logo

Nejlepší jemné barvy vlasů bez amoniaku

Krásně barevné kadeře jsou klíčem k úspěšné reinkarnaci, ale pravidelné postupy pro tónování kořenů nebo délky mohou vážně poškodit stav pramenů. Profesionální jemné barvivo na vlasy bez amoniaku je ideální pro těhotné ženy a dívky, které se starají o stav vlasů.

Přehled populárních barev bez čpavku

Bez důkladného srovnání je těžké říci, které barvivo bez amoniaku je nejlepší, ale po analýze mnoha recenzí se pokusíme najít odpověď na tuto otázku.

Než si vyberete určitou společnost, musíte pečlivě zkontrolovat složení výrobků, které reprezentuje. Faktem je, že amoniak v běžných barvách je zjasňovač, který utopí přirozený pigment vlasů, je přirozené, že s ním jsou kosmetika odolnější. Kromě toho vám umožňuje zbarvení tmavých pramenů světlejším tónem, například hnědovlasý v červeném nebo tmavě hnědém světle.

Odlévací krém Glos od Loreal (odlévací lesk na lesk) - nejznámější, téměř neškodné barvivo na vlasy, které se vyrábí bez amoniaku. Neobsahuje peroxid vodíku, ale je doplněn chemicky účinnými látkami. Obohacená o včelí mléko, díky němuž hluboce vyživuje prameny a dodává jim jemnost. Efektivní barvy na šedé vlasy, které jsou v přírodních odstínech. Pro více dramatických změn je vhodný L'Oreal Professionnel DIA Richesse ze série Diacolor.

Odlévací lesk

Pro blondýnky nebo osvětlení je vhodnější L'Oreal Inoa ODS2 (ODS) - je to světelná barva pro blondýnky bez tvrdých chemických složek. Nejlepší z nejlepších, ale drahých barev. Dokáže dokonce vyrobit dívku s blond vlasy z přírodní brunetky. Nyní je tato novinka aktivně používána pro domácí barvení ombre, degradaci atd.

Fotografie - L'Oreal Inoa ODS2

Faberlic představuje další podobný výrobek - Faberlic perzistentní bezbarvové smetanové barvivo. To téměř nerozpozná přirozený pigment, takže je velmi měkké a bezpečné, ale současně má významnou nevýhodu - nezakrývá šedé vlasy. Navzdory tmavým odstínům, které jsou uvedeny v paletě, tento výrobek zbarví popraskané vlasy trochu lehčí než jen přirozené, díky čemuž získáte určitý druh zvýrazňujícího efektu.

Estel Sense De Luxe (bez amoniaku) od značky Estel je na rozdíl od svých kolegů vynikající pro barvení šedých vlasů. Kompozice obsahuje avokádový olej a olivový extrakt. Jedná se o jedinečnou možnost, která je vhodná pro tónování špiček a pro plné malování. Barvy jsou prezentovány v červených, černých, jasných tónech, tam jsou také korektory zelené, modré a žluté odstíny. Navzdory tomu, že je mastná, vhodná pro malování všech druhů vlasů, je relativně neškodná. Její protějšek je Estel Celebrity.

Analogou společnosti L'Oreal je Olia z firmy Garnier (Garnier) - to je dobrá perzistentní nátěrová barva bez amoniaku, která uzavírá hodnocení nejslavnějších výrobků. Olia je zařazena do seznamu nejpopulárnějších barev roku 2015, navíc je doplněna o vitamíny a přírodní ingredience. Měkké barvy, které minimálně poškozují chloupky a jsou vhodné pro časté používání. Navíc mnohem levnější než hlasové prostředky.

Olia od Garniera

Zvažte, co jiného je barvivo pro vlasy bez amoniaku:

Vlastnosti barvení v blond bez žloutnutí

Myšlenka přetvářet vlasy v bílé, téměř každé ženě. Pokud jste přesvědčeni, že blond vyhovuje vašemu typu a stylu barvy, zůstává pro malé použití speciální složení pro objasnění. Nicméně není vše tak jednoduché, jak se zdá na první pohled. Mnoho dívek čelí problémům, jako je neočekávaný vzhled stínu a žluté nebo červené zámky. Namísto jasně nasycených blond se ukáže mop slámy. Abychom zabránili takovému vývoji událostí, zvážíme, jaké vlastnosti dobré blond vlasy bez žloutnutí by měly mít, proč jsou problémy s tóny a co je třeba udělat pro dosažení požadovaných výsledků.

Proč se objeví žlutý pigment

Dokonce i dobrá blond vlasová barviva někdy nerozumí žluté barvě. Vše závisí na tom, jak tmavá je vaše přirozená barva. Pro jeho projev jsou zodpovědné dva enzymy: eumelanin, který dodává hnědý a černý odstín, a fémelanin, který do palety přináší žluté a červené tóny.

Kvůli barvení blonďat byl úspěšný, před ním strávil osvětlení nebo zbarvení pramenů. Postup pomáhá zbavit se přírodních pigmentů. Pokud je nemůžete úplně odstranit, časem se začne projevovat žlutá barva. Nejtěžší ze všech, pokud máte temné prameny, budou muset několikrát natřít, aby dosáhli svých cílů.

Vedle zbytku fémelaninu a eumelaninu může být nepředvídatelná manifestace barviva vyvolána následujícími faktory:

 • použití barviv pro blondy pochybné kvality;
 • neprofesionální zbarvení - osvětlení kudrlin na vlastní pěst, můžete udělat hodně chyb;
 • nedodržení doby stárnutí barvících kompozic na kadeřích - pokud je vymyjete dřív nebo později, než je uvedeno v pokynech, výsledek může být nepředvídatelný;
 • laktace, těhotenství nebo kojení - v tuto chvíli se hormony mění a pigment se může jevit jako zcela nepředvídatelný;
 • používání tekoucí vody z kohoutku - v něm je spousta rezivy a dalších prvků, které někdy dávají žlutý odstín;
 • barvení bez předběžného objasnění - pouze přirozené blondýny nebo majitelé lehkých blond kudrlin mohou proceduru ignorovat, v jiných případech musí být odstraněn přírodní pigment;
 • použití bylinných odvarů, tinktur, olejových masek - v těchto produktech existují složky, které vstupují do chemické reakce s barvivy a dodávají jim nepříjemný žlutý tón;
 • nekompatibilita barviv - po nanesení henny nebo basmy je lepší odmítnout "studené blond" barvivo pro vlasy, jinak se dostanete nejen žlutě, ale také zeleně nebo purpurově;
 • stav kadeří - pokud jsou nudné a poškozené, barva se nezobrazí rovnoměrně.

Výběr barvy

Krásný a rovnoměrný tón lze dosáhnout pouze při použití vysoce kvalitních barviv. Nejlepší je kontaktovat salon zkušeného kadeřníka, který vám pomůže vybrat nejvhodnější volbu. Profesionální uživatel rozhodne, zda vám vyhovuje teplý nebo chladný tón, předpovídá, jak se pigment objeví na vašich kadeřích a že bude schopen kombinovat několik odstínů, které dodají novému účesu přirozenost.

Pouze vlastníci lehké pšeničné, pískové nebo světlehnědé vlasy mohou používat samozhášivé látky - na tomto základě jsou pigmenty plně projevovány.

