logo

Účesy pleteniny pro střední vlasy - TOP 10 nejlepších možností s fotografiemi

Co by mohlo být krásnější než "blond vlasy do pasu"? Aspoň si to myslel předtím. Století prošlo, ale jeho popularita nebyla ztracena. Pouze namísto obvyklého tkaní ve třech pramenech na délku stehna lze pozorovat celé umělecké dílo. Je možné vytvořit nádherný účes, aniž by měl dlouhé vlasy. Prošívání velkolepého pigtace na střední srsti není problém. Za tím účelem jsou zajímavé myšlenky, které osloví ženy a dívky různého věku.

Snadné možnosti

Chcete-li dosáhnout nejpůsobivější účes může být, aniž by předchozí školení v opletu.

Obecné doporučení před opletem je umýt si vlasy. Tvrzení, že tkaní bude jednodušší a vydrží déle na neprázdných vlasech, jsou falešné. Nejlepší výsledek dosáhnete, pokud si vlasy dobře umyjete a vysušíte bez použití stylingových výrobků. Pokud se vlasy začaly rozštěpovat, pak stojí za to připravit se na to, že z opletek budou vidět nerovné vlasy (kratší než ostatní). Proto je po ukončení tkaní vlasy postříkány lakem, čímž se stlačují vystupující chloupky.

Francouzský oplet

Existuje mnoho druhů tkaní, ale francouzské prýmky jsou velmi populární mezi mistry a začátečníky. Vzhledem k tomu, že existuje zhruba tucet, je technika tkaní odlišná.

Možnost 1 "Spikelet"

U lidí se tento účes nazývá "spikelet". Jedná se o jednu z dostupných možností pro tkaní pletenin na středních vlasech. Je také možné jej oplet na dlouhé a krátké vlasy. Vypadá neobvyklým způsobem po zbarvení vlasů.

Krok za krokem je postup tkaní francouzského proužku následujícím způsobem:

 1. Po pečlivém česání vyberte část vlasů na horní části hlavy. Pokud dojde k třesku, musíte ji oddělit nebo narovnat do vlasů.
 2. Rozdělit to na tři prameny.
 3. Začněte tkát. Umístěte pramen doleva, vložte jej do prostředního a současně na levý. Položte pramen vpravo do středu, přičemž druhý vpravo namísto doprava.
 4. Přidejte jeden prvek střední tloušťky doleva, tkněte ji. Přidejte to pravé, tkát.
 5. Přidávejte jeden po druhém po stranách dolů.
 6. Po dokončení vazby pokračujte v jednoduchém opletu opletu. Nechte malý špiček a vázanou gumu.

Možnost 2 "Fishtail"

Tento opletek se nazývá také "rybačka".

Proces tkaní kosy se prakticky neliší od předchozí verze, pouze ve fázi tkaní se z obou stran odebírají malé prameny. Pásky tkané velmi těsně.

Možnost 3 "Plivat"

Podobné kapsy jsou určeny pro střední a dlouhé vlasy. Jsou velmi módní, mohou se procházet uprostřed hlavy, stejně jako na boku, diagonálně.

 1. Vyberte část vlasů na koruně. Čím více jsou přiděleny (horní část od ucha k uchu), tím silnější bude spit.
 2. Rozdělit na tři stejné prameny.
 3. Nastavili jsme prameny vpravo pod středem a položili levý. Pak postavte pravý lev vlevo. Každý pramen musí být dobře utažen v šveste.
 4. Uvolněte levou ruku tak, aby všechny části vašeho účesu byly vpravo. Zvolte pramen vlevo, vložte do středu, levý pramen do opletení. Takže pravá ruka bude volná. Vyberte pravý pramen, začněte pod středem pravého pramene a vejděte do opletení. V důsledku toho, která ruka je uvolněna, z této strany a vyberte pramen.
 5. Zatáhněte za krk a nechte všechny části vlasů do opletení. Potom si můžete vlasy vázat do ocasu nebo je ukotvit ke špičkám. Vázanka.

Fishtail z ocasu

Vypadá dobře na dívky a dívky s třeskymi.

 1. Sbírejte volné vlasy v ocase. Chvost může být provedena na horní nebo zadní straně hlavy.
 2. Rozdělte ocas na tři části: střední část by měla být největší. Dvě boční zámky jsou malé.
 3. Vlákněte klasický oplet ze základny ocasu.
 4. Je dobré přetáhnout každý prvek, aby se ujistil, že středový pramen je vždy větší než ostatní. V opačném případě "rybí ocas" nebude fungovat.
 5. Po tkaní spojte dásně.

Pro takový účes můžete použít chignon, a pokud potřebujete diverzifikovat obrázek - Kanekalon. S kudrnatými vlasy se jednotlivé kudrnaté vlasy oddělí. Před tkaním "rybího ocasu" se doporučuje předem narovnat každý zvlnění železem.

Několik spikeletů

Jeden z nejjednodušších, ale velkolepých a módních účesů - dva špiclety. Chcete-li udělat krásné uši, můžete mít vlasy libovolné délky.

 1. Když je česaná, dělejte od hlavy k zadní části hlavy uprostřed hlavy. Dělení může být provedeno jak plochým tak i cikcakem.
 2. Sbalte vlasy gumovou páskou na jedné straně (aby nedošlo k rušení). Z volné strany začněte tkát francouzský proužek způsobem 1 nebo 3. Úhlednost účesu závisí na velikosti pramenů, které jsou tkané.
 3. Po dokončení tkaní na jedné straně pokračujte do tkaní na druhé.

Pro zvláštní originalitu je spletené více spikeletů. Vzhledem k tomu, že Afro-opletení je stále populární, je možné pokračovat v tkaní velkého množství špicel. Poté stojí za to, aby se začalo tkát podle metody 3, aby se získal realistický výsledek. Propletení nití diverzifikuje dredy jak v barvě, tak v délce. Měli bychom však mít na paměti, že každý vlas musí být úhledně tkaný, jinak vypadá účes neomalený.

Složitější možnosti

S trochou času, než vytváření jednoduchých copánků, můžete vytvořit složitější a jedinečný účes.

Otevřené opletky

Ženské účesy jsou vytvořeny pro různé příležitosti. Ale existují ty, které se stanou univerzálním řešením pro všechny situace.

Jednoduchý francouzský krajkový pletenek

Po zvládnutí třetí metody tkaní francouzského proužku se to může lišit. Můžeš si s ním sám.

 1. Blok je "opačný". Propletete ji tak, aby prameny nebyly těsné, podle metody tkaní 3.
 2. Konec opletení po tkaní se upevní pomocí odpadního pryžového pásku. Chcete-li dodat dodatečnému objemu a struktuře výplně, začněte tahat prameny ze středu vývrtu a přesuňte se na okraje. Vytažení pramenů musí být pomalu a rovnoměrně, aby se vám udělal elegantní vzhled.

