné a fyzikální barviva

Co se týče používání rostlinných barviv, jejich nezávislé použití zřídkakdy vede k problémům. Stojí za zmínku, že vlasy barvené těmito barvivy se s největší pravděpodobností nebudou barvit jinou barvou a nebudou permed.

Měli bychom také zvážit fyzikální barviva. Různé tonikum a tónované šampony nepoškodí vaše zámky. Nicméně, když přijdete do kadeřnictví a skryjete, že používáte tyto barviva, můžete skončit s nepředvídatelnou a nepříjemnou barvou pro vás v důsledku barvení profesionálním barvivem.

Chcete-li barvit nebo nebarvit přírodní vlasy, je na vás. Pokud máte první šedé vlasy, jste unavení z barvy a chcete, změní se, pak byste měli jít za zkušeného mistra.

Nezapomeňte, že nyní musíte navštívit salon nejméně jednou za měsíc a půl a dát hezkou pennu. Koneckonců, krásné prameny vyžadují velkou pozornost.

Chcete barvit vlasy nebo ne? Bitva stylistů

Zorganizovali jsme opravdovou bitvu a pozvali dva stylisty, aby se na ní podíleli. Kadeřnická stylistka Alexandry Tonkikh ve studiu Rais stojí na ochraně přirozené barvy a její soupeř Alexandr Kuklev, stylista salónu MilFay City, brání použití barviv.

Aleksandrou Tonkikhovou a Aleksandrem Kuklevem

Jaké vlasy svítí silněji?

Jennifer Lawrence: přírodní barva vlevo, barva vpravo

Alexandra Tonkikh: Vaše barva vypadá lépe! Obvykle úměrně kombinuje studené a teplé pigmenty a vždy se shoduje s tvým typem barvy. A příroda zřídka dělá chyby. Experimenty s barvivy často vedou k tomu, že nesprávně zvolená barva zdůrazňuje nedostatky.

Alexander Kuklev: Pouze malované! Složení moderních barviv obsahuje obrovské množství opotřebitelných složek: oleje pro navlhčení struktury a bílkoviny, které vyplňují mezery v poškozených oblastech. A díky plnění pramenů pigmenty se barva stává mnohostranná.

Jaké vlasy vypadají lépe?

Leighton Mister: přírodní barva vlevo, barva vpravo

Alexandra Thin: Výhodou přirozených vlasů je, že stačí udělat účes - a dáte jim skvělý vzhled. A tak je nemožné jednoznačně odpovědět: stav všech vlasů závisí na tom, zda používáte masky a tepelná ochranná zařízení před použitím horkých nástrojů, dobře umýt hlavu, jíst úplně.

Alexander Kuklev: Na prvním místě se mohou pochlubit barvené vlasy, protože přirozené vypadají často vybledlé. V nich není žádná sofistikovanost, kterou bych se chtěl chlubit, ale stačí zvolit barvu, délku, profesionální péči a minimální koktejl stylingových produktů, které se mají změnit.

Jaké vlasy jsou zdravější?

Kristen Stewart: přírodní barva vlevo, barva vpravo

Alexandra Tonkikh: Rozhodně přirozená! Barvení je vždy chemický proces. Pokud výrobce slibuje úplně přirozené složení - oklamá vás. Když je v nátěru napsáno, že je bez amoniaku, znamená to, že je nahrazen jinou, méně benigní složkou, ale chemickou.

Alexander Kuklev: Nebudu mazaný: jakékoliv trvalé barvení přináší napětí na vlasy. Ale špatná ekologie, pokles teploty a další negativní faktory jim nic neškodí! Navíc moderní barviva pracují mnohem opatrněji a doprovodná barvicí péče je absolutní přínos pro vlasy. Je důležité spolupracovat s odborníkem, který správně diagnostikuje individuální vlastnosti vlasů a vybírá to, co je pro vás to pravé.

Jaké vlasy vyžadují menší finanční investice?

Jessica Beale: vlevo - přírodní barva, vpravo - zbarvení

Alexandra Tonkikh: Jednou z nepochybných výhod přirozené barvy je nepřítomnost nutnosti aktualizovat barvu každý měsíc. Můžete pravidelně dávat vlasům jas a lesk pomocí masky a jiných prostředků péče.

Alexander Kuklev: Barvení je drahé, ale výsledek stojí za to. Ve věci ceny a kvality každý dělá vlastní rozhodnutí, ale krásné a zdravé vlasy potřebují neustálou péči. Prvním krokem je pracovat s vlasovými folikuly a naplnit je pomocí užitečných mikro a makro prvků. Další týdenní komplexní péče a ochrana vlasů před expozicí teplem, ultrafialovým paprskům. Použijte pouze vysoce kvalitní kartáče na vlasy, barety a pryžové pásky, které ušetří prameny od křehkosti. To všechno stojí peníze, ale výsledek bude působivý!

Chcete barvit vlasy nebo ne barvit?

15. února 2007

Malovat nebo ne malovat - to je otázka. Většina žen mu však odpověděla "Ano" už dávno. Může to být obrovské množství důvodů: chtěl jsem změnit obrázek, zbavit se barvy vlasů "myši", stal se jasnější a znatelnější. Nicméně všechno není tak jednoduché. Zdálo se, že jsou peníze, jdu, koupil jsem si dobrou barvu - a nejsou žádné problémy! Pohled však nedobrovolně přetrvává na bezduchých, nudných vlasech přítelkyní. A to se stává trochu neklidné "Nebo to nestojí za to? Je to stále chemie." A zároveň tu a tam můžete slyšet: "Moderní barviva nejsou schopny poškodit vlasy!"

Vzhledem k tomu, že existuje příliš mnoho protikladů, doporučujeme vám to pochopit.

Odolná barva (úroveň 3)

Jsou založeny na látkách, které se působením oxidačních činidel (roztok peroxidu vodíku nebo hydroperit) mění na aktivní pigmenty. Existují odolné barvy obsahující peroxid 6,9 a 12%. Čím vyšší je toto procento, tím vyšší stupeň objasnění, takže prostředky pro blonďování obsahují maximální množství peroxidu. Amoniak, který je součástí takových barviv, vytváří alkalické prostředí, ve kterém se kůžičkové vločky otevřou a vlasy "pohlcují" barvivo. Pokud chcete vlasy zesvětlit pouze ve dvou nebo třech tónech, je lepší používat barviva s obsahem 9% peroxidu. Šest procent peroxidu je obsaženo v perzistentních barvách tmavších odstínů a při malování šedých vlasů.

Navíc tato barviva obsahují speciální přísady pro rovnoměrné barvení a vlasy lesknou, stejně jako povrchově aktivní látky, které čistí vlasy jako šampon.

Stále více jsou součástí kompozice odolných nátěrů a užitečné přísady, které zlepšují strukturu a vzhled vlasů. Mohou to být produkty hydrolýzy bílkovin (například keratin), rostlinné výtažky a vitamíny.

Výhody oxidačních barev:

Nevýhody:

Pololesklé barvy (2. stupeň)

Na rozdíl od oxidačních nátěrů neobsahují amoniak a množství peroxidu vodíku v nich obvykle nepřesahuje 3%. Proto nevstupují hlouběji do vlasů, ale pouze škvrnou vnější část vlákenné vrstvy. Jejich hlavní výhodou je benígnější efekt. Stejně jako barvy předchozího typu obvykle obsahují komplex výživných a kondicionačních přísad, vlasy jsou lesklé a dobře upravené. Obvykle zbarvují vlasy v tónu a také "pracují" pro tónový zapalovač nebo tmavší tón. Ideální pro ty, kteří nechtějí drasticky změnit barvu vlasů, ale chtějí, aby vlasy svítily a měly bohatší a intenzivnější odstín. Dokonce i trvalé používání těchto barev minimálně poškozuje vlasy.

Po každém šamponování postupně ztrácí barva polostabilních nátěrů intenzitu a po měsíci a půl to úplně zmizí. Kvůli tomu obvykle neexistuje ostrá hranice mezi regrown kořeny a barvenými vlasy. Nicméně, pokud natvrdo natíráte těmito prostředky stejným tónem, pigment se hromadí ve vlasech a pak bude člověk potřebovat pouze zbarvení rostoucích vlasů u kořenů čas od času.