Pokud máte med, zlatý, měděný, kaštan nebo černé kudrlinky, nemůžete to udělat bez pomoci odborníka. Možnost barvení domů není vhodná pro dívky, jejichž vlasy jsou delší než průměrná délka, protože je velmi obtížné rovnoměrně aplikovat kompozici na sebe.

Zvažte, které ukazatele by se měly zaměřit na výběr barvy.

Typ barviva

Existují různé druhy barev, které se liší konzistencí, intenzitou pigmentu, trvanlivostí výsledku, pomocnými komponentami. Volba by měla být provedena ve prospěch tohoto nebo tohoto složení pouze plně posouzením aktuálního stavu pramenů a rozhodnutím o tom, jaký výsledek chcete získat.

V závislosti na přání můžete zůstat na těchto typech produktů:

 1. Prášek je velmi agresivní a efektivní zjasňovač, který odstraňuje pigmenty i z tmavých vlasů. Obsahuje amoniak a peroxid vodíku, proto může vést k poškození a nadměrnému vysouvání kudrlin.
 2. Krémové kompozice mají méně negativní vliv na vlasy, ale pigment není vypláchnut tak intenzivně, má hustou strukturu, takže práce s nimi je velmi pohodlná.
 3. Oleje obsahují ve svém složení přírodní oleje, které kompenzují negativní účinky chemických látek. Amoniak v nich vůbec není, protože proces stávání blondýny neublíží kudrlinkám.

Složení

Pečlivě prostudujte, jaké komponenty a jaká množství jsou obsažena v barvách. Světlé hnědé dívky si mohou vybrat výrobky bez amoniaku a peroxidu vodíku - umožňují vám změnit odstín o více než 2 tóny.

Pokud jsou vlasy od přírody nebo po barvení tmavé, pak je třeba použít perzistentní sloučeniny, které osvětlují až 6 - 12 t.

Kromě "chemie" v barvách mohou obsahovat výtažky z léčivých rostlin, přírodních olejů, vosku a dalších přírodních složek, které posilují prameny. Také neutralizují negativní účinky chemických složek, které pomáhají udržovat zdravé vlasy.

Příprava na barvení

Krásnou a bohatou blondýnku získáte pouze tehdy, pokud dosáhnete správné barvy. K tomu musíte dodržovat jednoduchá pravidla od stylistů a předních kadeřníků. Pomáhají připravit kudrlinky na účinky čističů a pigmentů, posilují je, vyživují a vytvářejí nejvhodnější základnu pro práci se světlými odstíny.

Postupujte podle těchto doporučení tak, aby byl postup úspěšný:

 • Pokud máte přirozeně červenohnědé vlasy, byly předtím barveny v tmavých barvách, henna nebo basma byla použita, ujistěte se, že provést změnu barvy před lakováním, jinak se setkáte s problémem žlutých pramenů.
 • Velmi temná povaha kudrlin bude muset ulehčit několik procedur, jeden přístup nebude stačit k dosažení svých cílů. Můžete také použít barvení a zvýraznění, techniky pomohou postupně měnit barvu bez velkého poškození.
 • Přirozený teplý světelný tón vlasů bude perfektně kombinován s platinou a perleťovými barvivy. Používáte je minimální riziko výskytu červených nebo žlutých odstínů.
 • Bezprostředně po okraji, narovnání nebo při příjezdu z dovolené v teplých zemích není možné kadeřovat. Dříve by se měly oživit pomocí živin a zvlhčovačů a poté pokračovat ve změně obrázku.
 • Během vyčištění nelze použít kovové nádobí a zařízení, protože složky barviva a kovu mohou vstoupit do chemické reakce a změnit barvu pigmentu.
 • Před barvením by měly být dělené konce oholené, protože na poškozených místech se může objevit nerovnoměrně pigment.

Hodnocení barviva

Moderní výrobci nabízejí poloprofesionální a profesionální barvy pro barvení blond. Abyste se vyhnuli vzniku žlutého pigmentu, měli byste si vybrat pouze osvědčené značky, které byly testovány zkušenými stylisty.

Považujeme hodnocení nejoblíbenějších nástrojů, které vám pomohou přeměnit se na svůdnou blond krásu.

"Estelle"

Jeden z nejvhodnějších řešení pro domácí zesvětlení. Barva je poloprofesionální a vyznačuje se nízkou cenou. Série DE LUXE s vysokým odstínem blond se bude odlehčit až o 4 tóny. V tomto případě kompozice neobsahuje příliš agresivní složky, barviva jsou obohacena přírodními přísadami, které neutralizují účinky chemických látek.

Celková řada obsahuje 10 odstínů, z nichž 3 jsou studené a 7 jsou teplé. Milovníci extravagantních rozhodnutí určitě ocení jaseň-hnědé, zlatavě-fialové tóny, neobvyklá růžová hra.

"Londa"

Značka je průkopníkem při výrobě kosmetiky pro péči o vlasy, protože nabízí širokou škálu kvalitních výrobků. Pro dívky, které sní o tom, že se stanou blondýnky, byla speciálně navržena speciální linie Blond, ve které jsou prezentovány dva studené a čtyři teplé odstíny.

Najdete zde přírodní a exotické tóny. Strawberry blond vypadá obzvláště působivě. Barva neobsahuje amoniak, nezpůsobuje výrazné poškození kudrlin.

"Wellaton"

Známý výrobce Wella nabízí krémovou barvu "Wellaton", která je prezentována v pestré paletě. Blondýnky mají až 12 odstínů, od velmi světlé až po "pouštní růžovou".

Zvláštností linky je, že každý balíček je vybaven speciálním aktivátorem barvy. Jedná se o výživnou masku, která se poprvé používá 15 dní po barvení a druhá o 30 dnů později. Výrobci tvrdí, že nástroj aktivuje tón, je výraznější a prodlužuje účes ponožky.

"Coleston"

Toto je další řada od firmy Wella. Má 2 řádky: Koleston Perfec a Koleston Perfect Innosense. První je zastoupena perzistentními krémovými barvami, vyvinutými jedinečnou technologií Triluxiv, která po barvení poskytuje 3-D efekt. Paleta obsahuje 14 odstínů světlé blond a až 37 odstínů zlatých a pšeničných tónů pro blondýnky.

Druhá řada je určena pro dívky s velmi citlivou pokožkou na pokožce hlavy a pokožky hlavy. Díky molekule IU + je kompozice hypoalergenní a nemá nepříznivý vliv na kudrlinky.

Všechny produkty jsou kombinovány s reaktormi barev, které je třeba použít 15 a 30 dní po barvení.

"Matrix"

Majitelé světlých nebo černovlasých vlasů, tato možnost jemného obarvení je nejvhodnější. Součástí finančních prostředků nejsou agresivní chemické látky, které by mohly poškodit strukturu vlasů. Namísto ničivých ingrediencí výrobci obohatili kosmetiku o keratin, který posiluje a chrání prameny před negativním vlivem vnějších faktorů.

V paletě pro blondýnky byly shromážděny 33 odstínů a jsou neustále aktualizovány. Jedna polovina je studená a druhá je teplá. S pomocí produktů můžete nejen barvit, ale také odstínit kudrlinky.

