logo

Přehled nejoblíbenějších barviv na vlasy doma

Chystáte se namalovat v kabině nebo provést sváření sám? Zjistěte, jaký barevný inkoust je nejvíce požadovaný, a vyberte ten nejlepší pro vás.

Typy nástrojů pro zvýraznění

Barevné nástroje pro zvýraznění jsou k dispozici ve třech typech. Zvažte každého z nich.

Práškové přípravky

Vyžadují předběžné míchání s dalšími látkami, protože jsou vhodnější pro kosmetické salony než pro domácí malování.

Tip! Pokud se rozhodnete použít prášek, buďte velmi opatrní - přerušení proporcí nebo nedodržení základních pravidel může velmi poškodit i silné vlasy.

Oxidační barvy

Mají poměrně silnou konzistenci, která usnadňuje proces aplikování kompozice, jsou považovány za bezpečnější než jiné možnosti. Navíc oxidanty umožňují nastavit odstín - výběrem různých stupňů koncentrace můžete získat vrchol bílé, béžové, pšeničné a jiné barvy.

Při výběru oxidačního činidla je třeba řídit nejen původní barvou pramenů, ale také jejich strukturou. Takže pro ženy s hnědými vlasy a brunety s tvrdými vlasy by koncentrace tohoto přípravku měla činit 9 až 12%. To vytvoří nádherný efekt a také snadno a rychle zbarví potřebné prameny. Pokud majitelé tmavých vlasů používají slabší koncentraci, pak konečný výsledek může poskytnout žlutý odstín. Blondýnky a blondýnky jsou nejvhodnější oxidanty 6%.

Tip! Pokud je pro vás obtížné porozumět všem těmto indikátorům, použijte připravenou sadu zvýraznění. Zahrnuje nejen barvu samotnou, ale také množství dalších nástrojů potřebných pro domácí barvení (rukavice, háček, čepice, balzám atd.). Kromě toho je paleta odstínů v sadě vybrána tak, aby získala vynikající výsledky v jakékoliv původní barvě.

Barvy na bázi oleje

Takové nástroje jsou charakterizovány vysokými náklady, protože se často používají v salonech. Pokud vás tento moment neobtěžuje, neváhejte koupit tento účinný lék. Není to tak špatné pro prameny a méně suché konce.

Tip! Při výběru nejlepších prostředků pro zvýraznění si pamatujte, že jeho vzorec by měl být jak silný, tak jemný. Pouze v tomto případě můžete počítat se 100% barvou na šedé barvě.

Přehled nejlepších barev pro domácí zvýraznění

V obchodě najdete výrobky různých značek a za nejvíce odlišné ceny. Chcete-li udělat nejlepší výběr, použijte tento seznam populárních léků.

Paleta od schwarzkopf

Během dlouhých let své existence se této společnosti podařilo získat důvěru a respekt spotřebitelů. Ne poslední role v této věci hrála optimální poměr přijatelných nákladů a vysoké kvality. Mezi hlavní výhody Palety lze bezpečně přičítat nejbohatší paleta, schopnost skrývat šedé vlasy a všestrannost barvy. Linka obsahuje mnoho různých odstínů - tradiční a světlé. Zlatá, popelová, perla a stříbrná blond jsou obzvláště populární.

Nástroj lze použít k barvení přirozeného nebo barveného vlasu - okamžitě se osvětlí o 4-5 tónů. Výsledek bude vynikající a neuvěřitelně odolný. Mezi nejoblíbenější patří "Glare of color", speciální sady, pomocí kterých můžete vytvořit nový a jedinečný obraz.

Je to důležité! Paleta nelze použít k malování poškozených nebo křehkých vlasů. V tomto případě je lepší vybrat benígnější lék.

Estelle - nesporný vůdce, který produkuje jeden z nejlepších barev pro zvýraznění. Mezi jeho výhody lze přičíst i čistou barvu bez žloutnutí. Dokonce i hořící brunetky mohou barvu aplikovat - stejně tak nebudou mít žádné problémy. Hlavní věc je zachovat poměry a přísně dodržovat pokyny.

Díky speciální směsi složené z oxidačního činidla a chromoenergetického komplexu nástroj účinně natírá všechny vlasy, maskuje šedé vlasy a dodává péči navíc. A ještě jedna věc - pro získání krásné nebo neobvyklé barvy můžete kombinovat 3 nebo dokonce 4 tóny najednou.

Tip! Pokud plánujete zvýraznit doma, použijte řadu De luxe. Zahrnuje více než 100 stylových barev a také obsahuje mnoho vitaminů a výtažků (zelený čaj, guarana a kaštan), které vám umožní zbavit pramenů bez nejmenšího poškození. Ale pro barvení poškozených vlasů je vhodnější bez amoniaku Estelle.

Odstíny barev Estelle jsou rozděleny do dvou poddruhů - pro profesionální a amatérské použití. Podrobnější informace naleznete zde.

Další profesionální značka, která poskytuje nejsilnější objasnění (asi 6 tónů). Kompozice barev od firmy Garnier zahrnuje tři užitečné oleje - pšenici, jojobu a oliv. S pomocí jim vlasy dostávají vitamíny, stávají se velmi hladké, zvlhčené a poslušné. A co je nejdůležitější, pokud náhodou překročíte dobu expozice kompozice, nebude se dělat nic strašného - barva zůstane tak zářivá a krásná a prameny nebudou trpět. Z palety se můžete podívat zde.

Majimechy z Loreal

L'Oreal - spolehlivá značka, která vyrábí sady pro domácí obarvení. Jejich charakteristickým znakem je přítomnost speciálního hřebene, který vám umožní značně usnadnit aplikaci kompozice a bez fólie, klobouků a dalších prostředků. Mezi mnoha barvami značky Majimeches získala zvláštní popularitu. Má vosk a vitamíny, takže tento nástroj je ideální pro oslabení vlasů. V kompozici není žádný perhydrol, takže výsledná vlákna mají teplý tón.

Je to důležité! Mazhimesh nesvítí více než 2-3 tóny. To znamená, že brunety potřebují najít jiný (silnější) nástroj. Ale blond vlasy po barvení získá jemný zlatý odstín, který přispívá k vizuálnímu zvýšení objemu.

Revlonissimo NMT Super Blondes od Loreal

Revlonissimo NMT Super Blondes je dalším produktem společnosti, která je velmi žádaná. Tato série obsahuje 7 krásných odstínů, které mohou skrýt šedé vlasy a dodávají celé vlasy stylový, dobře upravený vzhled (šampaňské, platina, béžová, přírodní, jasanová, duhová a perličková blond). A co je nejdůležitější, tato barva může používat dámy s poškozenými vlasy - škody z toho nebudou.

Supra je barvivo složené z bělícího prášku a bílé henny. Složení těchto barev zahrnuje bělící přísady chemického i přírodního původu. S pomocí Supra můžete zcela vyblednout vlasy nebo změnit barvu pouze na několik tónů. Prostředky stejně dobře kladou jak na přírodní, tak na barevných zámcích. Po jejím použití je nutné provést tónování.

Barva je řemeslná a profesionální. Odborníci doporučují zvolit poslední možnost - jedná se jemněji. Některé typy Supra mají barevný pigment, takže mohou být použity pro jasné zvýraznění.

Pozor! Většina negativních hodnocení tohoto barviva souvisí s nedodržením aplikační techniky.

Jedna z nejslavnějších a nejvíce působivých značek. Řada Igora Royal se skládá ze 45 odstínů, které je třeba smíchat s mikrofony. Tím, že je bez amoniaku, tato měkká krémová barva nepoškozuje vlasy a dodá stylové barvě.

Platinum z Lorealu

Platinum je profesionální pasta určená pro zvýraznění a úplné bělení. Obsahuje včelí vosk a nutriserid, speciální látku, která se stará o barevné vlasy. Nástroj osvětlí až 7 pozic, takže může být použit jak pro přírodní, tak pro barevné vlasy.

Tipy pro barvení vlasů Lorealovou barvou:

Bílý prášek Platina Precision umožňuje účinně nanášet šedé vlasy a vlasy se zbavit asi 6 tónů. To je nejlepší možnost pro tmavovlasé ženy! Prášek může být použit pro různé druhy zvýraznění, ale nejlépe spadá na krátké účesy - kudrlinky po jeho aplikaci získávají krásný platinový odstín.