Výhody:

Nevýhody:

Tón znamená

Někdy se tato skupina nazývá také první vrstvy. Existují dva typy - intenzivní a lehké.

Intenzivní odstín

Barviva obsažená v těchto výrobcích působí bez přidání oxidačních činidel a amoniaku a vytvářejí na povrchu vlasů nestabilní barevný film. Nemohou zásadně změnit odstín vlasů (získávají nějakou nepředstavitelnou barvu pomocí nádechu, je to prostě nemožné, protože není možné přejít z brunetky na blond a naopak) nebo malovat přes šedé vlasy a obvykle se používají k barvení vlasů. Přesto vám umožní experimentovat bez strachu z výsledku. Intenzivní tónové přípravky nemají trvanlivost a jejich barva zcela vymizí po umytí hlavy 4-8krát.

Výhody: neškodné pro strukturu vlasů, takže je můžete často používat dostatečně. Obvykle mají vedle svých hlavních funkcí také terapeutické a hygienické vlastnosti.

Nevýhody: omezená kapacita a nestabilita. Stín, který zůstává na vlasu "mezi", je to, co se běžně nazývá "ne ryby, ne maso". Něco vágního, které se nedá zkrášlit. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete nástroj z této skupiny obnovit. Uvolnění formy: ve formě tónování šamponů, pěn, masky, pěny, gely nebo balzámy.

Světlý odstín

Obvykle se jedná o různé přípravky pro úpravu vlasů a péče o vlasy, které mají mírný odbarvovací efekt, který zmizí při prvním umytí vlasů. Koncentrace barviv v nich je velmi nízká a přísně řečeno, tyto stínicí produkty nelze připisovat prostředkům pro barvení vlasů. Nicméně, na blond vlasy s jejich pomocí, můžete dostat docela hmatatelný barevný efekt, podobný účinkem intenzivního odstínu.

Dekorativní kosmetika

Různé barevné spreje se v poslední době stávají stále populárnějšími, stejně jako novinka z roku 1997 - řasenka. Tyto prostředky se také nevztahují na vlasové barviva v jejich tradičním smyslu. Ve svém složení jsou blíže k dekorativní kosmetice. Používají stejná barviva, jako například maskara. Proto s jejich pomocí získáte velmi jasné a syté barvy, často nepřístupné klasickým barvám. Tyto prostředky získaly největší popularitu mezi mladými lidmi a mezi těmi, kteří rádi experimentují s vlastním vzhledem.

Hlavní výhody "dekorativní kosmetiky" pro vlasy zahrnují snadné použití, snadné odstranění (jednoduše si umýt hlavu) a různé odstíny. Hlavní nevýhodou je nestabilita vlhkosti, což může vést k tomu, že v dešti takový "make-up" snadno "proudí".

Podle materiálů časopisů "Les Nouvelles Esthetiques" a "Novinky ve světě kosmetiky"

žencosmo.ru

Tatiana Dzutseva blog

Hlavní nabídka

Nahrávání navigace

Síla ženských vlasů. Mám barvit vlasy?

Žena, která si jí vlasy vlasy

Navrhuji diskutovat o následujících otázkách: zda barvit a růst vlasů, nosit rány a také, jak správně pečovat o vlasy.

Není pro nikoho tajemstvím, že ve vlasech jsou informace o člověku, dokonce i těch, kteří byli obřezáni, a že můžete zjistit zdravotní stav vlasů.

Předpokládá se, že barvení vlasů je zcela neškodná událost, hlavní věc je ten správný kadeřník a správná péče a každý den můžete vytvořit vlasy i v nové barvě. V minulosti jsem také nepovažoval za nic špatného. Od věku 15 let jsem barvila vlasy v různých barvách, dokonce jsem zapomněl na svou přirozenou barvu vlasů. Chtěl jsem být někým, ale ne já. Barva vlasů přítelkyně nebo časopisu se mi líbila víc a vypadala krásnější.

A o pouhých 15 let později jsem si uvědomil, že časté přebarvení vlasů je spojeno s vnitřním nepohodlí, nedostatkem sebevědomí a hledáním sebe a mého místa v životě. Ale pomocí barviva na vlasy nenajdete odpovědi na tyto otázky.

9. téma ze Ženské školy se věnuje tomuto tématu: Proč je důležité přijmout sebe a přestat bojovat, vzdorovat tomu, co vám dal vaši rodiče a příroda?

Už jsem vyprávěl příběh o tom, jak jsem se zúčastnil kurz oživení očí. Při jedné z meditací se musíte představit jako bohyně vynořující z moře. Tuto meditaci jsme udělali vícekrát a vždy jsem měl odpor. Nedokázala jsem si představit bohyni s barvenými vlasy, v té chvíli jsem si osvítil vlasy. Koneckonců, bohyně nemůže mít mrtvé vlasy. A pak bylo touha vrátit se k její přirozené barvě.

Prakticky všechny barviva obsahují chemikálie, které zničí strukturu vlasů. Samozřejmě reklama tvrdí opak, že kompozice dnes jsou mnohem šetrnější a přirozenější, ale ukazuje se, že to je jen marketingový prvek.

Všichni jste slyšeli o analýze DNA, je možné vytvořit vztah. Výchozí materiál pro založení příbuznosti může sloužit jako srst. Například k založení mateřství postačuje jednoduše řezání vlasů bez žárovek. To znamená, že ve vlasech jsou informace, tedy že jsou naživu. Zajímavé je, že laboratoř nebude schopna produkovat výsledek pro barevné nebo bělené vlasy, stejně jako po perm. Nemají žádné informace - jsou mrtví.

Jak jsem řekl, dnes existuje taková představa, že barva vlasů je volbou ženy. Dnes je blondýnka, zítra je hořící brunetka a den pozítří je obecně červená. Přetvořením vlasů může žena změnit její náladu a vytvořit obraz.

Všichni víte, že barva ovlivňuje naši psychiku a mění energii. Barvícíme vlasy, měníme energii a jaká je záruka, že má pro nás příznivý účinek? Jsme příroda daná to nejlepší pro nás vhodnou barvu vlasů. Proč se nám zdá, že víme, která barva nám vyhovuje? Tělo se pro moderní ženu stalo nástrojem při dosahování svých cílů, které jsou jí známy.

Hnědovlasý Scarlett Johanson

Je velmi obtížné zastavit a dokončit tyto experimenty na vlastní vzhled, důvěřovat se a vyrovnat se s tím, co příroda dala. Koneckonců, barva vlasů, která je na vás, je přirozená a živá, všechno ostatní je mrtvé a umělé. Bohyně nejsou umělé.

Stojí za to přemýšlet a přestat dělat jako všichni ostatní.

Je těžké být sami, ale pokud máte pocit, že je pravda, udělejte šanci. Nebudete muset "ošetřovat" své vlasy, nebudete mít stále rostoucí kořeny, vlasy se už nebudou rozštěpovat a rozbít. Budete mít hladkou, lesklou, přirozenou barvu vlasů. Budete se vám líbit!

Zvláštní věcí je, abyste si nejprve zkazili a zničili vlasy, zesvětlili a překalili a pak je léčili drahými prostředky. Je to něco divného. Ale každý to dělá...

Trvalo mi 2 roky, než jsem si vyrostla, ale stojí to za to. A kromě toho jsou to skutečné úspory ženských zdrojů: čas, energie, peníze a nervy. Pokud barvíte vlasy, musíte vždy držet prst na pulzu, potřebujete spoustu času, spoustu peněz a vaši energii.

Pokud máte přirozenou barvu, potřebujete pouze umýt vlasy a dát si vlasy. Neexistují žádné nepříjemné pocity z komunikace s živými vlasy, jsou měkké, nejsou křehké, brilantní a neexistuje žádný věčný problém regrown kořenů. Život se stává mnohem jednodušší, jednodušší a krásnější.