"L'Oreal"

Společnost vyrábí mnoho produktů pro zbarvení v světlé barvě, ale nejvyhledávanější a oblíbenější čára je Casting Crème Gloss. V něm najdete sedm teplých a pět studených tónů, z nichž nejzajímavější jsou teplé béžové, lesklé perle a perleťové odstíny.

Vzhledem k přítomnosti vitamínů E udržují barviva pevnost a zdraví kudrlin, vyživují je a posilují. Speciální filtry UF zabraňují vyblednutí barvy na slunci a projev žluté.

Také populární je řada Blondes z řady Excellence. To se liší tím, že má tři úrovně ochrany vlasů proti negativnímu vlivu vnějších faktorů. Každý komplex obsahuje speciální sérum a nutriční balzám. Blondes najdou tři nejjemnější přírodní odstíny pro nejjemnější a nejúčinnější barvení.

Schwarzkopf

Německá značka, která dokázala získat zvláštní důvěru stylistů a jejich klientů. Produkuje mnoho sérií barviv, ale blondýnky zvláště milují Brilliance a NaturalEasy. Jsou schopny dát hlavě vlasů jasnou, čistou a bohatou světelnou barvu.

Odolné a předvídatelné výsledky jsou hlavními výhodami produktů. Dalším favoritem pro spotřebitele je Palette Phytolynium. To má jen 4 tóny blond, ale mnoho užitečných složek ve složení.

Přírodní oleje, výtažky z léčivých rostlin a vitamíny mají skutečně kouzelný účinek na vlasy, po zbarvení se stávají jasnými, silnými, hedvábnými a zářícími.

"Garnier"

Linka obsahuje 6 teplých a 2 studené odstíny pro blondýnky, z nichž nejoblíbenější jsou perly a platinová blond. Hlavní výhodou produktů je jejich přirozené složení, obsahuje cenné oleje z oliv, jojoby a pšeničných klíčků.

Značka také nabízí čistící prostředky bez amoniaku s arganovým olejem a brusinkovým extraktem, které pomohou změnit barvu na poloviční tón bez poškození vlasů.

Je možné použít prostředky k neutralizaci žlutého odstínu po barvení trvalými barvami.

"Senko"

Profesionální odolné barvy od firmy "Senko" vás potěší výsledkem, protože účinně a pečlivě dodávají kudrlinkám nové jasné odstíny. Kompozice obsahuje jojobový olej a kreatin. Tyto komponenty se starají o každou pramen, poskytují ochranu proti agresivnímu vlivu vnějších faktorů a posilují strukturu vlasů.

Většina možností pro blondýnku najdete v řádku Barevná exploze - zde jsou shromážděny takové nádherné tóny jako nebeské, jasné, horké a hnědé blondy.

Závěr

Vyberte si dobrou barvu, která by nedala žlutý nebo červený odstín, je docela obtížné, ale docela realistické. Když získáte požadovaný výsledek, je důležité udržet si to co nejdéle. Chcete-li to provést, nepoužívejte vodu z kohoutu - je tam hodně hrdze, která se doslova může dostat na vaše jasné prameny. Filtrovaná voda bude nejlepší volbou pro mytí a okyselení (1 polévková lžíce z přírodního jablečného octa na 1 litr vody) - pro oplachování.

Používejte pouze kosmetiku určenou pro blondýnky - neutralizuje nežádoucí pigmenty. Při správné péči vás krásná a nasycená barva potěší vás a všude kolem vás.

Jaké barvivo na vlasy bez amoniaku je lepší - recenze výrobců a recenzí

Není žádným tajemstvím, že my, ženy, jsou velmi změnitelné povahy. Dnes chceme být platinová blondýnka a zítra sníme, abychom se stali kudrnatou hnědovlasou ženou. Bojujte se sezónní depresí nebo se špatnou náladou také pomocí barvení. Pouze několik je rozhodnuto o zásadní změně obrazu, ale je zcela možné změnit odstín. Aby nedošlo ke zvýšení stresu na samotné vlasy a nespoléhání na krásu ani bezpečnost, je třeba pečlivě zvolit barvu vlasů.

Co je barva na barvení vlasů bez amoniaku

Složení perzistentních barviv na vlasy zahrnuje amoniak. Právě tato složka pomáhá pigmentu barviva proniknout co nejvíce do struktury vlasů a udržet ho

zůstat v něm po dlouhou dobu. Malování pro

vlasy bez čpavku (na obalech jsou často indikovány bez amoniaku), spíše tónování nebo tónování, protože pigment obklopuje vlasy bez zničení elastických komponent.
Poskytuje vlasům extra lesk, poskytuje pružnost a objem vlasů.

A otázka okamžitě vzniká: je-li bezammiachnaya barvivo na vlasy nejlepší, pak proč všechny salony nechodí k takovým? Střídavé barvy neposkytují zásadní změnu obrazu, což umožňuje změnu odstínu na 1-2 tóny. Jsou méně perzistentní, ale dražší, špatně zbarvené šedé vlasy. Všechno v těchto barvách je často omezené palety barev.

Než se rozhodnete, měli byste si sami zjistit, jaké barvivo pro vlasy bez amoniaku je pro vás nejlepší, domácí nebo profesionální.

Jak vybrat správnou barvu

Každý výrobce řady nevodivých inkoustů má svůj vlastní vzorec, díky němuž barva této značky udržuje barevný pigment na vlasu.

Je třeba zvolit:

 • Podle peněženky. Volba je velmi široká.
 • Profesionální dávají předvídatelnější výsledky.
 • Jako vlasy. Vlasy mají svou vlastní strukturu a vlastní barvicí historii.
 • Objem trubky. S dlouhými vlasy je lepší vzít s marží.

Přehled výrobců nejoblíbenějších značek

Barva vlasů Fitokolor (Fito Color)

Objem: 100 ml.
Doba působení: 30-40 minut.
Paleta: 15 odstínů.
Přírodní oleje a výtažky rostlin jsou součástí.

Co výrobce slibuje: Vysoce kvalitní jemné zabarvení s účinkem laminace.

Přehledy barviv pro vlasy bez amoniaku Fitocolor

Valentina, 45

Už dávno rezignoval na své šedé vlasy, ale snažil jsem se udržet blond barvy. Paint Fitokolor se před několika lety pokusil a neustále ho používat. Co je potěšení - absolutně žádné podráždění pokožky hlavy, i když s jinými barvami se to stalo poměrně často.

Irina, 27 let

Koupil jsem Fitokolor v obchodě, upřímně, vedl k ceně. Když se dům začal mísit komponenty, byl jsem překvapen: směs byla zcela tekutá. Něco si položila na vlasy a bál se, že začne odtékat. Zbytečně znepokojen. Udělil jsem přidělený čas a výsledek (slunný blond) byl příjemně potěšen.

Světlana, 32 let

Ranní šedivé vlasy mě neudělají šťastné, snažím se učinit můj stín lehčí. Nedávno experimentoval s barvou Fitokolor. Obecně se mi líbil výsledek, barva se ukázala být docela očekávána, ale šedé kořeny vypadají zradou.

Barva vlasů bez amoniaku Estel (Estel Sense De Luxe)

Objem: 60 ml.
Doba trvání akce: 25 minut.
Paleta: 140 odstínů.
Barva s avokádovým olejem a olivou. K dispozici je řada pro měkké barvy přes šedou barvu.