Neměli byste spustit protahování od začátku nebo od konce, abyste dosáhli jednotného objemu, protože to nebude fungovat.

Stejným způsobem vytvářejí dva provazce, které rozdělují vlasy na dvě části.

Šplhat na elastické pásky

Originální účes, který je založen na elastických pásech, vhodný pro různé typy vlasů. Pokud máte husté vlasy nebo tenké vlasy, tento účes bude stále vypadat výhodně. Vhodné pro dívky a dívky. Pokud si přejete, můžete použít zdobený luk nebo krásnou vlásenku, abyste si ozdobili vlasy.

Za prvé, musíte připravit 5 až 10 malých gumových pásů (v závislosti na délce vlasů). Takové pigtaily se pohybují po středních a dlouhých vlasech. Na vlasy, kde je perm, tento účes nebude vypadat tak zamýšlel. Kudrlinky musí napravit žehlení a teprve poté se dostanou do práce.

 1. Z chrámu do chrámu vyberte pramen a zajistěte ho pružným pásem. Níže vyberte pramen stejného formátu, pouze na koruně. Zajistěte gumovou páskou.
 2. Horní pás je rozdělen na dvě části. Na spodním okraji spusťte gumu a vytvořte otvor uprostřed. Závit dva prameny do něj z horní části a vypněte je.
 3. Připojte prameny jedním gumovým pásem. Dolní ocas je také rozdělen do dvou pramenů, procházejících výsledným otvorem spojených kadeří. Pokračujte v vazbě na tipy. Zajistěte gumovou páskou.
 4. Vytáhněte vlákna a vytvořte texturu.

Řecký oplet

Gréci jsou přirozeně tmavovlasým národem, takže řecký pletený vypadá harmonicky, pokud jej spojí na hnědé nebo tmavé blond vlasy. Pro účes není potřeba speciální styling. Řepky v řeckém stylu mohou být tkané na střední vlasy a delší. Krátké účesy přinášejí spoustu nepříjemností při tkaní a nebudou mít požadovaný účinek.

Vzory tkaní řeckých pletenců jsou různé, stojí za to zvýraznit ty nejpopulárnější.

Možnost 1

Používá se princip tkaní jednoduchého "pigtailu".

 1. Od chrámu k chrámu je rozdělen, což rozlišuje přední část vlasů od čela. Zbytek vlasů se připevní svorkami nebo pryžovým pásem, aby nedošlo k rušení.
 2. Začněte tkat opletení z pravého chrámu: vyberte tři zámky, tkát obyčejný oplet s chytáním kudrlin. Průvodce tkát na opačný chrám, po konci, zajistit gumovou páskou.
 3. Zbývající vlasy jsou česané, rozděleny na dvě části a splétají jednoduché dva pletence. Po tkaní zajistěte gumové pásky.
 4. Vložte pigtails do zadní části hlavy do hrnce a otáčejte špičky dovnitř. Připojte šrouby.

Možnost 2

Variant francouzského proužku, kde je objem vytvořen pomocí kadeřavých kroucení nebo koleček.

Spit vypadá velkolepě, pokud délka vlasů pod lopatkami. V případě potřeby můžete použít chignon, který přidá objem a délku.

 1. Hřebte vlasy, připojte příčes (pokud je to nutné). Natočte kudrlinky pomocí stylové pěny.
 2. Vyberte prvek na koruně a vytvořte základnu pro šplhání.
 3. Začněte tkát francouzskou stuhou "přes vrchol". Vlasy nejsou zcela tkané do opletení a uvolní se zvlnění. Aby se účes udržel, používají se elastické pásky k fixaci každé fáze.

Splétání popruhů

Když děláte v procesu tkaní pletenců, můžete dosáhnout zajímavého výsledku.

Začátek tkaní se nijak neliší od francouzského splétače dozadu.

 1. Vyberte část vlasů od chrámu k chrámu. Rozdělit na tři prameny.
 2. Začněte tkát s úchytkami a položte je pod sponou. Hlavním rysem takového tkaní je přetočit prameny na jednoduché provazce a potom je tkat do opletení.
 3. V důsledku toho dostaneme z popruhů francouzské opletky. Můžete je nechat v této podobě nebo uvolnit prameny. Získejte volumetrický a texturovaný oplet.

Různé plátky jsou vyrobeny z plavek, například, oni dělají jejich vlasy podle principu "ryba ocas".

Odrůdy účesů, při kterých je použití tkaní postačující k jejich použití při různých příležitostech. Pigtaily pro střední vlasy mohou být pletené samy o sobě, stačí vybrat dostupné typy a užít si různé účesy.

Spit pro všechny chutě: 14 nápadů pro střední vlasy

Různé copánky milují nejen holky, ale i vlnu dospělých dívek. V závislosti na způsobu tkaní mohou být pigtaily přísné a omezené nebo nedbalé a hravé.

Na jejich základě můžete vytvořit nějaký účes, včetně večera a svatby.

Účesy z copánků to udělejte sami

Prámiky mohou být velmi jednoduché nebo extrémně bizarní. Oni jsou tkaní svisle nebo v cikcaky, umístěny s korunou kolem hlavy, posunuté na stranu nebo zvýšené na koruně. Vše závisí na struktuře a tloušťce vlasů, stejně jako na preferencích jejich hostesky. Výhody tohoto typu vlasů zahrnují:

 1. Snadné provedení. Ne nutně k dosažení dokonalé přesnosti, snadné nedbalosti v módě dnes.
 2. Relevance. Různé pleteniny jsou vždy v módě.
 3. Všestrannost. Krásné pigtails pro střední vlasy jsou pro každého, bez ohledu na věk a délku vlasů. Na jejich základě můžete udělat účesy jakékoliv složitosti.
 4. Trvanlivost Správně pletené vlasy trvají celý den bez nutnosti opravy.

Krásné copánky pro střední vlasy lze splétat doma vlastními rukama.

Musíte začít s nejjednoduššími možnostmi, postupně se snažíte složitější a sofistikovanější.

Před zahájením práce potřebujete

 • umyjte si vlasy;
 • aplikujte pěnu na vlasy, odstraňte přebytečnou statickou elektřinu;
 • nepřátelské prameny narovnávají železo;
 • připravte veškeré potřebné příslušenství: kolíky, sponky, gumové pásky, dekorativní předměty.

Braid s třeskymi

Účesy s copánky na středních vlasech mohou být doplněny nástrahami. Je hustá a natočená, položená na čele nebo zastrčená za ušima.

Jedním z nejpozoruhodnějších možností je věnec kolem hlavy, doplněný dlouhým třeskem s rovným řezem.