A dnes mě nikdo nepřesvědčí, abych maloval, aby měnil obraz. Můj obraz je přirozený, přirozený a dlouhý.

Pokud jde o šedé vlasy. Všichni víme, že šedá se neobjeví jen. V mladém věku 30-40 let se jeví jako důsledek silného šoku, šoku.

A pro ženy, které mají šedé vlasy, je také žádoucí být v kontaktu s těmito problémy. Co způsobilo, že vlasy byly šedé? Proč máte pocit intenzivní úzkosti nebo pocitu bezmocnosti? Vlasy jsou přímo spojeny s těmito pocity. Připomeňme si, jak se během vlasů nebo náhlého nebezpečí zdálo, že vypadaly vlasy na konci.

Problémy s vlasy (šedé vlasy, lupy) říkají, že z nějakého důvodu nemůžete být sami, nevěříte v sebe a pomoci vesmíru. Přečtěte si více v knize Liz Burbo "Vaše tělo říká: milujte sebe!"

Na úrovni psychosomatiky ztráta vlasů znamená, že ztratíte svou sílu, máte strach ze ztráty, obáváte se, že něco nebo někoho ztratíte. Než začnete posilovat vlasy, musíte odpovědět na otázky - kdo nebo co se bojíte, že ztratíte a co ztratíte? A pak se postarat o sebe, svůj život a naučit se být odpojen.

Prodlužování vlasů

Dřív, když jsem měl krátké vlasy, opravdu jsem chtěla růst. Ale když jsem se o tomto postupu dozvěděl víc, byl jsem neochotný. Faktem je, že vlasy mohou být pěstovány pomocí umělých nebo přírodních pramenů. Zkombinujte své živé vlasy umělým nechcete. A pokud používáte přirozené prameny, musíte přidat energii jiné osoby k sobě, abyste tuto informaci měli. A kde je záruka, že tato informace je pozitivní?

Druhý bod: rodilé vlasy jsou zraněny, pokud se používá metoda "horkého lepení". A pokud se používají kovové klipy, budete muset chodit s cizími předměty do vlasů.

Je lepší růst vlasů. Ano, trvá to dlouho, vyžaduje si čas, pozornost a péči. Ale toto je práce žen - být krásná a dobře upravená. Ale když se vlasy zvětšují, budete se cítit mnohem atraktivnější, krásnější a sebejistější.

Měl bych mít rány?

Předpokládá se, že oblast třetího oka musí zůstat otevřená, aby získala přístup k intuitivní informaci. Ano, a bez nárazů se cítil jaksi přirozenější a jednodušší. Podle mého názoru, bez bang, tvář vypadá více otevřeně.

Jak pečovat:

- Je lepší vyschnout vlasy přirozeným způsobem, použijte vysoušeč vlasů pouze v extrémních případech. Nepoužívejte také dlouhou dobu v mokrém ručníku na hlavě, protože vaše vlasy jsou zraněny.

- Nečistěte vlhké vlasy, nechte je vyschnout, mokré vlasy se snadno poškodí hřeben.

- Pokud jsou vaše vlasy po umytí zamotané, použijte olej na vlasy, stačí pár kapek. Používám olej Lee Stafford s arganovým olejem. Tento olej je nemastný, nelepivý, lehký, vhodný pro všechny typy vlasů. Vlasy se stávají hladké, lesklé, dobře upravené a prostě luxusní, v létě ji používám, aby se zbytečně neochvějovaly. Je to velmi jednoduché použití: Odříznu 5-7 kapky mezi prsty a aplikuji, od středu až po špičky. Žádné mastné a dokonce ani druhý a třetí den. Nyní je v prodeji spousta vlasových olejů, které jsou mnohem levnější a je tam například i tekutý hedváb Estel.

- Možnost aromaterapie. Přečtěte si více zde. Čím déle budete hýbat vlasy, tím více budete masírovat pokožku hlavy, vzduch a nasytit vlasy kyslíkem. Přirozeně rostou lépe.

- Hřeben je lepší vybrat si dřevěné s přírodními štětinami. Je lepší odmítnout plastové hřebeny, vytváří elektrické napětí, které je pro vlasy špatné. Na konci tohoto článku vám doporučuji, abyste sledovali video známého internetového krále blogger Iren Vladi o tom, jak růst vlasů. Zde naleznete řadu doporučení, jak vybrat správný hřeben a kde ho koupit. Už dlouhou dobu používám její doporučení pro esenciální oleje.

- Vlasy musí být chráněny a nesmí jít ven bez klobouku na ulici, v úzkých chladných cévách a kořeny nedostávají živiny, což může vést ke ztrátě vlasů. Je lepší nechat vlasy v hořké zimě pod spodním prádlem. Vlasy jsou naživu, ztrácejí vlhkost a stávají se suchými a křehkými.

- Pokud jedete na místa, kde je velké množství lidí, je lepší, aby si vlasy zvedli, protože vlasy mohou "získat" negativní energii, kterou nepotřebujete. Například pletené opletky. Říkají, že vlasy rostou rychleji v opletení.

A na závěr, jak slíbené video o tom, jak růst vlasů.

Chcete-li barvit vlasy nebo ne? Nemůžu se rozhodnout.

Ahoj všichni

Mám zasedání v plném proudu, přičemž jedna zkouška již prošla za zaslouženou 5
Ale to není důvod.

Myslím, že barvivo na vlasy, nebo ne?
Na jedné straně mi barva vlasů dokonale vyhovuje, jsou blond a světle červené (zejména v létě).
Celá esence mých vlasů se odrážela, když jsme byli požádáni, abychom se rozdělili do skupin podle barvy vlasů, a já jsem byl vykopnut z blond a červené, a tak jsem je mezi nimi

Teď, jak víte, odřízl jsem si vlasy, staly se mi na ramenou.
Omlouvám se, bylo mi líto, ale teď jsem na to zvyklá a opravdu se mi to líbí.
Víte, jak lidé začínají nový život s novým účesem, takže jsem se hodně změnil (jak se mi zdá) a jako bych začal nový život. Všechno se shodovalo s příchodem a novými přáteli, zdá se mi, že jsem úplně nový.

Ale chci se ještě více změnit. Chci se rozhodnout o dalším kroku a překonat se. Navíc budu brzy zase 18 a není to důvod pro ještě větší změny?
Ale nevím, jestli to půjde ke mně, nebo ne, proto se ve skutečnosti chci tě zeptat

Moje přirozená barva:


- to je mě dlouho))


Ale barvy, o kterých myslím:


- To je barva, kterou se mi nejvíc líbí, ale pochybuji.


- No, je to úplně blonďatá a zdá se, že nechci být blondýnka. Ale stále se mi líbí barva)

Tmavé barvy se ke mně nepůjdu, protože jsem se narodil jasný, s jasnými očima, obočím a kůží.

Co si myslíš? Můžete také doporučit jiné barvy, jsem jen pro))
A já chci, a pochybuji, ale přesto jsem inklinoval k malování.

[Zavřeno] Barvivo na vlasy nebo ne? (Stránka 1 z 16)

Stránky 1 2 3... 16 Další

Pro odeslání odpovědi se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zprávy 1 až 25 z 398

1 Téma z Okss Permalink v tomto příspěvku.

Téma: Barva vlasů nebo ne?

Co si myslíte, stojí za to barvení vlasů vůbec nebo je přirozená barva vlasů stále více na obličeji?

Děkuji [color = # 333333; barva pozadí: # f4f4f4] [/ color]

2 Odpověď od inna727 Permalink na tento příspěvek

Re: Barva vlasů nebo ne?

Je to velmi vzácné vidět dobrou kombinaci přirozené barvy vlasů a vzhledu, nebo možná proto, že 90 procent je obarveno a my jsme na to zvyklí) Ano, a struktura vlasů po barvení je tak příjemná, hedvábná, opět zářit. Mám přirozenou kaštanovou barvu s načervenalým odstínem, nedokážu to odolat, není to jednoznačně, i když je barva samozřejmě krásná. Mal jsem obraz asi pět let, tam byly radikální experimenty, nakonec se usadil na světle červené a velmi šťastný) Mimochodem, zřejmě z trvalého barvení, vlasy ztratily svou původní barvu, byla dlouhá na služební cestě, v zemi, kde se o barvení vlasů a oni neslyšeli, takže rostoucí kořeny byly podivně tmavé segoro barvy s červenavým nádechem.