Co výrobek slibuje: Jasná barva trvá dlouhou dobu (až 25 výtoků). Barva je úsporná.

Estelle Paint Recenze

Ilona, ​​35 let

Po několika letech osvětlení s drahými profesionálními barvami jsem se rozhodl přejít na cenově dostupnější. Dlouhá konzultace s prodávajícím, paleta je opravdu působivá. První věc, která byla upozorněna při aplikaci - barva byla tmavší než předchozí barvy. Výsledek - nejsem blond blondýna (jak jsem chtěl a jak je uvedeno na obalu), ale lehký kaštan. Po několika týdnech se barva vymyje nerovnoměrně. Tento experiment byl ukončen.

Tatyana, 22 let

Estelle používá malbu asi rok a nikdy ji nelitovala. Při aplikaci je vůně poměrně silná, což je překvapivé, protože barva je bez amoniaku. Ale vlasy vypadají skvěle i po barvení dvakrát za měsíc.

Oksana. 33 let

Během nanášení barvy se na kůži dostalo několik kapek, které si okamžitě nevšimlo, pak se ukázalo, že je problematické vypláchnout.

Barva na vlasy bez amoniaku L'Oreal (L'Oreal Casting Crème Gloss)

Objem: 48 ml.
Doba trvání akce: 20 minut.
Paleta: 28 odstínů.
K udržení blond se nachází speciální linie.

Co slibuje výrobce: Inovativní vzorec nezasychuje pokožku hlavy. Vhodný pro obnovené kořeny a vlasy poškozené kadeřemi.

Recenze barviv na vlasy bez amoniaku L'Oreal

Natalia, 26 let

Po letních prázdninách jsem se rozhodl dát mým vlasům odpočinek. Koupil jsem si balíček L'Oreal (je zřejmé, že zákazníci chápou, za co platí peníze) a maloval sebe sama. Co říci? Pracuje. Ačkoli drahé, ale účinek je to, co se říká na obličeji.

Irina je 35 let

Jednou jsem pracoval pro distributora značky L'Oreal. Vzpomínám si, jak přišli trenéři, představili je novinkám. A od té doby jsem byl tak prosáknutý úctou k těmto výrobkům, že je vždy používám, a jejich barva bez amoniaku je pro mě mimo konkurence.

Galina, 28 let

Vlasy rozmazané nesystematickým barvivem a žehličkami se rozhodly, že se alespoň nějakou dobu postarají. Ale jít do práce, a proto musíte stále starat o sebe. Rozhodla jsem se o kompromis - udržet měkkou barvu. Šířit laku, opravdu, tam je prakticky žádný zápach. Olejovitá konzistence se aplikuje a omývá velmi snadno. Možná poradit, jak kombinovat barvení vlasovou terapií?

Matrix Color Sync Professional Bezammiachnaya Barva na vlasy

Objem: 90 ml, ale oxidační jednotka musí být zakoupena samostatně.
Doba trvání akce: 20 minut.
Paleta: 50 odstínů.
Barva obsahuje ceramidy pro péči o vlasy a rostlinné oleje.

Co slibuje výrobce: Při barvení barva dodává vlasům lesk, poskytuje vysoce kvalitní tónování šedých vlasů a účinek "zasklení" na vlasy. Vzhledem k tomu, že celý řádek značky je profesionální, samotné amoniakální barvivo na vlasy je opravdu jemné.

Recenze na paletě matrice pro barvení vlasů bez amoniaku

Tanya, 27 let

Během let zabarvení jsem zkusil mnoho barev a mohu se nazývat pokročilým odborníkem v barvení. A dnes mým oblíbeným číslem jedna je značka Matrix. Barva je opravdu jemná, nedává to proslulý řádek přechodu od kořenů k barveným vlasům.

Světlana, 32 let

Můj hlavní barevník, který byl také mým blízkým přítelem, řekl, že by se mohla malovat a poradit s barvou Matrix. Naštěstí struktura vlasů je taková, že každé barvivo dává výsledek, který je uveden na obalu. Používám to už rok, nejsou žádné stížnosti, obzvláště dobře obarvené kořeny jsou příjemné. Pro jasný blond je významný plus.

Olga, 25 let

Matrix má stejně bohatou paletu čpavek bez amoniaku a čpavek. Velmi pohodlné s mými problémovými kořeny. Natírám kořeny obyčejnou barvou a na celou délku vlasů aplikuji ne-amoniak. Ekonomicky a vlasy nezkazí.

10 nejlepších barev pro blondýnky

Charakteristika v žebříčku

Každá žena chce vypadat perfektně. Vnější krása závisí na stavu a barvě vlasů. Chcete-li dosáhnout požadovaného odstínu, mnozí se uchýlí k používání profesionálních nástrojů, jako jsou barvy. Jsou schopny poskytnout vlasům požadovanou barvu a udržovat výsledek po dlouhou dobu.

Časté problémy, kterým čelí blondýnky během barvení, jsou projevy žlutého odstínu a poškození kudrlin. Aby se chránili před takovými potížemi, odborníci doporučují, aby při výběru barvy zvážily několik nuancí:

 1. Rozhodněte o struktuře látky. Nejlepší možností je barva bez amoniaku. Prášek se může zbavit trvalého pigmentu, ale nepříznivě ovlivňuje kudrlinky. Krém - snadno se aplikuje a neteče.
 2. Nezapomeňte, že teplé tóny jsou vždy "žluté". Stojí za to podívat se na chladnější, popel a platinu. Na obalu těchto barev výrobce často dělá známku "bez žloutnutí".
 3. Je důležité, aby obsah léku neobsahoval amoniak. Nepříznivě ovlivňuje vlasy a ničí jejich strukturu.
 4. Je dobré, pokud kompozice obsahuje co nejméně agresivních látek, chemické složky a co možná nejvíce složky péče (přírodní výtažky, oleje, vitamíny).

Společnosti dnes nabízejí širokou škálu profesionálních a poloprofesionálních produktů pro majitele blond vlasů. Ne všechny z nich jsou vysoce kvalitní a schopné poskytnout požadovaný výsledek. Studovali jsme spoustu populárních nástrojů. Díky názoru odborníků a recenzí zákazníků jsme se podařilo vytvořit hodnocení nejlepších barev pro blondýnky.

TOP - 10 nejlepších barev pro blondýnky

10 OLLIN Professional

Ruský výrobce nabízí vysoce kvalitní barvu OLLIN pro profesionální a domácí použití. Paleta se skládá z 10 tónů, určených speciálně pro blondýnky. Pro ty, kteří chtějí získat požadovaný výsledek bez barvy slámy, byly balení označeny jako "nažloutlé". Jsou to převážně chladné odstíny. Droga se dlouhodobě uchovává na vlasu (5-6 týdnů), zatímco nezhasne.

Ollin Professional je preferována mnoha ženami. Stejně jako kompozice obsahující pšeničné bílkoviny, vitamín D, extrakt ze slunečnicových semen. Přísady chrání vlasy před vnějšími faktory, obnovují poškozené prameny a vyživují oslabených. Struktura obsahuje minimální množství amoniaku, takže nemůže způsobit škody. Po barvení vypadají vlasy živé a zdravé, zasychají se barvou, posilují zevnitř. Další výhodou jsou nízké náklady, díky nimž je nástroj k dispozici široké veřejnosti.