Vlasy pečlivě česané a vyčistěné zpět.

Třpyty jsou odděleny a zajištěny sponou.

Většina kudrlin je ošetřena hydratačním sprejem. Část vlasů u ucha je rozdělena na 3 prameny.

Pletenka je vedena kolem hlavy, mírně se pohybuje po čele. Při překročení pramenů se do horní části hlavy přidávají malé části vlasů. Pletené by mělo být hladké, ale ne příliš těsné. Ona je vedena na opačné ucho, pak práce pokračuje na zádech. Špička opletu je zastrčena pod základnou a zašroubována pomocí čepu.

Závěrem se vydávají tresky. Je pečlivě česán s hřebenem navlhčeným hydratačním sprejem.

Příliš dlouhé kudrlinky mohou být zakřiveny tenkou křivkou, ale rovně tlusté třesky vypadají velmi krásně. Fixovat styling pomůže lak.

Neobvyklejší možnost - zařazení dlouhých třesků do opletení.

Tento účes je vhodný pro školy nebo instituce, prameny budou krásně zakrývají tvář, aniž by spadly do očí.

Dlouhé, oříznuté šikmé bangy se hodí na stranu.

Vlasy na druhé straně hlavy jsou hodeny a spojeny s třeskymi.

Velmi nízké dělení se nachází blízko ucha.

Vlasy ze strany bangů jsou rozděleny na prameny a tknuty do klasického spikeletu.

Další kudrlinky se spojují z vrcholu hlavy. Pletenka jde svisle, většina kudrlin zůstává volná. Špička pleteniny je svázána s tenkou elastickou barvou vlasů.

Šplhat ve Spitu

Velmi neobvyklá a krásná volba. Splétání se zdá extrémně obtížné, ale může to být provedeno za pouhých 10 minut.

Vlasy česané na boční části.

V chrámu je oddělen a rozdělen na 3 části.

Tkaní pletenců se provádí podle principu francouzského kužele.

Provazky se protínají, jsou spojeny tenkými kadeřemi po obou stranách hlavy.

Před každým prokládáním se z opletení vyjme jemný pramen a odešle před prací.

Když hlavní opletení dosáhne hlavice, je vedena vertikálně, hrot je upevněn tenkým elastickým páskem. Po tom přichází řada tenkých pramenů. Jsou vtaženy do jednoduchého plochého opletení, který je umístěn na špičce. Vlasy a knoflíky nejsou potřeba, oba pletence pevně drží a nerozpadnou.

Nejjednodušší způsob, jak se naučit, jak tahle velkolepá páska na video. V tomto případě ukazují, jak to dělat pro dívku, ale pro dospělé dívky takové prýmky nevypadají horší:

Spikelet

Tkaní splétačky na střední vlasy začíná klasickým spikeletem. Může se nacházet na zadní straně hlavy, přesunout se do chrámu.

V přední části hlavy je část vlasů oddělena a rozdělena na 3 části. Při tkaní jsou kudrlinky spojeny s hlavním opletením vpravo a vlevo. Pásky by měly být tenké, většina vlasů zůstala uvnitř. Po dosažení konce je prýmek vázán kabelem a zasunutý dovnitř, upevněný kolíky.

Tam je také zadní kužel, který je tkaný podle základní schéma, ale práce začíná od zadní části hlavy a jde do koruny. V tomto videu mluvíme o tkaní spikeletu a variant účesů založených na takovém tkaní:

Poloviční vlasy

Variant klasického spikeletu.

Braid je umístěn na boku a na křížení pramenů, vlasy se připojí k jedné straně oddělení.

Druhá polovina zůstává zdarma.

Poloviční vlasy jsou obzvlášť krásné, pokud je spletete na zvlněných nebo kudrnatých pramenech.

Rovné vlasy mohou být zkroucené pomocí curlingu nebo kolečka.

Kosa boho

Možnost v trendovém neformálním a elegantním stylu. Podstata vlasů - kombinace copánků s tekoucími vlasy. Pásky volně tkát, vlasy vypadají trochu rozcuchané. Pěna nebo sprej založený na mořské vodě pomůže vlasům poskytnout požadovanou strukturu.

Vlasy jsou odděleny hlubokým bočním oddělením. Na jedné straně je rozděleno široké pásmo, rozděleno na 3 části a tkané do francouzského proužku. Během procesu je na prameny připevněna tenká hedvábná stuha. Poté, co je připravený výplň, je opletení mírně nataženo ručně. A spojte se s volnými prameny.

Na fotografii jsou různé verze boho spitu:

Řecký oplet

Existuje mnoho možností pro řecké drátky. Více informací naleznete zde. Krásně zakrývají hlavu, připomínající elegantní korunu. Vlasy jsou rozděleny do hlubokého šikmého oddělení od čela až po tyč. Na jedné straně je oddělený úzký pramen.

Pletenka je volná s přístupem postranního pramene. Spitka je v kruhu a je uprostřed koruny. Stejně tak jsou vlasy na druhé straně tkané. Na zadní straně hlavy jsou pigtails spojeny a zkrouceny do nedbalého svazku.

Francouzský oplet

Vlasy mohou být vyrobeny z vlasů jakékoli délky a struktury. Existuje široká škála francouzských oplechování.

Je žádoucí, aby vlasy byly řezány hladce, je obtížné položit střih. Vlasy jsou česané zpět, třásně jsou uchyceny klipem.

Na přední straně hlavy je oddělen a rozdělen na 3 části. Při tkaní pletenců přes každý kříž, dokonce prameny jsou přidány na pravé a levé straně.

Propletení se ukázalo krásným, pravý pramen vždy leží na vrcholu centra. Dokončený oplet může být ponechán na zádech nebo zastrčen pod sponou, čímž je zajištěn výstupek. Tluk je položen na jeho boku nebo na čele, přičemž tvar fixuje lakem.

Toto video ukazuje, jak můžete sami provést splétání františkánu:

Malý drak

Obměna francouzského proužku, který se velmi líbí matkám malých dívek. Pletenka se nachází na zadní straně hlavy nebo se pohybuje po boku. Rozdíl od klasické verze je takový, že pravé prameny, tkané do prýmku, se ve středu nacházejí.

Koberec může být vyroben rovnoměrně, ale zkroucený drak vypadá neméně zajímavě. Během tkaní se práce přemístí do jednoho nebo druhého, úhel ohybu závisí na stupni napětí tkanin, jako v tomto videu:

Spit-Plait

Jednoduchá a efektivní volba vhodná pro každodenní nošení.

Vlasy se shromažďují na koruně vysokého ocasu.

Je rozdělen na 2 části.

Obě střídavě se otáčejí ve formě svazku a cívky by měly jít jedním směrem.

Konce jsou upevněny tenkými pryžovými pásy.