Matrix Color Graphics LiftTone

Pokud dříve vyzdvihování trvalo minimálně 2 hodiny, pak s nástupem Matrixové barvy se proces stal mnohem jednodušší. Nyní se prameny zjednodušují doslova za 10 minut. Souprava obsahuje toner (4 různé barvy), zesvětlující prášek a mírné oxidační činidlo.

Blonde zesvětlující prášek

Malířka se zvýrazněným účinkem sestává ze zjasňujícího gelu a zesilovače prášku. Blonde může být použita pouze na přírodních pramenech. Nástroj jemně neutralizuje přirozený efekt a značně zjednodušuje postup tonování. V důsledku toho může být barva vlasů změněna na 5 nebo dokonce na 6 pozic. Bohužel tato barva nesedí se šedými vlasy.

Platifiz Precision Bleaching Powder

S tímto práškem můžete nejen vyhladit vlasy, ale také dosáhnout jejich úplného bělení. Použití funkce Platifiz Precision má jednu charakteristickou vlastnost - nástroj pracuje pouze tehdy, když je teplo, takže musíte zásobovat buď fólií nebo teplou čepičkou. Prášek má vysokou trvanlivost, takže může být použit jak na přírodních, tak i nabarvených pramenech. Co se týče šedých vlasů, na ně se neberou. Ve všech ostatních případech můžete bezpečně dostat změnu ve stínu až o 6-7 pozic.

Uživatelské recenze barev

Chcete-li zvolit nejlepší barvu pro zvýraznění, přečtěte si recenze z našich pravidelných čtenářů.

 • Anna, 28 let: "Předtím jsem jen maloval salon - obával jsem se, že budu koupit a používat barvu sám. Udělal jsem klasické zvýraznění, pak balayazh, pak mazhimesh. Nedávno však náklady na tyto postupy vzrostly na oblohu, a tak jsem se rozhodl jít na experiment. Koupil jsem si soubor L'Oreal, sledoval video na internetu a udělal všechno sám. Nyní pouze tato sada a použití! Barva je velmi krásná, čistá, bez jakéhokoli náznaku žlutosti. Jsem rád, že má krabice vše, co potřebujete k práci. Radím každému této konkrétní společnosti - pohodlně a finančně! ".
 • Polina, 19 let: "Dlouho jsem chtěla zvýraznit, ale stále jsem se nemohla rozhodnout. A pak jsem viděl reklamu pro Garnierovou barvu a uvědomil jsem si, že tato šance by neměla chybět. Podle přirozenosti jsem blond blond, takže barvení nebylo těžké. Barva vůbec neteče, snadno a rovnoměrně nanáší, dobře barví všechny vlasy. Výsledkem bylo velmi krásné zářící záření na slunci. Nyní mnozí z mých přátel také s touto barvou dělají domácí fotky. "
 • Larisa, 35 let: "Tváří v tvář prvním šedým vlasům jsem okamžitě šla do kadeřnictví. Velitel doporučil, aby vyzdvihoval - měl by dobře skrýt bělicí prameny. Použité barvivo od společnosti Estel. Velmi spokojen s výsledkem - vlasy jsou měkké, lesklé, nerozbitné a nerozlučitelné. A co je nejdůležitější - čistá barva bez žloutnutí a dalších nežádoucích jevů. Pak už mnohokrát jsme zbarvili kořeny tímto nástrojem - nikdy se nepodařilo. "
 • Tatiana, 30 let: "Chodím asi 10 let s upozorněním - prostě si nedokážu představit, že jsem jinak. Samozřejmě, z času na čas jsem přešel na plné zbarvení, ale pak se vrátil k objasnění jednotlivých pramenů. V salonu byl postup prováděn s blonďaným práškem, ale doma jsem používal Igo čpavek bez amoniaku. Líbí se mi to ještě víc než práškový čistič. Za prvé to nepoškozuje vlasy a za druhé nevyžaduje dlouhou přípravu. Samozřejmě, po takovém zbarvení věnuji trochu více času na péči o vlasy, ale s výsledkem jsem spokojen. "
 • Miroslava: "Poprvé jsem se snažil zdůraznit asi před pěti lety - v té době tento postup trvá mnohem déle. Ale s nástupem barvy Mazhimes z L'Oreal se všechno dramaticky změnilo. Nyní zabírá dlouhé vlasy na polovinu času. Co se týče výsledků, jsem s nimi nesmírně spokojen. Barva nezasychává vlasy, pečuje o ně, má širokou paletu odstínů a vždy dává krásnou a bohatou barvu. Mazhimes je pro mě nejlepší nástroj. Doporučuji tuto barvu pro zvýraznění všem! "

Viz také: zvýraznění sami (video)

Jak vybrat barvu pro zvýraznění

Zvýraznění vlasů dnes na vrcholu relevance. Klasické kontrastní narovnání pramenů bylo navíc nahrazeno novými, modernějšími technikami, ve kterých se vytváří pouze měkká barevná hra a kombinace podobných barev. K tomu je velmi důležité vybrat správné barvivo pro vlasy s důrazem na zvýraznění.

Typy zvýraznění

V klasické verzi je zvýraznění jasnější několik tónů tenkých pramenů rovnoměrně rozložených po celé hlavě. Navzdory skutečnosti, že se tato metoda nyní považuje za šetrný druh barvení, nedávno výrazně poškodila bělené vlasy. Pro bělení byl použit silný prášek, který doslova korodoval pigment, zbavil vlasů přirozeného lesku a pružnosti.

Dnes se používají ještě jemnější barvy, ale pro některé typy zvýraznění je dost obtížné zesvětlit jen pár tónů:

 • Californian - povrchové osvětlení, jehož cílem je vytvořit efekt přirozeného spalování vlasů na slunci;
 • Američan - dává hlavu vlasů živější červenavé nebo červené odstíny (aby bylo dosaženo čistoty barvy, musíte nejprve rozjasnit prameny o 2-3 tóny);
 • shatush - jemné zbarvení chaoticky uspořádaných zámků na tmavé hlavě vlasů;
 • balayazh - vytváří hladký vertikální přechod z tmavé na světlejší barvu se ziskem na koncích;
 • Ombre - horizontální kontrastní přechod z tmavého na světlo nebo naopak, vyjasnění se obvykle provádí pouze v dolní třetině délky.

Existují také kontrastní upozornění: zebra a peří, které mohou vyžadovat změnu barvy o 4 nebo více tónů. Ale teď je zdrženlivá malba s rozmazanými hranicemi přechodu barev.

Typy barev

Výsledek zvýraznění závisí na správném výběru barvy. Dobrá kompozice minimálně poškozuje vlasy a okamžitě neutralizuje nepříjemný žlutý odstín, který se často získává samo-barvením, zejména na světle hnědých a přirozeně červených vlasech.

V moderních obchodech existuje několik druhů světelných barviv, mezi které patří - a prakticky neškodné pro vlasy, protože nemají amoniak. Existují však také velmi agresivní kompozice, které může používat pouze profesionální kadeřník. Doma, v rozporu s technologií barvení, mohou spálit vlasy za pár minut.

V závislosti na typu a stavu vlasů, stejně jako na požadovaném výsledku, můžete použít:

 • Tonizující šampon. Nemá vůbec žádné světelné vlastnosti, ale je schopen poskytnout požadovaný odstín pouze přirozeně lehkým nebo běleným vlasům. Šampon stříbrný byl navržen tak, aby neutralizoval nepříjemnou žlutost.
 • Zesvětlující pěna. Lehké a dobře rozložené ve složení vlasů, které neobsahují amoniak a mohou jen mírně změnit přírodní odstín. Perfektní pro Californian zvýraznění světla a blond vlasů. Na tmu je jeho účinek téměř neviditelný.
 • Profesionální neamoniakový gel. Může být použit jako mytí, včetně vlasů obarvených přírodními barvivy na bázi henny nebo basma. Používá se také při otevřeném zvýraznění, když je nutné rozjasnit až tři tóny na jasné hlavě vlasů a až dva tóny na tmavém.
 • Barvy odolné proti odlehčení. Nyní jsou v paletě všech předních výrobců. Poskytují trvalé nasycené barvy a umožňují vám úplně malovat přes šedé vlasy. Vysoce kvalitní barva na vlasy poskytuje ochranu a péči i během barvení. Při přísném dodržování doporučení uvedených v pokynech bude poškození vlasů minimální.