9 Schwarzkopf Palette Fitoliniya

Barvivo od německého výrobce má dlouhotrvající účinek a vykazuje vynikající výsledek barvení. Phytolynia Special Series je obohacena přírodním extraktem z aloe vera. Díky němu droga jemně pečuje o vlasy, čímž zabraňuje nadměrnému vysychání. 4 studené odstíny umožňují dosažení stálé barvy bez žloutnutí.

Paleta označuje profesionální barvy. S jeho pomocí můžete osvětlit vlasy o 4-6 tónů. Nástroj má však tónovací efekt. Kupující se obzvláště líbí kompozici. Výtažky léčivých rostlin, olejů a vitamínů dávají vlasům sílu, lesk a měkkost a aktivní barviva - odolný, jasný odstín blond.

8 Estel DE LUXE

Estel High Blond z řady DE LUXE je určen speciálně pro kosmetické salony. Je určen k osvětlení vlasů na 4 tóny. Volba blondýnky představila 10 různých barev, včetně 3 studených a 7 teplých. Produkt obsahuje přírodní výtažky, proto působí jemně na kadeře.

Barva neztmavá, ale dokonale připravuje prameny pro tento postup. Je snadno získáván jak odborníky, tak obyčejnými odběrateli. Po nanesení vlasů je měkký a poslušný, účinek žlutosti je nepřítomný. Estel DE LUXE dnes je velmi populární a je oblíbená u spotřebitelů. Poskytuje bohatou barvu a lesklý lesk, o čemž svědčí recenze blondů.

7 profesionálů Wella

Oblíbená a poněkud stará firma Wella nabízí výběr z pestré palety barev, z nichž 12 je určeno speciálně pro blondýnky. Hlavní výhoda barvy - přítomnost aktivátoru. Jedná se o výživnou masku, která je schopna, po určitém čase po obarvení, výraznější výraz. Aplikuje se po 2 a 4 týdnech po podání.

Spotřebitelé říkají vysokou kvalitu Wella. Barva na krémové bázi dokonale rozjasní (více než 4 barvy), dává krásný odstín bez žloutnutí. Aplikuje se a snadno se rozděluje. Zároveň vytváří efekt tónování. Obsahuje provitamin B5 a sérum, čímž chrání vlasy a dodává jim zdravý lesk. Jsem rád, že tento nástroj patří do cenově dostupné kategorie.

6 Garnier Olia

Jednou z nejoblíbenějších barev je dnes Garnier. Účastňuje se mnoha moderních ratingů a zaujímá daleko od pozic v nich. Rozsah světelných tónů je 8 možností, z nichž 2 jsou studené. Poskytují blond barvu bez žloutnutí. Barva je bezpečná pro vlasy, protože neobsahuje amoniak.

O lásce a důvěře zákazníků lze posuzovat pozitivní hodnocení. Krémová struktura je nasycena spoustou přírodních olejů, mezi nimi jojobový olej, olivový a pšeničný klíč. Taková ošetřující kompozice je schopna poskytnout lesk a měkkost kudrlinkám, aby byla zajištěna ochrana před negativním vlivem environmentálních faktorů. Garnier Olia je pravděpodobně jedna z nejlepších neamoniakových barev pro blondýnky.

5 Matrix

Prostředky společnosti Matrix nemohly obcházet hodnocení těch nejlepších Díky složení bez amoniaku je pro vlasy naprosto neškodná. Obsahuje speciální vzorec barevných komponent, který snadno proniká do váhy a zajišťuje jednotné zbarvení. Pomocí Matrix můžete dosáhnout světlého odstínu bez žloutnutí nejen v kabině, ale také doma. Široká paleta umožňuje blondům vybrat požadovanou barvu.

Vysoká kvalita a vysoká účinnost prokazují pozitivní hodnocení spotřebitelů. Barva je chválena nejen běžnými zákazníky, ale také zkušenými kadeřníky. Mám rád, že obsahuje keratin, který posiluje vlasy během procedury. Matrix je nejen profesionální barvivo, ale také tónování. Majitelé blond vlasů se mohou bezpečně dostat bez obav z kudrlin na zdraví a výsledku.

4 Loreal excellence cream

Značka je jedním z předních výrobců kosmetiky. Jednou z nejoblíbenějších oblastí je řada barviv, která obsahuje barvené šampony a barviva. Série Blond Excellence obsahuje několik chladných a teplých odstínů. Hlavním rysem je přítomnost trojitých ochranných pásů. Komplex obsahuje balzám pro hlubokou výživu i sérum.

Spotřebitelé jsou spokojeni s kvalitou barvy a výsledkem. Majitelé blond vlasů říkají vysokou životnost barevných látek. Vlákna nemusejí dlouho tónovat. Kromě toho jsou kadeře chráněny před vyhořením. Prostředky dávají jemnost a syté barvy bez žloutnutí. Výborný krém poskytuje jemnou a zároveň účinnou péči.

3 Syoss Oleo Intense

Patří do kategorie poloprofesionálních barev. Široce používán v kosmetických salonech. Má vylepšené složení, které brání vzniku alergických reakcí. Obsahuje vitamíny a speciální látky. Pro blondýnky nabízí Syoss řadu 4 studených a 4 teplých barev bez žloutnutí. Barva nejen efektivně lakuje, ale také pečuje o vlasy a dodává jim jemnost a lesk.

Zpětná vazba je pozitivní. Je bez amoniaku a je obohacen olejem. Za to kupující velmi milují Syossa. Nemá štiplavý zápach, díky čemuž se barvení postupně stává pohodlnějším. Sada obsahuje profesionální klimatizaci, která vám umožní opravit barvu a zabránit žlutému podtónovému bodu. V žebříčku zaujímá Syoss Oleo Intense vedoucí pozici.

2 Londa Professional

Celosvětově známá značka Londa se zabývá výrobou vysoce kvalitních výrobků pro péči o vlasy. Sortiment se skládá z různých barevných produktů, včetně šamponů a barviv, které neobsahují amoniak. Pro blondýnky je speciální speciální blond série, která se skládá ze 6 odstínů. Studené tóny umožňují získání požadované barvy bez žloutnutí.

Struktura barvy obsahuje mikroskopické prvky, které rychle pronikají do základny vlasů, kvalitativně je malují. Profesionální produkt obsahuje zvlhčující přísady, lipidy, vosk. Díky nim se kudrlinky po proceduře stávají lesklé a měkké. Spotřebitelé tvrdí, že droga je poměrně ekonomická. Jedna balení stačí na barvení dlouhých vlasů.

1 Revlon Professional Super blondýnky

Revlon Professional je inovace v oblasti barvení. Má strukturu krém-helium, kterou lze snadno aplikovat. Hlavní výhody jsou vynikající výsledek (zesvětlení o 5,5 t) a ochrana pramenů. Barvu vybírají ženy, pro které jsou důležité přírodní odstíny, vysoká účinnost bez poškození vlasů a jednotné barvení. Výsledkem jsou expresivní a trvanlivé tóny.

Lék obsahuje mnoho prostředků péče, mezi něž patří: aktivní kosmetické a kondicionující molekuly. V recenzích zákazníci píší, že Revlon snižuje křehkost, hluboce zvlhčuje, chrání kudrlinky, dává zdravý vzhled, zpomaluje stárnutí vlasů. Nástroj je vhodný pro citlivou pokožku hlavy. Preferuje ho mnoho profesionálů. Blondýnky jsou 100%, získávají požadovaný výsledek zbarvení bez žloutnutí s maximální péčí.