Postroje se spojují a otáčejí se opačným směrem.

Plait je svázán stuhou nebo pryžovým pásem.

Rybí ocas

Rybí ocas je prakticky shodný s špičkou. Pletenka se zdá být velmi obtížná, ale dokonce s teenagerem to dokáže zvládnout. Chcete-li dosáhnout hlasitosti, musíte vlasy mírně pokořit a vyhlazen štětcem.

Chrámy jsou odděleny dvěma prameny. Knoflík je oddělený od pravé a umístěn vlevo. Stejný pramen na levé straně je veden doprava. Pracuje až do vyčerpání vlasů. Konec je vázán gumovým páskem nebo krajkou.

4-pásový oplet

Velmi efektivní volba, vhodná pro svatbu nebo party. Čím silnější jsou vlasy středně dlouhé, tím objemnější a výraznější bude účes. Čisté kudrlinky jsou ošetřeny strukturovanou pěnou, českou a rozděleny do 4 rovných pramenů.

První vpravo je zapnuto pod druhou. Druhá část je na druhém místě umístěna nahoře. Čtvrtá větev je podřízena první, druhá je umístěna na první, třetí - na druhou.

Tkaní pokračuje na požadovanou délku, vlasy nelze příliš utáhnout. Volně pletené pleteniny vypadají mnohem překrásněji. Nejlepší je napínat ji striktně uprostřed hlavy, hotový oplet může být hoden přes rameno.

Vodopád

Romantická kombinace francouzských copánků a tekoucích kudrlin. Pletenka je šikmá, zatímco prameny se nehýbají, ale spadají dole, připomínající proud vody.

Práce začínají od dolní části a vedou diagonálně. Pásky z horní části hlavy se připojují k opletení, spodní kadeře zůstávají volné. Po tkaní se většina vlasů může naklonit.

Svatební prýmky

Moderní svatební móda je velmi příznivá pro copánky. Z nich vytvářejí vysoké stylingové svazky, které jsou perfektně kombinovány se závojem. Zjednodušte instalaci. Hlavní věcí je pečlivě protáhnout vlasy pomocí kleští a ošetřit vyhlazujícím krémem.


Další možností - vlasy se shromažďují ve vysokém ocasu a splétají se do jednoduchého opletení. Obepíná se kolem podstavce, je bezpečně uchycena kolíky a ozdobena ozdobnými kolíky. Závoj se opírá o základnu nosníku.

Pryžové stuhy pro maturitu

Na základě opletek můžete vytvořit stylové a velkolepé vysoké účesy vhodné pro ples. Oni se krásně mísí s otevřenými šaty a špičkami s špagetovými popruhy.

Čisté vlasy jsou ošetřeny pěnou, mírně česané na kořenech a shromažďovány ve vysokém ocasu na koruně. Válečky jsou položeny na obou stranách základny a zajištěny čepy. Ruce z válců tvoří rovný prstenec.

Pásky v ocasu jsou rozděleny do několika částí a tknuty do jednoduchých pásů, které zajišťují konce tenkými pryžovými pásky. Váleček se otáčí opletky, konce jsou otočeny dovnitř a zajištěny kolíky. Podklad svěžího uzlu může být ozdoben saténovou stuhou, která odpovídá šatům nebo nitě lehkých korálků.

Účesy s tkaní na střední vlasy - skvělé řešení pro každodenní nošení a zvláštní příležitosti. Snadno se smažou doma. Je lepší začít s nejjednoduššími možnostmi, po několika trénincích před zrcadlem, výsledek vás určitě potěší

Účesy s opletením 2017 pro střední vlasy - fotografie mistrovské třídy

Taková neuvěřitelná popularita mezi slušným sexem, který si zaslouží účesy založené na pletené splete, lze vysvětlit pouze jednou věcí - je to krásné a snadné provedení. Chcete-li elegantně položit vlasy, potřebujeme jen to, abychom vám umožnili dělat vlasy, délku vlasů a trochu vkus. Chcete-li pletené pletené stuhy, postačí, abyste měli vlasy střední délky, a chceme vám ukázat, jak krásné je ukázat vám pár příkladů.

Účes s kosou a vlnitými vlasy

To je poměrně jednoduché, ale zároveň zajímavé a neobvyklé účes pro střední a dlouhé vlasy. Jeho snadné opakování! Podívejte se na mistrovskou třídu.

 1. Za prvé, dobře umyté a vysušené vlasy jsou zkroucené jemnými kudrlinami s kleštěmi.

2. Pak postupujte k vázání obrácených holandských pigtails. Za tímto účelem oddělujeme od středu hlavy dvě symetrické prameny a rozdělíme je na tři části.

3. Propleteme pleteniny, střídavě tkát boční prameny pod prostředním a současně popadáme kus volných vlasů ze dna.

4. Ponechte před sebou nějaké vlasy. Podložky jsme položili jeden pod druhým uprostřed zadní části hlavy a připevnili se sponami na vlasy.

5. Strand z pigtailu se mírně roztahuje a vytváří ošumělý efekt. Opravte veškerý lak.

Můžete vidět nejkrásnější dílny a účesy v naší sekci - Mistrovské kurzy účesů.

Účes s francouzským opletkem

Dalším účesem s tkaničky na středních vlasech je francouzský rybí šňůra s nízkou houbou na zadní straně hlavy. Podrobný popis účesu, viz níže.

 1. Na obou stranách obličeje se zabalíme a rozdělíme na tři části.
 2. Prasata začnou tkát obvyklým způsobem, ukládat na středním pramenu zhora, nejprve pravou stranu, pak levou.
 3. Dalším krokem je připojení středního a pravého pramene bez levého. Pak oddělíte pramen z pravé strany a přidejte ji doleva.
 4. Dělejte totéž s levým pramenem.
 5. Takže oplet do střední části hlavy, postupně snižuje úhel sklonu.
 6. Místo křižovatky pravého a levého pletence upevněné baretkou.
 7. Zbývajíce volné vlasy pod drobnými vlákny, sbírají gumový pás, vkládají je do svazku a několikrát ho omotávají kolem své osy, znovu je přejíždějí přes elastický pás.
 8. Hroty vlasů se skrývají v hrnci, mírně roztřepené. Hairstyle připraven.

Účes s kosou v podobě koruny na středních vlasech

A tento účes z francouzského ramínka připomíná korunu a to se stává následovně.

 1. Rozdělíme vlasy na rozdělení, na jedné straně vezmeme tři malé prameny, které jsme tkali francouzskou cestou, takže boční prameny vždy ležely na střední straně.
 2. Vlasy z obličeje tknou do obecného opletu a postupně směřují zpět za ucho.
 3. Stejně děláme i na druhé straně.
 4. Pak jemně vytáhněte prameny, čímž do nich přidáte objem.
 5. Na křižovatce dvou copánků je upevníme pomocí vláken, jeden pod druhým, a zároveň necháme volné prameny.