Odolné nátěrové hmoty pro domácí použití se obvykle dodávají ihned s 12% oxidačním činidlem. V profesionálních liniích lze barvu a oxidační složení zakoupit samostatně. Umožňuje vám zvolit její koncentraci v závislosti na stavu a původní barvě vlasů a nespálit je.

Nejlépe hodnocené

Dokonce i profesionální kadeřníci tvrdí, na které barvě je lepší. Ve skutečnosti jsou všechny dobré produkty dobré, pokud víte, jak je správně používat. Barva každého výrobce má své vlastní výhody a nevýhody, ale tyto společnosti se nejčastěji objevují na nejvyšších pozicích ratingů:

 • Schwarzkopf. Na řádku "Palety" je několik sérií zvýraznění se zlatými a studenými odstíny. Sada obsahuje vše, co potřebujete pro kvalitní domácí ošetření. K neutralizaci žluté barvy, která se může objevit i po několika týdnech po barvení, existuje speciální nápravná látka.
 • "Garnier". Série Color Nurts nabízí několik elegantních odstínů pro blondýnky s osvětlením až 8 tónů. Barva je obohacena přírodními oleji a dává vlasům krásný lesk a pružnost. Neporuší se ani po intenzivním obarvení.
 • "Vella." Výrobce je profesionální sada Blondcolor, která obsahuje několik způsobů bělení: prášek, krémová barva, blond gel a systém automatického řízení, zaručující bezpečný lesk až na pět odstínů.
 • "Estelle". Společnost bere v úvahu nejmódnější proudy, takže má nejen bělící směs Estel Solo Contrast, ale také barevnou zvýrazňující soupravu s jasnými moderními odstíny: modrou, červenou, fialovou v sérii Essex Lumen.
 • "L'Oreal". Tato světově proslulá značka nedávno přinesla na trh domácí sadu pro zvýraznění glam světla Preference, která zaručuje stejný výsledek jako v nejlepším salonu. Jeho vrcholem byl speciální hřeben, který zajišťuje rovnoměrné rozložení lesklé směsi podél pramenů. Je snadné a rychlé barvení vlasů.
 • Matrix. Pro intenzivní zvýraznění nabízí společnost Matrix high-tech krémový krém Extra Blonde, který neutralizuje žlutou barvu již v procesu barvení. U mladých módních návrhářů existuje paleta pro zvýraznění barev s jasnými moderními odstíny, které drží vlasy až 4-6 týdnů.

Většina těchto nástrojů využívají řemeslníci v salonech, ale je snadné s nimi pracovat doma a výsledek bude přesně stejný, pokud postupujete postupně krok za krokem.

Správná volba

Pokud znáte některé profesionální tajemství, není tak těžké vybrat správné barvivo pro zvýraznění vlasů doma:

 • pokud nemáte ani základní znalosti o barvových a kadeřnických dovednostech - dáváte přednost hotovým sestavám, kde již máte vše, co potřebujete;
 • Nezapomeňte, že při zvýraznění fólie se vlasy odlehčují více, než když jsou otevřené, a to i při stejné koncentraci kompozice;
 • hlavní pravidlo - tenčí a lehčí vlasy, čím jemnější bělící prostředek a tím nižší procento oxidačního činidla;
 • před bělení dříve natřené vlasy, ujistěte se, že používáte mytí, jinak nebudete mít čistou barvu;
 • ani se nesnažte osvětlit vlasy, které jsou silně poškozené nebo nedávno byly chemicky zvlněné - musíte je nejprve obnovit;
 • pro barvení a moderní metody zvýrazňování je obvykle dostatek gelu nebo jiných prostředků bez amoniaku;
 • Barvy, které obsahují složky péče: přírodní oleje, rostlinné výtažky, bílkoviny a tekutý keratin, rozjasňují vlasy jemněji, ale slabší;
 • zabarvení s vypršaným nebo poškozeným obalem nedává požadovaný odstín nebo špatně zničit vlasy - nezapomeňte si je před nákupem zkontrolovat;
 • Kvalita laku může ovlivnit podmínky jeho skladování, takže trh není také nejlepším místem k jeho nákupu.

Je lepší koupit na svých oficiálních webových stránkách nebo od zástupců firem nátěrové hmoty slavných výrobců. Zde můžete získat certifikát potvrzující kvalitu a cena bude příjemnější než v běžném obchodě.

Hlavní zvýraznění

Krásně směs vlasů doma není tak snadná, jak se zdá na první pohled. I když jste si vybrali kvalitní výrobek a odhadli koncentraci oxidačního činidla, je velmi důležité postupovat krok za krokem technologií barvení. Pokud jste to nikdy předtím neučinili, je lepší poprvé sledovat video s podrobnými komentáři. Než začnete zvýrazňovat, pečlivě prostudujte pokyny pro tento nástroj.

Nejpopulárnější techniky domácího osvětlení jsou:

 1. Přes čepici. Zvláštní uzávěr se souborem otvorů, kterými jsou nakresleny tenké prameny, se nanáší na čisté česané vlasy. Pak jsou zpracovávány čisticí sloučeninou. Uchovává se v určeném čase a důkladně se vymyje.
 2. Na fólii. Mnohem intenzivnější proces, při kterém je každý bělený pramen pečlivě zabalen do fólie. Po zpracování všech vlasů se barva nechá stárnout, dokud se nedosáhne požadovaného výsledku. Pak si můžete umýt vlasy a dát si je do vlasů.
 3. Na hřebenu. To se obvykle provádí v Kalifornii nebo v benátském osvětlení. Připravená osvěžující kompozice se nejprve aplikuje na hustý hřeben a pak se s pomocí rozdělí vlasy. Po bělení do požadované míry jsou vlasy omyty a navlhčeny balzámem.

Vysoce moderní technologie je lepší udělat v salonu, zvláště pokud máte krátké vlasy nebo tlusté dlouhé vlasy. Na nich jsou všechny chyby začínajících mistrů velmi patrné a je obtížné je opravit.

Péče o vlasy

Jakékoliv zvýraznění barvy - stres pro vlasy, takže je třeba zajistit pečlivou domácí péči. Nejlepším nástrojem pro to jsou masky. Doporučuje se zakoupit je od stejného výrobce, který jste použili. Po každém praní je nutné aplikovat balzámový kondicionér. Neutralizuje zbytky šampónu a zvlhčuje vlasy.

Pravidelné tónování se stříbrným tónováním šamponem pomůže předejít vzniku žluté švestky. Je velmi důležité, aby se to nepřehnulo, aby se vlasy nestaly modravé nebo fialové.

Pokud jste zvolili teplé spektrum při rozjasnění, pak tónování se zlatou značně zvýší jeho zářivost.

Zvýraznění se týká tohoto typu barvení, které nevyžaduje častou korekci. Jednou z hlavních výhod je, že neztratí svou přitažlivost dokonce ani na silně přetvořené vlasy. Proto postup opakujte častěji než jednou za 2-3 měsíce.

Barva pro zvýraznění vlasů doma. Jak zvolit vhodnou barvu?

S uvolněním nové kosmetiky bylo možné provést zvýrazňovací proceduru doma. To vyžaduje barvivo pro zvýraznění vlasů. Podle tradiční metody zvýraznění stylista aplikuje víčko a fólii.

Zvýraznění fólií

Doporučujeme číst: Modré barvivo na vlasy - vše, co potřebujete vědět

To bude vyžadovat:

 • prášek, oxidant, pro tenké vlasy, přítomnost oxidačního činidla v prášku
 • mělo by to být 4%, a pro světlo - až 6-8%, pro tmavé - 12%;
 • štětec pro aplikaci barvicího roztoku;
 • speciální fólie;
 • hřeben s prodlouženou rukojetí pro rozdělení pramenů;
 • rukavice;
 • nádobí (sklo, plast).