A vy jste si mysleli, že malovat novou barvu?)

Zaostřete a půjčujte peníze, které potřebujete najednou!;)

Často píšu z telefonu, omlouvám se za chyby a různé chyby :)

3 Odpověď od deirdre-from-amber Permalink na tento příspěvek.

Re: Barva vlasů nebo ne?

dokud nezkoušíte - nebudete vědět

4 Odpovědět od Ressentiment Permalink na tento příspěvek (změněno: Ressentiment, 2014-12-03 18:35:28)

Re: Barva vlasů nebo ne?

Jsem pro přirozené barvy, zvláště když je barva jasná a vlasy jsou lesklé, výjimkou je, když jsou vaše vlasy matné myší šedé.

5 Odpověď od Leli_mak Permalink na tento příspěvek

Re: Barva vlasů nebo ne?

Stojí to určitě)) Je velmi vzácné najít dobrou kombinaci přirozené barvy vlasů a vzhledu, nebo možná proto, že 90 procent je obarveno a my jsme zvyklí na to)

Nemohu souhlasit, jen vaše přirozená barva je přesně obsažena v typu barvy a je kombinována s barvou kůže a očí, to je celá úroveň melaninu. Jednou jsem barvil vlasy a pak jsem se unavil, teď chápu, že Cho byl blázen a mé rodné barvy vypadaly harmoničtěji s mým vzhledu než dokonce radikální změnou barvy. A já jsem také retrográdní neosvětlený a myslím, že barva pokazí vlasy, alespoň mi to zkazilo. A neustále rostoucí kořeny, brrr. Jednou za 3 měsíce není čas na účes, ale každý měsíc. Zkuste začít s šampony

6 Odpověď od Solar Fairy Permalink to this post

Re: Barva vlasů nebo ne?

Stojí za to, že si můžete malovat sami, s věkem, dokonce i s mladým.

7 Odpověď od Natkincola Permalink to this post

Re: Barva vlasů nebo ne?

O myší šedé - tisíce veselých sexu se snaží dosáhnout tohoto odstínu: od tmavého grafitu po lehký popel, ale nic, co dokáže. Tato zrádná zrzka protíná a to je ono!

Snažil jsem se také, ale tenhle ošklivý záblesk se objevoval znovu a znovu. Epos pokračoval, dokud nezničil vlasy. Pak jsem je odřízl, zvětšil svou vlastní barvu (co mi to stálo skvělé!) A šel s ním dva roky. Ale Nešel ke mně! Nakonec jsem v průběhu let viděl svůj skutečný odstín: střední blond se zelenavě žlutou podsadou - hrůzou. Moje kůže je bledá s rozovinkoy, ale slunce je velmi červené, a tato přirozená "zelená" ještě více pozornosti na to. Z jihu jsem obecně přišel s "hrdzavou" zápalnou barvou a pak jsem se rozhodl: je nutné, aby se vaše vlasy naléhavě zbarvily! Vzal jsem lehký kaštanový odstín a dostal jsem nositelnou přírodní hnědou srst (což jsem velice ráda!), Což mi nejlépe vyhovuje tónu pleti. Jednou za měsíc tónuju kořeny - to je všechno trápení.

Co jsem s tím chtěl říct. Přirozená barva vlasů není vždy ideální pro tón pleti na obličeji (zdůraznil mne chyby) - někdy příroda dělá chyby a pak pomáhají barvy ).

Mám barvit vlasy? Zhoršuje moderní barva + 67 fotografií

Každá dívka chce její vlasy být zdravé, krásné, silné. Je možné přidat přírodní lesk na vlasy, krásné barvy, pomocí balzámů, barvy, masky.

Mnoho žen, které mají svou přirozenou krásnou barvu vlasů, se neodváží natáčet po dlouhou dobu, protože si nejsou jisti, že chemické prostředky jim pomohou ještě krásnějšími.

Barva vlasů a charakter

Psychologové se domnívají, že pokud žena radikálně změní barvu vlasů - její postava se změní, cítí se jinak, její styl změny chování.

Blondínky jsou měkké, vypadají mnohem ženskější. Brunetky vypadají v očích mužů jako silná vůle, se silným charakterem.

Ženy se světle hnědými vlasy jsou v týmu méně znatelné, z povahy, kterou dávají přednost, aby se drželi stranou, aby se drželi svého názoru, neposílat je ostatním.

Pokud dívka zbarví její vlasy červeně, znamená to, že chce vystoupit z davu, chce být viditelná, předpokládá se, že takové osoby trpí nedostatečnou pozorností mužů.

Dívky s hnědými vlasy mají sílu vůle, tito lidé se rychle pohybují a mají vážné plány na život. Je nepravděpodobné, že by taková dívka měla zájem o frivolní chlapce.

Pokud dívka kreslí prameny v různých odstínech, například hnědé v kombinaci s zázvorovými prameny, taková osoba projevuje její temperamentní temperament a nepokoj. Lidé s takovými vlasy jsou nejčastěji kreativní.

Stojí za to henna?

Henna - barva rostlinného původu, je nalezena v červené nebo černé barvě. Předpokládá se, že tato barva vlasy silně vysouší, i když neobsahuje amoniak.

Když otevřete balíček s hennou, můžete vidět homogenní prášek, který může obsahovat hennu.

Barviva založená na chemických složkách mají změkčující účinek, vlasy jsou dokonalé, lesklé, zatímco časté používání henny vede k tomu, že se vlasy začínají rozštěpovat, rozbít, tlačit po umytí hlavy, vlasy se jednoduše nemohou česat.

Hlavní nevýhodou henny je to, že po barvení je téměř nemožné barvit vlasy jinou barvou, protože červený pigment se ztuhne jinou barvou.

Pokud překreslíte červené prameny v černém odstínu, po několika dnech se na vašich vlasech objeví lesk červeného tónu.

Po barvení hennou musíte dlouho čekat, dokud přirozené vlasy nevyrůstají.

Odborníci také nedoporučují barvení bílých nebo šedých vlasů s hennou, protože světlejší pigment vlasů po zesvětlení se stává ještě jasnější a pokud namalujete blond vlasy v červené barvě, budou jasně oranžová.

Henna pro barvení vlasů je poměrně levná, je to přirozená přísada, která je do vlasů poměrně choulostivá.

Musí muži barvit vlasy?

Někteří kluci dávají přednost sledování jejich vzhledu, jmenovitě malování vlasových pramenů v různých odstínech. Lidé kolem vás často si myslí, že pokud muž zbarví vlasy, pravděpodobně bude homosexuál.

Muži barví vlasy různými způsoby, někteří pouze lehce odlehčují prameny, které vypadají přirozené, krásné, jiné mají šedé vlasy černé.

Předpokládá se, že pokud člověk barví vlasy v tmavé barvě - je to špatný tón.

Barvení vlasů je ženským tématem, člověk by měl vždy zůstat s jeho přirozenou barvou vlasů. Mnozí chlapci se již po 30 letech pokoušejí malovat přes šedé vlasy, nicméně mnoho žen miluje brunetky s vyčnívajícími šedými vlasy.

Černé zbarvení vlasů

Černá barva vlasů byla nedávno považována za módní, bohatou. Dívky s černými vlasy vypadají silně, s jasně definovanými cíli v životě.

Černý inkoust se dobře hodí na všechny barvy, s výjimkou vlasů obarvených červenou hennou.

Odborníci nedoporučují dívkám s bílou kůží, aby barvily vlasy v černém tónu, protože na černém pozadí se obličej bude zdát příliš bledý.

Také, černé vlasy jasnější odráží všechny chyby na obličeji, ať už akné, jizvy.