Účes s růžičkou na střední srsti

Růženka pletenin - toto jméno může být uděleno tomuto účesu. Jak vytvořit tento účes:

 1. Omotáme dva francouzské opletky po obou stranách hlavy a spustíme tkací linii na zadní straně hlavy.
 2. Na jejich křižovatce připojíme pletence a ze zbývajících vlasů tkvíme široký volný oplet.
 3. Otočíme ji ve formě růže pod podložkami. Zpevňujeme vlasy.

Účesy s šikmým rybíčkem - foto master class

Tento "školní" účes je neuvěřitelně ženský a je vyroben na středně dlouhých vlasech.

 1. Po zvlnění vlasů oddělte část vlasů na horní části hlavy a otočte ji tak, aby se lehce vzrostly nad hlavu a zajistily vlasy.
 2. Poté si vezměte ze středu hlavy pramen vlasů a splétají holandský opletení a zaoblení je radiálně kolem vrcholu.
 3. V procesu tkaní trochu vytahujte nějaké vlasy z pigtailu, abyste mu dali objem.
 4. Je lépe to udělat okamžitě, a ne když je pletenina již tkaná.
 5. Opláchněte přesně stejný oplet na druhé straně hlavy a spojte oba zezadu a upevněte je křížovými vlasy.
 6. Skryjte konce opletení v celkové hmotnosti vlasů.

Další jednoduchý a originální účes pro střední vlasy na bázi rybího pigtailu. Sbíráme vlasy v ocasu nahoře a fixujeme pryžový pás. Rozdělíme ocas na dvě stejné části a tkvíme z nich rybinovitý pigtail, který hodí malé prameny vlasů z levé strany doprava a naopak. Protahujte prameny tak, aby se opletení zvýšilo dvakrát.
Další možností je tkát rybačku na dně hlavy. Pak ji několikrát otočte kolem své osy a bodněte ji.

Luxusní účes - "rybí ocas" z holandského pigtailu

Chcete-li to udělat, je zapotřebí, od vrcholu hlavy, ke zkroutí malých pramenů vlasů na obou stranách křižovatky středové čáry. Stejně tak můžete splést jednostranný oplet, začínat tkát od bočního dílu a kreslit linii tkaní podél tváře dolů na rameno na jedné straně. Kosu přiložte špičku na špičky, které se upevňují na konci gumového pásku. Na základě takového tkaní můžete vytvořit všechny výše uvedené účesy, trochu je upravovat.

Účesy s prýmky (55 fotek) - Vázání na střední a dlouhé vlasy

Účesy s copánky překvapí krásou a originálností. Již od raného dětství dívky cítí zájem chlapců o pigtails, a s věkem se jen zesiluje. Dnes existuje mnoho druhů tkaní na vlasy různých délek. Budou přinášet jasné barvy ve všední dny a budou zdobit všechny oslavy.

Účesy z copánků to udělejte sami

Nejpopulárnější tkaní je klasický a francouzský oplet, rybí ocas. Právě oni tvoří základ účesů se složitou strukturou. Klasický pás je tvořen třemi proužky, které se vzájemně překrývají a vzájemně se překrývají.

Technika tkaní hlavních typů pásů:

 • Spikelet je ideální pro kancelářský styl a vypadá přirozeně s teplákovou soupravou. Chcete-li jej splétat, musíte rozdělit vlasy na 3 vlákna a tkát jako klasiku, ale postupně přidávat boční vlasy. Pro větší originalitu opletení spike nahoru.
Všichni dětští šplhali kužel
 • Poloviční srst se liší od předchozí verze tím, že do nití jsou vtaženy pouze prameny, které se nacházejí ve směru růstu vlasů. Takže vlasy na opačné straně zůstávají volné.

Tip! Každá šňůra může být přeměněna na světlou a originální část vnějšího obrazu a do pramene přidána krásná hedvábná stuha.

K dispozici je 7 hlavních "geografických" odrůd tkaných textilií: ruské, francouzské, holandské, německé, anglické, řecké a africké. Většina z nich nemá nic společného se zeměmi, které jim daly jméno.

 • Russian Spit - tradiční verze tkaní tří pramenů. Nejjednodušší způsob, jak se na celém světě používají jak ženy, tak i muži.
 • Francouzské splétání - tkaní s výběrem bočních pramenů a propletáním je do hlavního střihu. Poskytuje možnost tkaní zachycením téměř všech vlasů.
 • Dutch Spit je obrácená verze francouzského Spitu. Může být také nazváno německým opletením. Přináší objemný účinek, zejména u dlouhých pramenů, a to i na tenkých vlasech.
 • Anglický oplet - tkaní klasickým trojprstým prýmkem nebo jiným na dříve shromážděných ocasních chlupách. Původně byla vynalezena pro ženské žokejky, pro něž bylo obtížné nosit jezdkovou přilbu.
 • Řecký opletený pletený pletený pletený okraj vlasů. Původně zdůraznil stav svobodných obyvatel starověkého Řecka, zatímco otroci byli zkráceni.
 • Afrokosa - tkaní tenké pleteniny po celé ploše hlavy pomocí speciálních vláken a upevňovacích prostředků. Zpočátku měla čistě utilitární funkce kvůli tomu, že žije v horkém podnebí a nedostatku pravidelného mytí vlasů.

Vlasový oplet v opletení vzbudí představivost

Vynikající zdůrazní individuitu vlasových háčků ve spleti. To dává vlasům extra objem, takže je vhodný pro dívku s tenkými vlasy a zahrnuje jednoduché tkaní vnějšího opletení a francouzštiny. Můžete změnit účes podle svého uvážení a experimentovat s jinými metodami tkaní. Kvalifikovaní řemeslníci mění druhou opletení pro změnu na postroj, čtvercový oplet a jiné typy.

Neobvyklý účes se splétá ve spleti

Chcete-li provést dvojitý opletek, potřebujete:

 • Vlasy jsou rozděleny do 3 identických pramenů a začíná tkát opačný francouzský oplet nebo špička "dovnitř".
 • Ke dvěma řetězcům se přidá nová, podmíněně pojmenovaná 2a. Vlnová vrstva končí vlevo nahoře dalšími vlákny.
 • Do tří pramenů je také přidán nový pramen menšího rozsahu 3a, tkaní pokračuje a končí malým praporkem vlevo nahoře, jako v předchozím případě.
 • Stejné akce je třeba opakovat, dokud se nedostane na požadovanou délku. Pevné elastické vlasy.
 • Volný pramen 2a, který je ponechán nahoře, je rozdělen na 3 části a z nich je tkaný oplet.
 • Pásky 2b a 3b se přidávají podél pořadí a tkaní pokračuje po celé délce vlasů.
 • Okraje švestek se musí táhnout a uvolnit.
 • Zajistěte 2 opletky gumovým páskem a zajistěte ho lakem.