Jak zvýraznit

 • Je třeba zakrýt ramena ručníkem. Dále byste měli rozřezat fólii na kusy ve formě proužků, které by měly být o 23 cm delší než jejich prameny. Špička každého pramene by měla být navinutá dovnitř o 0,5-1 cm, což by pomohlo zabránit tomu, aby čistička během procesu protékala. Dále byste měli připravit barvicí roztok podle pokynů.
 • Je nutné rozdělit kudrlinky na určité oblasti. Každý držák na vlasy.
 • Hřeben by měl být oddělen od vlasů středního pramene.
 • Vložte pod něj podložku. Kapsa by měla být umístěna u kořenů vlasů.
 • Poté je třeba namazat barvicí směs.
 • Sklopte fólii a zakryjte je novým kusem.
 • Krok zpět nahoru o 2 cm a malovat každý prut v pořadí.
 • Proveďte kroky zvýraznění všech kudrlin.
 • Počkejte, 30 minut, otevřete pramen a umyjte se, aniž byste museli fólii vyjmout.
 • Pak jej vyjměte, umyjte si vlasy a opláchněte speciálními balzamy.
 • Kudrlinky je třeba přirozeně vysušit.

Zvýraznění s čepičkou

Tento typ je považován za běžnou metodu pro dívky s krátkými vlasy až do 15 cm. Tento typ barvení je považován za cenově dostupný. Každá dívka chce být atraktivní a stylová ve všech situacích. Chcete-li zachovat styl a obraz, ženy používají zvýraznění, což je speciální technika pro vyjasnění pramenů kudrlin. Metoda zdůraznění není jen světlem, ale je to především proces, který dodává vlasům novou barvu. Postup zvýraznění vlasů doma je pro dívky dobrou volbou vzhledem k nákladům na tento postup v salonu.

Zvýraznění je rozděleno na následující typy:

 • Kalifornský typ (používají se 4 až 5 barev bez fólie);
 • Benátský typ (3-5 barev se používá k provedení původního přechodu, prováděného speciální štětkou);
 • Typ barevného ombra;
 • Americká metoda (2-3 barvy, které se podobají přirozenému stínu vlasů).

Důležité: Pokud máte pochybnosti o kvalitě plánované práce, je lepší kontaktovat stylisty, abyste vytvořili individuální obraz a styl.

Klasické rozjasnění

Doporučujeme číst: Barva na vlasy - vyberte nejlepší možnost

Nejprve byste měli připravit všechny položky pro aplikaci přípravku na barvení. Měli byste si vybrat sestavy profesionální kvality navržené pro tento proces. Jsou odlišné. Fólie se používá k provádění klasické metody, protože její přítomnost umožňuje provést barvicí proces doma. Použití fólie poskytuje určité výhody:

 • snížený kontrast mezi vlastní barvou a barvenými zámky;
 • snadné použití.

Před procesem zvýraznění byste měli zkontrolovat, zda je vše připraveno k postupu:

 • Příprava na objasnění kudrlin. Jedná se o speciální prášek, na kterém je vytištěno procento zjasňovače. Když je struktura vlasů tenká, stávají se slabými, v takovém případě se doporučuje koupit bělící prostředek s malým podílem (ne více než 4%). Postup pro brunety se provádí s použitím 12% oxidačního činidla. Postup pro blondýnky by měl být prováděn za použití okysličovadla 6-8%.
 • Fólie je určena k objasnění. Speciální fólie je rozdělena na proužky a potraviny by měly být rozděleny nezávisle.

Mistrovská třída

Dye na zvýraznění vlasů doma - je hlavní součástí tohoto procesu. Při výběru správné barvy pro zvýraznění byste měli zvážit barvu vlasů, stejně jako výsledek, ke kterému se snažíte. Dnes si můžete koupit hotová zařízení. Obsahují barvu pro barvení. Pokud máte problémy s výběrem správné barvy, doporučujeme konzultovat s stylistou.

Rovněž je třeba si uvědomit, že způsob osvětlení závisí na účesu a typu vlasů. Když se proces zvýraznění provádí doma, je nejlepší provést barvení ze spodní strany occiputu. Po určitou dobu je třeba zavést zámky pramenů a opláchnout teplou vodou. Tato etapa je nezbytná pro:

 • eliminovat zbarvení zbývajících přirozených kadeří;
 • k vyrovnání doby uchování barvicího roztoku.

Zvýraznění Kalifornie

Zvýraznění v Kalifornii zahrnuje smíchání "vypálené" barvy. V tomto případě jsou kadeře u kořenů namalovány v tmavé barvě a konce jsou obarveny světlem. Přechod z tmy na světlo se provádí úhledně a originálně. Osvětlení vypadá přirozeně a atraktivně v každé situaci. Tato metoda nezahrnuje použití fólie a čepic během práce. Pro zbarvení kudrlin je použita pasta, která zahrnuje včelí vosk.

Doporučujeme číst: "Phyto" barvivo na vlasy

Použitelný vosk zabraňuje vycvaknutí kudrlin. Zvýraznění domova je velmi obtížné. Je vyžadován kvalifikovaný stylista, který může tuto techniku ​​barvit. Tato metoda se provádí v několika fázích. Takový postup se obvykle provádí ve dvou fázích. Mezi nimi prochází určitou dobu, když vlasy výrazně roste. To je důležitý faktor, který musí být dodržen, nakonec barvení bude přirozené a přechody budou vypadat hladce. V tomto případě by měly být všechny odstíny harmonicky kombinovány. Výsledkem je stylový a atraktivní účes na vlasy každé délky.

Jak si vybrat barvivo na vlasy pro domácí použití? Hodnocení nejlepších léků

Barvivo, které zvýrazní vlasy, může rychle a jemně zesvětlit prameny na požadovanou úroveň a poté je odstínit. Nejlepší léky lze nalézt v profesionálních řadách, ale některé značky vyrábějí a poměrně cenově dostupné soupravy pro domácí použití.

Barva s textem krému je snadno zředěna oxidačním činidlem, je dobře rozložena podél pramenů, působí rychle a poskytuje jasnou a svěží barvu.

Jak lze zvýraznit vlasy?

 1. Pro vytvoření světlých nebo barevných smyček se používá bělící prášek nebo barva smíchaná s oxidačním činidlem. Zesvětlení práškem vyžaduje následné tónování, barvivo v kombinaci s oxidační emulzí zesvětluje vlasy o 4-5 tónů a dává jim požadovaný odstín.
 2. Někteří výrobci nabízejí vhodné soupravy, včetně krémové barvy, tlustého aktivátoru nebo stabilizačního prášku. Pro vytvoření barvicí směsi se komponenty smísí a přidá se oxidační činidlo. Na prodej najdete výrobky pro různé typy vlasů:
 • světlo;
 • tmavý;
 • přírodní nebo barvené.

Než začnete užívat lék, musíte si pečlivě přečíst doporučení a upozornění výrobce.

Pro zpětné zvýraznění světlých vlasů, jak přírodních, tak barvených, použijte tmavší barviva. Objeví se zajímavý efekt - světlé zámky na světlém pozadí. Existují barvy, které nemusí být smíchány s oxidačním činidlem. Používají se k vytvoření efektu ombre nebo k barvení jednotlivých pramenů z kořenů. Droga dává jasnou hru, oživuje vlasy a dává jim objem.

Významnou nevýhodou těchto fondů je krátkodobý dopad. Šťavnaté odstíny jsou po 2 týdnech zcela vyprané.

Nyní víte, co přesně je možné udělat pro vyzdvižení pramenů.

Jakou barvu si můžete zvolit pro proceduru doma?

Pro zvýraznění domu vhodné měkké přípravky, které neobsahují amoniak. Je žádoucí, aby kompozice obsahovala součásti péče:

 • hedvábné peptidy;
 • perleťové výtažky;
 • persulfáty, vitaminy;
 • rostlinné oleje.

Tyto látky změkčují agresivní účinek oxidačních emulzí, kontrolují intenzitu barvy a chrání vlasy před poškozením.

Spotřebitelé říkají, že jsou obzvláště vhodné při aplikaci barvy se smetanovou strukturou. Jsou lépe distribuovány do vlasů, neteče, nenechávají plešatá. Mnohem méně pohodlné jsou tekuté textury gelu, které se šíří a tlusté tyčinky špatně.