Nedoporučuje se barvit vlasy černě na tenké dívky. Tmavá barva nevyhovuje všem ženám, tmavý tón vypadá dobře, pokud dívka má výrazné oči, tmavě hnědé obočí, zaoblené obličejové rysy.

Tonya ogino

Barvení vlasů je nezdravé, a to nejen pro samotné vlasy, protože vlasy na těle jsou látkou, která absorbuje sluneční energii, a musí zůstat neporušená. Žijí po celé své délce a zemřou pouze v procesu přirozeného spadu.

Každá srst pochází z žárovky umístěné v kůži, roste na určitou délku v závislosti na části těla, žije po určitou dobu a pak vypadne. Ze stejného kořene pak roste nový vlas a prochází stejným životním cyklem. Život od narození až po smrt u lidí je podobný změně generací jednotlivých vlasů, které se navzájem nahrazují. Hairspray a lak jsou velmi škodlivé pro zdraví, měli byste se vyvarovat jejich použití, protože interferují s vlasy, aby vykonávaly svou funkci. Specifická fyziologická funkce vlasů, pokud je známa moderní vědě, je absorbovat a absorbovat sluneční záření. Každá srst obsahuje pigmentové buňky. Tento pigment typu melaninu se vytváří působením slunečního ultrafialového záření. Sluneční záření způsobuje důležité fotosyntetické chemické změny ve vlasové buňce. Masové sekrece pokožky vyživují vlasy provitamínem D, který se přeměňuje na asimilovanou formu vlasových buněk pod působením slunečních paprsků. Vitamin D je nezbytný pro růst, vývoj a integritu všech tkání a orgánů těla.

Ale co mladé dívky, které chtějí zůstat atraktivní, nebo starší ženy, které se snaží skrýt šedé vlasy? Můj osobní názor - musíte zvolit správné barvivo na vlasy. V ideálním případě je to henna, nejpřirozenější způsob, jak dát vlasům krásný stín. Lush produkuje 4 barvy henny, vlasy po svítí, vypadají velmi zdravě a dobře upravené. Moje sestra je potěšena, nesnažila jsem se, protože proces podávání žádostí je poměrně komplikovaný a trvá nějakou dobu (a s malým dítětem to teď je obtížné) N Ale tady znovu, protože neexistují žádné blond odstíny. Dlouho jsem maloval L'Oreal ve světlých barvách, ale tato společnost používá hodně škodlivých chemikálií, s výjimkou testování všech produktů na zvířatech. Hledám správné řešení, malovat nebo ne? A když namalujete, co?

Našel společnost Herbatint, která vyrábí barvivo na vlasy bez amoniaku, rezonance, parabenu a obsahuje dost peroxid vodíku. Zahrnovaly také rostlinné výtažky, oleje a nebyly testovány na zvířatech. V Japonsku mohou být nápoje Herbatint zakoupeny online. Ale Aveda barvy jsou velmi známé mezi milovníky přirozenosti, ale bohužel, neprodávají je a namají je pouze ve svých salonech. V Tokiu existuje několik takových salonů, ceny jsou celkem rozumné.

Zajímalo by mě, co si myslí naši muži o barvených vlasech? Líbí se jim barvené vlasy nebo mají rády přirozené barvy? Můj manžel řekl, že se mu líbí, když nemám peníze na salony, což znamená, že je pro přirozenost! :)))) haha

Chcete-li barvit nebo nebarvit vlasy?

Je těžké si dokonce představit, kolikrát v každém životě každá žena myslí o tom, zda má barvit vlasy, nebo ne. Ve skutečnosti je něco, o čem bychom měli spekulovat. Na jedné straně mění barvu vlasů skvělý způsob, jak změnit svůj obraz a tedy i život. Ale na druhou stranu existuje nebezpečí, že zůstanou se svazkem slámy na hlavě namísto bývalé béžové a hedvábné hlavy vlasů.

Chcete-li tak důležité rozhodnout o vzhledu barviv na vlasy, stojí za to velmi pečlivě zvážit všechny faktory a podrobně je třídit.

Argumenty pro a proti

Výsledek, který lze dosáhnout barvením vlasů, skutečně stojí za riziko. Můžete například:

1. Úplně skryjte problém šedých vlasů.

2. Zlepšete svou přirozenou barvu, mírně měníte stín, a tím přitáhnete vlasy atraktivnější, živější a bohatší.

3. Chcete-li radikálně změnit obrázek, například za pouhou hodinu, otočením z romantické blondýny do hořící brunetky nebo skromné ​​myši do červené hlavy.

4. Přizpůsobte si svůj účes na nepřetržitý let fantasy a vyjadřte tak svou bohatou a jedinečnou individualitu.

Nicméně nebezpečí, které čeká na barvení vlasů, je také skvělé. Existuje například riziko:

1. Neplánované, příliš vzdorné a naprosto neslučitelné s výskytem barvy vlasů, z čehož pak bude velmi obtížné se zbavit.

2. Suchý, velmi podobný rameni slamných vlasů namísto hedvábných kudrlin.

3. Nerovnoměrné zbarvení, které není tak snadné vyrovnat.

4. Změny struktury a přirozené barvy vlasů, a proto i když jejich "kořeny" rostou, budou vypadat mnohem světlejší, bledší nebo tmavší než dříve.

5. Alergická reakce.

6. Nepřesný účes ve chvíli, kdy začnou růst kořeny a bude vidět rozdíl v barvě.

7. Závislost na nátěru, který je spojen se stejnými nepřesnými regrown kořeny, které musí být buď pravidelně zbarveny, nebo vystaveny zanedbanému vzhledu.

Riskovat nebo ne riskovat, malovat nebo ne malovat, - každý se rozhoduje pro sebe osobně. Někdo chce vypadat stylově a jasně a někdo pronásleduje přirozenost a nejvíce si cení zdraví. Bez ohledu na to, jaké rozhodnutí uděláte, dovolte mi, abych vám dal několik tipů, které vám pomohou udělat obraz co nejjemnější pro vaše vlasy.

Tipy

1. Nikdy, absolutně nikdy, neměli byste své vlasy doma sami barvit. Za prvé, barviva dostupné v jednoduchých obchodech jsou nejškodlivější a prostě vyhoříme. Zadruhé je pro vás obtížné důkladně zbarvit vlasy, proto může takové rozhodnutí ohrozit získáním nerovnoměrného tónu. Zatřetí, neprofesionální nemůže zjistit, jaká barva bude na vlasu v důsledku malby. Například často dívky namísto požadované černé barvy mají bažinově zelený odstín, jen neberou v úvahu, že nové barvivo reaguje s barvivem, kterým byly vlasy barveny před několika měsíci.

2. Je lepší se pokusit vybrat barvu, která se radikálně neodlišuje od barvy vlasů, zvláště se snaží jít z tmavé barvy na světlo. Jinak budete muset několikrát barvit vlasy, které velmi vysuší.

3. Nikdy byste neměli barvit vlasy během menstruace, těhotenství nebo jiných období silných hormonálních poruch. Překvapivě může barvení vlasů v tomto okamžiku poskytnout zcela nepředvídatelný účinek a odměnit dívku za nežádoucí stín vlasů.

4. Je rozumnější přemýšlet o rozhodnutí několikrát před barvením vlasů. Za prvé, poskytne příliš mnoho času na výběr barvy a odborníka. Zadruhé, dlouhodobá meditace zajišťují proti spontánním a často zcela špatným rozhodnutím změnit obraz.

Zbarvíte vlasy nebo ne

Škoda, že jsem je předtím nečetl.

1. Nevyhánějte dobré známky. V nich není žádná hodnota. Nastavili jste si bar, sami, uvnitř, a ne řetězec hodnocení v časopise. 2. Nemusíte být přátelé! Dost, aby byl přátelský. Může se stát, že v tomto týmu prostě není žádná "vaše" osoba. Nebojte se, všichni vpřed! 3. Ve škole nejsou žádné "roztomilé děti". Dostanete se do týmu, který již získal plnohodnotné, i když stále rostoucí osobnosti. Tento tým bude mít téměř 11 školních let. A silný.

Chcete-li barvit vlasy - řekněte čajník;). Móda a krása.

Dneska jdu, abych si ořezala vlasy a zbarvila si vlasy. S druhým bodem problému jsem to udělal jako první a poslední v sedmé třídě :) Existuje nějaká "trvalá" a "dočasná" barva. Co potřebuji? Jak dlouho trvá toto dočasné umývání (každý den vlasy)? Po tom, kolik konstanta bude nutné přetvořit, protože kořeny rostou zpět? (barva bude blízká mojí přirozenosti). Rozdíl v ceně je konstantní dvakrát dražší, cena je přesně na hranici toho, co si mohu dovolit.

O účesu četl :), ale o zbarvení? Těhotenství

Řekni mi, plz., Vážené dámy, ale v prvním trimestru si můžete barvit vlasy nebo ještě ne. Pokud ne, kdy? Ale nebyla připravená nějak předem, po dlouhou dobu to bylo čas na malování, ale po celou dobu to nebylo. :)

v obou těhotenstvích si barvila vlasy. Jinak vypadám strašně, hodně bílých vlasů. Možná to samozřejmě někde postihlo moji děvčata, ale nejsem si vědom ;-)))) No-Samia barva mě nebude brát, Pts mají silný pigment. Maluju asi jednou za 1-2 měsíce, jak rostou. Nyní hledám čas, abych se dostal do salonu mezi krmením.

Chci být krásná - ať už to je.

barvení vlasů O jeho, o dívce

Četl jsem, že by žena měla barvit vlasy, to znamená, že ji pozoruje. Nikdy jsem nezakrýval vlasy, ale teď jsem o tom přemýšlel. Může namalovat? Barvíte si vlasy?

Stejně jako staré vlasy byly obarveny.

Opět jste se rozhodli změnit barvu vlasů, ale nevíte, jakou barvu preferujete tentokrát. Samozřejmě, že na našem trhu nyní existuje obrovské množství barviv pro barvení vlasů, že není překvapující, že se v jejich labyrintech "ztratí", a také reklama z televize nás neustále tlačí. Přemýšleli jste někdy o tom, jak naše babičky barvily vlasy? Pomůže nám to poznat tento kreativní portál světa x shellů ořechů 100 g ořechů nebo celku.

Ona namalovala dceru blondýnku a přítelkyně její dcery byla červená.

Vždycky jsem věřil, že by děti neměly mít zakázáno barvit vlasy. Navíc z různých důvodů. Nyní je poškozen daleko dopředu, na trhu je málo škodlivých a měkčích barev. Ano, a vždycky věřil, že není potřeba jít dál na výchovu dětí po cestě zákazu. Rozhodla jsem se, že dne 8. března dám své dceři dárek, abych jí ulehčila vlasy. Moje dcera má ráda blond vlasy a kromě toho chodí k ní. V obchodě jsem koupil vysoušeč vlasů. A ona sama doma barvila vlasy ve světlé barvě. Po tom.

O malování hlavy. Těhotenství a porod

Dívky, řekni mi - můžete ještě barvit vlasy, když jste těhotná nebo ne? Zdá se, že chytří lidé tvrdí, že je to možné, ale ještě jednou se nesetkalo s názorem, že do krve a do toho všeho se údajně pohltí všechny druhy věcí. - (Kdo namaloval hlavu? A jak to skončilo?

Redhead, bez hanby.

Nikdy předtím nezakryla vlasy, bývalý manžel zakázal. A teď, ve věku 37 let, jsem se rozhodl stát se světlým a zářícím, barvil svou hennu do vzdorovité červené barvy :) Můj muž, mám rád děti, ale je to tak neobvyklé. Podíval jsem se na registraci jemného šaty z pistácie, vypadám jako irský elf! ;)

Thajsko, barvení vlasů. kojení)).

Já jsem 35. Jsem kojit druhé dítě, je už 9 měsíců, její vlasy přirozeně stoupají s hroznou silou, již téměř čtvrtina plešatý. Nepřeháním. Pít vitamíny, ale tohle je zralé. Podsada se stoupá, ale tam, kde sto vystupuje, tisíc spadne, myslím)) Nevzdělával jsem si vlasy po dobu půl roku, obvykle se zdůrazňuji, nedávno jsem ji namašil, protože peníze jsou těsné a můj hlavu stojí deset v jedné návštěvě. Odjíždíme půl roku na Samui a otázka se stala akutní, co mám dělat, tvořit nebo ne? Podívám se.

Chci malovat - v zmatku. Těhotenství a porod

odtok konfliktních názorů. mnozí tvrdí, že je neškodný nebo škodu není prokázáno. ale jedním nebo druhým způsobem je účinek na vlasy a pokožku hlavy. Chodím jako lohudra se seno na hlavě a chci být hezká :) malování - ne malování - ne malování - malování - malování - ne malování - ne malování - malování - malování - ne malování - ne malování - malování - malování - ne malování - ne malovat - malovat - malovat - ne malovat - ne malovat - malovat ?? M?

o barvených vlasech. Móda a krása

v síti fotografie vlasů před a po barvení, působivé: (

Měsíc v Paříži: neměli jsme čas na Eiffelovu věž, ale navštívili jsme ji.

. Objevil se Roberto a já jsem šel po stejném točitém schodišti zpátky k Karenovi, který mi dělal elegantní účes mého snu. Když skončila, políbila jsme (dva polibky, jak se očekávalo) a šel jsem na pokladnu. Byl jsem ohromen účtem, ale byl jsem v takové euforii, že bych tu snadno opustil polovinu svého jmění. Roberto mi předal pár obálek, ve kterých jsem mohl nechat tip na dívku, která umyl hlavu, na mistra, který si baroval vlasy, a na mou novou známou Karen. Tim čekal ve vstupní hale, kde se šermířka odebrala ze mě bílé prádlo a vrátila můj nudný, i když praktický černý kabát. Roberto nás doprovodil ke dveřím a tady jsem se opět stal žebrákem, ale nebyl to jednoduchý, ale americký žobráček s nejkrásnějším účesem v celé Paříži! Co jsme neměli čas na měsíc v Paříži. Strávili jsme v Paříži neporušený.

Čekám na jaro, chci změnu :). Timrina blog na 7ya.ru

A jaro ještě není ve spěchu (se ztrátou hmotnosti, příliš se nedá příliš dobře, a jeden chce nějaký čerstvý proud) Nové emoce. Myslím, že může změnit barvu vlasů? Co poradit? Kaštan? Nebo v Ryžinu? Nebo snad ořech? Tmavší, lehčí? Nebo jen přidat jas? To je to, co je na mé hlavě nyní: ps To je bez stylingu :) pps Zapomněl jsem :) Hvastan laky. Děkuji Kuduana ^) Budeme ošetřovat nohy:

Barvení vlasů.. Těhotenství a porod

Dívky, tady sedím a dělám si starosti. Faktem je, že téměř všechny mé vlasy jsou šedé. Vypadá to moc hezky. Maji je po celou dobu v mé přirozené barvě (tmavě hnědá). Teď už jsem se velmi rozrostla a vypadá strašně ošklivá. Mám 10 týdnů. Na internetu jsou o tom velmi kontroverzní informace. Viděl jsem tam o melirovannye a zajímala jsem se o zbarvení kořenů chemického barviva, protože vlasy jsou tvrdé a přirozené barvy nemají barvu nad šedivými vlasy. Děkuji)

Chci malovat. Teenageři

Takže se můj syn přiblížil "přechodnému věku", mimo jiné (pokud je to nesmysl, zvládneme), roste jeho vlasy a chce to barvit černě. Chápu, že to je spojeno s láskou ke skupině "HIM". Jsem přežil kultivaci a pomalu rostou, ale barva je černá. Takže nevím, jak odpovědět. Můj kluk řekl, že bych se měl rozhodnout na 25., ať už to dovolím nebo ne. Vysvětlil jsem, že černá není vyplavena, že pokud je to špatné, budu muset mít krátký účes, to je zbytečné.