Tip! Vlasové oplety v opletení budou vyhovovat majitelům dlouhých vlasů. Při průměrné délce se rozpadne a na krátké účesy je vůbec nemožné.

Originální vzhledové účesy, které kombinují několik typů tkaní korálků z chvostového rybího ocasu, které se pohybují ve svazku přesličky z braid-flagelum

Představuje účes tkaní copánky

Jeden standardní oplet je klasická každodenní verze. Ale co účes, aby to krásné a pohodlné? Kombinace několika copánků, které tvoří jednu velkou kompozici, vám umožní přilákat pozornost ostatních.

Volumetrický opasek rybí ocas Volumetrický opasek rybí ocas. Krok 1-2 Volumetrický chvost opice. Krok 3-4 Volumetrický chvost opice. Krok 5-6

Pro romantické datum můžete splést srdce. Chcete-li to provést, nejprve ošetřete ruce pomocí fixačního gelu nebo laku. Prostředky umožňují odstranit přebytečné chmýří a vlasy jsou hladké a zvládnutelné. Na straně hlavy je oddělen jeden pramen a hned za ním další. Spodní kadeř je pod vrcholem, vytváří uzel a napíná. Další tenký pramen vytvoří stejnou smyčku. Během tkaní není nutné ztratit konce pramenů. Budou potřebovat k vytvoření srdce. Šest uzlů na jedné straně je dostatečné, jsou dočasně fixní a na druhé straně provádějí stejné manipulace. Hroty pramenů jsou svázané a zdobené kamenem.

Dva paralelní pásy

Tip! Každý obyčejný účes může být originální přidáním nejběžnějšího tkaní.

Tradiční splétací spikelet Braid spikelet, který se mění na ocas ryb

Šplhat s třesky: rysy a technologie

Ne tak dávno se staly oblíbenými třesy. Je to několik typů: dlouhý, krátký, rovný a šikmý. Všestrannost švů umožňuje tkaní v kombinaci s náramky, aby vypadaly organicky a slavnostně.

Braid ve stylu boho, pletené z bangů Účes s rovnými třesky a opletením ráfkem

Na podlouhlých třesích vypadá přirozeně na boku psí bob. Díky úzkému tkaní se získává elegantní obruba, která vám umožní sbírat vlasy a ušetřit na nákupu příslušenství. Zbytek vlasů se může zvlnit a zanechat kudrlinky volné. Získejte okouzlující, lehce nedosažitelný romantický obraz. Pokud jsou do vlasů náhodně vtaženy některé klasické opletky, dojde k úplnému hippie stylu.

Braid a šikmé rány

Holandský braid vypadá působivě na dlouhý třesk. Vyrábí se podle principu francouzštiny, pouze lemování neleží na sobě, ale běží dovnitř. Je třeba pokračovat v procesu podél čela, dokud neudělají nárazy, pak se připevní tenkým elastickým páskem a bodne za ucho s neviditelnou nebo krásnou srstí.

Francouzský oplet

Neobvyklý účes barů dává francouzským šlehaným třeskům. K tomu by měla být hlavní část vlasů zajištěna na zádech v ocasu koně nebo koně. Pak je třeba uspořádat boční prameny. Ze dvou stran jsou vtaženy do francouzského proužku od počátku růstu vlasů. Pak se musí copánky trochu uvolnit, aby získali hlasitost. Finish účes by měl navrhnout paprsek, upevnění tkaní neviditelné. Při tkaní v kombinaci s ocasem je stačeno jedno proužky na třesku podél čela čela, jehož konce nahradí elastický materiál ocasem.

Malvinkové vlasy s copánky a rovnými třeskymi

Tip! Pro změnu se doporučuje experimentovat s nárůstem pomocí jeho stylingu. Může být rozdělena na rovný nebo oboustranný rozchod, krásně bodnut z různých stran, nebo jen vyřezaný.

Účes pro střední vlasy: stuha vždy zůstává v trendu

Výběr opletení, která je vhodná pro středně dlouhé vlasy, nemusíte omezovat svou představivost. Vše závisí na trpělivosti a čase, které by mělo být věnováno vytvoření tohoto mistrovského díla.

Účes s kosou na střední vlasy

Bohemian chic přidá tkaninu řeckých copánků. Mohou být umístěny v libovolném směru, vytvářet nové formy. Pokud střídáte těsné opratě a mírně nafouknuté, můžete dosáhnout působení lehké nedbalosti.

Reverzní francouzský oplet

V každodenním životě jsou nepostradatelné francouzské prýmky, takzvané spikelety. Mohou být navrženy pro večerní událost. Stačí, když vytvoříte vazbu ve dvou špendlících. Pokud na sobě spletete takový oplet, můžete vytvořit tvar otevřené květiny. Pro to potřebujete:

 • Vyberte boční rozdělení na požadovanou stranu.
 • Napojte zadní část třemi prameny na konec a zajistěte gumičkou.
 • Vraťte se na začátek a vytáhněte smyčky vlasů z každého pramene.
 • Konec výplně, točit se ve spirále, tvořit květinu a zajištěn pomocí knoflíků.
Účes pro střední vlasy s copánky Účes pro střední vlasy s copánky. Krok 1-4 Účes pro střední vlasy s copánky. Krok 5-8

Tip! Pro uvolnění vlasů v kombinaci s tkaní se doporučuje, aby se natáčeli na kadeře a nechtěně opouštějí ramena.

Ohromující opletení pro dlouhé vlasy

Z dlouhých vlasů můžete experimentovat s různými typy tkaní. Například jen pár minut bude věnováno velkolepému řeckému účesu, ale výsledkem bude potěšení každé dívce.

Spit, spojující se s květem Hromadné francouzské prošívání, které se mění v ocas - nádherná verze účesu pro dlouhé vlasy

Pro účes musíte nejprve napojit napnutý ocas, který je rozdělen na 4 stejné části. Z nich je tkáno 4 volné ryby. První je tvořena rámečkem kolem hlavy. Druhý je umístěn pod prvním na opačné straně. Třetí je také popsáno níže v kruhu. Čtvrtina je umístěna uprostřed tvaru květiny.

Koňský ocas s francouzským opletem Koňský ocas s francouzským opletkem. Krok 1-2 Přeslička s francouzským opletkem. Krok 3-4 Přeslička s francouzským opletením. Krok 5-6

Pokud nechcete skrýt délku, můžete splétat dlouhý trojrozměrový oplet 4 nebo více pramenů a zajistěte ho gumovým páskem ve spodní části. Na dobře upravených vlasech vypadá jakýkoli spona skvělý.