Pro zvýraznění kontrastu je lepší použít dvoustupňový systém, který zajišťuje změnu barvy a následné tónování. Dvojúčelové mono inky poskytují přirozenější výsledek s hladkým odstínem odstínu.

Nyní víte přesně, jakou barvu potřebujete s důrazem na zvýraznění.

Nejlepší léky od předních výrobců

Pro domácí použití jsou soubory, které obsahují vše, co potřebujete pro zvýraznění. Jsou velmi vhodné, přípravky působí jemně a jsou vhodné i pro křehké, poškozené vlasy, které byly opakovaně obarveny.

Wella Blondor. Sada pro zvýraznění domácího prostředí, včetně podkladové krémové základny a prášku aktivujícího blesku. Produkt obsahuje persulfáty, které kontrolují úroveň vyčištění vlasů.

Lék stačí na 2 barvení vlasů střední délky.

 1. Pro zvýraznění je prášek kombinován se smetanovou bází a zředěn přípravkem Wellaton Perfect s požadovanou koncentrací. Nástroj může zesvětlit prameny až na 6 až 7 úrovní.
 2. Barva se udržuje na vlasu od 15 minut (s teplem) po 30-40 minut (bez tepla).

Cena od 500 rublů na sadu.

Wella Magma. Mini-set pro současné osvětlení a jasné tónování. Obsahuje nádobu s přípravkem pro zvýraznění barev a láhev s barevným stabilizátorem. Sada je určena pro 4 aplikace. Na linii 10 módních odstínů různé intenzity, které lze vzájemně smíchat v libovolném poměru.

Není vhodný pro blond vlasy lehčí než úroveň 7. Složky jsou smíchány s oxylovaným Welloxonem a naneseny na prameny po dobu 30-40 minut. Léčivo je vysoce odolné vůči barvě a vydrží 15-18 šamponů. Cena byla stanovena z 2000 rublů.

Schwarzkopf Blondme Lifting. Osvěžující krém, vhodný pro zvýraznění. Poskytuje bělení na 4 úrovních, dobře maskuje šedé vlasy. K dispozici v 6 odstínech, od chladného až po teplé. Osvětlené vlasy nepotřebují další tónování.

 1. Před použitím je krém smíchán s oxidační emulzí ve stejných poměrech. Doporučuje se použít 9% nebo 12% okysličovadla.
 2. Směs se aplikuje na suché neprášené vlasy. Kolik to má být? 30-45 minut. Používání tepla se nedoporučuje.

Cena tuby od 480 rublů.

Vlasy společnosti nenapodobitelné blond. Krémová barva pro intenzivní vysvětlení a tonizaci. Obsahuje extrakty z bílých perlí a hedvábné peptidy. Vhodný pro vlasy všech odstínů, bělidlo od 4-6 tónů. V řadě 9 možností, od bezbarvé až po fialovou a popelavou.

 1. Před použitím se obsah zkumavek smíchá se smetanovým kyslíkem ve stejných poměrech.
 2. Lék se aplikuje na suché nevysušené vlasy a inkubuje se 20 až 40 minut bez použití tepla.

Cena od 420 rublů za balení.

A tak na fotografii vypadají jiné prostředky pro zvýraznění vlasů.

Nákupní tipy

 1. Při výběru léku musíte věnovat pozornost složení. Křehké, křehké vlasy vyžadují jemné prostředky obsahující rostlinné oleje, vitamíny a komplexy keratinů.

Doporučuje se používat barvy, současně zesvětlovací a tonizační prameny <, они действуют более мягко. Их соединяют с оксигентом, содержащим до 3 % активных веществ, более сильные эмульсии способствуют дегидратации волос и подходят только для здоровых, не поврежденных локонов.

 • Na světlé nebo příliš tmavé vlasy můžete použít přípravky pro zvýraznění barev, které nevyžadují předběžné vyčištění. Nestříhávají prameny, ale velmi rychle se vymyjí. Některé dívky tvrdí, že tyto barvy drží až do prvního praní, jiné tónové kudrlinky nejméně 1 krát za 2 týdny.
 • Pro tmavé vlasy jsou vhodná barviva v červených tónech: měď, třešeň, víno. Poskytují trvanlivé barvy a nezbavují se delší životnosti. Červená upozornění v americkém stylu zvyšuje nádheru vlasů, vypadá přirozeně, ale poměrně jasná.
 • Ti, kteří rádi experimentují, jako barvy, které se snadno vzájemně mísí. Existují možnosti pro lehké i tmavé vlasy. Pro jasnější barvu se pro barvení používá fólie, zvýraznění na volném prostranství dává jemnější výsledek.

  Zvýraznění barevnými nebo zjasňovacími barvami otevírá obrovské možnosti pro začátečníky. Práce může používat nástroje pro domácí či salonní použití. Pro zachování perfektního výsledku je třeba starostlivě pečlivě sledovat melirovanní vlasy pomocí regeneračních šamponů, masky, balzámů a olejů.

  Prostředky pro zvýraznění vlasů

  Každá žena chce držet krok s trendy v kadeřnictví a vystupovat z davu. To bylo dosaženo díky zvýraznění. Co je nejlepší barvivo na vlasy?

  Zvýraznění je technika zbarvení známá mnoha, což vám umožní dát vlasům jasné, bohaté a bohaté barvy. Odstín pramenů by měl být vybrán v závislosti na původní barvě vlasů. Aby se dosáhlo efektu krásné barvy vlasů, neměly by být prameny kontrastovány a vystupovat z hlavního těla vlasů. Dostatečné rozdíly v 1-2 tónech, takže vlas vypadal homogenně, ale současně nové odstíny vytvořily hloubku barvy.

  Top 5 produktů pro barvení vlasů

  Barva na zvýraznění vlasů Garnier

  Široce distribuovaný na moderním kosmetickém trhu obsahuje tento produkt olivový olej, pšeničný olej a jojobový olej. Díky olejům chrání a hydratuje vlasy. Neobsahuje amoniak.

  Barva má krémovou strukturu, což je výhoda při použití a poskytuje další péči o kudrlinky.

  Souprava obsahuje pokyny, jednorázové rukavice a čepici, výživný balzám používaný na konci světelného postupu.

  Hlavní výhodou produktů této společnosti je jemné složení příchozích komponent.

  Způsob aplikace: noste rukavice, promíchejte emulzi s vývojářem v keramickém nebo plastovém kontejneru, položte na hlavu zvýrazňující víčko, vytáhněte tenké prameny vlasů přes otvory pomocí zadní části štětce. Aplikujte výrobek na kadeře, nechte 30 minut, potom vyjměte uzávěr a opatrně opláchněte vlasy tekoucí vodou. Můžete použít šampon a balzám.

  Kontraindikace: poškození pokožky hlavy, individuální nesnášenlivost komponentů obsažených v nátěru.

  Může vyvolat alergické reakce!

  Loreální barva "Préférence Glam Lights"

  Je schopen dát vlasům lesk, lesk, světelné akcenty. Po jejím použití jsou kudrlinky dobře upraveny a vyzařují sluneční světlo. Barva je vhodná pro malování doma. Má pestrou paletu, ve které najdete klidné, přirozené a bohaté, jasné barvy. Účinek osvětlení pramenů až na 4 tóny. Nanášejte amoniak, který může po vyfarbení způsobit suché vlasy.

  Složení:

  1. Osvěžující krém.
  2. Speciální hřeben.
  3. Šamponová péče s nutričními keramidy.
  4. Aktivní barvivo.
  5. Rukavice.

  Způsob použití:

  Do lahvičky přidejte krém a zjasňující prášek, intenzivně je protřepte, vezměte hřeben a naplňte ho hřebíčkem. Oddejte od kořenů 2-3 cm, oddělte pramen vlasů, držte jej vertikálně hřebenem. Uchopte vlasový nástroj 40 minut. Poté ho opláchněte horkou vodou opatrným šamponem.

  Kontraindikace: těhotenství, laktace, individuální citlivost na složky.