Barvy pro blondýnky bez žloutnutí

Často, když se pokoušejí ulehčit vlasy, ženy jsou konfrontovány s tak nepříjemným účinkem jako žlutý nádech pramenů. A v pokušení atraktivní obal, v důsledku toho, někdy dostat na hlavě nevzhledný šok slámy barvy.

Abychom se tomuto problému vyhnuli, uvedeme v článku článek o blond barvicích barvách, které neposkytují efekt žloutnutí. A také si přečtěte recenze žen, které se dokázaly stát blonďatými, aniž by získaly stín stínu vlasů.

Proč se zobrazuje zožltnutí

Nepríjemný žlutý nádech, který se objeví po zesvětlení vlasů, není nic jiného než přirozený pigment vlasů, který nemohl zcela vyblednout.

Do jisté míry ztratila svůj bývalý jas a tmavý tón, ale ne úplně.

Jedná se o zbytkový fenomén tmavého přirozeného pigmentu - to je velmi charakteristická žlutá barva.

Vzhled žluté barvy je nejvíce ovlivněn následujícími faktory:

 • Množství přírodních tmavých pigmentů, které jsou na počátku přítomny ve vlasech.
 • Stín barvy, ve kterém byly vlasy namalovány před současným osvětlením.
 • Celkový stav vlasů, jejich zdraví.

Jak udržet tón čistý

Samozřejmě, po správném zbarvení bude barva pramenů svítit čistotou, čerstvostí a novinkou.

Kromě toho v něm nebude žádná žlutá barva.

Po nějaké době však mnoho dívek zaznamenává, že bývalá čistota a nehybnost barvy zmizí: vypadá mírná žlutost, která zkazí celkový dojem.
Co je třeba udělat, aby se zabránilo tak nepříjemnému účinku, řekneme dále.

Při mytí vlasů nechte vodu vychladnout alespoň 5 minut. Pokud okamžitě po zapnutí vody začnete umyt vlasy, na vlasy se mohou usadit částice rzi, které později způsobí, že vlasy nebudou tak lehké.

Vyberte správnou make-upovou kosmetiku. Pokuste se umýt hlavu průhlednými a bezbarvými šampony, vyhýbejte se teplým žlutým produktům - žluté, oranžové, červené, hnědé.

Totéž platí pro nosné prostředky. Lepší je pro výrazné blondýnky za studena tónů nepoužívat barevné laky, glitrové výrobky, silně pigmentované. Takové nástroje mohou nepříznivě ovlivnit odstín vlasů, což je nepříjemně nažloutlé.

Přečtěte si recenze o kosmetice Maybelin v tomto článku.

Přehled finančních prostředků

Zjistíme, jakým způsobem můžete barvit vlasy bez nepříjemného efektu žloutnutí.

Estelle

Rozlišení poloprofesionální barvy.

Značka nabízí speciální řadu Estelle High Blond DE LUXE, ve které můžete okamžitě zesvětlit vaše vlasy o 4 tóny.

V řádku 10 tónů, z toho 7 teplých a 3 chladných odstínů. Sortiment vám umožňuje vybrat barvu vlasů za studena pro každou chuť: mezi jinými jsou zajímavé tóny jako jasanová, zlatavě-fialová a další, například světle hnědá barva.
Složení výrobků je bezpečné, obsahuje přírodní doplňky, a proto má jemný účinek na vlasy.

Zde vidíte Estelovou paletu barev vlasů.

Londa

Nejstarší značka na trhu produktů péče o vlasy. V průběhu let své činnosti získala společnost bohaté zkušenosti, které jí nyní umožňují vyrábět skutečně vysoce kvalitní produkt.

Speciální blond série je vytvořena výhradně pro to, aby ženu přeměnila na blondýnu nejšetrnějším a nejbezpečnějším způsobem.

Paleta Londa se skládá ze šesti krásných odstínů, zatímco barva Farmavit má méně světelných tónů: čtyři teplé a dvě studené. Obzvláště zajímavé odstíny jahodové blond a písečné fialové. Výrobek neobsahuje amoniak, takže jeho účinek může být považován za zvlášť opatrný.

Vella

Výrobky této značky by měly být ošetřeny se zvláštní pozorností, protože barvy Vella mohou zesvětlit vlasy pouze jednou aplikací a současně nebudou mít slámu stín na vlasy.

Složení série barev Vella Coleston zahrnuje včelí vosk, který se stará o vlasy.
Paleta Kolestonu obsahuje 14 názvů odstínů světlých studených blond a 37 - teplé pšenice a blond zlatých tónů.

Zde naleznete paletu červených odstínů barev.

Revlon

Prostředky této značky obsahují přírodní proteiny a další užitečné látky. Jak víte, protein dokáže vlasy vyhladit, dá jim lesk a hedvábnou texturu.
Řada Revlonissimo Super Blond je určena speciálně pro blondýnky.
V sestavě jsou teplé i studené tóny. Mezi nejzajímavější - slunečné blondýnky, šampaňské, jahody.

Matrix

Barva obsahuje keratin, který umožňuje zpevnění vlasů v době barvení.
Sortiment matného neamoniaku Matrix nabízí ve svém sortimentu 33 odstínů blond a pravítko se neustále rozšiřuje. Zde si můžete vybrat takové tóny jako blond mocha, velmi světlá blondýnka, tmavě blond a další.

Teplé a studené tóny se pohybují kolem poloviny.

Zjistěte, jak můžete účinek vlasů na tmavých vlasech na linkě.

Loreal

Tato světově proslulá značka vytváří mnoho nádherných barev, které vlasům dodávají odstín blond, například L'oreal Preference. Značka Casting Crème Gloss a řada Excellence jsou zvláště pozoruhodné: barvy těchto sérií mohou přidat skutečně krásnou blond barvu do čistého tónu bez nepříjemného žlutého odstínu.

Složení laku Casting Crème Gloss obsahuje vitamín E, stejně jako speciální UV filtry, které chrání vlasy před vyhořením. Série obsahuje 15 blond odstínů, z toho 7 teplých a 5 studených.

Excelence poskytuje trojitou ochranu vlasů díky keratinu. Paleta L'oreal Excellence se skládá z 5 řádků, každá žena si bude moci vybrat ten odstín, který potřebuje.

Mezi další velmi oblíbené perleťové odstíny, teplé béžové, stejně jako zářící perla.

Syoss

Jedná se o poloprofesionální sérii barev, která se používá, včetně kosmetických salonů.
Kompozice obsahuje vitaminy a speciální látky, které odolávají možným alergickým reakcím.

Řada Syoss Oleo Intense nabízí 8 blond odstínů, ve kterých jsou teplé a studené tóny rovnoměrně rozloženy.

Zjistěte více o rozjasněných barvách vlasů bez žloutnutí v tomto materiálu.

Paleta Schwarzkopf

Tento německý známý výrobce vyrábí vysoce kvalitní výrobky, které mají trvalý účinek na vlasy. Zvláště doporučujeme barvy Igora, NaturalEasy a Brilliance: blondýnka z těchto sérií může z vás udělat blonďatou krásu, aniž by vám poskytla žlutý odstín vlasů.