Vypusťte rybí ocas a květinu z vlasů Vypusťte ocas ryb a květ z vlasů. Krok 1-2 Naplníme rybičku a květinu z vlasů. Krok 3-4 Vypusťte chvost a květ z chlupů. Krok 5-6 Vyklouznout z chlupů a květiny. Krok 7-8

Tip! Po umytí vlasů byste neměli být příliš horliví při aplikaci fixačních prostředků na vlasy. Kudrlinky se stávají těžšími a mohou vypadat drsně z přebytku gelu.

Kužel na dlouhých vlasech

Svatební prýmky: co způsobilo popularitu?

Vlasy s prýmky nikdy nezmizí z módy. Na svatbě má nevěsta možnost ukázat svou originalitu různými vazbami. Samozřejmě, v tomto případě je lepší nechat účes sám, protože design může být příliš komplikovaný.

Dálkové světlo a čelenka - skvělá volba pro svatební účesy Elegantní pleteniny jsou často přítomny v účesů pro nevěsty

Chcete-li zdůraznit ženskost a romantiku, pomůže vám pletence s propletenými květy. Měli by být v souladu se svatební kyticí a celkovým stylem oslav.

Nevěsta s okrajem

Bez závoju vypadá spousta drátků velkolepě. Chcete-li vytvořit, potřebujete jen trochu trpělivosti. Krásný okraj několika vodopádů a dlouhých zabalených drátků tvoří květ s objemnými plátky. Jednoduchost a něha dává na své straně nádherný oplet. Obraz nevinné princezny doplní úhlednou malou diadém.

Se závojem není nutné provádět složité konstrukce vazeb. Stačí, abyste vydali tresk. Můžete si opékat vlasy tak, aby nedošlo k rozcuchání pod tkaninou.

Více svazků

Tip! Abyste si mohli oslavu vychutnat, nepotřebujete utahovat prameny do pletenin. Utáhnou kůži a během několika hodin bude nevěsta cítit nepohodlí. S trochou načechraných vlasů se objeví další hlasitost a bude tu síla pro zábavu.

Svatební účes s kosou na dlouhých vlasech

Uložení do finále: pletené prsty zůstanou v dětství

Noční škola prom promyšlená na celý život, takže všechno, včetně vzhledu, by mělo být perfektní. Účes pomáhá zdůraznit všechny výhody majitele a přitahovat nadšené názory ostatních. Její výběr závisí na celkovém stylu akce, šatech a obraze, ale tkaní vždy vypadá příznivě.

Účes pro absolvování vodopádu Spit - romantický a slavnostní

Na dlouhých vlasech si můžete vytvořit vlastní vlasy z několika vodopádů. To je skvělá alternativa k uvolněným vlasům, které nebudou zasahovat a nebudou po celý sváteční den rozcuchané.

Elegantní účes s lomítkem na ples

Elegantní fúzní spirála přitahuje svou elegancí a elegancí. Jsou rychle a snadno vyrobeny. Nejdříve je třeba pokrýt vlasy a zkrotit pramen na korunu do svazku 3 cm. Potom se k ní přidá pramenec na levé straně a spolu se točí. Ve výsledném řetězci vlasů se postupně přidávají nové prameny ze dvou stran. Zbývající vlasy jsou fixní neviditelné nebo krásné vlasy.

Tip! Chcete-li, aby vaše vlasy byly čerstvé až do konce vážného dne, je třeba zacházet se silným lakem. Extra lesk bude poskytovat vosk.

Krásné pigtaily pro střední vlasy 2019-2020: nápady na fotografie

Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je opletení pro dívku symbolem krásy a ženskosti, což vám umožní vychutnat si luxusní a dobře upravené vlasy.

Vlasy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech, ale také na vlasy střední délky mohou být vytvořeny také nádherné vlasy z copánků.

Módní účesy z plátků v letech 2019-2020 mohou změnit váš styl a vzhled, takže obraz je jemnější a sladší, v některých případech nebo naopak - více odvážné a jasné.

Módní účesy s opletením na středních vlasech poskytují něžnost a lehkost, díky čemuž je můžete použít k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - to jsou klasické propletené, stejně jako pigtail účesy pro střední vlasy, vodopád, fishtail, francouzské prýmky, tkaní naopak, řecký oplet pro střední vlasy.

Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější varianty vlasů od copánků až po střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra, který hledá inspiraci v obrazech, které nám představujeme, na vlasy od copánků až po střední vlasy 2019-2020.

Náš výběr představuje nejlepší nápady pro tkaní pletenin pro střední vlasy, nejkrásnější účes pro pletence pro střední vlasy, fotografické obrázky, které naleznete v této recenzi.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: Francouzský oplet

Krásná verze vlasů s tkaní na středně dlouhých vlasech - slavný francouzský oplet. Tento typ opletení na střední vlasy je dobrý, protože ne všechny vlasy jsou tkané, ale jen jejich část.

Část vlasů při tkaní francouzského proužku zůstává volná a volná. Francouzský pletenek je ideální pro vytváření sady krásných a módních účesů od pramene až po střední srst 2019-2020.

Krásné pleteniny pro střední srst 2019-2020: rybí šunka

Rybí ocas je originální a velmi neobvyklý oplet pro střední srst 2019-2020, který vypadá úžasně v jakémkoli obrazu. Tato verze tkaných spližek na středních vlasech se stala populární mezi ženami módy a milovníky různých copánků.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: vodopád na vlasy

Další krásná pletená vazba na vlasy střední délky jsou účesy s vodopádem na vlasy. Účesy ze střihu "vodopádu" poskytují účes a celý obraz lehkost Tento typ tkaní na středních vlasech 2019-2020 vám pomůže vytvořit jemný a velmi romantický obraz.

Módní vlasy z copánků na středně dlouhém "vodopádu" vypadají ženské a stylové, protože vlasy z drátků jsou uvolněny a nejsou tkané. Nejpůsobivější účes s vodopádem vypadá na kudrnaté vlasy a vytváří velmi krásný efekt pádu vláken.

Tkaní na střední srsti 2019-2020: řecký oplet

Módní účesy z drátků z let 2019-2020 představují také účes "řecké braidové", který jistě potěší dívky za svou originalitu a novinkou.

Řecký proužek všemi způsoby se táhne podél okraje obličeje, což vám umožní vytvořit ženské a elegantní účesy z pletenců 2019-2020.

Pletené opletky na středně dlouhé vlasy

Krásné spleť od nepaměti je hlavními symboly panenky krásy. Časy, a s nimi účesy, se už dávno změnily, ale móda pro splétání neprojde po mnoho staletí. Je pravda, že moderní prýmky nejsou vůbec jako prapory našich prababiček, ale to je zajímavé. Kromě toho může být tkaní provedeno nejen pro dlouhé vlasy, ale i pro středně dlouhé vlasy. Chcete se naučit tomuto umění? Jsme rádi, že vám s tím pomůžeme!