  Prášek pro zvýraznění Igory od firmy Schwarzkopf

  Jedná se o řadu profesionálních produktů s dodatečným objasněním bez účinků žluté barvy. Bílý prášek bez prachu rozjasní vlasy až na 8 úrovní. Jedinečná konzistence prášku je ideální pro spolehlivé vyčesávání a nejčistší barvu blond. Směs dobře, bez hrud, konzistence je rovnoměrná. A také s oxidačními látkami od jiných výrobců, bez problémů, smíšených a pracujících.

  Složení: minerální oleje, hydroxid hořečnatý, metasilikát sodný, parafinový olej, stearát vápenatý, hydrolyzovaný keratin.

  Způsob použití:

  1. 1 díl prášku na 2 díly lotion-oxidant.
  2. Použitá emulze lotion-oxidantu s obsahem 3-9%, nanesená okamžitě po smíchání.
  3. Svobodně se aplikujte na tenké prameny, pracujte na suchém, dříve nepoužitém vlasu a začněte působit od zadní části hlavy.
  4. Doba expozice: 20-45 minut, v závislosti na struktuře vlasů, použitém okysličovadle a požadovaném výsledku

  Kontraindikace: onemocnění pokožky hlavy, doba těhotenství a laktace.

  Profesionální barva "Palette" společnosti Schwarzkopf

  Má širokou škálu odstínů: stříbro, popel, zlatá blond, perla. Atraktivita tohoto barviva spočívá v tom, že má nízkou cenu a současně osvětluje vlasy až na 4 až 5 tónů.

  Souprava obsahuje:

  1. Samotná barva a + hůl na míšení.
  2. Maska na vlasy. Obsahuje 7 olejů pro posílení vlasů a pro lesklé vlasy.
  3. Návod k použití.
  4. Zásobník na míchání nátěru.
  5. Kartáč pro barvení vlasů.
  6. Víčko pro zvýraznění.

  Jak používat: vysuňte prameny jeden po druhém skrz otvory ve víčku, aplikujte na každou malou částku. Na 40 minut namočte na vlasy a důkladně opláchněte teplou vodou.

  Kontraindikace: individuální nesnášenlivost k látkám obsaženým v přípravku.

  Barva pro zvýraznění Estel Solo Contrast

  Umožňuje získání jasných a nasycených odstínů při barvení vlasů jakékoli zdrojové barvy. Módní zvýraznění kontrastu. Nový barevný vzorec, intenzivní zářivé odstíny, zvláštní péče, jednoduchost a snadné použití. Guarana a extrakt ze zeleného čaje zvlhčují a poskytují lesk, objem a dobře upravený vzhled.

  Souprava se skládá z rozjasňujícího prášku, barevného schématu, oxygélu a balzámu, jsou zde také rukavice, míchací pomůcky a dřevěná hůlka.

  Jak používat: Aplikujte na předem vyprané, vlhké prameny. Pro zvýraznění můžete použít víčko nebo hřeben. Z kořenů je nutné ustoupit o 3 cm. Na vlasy namočte 30 až 40 minut, omývejte barvou vodou a šamponem s hladovkou. Využijte balzámu.

  Kontraindikace: přecitlivělost na složky, těhotenství, poškození hlavy.

  Je třeba provést test citlivosti na součásti, aplikovat trochu na zápěstí a sledovat reakci.

  Závěr

  Pokud se žena rozhodne zvýraznit samostatně, je nutné pečlivě zvolit prostředky vhodné pro tento postup. Koneckonců bude záviset na této odolnosti, výsledku a stavu vlasů po barvení.

  Výběr barvy pro zvýraznění vlasů doma

  Dnes, změna obrazu ženy má tendenci více zvýrazňovat než na monotónní barvení. Ne všechny chloupky jsou vystaveny chemickému napadení v této variantě, takže šance na získání suchých, křehkých vlasů jsou velmi nízké. Upřednostňujete klasické světelné kudrlinky nebo vytváříte mimořádný obraz pomocí jasných, neonových odstínů záleží na přání klienta, ale v žádném případě nezapomeňte na zdraví vlasů. Jaké barvení barvení pomůže dosáhnout úspěchu a současně způsobit minimální poškození struktury vlasové šachty, o složitosti módního osvětlení doma, hovoříme dále.

  Co je

  Výsledek jakékoliv barvení závisí na kvalitě použitého barviva. Nasycená, trvalá barva a nejjemnější složení - hlavní kritéria pro barvení vlasů.

  Chcete-li zvýraznit doma nebo v kosmetickém salónu, není nutné zakoupit výrobky s označením "pro zvýraznění", osvětlení prášku, pasty nebo jakékoliv barvivo na vlasy pro požadovaný odstín bude fungovat.

  Důležitý bod! Při výběru barvy pro zvýraznění nezaměřujte na název nástroje, ale na jeho indikátory kvality. Droga by měla efektivně natřít kadeře, zaručit určitý odstín a způsobit minimální poškození.

  Zpravidla, pro provádění klasických zvýraznění používat barvy lehčích odstínů, než počáteční tón hlavy slyšet. Osvětlené prameny budou s výhodou vystupovat z celkové hmotnosti vlasů, dávají vzhled jasu, originalitu, ale současně zachovávají přirozenost.

  Podle barevností, správně umístěné barevné akcenty mohou oživit klienta, poukázat na jeho obvyklé rysy a skrýt možné nedostatky.

  Druhy barviv

  Pro zvýraznění kurzu jsou různé barevné nástroje. Mohou se lišit v konzistenci, zaručit silné nebo slabší osvětlení, způsobit více či méně škody na kadeře. Co jsou tyto látky?

  Práškové výrobky (prášek)

  Tyto profesionální barevné produkty se používají v kosmetickém salónu, nejsou vhodné pro domácí procedury. Nemůžete si koupit takový výrobek v supermarketu pouze od zástupců výrobní společnosti nebo v internetovém obchodě.

  Před zvýrazněním kudrlin je barvivo ve volné formě smícháno s oxidačním činidlem v požadovaném poměru. Poměr těchto složek je určen na základě struktury hlavy vlasů klienta, přirozeného tónu a požadovaného stupně vyjasnění.

  Je třeba pracovat s práškem velmi pečlivě. Malé částice prostředků, které se nalévají do vzduchu a mohou se dostat do nosu, do úst.

  Pozor! Nejmenší chyba v barvicí technice nebo špatný podíl součástí komponent ohrožuje nadměrně usušené, spálené prameny, které budete potřebovat pouze vyříznout.

  Rozjasňující pasta

  Vlasová pasta je nejlepší volbou pro rychlé a jemné vyrovnání. V jeho složení je bohatý komplex vitamínů, minerálů a inovativních složek, které jemně pečují o kadeře při barvení, chrání je před vysycháním a křehkostí.

  Na rozdíl od prášku, netěkavých těstovin usnadňuje proces přípravy barvicí kompozice. Po zvýraznění vlasů vypadá zářivě a hedvábně.

  Použití vložky k provedení klasického zvýraznění není obtížné. Tlustá konzistence neumožňuje jeho rozšíření při použití a jedinečná vzorec vám umožní odlehčit prameny o 7 tónů.

  Barva amoniaku

  Rostlinné barvivo na vlasy je skvělou volbou pro zvýrazňování domů. Neobsahuje škodlivý amoniak, pouze přírodní oleje, které zabraňují křehkosti a suchu kudrlin, obnovují strukturu a kompenzují škody způsobené barvením.

  Barviva bez amoniaku mají jednu zvláštnost, nejsou schopni kardinálního objasnění. Další nevýhodou této drogy je vysoká cena, ospravedlňovaná úspěšným výsledkem zbarvení, s hedvábnými a zdravými kudrlinami.

  Oxidy a barviva na nich založená

  Pro zvýraznění vlasů se často používají oxidanty nebo barviva na nich založená. Při aplikaci se nerozšíří, kvůli husté, krémové konzistenci.

  Oxidátory se dodávají v různých koncentracích, které se vybírají podle typu a struktury vlasů klienta. Vyšší procento (9-12%) znamená vysoký obsah peroxidu vodíku v kompozici. Takové barvy mohou zesvětlit husté a tmavé prameny. Ale všimněte si, že také dělají velkou škodu. Pro blondýnky a majitele světle hnědých, blond vlasů je lepší použít 6% oxidačního činidla.