Složení fytolyniového barviva obsahuje extrakt z aloe vera, díky němuž přípravek neobsahuje příliš vlasy, ale pečlivě se o ně stará.

Schwarzkopf paleta obsahuje 4 odstíny blond a vše je studené: skandinávské, severské blond, studené a popevné.

Garnier

Pravděpodobně nejoblíbenější barvivo na vlasy dnes. Chcete-li se stát blondýnou bez žlutého odstínu, musíte najít paletu barev Naturals v paletě Garnier, má jen nádherné světlé odstíny, které nedávají žlutý tón.

Amoniak je přítomen v malém množství v malém množství, což činí produkt bezpečným pro vlasy.

Blond sbírka obsahuje 8 odstínů, z nichž 2 jsou studené a 6 jsou teplé. Zvláště si všimněte odstínů perleťově perlové a perleťové blond.

Igora

Barva je poloprofesionální, vhodná pro domácí použití.

Velkou výhodou této značky je plná shoda barevného výsledku s odstínem na obalu.

Kolekce obsahuje 8 krásných blond odstínů, rozdělení teplých a chladných tónů přesně na polovinu.

Barva obsahuje mikročástice, které pronikají do vlasů, a po dlouhou dobu udržují barvicí pigmenty v ní.

Ollyn

Vysoce kvalitní domácí nátěr pro profesionální použití. Olivova paleta obsahuje 10 barev pro blondýnky ve speciální sérii.

Při nákupech barvy pečlivě zkontrolujte balení. Nástroje, které potřebujete, jsou označeny jako "žádná žlutá". Nejčastěji se taková označení mohou pochlubit studenými tóny popílku a platiny. Pšenice, med a další teplé odstíny jsou vždy trochu "žluté". Je zřejmé, že mohou být krásné, ale dosažení požadovaného odstínu v tomto případě je obtížnější: potřebujete ruku zkušeného mistra.

Navíc můžete zmínit paletu Capus. Dobrá kvalita barvy a široký sortiment jako mnoho dívek a žen.

Odbarvení

Okamžitě používejte rozjasňující barvu pouze ty dámy, které mají přirozeně světlý nebo světle hnědý odstín vlasů.

Pěkné ženy s hnědými vlasy, červenými vlasy, ženami s hnědými vlasy a zejména brunetkami musí nejprve zbarvit prameny, jinak se s veškerým úsilím nelze vyhnout žlutému stínu.

Bělicí procedura vede k vrcholu přirozeného barvivového pigmentu, v důsledku čehož ztrácí jas a intenzitu. Po bělení může být pramenům dán požadovaný odstín blond bez velkého úsilí - a nebude tam žádný odstín žluté barvy.

Nejlepší je provádět změnu barvy v salonu pod dohledem zkušeného pána. Postup bude probíhat nejjemnějším způsobem a nebude mít škodlivý účinek na vlasy. Ale natřít vlasy v požadovaném odstínu blond může být už doma sám.

Video: Kadeřnická rada o barvení

Můžete najít recenze na matné rtěnky na navrhovaném odkazu.

Vše o produktech Mary Kay naleznete v tomto článku.

Recenze

Zjistíme, které dámské vlasové výrobky se rozhodly dát svým vlasům odstín blond bez žloutnutí.

Karina, 26 let, Petrohrad:

"Příroda mám světlé blond vlasy, takže naštěstí není nutné provést předběžné bělení. Vždycky budu kupovat barvu a dávám vlasy doma. Už se snažila mnoho prostředků - někteří z nich dali silnou žlutost. Teď již rok používám barvu Matrix salon - a jsem úplně spokojen. Vybrala si stín - "Světlý jasan blond" - vůbec nedávala žlutost. Mé vlasy se navíc nezhoršují, nevypadají po vystavení tomuto barvivu, vypadají lesklé a dobře upravené. "

Natalia, 40 let, Mogilev:

"V lehkém stínu jsem snil o tom, že jsem se dlouho maloval, ale po polovině svého života jsem prošel hnědými vlasy. Před půl rokem se koneckonců stala sen - a barvila ji blonďatá. Vzhledem k tomu, že přirozené vlasy jsou spíše tmavé, musím nejdříve vyblednout v salonu a teprve pak je barvit. Maloval jsem doma - na radu pána jsem si vybral prostředky Loreal z odstínu "Platinum". Co chci říct - nebyla žádná žlutá barva, barva je luxusní, jen o deset let mladší. Jsem šťastná, radím vám, abyste vyzkoušeli tento nástroj. "

Marina, 30 let, Kirov:

"Od mých studentských dnů jsem odvázala vlasy: s tmavšími vlasy si ani neumím představit sebe. Za poslední tři roky jsem maloval poloprofesionální nástroj Igor od Schwarzkopf, odstín 12-4. Vypadá to, že je blond se studeným, výrazným tónem. Líbilo se mi, že barva nedává žlutou barvu a jemně ovlivňuje vlasy. Kromě toho barva trvá dlouhou dobu, což je důležité při původně hnědočerné hlavě. "

Uvažovali jsme o vlastnostech barviv na vlasy, které jsou určeny k nákupu odstínu blond bez žloutnutí.

Jak vidíte, moderní výrobci mohou nabídnout dostatečný výběr takových prostředků: domácí i profesionální.

Doporučujeme vám pečlivě přečíst pokyny výrobce před barvením a pečlivě zvolit způsob zkoumání významu čísel na barvě, aby nedošlo ke zkažení vlasů se špatným vyčištěním.

Barvy na vlasy bez amoniaku. Čtyři barvy snu pro blondýnky

Profesionální barvy vlasů bez amoniaku jsou nejen barvením, ale také hlubokou péčí o vlasy. Jejich marketingová jména jsou vhodná: péče o barvy, lesk barvy atd. Neobchodování se liší: částečně trvalé barvivo, deminerální a polostátní (význam je stejný). Typ barvy: tón v tónu. To znamená, že barvivo neví, jak se rozjasnit. V opačném případě je tato barva absolutně nepostradatelná pro řešení mnoha barevných problémů.

Začněme věčným tématem - blondýnky. Dye bez amoniaku je ideální pro blondýnky, kteří trpí kvůli vysoké citlivosti (pórovitosti) vlasů.

Proč barvy bez amoniaku fungují tak dobře pro blondýny?

 • Nejjemnější účinek s velkým množstvím hydratačních a výživných ingrediencí.
 • Díky jemnému účinku může být aplikován tak často, jak je požadováno (stane se to často velmi často kvůli tomu, že bělené vlasy "nezachovávají" barvu). Například každý týden.
 • Nejdříve se barvivo bez amoniaku vyplaví o něco rychleji z bělených vlasů, ale po 3-4 aplikacích bude mnohem odolnější než "klasické trvalé barvivo".

Kvalita vlasů: lesklé, dobře upravené a měkké. Barva vlasů: krásná, přetrvávající a, co je nejdůležitější, ta, která je potřebná (a ne to hrozně žlutá :)).

Může se zdát, že je velmi snadné barvit vlasy takovou barvou. To není. Je třeba vzít v úvahu zvláštnosti projevu barvy v blondýnách. Bohužel (oh, horor!), Dokonce i kadeřníci to často nevědí. Ale my víme, a my uspějeme.

Čtyři barvy snu pro blondýnky

Profesionální nátěr bez amoniaku se prodává v příslušných prodejnách - samostatné trubky barvy, odděleně - vývojář / aktivátor krému / emulze s malým podílem peroxidu vodíku. Blondýnky všech možných možností potřebují jen nejmenší procento peroxidu ve vývojáři. Pokud máte požadovaný odstín a speciální vývojář / aktivátor krému stejného výrobce, potřebujete měřit potřebné množství vývojáře, namíchat jej barvou z tuby do zcela homogenního stavu a pokračovat v barvení.

Takže už jste blond, ale jste nešťastní s jejich stínem (zpravidla příliš žlutý). Barva bez amoniaku dokonale odstraňuje nežádoucí žluté a měděné odstíny v blondýnách. Kromě neutralizace nežádoucích barev může barva bez amoniaku vytvářet lesklé slunečno-zlaté a pšeničné přírodní barvy založené na již bělených vlasech. Stačí, abyste věděli, jaký je odstín v jaké situaci a jak používat.

Natural Pearl Blonde

Společnost: Estetika vlasů: Tým estetiky

Sen mnoha - lehká přirozená matka perly. Pokud nemůžete vidět žlutý odstín na vlasy, pak je to vaše volba. Pearlescent nejlépe neutralizuje velmi žlutou barvu, která se bojí všech blonů. Barva barvy by měla být nazvána takto: "velmi lehká blond matka perly" (nebo "perla" jako volba). Je to purpurová barva s velmi lehkým tónem.

Péče o lak bez amoniaku Richess z Diakolor. Barva: perlový mléčný koktejl.

* *Příklad profesionálního barviva a barevných pramenů v paletě.

Jak to udělat

Na bělené vlasy světle žluté barvy. Směs připravte podle pokynů na obalu. Doba expozice je nastavena v závislosti na kvalitě vlasů. Čím více vlasů dochází k poškození, tím rychleji se objeví odstín. Proto je důležité neustále sledovat a určitou zkušenost s určováním barvy vlasů "v barvě". Velmi často stačí 5 (pět!) Minut. Pokud si nejste jisti o rychlosti aplikace, je docela možné přidat trochu více poskytovatele / emulze, než je uvedeno v pokynech. Barva bude trvat delší dobu a budete mít dostatek času na aplikaci směsi.

Část perlového stínu bude sloužit k neutralizaci žluté barvy, zbytek bude vykazovat mírný studený lesk. Pokud přeháníte směs - barva může být chladnější, než jste očekávali, nebo dokonce zesílit.

Ultra chladná ledová blondýna

Společnost: Revlon Professional Hair: Revlon

Je to pro mne nepochopitelné, ale i starý sen mnohých ruských dívek - absolutně studený šedý odstín blond. Často jsou tyto barvy nazývány - "velmi lehkým jasem blond" (nebo "stříbrným").

Měkký neamoniakový krémový gel Revlon Professional Young Color Excel. Barva: světle stříbrná.

* *Příklad profesionálního barviva a barevných pramenů v paletě.

Jak to udělat

První fáze: změna barvy vlasů na velmi světle žlutou barvu. Žádná barva to nemůže udělat. A to je hlavní nebezpečí zbarvení. Pokud zcela zničíte pigment - vlasy nemohou existovat. Proto bych určitě doporučil jít do salonu. Píši se o blbosti blbce, protože vím, že většina z nich nechce jít do salonu, ale chci se stát blbcem. Ale kdybych se chtěl stát blonďatým popelem, přijel bych do salonu. Ačkoli udělala tuto barvu více než jednou nebo dvakrát. Možná stokrát a dvakrát. Nepamatuji se

Pokud máte výrazný žlutý odstín, barva bude zelená (pravděpodobně jste se také pokusili míchat žlutou a modrou barvu a vědět, co se stane). Bude to zelené stejně, jako jste zanechali.

Po bělení aplikujte směs barviva a vývojáře a okamžitě uvidíte výsledek, který bude zcela záviset na stavu vašich vlasů. Čím je poréznější, tím méně expozice. Někdy 5-7 minut stačí. A někdy 3 (tři!). Nejste si jisti - přidání dalšího vývojáře, než je napsáno v pokynech.

Stále bych doporučila jít do salonu. To je velmi složitá barva. Obtížné není v tom, jak to vypadá, ale v technickém výkonu, pokud chcete.

Zlatá blondýnka

Společnost: Mark Leeson GEM Vlasy: Mark Leeson Make-up: Aleesa Hall Fotografie: Andrew O Toole Styling: Bernard Connolly Produkty: Goldwell

Naštěstí se stále více žen opírá o zlaté tóny blond. Ale žlutá, která se často získává nejenom po domě barvení, ale také v kosmetických salonech, není vůbec zlato, za které stojí za to snít. Ano, měli byste být také schopni barvit vlasy v teplých barvách. Tato žlutá může být vyrobena luxusním odstínem za pomoci barviva bez amoniaku. Název barvy může znít jako "velmi světlá blondinová zlatá" (nebo "zlatá béžová").

Redken odstíny EQ vyrovnávací kondicionér barevné lesk. Barva: vanilkový krém (velmi světlá zlatá blond).

* *Příklad profesionálního barviva a barevných pramenů v paletě.

Jak to udělat
Na bělených / obarvených vlasech se světle žlutým podkladem použijte směs, jak je uvedeno. K udržení téměř plného času (zpravidla 15-20 minut). Na rozdíl od studených, teplé barvy trvají déle. Proto na velmi citlivé poškozené vlasy zlatá leží rovnoměrněji a vypadá lépe. Berte na vědomí to, pokud se vaše vlasy dotýkají kvality vlasů.

Přírodní pšenice blond

Firma: ředitelka OFF DUTY MUSE Vlasy: ředitelka Artistic Team

Existuje další skupina blondýnek - "přirozená". Přesněji, ti, kteří chtějí přirozenou blondýnu. Chcete-li to provést, použijte barvivo s barvou, například "velmi světlé blond". Pro absolutní přirozenost stojí za to přidání úlevy k zbarvení. Například několik pruhovaných pramenů není z kořene (jako by ho vypálilo na slunci).

Schwarzkopf Professional Igora Vibrance. Barva: přírodní blondýna.

* *Příklad profesionálního barviva a barevných pramenů v paletě.

Jak to udělat

Proveďte směs, jak je uvedeno na obalu, a aplikujte na bělené nebo barvené vlasy. Doba expozice musí být sledována. Je možné, že celkový čas bude příliš velký. Snižte dobu expozice, pokud zjistíte, že barva je již to, co potřebujete.

Pokud přeháníte směs, hrozí nebezpečí, že barva bude šedě.

Poznámka: Ve všech případech mám na mysli pouze profesionální barvu. Nyní to není zakázané ovoce - všechno se prodává zcela zdarma. A jako výsledek to bude levnější než neúspěšné experimenty s barvou z masového trhu a následným dlouhým přebarvením v barvě snění. Nezapomeňte, že při rozhodování o barvení vlasů nesete odpovědnost za výsledek sami. Pokud nejste přesvědčeni o svých schopnostech - je lepší věřit odborníkům. Jsem vždy připraven pomoci a odpovídat na otázky v komentářích.

Pro Více Informací O Suché Vlasy