Fishtail na středně dlouhé vlasy

Tkaní oplet na střední vlasy znamená mnoho možností. Klasická rybačka je jedním z nich.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny hřebenem, posypte je sprejem nebo čistou čistou vodou a rozdělte je na dvě stejné části.
 2. Pokud je to žádoucí, můžete udělat trochu bouffant v zadní části hlavy. Přidá kousek originality a objem vlasů.
 3. Na každé straně oddělíme jeden jemný pramen a překročíme je.
 4. Pokračujeme v tkaní na požadovanou úroveň a vázání špičky pigtailu s pružným pásem. Vitje může být volný i velmi těsný. Záleží na vzhledu vlasů.

Francouzský pigtail pro střední vlasy naopak

Francouzský oplet je naopak velmi podobný spikeletu, vevnitř jsou tkané pouze prameny.

Krok 1. Oddělte pramen vlasu přední část a rozdělte ji na tři stejné části (na obrázku - 1,2,3).

Krok 2. Projděte číslo 1 pramene pod číslem 2 a položte číslo 3.

Krok 3. Stejným způsobem zatlačíme č. 3 pod č. 1 a postavíme jej č. 2.

Krok 4. Pokračujeme v tkaní podle schématu 2 a 3, přidáváme pokaždé malý pramen z bočních částí hlavy.

Krok 5. Pokračujte v tkaní, dokud se všechny vlasy nezmění v pigtail.

Krok 6. Na konci procesu opatrně vytáhněte hroty, abyste jim dodali další objem.

Napínání františkátu je naopak možné jak po stranách, tak v diagonálním směru a dokonce i v kruhu.

Také vám doporučujeme udělat pletené pásky, které se ukázalo jako stylové a velmi krásné.

Čtyřřadý pigtail pro střední délku

Čtvrtá řada pletení na středních vlasech je poměrně komplikovaná, ale v několika trikách můžete tuto techniku ​​překonat.

 1. Pečlivě pokořujeme vlasy hřebenem, hýbeme vlasy a rozdělíme je na 4 identické prameny. Pro větší pohodlí je pravá část nazývána první, pramice umístěná bezprostředně za ní jsou druhá, další - třetí a poslední - čtvrtá.
 2. Pravou rukou tlačíme první větev pod druhou. S levou rukou položíme třetí prvek na první.
 3. Stlačeme čtvrtou čáru pod první. Teď je v centru tkaní. Druhou větev klademe na třetí, čtvrtou čáru - na druhou.
 4. Stejným způsobem ukládáme první prvek na druhou, třetí na čtvrtou. Pak dostaneme první prvek na třetinu a třetí na druhé. Provádíme tkaní tohoto schématu na požadovanou délku. Špička pigtailu je upevněna gumovým pásem.

Vodopád vlasů

Romantická verze francouzského proužku vypadá nejlépe na kudrnatých pramenech. S tímto účesem můžete jít ven a jít na rande se svým milovaným mužem.

 1. Důkladně vyčistěte pramínky.
 2. V přední části hlavy oddělujeme malý trsy vlasů a rozdělíme je na tři stejné prameny.
 3. Začínáme tkát klasickou spikelet, která pravidelně uvolňuje spodní část a nahrazuje ji novou, která je převzata z horní části hlavy vlasů.
 4. Pokračujeme v napojování vodopádu a přesun do jiného ucha. Upevněte špičku opletek barretou nebo pryžovou páskou.
 5. Pro dívky s přirozeně hladkými vlasy vám doporučujeme, abyste kudrlinky navíjeli železem nebo curlingem.

Další verze "vodopádu":

Plait opletení v průměrné délce

Flagella může být nazývána nejjednodušší alternativou k komplexním opletením. Mohou velmi rychle splétat se samy, a to i bez mnoha zkušeností ve věcech účesů.

 1. Pečlivě zkombinujte prameny a sbírejte je na koruně v ocasu vysokého koně.
 2. Rozdělte vlasy na dva identické prameny.
 3. Otočíme oba prameny doprava v podobě lana. Držte konce pevně rukama a upevněte pomocí dvou tenkých elastických pásů.
 4. Zapojte kabely navzájem ve směru doleva a znovu upevněte pružným pásem.

Klasické školní účes, který může zdobit nejen obyvatele školních zdí, ale i hezké dospělé dámy.

Krok 1. Pročtěte si vlasy a navlhčete je vodou nebo postřikem, aby byl hladký.

Krok 2. Kombinace s ostrými zuby dělí perfektně dělení od jednoho ucha k druhému.

Krok 3. Rozdělte prameny v blízkosti čela na tři stejné části.

Krok 4. Levé prameny položíme na vrchol středního a zakryjeme je pravým pramenem - to je základ našeho opletu.

Krok 5. Pokračujeme v tkaní, příležitostně tkané volné prameny, které jsou po stranách, převedeny do pigtailu.

Krok 6. Dostáváme se k základně krku a tkvíme pravidelný pigtail. Přilepte ho gumovou páskou.

Řecké oplety prošití na středních vlasech jsou tkané výhradně kolem okraje pramenů. Tento účes vypadá velmi krásně a romanticky.

1. Hřebte vlasy na rovnou část od čela po zadní část hlavy. Pravou část vlasů fixujeme svorkou tak, aby vlasy nenarušovaly další práci.

2. Oddělte tenký pramen vlasů z levého chrámu. Rozdělíme ji na tři stejné části.

3. Provádíme tkaní proti směru hodinových ručiček. Při každém kříženém pohybu tkvíme tenké prameny zespodu do splete. Tímto způsobem dosáhneme opačnou část uší a spojujeme špičku opletení elastickým pásem.

Případně můžete dosáhnout hlavu, ocas ocasu pigtailu a opletení přesně stejný na druhé straně. Nyní zůstane pouze vázat oba pásy do jednoho nebo je upevnit pomocí čepů.

Na první pohled je takový pigtail velmi obtížný. Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší.

1. Jemně pokořte vlasy a začněte tkát francouzský oplet naopak (ne příliš těsný).

2. Dosáhli jsme požadované délky a našroubujeme oplet pružným páskem.

3. Přidejte spoustu otevřených dílů a natahujte každý prvek čistým pohybem.

4. Otevřený opletek může být vložen do banda nebo zkroucen do vzduchové květy.

Každá dívka chce být krásná, žádaná, luxusní. Rychlé a snadné tkaní různých drátků na střední srsti vám pomůže dosáhnout cíle jedním pohybem rukou.

Pro Více Informací O Suché Vlasy