Jak se zbavit černé barvy (na vlasy)? Móda a krása

V létě bezstarostně obarvila vlasy černě a černě, s úmyslem vrátit její obvyklou hnědočervenou na podzim. Ale černé barvivo z vlasů se nezbavuje, ani nezmizí. Od té doby má už dvakrát zakarvené vlasy, barva se objevuje pouze na koříncích. Chápu, že bylo nutné použít nátěr nátěru (teď to chápu, pak mi to nějak nevadilo). Ale co teď lze udělat? (Včera jsem naposledy maloval moje vlasy. Délka je kolem ramen, nechtěla bych to zkrátit.)

mořská voda mění barvu barvených vlasů (Naučil jsem se náhodou poté, co jsem se začala zajímat o potápění :)). stávají se světlem a červeně, ale aby měly účinek, musíte si vlasy udržet ve vodě nejméně po dobu 40 minut (minimum). Snažte se koupit mořskou sůl v lékárně a zředit ji (a tady je, jak si udržet hlavu tam 40 minut, nebudu :)))

Můžu znovu zbarvit vlasy? Móda a krása

Včera jsem si na make-up - to se ukázalo jako naprosto žlutá... Vůbec se mi to nelíbí... Pokud dnes znovu překreslíme jinou barvou - bude vlasová linie úplně chlupatá? ale nelíbí se mi, co se stalo. zcela šedé vlasy vypadaly lépe.

Včera večer namaloval doma...
Tady je
[link-1]

Stalo se mnohem lepší!

Chcete-li barvit vlasy před mořem. Móda a krása

Dilema je před mnou. Už je čas, abychom byli malovaní, a v některých dnech po dva týdny jdeme na moře. Každopádně tam vypadnou vlasy a barva se pravděpodobně rychle umyje. Cítíte, co bylo namalováno? Nebo barvit a koupit si nějakou péči o vlasy a používat ji tam? Nevím, nikdy nepoužívaly produkty na vlasy s fmltrami, kam si je vzít a jaké to jsou? Nápověda, znalost a.

Malování - nejlepší dárek. NafNury blog na 7th.ru

Druhý rok po sobě dostanu 8. března Garnierovo barvivo na vlasy od mé mladší sestry. Vypadá to, že nevypadají jako dárkový kůň v ústech, ale jak mohu pochopit tuto záviděníhodnou konzistenci, když jsem nikdy nemaloval vlasy a ještě jsem neměl šedé vlasy? Barva barvy se shoduje s mým přirozeným, Alder nebo něco blízko. Chápala bych, kdyby moje sestra vybrala jiné odstíny a naznačila tímto způsobem změnit obrázek, aby se stala červená nebo blond. :) Možná, že se mě tolik snaží urazit ?! Ale lehčí krém s krémem.

růžové vlasy. Teenageři

Dobrý den, drahá! Vždycky dostávám dobré rady, protože jsem byl velmi vděčný všem, ale samozřejmě to nebylo globální, ale nevím, co dělat, dcera už 14 let chodí na rockový koncert, koupila si PINK barvu a chce jí barvit vlasy. Jak začít chodit do školy? Eh? Bylo by vám povoleno?

Recenze dcera máma - korejská kosmetika.

Všichni nákup Kornik v optolover. Okamžitě se omluvte. Napsal (a).))) Zpětná vazba na korejskou kosmetiku. Nejprve o sobě. Rameno vlasů (nyní 10-15 cm pod rameny). Vlasy spíše silné, ale tenké, náhodně kudrnaté. Vlasy vysušily a byly poškozeny letním odpočinkem. Požádali o léčbu, nevyrůstali z toho, že se odtrhli na konci a vypadli. Kůže byla kdysi mastná, nyní smíšená, vyžaduje silné zvlhčení. Póry jsou poměrně rozsáhlé, velmi často.

Těhotenství a nebezpečí domácnosti: barvivo na vlasy, mobilní telefon.

tónový balzám. Těhotenství a porod

ahhh ))) v sobotu jste opilí. uhh Sourozenec manžela se oženil)))), bratři a rodiče jsou v první řadě. a já. obecně jsem si zbarvila vlasy. ale pár měsíců před koncepcí * (příprava stejného) * přestal malovat. a tady za 4 měsíce se kořeny výrazně zvětšily. v běžném životě chodím s "ocasem" a neobtěžuju se. a tady hotstsa krásné být))) a pokud jsou vlasy volné, kořeny jsou viditelné. Koupil jsem si tón balzám. a pak jsem začal dřepět v práci na mozku, což je totéž.

Krásné vlasy na dovolené: co přinést? 5 seznamy.

. Suchý šampon v případě, že nemáte čas na mytí vlasů. Téměř prázdné nádoby s pěnou, lakem a gelem - to je skvělá volba pro výlet: použijete je a vyhazujete je. Vlasy nebo elastické pásky s krytem se přiblíží, aby se v případě potřeby sbíraly vlasy. Hřebeny, včetně těch se vzácnými zuby. Velký kulatý kartáč, který vytváří hladké, rovné vlasy nebo kadeře. Vysoušeč vlasů, určený pro dva režimy napětí. Vezměte si s sebou adaptér vhodný pro zemi, ve které jedete. Pokud cestujete do teplejší nebo chladnější země, přineste klobouk / čepici nebo šátek na pokrytí vlasů. Štýry jsou vhodné pro cestování, ale nezapomeňte, že jejich místo je v zavazadlech, nikoliv v příručních zavazadlech. Měkké ohýbání.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy a nechat si nechat své nehty?

. Nebo možná dokonce překalit své rodilé blond vlasy v blbce blond? Zde stojí za to být přemýšlivý. Barviva na vlasy, zejména na bázi amoniaku, nebudou mít prospěch ani matce ani dítěti. Navíc, silné barviva nyní, když je v těle nadbytek hormonů, může dát neočekávaný výsledek. Takže pokud jste před těhotenstvím nikdy neochtěli vlasy, neměli byste začít ani během tohoto období, ani během kojení (protože hormonální boom se v tomto okamžiku neskončil). Pokud se barvení stalo vaším zvykem, vyzdvihněte přírodní produkty (na bázi henny nebo basma), které neohrožují "chemickým útokem" na tělo nebo barvenými šampony. Další zdůrazněná možnost je zvýraznění: pomůže vám to vypadat dobře upravené a nepoškozuje vaše zdraví. Suché, křehké a matné vlasy mdash.

Vaše barva vlasů: jak si vybrat? Barvení vlasů v salonu.

. Chcete barvit vlasy doma nebo v salonu? Jak lze zvýraznit a co dělat s šedivými vlasy? Hollywood stylista Robert Vetika podporuje ženy v jejich hledání být krásný a odhaluje tajemství zbarvení vlasů. Dobrou součástí mé kariéry jsem nebyl jen stylista, ale i barik. Nezapomněl jsem, jak jsem se se mnou nosil barvivo na vlasy spolu s ostatními.

Můj vlastní program péče: jóga, vegetariánství a masky.

Zastavil jsem barvení vlasů a u 28 jsem se podíval na 18 let

Co dělat se šedou brunetkou na vlasy. Móda a krása

Mám půl hlavy šedých vlasů. Zpočátku jsem bruneta. No, není tak horko. Posledních pět let jsem maloval do kaštanu a všechno se zdá být poměrně normální, ale existuje jeden "ale". Četla jsem a slyšela o škodě z tmavých odstínů barvy a uvědomila jsem si, že se už nechci kreslit na tomto kaštanu. A chci trochu, zdůrazňuji - trochu ulehčit vlasy a nakonec získat tmavou pšeničnou barvu, která odstraní šedé vlasy a to, co je nahé, se mírně rozjasní. Brunetky, které se mírně rozjasnily - jak to ovlivnilo.

Kdy začít barvit vlasy. O jeho, o dívce

Příležitostně se držím kadeřníka, je čas, abych maloval šedé vlasy. Říká, že je brzy. Občas vidím bílé vlasy, oh :) Moje barva je známá a mě vyhovuje. Po malování lezení vlasů. Proto nepomínám. Ano, jsem bruneta, tj. každá šedá srst úzkostlivě připomíná věk. ) Zde jsem v myšlenkách.

Tenké řídké vlasy. Móda a krása

Dobrý den, místní dívky. Chci tě požádat o radu. Možná s příklady. Mám blond tenké vlasy a brzy 40 ((((tj., Že tvář už není "dívka".) Vlasy už nebyly ah, ale po posledním těhotenství / krmení se nezotavilo a zřejmě se nezotavilo. Vaše odvaha ukázat vaši fotografii nestačí.Můžete poradit možnosti pro účesy, ve kterých alespoň nebude horor, horor.Zam Zvláště to se stalo smutným po nedávné srážce na uvážení mistra.

Nezačnu s účesem a opatrně. on, bohužel, není levné: (

spíše dobrý kadeřník je klíčovým bodem, samozřejmě, zejména proto, že vybere správné nástroje, ale něco je ve vašich rukou;)

Začněme s "zhušťováním" - abychom dali tloušťku vlasů, je třeba, bohužel, je třeba namalovat. a abyste je nezničili tímto obrazem, musíte použít dobré barvy, to znamená, že byste měli studovat výrobky podrobně a pokusit se o to udělat doma, nebo byste měli být stále podáváni profesionálním rukám.
tam je také důležitá chvíle: co je bezešvé pro běžné vlasy je henna, například (je bezbarvá), pro tenké m. nadměrné zatížení, takže přirozenost pro nás ještě není všelékem

pokračujte v hlasitosti. objem se udržuje na relativně krátkých vlasech, tj. při výběru účesu - pokud to dovoluje tvar obličeje - stojí za výběr délky, ve které mohou být ještě krátké vlasy stylizovány, tj. ježka také není naší volbou :). takže vlasy dobře padnou, potřebují určitou tuhost, tj. správná kombinace šamponu, kondicionéru a srov. Mám všechny výše uvedené - Kerastaz, stříbrné série (byt, někdy šampon - růžové, pro barvené)

dobře a dokončete s pravidelnou péčí: všechny druhy masky (bez zbytečných, jednou za týden nebo dva - IMHO, docela dost), ochrana před sluncem, vysoká teplota (pokud se dostanete do sauny), kvalitní vysoušeč vlasů a pokud možno zdravý způsob život :)))

pak i průměrný holič bude mít více prostoru pro kreativitu :))

je obtížné poradit s účesem bez fotografie, ale velkou roli hraje tvář, obličejové rysy, obecný styl apod.

Hlavní věc není barvit černé a tmavé čokolády v kontaktu s barvou pleti, zdůrazňují řídké vlasy.

a denní styling, samozřejmě.

Přináším barvy náladě :). Timrina blog na 7ya.ru

Udělal jsem to :) A nechal někdo dělat to po celou dobu - pro mě tohle je nový, odvážný experiment :) Sdílím s vámi mé dojmy a emoce o domácí barvivo na vlasy :) L'oreal Sublime pěnová barva odstín 62 - lehký kaštan Hodně štěstí a dobré náladu všem! *** Téma se přesunula z blogů

Představuje péči o vlasy dětí. Péče o vlasy

. Sluneční paprsky vysušují vlasy, takže nezapomeňte na Panamu, zejména proto, že její nepřítomnost v horkém dni je plná slunečnímu záření. Městský prach obsahuje spoustu škodlivých látek, takže je absolutní nutností čelist pro městské dítě, i když je teplé a není slunce. V případě silné kontaminace vlasů nebo tepla je povoleno je umýt dvakrát týdně. Prací voda by neměla být příliš horká nebo příliš studená. Optimální teplota je mírně vyšší než teplota těla. Pokud chcete změkčovat vodu, abyste si umyla vlasy, vařte ji sodou (1 čajová lžička na litr vody). Dříve používali dešťovou vodu nebo tavnou vodu, ale nyní je velmi obtížné zaručit její environmentální přívětivost.
. Při výběru dospívajícího účesu buďte obezřetní s asymetrickými třesky, které padnou na jedno oko. Neměli by ji zavírat, aby se vyhnuli problémům se zrakem. Dětský účes nezahrnuje denní styling, takže si vybíráte takové možnosti, při kterých vlasy samy po usušení snadno padnou. Není žádoucí barvit vlasy ani v dospívání, ale pokud dítě trvá, je nejlepší vybrat si tonizační kůže a šampony. V extrémních případech - světelné zvýraznění a přírodní henna.

Kdo chce své vlasy zdarma barvit. SP: shromáždění

Naše společnost vlastní mistrovské kurzy pro barvení vlasů s profesionálními barvivy. Hledáte modely, nemůžete modelovat vzhled :) Hledáte jak holky, tak kluky. Barvení se koná ve všední dny v pracovní době. Musíte zavolat telefonicky Telefon: +7 (495) 937-69-03 / 32 ext. 242 Babiy Eugenia, v pracovní době 9-30-18.00 Adresa: Moskva, Berezhkovská nábřeží, Budova 20, Budova 35, dobře barva. řekněte, že ze sedmi rodin nebo od manažera značky :) pro moderátory: volání vaše dívky od JV DEVOCHKIIII.

Má krása zničit krásu? Styl

Každý z nás ví, že je krásná je velmi obtížná.

Pro autory je chvályhodné sdílet své zkušenosti, užitečné tipy, ale v tomto článku je velmi málo užitečných informací.
Není konečně jasné, jaká je hlavní myšlenka článku - něco použít pro zlepšení vzhledu je určitě nebezpečná a škodlivá, buďte opatrní, dámy? Proto je velmi obtížné být krásné?

"Barvení vlasů by se proto nemělo vyskytovat víc než jednou za šest měsíců." "Rozhodně ano, pokud si barvíte vlasy pro zábavu, chtěli byste to změnit - barvit vajíčka a po šesti měsících se stanete třešničkou.
Vlasy jsou velmi často namalovány těmi, kteří chtějí skrýt šedé vlasy, které se objevily, autor, víte? současně každých šest měsíců prostě nemůže dělat.

Velmi zajímavá část článku:
"Když se podívám na opálení, je to krásné, ale i když jsem si všiml, že jsem se objevil jako leopard, a tak jsem si vzal dovolenou na vlastní náklady, pečlivě jsem studoval, jak se opalovat v soláriu a uvědomil si, že mám chybu. vyžaduje zvláštní přístup, je důležité pro zdraví a krásu. "-
nemohla pochopit, zda navštívit solárium? nebo v soláriu, všichni rozhodně dostanou skvrnitý opálení? Nebo autor chtěl vyslovit myšlenku: číst dopisy, číst někdy výhody "pečlivě studoval, jak správně opalovat v solária"?

"Pokuste se omezit vaše výrazy na obličeji, pokud nejste ve spěchu, abyste si naplnili kůži botoxem. Podívejte se na rady Jane Fondy, jak zachovat krásu Vaší pokožky."
- jakou radu? a co říká Jain Fonda kromě omezení výrazů obličeje?

Obecně neříkejte psát, shromažďujte své myšlenky, čteme s potěšením, krása je pro každého z nás důležitá - bylo by něco číst :)

Jezte, nezaměňujte! Zdravé jídlo

. Pokud je zdravý člověk náchylný k rozkvětu, není možné tento proces opravit ani zastavit - moderní věda se dosud ještě nerozšířila. Často se však stává, že vzhled "sněhu" ve vašich vlasech nemá nic společného s tím, kdy se váš dědeček stal šedým. Může strava přidat roky? Obvykle nejsou vlasy šedé najednou. Šedé vlasy zpravidla bělí whisky, jde na vrchol hlavy a postupně se rozšiřuje na celou hlavu. Někdy může náhlé šedění způsobit účinek hormonu stimulujícího štítnou žlázu - například u onemocnění štítné žlázy. Jakmile se zlepší funkce štítné žlázy, vlasy se znovu stanou normálními barvami. Spojení šedosti s anémií, onemocnění nervového systému, činnost endokrinních žláz, nedostatek vitamínu a.

Pro Více Informací O Suché Vlasy