  Pokud si nejste jisti o poměru oxidačního činidla, kosmetické firmy nabízejí hotové sady nástrojů pro zvýraznění. Kromě součástí barvicího prostředku je účinný regenerační balzám nebo maska, rukavice a další příslušenství nezbytné pro postup. Další informace o domácích barvivech z L'real na našich webových stránkách.

  Osvěžující krém

  Nástroj bude užitečný pro ty, kteří nejsou připraveni na radikální změny. Mírně osvětlené prameny poskytují obraz ženskosti a tajemství, obnovují tvář. S pomocí speciálního krému můžete kudrlinky zlehčit jen pár tónů a dosáhnout hladkých přechodů.

  Je to důležité! Nástroj se nemusí ředit, krém je připraven k aplikaci na vlasy.

  Kromě efektu zesvětlení poskytuje krém vysoce kvalitní péči o vlasy. Po zákroku je třeba poznamenat lehkost, hedvábnost a oslňující vlasy.

  Přehled nejlepších nástrojů

  Moderní průmysl výrobků pro barvení je plný mnoha způsoby, ale v domácím zdůraznění je lepší vybrat si osvědčené značky. Tito zahrnují Capus, Matrix, Estelle, L'Oreal a další. Přečtěte si více o každé možnosti.

  Capus

  Capus - italská značka produktů pro barvení a péči o vlasy, otestovaná stylisty a barevníky světa, plná inovativních technologií. Krémové barvy této značky jsou známé díky vynikající kvalitě a vysoké odolnosti.

  Palety barev Kapusových prostředků se vyznačují bohatým výběrem, více než 100 různých odstínů v každé sérii, mezi kterými může každý klient najít vhodnou možnost.

  Kapusové barvy jsou určeny především pro profesionální použití, ale to nevylučuje jejich barvení doma. Hlavní pravidlo - dodržujte doporučení výrobce, poměry míšení barviva s vývojářem a dobu expozice vlasů.

  Náklady na krémové barvy od známé značky se pohybují od 180 do 250 rublů.

  Supra

  Supra, také nazývaná bílá henna, je oblíbeným práškem pro zesvětlení pramenů, kombinuje syntetická barviva a přírodní složky rostlin. Nástroj se používá na přirozené a dříve natřené vlasy.

  Pro klasické zvýraznění doporučujeme používat bílou Supra, která vám umožní odlehčit vlasy od úrovně 1 až po plné bělení. Pro kalifornskou barvicí techniku ​​bude vyhovovat Supra s barevnými pigmenty v kompozici.

  Existují dva typy nástrojů: řemeslná a profesionální barva. Profesionální barva je přijatelnější pro malování doma, protože působí jemněji, ale její náklady jsou vyšší. V průměru bude nákup finančních prostředků stát 150-750 rublů, v závislosti na výrobci.

  Je to důležité! Chcete-li dosáhnout malých bílých chloupků, po vyčištění pomocí Supra doporučujeme provést tonizaci.

  Loreal

  Francouzská značka L'Oreal vám umožní obnovit a ozdobit obraz na vysoké úrovni. Pro zjednodušení pramenu společnost připravila sérii 7 odstínů blond, její jméno je Revlonissimo NMT Super Blondes. Nanomolekulární technologie pomáhají dosáhnout požadovaného vyjasnění bez velkého poškození zdraví kudrlin.

  Prostředky z této řady dokonale namalují šedé vlasy. Takový nákup bude stát mezi 500-550 rublů.

  Společnost L'Oreal také připravila soupravu pro domů zvýrazňující Majimech. Sada "Mazhimesh" má také speciální hřeben. S jeho pomocí budete navždy zapomínat na obtíže zbarvení s prameny, a také bez problémů vytvořit jasný, jedinečný a módní obraz.

  Barva neobsahuje amoniak, ale vosk je přítomen. To poskytuje měkké zabarvení a jednotné rozdělení prostředků. Postarejte se o sílu a pružnost kudrlin v procesu malování komplexu vitamínů, které jsou obsaženy v "Mazhimesh".

  Náklady na fondy - 800-900 rublů.

  Matrix

  Matrix je americká verze vysoce kvalitního barviva na vlasy. Pro pečlivé zvýraznění nabízí společnost speciální sérii Ultra Blonde. V něm najdete 11 módních odstínů blond.

  Krémová struktura neumožňuje, aby se médium šířilo po aplikaci. Produkt poskytuje vyčištění 2-3 tónů s minimálním traumatem struktury vlasové šachty. Náklady na smetanové barvy - 400 rublů, ale koupit ji v supermarketu nebo běžném obchodě nebude uspět.

  Pro zákazníky se zkušenostmi s osvětlením nabízí značka Light Master prášek. S jeho pomocí bude možné poprvé odhalit i tmavé prameny. Pro zmírnění agresivního účinku obsahuje přípravek panthenol.

  Náklady na jeden balíček prášku (500 g) dosáhnou 1100 rublů, ale je zaručeno, že nestačí na jedno malování.

  Aquarelle blond-on

  Paint Watercolour, navržený bulharskou firmou, je skvělá volba pro domácí osvětlení. Odfarbí prameny až 6 tónů po jednom použití. Při malbě není nepříjemný zápach, pálení a svědění.

  V sadě do čističky jdou kapalné krystaly. Po obarvení se aplikují na suché kudrlinky a poskytují krystal, oslnivý lesk.

  Cena barvy je k dispozici, až 200 rublů.

  Estelle

  Produkty Estel na domácím trhu získaly oblibu. Používá se profesionálové a obyčejné ženy módy pro zbarvení v tónu a pro zvýraznění barev. Bohaté barevné odstíny, měkkost působení, vysoká odolnost a sytost barev jsou hlavními přednostmi produktu.

  Bezbarvé krémové barvy ze série De luxe dodávají novému obrazu jas a jedinečnost, zbaví se nepříjemné barvy žluté barvy. Navíc jsou výrobky dokonale smíšeny, pomáhá dělat obraz dokonalý, harmonický s nádechem očí a barvou pleti.

  Chcete-li produkt zakoupit, obraťte se na zástupce společnosti nebo na internetový obchod. Náklady na fondy činí 130-200 rublů.

  Důležitý bod! Pečlivě si přečtěte návod k laku, abyste zabránili chybám v barvení a nepoškozovali vlasy.

  Garnier

  Garnier je jednou z nejlepších tří značek domácích barviv na vlasy. Vysoká kvalita, sytost a pestrost barev, které zaručují efektivní a jednotné vyjasnění.

  Výrobek obsahuje přírodní oleje, které se při rozjasnění postarají o kudrlinky. Balení je standardní, obsahuje barvu s vývojářem, obnovu balzámu, rukavice a návod k použití.

  Cena peněz - 200 rublů.

  Nabízíme Vám podrobné seznámení s paletami populárních barev od společnosti Garnier na našich webových stránkách.

  Paleta od schwarzkopf

  Krémová barva "Paleta" od světově proslulé značky Schwarzkopf vytvoří na hlavě skutečnou barvu hry, ozdobte obraz světelnými prameny a prosím s výdrží. Německý výrobce je nyní k dispozici pro milovníky domácího barvení.

  Po barvení jsou kudrlinky překvapivě hedvábné a zářivé. Se sérií "Glare of color" snadno vytvoříte jedinečný, jasný obraz. Paint Pallete kombinuje vysokou kvalitu a přiměřenou cenu.

  Můžete se těšit na oslnivý výsledek zbarvení kudrlinky s výrobky Pallete v pouhých 200-250 rublů.

  Oriflame

  Nedávno společnost Oriflame Cosmetic Company potěšila své zákazníky série barviv Tru Color HairX Color-Expert. Vzorec obohacený o vitaminy, přírodní oleje a výtažky dodá vaše zámky, kromě bohaté, módní barvy, prvotřídní péči.

  Bohatství série - 22 stylových, přirozených tónů. Krémová barva od Oriflame skryje šedé vlasy a bude věrnými pomocníky při vytváření nového vzhledu.

  Všimněte si, že v sadě na barvu je balzám na ošetření, který zajistí rychlé zotavení síly a elasticity vlasů, které jsou před těmito účinky před bleskem.

  Cena jednoho balení barvy činí 350 rublů. Produkt můžete objednat od svého zástupce společnosti Oriflame.

  Nenápadnost aplikací a použití barev

  Abyste získali úspěšný obraz, je důležité postupovat podle pravidel:

  1. Nevybírejte barvivo se složkami, které jste alergičtí.
  2. Před nanášením nátěru se ujistěte, že testujete alergickou reakci. Chcete-li to provést, aplikujte trochu složení na citlivou oblast (za uchem, na vnitřním ohybu lokte nebo na zápěstí). Po chvíli sledujte reakci.
  3. Pečlivě si přečtěte pokyny pro kosmetický přípravek a plně dodržujte jeho požadavky.
  4. Používejte rukavice.
  5. Několik dní před zahájením procedury umyjte vlasy. Nepoužívejte stylingové produkty.
  6. Zabraňte vniknutí částic barviv do očí, úst nebo nosu.
  7. Pro přípravu inkoustové směsi použijte plastovou nebo skleněnou nádobu, vyjměte kovové předměty.
  8. Smíchejte barvivo a zjasňovač přísně v poměru doporučeném výrobcem.
  9. Při výběru procenta oxidačního činidla je třeba řídit stín a strukturu vlasů: pro tvrdé a tmavé, upřednostněte 9-12% a pro tenké a světlé vlasy stačí 3-6%.
  10. Nepřehánějte barvivo tak, abyste nespálili prameny.
  11. Po zesvětlení pravidelně používejte regenerační masky a balzámy. V budoucnu se zbaví zlomených a suchých konců.
  12. Při aktualizaci obrázku se barva aplikuje pouze na regrown kořeny. Pro vyhlazení možného ohraničení mezi dříve a nově namalovanými prameny jemně protáhněte na konce 5 minut před vypraním barviva prameny.

  Domácí zbarvení vyžaduje umělce maximální pozornost, přesnost a skřety. Před zahájením procedury se podívejte na výcvikové video a poraďte se s nadřízeným, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

  Metody pro zvýraznění vlasů

  Existuje několik možností selekčních barevných technik, které jsou vhodné pro domácí použití. Jejich volba závisí na délce kudrlin a zvoleném snímku. Například pro krátké účesy je lepší použít speciální víčko a pro středně dlouhé fólie. Případně můžete použít odborný hřeben, který naleznete v některých sadách pro zvýraznění.

  Přes čepici

  Zvýrazňující čepice je časově ověřené příslušenství. V něm jsou díry, kterými se dosahují prameny požadované tloušťky. Postup je jednoduchý, nevyžaduje od umělce zvláštní znalosti a dovednosti.

  Pozor! Tato metoda zvýraznění vlasů je vhodná pouze pro krátké účesy. Tento proces se bude zdát bolestivé pro dlouhosrsté krásy, prameny budou velmi zmatené a uvolní se.

  Budete potřebovat:

  • světlem;
  • štětec;
  • rukavice;
  • balzám na obnovu kudrlin;
  • hřeben;
  • speciální uzávěr a hák;
  • pláštěm nebo ručníkem na ramenou.

  Technika bělení:

  1. Chraňte vlasy dobře. Vložte speciální hlavu na hlavu. Ujistěte se, že sedí těsně, nehýbe se.
  2. Háček získává prameny přes otvory ve víčku.
  3. Připravte barvivo podle doporučení výrobce.
  4. Liberálně aplikujte směs barviv na prodloužené prameny.
  5. Po nějaké době omýjte barvivo teplou vodou.
  6. Odstraňte krytku a vlasy dobře umyjte šamponem.
  7. Zajistěte výsledek regeneračním balzámem nebo maskou.
  8. Suché a levé kudrlinky.

  S fólií

  Odlehčovací prameny s fólií jsou metodou přijatelnou pro profesionální a domácí barvení. Je to jednoduché, ale potřebuje se ještě malá dovednost a dovednost.

  Budete potřebovat:

  • fólie;
  • barva na osvětlení;
  • štětec;
  • hřeben s špičatým hrotem;
  • rukavice;
  • obnovení balzámu nebo masky.

  Sekvence akcí:

  1. Připravte fólii: nakrájejte ji na pásy o šířce 10-15 cm, délka pásky by měla překročit délku kadeřnic. Sklopte horní okraj o 1 cm a vytvořte kapsu pro čistič.
  2. Rozdělte vlasy na několik zón, je vhodné definovat boční a zadní části. Knoflíky se sponou pro pohodlné použití.
  3. Začněte od okcipitální oblasti. Oddělit tenkou větev, od ní od ní několik malých pramenů. Pod nimi položil pás fólie, maloval nad prameny, obaloval fólii po stranách a složil ji na polovinu.
  4. Provádějte takové akce v celé hlavě vlasů. Nejdříve namalujte prameny na obličeji a okraji.
  5. Namočte čistič 25 až 45 minut podle doporučení výrobce.
  6. Alternativně rozložte fólii a zbývající barvu vyperte. První použití tekoucí teplé vody, pak si umyjte vlasy šamponem.
  7. Aplikujte balzám a proveďte stylování obvyklým způsobem.

  Rada Není nutné zesvětlit prameny po celé hlavě, můžete zkusit techniku ​​blokování nebo diagonální zvýraznění. Experimentujte s umístěním světelných akcentů, buďte módní a jedineční!

  S odborným hřebenem

  Mnoho kosmetických firem v sadách pro zvýraznění nabízí nový způsob domácího zesvětlení kadeří - pomocí speciálního hřebene. Je to snadné a jednoduché, pokud pečlivě prostudujete pokyny pro nátěr a sledujte všechny rady odborníků.

  Stačí si koupit sadu pro zvýraznění. Má již barvivo, zjasňovač, rukavice a hřeben.

  Pořadí zvýraznění:

  1. Nakrájejte kadeře, oddělte je oddělením.
  2. Smíchejte složky barvicí směsi podle požadavků výrobce.
  3. Použijte hodně bělení na hřeben.
  4. Spusťte hřeben skrz vlasy z dělicí čáry. Je důležité držet kartáč ve vertikální poloze a sledovat sílu tlaku na příslušenství. Se zvyšující se vzdáleností od bazální plochy zvýšíte tlakovou sílu.
  5. Když jsou kadeře dostatečně zesvětleny, může trvat 25-45 minut, než se barva vymaže z vlasů. Pro důkladnější odstranění zjasňovačů použijte šampon.
  6. Aplikujte regenerační balzám, masku nebo vlasové sérum.
  7. Proveďte účes.

  Pravidla pro další péči o vlasy

  Osvětlené vlasy jsou po chemickém vystavení náchylné k suchu a křehnutí, takže důležitost řádné péče je nesporná. Odborníci doporučují další péči zaměřit se na následující:

  • Nepoužívejte šampon obsahující síran pro mytí vlasů. To dále poškozuje oslabené kudrlinky;
  • vyhýbejte se curlingu, žehlení a dalšího horkého stylu. Pokud je postup nevyhnutelný, používejte termoprotektivní činidla;
  • rozhodněte se pro přirozené vysychání vlasů;
  • každých 3-4 dny provádí výživové a restaurátorské procedury. Můžete použít domácí masky bohaté na vitamíny a minerály;
  • přidat do péče o přírodní oleje. Jsou plné živin, které urychlí obnovení síly kudrlin;
  • Nové pokusy s barvami, chemickými permičky a narovnávání jsou odloženy až do úplné obnovy struktury vlasů.

  Zvýraznění odkazuje na jemné metody aktualizace obrazu, ale vysoce kvalitní barviva pomáhají je ještě bezpečnější. Při výběru produktu pro zabarvení věnujte pozornost složení, požádejte o recenzi produktu.

  Nezapomeňte, že nejkrásnějším obrazem je nejen barevný výraz, správně umístěné akcenty a přechody z tónu na tón, ale také hedvábné, zdravé kudrlinky. Postarejte se o vlasy před a po zvýraznění, aby se poškození minimálně odrazilo v jejich stavu.

  Módní a krásné techniky zdůrazňování vlasů:

  Užitečná videa

  Bělení a zvýraznění vlasů. Jakou barvu si vybrat?

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy